Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Linos artelė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Linos artelė

Atsiliepimai apie Linos artelė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Linos artelė, UAB

Ziauri patirtis. Pirma karta isvale striuke, naudota 2 menesius, irase nusidevejimas 50 proc, praleidau kazkaip pro akis. Pasiimu striuke po valymo, apgadinta, kur buvo padengta laku vietos- nusilupe... Na ka nieko, supratau, kad kokybes niekad nebus, meta viska nieko neziuri. Kainu tikriausiai nevertina prekes. Dabar antra patikrtis su suknele pritrenkenti, tikiuosi zmones kurie pardave suknele mums niekada savo klientams nerekomenduos sitos kontoros.... Tragedija. Naudojausi paslaugomis apie 3 metus, atsitikus antram ivykiui, dedu taska. Bei mano aplinka.
Nedažnai tenka rašyti atsiliepimus, bet Vilniaus linkmenų g. 22 Rimi, susidūriau su tokiu nemaloniu aptarnavimu. Atėjus siuvėja buvo užsiėmus, žinoma nešaukiau, pastovėjau ir palaukiau, elementaru, bet kai pamatė mane ir priėjus paklausė, , Ką?” Pasimečiau.
Paprašius pataisyti švarką taip piktai pažiūrėjo ir pasakė eilės čia pas mane trim savaitėm. Akivaiždžiai net nenorėdama priimti užsakymo. Supratau, kad aš čia su savo švarku mažiausiai pageidaujama. Ir tikrai suprantu, kad daug darbo ir pan., su mielu noriu būčiau ir tris savaites palaukus, bet kai toks arogantiškas ir nemalonus aptarnavimas tai lieka tik apsisukti. Dirbant aptarnavimo srityje reikia suprasti, kad ne aš paslaugą darau, o man paslaugą daro už kurią susimoku.
Kaip gerai kai siuveja kalba angliskai, su mano draugu
is Londino puikei susikalbejo siuveja is Rimi parduotuves, viska paaiskino, aciu labai, ateisim dar
Kaune, Molo prekybos centre nunešiau įsegti į kailinukus, , knopkes'' ar segtukus, nežinau kaip tiksliai vadinasi, tiesiog iškrito. Visiškai greitas ir paprastas taisymas. Likau visiškai nepatenkinta. Atnešiau penktadienį, sakė antradienį ar trečiadienį jau bus padaryta informuos sms žinute. Nei vieną dieną nesulaukiau žinių. Nuvažiavau ketvirtadienį paklausti, pasirodo jos dar niekas netaisė, kaip pakabino taip ir kabėjo. Prižadėjo, kad skubos tvarka penktadienį sutaisys ir galėsiu pasiimti, irgi informuos sms. Penktadienį irgi jokių žinių nesulaukiau. Nuvažiavau vėl paklausti, dabar jau buvo padaryta. Kai sako kad informuos sms žinute, meluoja. Galima važinėti ir klausinėti kas dieną. Be to, kad susivėlino grąžinti paltuką, dieną kai norėjau rengtis radau dideles skyles toj vietoj kur vyko taisymas. Neapsižiūrėjau iš karto ir prašom!! Labai nekokybiškas darbas, likau nusivylusi. Tikrai daugiau nenešiu drabužių taisyti į šią vietą!!!
LINA 2018-09-21 08:25:58
Laba diena Aiste,
labai apgailestaujame dėl tokios nemalonios patirties. Ne visuose skyriuose teikiame individualaus siuvimo paslaugas. Ozo skyriuje yra kvalifikuota siuvėja, kuri siuva individualius užsakymus, pagal klientų pageidavimus, siuva užuolaidas. O kokia siuvimo paslauga Jus konkrečiai domina ? kuo galime padėti ?
Lina, ačiū už atsakymą. Man reikėjo paslaugos konkrečiai Senamiestyje, būtent todėl kreipiausi į padalinį Mindaugo gatvėje. Klientams būtų labai patogu, jei internetiniame puslapyje būtų patikslinta informacija, kur kokios paslaugos teikiamos - jei yra, tai mano neapsižiūrėjimas. :) patirtis buvo nemaloni ne dėl paties atsisakymo, bet dėl arogantiško bendravimo. Mano užsakymą jau priėmė kita siuvykla Senamiestyje.
Aistė 2018-09-19 19:53:44
Mindaugo IKI dirba labai nemaloni moteris, visiškai neprofesionali, ant skaudžios susireikšminimo ribos.
Įmonės puslapyje pateikiama informacija, kad teikiamos drabužių taisymo ir siuvimo paslaugos, taip pat patalynės, užuolaidų siuvimo. tačiau gavusi įdomesnę užklausą, nei užtrauktuko įsiuvimas, darbuotoja atšauna, kad "to tai tikrai neapsiimsiu, suknelę pasiūt paprasčiau". na, kiekvienam savo.
Laba diena Aiste,
Ozo priemimo taške buvo kreiptasi dėl gaminio valymo. Gaminiui grižus su skyle ir nuėjus vietomis spalvom, buvo prašoma susiųti ir uždažyti nutrinimus. Buvo mielai priimtas daiktas pataisymui. Išskirtinai malonus aptarnavimas. Daugiau negu po savaitės grįžus daiktui skylė buvo užsiūta, bet dėl nutrinimų atrodė kad nieko nepadažyta. Paklausus ar buvo atliktas dažymas, teko atklausyti pakeltu balsu moralus. Paprašius paskambinti į valyklą ir pasitikslinti ar buvo dažyta ar ne, pereita ant rėkimo iš galo stovint visai eilei ir stebint, o esant pretenzijom pasakyta rašyti skundą, o ne klausinėti. Kas iš pradžių buvo maloni patirtis pasibaigė kaip vienas blogiausių kada nors patirtų aptarnavino atvejų. Aptarnavo pradžioj ir pabaigoj skirtingi darbuotojai. O juk buvo taip paprasta, nežeminant kliento ir nedarant antireklamos prieš visą eilę tiesiog užklausti ar buvo atliktas dažymas. Kai kurie darbuotojai pamiršta kad pagal jų elgesį susidaro nuomonė apie įmonę.
Labai nepatenkinta servisu. Antra karta nešu išvalyti švarką ir abiem atvejais jis yra sugadinamas. Išlyginta su klostemis, saga dingusi. Siūlai issmete. Toks jausmas kad norėta ne paslauga padaryti o sugadinti. Tikrai nerekomenduoju! Paskutinį kartą naudojuosi paslauga šios firmos. Bei patariu nuotrauka prieš valant padaryti.
Kiek reikėdavo šios siuvyklos paslaugų, visada likdavau patenkintas.
Visus kartus kreipiausi į Mados PC esančią siuvyklą.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
Packmak
Maišai ir didmaišiai (big-bag);

Adresas: Raudondvario pl. 135, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; siuvimas, medžiagos; tara, pakuotės; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „PACKMAK“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba pakavimo medžiagomis. Polipropileniniais maišais (PP) Tinkliniais maišais Didmaišiais (Big-begai) Polietileniniais maišais Popieriniais maišais Maišų uždarymo technika Maišų užsiuvimo siūlais Įmonėje dirbantys specialistai turi ilgametę darbo patirtį...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
A grupė
Lininiai namų tekstilės gaminiai

Adresas: Ruklos g. 14, LT-55198 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos.
„A grupė“- lino tekstilė Jūsų šeimai ir namams. UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, gyvuojantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai. Vienas iš didžiausių įmonės...
Vitameda
craftwear.lt

Adresas: Statybininkų g. 7, LT-50118 Kaunas.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; siuvimas, medžiagos.
UAB “Vitameda”, įkurta 1996 metais, specializuojasi asmeninių apsaugos priemonių prekyboje ir darbo drabužių siuvime. Įmonė atstovauja garsiausius pasaulyje asmens apsaugos priemonių ir darbo drabužių gamintojus. Turime modernią siuvyklą, kuri leidžia operatyviai patenkinti pirkėjų poreikius, individualius...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Cisco 48,50 +3,28%
American Express 124,40 -0,18%