Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Londesa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Londesa

Atsiliepimai apie Londesa, UAB

Cityrush

Subalansuoto maisto rinkiniai gyvenantiems miesto ritmu
Parašyk savo nuomonę apie Londesa, UAB

Lyginant su kitais tiekėjais, City rush maistas tikrai labai prastas. Turbūt labiausiai tinkamas klientui kuriam nesvarbu ką valgyti.
Aurimas 2022-03-25 10:19:21
Cityrush paslaugomis Kaune naudojuosi jau daugiau negu pusantrų metų. Paskui mane paslauga pradėjo naudotis mano draugai, artiemieji, kolegos. Viskas veikia be priekaištų - administracija bendrauja ir atsako labai greitai, kurjeriai dirba kaip laikrodis (net nepastebiu kada maistas būna pristatytas), o šefai gamina skaniai, maistas skirtingas ir neatsibosta. Įmonė labai patikima, paslauga daugiau negu verta savo pinigų. Prieš pasirinkdamas tiekėją internete radau daug nuomonių, ir per pusantrų metų įsitikinau, kad neigiami komentarai šiai įmonei ateina arba iš konkurentų, arba iš aplamai viskuo gyvenime nepatenkintų, išpuikusių asmenų, kurie ir restoranuose, ir taksuose, ir darbe kelia konfliktus ir viskuo piktinasi.

Kam per ilgai skaityti: jeigu ieškote patikimo tiekėjo, skanaus maisto, ir geros kainos - rekomenduoju šią įmonę.

Jeigu komentarą skaitys įmonės direktorius - Jūsų personalas (vadyba - Gabrielė, Kauno kurjeriai ir virtuvė) nusipelno paskatinimo už puikų darbą. Šaunuoliai.
Sveiki, Aurimai,

ačiū už gerą ir teisingą įvertinimą. Daugelis mūsų darbuotojų supranta ir atitinka įmonės viziją ir darbo etiką.

Gabrielė išties yra geriausia klientų vadybininkė, Kauno komandą apdovanosime.

Linkėjimai,
Tauras CR

Nikadita
Event Guru

Adresas: Vytauto g. 37-1, LT-08122 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Apie mus 2011 m. vasario mėn. duris atvėrė restoranas "Natali" Žalgirio g. 92, Vilnius, "Kernavės verslo centre", II aukšte. Jūsų paslaugoms erdvi salė (galime priimti: banketo metu - iki 150 svečių, furšeto metu - iki 250 svečių). VIDEO: http://youtu.be/FOx4w7g_gvY Šaunus restoranų "Natali" kolektyvas padės Jums...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui 06-30 01:01
Poveikio aplinkai deklaravimas verslui tampa reputacijos reikalu, o galiausiai taps ir privalomu dalyku. EPD yra vienas iš būdų skaidriai parodyti kokį poveikį aplinkai turi produktas per visą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

PepsiCo 166,73 +1,66%
AT&T 20,95 +1,65%