Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Parašyk savo nuomonę apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Norėjau tik sužinoti ar Moterù konsultaciniame skyriuje gulantis į ligoninę yra kam tekę susidurti su darbuotoja, kuri pildo priemimo į palatà dokumentus? Tiesiog norėčiau pažymėti, kad jei darbas nepatinkantis ir jis nemielas dirbti, išeini ir nedirbi. Jokios pagarbos besilaukiančiai pacientei ir pakeltas tonas, nepatenkintas akiù vartymas. Kai reikėjo pasirašyti dokumentus, bado su pirštu, tipo rodo kur pasirašyti, akivaizdžiai nepatenkinta, juk pasimetęs žmogus gali ir staigiai nesusigaudyti tuose popieriuose, ne kasdien gi guldo į ligoninę.
Padėka

Gerb. Prof. habil. dr. Virgilijau Ulozai

nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamos Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos (Kauno klinikos) personalui už E. Valančio kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.

Padėką norėčiau išreikšti visam klinikos personalui.

Išskirtinės padėkos nusipelnė mane gydęs gydytojas, otorinolaringologas P. Vaičiulis už puikiai atliktą nosies operaiją (rinoplastiką). Gydytojo profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys, atsidavimas darbui, mokėjimas bendrauti su pacientais, šiuolaikinė medicininė pagalba padėjo puikiai atlikti gydymą, pašalinti priežastis dėl kurių buvo kreiptasi, ir sugražino pacientą į pilnavertį gyvenimą.

Dėkoju Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą profesionalią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Beje, maistas ligoninėje, apie kurį paskutiniu metu tiek daug diskutuojama - buvo skanus, gerai subalansuotas, patiekiamas karštas.

Nuoširdus Ačiū!

Edvinas Valantis
Norėčiau pasidalinti kokį košmarą mes išgyvenome atvežę V.M. į Kauno klinikų gastoenterologijos skyrių. Balandžio 26d. iš Panevėžio Respublikinės ligoninės buvo išsiustas dėl sparčiai blogėjančio kepenų ir insktų nepakankamumo. Noriu pažymėti, kad jokio siuntimo į aukštesnio lygio ligoninę mes tikrai neprašėme ir nereikalavome, tiesiog Panevėžio gydytojai nusprendė, kad Kaune mums gali labiau padėti.Ligonis atvyko sąmoningas, vaikščiojantis, insktai funkcionuojantys. Kauno klinikose nuėmė visus anksčiau vartotus vaistus, tame tarpe ir prednisoloną, nors Panevėžio gydytojai siuntime buvo perspėję palaipsnio dozių mažnimo ir paskyrė izotoninį natrio chlorido tirpalą lašiniu būdu ir laktuliozės tirpalą. Paskirta rezidentė nesteikė pasirodyti, kol nepradėjome patys ieškoti. Pasirodo ponia išvyko į užsienį, ligonis paliktas visiškai be priežiūros. Savaitgalis, gegužės 1-oji gydančio gydytojo nėra, budinčiam viskas normalu. Inkstų būklė pradeda sparčiai blogėti, kreatininas didėja. Viskas normalu, nieko daryti nereikia. Be viso šito, užsikimšus kateriui, 0, 5l skysčio buvo sulašinta į paodį. Labai įdomu, ar tai iš viso įrašyta į medicininius dokumentus. Ranka sutino kaip kaladė. Klaida personalo, gydymas jau mūsų problema, dėkit kompresus, pirkit Lioton tepalus. Kažko paprašyti, beviltiškas reikalas, vos ne duris parodo arba atsakymas tuojau, kutis tesiasi vos ne iki dienos ryto.. Pasirodo Kauno klinikose reikia net savo termometrą turėti, nes seselei užtenka užeiti ir pakausti ar neturite temperatūros. Ligonis diabetikas reikia sekti cukraus kiekį kraujyje, pasirodo ir aparatą savo turėjome atsivežti, nors Panevėžyje 5 kartus per parą matuodavo. Cukraus kiekio nematuoja, insuliną leidžia kada susigalvoję. Žmogus visiškai nevalgęs, cukraus kiekis 10 ir tai normalu. Atnešė laktuliozės butelį numetė ant stalo, gerkit patys, nesvarbu, kad ligonis jau bepradedantis prarasti samonę, tai paaiškinkite, ponai medikai, kaip jam pačiam įsipilti ir susikontroliuoti jo gėrimą. Gegužės 1d būklė pradeda sparčiai blogėti, bet rezidentei viskas normalu, inkstai pradeda atsisakinėti, bet niekas nė piršto nepajudina, diuretikų neriekia, nes kenkia kepenims, bet paskiriami analgetikai, kurie veikia hepatoksiškai ir nefrotoksiškai, bet šitie tai nekenkia. Iš vis stebiuosi, kaip gastro skyriuje vos ne kas 2-am ligoniui yra leidžiamas ketanovas, galbūt reiktų truputėli pastudijuoti farmakologiją... Gegužės 3d. ligonis besikeldamas į tualetą išvirsta, susitrenkia galvą ir nusibrozdoja veidą., bet už pakarpos atitemptai rezidentei į palatą tai nė motais, pažiūrėjus į akis, galvos sutrenkimo nėra. Ligonis pradeda gargaliuoti ir nustoja kalbėti ir tai vėl normalu, ko norit normaliai kvėpuoja. Nuo lašinamo skysčio pradeda kauptis ascitas, inkstai sparčiai atsisakinėja, pilvas išdidėja, bet ir tai nieko baisaus, būna ir 10l nuleidžiame, dializės vis dar nereikia.. Ligonis nebevalgo, springsta, tai pasiūlymas, jūs jį įkalbėkite valgyti, nes ligonis diabetikas, gali ištikti koma. Atneša padėklą numeta, po 10min susirenka, jei esi mirtininkas ir nebesugebi pavalgyti, tai jau tavo problema. Sulašėjus lašinei mama nuėjo paprašyti, kad atjungtų, tai buvo apšaukta, kad trukdo, nes reikia maistą dalinti. Pasirodo, puodai svarbesni už žmogų. Geužėžės 5d. atvykusi aiškiai matau būdama tik vaistininke ligonis nirsta į komą. Tai sakua budinčiai rezidentei, ne į komą tai nepanašu. Ligonio pilvas baisus, skysčiai ryškiai kaupiasi raumenyse, ligonis visas sutinęs, kraujotaka betrinkanti, ligonis visas mėlynas. Pagaliau nuo balandžio 26d. iškviečiamas urologas, kuris katerizuoja ir šlapimo pūslėje neranda nė lašo skysčio. Nefrologų patarimas dar papildomas litras skysčio. Ligonis blaškosi, ta lašinė tampa žiauria kančia. Inkstai visiškai atsisakę, jokio šlapimo. Leidžia furosemidą ir vėl nieko. Tada seselė nusprendžia, kad ligoniui skauda ir suleidžia neaišku kokių analgetikų inkstams ir kepenims pribaigti, nors perspėju, kad Panevėys griežtai yra uždraudęs tiek psichotropus, tiek narkotinius analgetikus. Na ir kas, rezidentė paskyrė. Ir valandos laikotarpyje ligonis panirsta į gilią komą ir labai sunkios beviltiškos būklės patenka į reanimaciją, kur jungiamas prie dializės. Tada dedamos pastangos gelbėti jau beviltišką ligonį, kuris gegužės 8d. miršta. Galiu garantuoti, jei mes artimieji nebūtume buvę, jį tiesiog būtų numarinę palatoje ir niekas į tą reanimaciją net nebūtų ėmę.
Gerbiami kolegos medikai, ne tam ligonį vežėme į Kauną, kad Jūs beširdiškai su juo pasielgtumėte. Slaugos ligoninių yra ir Panevėžyje, kur priežiūra 100 kartų geresnė nei jūsų išgirtose klinikose. Nesakau, galbūt yra savo darbui atsidavusių gydytojų, bet šiame gastroenterogijos skyriuje nesutikome nė vieno tokio.Šiam skyriui reikia labai gero audito ir labai keista, kad jis dar neįvykęs, nes tokios betvarkės dar niekur neteko matyti.
Galiausiai dar iš mūsų buvo pasityčiota gegužės 9d. atvykus mirties liudijimo ir palaikų parsivežti. Atvažiavome 9val, liepia 1val palaukti, nes gydytoja operuoja. Ką gi operacija šventas dalykas, laukiam. Po valandos vėl palaukit, nes ponia daktarė Emilija vėl neaišku kur. Ir taip 3, 5valandos. Visiems nusispjaut, kad atvyksta laidojimo firma ir kad mes su kiekviena minute nukenčiam ir finansiškai. Kol nebuvo pakeltas balsas, tol mirties liudijimas neatsirado.
Bet didžiausias šokas ištiko parvažiuojant į Panevėžį. Atidžiau paskaičius mirties liudijimą, pamatėme, kad išrašymo data gegužės 8d., o mirties data 9d. Vėl skambinam į skyrių, tai gaunam akiplėšišką patarimą, grįžkit atgal. Laba diena, mes visai šalia Panevėžio. Atsiprašyti nereikia, paskambinkite vėliau. Kodėl mes turime skambinti, klaida jūsų, o ne mūsų. Sakė paskambins, tai skambina po šia diena...
O visiems besiruošiantiems į Kauno klinikas norėčiiau patarti, gerai pasidomėkite pas ką važiuojate, nes galite atsidurti tokioje situacijoje kaip mes atvež numes ir niekas prie jūsų net nesiteiks prieiti, nes pasirodo žmogaus gyvybė yra bevertė.
Noriu pasidziaugti, kad KMUK turi nuostabu vaiku chirurga gyd.rezidenta Montvyda Posku.Labai malonus, kruopstus, atsakingas savo srities gydytojas.Norim su sunumi pasakyti jam dideli ACIU.Daugiau tokiu gydytoju musu mazoje Lietuvoje.Dar karta sirdingai dekojame.
2018.05.03 20.48 val. po galvos ir rankos traumos buvau atvežtas į Kauno klinikas. Atlikus apžiūrą buvo nustatytas sukrėtimas, rankos lūžio gydytoja Vilija Rodovičienė nematė. Kadangi labai skaudėjo ranka ir skausmas nemažėjo, 2018.05.15 kreipiausi į traumotologą pakartotinei apžiūrai. Buvo nustatytas rankos lūžis ir ranka sugipsuota. Esu labai nepatenkintas tokia Kauno klinikose suteikta neprofesionalia pagalba ir norėčiau gauti paaiškinimą kodėl taip vyksta.
Vaikas po operacijos. Negalejome ivaziuoti i teritorija jo pasiimti. Leidimo nebuvo imanoma gauti nes nedirba administracija. Vaikas turejo basas eiti iki vartu. Nes aveti avalines negalime... ar tai normalu. Jei pasigaus infekcija jus atsakysite ?
Vigilija Šimkuvienė
2018-04-26 12:19:56 IP 195.182.73.105
Prieš skrandžio operaciją teko bendrauti su gydytoju Vladimiru Kristalnyj. Tai gydytojas išmanantis savo darbą, iš karto pasakęs tikrą diagnozę. Nuoširdžiausias AČIŪ Jums gydytojau. Nuoširdžiausią padėką skiriu gydytojui-chirurgui Giedriui Arlauskui ir jo skyriaus visoms darbuotojoms. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės.Giedrius Arlauskas ne tik geras savo srities specialistas-tai žmogus, įžengiantis anksti ryte į palatą visada su gera nuotaika, turintis jumoro jausmą, sugebantis prajuokinti net sunkiausią ligonį. AČIŪ Jums gydytojau ir Jūsų skyriaus darbuotojoms už atliktą sudėtingą operaciją ir sugrąžintą sveikatą. Su pagarba- Vigilija Šimkuvienė
Gydytojos onkologes Juodzbalienes sesute, kuri dirba 406kab sakyciau neskirta šiam darbui. Elementaraus mandagumo trūksta. Kalbant telefonu, paprasti žodžiai laba diena, viso gero.. Ar Jūsų neišmokė tokių dalykų, juk su žmonėmis bendraujate.
Laba diena. Labai norėčiau pasidžiaugti konsultacinės poliklinikos vedėjos, 1-o langelio registracijos ponios Reginos, plastikos chirurgo M. Kazanavičiaus nuoširdumu ir dėmesiu pacientams. Ačiū Jums. Kad taip daugiau tokių
mindaugas mickevicius
2018-04-02 11:32:49 IP 78.62.83.94
noreciau padekoti antro auksto hirurginiam skyriui gyd.zilvinui venclovui ir aptarnaujanciam personalui uz atlikta operacija ir malonia prieziura dekui
Daiva Gražina Samulėnienė (Dermatologė)
2018-03-21 13:17:54 IP 88.119.49.82
Komentaras apie gyd. Daiva Gražina Samulėnienė (Dermatologė). Tai buvo blogiausias vizitas pas mediką, kokį esu turėjusi. Užtrukau iki 5 minučių laiko ir tai, toli gražu, nereiškia, jog gydytoja sugeba greitai ir kokybiškai aptarnauti pacientus. Bendravimo maniera, kaip su kokiu gyvuliu, o ne žmogumi. Atrodė, jog gydytoja jautėsi be galo "sutrukdyta" ir rekomendavo lankytis privačioje klinikoje (klausimas, kam man reikalingas PSD, jei iš Kauno klinikų medikės toks patarimas???). Visiškai nesigila į tai, dėl ko pacientas apsilankė, labai nerekomenduoju šios gydytojos nei kitiems pacientams, nei jokiai privačiai klinikai kaip darbuotojos!
Šiandien skambinau del vaiko registracijos i Nervu ligu klinika.Taigi...Skambinau 25 kartus, iš tu kartu, vienas kartas uzimtas, o kitus kartus neatsiliepė.Kam jiems tada telefonas reikalingas.Kyla mintis kad jiems telefonas tik tarpusavy susisiekti.O paprasti žmonės tegu skambina
ir nervinasi !!!
Noriu padėkoti Kauno klinikų nefrologijos skyriaus personalui už labai gerą priežiūrą po inkstuko persodinimo. Ypatinga padėka profesorei I.Skarupskienei, rezidentei J. Kurganaitei, urologui A. Mačiuliui, slaugytojoms Aistei, Dovilei, Giedrei ir visam kitam personalui. Šiame skyriuje visas personalas dirba kaip viena darni šeima. Sėkmės Jums Visiems!
Sveiki, noriu pasidžiaugti, gimdymo skyriaus kolektyvu, kuris dirbo 2018.02.21 dienos pamainoje ir padėjo mūsų dukrytei išvysti pasaulį. Su žmona jutome tikrą šiuolaikišką, europinį aukštą ir profesionalų aptarnavimo lygį. Kolektyvas mandagus, rūpestingas ir profesionaliai vykdė savo pareigas. Ačiū Jums gerbiamieji!
Noriu padėkoti už nepriekaištingai atliktą vokų operaciją visai medikų komandai, oftolmonologei gyd.Danilevičienei už kruopštumą, paprastumą...Tai medikė mylinti savo darbą ir nuoširdžiai bendraujanti su ligoniais.Dar kartą dėkoju ir linkiu jums sekmės!
Norisi tik atsakymo kaip turėtų būti pagal Kauno klinikų skubių pacientų priėmimo taisyklės, nes jos čia neegzistuoja. Su skubiu siuntimu atvykus Sausio 31 dieną priimta nebuvau. Paskyrė laiką priėmimo net neapžiūrėjus Vasario 2 dienai 9 ryto. Atvykus į registratūrą prieš 9 laukiant eilėje buvau priimta tik pabaigoje, nes kviečia pagal pavardes. Tas pats prie gydytojos kabineto. Užleidus pacientes, kurios buvo kviečiamos pagal pavardę spėjau tik paduoti kortelę ir buvau apkaltinta, kad VELUOJU! Ir vėl liepė laukti nors pacientų pas gydytoją nebuvo. Sėdžiu verkdama nes pažeminti besilaukiančią moterį labiau jau gydymo įstaigoje jau negalima.
Nepirma karta patenku į įstaiga. Ir lieku antra kartą nusivyles. Skubios pagalbos priemime, kai kurie darbuotojai visiškai nemalonus nepaaiškinantis nieko, tik nurodinėjantis. Laukimo laikas tikrai per ilgas, į klausimus atsakoma pasipiktinus. Su veido išraiška kokio velnio noriu iš jų. Vieni darbuotojai preina pasakydami, kad prie jūsų preis neužilgi. Kiti nesusiimdami į rankas saves, aiškina jog sveikatos ministro įstatimai yra išleisti. Jog priimti nemirštanti gali per 24 valandas. Suprantu darbo kruvius ir nuovargi, bet kada matau apie 6 ar kiek daugiau personalo sedinčius, ir manau per ta sedėjimą spėjusius atsikvėpti. Na atsiprašau už nekokia žinute, bet tesiog nesuprantu.... Kur žmogiškumas ir kantrybė, esu ir pats įtemtos profesijos tarnautojas. Bet šito nesuprantu. Ir atsiprašau už klaidas.....
Vakar su 6 men leliuku buvom Kauno Akiu ligu klinikoje. Likau labai nepatenkinta darbuotoju darbu, registratores sedi susirauke neduok dieve ko nors paklausi ar siaip pajudinsi kaip nors, is toli ziezirbos eina. Uz duru prie kabineto neilgai laukem bet jau darbuotoju israiskos veido tai net siurpas ejo. Dar viena karta reiks vykti bet tikiuosi paskutini karta. Manau kad registratorem jau reiktu pailseti truputi.
Sveiki, siandiena veziau vyra i priemimo skyriu, ivaziavome i pacia kliniku aikstele, pastatem masina pacientu aiksteleje, issimuseme taloneli ir eidami link kliniku nusprendem, kad vyras vienas eis. Nuejusi i aikstele sumokejau 20cnt uz kokia 5min stovejimo, buvau nusivylusi ir idomu kodel pasientams reikia moketi uz tai, kad jiems atsitiko nelaime, nekviecia greitosios patys atvaziuoja ir dar moketi uz stovejima reikia. Kosmaras, galvojau gal kokia rasiu nemokama aikstele, bet greitai prisistate nemalonus apsauginis, kuris pasake kaip matei ivaziavima taip matyk ir isvaziavima. Likau labai nepatenkinta, gaila.....
Nuoširdžiai norėčiau padėkoti neurologijos skyriaus gydytojai Audronei Juosponytei gydytoja iš Didžiosios raidės! Jūs gydėte mano tėvelį! Ačiū Jums ir linkiu sveikatos jums ir jūsų šeimai, o jums stiprybės visur ir visada!
Nesuprantu kas čia darosi, skambinu šiuo numeriu 837326784 visa savaite, ir visada užimta, viena karta kviete bet niekas neatsiliepe, ir man reikia užregistruoti vaika 8 men pas odos gidytoja. Manau laika kavutes turi laiko atsigerti o žmonem atsiliept neturi laiko... Šį karta labai nusivilusi esu..
Labai dėkoju Kauno klinikų visam endokrinologijos skyriaus prsonalui, sk. vedėjai R. Barsienei už dukros Rusnės gydymą. Daug Jums sveikatos, ištvermės ir artimųjų meilės Naujuosiuose.
Noreciau nuosirdziai padekoti akuserijos ginekologijos skyriui ir visam personalui uz dideli nuosirdu rupestinga darba ir bendravima, bei supratima. O labiausiai noreciau palikti atsiliepima ir dideli aciu pasakyti daktarei Meilei uz sekmingai atlikta cp. Kadangi pas mane buvo planinis cp ir nebuvo galima betkur ir betkaip atlikti pjuvi. Todel esu labai dekinga uz sklandziai atlikta operacija. Jauciuosi puikiai, o ir mergyte mano jauciasi puikiai. Gimeme sveikos. I viska buvo reaguojama greitai ir sklandziai. Didelis aciu.
Teko su dukra vasara netiketai atsidurti skubios pagalbos
Centre, tai tikrai likom viskuo patenkintos.Kadangi buvo alergija, pasireiskia antifilaksinis šokas tai mums buvo skubiai viskas suteikta.
Turiu palikti skunda dėl Kauno kliniku priemimo stacionarui pirmo kabineto darbuotoju (registratoriu) - labai nemalonus, isskirtinai demonstruojantis pacientu negerbima ir ju laiko nevertinima, bendravimo budas. Registratores akivaizdziai netinkamos joms priskirtu funkciju igyvendinimui, pacientai joms - tik statistiniai vienetai. Informacijos ir aiskumo trukumas bei sovietines sistemos liekanos yra sios klinikos bruozas. Linkime tobuleti ir ypac pacientus (klientus) pirmiesiems aptarnaujantiems darbuotojams -nenuzmogeti.
Akiu klinikoje labai neorganizuotas darbas. Tenka praleisti iki septyniu valandu prie kabinetu. Jokios informacijos, kada busi priimtas, neteikia. Visi tik skescioja rankomis. Butina pasirupinti organizuotumu, nes zmones turi darbus, vaikus, isalksta.
Priėmimo skyriaus budincio 2017.11.02 požiūris į pacientą yra apgailetinas. Jokių kraujo tyrimų, jokio rengeno, tik kardiograma parašyti ir taip vos sugebėjo.
Paleisti pacientą su skausmais ir tempera be platesnės apžiūros yra ne kompetetinga. Labai nusivyliau tokiu požiūriu į pacientą. Ką sugebėjo pasakyti, kad kreiptis į šeimos gydytoją. Be jokių elementarių tyrimų, priėmimo skyrius turi suteikti skubią pagalba, o ne paleisti pacientus su skausmais...
Nuoširdžiai DĖKOJU Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriui, Reanimacijos skyriaus gydytojams ir visam personalui už išgelbėtą sūnaus Vytauto gyvybę.
AČIŪ už Jūsų nuoširdumą ir palaikymą, už Jūsų sunkų darbą ir atsidavimą...
Stiprybės Jums, kantrybės ir Dievo palaikymo!
As tiesiog negaliu patiketi tuo ka zmones rasineja..teko paciai tris kartus guleti Kauno klinikose ir buti tam paciam priemimo skyriuje..atveze mane nakti tai jau tikrai ten dirbantys turejo buti labai pavarge, taciau manes ten niekas nekankino ir visi dirbo savo darba...gal pirmiausia bukim patys zmogiski ir tik veliau reikalaukim zmogiskumo is kitu.
Kristina 2017-09-05 17:03:44
Mano sesuo pasigimde dvynukus. Vienam is ju nustate gelta. Mano sesuo idejo 7 pampersus, kad naujagimiui ligonines darbuotojai pakeistu. Isveze vargsiuka gydyt... Parveze nudegintu veidu (nuo lempos), uzpakaliukas zaizdom nuejes... Pabreziu, su ligonines sauskelnem kaip isveze taip ir parveze, is idetu nei vieno atgal negrazino!!! As nezinau is kur tokiu daktaru, seseliu yra!! Jusu darbas- zmones gydyti, o ne suzeisti!!! Gaila man sesers... Kol pati gyvenau Kaune i klinikas nesikreipiau, o ir dabar, po 18 metu, niekam nerekomduoju!!! Niekas jose nepasikeite!! P.S nuotrauku nededu, nes naujagimiai!
nu nežinau, mano dukra pagimdė ankstuką, kuriai ir gelta atsirado, ir svorio mažo, ir buvo po lempom, bet to skyriaus seserys buvo labai malonios, labai žiūrėjo ir rūpinosi, o tam skyriuj pampersus duoda, savų nereikia, jei vaikas po lempom. Ir pati mama gali ateiti tuos pampersus pakeisti, jei gali.
Vakar, 2017-10-02 pamokos metu nualpo mano 14metė dukra.Kol nubėgau iki mokyklos, nualpo dar kartą.Mokyklos seselė iškvietė greitąją, kuri nuvežė mus į Klinikų vaikų priėmimo skyrių.Kol prie registratūros langelio pildžiau dokumentus, atėjus darbuotoja nusivedė mergaitę pasakius :šitą aš pasiimu.Galvojau, kad vedasi į procedūrinį, kuris yra tiesiai prieš registratūrą, apžiūrai.Bet ten nieko nebuvo.Registratorė paklausta, kur mano vaikas, mostelėjo į kitą pusę.Kai pasukau už kampo, spėjau pamatyti, kaip mano mergytė susmunka ir trenkiasi pakaušiu į grindis.Klykdama puoliau prie vaiko.Pasirodo, ją atsivedė ir paliko koridoriuje priešais uždarytas duris...Buvau stresinėj būsenoj, rėkiau, išvadinau medikus nužmogėjusiais padarais...Man pakilo spaudimas, buvau violetinė.Manot, kas nors pasiūlė bent puodelį vandens?Tik eidamos pro palatą vis tarpusavyje šnekėjo: matai, kiti dėkoja, šita iškoliojo...Būčiau padėkojus ir aš, bet šiuo atveju galiu tik parašyti skundą.Į kurį, tikiuosi, bus sureaguota tarnybiniu patikrinimu.Tikru, o ne tik formaliu pasikalbėjimu.Visur yra kameros, galima peržiūrėti įvykio medžiagą.
2017, 10, 30.Buvau nustebintas Vytenio Masiuliono Dirbancio Kauno klinikose priemime.Atvaziavau su temperatura, skaudejo gerkle, purte saltis, skaudejo krutine.Tikrai jauciausi prastai.Bet jam apziurejus gerkle telefonu pasisvietes vietoj reikalingo instrumento buvo akivaizdu kad jam ko greiciau atsikratyt..Nes saleje ir taip daug lauke zmoniu.Is akiu buvo pavarges, piktas, pasiprasiau kito daktaro ismanancio gerkle, bet buvo atsakyta kad nera reikalo..O jei taip labai noriu turesiu uz paslaugas susimoketi..Neko nepaaiskines apsisuko ir isejo..Esme tame kad mano apziura truko 10min..Registratura pasipiktinus ko lyg cia nakti atejau..Isaiskinsiu ar sitaip gydytojas turejo teise elgtis.
Dalia Narbutienė 2017-04-28 15:30:15
AR GALI GYDYTI ŠIRDĮ ŽMOGUS BE ŠIRDIES

Save laikau pakankamai taikiu žmogumi, galiu pasipešioti dėl nuomonės, bet nekaltai dar nieko nesu kaltinusi, bet šiandien darau išimt nes mano nuomone, kad daktarai turi padėti žmonėmsį, nes tokio žvėriškumo dar nesu sutikusi. Turėčiau savo skundą pradėti nuo to, kad ne blogai mane gydė, o kad negydė išvis nors nesu nei asociali, nei išgėrus, nei dar kas kas už sociumo ribų. Gyvenime esu gerbiamas žmogus.
2017.02.17 patvirtino mano registracija pas Kauno Klinikų Gyd. Kardiologe : L. Gugiene. Kadangi Klinikose esu sutikusi daug nuostabių daktarų tai patarta buvusios dėstytojos, kuri mums būtent Kauno Klinikose dėstė socialinę mediciną (berots taip vadinosi tada), tad ramia širdimi tuos mėnesius ir laukiau, kaip profesionalios, savo darbą išmanančios gydytojos konsultacijos.
2017. 04. 28 d. konsultacija, o 2017.04.21 mane paliko mama ir čia dvi gydytojų komandos nuoširdžei dar bandė gaivinti mirštančiąją, net tada kai jau suvokė, kad vilčių nebėra. Aš žinojau, kad ji jau mirusi, bet gydytojai gelbėdami mamą stebėjo mane, nes jie turėjo širdį ir viską darė, kad skausmas nepalaužtu ir manęs.
Šiandien vyras matydamas, kad esu per silpna lakstyti po gydymo įstaigas siųlė nevykti, perkelti kitai dienai, bet dar tris mėnesius laukti nesinorėjo.
Nuvykus bendražmogiškai man daugelis Klinikų darbuotojų ne tik padarė išimtis, bet ir užuojautą pareiškė, kol nepriėjau ponios L. Gugienės 113kb. Męs ramei įsitaisėme prie kabineto ir net nesitikėjom, kad mane taip pažemins.
Sesutė ponios L. Gugienės pirmiausia surinko parašus ir išdalino lapus kardiogramai į 240 kb., tad aš ir nupėdinau, grįžus su kardiograma ir atrodo nieko blogo nepastebėjau, darėsi vis blogiau, valandos slinko, atrodė visiems maloni daktarė, su šypsena vienai ar kitai paaiškino, kaip reikia naudoti vaistukus ir be eilės nusiųsdavo kardiogramas pasidaryti. Silpnumas jau ėmė viršų ir tik prilaikoma vyro tęsiau laukima, prieš 12val. išėjo paskutinis žmogus ir jau pradėjo rinktis nauji pacientai, o kabinetas tuščias jau buvo apie 10 min. nors viduje jau buvo bloga, kad išėjus sesutei nušvito viltis užeiti į kabinetą. Bet sesutė jau ruošė priešais ką tik atėjusį vyruką eiti į kabinetą ir jau domėjosi jauna porele ką tik atsisėdusia laukti. Natūralus klausimas, - O kaip aš?, - Laukit, atkirto man seselė
Bet mano eilė nuo 9:30 iki beveik 12 val.
Sesutė apšaukusi mane, kad esu neklusni ir noriu išeiti juk gydytoja vis tiek kažkada priims kai baigs savo pacientus, nes aš tapau papildoma. Kaip jai aš buvau pas ją registruota? Kaip tapti tuo pirminiu pacientu? Duoti kyšį?
Tada išbėgo sunkioji artilerija. L. Gugienė šaukė: esa ji ne robotas, esa aš ne pas ją buvau registruota, esa kai ji baigs savo pacientus ji priims, bet nežinanti kada. Kiek reiks tiek aš privalau ir laukti, o ji esa kada norės tada ir priims.
Paklausiau kaip rasti vedėja šio skyriaus tiesiog atsitiktinio daktaro, nes tiek registratūroje, tiek kitur esa nieks nežino nei kas vedėjas skyriaus nei kur jį rasti. Bendruoju telefonu paskambinus davė telefono numerį kuriuo niekas taip ir neatsiliepė. Eidami koridoriumi radome, kad skyriaus vedėjas pasirodo Jurgita Plisienė, bet jos tradiciškai kabinete nebuvo.
Tada kolidoriuje sutikau gydytoją kuris iš gretimo skyriaus jis rado ponia vedėja J. Plisiene, bet ji iškišo iš kabineto savo veidelį ir vėl už jų dingo. Gaila, kad malonaus gydytojo pavardės nepaklausiau, nes jis nuėjo ieškoti ponios L Gugienės kuri atėjusi toliau draskė akis, kai pasakiau, kad parašysiu jos Direktoriu skundą ji man pasiųlė rašyti kam tik tai aš noriu, nes ji esa mane kažkada juk priims, tik pati dar nežino kada,
Išėjau nes negaliu patikėti savo širdies tokiai beširdei daktarei kuri ne tik, kad elgiasi nejautrei sergančių žmonių atžvilgiu, bet nuolat šaukė man esa aš nesu jos pacientė. Tai kieno, dabar žinau, kad jos tai tikrai nebūsiu, nes greičiau infarktą gausi prie kabineto durų nei pagalbą iš žmogaus kuris negana neturi atjautos, bendravimo kompetencijos, dar man į akis meluoja ir įžeidinėja. Tad klausiu dar karta ar gali žmogus be širdies gydyti širdis
Laimutė Gugienė yra gėda savo sąžininngai ir nuoširdžei dirbančių kolegų atžvilgiu. Per tokius gydytojus jauni žmonės geriau miršta nuo infarktų, nei kreipiasi pagalbos, kur jų net žmonėmis vertais pagarbos nelaiko. Saugokime savo širdis, nes daugiau pagarbos gyvūnas skerdykloje gauna nei pas tokius profesionalius gydytojus kaip Laimutė Gugienė
Turejo panasia situacija su kardiologe Dagilyte, kauno trecioj ligoninej. Siaubingi prisiminimai. Musu motinai ivare stresa, pries mirti apreke, priverte verkti, o po to dar ir numarino vaistu kokteiliu. Nakti kankina ligonius prievarta raminanciais vaistai, nieko neaiskina, tiesiog liepia gerti, dar issikviecia sargybinius Kad palaikytu jai ligone spyriojosi. Baisi situacija Lietuvoje. Prievartauja visus, jokios uzuojautos ligoniams ar artimiesiems. Ypatingai kardiologu tarpe vieni zverys ne gydytojai, o vedejai irgi tokie patys, pasene sovietiniai daktarai. Visi dar pasako kad nebijo nieko, nes Lietuboje truksta gydytoju, nebeliko kam dirbti, pabego visi jaunesni i uzsieni. Prasta situacija ligoninese, jokios pagalbos is viso...jokiu tyrimu nieks nedaro savaite, laukia kol zmogus numirs.
Labas vakaras. Juokingas nuotykis, kuris vyko klinikose (gerai, kad eilinis atvejis, ne kokia didesnė bėda). Šiandien apie 16val. atvykau į Klinikų priimamąjį, kadangi nuo šeštadienio blogai jaučiausi buvo pakilus temperatūra iki 38. Viskas kaip ir nieko, tačiau pradėjo pykinti (vėmiau). "Purtė šaltis" ir naktį, dieną.Paskambinau į greitąją pagalbą pasikonsultuot, liepė vykti į gydymo įstaigą.Nors kieme buvo šilta, jaučiaus kaip prie minusinės temperatūros. Nuvykau į klinikas, gavau pastabą, kad laiku nesikreipiau į šeimos gydytoją. Turėsiu apsimokėt. Greit priėmė rezidentai, nuotoliniu termometru parodė, kad nėra temperatūros, nors būsena buvo- jautri oda, laužė kaulus. Gavau pastabą, kad trukdau. Po kelių minučių atėjo kitas rezidentas, kuris vaizdžiai, pasijutau beieškanti ligų, parodė, kad 36.2 ir ko aš norinti, bei ko ieškanti. Paprašiau nors gerklę pažiūrėt. Pasakė, kad niekas man nepriklauso ir aš prigalvojau dėl temperatūros. Žodžiu grįžau namo, maždaug už 30 min.mane, ne tai, kad kratė, bet kaip reikiant "purčiausi" ir 38.5. Po to 20 min.39 temperatūra ir į viršų. Taigi, jokios pagalbos ir lyg sugėdinta, kad trukdau. Šiaip netaip nusimušiau, dar naktis prieš akis. Štai ir pagalba. P.S. grįžus.net nufotografavau termometrą su užfiksuotu laiku.kaip įrodymą.jei.kam nepatiktų mano komentaras
Mantas 2017-08-11 09:41:52
Skubus pagalbos centras... 2valandas pralaukem, neiskentem ir net isvaziavom. Labai skubu cia yra... per tiek laiko zmogus ir nudvest gali!!! Nerekomenduoju niekam kreiptis.
Pritariu 4val pralaukiau ir su skausmu namo!!!!reikejo dar ginekologo apziuros bet manes nieks negirdejo nes i apžiuru kambari ileke ginekologe zviegdama kad jai tuoj teks apžiureti visas miesto moteris nes be manes lauke tikrai nemažai mamu bet jom visom ir man galbut butent šy savaitgali tikrai reikejo narmalios apžiuros
Norėčiau padėkoti visiems be išimties Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikos ir jos skyriaus darbuotojams už profesionalų ir kruopštų darbą, dėmesį ir nuoširdumą. Gydytojas Donatas Cirulis mane ir mano mamą (ji garbaus amžiaus ir buvo šio skyriaus pacientė atvykusi į Kauną operacijai iš provincijos) ne tik sužavėjo savo profesionalumu, bet ir maloniai nustebino pademonstravęs išskirtinę pagarbą, kantrybę, mandagumą ir paslaugumą. Nesame susipažinę su Klinikų gydytojų skatinimo tvarka ar būdais, bet manome, kad gydytojas Donatas tikrai vertas padėkos ir atpildo už tai, kad ne tik nepriekaištingai atliko savo pareigą, bet padarė daugiau nei ta pareiga reikalavo.
Nuoširdžiausia padėka docentei endokrinologei AURELIJAI KRASAUSKIENEI už profesionalų, išsamų ligos padarinių paaiškinimą pacientui suprantančia kalba. Pacientui reikia supratimo, atjautos ir mediciniškus terminus paversti į pacientui suprantamą kalbą, netgi pavaizduoti tai popieriaus lape.AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ Jums, GERB.AURELIJA KRASAUSKIENE, , Jus net neįsivaizduojate kokia esate svarbi pacientams, kurie lankosi pas Jus.
Mes žmonės esame lyg sodai,
čia žydime, čia, ne,
Vis šilumos mums reikia,
reikia žodžio,
kuris paguostų ligoje...
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui oftomologui JURGIUI TRUMPAIČIUI už profesionaliai atliktą akių operaciją, už kantrybę, paprastumą ir nuoširdumą. Nuoširdžiai tikiu, kad klinikose yra ir daugiau tikrų profesionalų, atsidavusių savo darbui, kaip šis jaunas gydytojas JURGIS TRUMPAITIS. Ačiū Jums, gydytojau, ir sėkmės profesinėje veikloje.
Nesu sutikusi nuostabesnio, nuoširdesnio daktaro-traumatologo, kaip JUSTINAS STUČINSKAS. Labai nuoširdus, paprastai bendraujantis gydytojas. Jis išgelbėjo mano mamą. Tai DAKTARAS savo srities profesionalas. Linkim jam, ko didžiausios sekmės. Labai..labai ačiū. Kuo geriausi linkėjimai iš Mažeikių.
Virginijus Šalkauskas
2017-08-08 22:53:26 IP 78.62.143.45
Nuoširdžiai dėkoju Studijų administratorei Tamarai Ivanauskienei už parodytą žmogišką požiūrį ir nuoširdžią pagalbą, sprendžiant iškilusią problemą (nesklandumai registratūroje dėl nepakankamos informacijos). Jūsų dėka ligonis nebuvo išsiustas atgal namo per visą Lietuvą, gavo reikiamą konsultaciją, o mes dar kartą įsitikinome, kad gerų žmonių Lietuvoje tikrai dar yra. Ačiū Jums dar kartą.
Nuoširdžiausias ačiū gyd.J.Plisienei už pagalbą, konsultacijas, suteiktą viltį. Kardiochirurgams G. Žukovui ir P. Jakuškai už profesionaliai atliktą operaciją. Kardiochirurgijos skyriaus gydytojai I. Aleksonienei už priežiūrą, atsidavimą, rūpestį po operacijos. Ačiū visam personalui už nuoširdumą, pagalbą, profesionalią priežiūrą.
Esu nusivylęs ale nauju, moderniu skiubios pagalbos centru, pralaukiau valandą ir jokių veiksmų ir pagalbos, kol galų gale iš pastato išvijo avarinis aliarmas, ABSURDAS, kai anksčiau akių traumų greitosios pagalbos skyriuje su tokia problema būčiau apžiūrėtas 3 kartus... Už ką jums algas moka?
2017.07.13 buvau Kauno klinikų Endokrinologijos klinikos Endokrinologijos skyriuje konsultuotis pas gydytoją. Gydytoja A.Krasauskienė nuostabi gydytoja ir švelni, ir atidi, ir gera specialistė. Tačiau kokia dabar yra įvesta tvarka, kad galėtum užsiregistravęs patekti pas gydytoją - tai kažkoks absurdas. Gydytojų sesutės - viename kabinete, o pati gydytoja kitame. Vien tik "lakstymas" koridoriuose - tiek gydytojai, tiek sesutei. Kada gali gydytojas susikaupti, jeigu dėl kiekvieno paciento turi eiti į koridorių ir jį kviestis. Nebeliko jokio ryšio tarp gydytojo ir jo sesutės. Manau, kad tokia tvarka niekam nėra naudinga. Padarė remontą, o aptarnavimo kokybę - pasunkino. Gaila žiūrėti į gydytojus ir sesutes. Nesimato jiems jokios pagarbos nuo tokios naujai įvestos darbo tvarkos.
Laba diena esu labai nusivylusi skubios pagalbos suteikimu.Mano mamai luzo L 2 stuburo slankstelis eiti negali atvaziavome i lig.patys padare tyrimus ir pasake, kad gydymas ambulatoriskai.Gryzus namo uzejo vel dideli skausmai iskvieteme greitaja ta diena jau antra karta vykome.Pirmiausia taj pradejo rekti kiek cia vazinesit guldyt i ligonine net vilciu nera vaziuokit namo gulekit ir nuo skausmo vaistai viskas.Mama verke as verkiu nezinom ka daryti is kitu saltiniu suzinojom, kad reikalingas juosmeninis gorsetas ligoninej mum sito nepasake.Tai apie koke jie priesaika dave gali gydyti ligoniu baisu siaubas kazkoks kaip sitaip galima elgtis.Noreciau, kad tokie gydytojei pagalvotu, KAD JIE IRGI TURI TEVUS, labai nusivylusi sia ligonine.
Esu labai nusivylęs kaip priimami žmonės su skubiu siuntimu. Tik kas pusantros valandos laukimo kažkas įvyksta. Pradžioje patikrinta temperatūra, dar po valandos paklausė kuom skundžiamasi, dar po valandos nuspręsta padaryti tyrimus, kuriuos padarė praėjus dar vienai valandai ir taip vis laukiam ant nepatogių lakiamojo kėdžių, nors žmona yra nėščia ir kenčia pilvo skausmus. Taip praleidom 5 valandas ir vis dar laukia sekančių veiksmų.
Šiandien turėjome pasiimti žmogų po operacijos, kuris negali vaikščiot, o ir paeiti praktiškai negali, todėl skyriuje iš mūsų paėmė duomenis: koks automobilis atvažiuos paimti žmogaus nuo durų, kad galėtų mus įleisti pro šlagbauma. TAČIAU atvažiavus teko prastovėti valandą laiko ir aiškintis situaciją, kodėl mūsų automobilis neturi leidimo. Nebuvo išreikštas joks susidomėjimas, kad žmogus negali paeit, buvo pasakyta, kad niekas manęs neįleis ir galime daryti ką norim už tai kad nėra leidimo. Prašymai, kad pasiimu žmogų ir iškart išvažiuojam nepadėjo, skambino seselės iš skyriaus ir sakė, kad leidima išvadė gydytojas ir kad jis turi buti, kad tiesiog ileistu, nes žmogus pats eiti negali, bet tai nepadėjo visa valanda. Po valandos diskusiju su žmogum, kuris atrodo saugo prezidenturą šiaip ne taip išmaldavau, kad paskambintų į ”štabą” ir pasiteirautų ar netyčia leidimą neatsirado ir kaip jum atrodo, yra leidimas. Ir visa tai truko valanda laiko!! Moralas tame, kad sistema yra pasibaisetina, del to, kad jie negali sutvarkyti sistemos ir žmoniškai susitarti kaip ji veikia, turi kentėti žmonės. O tam žmogeliui, kuris isivaizduoja, kad saugo prezidentūrą reikėtų papraščiausio žmogiškumo ir negalvoti, kad jis visų klinikų direktorius. Dabar netgi sunku patekti į įstaiga, kuri turi būti prieinama visiem, nenoriu net pagalvoti kas būtų jei tektų vežti žmogų kuriam jos skubiai reiktų, nes tikriausiai reiktu valanda laiko maldaut, kad pakeltų šlagbaumą.
Su tokiu skubios pagalbos priėmime dirbančių kolektyvu toli nenueisite. Atvažiavus dėl alergijos vabzdžiams kuria turiu nuo vaikystės buvo pasakyta jog nėra pavojų gyvybei tai jiems atrodo nereiktų manęs laikyti, tik vaistų. Bet per 5min pokalbio kabinete niekas net nepaprašė parodyti kaip atrodo koja. Su viskuo sutikau paėmiau lapeli su vaistų pavadinimu, bet daugiau NIEKADA negrįžčiau vėl čia. Rytoj apsilankysiu pas savo gydytoja tikram sveikatos patikrinimui o ne atmestinu darbą. Ačiū už nesuteiktas paslaugas jūsų priėmime. Atėjau veltui ir tik susigadinti nuotaika, nes pagalbos negavau.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai, ortopedai-traumatologai...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
BBC: Už P. Porošenkos susitikimą su D. Trumpu šio advokatui sumokėta 400.000 USD 05-23 20:43
Michaelui Cohenui, asmeniniam JAV prezidento advokatui, buvo sumokėta mažiausiai 400.000 USD, kad būtų surengtas Donaldo Trumpo susitikimas su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka, rašo BBC.
"Cisco" įspėja, kad Ukrainoje gresia dar viena didelė kibernetinė ataka
"Cisco" įspėja, kad Ukrainoje gresia dar viena didelė kibernetinė ataka 05-23 19:11
JAV tinklo įrangos gamintoja "Cisco Systems" užfiksavo, kad 54 pasaulio šalyse nežinoma, bet labai rafinuota kenkėjiška programine įranga užkrėsta mažiausiai 0,5 mln. maršrutizatorių ir duomenų...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda