Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Litradė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Litradė

Atsiliepimai apie Litradė, UAB

RoyalSmoke.lt Elektroninės Cigaretės

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Litradė, UAB

Lukas 2021-08-06 12:53:31
2021-08-06 atvykus į Vilniaus akropolio “Royal Smoke” parduotuvę, paprašiau QR kodo ir vienkartinės cigaretės, nes draugas turėjo nelabai malonia patirtį. Paprašius kodo darbuotoja pasakė, jog tokiu atvėju niekada nera buvę ir informuos “valdžią” nes ji dirba ofise. Išėjus į lauką ir išpakavus vienkartinę cigaretę ji neveikė. Grįžus į punktą ir pasiūlius tiek vyrukui, tiek darbuotojai pabandyti patiems buvo atsisakyta “nes negali dėl karantino”. Žmonės, susiimkit.
Sveiki, mes atsiprašome suteikiant nemalonią patirtį. Įvertindami šią sutuaciją, prašome susisiekti su mumis telefonu +37067331586
Siandien Akropolyje dirbanti mergina labai maloniai aptarnavo, patare kokia elektronine cigarete geriau rinktis pagal mano esama patirti su tokio tipo produktais. Detaliai isvardijo esamus skysciu skonius ir man apibudinus, kas man patiktu, greitai surado skoni, kuris man labai patiko. Greitas ir kokybiskas aptarnavimas. Grisiu dar ne karta. Vardo nezinau, taciau ant cekio radau uzrasyta "I. Skendelyte".
Šiandien Savam dirbanti “pardavėja” pikta kaip kažin kas, pasijutau, kad sutrukdžiau kompe sėdėt ????????‍♀️ priėjus daugiau nusipirkt, bet noras dingo po antro klausimo… CS dar temptis ir temptis ????
P. S. Pirkimo kvita privalu duoti, ne tada, kai paprašoma.
2021-05-16, apie 17val, lankiausi royal smoke, Kauno mole baršausko gatvėje. Tuo metu dirbes pardavėjas bendravo labai piktai. Per neapsižiūrėjima, pamiršau, kad šiandien nusipirkti tiesiogiai prekių negalima. Pasakiau jam, kad tada išėjus parašysiu žinutę kokių prekių noriu įsigyti, pakėlęs toną atšovė, kad žinučių jie niekada neskaito, ir NEGALIMA jiems rašyti. Ir patikino, kad užsakymas turi buti atliktas ne mažiau nei prieš 30min. Bet tai visą karantiną lankiausi šioje royale smoke parduotuveje ir visada buvo galima parašyti žinute su norimomis prekemis ir galėdavau atsiimtu iškart už 10min. Paklausus kodėl negalima rašyti žinutes, jis pakėles toną pradejo sakyti, , aš jums kelinta kart sakau negali rašyt jokių žinučiu". Tiesiog išėjau ir nebegrįžau. Mažiau tokių nemalonių darbuotojų, kurie net nemoka bendrauti su klientais, atsižvelkite kokie darbuotojai dirba jūsu parduotuvėje. Su kitais pardavėjais niekada nebuvo bėdų
Litradė 2021-05-04 13:01:34
Mes siekiame informuoti klientus apie esamą padėtį su siuntomis ir kaip su mumis susisiekti. Susisiekti galite soc. tinkle facebook: @royalsmoke.lt arba el. paštu: pagalba@royalsmoke.lt
Kažkokie neadekvatus išvis...
Raimondas 2021-05-04 12:48:55
Koks dar karantinas, komentaras parašytas 2019. Būtent apie ka ir kalbėjau. Kažkokie apsirūkė jus ar ką?
Artūras 2018-03-07 14:02:48
Su šia įmone dirbame ne pirmi metai. Esame paslaugų tiekėjai. Visiems mąstantiems dirbti ar ne, galiu pasakyti, jog niekada neturėjome problemų dėl atsiskaitymų, o jų pasakytas žodis yra prilyginamas parašui. Patikimi ir solidūs partneriai, kokių šiai dienai jau nėra daug.
Dėkojame, kad pasirinkote mus! Jūsų įvertinimas mums yra labai svarbus!
Litradė 2021-05-04 12:45:26
Sveiki, mes atsiprašome suteikiant nemalonią patirtį. Karantino metu turime labai didelį kiekį užsakymų, todėl įvyko nesusipratimas. Norėdami Jums padėti, maloniai prašome susisiekti su mumis soc. tinkle facebook: @royalsmoke.lt puslapyje arba el. paštu: pagalba@royalsmoke.lt Gražios Jums dienos!
Raimondas 2019-02-16 11:35:16
Kelis kartus uzsisakinejau prekes, atsiuncia tai ka jie nori o ne tai ka uzsisakai. I el laiskus su klausimu kodel atsiunte ne tai ka uzsisakinejau neatsako. Dar, uzsakydamas preke laukiau 2 dienas kol patvirtins mano mokejima kol nepaskambinau ir nepaklausiau kodel uzsakymas nepatvirtintas. Apgailetina firma, akropolyje dirba neispruse malalietkos kurie nemoka bendrauti su klientais.
Dovydas Valevičius 2019-04-21 23:25:23
Viena diena užsukau nusipirkti e. skysčio ir galiu pasakyti, kad pardavėjai tikrai dirba neprofesionaliai. Pirmiausia nepatikėjo, kad esu pilnametis ir teigė, jog mano asmens dokumentas padirbtas. Vienas iš parduotuvėje esančių asmenų buvo pavartojęs psichotropinių medžiagų, o darbuotojai tai toleravo lyg tai būtų normalu ir tai mane labai suerzino. Galų gale pardavėjas pardavė ne tą ko prašiau, iš pradžių nepastebėjau, pasiemiau prekę ir išėjau (pakuotė labai panaši į prekės, kurią norėjau nusipirkti), po kelių minučių grįžau ir paprašiau pakeisti, bet pardavėjas to negalėjo padaryti, nors prekė net nebuvo atidaryta, jo pretekstas buvo: "Gal tu su adata pradūrei bonkutę, iš kur man žinot?". Vertinu šią parduotuvę 1/10.
Sveiki, mes atsiprašome suteikiant nemalonią patirtį. Įsigyjus prekę, išlaikant originalioje tvarkingoje pakuotėje, nepanaudojus ir turint pirkimo kvitą/čekį, visada galite ja grąžinti per 14 dienų. Norėdami Jums padėti, maloniai prašome susisiekti su mumis soc. tinkle facebook: @royalsmoke.lt puslapyje arba el. paštu: pagalba@royalsmoke.lt Gražios Jums dienos!
Rokas 2019-05-22 15:04:47
Kuri laika praktiskai viska perkant is sitos parduotuves internetu, visko ko tik gali prireikt, aromato, kaitikliu, kandikliu, bazes ir t.t. nusivyliau kai gavau nekokybiskus kaitiklio elementus, kurie per pora dienu tesiog sudega. Kurie yra kiauri ir i kaitinimo elemento vidu priteka skyscio, ko pasekoja ikaites skystis taskosi i burna.
Pats svarbiausias faktas jog parasius el.pastu nusiskundima, per visa savaite jokio atsakymo. Kyla klausimas: ar egzistuoja isvis sitoj imonei klientu aptarnavimo standartai ir taisykles?
Teks nuo siol apeit sita parduotuve, ir pirkt viska is kinieciu, ir be to teks dar niekam nerekomenduot sitos skyles.
Sveiki, atsiprašome už nemalonią patirtį. Susisiekite su mumis soc. tinkle facebook: @royalsmoke.lt puslapyje arba el. paštu: pagalba@royalsmoke.lt ir pasistengsime Jums padėti. Gražios Jums dienos!
Almantas 2019-11-16 22:55:34
Gavau skyscio buteliuka kuris buvo sproges ir visas skystis isbeges.
Uzsakymo numeris VZPEWESTV
SHARK SALT LEMON DOG E-Skystis
Parasiau jiems i el pasta taip ir iki siol neatrase
Sveiki, tokiu atveju maloniai prašome susisiekti su mumis soc. tinkle facebook: @royalsmoke.lt puslapyje arba el. paštu: pagalba@royalsmoke.lt ir pasistengsime Jums padėti. Gražios Jums dienos!
Jovilas Bartkus 2021-01-12 16:10:02
Pirkau kaitiklį, atsiųntė ne tą prekę. El paštu nekontaktuoja, prisiskambinti beveik neįmanoma. Problemos taip ir neišsprendė.
Ernestas 2021-01-15 16:02:46
Uzsisakiau skyscio 2021/01/06, siuntimas Omniva. 9 dienos nieko nėra, kad patvritinti apmokėjimą reikėjo parašyti patiems, Omnivoje parašyta jog jie duomenis gavo siuntos, tačiau pačios siuntos dar ne. Rašiau į gmail, neatrašo. Tikrai niekam nerekomenduoju pirkti iš čia. Draugas iš ecodūmo užsisakė siuntą, 2 dienos jau paštomate. Kaip mačiau iš praeitų atsiliepimų niekas pinigų gražinimo negavo, tai kaip matau ir aš neatgausiu, ką padarysi tikiuosi nuo 5 eurų praturtės.
Sveiki, mes atsiprašome suteikiant nemalonią patirtį. Karantino metu turime labai didelį kiekį užsakymų. Norėdami Jums padėti, maloniai prašome susisiekti su mumis soc. tinkle facebook: @royalsmoke.lt puslapyje arba el. paštu: pagalba@royalsmoke.lt Gražios Jums dienos!
Klientas 2021-02-01 16:09:37
Užsisakiau skysčio Sausio 10 dieną, omniva siuntos duomenis gavo 11 dieną, o pačia siuntą royalsmoke sugebėjo įdėti tik 28 dieną. Per tą laiką bandžiau susisiekti su jais el. paštu bei telefonu, bet niekas neatsakė. Vėliau susisiekiau su viena iš kaune esančių parduotuvių ir man pasakė, kad su manim susisieks asmenys atsakingi už siuntas, nes ne visos parduotuvės siunčia užsakymus. Vėliau, kai jau atsiemiau siuntą, gryžęs išsipakavau ir pamačiau, kad atsiūstas skystis yra visiškai ne toks, kokį užsakiau (vietoj "Toxic - pink explosion" gavau "Toxic - high pressure"). Patariu bent jau internetu neužsisakinėti.
Valerijus 2021-03-15 20:21:05
Nežinau, ar čia visiems taip siuntiniai vėluoja. Patvirtinimas, kad mokėjimas gautas - 2021-03-02. Šiandien jau 2021-03-15, o užsakymo būsena vis dar "Mokėjimas gautas". Kadangi tai ne pirmas toks komentaras, tai prisidedu prie kitų - internetu iš šios parduotuvės pirkti nepatariu.
Dovydas 2021-03-29 14:49:37
Apgailėtina. Užsakymas padarytas 2021-03-08, iki 2021-03-29 niekas nesikeičia.. Nepatarčiau pirkti iš šios parduotuvės internetu
Jeigu kas suges, tai garantinis truks ilgai ir vistiek normaliai nepataisys ir dar kartą nunešus dar ilgiau taisys ir aišku vėl nesutvarkys, o tada ir garanatinis baigsis :) Vienu žodžiu šaraškinų kontora :)
Gavau skyscio buteliuka kuris buvo sproges ir visas skystis isbeges.
Uzsakymo numeris VZPEWESTV
SHARK SALT LEMON DOG E-Skystis
Parasiau jiems i el pasta taip ir iki siol neatrase
Dovydas Valevičius
2019-04-21 23:25:23 IP 2i240huh
Kaip jaustis. Nusipirkau preke internetu per VeniPak, kad pristatitu i namus, gerai viso kainavo 105.93 eurus, laukiau pora dienu ir parasiau jiems kada bus preke nes negaunu siuntos kodo, parase kad ryt bus jau pas man, bet po to laiko praejo 8dienos ir iki to laiko negaunu siuntos kodo ir visas 8 dienas negalima susisiekti, rasiau pateiktu gmail, ir skambinau pateiktu numeriu, jei atraso nei atsiliepe, kaip man jaustis?

Ecodumas
Elektroninės cigaretės ir jų priedai

Adresas: Kulvos g. 14A-9, LT-48493 Kaunas.
Veiklos sritys: tabakas; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba.
ECODUMAS – tai viena pirmųjų, didžiausia elektroninių cigarečių parduotuvė Lietuvoje, siūlanti savo klientams laiko patikrintus, kokybiškus, sertifikuotus, originalius ir kainą atitinkančius produktus, bei profesionalų konsultacijas. Garantuojame savo pirkėjams tik aukščiausios kokybės, įvairių rūšių e. skysčius...

IT įmonės vadovas: verslo sėkmei yra būtinas stiprus vertybinis pagrindas
IT įmonės vadovas: verslo sėkmei yra būtinas stiprus vertybinis pagrindas 09-17 00:10
Verslo augimas šiandien yra neįmanomas be kruopščiai suburtos talentų komandos. Vis dėlto kertine ašimi, aplink kurią sukasi visos įmonės sėkmė, yra ne tik įmonę papildantys talentai, tačiau tomis...
10 sprendimų kiekvienam verslui
10 sprendimų kiekvienam verslui 09-16 23:54
Pandemija kaip niekad išryškino visuomenės ir verslo dėmesio aplinkai stoką, tad vartotojai ir net darbuotojai iš prekių ženklų šiandien vis dažniau tikisi realios socialiai atsakingos veiklos...
Smėliadėžės varžytuvės dėl nenupintų laurų vainikų
Smėliadėžės varžytuvės dėl nenupintų laurų vainikų 09-16 22:56
Vėl pažirusios kibirkštys tarp prezidentūros ir Vyriausybės, kurias šįkart įžiebė ginčai, kieno nuopelnai didesni valdant nelegalią migraciją, – kelias, kuris niekur neveda. Juolab kad taškus...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Starbucks 114,64 -3,55%