Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Litcargus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Litcargus

Atsiliepimai apie Litcargus, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Litcargus, UAB

Zmona 2021-05-04 21:31:22
Norėčiau pranešti apie neetiška vieno Jūsų įmonės bagažo tvarkytojų pamainos vadovo elgėsį, kalba eina apie, , maza brigodira kroviku’. Norėčiau pažymėti, kad mes, darbuotojai, kuriu dėka vyksta sklandus orlaivio aptarnavimas, jaučiame spaudimą ir tyčijimasį iš vadovo pusės. Dirbame be mums priklausančių laisvadienių. Suprantame dabartinę pandėmijos padėtį, bet toks vadovo elgesys yra netoleruojamas. Nesulaukiame iš jo pagalbos apkrovu metu, nakvojame darbo vietuose, kaip pats vadovas palieka darbo vietą anksčiau jam nustatyto laiko. Manome, kad puikiai suprantate, kad darbuotojams privalomas geras poilsis, kad galėtų atlikti savo darbą kokybiškai ir greitai.
Taip pat norėtume pridurti, kad iš kolegų, sužinojome, kad esame apkalbami už akių. Nemolonu vykti į darbą, žinant, kad yra kuriamos intrigos, ypač iš pamainos vadovo pusės. Mūsų nuomonę, toks pamainos vadovo elgesys yra netoleruojamas. Dauguma kolektyo nedrįsta apie tai kalbėti, bet manome, kad darbas vyktu sklandžiai ir kokybiškai, darbo aplinka turi būti tinkama. Viso bagažo tvarkytojų vardu, prašome atkreipti į tai dėmesį ir imtis atsakingų veiksmų.
Laba diena, dėkojame už Jūsų nuomonę. Išsiaiškinsime situaciją ir sugrįšime pas darbuotojus su atsakymais. Susiklosčiusius asmeniškumus mes labai kviečiame spręsti įmones viduje, kreiptis į Personalo skyriu.
ramis 2021-01-08 11:19:06
spaudoj ir internete buvo aprašyta kaip Litcarguso darbuotojai vogė iš keleiviu lagaminu ivairius daiktus ir buvo išaiškinti tik tada kai pasiskundė patys keleiviai, o ne apsauga ar vadovybe juos pagavo, taip kad nereikia čia meluot ir ginti tokių "darbdaviu" kurie idarbina nusikaltėlius, o normaliu sažiningų žmonių nepriima dirbti, kaip matau iš ankstesniu komentarų viskas tik pasitvirtina - Litcargus vadovybe jokiu išvadų nedaro ir toliau pateisina savo arogantiškus ir korumpuotus darbuotojus kurie vagia iš keleivių lagaminų........ aišku kad "Litcargusui" geriau v***s bet pažystamas, negu sažiningas nepažystamas
Laba diena, dėkojame už Jūsų nuomonę, kuri mums labai svarbi, tobulinant darbo organizavimą ir gerinant klientų aptarnavimo kokybę.
Patikiname, kad UAB „Litcargus“ vagystės netoleruojamos, todėl jei turite konkrečios informacijos, prašome kreiptis į teisėsaugos institucijas.
UAB „Litcargus“ dirbame, laikydamiesi aukščiausių saugumo ir aptarnavimo standartų.
Sveiki, kol kas rašau tai Jums tik elektroniniu paštu, bet bus tai išplatinta per socialinius tinklus bei jau kreipiausi į žiniasklaidos priemones. Suprantu, kad savo darbuotojams mokate labai mažai ir jie nelaimingi žmonės, aišku, visada ir pati esu tokio požiūrio nepatinka nedirb, bet ši situacija tragiška, kurią patyrėme... 2019.10.01 skrydis Vilnius - Riga, mūsų kelionės tikslas Saint Petersburgas. Skrydžio numeris BT342. Ta diena dirbantys patikroje žmonės buvo reto nemandagumo bei jų darbo kompetencija lygi nuliui. Pradėkime nuo to, kad random būdu svėrė turimus rankinius tai arba visų sveria arba nei vieno. Mes buvome vieni paskutiniųjų prie laipinimo vartų. Su dar vienu užsieniečiu vyru bei pats pats paskutinis tikras lietuviškas marozelis, kurio turimas rankinis tikrai viršijo leidžiama svorį. Jūsų darbuotoja, kuri tikrina svorį nemokama angliškai, skrydis tarptautinis. Iš mentalo bei akių matosi labai prijaučianti tam marozeliui. Ką gi susimokėjome už svorį 60 eurų. Čia neproblema. Problema, kad paskutinis likęs marozelis nemokėjo, nes tiesiog susitarė su ta tikrintoja. Prie vartų merginos, kurios rinko pinigus bei tikrino bilietus nesikišo. Aš jų paklausiau sakau viskas gerai mes susimokėsime, bet vyksta neteisybe vieni moka kita praeina. Ji man atsakė, aš nieko nezinau tarkitės su tikrinancia moterimi. Vien jos pasakytas žodis TARKITĖS ATSPINDI PROFESIONALUMĄ. Apskritai prie vartų vyko bardakas. Marozeli įleido be mokesčio, bet jis dar prie autobuso vežančio iki lėktuvo parūkyti užsimanė. Taip pat, teiravausi jūsų darbuotojų vardo bei pavardės, nes patys suvokė, kad nemandagūs buvo atsisakė prisistatyti, dar sakė mažiau prisidėti į lagaminą reikejo. Kai pasakiau jiems gražiai, kad ziauriai neprofesionaliai dirba jie atsakė kreipkitės į airbaltic. Parasysiu dar ir airbaltic, kad jūs jų įvaizdį gadinate. Su užsieniečiai kalba lietuviškai... iš šono gėda net žiūrėti. Ta moterytė, kur lagaminu svori tikrina iš viso tokia iš medžio iškritusi ir sulėtintai vienus tikrina, kitų ne, kitiems liepia susimoketi pagal tai kaip patiko jai. Kosmosas bei absurdas. Dar sulaukiau iš tokios jaunos su nuliu šypsenos veide, kad jeigu čia dar jiems kažką sakysiu užblokuos mane sistemoje.
Большое спасибо девочкам с одела ryaner. Столкнулись с проблемой вылета. Они нас так выручили, что если бы не они нам бы пришлось отложить поездку.девчонки вы супер. К сожалению я не знаю ваших имён.
Agnė 2018-11-25 16:54:59
Šią naktį atvykau į Vilniaus oro uostą ir pasiėmusi registruotą bagažą pastebėjau jog mano lagaminas yra sugadintas. Kreipiausi Į Litcargus, kadangi jie buvo atsakingi už bagažą. Darbuotojas sakė, kad tai jau ketvirtas atvejis ir kad jis nepriims skundo, nes nenori turėti problemų. Taip pat paklausus jo vardo ir pavardės jis atsisakė prisistatyti. Vadinasi Litcargus darbuotojai dirba "incognito". Taip pat paklausus kas man atlygins žalą, kadangi darbuotojas atsisakė priimti skundą, tas pats darbuotojas, kuris atsisakė prisistatyti, pasiūlė geriau nesirinkti skrydžių su RYANAIR.
Klausimas: tai kam jūsų darbuotojams tos kortelės kabančios ant kaklo? Dėl grožio?
Bendravimas buvo neprofesionalus ir nepagarbus, kadangi man buvo pasakyta jog turėčiau "atsimerkti", kad ir kaip reiktų tokį pasisakymą suprasti.
NEREKOMENDUOJU įmonėms bendradarbiauti su šia įmone, kadangi ši įmonė savo neprofesionaliu elgiasiu darbo blogą įvaizdį bendradarbiaujančioms įmonėms, kaip šiuo atveju RYANAIR.
Ačiū už Jūsų komentarą. Norime išsiaiškinti šią situaciją, todėl prašome susisiekti su „Litcargus“ Kokybės skyriumi ir gauti visą reikiamą informaciją. Kreipimąsi prašome siųsti el. paštu: administracija@litcargus.lt
Laba diena. 2018 09 14 diena 11h 10 min.. Nuostolis 70 eurų. Wizz Air skrydije Kaunas - Londonas (Lutonas) iš rankinio bagažo kuris paimtas prie įlipant i liektuvą buvo pavogti 20 pakelių cigarečių. BAGAŽĄ PRIĖMĖ 4 DARBUOTOJAI.
Nerekomenduoju darbintis i sia imone. Valdzia zmoniu negerbia pagal mokamus atlyginimus ir darbo sunkuma. Tikrai nepatarciau o iseinant is darbo neparodoma jokia pagarba visais atzvligiais
Nerekomenduočiau šitą darbdavį. Įmonė daro sau, , reputacija, , , bet realiai ten profesionalu nėra. Dirbti reikia daug ir sunkiai, darbas gali būti nuo 4h ryto iki 18 ir taip 3-4 dienas iš eiles, o atlyginimas neviršija 600€. Plius duoda papildomą darbą į ir už tai nemoka, o jei atsisakysi apie taip vadinama, , karjera, , gali pamiršt. Algų nekelia, priedus naikina, o atsakomybe didžiule -nuo pinigu (gali būti iki 10.000€) iki žmonių gyvybių. Plius labai didele darbuotojų kaita, o seni, kurie nori padaryt karjeros šypsosi į akis ir eis, , stukacint, , poskyrio vadovei. Neikite ten dirbt, jus verti geresnio darbdavio!
Kreipiuosi į "Litcargus" Vilniaus oro uoste esančio padalinio klientų aptarnavimo skyriaus vadovus.

Šiandien pirkau bilietą iš Kauno į Kopenhagą kovo 3-iai dienai. Viskas iš pradžių įvyko sklandžiai gavau bilietą bei kvitą, jog jį nusipirkau. Maždaug po 35 minučių sulaukiau skambučio iš "Litcargus" darbuotojos (matyt iš tos pačios, kurios įsigyjau bilietą), jog įvyko sistemos klaida ir man nebuvo priskaičiuotas 20 eurų mokestis. Darbuotoja taip pat pranešė, jog turiu atvykti į Vilniaus oro uoste esantį padalinį (būtinai į tą patį iš kurio pirkau) ir sumokėti šį 20 eurų mokestį, jeigu to neįvykdysiu negalėsiu ryt išskristi į Kopenhagą.

Paklausiau darbuotojos ar įmanoma sumokėti banko pavedimu ar Kauno oro uoste esančiame "Litcargus" padalinyje, deja šį apmokėjimą turėjau būtinai įvykdyti šiandien iki devintos valandos vakaro Vilniuje.

Esu labai nusivylusi, jog šioje situacijoje, visų pirma jeigu sistemos klaida būtų buvus pastebėta ryt ryte (skrydis 6.15h) nebūčiau galėjusi išskristi, antra, jeigu jau būčiau buvus pakeliui į Kauną ir neturėčiau jokios galimybės sugrįžti į Vilniaus oro uostą bei apmokėti šio mokesčio taip pat nebūčiau galėjus išskristi.

Bet kokiu atveju noriu pabrėžti, jog nekaltinu darbuotojos (nors ji man pranešė, kad tai sistemos klaida, ir aš gal ir drįsčiau su tuo nesutikti, nes buvau jau įvykdžiusi bilieto "check-in" procedūrą), mano manymu, tai tiesiog lankstumo klientų aptarnavimo srityje stygius. Tad tikrai nuoširdžiai rekomenduoju, atverti galimybę klientams, įvykus tokiems nesklandumams, atsiskaityti ne tik bilieto pirkimo vietoje, bet ir kituose filialuose ar bent jau banko pavedimu.

Tikiuosi, jog į šį pastebėjimą bus atsižvelgta ir tolimesnėje ateityje galėsiu vėl naudotis jūsų paslaugomis.

Geistė Savickaitė

RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...

Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų
Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų 05-14 20:23
Seime skinasi kelią draudimas iš Druskininkų į Vilnių iškelti Prabavimo rūmus. Taip parlamentarai siekia nesutrikdyti tauriųjų metalų rinkos priežiūros.
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino 05-14 20:07
Turistus susigrąžinti siekianti Italija penktadienį paskelbė atšaukianti reikalavimą karantinuotis lankytojams iš Europos Sąjungos, Jungtinės Karalystės ir Izraelio, turintiems neigiamą COVID-19...
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija 05-14 19:19
Rusija penktadienį oficialiai paskelbė Jungtines Valstijas ir Čekiją "nedraugiškomis valstybėmis", išliekant didelei įtampai tarp Maskvos ir Vakarų šalių.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Moody's 328,84 +2,85%