Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Parašyk savo nuomonę apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Esu nusuvyles Kauno kliniku daktarais.turejo daryti operacija buvo suplanuota pries 4d kad operuos skydliauke liepe nevalgyti pasiruosti ryte jau turejom eiti kaip staiga pasake kad nebera vietos operacijai matyt kazkas gerai pakiso pinigelio ir i mano vieta paskyre kita zmogu.ir kaip galima tiketi ir dar sakyti bukit saziningi jei visi daktarai vaiksto isiputusiom kisenem ir laukia duokles.GEDA.
telefono registraturos nekelia uzsiregistruoti neiseina paskambinau i viena i neurochirurgijos registratura sneka labai nemandagiai net nervas paime nuvaziuoti ir su sudu kibiru apipilti jai ant galvos norejau bet susivaldziau nemandagus bendravimas zmogaus ignoravimas taip negali buti ! jeigu taip toliau bus sutvarkyta savo tvarka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nežinau čia gal taip normalu daktarės Renatos Balnytės dirbančios (jai galima taip pavadinti) neurologiniam skyriuje atžvilgiu pacientą pervežti į kitą ligoninę ir visiškai nieko neinformuoti. Jau nešneku apie pasiteiravimą telefonu nes savaitė skambinimo veltui, vis išėjusi arba dirba, tik neaišku ką ir kur dirba. Neprisiskambinus nuvažiuoji su pampersais ligoniui ir randi tuščia palatą paklausi visos vadinamos sesutės tampo pečiais ir sako ko jūs čia ieškot pasakius pavardę pasižiūri kaip į kokią ir sako jo jau nuo pirmadienio nėra, taip ir norėjos tuos pampersus jom padovanoti ateičiai. Sulaukus vadinamos daktarės Renatos Balnytės ji pareiškia, kad ji neprivalo pranešti apie paciento pervežimą turime patys teirautis, o kaip teirautis jai jos savaitę negalime rasti kabinete paprašiau kad parodytu man raštiškai kur parašyta jog neprivalo pranešti artimiesiems apie paciento iškėlimą jos atsakymas buvo toks jog ji ir to neprivalo man rodyti apsisuka ir nueina. Tai aš nesuprantu kas tokias vištas išvis prileidžia prie ligonių, nes jos buku mastymu ji gal ir gydyti neprivalo ligonių.
Nežinau, kas ir kokiu būdu nusprendžia kada ir kokiam gydytojui reikia vykti i konferenciją. Tačiau atvyksti iš kito rajono su pagyvenusiu pacientu, aukoji savo laiką ir darbo dieną, prieš keletą dienų pasitikslinusi dėl paskirto vizito.. Ir staiga randi tuščią kabinetą !
Tiesa, ne visai tuščią, jame yra gūžčiojanti pečiais seselė, kuri sako, ir ji tik šį rytą sužinojo, jog gydytoja strimagalviais išlėkė į konferenciją. Kokios svarbos turi būti konferencija, kad be jokios pagarbos pacientui, mesti viską ir išvykti? O gal gydytoja, prieš išlėkdama vistik pasižiūrėjo į pacientų korteles..ir nepasirūpino tik nesvarbiais ?? Tie, kurie seni, tie kurie nelabai svarbūs, be garsių pavardžių ir įtakingų padėčių, su tais gi nebūtina elgtis padoriai. Jie atvažiuos kitą kartą..ir dar kitą, gydytoja čia svarbi..ne pacientas. Ir ne sistema čia kalta.. Ir nori nenori, peršasi mintis, kad gal kokia poilsinė kelionė konferencijos dalyviams pažadėta ?
Jeigu turite Mylimą Mamą ar Tėtį, kitą artimą žmogų ir jis susirgo vėžiu, ypač jei ta liga yra kraujo liga (Limfoma, Leukemija) primygtinai iš savo karčios patirties siūlau galbūt aplenkti LSMU (Kauno klinikas) ir gydytis vykti į Vilnių, Santariškes. Kraujo vėžys turėtu būti gydomas absoliučiai individualiai atsižvelgiant į ligonio istoriją, jo būklę ir nedelsiant. O, ne taip, kaip LSMU Hematologijos skyriuje gydoma išskirtinai pagal ‚protokolą‘, t.y. bendri tyrimai, antibiotikai ir kartais nieko daugiau.
Kraujo vėžys konkrečiam žmogui yra absoliučiai individuali liga, su savo imunine sistema, su visa eile esančių ar turimų gretutinių ligų, todėl ir gydymas turi būti absoliučiai individualus. Tačiau, LSMU Hematologijos skyriuje su p. skyriaus vedėju prieš akyje, taip nevyksta, o būna ir taip kad paguldomas ligonis į šį skyrių gydymo taip iš vis net, ir, nesulaukia.
Šių metų Gegužės mėnesį mano Mama kreipėsi į p. R. Gerbutavičių dėl galimai atsinaujinusios Limfomos, dėlto kad jautėsi prastai, naktimis užkildavo t-ra iki 37, 5C. Tačiau buvo paaiškinta, kad nieko tokio išgerkite „ibumetino, praeis“, kitą dieną kartokite tą patį. Per Birželį atliktų visą krūvą tyrimų ir po dviejų p. atostogų (Birželį ir Liepą) mano Mamą į LSMU Hematologijos skyrių buvo paguldyta tik 2018, 08, 13d. Dvi savaites ji jame išgulėjo, trečią savaitę jau reanimacijoje, o 09, 01d. ji mirė.... Per pirmas dvi savaites, absoliučiai jokio gydymo taip ir nesulaukė. Buvo „maitinama“ tik antibiotikais, kas ją dar labiau nualino. Antibiotikai buvo skiriami dėl didelio CRB, tačiau kiek buvo daryta tyrimų, iš pasėlių jokios bakterijos neužaugo, ji neturėjo jokio uždegimo. Aš ne medikas, tačiau jau dabar kaip man paaiškino kiti medikai (šios srities specialistai), jai dėl Limfomos buvo „užsidegę limfmazgiai“ ir jai reikėjo ne antibiotikų, o būtent greito gydymo („invazijos į limfmazgius“), bet jo ji negavo. Dar prie viso to, jos ligos istorijoje 08, 15d. yra įrašas kad ‚pati ligonė atsisako operacijos‘. Tai iš vis tiesiog nuvilia, kaip taip galima. Aš asmeniškai, ir mano Mama, mes primygtinai prašėme daryti operaciją, ištirti išoperuotą limfmazgį ir kuo greičiau, kiek įmanoma greičiau, ištyrus jį, skirti tinkamą gydymą, arba skirti gydymą apeinant operaciją, bet...
Suprantama, turbūt, kad atsilaikyti nesulaužant „Hipokrato priesaikos“ yra galbūt neįmanoma. Bet mūsų atveju, tai daryti ir vis kartoti kad „viskas bus gerai, tuoj pradėsime gydymą“, yra kažkas ‚nesuprantamo, baisaus‘. Tačiau, nesugebėjo net užsiminti kad ji yra „galbūt“ jau neoperuojama ir „galbūt“ jau negydoma. Kodėl buvo nutylėta? Šiais laikais...? Ar, negi, tie „atsidėkojimai“ gali šitaip vilioti, kur tas žmogiškumas, kur Hipokrato priesaika? Atrodo sumokėtum bet kokius pinigus kad tik padėtu, pagydytu, arba bent žinotum tiesą, sumokėtum vien už tiesą... bet kaip galima šitaip elgtis, žiūrėti į akis, sakyti kad viskas bus gerai, o žmogus miršta.
Per visą šį laikotarpį net nespėjome su ja atsisveikinti, perkalbėti, ‚žiūrint vienas kitam į akis, jaučiant vienas kito širdelės plakimą‘ - bent atsisveikinti‘... nes p. gydytojo buvome įtikinti kad „viskas yra gerai, ir bus gerai, tuoj pradėsime gydyti“.
MYLĖKITE SAVO ARTIMUS NE TIK ŠIRDIMI, MYLĖKITE... DARBAIS
(artimieji, kurie pasitikėjo, bet nespėjo)
p.s. didelis AČIŪ Hematologijos skyriaus ir Reanimacijos skyriaus Sesutėms, Sanitarėms. Jiems tikrai tenka didelis atsakingas krūvis. Tik jūsų pagalba ištvėrėme visą tą laikotarpį. AČIŪ, jums už palaikymą, pagalbą.
laimute krasauskiene
2018-09-12 17:05:24 IP 178.16.47.43
2018 08 07 atl kolonosk tyr gyd valerijaus marinskio po tyr prasid dideli skausmai pilvo plote kreipiausi i kauno kl kur 08 09 skubos tvarka operuota diagn necrosis caeci.peritonitis diffusa status post polypectomiam endoscopia nors sis gyd buvo mano informuotas apie mano bukle net nesiteike paprasciausiai atsiprasyt suprantama kad jis to nenorejo bet kur mediko sazine mane padare nedarbinga ir dabar kenciu skausmus kada grysiu i darba irgi neaisku zodziu daug dideliu nepatogumu todel as laikiu jusu reakcijos i toki gydytojo darba laukiu atsakymo
Esu nuoširdžiai dėkinga skubios pagalbos skyriaus darbuotojams, kurie ypatingai greitai ir profesionaliai suteikė man pagalbą patyrus akies sudirginimą balikliu. Likau sužavėta aptarnavimo registratūroje sparta, akių gydytojų nuoširdumu, skirtu dėmesiu ir žinoma, profesionalumu. Džiaugiuosi, kad ištikus nelaimei, papuoliau į patikimas medikų rankas. Ačiū!!!
Indrė Sladkevičienė
2018-08-31 13:22:40 IP 90.131.39.206
Labai noriu padėkoti Akušerijos daktarei Danguolei Kačkauskienei, už malonę ir šiltą priežiūra gimdykloje! Didelis didelis ačiū, už patarimus už visą priežiūrą! Labai malonu, kad dar yra tokių daktarų.! Sėkmės!
Sveiki. Praeita savaite išėjau buvau išleista is Kauno klinikų.
Po apatinio žandikaulio operacijos. Gulėjau plastikos ir nudegimų
Skyriuje pagrindiniame korpuse. Labai noriu padėkoti mane
Prižiūrėjusiai sesutei Reginai. Tokio nuostabaus, paslaugaus
Ir darbui atsidavusio žmogaus pas jus dar nebuvau sutikus.
Ačiū jums už visa pagalba. Jūsų pastangas tikrai įvertinau. Didžiuokites turėdami tokia darbuotoja :-)

Marta Prienai
Jolanta 2018-05-23 14:11:02
Norėjau tik sužinoti ar Moterù konsultaciniame skyriuje gulantis į ligoninę yra kam tekę susidurti su darbuotoja, kuri pildo priemimo į palatà dokumentus? Tiesiog norėčiau pažymėti, kad jei darbas nepatinkantis ir jis nemielas dirbti, išeini ir nedirbi. Jokios pagarbos besilaukiančiai pacientei ir pakeltas tonas, nepatenkintas akiù vartymas. Kai reikėjo pasirašyti dokumentus, bado su pirštu, tipo rodo kur pasirašyti, akivaizdžiai nepatenkinta, juk pasimetęs žmogus gali ir staigiai nesusigaudyti tuose popieriuose, ne kasdien gi guldo į ligoninę.
Siandien teko susidurti su sia darbuotoja, kadangi stresas didelis pries operacija tai po susidurimo su sia darbuotoja dar labiau stresavau. Darbuotojai tikrai reikia keisti darbo vieta, nes visiskai neturi bendravimo igudziu. Pakeltas tonas, nepagarbus bendravimas ir tyciojasi is zmoniu. Geda daro kauno klinikom. Kuo zemesnes pareigos tuo didesnis susireiksminimas zmogaus. Zmogiskumo nulis!!!
Neseniai gydžiausi Kauno klinikose Retų širdies ir kraujagyslių centre. Dėkoju dr. prof. kardiologui Arui Puodžiukynui už profesionalumą, rūpestingumą, kantrybę gydant mane. Petras Žėkas iš Alytaus.
Niekada nemaniau kad tie kysininkai gali nesuteikti pirmosios pagalbos nukentejusiajam tam kad padetu isvengti baudziamosios atsakomybes nusikalteliui.Visa tai buvo praeita vasara birzelio men.skubios pagalbos skyriuje.Man teko vykti i raudonaji kryziu kur susiuvo praskelta galva nes tie kysininkai kartu su ontt dare vyska kad nusleptu nusikaltima ir padetu isvengti baudziamosios atsakomybes nusikaltyma padariusiam asmeniui.
2017.08.05 23.30val.buvau pervežta iš Kauno Raudonojo Kryžiaus ligoninės į Kauno Klinikų Skubią pagalbą kardiologo konsultacijai.Pasakiau, kad turiu širdies stimuliatorių ir kad blogai jaučiuosi.Pamatavo kraujospūdį, paėmė kraujo tyrimą, pasodino į krėslą ir pamiršo....3val. prie manęs niekas nepriėjo nors paklausti kaip jaučiuosi.....Turėjau vaistų pasiėmus iš namų tai jais ir gaivaliojausi.Po 3 val teikėsi prieiti gyd.Loreta Venskienė ir pareiškė, kad sutrikęs širdies ritmas ir jie nieko negali padėti.Jeigu noriu, galiu laukti ryto kol ateis elektrofiziologas kad patikrintu stimuliatorių....Kardiologas taip ir nepasirodė konsultacijai...Visiškas abejingumas visiškas nesiskaitymas su pacientu galu gale elementarus žmogiškumas kurio neturi Skubios pagalbos skyrius.Man buvo gėda už jus gerbiamieji.Linkiu Jums nesirgti ir nepakliūti į medikų nemokšu rankas.
Nuoširdžiai dėkojame gydytojai neurologei Bagdonienei Rozitai už profesionalumą, dėtas pastangas, šilumą, gerą žodį, nuoširdų rūpestingumą.Parodytas gerumas visada džiugina!
Sveiki. Noriu pranest apie tai, kad 3.5 val oralaukem suaugusiu priemime. Su puliuojancia ir skaudancia vyro akim. Paklausus kada bus priimtas pasake, kad dar palaukit nes akiu gydytojas uzimtas ir nezi e kada ateis. Mums belaukiant atejo vyriskis girdejom kaip sake kad kazkas i aki ikrito ir bijo apakti. Net nesimate kad kas negerai. Mano vyro akis akivaidzia matasi kad uztinus aptraiskanojus. Zodziu pralaukem net nesulauke pakvietimo isejom. Tai taio lietuvoj ir numirt turbut galima.
Norėčiau padėkoti profesoriui Ryčiui Rimdeikai, gydytojai -rezidentei Ramintai Česnaitienei ir visam plastinės ir rekonstrukcinės klinikos operacinės personalui už gydymą.
Kreipiausi i skubios pagalbos skyriu del didelio pilvo skausmo. Buvo pakilusi temperatura. Atlikus kraujo tyrimus (jie rode uzdegima) ir echoskopijos tyrimas nusprende, jog tai del prasidejusiu menesiniu. Israse namo, liepe geri nuskausminamuosius. Nakti nepraejus skausmams ryte vel atvykau i skubios pagalbos skyriu. Izuli darbuotoja pasake, jog man jau suteike pirmaja pagalba, ko cia noriu. Vaziuok namo. Arba susimokek uz apziura. Viso to pasekoje trukusi cista su kraujagysle, kraujo uzkretimas, laparaskopijos operacija.
Jolanta noriu su Jumis susisiekti skubiai!! Situacija kartojasi mums. Bukite gera atsiliepkite.
Laba diena š.m.balandžio pabaigoje registravau savo 78metų mamą pas kataraktos specialistę A.Daveckaitę..Taloną gavome birželio 18d..Birželio 15d.apie 10val.ryto sulaukiu skambučio, kad gydytojos tą dianą nebus, o mama galėtų atvaziuoti 11.20val.TAI TIESIOG KITAIP NESUPRANTU KAIP TYČIOJIMĄSI IŠ VYRESNIO ŽMOGAUS.JI YRA PERREGISTRUOTA RUGPJŪČIO PABAIGAI, TAIGI JI VĖL TURI VAŽIUOTI PAS AKIŲ SPECIALISTĄ SIUNTIMO, NES ŠIS JAU NEBEGALIOS.
vanda 2017-08-17 10:22:01
Nesu sutikusi nuostabesnio, nuoširdesnio daktaro-traumatologo, kaip JUSTINAS STUČINSKAS. Labai nuoširdus, paprastai bendraujantis gydytojas. Jis išgelbėjo mano mamą. Tai DAKTARAS savo srities profesionalas. Linkim jam, ko didžiausios sekmės. Labai..labai ačiū. Kuo geriausi linkėjimai iš Mažeikių.
Jis ir mano mamą išgelbėjo kai kiti nurašė...Ilga istorija baisu prisiminti o gydytojui Stučinskui didžiausia padėka už sugrąžintą mamai judėjimą po traumos. Traumatologijos skyrius aukštumoj. Ačiū! Taip pat kardiologijos klinikos personalui. Po vienu stogu dirba ir monstrai, kuriuos geriau pamiršt ir stebukladariai kaip prof. Macas, gydytojas Stučinskas...Į tokius Gydytojus turi lygiuotis visi. Ne veltui jie jauni ir jau tiek daug pasiekę.
Norėčiau perspėti kitus žmones registruojantis tel., Į endokrinologijos kliniką, registratorių pasityčiojimą, kitaip nepavadinsi, iš žmonių...Šiandien mane 9h ryte turėjo mane priimti gyd.Kriščiūnienė, paskambinau tuo tel., kur atejo priminimas dieną prieš, paklausiau ar man tiesiai pas gydytoją eiti ar į registratūrą, tai man atsakė, kad tokios neranda net užregistruotos tokiai dienai ir laikui, o sms gavau iš sergu.lt, nr. kilus neaiškumams pasiteiravimui, kuriuo aš ir skambinau 837-32-65-70, kur pareiškė, kad tokios nėra tam laikui registruotos, o registravausi prieš pusantro mėnesio, tai paklausiau, kaip man šiandienos tada dieną pateisinti mokymo įstaigoj, man trumpai ir aiškia pasakė :" Čia Jūsų asmeninis reikalas", tai gerai, kad ne iš darbo reikėjo atsiprašinėti, gerai, kad pati kaunietė, o jei žmogus atvyksta iš kito Lietuvos miesto ir taip pasako, ką tokiu atveju jam daryt?Paskui sako, gerai užregistruosiu sekanciai dienai, pas gyd.Vasiliauskienę, gerai sutikau, bet paprašiau jau, kad pažiūretų ar tikrai užregistravo, taip užregistravo, man pasakė pas gyd.Vasiliauskienę, o talonėlyje parašyta gyd.Veličkienė, taip susinervavau, patyriau epipriepuolį medikų pačių dėka.Tai kur jų atsakingumas, registratorių darbas žmones, kaip šuniukus varinėt, šiandien nepriimsim, ateik rytoj, o rytoj vėl nežinia kokį atsakymą išgirsi..
Padėka

Gerb. Prof. habil. dr. Virgilijau Ulozai

nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamos Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos (Kauno klinikos) personalui už E. Valančio kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.

Padėką norėčiau išreikšti visam klinikos personalui.

Išskirtinės padėkos nusipelnė mane gydęs gydytojas, otorinolaringologas P. Vaičiulis už puikiai atliktą nosies operaiją (rinoplastiką). Gydytojo profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys, atsidavimas darbui, mokėjimas bendrauti su pacientais, šiuolaikinė medicininė pagalba padėjo puikiai atlikti gydymą, pašalinti priežastis dėl kurių buvo kreiptasi, ir sugražino pacientą į pilnavertį gyvenimą.

Dėkoju Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą profesionalią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Beje, maistas ligoninėje, apie kurį paskutiniu metu tiek daug diskutuojama - buvo skanus, gerai subalansuotas, patiekiamas karštas.

Nuoširdus Ačiū!

Edvinas Valantis
Noriu pasidziaugti, kad KMUK turi nuostabu vaiku chirurga gyd.rezidenta Montvyda Posku.Labai malonus, kruopstus, atsakingas savo srities gydytojas.Norim su sunumi pasakyti jam dideli ACIU.Daugiau tokiu gydytoju musu mazoje Lietuvoje.Dar karta sirdingai dekojame.
2018.05.03 20.48 val. po galvos ir rankos traumos buvau atvežtas į Kauno klinikas. Atlikus apžiūrą buvo nustatytas sukrėtimas, rankos lūžio gydytoja Vilija Rodovičienė nematė. Kadangi labai skaudėjo ranka ir skausmas nemažėjo, 2018.05.15 kreipiausi į traumotologą pakartotinei apžiūrai. Buvo nustatytas rankos lūžis ir ranka sugipsuota. Esu labai nepatenkintas tokia Kauno klinikose suteikta neprofesionalia pagalba ir norėčiau gauti paaiškinimą kodėl taip vyksta.
Vaikas po operacijos. Negalejome ivaziuoti i teritorija jo pasiimti. Leidimo nebuvo imanoma gauti nes nedirba administracija. Vaikas turejo basas eiti iki vartu. Nes aveti avalines negalime... ar tai normalu. Jei pasigaus infekcija jus atsakysite ?
Vigilija Šimkuvienė
2018-04-26 12:19:56 IP 195.182.73.105
Prieš skrandžio operaciją teko bendrauti su gydytoju Vladimiru Kristalnyj. Tai gydytojas išmanantis savo darbą, iš karto pasakęs tikrą diagnozę. Nuoširdžiausias AČIŪ Jums gydytojau. Nuoširdžiausią padėką skiriu gydytojui-chirurgui Giedriui Arlauskui ir jo skyriaus visoms darbuotojoms. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės.Giedrius Arlauskas ne tik geras savo srities specialistas-tai žmogus, įžengiantis anksti ryte į palatą visada su gera nuotaika, turintis jumoro jausmą, sugebantis prajuokinti net sunkiausią ligonį. AČIŪ Jums gydytojau ir Jūsų skyriaus darbuotojoms už atliktą sudėtingą operaciją ir sugrąžintą sveikatą. Su pagarba- Vigilija Šimkuvienė
Gydytojos onkologes Juodzbalienes sesute, kuri dirba 406kab sakyciau neskirta šiam darbui. Elementaraus mandagumo trūksta. Kalbant telefonu, paprasti žodžiai laba diena, viso gero.. Ar Jūsų neišmokė tokių dalykų, juk su žmonėmis bendraujate.
Laba diena. Labai norėčiau pasidžiaugti konsultacinės poliklinikos vedėjos, 1-o langelio registracijos ponios Reginos, plastikos chirurgo M. Kazanavičiaus nuoširdumu ir dėmesiu pacientams. Ačiū Jums. Kad taip daugiau tokių
mindaugas mickevicius
2018-04-02 11:32:49 IP 78.62.83.94
noreciau padekoti antro auksto hirurginiam skyriui gyd.zilvinui venclovui ir aptarnaujanciam personalui uz atlikta operacija ir malonia prieziura dekui
Daiva Gražina Samulėnienė (Dermatologė)
2018-03-21 13:17:54 IP 88.119.49.82
Komentaras apie gyd. Daiva Gražina Samulėnienė (Dermatologė). Tai buvo blogiausias vizitas pas mediką, kokį esu turėjusi. Užtrukau iki 5 minučių laiko ir tai, toli gražu, nereiškia, jog gydytoja sugeba greitai ir kokybiškai aptarnauti pacientus. Bendravimo maniera, kaip su kokiu gyvuliu, o ne žmogumi. Atrodė, jog gydytoja jautėsi be galo "sutrukdyta" ir rekomendavo lankytis privačioje klinikoje (klausimas, kam man reikalingas PSD, jei iš Kauno klinikų medikės toks patarimas???). Visiškai nesigila į tai, dėl ko pacientas apsilankė, labai nerekomenduoju šios gydytojos nei kitiems pacientams, nei jokiai privačiai klinikai kaip darbuotojos!
Šiandien skambinau del vaiko registracijos i Nervu ligu klinika.Taigi...Skambinau 25 kartus, iš tu kartu, vienas kartas uzimtas, o kitus kartus neatsiliepė.Kam jiems tada telefonas reikalingas.Kyla mintis kad jiems telefonas tik tarpusavy susisiekti.O paprasti žmonės tegu skambina
ir nervinasi !!!
Noriu padėkoti Kauno klinikų nefrologijos skyriaus personalui už labai gerą priežiūrą po inkstuko persodinimo. Ypatinga padėka profesorei I.Skarupskienei, rezidentei J. Kurganaitei, urologui A. Mačiuliui, slaugytojoms Aistei, Dovilei, Giedrei ir visam kitam personalui. Šiame skyriuje visas personalas dirba kaip viena darni šeima. Sėkmės Jums Visiems!
Sveiki, noriu pasidžiaugti, gimdymo skyriaus kolektyvu, kuris dirbo 2018.02.21 dienos pamainoje ir padėjo mūsų dukrytei išvysti pasaulį. Su žmona jutome tikrą šiuolaikišką, europinį aukštą ir profesionalų aptarnavimo lygį. Kolektyvas mandagus, rūpestingas ir profesionaliai vykdė savo pareigas. Ačiū Jums gerbiamieji!
Noriu padėkoti už nepriekaištingai atliktą vokų operaciją visai medikų komandai, oftolmonologei gyd.Danilevičienei už kruopštumą, paprastumą...Tai medikė mylinti savo darbą ir nuoširdžiai bendraujanti su ligoniais.Dar kartą dėkoju ir linkiu jums sekmės!
Norisi tik atsakymo kaip turėtų būti pagal Kauno klinikų skubių pacientų priėmimo taisyklės, nes jos čia neegzistuoja. Su skubiu siuntimu atvykus Sausio 31 dieną priimta nebuvau. Paskyrė laiką priėmimo net neapžiūrėjus Vasario 2 dienai 9 ryto. Atvykus į registratūrą prieš 9 laukiant eilėje buvau priimta tik pabaigoje, nes kviečia pagal pavardes. Tas pats prie gydytojos kabineto. Užleidus pacientes, kurios buvo kviečiamos pagal pavardę spėjau tik paduoti kortelę ir buvau apkaltinta, kad VELUOJU! Ir vėl liepė laukti nors pacientų pas gydytoją nebuvo. Sėdžiu verkdama nes pažeminti besilaukiančią moterį labiau jau gydymo įstaigoje jau negalima.
Nepirma karta patenku į įstaiga. Ir lieku antra kartą nusivyles. Skubios pagalbos priemime, kai kurie darbuotojai visiškai nemalonus nepaaiškinantis nieko, tik nurodinėjantis. Laukimo laikas tikrai per ilgas, į klausimus atsakoma pasipiktinus. Su veido išraiška kokio velnio noriu iš jų. Vieni darbuotojai preina pasakydami, kad prie jūsų preis neužilgi. Kiti nesusiimdami į rankas saves, aiškina jog sveikatos ministro įstatimai yra išleisti. Jog priimti nemirštanti gali per 24 valandas. Suprantu darbo kruvius ir nuovargi, bet kada matau apie 6 ar kiek daugiau personalo sedinčius, ir manau per ta sedėjimą spėjusius atsikvėpti. Na atsiprašau už nekokia žinute, bet tesiog nesuprantu.... Kur žmogiškumas ir kantrybė, esu ir pats įtemtos profesijos tarnautojas. Bet šito nesuprantu. Ir atsiprašau už klaidas.....
Vakar su 6 men leliuku buvom Kauno Akiu ligu klinikoje. Likau labai nepatenkinta darbuotoju darbu, registratores sedi susirauke neduok dieve ko nors paklausi ar siaip pajudinsi kaip nors, is toli ziezirbos eina. Uz duru prie kabineto neilgai laukem bet jau darbuotoju israiskos veido tai net siurpas ejo. Dar viena karta reiks vykti bet tikiuosi paskutini karta. Manau kad registratorem jau reiktu pailseti truputi.
Sveiki, siandiena veziau vyra i priemimo skyriu, ivaziavome i pacia kliniku aikstele, pastatem masina pacientu aiksteleje, issimuseme taloneli ir eidami link kliniku nusprendem, kad vyras vienas eis. Nuejusi i aikstele sumokejau 20cnt uz kokia 5min stovejimo, buvau nusivylusi ir idomu kodel pasientams reikia moketi uz tai, kad jiems atsitiko nelaime, nekviecia greitosios patys atvaziuoja ir dar moketi uz stovejima reikia. Kosmaras, galvojau gal kokia rasiu nemokama aikstele, bet greitai prisistate nemalonus apsauginis, kuris pasake kaip matei ivaziavima taip matyk ir isvaziavima. Likau labai nepatenkinta, gaila.....
Nuoširdžiai norėčiau padėkoti neurologijos skyriaus gydytojai Audronei Juosponytei gydytoja iš Didžiosios raidės! Jūs gydėte mano tėvelį! Ačiū Jums ir linkiu sveikatos jums ir jūsų šeimai, o jums stiprybės visur ir visada!
Nesuprantu kas čia darosi, skambinu šiuo numeriu 837326784 visa savaite, ir visada užimta, viena karta kviete bet niekas neatsiliepe, ir man reikia užregistruoti vaika 8 men pas odos gidytoja. Manau laika kavutes turi laiko atsigerti o žmonem atsiliept neturi laiko... Šį karta labai nusivilusi esu..
Labai dėkoju Kauno klinikų visam endokrinologijos skyriaus prsonalui, sk. vedėjai R. Barsienei už dukros Rusnės gydymą. Daug Jums sveikatos, ištvermės ir artimųjų meilės Naujuosiuose.
Noreciau nuosirdziai padekoti akuserijos ginekologijos skyriui ir visam personalui uz dideli nuosirdu rupestinga darba ir bendravima, bei supratima. O labiausiai noreciau palikti atsiliepima ir dideli aciu pasakyti daktarei Meilei uz sekmingai atlikta cp. Kadangi pas mane buvo planinis cp ir nebuvo galima betkur ir betkaip atlikti pjuvi. Todel esu labai dekinga uz sklandziai atlikta operacija. Jauciuosi puikiai, o ir mergyte mano jauciasi puikiai. Gimeme sveikos. I viska buvo reaguojama greitai ir sklandziai. Didelis aciu.
Teko su dukra vasara netiketai atsidurti skubios pagalbos
Centre, tai tikrai likom viskuo patenkintos.Kadangi buvo alergija, pasireiskia antifilaksinis šokas tai mums buvo skubiai viskas suteikta.
Turiu palikti skunda dėl Kauno kliniku priemimo stacionarui pirmo kabineto darbuotoju (registratoriu) - labai nemalonus, isskirtinai demonstruojantis pacientu negerbima ir ju laiko nevertinima, bendravimo budas. Registratores akivaizdziai netinkamos joms priskirtu funkciju igyvendinimui, pacientai joms - tik statistiniai vienetai. Informacijos ir aiskumo trukumas bei sovietines sistemos liekanos yra sios klinikos bruozas. Linkime tobuleti ir ypac pacientus (klientus) pirmiesiems aptarnaujantiems darbuotojams -nenuzmogeti.
Akiu klinikoje labai neorganizuotas darbas. Tenka praleisti iki septyniu valandu prie kabinetu. Jokios informacijos, kada busi priimtas, neteikia. Visi tik skescioja rankomis. Butina pasirupinti organizuotumu, nes zmones turi darbus, vaikus, isalksta.
Priėmimo skyriaus budincio 2017.11.02 požiūris į pacientą yra apgailetinas. Jokių kraujo tyrimų, jokio rengeno, tik kardiograma parašyti ir taip vos sugebėjo.
Paleisti pacientą su skausmais ir tempera be platesnės apžiūros yra ne kompetetinga. Labai nusivyliau tokiu požiūriu į pacientą. Ką sugebėjo pasakyti, kad kreiptis į šeimos gydytoją. Be jokių elementarių tyrimų, priėmimo skyrius turi suteikti skubią pagalba, o ne paleisti pacientus su skausmais...
Nuoširdžiai DĖKOJU Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriui, Reanimacijos skyriaus gydytojams ir visam personalui už išgelbėtą sūnaus Vytauto gyvybę.
AČIŪ už Jūsų nuoširdumą ir palaikymą, už Jūsų sunkų darbą ir atsidavimą...
Stiprybės Jums, kantrybės ir Dievo palaikymo!
As tiesiog negaliu patiketi tuo ka zmones rasineja..teko paciai tris kartus guleti Kauno klinikose ir buti tam paciam priemimo skyriuje..atveze mane nakti tai jau tikrai ten dirbantys turejo buti labai pavarge, taciau manes ten niekas nekankino ir visi dirbo savo darba...gal pirmiausia bukim patys zmogiski ir tik veliau reikalaukim zmogiskumo is kitu.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

JAV leista kultivuoti modifikuotą, maistui tinkamą medvilnę
JAV leista kultivuoti modifikuotą, maistui tinkamą medvilnę 10-23 06:55
JAV reguliacinės tarnybos suteikė savo šalies ūkininkams teisę auginti medvilnę, kuri yra genetiškai modifikuota taip, kad būtų tinkama žmonių maitinimui. Manoma, kad šis naujas, daug proteinų...
Lietuva iš verslo liudijimų jau išaugo
Lietuva iš verslo liudijimų jau išaugo 10-23 06:50
Kai kurių paslaugas teikiančių smulkių verslininkų laukia permainos – Finansų ministerija (FM) rengia siūlymus panaikinti verslo liudijimus: naujovė palies statybos, autoservisų bei auklių...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Adobe Systems 251,06 +2,46%