Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai apie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Siaubinga ligoninė. Artimas žmogus čia praleido 103 dienas. Skyrių daug matėme. Pirmiausia tai didelė dalis personalo yra tikri antžmogiai, tiek daktarai, tiek seselės. Aišku yra ir nuoširdžių, bet jų nedaug. Reanimacijoje seselės rėkia ant pacientų, atneša maistą, žmogus nei rankų pajudinti negali, tai paema ir nuneša, niekam neįdomu, kad valgyti negali pats žmogus. Kiek paskambini pasiteirauti apie būklę paciento, tiek jos nepatenkintos, kad trukdom darbą, bet kai nuvažiuoji aplankyti, visos sėdi telefonuose. Apskritai labai daug seselių nemylinčių savo darbo ten, susidūrėm ir su vagilkom. Daktarų neprofesionalumas taip pat apgailetinas. Dealizuojamam žmogui, kur viena ranka yra gyvybiškai svarbi ir venų negalima pažeisti, leidžia praktikuotis rezidentui anesteziologui, kuris rankoje palieka dideles žaizdas ir mėlynes. Taip pat žmogui po 4 operacijų ir daugybės kančių, dar daktarai leidžia rezidentei praktikuotis ir nupunktuoti plaučius, ko pasekoje pradūrė pliaurą, plaučiuose kraujas, žmogus dūsta, dar papildoma operacija viskam išvalyti. Žodžiu tiesiog labai daug personalo neverti savo vardo, tiek daktarai, tiek seselės. Aišku maistas tragiškas, bet manau čia daugumoje ligoninių ta problema. Apibendrintai, niekam nelinkėčiau čia gydytis ir susidurti su tais atžmogiais.
Atvykusi į moterų konsultaciją patekti į vidų negali, nes uždėta lentelė "PRAĖJIMO NĖRA", jokios kitos info nėra. Teko eiti aplink pastatą ir ieškoti pro kur įeiti. O čia pasirodo visai mažmožis su tuo kas laukė gyd. Butautienes kabinete. Pakeltas tonas -nekalbėk, patylėk, nieks neklausia. Apie figūros trūkumus kalbėta ilgiausiai ir žeminančiai, apžiūrėta buvau kaip modelių namuose. Visokie komentarėliai, kodėl nesergi tom ar kitom ligom.Dar visa tai stebėjo kaip suprantu praktikantė, tik labai įdomu ko galima pasimokyti iš tokios gydytojos. O dėl problemų dėl kurių atvykau-nieko nematau, nieko nesuprantu. Tik dėka antros medikės esančios kabinete buvau apžiūrėta kitos gydytojos, dirbančios gretimame kabinete. Labai maloni gyd. Viską išaiškino, nuramino. Labai gaila, kad nežinau pavardės.
Buvau pakraupus. Baisu kaip aptarnaujami žmonės, per lietu stovi lauke, aptarnauja nesupradi kaip vieniem luepia isimust talinelius, kitus be eiliu. nesuprantu dėl ko mokam mes sveikatos draudimą, jeigu tinkamu paslaugu nesuteikia.
Del cobid 19, daktarai nedirba, o tinginiauja, ir marina kitus. Pirma kart gyvenime taip teko nusivilt. Po tokios konsultacijos dabar teks eit privačiai.
Eglė Lengvenytė
2020-10-23 16:20:28 IP 5ju94rqa
Ačiū prof. Vidmantui Barauskui už sutvarkytą sūnaus krūtinę, jaučiamės ir atrodome žymiai geriau.Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį gydytoją, didžiausios sėkmės Jums darbe!
Mano mamai reikalinga skubi klubo sanario operacija, taip sakė ir nusprendė prof. Smailys (kaip supratau labai puikus gydytojas). Prieš du mėnesius, buvo padaryta kompiuterinė tomografija, nes buvo lūžęs dubens kaulas. Buvo sakyta kad su ja susisieks gydytojas. Niekas nesusisiekė mėnesį, nedarbingumas eina į pabaigą, šeimos gydytoja nežino ką daryti, nes jokios informacijos nėra. Mama skambino į informaciją, į registratūrą, kiekvieną pirmadienį, kai dirba profesorius, jai visada buvo sakoma kad perskambins ir niekada neperskambindavo. Galiausiai trečios savaitės pirmadienį jai perskambino. Tada sužinojo, kad reikia skubios sąnario keitimo operacijos. Kada? Vėl gi, perskambins ir pasakys. Praėjo jau du mėnesiai. Dubens kaulas sugijo (čia mūsų - nežinančių spėjimas) nes niekas nesiuntė pakartotinės nuotraukos. Kas vyksta dabar? Dabar loterija/medžioklė/kova su vėjo malūnais, pavadinkite kaip norit. Taloną SKAMBUČIUI su profesorium gauti gal įmanoma, o gal ir ne - čia jau sėkmės reikalas. Ar kadanors perskambins? Lažinamės, laukiu statymų su spėjimais :)))
Be galo dėkinga visam Endokrinologijos skyriui. Sesutės fantastiškos, vien tik geriausi atsiliepimai. Dar kartą ačiū!!!!!!!
Į veido ir žandikaulių registratūrą tel.837326469 prisiskambinti negalima. Arba pastoviai užimta arba niekas nekelia telefono.
Ar klinikos nebeturi kur iškišti medicininių kaukių?! Atėjus į polikliniką pasakoma, jog turi turėti medicininę vienkartinę kaukę ir nukreipiama į vaistinę nusipirkti. Kadangi su tuo nesutikau ir pasakiau, jog noriu susisiekti su vadovu, tai kaukę davė. Paklausus, kodėl reikia pakeisti kaukę į medicininę, buvo paaiškinta, jog neaišku kiek nešiota ne medicininė kaukė. Tai labai įdomu kuom geriau, kai žmonės ateina su medicinine vienkartine kauke nešiota kelis mėnesius ir kodėl su tokiom galima įeiti, o su ne medicinine daugkartine kauke negalima???
Registratūroje jau tris paras niekas nekelia ragelio, skambinant numeriu 837 326469. Bandžiau skambinti ir į informaciją - užvakar atsiliepė (nes davė man registratūros tel.), o dabar irgi nebe. Nesuprantu, kodėl. Linijos neužimtos, nes signalas geras. Labai neprofesionalu.
Sveiki. Prisiskambinus rugpjūčio pradžioje, pasakė, kad neturi dar talonėlių šiam mėnesiui pas chirurgą. Paskambinus dar po savaitės talonų nebeliko, o rugsėjui dar neturi sąrašo. Ok. Skambinu kiekvieną dieną su viltim ir kas įdomiausia, kad net negaliu ten prisiskambinti. Iš karto eina toks pyp pyp pyp. Neįkertu, bet gal mano nr užblokavo ar dar ką, nes net neeina prisiskambinti į registratūrą. Skambinta 2 numeriais.. Abu nereaguoja, lyg jie būtų nukėlę ragelį ar tiesiog neegzistuotų. Skambinta visomis įmanomomis valandomis, pradedant nuo 8 iki 17h. Prasidėjęs labai svarbus gydymas šiuo metu yra paliktas be galimybės pratęsti gydymą. Labai liūdna ir apmaudu. Žmonės iš kitų miestų ir taip yra apriboti, neturi galimybės atvykti tiesiai, o dabar dar ir telefonu niekas nekelia.
Buvau užsiregistravęs burnos higienai, laukiau mėnesį eilėje ir sulaukus šios dienos, nespėjus užeiti į registratūra man paskambino registratore ir pasakė kad gydytoja serga.Klausimas vadovei tai kur jūs buvote dieną prieš kodėl neinformavote pacientų.Negana kad iš darbo atsiprašiau, vizitas atšauktas, kelionė veltui, diena sugadinta.
Labai norėčiau padėkoti moterų konsultacijos krūtų Gyd. Chirurgams Ievai Ceslevičienei ir Gyd. Vaidotui Čėsnai, Ačiū Jums mieli Gydytojai ir Kolegos, Jūsų darbas, požiūris į pacientus ir profesionalumas yra nepakartojama patirtis, linkiu ir toliau neprarasti šių savybių, džiaugiuosi patekusi pas šiuos profesionalius žmonės, didelis Ačiū už Jūsų darbą, laiką ir už tai kad nepalikot sustreikavus sveikatai
neveskit čia gimdyti pirmas ir paskutinis kartas pasigailejau iki paskutinio lašo, priežiuros nulis atsakingumo nulis, išleidžiant dar 3h dokumentus tvarko prie kavutės, pastoviai susiraukiusios, nepagailėsiu savo brangaus laiko ir kreipsiuos i atitinkamas istaigas dėl tokiu darbuotoju.
Sveiki, nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikų Suaugusių akių ligų stacionaro skyriaus darbuotojams, ypač gydytojui Sauliui Ačui, už mamai suteiktą profesionalią pagalbą. Dėkingi už rūpestį, puikų bendravimą.
Regina ir Arturas Milašauskai
Sveiki!Savo brolio Arvydo Kiko vardu, noriu nuosirdziai padekoti Kauno kliniku Kardiologijos ir intensyvios terapijos KARDIOLOGINES REANIMACIJOS KOMANDAI uz suteikta pagalba.Labai gaila, taciau brolis neprisimena pavardziu.Jis buvo perveztas is Vilkaviskio i Kauna liepos 3d.su miokardo infarktu ir plauciu uzdegimu.Stai ka jis man parase:“Gailiuosi, kad negaliu atsidekot reanimatologams.Kokie ten nuostabus zmones, medikai is didziosios raides.Tai didelis ir daugiau jaunas kolektyvas.Dirba tarsi suderintas sveicariskas laikrodis:sparciai ir tikslingai.Kiekvienas zino, ka turi daryti.Nesimato, kas jiems vadovauja.Atlikes savo darba, eina pas kolega ir klausia, gal reikia ka padeti.As niekada nieko panasaus nesu mates, kad sitaip pasiaukojanciai dirbtu ir stengtusi del zmogaus.Tai musu tautos grynuoliai, ju nuosirdus rupestis ir sypsena-tai balzamas paciento sielai“Aciu jjums!
Esu lbai nusivylusi, nes per karantinus ir po ju niekas neprima pasidaryti magnetinio rezonanso vaikui po onkologiniu ligų, nes mes da esame rizikos gupėje ir niekas niekam neidomu.
Gulėmės į ligoninę operuotis. Priėmimo registratorė labai nemaloni, grubi. Ligoniui norėjusiam pasinaudoti WC pastebėjome, kad nėra popieriaus. Paklausus kur galėtumėm jo gauti? Atsakymas šokiravo :mes neturime popieriaus. Slaugės visų laukiančiųjų akivaizdoje aiškinosi kuri yra labiau pavargusi, kuri veš ligonius į skyrių. (nors dar tik pati darbo pradžia) Moteris, palydėjusi tėvelį, pasiteiravo kaip galėtų aplankyti, ar sužinoti apie tėčio būseną. Buvo grubiai atsakyta:iš kur man žinoti?
Mielosios, dirbate su ligoniais, jeigu nesugebate, ar nenorite! užleiskite vietą jaunimui, ar kitiems savo darbą mylintiems žmonėms
Labai dėkojame KAK vaikų skubios pagalbos kolektyvui už operatyviai, bei šauniai atlikta darbą 2020.06.04 Sūnaus Pariko (paciento) žodžiais:Jūsų komanda nuostabi.
Laba diena, esu labai nusivylus vaikų poliklinikos registratūra, buvom užsiregistravę šiandienai pas traumotologą registracija dingo, o laisvas laikas artimiausias birželio mėnesio, tai ar mūsų čia klaida kad dirba nekompetetinga registratorė, kuri iki galo nesugeba atkikti darbo, o paaiškinimas"dirbantys klysta"tai visą laimė kad galim sau leisti nueiti privačiai, o jei ne tai registracija dingo, o gipsą būtina nuimti nes lenda lauk dratai ir mes negalime dar laukt mažiausiai dvi savaites.klausimas ką daryti paprastam žmogui kuris neturi galimybės dėl registratorės iveltos klaidos labai apmaudu kad taip yra ir kad atsiprašant tai jos klaida ne mūsų ir mes dabar turime eiti privaciai ir dar kalba grubiai vyras paskambines į registratūra paklausė darkart kaip bùtų galima susisiekt su gydytoju atsakymo sukaukė niekaip....
Eilini karta gailiuos kad is mano mokesciu dalis keliauja i sita tipo gydymo istaiga. nuo sausio men. bandau prisiregistruot pas plastikos shirurga man skauda ranka sunku dirbt, ir rezultate registratore pareiskia kat gydytoja mano turi skambint ir registruot.Nu gerai paprasiau savo gydytojos kad priregistruotu uz pusvalandzio gydytoja sako neymanoma prisiskambint ir ner kada laut nes daug pacientu. klausimas - kas as toks kad isdrysau skustis ir prasyt nors min pagalbos ?
Labai esu nusivylusi kauno kliniku registratura. Jau nebe pirma karta paskambinus pasiteirauti i informacine atsiliepia labai izuli darbuotoja. Norint pasikoncultuoti del esamos situacijos labai grubiai atsakineja ir kelia balsa.
Atvykau į priimamąjį įtardama apsinuodijimą sunkiaisiais metalais, nes konsultavausi su privačiu gydytoju ir jis iš mano simptomų atsiradimo aplinkybių ir anamnezės diagnozavo. Klinikose pasakiau, kad perdozavau kalcio ir privatus specialistas paaiškino, kad tai galėjo iš kaulų išstumt ten susikaupusius sunkiuosius metalus ir sukelt apsinuodijimą, kurio pasekmės deja, bet gali būt ir labai liūdnos, jei negydomos. Padarė tik kraujo kalcio tyrimą, normų neviršijo, tai daugiau nieko aiškintis ir nesiėmė ir pagalbos nesuteikė, o mano simptomus ignoravo ir niekaip nesiejo jų su galimu apsinuodijimu. Jau savo iniciatyva privačioje įstaigoje pasidariau sunkiųjų metalų tyrimą iš šlapimo, atskleidė stiprų apsinuodijimą arsenu. Ir svarbiausia, kad net medicinos elitas nesuvokė, kad tai galėjo būti mano simptomų priežastis ir kalcio perdozavimo pasekmė. Nesuprantu, ką jie studijuoja tada... Jei nebūčiau savarankiškai ėmusis gydymo ir buvus kompetetetingo specialisto (ne klinikų!) priežiūroj, mano būklė būtų likus negydoma ir simptomų pagrindas neatskleistas. Labai apmaudu, kad net valstybinėj įstaigoj, kuri turėtų būti aukščiausio lygio, tiek mažai profesionalumo ir kompetencijos.
Užsiregistruoti telefonu ar internetu pas tave gydantį onkoginekologą (labai gerą specialistą) yra neįmanoma misija. Po chemterapijos kurso praėjus 3 mėn. reikalinga atlikti patikrą, tačiau nuotolinėmis priemonėmis kiek buvo bandyta, to atlikti nepavyko- internetu sistema "pakmba", telefono linijos užimtos. Vasario mėn., sužinojusi kada bus atliekama išankstinė registracija, atvykau į įstaigą. Jau 7 val. ryto prie durų laukė moterų būrelis. Registracijos taloną gavau balandžio 2 d., tačiau buvau rami, kad pagaliau pavyks patekti pas mane operavusį gydytoją. Susidarius situacijai dėl korona viruso epidemijos ir įvedus karantiną ministras informavo, kad ligoniai turi būti perregistruoti. Pacientus gerbianti įstaiga, manyčiau turėtų pati pasirūpinti tuo, juolab, kad moterų konsultacijos registratūra šiuo metu praktiškai apytuštė, bet LSMU tokios praktikos nėra. Kovo 30 d. iš keliasdešimto karto pavyko prisiskambinti į moterų konsultacijos registratūrą, kur mane informavo, kad reikia persiregistruoti tolimesniai datai, o kada bus priimama registacija informacijos neturi. Pavyko gauti vadovės, R.Jagminienės, kontaktą, tačiau buvau informuota, kad balandžio 2 d. mane priims kitas gydytojas, o ne tas, kuris mane operavo ir pas kurį buvau užsiregistravusi. Kita alternatyva- bandyti balandžio16 d. iš naujo registruotis. Dalinuosi informacija vis tikėdama, kad medicinos įstaigos vadovai susivoks, kad sprendimų visada yra, tik reikia truputį pasistengti. Visada galima perorganizuoti darbą taip, kad rastume tiek medicinos įstaigai, tiek pacientui tinkamą sprendimą, NEPALIKTI PACIENTO ANT LEDO. Linkiu neatsidurti tokioje padėtyje, kokioje esu palikta dabar. Ligonė- aukšto laipsnio cerozinė karcinoma.
santecninis elektrikas
2020-03-08 08:47:39 IP 27q30gah
Sedziu klinikose ir ieskau naujo darbo, tai mano pagrindinis darbas klinikose ieskotis naujo darbo nes labai sudina valdzia sitose klinikose iskaitat ta pati generalini direktoriu
Esu labai patenkinta, esu čia neregistruota, tačiau pablogėjus sveikatai mane priėmė, apžiūrėjo ir tijrai padėjo. Esu begalo dėkinga gydytojams ir sesutėms
Tačiau, registratūroje moterys, tai "aukščiausios" klasės. Buvau pirma eilėje, atvykau ir laukiau, o moteris į mane žiūrėjo ir gurkšnojo kavą registratūroje, net neskubėdama priimti.
Vakar - 2020 02 23 žmonai pateko kažkas smulkaus į akį, kentėjo didelį skausmą.
Akis buvo labai sutinus ir stipriai paraudus. Skundėsi, kad prastai mato ta akim.
Nuvykome į Ukmergės priėmimo skyrių. Kadangi budinčio okulisto nebuvo mums pasiūlė vykti į Vilnių arba Kauną.
18.30 su žmona iš Ukmergės miesto atvykome į Kauno klinikų priėmimo - SKUBIOS PAGALBOS skyrių. Užregistravo mus per penkias minutes.
Ir liepė laukti. Laukėm kantriai, žmona verkė ir vos galėjo skausmą kentėti. Pralaukėme taip iki 20.00 valandos.
Kelios minutės po 20 valandos į priėmimo skyrių įėjo kita pora - moteris atlydėjo savo vyrą, vyras buvo užsiėmęs ta pačią
akį kaip ir mano žmona. Pora prisėdo šale mūsų, kadangi atvykome su ta pačia bėda (likimo ironija) persimetėm keliais žodžiais.
Paaiškėjo, kad vyras kurdamas namie šašlykinę nusidegino akį...... Tai aš įsivaizduoju jam dar skaudžiau buvo..
Kantriai laukėm šitaip dar valandą. Ta moteris neiškentusi atsistojo ir nuėjo prie registratūros langelio ir paklausė kiek
dar reikės laukti. Girdėjau kaip ji pasakė, jog valanda laiko jau jie laukia pagalbos, skausmas žvėriškas. Raudonai apsirengusi, piktu
žvilgsniu tai moterei atsakė, - VALANDA tik? Palauksit ir dar valandą.. Ir moteris nuėjo atgal pas savo vyrą. O moteris sėdinti
registratūroj, ne ka mažiau raudonu is pykčio veidu, negu jos apranga kažka dar piktai murmėjo..
Pasipiktinusi to vyro moteris klausė už ką yra mokami yra mokesčiai ir kada suteiks pagalbą..
Mes palaukėm dar 30 minučių su žmona - niekas nepakvietė.. Žmona ėmė jaustis geriau.
Aš saviškei sakau, - SKUBIOS PAGALBOS priėmimo skyriuje ir LAUKIANT be daktarų "pasveikt" galima Kaune. 21.30 Atsistojome ir
išėjom negavę jokios pagalbos per TRIS valandas nesulaukę grįžome namo.
Aš šito dar taip TIKRAI nepaliksiu ir tikiuosi, kad ta pora, kuri buvo, ir kentėjo su mumis taip pat pasidalins kaip jiems
baigėsi tas vizitas Kauno klinikų "SKUBIOJE PAGALBOJE". Aš pasibaisėjęs tokiu medikų darbu.
Linkiu nors kartą sutvarkyti ponias endokrinologijos registratūroje, nes kiekvieną kartą paskambinus, reikia laikytis nepratrūkti, nes bendravimas siaubingas. Per 6 metus registruojantis taip ir nepasikeitė. Nieko jos nemato, nieko jos nežino, kalba kaip tik nori.
Siunciu linkejimus skystakiausiui nerijui beigai, uz labai malonius potyrius laizant generaliniui direktoriui iseinamaja anga
Jau tos Kauno klinikos tai nervų gadinimas. Atveža greitoji nakty, o žmogų laiko labai ilgai apie 8val. Siaubas, gryna nepriežiūra.
Su eilėmis kažkoks košmaras. Užsiregistravus internetu į klinikas reikia atvykti 45 min anksčiau negu numatytas vizitas ir vėl užsiregistruoti. Palaukus 45 min savo eilės, žinoma iškart ne prieini. Pavyko prieiti tik valandą vėliau negu buvo uzsirasyta. Kadangi tenka atvykti anksčiau reikia laukti 2 h arba daugiau kad patekti pas gydytoją. Tai nelabai suprantu kam tie laikai paskirti jei visiškai nieko nereiškia.
I moteru konsulatine poliklinika prisisikambinti yra misija neimanoma ! Jei yra signalas tai niekas nekelia, o paskui is kart vel bandant prisiskambinti jau buna uzimta. Greiciausiai sedi nukelusios rageli. Bandyta prisisiskambinti 4 valandos be sustojimo, bet nepavyko. GEDA
Noriu pasidžiaugti tikrai aukšto lygio profesionalais dirbančiais šioje įstaigoje. Turiu kardiologinių problemų ir ne vieni metai lankausi KMUK. Noriu pasidžiaugti J Dundulyte. V. Kviesilaičiu. prof Egle Ereminiene ir su ja dirbačia sesute. Deja nepamenu pavardės. Tai gydytojai iš didžiosios raidės. Lb džiaugiuosi patekus i jų rankas. T.p neseniai teko gulėti ginekologiniam skyriui. Buvau operuota. Anesteziologas K.Rimaitis ir prof. Ginekologas A. Bartusevičiaus savo srities profesionalai... Mokantys bendraut, patart nepalieka ir po operacijos... Kiek teko susidurt dar niekada neteko jais nusivilt... Noriu palinkėt visiem sėkmės... O mum ligoniam supratimo, kantrybės ir kartais "bendravimo kultūros" nes ir mes nevisada elgiamės tinkamai, o iš gydytojų reikalaujam..... Ačiū.
Asta Pečeliūnienė
2020-01-14 16:05:18 IP 5608fbsg
Noriu labai pasidžiaugti, kad turiu nuostabų šeimos gydytoją Laimutį Gedminą.Esu be galo Jam dėkinga už rūpestį ir pasiaukojimą.Tai gydytojas, kurio turėtų pavydėti visi pacientai.Niekada nepaleis neištyręs iki galo, kad ir kiek laiko tai užimtų.Be galo taktiškas, nuoširdus, kantrus, kaip tikras draugas.Ačiū DAKTARE, kad esat.Linkiu Jums sveikatos ir kantrybės su mumis.O taip pat noriu padėkoti ir kabineto sesutei, su kuria jau 35 metus bendraujame.Ji taip pat labai pareiginga ir rūpestinga, labai maloni ir visada pasiruošusi padėti.
Birutė Giedrikienė iš Panevėžio
2020-01-13 10:54:50 IP 5juc09ek
Dėkoju Kauno klinikų kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui dr. Tomui Vanagui, palatos gydytojui Justui Žilinskui, rezidentei Jolantai Gribauskaitei ir visam skyriaus personalui už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją ir sugrąžintą sveikatą. Ačiū visiems ir kiekvienam už Jūsų profesionalumą, atidumą, atsidavimą darbui ir nuoširdumą pacientams.
Jūratė Jankauskienė
2019-12-21 13:13:16 IP 2fbatati
Laba diena, krepiausi į Kauno klinikų skubios pagalbos skyrių 2019.12.19 dėl kairės kojos kelio sužeidimo.Visa pagalba buvo rentgenas ir dvi ampulės diklofenako ir ketanolio nuo skausmo.Nepaisant kad jos nepadėjo gydytoja pareiškė kad man gali padėti tik MRT tyrimas ir net neišrašiusi nedarbingumo nukreipė mane pas šeimos gydytoją nors beveik negalėjau paeiti.Klinikoas kelio lūžio nematė, tuo tarpu kai prasikankinus visą naktį ryte nuvažiauvau į traumatologinį, ten konstatavo kelio sanario lūžį.Labiausiai man keista kad buvo pasakyta jog be rentgeno Kauno klinikose nėra jokio kito tyrimo kuris padėtų nustatyti kas atsitiko mano kojai.
Kauno klinikose Vaiku poliklinikoi registraturoi uzregistravo kudyki profilaktnem patikrinimui del kaulo luzio. Prieimo laikas 13:30 atvykom ankscia pries pirma. Pasirodo pietus nuo pirmos iki dvvieju. Daktaras net nepriejes isleke pietaut o poto dar 20 minuciu velavo sugryzti. Apziura truko 10 minuciu. Linkejimai daktarui KEBANOVUI
Tai yra absoliuciai zemiausio aptarnavimo lygio ligonine kokia tik mates, nescia Moteri 42 savaiciu priversta laukti 6 val prie kabineto nes ateina VIP klientai, nedavus kysio neimanoma gauti paslaugu, reikalaujama duoti kysi kitaip niekas neziuri tokiu is gatves, net gal gasdina gydytoja net pasake kad nei vienas uz dyka negime bet juk mes mokescius Mohammed, net nebuciau patikejes kad taip gali buti musu visuomeneje apgailetina ir gaila kaip galima tai nusiristi davus hipokrato priesaika.
Rimante Griskeviciute
2019-12-10 16:14:47 IP 2df77di5
Mama gulejo atejau aplankyti, teko uzsukti i du toletus, nei vienam nebuvo nei tualetinio popieriaus nei muilo!! Kazkoks siaubas! Kaip galima nepadeti muilo ligoninej rankom nusiplaut!?
Esu dėkinga Skubios pagalbos skyriaus darbuotojams kurie dirbo 2019.11.16 d.nuo 16val-17.30.Operatyviai suteikė pagalbą taikant trombolizę.Išgelbėjo tėvelį.
Laba diena, buvau aplankyti savo giminaitį chirurginiam skyriuj. Visumoj noriu labai padėkoti už aptarnavimą ir kokperatyvų darbą klinikoje, labai smagu matyti besišypsančius tiek darbuotojus tiek pacientus, tačiau noriu išskirtinti vieną darbuotoją, kas ir privertė parašyti atsiliepimą. Pastebėjau, jog seselė su kortele Daiva (nepamenu pavardės), trumpų tamsių plaukų buvo labai nemandagi ir nepaslaugi, negražiai elgėsi tiek su pacientais tiek su kolegėm. Tikiuosi i mano pastabas bus atsižvelgta, lauksiu atsakymo į mano komentarą.
Tik patys šilčiausi, patys geriausi, patys puikiausi atsiliepimai apie personalą. Ypač, akušerijos skyriuje, kur ir teko daugiausiai būti. Esu dėkinga už visakeriopą priežiūrą, rūpestį, atidumą ir atsidavimą. Visiems, pradedant gydytojais ir jaunąją jų karta bei slaugos personalui, baigiant visais kitais žmonėmis, kurie prisideda prie mūsų sveikatos būklės gerinimo. Puikūs, šilti ir rūpestingi žmonės, kurie ne kartą padėjo suprasti, kas negerai ir pasukti tai taip, kad būtų gerai. Dėkoju ne vien už puikią priežiūrą, bet ir už savo du vaikiukus, kurie gimė kiekvienas su savais trikdžiais ir buvo sužiūrėti laiku ir vietoje. Ačiū, ačiū už puikų darbą, tokiom sąlygom ir su tokiais resursais, kokie suteikti. Jūs - šaunuoliai ir tikiu, kad niekada nenuvilsite, kad ir kiek kartų, kad ir su reikalu ar, tiesiog, supanikavus dėl smulkmenos į jus dar tektų kreiptis. Linkiu jums visko, kas būtina išlikti specialistu ir žmogumi. Linkiu jums daugiau meilės ir dėkingumo bei supratimo iš pacientų ir, žinoma, valstybės... Linkiu būti įvertintais ir nepabėgti kur geriau, nes be jūsų pagalbos mum bus tik liūdniau.

Ir truputis kritikos kritikams... Kam nepatinka aplinka palatose, koridoriuj, wc-ne medikai tai tvarko, duokit jiems ramiai dirbti ir imkitės kedent plunksnas sveikatos ministrui su visa jo svita. Kam kliūna maistas, siūlau tą patį - duot dirbt savo darbą gydytojams-t. y
-gydyti, o ne klausytis jūsų burbejimo dėl lėkštės turinio. Kam neįtinka personalas, siūlau padirbėti su savimi ir suvokti, kad čia ne viešbutis, niekas neprivalo lenktis iki žemės, nes klientas visada teisus... Čia jus, jūsų vaikus ir artimuosius gydo, pagalvokit apie savo kūdikio gyvybę ir neberūpės ta "sasyska ir skysta bulvių košė lėkštėj".. Nebent pas jus visiška košė galvoj... Ir taip, suvokiu, kad visame kame turi būti siekiama aukščiausio lygio, dedamos maksimalios pastangos, bet juk tai irgi žmonės, kurie gali būti ir nuvargę, ir su skausmu.. Kurie, neduok jiems Dieve/moiros/Buda ir t. t, klysta. Būna visokių ir visko, ir tarp medikų, ir tarp pacientų, todėl nereikia kibti tik prie medikų, kai pats žmogus esi, tai ir su tavim labai žmoniškai ir maloniai elgiamasi.
Gavau is seimos gydytojo siuntima konsultacijai pas chirurga Kauno klinikose, deja neimanoma uzsiregistruoti.
1. Internetu konsultacija nevykdoma
2. Centrine registratura nekelia ragelio
3. Chirurgijos klinikos registratūra taip pat nekelia ragelio.

Absurdiska situacija...
Rima 2019-08-23 12:47:52
Didelis AČIŪ gydytojui neurochirurgui Andriui Radžiūnui ir jo komandai už profesionalumą, už nuoširdų bendravimą, didelis AČIŪ galvos smegenų chirurgijos skyriaus personalui už nuoširdų darbą ir bendravimą, didelis AČIŪ visiems kurie prisidėjo prie gama peilio įsigijimo ir suteikė žmonėms viltį gyventi. O skeptikams noriu pasakyti, tegu nueina į palatas pas pacientus ir žiūrėdimai į akis jiems pasako kad gama peilis per brangus, nereikalingas ir kad per mažai tokių pacientų yra...

Su pagarba
Rima Kašelionienė
Viltis kvailių motina, turėjau ir aš viltį gyventi, kol neapsilankiau klinikose visos viltys žlugo, po 3 mėnesių gumos tempimo, o gama peilis visai nebesuprantu kam įsigytas, nes auglių nuo smegenų su juo nešalina, nespasak neurochirurgo perdaug rizikinga irkaip išaiškėjo pokalbbio metu jis nesuprato kodėl visai kalba su pcientu. Taip kad dabarsuplintančia liga laukiu namuose kada įyksinsultas, arbabūsiu visai paralyžuotas, nes kolkas nevaldautik kairės kūno pusės.
Noriu labai padėkoti klinikų gydytojams, su kuriais teko susidurti: Daivai Vaitkienei, Romanui Zykui, Mindaugui Stravinskui, Renatai Balnytei, Ritai Kupčinskaitei - Noreikienei, Artūrui Inčiūrai. Tai gydytojai iš didžiosios raidės. Profesionalumas, nuoširdus darbas, rūpestis žmonėmis vienija juos, o kiekvienam atskirai galėčiau pasakyti daug šiltų padėkos žodžių. Sėkmės jiems visiems!
Atvykus pasidaryti genetinių tyrimų nėštumo metu, gydytojos Savukynės buvau paklausta : Nu tai ko čia atėjai? Visą laiką bendrauta labai nemandagiai ir su atsakymais tai čia nesvarbu, neturi reikšmės ir t.t., nors mano ginekologei tai pasirodė svari priežastis atlikti tyrimą. Atvykus pasiimti rezultatų po savaitės, pasiaiškėjo, kad gydytojos tiesiog nėra darbo vietoje, nes paskutinį pacientą išleido 11.30 ir tiesiog išėjo namo, tuo mane patikino registratūroje dirbusios moterys, nors gydytojos laikas informacinėje lentelėje prie kabineto nurodytas 9:00-13:00. Labai nemaloni patirtis ir tikrai niekam nerekomenduoju šios gydytojos.

Su pagarba
Rima Kašelionienė
Labai norime padėkoti gydytojai Linai Gruzinskienei už skubiai suteikta pagalba mūsų tėveliui, už profesionalumą ir atsidavimą darbui. Linkime didžiausios sėkmės.
Noriu pasakyti apie priėmimo skyrių.Kažkokia tragedija, atvažiavome su akyje įstrigusių medžio drožle, akis ištinusi, paraudusi, ašarojanti, sėdim jau dvi su puse valandos, prieš mus pakviečia vieną su fanarų kitam galva sukasi, nes akyte skauda, trečias blogai mato, toks jausmas, kad čia vakarynė poliklinika o ne pirma pagalba.Siaubas.
nervai senka. ilga laika bandom uzsiregistruoti pas kardiologu bet neimanoma nes nei internetu nei telefonu niekas neleidzia ir neduoda talonu. tuoj grupes pasibaigs ir gydytis teks mokamai is paskolu.
Nuoširdžiausią padėką norime pareikšti Širdies krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos vadovui, širdies chirurgui R. Benečiui, gydytojui širdies chirurgui D. Karčiauskui, Intensyviosios terapijos sektoriaus vadovui, gydytojui anesteziologui-reanimatologui A.V. Bieliūnui, sesutėms, slaugutėms bei visam medicinos personalui už 2019 06 06 atliktą širdies operaciją Nijolei Muckienei. AČIŪ visiems ir kiekvienam, už Jūsų nuoširdumą, profesionalumą, atidumą, už tai, kad padėjote mamai pakilti iš lovos ir atsistoti ant kojų. JŪS - geriausi! Beviltiškoje situacijoje suteikėte vilties, ir privertėte mamos širdį plakti savu ritmu. Linkime stiprios sveikatos visam Jūsų kolektuvui.

Taip pat, ypatingą padėką norime pareikšti anesteziologui-reanimatologui Ainiui Žarskui, kuris išsiskyrė žaibišku gebėjimu reanimacijoje nustatyti diagnozę. Jo atidumas ir rūpestingumas lėmė, kad mama pasveiko ir šiandien kartu su mumis džiaugiasi gyvenimu. AČIŪ!

Su pagarba Nijolės Muckienės sūnūs.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...

"Novaturas" susitarė su VMI dėl 0,9 mln. Eur mokesčių atidėjimo
"Novaturas" susitarė su VMI dėl 0,9 mln. Eur mokesčių atidėjimo 12-01 18:14
Vienas didžiausių Lietuvos kelionių organizatorių "Novaturas" susitarė su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI) dėl 940.000 Eur mokesčių atidėjimo.
G. Nausėda siūlo ES sutarti dėl mokesčio taršiems importuotojams
G. Nausėda siūlo ES sutarti dėl mokesčio taršiems importuotojams 12-01 18:09
Prezidentas Gitanas Nausėda ragina Europos Sąjungą (ES) susitarti dėl pasienio taršos mokesčio importuojamai produkcijai, kurios gamintojai nesilaiko ES aplinkos ir branduolinės saugos...
Analitikai: praėjus metams ES vadovų tandemui dar stinga politinio svorio
Analitikai: praėjus metams ES vadovų tandemui dar stinga politinio svorio 12-01 17:46
Vadovauti Europos Sąjungai (ES) nėra paprasta. Prie 27 labai skirtingų valstybių Bendrijos vairo stovinčiam tandemui tenka pridėti daug pastangų, kad jų balsai būtų girdimi.

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%