Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LN trade, MB

laikasnamams.lt

Ieškantiems optimalių sprendimų!
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie LN trade, MB

Puikus aptarnavimas! Greitai pagelbėjo, pakonsultavo - laiku ir vietoje!
Įrenginėjom vonios kambarį. Buvome preliminariai išsirinkę vonią ir klozetą. Po išsamios ir, svarbiausia, argumentuotos konsultacijos mūsų pasirinkimas pasikeitė. Parekomendavo kokybiškus maišytuvus. Tikrai džiaugiuosi pirkiniais, nes gavome kokybiškus daiktus už gerą kainą. Pristatymas greitas. Į bet kokį klausimą reaguojama operatyviai. Malonu, kai jauti, kad esi svarbus. Reziume - puikus aptarnavimas, savalaikis dėmesys, išsamūs patarimai. Rekomenduoju 100 proc.
Puikus kainos ir kokybės santykis. Užsakymas įvykdytas laiku. Tikrai rekomenduoju.
Užsisakiau termostatinį maišytuvą Hansgrohe internetu. Pardavėją rinkausi pagal kainą ir pristatymo sąlygas. Viskas įvyko sklandžiai, prekę gavau per 2 dienas. Dėkoju.
Įmonei siūlyčiau pristatant produktus per LP- Ekspres internetinėje svetainėje sudaryti galimybę pasirinkti konkretų atsiėmimo terminalą.
Alfonsas
Puikus kainos ir kokybės santykis. Užsakymas įvykdytas laiku. Ko daugiau reikia? Tikrai rekomenduoju.
Puikus ir greitas aptarnavimas bei labai patrauklios kainos! Rekomenduoju visiems!
Sėkmės Jums:)
Noriu Padekoti Kestuciui uz tikrai malonu aptarnavima, pasiulymus jos man padejo su greitu pristatymu kai salygos man pasiimti pasikeite. Kainos Ju tikrai geros zemesniu neradau taigi visiems rekomenduoju neabejoti ir pirkti is Jų. Beje prekes yra tikrai kokybiškos
Įsirenginėjome butą ir nemažai teko bendrauti su savininku Kęstučiu. Tai žmogus puikiai išmanantis savo darbą, lankstus. Buvo lengva bendrauti ir tikrai likome patenkinti suteiktos paslaugos kokybe. Rekomenduoju, 10 balų

Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: santechnika; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...
Vandens ratas
Prekyba santechnikos prekėmis

Adresas: Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Vandentiekio, šildymo, santechnikos prekės - gamybinėms, prekybinėms bei montavimo įmonėms, jūsų namams, sodyboms bei ūkiams. Platus asortimentas parduotuvėse Vilniuje: Kalvarijų g. 125, Savanorių 176 (PC Norfa bazė), taip pat mūsų el. parduotuvėse: vandensratas.lt, geraskatilas.lt ir voniajums.lt. UAB “Vandens...
Baltic system
Adresas: Žalgirio g. 88A, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic System" savo veiklą pradėjo 2010 m. Siūlome vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimo, montavimo paslaugas. Taip pat atliekame jų eksploatacinę priežiūrą, sistemų derinimą. Mūsų paslaugų spektrą taip pat apima: santechnikos darbai, santechnikos montavimas...
20 plus [Santechnikosturgus.lt]
Vonios kambario įranga ir šildymo prekės

Adresas: M. Sleževičiaus g. 7, LT-06326 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; santechnika; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
El. parduotuvėje www.santechnikosturgus.lt prekiaujame nauja bei kokybiška vonios kambario įranga. Laiko patikrintas ir platus asortimentas užtikrina sėkmingą el. parduotuvės veiklą nuo 2010 metų. Mūsų parduodamos prekės tinka namams, viešbučiams ar biurams. Net 90% užsakymų pristatome per 1-3 dienas. Visai...

Turto bankas perima likusį valstybės administracinį NT
Turto bankas perima likusį valstybės administracinį NT 07-16 16:44
Vyriausybė VĮ Turto bankas perdavė valdyti likusį valstybei priklausantį administracinės paskirties nekilnojamąjį turtą (NT).
Naujas prezidento veto: prieštarauja žvejybos kvotų suteikimui ne aukciono būdu
Naujas prezidento veto: prieštarauja žvejybos kvotų suteikimui ne aukciono būdu 07-16 15:53
Prezidentas Gitanas Nausėda vetavo Seimo priimtus Žuvininkystės įstatymo pakeitimus, kuriais be kita ko numatomas žvejybos kvotų suteikimas ne aukciono būdu.
Didinamas renginių žiūrovų skaičius, nuo rugsėjo jis nebebus ribojamas
Didinamas renginių žiūrovų skaičius, nuo rugsėjo jis nebebus ribojamas 07-16 15:44
Vyriausybė pakoregavo Kultūros ir sporto renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planą. Jame numatyta, kad leistinas dalyvių ar žiūrovų skaičius uždarose erdvėse rugpjūčio 16–31 d. didinamas...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

eBay 58,39 -1,17%
PepsiCo 133,69 -1,35%