Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LNK studija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LNK studija

Atsiliepimai apie LNK studija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie LNK studija, UAB

LNK rodo labai slykscia reklama kur moteris bezda. Kam yra idomu tokie dalykai? Sedi, ziuri TV, valgai ir rodo tokia reklama. Visiskai slykstu!
Sveiki LNK studija, norejau paklausti kur dingo serialas ''Aukstakulniu kerstas'' ? Bus labai gaila jei neberodysite..
Sveiki, pastoviai stringa video, neįmanoma normaliai pažiūrėti paveldėtoją. Niekur kitur nestringa tik lnk žiūrint..
Noriu paklausti kas ikelineja dvi širdys seriala?ankščiau rodė pilna seriala viskas buvo ok.o dabar pradzioj eina laikas ekranas nieko nerodo, o beveik pabaigoje visa laika nukandama dalis filmo.
ačiū labai už atsakyma
Lnk!!! Kas čia reklamų kanalas??? Laidos ilgumas 30min bet su reklamom užtrunka 1.30!! Apsurdas, pamiršti apie ką tema buvo, ką norėjai žiūrėti.... darykit išvadas jei norit išlikti ziurimiausiu kanalu, apmaudu kad taip yra
Sveiki, nori išreikšti nusivylimą vasario 16-sios vakariniu koncertu. Grupės Skylės koncertas buvo puikus, bet kodėl neleidote žiūrėti koncerto su nereikšmingais intarpais? Prezidentas V. Adamkus, V. Landsbergis viskas gerai, tai simbolinės nepriklosomybės asmenybės, bet visi kiti? Su didžiausia pagarba visiems, bet negi vedančiųjų pokalbiai apie nieką yra vertingesni už koncerte transliuojamas tiesas? Ir kiti pašnekovai buvo visai ne į temą. Labai gaila, kad sugadinot koncertą su nereikšmingom kalbom.
Kodėl jūs tokie acilike futbolo naujienas skelbėt praėjus parai ir to negana net įrašo klipo neparodo o parodo nuotraukas apgailėtina televizija
Sveiki, kodėl per lnk televizija vakarais rodomi filmai, kuriuose daug smurto, šaudymų ir tt... ar tik tokius filmus žmonės žiuri???? Būtų malonu vakare pažiūrėti kokia drama, melodrama, komedija ar kt. gražaus turinio filmus.
Neįmanoma nieko pažiūrėti nes kas minutę užstringa viskas. Seniau per lnkgo nebuvo šitų problemu. Gal galite kaip nors sutvarkyti kad butų galima ramiai pažiūrėti serialus.
Ne užkrauna video serialo dvi širdys. Nereaguoja į pastabas jau seniai
Nesuprantu, jūs per savaitę laiko nesugebejote sutvarkyti savo programos, kad būtų galima pažiūrėti serialą "dvi širdys". Ištisai strigdavo, bet bent rodė, dabar išvis neberodo. Gal metas tobulėti..
Ir vėl neužsikrauna filmas, , Dvi širdys" per lnk go.
Dažnai žiūriu filmą, , Dvi širdys"ryte per internetą, nes neturiu galimybės pamatyti iš vakaro. Jau antra diena negaliu to padaryti - reklamas, , užkrauna" puikiai, o filmo nerodo. O ir ankščiau, žiūrint filmus, jie dažnsi strigdavo.
SUTVARKYKIT, PRAŠAU !
Atrodo kazkada lnk konkuravo su tv3... bet lnk apsiziojo tv3 ismetamaji vamzdi. Gaila kad lnk go administratoriams neaiski kose galvose ir gaila kad dekara rodo ne per tv3 play. Uzsikiskekopusteliaukit nevykeliai lnK...
Taip negalima daryti., . Lietuvos balso, vedejas buvo tikrai apsvaiges, ir jo rusiskos replikos, susimaisymas ka jis nori pasakyti, tai apsurdas, baisu jo buvo klausytis.
Sveiki, kodel ziurint per televizoriu LNK GO visada stringa? Ir taip begale kartu reikia jungti is naujo, ziureti reklamas ir vistiek uzstringa. Cia taip pasitycioti is zmoniu norit ar kaip suprast tuos pastovius strigimus?
Reklamų įgarsintojas, nė vieno žodžio negali ištarti be to ach, och. Atrodo kad skaitydamas tekstą laikosi už koto ir patiria orgazmą.
Lb pikta kad istisai stringa Lnk sudetinga paziuret seriala, jau nekalbu apie reklamas.Tv3-nesukelia jokiu problemu, o cia pyktis degina, jei nera galimybes patobulint tai gal isvis reiketu naikint inernetines galimybes...
Esu labai pasipiktinusi, kai peržiūrėjus serialo pradžioje 3 reklamas, viduryje vėl turiu peržiūrėti 6.. Absurdas, niekam neįdomosios tos Jūsų reklamos
sušikta kanalo valdžia ir programeriai, suprograminę savo puslapį, taip kad nieko neįmanoma normaliai tiesiogiai žiūrėti, nekalbu net apie yuotubą...
Žodžiu sušiktas visas kanalas tv
kodėl pakeitėt programa serialas (meiles sparnai) rodydavo dvi serias is eiles o dabar tik po viena o serialas (dvi sirdys) net 4 serios iš eilės?????
Daumantas 2018-10-26 21:13:53
Laukiau šio vakaro. Norėjau pažiūrėt Šuriko nuotykius.Siaubas.Kas sugalvojo išversti šį gerą filmą. Nejaugi konservatoriai. IŠJUNGIAU!
Jūs ką juokaujate?!?!?! Išversti šūriką?!?!?! Vaikai to nežiūri!!!! O jeigu žiūri, turėtų mokėti skaityti ir pakanka titrų!!!! Kas per kvailas vertimas, neatspindintis konteksto?!?!?! Visiškas pasityčiojimasmas iš puikaus humoro!!! Jūs tiksliai tos muzikos negirdėjot ir negirdėsit... viską sugadinot... savo, kaip kanalo, reputaciją irgi...
Susitvarkykit savo jobana svetaine neymanoma ziuret visos reklamos laginaserialo metu uzstringa (intikas mano geras kompas tai pat su kitom svetainem nera tokiu dalyku) tvarkykites kol dar laikas
Kur dingo serialas is tv1 savas zmogus rodydavo 20:00 val o daba kazkoki kita rodo. Kodel tu serialu neduoda iki galo parodyt
Užknisot su savo pusės valandos reklamomis........!!!!!!!
As Dalia, kodel vis rodo Volkeris, Teksaso reindzeris, baigesi ir vel isnaujo rodo, jau keli metai, ar jau neturi ka rodyt ryta vietoj to filmo, jau nusibodo ir ikyru jau.
Gal galetumėt pasakyti, kodel lnk.lt nera ikelta serialo ”Gyvenimo daina” ?
Prastas kažkoks kanalo organizuotumas. Pradėjo rodyti Dragkonų kovų super serijas - viskas gerai, kanalas stengiasi patenkinti šio animacinio serialo fanų lūkesčius, dėl kurio senais laikais susirinkdavo aukštus reitingus, BET kiek pavėluotai, nes dauguma jau spėjo jas išžiūrėti internete. Tačiau vėl gi pasipila kažkokios grubios klaidos, kurios erzina žiūrovus, staiga Drakonų kovas savaitgalio dieną pradeda neberodyt ir įterpia visai kitokį šlamštą, tai rodo, tai nerodo ir dar negana to - laikas kiek nepatogus (nors dalis žmonių gali programa atsisukti). Nežinau pagal tokią jų programą matosi, kad kanalas žlugęs...
As 2017-08-07 23:39:51
Ne tik lnk su turkais ir indais nuproteje, bet ir tv3 be šitų dviejų kultūrų nebeturi daugiau ką pasiulint žiūrovui. Meksikiečių serialų jau Lietuvos kanaluose nelikę... Gaila..
Turkų serialai iš matytų geriausi, po to meksikiečių (manau už meksikietiskus dar būtų įdomesni korektiški, graikiški, filipinietiški ar japoniški). Visus Indų serialus rodo, kur yra senosios jų tradicijos, labiausiai galiojančios gal tik giliuose kaimuose. Arba. Net ir miestuose manau mažai jų ten yra. Parodytų šiuolaikišką indų serialą, kanors panašaus į Medcezir, Icerde, Paramparca, EZEL (Geriausi man matyti serialai ir ne vien tarp turkiškų, apskritai dar galėčiau pridėti Mariną (Su aktore Sandra Echevarria), Svetimas veidas (Analia), rusiškas serialas mano Čempionas.

Norėjau paklausti kada rodysite "Savas žmogus tęsini, nes senos serijos neįdomios, nes norisi žiūrėti toliau kas kur vyksta..
2018-08-06 vedėjai pasakojo apie tai, kad žuvėdra nunesė Jorkšyro terjerą. Kaip tai galėjo atsitikti?Žuvėdra yra apytikriai varnėno dydžio, o šuniuką nunešė kiras, kuris yra kur kas didesnis už žuvėdrą.Televizijos ir radio vedėjai neturėtų klaidinti žmonių. Prie jūros skraido kirai, paprastieji, sidabriniai, rudgalviai ir t.t.
Kodėl neįkeliat serialo "Gyvenimo daina" serijų? Nemažai čia rašančių apie tai, o jus net neatsižvelgiat į nusiskundimus. Nes visiškai kai kurie neturi progos žiūrėti puse dviejų. Labai būtume dėkingi žiūrovai jei keltumet. Nes serialas tikrai neblogas. Tikiuosi atsižvelgsit!
Sveika LNK studija,
noriu pasiteirauti, kodėl į LNK go svetainę neįkeliate serialo gyvenimo daina ? Manau tai padidintų sveitainės lankytojų skaičių, nes kiek žinau, yra nemažai žmonių norinčių turėti galimybę pamatyti praleistas šio serialo serijas. Tikiuosi sulaukti atsakymo brangi LNK studija !
Geros dienos!
Sveiki, gal ir nebloga laida "Rytas su LNK", bet negaliu žiūrėti, nes laidos vedėjos Živilės Baškytės tonas, grimasos tiesiog erzina ir nemaloniai nuteikia.
tai tiesiogiai ziniu paziureti neimanoma. Reikia laukti kol ikels irasa. Siaubas kazkoks.
Surasti żinias praktiskai neįmanoma, kvailesnes sistemos sugalvot jau nebuvo įmanoma, pergudravot patys save:)) Palinkejimas programuotojus rinktis ne iš maximos pardaveju gretu:))
Labas vakaras, prašau jūsų pagalbos dėl Aldonos Korzun 74 metu prikišimo vyro 76 metu ir paskleisto šmeišto, kad aš ja sumušiau neva savo namuose ir istačiau melyne bet ji nesikreipia pas daktarus ta diena kuri buvo 2017-08-05, pati Aldona K. buvo išgėrusi bet atvyke pareigunai į mano žodžius nekreipia demesio ir netgi neinformavo vaiku teisiu apie patirta smurta prieš nepilnamete, po vienuolikos menesiu nutarti nutraukia ketinu skusti toliau ir ieškoti teisybes. Norėčiau kad man padėtumete ir apklaustume Aldonos K vyra, kaip jis mane neva vylioja du metus.
Kodel per LNKGO negalima pažiūrėti serialo"Dvi širdys"?.Jau nerodo nuo gegužės 04d.Tiesiog neisijungia video.

Kodėl nėra įkelta gyvenimo dainos serialo į lnkgo?
Sveiki.kodel neberodote sereala PAVELDETOJA..
Ar bus pratesimas??? Dekui
Labas.Atsiprašau, kodėl neymanoma ysijungus LNK go peržiūrėti filmo, visada stringa
Viktorija 2018-03-12 15:51:47
Turiu pastebejima bei nusiskundima uz netinkamu reklamu turinius. Pvz jusu reklamoje gali isgirsti toki sakini "kas mano kalé..?!" mazameciams dienos metu tai isgirdus kyla klausimai bei zodziu atkartojimas. Manau tai nedera dienos metu girdeti necenzura. Juk kalbama ne apie suni. Pastebejau kad diena negirdedavau neigiamai paveikiancio turinio. Dabar girdziu.
Nu jau ne cenzūra ir taip yra blogis
laba diena, kodel per BTV kanala neberodo amerikietisku imtyniu. vakare nors dvi valandas gerai praleisdavome ir patogiu laiku buvo.aciu
Tas liuks TV, tai toks šūdų š***s apie tuos klounus kaip radži ir kitus ka nors normalesnio parodykit man neydomu tas tipo žvaigždžių pridurku gyvenimas
Grulaz 2017-12-28 14:17:45
O ką nori pasakyti kad jis egzistuoja?
O tai tu nezinojai? Paskaityk Vikipedijoi
Negana to kad per tv rodo beprotikskai daug reklamu tai dar ir lnk go kiekviename filme kiekvienoje laidoje ikišta po 5 reklamas... kazkokia nesamone... galetu isvis ju nebuti...
Kaip tai suprast??!! 2018-01-26 Aš su savo šeima žiuriu jūsu žinias, ir štai ateina momentas kai pradedama šnekėti apie orgazmus seksus ir t.t Tai buvo interviu iš studento sukūrusio neiprasta reklama.
Kaip jūs galite rodyti tai tokiu laiku kol dar mažamečiai vaikai taipat stebi jusu programa??!!
Ka mes suauge turėtume atsakyti jims kai jie klausia mūsu "kas tas orgazmas, seksas"?
Jūs žmonės susimastykit ka reikia viešinti ir ka ne!
Jaigu jau taip jums norisi skleisti tokia informacija kuri netinkama mažamečių ausims tai bent rodykit tai bentjau vidurnakti.
žiūrėdami vakaro laidą, kurios metu vyko interviu su Skverneliu, žurnalistas teigė, kad išvyko visi normalūs žmonės ir visi likę yra tik alkoholikai ir neveiksnūs. Mes su šeima sėkmingai dirbame, stengiamės dėl Lietuvos, mokomės aukštosiose mokyklose ir mus toks pasisakymas žeidžia. Darbsčių ir kultūringų žmonių dar yra likę, pavyzdžiui: turime daug gabių studentų, kurie nesunkiai patenka stažuotis NASA, laimi pasaulinio lygio konkursus, turime gabių sportininkų, startuolių ir dar daugybę paprastų darbsčių žmonių. Ir mus žurnalisto pasisakymas menkina ir žeidžia. Mes, likę čia, dar turime išlaikyti išvykusių tėvus mokėdami jiems pensijas iš mūsų mokamų mokesčių, nes išvykę mokesčius moka kitoms šalims. Yra tikimybė, kad ir patys išvykę grįš ir dar juos turėsime išlaikyti. Linkime tik sekmės, atradusiems laimę svetur, tačiau nemenkinkite ir likusių. Taip, turime piliečių, kurie nesistengia ir menkina Lietuvos vardą, bet tai nėra visa Lietuva, tai yra tik dalis. Todėl norėtume, kad žurnalistas viešai atsiprašytų čia likusių gabių, dorų, darbsčių piliečių ir geriau skatintų kurti Lietuvą to nedarantiems.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas 03-20 17:50
Pramogai skirtų vidaus vandens transporto priemonių naudojimas tampa paprastesnis, praneša Susisiekimo ministerija, kurios siūlymams trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 110,00 -2,76%