VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Parašyk savo nuomonę apie LSMU ligoninė Kauno klinikos
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Priėmimo skyriaus budincio 2017.11.02 požiūris į pacientą yra apgailetinas. Jokių kraujo tyrimų, jokio rengeno, tik kardiograma parašyti ir taip vos sugebėjo.
Paleisti pacientą su skausmais ir tempera be platesnės apžiūros yra ne kompetetinga. Labai nusivyliau tokiu požiūriu į pacientą. Ką sugebėjo pasakyti, kad kreiptis į šeimos gydytoją. Be jokių elementarių tyrimų, priėmimo skyrius turi suteikti skubią pagalba, o ne paleisti pacientus su skausmais...
Atsakyti
Nuoširdžiai DĖKOJU Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriui, Reanimacijos skyriaus gydytojams ir visam personalui už išgelbėtą sūnaus Vytauto gyvybę.
AČIŪ už Jūsų nuoširdumą ir palaikymą, už Jūsų sunkų darbą ir atsidavimą...
Stiprybės Jums, kantrybės ir Dievo palaikymo!
Atsakyti
As tiesiog negaliu patiketi tuo ka zmones rasineja..teko paciai tris kartus guleti Kauno klinikose ir buti tam paciam priemimo skyriuje..atveze mane nakti tai jau tikrai ten dirbantys turejo buti labai pavarge, taciau manes ten niekas nekankino ir visi dirbo savo darba...gal pirmiausia bukim patys zmogiski ir tik veliau reikalaukim zmogiskumo is kitu.
Atsakyti
Kristina 2017-09-05 17:03:44
Mano sesuo pasigimde dvynukus. Vienam is ju nustate gelta. Mano sesuo idejo 7 pampersus, kad naujagimiui ligonines darbuotojai pakeistu. Isveze vargsiuka gydyt... Parveze nudegintu veidu (nuo lempos), uzpakaliukas zaizdom nuejes... Pabreziu, su ligonines sauskelnem kaip isveze taip ir parveze, is idetu nei vieno atgal negrazino!!! As nezinau is kur tokiu daktaru, seseliu yra!! Jusu darbas- zmones gydyti, o ne suzeisti!!! Gaila man sesers... Kol pati gyvenau Kaune i klinikas nesikreipiau, o ir dabar, po 18 metu, niekam nerekomduoju!!! Niekas jose nepasikeite!! P.S nuotrauku nededu, nes naujagimiai!
nu nežinau, mano dukra pagimdė ankstuką, kuriai ir gelta atsirado, ir svorio mažo, ir buvo po lempom, bet to skyriaus seserys buvo labai malonios, labai žiūrėjo ir rūpinosi, o tam skyriuj pampersus duoda, savų nereikia, jei vaikas po lempom. Ir pati mama gali ateiti tuos pampersus pakeisti, jei gali.
Atsakyti
Vakar, 2017-10-02 pamokos metu nualpo mano 14metė dukra.Kol nubėgau iki mokyklos, nualpo dar kartą.Mokyklos seselė iškvietė greitąją, kuri nuvežė mus į Klinikų vaikų priėmimo skyrių.Kol prie registratūros langelio pildžiau dokumentus, atėjus darbuotoja nusivedė mergaitę pasakius :šitą aš pasiimu.Galvojau, kad vedasi į procedūrinį, kuris yra tiesiai prieš registratūrą, apžiūrai.Bet ten nieko nebuvo.Registratorė paklausta, kur mano vaikas, mostelėjo į kitą pusę.Kai pasukau už kampo, spėjau pamatyti, kaip mano mergytė susmunka ir trenkiasi pakaušiu į grindis.Klykdama puoliau prie vaiko.Pasirodo, ją atsivedė ir paliko koridoriuje priešais uždarytas duris...Buvau stresinėj būsenoj, rėkiau, išvadinau medikus nužmogėjusiais padarais...Man pakilo spaudimas, buvau violetinė.Manot, kas nors pasiūlė bent puodelį vandens?Tik eidamos pro palatą vis tarpusavyje šnekėjo: matai, kiti dėkoja, šita iškoliojo...Būčiau padėkojus ir aš, bet šiuo atveju galiu tik parašyti skundą.Į kurį, tikiuosi, bus sureaguota tarnybiniu patikrinimu.Tikru, o ne tik formaliu pasikalbėjimu.Visur yra kameros, galima peržiūrėti įvykio medžiagą.
Atsakyti
2017, 10, 30.Buvau nustebintas Vytenio Masiuliono Dirbancio Kauno klinikose priemime.Atvaziavau su temperatura, skaudejo gerkle, purte saltis, skaudejo krutine.Tikrai jauciausi prastai.Bet jam apziurejus gerkle telefonu pasisvietes vietoj reikalingo instrumento buvo akivaizdu kad jam ko greiciau atsikratyt..Nes saleje ir taip daug lauke zmoniu.Is akiu buvo pavarges, piktas, pasiprasiau kito daktaro ismanancio gerkle, bet buvo atsakyta kad nera reikalo..O jei taip labai noriu turesiu uz paslaugas susimoketi..Neko nepaaiskines apsisuko ir isejo..Esme tame kad mano apziura truko 10min..Registratura pasipiktinus ko lyg cia nakti atejau..Isaiskinsiu ar sitaip gydytojas turejo teise elgtis.
Atsakyti
Dalia Narbutienė 2017-04-28 15:30:15
AR GALI GYDYTI ŠIRDĮ ŽMOGUS BE ŠIRDIES

Save laikau pakankamai taikiu žmogumi, galiu pasipešioti dėl nuomonės, bet nekaltai dar nieko nesu kaltinusi, bet šiandien darau išimt nes mano nuomone, kad daktarai turi padėti žmonėmsį, nes tokio žvėriškumo dar nesu sutikusi. Turėčiau savo skundą pradėti nuo to, kad ne blogai mane gydė, o kad negydė išvis nors nesu nei asociali, nei išgėrus, nei dar kas kas už sociumo ribų. Gyvenime esu gerbiamas žmogus.
2017.02.17 patvirtino mano registracija pas Kauno Klinikų Gyd. Kardiologe : L. Gugiene. Kadangi Klinikose esu sutikusi daug nuostabių daktarų tai patarta buvusios dėstytojos, kuri mums būtent Kauno Klinikose dėstė socialinę mediciną (berots taip vadinosi tada), tad ramia širdimi tuos mėnesius ir laukiau, kaip profesionalios, savo darbą išmanančios gydytojos konsultacijos.
2017. 04. 28 d. konsultacija, o 2017.04.21 mane paliko mama ir čia dvi gydytojų komandos nuoširdžei dar bandė gaivinti mirštančiąją, net tada kai jau suvokė, kad vilčių nebėra. Aš žinojau, kad ji jau mirusi, bet gydytojai gelbėdami mamą stebėjo mane, nes jie turėjo širdį ir viską darė, kad skausmas nepalaužtu ir manęs.
Šiandien vyras matydamas, kad esu per silpna lakstyti po gydymo įstaigas siųlė nevykti, perkelti kitai dienai, bet dar tris mėnesius laukti nesinorėjo.
Nuvykus bendražmogiškai man daugelis Klinikų darbuotojų ne tik padarė išimtis, bet ir užuojautą pareiškė, kol nepriėjau ponios L. Gugienės 113kb. Męs ramei įsitaisėme prie kabineto ir net nesitikėjom, kad mane taip pažemins.
Sesutė ponios L. Gugienės pirmiausia surinko parašus ir išdalino lapus kardiogramai į 240 kb., tad aš ir nupėdinau, grįžus su kardiograma ir atrodo nieko blogo nepastebėjau, darėsi vis blogiau, valandos slinko, atrodė visiems maloni daktarė, su šypsena vienai ar kitai paaiškino, kaip reikia naudoti vaistukus ir be eilės nusiųsdavo kardiogramas pasidaryti. Silpnumas jau ėmė viršų ir tik prilaikoma vyro tęsiau laukima, prieš 12val. išėjo paskutinis žmogus ir jau pradėjo rinktis nauji pacientai, o kabinetas tuščias jau buvo apie 10 min. nors viduje jau buvo bloga, kad išėjus sesutei nušvito viltis užeiti į kabinetą. Bet sesutė jau ruošė priešais ką tik atėjusį vyruką eiti į kabinetą ir jau domėjosi jauna porele ką tik atsisėdusia laukti. Natūralus klausimas, - O kaip aš?, - Laukit, atkirto man seselė
Bet mano eilė nuo 9:30 iki beveik 12 val.
Sesutė apšaukusi mane, kad esu neklusni ir noriu išeiti juk gydytoja vis tiek kažkada priims kai baigs savo pacientus, nes aš tapau papildoma. Kaip jai aš buvau pas ją registruota? Kaip tapti tuo pirminiu pacientu? Duoti kyšį?
Tada išbėgo sunkioji artilerija. L. Gugienė šaukė: esa ji ne robotas, esa aš ne pas ją buvau registruota, esa kai ji baigs savo pacientus ji priims, bet nežinanti kada. Kiek reiks tiek aš privalau ir laukti, o ji esa kada norės tada ir priims.
Paklausiau kaip rasti vedėja šio skyriaus tiesiog atsitiktinio daktaro, nes tiek registratūroje, tiek kitur esa nieks nežino nei kas vedėjas skyriaus nei kur jį rasti. Bendruoju telefonu paskambinus davė telefono numerį kuriuo niekas taip ir neatsiliepė. Eidami koridoriumi radome, kad skyriaus vedėjas pasirodo Jurgita Plisienė, bet jos tradiciškai kabinete nebuvo.
Tada kolidoriuje sutikau gydytoją kuris iš gretimo skyriaus jis rado ponia vedėja J. Plisiene, bet ji iškišo iš kabineto savo veidelį ir vėl už jų dingo. Gaila, kad malonaus gydytojo pavardės nepaklausiau, nes jis nuėjo ieškoti ponios L Gugienės kuri atėjusi toliau draskė akis, kai pasakiau, kad parašysiu jos Direktoriu skundą ji man pasiųlė rašyti kam tik tai aš noriu, nes ji esa mane kažkada juk priims, tik pati dar nežino kada,
Išėjau nes negaliu patikėti savo širdies tokiai beširdei daktarei kuri ne tik, kad elgiasi nejautrei sergančių žmonių atžvilgiu, bet nuolat šaukė man esa aš nesu jos pacientė. Tai kieno, dabar žinau, kad jos tai tikrai nebūsiu, nes greičiau infarktą gausi prie kabineto durų nei pagalbą iš žmogaus kuris negana neturi atjautos, bendravimo kompetencijos, dar man į akis meluoja ir įžeidinėja. Tad klausiu dar karta ar gali žmogus be širdies gydyti širdis
Laimutė Gugienė yra gėda savo sąžininngai ir nuoširdžei dirbančių kolegų atžvilgiu. Per tokius gydytojus jauni žmonės geriau miršta nuo infarktų, nei kreipiasi pagalbos, kur jų net žmonėmis vertais pagarbos nelaiko. Saugokime savo širdis, nes daugiau pagarbos gyvūnas skerdykloje gauna nei pas tokius profesionalius gydytojus kaip Laimutė Gugienė
Turejo panasia situacija su kardiologe Dagilyte, kauno trecioj ligoninej. Siaubingi prisiminimai. Musu motinai ivare stresa, pries mirti apreke, priverte verkti, o po to dar ir numarino vaistu kokteiliu. Nakti kankina ligonius prievarta raminanciais vaistai, nieko neaiskina, tiesiog liepia gerti, dar issikviecia sargybinius Kad palaikytu jai ligone spyriojosi. Baisi situacija Lietuvoje. Prievartauja visus, jokios uzuojautos ligoniams ar artimiesiems. Ypatingai kardiologu tarpe vieni zverys ne gydytojai, o vedejai irgi tokie patys, pasene sovietiniai daktarai. Visi dar pasako kad nebijo nieko, nes Lietuboje truksta gydytoju, nebeliko kam dirbti, pabego visi jaunesni i uzsieni. Prasta situacija ligoninese, jokios pagalbos is viso...jokiu tyrimu nieks nedaro savaite, laukia kol zmogus numirs.
Atsakyti
Labas vakaras. Juokingas nuotykis, kuris vyko klinikose (gerai, kad eilinis atvejis, ne kokia didesnė bėda). Šiandien apie 16val. atvykau į Klinikų priimamąjį, kadangi nuo šeštadienio blogai jaučiausi buvo pakilus temperatūra iki 38. Viskas kaip ir nieko, tačiau pradėjo pykinti (vėmiau). "Purtė šaltis" ir naktį, dieną.Paskambinau į greitąją pagalbą pasikonsultuot, liepė vykti į gydymo įstaigą.Nors kieme buvo šilta, jaučiaus kaip prie minusinės temperatūros. Nuvykau į klinikas, gavau pastabą, kad laiku nesikreipiau į šeimos gydytoją. Turėsiu apsimokėt. Greit priėmė rezidentai, nuotoliniu termometru parodė, kad nėra temperatūros, nors būsena buvo- jautri oda, laužė kaulus. Gavau pastabą, kad trukdau. Po kelių minučių atėjo kitas rezidentas, kuris vaizdžiai, pasijutau beieškanti ligų, parodė, kad 36.2 ir ko aš norinti, bei ko ieškanti. Paprašiau nors gerklę pažiūrėt. Pasakė, kad niekas man nepriklauso ir aš prigalvojau dėl temperatūros. Žodžiu grįžau namo, maždaug už 30 min.mane, ne tai, kad kratė, bet kaip reikiant "purčiausi" ir 38.5. Po to 20 min.39 temperatūra ir į viršų. Taigi, jokios pagalbos ir lyg sugėdinta, kad trukdau. Šiaip netaip nusimušiau, dar naktis prieš akis. Štai ir pagalba. P.S. grįžus.net nufotografavau termometrą su užfiksuotu laiku.kaip įrodymą.jei.kam nepatiktų mano komentaras
Atsakyti
Mantas 2017-08-11 09:41:52
Skubus pagalbos centras... 2valandas pralaukem, neiskentem ir net isvaziavom. Labai skubu cia yra... per tiek laiko zmogus ir nudvest gali!!! Nerekomenduoju niekam kreiptis.
Pritariu 4val pralaukiau ir su skausmu namo!!!!reikejo dar ginekologo apziuros bet manes nieks negirdejo nes i apžiuru kambari ileke ginekologe zviegdama kad jai tuoj teks apžiureti visas miesto moteris nes be manes lauke tikrai nemažai mamu bet jom visom ir man galbut butent šy savaitgali tikrai reikejo narmalios apžiuros
Atsakyti
Norėčiau padėkoti visiems be išimties Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikos ir jos skyriaus darbuotojams už profesionalų ir kruopštų darbą, dėmesį ir nuoširdumą. Gydytojas Donatas Cirulis mane ir mano mamą (ji garbaus amžiaus ir buvo šio skyriaus pacientė atvykusi į Kauną operacijai iš provincijos) ne tik sužavėjo savo profesionalumu, bet ir maloniai nustebino pademonstravęs išskirtinę pagarbą, kantrybę, mandagumą ir paslaugumą. Nesame susipažinę su Klinikų gydytojų skatinimo tvarka ar būdais, bet manome, kad gydytojas Donatas tikrai vertas padėkos ir atpildo už tai, kad ne tik nepriekaištingai atliko savo pareigą, bet padarė daugiau nei ta pareiga reikalavo.
Atsakyti
Mano sesuo pasigimde dvynukus. Vienam is ju nustate gelta. Mano sesuo idejo 7 pampersus, kad naujagimiui ligonines darbuotojai pakeistu. Isveze vargsiuka gydyt... Parveze nudegintu veidu (nuo lempos), uzpakaliukas zaizdom nuejes... Pabreziu, su ligonines sauskelnem kaip isveze taip ir parveze, is idetu nei vieno atgal negrazino!!! As nezinau is kur tokiu daktaru, seseliu yra!! Jusu darbas- zmones gydyti, o ne suzeisti!!! Gaila man sesers... Kol pati gyvenau Kaune i klinikas nesikreipiau, o ir dabar, po 18 metu, niekam nerekomduoju!!! Niekas jose nepasikeite!! P.S nuotrauku nededu, nes naujagimiai!
Atsakyti
Nuoširdžiausia padėka docentei endokrinologei AURELIJAI KRASAUSKIENEI už profesionalų, išsamų ligos padarinių paaiškinimą pacientui suprantančia kalba. Pacientui reikia supratimo, atjautos ir mediciniškus terminus paversti į pacientui suprantamą kalbą, netgi pavaizduoti tai popieriaus lape.AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ Jums, GERB.AURELIJA KRASAUSKIENE, , Jus net neįsivaizduojate kokia esate svarbi pacientams, kurie lankosi pas Jus.
Mes žmonės esame lyg sodai,
čia žydime, čia, ne,
Vis šilumos mums reikia,
reikia žodžio,
kuris paguostų ligoje...
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui oftomologui JURGIUI TRUMPAIČIUI už profesionaliai atliktą akių operaciją, už kantrybę, paprastumą ir nuoširdumą. Nuoširdžiai tikiu, kad klinikose yra ir daugiau tikrų profesionalų, atsidavusių savo darbui, kaip šis jaunas gydytojas JURGIS TRUMPAITIS. Ačiū Jums, gydytojau, ir sėkmės profesinėje veikloje.
Atsakyti
Nesu sutikusi nuostabesnio, nuoširdesnio daktaro-traumatologo, kaip JUSTINAS STUČINSKAS. Labai nuoširdus, paprastai bendraujantis gydytojas. Jis išgelbėjo mano mamą. Tai DAKTARAS savo srities profesionalas. Linkim jam, ko didžiausios sekmės. Labai..labai ačiū. Kuo geriausi linkėjimai iš Mažeikių.
Atsakyti
Skubus pagalbos centras... 2valandas pralaukem, neiskentem ir net isvaziavom. Labai skubu cia yra... per tiek laiko zmogus ir nudvest gali!!! Nerekomenduoju niekam kreiptis.
Virginijus Šalkauskas
2017-08-08 22:53:26 IP 78.62.143.45
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju Studijų administratorei Tamarai Ivanauskienei už parodytą žmogišką požiūrį ir nuoširdžią pagalbą, sprendžiant iškilusią problemą (nesklandumai registratūroje dėl nepakankamos informacijos). Jūsų dėka ligonis nebuvo išsiustas atgal namo per visą Lietuvą, gavo reikiamą konsultaciją, o mes dar kartą įsitikinome, kad gerų žmonių Lietuvoje tikrai dar yra. Ačiū Jums dar kartą.
Atsakyti
Nuoširdžiausias ačiū gyd.J.Plisienei už pagalbą, konsultacijas, suteiktą viltį. Kardiochirurgams G. Žukovui ir P. Jakuškai už profesionaliai atliktą operaciją. Kardiochirurgijos skyriaus gydytojai I. Aleksonienei už priežiūrą, atsidavimą, rūpestį po operacijos. Ačiū visam personalui už nuoširdumą, pagalbą, profesionalią priežiūrą.
Atsakyti
Esu nusivylęs ale nauju, moderniu skiubios pagalbos centru, pralaukiau valandą ir jokių veiksmų ir pagalbos, kol galų gale iš pastato išvijo avarinis aliarmas, ABSURDAS, kai anksčiau akių traumų greitosios pagalbos skyriuje su tokia problema būčiau apžiūrėtas 3 kartus... Už ką jums algas moka?
Atsakyti
2017.07.13 buvau Kauno klinikų Endokrinologijos klinikos Endokrinologijos skyriuje konsultuotis pas gydytoją. Gydytoja A.Krasauskienė nuostabi gydytoja ir švelni, ir atidi, ir gera specialistė. Tačiau kokia dabar yra įvesta tvarka, kad galėtum užsiregistravęs patekti pas gydytoją - tai kažkoks absurdas. Gydytojų sesutės - viename kabinete, o pati gydytoja kitame. Vien tik "lakstymas" koridoriuose - tiek gydytojai, tiek sesutei. Kada gali gydytojas susikaupti, jeigu dėl kiekvieno paciento turi eiti į koridorių ir jį kviestis. Nebeliko jokio ryšio tarp gydytojo ir jo sesutės. Manau, kad tokia tvarka niekam nėra naudinga. Padarė remontą, o aptarnavimo kokybę - pasunkino. Gaila žiūrėti į gydytojus ir sesutes. Nesimato jiems jokios pagarbos nuo tokios naujai įvestos darbo tvarkos.
Atsakyti
Laba diena esu labai nusivylusi skubios pagalbos suteikimu.Mano mamai luzo L 2 stuburo slankstelis eiti negali atvaziavome i lig.patys padare tyrimus ir pasake, kad gydymas ambulatoriskai.Gryzus namo uzejo vel dideli skausmai iskvieteme greitaja ta diena jau antra karta vykome.Pirmiausia taj pradejo rekti kiek cia vazinesit guldyt i ligonine net vilciu nera vaziuokit namo gulekit ir nuo skausmo vaistai viskas.Mama verke as verkiu nezinom ka daryti is kitu saltiniu suzinojom, kad reikalingas juosmeninis gorsetas ligoninej mum sito nepasake.Tai apie koke jie priesaika dave gali gydyti ligoniu baisu siaubas kazkoks kaip sitaip galima elgtis.Noreciau, kad tokie gydytojei pagalvotu, KAD JIE IRGI TURI TEVUS, labai nusivylusi sia ligonine.
Atsakyti
Esu labai nusivylęs kaip priimami žmonės su skubiu siuntimu. Tik kas pusantros valandos laukimo kažkas įvyksta. Pradžioje patikrinta temperatūra, dar po valandos paklausė kuom skundžiamasi, dar po valandos nuspręsta padaryti tyrimus, kuriuos padarė praėjus dar vienai valandai ir taip vis laukiam ant nepatogių lakiamojo kėdžių, nors žmona yra nėščia ir kenčia pilvo skausmus. Taip praleidom 5 valandas ir vis dar laukia sekančių veiksmų.
Atsakyti
Šiandien turėjome pasiimti žmogų po operacijos, kuris negali vaikščiot, o ir paeiti praktiškai negali, todėl skyriuje iš mūsų paėmė duomenis: koks automobilis atvažiuos paimti žmogaus nuo durų, kad galėtų mus įleisti pro šlagbauma. TAČIAU atvažiavus teko prastovėti valandą laiko ir aiškintis situaciją, kodėl mūsų automobilis neturi leidimo. Nebuvo išreikštas joks susidomėjimas, kad žmogus negali paeit, buvo pasakyta, kad niekas manęs neįleis ir galime daryti ką norim už tai kad nėra leidimo. Prašymai, kad pasiimu žmogų ir iškart išvažiuojam nepadėjo, skambino seselės iš skyriaus ir sakė, kad leidima išvadė gydytojas ir kad jis turi buti, kad tiesiog ileistu, nes žmogus pats eiti negali, bet tai nepadėjo visa valanda. Po valandos diskusiju su žmogum, kuris atrodo saugo prezidenturą šiaip ne taip išmaldavau, kad paskambintų į ”štabą” ir pasiteirautų ar netyčia leidimą neatsirado ir kaip jum atrodo, yra leidimas. Ir visa tai truko valanda laiko!! Moralas tame, kad sistema yra pasibaisetina, del to, kad jie negali sutvarkyti sistemos ir žmoniškai susitarti kaip ji veikia, turi kentėti žmonės. O tam žmogeliui, kuris isivaizduoja, kad saugo prezidentūrą reikėtų papraščiausio žmogiškumo ir negalvoti, kad jis visų klinikų direktorius. Dabar netgi sunku patekti į įstaiga, kuri turi būti prieinama visiem, nenoriu net pagalvoti kas būtų jei tektų vežti žmogų kuriam jos skubiai reiktų, nes tikriausiai reiktu valanda laiko maldaut, kad pakeltų šlagbaumą.
Atsakyti
Su tokiu skubios pagalbos priėmime dirbančių kolektyvu toli nenueisite. Atvažiavus dėl alergijos vabzdžiams kuria turiu nuo vaikystės buvo pasakyta jog nėra pavojų gyvybei tai jiems atrodo nereiktų manęs laikyti, tik vaistų. Bet per 5min pokalbio kabinete niekas net nepaprašė parodyti kaip atrodo koja. Su viskuo sutikau paėmiau lapeli su vaistų pavadinimu, bet daugiau NIEKADA negrįžčiau vėl čia. Rytoj apsilankysiu pas savo gydytoja tikram sveikatos patikrinimui o ne atmestinu darbą. Ačiū už nesuteiktas paslaugas jūsų priėmime. Atėjau veltui ir tik susigadinti nuotaika, nes pagalbos negavau.
Edita Valentukevičiūte
2017-06-05 21:18:37 IP 84.46.152.53
Atsakyti
Norėčiau sužinoti ar yra galimybė įvažiuoti į klinikų kiemą su nuosavu automobiliu gulant į klinikas, kad netektų prašyti, kad kas atvestų o kai išleis į namus, kad vėl prašyti jog atvaziuotu pasiimti
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju chirurgijos skyriaus personalui už rūpestį, priežiūrą bei gydymą. Esu laiminga ir ypatingai dėkinga gydytojui chirurgui už suteiktą operatyvią pagalbą, už jautrumą, supratingumą ir širdingą atsidavimą. Jums kuo geriausios kloties, stprios sveikatos, pasisekimo bei darnos prasmingoje profesinėje veikloje. Pagarbiai pacientė S.B. Kaišiadorys.
Atsakyti
Kraupu...
Būtų smagu žinoti kur galima parašyto skundą..
Atsakyti
Galiu pastebėti, kad dar tikrai yra KMUK daktarų, ateinančių į savo darbą ne iš pašaukimo, o tik atbūti ir žmogaus sveikata jiems tikrai nerūpi. Kadangi, atlikus programinį patikrinimą teko kreiptis į rimtesnį specialistą, užsiręgistravau pas ginekologę R Nadišauskienę. Po keletą mėnesių trukusio mano sveikatos tyrimo, likau labai labai nusivylusi. nes niekaip nepavyko nustatyti ligos. Patyriau ne tik skausmingą procedūrą, kuriai priklausė nuskausminimas (bet daktarei tai nepasirodė reikalinga), bet ir patyriau nemažą materialinį nuostolį.
Tenka padarinius ir gydymą tęsti kitoje įstaigoje ir pas kitą daktarą.
Audrius Chmieliauskas
2017-05-17 12:20:35 IP 86.38.2.94
Atsakyti
Vakar buvome priversti apsilankyti Kauno klinikų, Vaikų skubios pagalbos skyriuje. Nors situacija buvo ne iš linksmiausių, likome sužavėti personalo požiūriu, darbo organizavimu ir įrengta infrastruktūra. Visuose etapuose nuo priėmimo iki išleidimo namo pagalba buvo organizuota labai sklandžiai. Ačiū už pagalbą, nuoširdumą ir supratimą.
Atsakyti
Labai norėčiau padėkoti chirurgijos skyriaus personalui seselėms, slaugutėms, gydytojui chirurgui doc.Linui Venclauskui tai žmonės altruistai kiekvieną dieną susiduriantis su gyvenimu ir mirtimi...Vaikščiodama po operacijos stebėjau sesučių ir slaugių darbą kaip jos stengdavosi dėl kiekvieno ligoniuko ir pergyveno dėl kenčiamu ligonių skausmų. Vis matau socialiniuose tinklose nuotraukas su duodamo maisto ligoninėse nusiskundimus... man tikrai nieko netrūko kaip tik per daug maisto buvo po operaciniu laikotarpiu galima suprasti, kad atvyksta žmonės ne į gydymosi įstaiga, o i kurortą kurie skundžiasi dėl maisto. Tvarka taip pat stebino juk toks sunkus skyrius kaip ten ir spėja tos kelios moterytės valytojos vos ne kas pusvalandį plaudavo koridorių. Žodžiais tai sunku apibudinti, bet esu tikrai begalo dėkinga visam personalui už priežiūrą ir rūpestį džiaugiuosi, kad tokiu sunkiu metu mane prižiūrėjo šie pasiaukojantys žmogeliukai :)
Atsakyti
Nuostabus personalas skubios pagalbos vaiku skyriuje
Labai dèkinga, uź pagalba, supratinguma,
Užuojata susirgus vaikučiuj, džiaugiuosi kad papuoliau i
Geras rankas, ir jaučiausi rami. Pas Jus dirba
Tikrai patys geriausi gydytojai.
Atsakyti
Aš nežinau kiek Jūsų personalas kreipia dėmesio į atsiliepimus, bet likau pasibaisėjus kelių daktarų darbu. AR YRA NORMALŲ ŽMOGŲ, KURIS ĮTARIA TROMBOZĘ, NES JAU NE KARTĄ BUVO DĖL TO TIRTAS IR VISI TYRIMŲ REZULTATAI RODĖ, KAD TROMBOZĖ GALI BŪTI, KURIO MOČIUTĖ MIRĖ NUO TROMBOZĖS, IŠSIŲSTI NAMO??? IŠSIŲSTI ŽMOGŲ, KURIS PERGYVENA, KURIAM SKAUDA KOJĄ, KURIAM JI TVINKSI IR YRA IŠTINUSI IŠSIŲSTI NAMO? Mieli daktarai, jeigu pasišventėt gelbėti gyvybes, tai prašau tai ir daryti, o ne tik vaidinti daktarus. Čia jums ne vaikų darželis, kur visi išsigalvoja skausmus, kad būtų galima pažaisti. PRISIMINKIT, KAD KVAILI JŪSŲ SPRENDIMAI KRENTA JUMS ANT SĄŽINĖS. Ir prašau žmones, kuriems skauda, tirti kaip reikia, o ne vaidint pasikėlusius ir daug žinančius. AČIŪ už Jūsų "PUIKŲ" darbą :)
Atsakyti
AR GALI GYDYTI ŠIRDĮ ŽMOGUS BE ŠIRDIES

Save laikau pakankamai taikiu žmogumi, galiu pasipešioti dėl nuomonės, bet nekaltai dar nieko nesu kaltinusi, bet šiandien darau išimt nes mano nuomone, kad daktarai turi padėti žmonėmsį, nes tokio žvėriškumo dar nesu sutikusi. Turėčiau savo skundą pradėti nuo to, kad ne blogai mane gydė, o kad negydė išvis nors nesu nei asociali, nei išgėrus, nei dar kas kas už sociumo ribų. Gyvenime esu gerbiamas žmogus.
2017.02.17 patvirtino mano registracija pas Kauno Klinikų Gyd. Kardiologe : L. Gugiene. Kadangi Klinikose esu sutikusi daug nuostabių daktarų tai patarta buvusios dėstytojos, kuri mums būtent Kauno Klinikose dėstė socialinę mediciną (berots taip vadinosi tada), tad ramia širdimi tuos mėnesius ir laukiau, kaip profesionalios, savo darbą išmanančios gydytojos konsultacijos.
2017. 04. 28 d. konsultacija, o 2017.04.21 mane paliko mama ir čia dvi gydytojų komandos nuoširdžei dar bandė gaivinti mirštančiąją, net tada kai jau suvokė, kad vilčių nebėra. Aš žinojau, kad ji jau mirusi, bet gydytojai gelbėdami mamą stebėjo mane, nes jie turėjo širdį ir viską darė, kad skausmas nepalaužtu ir manęs.
Šiandien vyras matydamas, kad esu per silpna lakstyti po gydymo įstaigas siųlė nevykti, perkelti kitai dienai, bet dar tris mėnesius laukti nesinorėjo.
Nuvykus bendražmogiškai man daugelis Klinikų darbuotojų ne tik padarė išimtis, bet ir užuojautą pareiškė, kol nepriėjau ponios L. Gugienės 113kb. Męs ramei įsitaisėme prie kabineto ir net nesitikėjom, kad mane taip pažemins.
Sesutė ponios L. Gugienės pirmiausia surinko parašus ir išdalino lapus kardiogramai į 240 kb., tad aš ir nupėdinau, grįžus su kardiograma ir atrodo nieko blogo nepastebėjau, darėsi vis blogiau, valandos slinko, atrodė visiems maloni daktarė, su šypsena vienai ar kitai paaiškino, kaip reikia naudoti vaistukus ir be eilės nusiųsdavo kardiogramas pasidaryti. Silpnumas jau ėmė viršų ir tik prilaikoma vyro tęsiau laukima, prieš 12val. išėjo paskutinis žmogus ir jau pradėjo rinktis nauji pacientai, o kabinetas tuščias jau buvo apie 10 min. nors viduje jau buvo bloga, kad išėjus sesutei nušvito viltis užeiti į kabinetą. Bet sesutė jau ruošė priešais ką tik atėjusį vyruką eiti į kabinetą ir jau domėjosi jauna porele ką tik atsisėdusia laukti. Natūralus klausimas, - O kaip aš?, - Laukit, atkirto man seselė
Bet mano eilė nuo 9:30 iki beveik 12 val.
Sesutė apšaukusi mane, kad esu neklusni ir noriu išeiti juk gydytoja vis tiek kažkada priims kai baigs savo pacientus, nes aš tapau papildoma. Kaip jai aš buvau pas ją registruota? Kaip tapti tuo pirminiu pacientu? Duoti kyšį?
Tada išbėgo sunkioji artilerija. L. Gugienė šaukė: esa ji ne robotas, esa aš ne pas ją buvau registruota, esa kai ji baigs savo pacientus ji priims, bet nežinanti kada. Kiek reiks tiek aš privalau ir laukti, o ji esa kada norės tada ir priims.
Paklausiau kaip rasti vedėja šio skyriaus tiesiog atsitiktinio daktaro, nes tiek registratūroje, tiek kitur esa nieks nežino nei kas vedėjas skyriaus nei kur jį rasti. Bendruoju telefonu paskambinus davė telefono numerį kuriuo niekas taip ir neatsiliepė. Eidami koridoriumi radome, kad skyriaus vedėjas pasirodo Jurgita Plisienė, bet jos tradiciškai kabinete nebuvo.
Tada kolidoriuje sutikau gydytoją kuris iš gretimo skyriaus jis rado ponia vedėja J. Plisiene, bet ji iškišo iš kabineto savo veidelį ir vėl už jų dingo. Gaila, kad malonaus gydytojo pavardės nepaklausiau, nes jis nuėjo ieškoti ponios L Gugienės kuri atėjusi toliau draskė akis, kai pasakiau, kad parašysiu jos Direktoriu skundą ji man pasiųlė rašyti kam tik tai aš noriu, nes ji esa mane kažkada juk priims, tik pati dar nežino kada,
Išėjau nes negaliu patikėti savo širdies tokiai beširdei daktarei kuri ne tik, kad elgiasi nejautrei sergančių žmonių atžvilgiu, bet nuolat šaukė man esa aš nesu jos pacientė. Tai kieno, dabar žinau, kad jos tai tikrai nebūsiu, nes greičiau infarktą gausi prie kabineto durų nei pagalbą iš žmogaus kuris negana neturi atjautos, bendravimo kompetencijos, dar man į akis meluoja ir įžeidinėja. Tad klausiu dar karta ar gali žmogus be širdies gydyti širdis
Laimutė Gugienė yra gėda savo sąžininngai ir nuoširdžei dirbančių kolegų atžvilgiu. Per tokius gydytojus jauni žmonės geriau miršta nuo infarktų, nei kreipiasi pagalbos, kur jų net žmonėmis vertais pagarbos nelaiko. Saugokime savo širdis, nes daugiau pagarbos gyvūnas skerdykloje gauna nei pas tokius profesionalius gydytojus kaip Laimutė Gugienė
Atsakyti
Lina 2016-09-08 17:14:01
Man irgi teko. Labai prasti prisiminimai.
Turėjau panašią situaciją. Siaubingi atsiminimai.
Atsakyti
2017 03 20-21d del miego apnejos.Buvau paguldyta i sena, isklerusia, braskancia lova-zudike tyrimui.Stebejo, atseit, kaip
miegu.Pasityciojimas-koks gali buti miegas ir koks tyrimas! Tyrimo teko laukti 2, 5m. Dar pasiule kita diena vel gultis i ta baisu gulta kazkokiam gydymui.Gydytoja Pilkauskaite Guoda puikiai zino, koki pragara suteikia ligoniui! Tiesiog neitiketina, siais laikais!
Atsakyti
Esu pasipiktinusi esama tvarka registratūroje. Pas gydytoją užsiregistravau prieš 3 savaites. Kovo 7 d. atvykau į KKL poliklinikos registratūrą. Kad gaučiau kortelę turėjau išlaukti eilėje 1h. 5 min. Kauno miesto ligonius aptarnauja dvi registratorės, tačiau toks nesiskaitymas su žmonių laiku apgailėtinas.Koks tikslas išankstinės registracijos, jei kortelių apdorojimas, atvykus ligoniui užima teik ligonių laiko. Kada įvyks pasikeitimai, kad užsiregistravus iš anksto nereikės sėdėti eilėse? Siūlau jau užregistravus ligonį pas gydytoją, per tas 3 savaites surasti jo kortelę, įvesti reikiamus duomenis, kad atvykus ligoniu nereikėtų kankintis eilėje. Įveskite nuobaudų sistemą, jei ligonis neatvyksta, ar nepraneša apie savo neatvykimo laiką, kad visiems kitiems nereikėtų praleisti valandos eilėje. Registratūroje turėtų dirbti jauni, operatyvūs žmonės, o pagyvenusiais medikes nukreipti į kitą skyrių, kur reikalingas kruopštumas ir t.t.
Ačiū, tikiuosi, kad atsižvelgsite į pastabą
Atsakyti
Noriu labai padėkoti nuostabioms skubios pagalbos skyriaus echoskopuotojoms: Eglei Bakučionytei ir Dianai Petrovai. Tik jų profesionalumo ir noro surasti ligos priežastį dėka 2016.08.26 buvo pastebėti trombai bei skubiai padaryti kiti tyrimai, kurie išgelbėjo man gyvybę! Taip pat be galo dėkinga ir priėmimo skyriuje dirbančiam gyd. Pauliui Karumnui, kuris nepaklausė angiochirurgo, kuris tikrai elgėsi labai neatsakngai ir neprofesionaliai ir norejo išleisti mane namo. Tik gyd. Pauliaus dėka buvau papildomai ištirta ir paaiškėjo negailestinga diagnozė - plaučių embolija. Tik šių gydytojų iir likimo, kad pas juos papuoliau dėka, aš galiu džiaugtis toliau gyvenimu. Labai Jums ačiū!!!
Atsakyti
Nusivylęs ir pasipiktines sesučių darbu po daktaro Gudo operacijos. Mat kateterių įstato ir po jų netinkamos priežiūros susidarė trombai venoje.
Vieni daktarai tik girdo vaistais jog ale pades, o kiti ramiai šneka jog vaistai nepades. Grįžtant prie reikalo, sesutes ar studentės galetu būti labiau pakontroliuojamos ir pačios atsakingesnes !!!! Savo darbą kiekvienas galetu atlikti kaip pridera, jei jau esat daktarai ar bent norit jeis būti į darbą žiūrėkit biski rimčiau.
Peties operacija atlikta tiek bėdų nėra kiek dabar su venom.!

Ir dar tai, kad daktarai ar kiti veikejai labai jau išmandreja. DAKTARAI JUS GAUNAT ALGAS, ! O laukiat tu pinigu į kišene kaip išbadėję šunys. GEDA! Vargšai.
Atsakyti
Labai apmaudu, užsiregistravus išanksto pas norimą kardiologijos specialistą (profesorių), registratūroje sužinai, kad jis tą dieną jau nepriima pacietų (paaiškinimas buvo, jog pacientų daugiau priimti nenori) ir nusiunčia pas kitą specialistą. Iš vakaro buvo gautas priminimas apie registracija. Niekaip nesuprantu kaip galima registruoti, bet vėliau nepriimti.
Apie registratūros darbą net šnekėt nesinori, žemas lygis.
Atsakyti
Esu pasislykstejusi ginekologu Heraldu Stankevicium!!
Uzgauliojo, izeidinejo, ne tai kad padetu isspresti beda!!! Isvadino nutukusia!! Liepe maziau valgyt (ryti)!! Ar sis gydytojas mane pazysta pamates pirma karta ir gali sitaip su manim kalbeti, ar jis zino kiek as valgau?!? Paziurejes ant kedes, pamates, kad yra plauku ant slaunu vidines puses, pasake, kad kiausides gamina vyriskus hormonus, nors tam tyrimai nebuvo neatlikti ir nenustatyti, kad pas mane tikrai yra vyrisku hormonu!!!
Kas per daktarai mus gydo?? Ir kokia teise turi uzgaulioti??! Isejau verkdama, ar tai normalu?? Israse kazkokias kontraceptines. O paklausus ar ju hormonai yra panasus su pries tai mano gertomis tab.nesiskiria. atsakymo konkretaus ir negavau!! Pasake gerk ir turi?!?Jei zmogus nenori gerti ju (kontaceptiniu tab.ir savo organizma "trucinti"), gal yra ir kitokie metodai, tyrimai, issiaiskinti problema ir ja isspresti!!!- Taip iseina, kad gyd.yra ekstrasensas- rentgenas ir viska mato, zino be papildomu tyrumu!!!
Isgirdau labai daug blogu atsiliepimu apie si gydytoja!! Tai kaip tokie gydytojai gali dirbti ir gydyti zmones?!?!?
Atsakyti
Esu dekingas profesoriui Rimvydui Šlapikui už profesonalią konsultaciją. Kreipiausi po širdies ritmo atstatymo. Buvo atlikti tyrimai, paskirti vaistai. Ačiū profesoriui už dėmesingumą ir nuoširdžius patarimus.
Atsakyti
Esu pasibaisejus kauno kliniku daktarais. Atvejis toks kad zmogu gatvei rado gulinti atveze taio suteikia pirma pagalba pagulde i renimacija be samones. Taip nieko neneigiam buva paciante isgerusi. Sugipsavo ryte koja ir po keliu dienu paleido su nurodimu kreiptis i arba kliniku traumu skyriu arba i raudona kryziu. Mums raudonas kryzius arciau vakar nuvaziave daktarai pasako kodel jusu neoperavo nes toks luzis kad reik operaciju nes kaulas sutrupejas. Tai taip iseina jai tvarkingas zmogus bet isgeres jo nereik nei operuoti nei gelbet givybiu nes jis isgeres as pasibaisejau esu paciantes dukra kuri jai reiks kovosiu iki galo.
Atsakyti
Laba diena, susitvarkykit su skubios pagalbos registraturoje dirbancia moterimi, jeigu zmogui nepatinka padeti zmonemis, lai nedirba tokio darbo, atvaziavus 3h nakties ne tai kad prasedejom 15 min su jos verenciu zvilgsniu mazdaug " ko cia atejot juk as noriu viena pabut" bet dar ir negavom absoliuciai jokios pagalbos, kalbejo baisiai nemandagiai, as turbut pirma karta toki zmogu maciau savo gyvenime, nesuprantu kaip gali toks zmogus dirbti toki darba. Zodziu, ji pasiule seimos gydytoja, jei norim gydytis cia reikes moket, mes sutikom kaip paklausem kiek kainuos, astake - brangiai, kai paklausem ar brangiai yra skaicius, atsake nu brangiai;) nu zdz nagliausias zmogus pasauly. Linkiu susirasti darba kokiam sugriestinto rezimo kalejime.
Atsakyti
Į registratūrą neįmanoma prisiskambinti. Atskirai lazerio kabineto numeris neduotas. Reikalinga ekstra pagalba, o niekas nesugeba atsiliepti. Buvau du kartus iš tolimo miesto važiavusi pas gydytojus, kurie turėjo atlikti akių operaciją, bet to neįvyko, liepė kreiptis tada, kai akių situacija iš vis pablogės, tada operuos ekstra atveju. Kaip operuos jeigu nesugebama pakelti ragelio? Jau dvi valandas skambinėju.
Atsakyti
Laba diena, ypatingai dėkoju Lsmul Kauno Klinikų Skubios pagalbos skyriuje 2016 m. lapkričio 10 dieną, apie 12:50 val. dirbusiems medikams ir visam personalui už suteiktą operatyvią pagalbą. Esu nepaprastai dėkingas gydytojai Tatjanai Kisil nuoširdžiai, profesionaliai atlikusiai abiejų akių patirtos traumos gydymą. Džiaugiuosi kad Lietuvoje yra tokių jaunų, neabejingų kitų nelaimei žmonių.
Labai jums Ačiū ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.
Atsakyti
Sveiki. Ieskau drauges vardu Kristina jai operavo sirdi kai mane perkele mano ir jos daktare isikrauste i australija taip buvo 1998-2002 metu. Kristina jai tai skaitysi as tave buciavau uz duru ir tavo kasos buvo supintos ieskau taves. Fb vadinuosi ade sacuks jai perskaitysi rasyk. Tikiuosi likai gyva po operacijos
Atsakyti
Suprantu, kad didelis klientų srautas LSMU Kauno klinikoms sudaro sudėtigas sąlygas geram klientų aptarnavimui. Bet labiausiai skaudina tas, kad geriausi specialistai, kurie yra būtent čia turi tokį blogą požiūrį į klientą. Patekau pas gydytoją užsiregistravusi per sergu.lt, viskas būtų kaip ir gerai. Bet yra du baisiai dideli minusai kliento atžvilgiu. 1. Daktarė negali peikti to, kad lankeisi Santariškėse dėl tos pačios problemos, nes Kaune paprasčiausiai nepagerino sveikatos būklės. 2. Nusiųsti pas elektrofiziologą, kuris pradeda mėtyti tavo medicinos kortelę ir aiškinti kodėl atėjai, nervuotis kodėl pasiuntė pas jį pasitikrinti, o kitur turėtų. Priedo - išpeikti, kad kreipeisi pasitikrinti, nes tau viskas šiuo momentu gerai! Nejaugi tikrintis reikia tik tada kada jau blogai? Nejaugi nėra sakoma tikrinkitės sveikatą profilaktiškai? Nejaugi, jaunam 25m. žmogui kuris turi širdies ritmo sutrikimo problemų reikėtų šitaip rėžti savo nepasitenkinimą ir kelti stresą? Juk širdies ritmo sutrikimai labai suaktyvėja susinervinus. Aš manau tai labai negeras požiūris į klientą. Esu labai nusivylusi..
Atsakyti
Laba diena,

Teko ne vieną kartą lankytis skubios pagalbos skyriuje.Pastebėjau šiuos trūkumus: tiek sėdimos vietos salėje, tiek gulimos-beveik visos užimtos, ligoniai su skausmais kantriai laukia priėmimo pas gydytoją 8-12 val., tuo tarpu medicinos personalas susispietęs prie kompiuterių-kas apsipirkinėja internetu, kas rengia fotosesiją. Ligoniai, nesulaukia nei pagalbos, nei paaiškinimo apie eigą-ar bus atliekami tyrimai, kiek tai užtruks ir t.t.Sėdintys ir sugebantys paeiti, tiesiog išvažiuoja į kitas ligonines, gulintys nervinasi, jei dar sugeba. Gydytojai taip pat laukia tyrimų rezultatų. Gal metas peržiūrėti visą struktūrą, praplėsti laboratorijas, įrengti vaizdo stebėjimo kameras, patogesnes kėdes priėmimo skyriuje, nes daugeliui tenka susirietus iš skausmo sėdėti nepatogioje pozoje. Pastatėte didelį skyrių, bet paslaugų kokybė linki geresnio.
Atsakyti
as 2016-10-04 15:37:33
Ar pas jus ten registraturoj sedi kas nors ar nr tik del vaizdo duotas ?visa savaite skambinu prisiregistruot misija neimanoma.prezidenturon greiciau prisiskambint manau galima butu. Negi is kito miesto reikia vaziuot del keliu min norint pas jus patekt.jei nesugebat darbo organizuot eikit toletu valyt..... bardakas juodas..geda taip nesiskaityt su pacientais. Nors jum dzin aisku viskas.pasidomekit gal karta kiek neatsilieptu skambuciu registruojat..
Cia liecia akiu klinika....
Atsakyti
Ar pas jus ten registraturoj sedi kas nors ar nr tik del vaizdo duotas ?visa savaite skambinu prisiregistruot misija neimanoma.prezidenturon greiciau prisiskambint manau galima butu. Negi is kito miesto reikia vaziuot del keliu min norint pas jus patekt.jei nesugebat darbo organizuot eikit toletu valyt..... bardakas juodas..geda taip nesiskaityt su pacientais. Nors jum dzin aisku viskas.pasidomekit gal karta kiek neatsilieptu skambuciu registruojat..
Atsakyti
Kauno klinikų registatūroje dirbantys žmonės turėtų išmokti kalbėti su žmogum. Skambinau norėdama registruotis pas gydytoją, negana to, kad ilgai laukiau, man pareiškė, kad registruočiausi internetu, aš paaiškinau, kad neradau būtent savo gydytojo, bet ji man pasakė vistiek registruotis internetu. Tarsi jai sunku buvo mane užregistruoti, todėl paklausiau ar negalima jau telefonu registruotis? Tai ji piktu tonu greitai susakė dieną ir valandą, o pabaigoje neatsisveikinusi numetė ragelį. Nusivyliau registracija...

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

VŽ rekomenduoja: naujos knygos
VŽ rekomenduoja: naujos knygos 11-18 16:12
Praėjusį savaitgalį vykęs literatūros festivalis "Vilniaus lapai" akivaizdžiai parodė, kad skaitančiųjų knygas Lietuvoje yra, ir dar kiek – VISI bilietai į tris susitikimus su rašytojais Lietuvos...
Mirė vienas muzikos grupės AC/DC įkūrėjų Malcolmas Youngas
Mirė vienas muzikos grupės AC/DC įkūrėjų Malcolmas Youngas 11-18 15:51
Po sunkios ligos mirė vienas legendinės australų roko grupės AC/DC įkūrėjų gitaristas Malcolmas Youngas.
Mėnesio sandoris: 450 mln. Eur "Cinven" investicija į žemės ūkio verslą
Mėnesio sandoris: 450 mln. Eur "Cinven" investicija į žemės ūkio verslą 11-18 14:22
Spalio pabaigoje tarptautinis privataus kapitalo fondas "Cinven" pranešė investuojanti kone pusę milijardo eurų į kontrolinį "Planasa" akcijų paketą. 450 mln. Eur investiciją pritraukusi žemės...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar jau laikas mažinti PVM?

Partneriai

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Akcijų kainos

Nike 59,19 +3,42%
Manchester United 19,55 +2,89%
Goodyear 29,94 +2,15%
Avon 1,94 +2,11%
Harley-Davidson 47,25 -1,77%
Coca-Cola 45,71 -1,80%
Wal-Mart 97,47 -2,16%
Intel 44,63 -2,23%

Žaliavų kainos pasaulyje

Mediena 697,44 -1,00%
Benzinas 1,71 -8,56%
Kiauliena 82,05 +20,22%
Nafta 55,14 -0,34%
Dujos (JAV) 2,87 -3,04%
Dujos (Rusijos) 6,08 +10,34%
Vištiena 148,38 +5,51%
Kava 3,10 -4,02%