Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai apie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Nu niekaip nesuprantu kaip prisiskambinti i registratūra. Skambinu jau trys dienas niekas nekelia arba visai telefonai atjungti siaubas kazkoks o tyrimai tik desim dienų galioja. Nors verkti gali. Juk bereikalo nieks jiems neskambina siepsau pasisneketi
Įdomu kas dirba moterų konsultacijos registratūroje ir kokiu būdu yra dalinami taloneliai. I registratūra skambinta nuo 7:30, prisiskambinti pavyko lygiai po 3 valandų, pasiskambinus paaiškėjo, kad talonų NEBĖRA. Ką daryti moteriai, kuri 37sav turi atvykti pas gydytoją del vaisiaus padeties gimdoje registratorė pasakyti negali, liepia skambinti dar po savaitės, kuomet moteris gali būti pagimdziusi... ABSURDAS
Neįmanoma mėnesis laiko prisiskambinti į moterų konsultacijos registratūra. Telefonai arba atjungti arba nekelia tiesiog. Atvykus pasako kad talonų nėra skambinkit nuo 7.30 kita savaite, o kita savaite tas pats ir dar drasko akis registratorės. Nors sėdint tuščioje registraturoje jos šnekasi sau, o tuo. Pačiu metu skmabinant telefonas nukeltas būna.
Esu pasišlykštėjusi ir nusivylusi Kauno Klinikų skubios pagalbos skyriumi. Jokios pagalbos ir jokio skubėjimo. Susidaro toks vaizdas, kad jokios pagalbos paprastas žmogus nesulauksi, nebent esi kažkuom įžymus ar užimti svarbią vietą. O paprastas žmogus - daryk ką nori, nes esi tik eilinis atvejis kurį priims ir gydys tik tada jei daktarai tam turės laiko ir noro. Darbuotojams, kurie šiandien dirbo skubios pagalbos centre, klausimas: kaip sąžinė jum leidžia naktį užmigti? Kai žinote kad paliekate likimo valiai žmogų kuris be gydytojų pagalbos sunkiai išsikapstys?....
Per 1 parą 3 važiavimai į klinikas.... Pirmą kartą paleido žmogų tokioje pačioje būklėje jei ne dar blogesnėje negu atvykstant. Antrą kartą palaikė kelias valandas ir neradę tyrimuose kas blogai išsiuntė namo. Trečią kartą jau net nebuvo įmanoma sulaukti kad priimtų skubiai pagalbai, pralaukus virš valandos ir vis blogėjant sveikatai teko grįžti namo.
Pripažįstu kad yra labai gerų gydytojų ir seselių, žmonių kuriems rūpi jų darbas, tačiau skubios pagalbos skyriuje nei vieno tokio nesutikome. Gėda už tokius "gydytojus" kuriems nerūpi žmonės....
jau trecia savaite bandau prisiskambint, uzsiregistruot pas chirurga ortopeda, bet niekada niekas neatsiliepia, arba uzimta, arba ragelis nukeltas ir visiem, dzin, alga vistiek moka, o as su raisciu trauma sedziu ant bilietienio, bet niekas net nezino kas yra.tokios musu klinikos
Saubas pasiule vaikui 3 metiu su puliniu ant priekinio dantuko laukti dar menesi kad galetiu su narkoze israuti ta dantuka, vaikas jau kankinasi savaite naktimis nemiega nevalgio verkia ir verkia dabar tik ant vaistiu gali siek tiek numigti....o kaip vaika vesti i darzeli ? Kaip paklausiau kaip vaikuj istverti su skausmiu menesi laikio, jie atsake gi visi laukia ir jus pakauksite. Tai cia suntimai exstra vadinasi sais laikais po menesio?
Audronė 2020-11-08 00:48:29
Atvykusi į moterų konsultaciją patekti į vidų negali, nes uždėta lentelė "PRAĖJIMO NĖRA", jokios kitos info nėra. Teko eiti aplink pastatą ir ieškoti pro kur įeiti. O čia pasirodo visai mažmožis su tuo kas laukė gyd. Butautienes kabinete. Pakeltas tonas -nekalbėk, patylėk, nieks neklausia. Apie figūros trūkumus kalbėta ilgiausiai ir žeminančiai, apžiūrėta buvau kaip modelių namuose. Visokie komentarėliai, kodėl nesergi tom ar kitom ligom.Dar visa tai stebėjo kaip suprantu praktikantė, tik labai įdomu ko galima pasimokyti iš tokios gydytojos. O dėl problemų dėl kurių atvykau-nieko nematau, nieko nesuprantu. Tik dėka antros medikės esančios kabinete buvau apžiūrėta kitos gydytojos, dirbančios gretimame kabinete. Labai maloni gyd. Viską išaiškino, nuramino. Labai gaila, kad nežinau pavardės.
Gražina
Labai suprantu ir užjaučiu, nes man vyko toks pat scenarijus ir nieko negydo, tik davė popierėlį kaip susitvarkyti su šlapimo nelaikimu. Tačiau aš jį laikau ir gerai laikau tik nesuprantu ar gydys mane ta gyd. BUTAUTIENĖ
Rašau atsiliepimą apie "Neurologijos " registratūrą, šiandien skambinau, pakėlus merginą ragelį, ne tik kad ne prisistatė, stačiokištai atrėžė, jog "sistema neveikia..
-Aš puikiai suprantu, darbas varginantis psicholiškai, bet su pacientas prašome mandagiau, pati dirbu medicinos registratore, tad tai merginai kuri šiandien kalbėjo su manim trūkstą bendravimo ETIKETO! Prašome atkreipti demėsi kokius žmones prisiimate dirbt.
trumpai apie neurologijos kliniką kurioje šiandien lankiausi. Jausmas, kad atvykau į privačią o ne valstybinę su blogu aptarnavimu įstaigą. malonus bendravimas nuo pasitinkančios prie termometro darbuotojos, iki pat gydytojos. Registratūroje dirbanti mergina galėtų būti šiek tiek malonesnė, nes juk nežinai retai būdamas tokiose įstaigose ką reikia paduoti registratūroje :) bet šiaip ok. Na o gydytoja Eitukienė ir jos seselė, aukšto lygio specialistės, ačiū joms, manimi pasirūpinta buvo tikrai maloniai ir po tokių pojūčių džiagiuosi są-iningai mokėdamas mokesčius.
ačiū.
Rūta Adomaitinė
2021-02-28 17:09:43 IP 2fbauitd
Nuoširdžiai dėkoju oftalmologui chirurgui J. Trumpaičiui už preciziškai ir sėkmingai atliktą akies voko operaciją ir plastiką dėl akies voko bazelomos jau išėmus siūlus po 14 dienų.Tai puikus specialistas ir atidus, dalykiškas bei ypatingai santūrus žmogus. Tikriausia tai nėra labai svarbi, bet ypatingai širdinga pacientės pensininkės padėka. AČIŪ.
Rūta Adomaitienė.
Arvydas Braždys
2021-02-27 14:11:28 IP 4ljfrhl
Šokiruojantis nusivylimas covid19 tepinėlių ėmimo punktu prie skubios pagalbos skyriaus, šiandieną buvau atvykęs testui, negana to kad nesutvarkyta sistema ir prieš gulant rytoj operacijai į Kauno klinikų urologijos skyrių testo privalėjau važiuot darytis iš Alytaus į Kauną, prie paėmimo punkto radau chaotišką vaizdą.Žmonės per dvi eiles stovi lauke stipriame vėjyje, dokumentus vėlgi reikia pildyti lauke kur nuo stipraus vėjo vos įmanoma išlaikyti popieriaus lapą ir rašiklį, eilės numeracija irgi neegzistuoja, einas kas nori ir kada nori o jau pasiekus punkto vidų išvydau vienintelę darbuotoją kuri ima tepinėlius toms dviemis eilėmis lauki šaltyje laukiantiems žmonėms, kažkas neįtikėtino kad tai vyksta Universitetinėse klinikose, dar galima būtų kažkiek pateisint jeigu taip būtų kažkokiame atokiame bažnytkaimyje.Eilėje pralaukiau apie 40 min., sustingau ir jeigu susirgsiu bent jau žinosiu dėl ko ir kur tai įvyko.O reziumė tai tie kvietimai sveikiems žmonėms atvykti tirtis profilaktiškai praranda prasmę kai pamatai tokį disorganizuotumą ir chaosą.Ačiū ir malonaus savaitgalio.Liūdna šiaip.
Manau moterim po cezario jus turetumet ateit padet kiek galit, o ne kai kviecia knisti smegenis kad jum sunku vaiksciot ir palikti be prieziuros, maniau klinikose padeda... Pasirodo nelabai. Nusivyliau jumis, visdar nesuprantu kokie chamai dirba pas jus. Jai slapimo maisialis pilnas ir jum taip pasake manaj neturetumet laukti 3 valandas kol viskas per krastus isbega. Parasyciau daugiau bet manau uzteks
Šitos klinikos yra šiknaskylė vien dėl terminuotų darbo sutarčių ir vadovų mobingo bei kompetencijų neturėjimo.
Labai noriu padėkoti Ginekologijos skyriui už didelį, nuoširdų rūpestį mūsų dukrai Karolinai.Įpatingai norime padėkoti Gerb. Gyd. A. Gaurilčikui už profesionalią pagalbą, už tikrą nuoširdumą, už išsamius tyrimus, kurių dėka dukra buvo sėkmingai išoperuota. Mes esame sužavėti šiuo Gydytoju ir jo dėmesingumu pacientui. Nėra tokių žodžių, kuriais būtų galima atsidėkoti.
AČIŪ, tai tik žodis.
GĖLĖS, tai tik gražu.
O tai, ką jaučiame širdyje, tai tik perduodama iš širdies į širdį ❤️Sėkmės Jums, Gydytojau, visur ir visada, telydi sveikata, sėkmė tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje srityje ❤️Karolina
Gydomes hematologijos skyriuje nelinkiu papulti nei vienam sunkiam ligoniui.Seseliu ir slaugių darbas apgailetinas su seimos nariais elgesys ba, isus labai tikiuosi kad susisieks atsakingi asmenys ir pasiaiškis kas vyksta.... Už durų laukiant kol paims maistą kurio nepadave moteris pasake jog bijo ka nors pasakyti seselems kad mamos neskriaustu... jei nera pasaukimo ir nemielas darbas užleiskite vieta tiems kurie nori dirbti....
Endokrinologijos skyrius Kauno klinikose, šiuolaikinių naujovių nemačiusi įstaiga, net nesuvokiama kad dar palatos senovines, jokio remonto. Esu jauna moteris paguldyta 1 parai, paguldo į 5-ietę, su knarkiociomis senutemis. Visa laime kad tik parai, o jei reiktų po operacijos gulėti, tai baisu net pagalvoti. Dar nesuvokiamas dalykas kodel ligonių palatose reik vaiksciot nuo 6 ryto, matuoti temperaturas, ir siaip dar kazko vaikščioti. 7 h ryto palatos grindis plauna, nu kokiais tarybiniais laikais čia gyvename, negaliu suprasti niekaip. Kur europine tvarka, ligoniu ramybe ir poilsis, kaip dar palatos nepertvarkytos į dvivietes ir vienvietes. Ypač šiuo laikmečiu dėl covid o gulėtų su kitais žmonėmis, kazkas siaubingo.
Labai nuoširdžiai noriu padėkoti visai komandai dirbusiai nuo 2021.01.05d iki 2021.01.08d. Skubios pagalbos skyriaus darbuotojams už nuoširdų darbą ir malonų priėmimą! Visi atliko darbą profesionaliai, buvo skubiai suteikta pagalba, paguldyta į ligoninę ir skubiai atlikta laparaskopinė operacija. Ginekologijos skyriuje visi dirba nuoširdžiai su šypsenomis, priima ir išlydi, paaiškina viską... Tikrai labai labai nuoširdus ačiū kiekvienam už tai kad esate ir už suteiktą pagalbą! Sėkmės didžiausios ir linkiu niekada nesirgti, ypač šiuo sunkiu visiems laikotarpiu!
Jonas 2020-12-31 22:07:09
Aš nustebintas Kauno klinikų Kardiologijos ir intensyviosios reanimacijos (I-ojo skyriaus) darbuotojų profesionalumu, darbštumu, atsakingumu, jautrumu, paslaugumu ir visa kita. Praleidau sunkias 6-ias dienas po širdies kraujagyslių šuntavimo operacijos. Nuoširdus Jums, , ačiū".
Visas ten dirbantis personalas-nuostabūs!Ačiū jiems!
Eugenijus Danilevičius
2020-12-19 13:12:46 IP 28mduebe
Noriu nuoširdžiai padėkoti Kauno klinikų Vaikų skubios pagalbos skyriaus pamainai, kuri dirbo 2020-12-18 d. pavakare (16-17 val.), už malonų ir geranorišką aptarnavimą bei profesionalią pagalbą mano mažamečiui sūnui Dominykui. Jaukių šv. Kalėdų - linki vaiko tėvas Eugenijus.
Siaubinga ligoninė. Artimas žmogus čia praleido 103 dienas. Skyrių daug matėme. Pirmiausia tai didelė dalis personalo yra tikri antžmogiai, tiek daktarai, tiek seselės. Aišku yra ir nuoširdžių, bet jų nedaug. Reanimacijoje seselės rėkia ant pacientų, atneša maistą, žmogus nei rankų pajudinti negali, tai paema ir nuneša, niekam neįdomu, kad valgyti negali pats žmogus. Kiek paskambini pasiteirauti apie būklę paciento, tiek jos nepatenkintos, kad trukdom darbą, bet kai nuvažiuoji aplankyti, visos sėdi telefonuose. Apskritai labai daug seselių nemylinčių savo darbo ten, susidūrėm ir su vagilkom. Daktarų neprofesionalumas taip pat apgailetinas. Dealizuojamam žmogui, kur viena ranka yra gyvybiškai svarbi ir venų negalima pažeisti, leidžia praktikuotis rezidentui anesteziologui, kuris rankoje palieka dideles žaizdas ir mėlynes. Taip pat žmogui po 4 operacijų ir daugybės kančių, dar daktarai leidžia rezidentei praktikuotis ir nupunktuoti plaučius, ko pasekoje pradūrė pliaurą, plaučiuose kraujas, žmogus dūsta, dar papildoma operacija viskam išvalyti. Žodžiu tiesiog labai daug personalo neverti savo vardo, tiek daktarai, tiek seselės. Aišku maistas tragiškas, bet manau čia daugumoje ligoninių ta problema. Apibendrintai, niekam nelinkėčiau čia gydytis ir susidurti su tais atžmogiais.
Buvau pakraupus. Baisu kaip aptarnaujami žmonės, per lietu stovi lauke, aptarnauja nesupradi kaip vieniem luepia isimust talinelius, kitus be eiliu. nesuprantu dėl ko mokam mes sveikatos draudimą, jeigu tinkamu paslaugu nesuteikia.
Del cobid 19, daktarai nedirba, o tinginiauja, ir marina kitus. Pirma kart gyvenime taip teko nusivilt. Po tokios konsultacijos dabar teks eit privačiai.
Eglė Lengvenytė
2020-10-23 16:20:28 IP 5ju94rqa
Ačiū prof. Vidmantui Barauskui už sutvarkytą sūnaus krūtinę, jaučiamės ir atrodome žymiai geriau.Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją, didžiausios sėkmės Jums darbe!
Mano mamai reikalinga skubi klubo sanario operacija, taip sakė ir nusprendė prof. Smailys (kaip supratau labai puikus gydytojas). Prieš du mėnesius, buvo padaryta kompiuterinė tomografija, nes buvo lūžęs dubens kaulas. Buvo sakyta kad su ja susisieks gydytojas. Niekas nesusisiekė mėnesį, nedarbingumas eina į pabaigą, šeimos gydytoja nežino ką daryti, nes jokios informacijos nėra. Mama skambino į informaciją, į registratūrą, kiekvieną pirmadienį, kai dirba profesorius, jai visada buvo sakoma kad perskambins ir niekada neperskambindavo. Galiausiai trečios savaitės pirmadienį jai perskambino. Tada sužinojo, kad reikia skubios sąnario keitimo operacijos. Kada? Vėl gi, perskambins ir pasakys. Praėjo jau du mėnesiai. Dubens kaulas sugijo (čia mūsų - nežinančių spėjimas) nes niekas nesiuntė pakartotinės nuotraukos. Kas vyksta dabar? Dabar loterija/medžioklė/kova su vėjo malūnais, pavadinkite kaip norit. Taloną SKAMBUČIUI su profesorium gauti gal įmanoma, o gal ir ne - čia jau sėkmės reikalas. Ar kadanors perskambins? Lažinamės, laukiu statymų su spėjimais :)))
Be galo dėkinga visam Endokrinologijos skyriui. Sesutės fantastiškos, vien tik geriausi atsiliepimai. Dar kartą ačiū!!!!!!!
Į veido ir žandikaulių registratūrą tel.837326469 prisiskambinti negalima. Arba pastoviai užimta arba niekas nekelia telefono.
Ar klinikos nebeturi kur iškišti medicininių kaukių?! Atėjus į polikliniką pasakoma, jog turi turėti medicininę vienkartinę kaukę ir nukreipiama į vaistinę nusipirkti. Kadangi su tuo nesutikau ir pasakiau, jog noriu susisiekti su vadovu, tai kaukę davė. Paklausus, kodėl reikia pakeisti kaukę į medicininę, buvo paaiškinta, jog neaišku kiek nešiota ne medicininė kaukė. Tai labai įdomu kuom geriau, kai žmonės ateina su medicinine vienkartine kauke nešiota kelis mėnesius ir kodėl su tokiom galima įeiti, o su ne medicinine daugkartine kauke negalima???
Registratūroje jau tris paras niekas nekelia ragelio, skambinant numeriu 837 326469. Bandžiau skambinti ir į informaciją - užvakar atsiliepė (nes davė man registratūros tel.), o dabar irgi nebe. Nesuprantu, kodėl. Linijos neužimtos, nes signalas geras. Labai neprofesionalu.
Sveiki. Prisiskambinus rugpjūčio pradžioje, pasakė, kad neturi dar talonėlių šiam mėnesiui pas chirurgą. Paskambinus dar po savaitės talonų nebeliko, o rugsėjui dar neturi sąrašo. Ok. Skambinu kiekvieną dieną su viltim ir kas įdomiausia, kad net negaliu ten prisiskambinti. Iš karto eina toks pyp pyp pyp. Neįkertu, bet gal mano nr užblokavo ar dar ką, nes net neeina prisiskambinti į registratūrą. Skambinta 2 numeriais.. Abu nereaguoja, lyg jie būtų nukėlę ragelį ar tiesiog neegzistuotų. Skambinta visomis įmanomomis valandomis, pradedant nuo 8 iki 17h. Prasidėjęs labai svarbus gydymas šiuo metu yra paliktas be galimybės pratęsti gydymą. Labai liūdna ir apmaudu. Žmonės iš kitų miestų ir taip yra apriboti, neturi galimybės atvykti tiesiai, o dabar dar ir telefonu niekas nekelia.
Buvau užsiregistravęs burnos higienai, laukiau mėnesį eilėje ir sulaukus šios dienos, nespėjus užeiti į registratūra man paskambino registratore ir pasakė kad gydytoja serga.Klausimas vadovei tai kur jūs buvote dieną prieš kodėl neinformavote pacientų.Negana kad iš darbo atsiprašiau, vizitas atšauktas, kelionė veltui, diena sugadinta.
Labai norėčiau padėkoti moterų konsultacijos krūtų Gyd. Chirurgams Ievai Ceslevičienei ir Gyd. Vaidotui Čėsnai, Ačiū Jums mieli Gydytojai ir Kolegos, Jūsų darbas, požiūris į pacientus ir profesionalumas yra nepakartojama patirtis, linkiu ir toliau neprarasti šių savybių, džiaugiuosi patekusi pas šiuos profesionalius žmonės, didelis Ačiū už Jūsų darbą, laiką ir už tai kad nepalikot sustreikavus sveikatai
neveskit čia gimdyti pirmas ir paskutinis kartas pasigailejau iki paskutinio lašo, priežiuros nulis atsakingumo nulis, išleidžiant dar 3h dokumentus tvarko prie kavutės, pastoviai susiraukiusios, nepagailėsiu savo brangaus laiko ir kreipsiuos i atitinkamas istaigas dėl tokiu darbuotoju.
Sveiki, nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikų Suaugusių akių ligų stacionaro skyriaus darbuotojams, ypač gydytojui Sauliui Ačui, už mamai suteiktą profesionalią pagalbą. Dėkingi už rūpestį, puikų bendravimą.
Regina ir Arturas Milašauskai
Sveiki!Savo brolio Arvydo Kiko vardu, noriu nuosirdziai padekoti Kauno kliniku Kardiologijos ir intensyvios terapijos KARDIOLOGINES REANIMACIJOS KOMANDAI uz suteikta pagalba.Labai gaila, taciau brolis neprisimena pavardziu.Jis buvo perveztas is Vilkaviskio i Kauna liepos 3d.su miokardo infarktu ir plauciu uzdegimu.Stai ka jis man parase:“Gailiuosi, kad negaliu atsidekot reanimatologams.Kokie ten nuostabus zmones, medikai is didziosios raides.Tai didelis ir daugiau jaunas kolektyvas.Dirba tarsi suderintas sveicariskas laikrodis:sparciai ir tikslingai.Kiekvienas zino, ka turi daryti.Nesimato, kas jiems vadovauja.Atlikes savo darba, eina pas kolega ir klausia, gal reikia ka padeti.As niekada nieko panasaus nesu mates, kad sitaip pasiaukojanciai dirbtu ir stengtusi del zmogaus.Tai musu tautos grynuoliai, ju nuosirdus rupestis ir sypsena-tai balzamas paciento sielai“Aciu jjums!
Esu lbai nusivylusi, nes per karantinus ir po ju niekas neprima pasidaryti magnetinio rezonanso vaikui po onkologiniu ligų, nes mes da esame rizikos gupėje ir niekas niekam neidomu.
Gulėmės į ligoninę operuotis. Priėmimo registratorė labai nemaloni, grubi. Ligoniui norėjusiam pasinaudoti WC pastebėjome, kad nėra popieriaus. Paklausus kur galėtumėm jo gauti? Atsakymas šokiravo :mes neturime popieriaus. Slaugės visų laukiančiųjų akivaizdoje aiškinosi kuri yra labiau pavargusi, kuri veš ligonius į skyrių. (nors dar tik pati darbo pradžia) Moteris, palydėjusi tėvelį, pasiteiravo kaip galėtų aplankyti, ar sužinoti apie tėčio būseną. Buvo grubiai atsakyta:iš kur man žinoti?
Mielosios, dirbate su ligoniais, jeigu nesugebate, ar nenorite! užleiskite vietą jaunimui, ar kitiems savo darbą mylintiems žmonėms
Labai dėkojame KAK vaikų skubios pagalbos kolektyvui už operatyviai, bei šauniai atlikta darbą 2020.06.04 Sūnaus Pariko (paciento) žodžiais:Jūsų komanda nuostabi.
Laba diena, esu labai nusivylus vaikų poliklinikos registratūra, buvom užsiregistravę šiandienai pas traumotologą registracija dingo, o laisvas laikas artimiausias birželio mėnesio, tai ar mūsų čia klaida kad dirba nekompetetinga registratorė, kuri iki galo nesugeba atkikti darbo, o paaiškinimas"dirbantys klysta"tai visą laimė kad galim sau leisti nueiti privačiai, o jei ne tai registracija dingo, o gipsą būtina nuimti nes lenda lauk dratai ir mes negalime dar laukt mažiausiai dvi savaites.klausimas ką daryti paprastam žmogui kuris neturi galimybės dėl registratorės iveltos klaidos labai apmaudu kad taip yra ir kad atsiprašant tai jos klaida ne mūsų ir mes dabar turime eiti privaciai ir dar kalba grubiai vyras paskambines į registratūra paklausė darkart kaip bùtų galima susisiekt su gydytoju atsakymo sukaukė niekaip....
Eilini karta gailiuos kad is mano mokesciu dalis keliauja i sita tipo gydymo istaiga. nuo sausio men. bandau prisiregistruot pas plastikos shirurga man skauda ranka sunku dirbt, ir rezultate registratore pareiskia kat gydytoja mano turi skambint ir registruot.Nu gerai paprasiau savo gydytojos kad priregistruotu uz pusvalandzio gydytoja sako neymanoma prisiskambint ir ner kada laut nes daug pacientu. klausimas - kas as toks kad isdrysau skustis ir prasyt nors min pagalbos ?
Labai esu nusivylusi kauno kliniku registratura. Jau nebe pirma karta paskambinus pasiteirauti i informacine atsiliepia labai izuli darbuotoja. Norint pasikoncultuoti del esamos situacijos labai grubiai atsakineja ir kelia balsa.
Atvykau į priimamąjį įtardama apsinuodijimą sunkiaisiais metalais, nes konsultavausi su privačiu gydytoju ir jis iš mano simptomų atsiradimo aplinkybių ir anamnezės diagnozavo. Klinikose pasakiau, kad perdozavau kalcio ir privatus specialistas paaiškino, kad tai galėjo iš kaulų išstumt ten susikaupusius sunkiuosius metalus ir sukelt apsinuodijimą, kurio pasekmės deja, bet gali būt ir labai liūdnos, jei negydomos. Padarė tik kraujo kalcio tyrimą, normų neviršijo, tai daugiau nieko aiškintis ir nesiėmė ir pagalbos nesuteikė, o mano simptomus ignoravo ir niekaip nesiejo jų su galimu apsinuodijimu. Jau savo iniciatyva privačioje įstaigoje pasidariau sunkiųjų metalų tyrimą iš šlapimo, atskleidė stiprų apsinuodijimą arsenu. Ir svarbiausia, kad net medicinos elitas nesuvokė, kad tai galėjo būti mano simptomų priežastis ir kalcio perdozavimo pasekmė. Nesuprantu, ką jie studijuoja tada... Jei nebūčiau savarankiškai ėmusis gydymo ir buvus kompetetetingo specialisto (ne klinikų!) priežiūroj, mano būklė būtų likus negydoma ir simptomų pagrindas neatskleistas. Labai apmaudu, kad net valstybinėj įstaigoj, kuri turėtų būti aukščiausio lygio, tiek mažai profesionalumo ir kompetencijos.
Užsiregistruoti telefonu ar internetu pas tave gydantį onkoginekologą (labai gerą specialistą) yra neįmanoma misija. Po chemterapijos kurso praėjus 3 mėn. reikalinga atlikti patikrą, tačiau nuotolinėmis priemonėmis kiek buvo bandyta, to atlikti nepavyko- internetu sistema "pakmba", telefono linijos užimtos. Vasario mėn., sužinojusi kada bus atliekama išankstinė registracija, atvykau į įstaigą. Jau 7 val. ryto prie durų laukė moterų būrelis. Registracijos taloną gavau balandžio 2 d., tačiau buvau rami, kad pagaliau pavyks patekti pas mane operavusį gydytoją. Susidarius situacijai dėl korona viruso epidemijos ir įvedus karantiną ministras informavo, kad ligoniai turi būti perregistruoti. Pacientus gerbianti įstaiga, manyčiau turėtų pati pasirūpinti tuo, juolab, kad moterų konsultacijos registratūra šiuo metu praktiškai apytuštė, bet LSMU tokios praktikos nėra. Kovo 30 d. iš keliasdešimto karto pavyko prisiskambinti į moterų konsultacijos registratūrą, kur mane informavo, kad reikia persiregistruoti tolimesniai datai, o kada bus priimama registacija informacijos neturi. Pavyko gauti vadovės, R.Jagminienės, kontaktą, tačiau buvau informuota, kad balandžio 2 d. mane priims kitas gydytojas, o ne tas, kuris mane operavo ir pas kurį buvau užsiregistravusi. Kita alternatyva- bandyti balandžio16 d. iš naujo registruotis. Dalinuosi informacija vis tikėdama, kad medicinos įstaigos vadovai susivoks, kad sprendimų visada yra, tik reikia truputį pasistengti. Visada galima perorganizuoti darbą taip, kad rastume tiek medicinos įstaigai, tiek pacientui tinkamą sprendimą, NEPALIKTI PACIENTO ANT LEDO. Linkiu neatsidurti tokioje padėtyje, kokioje esu palikta dabar. Ligonė- aukšto laipsnio cerozinė karcinoma.
santecninis elektrikas
2020-03-08 08:47:39 IP 27q30gah
Sedziu klinikose ir ieskau naujo darbo, tai mano pagrindinis darbas klinikose ieskotis naujo darbo nes labai sudina valdzia sitose klinikose iskaitat ta pati generalini direktoriu
Esu labai patenkinta, esu čia neregistruota, tačiau pablogėjus sveikatai mane priėmė, apžiūrėjo ir tijrai padėjo. Esu begalo dėkinga gydytojams ir sesutėms
Tačiau, registratūroje moterys, tai "aukščiausios" klasės. Buvau pirma eilėje, atvykau ir laukiau, o moteris į mane žiūrėjo ir gurkšnojo kavą registratūroje, net neskubėdama priimti.
Vakar - 2020 02 23 žmonai pateko kažkas smulkaus į akį, kentėjo didelį skausmą.
Akis buvo labai sutinus ir stipriai paraudus. Skundėsi, kad prastai mato ta akim.
Nuvykome į Ukmergės priėmimo skyrių. Kadangi budinčio okulisto nebuvo mums pasiūlė vykti į Vilnių arba Kauną.
18.30 su žmona iš Ukmergės miesto atvykome į Kauno klinikų priėmimo - SKUBIOS PAGALBOS skyrių. Užregistravo mus per penkias minutes.
Ir liepė laukti. Laukėm kantriai, žmona verkė ir vos galėjo skausmą kentėti. Pralaukėme taip iki 20.00 valandos.
Kelios minutės po 20 valandos į priėmimo skyrių įėjo kita pora - moteris atlydėjo savo vyrą, vyras buvo užsiėmęs ta pačią
akį kaip ir mano žmona. Pora prisėdo šale mūsų, kadangi atvykome su ta pačia bėda (likimo ironija) persimetėm keliais žodžiais.
Paaiškėjo, kad vyras kurdamas namie šašlykinę nusidegino akį...... Tai aš įsivaizduoju jam dar skaudžiau buvo..
Kantriai laukėm šitaip dar valandą. Ta moteris neiškentusi atsistojo ir nuėjo prie registratūros langelio ir paklausė kiek
dar reikės laukti. Girdėjau kaip ji pasakė, jog valanda laiko jau jie laukia pagalbos, skausmas žvėriškas. Raudonai apsirengusi, piktu
žvilgsniu tai moterei atsakė, - VALANDA tik? Palauksit ir dar valandą.. Ir moteris nuėjo atgal pas savo vyrą. O moteris sėdinti
registratūroj, ne ka mažiau raudonu is pykčio veidu, negu jos apranga kažka dar piktai murmėjo..
Pasipiktinusi to vyro moteris klausė už ką yra mokami yra mokesčiai ir kada suteiks pagalbą..
Mes palaukėm dar 30 minučių su žmona - niekas nepakvietė.. Žmona ėmė jaustis geriau.
Aš saviškei sakau, - SKUBIOS PAGALBOS priėmimo skyriuje ir LAUKIANT be daktarų "pasveikt" galima Kaune. 21.30 Atsistojome ir
išėjom negavę jokios pagalbos per TRIS valandas nesulaukę grįžome namo.
Aš šito dar taip TIKRAI nepaliksiu ir tikiuosi, kad ta pora, kuri buvo, ir kentėjo su mumis taip pat pasidalins kaip jiems
baigėsi tas vizitas Kauno klinikų "SKUBIOJE PAGALBOJE". Aš pasibaisėjęs tokiu medikų darbu.
Linkiu nors kartą sutvarkyti ponias endokrinologijos registratūroje, nes kiekvieną kartą paskambinus, reikia laikytis nepratrūkti, nes bendravimas siaubingas. Per 6 metus registruojantis taip ir nepasikeitė. Nieko jos nemato, nieko jos nežino, kalba kaip tik nori.
Siunciu linkejimus skystakiausiui nerijui beigai, uz labai malonius potyrius laizant generaliniui direktoriui iseinamaja anga
Jau tos Kauno klinikos tai nervų gadinimas. Atveža greitoji nakty, o žmogų laiko labai ilgai apie 8val. Siaubas, gryna nepriežiūra.
Su eilėmis kažkoks košmaras. Užsiregistravus internetu į klinikas reikia atvykti 45 min anksčiau negu numatytas vizitas ir vėl užsiregistruoti. Palaukus 45 min savo eilės, žinoma iškart ne prieini. Pavyko prieiti tik valandą vėliau negu buvo uzsirasyta. Kadangi tenka atvykti anksčiau reikia laukti 2 h arba daugiau kad patekti pas gydytoją. Tai nelabai suprantu kam tie laikai paskirti jei visiškai nieko nereiškia.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

JAV dėl kibernetinės atakos prieš "Colonial Pipeline" paskelbė regioninę nepaprastąją padėtį 05-10 07:46
JAV vyriausybė sekmadienį paskelbė regioninę nepaprastąją padėtį, didžiausiai šalies rafinuotų naftos produktų bendrovei "Colonial Pipeline" ketvirtadienį patyrus programišių ataką, dėl kurios...
Į klases jau gali grįžti 5–11 klasių moksleiviai
Į klases jau gali grįžti 5–11 klasių moksleiviai 05-10 07:26
Nuo pirmadienio į mokyklas leidžiama grįžti 5–11 klasių moksleiviams. Pagal Vyriausybės nutarimą, savivaldybės turi nuspręsti, ar šių moksleivių ugdymą organizuoti nuotoliniu, ar mišriu būdu, t...
Kai protingumo kriterijus – anapus slenksčio
Kai protingumo kriterijus – anapus slenksčio 05-09 22:26
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, nustebinusi rinką biurokratinėmis žabangomis, į kurias įtraukė įmones, turinčias aiškintis dėl seniai egzistuojančio prekės ženklo ar šmaikščios...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%