Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Longo LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Longo LT

Atsiliepimai apie Longo LT, UAB

Pirkite atsakingai, vairuokite laimingai!
Parašyk savo nuomonę apie Longo LT, UAB

Paulius Valiukėnas
2020-08-06 09:15:16 IP 2cfq9203
Nesvarbu 2020-08-05 18:52:16
Niekam nerekomenduoju kreiptis pas šia įmonė dėl automobilio pirkimo. Tikrinome BMW, pardavėjas pasake, kad su automobilis nebuvo daužtas, viskas gerai, bla bla bla...Patikrinom, priekinis dešinis sparnas buvo keistas (keitė profesionalai, gerai matosi), iš variklio teka alyvos, stovi ji tenais labai ilgai (ant visu ratu jau atsirado voratinkliai, po variklio dangčio tas pats), visas automobilis buvo po dulkių ir purvo sluoksniu, pardavėjas net nedavė raktus kad tiesiog užvesti variklį, patikrinti ar tinkamai jis veikia, aš jau ne sakau apie bandomąjį važiavimą po aikštele, nes pirkti automobilį be paprasto variklio užvedimo, aš jau ne sakau apie bandamąjį važiavimą, tai tas pats kaip nupirkti katiną maiše...Niekam nerekomenduoju kreiptis į šią įmonė dėl automobiliu...Garantija jie suteikia 3.000 km arba 2 mėn. Autojuta suteikia garantija 5.000 km ir 6 mėn garantija ir Autojuta VISADA parduoda puikius automobilius!
Niekada ne kreipkitės į Longo.lt įmonė!
Laba diena, Aleksai,

Jūsų komentaras neatitinka realybės. Pirmą karta kai buvote pas mus apžiūrėjote bent 5 ar 6 automobilius, vieno automobilio raktelius padaviau Jums asmeniškai. Niekas Jums netrukdė išbandyti automobilius, negana to automobilius palikdavote gale aikštelės, su atidarytom bagažinėm ir t.t.
Vakar aikštelėje buvote antrą kartą ir norėjote pasivažinėti su kitais automobiliais, mūsų darbuotojas paprašė pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, nes to reikalauja vidaus taisyklės, paaiškėjo, kad Jūs net neturite vairuotojo pažymėjimo. Jums buvo pasiūlyta pristatyti išsirinktą automobilį į servisą, tačiau atsisakėte.
Todėl nereikia meluoti, kad negalima atlikti bandomojo važiavimo.

Kalbant apie Jūsų žiūrėtą BMW automobilį, automobilį patikrinome su dažų matuokliu, automobilis nedažytas ir jokios dalys nekeistos. Alyvos pratekėjimą sunku pakomentuoti, kaip Jūs nustatėte iš kur variklio alyva teka, mes automobilį tikrinome servise ir praėjome jam techninę apžiūrą, todėl tokie Jūsų kaltinimai visiškai nepagrįsti ir daugiau atrodo kaip Autojutos reklama.
Niekada ne kreipkitės į Longo.lt įmonė!
Šeima atsinaujino autoparką longo.lt. Pasirinkimas didelis kainos nesikandžioja, puikus aptarnavimas. Nuošidžiai dėkojeme Ugniui už pagalbą patarimus, nuoširdumą ir parodytą profesionalumą. Kai reikės keisti automobilį butinai kreipsimės į Jūsų fimą. Didelis dėkui.
Ačiū Longo LT, o ypač vadybininkui Ugniui už pagalbą išsirenkant automobilį. Labai malonus bendravimas, profesionalumas ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Visi dokumentai ir sutartys sutvarkytos operatyviai. Džiaugiuosi nauju pirkiniu!
Labai puiki įmone nepalieka savo klientu net bedai nutikus. Didelis Ačiū Ugniui.
Pirkau elektromobilį, tikrai neblogas pasirinkimas. Labai malonus aptarnavimas, greitas klausimų išsprendimas, pavyzdžiui, suorganizavo ir vasarinių padangų komplektą iš jų tiekėjų. Dokumentai tvarkingi, automobilis taip pat. Papildomai suteikia garantiją pagrindiniams komponentams. Esu patenkinta.
Š.m. kovo 3 dieną pirkau automobilį MB 180. Pagrindinis kriterijus kodėl buvo pasirinkta šį įmonė, buvo tai, kad jie suteikė šiokią tokią garantiją. Bet prieš porą dienų pastebėjau, kad dingsta aušinimo skystis. Supratau, kad kažkas negerai ir kreipiausi į įmonę pagal garantiją. Nors garantijos galiojimo laikas dar nebuvo pasibaigęs, tačiau pasirodo, kad garantija negalioja, kadangi garantinis kilometražas viršytas 170km. Gerai, kad tik pasiūlė savo servisą. Truputi apmaudu dėl tokio požiūrio. Problema automobilyje rimtesnė, nei atrodė
Dėkojame UAB "Longo" įmonės darbuotojams Vilmantui ir Liutaurui už visos reikiamos informacijos suteikimą bei malonų aptarnavimą. Linkime sėkmės darbuose.
Prieš pora savaičių pirkau automobilį bmv x 5. Ieškojau auto beveik 2 metus.Ryte pamačiau skelbimą, paskambinau ir paprašiau rezervuoti iki vakaro. Pasakė, kad be užstato nerezervuos tokiam laikui. Paprašiau rezervuoti porai valandų pakol atvyksiu.Rezervavo. Sutiko, kad automobilį patikrinčiau autoservise. Po patikrinimo servise ryte nupirkau. Žodžiu, ko prašiau su viskuo sutiko Vadybininkas Arvydas Matusevičius.Sėkmės longo !!!!
2020 m. sausio mėn. pradžioje iš UAB "Longo" pirkau lengvąjį automobilį "Ford", 2015 m., mašinos kaina ir bendras stovis mane tenkino. Kol kas važinėju ir jokių problemų neturiu, puikus labai automobilis, Nereikėjo rūpintis ir technine apžiūra, kuri buvo atlikta. Esu dėkingas darbuotojui Pauliui Valiukėnui už išsamius paaiškinimus ir patarimus.
Sveiki

Jau greitai menuo kaip važiuoju, problemų kol kas nepastebėjau.
Pirkėjas 2019-11-18 01:03:55
Nerekomenduoju pirkti automobilio šioje įmonėje. Pirkau pas juos automobili už 8500€. Jų tinklapyje parduodamo automobilio skelbime buvo prirašyta krūva funkcijų tame tarpe ventiliuojamos sėdynės bei autonominis šildymas. Taip pat parašyta, kad automobilis "patikrintas autoservise" bet panašu, kad netvarkytas. Po pirkimo pasigedau ventiliuojamų sėdynių ir autonominio šildymo. Kreipiausi į juos - ir ką? Gavau tik gąsdinimus įstatymais. Pinigai sumokėti už nurodytą skelbime automobilį tame tarpe ir funkcijas ! Pinigus pasiėmė, o automobilis be dalies nurodytų funkcijų ! Ir nesvarbu ar patikrinau pirkimo metu ar ne ! Jūs esat a*******i. Lygis -Gariūnai ! Ir galit nepilstyti čia iš tuščio į kiaurą apie technines klaidas ir t.t. Jei ir yra techninių klaidų tai jos jūsų, o ne pirkėjų ! Atsakomybė už jas taip pat jūsų.
Laba diena, p. Genrik,

Labai Jūsų atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos, tai pirmas toks atvejis šiais metais iš beveik 900 parduotų automobilių. Nuolatos geriname savo paslaugų kokybę ir pasistengsime kad tokie atvejai nepasikartotų, informacija būtų nurodyta tiksli.
Pirkau šioje įmonėje automobilį Volvo V50 vasarą - esu patenkinta tiek pirkimo procesu, tiek pagalba sprendžiant iškilusius klausimus. Komanda labai atvira, operatyvi, profesionali - tai puikūs savo srities specialistai. Visas kolektyvas - tiek pardavimų, tiek serviso - suinteresuoti užtikrinti, kad parduotas automobilis gerai funkcionuotų ir teiktų tik teigiamas emocijas pirkėjui. Mano nuoširdžiausia asmeninė padėka - Mindaugui, Vilmantui, Liutaurui bei Viktorui. Longo.lt rinkausi visai atsitiktinai ir nei kiek nenusivyliau. Be jokios abejonės, ir kitą kartą, ieškodama automobilio, pirmiausia apsilankyčiau longo.lt. Linkiu visai komandai sėkmės!
Ričardas ir Laura
2019-11-04 11:58:53 IP 2i51fllu
Prieš savaitę nusipirkome automobilį iš longo.lt. Esame patenkinti, kadangi iškart kitą dieną naujasis mašiniukas buvo išbandytas tolimoje kelionėje - 301 km (nebuvo nieko daryta, nieko keista). Ištvėrė puikiai, tik gal dėl nebuvimo ratų suvedimo, teko šiek tiek tvirčiau vairą palaikyti, o šiaip viskas praėjo sklandžiai :) Tik po kelionės buvo pakeisti visi pagrindiniai dalykai (kuriuos reikia visada keisti kai perki naudotą auto).
Dėkojame vadybininkui Ugniui už konsultacijas, ir pagalbą. Buvo smulkus nesusižiūrėjimas, tai Ugnius pats atvežė dokumentus iki Regitros :) Ačiū. Beje kainos nenusiderėjom bet gavome dovanų :) Mašiniukas važiuoja, tikiuosi ir važiuos, o Longo kolektyvui linkiu visokeriopos sekmės.
Beje neužilgo pažystami taip pat nusipirko auto iš Longo, tai patenkinti. Longo.lt tikrai rekomenduojame.
Pirkėjas 2019-10-02 23:16:15
Susisiekdami su manimi apsimetate, kad nieko nebuvo? Aš jums viską papasakojau, pokalbis buvo išklausytas pagal Jūsų žodžius ir iš jūsų pusės buvo atsiprašoma už neprofesionalumą. Aš asmeniškai kalbėjau su direktoriumi Pauliu, ir niekas beveik nepasikeitė.
Ir vaizdas apie tai kad "viskas šaunu" yra sukurtas tikrai gerai, nes staiga dabar pasirodė problemos kuriu skelbime neparašyta, o nuotraukuose nematosi. Jeigu nemeluojate, kam tai yra padaryta? Jeigu galvojate apgaudinėti ir manote kad tai praeis - ne. Iš įmonės buvo teigta, kad jokiu problemu tikrai nėra. Po direktoriaus skambučio buvo pasakyta, kad yra ir kėbulo defektai, radijo, sedyniu ir t.t, bendroj sumoj šie remotai išeis apie 400 euru auto servise, todėl pasiūlė nuolaida, bet tik asmeniškai po pasiaaiškinimo. Net ne laukdami mano atsakymo ir neįpsėdami apie kitu žmoniu nora nusipirkti, jie pardavė mano žadinta automobilį, kaltindami jog aš nerezervavau jį - visiška nesąmone (nes norėjau atvažioti, o kas tai reiškia, kad nereikia ją rezervuoti patiems?). Visu pirmą, yra kliento noras, o ne noras parduoti ko greičiau bet kokiam žmogui. Neprofesionalūmas iš visu pusiu.

Eigu Jūs matot nepatikimūma iš klinto, reikia parduoti jam, jog tai pastatys taška konflikte, o jeigu nemeluojat, parduodami tvarkinga auto iš "17 įmonės darbuotoju", pasikeistu situacija ir komentaru šiu nebebutu.

Mielagiu, užsakymu iš kitu įmoniu čia nėra, o kaltinti klientus - ne išeitis. Tad, Jūms sprėsti ar tikėti šiu "įmonės" darbuotojams ar net ne stengtis į tokia pusė žiūrėti. Įsitikinės, kad mano atvėjis nėra vienintelis ir tikrai nepaskūtinis.

Esu įmonės direktorius, kalbėjome su Jumis asmeniškai, keli komentarai iš mano pusės:
1. Visų pirmiausia pirmu savo komentaru Jūs apšmeižėte įmonę, teigdamas kad mes esame s*****i, kad tokia įmonė neegzistuota, pridėjote nuotrauką kuri yra 2012 metų ir taip klaidinate kitus žmonės. Šį Jūsų pateikta informacija yra niekuo nepagrįsta.
2. Pirmųjų pokalbių metu pardavėjai Jums nemelavo sakydami, kad yra problemų su automobilio rakteliu, mes prekiaujame naudotais automobiliais ir deja, technika genda, ypač naudota, nuo to nesame apsaugoti ir jeigu pastebim problemą, visuomet automobilį išvežam į servisą, kas ir buvo padaryta šiuo atveju.
3. Nuo pardavėjo nepriklauso kiek laiko bus remontuojamas automobilis, todėl jis negalėjo tiksliai pasakyti, kada galima atvykti apžiūrėti automobilio.
4. Iš kart po Jūsų komentaro su Jumis susisiekiau ir pažadėjau Jus informuoti kai automobilis bus vietoje. Atvykus automobiliai aš jį asmeniškai apžiūrėjau ir surašiau visus trūkumus, taip pat Jums atsiunčiau papildomas automobilio nuotraukas.
5. Jums niekas neminėjo kad remontas kainuos 400 eurų, tai Jūsų prielaida. Tai yra 2003 metų Opel Vectra automobilis už 1800 eurų, kuris yra naudotas ir jo remontas jokiais būdais nebūtų siekęs 400 eurų.
6. Jokie defektai nebuvo nuo Jūsų slepiami ir taip pat Jums buvo pritaikyta 200 eurų nuolaida atsižvelgiant į automobilio trūkumus. Ir tokia tvarka galioja visiems klientams, jeigu pastebime trūkumų apžiūros metu, su klientu susitariame dėl galutinės kainos.
7. Dar kartą kartojame kad prekiaujame naudotais automobiliais ir jeigu žinome kad klientas iš kito miesto, mes visada stengiames dar kartą apžiūrėti automobilį ir informuoti klientą apie esamą būklę, tai buvo padaryta ir Jūsų atveju.
8. Mums svarbus kiekvienas klientas, bet pagal Jūsų logiką mes turėtume visus automobilius rezervuoti ir laukti kol kas nors atvyks, taip, deja, rinkoje nevyksta, nes yra begalė klientų kurie net ir pažadėję neatvyksta.
9. Jūs mums nesuteikėte jokios informacijos, kad automobilis vis dar domina Jus, todėl atvykus potencialiam klientui automobilis buvo parduotas. Mes negalime skaityti Jūsų minčių, būtų užtekę atsakyti, kad norite dieną pagalvoti ir mes būtume palaikę automobilį Jums.

Tikrai stengėmės su Jumis bendrauti draugiškai ir būti sąžiningi, tačiau iš Jūsų pusės sulaukėme tik šmeižto ir kitus klientus klaidinančios informacijos pateikimo.

Visiems kuriems kyla abejonių, kviečiame atvykti pas mus į aikštelę adresu Parodų g. 2, Vilnius. Susipažinsite su pardavimo komanda, apžiūrėsime mūsų parduodamus automobilius ir būsite pavaišinti kavos puodeliu. Lauksime!
UAB "Longo LT" 2019-09-28 16:36:54
Laba diena, p. Pirkėjau, labai apmaudu skaityti tokį Jūsų laišką, kuris neatitinka tikrovės. Ar galite prašau nurodyti koks automobilis Jus domino? Ir taip pat nurodyti savo vardą ir telefono numerį mums asmeniškai el. paštu info@longo.lt?
Mes patikrintume kada skambinote ir su kuo kalbėjote, visi mūsų pokalbiai įrašomi, todėl nebus problemų išsiaiškinti visą situaciją.
Kiekvieną mėnesį parduodame daugiau kaip 100 automobilių, mūsų įmonėje dirba 17 darbuotojų, visa ši informacija yra matoma šiame puslapyje.

Pirkėjas 2019-09-28 16:09:05
SUKČIAVIMAS IR ĮMONĖ, KURI EGZISTUOJA TIK ANT POPIERIAUS.

Norėjau nusipirkti automobilį iškart sumokėdamas visą sumą. Paskambinau į Longo.lt nurodytu numeriu, jie paėmė ragelį tik po minutės, o laukdami, kaip ir visos sukčiavimo bendrovės, klausote muzikos ir žodžių, kad jog Longo.lt yra didžiausia automobilių pardavimo įmonė Lietuvoje. Pakėlus ragelį, jie pasakė, kad su mašina viskas tvarkoj ir tu gali ateiti ją pasiimti. Aš pažadėjau atvažiuoti šeštadienį. Dar kartą pagalvojęs, aš jiems paskambinau kitą darbo dieną ir paklausiau apie visus dokumentus, kuriuos turi automobilis, ar reikia eiti į Regitra ir pan. Jie man atsakė nenoriai ir tarsi nesidžiaugė, kad uždaviau daug klausimų. Be to, jie sakė, kad staiga nustatė problemą automobilyje ir tariamai ją dabar sprendžia, todėl turiu paskambinti po dviejų dienų. Aš skambinu vėl, jie man sako, kad darbai dar nėra baigti ir jiems reikia dar kartą paskambinti šį penktadienio rytą. Paskambinę dar kartą, jie sako, kad turėtų baigti šiandien ir norėdami tiksliai žinoti, ar baigė, vakarė dar paskambinti jau dešimtą kartą (ir patys net ne paklausė mano vardo ir net nebandė patys skambinti). Skambinau vakare, jau nusiteikęs, tačiau niekas nekėlia telefono ragelį, tik groja muzika ir įjungtas pokalbis. Kitą dieną, kai teoriškai turėjau atvykti (šeštadienį), jie taip pat neatsakė į skambučius. Be abejo, visi bandymai prasimušti buvo svetainėje nurodytą darbo dieną.

Išanalizavęs situaciją buvau natūraliai įžeistas, nes svetainė ir teigiami komentarai (kurių iš principo nėra daug) suteikė vilties, kad tai buvo rimta įmonė, o nuotraukose esantis automobilis atrodė gerai prižiūrimi, nors kainavo nemažus pinigus nei kitose prekybos platformose. Jie rašo apie trijų mėnesių garantiją, tačiau, kaip matote, jie gali paprasčiausiai jums neatsakyti, kas atsitiks, kai pas juos atvyksite, tai jau jūs esate atsakingi patys. Bet ar yra kur atvykti?

„Įmonė“ yra įsikūrusi Vilniuje, aš pats esu iš kito miesto ir man reikėjo iš anksto žinoti apie šios įmonės patikimumą, kad galėčiau važioti nustatytą dieną. O įmonės jokios nėra. Niekur internete nerasite pagrindinio įmonės biuro, jų nuotraukų apie stovėjimo aikšteles ir pan. Viskas kas yra - tai automobilių nuotraukos ir už tvoros esanti mini aikštelė, po kurios ne matosi nei įmonė nei automobiliai, nėra juokių ženklų ir parodymų apie jų egzistavimą. Tik tai sukurta iliuzija, kad viskas yra šaunu ir čia yra gražūs automobilių nuotraukos, o čia tariamai didelė automobilių stovėjimo aikštelė, bet kas įrodys, kad tai yra jų automobiliai ir jų stovėjimo aikštelė? Visa tai sako, kad kompaniją iš tikrųjų sudaro vienas ar maksimum du žmonės, kurie nėra kažkokie tai profesionalai, apgaudinėja klientus, nesuteikia jokių garantijų ir atsiima pinigus iš Jūsų sąskaitos telefone, kol galėsite juos pasiekti skambinus.

Tiesą sakant, tai yra a*******i ir įmonė, apie kurią žino tik pora žmonių, o visi komentarai yra feikiškį (netikri), kurie parašyti pačių "įmonės" darbuotojais. Raginu netikėti ir vengti šios įmonės ir visų joje dalyvaujančių, taip pat partnerių, tokių kaip mogo.lt, ir tų auto-įmonių, kurios su jais dirba. Keista, kad apie tai niekas nerašo, matyt, visi blogi atsiliepimai ištrinami.
SUKČIAVIMAS IR ĮMONĖ, KURI EGZISTUOJA TIK ANT POPIERIAUS.

Šaunuoliai. Pirkau automobilį šioje bendrovėje ir esu patenkintas jų darbu ir aptarnavimu. Dėl nieko nereikėjo rūpintis, viską sutvarkė bendrovės darbuotojai. Aukšto lygio vadyba, puikus atgalinis ryšys, vakarietiški standartai.
Ačiū Ugniui už profesionalų tarpininkavimą ir pagalbą įsigyjant iš LONGO Škoda automobilį.
Labai likome patenkinti.Rekomenduojame.
Sveiki. Su vyru pirkome is Longo automobili Mercedes Benz 2010metu, mums padejo ji issirinkti vadybininkas Liutauras. Esame labai patenkinti pasiriktu autu ir nuosirdzia pagalba ir patarimais.Rekomenduoju.
Su šeima sugalvojome nusipirkti automobilį.
Atvažiavome į Longo. Labai nustebino automobilių pasirinkimas. Tikrai tiko ir patiko daug variantų, bet puikus vadybininkas Vilmantas, mums patarė bei padėjo apsispręsti. Nusipirkome puikų automobilį, labai pradžiugino, kad automobilis turi garantiją. Jau važinėjame kelis mėnesius ir esame labai laimingi.
Dar kartą labai dėkui Longo.
Erikas 2019-06-07 22:57:13
Įsigijau automobilį iš Longo.lt. Automobilis (VW Passat 2009) turėjo tikrą ridą, dokumentus, nebuvo daužtas, pereita techninė apžiūra. Man užteko atvažiuoti, pasirašyt sutartį ir sumokėti už automobilį ir buvau operatyviai palydėtas iki Regitros kur paaiškino visą procedūrą kaip pirmą kartą įregistruoti automobilį Lietuvoje ir valandos bėgyje buvau registruotas naujuoju automobilio šeimininku. Automobilis geros būklės, pradėjus naudotis buvo pastebėtas stabdžių gedimas, kurį su Vadybininko Ugniaus pagalba operatyviai pašalinome. Žmonės tikrai kokybiškai patikrina automobilius Olandijoje, pateikia visą istorija ir suteikia garantija. Jei ieškote konkretaus automobilio modelio ir metų, kreipkitės, Longo.lt informuos jus atsiradus naujam automobiliui jų aikštelėje. Dar pas juos apsilankysime kai ieškosime automobilių atnaujinimo mūsų šeimai.
Laba diena, Erikai,

Džiaugiames, kad galėjome Jums padėti įsigyjant naują automobilį!
Linkime ilgai ir laimingai naudotis nauju pirkiniu:)

UAB "Longo LT"
Petras 2019-04-26 18:10:58
Tragiskos auto, patys nuperka mirusius auto ir bando juos parduoti, teko ziureti kelios masinos kurios buvo mustos ir dazytos, pagal nuotraukas masinos atrodo tvarkingos taciau atvaziavus buvo daug rudeliu, auto varyklis dirbo negraziai, salonas pilnai mires, turejo daug kitu problemu, tad neigiamai vertinu siuos imones veikla, nes parduoda visiskus lavonus uz nemazus pinigus taciau raso kad auto puikios bukles.
Laba diena, p. Petrai,

Ar galite prašau įvardinti konkrečiai kuriuos automobilius apžiūrėjote ir kas konkrečiai buvo negerai su automobiliais? Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją ir už savo automobilius atsakome, todėl tokie nekonkretūs kaltinimai yra panašiau į piktą konkurentą.

Atsiprašome jeigu klystame ir jeigu nurodysite konkrečius automobilius mes tikrai pasistengsime juos pilnai sutvarkyti ir pasimokę iš savo klaidų daugiau tokių automobilių nevežti.

Longo LT
Deividas 2019-04-23 14:43:25
Pasiskambinus telefonu ir paklausus apie automobilio būklė buvo pasakyta, jog automobilis techniškai tvarkingas ir neturi jokių defektų atvažiavus apžiūrėti automobilio tiesa buvo kiek kitokia. Atvažiavus visų pirma akumuliatorius buvo mires prikūre su laidais, kad bent užsivest. Motoras apsitepalaves, pagazavus išmete kažkokia klaida (EGR man atrodo), priekiniuose stabdžių diskuose išvis nebėra mėsos, padangos uždėtos išvis katastrofa, priekinės padangos šonai nuėsti, smagratis barška, slenkstis vairuotojo įlenktas, kebulas apdaužytas. NEREKOMENDUOJU!
Laba diena, p. Deividai,

Labai atsiprašome, kad Jums teko susidurti su tokia situacija. Ar galite prašau patikslinti kokį automobilį apžiūrinėjote? Norime įsigilinti į šią situaciją ir pasirūpinti, kad taip daugiau nepasikartotų. Prekiaujame su naudotais automobiliai, todėl visuomet yra rizika, kad vienas ar kitas automobilis klientui nepatiks ar bus kažkokių trūkumų, kurių niekada nuo klientų neslėpsime.

Mes nesame ta įmonė, kad prieš atvažiuojant klientui užveda automobilį ir jį pašildo, todėl natūralu, kad kartais akumuliatorius gali būti nusilpęs ir klientams perkantiems automobilį jį pakrauname arba pakeičiame.
Kiekvieno automobilio variklio neplauname, kad paslėpti gedimą.
Tai yra naudotas automobilis ir variklis bet kada bet kokią klaidą gali išmesti, jūsų pasakymas "kažkokią" skamba nerimtai.
Automobilis techninę apžiūrą praėjo be jokios pagalbos, todėl stadžiai atitinka jiems keliamus reikalavimus, galime kartu dar kartą nuvykti į techninių apžiūrų stotį.
Dar kartą pasikartosime tai yra naudotas automobilis ir natūralu, kad jis turės kėbulo defektų, visuomet galima rinktis alternatyvą ir pirkti naują automobilį iš salono.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Geležinkelio g. 12, Varanausko k., LT-64282 Alytaus r.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

Lietuvos žurnalistai reiškia paramą persekiojamiems kolegoms Baltarusijoje
Lietuvos žurnalistai reiškia paramą persekiojamiems kolegoms Baltarusijoje 08-13 14:17
Lietuvos žiniasklaidos priemonių vadovai ketvirtadienį išreiškė solidarumą Baltarusijoje persekiojamiems žurnalistais ir pasiūlė pagalbą nepriklausomai žiniasklaidai Baltarusijoje.
"Maxima" atidarė pirmą parduotuvę Šventojoje
"Maxima" atidarė pirmą parduotuvę Šventojoje 08-13 13:31
Ketvirtadienį Šventojoje atidaryta 582 kv. m. ploto "Maximos" parduotuvė, į kurią investuota daugiau kaip 1,6 mln. Eur.
D. Grybauskaitė ragina A. Lukašenką trauktis
D. Grybauskaitė ragina A. Lukašenką trauktis 08-13 12:45
Kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį paragino Baltarusijos prezidentą Aliaksandrą Lukašenką trauktis iš šalies, tęsiantis protestams prieš rinkimų rezultatų...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?