Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LN trade, MB

Atsiliepimai apie LN trade, MB

laikasnamams.lt

Ieškantiems optimalių sprendimų!
Parašyk savo nuomonę apie LN trade, MB

Pirkome plautuvės maišytuvą.Dirba profesionaliai.Kokybiškos prekės ir operatyvus pristatymas.Super !!!
Pirkome virtuvės plautuvę ir maišytuvą internetu. Pardavėjai pasiulė žemiausia kainą viešoje rinkoje. Užsakymą gavome sekačią dieną. Dėja ant maišytuvo pastebėjome įdaužą, kuri galėjo atsirasti dar prieš supakuojant gamykloje ar pan. Susisiekiau su pardavėjais. Prekę pakeitė nedelsiant. Malonus aptarnavimas. Rekomenduoju.
Užsakiau plautuvę ir maišytuvą dėl geriausios pasiūlytos kainos. Gaudavau operatyviai atsakymą el.paštu į užduotus klausimus. Taip pat, nustebino itin greitas prekių išsiuntimas ir pristatymas.
Sveiki, lapkričio mėn. užsakinėjau ZIG ZAG, pasakė, kad nėra, ir galimybė 2022m sausio vidury. Pasiūlė alternatyvą - susitaikiau, bet 5 min iki darbo pabaigos sulaukiu skambučio, kad rado, būtent tai ko norėjau. Smagu, kad vadyba užsidėjus + nesėdi ir nekrapšto nosies, o bando padėti. Labai dėkingas už puikų-operatyvų darbą įmonei, o labiausiai, stebūklus darančiai Daivai Žiurinskienei. Gražių artėjančių švenčių. Sėkmės darbuose. 100% rekomenduoju !!! Gintautas Mažeikiai
Tik geriausi atsiliepimai. Sužavėta ir patenkinta Ernesto bendravimu, darbu, profesionaliais patarimais. Visa prekiaujama įranga geros kokybės, o kainas pasiūlė žemiausias Lietuvos rinkoje.
Retai rašau atsiliepimus, tačiau noriu padėkoti šiai parduotuvei. Malonus bendravimas, gera komunikacija ir viršyti lūkesčiai dėl pristatymo termino. Tikėjausi po 6 sav., o gavau po 2 sav., tiesiog WOW. Kainos ir kokybės santykis geriausias ką radau interneto platybėse.
Sėkmės Jums!
Puikus aptarnavimas! Greitai pagelbėjo, pakonsultavo - laiku ir vietoje!
Įrenginėjom vonios kambarį. Buvome preliminariai išsirinkę vonią ir klozetą. Po išsamios ir, svarbiausia, argumentuotos konsultacijos mūsų pasirinkimas pasikeitė. Parekomendavo kokybiškus maišytuvus. Tikrai džiaugiuosi pirkiniais, nes gavome kokybiškus daiktus už gerą kainą. Pristatymas greitas. Į bet kokį klausimą reaguojama operatyviai. Malonu, kai jauti, kad esi svarbus. Reziume - puikus aptarnavimas, savalaikis dėmesys, išsamūs patarimai. Rekomenduoju 100 proc.
Puikus kainos ir kokybės santykis. Užsakymas įvykdytas laiku. Tikrai rekomenduoju.
Užsisakiau termostatinį maišytuvą Hansgrohe internetu. Pardavėją rinkausi pagal kainą ir pristatymo sąlygas. Viskas įvyko sklandžiai, prekę gavau per 2 dienas. Dėkoju.
Įmonei siūlyčiau pristatant produktus per LP- Ekspres internetinėje svetainėje sudaryti galimybę pasirinkti konkretų atsiėmimo terminalą.
Alfonsas
Puikus kainos ir kokybės santykis. Užsakymas įvykdytas laiku. Ko daugiau reikia? Tikrai rekomenduoju.
Puikus ir greitas aptarnavimas bei labai patrauklios kainos! Rekomenduoju visiems!
Sėkmės Jums:)
Noriu Padekoti Kestuciui uz tikrai malonu aptarnavima, pasiulymus jos man padejo su greitu pristatymu kai salygos man pasiimti pasikeite. Kainos Ju tikrai geros zemesniu neradau taigi visiems rekomenduoju neabejoti ir pirkti is Jų. Beje prekes yra tikrai kokybiškos
Įsirenginėjome butą ir nemažai teko bendrauti su savininku Kęstučiu. Tai žmogus puikiai išmanantis savo darbą, lankstus. Buvo lengva bendrauti ir tikrai likome patenkinti suteiktos paslaugos kokybe. Rekomenduoju, 10 balų

Jaukurai
KOMPLEKSINIAI KOMFORTO SPRENDIMAI

Adresas: Ramygalos g. 149E, LT-36255 Panevėžys.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Jaukurai" tiesiogiai atstovauja per 30 garsiausių Europos santechnikos, inžinerinių tinklų ir šildymo įrangos gamintojų. Pirkėjams siūlome daugiau nei 12 000 pavadinimų santechnikos prietaisų, vonios kambario įrangos, santechninės keramikos, šildymo katilų, vandens šildytuvų, radiatorių, išorės ir vidaus...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: santechnika; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „GANSTA“,- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga + Automatizuotų šilumos punktų projektavimas ir gamyba; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos...
Baltic system
Adresas: Žalgirio g. 88A, LT-09303 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic System" savo veiklą pradėjo 2010 m. Siūlome vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų projektavimo, montavimo paslaugas. Taip pat atliekame jų eksploatacinę priežiūrą, sistemų derinimą. Mūsų paslaugų spektrą taip pat apima: santechnikos darbai, santechnikos montavimas...
Svenga
Stilingavonia.lt

Adresas: J. Savickio g. 4-7, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: santechnika; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės.
PROFESIONALUMAS Esame intensyviai susitelkę ir visada pasiruošę suteikti išsamią informaciją savo klientams. Konsultuojame vonios ir virtuvės kambario įrengimo klausimais bei supažindiname su techninėmis įsigytos produkcijos specifikacijomis ir naudojimosi instrukcija. PLATUS PREKIŲ PASIRINKIMAS Esame santechnikos...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%