Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Parašyk savo nuomonę apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Dėkojų Rezidentei Skaistei Stankevičiūtei už suteikta pagalba, už nuoširdų bendravima, už suteikta pirmaja pagalba telydi Dievas darbe
Labai didelis Ačiū gyd. Pauliui Kurumnui! Dvi dienas iš eiles kauno kliniku priimamajam dirbo ir teko pamatyti ir gauti demesį, gilinimasi i mano sveikatos problema ir galėjo pasiusti su vaistais namo, bet buvo sutelkti VISI specialistai ir išsiaiškinta KODĖL taip pasidarė ir ką toliau... Jeigu taip visada visur, tai žmonems daug streso nukristu nuo pečių...o sergant nerimas neprideda jėjų.
Labai ačiu, Kauno klinikų priėmimui, Labai dėkingas už prėmimą, ačiu už sugrąžinta sveikata.IR Laiku nustatyta liga, Sėkmes jums !!!
Atmestinumas auksciausio lygio. Kviecia ateiti atsiimti tyrimu atsakyma, bet nuejus paaiskeja jog daktares ne vien nera darbo vietoje, bet ji dar net nieko neparasius ir nepasirasius. Kviecia ateiti sekancia diena. Atejus sekancia diena pati veluoja, ieina i kabineta ilindus i telefona ir dar pasako jog ten pridaryta klaidu ir reikes is naujo perrasyti atsakyma.... kaip gydymo istaigoje gali dirbti tokie neadekvatus asmenys??
Buvau siandien skubios pagalbos priemime. Skauda ausi 4 para. Siandien istino. Taip ir nesupratau, kas mane apziurejo, nes sake, jei nepraeis eiti pas ausu gydytoja.
Is 10 balu ivertinimo duociau gal 2 balus, nes visdelto pasake, kad taip gali pereiti puliai i smegenis, ir, kad vakar seimos gydytoja gerus vaistus israse. Ir likau nesusipratus, kad del tokios ligos gydytojas (kuris mane apziurejo) biuletenio nerasytu.
Kyla klausimas kai dvi naktis be miego is skausmo, pykina. Skauda ausi ir istino aplink ja siandien. Jauciuosi silpnai. Sake ir toliau gerti antibijotikus ir nemisili (nes jis man tik padejo siandien nuo skausmo, apmalsino). Klausa pablogejus. Jis biuletenio nerasytu?? Kada israsytu, kai jau i smegenis puliai patektu??
Bandžiau kelis kartus užsiregistruoti internetu pas žandikaulio chirurgą. Vieta buvo laisva. Mano konsultaciją vis atmetinėjo. Rašiau, kad turiu siuntimą ir turiu priežastį, ne - vistiek atmetė. Kodėl atmetė - neaišku, bet man atrodo, kad gydytojas susimanė sau laisvą valandėlę pasidaryti ar užsidirbti nelegalaus pinigo. Jeigu daktaras yra užimtas, tai turi atsižvilgėti sistemoj.
Vaikas per futbola pasitenpe koja sutino pakilo temperatura pykina.atvykom i suaugusiu priimamaji nes jam 19 metu.ir uzejom pas gydytoja paklause kas as pasakiau mama tai man atsake iseikit is kabineto apsurdas nuo kada momos negalima eiti kartu i ka ineta.ir pasake pykina ir temperatura ne nuo to.ir persviete koja ir pasake leda dekit
O kad silpna temperatura tai eikit pas seimos gydytoja ir nieko nedare isleido namo.apsurdas tai jei silpna temperatura tai galejo ziureti del ko nors krsujo tyrima galejo paimti
Kauno kliniku priimamasis tai nezinau kuo pavadinti.sedi kaba gere net tyrimu napajiege padaryti.isleidziaigoni namo nieko nepadare ir dar ant savaitgalio.apsurdas i zmones demesio nekreipe tai koko jie gali buti gydytojei.nusivylus siaubingai
Kiek teko lankytis pas gydytojus - priekaištų jokių, kaip tik geriausi žodžiai jiems, nes pasitaikė tikrai dėmesingi, išmanantys savo darbą specialistai. Tačiau Kauno klinikų vaikų poliklinikos registratūros darbuotojos, tai atsiprašau...Kol sėdi ir lauki savo eilės, gali per kelias minutes pamatyti, kad darbuotojų tarpusavio santykiai kaip šuns su kate ir, matyt, visiškai norma tai parodyt visiems, kas tuo metu laukia savo eilės. Su pacientais bendraujama nemaloniai, jau nekalbu, kai prie mano akių darbuotoja atsiliepė telefonu ir tiesiai į ragelį skambinusiajam rėžė moralą, kaip šiais laikais galima nemokėt užsiregistruot internetu...Tam juk ir duotas registratūros numeris, kad skambinti ir registruotis, kaip gali darbuotoja šitaip visiems girdint moralizuot??? Nežinau, ar ten valdžia retai praeina, ar apmokymai seniai buvo, bet tikrai kursai, kaip reikia bendrauti darbuotojui su pacientu, šioms darbuotojoms būtini. Ypatingai nemaloni lygiais, neilgais, tamsiais plaukais darbuotoja. Nežinau, gal ji viršesnė už kitas, gal ne, bet kad jaučiasi viršiausia ten dirbdama - tai matėsi vos 20 min prasėdėjus.
Padėka Kauno klinikų Vaikų neurochirurgijos skyriui

Ne veltui sakoma, kad kiekvienoje negandoje glūdi ir sėkmė.
Tuo įsitikinome kai vasarą vandens pramogų parke stuburo traumą patyrė mūsų Aušrinė. Laimei, ji greit pateko į itin aukštos kvalifikacijos ir reto žmogiško jautrumo Kauno klinikų specialistų rankas. Už ilgai trukusį bei sėkmingą gydymą, atidžią priežiūrą, kaskart palydimą šiltos šypsenos ir padrąsinimo, iš visos širdies dėkojame Kauno klinikų Vaikų neurochirurgijos skyriaus vadovui doc. dr. Algimantui Matukevičiui ir visiems šio skyriaus darbuotojams, rūpestingai globojusiems Aušrinę.

Aušrinės šeima
Laba diena aš kreipiausiu Gruodžio 2 d 2018 m 05:45 val y suaugusiūjų priimima nes akis dešnės pusės labai ąšarojo ir skaudėjo kreipiausi pas jus kaune nes marijampolės priimimas sakė vaziuokite y kauna siuntimų nereikia aš taip ir padariau kreipiausi bet man registratūra pasake už paslauga reikia susimokėti aš paaiškinau esu dirbantis ir draustas kad ant akies dešnės nieko jau nematau tik ašaroja ir vaizdas liejasi man ji sake susimokekite ir tik tada gydytojas jus apžiūrės norėčiau gauti atcakyma iš jūsų užka man reikia mokėti jai kreipiausi y priimima jai sakė Marijampolė mokėti nereikę
Teciui aptiktas burnos navikas, beveik 2 menesius nera gydimo skausmai didziuliai, negali nei valgyti nei miegoti. Kodel laukiat kol zmones numirs? Bus imtasi atitinkamu veiksmu. Taip nepaliksiu iskelsiu sita reikala i viesuma.
Pasibaisėjau 2018.11.18 Kauno klinikų greitosios priimamojo darbu. Atvažiavome 11 val. su skausmais galvoje ir pykinimu, tyrimus darė 2 val, gulėjome bendrame kolidoriuje ant suolų, pasidėję paltus po galva ir laukėme atsakymo (tikiuosi yra vaizdo įrašas, matė daug žmonių).Po to paguldė į priėmimą dar 3- ims val. Paklausus, kiek dar lauksim, Laura Ivanauskaitė atsakė: kad dar 20 valandų.Palatos gyd. pasirodė tik prieš išrašant pusvalandis, bendravo šiūrkščiai, slėpdami kolegų darbą, išbuvome 6- ias val., nesuleido net lašinės, ignoravo visus klausimus.Spręskite patys apie mūsų rezidentų ir medikų darbą
Kodel ligoniams neduoda valgyt, man dare biopcija ir laukiau, badavau kol atnes valgyt bet negavau, o sake seseles kad gausiu, marinat badu zmones
prieš savaitę teko mamą paguldyti į šią ligoninę operacijai. Esu labai labai dėkinga doc. Daliai Reginai Ralaitei už nuoširdų bendravimą, mamos rūpestingą gydymą ir priežiūrą. Džiugu, kad yra tokia gydytoja, kuria galima pasitikėti. Taip pat dėkoju visam ginekologijos skyriaus personalui, kurie nuoširdžiai rūpinasi ligoniais. Mamai 81 metai ir savimi jau nelabai gali pasirūpinti. Mes grįšim į ligoninę dar vienai operacijai, bet ne su baime, o su dideliu pasitikėimu Jumis. Ačiū jums.
Zina Visokinskienė
2018-11-08 10:31:24 IP 77.90.79.29
Širdingai dėkoju KMUK suaugusiųjų akių ligų stacionaro skyriaus personalui: skyriaus vedėjai Dr. D. Stanislovaitienei, A. Šidlauskui, S. Ačui už nuoširdžias pastangas operuojant ir gydant.
Pacientė Zina
Esu nusuvyles Kauno kliniku daktarais.turejo daryti operacija buvo suplanuota pries 4d kad operuos skydliauke liepe nevalgyti pasiruosti ryte jau turejom eiti kaip staiga pasake kad nebera vietos operacijai matyt kazkas gerai pakiso pinigelio ir i mano vieta paskyre kita zmogu.ir kaip galima tiketi ir dar sakyti bukit saziningi jei visi daktarai vaiksto isiputusiom kisenem ir laukia duokles.GEDA.
telefono registraturos nekelia uzsiregistruoti neiseina paskambinau i viena i neurochirurgijos registratura sneka labai nemandagiai net nervas paime nuvaziuoti ir su sudu kibiru apipilti jai ant galvos norejau bet susivaldziau nemandagus bendravimas zmogaus ignoravimas taip negali buti ! jeigu taip toliau bus sutvarkyta savo tvarka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nežinau čia gal taip normalu daktarės Renatos Balnytės dirbančios (jai galima taip pavadinti) neurologiniam skyriuje atžvilgiu pacientą pervežti į kitą ligoninę ir visiškai nieko neinformuoti. Jau nešneku apie pasiteiravimą telefonu nes savaitė skambinimo veltui, vis išėjusi arba dirba, tik neaišku ką ir kur dirba. Neprisiskambinus nuvažiuoji su pampersais ligoniui ir randi tuščia palatą paklausi visos vadinamos sesutės tampo pečiais ir sako ko jūs čia ieškot pasakius pavardę pasižiūri kaip į kokią ir sako jo jau nuo pirmadienio nėra, taip ir norėjos tuos pampersus jom padovanoti ateičiai. Sulaukus vadinamos daktarės Renatos Balnytės ji pareiškia, kad ji neprivalo pranešti apie paciento pervežimą turime patys teirautis, o kaip teirautis jai jos savaitę negalime rasti kabinete paprašiau kad parodytu man raštiškai kur parašyta jog neprivalo pranešti artimiesiems apie paciento iškėlimą jos atsakymas buvo toks jog ji ir to neprivalo man rodyti apsisuka ir nueina. Tai aš nesuprantu kas tokias vištas išvis prileidžia prie ligonių, nes jos buku mastymu ji gal ir gydyti neprivalo ligonių.
Nežinau, kas ir kokiu būdu nusprendžia kada ir kokiam gydytojui reikia vykti i konferenciją. Tačiau atvyksti iš kito rajono su pagyvenusiu pacientu, aukoji savo laiką ir darbo dieną, prieš keletą dienų pasitikslinusi dėl paskirto vizito.. Ir staiga randi tuščią kabinetą !
Tiesa, ne visai tuščią, jame yra gūžčiojanti pečiais seselė, kuri sako, ir ji tik šį rytą sužinojo, jog gydytoja strimagalviais išlėkė į konferenciją. Kokios svarbos turi būti konferencija, kad be jokios pagarbos pacientui, mesti viską ir išvykti? O gal gydytoja, prieš išlėkdama vistik pasižiūrėjo į pacientų korteles..ir nepasirūpino tik nesvarbiais ?? Tie, kurie seni, tie kurie nelabai svarbūs, be garsių pavardžių ir įtakingų padėčių, su tais gi nebūtina elgtis padoriai. Jie atvažiuos kitą kartą..ir dar kitą, gydytoja čia svarbi..ne pacientas. Ir ne sistema čia kalta.. Ir nori nenori, peršasi mintis, kad gal kokia poilsinė kelionė konferencijos dalyviams pažadėta ?
laimute krasauskiene
2018-09-12 17:05:24 IP 178.16.47.43
2018 08 07 atl kolonosk tyr gyd valerijaus marinskio po tyr prasid dideli skausmai pilvo plote kreipiausi i kauno kl kur 08 09 skubos tvarka operuota diagn necrosis caeci.peritonitis diffusa status post polypectomiam endoscopia nors sis gyd buvo mano informuotas apie mano bukle net nesiteike paprasciausiai atsiprasyt suprantama kad jis to nenorejo bet kur mediko sazine mane padare nedarbinga ir dabar kenciu skausmus kada grysiu i darba irgi neaisku zodziu daug dideliu nepatogumu todel as laikiu jusu reakcijos i toki gydytojo darba laukiu atsakymo
Esu nuoširdžiai dėkinga skubios pagalbos skyriaus darbuotojams, kurie ypatingai greitai ir profesionaliai suteikė man pagalbą patyrus akies sudirginimą balikliu. Likau sužavėta aptarnavimo registratūroje sparta, akių gydytojų nuoširdumu, skirtu dėmesiu ir žinoma, profesionalumu. Džiaugiuosi, kad ištikus nelaimei, papuoliau į patikimas medikų rankas. Ačiū!!!
Indrė Sladkevičienė
2018-08-31 13:22:40 IP 90.131.39.206
Labai noriu padėkoti Akušerijos daktarei Danguolei Kačkauskienei, už malonę ir šiltą priežiūra gimdykloje! Didelis didelis ačiū, už patarimus už visą priežiūrą! Labai malonu, kad dar yra tokių daktarų.! Sėkmės!
Sveiki. Praeita savaite išėjau buvau išleista is Kauno klinikų.
Po apatinio žandikaulio operacijos. Gulėjau plastikos ir nudegimų
Skyriuje pagrindiniame korpuse. Labai noriu padėkoti mane
Prižiūrėjusiai sesutei Reginai. Tokio nuostabaus, paslaugaus
Ir darbui atsidavusio žmogaus pas jus dar nebuvau sutikus.
Ačiū jums už visa pagalba. Jūsų pastangas tikrai įvertinau. Didžiuokites turėdami tokia darbuotoja :-)

Marta Prienai
Jolanta 2018-05-23 14:11:02
Norėjau tik sužinoti ar Moterù konsultaciniame skyriuje gulantis į ligoninę yra kam tekę susidurti su darbuotoja, kuri pildo priemimo į palatà dokumentus? Tiesiog norėčiau pažymėti, kad jei darbas nepatinkantis ir jis nemielas dirbti, išeini ir nedirbi. Jokios pagarbos besilaukiančiai pacientei ir pakeltas tonas, nepatenkintas akiù vartymas. Kai reikėjo pasirašyti dokumentus, bado su pirštu, tipo rodo kur pasirašyti, akivaizdžiai nepatenkinta, juk pasimetęs žmogus gali ir staigiai nesusigaudyti tuose popieriuose, ne kasdien gi guldo į ligoninę.
Siandien teko susidurti su sia darbuotoja, kadangi stresas didelis pries operacija tai po susidurimo su sia darbuotoja dar labiau stresavau. Darbuotojai tikrai reikia keisti darbo vieta, nes visiskai neturi bendravimo igudziu. Pakeltas tonas, nepagarbus bendravimas ir tyciojasi is zmoniu. Geda daro kauno klinikom. Kuo zemesnes pareigos tuo didesnis susireiksminimas zmogaus. Zmogiskumo nulis!!!
Neseniai gydžiausi Kauno klinikose Retų širdies ir kraujagyslių centre. Dėkoju dr. prof. kardiologui Arui Puodžiukynui už profesionalumą, rūpestingumą, kantrybę gydant mane. Petras Žėkas iš Alytaus.
Niekada nemaniau kad tie kysininkai gali nesuteikti pirmosios pagalbos nukentejusiajam tam kad padetu isvengti baudziamosios atsakomybes nusikalteliui.Visa tai buvo praeita vasara birzelio men.skubios pagalbos skyriuje.Man teko vykti i raudonaji kryziu kur susiuvo praskelta galva nes tie kysininkai kartu su ontt dare vyska kad nusleptu nusikaltima ir padetu isvengti baudziamosios atsakomybes nusikaltyma padariusiam asmeniui.
2017.08.05 23.30val.buvau pervežta iš Kauno Raudonojo Kryžiaus ligoninės į Kauno Klinikų Skubią pagalbą kardiologo konsultacijai.Pasakiau, kad turiu širdies stimuliatorių ir kad blogai jaučiuosi.Pamatavo kraujospūdį, paėmė kraujo tyrimą, pasodino į krėslą ir pamiršo....3val. prie manęs niekas nepriėjo nors paklausti kaip jaučiuosi.....Turėjau vaistų pasiėmus iš namų tai jais ir gaivaliojausi.Po 3 val teikėsi prieiti gyd.Loreta Venskienė ir pareiškė, kad sutrikęs širdies ritmas ir jie nieko negali padėti.Jeigu noriu, galiu laukti ryto kol ateis elektrofiziologas kad patikrintu stimuliatorių....Kardiologas taip ir nepasirodė konsultacijai...Visiškas abejingumas visiškas nesiskaitymas su pacientu galu gale elementarus žmogiškumas kurio neturi Skubios pagalbos skyrius.Man buvo gėda už jus gerbiamieji.Linkiu Jums nesirgti ir nepakliūti į medikų nemokšu rankas.
Nuoširdžiai dėkojame gydytojai neurologei Bagdonienei Rozitai už profesionalumą, dėtas pastangas, šilumą, gerą žodį, nuoširdų rūpestingumą.Parodytas gerumas visada džiugina!
Sveiki. Noriu pranest apie tai, kad 3.5 val oralaukem suaugusiu priemime. Su puliuojancia ir skaudancia vyro akim. Paklausus kada bus priimtas pasake, kad dar palaukit nes akiu gydytojas uzimtas ir nezi e kada ateis. Mums belaukiant atejo vyriskis girdejom kaip sake kad kazkas i aki ikrito ir bijo apakti. Net nesimate kad kas negerai. Mano vyro akis akivaidzia matasi kad uztinus aptraiskanojus. Zodziu pralaukem net nesulauke pakvietimo isejom. Tai taio lietuvoj ir numirt turbut galima.
Norėčiau padėkoti profesoriui Ryčiui Rimdeikai, gydytojai -rezidentei Ramintai Česnaitienei ir visam plastinės ir rekonstrukcinės klinikos operacinės personalui už gydymą.
Kreipiausi i skubios pagalbos skyriu del didelio pilvo skausmo. Buvo pakilusi temperatura. Atlikus kraujo tyrimus (jie rode uzdegima) ir echoskopijos tyrimas nusprende, jog tai del prasidejusiu menesiniu. Israse namo, liepe geri nuskausminamuosius. Nakti nepraejus skausmams ryte vel atvykau i skubios pagalbos skyriu. Izuli darbuotoja pasake, jog man jau suteike pirmaja pagalba, ko cia noriu. Vaziuok namo. Arba susimokek uz apziura. Viso to pasekoje trukusi cista su kraujagysle, kraujo uzkretimas, laparaskopijos operacija.
Jolanta noriu su Jumis susisiekti skubiai!! Situacija kartojasi mums. Bukite gera atsiliepkite.
Laba diena š.m.balandžio pabaigoje registravau savo 78metų mamą pas kataraktos specialistę A.Daveckaitę..Taloną gavome birželio 18d..Birželio 15d.apie 10val.ryto sulaukiu skambučio, kad gydytojos tą dianą nebus, o mama galėtų atvaziuoti 11.20val.TAI TIESIOG KITAIP NESUPRANTU KAIP TYČIOJIMĄSI IŠ VYRESNIO ŽMOGAUS.JI YRA PERREGISTRUOTA RUGPJŪČIO PABAIGAI, TAIGI JI VĖL TURI VAŽIUOTI PAS AKIŲ SPECIALISTĄ SIUNTIMO, NES ŠIS JAU NEBEGALIOS.
vanda 2017-08-17 10:22:01
Nesu sutikusi nuostabesnio, nuoširdesnio daktaro-traumatologo, kaip JUSTINAS STUČINSKAS. Labai nuoširdus, paprastai bendraujantis gydytojas. Jis išgelbėjo mano mamą. Tai DAKTARAS savo srities profesionalas. Linkim jam, ko didžiausios sekmės. Labai..labai ačiū. Kuo geriausi linkėjimai iš Mažeikių.
Jis ir mano mamą išgelbėjo kai kiti nurašė...Ilga istorija baisu prisiminti o gydytojui Stučinskui didžiausia padėka už sugrąžintą mamai judėjimą po traumos. Traumatologijos skyrius aukštumoj. Ačiū! Taip pat kardiologijos klinikos personalui. Po vienu stogu dirba ir monstrai, kuriuos geriau pamiršt ir stebukladariai kaip prof. Macas, gydytojas Stučinskas...Į tokius Gydytojus turi lygiuotis visi. Ne veltui jie jauni ir jau tiek daug pasiekę.
Norėčiau perspėti kitus žmones registruojantis tel., Į endokrinologijos kliniką, registratorių pasityčiojimą, kitaip nepavadinsi, iš žmonių...Šiandien mane 9h ryte turėjo mane priimti gyd.Kriščiūnienė, paskambinau tuo tel., kur atejo priminimas dieną prieš, paklausiau ar man tiesiai pas gydytoją eiti ar į registratūrą, tai man atsakė, kad tokios neranda net užregistruotos tokiai dienai ir laikui, o sms gavau iš sergu.lt, nr. kilus neaiškumams pasiteiravimui, kuriuo aš ir skambinau 837-32-65-70, kur pareiškė, kad tokios nėra tam laikui registruotos, o registravausi prieš pusantro mėnesio, tai paklausiau, kaip man šiandienos tada dieną pateisinti mokymo įstaigoj, man trumpai ir aiškia pasakė :" Čia Jūsų asmeninis reikalas", tai gerai, kad ne iš darbo reikėjo atsiprašinėti, gerai, kad pati kaunietė, o jei žmogus atvyksta iš kito Lietuvos miesto ir taip pasako, ką tokiu atveju jam daryt?Paskui sako, gerai užregistruosiu sekanciai dienai, pas gyd.Vasiliauskienę, gerai sutikau, bet paprašiau jau, kad pažiūretų ar tikrai užregistravo, taip užregistravo, man pasakė pas gyd.Vasiliauskienę, o talonėlyje parašyta gyd.Veličkienė, taip susinervavau, patyriau epipriepuolį medikų pačių dėka.Tai kur jų atsakingumas, registratorių darbas žmones, kaip šuniukus varinėt, šiandien nepriimsim, ateik rytoj, o rytoj vėl nežinia kokį atsakymą išgirsi..
Padėka

Gerb. Prof. habil. dr. Virgilijau Ulozai

nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamos Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos (Kauno klinikos) personalui už E. Valančio kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.

Padėką norėčiau išreikšti visam klinikos personalui.

Išskirtinės padėkos nusipelnė mane gydęs gydytojas, otorinolaringologas P. Vaičiulis už puikiai atliktą nosies operaiją (rinoplastiką). Gydytojo profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys, atsidavimas darbui, mokėjimas bendrauti su pacientais, šiuolaikinė medicininė pagalba padėjo puikiai atlikti gydymą, pašalinti priežastis dėl kurių buvo kreiptasi, ir sugražino pacientą į pilnavertį gyvenimą.

Dėkoju Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą profesionalią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Beje, maistas ligoninėje, apie kurį paskutiniu metu tiek daug diskutuojama - buvo skanus, gerai subalansuotas, patiekiamas karštas.

Nuoširdus Ačiū!

Edvinas Valantis
Noriu pasidziaugti, kad KMUK turi nuostabu vaiku chirurga gyd.rezidenta Montvyda Posku.Labai malonus, kruopstus, atsakingas savo srities gydytojas.Norim su sunumi pasakyti jam dideli ACIU.Daugiau tokiu gydytoju musu mazoje Lietuvoje.Dar karta sirdingai dekojame.
2018.05.03 20.48 val. po galvos ir rankos traumos buvau atvežtas į Kauno klinikas. Atlikus apžiūrą buvo nustatytas sukrėtimas, rankos lūžio gydytoja Vilija Rodovičienė nematė. Kadangi labai skaudėjo ranka ir skausmas nemažėjo, 2018.05.15 kreipiausi į traumotologą pakartotinei apžiūrai. Buvo nustatytas rankos lūžis ir ranka sugipsuota. Esu labai nepatenkintas tokia Kauno klinikose suteikta neprofesionalia pagalba ir norėčiau gauti paaiškinimą kodėl taip vyksta.
Vaikas po operacijos. Negalejome ivaziuoti i teritorija jo pasiimti. Leidimo nebuvo imanoma gauti nes nedirba administracija. Vaikas turejo basas eiti iki vartu. Nes aveti avalines negalime... ar tai normalu. Jei pasigaus infekcija jus atsakysite ?
Vigilija Šimkuvienė
2018-04-26 12:19:56 IP 195.182.73.105
Prieš skrandžio operaciją teko bendrauti su gydytoju Vladimiru Kristalnyj. Tai gydytojas išmanantis savo darbą, iš karto pasakęs tikrą diagnozę. Nuoširdžiausias AČIŪ Jums gydytojau. Nuoširdžiausią padėką skiriu gydytojui-chirurgui Giedriui Arlauskui ir jo skyriaus visoms darbuotojoms. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės.Giedrius Arlauskas ne tik geras savo srities specialistas-tai žmogus, įžengiantis anksti ryte į palatą visada su gera nuotaika, turintis jumoro jausmą, sugebantis prajuokinti net sunkiausią ligonį. AČIŪ Jums gydytojau ir Jūsų skyriaus darbuotojoms už atliktą sudėtingą operaciją ir sugrąžintą sveikatą. Su pagarba- Vigilija Šimkuvienė
Gydytojos onkologes Juodzbalienes sesute, kuri dirba 406kab sakyciau neskirta šiam darbui. Elementaraus mandagumo trūksta. Kalbant telefonu, paprasti žodžiai laba diena, viso gero.. Ar Jūsų neišmokė tokių dalykų, juk su žmonėmis bendraujate.
Laba diena. Labai norėčiau pasidžiaugti konsultacinės poliklinikos vedėjos, 1-o langelio registracijos ponios Reginos, plastikos chirurgo M. Kazanavičiaus nuoširdumu ir dėmesiu pacientams. Ačiū Jums. Kad taip daugiau tokių
mindaugas mickevicius
2018-04-02 11:32:49 IP 78.62.83.94
noreciau padekoti antro auksto hirurginiam skyriui gyd.zilvinui venclovui ir aptarnaujanciam personalui uz atlikta operacija ir malonia prieziura dekui
Daiva Gražina Samulėnienė (Dermatologė)
2018-03-21 13:17:54 IP 88.119.49.82
Komentaras apie gyd. Daiva Gražina Samulėnienė (Dermatologė). Tai buvo blogiausias vizitas pas mediką, kokį esu turėjusi. Užtrukau iki 5 minučių laiko ir tai, toli gražu, nereiškia, jog gydytoja sugeba greitai ir kokybiškai aptarnauti pacientus. Bendravimo maniera, kaip su kokiu gyvuliu, o ne žmogumi. Atrodė, jog gydytoja jautėsi be galo "sutrukdyta" ir rekomendavo lankytis privačioje klinikoje (klausimas, kam man reikalingas PSD, jei iš Kauno klinikų medikės toks patarimas???). Visiškai nesigila į tai, dėl ko pacientas apsilankė, labai nerekomenduoju šios gydytojos nei kitiems pacientams, nei jokiai privačiai klinikai kaip darbuotojos!
Šiandien skambinau del vaiko registracijos i Nervu ligu klinika.Taigi...Skambinau 25 kartus, iš tu kartu, vienas kartas uzimtas, o kitus kartus neatsiliepė.Kam jiems tada telefonas reikalingas.Kyla mintis kad jiems telefonas tik tarpusavy susisiekti.O paprasti žmonės tegu skambina
ir nervinasi !!!
Noriu padėkoti Kauno klinikų nefrologijos skyriaus personalui už labai gerą priežiūrą po inkstuko persodinimo. Ypatinga padėka profesorei I.Skarupskienei, rezidentei J. Kurganaitei, urologui A. Mačiuliui, slaugytojoms Aistei, Dovilei, Giedrei ir visam kitam personalui. Šiame skyriuje visas personalas dirba kaip viena darni šeima. Sėkmės Jums Visiems!
Sveiki, noriu pasidžiaugti, gimdymo skyriaus kolektyvu, kuris dirbo 2018.02.21 dienos pamainoje ir padėjo mūsų dukrytei išvysti pasaulį. Su žmona jutome tikrą šiuolaikišką, europinį aukštą ir profesionalų aptarnavimo lygį. Kolektyvas mandagus, rūpestingas ir profesionaliai vykdė savo pareigas. Ačiū Jums gerbiamieji!
Noriu padėkoti už nepriekaištingai atliktą vokų operaciją visai medikų komandai, oftolmonologei gyd.Danilevičienei už kruopštumą, paprastumą...Tai medikė mylinti savo darbą ir nuoširdžiai bendraujanti su ligoniais.Dar kartą dėkoju ir linkiu jums sekmės!
Norisi tik atsakymo kaip turėtų būti pagal Kauno klinikų skubių pacientų priėmimo taisyklės, nes jos čia neegzistuoja. Su skubiu siuntimu atvykus Sausio 31 dieną priimta nebuvau. Paskyrė laiką priėmimo net neapžiūrėjus Vasario 2 dienai 9 ryto. Atvykus į registratūrą prieš 9 laukiant eilėje buvau priimta tik pabaigoje, nes kviečia pagal pavardes. Tas pats prie gydytojos kabineto. Užleidus pacientes, kurios buvo kviečiamos pagal pavardę spėjau tik paduoti kortelę ir buvau apkaltinta, kad VELUOJU! Ir vėl liepė laukti nors pacientų pas gydytoją nebuvo. Sėdžiu verkdama nes pažeminti besilaukiančią moterį labiau jau gydymo įstaigoje jau negalima.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Plastinė, rekonstrukcinė chirurgija

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Numizmatams – autentiškų LDK monetų rinkinys
Numizmatams – autentiškų LDK monetų rinkinys 01-22 18:20
Praėjusių metų vasarą rekonstruojant Kauno Laisvės alėją atrastos dvi puodynės su daugiau nei 700 Žygimanto Augusto laikų monetų stipriai padidino visuomenės dėmesį LDK laikotarpio pinigams...
Augo alkoholio ir tabako akcizų pajamos
Augo alkoholio ir tabako akcizų pajamos 01-22 18:06
Alkoholio akcizų pajamos pernai išaugo beveik 5%, daugiau kaip pusė jų surinkta už spiritinius gėrimus. Pajamos iš tabako akcizo didėjo 2%, informuoja Valstybinė mokesčių inspekcija.
Siūloma mažinti didžiausią leistiną kvapo koncentraciją
Siūloma mažinti didžiausią leistiną kvapo koncentraciją 01-22 17:19
Siūloma sumažinti didžiausią leistiną kvapo koncentracijos ribinę vertę, antradienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%