Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Linus Medical

Atsiliepimai apie Linus Medical, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Linus Medical, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Dėkoju Loretai Sakalauskienei už pagalbą stomos priežiūrai. Gera buvo nesijausti paliktai likimo valiai. Jos dėka kol kas neturiu bėdų su peristomine oda. Lina
Jūratė Stulpninienė
2019-04-16 14:48:02 IP 28mbvrft
Atsakyti
Nuoširdžiai noriu padėkoti Linus Medical kolektyvui, o ypač Loreta ir Boženai už pagalbą, prižiūrint mano mamą, Marcelą Ragauskas, kuriai buvo išvesta stoma. Mamos būklė buvo sunki, ji nevaikščiojo ir jai buvo reikalinga pastovi priežiūra. Loretai ir Boženai galėjau bet kada paskambinti ir paprašyti pagalbos ar konsultacijos. Daug kartų atvažiuodavo į namus ir parodydavo, kaip prižiūrėti stomą, kaip rasti sprendimą, kokias priemones naudoti, kad stoma būtų geros būklės, o oda aplink stomą išliktų sveika ir nepažeista. Ypač esame dėkingi už paramą stomos priemonėmis, pvz., maišeliais. Jų pritrūkdavo ir nežinia, kaip būtume išsivertę. Taip pat dėkingi už padovanotus valiklius, purškalus, kurie pagerino ir palengvino stomos priežiūrą. Jei būtų daugiau tokių nuoširdžių darbuotojų, stomuotų žmonių gyvenimas taptų šviesesnis ir saugesnis. Dar kartą ačiū Jums. Su visa pagarba, Jūratė Stulpinienė.
Atsakyti
Teko susidurti su firmos darbuotojais, konkrečiai su p. Loreta, ir tikrai likau labai patenkinta jų darbu.
Tiesiog mes, ligonių artimieji, jau ir taip esame sudirgę ir pykstame ant viso pasaulio. Man buvo parodytas tikrai nuoširdus supratimas ir visokeriopa pagalba. Ačiū
Atsakyti
Man pačiam neteko naudotis jų paslaugomis, bet draugė pasakojo gana nemalonių istorijų, susijusių su darbuotojų kompetencija. Tai net nežinau, kaip ten realiai yra ypatingai didelio pasitikėjimo nekelia.
Atsakyti
Darbuotojų skaičiaus kitimas stulbinantis. Kažin kas negerai šioje įstaigoje.
Atsakyti
Matyti kaip tingus konkurentai atsiliepia apie veiklius ir nesnaudziancius kolegas ("jonui"). Galime net pavarde parasyti... bet paliksime vietos komentuoti ne tik konkurentams, o klientams.

Su pagarba,
Atsakyti
Visiškas mėšlas. Jei tik galite bėkite nuo tų kraugerių, kurie tik sunkia pinigus iš vargšų pacientų. Jau maža, kad turime bėdą su stomomis, tai dar jie su baisingais išmatų rinktuvais didžiules žaizdas pridarė. Plokštelės krenta, dujos neišeina, pučiasi maišiukai. Nuo to pleistro odos nuraudimas.. Baisu. Jei tik galite naudokite ką nors kitą, tik ne juos.