Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Litradė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Litradė

Atsiliepimai apie Litradė, UAB

RoyalSmoke.lt Elektroninės Cigaretės

Parašyk savo nuomonę apie Litradė, UAB

Skirta darbuotojui Pramones Maximoje, Kaune.
As suprantu, kad darbas gali nepatikti ir varginti, galbut nera noro ar jegu, o galbut tiesiog prasta diena, bet bendrauti kaip Jus leidot sau siandien bendrauti yra mazu maza neetiska, neprofesionalu.
Mes priejom prie parduotuves, norejome pasiklausti ar skambinus nurodytu telefonu ant vitrinos bus paskambinta siam darbuotojui, ar i kita skyriu.
Ta pacia sekunde isgirdes klausima, sis jaunas, bet nepatenkintas "aptarnaujantis" ar net "atstovaujantis" imones veikla darbuotojas pasitiko su tokia veido mimika ir zodziais "lapa skaitei?". Pasijautem taip, lyg sutrugdem zmogui. As atsiprasau, galbut tai yra norma sios imones, galbut taip yra apmokinami darbuotojai, vietoj laba diena - tujint zmogu.
Kuomet vyras perskaite informacijos lapa, pakartojo ta pati klausima. Ka darbuotojas padare? Paklause "klausiu, ar perskaitei lapa? Dar kita lapa perskaityk".
Ta prasme.. cia buvo viso labo klausimas.
Linkiu imonei perziureti savo darbuotojus, galbut nusiusti atsitiktini zmogu ir ivertinti darbuotojo aptarnavimo lygi, nes cia net nebuvo aptarnavimas, cia buvo arogantiskas, pavarges nuo gyvenimo, viskuo nepatenkintas jaunas vyras, kuris nejaucia ribu ir nesupranta uz ka jam mokama alga.
2021.02.07 ~15:30h.
Užsisakiau skysčio Sausio 10 dieną, omniva siuntos duomenis gavo 11 dieną, o pačia siuntą royalsmoke sugebėjo įdėti tik 28 dieną. Per tą laiką bandžiau susisiekti su jais el. paštu bei telefonu, bet niekas neatsakė. Vėliau susisiekiau su viena iš kaune esančių parduotuvių ir man pasakė, kad su manim susisieks asmenys atsakingi už siuntas, nes ne visos parduotuvės siunčia užsakymus. Vėliau, kai jau atsiemiau siuntą, gryžęs išsipakavau ir pamačiau, kad atsiūstas skystis yra visiškai ne toks, kokį užsakiau (vietoj "Toxic - pink explosion" gavau "Toxic - high pressure"). Patariu bent jau internetu neužsisakinėti.
Uzsisakiau skyscio 2021/01/06, siuntimas Omniva. 9 dienos nieko nėra, kad patvritinti apmokėjimą reikėjo parašyti patiems, Omnivoje parašyta jog jie duomenis gavo siuntos, tačiau pačios siuntos dar ne. Rašiau į gmail, neatrašo. Tikrai niekam nerekomenduoju pirkti iš čia. Draugas iš ecodūmo užsisakė siuntą, 2 dienos jau paštomate. Kaip mačiau iš praeitų atsiliepimų niekas pinigų gražinimo negavo, tai kaip matau ir aš neatgausiu, ką padarysi tikiuosi nuo 5 eurų praturtės.
Pirkau kaitiklį, atsiųntė ne tą prekę. El paštu nekontaktuoja, prisiskambinti beveik neįmanoma. Problemos taip ir neišsprendė.
Jeigu kas suges, tai garantinis truks ilgai ir vistiek normaliai nepataisys ir dar kartą nunešus dar ilgiau taisys ir aišku vėl nesutvarkys, o tada ir garanatinis baigsis :) Vienu žodžiu šaraškinų kontora :)
Gavau skyscio buteliuka kuris buvo sproges ir visas skystis isbeges.
Uzsakymo numeris VZPEWESTV
SHARK SALT LEMON DOG E-Skystis
Parasiau jiems i el pasta taip ir iki siol neatrase
Kuri laika praktiskai viska perkant is sitos parduotuves internetu, visko ko tik gali prireikt, aromato, kaitikliu, kandikliu, bazes ir t.t. nusivyliau kai gavau nekokybiskus kaitiklio elementus, kurie per pora dienu tesiog sudega. Kurie yra kiauri ir i kaitinimo elemento vidu priteka skyscio, ko pasekoja ikaites skystis taskosi i burna.
Pats svarbiausias faktas jog parasius el.pastu nusiskundima, per visa savaite jokio atsakymo. Kyla klausimas: ar egzistuoja isvis sitoj imonei klientu aptarnavimo standartai ir taisykles?
Teks nuo siol apeit sita parduotuve, ir pirkt viska is kinieciu, ir be to teks dar niekam nerekomenduot sitos skyles.
Dovydas Valevičius
2019-04-21 23:25:23 IP 2i240huh
Viena diena užsukau nusipirkti e. skysčio ir galiu pasakyti, kad pardavėjai tikrai dirba neprofesionaliai. Pirmiausia nepatikėjo, kad esu pilnametis ir teigė, jog mano asmens dokumentas padirbtas. Vienas iš parduotuvėje esančių asmenų buvo pavartojęs psichotropinių medžiagų, o darbuotojai tai toleravo lyg tai būtų normalu ir tai mane labai suerzino. Galų gale pardavėjas pardavė ne tą ko prašiau, iš pradžių nepastebėjau, pasiemiau prekę ir išėjau (pakuotė labai panaši į prekės, kurią norėjau nusipirkti), po kelių minučių grįžau ir paprašiau pakeisti, bet pardavėjas to negalėjo padaryti, nors prekė net nebuvo atidaryta, jo pretekstas buvo: "Gal tu su adata pradūrei bonkutę, iš kur man žinot?". Vertinu šią parduotuvę 1/10.
Kelis kartus uzsisakinejau prekes, atsiuncia tai ka jie nori o ne tai ka uzsisakai. I el laiskus su klausimu kodel atsiunte ne tai ka uzsisakinejau neatsako. Dar, uzsakydamas preke laukiau 2 dienas kol patvirtins mano mokejima kol nepaskambinau ir nepaklausiau kodel uzsakymas nepatvirtintas. Apgailetina firma, akropolyje dirba neispruse malalietkos kurie nemoka bendrauti su klientais.
Kaip jaustis. Nusipirkau preke internetu per VeniPak, kad pristatitu i namus, gerai viso kainavo 105.93 eurus, laukiau pora dienu ir parasiau jiems kada bus preke nes negaunu siuntos kodo, parase kad ryt bus jau pas man, bet po to laiko praejo 8dienos ir iki to laiko negaunu siuntos kodo ir visas 8 dienas negalima susisiekti, rasiau pateiktu gmail, ir skambinau pateiktu numeriu, jei atraso nei atsiliepe, kaip man jaustis?
Su šia įmone dirbame ne pirmi metai. Esame paslaugų tiekėjai. Visiems mąstantiems dirbti ar ne, galiu pasakyti, jog niekada neturėjome problemų dėl atsiskaitymų, o jų pasakytas žodis yra prilyginamas parašui. Patikimi ir solidūs partneriai, kokių šiai dienai jau nėra daug.
Man paskambino del darbo sandelyje/gamyboje nuejau i darbo pokalbi viskas buvo normaliai. kita diena paskambino ir pasake kokiu adresu ateiti ir kokia valanda ir kad vadovas pasitiks bet nei jo vardo nepasake nei telefono numerio is kur zmogui zinoti. man pasake kad ateities g 10 prie norfos pasitiks vadovas. prastovejau to vadovo 30 minuciu ir vos nesusalau nes ir lasnojo ir vejas buvo buvo tikrai nemalonu. tada nuvede aprode man ta darba ir visa diena pasibandyti jei patiks darbas pasibandziau man patiko. bet kai darbo pabaiga buvo uz ta diena 20 euru gavau i rankas ir pasake kad daugiau neateikit nes turi ateiti kiti zmones mes jei atrinksim paskambinsim. jusu imone slepia mokescius ir yra seseline ekonomika. va tokias imones likviduoti nes jie slepia nuo valstybes mokescius. geda. buciau zinojus buciau neejus ten pasiziureti del darbo. jei ateina darbuotojas pasiziureti ir pasibandyti to darbo reikia nors 1-2 val. turi zmogus pasibandyti o ne visa diena. o jei ateitu netiketai darbo inspekcija ir kad visa diena zmogus nelegaliai dirba butu vadovam tokios baudos.

Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų 03-08 22:23
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų, informavo premjerės atstovė.
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė 03-08 19:42
Oficialiam nedarbui vasarį nusileidus iš rekordinių aukštumų, Užimtumo tarnybos vadovė teigia, kad darbo rinka pradeda rodyti teigiamus pokyčius.
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba"
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba" 03-08 19:08
Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmadienį susitikęs su teisingumo ministre Evelina Dobrovolska, pabrėžė, jog būtina spręsti įsisenėjusius žmogaus teisių klausimus ir tai daryti diskutuojant...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%