Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LINĖJA transport

Atsiliepimai apie UAB "LINĖJA transport"

Krovinių gabenimas – ekspedijavimas

LINĖJA Transport - PROFESIONALUMAS VEŽA!
Melga
Parašyk savo nuomonę apie UAB "LINĖJA transport"

Vadovas UAB Linėja transport
2019-08-23 09:46:23 IP 2e7r3cp7
Pastovus klientas 2019-08-20 14:19:52
Vargo vakariene.
Pardavejai, sneka ir sukia graziai, kai ateina reikalas prie vykdymo - viskas kaip 1992. Zada ko negali, neivykdo, pasiklysta, jeigu reikia palaukti verkia, nepaisant to, kad patys vairus be navigaciju issiunte. Tik probeleme- nekelia ragelio. Ben jau mes - never again.
Laba diena 'Pastovus klientas' mūsų nuomone taip būti tikrai neturėtų, esame atsakinga įmonė ir visada stengiamės laikytis savo duoto žodžio. Prašau susisiekti su mumis telefonu +37060245197 arba paštu logistika@lineja.com ir papasakoti plačiau apie esamą problemą. Pasistengsime išspręsti visus iškilusius klausimus ir išsklaidyti Jūsų blogą nuomonę apie UAB Linėja transport įmonės darbuotojų darbus.
Pastovus klientas
2019-08-20 14:19:52 IP 2jucarir
Vargo vakariene.
Telšių gelžbetonis
2016-02-12 10:19:43 IP 1arvdfhu
Džiaugiamės bendradarbiaudami su šita įmone. Atlieka pervežimus visada laiku ir kokybiškai! Didelis dėkui, Nerijui už malonų bendravimą.
Vežam krovinius per Linėja ir tikrai neturime kuo skųstis. Siuntiniams Lietuvoje pasiūlo mažesnes kainas, nei kiti transportininkai. Gerai dirba!
Bukit atsargus, sutarta kad pakraus pirmadieni, skambinejam nieks nekrauna, tik antradieni pakrauna, paprasom damoketi pinigu sako ne musu bedos nieko nedamokesim... Nepatikima imone. Atsakymas Linejos vadybininko del damokejimo: " krrc nepriimsiu pretenzijos ir viskas, masina siuliau isvezt tavo krovini, nesutariai su klijentu, daugiau kuom padet negaliu"
Pastoviai vezu per sia imone krovinius is Latvijos ir tikrai galiu pasakyti, kad jie manes nekarto nepavede ir daug kartu pasiule iseiti, kai kiti neturejo galimybes pasiulyti mashinu. As esu jiems dekingas ir galiu rekomenduot.
kai tik nauja diena, taip ir nauja proble/priezastis del ko veluoja pasikrauti ir pristatyti.
tada prasideda ir naujos aplinkybes... zodziu, laiku neperspeja, neatsakingai dirbama. toks jausmas kad pigios darbo jegos prisirinke, darbo kokybes n e r a s t a !
yra kur tobuleti, tikrai yra. sekmes!