Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LNK studija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LNK studija

Atsiliepimai apie LNK studija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie LNK studija, UAB

Jus ta laidos vedeja labas vakaras Lietuva pasakykit jam kad jis kelegu nepetrtaukinetu, nes labai jau nepagarbiai jis elgesi. Ir ziureti sia laida tampa nemalonu. Paulius skucas
Žiūriu serialą "Meilė sklando ore", bet labai rėžia ausį, kai kreipinį "Èda" (š.linksnyje kirtis turėtų būti pirmame skiemenyje) seriale nuolat tariate "Edá" (š.linksnyje kirčiuojate galūnę, nora tai ne vardininkas). Ar pakeistos lietuvių kalbos kirčiavimo taisyklės, ar tiesiog garsintojai jų nemoka? Būsiu dėkinga už atsakymą.
Palaikom Ukraine ???????? ♥️
Laba diena, noriu paklausti, kodėl serialą Uždraustas vaisius, įkeldavote serijas, kasdien po TV pasirodymo, o dabar, ne įkiakliate 22 dienos, net kitą dieną 23 dieną.
Įdomu, kodėl sistemingai dirbę, keičiate žiūrovui sąlygas. Ačiū.
Nieko gero, kažkada ti LNK žiūrėjom, bet kažkaip nusivylėm, tv 3 geriau, nors abi tv identiskai ta patį rodo.
Laura Tamošauskaitė 2020-08-12 14:13:35
prašau nerodyti tokiû epizodû, kaip yra žudomas triušis. Serialias, , Turtuolė ir varguolė" 2020.08.12
Nepatinka nežiūrėk, o dar geriau perjunk kanaka????š
Sveiki, labai gaila, kad iskelete Raudoną Kambarį į TV1, vietoj penkių serijų matau tik dvi galetumet padaryti bent po dvi.Ir dar kur dingo Širdelė mano serialas ?
Geda link kaip per zinias varet ant Stipriausio Zmogaus.lnk jau neziuresiu ziniu kaip neziurau tv3ir lrt
Kodėl nutraukėte serialą du gyvenimai per tv1?
andrius 2021-12-21 15:04:20
kaip isvis galima ziureti tv betkokia nes tiek reklamos pripista kad neimanoma kazkada ziuredavau nemazai laidu dabar tik zinias ir tai jau sureklamejo aisku be reklamos gal ir tv nebutu as ta suprantu bet kodel jos tiek daug per uzsienio kanalus jos irgi nemazai bet ji trumpesne kaip galima ziureti filma kuris trunka apie 2 valandas o su reklama gaunasi beveik pusketvirtos valandos, karoce ner zodziu
Dėl užsienio kanalų pritariu. Bent jau Rusijos dvi pirmos programos (Первый канал, Россия 1) filmų/serialų pertraukose reklamą rodo maždaug 6 minutes, o štai per sausio 1 jos visiškai nėra eteryje! Tad lietuviški kanalai turi imti iš kaimynų tokį pavyzdį!
Sveiki, norėčiau paprašyti, kad Harry Poterry rodytumėte vakarais, nes mano vyras Hario fanatikas ir kol filmas nesibaigia jis iš lovos neišlipa. O darbai darosi iš ryto. Ačiū!!!
Nesuprantu aš jūsų pradedat rodyti serialą, vidury nutraukiat ir kažką kito įkišat !!!! Tęskit uždraustą vaisių !!!!!! Nes labai daug žiūrovų prarasit visi labai laukiam!!!! Ir esam nusivylę !!!!
Kiek gali Rūta tas rankytes prakilniai kaišioti?? O prasmė laidų??? Galvoju, už KK2 baisiau nėra - opa - prašau..Nuimkit tą žvaigždę..Kryžiau..negi, ji tiek pati sau patinka savo tuštybe??
Zinios. Pirmadienis. Zalia vedejos suknele. Nu kazkas baisaus. 1970 metu stilius. Tie kapseliai krutims.. Kaip taip galite tyciotis?
terese 2021-11-13 15:07:25
ta laida ruta buciuoju kodel ne myluoju ar dar kaip nors as neziuriu tokio sudo nes viskas yra pritempiama iki vedejos nuomones
Prie ko čia bučiuoju rūta aš kalbu visai apie kitą laidą.
Anonimas 2021-09-14 15:18:16
Sveiki, būtų puiku jeigu rodytumėte nusikaltimų tyrėjų laidą 5 sezoną per btv. Labai laukiu, nes laida tikrai įdomi ir įtraukianti.
as nieko tikrai neizeidineju bet liukaityte is isvaizdos tai primena maza mergaite kuri tuoj iskus savo drauge ar drauga mamai del kazko
Kam laidoje reikalingi pašnekovai jei daugiau kalba Ruta o ne pašnekovai ir kiekviena pašnekovo sakiny išverčia savaip. (Bučiuoju.Rūta)
ziurejau per lnk zinias reportaza apie neisskridusi gandra, viskas gerai bet gandras tikrai needa ir nevalgo, siaip pauksciai lesa, kas do nesamone
Sveiki, kodėl rodomą laidą per btv nusikaltimų tyrėjai nutrauksite dar neparodę viso sezono. Rūgpjūčio 14 ir 15 d. šios laidos tv programoje nebus nors sezonas nesibaigė ir sudaro 10 serijų, o parodyta tik 8 serijos.
Sveiki, kodėl negalite per btv rodomą laidą nusikaltimų tyrėjai įkelti į mediateką?
Mergina 2021-04-08 10:49:18
Ar cia normalu rodyti vaikiska filmuka Rodo 10:30 ryto, kuriame vartojami zodziai sliundra, kale, keksyte? Toliau net neklausiau.. Vaikui 6 m. klausyti ir mokytis tokiu zodziu per tv, fu.
O tu nesupranti kad tie vaikai ir taip išmoks tokių žodžių? O tavo cenzūra tik pablogins viską
Užpisot su reklamom net spėju pamiršti koki filmą žiūrėjau eikite nx
Visada žiūrėjau žinias per LNK, bet iki šios dienos. Kaip gali profesionali žurnalistė, Karolina Liukaitytė, taip akivaizdžiai juoktis iš Šiaulių mero, gerai kad dar kvatoti nepradėjo. Visiškai neprofesionalu ir žema.Vietomis net vaizdą perjungdavo kad nesimatytų kaip smagu šitai žurnalistei. Fu...
Rodote seriala"Mano namai-mano likimas", nejau nėra galimybės parinkti laiką, ir rodyti visą seriją, nes rodoma serija padalinta vos ne į tris dalis, reklamos ilgiausios, o filmo veiksmo per valandą parodote tik nedidelę dalį serijos
Sveiki, gal kartosite nuostabų serialą amžina meilė?
Norėčiau sužinoti kodėl buvo nutrauktas serialas "MANO VIENINTELĖ"... Žiūrėdavau TV1 kanalą beveik visą dieną... Bet po serialo nutraukimo "LNK" grupės kanalo nei vieno nebežiuriu.
Tikiuosi gal taip grąžins seriala
Prasom pradet rodyt seriala mano vienintele nes nutrwuket be perspejimo per tv1
Kodėl jus nekelete tuos serailus kurei yra labai idomus kaip mano veinintelė? Jei gu rodot tai rodykit iki galo o ne puse rodot puse nerodo serailų.
Kodėl neberodot mano veinintelė
Laba diena kodėl neberodote filmo Mano vienintelė
Rimante Skeirienė
2021-04-10 15:56:37 IP 2ju3ks2i
Noreciau, kad roditu toliau seriala Mano vienintele
Ar kas nors iš LNK vadovų kada nors pasiklauso tų savo naujienų berniukų Paulius ir to kito daromų interviu? Jie tą patį klausimą pašnekovui užduoda po tris kartus. Ar jiems būtina užimti 10 min. eterio laiko malant š...? Ir dar: kada jie išmoks kirčiuoti???
Labas vakaras, žurnalistai, kaip galima suprasti tokią situaciją, kai kviečiami šauktiniai per karantiną, bet kodėl neleidžiama laikyti regitroje egzamino? Tarp kitko ten sėdėtų du žmonės, vienas prie kito, o kariuomenėje sėdėtų tūkstančiai.
Laba diena
Nu jau nusibodo LNK orų žemėlapio nesąmonė.Jau visą sausio mėn.Maskvoje +3.Tai nerodykit visai, kur garantija, kad kiti orai teisingi.Nežiūrim LNK orų.

Pagarbiai, Elena
Kodėl per BTV, Dakar, o transcliacijos metu, kuri yra rodoma nuo 20:30 iki 21:30 yra įkišama reklama, kuri nešvankiai reklamuoja DUREX prezervatyvus, jei tuo metu, dar 7- metis žiūri Dakaro lenktynes. Ar tokias reklamas ne nuo 22 val galima reklamuoti?
Sveiki.
Esu pasibaisėjusi lnk rodoma, , durex" reklama! Kaip suprasti ten esančius, , gėjus"? Gal jūs juokaujate? Būkime tolerantiški - taip, bet tik ne viešai PER TELEVIZORIŲ! Mūsų vaikai žiūri tv, nesvarbu kiek yra valandų, šiais laikais galima filmus atsisukti, deja, su tokiomis reklamomis... Esu pasibaisėjusi! Mano akys tikrai negalėjo patikėti, jog per tiek metų žiūrimą televiziją teks matyti tokį vaizdą! TIKIUOSI TOS REKLAMOS NEBELIKS!
Ar tai saugiai ziniu vedejai nesioje apsauginias kaukes ? Puse metro nuo barzdos, kalbant tikrai seiles tiska i visas puses. Juokas ima is tokio saugos pavyzdzio ziurovams.
Na, tegu daro, ką nori - tik ne Kūčių vakarą... Rūta - atsipalaiduok...komercijų šou net tokį metą...
Būkit geri, neleiskit ponui Aleksandravičiui komentuoti lkl rungtynių, geriau tyla nei Aleksandravičius
LNK Buciuok su ruta, laida gera ziuriu patinka. Bet Guogos padu nesvariu galetu ir nerodyi, tai nergazu, prodiuseris turetu tai matyti, tikrai negrazu.
lnk Buciuok su Ruta. viskas gerai laida gera, bet tie Guogos padai galetu but ir savaresni, siaip aba sedeti turetu kitaip, kad ju nesimatytu. Ir operatoriai galetu to nefilmuoti. o rezisierius turetu tai pamatyti.
Kodėl neįkeliate į lnk.lt velvet kolekcijos 5 serijos? 6 serija yra o 5 nėra.
Sveiki. Lina Kairyte žinios 18.30--
Neduok stilistams tau taip šukuoti plaukų
Evelina 2019-11-07 19:34:14
Negaliu pakęsti tos reklamos, kur moteris gadina orą ir tos šuns ausys pasikelia. Ar čia mes atsilikę, kad tokio humoro nebesuprantame, ar kaip čia yra...
Rodo gryną mėšlą...
Vargšas šuniukas!!!...Nu, ką darysi!..
Gintare 2019-10-09 12:21:55
Nesuprantu jūsų internetines svetaines LNK go prasmes. Žiūrėti ten laidu tiesiog neįmanoma. Pvz įsijungi žinias, prieš tai turi pažiūrėti 48 reklamas kurios nuolat stringa. Negana to, dar buna taip kad paskutine reklama užstringa labai ilgam ir reikia perkrauti puslapį ir žiūrėti reklamas iš naujo. Be to, per visa laidos ar žinių (ir t.t.) įrašą įmetama dar po 4 reklamas ir taip ne karta. Jus tik atstumiat žiūrovus su tom reklamom. Juk žiūrėti neįmanoma! Kitu kanalu internetiniai portalai tokiu nesąmonių nedaro.
Tragedija :)
O čia tikrai tiek reikėjo peržiūrėti?
Kodel skelbiate neteisinga informacija vakaro ziniose.Nejaugi galima smeizti zmon es, neturint faktu?Jauciates visagaliai!Gal
gyvenima sugadinote kazkam...
Laura Tamošauskaitė
2020-08-12 14:13:35 IP 2i24rp54

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...

Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi?
Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi? 05-17 00:25
Tarptautinės bendruomenės įvestų sankcijų gausa privertė į sankcijų temą atkreipti dėmesį ne tik verslo atstovus, tačiau ir įstatymų leidėjus, kurie stengiasi peržvelgti esamą reguliavimą sankcijų...
Norint eksporto, reikia inovacijų
Norint eksporto, reikia inovacijų 05-17 00:22
Kitąmet trisdešimties metų jubiliejų minėsianti UAB "Henris" iš Šiaulių jau daugelį metų garsėja kaip solidus ir patikimas partneris, teikiantis kvalifikuotas, inovatyvias paslaugas. Įmonė...
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui 05-17 00:08
Dėl prasidėjusio karo Ukrainoje Europos Sąjunga (ES) pasiryžo dar labiau skatinti žaliosios energijos transformaciją. Tokiu būdu ketinama pasiekti strateginių tikslų - drastiškai sumažinti savo...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Chevron 173,01 +3,06%
AT&T 20,28 +2,22%