Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LNK studija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LNK studija

Atsiliepimai apie LNK studija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie LNK studija, UAB

Laba diena
Nu jau nusibodo LNK orų žemėlapio nesąmonė.Jau visą sausio mėn.Maskvoje +3.Tai nerodykit visai, kur garantija, kad kiti orai teisingi.Nežiūrim LNK orų.

Pagarbiai, Elena
Kodėl per BTV, Dakar, o transcliacijos metu, kuri yra rodoma nuo 20:30 iki 21:30 yra įkišama reklama, kuri nešvankiai reklamuoja DUREX prezervatyvus, jei tuo metu, dar 7- metis žiūri Dakaro lenktynes. Ar tokias reklamas ne nuo 22 val galima reklamuoti?
Sveiki.
Esu pasibaisėjusi lnk rodoma, , durex" reklama! Kaip suprasti ten esančius, , gėjus"? Gal jūs juokaujate? Būkime tolerantiški - taip, bet tik ne viešai PER TELEVIZORIŲ! Mūsų vaikai žiūri tv, nesvarbu kiek yra valandų, šiais laikais galima filmus atsisukti, deja, su tokiomis reklamomis... Esu pasibaisėjusi! Mano akys tikrai negalėjo patikėti, jog per tiek metų žiūrimą televiziją teks matyti tokį vaizdą! TIKIUOSI TOS REKLAMOS NEBELIKS!
Ar tai saugiai ziniu vedejai nesioje apsauginias kaukes ? Puse metro nuo barzdos, kalbant tikrai seiles tiska i visas puses. Juokas ima is tokio saugos pavyzdzio ziurovams.
Na, tegu daro, ką nori - tik ne Kūčių vakarą... Rūta - atsipalaiduok...komercijų šou net tokį metą...
Būkit geri, neleiskit ponui Aleksandravičiui komentuoti lkl rungtynių, geriau tyla nei Aleksandravičius
LNK Buciuok su ruta, laida gera ziuriu patinka. Bet Guogos padu nesvariu galetu ir nerodyi, tai nergazu, prodiuseris turetu tai matyti, tikrai negrazu.
lnk Buciuok su Ruta. viskas gerai laida gera, bet tie Guogos padai galetu but ir savaresni, siaip aba sedeti turetu kitaip, kad ju nesimatytu. Ir operatoriai galetu to nefilmuoti. o rezisierius turetu tai pamatyti.
Kodėl neįkeliate į lnk.lt velvet kolekcijos 5 serijos? 6 serija yra o 5 nėra.
Sveiki. Lina Kairyte žinios 18.30--
Neduok stilistams tau taip šukuoti plaukų
Evelina 2019-11-07 19:34:14
Negaliu pakęsti tos reklamos, kur moteris gadina orą ir tos šuns ausys pasikelia. Ar čia mes atsilikę, kad tokio humoro nebesuprantame, ar kaip čia yra...
Rodo gryną mėšlą...
Vargšas šuniukas!!!...Nu, ką darysi!..
Gintare 2019-10-09 12:21:55
Nesuprantu jūsų internetines svetaines LNK go prasmes. Žiūrėti ten laidu tiesiog neįmanoma. Pvz įsijungi žinias, prieš tai turi pažiūrėti 48 reklamas kurios nuolat stringa. Negana to, dar buna taip kad paskutine reklama užstringa labai ilgam ir reikia perkrauti puslapį ir žiūrėti reklamas iš naujo. Be to, per visa laidos ar žinių (ir t.t.) įrašą įmetama dar po 4 reklamas ir taip ne karta. Jus tik atstumiat žiūrovus su tom reklamom. Juk žiūrėti neįmanoma! Kitu kanalu internetiniai portalai tokiu nesąmonių nedaro.
Tragedija :)
O čia tikrai tiek reikėjo peržiūrėti?
Kodel skelbiate neteisinga informacija vakaro ziniose.Nejaugi galima smeizti zmon es, neturint faktu?Jauciates visagaliai!Gal
gyvenima sugadinote kazkam...
Laura Tamošauskaitė
2020-08-12 14:13:35 IP 2i24rp54
prašau nerodyti tokiû epizodû, kaip yra žudomas triušis. Serialias, , Turtuolė ir varguolė" 2020.08.12
nesuprantu, laida labas vakaras lietuva kaip durnai atrodo kai vienos rubrikos pranesejai diskutuoja su kitos siuo atveju zinios su kriminalais ir aptarineja tarpusavy o tas kur skaito kriminalus atrodo kad jis kaltas kad taip nutiko nu ir aisku visokie komentariukai tarpusavy, nezinau kas sugalvojo ta apsikeitima vedeju su komentarais bet atrodo tai durnai
Reklama 19 minučių, kas per nesąmonė.
Sveiki. Per daznai oru prognozes praneseja Liukaityte ziuri i greta esanti! Norisi kad kalbetu mums! Ziurovams:) Jusu kanala ziuriu nuolat, nusiskundimu neturiu. Tai tik pastebejimas ir butu malonu kad zinias mums sakytu. Aciu.
Labai ilgos reklamos, labai!!!! Prašau jas trumpinti....
Sveiki, kodel neberodote serialo "Monikai reikia meiles"? Jis dar nesibaige, bet staiga pradingo...
Laida būtų gera jeigu Rūta leistų kalbėt kitiems. Mums idomi nuomone svečių ne tavo, bet tu neleidi kalbėt. (Valanda su Rūta)
Sveiki kur dingo serialas tu ir as kokiam kanale dabar rodo
Kur dingsta serialai?kazka tik pradedu ziuret tuoj dingsta pasirodo per tv1 rodit pradeda o paskui ir is ten dingsta!!!! taip tikrai negalima
Sveiki norėčiau paklausti kodel nerodo serijalo TIK TU IR AS ar jau neberodys visai ar dar rodys?????
ka jus ten su tuo teleloto isdarinejat tipo sou kaip durnai atrodo gerai kad nereikia ziuret uztenka bilieta pasitikrint
Visi ir taip pikti, tokia tragedija žmonijai, ojus dar paleidziat filmą apie virusus !!!! Geda!
Ar dabar šiuo metu, esant karantinui, logiška rodyti serialus apie mirtinus virusus? Žmonės ir taip panikoje.Aišku viskas dėl reitingų.
Tele loto kovo 22 d.kraupu kraupu kraupu kraupu kraupu kraupu kraupu kraupu kraupu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ar kada nors ateis laikas kai bananu sallies televizijos nevogs nekopijuos ar kitaip nesisavins kitu saliu tv laidu ideju tokiu kaip dabar reklamuojamos turtuolis vargsas as suprantu lietuva banana krastas bet negi visi tv dirbantys tokie i*****i kad nieko savo nesugalvoja ir tik vagia idejas
Šiandien (2020 03 11 17:10) Jūsų žinių laidos anonse nuskambejo pranešimas, kad grįžę iš Voketijos buvo paguldyti 3 Lietuvos kariuomenės karininkai. Sausumos pajėgų vadas ir du jį lydintys karininkai. Ir kai skambejo žodžiai " sausumos pajėgų vadas" ekrane buvo rodomas generolas majoras A.Leika. Tai yra visiškas melas ir Jūs klaidinat visominę - generolas majoras A.Leika nėra sausumos pajėgų vadas, nes nuo 2019 m. vasaros sausumos pajėgoms vadovauja brigados generolas Raimondas Vaikšnoras. Manau, Jūsų šitas netikslumas parodo Jūsų darbuotojų, darančius anonsus, neprofesionalumą ir ne pagarbą žiūrovams, o ypač tai nesuprantama tokią svarbią Lietuvai ir kariuominei dieną. Labai viliuosi, kad Jūs padarysit tinkamas išvadas ir atsiprašysit visuomenė uż savo neprofesionalumą.
Kristina Laskoviene
2020-02-06 22:42:00 IP 65hu1j25
Labas, vakaras noriu paklausti kodel Lnk kanalas rodo filmus su daug smurto, vakar priertautoja kazkoki rode siandien plesimai saudymai nejaugi nera ka grazaus parodyti
Kodėl neberodo Vido Video? labai gaila, puiki ir pozityvi laida.
gal galima butu ka kita rodyti wietoj volkerio nes jau iki gyvo kaulo igriso sitas serialas kartojat kartojat ir kartojat.yra tikrai geru serialu kuriuos butu galima rodyti.
Na jusu reklamos, turbut virsija visus Europos kanalu reklamu skaiciumi. Jus tik is to pragyvenate??? Dziaugsmingu kaledu "Telia".... Vezis nuo tu jusu reklamu... Aciu Dievui, kad turiu toki kanalu provaideri per kuri galiu prasukti tas nesamones.. LRT turbut the best channel in LITHUANIA, kuri be rekkamu transliuoja!
Kiek dar ta reklama su kalėdom rodys juk jau praėjo tos kalėdos
.Nežinau ar čia reikėtų išsakyti ar tiesiog pasiūlyti temą.Jau senai neduoda viena mintis kaip padėti vaikams.Vakar per TV3 rodė laidą 'Srovės "ši situacija vienas prie vieno kaip ir pas mus nei tėvas nei močiūtė nematome savo vaikų ir anūkų.Ir vietoj to kad visos tarnybos padėtų vaikams skiriama mamai už tai bauda po 50 eurų... būtų juokinga jei nebūtų graudu. Juk situacija nuo to nepasikeis realiai tuos pinigus ji mokės nuskriausdama vaikų poreikius.Ar tai išeitis ?gal turėtų su tokiomis "mamomis" priverstinai dirbi tam tikros tarnybos.Manau labai operatyvi ir žiūrima laida yra "Valanda su Rūta " Gal tokiu būdu galima pajudinti tarnybas kurios šiuo metu užsiima raštų rašymų ir daugiau realiai niekas nevyksta.o kenčia ir vaikai ir jų padorūs tėvai po to stebimės ko dėl vaikai pikti ant tėvo, kodėl mamos nesusitvarko su paaugliais ir t.t......
Pasipiktinusi LNK GO
2019-11-29 01:53:55 IP 53tvf7pl
Evelina 2019-11-07 19:34:14
Rodo gryną mėšlą...
Aha tas pats, užstringa, perkrauni, peržiūri reklamas, o laida ir toliau užstringa. Totalus mėšlas...
Del sokiu revoliucijos transliacijos kadangi tai nebuvo tiesiogine transliacija o balsavimas tiesioginis tai kaip buvo galima matyti atbuline data ziurovu balsavima ir paskelbti nugaletojus
Jau tas Lnk go neįmanoma nieko pažiūrėti normaliai stringa nepakrauna ir isvys ne tik man, darykit kažką sutvarkyt tą reikalą baisu
Rodo gryną mėšlą...
Kodėl neberodo Bjaurusis ančiukas niujorke" nesupratau???
Kodel neberodot bjaurusis anciukas niujorke filmo ?
Kodėl nutraukėte seriala, , Bjaurusis ančiukas niujorke"
Laida Vido Video fantastiška! Tai viena geriausių visų laikų laida.
Tragedija :)
Sveiki, ar rodykit 3sezona serialo Baudziauninke ? Aciu.
Uzkniso ta jusu reklama apie sikima ir neissisikima
Slykstu net ziuret sika ir dar sudo krentancio garsas i sikana
Eferistai atsidarai seriala reklamas rodo o pasibaigus serialo neuzkrauna,
Sveiki, kokios problemos, kad nematom Jūsų programos
Viktorija Barimova
2019-09-19 15:49:23 IP 2ju3l4pb
Laba diena, labai nuliūdau, kad po serialo "Iš Širdies Į Širdį" neberodysite kito indų serialo, bet korėjiečių dramą "Keršto gėlės" Kodėl? Juk tiek daug įdomių indų serialų dar yra. Pavyzdžiui, kad ir "Yeh Rishtey Hain PyaarKe" su Rhea Sharma

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Vokietijoje nuo koronaviruso paskiepyta daugiau nei 1 mln. žmonių
Vokietijoje nuo koronaviruso paskiepyta daugiau nei 1 mln. žmonių 01-16 18:44
Vokietijoje nuo koronaviruso jau paskiepyta daugiau kaip milijonas žmonių, o Ispanijos vyriausybė žada iki vasaros paskiepyti didelę dalį šalies gyventojų.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%