Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Litradė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Litradė

Atsiliepimai apie Litradė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Litradė, UAB

Kuri laika praktiskai viska perkant is sitos parduotuves internetu, visko ko tik gali prireikt, aromato, kaitikliu, kandikliu, bazes ir t.t. nusivyliau kai gavau nekokybiskus kaitiklio elementus, kurie per pora dienu tesiog sudega. Kurie yra kiauri ir i kaitinimo elemento vidu priteka skyscio, ko pasekoja ikaites skystis taskosi i burna.
Pats svarbiausias faktas jog parasius el.pastu nusiskundima, per visa savaite jokio atsakymo. Kyla klausimas: ar egzistuoja isvis sitoj imonei klientu aptarnavimo standartai ir taisykles?
Teks nuo siol apeit sita parduotuve, ir pirkt viska is kinieciu, ir be to teks dar niekam nerekomenduot sitos skyles.
Viena diena užsukau nusipirkti e. skysčio ir galiu pasakyti, kad pardavėjai tikrai dirba neprofesionaliai. Pirmiausia nepatikėjo, kad esu pilnametis ir teigė, jog mano asmens dokumentas padirbtas. Vienas iš parduotuvėje esančių asmenų buvo pavartojęs psichotropinių medžiagų, o darbuotojai tai toleravo lyg tai būtų normalu ir tai mane labai suerzino. Galų gale pardavėjas pardavė ne tą ko prašiau, iš pradžių nepastebėjau, pasiemiau prekę ir išėjau (pakuotė labai panaši į prekės, kurią norėjau nusipirkti), po kelių minučių grįžau ir paprašiau pakeisti, bet pardavėjas to negalėjo padaryti, nors prekė net nebuvo atidaryta, jo pretekstas buvo: "Gal tu su adata pradūrei bonkutę, iš kur man žinot?". Vertinu šią parduotuvę 1/10.
Kelis kartus uzsisakinejau prekes, atsiuncia tai ka jie nori o ne tai ka uzsisakai. I el laiskus su klausimu kodel atsiunte ne tai ka uzsisakinejau neatsako. Dar, uzsakydamas preke laukiau 2 dienas kol patvirtins mano mokejima kol nepaskambinau ir nepaklausiau kodel uzsakymas nepatvirtintas. Apgailetina firma, akropolyje dirba neispruse malalietkos kurie nemoka bendrauti su klientais.
Kaip jaustis. Nusipirkau preke internetu per VeniPak, kad pristatitu i namus, gerai viso kainavo 105.93 eurus, laukiau pora dienu ir parasiau jiems kada bus preke nes negaunu siuntos kodo, parase kad ryt bus jau pas man, bet po to laiko praejo 8dienos ir iki to laiko negaunu siuntos kodo ir visas 8 dienas negalima susisiekti, rasiau pateiktu gmail, ir skambinau pateiktu numeriu, jei atraso nei atsiliepe, kaip man jaustis?
Su šia įmone dirbame ne pirmi metai. Esame paslaugų tiekėjai. Visiems mąstantiems dirbti ar ne, galiu pasakyti, jog niekada neturėjome problemų dėl atsiskaitymų, o jų pasakytas žodis yra prilyginamas parašui. Patikimi ir solidūs partneriai, kokių šiai dienai jau nėra daug.
Man paskambino del darbo sandelyje/gamyboje nuejau i darbo pokalbi viskas buvo normaliai. kita diena paskambino ir pasake kokiu adresu ateiti ir kokia valanda ir kad vadovas pasitiks bet nei jo vardo nepasake nei telefono numerio is kur zmogui zinoti. man pasake kad ateities g 10 prie norfos pasitiks vadovas. prastovejau to vadovo 30 minuciu ir vos nesusalau nes ir lasnojo ir vejas buvo buvo tikrai nemalonu. tada nuvede aprode man ta darba ir visa diena pasibandyti jei patiks darbas pasibandziau man patiko. bet kai darbo pabaiga buvo uz ta diena 20 euru gavau i rankas ir pasake kad daugiau neateikit nes turi ateiti kiti zmones mes jei atrinksim paskambinsim. jusu imone slepia mokescius ir yra seseline ekonomika. va tokias imones likviduoti nes jie slepia nuo valstybes mokescius. geda. buciau zinojus buciau neejus ten pasiziureti del darbo. jei ateina darbuotojas pasiziureti ir pasibandyti to darbo reikia nors 1-2 val. turi zmogus pasibandyti o ne visa diena. o jei ateitu netiketai darbo inspekcija ir kad visa diena zmogus nelegaliai dirba butu vadovam tokios baudos.

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas 06-20 20:52
Borisas Johnsonas, buvęs Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų ministras ir Jeremy Huntas, dabartinis užsienio reikalų ministras, susirungs galutinėje dvikovoje dėl naujojo Konservatorių...
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė"
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė" 06-20 18:03
Alchemija, kai nugaros skausmas ir intymūs prisiminimai sulig kiekvienu aktorių gestu, butaforijos detale, spalviniu sprendimu prieš jūsų akis kas sekundę virsta kūryba, atsitinka vis rečiau...

Kur atostogausite šią vasarą?

Adobe Systems 291,21 +5,21%
Kraft Heinz Co 30,96 +2,28%