Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Logistikos karaliai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Logistikos karaliai

Atsiliepimai apie Logistikos karaliai, UAB

LDtravelbus

Saugu, Greita ir Patikima
Parašyk savo nuomonę apie Logistikos karaliai, UAB

Logistikos Karalius mes naudojame jau trecia karta. Pernai jie perveze motocikla ir kelis daiktus is Lietuvos i Ispanija ir atgal. Siemet birzelio men. mes kraustemes is Ispanijos i Lietuva. Pradejome komunikuoti ir planuoti kraustymasi dar geguzes men. per karantina. Buvo daugybe neaiskumu ir nezinomybes. Bet komunikacija vyko labai sklandziai, buvo nuolatos suteikiama visa informacija apie esama situacija ir t.t. Kraustymasis ivyko labai sklandziai ir profesionaliai. Vairuotojas buvo labai mandagus ir atsakingas, irgi palaike nuolatini rysi, pristate visus daiktus i Lietuva greiciau negu tikejomes. Likome labai patenkinti ir rekomenduojame Logistikos Karalius visiems draugams, kuriems reikia pervezimo paslaugu.
Krausčiausi iš Ispanijos į Lietuvą. Atvažiavo sutartu laiku, pristatė greičiau nei tikėjausi! Nuo durų iki durų. Matėsi, kad su kroviniu buvo elgtąsi pagarbiai - vežėm ir stiklo, ir keramikos, bet niekas nesudužę ir nesugadinta. Buvau nepatiklus, ypač prisiskaitęs siaubo istorijų internete, bet gavau važtaraštį su oficialiais firmos antapaudais, tai nuramino. Mano pasiūlymas/pastebėjimas: kiekvienam klientui duoti spausdintus važtaraščius “by default”. Gausit daug profesionalumo ir pasitikėjimo taškų :)
Rekomenduoju Logistikos Karalius! Viskas buvo super! Ačiū.
Labai rekomenduoju.Nespėjau pati parskristi į Lietuvą o jau mano bagažas buvo vietoje.Ir dar kai pagalvoji kad vezė vienas vairuotojas...Kažkas nerealaus.Gyvuokite ilgai o mes siūsime savo siuntas jūsų "kosminės" logistikos pagalba :) Ačiu Jums.
Jus nuostabus ! patikima, greita.Rekomenduoju! P.S. Del gyvūnu, rūpinasi, prižiuri! Patikekit -nenusivilsit
Labai dekinga sitai imonei uz automobilio pervezima is LT i Ispanija, Malaga. Greitas, punktualus, mandagus ir uz gera kaina aptarnavimas. Rekomenduoju!!
Kompanija pervežė mūsų automobilį iš Ispanijos į Lietuva. Mašina buvo paimta iš vietos ir pristatyta į vietą. Viskas praėjo labai sklandžiai. Likome labai patenkinti. Labiausiai patiko punktualumas, dar prieš savaitę buvo patvirtintas atvykimo laikas, kuris visiškai nepasikeitė, susitikome nurodytu laiku, automobilis pristatytas taip pat nurodytu laiku. Tikrai galima pasitikėti - atsakingi vairuotojai, darbas atliktas labai puikiai.
Sveiki, ne per seniausiai pasinaudojome šios kompanijos paslaugomis. Pervežėme automobilį iš Lt i Prancūziją. Labai kokybiškos paslaugos, keliones metu vairuotojai rūpinosi, kad ir keleiviams būtų patogu keliauti. Patogus mikro autobusas, daug erdvės, visur galima pasikrauti telefona, pavyzdinga švara, visu keleiviu prašymu dažni sustojimai, ir siuntiniu priežiūra. Labai mums patiko, kad vairuotojai rūpinasi jiems patikėtais lagaminais, sustojus ar tai butų parkavimosi aikštelė ar šviesoforai, automobilis visuomet uzrakinamas. Mes esame labai patenkinti, pasinaudoję šios įmones paslaugomis, stipriai rekomenduojame naujiems klientams. Ir visiems linkime daug gerų ir smagių kelionių !
Puikiai atliktas darbas. Pargabeno automobili is Ispanijos i LT (is kiemo- i kiema). Patikima kompanija. Prisidedu prie rekomendaciju.
Noriu padėkoti ir rekomenduoti 100% dėl gyvūnų transporto...Vežė du katinėlius, visa kelionę buvau informuota kaip jie laikosi, atsiuntė foto bei video...Pasiemiau kačiukus tikrai patenkitus-jokio kelionės streso, jautėsi tikrai puikiai, nors kelionė ilga - iš Lietuvos i Ispanija, bet jokių nesklandumų....Ačiu dar kartą...
Molodci rebiata!!! Respect! Perevezli sumki s Alziri v Panevezis.Pered tiem vozili s drugoi firmoj.Tak to sumki bivali porvani, to veshci propali.A tut vsio krasivo.Uze rekomendovali drugim.Mi s vami :)
Automobilio pervezimas be rupesciu. Taipogi automobili pasaugojo kelias dienas kol buvo paimtas. Lankstus, operatyvus ir paslaugus kolektyvas. Rekomenduojame.
Laisve Bliznikiene
2017-11-29 12:46:27 IP 1b2akm3n
Tikrai patikima firma, darbas buvo atliktas puikiai, viskas konkreciai, siunta paimta is namu ir pristatyta i namus, be jokiu nesamoniu.
Aciu uz puiku darba!Taip ir toliau!
Galiu tik padėkoti ir rekomenduoti. Net iškilus problemai dėl mūsų neapsižiūrėjimo, viską išsprendė ir sutvarkė puikiai! Ačiū, kad esate!
Esu dekinga sitai imonei uz operatyvu perkraustyma ir automobilio pervezima, vyrai tikrai turite mano rekomendacijas.
Mano automobilis buvo paiimtas iš Prancūzijos ir sėkmingai nugabentas į Lietuvą. Esu dėkinga už greitą komunikaciją bei lankstumą. Nes mašina buvo paiimta būtent man patogioje vietoje. Saugumas, malonus ir greitas bendravimas. Galiu drąsiai rekomenduoti. Ir jeigu reikės ateityje, kreipsiuosi. Ačiū!!
Na, vyrukai tikrai išmano savo darbą.Perkraustė į Ispaniją "su vėjeliu"... :) Sėkmės ir klestėjimo!!!
Sveiki, noriu pateikti savo atsiliepimą apie UAB Logistikos karaliai, pagal mūsų užsakymą minėtos įmonės atstovai atgabeno į Vilnių lengvąjį automobilį iš ES, buvo žadėta per 3 dienas, tačiau atvažiavo žymiai greičiau. Mes patenkinti įmonės vadovo ir darbuotojų darbu, mandagus ir greitas aptarnavimas bei protingos kainos, todėl visiems siūlome kreiptis į šią įmonę. Sėkmės Jums Logistikos karaliai.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...

EK vadovė U. von der Leyen ragina paskelbti sankcijų Baltarusijai
EK vadovė U. von der Leyen ragina paskelbti sankcijų Baltarusijai 08-14 13:33
Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen penktadienį paragino Europos Sąjungą paskelbti sankcijų "pažeidusiems demokratines vertybes... ir varžiusiems žmogaus teises" Baltarusijoje.
Baltarusijos URM vadovas: Minskas pasirengęs "konstruktyviam dialogui" dėl rinkimų 08-14 12:50
Baltarusijos užsienio reikalų ministras Vladzimiras Makėjus pareiškė, kad Minskas pasiruošęs "konstruktyvioms ir objektyvioms" deryboms su užsienio šalimis dėl ginčijamų prezidento rinkimų ir po...
Prabilo S. Cichanouskaja: ragina merus organizuoti taikius mitingus
Prabilo S. Cichanouskaja: ragina merus organizuoti taikius mitingus 08-14 12:39
Opozicijos kandidatė rinkimuose Sviatlana Cichanouskaja kreipėsi į baltarusius. "Youtube" platformoje patalpintame vaizdo įraše ji ragina nutraukti smurtą, o merus savaitgalį organizuoti taikius...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Cisco 42,72 -11,19%