Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LoMinda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LoMinda

Atsiliepimai apie LoMinda, UAB

Valykla "LoMinda"

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie LoMinda, UAB

Labai liūdna, kad po karantino pasikeitė rūbus priimantis personalas. Aptarnavimas dabar nemalonus, nemandagus ir dar pasijauti kaltu, kad atnešei rūbą su dėme. Už tokias paslaugų kainas, kurios yra nemažos, norėtųsi kokybiškų paslaugų ir malonaus aptarnavimo.
Pagrindinis įmonės trūkumas - kainos. Visiškai neadekvačios. Nors išvalo laiku ir pakankamai greitai (keletą kartų pasitaikė nekokybiškas išvalymas), tačiau mano patirtis rodo, kad kainos iki 2-3 k. viršija kitų valymo paslaugų (pvz., Paulini Kaune sumokėti galima iki 3 k. pigiau už lygiai tuos pačius rūbus). Netgi kituose, didžiuosiuose Lietuvos miestuose kainos yra žemesnės. Kol nesusitvarkys su kainomis NEREKOMENDUOJU naudotis jų paslaugomis ir aplenkti šią įmonę.
Eilinį sykį nuvylė savo valymo paslaugomis. Jeigu sugeba neišvalyti purvo dėmių iš geros kokybės striukės, tai manau jie nėra verti valyklos vardo. Net nežinau kaip tokią įmonę pavadinti.
Man taip pat labai apmaudu, kad prieš pasinaudojant teikiamomis valyklos paslaugomis, nepasidomėjau klientų atsiliepimais. Kilimas sugadintas (jau po jų pakartotino valymo) smarvė nepakenčiama (suraugintas). Sumokėjus 32 eurus, dabar tik į konteinerį.....
Ir dar direktorius su pašaipa pridūrė: "Pas mus klijentas nėra teisus". Tokio vulgaraus ir be sąžinės žmogaus reikia dar paieškoti.
Labai gailiuosi, kad neperskaiciau atsiliepimų prieš tai, kaip teko nukenteti nuo sios valyklos paslaugų. Nunesiau isvalyti dvi pūkines striukes, labai geros kokybės, nemažus pinigus kainavusias. Buvau šokiruota pasiimant - išdegintos skyles abiejose striukese ties sulenkimais, rankogaliais, apacioje striukių, pūkai lindo is visur. Direktorius nutare issiaiskinti, kodel taip atsitiko, tad galvojau, gal sąžinė prabils ir atsakys uz striukių sugadinimą, deje sąžines nei teisybės ten tikrai nei su žiburiu nerastumi. Veliau ėmė aiskinti, kad cia tipo mano vaikai rūko ir patys pradegino tas skyles ir iš vis cia mūsų problemos.
Tikrai nerekomenduoju naudotis sios, saves ir klientų negerbiancio, "valyklos lominda" paslaugomis, sugadins rūbus ir dar patys būsit kalti.
Šia tema noriu perspėti visas, kad nenutiktų kaip man. Po vestuvių suknelę nunešiau į valyklą Klaipėjoje UAB “LoMinda”. Po valymo suknelę man atidavė nepataisomai sugadinta....Apie žalos atlyginimą ar bent už valymo paslaugas sumokėtų pinigų grąžinimą nebuvo nei kalbos. Jokio atsiprašymo, tik atžagarus pokalbis su manimi ir mano vyru.
Prieš valymą nane ispėjo, jog gali nukristi keli blizgučiai, bet kai suknele adidave dalimis buvau šokiruota. Priėmėja pasakė, jog gali būti, kad valymo metu užpylė perdaug chemijos todėl visi papuošimai tiesiog isilydė. Bet ji čia nė prie ko ir liepė skambinti kokybės telefono numeriu. Pakalbėję su UAB “LoMinda” direktoriumi buvome apšaukti. Mums griežtai paaiškino, jog mes galime kreiptis kur norime, mums pinigų nei už valymą nei už sugadintą ispūdingo grožio suknelę negrąžins.
Noriu visus perspėti apie UAB “LoMinda” valyklą Klaipėdoje, kuri ne valo rūbus, o juos gadina. Geriau ten rūbų valyti neneškite, nes galite skaudžiai nusivilti teikiamomis paslaugomis ir siaubingu bendravimu su UAB “LoMinda” direktoriumi.
Geda tokiai valyklai kuri gadina rubus, ir dar irodineja, kad jie isvale gerai, o pilkos demes cia, , nunesiojimo zymes, , nes medziaga prasata!!! blogam sokejui ir kaisiai maiso !! sitaip subjauroje palta, jie dar durnina zmogu kuris yra technologas kokybes laboratorijoje ! GHC

Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 23 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 6 tunelines plovyklas, 8 bekontaktes savitarnos plovyklas, 6 automobilių švaros centrus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...

LRT plėtros planuose – Briuselis ir naujas pastatas
LRT plėtros planuose – Briuselis ir naujas pastatas 12-04 19:26
LRT biudžetą 2021 m. sudarys 53,8 mln. Eur. Visuomeninis transliuotojas kitąmet žada atidaryti korespondentų punktą Briuselyje. Taip pat ketina rengti architektūrinį naujo pastato projektą.
Latvijos vyriausybė apmokės lengvos formos COVID-19 pacientų izoliavimą viešbučiuose 12-04 19:04
Latvijos vyriausybė lengva COVID-19 ligos forma sergančiųjų bei su jais kontaktavusiųjų izoliavimui viešbučiuose ketina skirti 742.000 Eur.
Susisiekimo ministru siūlomas Marius Skuodis
Susisiekimo ministru siūlomas Marius Skuodis 12-04 18:18
Susisiekimo ministru Laisvės partija teikia Mariaus Skuodžio kandidatūrą.

Karantino metu Jūs: