Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai apie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

sveiki, akių gydytojai neinformavo, kaip elgtis po vyzdžių išplėtimo, prabuvau kelias valandas saulėkaitoj be uv apsaugos, galvojau, kad tik nepatogu, bet pasirodo kenksminga, būčiau žinojus, bent taksi būčiau išsikvietus, užsukus namo uv akinių....: (ir ko prileido, neaišku, antra para dar nesusitvarkė...: (
Ne gydykla o skerdykla... Dar jei iki susipažinimo su Vilniaus gydymo įstaigom lyg atrodė pusėtinai, tai dabar... čia košmaras... gydytojai apnaglėjo, konkrečiai šiandien sūnus turėjo palaukti prie save vadinančios gydytojos kabineto Dianos Obelienienės 1, 5 val. virš savo paskirto vizito laiko, nes pradžioje ji laukė labai svarbaus paciento apie 40 min. tiesiog viena sedėdama kabinete, o vėliau ji konsultavo... dar panašiai tiek laiko... Kaip drįsta skustis DU jei didžiąją laiko dalį nieko neveikia dauguma! Nesakau, kad visi bet dauguma tikrai prasėdi savo laiką... nusiųsti juos bent savaitėj į gamyklas, kepyklas ir panašaus pobūdžio įmonės ar į tas pačias kasas... gal suprastu koks laikas brangus bei kaip dirbt reikia, o čia tik išsikalinėja... jau nešneka apie gydymo kokybę...
Paskambinus, užregistruot senolę pas šeimos gydytoją, registratorė numetė ragelį, pasakius, kad skleidžiu blogą energiją.Skambinau 2022.04.20 15 h 20 min.
Tai ne ligoninė, tai skerdykla. Turite galimybę, važiuokite į Santariškes Vilniuje.
Šlykštynių, kyšininkų gauja.

Petras Ramanauskas.
Nesvarbu, kad turi ilgametę darbo patirtį, tačiau gydytoja geriatrė R.Razgevičiūtė - nekompetetinga ir absoliučiai neturinti jokio žmogiškumo. Jei tik galite rinktis - savo artimo žmogaus neatiduokite į šios "gydytojos" rankas. O gerbiamai "gydytojai" labai nuoširdžiai siūlau, kad jau pasirinkote geriatrijos sritį, tapote geriatre ir dirbate su senyvo amžiaus žmonėmis, tai būkite maloni, išmokite tinkamai jais pasirūpinti, išgirsti juos, o ne numeskite palatoje, lyg skudurą nereikalingą ir bent iš elementarau mandagumo pasiteiraukite kaip jaučiasi Jūsų pacientas.
Nesuprantu kaip užsiregistruoti pas gydytojus. Praeitą savaitę paskambinus pasakė, kad talonų nėra, skambinkite pirmadienį. atėjo pirmadienis skambinu nuo 8 ryto rodo pastoviai užimtą liniją, tai kaip susisiekti su registratūra nesuprantu.......
Neimanoma prisiskambint Neurologijai del atsakymu net pasiklausti.3h skambini is pradziu uzimta pusvalandi buvo po to 2h skambini niekas nekelia betvarke
Registravausi pas ausų nosies gerklės daktarė, kadangi neįmanoma prisiskambinti teko internetu užsiregistruoti. Kaip atvikau į vietą rubininkes paklausiau kur eiti pasakė eiti tunelių pasuksi rėmais, kitų daktaru paklausiau kur galima surasti irgi tą patį pasakė bet konkrečiai nepasakė kur eiti, ir isejau ne į tą skyrių mane palaikė kaip durniu nežinoti kur eiti t.t. ir už kampo išgirdau kaip apkalbinėjo suaugęs vyras nežino kur eiti nemažas vaikas. Apsisukau ir išėjau. Visi tokie susirauke daktarai nepatenkinti
Tokios betvarkės dar niekada nebuvo Kauno klinikose. Nusirito žemiau eilinės kaimo ligoninęs. Nežiūrint, kad Klinikų Kardiologiniam skyriui vadovauja buvęs Rektorius, bet tai jam nerūpi. Gėda. Tegul pats praeina visas instancijas kaip eilinis ligonis ir įsitikins, kad visas kekias yra ilgas, beširdis ir klaikus, nors gydytojai yra ir puikūs.
Gerb. rektoriaus, prisimink Hipokrato priesaika, o ne savo gerbūvį.
Ne labai pagarbiai,
PŠEKUŠĖ WETŠOT
OSTRIOOO!!!!!!
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui hirurgui Vytautui Tamoliūnui už už didžiules pastangas gydant mane, už nuoširdų bendravimą ir rūpestį mano sveikata.
Kaip priskambinti i registratura? Jei skambinti pradedi nuo 7 ryto ir iki 13 val rodo visada užimtą linija.
Vytautė Mileryte
2022-02-13 01:22:47 IP 2fcomnhf
Prašau tvarkyti vaikų priėmimo skyriu, seseles ir registratūra, visiškai jokios pagarbos, šneka kaip nori, nesiskaito tikrai, nepatenkintos visos, tai jeigu nepatinka žmonem darbas šitas, kam eiti dirbti, noretusi, kad būtų gera atmosfera ir tai atvažiuojama be nuotaikos, jeigu kokios sveikatos problemos, aš nesuprantu, niekas nesikeičia, jeigu dar kartas toks, reikes kreiptis kitur kur gal išgirs musu skundus apie jūsų įstaiga
Nelabai turiu ką pakomentuoti, pridedu nuotrauką kaip paėmė kraują... nėščia prasedejau 4val ir nesulaukusi pagalbos išvažiavau namo.
Kodėl gydytojai taip kreivai žiūri į pacientus, turinčius supratimą, koks susirgimas juos užpuolė. Juk žmonėms rūpi jų sveikata ir turi teisę savarankiškai pasidomėti, kas jiems yra. Kodėl reikia apsimetinėti kažkokiu gyvenime nesigaudančiu durneliu, o netipiškais, retesniais atvejais dar rizikuoti, kad diagnozė bus pražiūrėta. Juk tai nėra gydytojų kompetencijos kvestionavimas, tik žmogaus pastangos bendradarbiauti savo ar savo artimojo gydymo procese. Gydytojo pareigą suprantu kaip bandymą žmogui padėti išgyti, o ne galios ar žinių demonstravimą. Nesmerksiu, jei jis nežinos atsakymo, žmogaus organizmas sudėtingas kaip ir jo sąveika su išore, tad ir neįmanoma visiems viską žinoti. Bet priimu kaip nepagarbą, kai atmetamas paciento nuogastavimas vien dėl to, kad pasidalinama kažkuo, ko gydytojas iki tol nežinojo. Pasaulis platus ir margas, visų niuansų nežinojimas nėra yda, nes daug ko nežino ir mokslas, bet kai medikas užkerta kelią tiesiogiai jo darbo kokybę įtakojančiam kitokios patirties pasidalijimui, vien kad pirmąkart išgirdo iš paciento, tai kelia nerimą. Ir paskatas savigydai. Ir klausimą, už ką mokame sveikatos draudimą. Tad linkiu kai kuriems specialistams daugiau bendradarbiavimo su pacientu ir nebausti jo už jo turimas žinias.
Putinui i Kremliu gal lengviau paskambint nei pas jus i registratura. Centrine dar atsiliepe bet nurode tik numeri, kuriuo reikia skambint. O nurodytoji kardiologijos linksmai turbut klause 20 min skambucio garso kol as klausiau signalo. Ir susitvarkykit informacija nors karta, nes puse numeriu neveikia, o prie gydytojo pavardes nurodyta centrine registratura pas ji registruoti nesiteikia. Pabandzius skambinti vel isvis pasako kad telefonas isjungtas nenaudojamas ir dar bala zino koks
Noriu tarti beprotiškai didelį ačių LOR gydytojui Justinui Vaitkui bei visai mane stebėjusiai komandai.Ausų, gerklės ir nosies skyriuje dirba be galo rūpestingos sesutės, puikūs gydytojai bei anesteziologai.Ačiū už rūpestį, priežiūra bei pagalbą!❤️
Dar su tokia bjauria registratore nėra tekę susidurti. Paskambinus 19:40 ir norėjus užsiregistruoti pas psichiatrą, ji man aiškina, kad greičiau kalbėčiau, nes ji nori namo ir ji manęs neregistruos. Kultūros ir mandagumo nerasta.
Sigita Didjurgienė
2021-12-10 13:37:23 IP 5juc11s6
Patyriau traumą ir buvau operuota Jūsų klinikos ortopedijos traumatologijos skyriuje. Likau sužavėta ne tik gydytojų profesionalumu, bet ir viso personalo -slaugytojų, ju padėjėjų kantrybe, švelnumu, atidumu. Taip pat nustebino maisto kokybė: porcijos didelės, skanios, pateikiamos karštos, atskiruose induose kiekvienam žmogui. Ačiū jums už tai, kad reabilituojate medicinos įstaigų vardą ir tiek daug dėmesio skiriate pas jus besigydantiems.
registratorės dirba, bet kaip ir registruoja, bet kur.Lapkričio 30d., kai atvykau tyrimui, paaiškšjo, kad ne ten esu užregistruota, Man aiškino, kad siuntimą reikia taisyti.Aš sugėrusi vaistus, pasiruošus tyrimui, o čia pasirodo, kad ne tai.Telefonu buvo registruota ir žinutes gautas parodžiau.Tai kas nors į el.siuntimą, kai registruoja ar žiūri?
Akių klinikos registratorių kultūra - baisi. Mandagumo - jokio. Tokios žemos bendravimo kultūros niekur negirdėjau. Numeta ragelį, kalba nemandagiai....
Nuosirdziausiai dekoju apdominalines chirurgijos skyriaus chirurgui prof. gyd.Mindaugui Kiudeliui uz sekmingai atlikta operacija ir rupestinga gydyma.Gydytojas - puikus auksciausios kvalifikacijos chirurgas- profesionalas.Be to labai nuosirdus. paprastas ir rupestingas zmogus. Dideles sekmes Jums gerb. profesoriau- tolimesniame darbe bei asmeniniame gyvenime.Aciu visam Jusu kolektyvui. Taip pat didelis aciu gyd. anesteziologei Irenai Radziunienei ir slaugytojai Erikai Petkevicienei uz ju atsidavusi darba ir nuosirdu rupesti. pagarbiai Virginija Grigaraviciute
Norejau uzregistruoti mama pas akiu gyd, taciau prisiskambinus paklause asmens kodo.Mintinai neatsiminiau kol paziurejau uztrukau tik minute, taciau registratores buvau isvadinta ziople.Ar jus galvojate kad tai normalu?
Gulejau hemotologijos onkologijos skyriuje, norėjau tik informuoti kiek gaunama skysčio į mažutį puodelį sulčių....ar čia normalu? Pastebėjimas toks...
mokamui testavimui ne
2021-10-10 21:20:23 IP 27peq4i1
Gruodzio 1 diena visi masiskai iseinam is darbu! Verslas ir taip vos laikosi betruksta, dar kokiu 15 procentu nauju bedarbiu ir verslai patis katastrofa, vyriausybe nebeissilaikys ir bus priversti atsaukti sita covidini spektakli NESIPLESIKIT, PAILSEKIT VISU PINIGU GYVENIME NEUZDIRBSIT! :)
Taip atrodo jau į klinikas papulsi tave ištirs, pagydys, bet ne. Baisu kas ten darosi.Mamytei sukyla spaudimas per 200 pulsas ir vos ne 200 atlekia greitukė nuveža į priimamąjį, numuša lašalinėm spaudimą ir namo, kitą naktį vėl tas pats, vėl greitukė nuveža.Vaikšto rezindentai ir šaiposi jog kaip maldą išmokus pagalbos nr. ir tą patį jog jei negerai. Ne nu žmogus savam prote nori naktį su greituke pasivažynėti ir kviečiasi pafalbą ???? Pikta, oi pikta ant tokių gydytojų. Kol žmogui ne corona niekam neydomu, kas tau yra. Neatlaikys širdelė, sakys pervėlai kreipėsi į medikus. Liūdna ir graudu jog ieškai sau pagalbos ir jos negauni, visą gyvenimą dirbi, mokesčius moki, o tavim nesirūpina. Kiek teko susidūrti su veterinarais jue labiau augintiniu rūpinasi nei mumis gydytojai. Gal reiks pradėti važiuot gydytis į veterinarines ???? Kas sutvarkys klinikų darbuotojų darbą ????
Baisi darbo kokybė. Geriau nepapulti į šią įstaigą.
Rugsėjo 17, skambinau į Klinikų registratura nuo 16.30 h iki 17.30 h pavyko prisiskambinti 5 kartus, pasakius kad noriu užsiregistruoti kolonoskopijos tyrimui buvo padėti rageliai, kas tai ? Klientų ignoravimas, nenoras dirbti, ar visiškas chamizmas ? Kaip tada uzsiregistruoti ? Kur kreiptis?
D.
Ačiū gydytojui Voldemar Loiba už suteiktą kvalifikuotą medicininę pagalbą, dėmesingumą, rūpestį.

Drąsiai galiu sakyti, kad Kauno klinikose sutikau ne tik Traumotologą profesionalą, bet labai nuoširdų, neabejingą kitų sunkumams bei savo darbą mylintį gydytoją.

Ačiū Jums, gydytojau

Katastrofa... lauki lauki ir dar kartą lauki. Visi vaikšto kaip atostogos papludimyje. 4 valandas sėdi. Rentgeno atsakymo lauki 2 val. Žmonių tikrai ne pilna.
Rita Daugėlienė
2021-08-10 17:17:07 IP 2e7r3ta7
2021 08 10 prof. Rytis Rimdeika ir komanda atliko beveik valandą trukusią operaciją. Nuoširdžiai dėkoju visam personalui!
Priešoperacinė eiga buvo sklandi ir aiški. Išaiškinti ir atsakyti visi klausimai.
100% profesionalumas. Linkiu visiems sveikatos!
Vaikų akių klinikos registratūros darbuotojų kultūra žemiau plintuso. Vadovybei reikėtų atkreipti dėmėsi, jei taip nenori dirbti, tai gal reikėtų pakeitimus daryti??? Jau tokiu atveju, geriau investuokit į savitarną, vistiek vidury pokalbio numetamas ragelis ir informacijos neina gauti.
Laima Tumavičienė
2021-07-23 16:06:05 IP 2e7r3q8g
Labai noriu padėkoti gerb. gydytojui Kirilui Zimarinui už atliktą tėvukui komplikuotą kataraktos operaciją! Labai malonus gydytojas taip pat ir slaugytoja, gaila, nepaklausiau pavardės???? Labai nuoširdžiai ir aiškiai viską paaiškino. Operacija atlikta sėkmingai ir tėvukas mato gerai, nirs jo atveju rizika buvo. Be galo Jums daktare dėkojam????????
Esu pasibjaurejusi akiu ligu klinikos registraturos “kultura” su pacientais… tiesiogine prasme norejosi pasiimti seneli ir issivezti, net nepalikti operacijai po tokio slykstaus bendravimo…pirmiausia iejus maloniai pasitiko ir pamatavo temperatura, tuomet senelis nezinojo kur eiti ir palydejau ji iki registraturos, kaip sake mus pasitikusi moteris kur kreiptis ir pasakys mums kur eiti. Vos priejos prie langelio senelis pasake, kad akiu operacijai atvyko ir nezino kur eiti, puole saukti darbuotoja jaunesne kad buvo sakyta ne karta telefonu ir kodel taip anksti atvyko, valanda anksciau kai operacija veliau…paminesii zmogus turintis pirma invalidumo grupe ir neprigirdintis.. tai miela darbuotoja, tavo darbas kartoti kad ir 101 karta informacija pacientui, kol jis isgirs nepradeti saukti ant jo ir kelti isterija, bei scena… paprasiau nurimti ir nerekti ant senelio, tai pasipute kai kalakutas ir sake ale ramiai ji dar cia sneka. Tuomet pasakiau, jog apsauga sake registraturoje paprasyti leidimo ivaziuoti, kad galeciau seneli po operacijos pasiimti.. tai apsauga minejo jeigu nezinau kuria masina vaziuosiu, tiesiog du numerius masinos rasyti ir sakyti kazkuris is siu dvieju atvaziuos paimti paciento, tai vel gi “mieloji” ta pati isterija kelianti darbuotoja pradejo saukti dvieju automobiliu negalima, pasakiau kad nekeltu tono, ka man sake apsauga ta ir parasiau ant lapelio… finale baigesi tuo, kad norint suzinoti pavarde ji sedejo be savo privalomos korteles ant chalato ir kauke po barzda :) jeigu atvirai, vien del tokios isterikes darbuotojos visiems sakysiu, kad savo senelius veztu kitur tik ne i klinikas su tokiu “registraturos” darbuotojos “madagiu” isterisku pasitikimu ir ant seno zmogaus rekimu. Slykstu ir labai pikta, kad tokie zmones isvis dar dirba tokiose istaigose.
Sedžiu klinikų priimamajame ir protas suvokia, kad greitosios išsikviesti negaliu, nes čia turi suteikti pagalbą. Praėjo jau 4 val., ginekologė taip ir neateina apžiūrėti, suprantu, kažkur užsiėmusi, bet ne jau 1 ginekologė per visas klinikas dirba.Blogai veikia vadinasi visas priimamasis.
Kas per durnių sistema. Esi lydintis asmuo žmogaus, tavęs vieno neįleidžia, sako čia ne galva sužeista gi.. o kai poto eina vyriškis kuris į pirštą isipijove lydi jį du draugai, tai tuos įleidžia. Debilu gvardija. Jeigu visų neleidžia, tai visų, kas per išsipisinejimas.
Dėl didelio pilvo skausmo teko lankytis skubios pagalvos skyriuje, Kauno klinikų igonineje. Dar tiek laiko skubioje pagalboje neteko laukti, nuo 7h rytoj iki 17h vakaro. Geriai bent tai, kad nuskausminamuju gavau, visur kur pasisuki reikia laukti vos ne po kelias valandas, kur ko paklausi, tai reikia palaukti, arba dar nieko nežino. Kažkokia nesąmonė, slaugytojos atsipalaidavusios apie atostogas kalba, gydytojai vos keli ir tie telefonuose sulindę. Ir toks ne aš vienas buvau, kur tiek laukti reikėjo. Kokia čia skubi pagalba kai vos ne visą darbo dieną reikia pralaukti, kol kas išsijudints.
Kodel Klinikos kelis menesius nesutvarko savo duomenu https://ipr.esveikata.lt/ sistemoje? Internetu neimanoma uzsiregistruoti nei pas vaiku, nei pas suaugusiuju specialistus! Skambinau i E.sveikatos info centra, nes galvojau, kad ju kalte, o pasirodo, Klinikos nesugeba savo darbuotoju/gydytoju susivesti, kad sistemoje paieska veiktu kaip priklauso. Jei nesugebat sutvarkyt savo duomenu e-sistemoj, tai bent registraturoj zmoniu daugiau pasodinkit, kad butu imanoma prisiskambinti. Visa diena skambinu, laukiu po 15-20 min., kol sujungs, o man vis kartoja, kad "siuo metu registruojamas pacientas". Koks pacientas ?!? Jums niekas negali prisiskambinti !!! NEREGISTRUOJAT NEI INTERNETU, NEI TELEFONU !!! TAI YRA SABOTAZAS!!!
Su mano triju metuku sunumi vakar lankemes Kauno Klinikose priimamajame, pas vaiku gydytojus, nes mano sunu isbere del alergines reakcijos i piena ir saldumynus. Mes lankemes ryte, kazkur tarp 10-12 valandos. Gydytoju, kurie mums padejo nei vardu nei pavardziu neprisimenu, bet iejus I kabineta buvo 4, taip pat sesutes paeme kraujuka is pirstuko ir patikrino. Taigi, rasau, nes labai labai labai noriu padėkoti visiems uz pagalba, jie visi buvo labai profesionalus ir tikrai nuostabus gydytojai. Rupestingi. Esu be galo ir labai labai visiems dekinga. Dekoju uz tvarka, svara. Linkiu, kad butumete sveiki ir jums sektusi.
Likau sužavėta personalo profesionalumu ir priežiūra. Nuostabus kolektyvas, slaugės, sesutės, gydytojai. Nepaprastas atsidavimas darbui. Tariu patį nuoširdžiausią ir didžiausią ačiū galvos smegenų traumų skyriaus personalui. Jūs nuostabūs. Dižiulis ačiū chirurgui D. Tamašauskui. Sėkmės jums didžiausios. Lietuva turi kuo didžiuotis!
Norėčiau padėkoti gyd. Vilmai Traškaitei - Juškevičienei ir su ja dirbusiam visam kolektyvui 2021 05 22 naktį. I skubios pagalbos skyrių patekau po avarijos, buvau labai greitai apžiūrėta, visi tyrimai skubiai atlikti. Buvau palikta stebėjimui nakčiai. Tikrai visi labai maloniai padėjo bet kurioje situacijoje kur man reikėjo pagalbos. Dažnai užeidavo pasiteirauti kaip jaučiuosi. Šaunuoliai ir vaikinai, ir merginos savo darbą dirba atsakingai ir nuoširdžiai. Visiems Didelės sėkmės, kantrybės ir viso kas tik geriause. Dar karteli AČIŪ JUMS
Vida Gerdziuniene Vakauskaite
2021-05-15 14:54:40 IP 5f4sotue
Didziausia kancia, brutaluma, abejinguma patyriau lankydamasi siose klinikose.Irodymai yra.Kaip jau minejau, nemokejau is anksto, o dekoti nebuvo uz ka.Rasau turedama patirti kitose rajonu ir respublikinese gydymo istaigose. Isvada : gyvaciu visur yra.Aciu Dievui ir man---o supratingumui didesniu bedu - invaziju medikamentu- pavyko isvengti.
Mano patirtis nuo 2007 m.

Noreciau, kad mano svietejiska veikla ir psichika butu ivertinta Aukstosios Salies, kad butu ivertinta mano sveikata ir komunikacija mediku.
Teisinguma vykdo Teismas? Koks? Reika kompetencijos visiem: Hipokrato ir Temides atstovams.
DOKUMENTUS ATSIUST KETINU.
Buvau gyva Jusu eksperimenu zaliava.Ir tai vadinasi isgyventas absurdas.Bomingas? Nedaviau pi igu
gydytoja ir deklaravo man:-Nieko nebus, nes tu turi tik 20 Lt. (buvo patikrinta ir pinigine)):). Jei neturiu pinigu, tai ir duoti negaliu.Kam ta diagnoze man?. Juk dirbau matematikos..mokytoja..doros mokytoja :)
Prasau tyrimo ir atsakomybes.
Pagarba tiems, kurie elgesi pagarbiai ir atsakingai.Aciu.
Nu niekaip nesuprantu kaip prisiskambinti i registratūra. Skambinu jau trys dienas niekas nekelia arba visai telefonai atjungti siaubas kazkoks o tyrimai tik desim dienų galioja. Nors verkti gali. Juk bereikalo nieks jiems neskambina siepsau pasisneketi
Įdomu kas dirba moterų konsultacijos registratūroje ir kokiu būdu yra dalinami taloneliai. I registratūra skambinta nuo 7:30, prisiskambinti pavyko lygiai po 3 valandų, pasiskambinus paaiškėjo, kad talonų NEBĖRA. Ką daryti moteriai, kuri 37sav turi atvykti pas gydytoją del vaisiaus padeties gimdoje registratorė pasakyti negali, liepia skambinti dar po savaitės, kuomet moteris gali būti pagimdziusi... ABSURDAS
Neįmanoma mėnesis laiko prisiskambinti į moterų konsultacijos registratūra. Telefonai arba atjungti arba nekelia tiesiog. Atvykus pasako kad talonų nėra skambinkit nuo 7.30 kita savaite, o kita savaite tas pats ir dar drasko akis registratorės. Nors sėdint tuščioje registraturoje jos šnekasi sau, o tuo. Pačiu metu skmabinant telefonas nukeltas būna.
Esu pasišlykštėjusi ir nusivylusi Kauno Klinikų skubios pagalbos skyriumi. Jokios pagalbos ir jokio skubėjimo. Susidaro toks vaizdas, kad jokios pagalbos paprastas žmogus nesulauksi, nebent esi kažkuom įžymus ar užimti svarbią vietą. O paprastas žmogus - daryk ką nori, nes esi tik eilinis atvejis kurį priims ir gydys tik tada jei daktarai tam turės laiko ir noro. Darbuotojams, kurie šiandien dirbo skubios pagalbos centre, klausimas: kaip sąžinė jum leidžia naktį užmigti? Kai žinote kad paliekate likimo valiai žmogų kuris be gydytojų pagalbos sunkiai išsikapstys?....
Per 1 parą 3 važiavimai į klinikas.... Pirmą kartą paleido žmogų tokioje pačioje būklėje jei ne dar blogesnėje negu atvykstant. Antrą kartą palaikė kelias valandas ir neradę tyrimuose kas blogai išsiuntė namo. Trečią kartą jau net nebuvo įmanoma sulaukti kad priimtų skubiai pagalbai, pralaukus virš valandos ir vis blogėjant sveikatai teko grįžti namo.
Pripažįstu kad yra labai gerų gydytojų ir seselių, žmonių kuriems rūpi jų darbas, tačiau skubios pagalbos skyriuje nei vieno tokio nesutikome. Gėda už tokius "gydytojus" kuriems nerūpi žmonės....
jau trecia savaite bandau prisiskambint, uzsiregistruot pas chirurga ortopeda, bet niekada niekas neatsiliepia, arba uzimta, arba ragelis nukeltas ir visiem, dzin, alga vistiek moka, o as su raisciu trauma sedziu ant bilietienio, bet niekas net nezino kas yra.tokios musu klinikos
Saubas pasiule vaikui 3 metiu su puliniu ant priekinio dantuko laukti dar menesi kad galetiu su narkoze israuti ta dantuka, vaikas jau kankinasi savaite naktimis nemiega nevalgio verkia ir verkia dabar tik ant vaistiu gali siek tiek numigti....o kaip vaika vesti i darzeli ? Kaip paklausiau kaip vaikuj istverti su skausmiu menesi laikio, jie atsake gi visi laukia ir jus pakauksite. Tai cia suntimai exstra vadinasi sais laikais po menesio?
Audronė 2020-11-08 00:48:29
Atvykusi į moterų konsultaciją patekti į vidų negali, nes uždėta lentelė "PRAĖJIMO NĖRA", jokios kitos info nėra. Teko eiti aplink pastatą ir ieškoti pro kur įeiti. O čia pasirodo visai mažmožis su tuo kas laukė gyd. Butautienes kabinete. Pakeltas tonas -nekalbėk, patylėk, nieks neklausia. Apie figūros trūkumus kalbėta ilgiausiai ir žeminančiai, apžiūrėta buvau kaip modelių namuose. Visokie komentarėliai, kodėl nesergi tom ar kitom ligom.Dar visa tai stebėjo kaip suprantu praktikantė, tik labai įdomu ko galima pasimokyti iš tokios gydytojos. O dėl problemų dėl kurių atvykau-nieko nematau, nieko nesuprantu. Tik dėka antros medikės esančios kabinete buvau apžiūrėta kitos gydytojos, dirbančios gretimame kabinete. Labai maloni gyd. Viską išaiškino, nuramino. Labai gaila, kad nežinau pavardės.
Gražina
Labai suprantu ir užjaučiu, nes man vyko toks pat scenarijus ir nieko negydo, tik davė popierėlį kaip susitvarkyti su šlapimo nelaikimu. Tačiau aš jį laikau ir gerai laikau tik nesuprantu ar gydys mane ta gyd. BUTAUTIENĖ

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 41,72 -13,73%