Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Litpark, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Litpark

Atsiliepimai apie Litpark, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Litpark, UAB

2020-12-19.
17:45
Hesburgeryje
Taikos pr 47A, Kaunas
Buvo pirktos dvi tortilijos ir soju lazdelės. Na atleiskite, bet gal karantinas privertė taupyti? Jei tortilijos lavaše garnyras užima tik puse porcijos ir puse patiekalo valgai tik blyna, tai gal ir mokėkime tik puse kainos? Net blynas susuktas netvarkingai, per dugna viskas krenta, vaizdelis lyg į tą lavaša būtų privemta. Gal pradėt fotografuoti ir kelti į internetą, ką pateikiate meniu ir ką klientams? Ai prie to paties dar ir vištiena buvo nepaskrudinta, atrodė lyg atšildyta ir iš to maišo įdėta, neskrudinta ir neprieskoniuota.
Sveiki, siandien apie 19.30 val buvau Marijampoles Hesburgeri, nusipirkau vakarienės, kurios laukiau labai ilgai o kai darbuotoja atnese uzsakyma as jos paklausiau gal zino del kokiu priezasciu ilgai uztruko, nes vaikas masinoje nenustygo ir rekavo o uztruko apie 10-15min. Gavau labai riebu ir nemandagu atsakyma ir pasiulyma, o pasiulas buvo toks (gal nejus vienas esate pas mus ir jei kazkas netinka galit vaziuoti McDonald's ten greiciau) as tiesiog esu apakes tokiu izulumu. Gaila kad vardo neisidemejau, bet isidemejau kaip atrode. Jauna labai jaunai atrodanti, kuda, smulki ir pelytes balseliu. Esu nustebes, kad tokioje vietoje dirba nedekvatus zmones. Plius dar buvo be kaukes ir pirstiniu tai cia isviso apsurdas.
Situacija tokia, siandiena 2020.10.04 apie 15:40+- atvaziavome i hesburger liepkalnyje, uzsisakeme 7 vnt. mesainiu su suriu + kola, uzsakymo laukeme apie 20-25+- minuciu, nors pries mus buvo tik 2 masinos! Kai paklauseme pas pardaveja JUSTYNA M (jeigu neklystu taip buvo uzrasyta) paklauseme kodel taip ilgai teko laukti musu 7 mesainiu? Atsake o kas tokio? Pasakeme, kad uzsisakeme 7 vnt.mesainiu ir laukti 20-25minutes yra tikrai nenormalu + kai cia yra greito maisto restoranas! Atsakyma gavome is Justynos M: jeigu jum kazkas nepatinka, neuzsisakinekite.
Buvome sokiruoti tokiu aptarnavimu. Skubejome, teko laukti 25minutes uzsakymo, ir dar taip nemandagiai aptarnauta. BAISU!!!
Sveiki. Skundas buvo užpildytas hesburger tinklapyje, bet nesulaukėme jokio paaiškinimo iš duotos situacijos, labai neprofesionalu. Veiksmas vyko birželio 21d ~21:30, liepkalnio hesburgeryje. Apsilankėme drive-ine. Privažiavus prie langelio, darbuotoja pradėjo rėkti ant mūsų, aiškinti, kad čia ne mcdonaldas, ir tvirtino, jog reikia iš pradžių privažiuoti prie "stendo" ir ten užsisakyti. Po trumpo ginčo, kurio metu darbuotoja parodė didelę nepagarbą mums, uždarė langelį ir likome neaptarnauti. Labai liūdna, kad dirba nemotyvuoti, nekompetetingi žmonės.
Aliona 2018-07-11 10:08:22
SKUNDAS.
Laba diena, gal kas man galetu paaiškinti kam yra reikalingas drive hesburgeri jaigu ten yra iskraunama produkija atvezama i restorana. Pastovei yra bluokojamas pravazevimas prie langelio kuris yra skirtas apsipirkimui su transporto priemone. Vakar vakare traku vokej esanciam hesburger restorane tesiog buvo uzbluokotas ivazevimas dvem paletem produkcijos. Na ar tai yra normalu ?
Kiekviena antradieni draivas buna nuo 12-16 uzkrautas prekiu paletemis mes tuo laiku prekes yra kraunamos i restorano vidu, kur jus dar siuloti deti prekiu paletes. Del to jei noriti kazka nusipirkti tuo laiku reikia eiti i sale. Jusu skundas yra beprasmiskas reikejo pasigylinti pries rasant
SKUNDAS.
Noreciau parasyti komentara apie Ukmerges pl. darbuotoja-, , vadove'' Jovita. Man nesueina galai, kaip toks zmogus gali vadovauti? Su bendradarbiais elgiasi nepadoriai, neatsakingai, saiposi, zemina, visi ja apkalbineja kai ji nedirba, tikras ziurkynas.
Baisu ten but. Atmosfera tragiska. Niekam nelinkeciau eiti dirbti i ukmerges plenta.
Kadangi neradau UAB LITPARK skundu skyrelio tad manau rasydamas si nusiskundima pasieks ir sios kompanijos atstova.

Skundas.

Apsaugos darbuotojo ne etiškas elgesys Hesburgerije adresu gedemino prospektas 24. Atėjus klientui 28 metu Linui Nekraševičiui į Hesburger esanti Gedimino pr 24 pavalgyti apie 7 val ryto, žinoma klientas buvo ne blaivus, bet ir ne pavojingas po itemptų darbų ir mažai trukusio miego, taip pat ir šventės. Jusu klijentas Linas Nekraševičius užmigo valgydamas. Tuo metu kai Hesburger filialas minetoje gatveje užsidarinejo, atėjes apsauginis žadino mineta klijenta galiausiai panaudojo elektros impulsini šoką klijentui i kakla, nuo šio prietaiso ant kaklo liko raudonos žymės. Pats klijentas yra daugiau nei pusiau kurčias, girdi tik viena ausimi ir ausies girdimumas yra 50 proc. Turi invaliduma kuriame yra nustatytas jam 50 procentu invalidumas. Apsauginis dirbes gruodzio 1-2 diena, tai yra iš šeštadienio iki sekmadienio ryto, kada hesburgeris sekmadieni ryte užsidarinejo t.y baigiantis naktiniam darbui labai rizikavo sugadinti (užtrumpinti) klausos skaitmenini aparata naudojant elektros impulsinį šoka, tiesa sakant labai ne daug trūko, kad taip atsitiktu, šiuo metu aparatas yra nusiustas peržiurai į UAB Biomedika klausos aparatų laboratorija, ar klausos aparato funkcijos nėra pakenktos. Istatymiškai toks prietaisas kaip elektros impulsinis šokas yra naudojamas tik savyginai, kai žmogus kelia grėsmę aplinkiniams. O šiuo atveju klijentas buvo tik užmiges.

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VAIRUOTOJAMS, VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Senato respublikonų lyderis pareiškė, kad Kapitolijaus šturmą išprovokavo D. Trumpas 01-19 22:02
Donaldo Trumpo šalininkus, šturmavusius JAV Kapitolijų, išprovokavo pats prezidentas, antradienį pareiškė Senato respublikonų daugumos lyderis Mitchas McConnellas.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%