Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LORUS INVEST, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LORUS INVEST

Atsiliepimai apie LORUS INVEST, UAB

MES DIRBAME TAM, JOG MŪSŲ OBJEKTAI TAPTŲ JŪSŲ NAMAIS!
Parašyk savo nuomonę apie LORUS INVEST, UAB

Esame labai dėkingi už pagalbą tiek parduodant tiek vėliau įsigyjant naujus namus! Viso šio proceso metu leidote mums jaustis saugiai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Cirkas. Atrodo pradini issilavinima turintys zmones. Kultura zemiau kanalizacijos. Dokumentai netvarkingi, nesuziureti, sutartys i vienus vartus
Baisi patirtis, baisūs įspūdžiai. Beverčiai pažadai, laiko tempimas ir klaidinimas.
Esame labai dėkingi Anetai Mačionienė. Pirkome butą, ji atstovavo pardavėjus. Buvome sužavėti mandagumu, profesionalumu. Tikrai rekomenduojame, tai nuostabus, šiltas žmogus.
Brokerė Aneta Macionienė labai gerai atliko savo darbą ir per trumpą laiką pardavėme savo buta. Likom patenkinti jos darbų. Rekomenduoju šią firma
Mano patirtis tokia, jog susitari del buto apziuros konkrecia diena konkreciu laiku, vaziuoji apziuret likus 2min pasako, jog nebevaziuok jau isnuomavom. Manau jog jei jau susitari su zmonem del buto apziuros tai leiskit visiems su kuriais susitare apziureti buta, tuomet issirinksit kuris nuomininkas butu geriausias. Bus zmoniu kuriems nepatiks, bet bus ir daugiau nei vienas kuriems butas patiks. O jei norit rinktis is pirmo pasitaikiusio kuris pamojuos pinigais tai ir tarkites tik su vienu zmogum!
Esame be galo dėkingi Lorus Invest brokerei Jolantai už profesionaliai ir kokybiškai atliktą darbą. Jolanta yra savo srities specialistė - visada teisingi ir profesionalūs patarimai, malonus bendravimas ir maksimalus atsidavimas darbui. Tikrai rekomenduojame! Ačiū ir sėkmės Jolantai.
Nemaloni patirtis, mėgina užsidirbti tik daugiau pinigų, negerbia žmonių. Nerekomenduoju

Nuomavomes buta, direktorius buvo tarpininkas nuomojant buta. Paminejo jog bus vienakrtinis tarpininkavimo mokestis, jei buta išsinuomosime. Tačiau pasirodo brokeris susirenka taip pat ir iš savininko tarpiniko mokęsti, nors savininkas net nežino kad šį mokesti gauna ir iš nuominiko, kadangi to sutartyje nėra, ir šios detalės prašomos nutylėti.
ANETA MAČIONIENĖ, puikiai ismano savo darba, komunikuoja, pataria. Esu, dekinga uz organizuotuma ir idetas pastangas su pirkimu ir nuoma. Imli darbui, paieskoms, bendravom ne tik darbo dienom, bet ir savaitgaliais bei naktim. REKOMENDUOJU is visos sirdies, esu patenkinta paslaugu tiekimu ir kokybes atzvilgiu. Aneta yra savo darbo profesionale.
Labai profesionaliai ir nuosirdziai dirba agente Aneta. Per nepilna diena pardave mano buta, buvau tiesiog maloniai nustebintas tokiu greitumu. Jeigu jums reikia parduoti ar isigyti/isnuomoti savo buta, butinai kreipkites tik i sia profesionale. Tikrai negaili nei jegu, nei laiko, dirba jei reikia ir vakarais, ir naktim. Mano buto nuotraukas pardavimui ikele jau ta pati nakti, ir jau is ryto surado pirkejus. Taip pat labai greitai ir surado man pirkimui buta, tokio kokio man reikejo. Zodziu, tokiu darbsciu zmoniu dar reikia paieskot. Dirba saziningai ir zmogiskai. Pagarba. Aciu labai uz jusu darba.
Esame begalo dėkingi Lorus Invest įmonės darbuotojai, Anetai Mačionienei.Greitai ir profesionaliai atliko savo darbą, sutvarkė dokumentus, o tai mums suteikė progą daug greičiau įsikelti į naujus namus:)Aneta, dar kartelį ačiū tau labai.Rekomenduojam!!!
Pirmą ir, tikiuosi, paskutinį kartą bendradarbiavau su Lorus Invest.

Tarpininkas bendravo labai neprofesionaliai, buvo sunku suderinti su juo laiką (brokeris darbo metu derino asmeninius reikalus), jis kokybiškai neatliko savo pareigų (iki sutarto laiko neatsiuntė sutarties, o priminus atsiuntė visiškai niekam tinkamą variantą). Negana to, skelbimas patalpintas buvo su melaginga informacija (nemaniau, kad tai iš viso teisėta) bei buvo taikomas spaudimas sumokėti didžiulį tarpininkavimo mokestį.

Parašius apie tai į įmonės nurodytus kontaktus, negavau jokio atsakymo, tai akivaizdu, kad atsispindi ir visos kompanijos požiūris.

Nerekomenduoju bendradarbiauti.
Pardavė vieną butą man ir išnuomavo butą mano uošviam likau patenkintas kad nereikėjo laukti metų pardavimo. Pardavė per mėnesį su trupučiu plius sutvarkė visą popierizmą. Operatyvu 82p
Ugnė 2018-10-08 13:06:09
Nerekomenduoju šios įmonės, nes verslo etika jiems neegzistuoja.
Atvyksta darbuotojas, papasakoja istoriją, kad ieško buto konkrečiam klientui, padaro kelias nuotraukas ir informuoja, kad jos bus naudojamos tik pasiūlymui konkrečiam klientui. Paskui paskambina, suderina, kad sumažintume kainą tam klientui ir sukelia skelbimus portaluose su mažesne kaina. Toks elgesys be buto savininko sutikimo yra nepriimtinas.
Laba diena, Ugne, gal galite susisiekti rekvizituose nurodytais kontaktais ir plačiau pakomentuoti situaciją. Greičiausiai įvyko nesusikalbėjimas, nes prieš atlikdami tam tikrus veiksmus mes visada suderiname su būsto savininku.
Nerekomenduoju šios įmonės, nes verslo etika jiems neegzistuoja.
Lorus Invest 2018-08-17 15:26:19
Laba diena, Dariau, gal galite susisiekti rekvizituose nurodytu numeriu ir įvardinti brokerį arba objektą kurį vykote apžiūrėti. Šią situaciją aiškinsimės. Labai atsiprašome.
Telefono nr. paskutiniai skaičiai 609, butas Taikos g.
Darius 2018-08-17 15:11:57
Susitarus dėl buto apžiūros, ne tik kad neatvyko, tai ir nebekelia telefono :) Tai tiek. Sėkmės darbuose.
Ačiū už kokybiškai ir profesionaliai atlikta darba. Namas buvo parduotas tikrai greitai ir viskas vyko sklandziai. Brokere Jolanta savo srities specialiste, su kuria ne tik buvo gera dirbti, bet ir labai malonu bendrauti.
Ačiū Lorus komandai už pagalbą greitai parduodant namą. Tikrai likau patenkintas jūsų darbu. REKOMENDUOJU.
Kopijuoja savinininku idetus skelbimus del nuomos.Jiems pasakoja istorija apie mergaite is kito miesto, kuri negali atvykti.Tarpininkavimo mokestis 200eur.Paziurekite ar to skelbimo neikele pats savininkas.
Labai gaila kad del vieno darbuotojo kaip (RUTA) krenta seselis ant visos imones.Tikrai NEREKOMENDUOJU.Nenoriu gylintis i detales.
as radau buta per lorusinvest, si objekta kuravo Viktorija. del buto kaip ir viska suderinom kaina viskas tiko, bet jai reikejo butinai palikti uzstata 500e, mane perspejo jei ieskosiu ar susirasiu kita buta neteksiu uzstato. as ir nebeieskojau, nes maniau jau radau.pralaukiau 2dienas kada galesiu paduoti likusius pinigus, pasiskambinu mane sunkiai prisimine, kol nepriminiau del kurio objekto, tai tada pasake kad kaip tik ruosesi man skambinti, ir pasakyti jog sori namu savininkai persigalvojo. tad pasakiau kad negrazu taip elgtis as dvi dienas nieko nebeieskojau. tada sakau na gerai, tada jei jus atsisakote tada privalote grazinti dviguba avansa. pasake man kad niekur nesam pasirase, atsiprase ir tiek. o jei as buciau taip pasielges buciau nebeatgaves rankpiningiu. pas juos galioja dvejopi standartai. jei duodat rankpiningius, butinai smuliaiai aprasykit sutarti, kad neliktumet ant ledo
Rekomenduoju bendrauti su konsuktante Viktorija.
Nuostabi darbuotoja, geranoriška, komunikabili, nebrukanti, bet mokanti parodyti produktą iš gerosios pusės ir palikti neabejotinai malonų įspūdį.
Tokiu nekilnojamojo turto konsultantų skaičiuojant prireiktų, ko gero, tik vienos rankos.
Sėkmės Viktorijai!
UAB ,,LORU INVEST"
2017-02-22 12:50:53 IP 2i24tarq
Eglė 2017-02-22 10:37:04
Tai nesąžiningą veiklą vykdanti įmonė. Atvykę pas buto savininką papasakoja tam tikrą istoriją, paprašo apžiūrėti butą, padaryti keletą nuotraukų konkrečiam (gal tikram, gal menamam) klientui ir tuomet neįspėję ir be savininko sutikimo talpina skelbimą apie buto nuomą savo įmonės ir kitose didžiosiose nekilnojamo turto interneto svetainėse. Žinoma, prisidėję tarpininkavimo mokestį. Prieš renkantis šią įmonę, rekomenduočiau pasidomėti, ar tas pats nuomos ar pardavimo skelbimas nėra įkeltas paties savininko be papildomų mokesčių, kaip buvo mano atveju.
Laba diena Egle,

Kaip ir kalbėjome telefonu į mūsų įmonę per vieną darbo dieną kreipiasi nuo 50 iki 100 naujų klientų kuriems reikalingas būstas (pirkimui arba nuomai). Pasiūlius jūsų nuomojamą butą ir jei klientui ar klientams pasakius, kad jiems netinka teikiame pasiūlymus interneto portaluose ir ieškome jums klientų. Jūsų atveju manau, kad tiesiog įvyko nesusikalbėjimas ir nebuvo iki galo išsiaiškinta situacija. Labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Maloniai buvau nustebinta kaip greitai dirba ši agentūra. Nuomininkus surado jau kitą dieną!

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežeriai, LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

Kaunas stiprina COVID-19 prevenciją ir skelbia nemokamus profilaktinius tyrimus
Kaunas stiprina COVID-19 prevenciją ir skelbia nemokamus profilaktinius tyrimus 08-11 18:56
Naujajam koronavirusui nesitraukiant, kauniečiai raginami imtis prevencinių veiksmų: kreiptis į karštąją liniją 1808 bei registruotis nemokamiems profilaktiniams tyrimams. Mobilusis patikrų...
Vokietijos socialdemokratai išrinko kandidatą į kanclerius
Vokietijos socialdemokratai išrinko kandidatą į kanclerius 08-11 18:47
Vokietijos centro kairės Socialdemokratų partija (SPD) pirmadienį pareiškė išrinkusi kandidatu į kanclerius finansų ministrą Olafą Scholzą, mesiantį iššūkį Krikščionių demokratų sąjungos (CDU)...
Rusijos URM vadovas: "Nord Stream 2" bus baigtas tiesti netrukus
Rusijos URM vadovas: "Nord Stream 2" bus baigtas tiesti netrukus 08-11 17:57
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, jog antrasis Rusijos eksporto dujotiekis "Nord Stream 2" per Baltijos jūrą iki Vokietijos bus baigtas tiesti artimiausiu metu.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%