Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lirema, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę „Lirema“, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Atsiliepimai apie „Lirema“, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Akių klinika „Lirema“

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie „Lirema“, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Labukas, Jums rašo operuotas Sauliukas :)
Kairę akį "mėsinėjo", asferinį lęšį ten įdėjo.
Buvo rūkas, nemačiau, dabar kas valandą gražiau!

Jei rimtai, tai abiejose akyse buvo lęšių kataraktos ir stiprus minusas bei dvejinimasis, visgi apsiėjome be torinių lęšių, užteko asferinių Carl Zeiss lešių. Dešine jau matau visai gražiai (trečia savaitė po operacijos), nors lęšiuko atspindžiai dar matosi, kai rainelė pilnai atsiveria patamsyje, bet tai yra niekai. Dešinę sutvarkė prieš dieną. Akis atidengus, vaizdas tikrai gerėjo vos ne kas valandą ir gerėja toliau.
Tikiuosi viskas bus gerai kaip ir su dešine akimi, juolab kad klinikos specialistai rūpinasi, teiraujasi ir matuoja akispūdį bei kitus dalykus, kurių nesuprantu.

Nuoširdžiai dėkui Lirema specialistų ir gydytojų komandai bei asmeniškai chirurgei Linai Socevičienei, kuri man operavo abi akis! Darote nuostabiai gerą darbą, sėkmės Jums ir Jūsų klientams.

Saulius Navikas
Noriu pasidalinti savo patirtimi šioje klinikoje. Kreipiausi dėl tėvelio, Algimanto- Juozo Lišausko. Reikėjo atlikti kataraktos operaciją abiems akims. Viskas praėjo sklandžiai. Malonus, paslaugus, atidus personalas. Klinikoje preciziškai švaru, graži aplinka. Tėčiui labai patiko gydytojai. Didžiausia padėka gyd. A. Miliauskui, gyd. anesteziologei (deja pavardės nežinau) ir visai operacinės komandai!.
Tėčio rega labai pagerėjo. Džiaugiasi ir siunčia patį didžiausią AČIŪ!
Pagarbiai dukra- Rasa Šalaševičienė.
Giedrė 2021-05-05 23:57:53
Rekomenduoju šią kliniką!
Nuolaidos kuponas -20€ lazerinei akių korekcijai ☺

Rekomenduoju šią kliniką!
Labai rekomenduoju lirema, jau virš metų praėjo po operacijos, nors turejau labai stiprų minusą, dabar galiu mėgautis pilnaverčiu gyvenimu.

Paspaudus ant nuorodos gausite dar 20eur kuponą

Roma 2021-04-22 15:05:57
Klaipėdos klinikoje tenka lankytis ne pirmą kartą, tačiau šį kartą papuoliau pas gyd.A.Valatką, ir labai nusivyliau. Nespėjus dorai net atsisėsti, nemaloniu tonu vos ne tiesiogiai pasakė, kad ko čia atvažiavai. Popierius pavartė ir laisva.
Labai tikiuosi, kad šioje klinikoje dirba ir gerų specialistų, tik man nepasisekė.
Gerb. Roma,

apgailestaujame dėl situacijos ir dėkojame Jums už atsiliepimą.
Lirema klinikoje Vilniuje vasario mėnesį man atliko regos korekcijos lazeriu operacija. Esu labai patenkinta ir tikrai labai rekomenduoju šią kliniką visiems, kuriems nusibodo vis nuo medicininės kaukės rasojantys akiniai :)
Pasinaudokite 20EUR nuolaidos kodu: https://lirema.referralrock.com/l/1RTADULAITY61/
Laima 2021-03-29 10:31:41
Didesnės tragedijos nesu mačiusi. Spalio mėnesį norėjau užregistruoti dukrą konsultacijai Klaipėdoje (esame jau lankęsi šioje klinikoje). Nėra talonų, paskambinkite po savaitės. Paskambinau po savaitės, sako dar po savaitės. Ir taip keletą savaičių. Praėjo pusmetis, dabar vėl bandau užregistruoti. Pasiūlė skambinti ir bandyti "laimę". Taip jau kas antrą dieną skambinu 3 savaites. Paklausus gal gali pasižymėti į laukiančių eilę ir kai bus talonas informuoti. Tokia eilė nesudaroma. Tada vėl raginimas bandyti skambinti, jeigu nėra skubu. Taip, skubu nėra, bet neaišku kiek taip teks skambinėti, metus, gal du... Tada jau gali patapti ir skubu. Logiškai darytų laukiančių eilę, galėtų bet kuriam pasakyti realią situaciją kiek žmogus turėtų laukti, o dabar tokių skambinėjančių pasipiktinusių šimtai, o ta kuri kelnoja ragelį visą dieną klausosi nepasitenkinimo vis tų pačių kurie bando patekti. Beviltiška klinika.
Gerb. Laima,

apgailestaujame dėl Jūsų patirties. Intensyviu karantino laikotarpiu siekiame užtikrinti vietas pooperaciniams pacientams. Kartais vietos atsilaisvina, tačiau iš anksto negalime nurodyti, kada to tikėtis.
Gie 2021-03-15 14:21:31
Ramune 2021-03-12 05:14:40
Šita kontora yra nekompetetinga atlikti kataraktos operacijas. Aš net savo suns nevesciau pakeisti lęšiuko. Čia yra didelis biznis ir tuos lęšiukus keičia kam jų net nereikia keisti. Jei norite išsaugoti savo akis, aplenkite šita įstaiga Klaipėdoje. Dirba tikrai ne profesionalai, o tikri loozeriai. Vaziuokite į Vilniu ar bent į Kauną ir aplenkite šita įstaiga ir kitiems pasakykite, kad nerizikuotų savo akimis, nes paliksite akli, jei apsilankysite šitoje instancijoje.
Gerb. Ramune,

galbūt galėtumėte elektroniniu paštu lirema@lirema.lt patikslinti savo kontaktą, kad galėtume su Jumis susisiekti dėl išsamesnės informacijos? Kol kas nematome, kad būtumėte į mus kreipusis dėl operacijos ar kitos paslaugos. Dėkojame!
Valentina Simanavičienė
2021-03-03 17:20:03 IP 2ktis6b5
Šių metų sausio25d. ir vasario4d. man buvo atlikta abiejų akių operaijos. Daugiau nei 50metų nešiojau akinius, o šiandien matau 1-ui
Esu be galo dėkinga ir tariu nuoširdų AČIŪ gydytojams-Ievai Teresienei, Inai Kazlauskienei
ir Arūnui Miliauskui.
Pagarbiai Valentina Simanavičienė
Vakar (2021.02.23) klinikoje Lirema man operavo kataraktą (chirurgas Saulius Ačas). Noriu nuoširdžiai padėkoti klinikos kolektyvui o ypač ponui Ačui už padaryta stebuklą. Prieš operacija surinkau labai daug informacijos apie operacija ir apie naudojamos medžiagos, tikrai negalvojau kad gali būti toks geras ir greitas rezultatas. Šiandien beveik pilnai atsistatė regėjimas - man čia stebuklas. Dar karta noriu padėkoti klinikos personalui - jūs Profesionalai.
Jan.
Česlovas 2021-01-29 16:57:09
Sveiki. Operacija atlikta 1919 m. gruodžio mėn.. Nuo to laiko niekada nebuvo gerai. Kaip siūlėte apsilankiau pas okulistą, prirašė lašiukų ir gydytis reikėjo ilgai.Deja iki šio laiko nepagerėjo, o pablogėjo.Pasidėjo dešinės akies gilus, duriantys skausmas, abi raudonos (vėliau praeina raudonumas.) Užlipusios tiek, kad reikia prakrapštyti. Gal galima sulaukti patarimų kaip pagerinti tokią baisią buklę.Deja prieš operaciją buvo daug geriau, o pinigėliai tai sumokėti geri.
Gerb. Česlovai,

šiandien susisieksime su Jumis.
Inga 2021-01-28 12:23:30
Korekciją dariausi beveik prieš du metus. Viskas super, tikrai gerai matau ir pati procedūra nebuvo nemaloni, tik viena bėda: po korekcijos, po kurio laiko pastebėjau, kad kaip ir duria akis, lyg būtų kas įkritę į akį. Rytais sunku atsimerkti, kol atsimerki dūrimas labai nemalonus, akys pradeda ašaroti. Jau kelis kartus buvau nuvažiavusi pasitikrinti, bet teigia, kad viskas gerai, nieko blogo nemato, tai tik akių išsausėjimas. Visada lašinuosi į akis, kelis kartus per dieną, vakarais net gi gelį buvo paskyrę, bet kaip duria taip duria...
Gerb. Inga,

dėkojame už atsiliepimą, šiandien su Jumis susisieksime!
Vytas 2021-01-20 14:53:05
Esu dėkingas, kad susisiekėt greitai. Tik vienas niuansas neįtikino, tai lęšiuko kaina 290 eurų, skelbiama jūsų internetinėj svetainėj jau atminusavus PSDF dengiamo lęšiuko kainą. Tokiu atveju kaip kainoj susigaudyti asmenims, neturintiems PSD?
Pagal VVTAT: Tačiau verslininkui kyla pareiga iš anksto supažindinti kitą sutarties šalį su šiomis sąlygomis, kurios, be kita ko, turi būti išreikštos aiškiai bei suprantamai ir neprieštarauti norminiams teisės aktams“.
Trūksta informacijoj mažos žvaigždutės, kuri įneštų aiškumo;)
Jūs apie operacijos kainą, kurią moka neapdraustas valstybiniu privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) - 490 Eur, o aš kalbu apie lęšiuko kainą 290 eur...
Vytas 2021-01-20 14:53:05
Gerb. Vytautai,

mūsų internetinio tinklalapio kainyne yra nurodyta kataraktos operacijos bazinė kaina, kurią pacientas moka pats, jei neapdraustas valstybiniu privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) - 490 Eur: https://lirema.lt/kainos/operaciju-ir-proceduru-kainos/#kataraktos

Gražios dienos!
LIREMA 2021-01-06 09:29:24
Gerb. Vytai,

dėkojame už išsamų atsiliepimą. Neilgai trukus susisieksime su Jumis!
Vytas 2021-01-05 20:57:49
Pirmą kart atvykus į "Liremą" pasikonsultuoti, taip pat ir operacijos dieną darbuotojų rūpestingumas paliko gerą įspūdį: padarė tyrimus, skyrė vaistus, kurie, buvo tikėtasi, padės išvengti lęšiuko keitimo dėl kataraktos požymių (iki tol nusiskundimų neturėjau, apart senatvinės toliaregystės, sako, kad patirta akies trauma paskatino kataraktą). Deja, medikamentinis gydymas nedavė rezultato, buvo paskirta operacija. Akies lęšiuko keitimo operacija buvo atlikta 11.24.
DĖKINGAS AKIŲ CHIRURGUI ARŪNUI MILIAUSKUI UŽ ATLIKTĄ OPERACIJĄ IR VISAM OPERACINĖS PERSONALUI UŽ DĖMESINGUMĄ.
Tik vėliau viskas pradėjo įgauti kitokių spalvų...Praėjus po operacijos mėnesiui, reikia konsultuotis su oftalmologu pagal gyvenamąją vietą. Kadangi mūsų mieste nėra tokio specialisto, vėl kreipėmės į "Liremą". Registratūroj pasakė, kad jie gali teikti tik mokamą konsultaciją už 60 eu (po operacijos dar nebuvo praėjęs mėnuo). Nėra kitos išeities, registruokit mokamai konsultacijai... (atrodo, kad įmonės sistemai nelabai įdomu kaip pacientas jaučiasi po operacijos). Bet po keleto minučių skambina: "dar galim pasiūlyti vieną nemokamą laiką gruodžio 21 d.". Nu ačiū, labai dėkingas! Konsultacijos metu gydytoja patikino, kad lęšiukas prigijęs gerai, o tie šešėliai, kuriuos akis mato (ypač temstant) turi praeiti per pusę metų. Jei nedings, ką gi, vadinasi liks... Viltingai lauksiu pagerėjimo, nes lyginant regėjimo situaciją prieš operaciją ir po, dabar rinkčiausi dar likti su savu lęšiuku...
Kirba vienas klausimas: PSDF lėšomis apmokamo lęšiuko būtų reikėję laukti 6-12 mėnesių, todėl rinkausi asferinį lęšį, už kurį mokėjau 290 eurų. Tik po operacijos pasiskaičiau, kad: "Apdraustajam pasirinkus brangesnį lęšiuką negu yra kompensuojamas Privalomo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, pacientas turi į sveikatos priežiūros įstaigos kasą sumokėti ne visą lęšiuko kainą, o kainos skirtumą tarp pasirinkto ir PSDF lėšomis apmokamo akių lęšiuko." (https://lirema.lt/kainos/operaciju-ir-proceduru-kainos/#kataraktos). Mokant už lęšiuką registratūros kasoje niekas apie tai neužsiminė, tad nežinau ar išminusavo, bet nepaminėjo, ar "pagal nutylėjimą" sumokėjau visą sumą.
Ir dar- gydytoja oftalmologė buvo minėjus, kad akinių jie neparenka, bet recepto tikėjausi, deja...
LINKIU PERSONALUI IR BŪSIMIEMS PACIENTAMS PASITIKĖJIMO, SUSIKALBĖJIMO, KANTRYBĖS IR SĖKMĖS!
Gerb. Vytai,

dėkojame už išsamų atsiliepimą. Neilgai trukus susisieksime su Jumis!
Kataraktos operaciją man darė Šarūnas Solomatinas. Galiu tik pagirti Šarūną už rūpestingumą, tvirtą logiką, kantrybę ir apskritai už aukštą asmeninę bei darbo kultūrą. Daug jam ačiū.
Jeigu kas dvejojate, paskubėkite. Nuolaidos kodas: https://lirema.referralrock.com/l/1PAULINAKAL21/
Praėjo 1, 5mėn po regos korekcijos lazeriu. Viskas super!
Vida Krikstulienė
2020-11-12 14:38:12 IP 4ljfgsg
Šiandien operavo antrą akį, norėčiau padėkoti gydytojui Miliauskui o taip pat visam personalui už gerą darbą.Labai šaunus, savo pareigas puikiai atliekantis kolektyvas.nuosirdziai dėkoju visiems
Po operacijos esu apsilankius pas akių gydytoją. Gydytojas pagyrė puiku mikrochirurgo darbą. Akis puikiai sugijo. Už tai esu labai dėkinga mikrochirurgui Arūnui Miliauskui, anesteziologei ir visai rūpestingai komandai. Nuoširdus ačiū!
Nuoširdus ačiū Gydytojui Arūnui Miliauskui Anesteziologei ir visam nuostabiam kolektyvui!
Terese Anskaitiene
2020-10-21 19:41:11 IP 2i250u3g
Aciu Jums mielas gydytojau Arunai Malinauskai uz mano akiu sviesa.Tegul jusu gyvenimas sviecia tokiom spalvom kaip mano akys! Tesese
Keturi mėnesiai žvelgiant į pasaulį ryškesnėmis spalvomis. Po apžiūros, pasirodo, matau geriau nei 1 :))) ačiū, Lirema, pačios geriausios rekomendacijos! Jeigu kas nors norėtų pasinaudoti 20 Eur nuolaida operacijai mano asmeninis nuolaidos kodas: https://lirema.referralrock.com/l/1JUSTINAERN19/ galite registruotis ir prieš pat operaciją :) nuolaida galios.
Galiu pasakyti tik tiek, kad "Lirema" daro stebuklus, pataisė mano regėjimą nuo -4 iki 1, todėl drąsiai rekomenduoju šią kliniką. Ketinantiems darytis akių korekciją lazeriu NUOLAIDŲ KUPONAS: https://lirema.referralrock.com/l/1VAIDALEIST40/
Užsiregistravę būtent šioje nuorodoje bet kuriuo metu iki operacijos gausite 20€ nuolaidą bet kurioje Klaipėdos, Kauno ar Vilniaus "Liremoje" :)
Česlovas 2020-09-05 19:33:12
Parašiau neigiamą atsiliepimą, tai net neparodytas, dingo ir jokio atsakymo nei telefonu, nei paštu.Tyluma.
Gerb. Česlovai,

apgailestaujame, kad pirmuoju kartu Jums nepavyko patalpinti atsiliepimo. Šioje platformoje nėra galimybės įmonei jo matyti, jeigu atsiliepimas nepublikuotas, ar paslėpti - tai gali padaryti tik atsiliepimą rašęs asmuo. Pastebėjimus taip pat galite siųsti mums el. paštu lirema@lirema.lt ir nedelsdami atsakysime. Dėkojame!
Roma 2018-12-05 16:45:02
Baisu.... Abejingumas žmonių atžvilgiu. Prieš mėnesį sesuo darėsi tyrimus Liremoje Klaipėdoje, nustatė glaukomą ir nepaskyrė jokio gydymo, jokių vaistų, tik stebėjimas. O sesei siaubingai skaudėjo akys, ašarojo... Tai gerai, kad vaistinėje davė lašiukų. Kada situacija blogėjo, skaudėjo dar daugiau sesuo kreipėsi į kitą gydymo įstaigą, kur taip pat patvirtino diagnozę ir pritaikė gydymą ir labai stebėjosi kolegų abejingumu, kai pacientas serga tokia liga, nuo kurios galima apakti. O dar Liremoje darė tyrimus už pinigus!!!! Tai kaip čia išeina, kad pasiima pinigus, o pacientas savo valia, kaip nori taip tegul gydosi. Baisu.
Jeigu nepaslaptis, į kokią kitą įstaigą kreipėtės? Ta pati problema su Klaipėdos lirema.
Mindaugas 2020-03-15 21:13:52
Bandžiau užsiregistruoti internetu nurodęs savo amžių išreiškiau norą būti patikrintas galimybei atlikti regėjimo korekciją lazeriu. Kadangi mano bėda nedidelis astigmatizmas ir tunelinis regėjimas, dabar dar ir iš arti prastai matau. Paprasčiausiai norėjau profesionalios konsultacijos, bet ponai mano vizitą atšaukė nuoroliniu būdu nustatę, kad man padėti neįmanoma :D
Gerb. Mindaugai,

suprantame Jūsų norą atsisakyti akinių ar kontaktinių lęšių, tačiau regos korekcija lazeriu atliekama iki 45-erių metų. Akies lęšis, bėgant laikui, dėl nuolat jame vykstančių fiziologinių pokyčių standėja, silpnėja akomodacija. Dėl to artimiausias gero matymo taškas pamažu tolsta nuo akies. Tampa sunku skaityti, rašyti, dirbti kitus smulkius darbus įprastu atstumu. Toks fiziologinis, su amžiumi susijęs, akomodacijos nusilpimas vadinamas presbiopija. Gerai matyti iš arti reikalingi akiniai. Regos korekcija lazeriu neapsaugo nuo presbiopijos proceso, todėl yra nerekomenduojama.
Julė Jurkšienė 2020-03-13 09:28:00
Laba diena, 2019 m. gruodžio 2 d. keistas vienos akies lęšiukas, o 2019 m. gruodžio 9 d. kitos akies.
Po pirmos operacijos kairės rankos (kateterio vietoje) buvo didelė mėlynė, o dabar venoje likę
sukietėjimai. Dažnai jaučiu maudimą, kartais lyg mėlynuoja. Ilgą laiką tepiau „Lioton“ tepalu.
Norėčiau Jūsų atsakymo šiuo klausimu. Jūsų kliniką rinkausi su dideliu pasitikėjimu, ir geromis rekomendacijomis.
Ačiū už atsakymą.
Gerb. Jule,

kai tik gydytojai išanalizuos Jūsų sveikatos istoriją, iškart su Jumis susisieksime asmeniškai. Dėkojame už pasitikėjimą.
Julė Jurkšienė
2020-03-13 09:28:00 IP 2e7r5gvb
Ačiū už atsakymą.
A. Kavaliukienė
2020-02-11 07:41:31 IP 2i250l6i
Dėkoju Vilniaus Lirema vadovei Irmai, gydytojai Vaidai Švedienei už rūpestį, dėmesį, kantrybę.

Dėkoju medicinos darbuotojoms, kurios dirba su aparatūra.
Profesionalus kolektyvas.
P.S. Tik mergaitės registratūroje, galėtų būti šiltesnės, o ne oficialios ir profesionalios ir tik gerai atliekančios savo darbą. Na, pasirinko tokį darbą - pirmos bendrauja su pacientu.
Danguolė 2020-02-06 19:09:14
Po sios dienos arogantisko pokalbio su registratore nemanau, kad dar kada nors noresiu grizti i Lirema (Kaune). 2019 11 20 buvo pakeista kaires akies lesiukas, buvau patenkinta, gijo sklandziai, deja su desinia akimi nepasiseke... 2019 12 12 operavo, kazkas netaip buvo nuo pat pradziu, skaudejo, perstejo akis, gydytojas ramino, jog taip turi buti, patare vaistu ir tiek. Daugaiu nei menesi laisnaus paskirtus vaistus ir dirbtines asaras, situacija negerejo. Siandien paskambinau, kad pasiteirauti kada galeciau atvykti pas operavusi gydytoja, atsove, kad menuo jau praejo, todel nemokamos apziuros nebus, kad turesiu susimoketi 60, o gal ir 80eur...negana to piktu tonu isreze, jog gydytojas uzimtas menesiui i prieki, taigi daryk ka nori vadinas... Zinoma akys ne juokas, kreipiausi i kita privacia klinika kur man buvo suteikta pagalba.
Geda sitaip elgtis, kol norite pritraukti klientus, tai pries operacija elgiates mandagiai, o kai kyla nesklandumu, vos ne vejate zmones. Sake kilus komplikacijoms galima kreiptis, taciau kai nutiko tai, tada jau nebereikalingas arba vel susimokek...Esa tik menesi po operacijos nemokama prieziura, o ar as kalta, kad ivyko komplikacijos? Ir gydymas uzsitese... Siaubas.
Likau labai nusivylusi ir tikrai niekam nerekomenduociau i Lirema kreiptis.
Gerb. Danguole,

apgailestaujame dėl nesusikalbėjimo. Pooperacinius pacientus priimame pirmumo tvarka, matome, kad esate registruota. Jei diskomfortas kyla dėl operacijos, priimame nemokamai, jei priežastys kitos, pavyzdžiui, gretutinės ligos, tuomet konsultacija mokama. Atsiprašome, jei informacija buvo pateikta netinkamai. Jei nuspręsite atvykti į bet kurią iš mūsų klinikų, vizitas pas gydytoją Jums nekainuos.
Likau labai nusivylusi ir tikrai niekam nerekomenduociau i Lirema kreiptis.
Labai zemas lygis.
Paprasius patikrinti regejima gavau pasiulima kreiptis i optika.
Nesuvokiama kaip akiu gydytojas neturi supratimo apie akies raumenu itaka regejimui.
LIREMA 2019-12-09 20:06:25
Gerb. Klementina,

dar kartą labai atsiprašome už situaciją. Jūsų minėta mergina šiandien pas mus dirba pirmą dieną, tad žinodami situaciją imsimės atitinkamų veiksmų. Apgailestaujame, dėl to, ką teko patirti.
O kodel Jusu imoneneje leidziama dirbti seselems vienoms kaip pirma darbo diena dirba be patyrusio specilisto prieziuros?
Klementina Vikanienė 2019-12-09 14:55:51
Šiandien teko lankytis šioje klinikoje, pasibaisėjau sesučių, gydytojų bendravimu, sukorėme kelis šimtus kilometrų norėdami specialistų konsultacijos, sesutės buvom apšaukti, apstumdyti, senolę pasodinę prie aparatūros stumdė ir koneveikė, kad senas žmogus nepataikė atsisėsti, koneveikė lydėjusį asmenį, atseit kam čia jie reikalingi, jei nemoka pasodinti kaip reikia, išėjusi sena močiutė net verkė, sakė amžių pragyvenau 85 metus, bet tokiam tvarte dar neesu buvusi. Elgiasi kaip su gyvuliais. Norime ir kitiems pasakyti, kad nesikreiptų čia, nors ir privati klinika, bet elgiasi baisiai.
Gerb. Klementina,

Klementina Vikanienė
2019-12-09 14:55:51 IP 2i583b4e
Zita 2019-10-24 01:06:01
Stebiuosi gydytoju abejingumu. Operacija su 5metu priežiūra, gydytojams visiškai nerūpi, jog jau tris metus lakstau pas juos, verkdama, jog labai skauda stipriai issausejusios akys. O dar atvertus jų klinikoje turima istorija, pasirodo lazerinė akių operacija buvo daryta ant sausejanciu akiu (mano nusiskundimu), kur dėl sausumo tyrimų niekas nedarė prieš operaciją. Jau nekalbu apie sugrįžusi vienos akies regėjimą, ar uzsidejus akinius iskraipomas daiktų formas. Bei UZSIENIO oftalmologai tikina, jog su mano turetomis dioprijomis, niekas operacijų nesiūlo. Bei sausų akių sindromas ir tie begaliniai skausmai (ypač veikiant kondicionieriui ar šildymo sistemai) visam gyvenimui.
Gerb. Zita,

apgailestaujame, kad Jūsų lūkesčiai nebuvo pateisinti, ir suprantame nerimą dėl matymo. Paskutinės apžiūros metu gydytoja pateikė informaciją ir rekomendacijas, ką daryti ir į ką atkreipti dėmesį sausų akių atveju. Mums svarbu, kaip pacientai jaučiasi, tad jei turite nusiskundimų ar norite pasikonsultuoti, visada Jūsų laukiame.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Restoranų asociacija nerimauja dėl stringančios PVM lengvatos
Restoranų asociacija nerimauja dėl stringančios PVM lengvatos 06-16 13:42
Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija nerimauja dėl Seime stringančios iniciatyvos laikinai nustatyti lengvatinį 9% PVM tarifą skausmingai nuo pandemijos nukentėjusiam maitinimo sektoriui...
"Mantinga" turi naują komunikacijos vadovę
"Mantinga" turi naują komunikacijos vadovę 06-16 13:30
Duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių įmonės "Mantinga" komunikacijos vadovės pareigas pradėjo eiti Kristina Rancaitė, pastaruoju metu dirbusi prekybos tinklo "Maxima" komunikacijos skyriuje.
ES narės atšaukia kelionių iš JAV suvaržymus
ES narės atšaukia kelionių iš JAV suvaržymus 06-16 13:17
Europos Sąjungos narės sutiko atšaukti kelionių suvaržymus keliautojams iš aštuonių valstybių ir teritorijų, įskaitant Jungtines Valstijas, trečiadienį sakė pareigūnai ir diplomatai.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%