Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Liumikas

Atsiliepimai apie Liumikas, MB

Mes Jau Čia

Perkraustymo paslaugos
Parašyk savo nuomonę apie Liumikas, MB

UAB "Poolservice.LT" 2021-12-01 16:30:00
Teko dirbti su šia MB. Netyčia atlikome du kartus pavedimą už tą pačią sąskaitą, ko pasekoje gavosi mūsų įmonės permoka. Suderinome likutį, MB "Liumikas" permoką patvirtino, pateikėme prašymą dėl permokos grąžinimo. Grąžinimo po prašymo pateikimo nesulaukėme, t.p. kaip ir po kelių priminimų, sulaukėme tik pažadų, kad tikrai grąžins. MB "Liumiko" direktorius prašė palaukti- sutikome palaukti, sutikome net, kad mokėtų dalimis, bet suėjus sutartam terminui-permokos negrąžino. Kadangi draugiškai išspręsti taip ir nepavyko, teko kreiptis dėl išieškojimo. Teismo sprendimu, buvo nutarta skolą išieškoti. Išieškojimą gausime dalimis, nes kaip paaiškėjo, kad MB "Liumikas" skolingas ne tik mūsų įmonei ir kitos įmonės taip pat kreipėsi dėl išieškojimo, todėl būkite atsargūs kas norės kreiptis į juos dėl paslaugų suteikimo.
Sveiki, ačiū už komentarą. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Noriu pabrėžti, kad paslaugų kokybė su finansine situacija šiuo klausimu nėra niekaip susijusi, nes paslaugas mes atliekame nepriekaištingai, kaip buvo ir su Jūsų užsakyta paslauga. Dėl finansinės situacijos, tikrai labai gailimės, jog laiku negalėjome išspręsti šios problemos. Niekam nenaujiena, kad daug įtakos tam pridarė pandemijos veiksniai, o labiausiai prie viso to prisidėjo ir mūsų kreditoriai, kurie taip pat iki šiol nėra su mumis atsiskaitę, ko pasekoje ir įvyko šis nesusipratimas. Šiuo metu raštiškai yra patvirtintas grafikas, per kurį mes atsiskaitysime, kuris yra suplanuotas ir bus atsiskaityta su Jūsų įmone. Specialiai mes mokėjimų vykdyti nevengiame ir dar kartą apgailestaujame.
UAB "Poolservice.LT"
2021-12-01 16:30:00 IP 2fbatgs3
Ksenija 2019-07-25 09:10:33
Puiki komanda, greitai, kokybiškai ir operatyviai. Ačiū!
Ačiū Jums! :)
Puiki komanda, greitai, kokybiškai ir operatyviai. Ačiū!
Taip atsiliepia apie mus Izraelio ambasada.