Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lirema, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę „Lirema“, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Atsiliepimai apie „Lirema“, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Akių klinika „Lirema“

Parašyk savo nuomonę apie „Lirema“, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Arvydas 2022-06-16 19:40:15
Man taip pat teko pasinaudoti Kauno, , Lirema, , paslaugomis. Apie, , liremą, , susidariau įspūdį - kaip apie, , pinigų darymo, , mašiną. PVZ. : išsitirti akių
matymo spindulį, atlikti tyrimus dėl kataraktos ir pan. su gydytojo siuntimu - misija neįmanoma (tenka laukti apie pusę metų), tačiau už pinigus - gali gauti paslaugą nors rytoj ir pasirinkti laiką kokio širdis geidžia...
Neseniai vežiau artimą žmogų į Kauno, , Liremą, , kenčiantį dėl akių sausėjimo. Žmogus jau buvo išbandęs nan naują procedūrą - laikinus akių ašarų kanalų inplantus. Vėliau nusprendė įsidėti nuolatinius.
Nuo čia prasideda visas įdomumas - su gydytojo siuntimu...nėra vietų, jei turi kantrybės....skambinėk registratorei kas savaitę, gal atsiras...Užsiregistravo mokamai procedūrai. Rodos viskas turėtų būti paprasta : kadangi inplantų dydis jau aiškus (juk buvo įdėti laikini), laikas mokamai procedūrai iš anksto suderintas, bet ne...
Vėl mokama 80€ konsultacija +160 € inplantai. Gerai, aš kaip vairuotojas pasiprašau iš darbo pusdieniui, mano artimas žmogus taip pat, važiuojam į Kauną (pirmyn, atgal apie 200 km). Sulaukiam paskirto vizito laiko... gydytoja pasitikrina savo turimus inplantus (tai užtrunka pusę valandos) ir sako : - atsiprašau. Jums reikalingo dydžio neturiu. Teks atvažiuoti po dviejų savaičių...Taip ir išėjom lyg musę kandę. Beje už, , konsultaciją, , 80€ reikėjo susimokėti ! To negana - jau bevažiuojant namo paskambina registratorė ir sako : -...žinot, kad jums nebūtų šokas noriu perspėti, kad inplantai pabrangę 20€... Todėl ir teigiu, kad pacientai Kauno, , Liremai, , nerūpi - šiai įstaigai svarbiausia piniga...
Gerb. Arvydai,

apgailestaujame, kad Jūsų lūkesčiai nebuvo pateisinti. Su šeimos gydytojo siuntimu priimame nemokamai, todėl pageidaujant tam tikrų paslaugų, susidaro eilės ir tuomet pacientams siūlomi arba mokami vizitai, arba, jei turime vietų, registruojama tolesniems laikams.Implantų dydį derina gydytojas konsultacijos metu. Kadangi Jūsų atveju tokio dydžio neturėjome, pirmoji konsultacija buvo nemokama.
Arūnas Ramanauskas 2022-05-21 06:17:44
Viskas gerai..Dariausi tyrimą dėl geltonosios dėmės degeneracijos.Bet pilnai tyrimo nepadarė nes aš buvau atvažiavęs su automobiliu Tat negalėjo išplėsti akių vyzdziu bet už tyrimą sumokėjus pilną kainą 120 eurų..Papraščiausiai galėjome tai atlikti kitą dieną...bet.Kažkaip likau nesupratęs..Ačiū
Gerb. Arūnai,

konsultacijos metu gydytojas vertina, ar plėsti vyzdžius yra būtina. Kadangi buvote atvykęs automobiliu, o visus reikiamus tyrimus atliko bei Jūsų būklę specialistas puikiai įvertino ir be vyzdžių plėtimo, pakartotinai atvykti neprašė.
Arūnas Ramanauskas
2022-05-21 06:17:44 IP 2i23u3um
Registravau mokamam vizitui save ir kitą šeimos narį. Abu kartus niekas taip ir nesusisiekė.
LIREMA 20€ nuolaidos kodas lazerinei regos korekcijai: https://lirema.referralrock.com/l/1SANDRAPSUK73/
Ačiū gyd.Loretai Kuzmienei už kruopštų darbą ir grąžintą puikų regėjimą.
Gerb. Ramune,

dėkojame už pagyrimą, išties mūsų rinkodaros skyrius yra puikus, tačiau savo darbą išmanantys ir ilgametę patirtį turintys mikrochirurgai yra pagrindinė priežastis, kodėl turime tiek laimingų ir ryškiu gyvenimu besidžiaugiančių pacientų. Jeigu turite mums klausimų, visada kviečiame kreiptis el. paštu, telefonu arba atvykti į kliniką, mielai Jus išklausysime.
Ramune 2022-03-30 03:38:34
Rolandai, tai dekokite likimui, kad tos konsultacijos ir nesulaukete. Bekite nuo sios klinikos kuo toliau. Vaziuokite I Kauno klinikas arba Santariskes, pas A.Kirtikli I Vilniu. Tokia klinika skirta tik babytem 80 metu su demencijomis, kurios nesupranta, kur atejo, ar I baznycia, ar I medicinos istaiga. Turejome labai bloga patirti su sia klinika. Ten kaip masinu gamykloje stampuoja Kataraktos operacijas, vienas padaro testa, kitas apziuri, o dar kitas operuoja ir po to vos neisvaro is kabineto, nes biznis juk turi suktis. Jei Audrius Valatka neatskiria, kad jis lyg ir dirba antro lygio Bucket shop ir atlieka sudetinga Kataraktos operacija, kuri yra priskiriama tik trecio lygio intstitucijai ir ja atlikti gali tik universitetines ligonines, tai ar noretume, kad prie jusu akies liestusi toks chirurgas. Ir be to, jus pilnai isitikinkite, ar jums tokia operacija reikalinga.
Gerb. Ramune,

ar galėtumėte el. paštu [email protected] mums nurodyti paciento vardą ir pavardę? Dėkojame.
Rolandas 2015-02-20 13:22:12
Šiandien buvau užsiregistraves Liremos Klaipėdos filiale kataraktos operacijos konsultacijai 11 val 20 min, tačiau teko palikti šią kliniką 11 val 50 min nesukaukus ponios gydytojos konsultacijos. Dėkui, kad tuščiai leidote sugaišti laiką ir be reikalo išleisti šiek tiek pinigų.
Rekomenduoju Lirema ????????Su mano nuolaidos kodu gausite net 20 € nuolaidą pasirinktai operacijai! ???? dalinuosi:
https://lirema.referralrock.com/l/1VAIDALEIST40/ ????????
Nepalanki situacija su įsidarbinimu i registracijos poziciją. I darbą žodžiu priėmė, reikėjo ateiti i darbą, ir tą pačią dieną paskambino, kad jau kas kitas priimtas. Tai neetiška, taip nesurasite gerų darbuotojų.
Rekomenduoju šią kliniką po korekcijos praėjo dar tik 6 savaitės bet jau pamiršau ką reiškia vargti su lešiais ar akiniais. Čia galite prisiregistruoti šia nuoroda ir gausite 20 eurų nuolaidą. https://lirema.referralrock.com/l/1RAIMUNDASL96/
Sveiki. Rekomenduoju Liremą. Turėjau akis po -4, 0. Pasidariau LASIK. Dabar jau praėjo 5 sav - viskas puikiai. 2 dienas perštėjo, bet paskui nemalonių jausmų nebuvo. Tik prireikė savaitės susinormalizuoti regėjimui. Bet po 3 dienų jau pats vairavau. Pati operacija išvis be nemalonių jausmų :) Su šia nuoroda -20€ :) https://lirema.referralrock.com/l/1SAULIUSBOL88/
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Arūnui Milauskui už puikiai atliktą operaciją, Taip pat didelis ačiū visai operacinės komandai. Visas personalas malonus, paslaugus, atidus.

Pasaulis vėl nušvito.

Sėkmės ir sveikatos Jums.
Robertas 2021-12-21 15:02:26
Gydytojų darbo komentuoti negaliu, bet telefonu registruojanti administratorė buvo ypač nemandagi ir neprofesionali. Labai blogas įspūdis.
Gerb. Robertai,

dėkojame už įžvalgas. Galbūt el. paštu [email protected] galėtumėte nurodyti savo tel. nr., kuriuo kreipėtės?
Romanas 2021-12-13 20:24:10
Sugadintas gyvenimas. Klaipėdos, , Liremoje", gydytojas A. Valatka atliko abiejų akių skaidraus lęšio pakeitimo operaciją, patarė užsisakyti labai brangius lęšius ir teigė, kad daugiau neturėsiu problemų su regėjimu. Deja, po pusantrų metų regėjimas ėmė labai blogėti ir blogėja toliau. Kreipiausi į, , Liremą", buvo atsakyta, kad gerbiamas gydytojas A. Valatka nekonsultuoja, tik operuoja, o jeigu noriu konsultuotis pas kitą gydytoją, konsultacija kainuos, nors sutartyje, kurios, beje, niekas nenorėjo duoti, įrašyta, , pooperacinės apžiūros atliekamos dvejus metus po operacijos", žodžiu, patekau konsultuotis pas kitą gydytoją, siūlo daryti lazerinį lęšiukų valymą, bet jau kažkodėl ne pas juos, mat sutartyje taipogi labai gudriai parašyta, jeigu priežiūra atliekama kitoje Akių klinikoje, Lirema už pasekmes neatsako. Tai, kas atsakys už mano sugadintą regėjimą? Net nežinau, ar tie lęšiai man buvo inplantuoti, jeigu taip greitai susidrumstė. Nesikreipkite į Klaipėdos filialą, jeigu norite išsaugoti regėjimą, ieškau advokato, ketinu bylinėtis.
Gerb. Romanai,

artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Gerb. Dalia,

galbūt galėtumėte mums nurodyti savo tel. nr. el. paštu [email protected], norėtume su Jumis susisiekti. Dėkojame!
Ačiū Klinikai Lirema ! dirbančiam
Ne vien už pagerėjusį regėjimą noriu dėkoti Vilniaus Liremos akių gydytojui mikrochirurgui Šarūnui Sologubovui -maloniai nustebino šio gydytojo dėmesys senam žmogui ir šiluma, kurią jis
skleidžia... Danutė Narušienė, Vilkija
Kadangi bent jau Vilniuje "Lirema" kolektyvas yra jaunas ir gal būt trūksta patirties, tai absoliučiai geranoriškai noriu patarti: reikia apžiūrėti ne tik akis, bet ir paciento akinius. Tik pati pastebėjau, praėjus beveik 3 savaitėms po vizito į Liremą (čia man ištikrino akis, ir, dėkui Dievui, nieko negero nerado), kad mano akinių "stiklai" (jie iš plastiko) lyg mikroskopiškai sueižėję. Optikoje patvirtino, kad tai gali nutikti dėl staigaus temperatūros pokyčio, pvz. atidarant įkaitusios orkaitės dureles, prie laužo, pirtyje ir tt. Pasibalnojus nosį senais akiniais praregėjau. Bet "Liremoje" mano akinių niekas dorai neapžiūrėjo. Regėjimo sutrikimo priežastį visai atsitiktinai diagnozavau pati.
Nuoširdžiai dėkoju gyd.Loretai Kuzmienei ir visam puikiam personalui už puikiai atliktą operaciją
Aistė 2021-10-17 09:09:39
Labai nekompetetinga registratorė. Skambinta kelis sykius ir nesugeba atsakyti į dominantį klausimą, vis kažką nutylį (meluoja), o juk svetainėje aiškiai nurodyta, kad su gydytojo siuntimu - konsultacija nemokama.
Suprantama, kad prioritetas, tam kas moka, bet į klausimą reikia sugebėti atsakyti....
Gerb. Aiste,

dėkojame už atsiliepimą. Perklausėme pokalbius, informacija buvo pateikta mandagiai, aiškiai ir tiksliai. Apgailestaujame, tuo metu, kai skambinote, dėl didelio užimtumo neturėjome galimybės pasiūlyti vizito. Šiuo metu turime galimybę pasiūlyti mokamą vizitą.
Darius 2021-10-21 09:30:36
Buvau užsiregistravęs prieš tris mėnesius vizitui su siuntimu šiandienai 9:10, Atvykus pasakė kad pavėlavau nes laikas 8:30, man skambino, telefonas išjungtas, ir siuntė sms. Telefonas mano įjungtas, jokio sms negavau. Pridedu printsreen'ą su vizito laiku iš esveikata.lt
Ačiū už "super" aptarnavimą. NEREKOMENDUOJU
Gerb. Dariau,

šiandien susisieksime su Jumis.
Ačiū už "super" aptarnavimą. NEREKOMENDUOJU
Labai dėkinga už atliktą kataraktos operaciją rugpjūtį Klaipėdoje. Komanda atsakinga, suderinti laikai, veiksmai, profesionalai. Pagarba.
Vladas 2021-09-07 09:44:49
Esu senas Vilniaus Lirema klientas. Buvo keistas lęšiukas. Kai po kelių metų panorau pasitikrinti akis registratūra neregistruoja vizitui. Atsakymas vis tas pats: NĖRA VIETŲ. Paprašiau užregistruoti bet kada, nes nėra skubos. Atsakymas: SKAMBINKIT VĖLIAU. Vėliau paskambinus atsakymai tie patys: NĖRA VIETŲ, DAKTARAI UŽIMTI.
Kyla klausimas. Ar pacientai svarbūs tik tada kai daroma akių operacija. Vėliau, kreipkitės kitur? Mandagus aptarnavimas baigiasi.
Gerb. Vladai,

apgailestaujame, šiuo metu klinikų užimtumas tikrai didelis ir registracijos vietos sparčiai užpildomos. Kartais būna, kad pacientai atšaukia vizitą, todėl rekomenduojame pasiskambinti pakartotinai.
L 2021-09-02 10:57:29
Komentaras nėra apie kainos dydį, o apie Klaipėdos personalo elgesį: tiek registratūroje, tiek pas gydytoją deklaravus vizito tikslą, į tai nebuvo atsižvelgta ir neinformavus apie konkretų papildomų tyrimų tikslą, kuris visiškai neatitiko vizito tikslo, buvo gautas sutikimas ir atlikti papildomi papildomai apmokestinami tyrimai. Negana to, personalas „klaidos“ nepripažino, todėl bendrai atrodo, kad tai yra įmonės požiūris ir nusistovėjęs lupikavimas, kitaip būtų labiau įsiklausoma ir net įvykus klaidai, ji sprendžiama vietoje, o ne neigiama.

Giminaičio patirtis su akių operacija irgi nekokia profesionalumo atžvilgiu, bet kadangi tai netiesioginė patirtis, tai daugiau papildomas fonas asmeninei patirčiai.
Gerb. Liutaurai,

nurodykite, prašome, savo tel. nr., susisieksime su Jumis. Dėkojame.
LIREMA 2021-08-31 15:05:39
Gerb. Liutaurai,

dėkojame už atsiliepimą. Mūsų klinikoje tyrimai be raštiško paciento sutikimo neatliekami, o konsultacijos kaina svyruoja - nuo 60 iki 100 Eur. Dėl vaikų gydymo nesame sudarę sutarčių su Teritorinėmis ligonių kasomis, apgailestaujame.

L 2021-08-27 15:23:59
Klaipėdoje kreipėmės konsultacijos dėl kietų lęšių nešiojimo galimybės vaikui. Dėl jų nešiojimo yra daug niuansų, tai kreipėmės konsultacijos, ar apskritai galima ir ką mums reikėtų žinoti prieš nusprendžiant dėl jų nešiojimo. Tai sakėme ir registratūroje, ir gydytojai - žinojome, kad nusprendus nešioti, recepto išrašymui daromi papildomi mokami tyrimai. Atliko apžiūrą, neatsiklausus atliko tyrimus receptui ir pareikalavo papildomai už juos mokėti. Tyrimai buvo brangūs. Kadangi ne kartą sakėm, ko norim, tai nebuvo šiaip klaida, o įstaigos (registratūros ir gydytojos) požiūris į klientus, kad juos galima apgaudinėti ir papildomai apmokestinti.

Giminaičiui darė akių operaciją, tai profesionalumu / kokybe nepasižymėjo.

Nerekomenduoju.

P. S. Matau tendenciją „nerasti“ paciento. Galima nerasti, bet nereikia apsimesti, kad jo ir būt negalėjo, nes „nerado“.
Gerb. Liutaurai,

Po operacijos praėjo du metai, su vaikais profilaktiškai ėjau pas daktare paprasčiau kad akis pasitikrinti, tai pačią apatine lentele kuo puikiausiai mačiau :)
Jai kam reikia nuolaidos 20€ https://lirema.referralrock.com/l/1EGIDIJUSER01/

Giminaičiui darė akių operaciją, tai profesionalumu / kokybe nepasižymėjo.

Nerekomenduoju.

Buvo atlikta trumparegystes akiu korekcija lazeriu. Operacija atlikta labai greitai ir neskausmingai. Esu labai patenkintas operacija ir jos rezultatais buvo verta pora dienu pakenteti akiu jautruma po operacijos. Pagaliau nebereikia vargti su akiniais. Operacija atlikta tobulai, buvau pasitikrinti praejus pusei metu po operacijos rega netgi siektiek virsija norma.
Bronė 2021-08-09 19:50:07
Kataraktos operaciją atlikau Lirema klinikoje. Kadangi viena akis buvo jau operuota ir įdėtas lešiukas su priemoka, rinkausi tokį pat su priemoka ir kitai akiai. Prieš operaciją pabaigiau pildyti dokumentus susimokėjau už lešiuką. Po operacijos pranešė: „ATSIPRAŠOME ĮDĖJOME NE TĄ LEŠIUKĄ“ likau be žado. Dėl ko taip įvyko taip ir nebuvo paaiškinta. Po operacijos registratorė PRIMYGTINAI REIKALAVO užpildyti dokumentą, kurio pagrindas buvo, kad renkuosi ligonių kasų kompensuojamą lešiuką be priemokos. Trečią dieną po operacijos atvykau pooperacinei apžiūrai, bet taip ir nebuvo paaiškint kodėl buvo įdėtas lešiukas be priemokos. Tikrai nusivyliau Lirema klinika ir jos neatidžiu personalu.
Gerb. Brone,

dėkojame už atsiliepimą. Mikrochirurgas operacijos eigoje pasilieka galimybę keisti lęšiuką, jeigu mato, jog šis bus tinkamesnis ir matymas implantavus bus geresnis. Pacientas yra informuojamas, o visa informacija perduodama ir artimiesiems. Operacijos dieną pacientui pateikiami pasirašyti visi būtini operacijai dokumentai, be kurių negalima suteikti paslaugos.
Vitalijus sileikis 2021-07-14 23:44:40
Pries operacija maciau 0.8 man nustate katarakta nusprendziau darytis opetacija padare tik desinei akei buvau toliaregis nemaciau is arti y toli su akineis nuo saules buvo viskas ok po operacijos konsultavaus su vietine okuliste ir paaiskejo kad tapau trumparegis per menesi su kaire pazeista akim matau y toli gerai bet kaip per ruka nu ji pazeista kataraktos o kaire y toli nemato daugiau nei per metra man dabar paskyre akinius as nesuprantu buvau toliaregis per menesi tapau trumparegis su viena akim
Gerb. Vitalijau,

susisieksime su Jumis aptarti Jūsų sveikatos istorijos.
Vitalijus sileikis
2021-07-14 23:44:40 IP 2e7r3nfq
Jau praėjo beveik keturios savaitės po antros akies kataraktos operacijos, jokių problemų su uždegimais ar kitais rimtesniais padariniais abiejose akyse neturėjau. O akyse šviesu ir gyvenimas vėl pilnas ryškaus grožio :)
Vienintelė problema buvo trumpam virš normos ribų pakilęs akispūdis abiejose akyse, bet prižiūrintys Lirema gydytojai greitai susigaudė, kad čia dėl vieno iš vaistų, lašinamų po operacijos, ir viską sutvarkė.
Nuoširdžiai dėkoju Linai Socevičienei, operavusiai mano akis, gydytojoms Daliai Butėnienei ir Vaivai Stankevičiūtei, prižiūrėjusioms mane prieš ir po operacijos. Dėkoju visai Lirema komandai už rūpestingą bei nuostabiai gerą darbą.
Sėkmės ir sveikatos Jums!

Pagarbiai, Saulius Navikas
Elena 2021-07-01 11:03:21
Deja pirmas įvaizdis dar ne viskas.
Buvo atlikta akių lazerinė korekcija, mokėjome už geruosius lęšius.
Buvo išrašyti lašiukai, pasakyta gyjimas truks 3-4sav.
Po šito termino, nrpraėjus perštėti akiai, paskambinus, oasakė NĖRA VIETŲ, skambinkite po savaitės, taip ir padarėm.
Tada kita staigmena, SAKO MOKĖSITE 60€, nes nespėjote po operacijos reikėjo per 4sav.ateit.
Nirs apie tai NUTYLĖTA buvo.
Negana to, nuėjus pas kitą akių gydytoją įtaria jog lešiai yra skirtingi, nors pirkome "geruosius"abudu.
Štai ir ptofesionaliai atlikta opracija, viena akis peršti, lešisi tikėtina skirtingi, nori pagalbos, mokėk iš naujo.
Gerb. Elena,

ar galėtumėte mums el. paštu [email protected] nurodyti paciento vardą ir pavardę, nes pagal nurodytą informaciją nerandame, kad Jūsų vizitai būtų registruoti mūsų klinikoje. Dėkojame!
Deja pirmas įvaizdis dar ne viskas.
Buvo atlikta akių lazerinė korekcija, mokėjome už geruosius lęšius.
Buvo išrašyti lašiukai, pasakyta gyjimas truks 3-4sav.
Nirs apie tai NUTYLĖTA buvo.
Noriu pasidalinti savo patirtimi šioje klinikoje. Kreipiausi dėl tėvelio, Algimanto- Juozo Lišausko. Reikėjo atlikti kataraktos operaciją abiems akims. Viskas praėjo sklandžiai. Malonus, paslaugus, atidus personalas. Klinikoje preciziškai švaru, graži aplinka. Tėčiui labai patiko gydytojai. Didžiausia padėka gyd. A. Miliauskui, gyd. anesteziologei (deja pavardės nežinau) ir visai operacinės komandai!.
Tėčio rega labai pagerėjo. Džiaugiasi ir siunčia patį didžiausią AČIŪ!
Pagarbiai dukra- Rasa Šalaševičienė.
Giedrė 2021-05-05 23:57:53
Rekomenduoju šią kliniką!
Nuolaidos kuponas -20€ lazerinei akių korekcijai ☺

Rekomenduoju šią kliniką!
Labai rekomenduoju lirema, jau virš metų praėjo po operacijos, nors turejau labai stiprų minusą, dabar galiu mėgautis pilnaverčiu gyvenimu.

Paspaudus ant nuorodos gausite dar 20eur kuponą

Roma 2021-04-22 15:05:57
Klaipėdos klinikoje tenka lankytis ne pirmą kartą, tačiau šį kartą papuoliau pas gyd.A.Valatką, ir labai nusivyliau. Nespėjus dorai net atsisėsti, nemaloniu tonu vos ne tiesiogiai pasakė, kad ko čia atvažiavai. Popierius pavartė ir laisva.
Labai tikiuosi, kad šioje klinikoje dirba ir gerų specialistų, tik man nepasisekė.
Gerb. Roma,

apgailestaujame dėl situacijos ir dėkojame Jums už atsiliepimą.
Lirema klinikoje Vilniuje vasario mėnesį man atliko regos korekcijos lazeriu operacija. Esu labai patenkinta ir tikrai labai rekomenduoju šią kliniką visiems, kuriems nusibodo vis nuo medicininės kaukės rasojantys akiniai :)
Pasinaudokite 20EUR nuolaidos kodu: https://lirema.referralrock.com/l/1RTADULAITY61/

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%