Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LSMU ligoninė Kauno klinikos

Atsiliepimai apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Parašyk savo nuomonę apie LSMU ligoninė Kauno klinikos

Niekada nemaniau kad tie kysininkai gali nesuteikti pirmosios pagalbos nukentejusiajam tam kad padetu isvengti baudziamosios atsakomybes nusikalteliui.Visa tai buvo praeita vasara birzelio men.skubios pagalbos skyriuje.Man teko vykti i raudonaji kryziu kur susiuvo praskelta galva nes tie kysininkai kartu su ontt dare vyska kad nusleptu nusikaltima ir padetu isvengti baudziamosios atsakomybes nusikaltyma padariusiam asmeniui.
2017.08.05 23.30val.buvau pervežta iš Kauno Raudonojo Kryžiaus ligoninės į Kauno Klinikų Skubią pagalbą kardiologo konsultacijai.Pasakiau, kad turiu širdies stimuliatorių ir kad blogai jaučiuosi.Pamatavo kraujospūdį, paėmė kraujo tyrimą, pasodino į krėslą ir pamiršo....3val. prie manęs niekas nepriėjo nors paklausti kaip jaučiuosi.....Turėjau vaistų pasiėmus iš namų tai jais ir gaivaliojausi.Po 3 val teikėsi prieiti gyd.Loreta Venskienė ir pareiškė, kad sutrikęs širdies ritmas ir jie nieko negali padėti.Jeigu noriu, galiu laukti ryto kol ateis elektrofiziologas kad patikrintu stimuliatorių....Kardiologas taip ir nepasirodė konsultacijai...Visiškas abejingumas visiškas nesiskaitymas su pacientu galu gale elementarus žmogiškumas kurio neturi Skubios pagalbos skyrius.Man buvo gėda už jus gerbiamieji.Linkiu Jums nesirgti ir nepakliūti į medikų nemokšu rankas.
Nuoširdžiai dėkojame gydytojai neurologei Bagdonienei Rozitai už profesionalumą, dėtas pastangas, šilumą, gerą žodį, nuoširdų rūpestingumą.Parodytas gerumas visada džiugina!
Sveiki. Noriu pranest apie tai, kad 3.5 val oralaukem suaugusiu priemime. Su puliuojancia ir skaudancia vyro akim. Paklausus kada bus priimtas pasake, kad dar palaukit nes akiu gydytojas uzimtas ir nezi e kada ateis. Mums belaukiant atejo vyriskis girdejom kaip sake kad kazkas i aki ikrito ir bijo apakti. Net nesimate kad kas negerai. Mano vyro akis akivaidzia matasi kad uztinus aptraiskanojus. Zodziu pralaukem net nesulauke pakvietimo isejom. Tai taio lietuvoj ir numirt turbut galima.
Jerutė Vaičekauskienė
2018-07-22 18:46:19 IP 85.206.215.202
Jau kuris laikas lankomės Kauno klinikose. Buvome pas kelis gydytojus. Visi buvo dėmesingi, malonūs, o ypač negalime atsidžiaugti chirurgo profesoriaus Žilvino Endzino profesionalumu. Jis puikiai atliko mano dukters Sigitos Peleckienės stemplės išvaržos operaciją. Net pagalvoti negalėjome, kad bus taip gerai.Dėkojame iš visos širdies.
Ypatingą gerumą pajutome ir iš gydytojos, retų ligų skyriaus koordinatorės Mildos Dambrauskienės. Sutikus tokius gydytojus verta gyventi. Žmonės, mylėkite juos, jie sunkiai dirba.
Norėčiau padėkoti profesoriui Ryčiui Rimdeikai, gydytojai -rezidentei Ramintai Česnaitienei ir visam plastinės ir rekonstrukcinės klinikos operacinės personalui už gydymą.
Kreipiausi i skubios pagalbos skyriu del didelio pilvo skausmo. Buvo pakilusi temperatura. Atlikus kraujo tyrimus (jie rode uzdegima) ir echoskopijos tyrimas nusprende, jog tai del prasidejusiu menesiniu. Israse namo, liepe geri nuskausminamuosius. Nakti nepraejus skausmams ryte vel atvykau i skubios pagalbos skyriu. Izuli darbuotoja pasake, jog man jau suteike pirmaja pagalba, ko cia noriu. Vaziuok namo. Arba susimokek uz apziura. Viso to pasekoje trukusi cista su kraujagysle, kraujo uzkretimas, laparaskopijos operacija.
Jolanta noriu su Jumis susisiekti skubiai!! Situacija kartojasi mums. Bukite gera atsiliepkite.
Laba diena š.m.balandžio pabaigoje registravau savo 78metų mamą pas kataraktos specialistę A.Daveckaitę..Taloną gavome birželio 18d..Birželio 15d.apie 10val.ryto sulaukiu skambučio, kad gydytojos tą dianą nebus, o mama galėtų atvaziuoti 11.20val.TAI TIESIOG KITAIP NESUPRANTU KAIP TYČIOJIMĄSI IŠ VYRESNIO ŽMOGAUS.JI YRA PERREGISTRUOTA RUGPJŪČIO PABAIGAI, TAIGI JI VĖL TURI VAŽIUOTI PAS AKIŲ SPECIALISTĄ SIUNTIMO, NES ŠIS JAU NEBEGALIOS.
vanda 2017-08-17 10:22:01
Nesu sutikusi nuostabesnio, nuoširdesnio daktaro-traumatologo, kaip JUSTINAS STUČINSKAS. Labai nuoširdus, paprastai bendraujantis gydytojas. Jis išgelbėjo mano mamą. Tai DAKTARAS savo srities profesionalas. Linkim jam, ko didžiausios sekmės. Labai..labai ačiū. Kuo geriausi linkėjimai iš Mažeikių.
Jis ir mano mamą išgelbėjo kai kiti nurašė...Ilga istorija baisu prisiminti o gydytojui Stučinskui didžiausia padėka už sugrąžintą mamai judėjimą po traumos. Traumatologijos skyrius aukštumoj. Ačiū! Taip pat kardiologijos klinikos personalui. Po vienu stogu dirba ir monstrai, kuriuos geriau pamiršt ir stebukladariai kaip prof. Macas, gydytojas Stučinskas...Į tokius Gydytojus turi lygiuotis visi. Ne veltui jie jauni ir jau tiek daug pasiekę.
Norėčiau perspėti kitus žmones registruojantis tel., Į endokrinologijos kliniką, registratorių pasityčiojimą, kitaip nepavadinsi, iš žmonių...Šiandien mane 9h ryte turėjo mane priimti gyd.Kriščiūnienė, paskambinau tuo tel., kur atejo priminimas dieną prieš, paklausiau ar man tiesiai pas gydytoją eiti ar į registratūrą, tai man atsakė, kad tokios neranda net užregistruotos tokiai dienai ir laikui, o sms gavau iš sergu.lt, nr. kilus neaiškumams pasiteiravimui, kuriuo aš ir skambinau 837-32-65-70, kur pareiškė, kad tokios nėra tam laikui registruotos, o registravausi prieš pusantro mėnesio, tai paklausiau, kaip man šiandienos tada dieną pateisinti mokymo įstaigoj, man trumpai ir aiškia pasakė :" Čia Jūsų asmeninis reikalas", tai gerai, kad ne iš darbo reikėjo atsiprašinėti, gerai, kad pati kaunietė, o jei žmogus atvyksta iš kito Lietuvos miesto ir taip pasako, ką tokiu atveju jam daryt?Paskui sako, gerai užregistruosiu sekanciai dienai, pas gyd.Vasiliauskienę, gerai sutikau, bet paprašiau jau, kad pažiūretų ar tikrai užregistravo, taip užregistravo, man pasakė pas gyd.Vasiliauskienę, o talonėlyje parašyta gyd.Veličkienė, taip susinervavau, patyriau epipriepuolį medikų pačių dėka.Tai kur jų atsakingumas, registratorių darbas žmones, kaip šuniukus varinėt, šiandien nepriimsim, ateik rytoj, o rytoj vėl nežinia kokį atsakymą išgirsi..
Norėjau tik sužinoti ar Moterù konsultaciniame skyriuje gulantis į ligoninę yra kam tekę susidurti su darbuotoja, kuri pildo priemimo į palatà dokumentus? Tiesiog norėčiau pažymėti, kad jei darbas nepatinkantis ir jis nemielas dirbti, išeini ir nedirbi. Jokios pagarbos besilaukiančiai pacientei ir pakeltas tonas, nepatenkintas akiù vartymas. Kai reikėjo pasirašyti dokumentus, bado su pirštu, tipo rodo kur pasirašyti, akivaizdžiai nepatenkinta, juk pasimetęs žmogus gali ir staigiai nesusigaudyti tuose popieriuose, ne kasdien gi guldo į ligoninę.
Padėka

Gerb. Prof. habil. dr. Virgilijau Ulozai

nuoširdžiai dėkoju Jums ir Jūsų vadovaujamos Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos (Kauno klinikos) personalui už E. Valančio kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.

Padėką norėčiau išreikšti visam klinikos personalui.

Išskirtinės padėkos nusipelnė mane gydęs gydytojas, otorinolaringologas P. Vaičiulis už puikiai atliktą nosies operaiją (rinoplastiką). Gydytojo profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys, atsidavimas darbui, mokėjimas bendrauti su pacientais, šiuolaikinė medicininė pagalba padėjo puikiai atlikti gydymą, pašalinti priežastis dėl kurių buvo kreiptasi, ir sugražino pacientą į pilnavertį gyvenimą.

Dėkoju Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą profesionalią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Beje, maistas ligoninėje, apie kurį paskutiniu metu tiek daug diskutuojama - buvo skanus, gerai subalansuotas, patiekiamas karštas.

Nuoširdus Ačiū!

Edvinas Valantis
Noriu pasidziaugti, kad KMUK turi nuostabu vaiku chirurga gyd.rezidenta Montvyda Posku.Labai malonus, kruopstus, atsakingas savo srities gydytojas.Norim su sunumi pasakyti jam dideli ACIU.Daugiau tokiu gydytoju musu mazoje Lietuvoje.Dar karta sirdingai dekojame.
2018.05.03 20.48 val. po galvos ir rankos traumos buvau atvežtas į Kauno klinikas. Atlikus apžiūrą buvo nustatytas sukrėtimas, rankos lūžio gydytoja Vilija Rodovičienė nematė. Kadangi labai skaudėjo ranka ir skausmas nemažėjo, 2018.05.15 kreipiausi į traumotologą pakartotinei apžiūrai. Buvo nustatytas rankos lūžis ir ranka sugipsuota. Esu labai nepatenkintas tokia Kauno klinikose suteikta neprofesionalia pagalba ir norėčiau gauti paaiškinimą kodėl taip vyksta.
Vaikas po operacijos. Negalejome ivaziuoti i teritorija jo pasiimti. Leidimo nebuvo imanoma gauti nes nedirba administracija. Vaikas turejo basas eiti iki vartu. Nes aveti avalines negalime... ar tai normalu. Jei pasigaus infekcija jus atsakysite ?
Vigilija Šimkuvienė
2018-04-26 12:19:56 IP 195.182.73.105
Prieš skrandžio operaciją teko bendrauti su gydytoju Vladimiru Kristalnyj. Tai gydytojas išmanantis savo darbą, iš karto pasakęs tikrą diagnozę. Nuoširdžiausias AČIŪ Jums gydytojau. Nuoširdžiausią padėką skiriu gydytojui-chirurgui Giedriui Arlauskui ir jo skyriaus visoms darbuotojoms. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės.Giedrius Arlauskas ne tik geras savo srities specialistas-tai žmogus, įžengiantis anksti ryte į palatą visada su gera nuotaika, turintis jumoro jausmą, sugebantis prajuokinti net sunkiausią ligonį. AČIŪ Jums gydytojau ir Jūsų skyriaus darbuotojoms už atliktą sudėtingą operaciją ir sugrąžintą sveikatą. Su pagarba- Vigilija Šimkuvienė
Gydytojos onkologes Juodzbalienes sesute, kuri dirba 406kab sakyciau neskirta šiam darbui. Elementaraus mandagumo trūksta. Kalbant telefonu, paprasti žodžiai laba diena, viso gero.. Ar Jūsų neišmokė tokių dalykų, juk su žmonėmis bendraujate.
Laba diena. Labai norėčiau pasidžiaugti konsultacinės poliklinikos vedėjos, 1-o langelio registracijos ponios Reginos, plastikos chirurgo M. Kazanavičiaus nuoširdumu ir dėmesiu pacientams. Ačiū Jums. Kad taip daugiau tokių
mindaugas mickevicius
2018-04-02 11:32:49 IP 78.62.83.94
noreciau padekoti antro auksto hirurginiam skyriui gyd.zilvinui venclovui ir aptarnaujanciam personalui uz atlikta operacija ir malonia prieziura dekui
Daiva Gražina Samulėnienė (Dermatologė)
2018-03-21 13:17:54 IP 88.119.49.82
Komentaras apie gyd. Daiva Gražina Samulėnienė (Dermatologė). Tai buvo blogiausias vizitas pas mediką, kokį esu turėjusi. Užtrukau iki 5 minučių laiko ir tai, toli gražu, nereiškia, jog gydytoja sugeba greitai ir kokybiškai aptarnauti pacientus. Bendravimo maniera, kaip su kokiu gyvuliu, o ne žmogumi. Atrodė, jog gydytoja jautėsi be galo "sutrukdyta" ir rekomendavo lankytis privačioje klinikoje (klausimas, kam man reikalingas PSD, jei iš Kauno klinikų medikės toks patarimas???). Visiškai nesigila į tai, dėl ko pacientas apsilankė, labai nerekomenduoju šios gydytojos nei kitiems pacientams, nei jokiai privačiai klinikai kaip darbuotojos!
Šiandien skambinau del vaiko registracijos i Nervu ligu klinika.Taigi...Skambinau 25 kartus, iš tu kartu, vienas kartas uzimtas, o kitus kartus neatsiliepė.Kam jiems tada telefonas reikalingas.Kyla mintis kad jiems telefonas tik tarpusavy susisiekti.O paprasti žmonės tegu skambina
ir nervinasi !!!
Noriu padėkoti Kauno klinikų nefrologijos skyriaus personalui už labai gerą priežiūrą po inkstuko persodinimo. Ypatinga padėka profesorei I.Skarupskienei, rezidentei J. Kurganaitei, urologui A. Mačiuliui, slaugytojoms Aistei, Dovilei, Giedrei ir visam kitam personalui. Šiame skyriuje visas personalas dirba kaip viena darni šeima. Sėkmės Jums Visiems!
Sveiki, noriu pasidžiaugti, gimdymo skyriaus kolektyvu, kuris dirbo 2018.02.21 dienos pamainoje ir padėjo mūsų dukrytei išvysti pasaulį. Su žmona jutome tikrą šiuolaikišką, europinį aukštą ir profesionalų aptarnavimo lygį. Kolektyvas mandagus, rūpestingas ir profesionaliai vykdė savo pareigas. Ačiū Jums gerbiamieji!
Noriu padėkoti už nepriekaištingai atliktą vokų operaciją visai medikų komandai, oftolmonologei gyd.Danilevičienei už kruopštumą, paprastumą...Tai medikė mylinti savo darbą ir nuoširdžiai bendraujanti su ligoniais.Dar kartą dėkoju ir linkiu jums sekmės!
Norisi tik atsakymo kaip turėtų būti pagal Kauno klinikų skubių pacientų priėmimo taisyklės, nes jos čia neegzistuoja. Su skubiu siuntimu atvykus Sausio 31 dieną priimta nebuvau. Paskyrė laiką priėmimo net neapžiūrėjus Vasario 2 dienai 9 ryto. Atvykus į registratūrą prieš 9 laukiant eilėje buvau priimta tik pabaigoje, nes kviečia pagal pavardes. Tas pats prie gydytojos kabineto. Užleidus pacientes, kurios buvo kviečiamos pagal pavardę spėjau tik paduoti kortelę ir buvau apkaltinta, kad VELUOJU! Ir vėl liepė laukti nors pacientų pas gydytoją nebuvo. Sėdžiu verkdama nes pažeminti besilaukiančią moterį labiau jau gydymo įstaigoje jau negalima.
Nepirma karta patenku į įstaiga. Ir lieku antra kartą nusivyles. Skubios pagalbos priemime, kai kurie darbuotojai visiškai nemalonus nepaaiškinantis nieko, tik nurodinėjantis. Laukimo laikas tikrai per ilgas, į klausimus atsakoma pasipiktinus. Su veido išraiška kokio velnio noriu iš jų. Vieni darbuotojai preina pasakydami, kad prie jūsų preis neužilgi. Kiti nesusiimdami į rankas saves, aiškina jog sveikatos ministro įstatimai yra išleisti. Jog priimti nemirštanti gali per 24 valandas. Suprantu darbo kruvius ir nuovargi, bet kada matau apie 6 ar kiek daugiau personalo sedinčius, ir manau per ta sedėjimą spėjusius atsikvėpti. Na atsiprašau už nekokia žinute, bet tesiog nesuprantu.... Kur žmogiškumas ir kantrybė, esu ir pats įtemtos profesijos tarnautojas. Bet šito nesuprantu. Ir atsiprašau už klaidas.....
Vakar su 6 men leliuku buvom Kauno Akiu ligu klinikoje. Likau labai nepatenkinta darbuotoju darbu, registratores sedi susirauke neduok dieve ko nors paklausi ar siaip pajudinsi kaip nors, is toli ziezirbos eina. Uz duru prie kabineto neilgai laukem bet jau darbuotoju israiskos veido tai net siurpas ejo. Dar viena karta reiks vykti bet tikiuosi paskutini karta. Manau kad registratorem jau reiktu pailseti truputi.
Sveiki, siandiena veziau vyra i priemimo skyriu, ivaziavome i pacia kliniku aikstele, pastatem masina pacientu aiksteleje, issimuseme taloneli ir eidami link kliniku nusprendem, kad vyras vienas eis. Nuejusi i aikstele sumokejau 20cnt uz kokia 5min stovejimo, buvau nusivylusi ir idomu kodel pasientams reikia moketi uz tai, kad jiems atsitiko nelaime, nekviecia greitosios patys atvaziuoja ir dar moketi uz stovejima reikia. Kosmaras, galvojau gal kokia rasiu nemokama aikstele, bet greitai prisistate nemalonus apsauginis, kuris pasake kaip matei ivaziavima taip matyk ir isvaziavima. Likau labai nepatenkinta, gaila.....
Nuoširdžiai norėčiau padėkoti neurologijos skyriaus gydytojai Audronei Juosponytei gydytoja iš Didžiosios raidės! Jūs gydėte mano tėvelį! Ačiū Jums ir linkiu sveikatos jums ir jūsų šeimai, o jums stiprybės visur ir visada!
Nesuprantu kas čia darosi, skambinu šiuo numeriu 837326784 visa savaite, ir visada užimta, viena karta kviete bet niekas neatsiliepe, ir man reikia užregistruoti vaika 8 men pas odos gidytoja. Manau laika kavutes turi laiko atsigerti o žmonem atsiliept neturi laiko... Šį karta labai nusivilusi esu..
Labai dėkoju Kauno klinikų visam endokrinologijos skyriaus prsonalui, sk. vedėjai R. Barsienei už dukros Rusnės gydymą. Daug Jums sveikatos, ištvermės ir artimųjų meilės Naujuosiuose.
Noreciau nuosirdziai padekoti akuserijos ginekologijos skyriui ir visam personalui uz dideli nuosirdu rupestinga darba ir bendravima, bei supratima. O labiausiai noreciau palikti atsiliepima ir dideli aciu pasakyti daktarei Meilei uz sekmingai atlikta cp. Kadangi pas mane buvo planinis cp ir nebuvo galima betkur ir betkaip atlikti pjuvi. Todel esu labai dekinga uz sklandziai atlikta operacija. Jauciuosi puikiai, o ir mergyte mano jauciasi puikiai. Gimeme sveikos. I viska buvo reaguojama greitai ir sklandziai. Didelis aciu.
Teko su dukra vasara netiketai atsidurti skubios pagalbos
Centre, tai tikrai likom viskuo patenkintos.Kadangi buvo alergija, pasireiskia antifilaksinis šokas tai mums buvo skubiai viskas suteikta.
Turiu palikti skunda dėl Kauno kliniku priemimo stacionarui pirmo kabineto darbuotoju (registratoriu) - labai nemalonus, isskirtinai demonstruojantis pacientu negerbima ir ju laiko nevertinima, bendravimo budas. Registratores akivaizdziai netinkamos joms priskirtu funkciju igyvendinimui, pacientai joms - tik statistiniai vienetai. Informacijos ir aiskumo trukumas bei sovietines sistemos liekanos yra sios klinikos bruozas. Linkime tobuleti ir ypac pacientus (klientus) pirmiesiems aptarnaujantiems darbuotojams -nenuzmogeti.
Akiu klinikoje labai neorganizuotas darbas. Tenka praleisti iki septyniu valandu prie kabinetu. Jokios informacijos, kada busi priimtas, neteikia. Visi tik skescioja rankomis. Butina pasirupinti organizuotumu, nes zmones turi darbus, vaikus, isalksta.
Priėmimo skyriaus budincio 2017.11.02 požiūris į pacientą yra apgailetinas. Jokių kraujo tyrimų, jokio rengeno, tik kardiograma parašyti ir taip vos sugebėjo.
Paleisti pacientą su skausmais ir tempera be platesnės apžiūros yra ne kompetetinga. Labai nusivyliau tokiu požiūriu į pacientą. Ką sugebėjo pasakyti, kad kreiptis į šeimos gydytoją. Be jokių elementarių tyrimų, priėmimo skyrius turi suteikti skubią pagalba, o ne paleisti pacientus su skausmais...
Nuoširdžiai DĖKOJU Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriui, Reanimacijos skyriaus gydytojams ir visam personalui už išgelbėtą sūnaus Vytauto gyvybę.
AČIŪ už Jūsų nuoširdumą ir palaikymą, už Jūsų sunkų darbą ir atsidavimą...
Stiprybės Jums, kantrybės ir Dievo palaikymo!
As tiesiog negaliu patiketi tuo ka zmones rasineja..teko paciai tris kartus guleti Kauno klinikose ir buti tam paciam priemimo skyriuje..atveze mane nakti tai jau tikrai ten dirbantys turejo buti labai pavarge, taciau manes ten niekas nekankino ir visi dirbo savo darba...gal pirmiausia bukim patys zmogiski ir tik veliau reikalaukim zmogiskumo is kitu.
Kristina 2017-09-05 17:03:44
Mano sesuo pasigimde dvynukus. Vienam is ju nustate gelta. Mano sesuo idejo 7 pampersus, kad naujagimiui ligonines darbuotojai pakeistu. Isveze vargsiuka gydyt... Parveze nudegintu veidu (nuo lempos), uzpakaliukas zaizdom nuejes... Pabreziu, su ligonines sauskelnem kaip isveze taip ir parveze, is idetu nei vieno atgal negrazino!!! As nezinau is kur tokiu daktaru, seseliu yra!! Jusu darbas- zmones gydyti, o ne suzeisti!!! Gaila man sesers... Kol pati gyvenau Kaune i klinikas nesikreipiau, o ir dabar, po 18 metu, niekam nerekomduoju!!! Niekas jose nepasikeite!! P.S nuotrauku nededu, nes naujagimiai!
nu nežinau, mano dukra pagimdė ankstuką, kuriai ir gelta atsirado, ir svorio mažo, ir buvo po lempom, bet to skyriaus seserys buvo labai malonios, labai žiūrėjo ir rūpinosi, o tam skyriuj pampersus duoda, savų nereikia, jei vaikas po lempom. Ir pati mama gali ateiti tuos pampersus pakeisti, jei gali.
Vakar, 2017-10-02 pamokos metu nualpo mano 14metė dukra.Kol nubėgau iki mokyklos, nualpo dar kartą.Mokyklos seselė iškvietė greitąją, kuri nuvežė mus į Klinikų vaikų priėmimo skyrių.Kol prie registratūros langelio pildžiau dokumentus, atėjus darbuotoja nusivedė mergaitę pasakius :šitą aš pasiimu.Galvojau, kad vedasi į procedūrinį, kuris yra tiesiai prieš registratūrą, apžiūrai.Bet ten nieko nebuvo.Registratorė paklausta, kur mano vaikas, mostelėjo į kitą pusę.Kai pasukau už kampo, spėjau pamatyti, kaip mano mergytė susmunka ir trenkiasi pakaušiu į grindis.Klykdama puoliau prie vaiko.Pasirodo, ją atsivedė ir paliko koridoriuje priešais uždarytas duris...Buvau stresinėj būsenoj, rėkiau, išvadinau medikus nužmogėjusiais padarais...Man pakilo spaudimas, buvau violetinė.Manot, kas nors pasiūlė bent puodelį vandens?Tik eidamos pro palatą vis tarpusavyje šnekėjo: matai, kiti dėkoja, šita iškoliojo...Būčiau padėkojus ir aš, bet šiuo atveju galiu tik parašyti skundą.Į kurį, tikiuosi, bus sureaguota tarnybiniu patikrinimu.Tikru, o ne tik formaliu pasikalbėjimu.Visur yra kameros, galima peržiūrėti įvykio medžiagą.
2017, 10, 30.Buvau nustebintas Vytenio Masiuliono Dirbancio Kauno klinikose priemime.Atvaziavau su temperatura, skaudejo gerkle, purte saltis, skaudejo krutine.Tikrai jauciausi prastai.Bet jam apziurejus gerkle telefonu pasisvietes vietoj reikalingo instrumento buvo akivaizdu kad jam ko greiciau atsikratyt..Nes saleje ir taip daug lauke zmoniu.Is akiu buvo pavarges, piktas, pasiprasiau kito daktaro ismanancio gerkle, bet buvo atsakyta kad nera reikalo..O jei taip labai noriu turesiu uz paslaugas susimoketi..Neko nepaaiskines apsisuko ir isejo..Esme tame kad mano apziura truko 10min..Registratura pasipiktinus ko lyg cia nakti atejau..Isaiskinsiu ar sitaip gydytojas turejo teise elgtis.
Dalia Narbutienė 2017-04-28 15:30:15
AR GALI GYDYTI ŠIRDĮ ŽMOGUS BE ŠIRDIES

Save laikau pakankamai taikiu žmogumi, galiu pasipešioti dėl nuomonės, bet nekaltai dar nieko nesu kaltinusi, bet šiandien darau išimt nes mano nuomone, kad daktarai turi padėti žmonėmsį, nes tokio žvėriškumo dar nesu sutikusi. Turėčiau savo skundą pradėti nuo to, kad ne blogai mane gydė, o kad negydė išvis nors nesu nei asociali, nei išgėrus, nei dar kas kas už sociumo ribų. Gyvenime esu gerbiamas žmogus.
2017.02.17 patvirtino mano registracija pas Kauno Klinikų Gyd. Kardiologe : L. Gugiene. Kadangi Klinikose esu sutikusi daug nuostabių daktarų tai patarta buvusios dėstytojos, kuri mums būtent Kauno Klinikose dėstė socialinę mediciną (berots taip vadinosi tada), tad ramia širdimi tuos mėnesius ir laukiau, kaip profesionalios, savo darbą išmanančios gydytojos konsultacijos.
2017. 04. 28 d. konsultacija, o 2017.04.21 mane paliko mama ir čia dvi gydytojų komandos nuoširdžei dar bandė gaivinti mirštančiąją, net tada kai jau suvokė, kad vilčių nebėra. Aš žinojau, kad ji jau mirusi, bet gydytojai gelbėdami mamą stebėjo mane, nes jie turėjo širdį ir viską darė, kad skausmas nepalaužtu ir manęs.
Šiandien vyras matydamas, kad esu per silpna lakstyti po gydymo įstaigas siųlė nevykti, perkelti kitai dienai, bet dar tris mėnesius laukti nesinorėjo.
Nuvykus bendražmogiškai man daugelis Klinikų darbuotojų ne tik padarė išimtis, bet ir užuojautą pareiškė, kol nepriėjau ponios L. Gugienės 113kb. Męs ramei įsitaisėme prie kabineto ir net nesitikėjom, kad mane taip pažemins.
Sesutė ponios L. Gugienės pirmiausia surinko parašus ir išdalino lapus kardiogramai į 240 kb., tad aš ir nupėdinau, grįžus su kardiograma ir atrodo nieko blogo nepastebėjau, darėsi vis blogiau, valandos slinko, atrodė visiems maloni daktarė, su šypsena vienai ar kitai paaiškino, kaip reikia naudoti vaistukus ir be eilės nusiųsdavo kardiogramas pasidaryti. Silpnumas jau ėmė viršų ir tik prilaikoma vyro tęsiau laukima, prieš 12val. išėjo paskutinis žmogus ir jau pradėjo rinktis nauji pacientai, o kabinetas tuščias jau buvo apie 10 min. nors viduje jau buvo bloga, kad išėjus sesutei nušvito viltis užeiti į kabinetą. Bet sesutė jau ruošė priešais ką tik atėjusį vyruką eiti į kabinetą ir jau domėjosi jauna porele ką tik atsisėdusia laukti. Natūralus klausimas, - O kaip aš?, - Laukit, atkirto man seselė
Bet mano eilė nuo 9:30 iki beveik 12 val.
Sesutė apšaukusi mane, kad esu neklusni ir noriu išeiti juk gydytoja vis tiek kažkada priims kai baigs savo pacientus, nes aš tapau papildoma. Kaip jai aš buvau pas ją registruota? Kaip tapti tuo pirminiu pacientu? Duoti kyšį?
Tada išbėgo sunkioji artilerija. L. Gugienė šaukė: esa ji ne robotas, esa aš ne pas ją buvau registruota, esa kai ji baigs savo pacientus ji priims, bet nežinanti kada. Kiek reiks tiek aš privalau ir laukti, o ji esa kada norės tada ir priims.
Paklausiau kaip rasti vedėja šio skyriaus tiesiog atsitiktinio daktaro, nes tiek registratūroje, tiek kitur esa nieks nežino nei kas vedėjas skyriaus nei kur jį rasti. Bendruoju telefonu paskambinus davė telefono numerį kuriuo niekas taip ir neatsiliepė. Eidami koridoriumi radome, kad skyriaus vedėjas pasirodo Jurgita Plisienė, bet jos tradiciškai kabinete nebuvo.
Tada kolidoriuje sutikau gydytoją kuris iš gretimo skyriaus jis rado ponia vedėja J. Plisiene, bet ji iškišo iš kabineto savo veidelį ir vėl už jų dingo. Gaila, kad malonaus gydytojo pavardės nepaklausiau, nes jis nuėjo ieškoti ponios L Gugienės kuri atėjusi toliau draskė akis, kai pasakiau, kad parašysiu jos Direktoriu skundą ji man pasiųlė rašyti kam tik tai aš noriu, nes ji esa mane kažkada juk priims, tik pati dar nežino kada,
Išėjau nes negaliu patikėti savo širdies tokiai beširdei daktarei kuri ne tik, kad elgiasi nejautrei sergančių žmonių atžvilgiu, bet nuolat šaukė man esa aš nesu jos pacientė. Tai kieno, dabar žinau, kad jos tai tikrai nebūsiu, nes greičiau infarktą gausi prie kabineto durų nei pagalbą iš žmogaus kuris negana neturi atjautos, bendravimo kompetencijos, dar man į akis meluoja ir įžeidinėja. Tad klausiu dar karta ar gali žmogus be širdies gydyti širdis
Laimutė Gugienė yra gėda savo sąžininngai ir nuoširdžei dirbančių kolegų atžvilgiu. Per tokius gydytojus jauni žmonės geriau miršta nuo infarktų, nei kreipiasi pagalbos, kur jų net žmonėmis vertais pagarbos nelaiko. Saugokime savo širdis, nes daugiau pagarbos gyvūnas skerdykloje gauna nei pas tokius profesionalius gydytojus kaip Laimutė Gugienė
Turejo panasia situacija su kardiologe Dagilyte, kauno trecioj ligoninej. Siaubingi prisiminimai. Musu motinai ivare stresa, pries mirti apreke, priverte verkti, o po to dar ir numarino vaistu kokteiliu. Nakti kankina ligonius prievarta raminanciais vaistai, nieko neaiskina, tiesiog liepia gerti, dar issikviecia sargybinius Kad palaikytu jai ligone spyriojosi. Baisi situacija Lietuvoje. Prievartauja visus, jokios uzuojautos ligoniams ar artimiesiems. Ypatingai kardiologu tarpe vieni zverys ne gydytojai, o vedejai irgi tokie patys, pasene sovietiniai daktarai. Visi dar pasako kad nebijo nieko, nes Lietuboje truksta gydytoju, nebeliko kam dirbti, pabego visi jaunesni i uzsieni. Prasta situacija ligoninese, jokios pagalbos is viso...jokiu tyrimu nieks nedaro savaite, laukia kol zmogus numirs.
Labas vakaras. Juokingas nuotykis, kuris vyko klinikose (gerai, kad eilinis atvejis, ne kokia didesnė bėda). Šiandien apie 16val. atvykau į Klinikų priimamąjį, kadangi nuo šeštadienio blogai jaučiausi buvo pakilus temperatūra iki 38. Viskas kaip ir nieko, tačiau pradėjo pykinti (vėmiau). "Purtė šaltis" ir naktį, dieną.Paskambinau į greitąją pagalbą pasikonsultuot, liepė vykti į gydymo įstaigą.Nors kieme buvo šilta, jaučiaus kaip prie minusinės temperatūros. Nuvykau į klinikas, gavau pastabą, kad laiku nesikreipiau į šeimos gydytoją. Turėsiu apsimokėt. Greit priėmė rezidentai, nuotoliniu termometru parodė, kad nėra temperatūros, nors būsena buvo- jautri oda, laužė kaulus. Gavau pastabą, kad trukdau. Po kelių minučių atėjo kitas rezidentas, kuris vaizdžiai, pasijutau beieškanti ligų, parodė, kad 36.2 ir ko aš norinti, bei ko ieškanti. Paprašiau nors gerklę pažiūrėt. Pasakė, kad niekas man nepriklauso ir aš prigalvojau dėl temperatūros. Žodžiu grįžau namo, maždaug už 30 min.mane, ne tai, kad kratė, bet kaip reikiant "purčiausi" ir 38.5. Po to 20 min.39 temperatūra ir į viršų. Taigi, jokios pagalbos ir lyg sugėdinta, kad trukdau. Šiaip netaip nusimušiau, dar naktis prieš akis. Štai ir pagalba. P.S. grįžus.net nufotografavau termometrą su užfiksuotu laiku.kaip įrodymą.jei.kam nepatiktų mano komentaras
Mantas 2017-08-11 09:41:52
Skubus pagalbos centras... 2valandas pralaukem, neiskentem ir net isvaziavom. Labai skubu cia yra... per tiek laiko zmogus ir nudvest gali!!! Nerekomenduoju niekam kreiptis.
Pritariu 4val pralaukiau ir su skausmu namo!!!!reikejo dar ginekologo apziuros bet manes nieks negirdejo nes i apžiuru kambari ileke ginekologe zviegdama kad jai tuoj teks apžiureti visas miesto moteris nes be manes lauke tikrai nemažai mamu bet jom visom ir man galbut butent šy savaitgali tikrai reikejo narmalios apžiuros
Norėčiau padėkoti visiems be išimties Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikos ir jos skyriaus darbuotojams už profesionalų ir kruopštų darbą, dėmesį ir nuoširdumą. Gydytojas Donatas Cirulis mane ir mano mamą (ji garbaus amžiaus ir buvo šio skyriaus pacientė atvykusi į Kauną operacijai iš provincijos) ne tik sužavėjo savo profesionalumu, bet ir maloniai nustebino pademonstravęs išskirtinę pagarbą, kantrybę, mandagumą ir paslaugumą. Nesame susipažinę su Klinikų gydytojų skatinimo tvarka ar būdais, bet manome, kad gydytojas Donatas tikrai vertas padėkos ir atpildo už tai, kad ne tik nepriekaištingai atliko savo pareigą, bet padarė daugiau nei ta pareiga reikalavo.
Nuoširdžiausia padėka docentei endokrinologei AURELIJAI KRASAUSKIENEI už profesionalų, išsamų ligos padarinių paaiškinimą pacientui suprantančia kalba. Pacientui reikia supratimo, atjautos ir mediciniškus terminus paversti į pacientui suprantamą kalbą, netgi pavaizduoti tai popieriaus lape.AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ Jums, GERB.AURELIJA KRASAUSKIENE, , Jus net neįsivaizduojate kokia esate svarbi pacientams, kurie lankosi pas Jus.
Mes žmonės esame lyg sodai,
čia žydime, čia, ne,
Vis šilumos mums reikia,
reikia žodžio,
kuris paguostų ligoje...
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui oftomologui JURGIUI TRUMPAIČIUI už profesionaliai atliktą akių operaciją, už kantrybę, paprastumą ir nuoširdumą. Nuoširdžiai tikiu, kad klinikose yra ir daugiau tikrų profesionalų, atsidavusių savo darbui, kaip šis jaunas gydytojas JURGIS TRUMPAITIS. Ačiū Jums, gydytojau, ir sėkmės profesinėje veikloje.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Lietuvos transporto pusmetis augino visų šakų veiklos apimtis
Lietuvos transporto pusmetis augino visų šakų veiklos apimtis 08-21 17:55
Šių metų I pusmečio rezultatai rodo sėkmingą Lietuvos transporto sektoriaus augimą – daugėjo geležinkelių ir oro transportu vykstančių keleivių, didėjo krovinių vežimas visomis transporto rūšimis...
VRK sprendimą dėl "Naisių vasaros" teismui skundžia ir "valstiečiai"
VRK sprendimą dėl "Naisių vasaros" teismui skundžia ir "valstiečiai" 08-21 17:44
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) teismui apskundė Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimą pripažinti atskirus televizijos serialo "Naisių vasara" epizodus "valstiečių" ir jų...
"Telia" ir "Bitė" skundžia "Tele2" reklamas
"Telia" ir "Bitė" skundžia "Tele2" reklamas 08-21 17:32
Panašu, kad ruduo į telekomunikacijų sektorių grįžta su trenksmu – bendrovės aštriai sukryžiavo ietis savo reklamose. Telekomunikacijų bendrovė "Telia Lietuva" pateikė skundą Konkurencijos tarybai...

Primenybe teikiate..

Skoda