Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Cloudlix, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Cloudlix

Atsiliepimai apie Cloudlix, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Cloudlix, UAB

Po 17:00 val. galit net nebandyti susisiekti, nors rašo, kad pagalba 24/7. Paskambinus pačiam direktoriui, pažadėjo, kad problemos bus išspręstos per 1 val., tačiau pagalbos taip ir nesulaukta. Aptarnavimas apgailėtinas. Nusivyliau teikiamomis paslaugomis!
Apeikite sia imone ir ju paslaugas is toli. Neimanoma prisiskambinti, paslaugos teikiamos aptmestinai, klaidos sistemose ypac del domenu valdymo. Keista kaip jie dar egzistuoja.
Jei galite, venkite hostingas.in - klientai jiems vienodai rodo. Viršijau leidžiamą duomenų kiekį, net įspėjimo apie tai negavau, paėmė ir nutraukė visų puslapių veikimą. Pastebėjau tik po kurio laiko pats prisijungęs. Ir kas geriausia nieko dėl to negaliu padaryt, net visi prisijungimai buvo užblokuoti ir net negaliu atlaisvinti vietos... Susisiekti su jais vos įmanoma... Žodžiu yra geresnių alternatyvų... Negadinkite sau nervų su tokiais prasidėdami. Geriau naudokite didelius amerikiečių hosterius, jiems rūpi reputacija ir bet kokią problemą išsprendžia per kelias minutes.
tikrai esame nusivyle sita kompanija, matomai tas vadovas tik pinigelius ima ir uz tai nieko neatsako, taip negali buti ponas Rozickij, peemus pinigelius reikia dirbt. O gal jus galvojate kazkas jums dovanos juos ? tikrai ne.
Labai gailiuosi, kad perskaiciau komentarus tik dabar, jei buciau zinojas apie tokia paslaugu kokybe, tikrai buciau cia webo nekeles...
Nerekomenduoju. Šiandien serveris neveikia jau kelias valandas, į skambučius neatsiliepia, tik parašė laišką, kad tvarko, bet nežino, kada bus sutvarkytas. Apskritai beveik neįmanoma prisiskambinti dėl www.cloudlix.com paslaugų, o kai prisiskambini, jie švelniai pasiunčia, t.y. sako, kad reikia parašyti laišką, nors ir į laiškus atrašo tik po kelių dienų, kas geroje kontoroje būtų ne kelios dienos, o kelios valandos. Apie gedimus patys niekad nepraneša, gal tikisi, kad klientai nepastebės.
Laimonas 2014-02-05 12:47:43
Esu labai nepatenkintas šios įmonės teikiamomis paslaugomis, į laiškus atsakinėja kas savaitę, o priskambinti nėra galimybių, naudojantis hostingas.in paslaugomis. Todėl nerekomenduočiau niekam naudotis jų paslaugomis, nes liksite nusivyle, nepatenkinti ir tai daug nervu kainuos. Nes šiuo metu neveikia vienas mano puslapių ir jiems nusispjauti, į laiškus neskuba atsakinėti ir problemos nesprendžia. O puslapis neveikia tik dėl jų kaltės.
Laba diena, Laimonai,

Hostingas.in paslaugos yra paremtos savitarnos sistema. Jeigu iškyla problemos, visada galite rašyti žinutę, kurios forma yra Hostingas.in sistemoje, žinutės yra atrašomos ne ilgiau kaip per 24val.

Taisyklėse yra aiškiai nurodyta, jog - Hostingas.in naudotojams pagalba telefonu nėra suteikiama. Visais klausimais prašome kreiptis per žinučių sistemą.

Klientams padedame kiek galime, Jūsų, Laimonai, situacija greičiausiai buvo kėbli ir susijusi ne su serverio veikimu. Jums tai paaiškinti turėjo administratorius.
Nepatikimos paslaugos, pinigus pasiima, o kokybės jokios, jei atsiranda problemų jų nesprendžia. Mūsų atveju svetainė buvo pašalinta, nors joje nebuvo jokios įžeidžiančios informacijos, o pinigai buvo nuskaičiuojami nuo sąskaitos. Administratorius su vartotojais nebendrauja nei telefonu nei gyvai, nors buveinė randasi Panerių g.11, ten nieko nėra ir nebuvo. Įmonės direktorius Artūras Ražinskij neatstovauja savo įmonės bei klientų interesų.

Seohelis
SEO paslaugos

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Internet Solutions
Adresas: Lyros g. 5-57, LT-78287 Šiauliai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; reklamos paslaugos.
Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi daugiau nei 6-ių metų sėkmingą darbo patirtį bei virš 600 sukurtų interneto svetainių. Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į Jūsų verslo sėkmę, bei darbo...
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Lauko stendai, Pilonai Reklaminės iškabos, logotipai Tūrinės raidės iš putplaščio Šviesdėžių gamyba Šviesdėžės gali būti: Vienpusės; Konsolės; Kombinuota šviesdėžė su tūrine reklama; Šviesdėžės taip pat gali būti įvairių formų: Stačiakampės; Ovalios; Išlenktos pagal reikiamą formą; Šviesdėžių konstrukcijos gamyboje...

Uždarbis iš kriptovaliutų gali užstrigti
Uždarbis iš kriptovaliutų gali užstrigti 01-21 17:00
Kriptovaliutų rinkose iškovoto uždarbio kelionė į vadinamųjų Fiat valiutų pasaulį gali būti ne visada sklandi, nes bankai bijo pažeisti pinigų plovimo prevencijos reikalavimus. Prekiaujantieji...
Vasario 16-osios aktą jau gali apžiūrėti visuomenė
Vasario 16-osios aktą jau gali apžiūrėti visuomenė 01-21 14:50
Signatarų namuose Vilniuje visuomenei pradėtas demonstruoti 1918 m. vasario 16-osios nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo Aktas su visais dvidešimties signatarų parašais.
"Škoda" paviešino pirmąją informaciją apie atnaujinamą "Fabia"
"Škoda" paviešino pirmąją informaciją apie atnaujinamą "Fabia" 01-21 14:14
Artėjant tarptautinei Ženevos automobilių parodai, Čekijos automobilių gamintojas paskelbė pirmą oficialią informaciją apie paruoštą naujieną.

Ko tikitės iš 2018-ųjų?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 67,21 +4,84%
American Express 98,03 -1,83%