Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Logistikos karaliai

Atsiliepimai apie Logistikos karaliai, UAB

LDtravelbus

Saugu, Greita ir Patikima
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Logistikos karaliai, UAB

Labai dekinga sitai imonei uz automobilio pervezima is LT i Ispanija, Malaga. Greitas, punktualus, mandagus ir uz gera kaina aptarnavimas. Rekomenduoju!!
Kompanija pervežė mūsų automobilį iš Ispanijos į Lietuva. Mašina buvo paimta iš vietos ir pristatyta į vietą. Viskas praėjo labai sklandžiai. Likome labai patenkinti. Labiausiai patiko punktualumas, dar prieš savaitę buvo patvirtintas atvykimo laikas, kuris visiškai nepasikeitė, susitikome nurodytu laiku, automobilis pristatytas taip pat nurodytu laiku. Tikrai galima pasitikėti - atsakingi vairuotojai, darbas atliktas labai puikiai.
Sveiki, ne per seniausiai pasinaudojome šios kompanijos paslaugomis. Pervežėme automobilį iš Lt i Prancūziją. Labai kokybiškos paslaugos, keliones metu vairuotojai rūpinosi, kad ir keleiviams būtų patogu keliauti. Patogus mikro autobusas, daug erdvės, visur galima pasikrauti telefona, pavyzdinga švara, visu keleiviu prašymu dažni sustojimai, ir siuntiniu priežiūra. Labai mums patiko, kad vairuotojai rūpinasi jiems patikėtais lagaminais, sustojus ar tai butų parkavimosi aikštelė ar šviesoforai, automobilis visuomet uzrakinamas. Mes esame labai patenkinti, pasinaudoję šios įmones paslaugomis, stipriai rekomenduojame naujiems klientams. Ir visiems linkime daug gerų ir smagių kelionių !
Puikiai atliktas darbas. Pargabeno automobili is Ispanijos i LT (is kiemo- i kiema). Patikima kompanija. Prisidedu prie rekomendaciju.
Noriu padėkoti ir rekomenduoti 100% dėl gyvūnų transporto...Vežė du katinėlius, visa kelionę buvau informuota kaip jie laikosi, atsiuntė foto bei video...Pasiemiau kačiukus tikrai patenkitus-jokio kelionės streso, jautėsi tikrai puikiai, nors kelionė ilga - iš Lietuvos i Ispanija, bet jokių nesklandumų....Ačiu dar kartą...
Molodci rebiata!!! Respect! Perevezli sumki s Alziri v Panevezis.Pered tiem vozili s drugoi firmoj.Tak to sumki bivali porvani, to veshci propali.A tut vsio krasivo.Uze rekomendovali drugim.Mi s vami :)
Automobilio pervezimas be rupesciu. Taipogi automobili pasaugojo kelias dienas kol buvo paimtas. Lankstus, operatyvus ir paslaugus kolektyvas. Rekomenduojame.
Laisve Bliznikiene
2017-11-29 12:46:27 IP 1b2akm3n
Tikrai patikima firma, darbas buvo atliktas puikiai, viskas konkreciai, siunta paimta is namu ir pristatyta i namus, be jokiu nesamoniu.
Aciu uz puiku darba!Taip ir toliau!
Galiu tik padėkoti ir rekomenduoti. Net iškilus problemai dėl mūsų neapsižiūrėjimo, viską išsprendė ir sutvarkė puikiai! Ačiū, kad esate!
Esu dekinga sitai imonei uz operatyvu perkraustyma ir automobilio pervezima, vyrai tikrai turite mano rekomendacijas.
Mano automobilis buvo paiimtas iš Prancūzijos ir sėkmingai nugabentas į Lietuvą. Esu dėkinga už greitą komunikaciją bei lankstumą. Nes mašina buvo paiimta būtent man patogioje vietoje. Saugumas, malonus ir greitas bendravimas. Galiu drąsiai rekomenduoti. Ir jeigu reikės ateityje, kreipsiuosi. Ačiū!!
Na, vyrukai tikrai išmano savo darbą.Perkraustė į Ispaniją "su vėjeliu"... :) Sėkmės ir klestėjimo!!!
Sveiki, noriu pateikti savo atsiliepimą apie UAB Logistikos karaliai, pagal mūsų užsakymą minėtos įmonės atstovai atgabeno į Vilnių lengvąjį automobilį iš ES, buvo žadėta per 3 dienas, tačiau atvažiavo žymiai greičiau. Mes patenkinti įmonės vadovo ir darbuotojų darbu, mandagus ir greitas aptarnavimas bei protingos kainos, todėl visiems siūlome kreiptis į šią įmonę. Sėkmės Jums Logistikos karaliai.