Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lonas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lonas

Atsiliepimai apie Lonas, UAB

Komforto meistrai
Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Lonas, UAB

Pirkome čiužinį Mūzą, idealus miegui. Manėme, kad bus per kietas, bet atsiliepimai tik geriausi.
Puikius čiužinys, aptarnavimas ir sėkmės Jums!
Noriu pagirti šios įmonės čiužinius. Šeimoj porą čiužinių pirkom prieš kokius ~4-5 metus, tai kokybę/komfortu ir ilgaamžiškumu džiaugiamės. Nėra prie ko prikibti. Ir kiek prisimenu aptarnavimas Lone Urmo miestelyje buvo puikus, pardavėja puikiai patarė kokį čiužinį išsirinkti, pagal mūsų poreikius.
Labai kokybiškas, patogus ir padedantis puikiai išaimiegoti bei pailsėti. Esame LABAI patenkinti tiek LONO produkcija, tiek efektyviu bendravimu ir sklandžiu pristatymu.
Tiems, kurie renkasi čiužinį, dvejoja ir negali apsispręsti, rekomenduojame LONĄ. SUPER čiužiniai!
Pirkome čiužinius. Vienas čiužinys buvo labai nekokybiškas ir permiegojus vieną naktį suaugusiam žmogui (tikrai neviršijus galimo svorio) atsirado nemaža įduba. Pranešėme kokybės skyriui, pateikėme reikiamą info ir situaciją išsprendėme☺ lb maloni kokybės skyriaus moteris, įvertinus situaciją greit priėmė sprendimą čiužinį pakeisti. Labai džiaugiuosiu, kad problema greit buvo išspręsta, nereikėjo už nieką mokėti, čiužinius gavome kitokius, bet tikiuosi šį kartą nenuvils. Kadangi viskas vyko operatyviai, kitą kartą vėl pirkčiau lonas čiužinius☺ dirbkite taip ir toliau. Sėkmės.
Perkant lova su ciuziniu uz 1500eur, jei nori pasirinkti laika, kada tau atves ciuzini, is taves praso dar primoketi papildomai 10eur. Truputi apsurdas kai ir taip sumokama apvali suma uz lova, kuri kokybe galiu pasakyt ne kuom skiriasi nuo lenkiskos 3 kart pigesnes. Tai bent jau aptarnavimas patemptu ta permokama suma.
Nors ciuzinio dar nenusipirkau, kol kas sprendziame ir renkames, bet labai norisi pagirti Klaipedoje, Baltijos pr dirbancia pardaveja. Labai malonus aptarnavimas, paslaugi moteris, isejau pilna informacijos!
Gerbiami klientai, siūlau prieš perkant iš Lono atidžiai įsiskaityti į jų sutartį. Gavus čiužinį Jūs maloniai nustebsite gavę ir garantiją, kad galėsite pakeisti jį į kitą (jei netiks) per 30 dienų. Tačiau kai aš užsimaniau tai padaryti, man pasakė, kad reiks keisti užvalkalą (150 eur), higieninį maišą (15 eur), sumokėt transporto išlaidas. O jei norėsite grąžinti prekę kaip priklauso pagal įstatymus, bus sudėtinga, nes anot sutarties "pakuotė turi būti nepažeista", daiktas neturi būti naudotas. Kitaip tariant - kai gausite čiužinį ir norėsite įsitikinti, kad jis jums tinka - nieko neatpakuokite, nes jei prakirpsite celofaną, gražinti negalėsite. Miegokite ant supakuoto čiužinio ir mėgaukitės, kol suprasite ar jis jums tinkamas. APSURDAS!!!!!!!!!!!!!! Manau kreipsiuos į vartotojų teises.
Darius 2018-10-23 17:04:26
Akivaizdu nepripažinsite savo klaidos, ginsite savo imones interesus.matosi kad per skistas vadovas.Tačiau nuotraukos sako ka kita. Kiekvienas turi savo faktus. Kaip gamintojas tikrai neatinkat standartu. Faktas kad jusu čiužinai nekokybiški pats turiu jusu ir galiu paskyti jis blogos kokybes, išsigulejo per anksti, nes svoris nera pritaikytas iki 100kg tai kaip jis gali išlaikyti tuos septinius metus, jei mes viršijam dviese megodami, nebent mes turime sverti po 50kg.Patarimas; jums i Azija kelias, lengvesni žmones rinka didesne, ir atsiliepimu neparašys. Lietuviu rinka maža ir jeigu nera kokybes tai kaip galima pirkti Lietuviška preke?
Kai IKEA prekiaus jusu gaminiu tada supprasiu kad pasitaise kokybe, o dabar dar jusu prekes tinka trečiom šalim
Man daug panašiau, kad čia jūs esate skystas klientas, kuris gaudamas aiškius argumentus, vistiek bando įrodyti savo tiesas. Nepatiko-neperki, parašai komentarą ir uždarai klausimą. Ir šiaip, civilizuoti žmonės savo priblemas sprendžia privačiai, ar čia tokia nauja mada? Dar paprašykit visų savo draugų feisbuke įmonę įvertinti vienetuku su viltimi, kad gausit nemokamą čiužinį.
Lonu tikrai nenusivyliau, nors turiu pakankamai mažai prekių, bet viskas super.
Darius 2018-10-22 12:16:59
blokos kokybe gamyntojau taip suprantu 2013m gamynote nekokybiškus čiužiniu
taip atrodo kad blogai nukopijavot
kitas gamintojas duoda ilgesne garantija ir geresnes salygos,
kodel jus tik sau naudingom salygom garantojas susikuret, jus nežiurit kad klijentu
geda
Sveiki Dariau,
Blogai suprantate teigdamas, kad gaminome blogos kokybės čiužinius. Šiam teigimui nėra visiškai jokio pagrindo teigti.
Mes čiužinių nekopijuojame, o kuriame savo. Jūsų teiginiui, kad kopijuojame čiužinius nėra visiškai jokio pagrindo teigti.

Jūsų teisė rinktis kitą gamintoją, mes to tikrai neuždrausime, tačiau lyginate nesulyginamus gaminius.
Kalbant apie konkurentų geresnę garantiją, kaip Jūs teigiate, įsigydamas atkreipkite dėmesį į šias pastraipas (jos pateikiamos gamintojo puslapyje prie garantinių sąlygų):
- Natūralus gaminio nusidėvėjimas ar jo savybių pasikeitimas, nelaikomas kokybės trūkumu, todėl jam, taip pat bet kokiems atsitiktiniams nudaužymams, nubraižymams ir pan., garantija netaikoma.
- 25 metų garantija suteikiama čiužinių ir / ar lovų pagrindų medžiagų ir gamybos defektams

Prieš įsigijant gaminį siūlau pasiaiškinti ką šie teiginiai iš tikrųjų reiškia.

Geros Jums dienos ir protingo pasirinkimo,
blokos kokybe gamyntojau taip suprantu 2013m gamynote nekokybiškus čiužiniu
taip atrodo kad blogai nukopijavot
kitas gamintojas duoda ilgesne garantija ir geresnes salygos,
geda
Darius 2018-10-02 11:14:51
Ketvirto menesio susirašynejimo paaiškeja detales,
komentaras iš LONO:
Jei nebus išsigulėjimo, jums grąžinsime jūsų esamą čiužinį ir paprašysime tik susimokėti už higieninį 20EUR. Nieko papildomai nereikės mokėti.
O jei bus išsigulėjimas elgsimės pagal garantinį kaip jūs ir nurodėte priemoka 40 proc.

Milda Babkinienė

kokie neišpruse darbuotojai dirba LONAS po ketvirto menesio gaunu atsakyma kad reikes damoketi ir susimoketi
Geriau nupirksiu iš IKEA ten garantija 25m
kažkam reikia pasimokinti kaip reikia dirpti
Sveiki Dariau,
Informaciją dėl higieninio užvalkalo pakaitiniam čiužiniui priemokos, jei Jūsų čiužinyje nebus išsigulėjimo, garantinio aptarnavimo vadybininkė pateikė viename iš pirmų laiškų. Apgailestaujame, jei šią informaciją tik dabar pamatėte ir ji jus nuliūdino. Galite pasirinkti negauti pakaitinio čiužinio, jei turite ant kur miegoti - tokiu būdu nereikės mokėti ne garantiniu atveju 20 Eur.
Garantiją ir jos sąlygas gavote, kai pirkote gaminį 2013 m., tad manau tuo metu galiojusios sąlygos taip pat Jums ne naujiena.

Ketvirto menesio susirašynejimo paaiškeja detales,
komentaras iš LONO:

Milda Babkinienė

Geriau nupirksiu iš IKEA ten garantija 25m
kažkam reikia pasimokinti kaip reikia dirpti
Darius 2018-09-18 10:33:30
Sveiki
Malonu kad atsakomybė prisimenate.
Taip 7m.garantija.bet pasirodo garantija aferistus primena.Kaip siųsta jūsų dokumentai.
7 punktas gaves pretenzija pardavėjas įsipareigoja per tris darbo dienas susisiekti su pirkėju ir sutarti protinga, abiem pusėms tinkama terminą apžiūrėti ir įvertinti trūkumus, juos panaikinti arba pakeisti gaminį nauju.
išvada: nebuvo susisiekta per trys darbo dienas.nuotraukose puikiai matosi išgulejimai, jokio protingo sprendimo nebuvo pasiūlyta, pakeitimas neįmanomas. Jums nenaudinga to daryti.Matosi kaip vengiant
greitai, ketvirtas mėnuo.
Atvykę specialistai neturejo net darbo įrankiu kuom pamatuoti, reikejo savo duoti.
išvada siunčia darbuotojus be įrankių matavimo prietaisu, centimetro ar liniuotes
tai ka galima spresti, apie vadovaujama personalą ir vadovus. Kyla klausimas kam tie specialistai ir kodel reikia išvesti čiužinį, kai 7 punkte nurodo aiškius garantinio aptarnavimą.
Pasirodo jūsų rekomendacijos "Harmonija"
neatinka jusu produktą
čiužinys dvigulis, miegi dviese viršija 160-180kg normas.
Kaip pirkome tikrai niekas neinformavo
kad jusu čiužiniai tik vaikams skirti iki 100kg
išvada čiužiniai pritaikyti gulėti vaikams
arba iki 100kg
mes pirkome dviguli jis neatitinka svorio koficientui, del to išsigulėjo, gamintojas neprisiima atsakomybes.
galiu palinkėti
gerai darbuotis, geros kokybės,
kuo mažiau nusiskundimų.
dėkui už dėmesi.
Sveiki Dariau,
Galime daug diskutuoti ką mes darome gerai ar blogai - vietos interpretacijoms čia labai daug. Neneigiam, kad padarome klaidų ir klystame - vis dėlto įmonėje dirba ne mašinos, o žmonės. Kadangi garantija virš 2 m. yra suteikiama įmonės valia, įmonė ir nustato taisykles, kaip ji yra taikoma. Žiūrint iš šios dienos perspektyvos sutinku, kad sąlygos garantijoje taisytinos, todėl ji buvo pakeista ir atnaujinta nuo 2016m.
Aišku yra tik viena - šia diskusija Jūsų problemos neišspręsime, o tai padaryti norėtųsi. Jeigu sutinkate, parašykite kokybe@lonas.lt.

Sveiki
Malonu kad atsakomybė prisimenate.
greitai, ketvirtas mėnuo.
Pasirodo jūsų rekomendacijos "Harmonija"
neatinka jusu produktą
čiužinys dvigulis, miegi dviese viršija 160-180kg normas.
Kaip pirkome tikrai niekas neinformavo
kuo mažiau nusiskundimų.
dėkui už dėmesi.
Darius 2018-08-28 14:33:55
sveiki
blogos kokybės gamintojau.buvau pirkęs čiužinį 2013.08-2018.08 dabar tinka tik išmetimui, nes išsigulejo.Teks Išmesti.
4-5metai ir išmetimas nors garantija 10m yra dokumentai patvirtinantis. Lonas bėga nuo problemų sprendimo jau trys mėn.Buvo atvažiavę atstovai jų ekspertai du vaikinai matė išgulėjimus, pasirodo be reikalo, nes jie nėra ekspertai.garantinio aptarnavimo specialistė prašė čiūžini padėti ant žemės (ant grindų).Garantinis buvo suteiktas 10 m. yra dokumentai o dabar tik 7 m.
išvada Lonas apsimelavo jau trys mėnesius trunka procedūros.pagalvokite prieš perkantis ar einantis dirbti i blogą kompanija. Kur reikes spresti problemų problemas.įmonė bloga reputacija
Sveiki Dariau,

Gaila, kad nepavyksta atrasti kompromiso, tačiau mes dar nenuleidžiame rankų.

Pirmiausiai, norėčiau pabrėžti, kad 2013 m. čiužiniui Harmonija*** galiojo 7m. garantija - 2m. suteikiami vadovaujantis LR įstatymais ir 5 papildomi metai įmonės valia. Prisegu tuo metu galiojusią garantiją. Jeigu yra kitaip, pateikite Jūsų turimą garantijos variantą, galbūt įvyko klaida.
Antra, garantijos bendrųjų nuostatų 4 punktas nurodo, kad garantija dėl išsigulėjimo taikoma čiužiniui, kuris patiria daugiau nei 10% aukščio deformaciją. <- Kad tai įvertinti, pas Jus buvo atvykę specialistai, kurie turėjo pamatuoti kiek deformavęsis čiužinys. Pamatuoti deja neleido galimybės, nes čiužinį reikia dėti ant lygaus paviršiaus. Šiuo atveju lovos grotelės yra netinkamas paviršius, nes jos turi lengvą išsigaubimą.
Trečia, Jums buvo pasiūlyta, kad Jūsų čiužinį mes paimam apžiūrai į mūsų gamyklą ir kol tikrinam, atvežam Jums pakaitinį čiužinį, kad galėtumėt toliau ramiai miegoti.
Deja, ties šia vieta konstruktyvus bendravimas mano žiniomis nutrūko. Visada stengiamės, kad klientai liktų patenkinti ne tik pirkimo metu, bet ir ilgą laiką po pirkimo. Kadangi kiekvienas klientas mums yra svarbus, mes vis dar norime išspręsti šią Jūsų problemą. Jeigu norite ir Jūs - susisiekite Jums žinomais kontaktais.

arvis 2018-09-13 13:00:22
Jei jau ieskot darbuotoju ir dedat skelbimus i interneta tai prasau rasykit tiesiai sviesiai, kaip yra "Kurjerio asistentas" UAB "Lonas" pristatymo tarnybai reikia pagalbinio žmogaus. Darbo pobūdis čiužinių krovimas, nešimas, darbas sandėlyje Perskaicius galima pagalvoti jog busi tikras kurjerio asistentas pasikrovimui ir vaziuoji kartu su kurjeriu, kaip pagalbinis, o realybeje busi tiesiog Sandelininkas krausi masinas, tampysi ciuzinius, turesi dirbt su lapais uzpajamuot, skenuot produkcija ir visa tai uz stebuklingus 450e :D, tegul direktoriu vaikai uz tiek ir dirba;)) neprigaudinekit zmoniu.

Atsiprašome, jei darbo skelbimas Jus suklaidino ir jį neteisingai supratote. Darbo pokalbio metu, manau, visi neaiškumai bei sąlygos buvo paaiškinti ir laisva valia nusprendėte ar tai Jus tenkina ar ne.
Į įžvalgas ir pasiūlymus būtinai atkreipsime dėmesį ateityje. Ačiū.

T 2018-04-19 14:53:40
Kokybiški, gražus baldai. Tik reiktų Ukmergės g. BIG prekybos centro salone dirbančią pardavėją apmokyti, kaip bendrauti su pirkėjais. Turėtų būti suteikiama pilnai informacija.

Konkretus atvejis, nebuvo informuota, jog lovos grotelės neišsirenka, kurios yra 2m x1, 8m. O kai paskambini ir paklausi ką tokiu atveju daryti, nes grotelių neišeina užnešti į antrą aukštą, nes jos pre didelės, pasako lauk 2 savaites ir susimokėk 50 eurų už kitas kurios jau yra iš dviejų dalių. Kaip paklausi kodėl nebuvo suteikta informacija, atsakoma ne mūsų rūpestis, kita karta informuosime. Taip neturėtų būti.
Labai atsiprašome dėl salono darbuotojo neprofesionalumo. Pažadam atsižvelgti į Jūsų pastabas.
Jeigu susisiektumėte su mumis el. paštu saulius@lonas.lt, rastume sprendimų, kaip kompensuoti šią susiklosčiusią neteisybę Jūsų atžvilgiu.

LONAS

Puikūs čiužiniai :). Jei pirkti - tai tik Lono čiužinį, renkantis tarp kainos ir kokybės
audrius 2017-03-05 20:09:28
Tikra šūdina llietuviška įmonė, nesugeba laiku pagaminti čiužinio.
Gerb. Audriau,
Apgailstaujame dėl laiku neįvykdyto užsakymo. Jeigu parašytumėte mums el. paštu savo užsakymo numerį - suteiktume jums pilną informaciją, kokia to priežastis.
Patikinam, kad tai yra itin reti atvejai, kai nespėjam sutartu laiku įvykdyti užsakymų.
Dar kartą atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

Direktorius
Domas Jakutis
Lonas
Tikra šūdina llietuviška įmonė, nesugeba laiku pagaminti čiužinio.
Pirkome lovą ir čiužinį. Esame patenkinti baldo kokybe bei aptarnavimu. Labai punktuali įmonė, baldą pagamino, pristatė bei surinko sutartu laiku. Darbuotojai tvarkingi, malonūs bei profesionalūs.

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.
Algonika
Plieno sprendimai interjerui

Adresas: Liepų g. 12, Zapyškis, LT-53416 Kauno r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); eksportas; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai.
"UAB „Algonika“ – tai metalo apdirbimo įmonė, įkurta 2002 metais. Pagrindinė įmonės veikla yra metalo produktų gamyba baldų pramonei ir miltelinio dažymo paslaugos. Įmonė nuo įkūrimo sėkmingai dirba metalo apdirbimo srityje: gamina baldų furnitūrą ir nestandartinius metalo gaminius baldų pramonei, įvairias...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Panevėžys paskelbė architektūrinį konkursą baseinui
Panevėžys paskelbė architektūrinį konkursą baseinui 09-20 18:24
Panevėžio miesto savivaldybė paskelbė architektūrinį konkursą naujam baseinui, rekonstruojant "Aukštaitijos" sporto kompleksą. Iš viso planuojama investuoti 15 mln. Eur.
Rinkas kelia lūkesčiai dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių
Rinkas kelia lūkesčiai dėl JAV ir Kinijos prekybinių santykių 09-20 17:06
Pasaulio rinkose taisėsi rizikos fonas, o Amerika vėl taikosi į rekordus, tęsiantis svarbiam JAV ir Kinijos derybų dėl prekybos etapui. Baltijos biržoje gyvastį užtikrino Šiaulių bankas.

"Brexit" įvyks..

Microsoft 141,07 +1,84%