Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lipeikio įmonė Egzotika

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lipeikio įmonė "Egzotika"

Atsiliepimai apie Lipeikio įmonė "Egzotika"

Parašyk savo nuomonę apie Lipeikio įmonė "Egzotika"

Klaipedos Egzotikoje malonus aptarnavimas kol perki ir montuoju ju padangas, tik iskyla problemos iskart tepa slydes, nors ju brokas. Niekada ten daugiau nepasirodysiu ir kitiems nerekomenduoju
Labas, pradesiu nuo pries 14 metu senumo istorijos. (lieikio egzotika jau buvo panevezyje)
Pirkau vienas is brangiausu ir kaip greitam vaziavimui pritaikytas, pardaveju rekomenduotas padangas.
Po poros menesiu teko pralekti 210km/h trupa atstuma (apie 20km).Guzai issoko abiejose prikinese pabangose, sonuose.Gerai kad nesprogo, nes disbalanco nesijaute.
Nusispjoviau ant tos egzotikos ir pirkau padangas kitur sau ir zmonai.
Pries 5 metus uzsukau vel i egzotika-sakau gal jau ismoko DIRBTI.
Ne -si karta (masina jau kita) vaziavimas autostrada-tai vairo drebulys, visos masinos vibracija jau prie110km/h. (tiesa-padangas sumontavo, balansavo egzotikos meistrai).
Vel spjoviau ant egzotikos, nuvaziavau i firmele.Padagos-naujos, ne resturuotos permontavo (padangos beveik per pus pigiau nei ezotika).
Fantastika-180km/h tik vejas svilpia (su minivenu greiciau ir nereikia, nors ir galima). Pagalvojus-kokio velnio laukiau kol sudils tos sudinos (ne pigiausios) padangos ? 4metus, nejauciau vaziavimo, greicio malonumo.
P.S. ATE, egzotika, visam laikui.
Sveiki.
Nenoriu būti pikta klientė, bet šiandien patyriau ne itin malonų aptarnavimą, jūsų įmonėje Telšiuose.
Aš iš anksto užsiregistravau, padangų permontavimui, atvykau laiku, bet aptarnavimo teko laukti 30 min.
Belaukdama sušalau, ir kai nuėjau į kambarėlį užmokėti už padangų permontavimą galvojau, kad aptarnaujantis personalas bent jau atsiprašys, kad negalėjo laiku priimti, bet sulaukiau nemandagių užgauliojimų, kad esu priekabi klientė ir --"tikrai neatsiprašysim, ko jus čia atvažiuojat jei nepatinka važiuokit kitur".
Aš jūsų įmonėje esu padangas pirkusi ir permontuoju jas rudenį ir pavasarį jau šešis metus ir manau, kad su visais klientais reikia bendrauti pagarbiai. Tokią ne pagarbą iš aptarnaujančio vadybininko patiriu jau antrą kartą.
Darbininkai padangas permontavo per 10 min.jiems esu dėkinga.
Pagarbiai Alvydė Rimeikienė
Atsisako montuot naujas padangas, jei pirktos ne pas juos, aiskina dar labai nemaloniai "kodel perkat ne pas mus, ka pas mus padangos prastos?" ir t.t. tokio nemalonaus bendravimo neturetu but jau siais laikais.
Siūlau nepirkt egzotikoj padangu, bent jau ne paskutinę min.
Pirkau 2017 metų padangas ir spėkit, kai pristatė kurjeris, ką rašė ant jų?... 4815 :)
Tikra “egzotika”.
Galima grąžint.. Prašyt, kad grąžintu pinigus, bet...
Ramune 2017-10-19 13:37:25
Viskas tvarkoj su šia įmone. Nori pigesnių, bet gero gamintojo padangų perki į metus nežiūrėdamas, nori 2017 (o kiniečiai gali ir 2018 jau pagaminti jei nori :D), tada moki ir normalią kainą. O tie, kurie ieško kainos, o ne padangos ir dar tuo labiau internete perka, o paskui verkia, kad "įkišo" "senas", tie gali nesiguost, patys kalti. O parduotuvėje manau visuomet galima rasti kompromisą, netinka metai - grąžini, kokios problemos?
tu cia reklama pumpuoji, tykra kekse
Dovile 2017-10-26 16:21:06
Sveiki! Kaune Egzotikoje (jonavos gatveje) prieš savaite užsisakiau padangas ir vis dar jų nesulaukiau. Vaidybininkas sakė paskambins, nei skambučio, nei padangų. Prisiskambinti i imone, neina, o jeigu signalas geras atmeta. Nusivyliau Kaune Egzotikos parduotuve. Daugiau pas Jus nesikreipsiu.
Aš ir susiduria su jais ir kol pats vadybininkui neskambindavau, tol man jis pirmas neskambindavo nors sakė kad paskambins
Sveiki pirkau naujas padangas po 4 mėnesių maždaug pradėjo mašina ant didesnio greičio vibruoti nuveziau atgal padangas y Egzotika nuvežė y Vilnių patikrinti sako trys blogos viena gera, tai davė tris naujas ir vieną seną, bet sakė reiks susimokėti už padangų nusidėvėjimą, gerai sakau bet man čekyje turi būti parašyta kad moku už padangų nusidėvėjimą, bet kai atvažiavus y Egzotika atsiimti padangų sako nereiks sumokėti už padangų nusidėvėjimą, nes mes neturime galimybės kad čekyje būtų parašyta už padangų nusidėvėjimą, galim yrasyti montavima padangų sakau man taip netinka, tai tada sako nereiks jum mokėti už nusidėvėjimą, tai gal čia visiem nereikia mokėti už nusidėvėjimą padangų?
Iš pradžių užsisakiau iš jų internetinio puslapio padangas - naujas šių metų 2017 Continental. Tuomet čia perskaičius komentarus išsigandau kad vėluos, apgaus, bus prasta kokybė ar dar kas blogo nutiks. Užsakymo sistema tikrai atgyvenus kaip iš praeito amžiaus, bet viskas klostėsi sklandžiai ir pristatė per dvi dienas po užsakymo bei pristatyta tas kas buvo užsakyta, ir gautos kokybiškos padangos. Tikrai džiaugiuosi ir dėkoju už suteikta paslauga
Ramune 2017-10-19 13:37:25
Miela, Ramune,

Kai Jus šią dieną prekiausite ateinančių metų produkcija, tada kreipsimės į Jus. Kuomet nusimanysite padangose tada ir komentuokit :)
„Norite „egzotiškai“ nusipirkti padangas - Pirkite Egzotikoje“
Šių metų spalio mėnesį pirkome 4 padangas 2016 metų, tačiau viena iš padangų buvo 2014 metų. Susisiekus su Vilniaus vadybininke ji teigė : „ jog nėra skirtumo padangoje 2014 metų ar 2016“. Likome labai nusivylę šia įmone.
Pirkau kiniškas padangas internetu. Pagaminimo metai 2016, nedeformuotos, puikiai susibalansavo. Kokybės ir kainos santykis puikus. Užsakiau pirmadienį, pristatė trečiadienį. Vienintelis minusas: nepatogus prekės apmokėjimas. Tinklapį reikėtų tobulinti. Automatinis peradresavimas į e-banką pagreitintų apsipirkimus.
Dirba besmegeniai žmones panevėži, be argumentu ir išsilavinimo bando iroditi jog visi kalti ti ne egzotika, nemanau jog lipeikis kurdamas imonė galvojo kad bus sažiningas verslininkas bet kontrole nutruko žmogau.
Tas kas ieško senų kaip akmuo padangų, egzotika ta vieta. Tragedija, siūlo bando kišti senas padangas, ir aiškina, kad viskas gerai.
Esu nepatenkintas Šiaulių PARDAVĖJAIS!!! pirkau padangas 2017-01-11 Bridgestone LM32 195/65R15 pardavėjas vardu Tomas padangas labai išgyrė, jog tai yra firmine ir premium klasė parduotuvėje padanga buvo parodyta 2016 metų, tačiau laukdamas padangų EGZOTIKOS kieme man sandėlio darbuotojai pristatė padangas kurios buvo 2013 metų, bei buvo su labai didele deformacija jos buvo sulankstytos, paklausus darbuotoju kodėl jos tokios man buvo atsakyta, kad tai yra transportavimo padariniai. Pasikvietus pardavėja Toma jis man aiškino jog su jomis yra viskas gerai ir uždėjus ant ratlankio ji bus tiesi ir graži ir net nesvarbu, kad tai 2013 metų nors man buvo parodyta 2016 metų. Padangas gražinau atgal pinigus atgavau, tiesiog sugaišau daug laiko, ir pamačiau kas ten per įmonė, pardavėjas tik nori iškišti užsilikusias senas padangas nuo kuriu priklauso mano gyvybė kelyje. Ačiū pardavėjau pas jus daugiau nevažiuosime!!!
Noredamas isigyti padangu komplekta, egzotikos puslapyje radau sau atitinkancias poreikius padangas. Padangu likuti sandelyje rode +4. Isidejus padangas i pirkimo krepseli suvedus asmens duomenis ir paspaudus pirkti, tikejaus jog kaip ir normaliame puslapyje gausiu imones rekvizitus apmokejimui. Vietoj ju gavau tik laiska jog imones konsultantas susisieks. Deje konsultanto zinute gavau tik apie 20val. Su tekstu kad sias padangas gali pristatyt tik lapkricio 8 9d. Arba gali pasiulyt labai "puikias" padangas (2011 2012m). Tokio senumo padangas aplamai daugelis imoniu jau isima is prekybos del prarandamu techniniu savybiu. I toki laiska atsakiau kad man reikia butent mano uzsakytu padangu ir kad galiu ju laukti. Deje atsakymo i si laiska teko laukti net 2 dienas ir tai atsakyma gavau tik velai vakare su zinia jog tokiu padangu nebeturi ir jau nebezino kada tures. Labai nemalonu jog tokia issireklamavus imone tik taip "gerbia" klienta. Niekada daugiau pats net nemastysiu ziureti avalynes savo automobiliui ir dar pasakysiu kitiem jog rinktusi padangas kitur.
Nusivylimas 2016-04-21 15:45:22
Saugomos padangos keliavo 4d.d. Atvykus atsiimti buvo pranešta, kad šias padangas jau kažkas ryte atsiėmė "Klauskit įmonėj, kas pasiėmė padangas"!!!! Pakėlus vėją padangos atsirado. Neišgirdau nė vieno "atsiprašau" už vėlavimą ar nesusipratimą. Likau kalta. Veiksmas Kubiliaus g.Vilniuje. Daugiau pas jus negrįšiu ir visiems, kas klaus rekomenduosiu nesirinkti.
Egzotikos sandeliuose padangos saugomos pazeidziant visus gamintojo reikalavimus ir sandeliai visiskai nesildomi, temperatura viduje kinta kartu su oro pakitimais. Iskraunant ar kraunant padangas krovejai visiskai nesirupindami ismeta ar imeta i masina ar is masinos kaip kokias plitas.
2003 m. Kaune, Egzotikoje (Jonavos g.) pirkau Nokian, us. Važinėjau iki 2014 tik žiemomis, o paskutiniais metais ištisą sezoną (apytiksliai po 20000 - 25000 km). Dabar išmontuosim ir į perdirbimą... Turiu ir vasarines -Hercules'us. Atidirbo ir tos padangos ilgiau nei 5 metus... Važinėju įvairiais keliais (90-135 km/h). Visko pasitaikė - ir vinių ir varžtų padangos parinkdavo.... Suremontuoja meistrai ir toliau į trasą.
Gal mano reikalavimai ne tokie aukšti, gal šiek tiek labiau saugau... padangas... tad jos atitarnauja... dargi šiek tiek ilgiau nei priklausytų... Taigi, kažko labai blogo apie šią įmonę (turiu mintyje prekybą padangomis bei konsultavimą jas besirenkant...), kol kas, negaliu pasakyti... Beje, šį rudenį vėl planuoju vykti į šią įmonę...
Ne vieną kartą pirkau padangas "Egzotikoje". Negaliu pasakyti, kad visi tik ir stengiasi apgauti. Nesu labai priekabus, žiūriu į padangos matmenis, raštą, gumos minkštumą. Važiuodamas pirkti dažniausiai jau žinau ko noriu. Bet kai konsultantai parodo ir pačiupinėju realiai, kartais pakeičiu nuomonę ir dar niekada nepasigailėjau. Visada pavyksta nusiderėti nuo skelbiamos kainos. Vieną kartą net pirkau gamyklinės restauracijos padangas, bet pasakė iš karto, niekas nebandė nuslėpti ir įtikinti, kad tai visai naujos padangos, nors garantiją ir toms davė metus. Šiaip jau mandagiai aptarnauja ir Panevėžio salone, ir Vilniuje Šiaurės miestelyje, o Utenoje prieš kelis metus linksma moterytė net kava pavaišino, kol meistrai padangas montavo.
Bet jei kalbėti apie remontininkus ir montuotojus, tai ten jau kita respublika. Dažniausiai būna nepatenkinti ir arogantiški, kaip didžiausi direktoriai. Atvirai rodo savo nepasitenkinimą, kad reikia dirbti, kai kurie rodo panieką, tipo su sena neprestižine mašina važinėji ir ratai skardiniai, ne "liotai". Kartą po permontavimo pradėjo skardos barškėti, pasirodo stabdžių disko apsaugą nulenkė, kitą kartą rato centrinį dangtelį pamiršo uždėti, turėjau važiuoti kitą dieną ieškoti savo dangtelio, gerai dar neišmetė tai radau. Bendradarbiui prieš pusmetį iš vis vieno rato nepriveržė, varžtai tik su pirštais prisukti buvo, gerai kad laiku pamatė. Žodžiu reikia pačiam daug išmanyti ir viską tikrinti.
ačiu už komentarus apeisiu šia kontora.o su nuolaidom jau buvo ir stipriai sugundę.
Labai nepatenkintas parduotuves vadybininko darbu Vilniuje upes g. Atvaziavau isleisti euriukus, bet taip ir isvaziavau su pilna pinigine)
Nežinau kaip ten Vilniuj, Alytuj bet aš padangas Egzotikoj perku turbūt nuo 1998m ir nusivilti neteko perku ne ti įmonės automobiliai, savo nuosavom bet ir dukrų automobilis apaunu.Vadybininkas visada pataria ir randam optimaliausius varijantus.
10 valandaryte telefonu teiravausi ar galima sutaisyti pradurta padanga is anksto neuzsirasius ir kokia kaina. Atsako, kad kaina 9.95 eur. Po poros valandu padanga sutaisyta, bet kasininke sako kaina 12 euru ir piktinasi kad as pats kaltas kad nezinia kur skambinau. Nors skambinta buvo butent siaures miestelio filialui.

Smulkmena, bet nesmagu.
Sveiki, Esu nusivylęs Alytaus pard.., , , Egzotika" !!!!!! Teko isigyti 4 naujas R-16 Bridgestone padangas, gavau 12 mėn garantja, po 6 mėn, Vokietijoje auto bame, kur tikrai labai gera kelio danga, ir t.t..., 2 padandos susilaiptavo, 1 padanga nuvėjo ant guzų, tik 1 liko sveika.Atvažiavau į parduotuvę, parodžau...Sako reikia daryti ekspertizę, turi nuimti ratus visus, sakau tai su kuo aš važinėsiu ? Sako įsigyk kitus ratus.., o šitus palik.Pralaksčiau pusė dienos kol radau busui padangas su ratlankiais R-16.Atvežiau garantines padangas, palikau...Po kiek laiko paskambino, sako padarėm ekspertizę..., Žodžiu apkaltino mašiną ir vairuotoją :D Mašina 2 metų senumo, tai gal į bordiūra atsitrenkei, tai gal per geležinkelio pervaža pastabdei stipriai :D Žodžiu vaikų darželis.., kur parašyta taisyklėse, kad negaliu stabdyti geležinkelio pervažoje ? Patikrino oro slėgį vietoje, atitiko visus normatyvus...To pasekoje likau ant ledo.., nieko nepešiau, Garantinis dar galiojo 6 mėn, sumokėjau už padangas 1600 ltų, važiavau tik 6 mėn, Bridgestone padangos ! Norėjau paduoti į teismą, pasitariau su advokatu, sakė pas tave visi kozeriai, bet gaila gyvenu ne LT, neturėjau tam tiek laiko...Dabar nusipirkau Alytaus pard, , Melga'' pigesnes ir ne labai geros firmos, važiuoju jau metai laiko, jokių problemų, o važiuoju tais pačiais auto bamais, Lenkija, Vokietija, Olandija.TAIP KAD NEPIRKITE ALYTAUS, , EGZOTIKOJE'' PAKALBĖS GRAŽIAI, O IŠKILUS PROBLEMAI, TEPS MUILĄ !!! Niekada pas jus negrįšiu, ir pasakysiu kitiems, kad nepirktų pas jus.
Egzotiniai komentarai
2016-04-18 15:21:58 IP 88.119.158.44
Galėtų nerašyti skirtingų gerų atsiliepimų iš tų pačių IP adresų, t.y. sėdi ir iš to paties kompiuterio rašo. Juokingai atrodo, kai save giria prisistadymi savo klientais, bet žinant jų darbo principus, tai nieko naujo...
Pasirinkimas 2016-03-31 23:21:15
Tiek asmeniškai aš, tiek mūsų įmonė (Lietuvos mastu didelė) jau virš 15 metų padangas perkame Egzotikoje, Panevėžyje. Kasmet čia išleidžiame ne vieną dešimtį tūkstančių eurų, sunaudoję n padangų, nusivilti neteko. Profesionalus aptarnavimas, įsigilinimas į poreikius, susidirbęs kolektyvas, pasakai, ko tikiesi, visada gauni su kaupu, viskas O.K. Kolegos bandė važiuoti į Melgą, kitą krautuvę, tai kad labai skurdūs kitur padangų pasirinkimai. Ir pardavėjams labai trūksta kompetencijos..
O kitą juodinti - tikras lietuviškas bruožas. Kai negali įkąsti, tai nors aploji..
Ar tiesos isreiskimas reiskia Jusu nurodyta lietuviska bruoza - juodinima? Ar aplojima? Ar sudo gabalas jums sviecia auksu? Sekmes
Prieš keisdamasi padangas aplaksčiau daaaug krautuvių Kaune. Egzotikoj radau patį didžiausią pasirinkimą. Aptarnavimas labai patiko - ir pakonsultavo neatmestinai, ir bendravo labai maloniai, o ir padangų montavimo ilgai laukti neteko. Iki pilnos laimės trūko tik gražesnės aplinkos, oi kaip reikia pastatams ir kiemui rimtos gražinimosi procedūros:)
Šiandien buvau atvykęs į Egzotiką Kubiliaus gatvėjė. Buvau užsiregistravęs permontavimo darbams prieš gerą savaitę. Priėmė laiku pagal paskitrtą laiką. Buvau sužavėtas, kad visa tau užtruko 15-16min. Aukštasis pilotažas. Ačiū už tai kad jūs branginate klientų laiką.
Noriu padėkoti Egzitikos autošaltkalviams Kubiliaus gatvėje už greitą ir kokybišką aptarnavimą.Tai pat ir jų vadovui už pagalbą išsirenkant padangas. Esu patenkinta ne tik aš, bet ir mano vyras sugryžęs iš komandiruotės, kad jūsų pasiūlytos padangos Cooper atitiko ir mano vyro lūksčius. Didelis ačiū.
Teko lankytis mazeikiu padalinyje, likau patenkintas.Nors dabar pas juos pats darbymetis bet buvau greitai ir kokybiskai aptarnautas perkant naujas padangas.
jau daug metų perku padangas Telšių padaliny ir esu labai patenkintas.Pataria, mandagiai aptarnauja.Darbus atlieka greitai ar tai lopytu artai montuotu.
Daug metų keičiu padangas Egzotikoje Vilniuje, taip pat tenka lankytis Utenoje, niekada neteko nusivilti nei pasiūlytomis padangomis, nei serviso paslaugomis. Visada konsultatai žmogiškai pataria, kokios padangos geriausiai tiks man, o ne kaip kitur bando įbrukti tik tą, ką turi patys pardavime. Labai patinka, kad skirtinguose miestuose Egzotikoje gaunu tą patį gerą aptarnavimą ir didelį pasirinkimą padangų. Ačiū Egzotikos kolektyvui!
Na aš Egzotikoje pirkęs ne kartą. Padangas nusipirkau neblogas, tačiau aptarnavimas Vilniuje Upės g. man labai nepatiko. Gal čia yra ta autoservisų kultūra, kai vadybininkas kalba TU kaip su kokiu sugėrovu. Mandagumo ir santūrumo tikrai trūksta, o visa kita neblogai.
Pirkau Egzotikoj "naujas" 8 metu senumo padangas, galbut pats kaltas, bet pirkau is profesionalu, kurie padeda issirinkti ir konsultuoja, daro viska, kad pirkejui butu gerai :D... Tad nelinkiu, kad Jums butu gerai perkant Egzotikoje...
Apgaudinėja klientus aukščiausiame lygyje, turginiam dar iš jų daug ko išmokti yra. Parduoda kaip naujas padangas 4-5 metų senumo, kurias nuperka vakaruose perpus pigiau, vis girias senas padangas, nes ant jų uždirba 100-200%. Arba priveža visokio velnio kaip "Double Star" iš Kinijos. Jos naujos, bet protektoriaus gylis 6mm. Su žiemine padanga galima važiuoti iki 3mm, o beveik visų normalių padangų protektoriaus gylis 8-9mm. Į puslapį susidėję beveik visas parduodamas padangas, nors daug kurių neimportuoja ir tik nori pakenkti konkurentams su neegzistuojančias kainodara. Patys buvę darbuotojai išėję iš šios įmonės sako, kad atsibosdavo meluoti žmonėms.
Teikia interviu visokiems zurnalistams kaip pas juos galima isigyti padangas ziemines bet kokiems motociklams. Realybeje neturi visiskai jokiu zieminiu padangu (tokios aplamai neegzistuoja) gali nebent pasiulyti motorolerio universalias (R13-R14) kai reikia R17-R19. Nesuprantu ka jie bando apgaudineti bet reklama su savo melagystemis pasidare neigiama.
nutariau nusipirkti padangas sioje parduotuveje, issirinkau 2014-2015 sezono padangas, paskambines paklausiau ar ant padangos uzrasyta 2014 metu gamybos padanga, konsultantas patikino kad taip bet ju turi kitoje ju tinklo parduotuveje.
Nuvykus paprasius padangu padave 2013 gamybos padangas ir pradejo akis draskyti neva ju tinklas atskirai dirba nieko bendro neturi su kitais tinklais o internetine prekyba ju tai visai kita valstybe.Gaila kad tokia salta ziema sugaisau daug laiko o atsiprasome niekas taip ir nepasake ti i suns dienas isdejo.Pries tai skaites siuos komentarus netikejau kad gali buti toks zemas lygis sios senai dirbancios parduotuves tinklo.Aisku norint as galeciau jiems patampyti nervus su Valstybine Vartotoju Teisiu Tarnyba bet eina jie na...ui!
Parduoda Jay pagrinde jau senstelejusias padangas prasiau ko tilesniu bet gavau turbut triuksmingiausios kokios tik imanoma o pirkau is brangesniu. Daugiau niekada nepirkciau ekzotikoj!
Ilgokai svarsčiau, ar rašyti šį atsiliepimą. Bet, manau, tauta turėtų žinoti savo didvyrius ir nekokybiškai darbą atliekančias auto paslaugų įmones.

Atrodo, ką galima sugadinti atliekant tokį palyginti nesudėtingą darbą kaip variklio alyvos keitimas. Pasirodo - galima! Kauno "Egzotikoje" kokius 5-6 metus iš eilės mano automobiliui pakeisdavo variklio alyvą. Kartą keičiant alyvą mechanikas atsainiai dirbdamas prasuko karterio tepalo išleidimo varžtą, bet nieko man apie tai nepasakė. Po eilinio alyvos keitimo karterio sriegis tapo nesandarus. Dar vėliau "Egzotikos" mechanikai apskritai atsisakė alyvą pakeisti, kadangi jiems pasakiau, kad varžtas prasuktas (jie patys prašė apie tai pasakyti, kai kitą kartą atvažiuosiu). Pasiskundus įmonės vadovui, jis dėl akių pakalbėjo su mechanikais ir spruko kaip uodegą pabrukęs katinas, atseit "mes nieko negalime padėti".

Dabar gailiuosi, kad pas juos keisdavausi variklio alyvą, nes įsigijau nemenką variklio karterio problemą - teks išleidus tepalą jį remontuoti. Nebeketinu naudotis "Egzotikos" paslaugomis. Padangų iš "Egzotikos" ateityje irgi nebepirksiu. Viso gero.

P.S. O jau kokius veidelius nutaiso Kauno "Egzotikos" mechanikai ir kaip pakeltu tonu su klientais kalba - tarsi jie būtų Formulės1 Ferrari komandos vadovai. Nors lūžk iš juoko.
Aciu visiems uz komentarus.dabar zinau kas
per a******u kontora.jieskosim kitur.
Pries menesi uzsakiau padangas - nera. Skambinu vel uzsakyti - neturi, skambink i kirtimu gatve :)
Juokdariai.
Klausimas kiek laiko taip tempsite ?
a******u a*******i, padangos is Egzotikos susidevejo per menesi, pagal garantija nekeicia, neva padangos susidevejo del netinkamo eksploatavimo. Dar tokio izulumo nebuvau mates.
Pirkau padangas Šiaurės miestelyje esančiame filiale. Puikiai aptarnavo, o prieš atvažiuojant skyrė nemažai laiko konsultuojant telefonu. O pakeitus padangas, dar rado ir problemą, dėl kurios galėjau nukentėti.
Labai prastas ir nekokybiskas aptarnavimas jokio paslaugumo. buvo uzsakytos padangos, sake atves ryt 11val. nuvaziavau po pietu, sako dar neatveze, mes jums pranesime. Tai kam zmogui sakyti, kad sekancios dienos 11val. bus? jokio konkretumo, kruopstumo darbe. esu pirkejas "EGZOTIKOJE" nebe pirmi metai, bet pastebejau kad kuo toliau, tuo mazesnis atsakingumas ju darbuose. geros dienos.
Sveiki visi,
Siandien pirkau padangas ir likau apgautas.
Vadybininko paprasiau kad parduotu padangas kurios maziausiai skleidzia garsa tai jau kai pardave dabar skrendu kaip su lektuvu neimanoma be muzikos vaziuoti nes garsas labai didelis nuvaziavau ir paprasiau kad grazintu uz padangas pinigus nes su jomis buvau tik 20km pravaziaves bet jie kategoriskai atsisake nes jos jau "panaudotos".
Patariu visiems nepirkit padangu is ju nes liksit apgauti.
Dar siandien pastebejau kad jos senumo 3 metu nors sake kad siu metu aisku as cia zioplys kad nepastebejau kai pardave.
Tai nepasimaukit ant tokiu pat ju spastu.
Į savo internetinį pusalpį sudeda visas įmanomas padangas esančias Lietuvos rinkoje neegzistuojančiomis kainomis. Nusipirkus internetu ir gaunate senas padangas, nes nuperka iš konkurentų (gauna pigiau dėl senumo) ir parduoda klientams. Paskambinus telefonu ir norint iškart nusipirkti, tai sako, kad pasibaigė ir bando įsiūlyti savo atstovaujamus gamintojus arba siūlo atvykti į vietą - vyksta žmonių kvailinimas visu gražumu.

Valdorama
Mobili ratų taisykla

Adresas: Ateities pl. 30F, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
„VALDORAMA“ – PAGALBA TEN, KUR PATOGIAUSIA JUMS! UAB „Valdorama“ – mobili ratų taisykla, atvežanti ir sumontuojanti naujas padangas ten, kur patogu jums. Juk automobiliams visuomet reikalingas operatyvus ir patikimas remontas. Nepatogumų dažnai atsiranda netikėtai prakiurus padangai ar prireikus pakeisti sezonines...
PGM technika
Sunkiosios technikos padangos

Adresas: Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; mažmeninė prekyba; miškininkystė; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
„PGM technika“ – siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio technikos, sunkvežimių, industrinėmis, spec. paskirties, lengvųjų automobilių padangomis, pagrindinė įmonės veikla. Mūsų prekių asortimente ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams...
Padangos Plius
Prekyba padangomis

Adresas: V. Krėvės pr. 49, LT-49438 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; autoservisai; padangos, ratlankiai.
UAB Padangos Plius specializacija yra prekyba PADANGOMIS, RATLANKIAIS ir AKUMULIATORIAIS. Įmonė prekiauja įvairių gamintojų padangomis. Taip pat atlieka padangų montavimo, ratų balansavimo, ratlankių tvarkymo, virinimo drbus, todėl isigijus padangas, nereikės sukti galvos kur jas susimontuoti, tą galėsite iškarto...
Beriva
Prekyba padangomis ir ratlankiais!

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autoservisai; padangos, ratlankiai.
Padangos-Ratlankiai Savo klientams siūlome platų padangų ir ratlankių asortimentą įvairiems automobiliams, nuolat pristatome naujausius modelius, rengiame įvairias akcijas bei teikiame kvalifikuotą techninę pagalbą renkantis ratlankius, padangas ir jų priedus: varžtus/veržles, ratų užraktus (Slapukus), centravimo...
Autofortas motors
Adresas: 9-ojo Forto g. 47, LT-48100 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
AUTOMOBILIŲ PARDAVIMAS Hyundai, Suzuki, Isuzu ir SsangYong naujų automobilių prekyba, jų techninė priežiūra, garantinis ir pogarantinis remontas, atsarginių detalių prekyba. UAB „Autofortas motors“ valdo du naujų automobilių pardavimo salonus Kaune. UAB „Autofortas motors" Hyundai, Suzuki, Isuzu ir SsangYong...

"Lietuvos energijos" obligacijomis pasinaudojo dar viena jos valdoma bendrovė
"Lietuvos energijos" obligacijomis pasinaudojo dar viena jos valdoma bendrovė 11-17 21:00
UAB "Lietuvos energija" penktadienį pasirašė paskolos sutartį su savo valdoma "Tuuleenergia OÜ" dėl 19,119 mln. Eur paskolos suteikimo. Šia paskola bus refinansuota ilgalaikė sindikuota paskola...
Reguliuojamos kainos kanda "Lietuvos energijos" pajamoms ir pelnui
Reguliuojamos kainos kanda "Lietuvos energijos" pajamoms ir pelnui 11-17 20:03
Sumažėjus elektros ir dujų persiuntimo bei skirstymo kainoms klientams, energetikos įmonių grupės UAB "Lietuvos energija" pajamos krito 2,5%, grynasis pelnas – 19,4%.
Vertingiausios pastarojo šimtmečio JAV bendrovės
Vertingiausios pastarojo šimtmečio JAV bendrovės 11-17 18:48
Didžiųjų JAV kompanijų vertė bene geriausiai iliustruoja besikeičiančią šalies verslo aplinką. Suskaičiuota, kaip pasikeitė verslo milžinų rinkos vertė per šimtą metų.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Wal-Mart 99,62 +10,90%
Cisco 35,88 +5,19%