Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Parašyk savo nuomonę apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Laba diena, esu labai nusivylus vaikų poliklinikos registratūra, buvom užsiregistravę šiandienai pas traumotologą registracija dingo, o laisvas laikas artimiausias birželio mėnesio, tai ar mūsų čia klaida kad dirba nekompetetinga registratorė, kuri iki galo nesugeba atkikti darbo, o paaiškinimas"dirbantys klysta"tai visą laimė kad galim sau leisti nueiti privačiai, o jei ne tai registracija dingo, o gipsą būtina nuimti nes lenda lauk dratai ir mes negalime dar laukt mažiausiai dvi savaites.klausimas ką daryti paprastam žmogui kuris neturi galimybės dėl registratorės iveltos klaidos labai apmaudu kad taip yra ir kad atsiprašant tai jos klaida ne mūsų ir mes dabar turime eiti privaciai ir dar kalba grubiai vyras paskambines į registratūra paklausė darkart kaip bùtų galima susisiekt su gydytoju atsakymo sukaukė niekaip....
Eilini karta gailiuos kad is mano mokesciu dalis keliauja i sita tipo gydymo istaiga. nuo sausio men. bandau prisiregistruot pas plastikos shirurga man skauda ranka sunku dirbt, ir rezultate registratore pareiskia kat gydytoja mano turi skambint ir registruot.Nu gerai paprasiau savo gydytojos kad priregistruotu uz pusvalandzio gydytoja sako neymanoma prisiskambint ir ner kada laut nes daug pacientu. klausimas - kas as toks kad isdrysau skustis ir prasyt nors min pagalbos ?
Labai esu nusivylusi kauno kliniku registratura. Jau nebe pirma karta paskambinus pasiteirauti i informacine atsiliepia labai izuli darbuotoja. Norint pasikoncultuoti del esamos situacijos labai grubiai atsakineja ir kelia balsa.
Atvykau į priimamąjį įtardama apsinuodijimą sunkiaisiais metalais, nes konsultavausi su privačiu gydytoju ir jis iš mano simptomų atsiradimo aplinkybių ir anamnezės diagnozavo. Klinikose pasakiau, kad perdozavau kalcio ir privatus specialistas paaiškino, kad tai galėjo iš kaulų išstumt ten susikaupusius sunkiuosius metalus ir sukelt apsinuodijimą, kurio pasekmės deja, bet gali būt ir labai liūdnos, jei negydomos. Padarė tik kraujo kalcio tyrimą, normų neviršijo, tai daugiau nieko aiškintis ir nesiėmė ir pagalbos nesuteikė, o mano simptomus ignoravo ir niekaip nesiejo jų su galimu apsinuodijimu. Jau savo iniciatyva privačioje įstaigoje pasidariau sunkiųjų metalų tyrimą iš šlapimo, atskleidė stiprų apsinuodijimą arsenu. Ir svarbiausia, kad net medicinos elitas nesuvokė, kad tai galėjo būti mano simptomų priežastis ir kalcio perdozavimo pasekmė. Nesuprantu, ką jie studijuoja tada... Jei nebūčiau savarankiškai ėmusis gydymo ir buvus kompetetetingo specialisto (ne klinikų!) priežiūroj, mano būklė būtų likus negydoma ir simptomų pagrindas neatskleistas. Labai apmaudu, kad net valstybinėj įstaigoj, kuri turėtų būti aukščiausio lygio, tiek mažai profesionalumo ir kompetencijos.
Užsiregistruoti telefonu ar internetu pas tave gydantį onkoginekologą (labai gerą specialistą) yra neįmanoma misija. Po chemterapijos kurso praėjus 3 mėn. reikalinga atlikti patikrą, tačiau nuotolinėmis priemonėmis kiek buvo bandyta, to atlikti nepavyko- internetu sistema "pakmba", telefono linijos užimtos. Vasario mėn., sužinojusi kada bus atliekama išankstinė registracija, atvykau į įstaigą. Jau 7 val. ryto prie durų laukė moterų būrelis. Registracijos taloną gavau balandžio 2 d., tačiau buvau rami, kad pagaliau pavyks patekti pas mane operavusį gydytoją. Susidarius situacijai dėl korona viruso epidemijos ir įvedus karantiną ministras informavo, kad ligoniai turi būti perregistruoti. Pacientus gerbianti įstaiga, manyčiau turėtų pati pasirūpinti tuo, juolab, kad moterų konsultacijos registratūra šiuo metu praktiškai apytuštė, bet LSMU tokios praktikos nėra. Kovo 30 d. iš keliasdešimto karto pavyko prisiskambinti į moterų konsultacijos registratūrą, kur mane informavo, kad reikia persiregistruoti tolimesniai datai, o kada bus priimama registacija informacijos neturi. Pavyko gauti vadovės, R.Jagminienės, kontaktą, tačiau buvau informuota, kad balandžio 2 d. mane priims kitas gydytojas, o ne tas, kuris mane operavo ir pas kurį buvau užsiregistravusi. Kita alternatyva- bandyti balandžio16 d. iš naujo registruotis. Dalinuosi informacija vis tikėdama, kad medicinos įstaigos vadovai susivoks, kad sprendimų visada yra, tik reikia truputį pasistengti. Visada galima perorganizuoti darbą taip, kad rastume tiek medicinos įstaigai, tiek pacientui tinkamą sprendimą, NEPALIKTI PACIENTO ANT LEDO. Linkiu neatsidurti tokioje padėtyje, kokioje esu palikta dabar. Ligonė- aukšto laipsnio cerozinė karcinoma.
santecninis elektrikas
2020-03-08 08:47:39 IP 27q30gah
Sedziu klinikose ir ieskau naujo darbo, tai mano pagrindinis darbas klinikose ieskotis naujo darbo nes labai sudina valdzia sitose klinikose iskaitat ta pati generalini direktoriu
Esu labai patenkinta, esu čia neregistruota, tačiau pablogėjus sveikatai mane priėmė, apžiūrėjo ir tijrai padėjo. Esu begalo dėkinga gydytojams ir sesutėms
Tačiau, registratūroje moterys, tai "aukščiausios" klasės. Buvau pirma eilėje, atvykau ir laukiau, o moteris į mane žiūrėjo ir gurkšnojo kavą registratūroje, net neskubėdama priimti.
Vakar - 2020 02 23 žmonai pateko kažkas smulkaus į akį, kentėjo didelį skausmą.
Akis buvo labai sutinus ir stipriai paraudus. Skundėsi, kad prastai mato ta akim.
Nuvykome į Ukmergės priėmimo skyrių. Kadangi budinčio okulisto nebuvo mums pasiūlė vykti į Vilnių arba Kauną.
18.30 su žmona iš Ukmergės miesto atvykome į Kauno klinikų priėmimo - SKUBIOS PAGALBOS skyrių. Užregistravo mus per penkias minutes.
Ir liepė laukti. Laukėm kantriai, žmona verkė ir vos galėjo skausmą kentėti. Pralaukėme taip iki 20.00 valandos.
Kelios minutės po 20 valandos į priėmimo skyrių įėjo kita pora - moteris atlydėjo savo vyrą, vyras buvo užsiėmęs ta pačią
akį kaip ir mano žmona. Pora prisėdo šale mūsų, kadangi atvykome su ta pačia bėda (likimo ironija) persimetėm keliais žodžiais.
Paaiškėjo, kad vyras kurdamas namie šašlykinę nusidegino akį...... Tai aš įsivaizduoju jam dar skaudžiau buvo..
Kantriai laukėm šitaip dar valandą. Ta moteris neiškentusi atsistojo ir nuėjo prie registratūros langelio ir paklausė kiek
dar reikės laukti. Girdėjau kaip ji pasakė, jog valanda laiko jau jie laukia pagalbos, skausmas žvėriškas. Raudonai apsirengusi, piktu
žvilgsniu tai moterei atsakė, - VALANDA tik? Palauksit ir dar valandą.. Ir moteris nuėjo atgal pas savo vyrą. O moteris sėdinti
registratūroj, ne ka mažiau raudonu is pykčio veidu, negu jos apranga kažka dar piktai murmėjo..
Pasipiktinusi to vyro moteris klausė už ką yra mokami yra mokesčiai ir kada suteiks pagalbą..
Mes palaukėm dar 30 minučių su žmona - niekas nepakvietė.. Žmona ėmė jaustis geriau.
Aš saviškei sakau, - SKUBIOS PAGALBOS priėmimo skyriuje ir LAUKIANT be daktarų "pasveikt" galima Kaune. 21.30 Atsistojome ir
išėjom negavę jokios pagalbos per TRIS valandas nesulaukę grįžome namo.
Aš šito dar taip TIKRAI nepaliksiu ir tikiuosi, kad ta pora, kuri buvo, ir kentėjo su mumis taip pat pasidalins kaip jiems
baigėsi tas vizitas Kauno klinikų "SKUBIOJE PAGALBOJE". Aš pasibaisėjęs tokiu medikų darbu.
Linkiu nors kartą sutvarkyti ponias endokrinologijos registratūroje, nes kiekvieną kartą paskambinus, reikia laikytis nepratrūkti, nes bendravimas siaubingas. Per 6 metus registruojantis taip ir nepasikeitė. Nieko jos nemato, nieko jos nežino, kalba kaip tik nori.
Siunciu linkejimus skystakiausiui nerijui beigai, uz labai malonius potyrius laizant generaliniui direktoriui iseinamaja anga
Jau tos Kauno klinikos tai nervų gadinimas. Atveža greitoji nakty, o žmogų laiko labai ilgai apie 8val. Siaubas, gryna nepriežiūra.
Su eilėmis kažkoks košmaras. Užsiregistravus internetu į klinikas reikia atvykti 45 min anksčiau negu numatytas vizitas ir vėl užsiregistruoti. Palaukus 45 min savo eilės, žinoma iškart ne prieini. Pavyko prieiti tik valandą vėliau negu buvo uzsirasyta. Kadangi tenka atvykti anksčiau reikia laukti 2 h arba daugiau kad patekti pas gydytoją. Tai nelabai suprantu kam tie laikai paskirti jei visiškai nieko nereiškia.
I moteru konsulatine poliklinika prisisikambinti yra misija neimanoma ! Jei yra signalas tai niekas nekelia, o paskui is kart vel bandant prisiskambinti jau buna uzimta. Greiciausiai sedi nukelusios rageli. Bandyta prisisiskambinti 4 valandos be sustojimo, bet nepavyko. GEDA
Noriu pasidžiaugti tikrai aukšto lygio profesionalais dirbančiais šioje įstaigoje. Turiu kardiologinių problemų ir ne vieni metai lankausi KMUK. Noriu pasidžiaugti J Dundulyte. V. Kviesilaičiu. prof Egle Ereminiene ir su ja dirbačia sesute. Deja nepamenu pavardės. Tai gydytojai iš didžiosios raidės. Lb džiaugiuosi patekus i jų rankas. T.p neseniai teko gulėti ginekologiniam skyriui. Buvau operuota. Anesteziologas K.Rimaitis ir prof. Ginekologas A. Bartusevičiaus savo srities profesionalai... Mokantys bendraut, patart nepalieka ir po operacijos... Kiek teko susidurt dar niekada neteko jais nusivilt... Noriu palinkėt visiem sėkmės... O mum ligoniam supratimo, kantrybės ir kartais "bendravimo kultūros" nes ir mes nevisada elgiamės tinkamai, o iš gydytojų reikalaujam..... Ačiū.
Asta Pečeliūnienė
2020-01-14 16:05:18 IP 5608fbsg
Noriu labai pasidžiaugti, kad turiu nuostabų šeimos gydytoją Laimutį Gedminą.Esu be galo Jam dėkinga už rūpestį ir pasiaukojimą.Tai gydytojas, kurio turėtų pavydėti visi pacientai.Niekada nepaleis neištyręs iki galo, kad ir kiek laiko tai užimtų.Be galo taktiškas, nuoširdus, kantrus, kaip tikras draugas.Ačiū DAKTARE, kad esat.Linkiu Jums sveikatos ir kantrybės su mumis.O taip pat noriu padėkoti ir kabineto sesutei, su kuria jau 35 metus bendraujame.Ji taip pat labai pareiginga ir rūpestinga, labai maloni ir visada pasiruošusi padėti.
Birutė Giedrikienė iš Panevėžio
2020-01-13 10:54:50 IP 5juc09ek
Dėkoju Kauno klinikų kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui dr. Tomui Vanagui, palatos gydytojui Justui Žilinskui, rezidentei Jolantai Gribauskaitei ir visam skyriaus personalui už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją ir sugrąžintą sveikatą. Ačiū visiems ir kiekvienam už Jūsų profesionalumą, atidumą, atsidavimą darbui ir nuoširdumą pacientams.
Jūratė Jankauskienė
2019-12-21 13:13:16 IP 2fbatati
Laba diena, krepiausi į Kauno klinikų skubios pagalbos skyrių 2019.12.19 dėl kairės kojos kelio sužeidimo.Visa pagalba buvo rentgenas ir dvi ampulės diklofenako ir ketanolio nuo skausmo.Nepaisant kad jos nepadėjo gydytoja pareiškė kad man gali padėti tik MRT tyrimas ir net neišrašiusi nedarbingumo nukreipė mane pas šeimos gydytoją nors beveik negalėjau paeiti.Klinikoas kelio lūžio nematė, tuo tarpu kai prasikankinus visą naktį ryte nuvažiauvau į traumatologinį, ten konstatavo kelio sanario lūžį.Labiausiai man keista kad buvo pasakyta jog be rentgeno Kauno klinikose nėra jokio kito tyrimo kuris padėtų nustatyti kas atsitiko mano kojai.
Kauno klinikose Vaiku poliklinikoi registraturoi uzregistravo kudyki profilaktnem patikrinimui del kaulo luzio. Prieimo laikas 13:30 atvykom ankscia pries pirma. Pasirodo pietus nuo pirmos iki dvvieju. Daktaras net nepriejes isleke pietaut o poto dar 20 minuciu velavo sugryzti. Apziura truko 10 minuciu. Linkejimai daktarui KEBANOVUI
Tai yra absoliuciai zemiausio aptarnavimo lygio ligonine kokia tik mates, nescia Moteri 42 savaiciu priversta laukti 6 val prie kabineto nes ateina VIP klientai, nedavus kysio neimanoma gauti paslaugu, reikalaujama duoti kysi kitaip niekas neziuri tokiu is gatves, net gal gasdina gydytoja net pasake kad nei vienas uz dyka negime bet juk mes mokescius Mohammed, net nebuciau patikejes kad taip gali buti musu visuomeneje apgailetina ir gaila kaip galima tai nusiristi davus hipokrato priesaika.
Rimante Griskeviciute
2019-12-10 16:14:47 IP 2df77di5
Mama gulejo atejau aplankyti, teko uzsukti i du toletus, nei vienam nebuvo nei tualetinio popieriaus nei muilo!! Kazkoks siaubas! Kaip galima nepadeti muilo ligoninej rankom nusiplaut!?
Esu dėkinga Skubios pagalbos skyriaus darbuotojams kurie dirbo 2019.11.16 d.nuo 16val-17.30.Operatyviai suteikė pagalbą taikant trombolizę.Išgelbėjo tėvelį.
Laba diena, buvau aplankyti savo giminaitį chirurginiam skyriuj. Visumoj noriu labai padėkoti už aptarnavimą ir kokperatyvų darbą klinikoje, labai smagu matyti besišypsančius tiek darbuotojus tiek pacientus, tačiau noriu išskirtinti vieną darbuotoją, kas ir privertė parašyti atsiliepimą. Pastebėjau, jog seselė su kortele Daiva (nepamenu pavardės), trumpų tamsių plaukų buvo labai nemandagi ir nepaslaugi, negražiai elgėsi tiek su pacientais tiek su kolegėm. Tikiuosi i mano pastabas bus atsižvelgta, lauksiu atsakymo į mano komentarą.
Tik patys šilčiausi, patys geriausi, patys puikiausi atsiliepimai apie personalą. Ypač, akušerijos skyriuje, kur ir teko daugiausiai būti. Esu dėkinga už visakeriopą priežiūrą, rūpestį, atidumą ir atsidavimą. Visiems, pradedant gydytojais ir jaunąją jų karta bei slaugos personalui, baigiant visais kitais žmonėmis, kurie prisideda prie mūsų sveikatos būklės gerinimo. Puikūs, šilti ir rūpestingi žmonės, kurie ne kartą padėjo suprasti, kas negerai ir pasukti tai taip, kad būtų gerai. Dėkoju ne vien už puikią priežiūrą, bet ir už savo du vaikiukus, kurie gimė kiekvienas su savais trikdžiais ir buvo sužiūrėti laiku ir vietoje. Ačiū, ačiū už puikų darbą, tokiom sąlygom ir su tokiais resursais, kokie suteikti. Jūs - šaunuoliai ir tikiu, kad niekada nenuvilsite, kad ir kiek kartų, kad ir su reikalu ar, tiesiog, supanikavus dėl smulkmenos į jus dar tektų kreiptis. Linkiu jums visko, kas būtina išlikti specialistu ir žmogumi. Linkiu jums daugiau meilės ir dėkingumo bei supratimo iš pacientų ir, žinoma, valstybės... Linkiu būti įvertintais ir nepabėgti kur geriau, nes be jūsų pagalbos mum bus tik liūdniau.

Ir truputis kritikos kritikams... Kam nepatinka aplinka palatose, koridoriuj, wc-ne medikai tai tvarko, duokit jiems ramiai dirbti ir imkitės kedent plunksnas sveikatos ministrui su visa jo svita. Kam kliūna maistas, siūlau tą patį - duot dirbt savo darbą gydytojams-t. y
-gydyti, o ne klausytis jūsų burbejimo dėl lėkštės turinio. Kam neįtinka personalas, siūlau padirbėti su savimi ir suvokti, kad čia ne viešbutis, niekas neprivalo lenktis iki žemės, nes klientas visada teisus... Čia jus, jūsų vaikus ir artimuosius gydo, pagalvokit apie savo kūdikio gyvybę ir neberūpės ta "sasyska ir skysta bulvių košė lėkštėj".. Nebent pas jus visiška košė galvoj... Ir taip, suvokiu, kad visame kame turi būti siekiama aukščiausio lygio, dedamos maksimalios pastangos, bet juk tai irgi žmonės, kurie gali būti ir nuvargę, ir su skausmu.. Kurie, neduok jiems Dieve/moiros/Buda ir t. t, klysta. Būna visokių ir visko, ir tarp medikų, ir tarp pacientų, todėl nereikia kibti tik prie medikų, kai pats žmogus esi, tai ir su tavim labai žmoniškai ir maloniai elgiamasi.
Gavau is seimos gydytojo siuntima konsultacijai pas chirurga Kauno klinikose, deja neimanoma uzsiregistruoti.
1. Internetu konsultacija nevykdoma
2. Centrine registratura nekelia ragelio
3. Chirurgijos klinikos registratūra taip pat nekelia ragelio.

Absurdiska situacija...
Rima 2019-08-23 12:47:52
Didelis AČIŪ gydytojui neurochirurgui Andriui Radžiūnui ir jo komandai už profesionalumą, už nuoširdų bendravimą, didelis AČIŪ galvos smegenų chirurgijos skyriaus personalui už nuoširdų darbą ir bendravimą, didelis AČIŪ visiems kurie prisidėjo prie gama peilio įsigijimo ir suteikė žmonėms viltį gyventi. O skeptikams noriu pasakyti, tegu nueina į palatas pas pacientus ir žiūrėdimai į akis jiems pasako kad gama peilis per brangus, nereikalingas ir kad per mažai tokių pacientų yra...

Su pagarba
Rima Kašelionienė
Viltis kvailių motina, turėjau ir aš viltį gyventi, kol neapsilankiau klinikose visos viltys žlugo, po 3 mėnesių gumos tempimo, o gama peilis visai nebesuprantu kam įsigytas, nes auglių nuo smegenų su juo nešalina, nespasak neurochirurgo perdaug rizikinga irkaip išaiškėjo pokalbbio metu jis nesuprato kodėl visai kalba su pcientu. Taip kad dabarsuplintančia liga laukiu namuose kada įyksinsultas, arbabūsiu visai paralyžuotas, nes kolkas nevaldautik kairės kūno pusės.
Noriu labai padėkoti klinikų gydytojams, su kuriais teko susidurti: Daivai Vaitkienei, Romanui Zykui, Mindaugui Stravinskui, Renatai Balnytei, Ritai Kupčinskaitei - Noreikienei, Artūrui Inčiūrai. Tai gydytojai iš didžiosios raidės. Profesionalumas, nuoširdus darbas, rūpestis žmonėmis vienija juos, o kiekvienam atskirai galėčiau pasakyti daug šiltų padėkos žodžių. Sėkmės jiems visiems!
Atvykus pasidaryti genetinių tyrimų nėštumo metu, gydytojos Savukynės buvau paklausta : Nu tai ko čia atėjai? Visą laiką bendrauta labai nemandagiai ir su atsakymais tai čia nesvarbu, neturi reikšmės ir t.t., nors mano ginekologei tai pasirodė svari priežastis atlikti tyrimą. Atvykus pasiimti rezultatų po savaitės, pasiaiškėjo, kad gydytojos tiesiog nėra darbo vietoje, nes paskutinį pacientą išleido 11.30 ir tiesiog išėjo namo, tuo mane patikino registratūroje dirbusios moterys, nors gydytojos laikas informacinėje lentelėje prie kabineto nurodytas 9:00-13:00. Labai nemaloni patirtis ir tikrai niekam nerekomenduoju šios gydytojos.

Su pagarba
Rima Kašelionienė
Labai norime padėkoti gydytojai Linai Gruzinskienei už skubiai suteikta pagalba mūsų tėveliui, už profesionalumą ir atsidavimą darbui. Linkime didžiausios sėkmės.
Noriu pasakyti apie priėmimo skyrių.Kažkokia tragedija, atvažiavome su akyje įstrigusių medžio drožle, akis ištinusi, paraudusi, ašarojanti, sėdim jau dvi su puse valandos, prieš mus pakviečia vieną su fanarų kitam galva sukasi, nes akyte skauda, trečias blogai mato, toks jausmas, kad čia vakarynė poliklinika o ne pirma pagalba.Siaubas.
nervai senka. ilga laika bandom uzsiregistruoti pas kardiologu bet neimanoma nes nei internetu nei telefonu niekas neleidzia ir neduoda talonu. tuoj grupes pasibaigs ir gydytis teks mokamai is paskolu.
Nuoširdžiausią padėką norime pareikšti Širdies krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos vadovui, širdies chirurgui R. Benečiui, gydytojui širdies chirurgui D. Karčiauskui, Intensyviosios terapijos sektoriaus vadovui, gydytojui anesteziologui-reanimatologui A.V. Bieliūnui, sesutėms, slaugutėms bei visam medicinos personalui už 2019 06 06 atliktą širdies operaciją Nijolei Muckienei. AČIŪ visiems ir kiekvienam, už Jūsų nuoširdumą, profesionalumą, atidumą, už tai, kad padėjote mamai pakilti iš lovos ir atsistoti ant kojų. JŪS - geriausi! Beviltiškoje situacijoje suteikėte vilties, ir privertėte mamos širdį plakti savu ritmu. Linkime stiprios sveikatos visam Jūsų kolektuvui.

Taip pat, ypatingą padėką norime pareikšti anesteziologui-reanimatologui Ainiui Žarskui, kuris išsiskyrė žaibišku gebėjimu reanimacijoje nustatyti diagnozę. Jo atidumas ir rūpestingumas lėmė, kad mama pasveiko ir šiandien kartu su mumis džiaugiasi gyvenimu. AČIŪ!

Su pagarba Nijolės Muckienės sūnūs.
Noriu padėkot gydytojai Vandai Jaškevičienei už greitą ir malonų priėmimą, už profesionalumą ir palinkėt sveikatos ir dar ilgai rūpintis pacientais.
Buvau su artimu žmogumi skubios pagalbos skyriuje. Ir tokia mintis peršasi, kad kai kurie darbuotojai dirba ne iš pašaukimo. Jei gydytojai gautų priedą prie atlyginimo už išgelbėtą, išgydytą žmogų, tikriausiai situacija pasikeistų. O dabar noriu tarti nuoširdų ačiū tiems medikams, kurie dirba iš visos širdies, iš pašaukimo. Visa pagarba jiems!
Labai norime padėkoti visam Kauno klinikų Neurologijos skyriaus kolektyvui už sukurtą tokią palaikančią ir gydančią aplinką. Esame iš Klaipėdos ir ilgą laiką čia gydomės, džiugu, kad nė karto nepasigailėjome sprendimo gydytis Kauno klinikose.
Ypač norėjome padėkoti gyd. Renatai Balnytei už nuolat teikiamą profesionalią informaciją, gydymo naujoves, tai mus įkvepia tikėti, kad nepagydoma liga nėra nuosprendis. Nežinome, iš kur gydytoja semiasi tiek energijos, pozityvumo, kad jos rūpestingumo, dėmesingumo užtenka ne tik pacientams, bet ir jų artimiesiems. Gera žinoti, kad yra tokių gydytojų, kuriais besąlygiškai galima tikėti ir pasitikėti.
Ačiū Jums už tai, kad esate.
Labai nustebome suzinoje, jog su stiklu pilnomis akimis skubios pagalbos skyriuje reikia laukti daugiau, nei 3 valandas. Laukiamajame kiti pacientai pasikeite kone 3 kartus, iki kol priejome savo eile. Registraturoje mandagiai ir su pagarba paklausus, kiek dar gali trukti, buvo abejingai mestelta, kad lauksime, kiek reikes. Ar tokios skubios pagalbos turime sulaukti? Gal vis delto reiketu idarbinti daugiau daktaru siame skyriuje?
Dėkojame gydytojai Ginetai Liutkienei už dėmesinguma, profesionalumą ir malonu bendravimą gydant mūsų dukra. Linkim Jums asmeninės laimės, sveikatos ir kantrybės Jūsų atsakingame darbe. Pagarbiai Loreta Žukauskiene.
Pacientu labui prasau nusiuskit gyd. Onkologe Rita Kupcinskaite-Noreikiene i komunikacijos, bendravimo su pacientais ir temperamento tramdymo kursus!
Sios gydytojos arogancija ir neprofesionalumas sugniuzde mano mama ir vilties jai nesuteike, o ja ateme.
Dar niekada nebuvau susidurus su tokia nemalonia gydytoja.
Tikrai baisi situacija vaikų skyriuje, paguldė 3h nakties, ryte dukrytei buvo atlikti tyrimai, nuo 12h gydytojų nei su žiburiu nerasi, sesučių pajlausus ko nors apie tyrimus jos gūžčioja pečiais ir liepia laukti gydytojų, 16h nesusiturėjau ir gal 4 kartą nuėjau pas sesutes, jos net užpyko, jog aš noriu sužinoti, kaip mano dukros sveikata, ir kokie tyrimų rezultatai, tikra nekompetencija, galų galiausiai po 20:30 pasirodė gydytojas, pareiškė kad tyrimai geri, paprašius mergaitę parsivežti namo, palatoje nuo saulės buvo apie 30 laipsnių, neįmanoma iškentėti, leidimas nebuvo duotas, net su ta salyga jog 7h ryte parvešime mergaitę namo. Esu nusivylęs.
Paciento Albino Bartniko vardu, už suteiktą skubią pagalbą ir išgelbėtą gyvybę, noriu padėkoti gydytojui kardiologui
Arnoldui Janavičiui ir visam intensyviosios terapijos skyriui Labai labai AČIŪ.
Pacientės Valentinos Švabinskaitės vardu dėkoju gydytojai oftalmologei Džastinai Čebatorienei ir jos asistentei Rimai už žmogišką šilumą, atjautą, šypsenas, profesionalumą, lankstų požiūrį į priėmimo laiką. Jei visi medikai būtų tokie, sirgti net sunkiausiomis ligomis būtų mažiau baisu. Ačiū!
Nelinkiu aš niekam ten važiuot. Komedija. Lauki po 6-7h kol padaro viską. Paleidžia po 10h nes po 4 valandas reik laukt kol išrašą išrašys. Parą laiko pralaikė stebedami nevalgius negerus viena maža lašalinę pastatė vos nenumiriau ten bebūdama. Nu baisu. Naktį paliko ant fotelio miegoti. Išvis nėra ten tvarkos 10 žmonių sėdi ir nieko neveikia
Noriu replikuoti apie elementaru personalo nesupratima.Dariausi reumotologini plastaku ehoskopa, isrenge iki liemenuko, esu moteris, ir pasodino atsumu 1m pries duris.Durys darinejosi gal kokius 5 kartus placiai, koridoriuj zmoniu pilna kaip visada, su kiekvienu atidarymu visi zvilgsniai i mane, nes kaip eksponatas, labai kokybiskai as maciausi visiems, aciu dievui kad neisrenge nuogai, nesuprantu kodel, tik plastakas tyre.Kai pasakiau kad i mane ziuri daug zmoniu, ehoskopuotoja man atsake kad cia nemano reikalas, bent butu uzrakinus duris.Jau jei nerakina duru tai tegul susideda aparatura ir lova uz duru, laisva vieta tikarai buvo.Mes ne suniukai ir ne kaciukai ir nenorim kad is musu tyciotusi ypac medikai.Jei papulsit i si kabineta reikalaukit duru uzrakinimo, nes nesusupranta.Cia vyko 2019 05 16 4aukste, virs registraturos.
Janina Naudžiuvienė
2019-05-14 11:12:18 IP 5f4so9el
Ačiū LSMU KL skubios pagalbos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms, dirbusiems kovo 28 dieną, už kokybiškai suteiktą pagalbą ir tiksliai nustatytą diagnozę mano vyrui. Nuoširdus ačiū ir gastroenterologijos skyriaus vadovui L. Kupčinskui, gydančiam gydytojui- docentui D. Petrauskui, medicinos gydytojui T. Urbonui ir visam kitam personalui už nuoširdų rūpinimąsi be jokio atlygio. Linkiu sėkmės Jūsų sunkiame darbe! Pagarbiai, Janina Naudžiuvienė
Kauno klinikose nuo seno dirba gerų tėvų geri vaikai ir tų vaikų geri vaikai. Todėl į pacientą žiūri nuo tokio aukšto bokšto - tik du variantai - šiukšlė arba melžiama karvutė... Nuoširdų, norintį padėti Hipokrato tarną čia sunku rasti (nors vienas kitas prorečiais pasitaiko). Situacija buvo tokia: okulistas Navickas, pas kurį buvau su siuntimu, ligos neišgydė, paskyrė vaistus ir dėl sekančio apsilankymo net neinformavo, kad vėl reikės siuntimo - nors gydoma ta pati liga. Atėjus pakartotinai liepė sumokėti už priėmimą, o jei ne - nepriėmė, nors buvo laisvas ir sėdėjo be darbo. O kreiptasi dėl neišgydytos iki galo tos pačios ligos ir kažkokia visai nauja liga nebuvo - mokėk, tada priims...
Kažkokia tragedija ir neefektyvus priėmimas pas pulmonologę D.Hoppenot neapsakomas kiekis žmonių laukiančių ištisas valandas kam tada talonėliai ir kaip skirstomas laikas pacientui apžiūrėti jei talonėlis11-12val.o priima po 3-5val.kame čia tvarka
Kažkokia tragedija ir neefektyvus priėmimas pas pulmonologę D.Hoppenot neapsakomas kiekis žmonių laukiančių ištisas valandas kam tada talonėliai ir kaip skirstomas laikas pacientui apžiūrėti jei talonėlis11-12val.o priima 3-5val.kame čia tvarka
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinikos registratūros tel. +37037387188, +37037337552

Štai čia dirbančios ponios 2019-05-08d, neturinčios kompetencijos bendrauti su žmonėmis, man kalbant, padėjo ragelį, nespėjus pabaigti man klausimo!
Nemanau, kad tokie žmonės gali dirbti tokio pobūdžio darbą.

Priskambinti neįmanoma.
Tragedija tragedija, eilės kosminės, darbuotojos su kavom ir batonais laksto, tragiškas požiūris į būklę, siūlyčiau atsitikus nelaimei pirmiau skambinti šeimos daktarui o ne vykti čia, nes pagalbos sulaukti teks apsišarvuojant kantrybe.
Jūratė Bendoraitytė
2019-05-03 18:35:15 IP 28mesm60
Dėkoju Gastroenterologijos klinikos specialistams, palatos gydytojai Kristinai Liesionytei už atliktus tyrimus ir patikslintą diagnozę. Visam kolektyvui linkiu didelės sėkmės labai atsakingame darbe

Jūratė Bendoraitytė
iš Alytaus

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

U. von der Leyen pradeda "trilijono eurų" kovą už ekonomikos atsigavimą
U. von der Leyen pradeda "trilijono eurų" kovą už ekonomikos atsigavimą 05-25 21:19
Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen trečiadienį pristatys trilijono eurų vertės atsigavimo po koronaviruso krizės planą, kuris, kaip ji tikisi, parodys kelią į nesutariančių sostinių...
"Litgrid" akcininkai pritarė sutarčiai su Lenkijos PSE tiesiant "Harmony Link"
"Litgrid" akcininkai pritarė sutarčiai su Lenkijos PSE tiesiant "Harmony Link" 05-25 19:12
Elektros perdavimo sistemos operatorės "Litgrid" akcininkai pirmadienį pritarė sutarčiai su Lenkijos operatore PSE, abiem šalims Baltijos jūroje ketinant nutiesti maždaug 680 mln. Eur vertės...
Rekomendacijos įstaigoms dėl rizikos grupės asmenų darbo ir aptarnavimo – panaikintos 05-25 19:11
Specifinės rekomendacijos įstaigoms dėl rizikos grupėje esančių asmenų darbo ir aptarnavimo yra panaikintos, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%