Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lipeikio įmonė Egzotika

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lipeikio įmonė "Egzotika"

Atsiliepimai apie Lipeikio įmonė "Egzotika"

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Lipeikio įmonė "Egzotika"

Uzsakiau padangas internetu, pamiršau komentare nurodyti jog sumokėsiu kurjeriui kai atves padangas, noriu įsitikinti, kad senų kokiu neikistu. Maniau, kad bus galima vėliau paspaudus pasirinkti apmokėjimo būdą, kaip visose normaliose puslapiuose, tačiau iškart buvo išsiųstas užsakymas ir po kiek laiko gavau sąskaitą faktūrą. Pamėginau skambint duotu numeriu laiške ir parašyt emaila, jokio atsakymo. s*******o kontora kaskokia
Kauno egzotikos parduotuvėje užsisakius padangas, sakė, kad bus pristatytos per 2, 3 d.d., paskambinus praėjus terminui, nepaklausė, nei koks klientas skambina, nei koks užsakymas, pasakė, kad bus rytoj.... tas rytoj tęsiasi jau dvi savaitės. Net nesugeba klientui paskambinti ir informuoti jos bus pristatytos ar nebus. Laukti ar nelaukti... Nerekomenduoju egzotikos.
Pirkom komplektą padangų, sumontavo, išbalansavo. Pravažiavus 20 km nukrito balansavimo svarelių eilė - buvo prastai nuvale ratlankį. Grįžus ir paprašius perbalansuoti pareiškė jog neturi tam laiko, pasiūlė nueiti susimokėti už perbalansavimą ir tada grįžti į garažą.
Nusipirkau 4 padangas Šiaulių egzotikoje, nesigilinau kelintų metu gamybos (ne iš turgaus lyg perku, "rimta" parduotuvė...), o ir nesakė kad senos 2014m, egzotikos servise nemontavau, ten kur montavau sužinojau pagaminimo metus, maža to dvi padangos nekokybiškos - ovalo formos, nuvežiau i egzotika, jie ant savo prietaisu patikrino - išvada:
viena padanga gal ir netolygi, o kita gera (ratlankis sumestas, nors kitam montavimo servise ratlankis geras), na ir nepriėmė, nekeite padangu, atseit bus gerai, Taip, gerai jaučiasi važiuojant kaip netolygiai rieda..., teks vėl naujas pirkt, 2vnt. kad nesugadintu važiuoklės, Ačių egzotika...
Ka tik is egzotikos kaune, jokios pagarbos klientui norejau nusipirkti padangas taciau pardavejas nekreipe demesio nes tuo metu buvo inikes i pokalbi apie zvejyba. Paklausiau ar negaletu veliau savo reikalus aptart nes laukia daug klientu man buvo pasiulyta jei nepatinka varyt kitur. Auksciausias lygis
Egzotika Klaipėda
2019-06-17 11:50:17 IP 2e8b9rhr
Klaipėdos "Egzotikos" servise dirba labai žemo profesinio lygio darbuotojai.
Nusprendžiau pasirinkti šią vietą ratų balansavimui ir labai pasigailėjau.

1. Prieš veždamas jiems nuimtus išbalansuoti ratus, nuploviau, pašalinau senuosius svarelius ir pilnai paruošiau balansavimui. Papildomai nuriebalinau visą ratlankio vidinę pusę, kad naujieji svareliai prisiklijuotų nepriekaištingai. Reikėjo tik dėti ant staklių ir staklių parodytose vietose klijuoti svarelius. Ne gana to, kad nuo kojų iki galvos muzrinas darbininkas, savo tepaluotomis pirštinėmis ištepė ratlankius ir padangas juos liesdamas. Plius su tokiomis pirštinėmis "pavalė" svarelių klijavimo vietas. Ką reikia "valyti", jei visi paviršiai tokio švarumo, kaip iš gamyklos!!! Prieš sudėdamas atgal ratlankius į automobilio saloną turėjau juos nusivalyti.

2. Kadangi asmeniškai daug metų teko dalyvauti servisų gyvenime, bet dar nebuvau niekada matęs, kad kas nors taip "balansuotų" ratus. Pirmiausiai pasakė kiek pinigų jiems turiu sumokėti, o tada ant staklių ratus uždėjo, prasuko po vieną sykį, kur parodė svarelius dėti - uždėjo juos ir ratą nuėmė nuo staklių. Sako "neškis". O kad reikia prasukti ratą pakartotinai po kiekvieno svarelio užklijavimo, iki kol staklės parodys visur "0" - nežino šie meistrai arba tingi!!! Kai paklausiau ar pats esi įsitikinęs, kad atlikai darbą teisingai - sako "žinoma - o kas gali būti negerai". Pridūrė, kad ratus dabar visiems drebina nuo įkaitusio asfalto :)))
Uždėjau taip "išbalansuotus" ratus ant automobilio - neįmanoma buvo pavažiuoti dėl neteisingai atlikto šių "meistrų" balansavimo.

3. Neduoda čekio už savo suteiktas paslaugas. Egzotikos parduotuvės vadybininkė, kuri prekiauja padangomis matomai į tų garažinių darbą nesikiša. Nes paklausta dėl balansavimo darbų - nukreipė visais klausimais į už sienos esantį garažą.
Po manęs mačiau žmogus atvyko aiškintis taip pat problemos, kai šie "profai" kažką ne taip sumontavo/išbalansavo. Jų pačių savigynos kalba: "negali būti", bet "varyk į vidų - pažiūrėsim" atrodo graudžiai...

Niekam nerekomenduoju kreiptis dėl montavimo ir balansavimo darbų į šią vietą Klaipėdoje, jei nenorit išmesti pinigų į balą ir sugaišti laiko bei susigadinti nuotaikos.

O ten dirbantiems "meistreliams" siūlau pasidomėti, kaip atliekamas teisingas ratų balansavimas. Jei valdžia nesiunčia į kvalifikacijos kėlimo kursus, pasidomėkite savarankiškai (ne raketų mokslas - info pilna). Šiai dienai tamstų atliekamas darbas atrodo apgailėtinai žemo lygio. Už tokio lygio darbą imti pinigus nedera!
Maksim 2019-02-02 23:47:20
Klaipeda. Buvau užsisakęs Michelin žieminės padangas (>220 Eu kiekvieną). Nustatytu laiku atvykau, prieš montuojant apžiūrėjau "padangą": "michelin" bortas viens prie vieno originalas ir.... pam pam pam: VISIŠKAI KITOKS RAŠTAS NEI TINKLAPYJE (IR MICHELINO IR EGZOTIKOS)!! NET NEPANAŠUS! Tuojau ten pat patikrinom raštą su šitais mulkiais per kompą, galvojat jie ką pasakė? - "Naujas modelis tikriausiai, nežinom.." nors tinklapyje aiškiai buvo pavaizduotas koks jis iš tikro yra ir jie sutiko, kad čia ne tas! "Niekas gi nepriverčia pirkti" - tarė! Kaip jums hujpojmi kokiam rūsyje gaminti premium padangos? Aš ten vos žandikaulį nepraradau.. Atsiėmiau užstatą ir išvažiavau šoke... Kitoje įmonėje pirkau su tikrų raštų...
Ar galite nurodyti kokios tai buvo padangos (modelis, išmatavimas)?
Amerikietiška agarba klientui! Pirkau padangas internetu. Montuojant kitame servise išaiškėjo, jog viena jų pradurta šone. Vietoje to, kad pradėti lietuviškai aiškintis, kas kaltas - egzotika padangą tiesiog pakeistė nauja be jokių pykčių.
Nuo šiol padangas pirksiu tik čia ir kitiems rekomenduosiu!
Vilniaus Egzotika Šiaurės miestelyje. Perkam/pasikeičiam padangas. Išlaužia dalį apsauginės plastmasės, sulanksto slenkstį. O nuvažiavus aiškintis kas ir kaip pirmiausia aiškina, kad nieko nežino. Pasirodžius direktoriui atsiranda išsidirbinėjimai, kad patys ant kupsto užvažiavom, nes ilga mašina.... Rimtai??? Jūs gal pirmiausia išmokit pakelti mašinas, o tik paskui aiškinkit... ir kam mums tie du nemokami keitimai padangų, jei jūs nekalti?! Jūs rimtai galvojat, kad duosim toliau mašiną gadinti?
Klaipėdos egzotikoj montavo naujas padangas. Paprašiau pakeisti ventylių su slėgio davikliais tarpines ir naudoti tik lipinamus svarelius, kad negadintų ratlankių su užkalamais. Tarpinių nepakeitė, svarelius vis tiek užkalė, motyvavo tuo, kad niekada to nedaro ir nepriklauso. Žinoma, taupo centus, bet gadina ratlankius, nes koks jiems skirtumas. O jei nekeiti tarpinių, pačius ventylius tenka keisti po to, nes nebeatsisuka. Irgi jiems dėl to nei šilta, nei šalta.
Dėl tokio pažiūrio daugiau čia nemontuosiu, nes kitoj vietoj už tą pačią kainą visada pakeičia ventylių tarpines ir naudoja tik lipinamus svarelius, kad negadinti lietų ratlankių.
Norėčiau padėkoti Šiaulių egzotika. Mandagus pardavėjai kokybiškai atliko darbą pasiūlė man geriausia variantą tinkantį mano automobiliui. Kokybiškai ir gerai atliko savo Egzotikos darbuotojai mandagus darbuotojai. Nors gaila, kad nebuvo vietos persimontuoti ir negalėjau palaukti kitos dienos kad persimontuoti teko kitur. Ačiū ir padangų išdavimu padavus geltona lapelį su čekių mandagiai paprašė truputėlį luktelti kol kolega parveš iš kito sandėlio, greitai privežė sudėjo į maišus ir palinkėjo gero kelio. Ačiū Šiaulių egzotikai
Sveiki ! Kodėl nuvežus garantiniam aptarnavimui akumuliatorių siūlo susirasti savo pakaitini ? Normalios įmones duoda iškart pakaitini.ŠIAULIAI BASANAVIČIAUS G. 23 Ar aš dar papildomai turiu pirkti kita akumuliatorių ?
Buvo pirktos padangos 2014 metų pagaminimo (pastovėjusios), tačiau po kelių mėnesių jos šonai sutrukinėjo. Kai kreipiausi pas juos su garantiniu čekiu parduotuvės vadovas pradėjo kabinti makaronus, kad aš neva perkroviau mašiną arba per agresyviai važinėjau, man nesutikus pradėjo gąsdinti kad už ekspertizę man reiks susimokėt ir t.t. Niekam nerekomenduoju čia pirkti padangų.
Esu labai patenkintas. Jei spėju visada keičiu tik egzotikoj šį sezona dar ir išgelbėjo nuo begalvių kurie nesugebėjo sumontuoti naujų padangų. 10 balų Vilniaus J. Kubiliaus atstovybei.
Nusipirkau padangas, pasake kad atsius per 2 dd. Atvaziavus kurjerui paaiskejo kad padangos yra naudotis (padangos purvinos, pilnos akmenu). Paskambinus i egzotika, jie ramiu balsu pasake, jo gali buti, tai jus neimkite siu padangu is kurjero. Zmones kurie daug neismano apie padangas taip ir nuperka "naujas" padangas
Visiško susidomėjimu klientu, parašius el. laišką į Kauno Egzotiką, jokio atsakymo..
Laba diena. Esu labai pasibaisejusi Kauno Egzotikos personalo darbu. Tokia isvada, kad jei moteris atvaziavo keisti padangas, tai kokybes jai nereik. Nei balansavimo, nei svareliu uzdejo......gerai kad varztus prisuko ir dar 10€ paeme....O apie prisiskambinima isvis tyliu. Visa diena skambinu, niekas nekelia ragelio. Tiesiog apgailetini...
Pirkau iš šios įmonės (Vilniuje) padangas. Nuvežus padangas permontuoti viena padanga iš dviejų buvo brokuota, ką pastebėjo profesionalas, atliekantis padangų montavimo darbus. Egzotikos darbuotojai pripažino broką ir padangą pakeitė. Tačiau Perkant padangas sumokėjau už pristatymą, nors padangos tvarkingos negavau. Pats nuvažiavau iki sandėlio, gaišau savo laiką ir pinigus, pasikeisti padangos. Kitaip tariant sumokėjau už paslaugą, bet jos negavau.
Siūlau prieš perkant padangas iš šios įmonės internetu, būtinai patikrinti ar jos nebrokuotos, nes panašu, kad darbuotojai jų netikrina prieš įduodami kurjeriui. Arba tikrina bet nori atsikratyti brokuotos produkcijos, tikėdamiesi, kad naivūs žmonės užsimontavę jas vis dėl to jas eksplotuos.
Esu nusivyles telsiu egzotika. Nezinau kas cia komentuoja, greiciausiai jie patys, bet paskutini karta kai pirkau padangas, sake kad bus naujos, o pardave 2013 metu, uz didesne kaina nei galima rasti melgoj, ar kur kitur. pinigu grazinti nenorejo, bendravo negraziai, or vos nesiunte ant dvieju raidziu.
Jau keletą metų perku ir montuoju padangasTelšių Egzotikoje. Esu labai patenkintas šio kolektyvo darbu.Pardavėjai visada padeda išsirinkti padangas, kurios atitiktų mano lūkesčius už gerą kainą ir niekada nenusivyliau!
Montuotojai čia greitai ir kokybiškai atlieka savo darbą. Pastebėję važiuoklės trūkumų, juos parodė ir patarė kuo greičiau juos pašalinti dėl mano vairavimo saugumo ir padangų nusidėvėjimo. Šaunuoliai! Čia visada buvau maloniai ir mandagiai aptarnautas. Rekomenduoju ir kitiems apsilankyti Telšių Egzotikos padalinyje!
As 2017-10-28 14:35:35
Sveiki pirkau naujas padangas po 4 mėnesių maždaug pradėjo mašina ant didesnio greičio vibruoti nuveziau atgal padangas y Egzotika nuvežė y Vilnių patikrinti sako trys blogos viena gera, tai davė tris naujas ir vieną seną, bet sakė reiks susimokėti už padangų nusidėvėjimą, gerai sakau bet man čekyje turi būti parašyta kad moku už padangų nusidėvėjimą, bet kai atvažiavus y Egzotika atsiimti padangų sako nereiks sumokėti už padangų nusidėvėjimą, nes mes neturime galimybės kad čekyje būtų parašyta už padangų nusidėvėjimą, galim yrasyti montavima padangų sakau man taip netinka, tai tada sako nereiks jum mokėti už nusidėvėjimą, tai gal čia visiem nereikia mokėti už nusidėvėjimą padangų?
Noriu pasiteirauti.. ar jūsų padangas numontavo ir nuvežė į Vilnių? Mums pasiūlė su ratu nuvežti... ir iš karto pridūrė, kad tai užtruks 14 d....
Dziaugiuosi Panevezio serviso darbuotojais.
Esu dekingas jaunam darbuotojui uz puiku darba ir patarimus.
Dziaugiuosi, kad dar yra zmoniu jaunu kurie dirba gerai :)
Tragiskas aptarnavimas, net ir pastoviems klijentams..
Paskutini kart ten lankausi.
O meistrai tikriausiai nezino savo darbo, pinigu plesimas nekitaip
Šauni įmonė greitai ir patikimai sutvarkė ratą.miestas-Mažeikiai. Šauniai dirba vyrai.
arturas 2017-12-01 11:30:42
Nezinau kas pasidare Panevezio filiale, bet meistrai nemandagus tapo ir izulus.Sumete padangas ant sediniu slapias-sedines baltos-.Kol neperspeji nieko nedaro.5metus montuoja musu imone ratus pas Jus, bet siemet baisu.Net lipduko nepriklijavo, kad digliuotos padangos, o kompiuteris meta klaida, kad truksta slegio ratuose.Nebesinarvuosiu ieskom kito partnerio.Musu imonej 5 automobiliai.Pikdavom ir padangas pas Jus.Dabar ate...
Jei kam kitam butu taip sedines supurvine butu didelis konfliktas, o as tik uz maisus sumokejau ir atsisveikinau.Reiketu nors pasiteirauti ar reikia maisu ar ne.
arturas 2017-12-01 11:30:42
As perku padangas visada Panevezio filiale ir man meistrai tvarkingai viska sudejo. Maloniai bendravo ir atsake i mano klausimus. Manau jus grubiai su jais kalbejote ir uz maisus nenorejot moketi. Visada kaltinam kitus bet tik ne save pati :)
Noriu labai padekoti Egzotikos darbuotojams Klaipedoje, paskambinau telefonu noredama uzsiregistruoti padangos remontui, ne karta teko kreiptis i sia imone ir isigyti padangas, tikrai neteko nusivilti, kadangi praduriau padanga ir neturejau kieno paprasyti pagalbos, o egzotikoje buvo pats sezonas, kai visi lauke ilgose eilese, net nesitikejau, kad mane priims ta pacia diena, bet likau labai nustebusi, pasake atvaziuokite, mes viska sutvarkysim, montuotojas atbego ir lauke net per lietu viska sutvarke, dar karta aciu jums ir kitiems rekomenduosiu!
Aciu uz kokybiskas padangas ir malonu aptarnavima. Sekmes sauniam kolektyvui!!! Esu labai patenkinta, aciu Jums!
Klaipeda
Aleksandra 2017-11-15 09:03:11
Klaipedos Egzotikoje malonus aptarnavimas kol perki ir montuoju ju padangas, tik iskyla problemos iskart tepa slydes, nors ju brokas. Niekada ten daugiau nepasirodysiu ir kitiems nerekomenduoju
Keista, kiek automobilių esu aprengusi padangomis is Klaipėdos egzotikos, ir varžtai neatsisuko, ir vibracija budavo, ir visada jie isspresdavo atsiradusias problemas.
Labas, pradesiu nuo pries 14 metu senumo istorijos. (lieikio egzotika jau buvo panevezyje)
Pirkau vienas is brangiausu ir kaip greitam vaziavimui pritaikytas, pardaveju rekomenduotas padangas.
Po poros menesiu teko pralekti 210km/h trupa atstuma (apie 20km).Guzai issoko abiejose prikinese pabangose, sonuose.Gerai kad nesprogo, nes disbalanco nesijaute.
Nusispjoviau ant tos egzotikos ir pirkau padangas kitur sau ir zmonai.
Pries 5 metus uzsukau vel i egzotika-sakau gal jau ismoko DIRBTI.
Ne -si karta (masina jau kita) vaziavimas autostrada-tai vairo drebulys, visos masinos vibracija jau prie110km/h. (tiesa-padangas sumontavo, balansavo egzotikos meistrai).
Vel spjoviau ant egzotikos, nuvaziavau i firmele.Padagos-naujos, ne resturuotos permontavo (padangos beveik per pus pigiau nei ezotika).
Fantastika-180km/h tik vejas svilpia (su minivenu greiciau ir nereikia, nors ir galima). Pagalvojus-kokio velnio laukiau kol sudils tos sudinos (ne pigiausios) padangos ? 4metus, nejauciau vaziavimo, greicio malonumo.
P.S. ATE, egzotika, visam laikui.
Alvydė Rimeikienė
2017-11-13 20:22:37 IP 28mdrfng
Sveiki.
Nenoriu būti pikta klientė, bet šiandien patyriau ne itin malonų aptarnavimą, jūsų įmonėje Telšiuose.
Aš iš anksto užsiregistravau, padangų permontavimui, atvykau laiku, bet aptarnavimo teko laukti 30 min.
Belaukdama sušalau, ir kai nuėjau į kambarėlį užmokėti už padangų permontavimą galvojau, kad aptarnaujantis personalas bent jau atsiprašys, kad negalėjo laiku priimti, bet sulaukiau nemandagių užgauliojimų, kad esu priekabi klientė ir --"tikrai neatsiprašysim, ko jus čia atvažiuojat jei nepatinka važiuokit kitur".
Aš jūsų įmonėje esu padangas pirkusi ir permontuoju jas rudenį ir pavasarį jau šešis metus ir manau, kad su visais klientais reikia bendrauti pagarbiai. Tokią ne pagarbą iš aptarnaujančio vadybininko patiriu jau antrą kartą.
Darbininkai padangas permontavo per 10 min.jiems esu dėkinga.
Pagarbiai Alvydė Rimeikienė
Atsisako montuot naujas padangas, jei pirktos ne pas juos, aiskina dar labai nemaloniai "kodel perkat ne pas mus, ka pas mus padangos prastos?" ir t.t. tokio nemalonaus bendravimo neturetu but jau siais laikais.
Siūlau nepirkt egzotikoj padangu, bent jau ne paskutinę min.
Pirkau 2017 metų padangas ir spėkit, kai pristatė kurjeris, ką rašė ant jų?... 4815 :)
Tikra “egzotika”.
Galima grąžint.. Prašyt, kad grąžintu pinigus, bet...
Ramune 2017-10-19 13:37:25
Viskas tvarkoj su šia įmone. Nori pigesnių, bet gero gamintojo padangų perki į metus nežiūrėdamas, nori 2017 (o kiniečiai gali ir 2018 jau pagaminti jei nori :D), tada moki ir normalią kainą. O tie, kurie ieško kainos, o ne padangos ir dar tuo labiau internete perka, o paskui verkia, kad "įkišo" "senas", tie gali nesiguost, patys kalti. O parduotuvėje manau visuomet galima rasti kompromisą, netinka metai - grąžini, kokios problemos?
tu cia reklama pumpuoji, tykra kekse
Dovile 2017-10-26 16:21:06
Sveiki! Kaune Egzotikoje (jonavos gatveje) prieš savaite užsisakiau padangas ir vis dar jų nesulaukiau. Vaidybininkas sakė paskambins, nei skambučio, nei padangų. Prisiskambinti i imone, neina, o jeigu signalas geras atmeta. Nusivyliau Kaune Egzotikos parduotuve. Daugiau pas Jus nesikreipsiu.
Aš ir susiduria su jais ir kol pats vadybininkui neskambindavau, tol man jis pirmas neskambindavo nors sakė kad paskambins
Iš pradžių užsisakiau iš jų internetinio puslapio padangas - naujas šių metų 2017 Continental. Tuomet čia perskaičius komentarus išsigandau kad vėluos, apgaus, bus prasta kokybė ar dar kas blogo nutiks. Užsakymo sistema tikrai atgyvenus kaip iš praeito amžiaus, bet viskas klostėsi sklandžiai ir pristatė per dvi dienas po užsakymo bei pristatyta tas kas buvo užsakyta, ir gautos kokybiškos padangos. Tikrai džiaugiuosi ir dėkoju už suteikta paslauga
Ramune 2017-10-19 13:37:25
Miela, Ramune,

Kai Jus šią dieną prekiausite ateinančių metų produkcija, tada kreipsimės į Jus. Kuomet nusimanysite padangose tada ir komentuokit :)
„Norite „egzotiškai“ nusipirkti padangas - Pirkite Egzotikoje“
Šių metų spalio mėnesį pirkome 4 padangas 2016 metų, tačiau viena iš padangų buvo 2014 metų. Susisiekus su Vilniaus vadybininke ji teigė : „ jog nėra skirtumo padangoje 2014 metų ar 2016“. Likome labai nusivylę šia įmone.
Pirkau kiniškas padangas internetu. Pagaminimo metai 2016, nedeformuotos, puikiai susibalansavo. Kokybės ir kainos santykis puikus. Užsakiau pirmadienį, pristatė trečiadienį. Vienintelis minusas: nepatogus prekės apmokėjimas. Tinklapį reikėtų tobulinti. Automatinis peradresavimas į e-banką pagreitintų apsipirkimus.
Dirba besmegeniai žmones panevėži, be argumentu ir išsilavinimo bando iroditi jog visi kalti ti ne egzotika, nemanau jog lipeikis kurdamas imonė galvojo kad bus sažiningas verslininkas bet kontrole nutruko žmogau.
Esu nepatenkintas Šiaulių PARDAVĖJAIS!!! pirkau padangas 2017-01-11 Bridgestone LM32 195/65R15 pardavėjas vardu Tomas padangas labai išgyrė, jog tai yra firmine ir premium klasė parduotuvėje padanga buvo parodyta 2016 metų, tačiau laukdamas padangų EGZOTIKOS kieme man sandėlio darbuotojai pristatė padangas kurios buvo 2013 metų, bei buvo su labai didele deformacija jos buvo sulankstytos, paklausus darbuotoju kodėl jos tokios man buvo atsakyta, kad tai yra transportavimo padariniai. Pasikvietus pardavėja Toma jis man aiškino jog su jomis yra viskas gerai ir uždėjus ant ratlankio ji bus tiesi ir graži ir net nesvarbu, kad tai 2013 metų nors man buvo parodyta 2016 metų. Padangas gražinau atgal pinigus atgavau, tiesiog sugaišau daug laiko, ir pamačiau kas ten per įmonė, pardavėjas tik nori iškišti užsilikusias senas padangas nuo kuriu priklauso mano gyvybė kelyje. Ačiū pardavėjau pas jus daugiau nevažiuosime!!!
Noredamas isigyti padangu komplekta, egzotikos puslapyje radau sau atitinkancias poreikius padangas. Padangu likuti sandelyje rode +4. Isidejus padangas i pirkimo krepseli suvedus asmens duomenis ir paspaudus pirkti, tikejaus jog kaip ir normaliame puslapyje gausiu imones rekvizitus apmokejimui. Vietoj ju gavau tik laiska jog imones konsultantas susisieks. Deje konsultanto zinute gavau tik apie 20val. Su tekstu kad sias padangas gali pristatyt tik lapkricio 8 9d. Arba gali pasiulyt labai "puikias" padangas (2011 2012m). Tokio senumo padangas aplamai daugelis imoniu jau isima is prekybos del prarandamu techniniu savybiu. I toki laiska atsakiau kad man reikia butent mano uzsakytu padangu ir kad galiu ju laukti. Deje atsakymo i si laiska teko laukti net 2 dienas ir tai atsakyma gavau tik velai vakare su zinia jog tokiu padangu nebeturi ir jau nebezino kada tures. Labai nemalonu jog tokia issireklamavus imone tik taip "gerbia" klienta. Niekada daugiau pats net nemastysiu ziureti avalynes savo automobiliui ir dar pasakysiu kitiem jog rinktusi padangas kitur.
Nusivylimas 2016-04-21 15:45:22
Saugomos padangos keliavo 4d.d. Atvykus atsiimti buvo pranešta, kad šias padangas jau kažkas ryte atsiėmė "Klauskit įmonėj, kas pasiėmė padangas"!!!! Pakėlus vėją padangos atsirado. Neišgirdau nė vieno "atsiprašau" už vėlavimą ar nesusipratimą. Likau kalta. Veiksmas Kubiliaus g.Vilniuje. Daugiau pas jus negrįšiu ir visiems, kas klaus rekomenduosiu nesirinkti.
Egzotikos sandeliuose padangos saugomos pazeidziant visus gamintojo reikalavimus ir sandeliai visiskai nesildomi, temperatura viduje kinta kartu su oro pakitimais. Iskraunant ar kraunant padangas krovejai visiskai nesirupindami ismeta ar imeta i masina ar is masinos kaip kokias plitas.

Baltyre LT
Moto, auto, agro, miško, sunkvežimių padangos, kameros

Adresas: Stoties g. 30B, LT-28134 Utena.
Veiklos sritys: autoservisai; didmeninė prekyba; importas; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai.
UAB BALTYRE LT yra BALTYRE įmonių grupės narė. Mes jau daugiau nei 20 metų dirbame Jums. Vykdome visų rūšių padangų importą - eksportą bei didmeninę-mažmeninę prekybą Lietuvoje bei kitose šalyse. Mes tiekiame kokybiškas padangas tiesiogiai iš gamintojų Europoje, Rusijoje bei Azijos šalių. Esame išskirtiniai...
PGM technika
Sunkiosios technikos padangos, ratlankiai

Adresas: Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.
Veiklos sritys: padangos, ratlankiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; mažmeninė prekyba; miškininkystė; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
„PGM technika“ – siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio technikos, sunkvežimių, industrinėmis, spec. paskirties, lengvųjų automobilių padangomis, pagrindinė įmonės veikla. Mūsų prekių asortimente ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams...
Helijo ratai
Prekyba padangomis ir ratlankiais, autoservisas

Adresas: Jonavos g. 106, LT-44138 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Helijo ratai, UAB įsikūrusi Kaune. Įmonės teikiamos serviso paslaugos bei prekyba Europos bei pasaulio gamintojų padangomis. PADANGŲ IR KITŲ AUTOMOBILINIŲ DETALIŲ IR AKSESUARŲ PREKYBA Helijo ratai, UAB oficialus gamintojų MICHELIN, GOODYEAR-DUNLOP atstovas Lietuvoje Žinomų prekinių ženklų MICHELIN, GOODYEAR...
Padangos Plius
Prekyba padangomis, ratlankiais, servisas

Adresas: Islandijos pl. 217, A1 Verslo centras, LT-49165 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; autoservisai; padangos, ratlankiai.
PADANGOS Lengvųjų automobilių padangos Visureigių padangos Mikroautobusų padangos Sunkvežimių padangos Autobusų padangos Žemės ūkio technikos padangos Naujos universalios, vasarinės ir žieminės padangos internetu. Siūlomas didelis naujų, atitinkančių aukščiausius pasaulinius standartus GOODYEAR, HANKOOK, BARUM...
Beriva
Prekyba padangomis ir ratlankiais!

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autoservisai; padangos, ratlankiai.

JAV biržos per dieną prarado 5%: gali būti blogiausia nuo krizės savaitė
JAV biržos per dieną prarado 5%: gali būti blogiausia nuo krizės savaitė 02-28 09:08
JAV akcijų biržos, ketvirtadienio prekybos sesiją pradėjusios žengimu į korekcijos zoną, prekybos sesiją užbaigė indeksams fiksuojant iki 5% siekiantį smukimą. Azijoje vis daugiau rinkų irgi nyra...
Pietų Korėjoje užsikrėtusiųjų koronavirusu – per 2.000, Kinijoje protrūkio tempas lėtėja 02-28 08:43
Pietų Korėja penktadienį pranešė apie 256 naujus užsikrėtimo koronavirusu atvejus, bendrą infekuotųjų šalyje skaičių – didžiausią pasaulyje už Kinijos ribų – padidinusius iki 2.022.
Lietuvoje patvirtintas pirmasis užsikrėtimo koronavirusu atvejis
Lietuvoje patvirtintas pirmasis užsikrėtimo koronavirusu atvejis 02-28 05:36
Lietuvoje nustatytas pirmasis užsikrėtimo naujuoju koronaviruso COVID-19 atvejis. Atlikus tyrimus, infekcija nustatyta iš Veronos (Italija) vasario 24 d. grįžusiai pacientei, šiąnakt pranešė...

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

3M 150,16 +0,81%
Red Hat 187,71 0,00%