Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę tradeMAX, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę tradeMAX, UAB

Atsiliepimai apie tradeMAX, UAB

Lpromo reklamos agentūra

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie tradeMAX, UAB

Sigita 2021-08-27 09:53:23
Ilgą laiką bendravome su šia įmone ir visi gaminiai buvo puikios kokybės, todėl užsisakėme daugkartines medžiagines kaukes. Deja jų kokybė yra apgailėtina, jos ne tik neatitinka suderintų matmenų, tačiau yra kreivos, tinkamai nedengia veido, o išplovus pagal priežiūros etiketę kaukės susitraukė beveik 1 cm, labai gaila, kad įmonė visiškai nepripažino, jog pagamino nekokybiškus gaminius. Tikrai nerekomenduoju šios įmonės jei norite kokybiškų gaminių ar atsakingo pardavėjo požiūrio į parduodamas prekes!
Dėkojame, p. Sigita, už pateiktą atsiliepimą. Džiaugiamės, jog ilgą laiką dirbome kartu ir visos pagamintos prekės buvo puikios kokybės. Tai gera žinia ir esame Jums už tai, jog dirbate kartu su Lpromo.lt, dėkingi.
Pas mus yra unikali galimybė užsakyti gaminius nuo 1 vieneto su logotipu ar be jo. Taip galima įsitikinti gaminių kokybe ir įvertinti, ar pasirinktas gaminys atitinka lūkesčius. Dažnas klientas pasinaudoja šia mažų kiekių užsakymo galimybe, jei kyla bent menkiausių abejonių dėl gaminio kokybės atitikimo keliamiems itin aukštiems lūkesčiams. Būtent šios Jūsų įvardintos kaukės yra labai populiarios tarp mūsų klientų ir jų pagaminome jau ne vieną tūkstantį. Daugelis klientų kartoja tų pačių kaukių užsakymus periodiškai. Šie gaminiai, kaip ir dauguma Lpromo siūlomų, turi kokybės sertifikatus, išduotus ES. Jei pasitaiko nekokybiški gaminiai ar gamybinis brokas - juos visuomet keičiame naujomis prekėmis.
Atidžiai atsirenkame patikimus gamintojus, kad galėtume savo klientams pasiūlyti gaminius pačiomis naudingiausiomis sąlygomis. Tikime, jog ateityje pavyks išvengti panašių nesusipratimų - visada stengiamės, jog klientai rastų jiems reikiamus sprendimus vienoje vietoje.
Vilma 2016-11-10 22:07:53
Jūs begėdiškai meluojate. Turiu visą susirašinėjimą el. paštu su Jūsų darbuotoja. Atšvaitai turėjo būti padaryti pirmą rugpjūčio savaitę, rugpjūčio 4-5 d. Jūsų pasiūlymas perdaryti atšvaitus „per kelias dienas“ realiai reiškė pažadą perdaryti atšvaitus rugpjūčio 29-31 d. Kadangi mes turėjome kelis suplanuotus renginius rugpjūčio mėn. ir negalėjome laukti atšvaitų tris savaites, susiradome kitą firmą, kuri sugebėjo įsijausti į mūsų situaciją ir pasistengė padaryti atšvaitus per kelias dienas. Pinigus už nepagamintas prekes grąžinot po to, kai mes jų pareikalavom. Tad toks atviras melas tik dar kartą patvirtina prastą Jūsų firmos reputaciją.
Gerb. Vilma Juozevičiūte,

Jūs esate visiškai teisi teigdama jog turite mūsų siųstus laiškus. Nes mes išties aktyviai bandėme susisiekti ir kartu surasti priimtiną sprendimo būdą šioje situacijoje, deja mums nepavyko. Tačiau jei Jums pavyktų persiųsti Jūsų siųstus atsakymus į mūsų pasiūlymus perdaryti užsakymą - prašytume persiųsti juos el.paštu info@lpromo.lt. Gavus juos mes pažadame iškepti skanų Kalėdinį pyragą Jums.
Bet kokiu atveju linkime šiek tiek mažiau pykčio, daugiau šviesių minčių, teigiamų emocijų ir tarpusavio supratimo. Šypsokitės ir pasaulis šypsosis Jums.
Tik dirbdami kartu galime pasiekti daugiau!

Lpromo kolektyvas
Lpromo.lt 2016-11-10 17:33:39
Gerb. Vilma Juozevičiūte,
Dėkojame už pastabas dėl mūsų veiklos - atsiliepimai padeda mums gerinti ir tobulinti teikiamas paslaugas.

Lpromo reklamos agentūra teikia, ko gero, plačiausią reklaminės atributikos asortimentą ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltyje. Šiuo metu mūsų klientai gali pasirinkti gaminius iš daugiau nei 40.000 reklamos idėjų. Pas mus viskas aišku ir paprasta, nes atvirai nurodomos kainos jau su logotipo uždėjimo darbais. Kadangi asortimentas išties didelis, natūralu, kad jis keičiasi, kinta ir sandėlio likučių kiekiai. Pasitaiko atvejų, kai klientas pasirenka prekę ir kelias dienas derina maketus bei kitas užsakymo detales. Kol šie klausimai yra derinami, tam tikros pozicijos gali ir nebelikti sandėlyje - šios prekės yra parduodamos ne tik Lietuvoje, bet visoje Europoje. Ypač Kalėdiniu prekybos laikotarpiu šie likučiai kinta ne dienomis, o minutėmis. Todėl visuomet klientus raginame skubiau patvirintinti jau suderintus užsakymus, kad būtų viskas sklandu. Šio užsakymo atveju šis derinimas truko kelias dienas, todėl per šį laiką pasirinktos prekės likutis išseko ir pasiūlėme pakeisti į alternatyvią prekę.

Lpromo reklamos agentūra visuomet siekia geriausio rezultato savo klientams, todėl iškilusius klausimus sprendžiame bendraudami ir tardamiesi su klientu. Jūsų atveju pasirinkto atšvaito spalva nesutapo su gautais atšvaitais, nes gamintojas suklydo ir sistemoje patalpino ne tos spalvos atšvaitą. Kadangi atšvaitą gana sunku kokybiškai nufotografuoti dėl atspindinčios spalvos, tad tikslus spalvos atspalvis nesimato ir mes tai pamatėme tik atvykus prekėms į Lpromo sandėlius Lietuvoje. Tai žmogiška klaida, kuri, deja, gali kartais įvykti. Mes atsiprašėme Jūsų už tiekėjo padarytą klaidą ir iš karto Jus informavome, kad perdarysime Jūsų norimos spalvos atšvaitą per kelias dienas bei atsiųsime Jums nemokamai arba grąžinsime sumokėtą sumą. Tačiau vietoje bendravimo p.Vilma pasirinko tylą ir keletą dienų neatsakinėjo nei telefonu, nei el. paštu. Po keletos dienų - iš kliento pusės nesulaukus jokio atsakymo - buvo pilnai grąžinti sumokėti už šią užsakymo dalį pinigai (likusi užsakymo dalis, kaip ir ankstesni užsakymai, buvo įvykdyta sėkmingai). Nors buvo galima šį klausimą išspręsti per kelias dienas perdarant atšvaitus, Lpromo pilnai prisiėmė visus šio užsakymo vykdymo kaštus sau.

Mes visuomet atvirai kalbamės su savo klientais, ieškome ir randame tinkamus sprendimus. Tai gali patvirtinti ilgamečiai ir nuolatiniai mūsų klientai. Beje, neklysta tik tie, kurie nieko nedaro... Esame įsitikinę, kad atviras pokalbis ir abipusis noras spręsti iškilusius klausimus - geriausias sprendimas visose situacijose.
Vilma 2016-08-10 20:49:24
Labai nepatikima įmonė, niekam nerekomenduoju su ja prasidėti. Suderi dėl vienos spalvos gaminio, suderini maketus, pervedi pinigus, tada praneša, kad tos spalvos tiekėjas nebeturi. Turi kitas tiekėjas, bet tada... reikia primokėti. Arba dar geriau - užsakai raudonos spalvos gaminį, atvažiuoji atsiimti - oranžinis. Žiūri išpūtę akis, pripažįsta, kad spalva oranžinė, bet neva pas kiniečius ji įvardinta kaip raudona. Bet mes juk ne pas kiniečius užsakinėjom, o pas juos. Raudona lietuvių kalba reiškia raudoną, o ne oranžinę. Žodžiu, jei nenorit turėti problemų, geriau pasieškokit kito gamintojo.
Gerb. Vilma Juozevičiūte,

Nekokybiškos reklamos platinimo paslaugos. Patys paslaugų neatlieka, tik persamdo kitą įmonę. Skrajučių niekas negavo, bendravimas tragiškas.
Platinome per juos skrajutes. Išplatino labai nekokybiškai, ne vienas mūsų adresatas negavo, buvo kas rado 10 skrajučių vienoje dėžutėje. Vadybininkai problemas ignoruoja. NEREKOMENDUOJU.

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
Copy pro
Adresas: Gedimino pr. 33, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos.
Copy Pro – 2010 m. spalio mėnesį atvėręs duris Vilniuje kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas pradedant nuo A8 - A0+ (plotis - 1067 mm). Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
2022 metų trūkstamų profesijų sąraše – 122 specialybės
2022 metų trūkstamų profesijų sąraše – 122 specialybės 10-21 19:48
Lietuva 2022 metais, kaip ir šiemet, planuoja paprasčiau įdarbinti užsieniečius vairuotojus, statybininkus bei kitus pramonės ir statybos darbuotojus.
Ukrainos dujotiekių operatorius pateikė paraišką dalyvauti "Nord Stream 2" sertifikavime 10-21 19:24
Ukrainos valstybinis dujų perdavimo sistemos operatorius pranešė pateikęs Vokietijos federalinei tinklų agentūrai (Bundesnetzagentur) paraišką įtraukti jį į Rusijos antrojo eksporto dujotiekio per...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

McDonald's 239,72 -1,26%
Moody's 371,94 -1,85%