Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Longo LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Longo LT

Atsiliepimai apie Longo LT, UAB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Longo LT, UAB

Šaunuoliai. Pirkau automobilį šioje bendrovėje ir esu patenkintas jų darbu ir aptarnavimu. Dėl nieko nereikėjo rūpintis, viską sutvarkė bendrovės darbuotojai. Aukšto lygio vadyba, puikus atgalinis ryšys, vakarietiški standartai.
Ačiū Ugniui už profesionalų tarpininkavimą ir pagalbą įsigyjant iš LONGO Škoda automobilį.
Labai likome patenkinti.Rekomenduojame.
Sveiki. Su vyru pirkome is Longo automobili Mercedes Benz 2010metu, mums padejo ji issirinkti vadybininkas Liutauras. Esame labai patenkinti pasiriktu autu ir nuosirdzia pagalba ir patarimais.Rekomenduoju.
Su šeima sugalvojome nusipirkti automobilį.
Atvažiavome į Longo. Labai nustebino automobilių pasirinkimas. Tikrai tiko ir patiko daug variantų, bet puikus vadybininkas Vilmantas, mums patarė bei padėjo apsispręsti. Nusipirkome puikų automobilį, labai pradžiugino, kad automobilis turi garantiją. Jau važinėjame kelis mėnesius ir esame labai laimingi.
Dar kartą labai dėkui Longo.
Erikas 2019-06-07 22:57:13
Įsigijau automobilį iš Longo.lt. Automobilis (VW Passat 2009) turėjo tikrą ridą, dokumentus, nebuvo daužtas, pereita techninė apžiūra. Man užteko atvažiuoti, pasirašyt sutartį ir sumokėti už automobilį ir buvau operatyviai palydėtas iki Regitros kur paaiškino visą procedūrą kaip pirmą kartą įregistruoti automobilį Lietuvoje ir valandos bėgyje buvau registruotas naujuoju automobilio šeimininku. Automobilis geros būklės, pradėjus naudotis buvo pastebėtas stabdžių gedimas, kurį su Vadybininko Ugniaus pagalba operatyviai pašalinome. Žmonės tikrai kokybiškai patikrina automobilius Olandijoje, pateikia visą istorija ir suteikia garantija. Jei ieškote konkretaus automobilio modelio ir metų, kreipkitės, Longo.lt informuos jus atsiradus naujam automobiliui jų aikštelėje. Dar pas juos apsilankysime kai ieškosime automobilių atnaujinimo mūsų šeimai.
Laba diena, Erikai,

Džiaugiames, kad galėjome Jums padėti įsigyjant naują automobilį!
Linkime ilgai ir laimingai naudotis nauju pirkiniu:)

UAB "Longo LT"
Petras 2019-04-26 18:10:58
Tragiskos auto, patys nuperka mirusius auto ir bando juos parduoti, teko ziureti kelios masinos kurios buvo mustos ir dazytos, pagal nuotraukas masinos atrodo tvarkingos taciau atvaziavus buvo daug rudeliu, auto varyklis dirbo negraziai, salonas pilnai mires, turejo daug kitu problemu, tad neigiamai vertinu siuos imones veikla, nes parduoda visiskus lavonus uz nemazus pinigus taciau raso kad auto puikios bukles.
Laba diena, p. Petrai,

Ar galite prašau įvardinti konkrečiai kuriuos automobilius apžiūrėjote ir kas konkrečiai buvo negerai su automobiliais? Visiems parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją ir už savo automobilius atsakome, todėl tokie nekonkretūs kaltinimai yra panašiau į piktą konkurentą.

Atsiprašome jeigu klystame ir jeigu nurodysite konkrečius automobilius mes tikrai pasistengsime juos pilnai sutvarkyti ir pasimokę iš savo klaidų daugiau tokių automobilių nevežti.

Longo LT
Deividas 2019-04-23 14:43:25
Pasiskambinus telefonu ir paklausus apie automobilio būklė buvo pasakyta, jog automobilis techniškai tvarkingas ir neturi jokių defektų atvažiavus apžiūrėti automobilio tiesa buvo kiek kitokia. Atvažiavus visų pirma akumuliatorius buvo mires prikūre su laidais, kad bent užsivest. Motoras apsitepalaves, pagazavus išmete kažkokia klaida (EGR man atrodo), priekiniuose stabdžių diskuose išvis nebėra mėsos, padangos uždėtos išvis katastrofa, priekinės padangos šonai nuėsti, smagratis barška, slenkstis vairuotojo įlenktas, kebulas apdaužytas. NEREKOMENDUOJU!
Laba diena, p. Deividai,

Labai atsiprašome, kad Jums teko susidurti su tokia situacija. Ar galite prašau patikslinti kokį automobilį apžiūrinėjote? Norime įsigilinti į šią situaciją ir pasirūpinti, kad taip daugiau nepasikartotų. Prekiaujame su naudotais automobiliai, todėl visuomet yra rizika, kad vienas ar kitas automobilis klientui nepatiks ar bus kažkokių trūkumų, kurių niekada nuo klientų neslėpsime.

Mes nesame ta įmonė, kad prieš atvažiuojant klientui užveda automobilį ir jį pašildo, todėl natūralu, kad kartais akumuliatorius gali būti nusilpęs ir klientams perkantiems automobilį jį pakrauname arba pakeičiame.
Kiekvieno automobilio variklio neplauname, kad paslėpti gedimą.
Tai yra naudotas automobilis ir variklis bet kada bet kokią klaidą gali išmesti, jūsų pasakymas "kažkokią" skamba nerimtai.
Automobilis techninę apžiūrą praėjo be jokios pagalbos, todėl stadžiai atitinka jiems keliamus reikalavimus, galime kartu dar kartą nuvykti į techninių apžiūrų stotį.
Dar kartą pasikartosime tai yra naudotas automobilis ir natūralu, kad jis turės kėbulo defektų, visuomet galima rinktis alternatyvą ir pirkti naują automobilį iš salono.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Panevėžys paskelbė architektūrinį konkursą baseinui
Panevėžys paskelbė architektūrinį konkursą baseinui 09-20 18:24
Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė architektūrinį konkursą naujam baseinui, rekonstruojant "Aukštaitijos" sporto kompleksą. Iš viso planuojama investuoti 15 mln. Eur.
Rinkas kelia lūkesčiai dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių
Rinkas kelia lūkesčiai dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių 09-20 17:06
Pasaulio rinkose taisėsi rizikos fonas, o Amerika vėl taikosi į rekordus, tęsiantis svarbiam JAV ir Kinijos derybų dėl prekybos etapui. Baltijos biržoje gyvastį užtikrino Šiaulių bankas.

"Brexit" įvyks..

Microsoft 141,07 +1,84%