Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LN trade, MB

Atsiliepimai apie LN trade, MB

laikasnamams.lt

Ieškantiems optimalių sprendimų!
Parašyk savo nuomonę apie LN trade, MB

Užsisakiau termostatinį maišytuvą Hansgrohe internetu. Pardavėją rinkausi pagal kainą ir pristatymo sąlygas. Viskas įvyko sklandžiai, prekę gavau per 2 dienas. Dėkoju.
Įmonei siūlyčiau pristatant produktus per LP- Ekspres internetinėje svetainėje sudaryti galimybę pasirinkti konkretų atsiėmimo terminalą.
Alfonsas
Puikus kainos ir kokybės santykis. Užsakymas įvykdytas laiku. Ko daugiau reikia? Tikrai rekomenduoju.
Puikus ir greitas aptarnavimas bei labai patrauklios kainos! Rekomenduoju visiems!
Sėkmės Jums:)
Noriu Padekoti Kestuciui uz tikrai malonu aptarnavima, pasiulymus jos man padejo su greitu pristatymu kai salygos man pasiimti pasikeite. Kainos Ju tikrai geros zemesniu neradau taigi visiems rekomenduoju neabejoti ir pirkti is Jų. Beje prekes yra tikrai kokybiškos
Įsirenginėjome butą ir nemažai teko bendrauti su savininku Kęstučiu. Tai žmogus puikiai išmanantis savo darbą, lankstus. Buvo lengva bendrauti ir tikrai likome patenkinti suteiktos paslaugos kokybe. Rekomenduoju, 10 balų

Gerunda
Santechnika | Šildymas | Vandentiekis

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis, šildymo prekėmis, vandentiekio prekėmis, kanalizacijos sistemų ir nuotekų šalinimo prekėmis. Tiekiame platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų: APE, Ravani, ITAP, Officine Rigamonti, Good Work, Akwedukt, Manomer ir daugelio kitų...
Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...
Vandens ratas
Prekyba santechnikos prekėmis

Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius.
Vandentiekio, šildymo, santechnikos prekės - gamybinėms, prekybinėms bei montavimo įmonėms, jūsų namams, sodyboms bei ūkiams. Platus asortimentas parduotuvėse Vilniuje: Kalvarijų g. 125, Savanorių 176 (PC Norfa bazė), taip pat mūsų el. parduotuvėse: vandensratas.lt, geraskatilas.lt ir voniajums.lt. UAB “Vandens...
Baltic system
Adresas: Žalgirio g. 88A, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Šiuo metu mes siūlome vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimo, montavimo paslaugas. Taip pat atliekame jų eksploatacinę priežiūrą, sistemų derinimą. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys ilgametę patirtį įvairaus sudėtingumo projektų įgyvendinime. UAB...

Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti 02-17 16:51
Nelegaliai interneto televizijos paslaugas teikiančios bendrovės siekia pergudrauti Lietuvos radijo ir televizijos komisiją – užblokavus jų svetaines, pakeitus keletą simbolių atidaromos naujos.
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos 02-17 16:28
Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų varžysis 244 teisti kandidatai, tai sudaro beveik 2 proc. visų rinkimuose dalyvaujančių politikų.
Jūsų namai toli nuo namų: "Ritz-Carlton" ir "Sheraton" viešbučių istorijos
Jūsų namai toli nuo namų: "Ritz-Carlton" ir "Sheraton" viešbučių istorijos 02-17 15:07
Keliauninkams skirtos užeigos egzistavo jau ankstyvosiose civilizacijose ir yra minimos net Biblijoje. (Pabaiga. Pradžia – "Verslo klasė" 2018 m. Nr. 9)

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%