Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Linasta, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Linasta

Atsiliepimai apie Linasta, MB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Linasta, MB

Baisiau nesu vaziaves... Is olandijos 30h iki panevezio. Apvaziavo puse vokietijos. Ir puse lietuvos kol pasiekem pnvz. Vairuotojas visu keliu ruko autobuse. Keikiasi be sustojimo. Leidzia muzika, , "" baliu2 tipo''visu garsu kad tik neuzmigti. Neimanoma priprasyti kad patildytu. Ypac nakties metu. Marijampolej perkrove i vos ne krovinini autobusa kur smirda dizelinu ir sedynes islauzytos. Ale tipo parveze. Saskaitos gauti nepavyko.
VIKTORAS LANIAUSKAS 2019-04-10 19:52:59
Del keliones neturiu jokiu priekaistu. Taciau man vairuotojas turejo israsyt saskaita faktura. Bet jis teige kad jis ju neisraso o tuo uzsiima "Linasta". Ir jau menesi laiko jokia "Linasta" nei joks "Headex" man keliones islaidu neapmokejo kaip buvo zadeta. I el laiskus nei vienas nei kitas nesiteikia atrasinet taigi nematau kitos iseities kaip kreiptis i teisininkus ar kitas institucijas del vykdomos apgaules.
Sveiki, vairuotojas išduoda orderį, o sąskaitą Faktūrą siunčiam į Headex męs. Jums tik reikia su mumis susisiekti. Nes yra daug apsimelavusiu ar važiuoja su kitom firmomis, o iš mūsų prašo dokumentų.
Mūsų nr dėl sąskaitų 863636189
VIKTORAS LANIAUSKAS
2019-04-10 19:52:59 IP 2i2fbpu9
Sveiki, prieš keletą dienų važiavau su jais į Olandiją, nusiskundimų nėr, per trumpiau nei parą nuvažiavome, dar tuo pačiu ir pro Vokietiją važiavome, visi buvome paleisti prie nurodytų adresų. Vairuotojas nors ir vienas vairavo, bet tikrai profesionaliai.
Sveiki. Važevau su linasta vežėjų, viskas buvo puiku nuo pradžios iki galo. Buvo punktualus pasakė kada turi būti ir buvo nevelavo visai. Malonus vairuotojas. Važiavau į Vokietiją, tai problemų nebuvo ir žadu toliau važinėti su jais.
Prižadėjo paimt ir niekas nepaėmė nekėlė ragelio
Pati prasčiausia keleivių pervežimo įmonė. Skelbia, kad veža nuo durų iki durų, bet niekas jūsų iki pat namų neveš, paleis jiems patogiame mieste, o jūs sumokėję didelius pinigus už kelionę, dar turėsite susirasti kaip grįžti namo. Vairuotojas duoda keleiviams vairuoti, mūsų atveju davė pagiringam pakeleiviui, kuris mėgo stipriai viršyti greitį vairuoti, o pats miegojo.
Nekenčiu jūsų idijotai vežioja ratais, duoda patiems klijantams vairuoti tr priemone kad pats pasedėtu blogiausia firma nesirinkit!!!
Is lietuvos i vokietija ruoskites vaziuot pusantros paros. Vienas vairuotojas, sustoja tik tada kai pats nori i wc ar pavalgyt, ant kitu p****. Vokietijoj vazineja ratais
Iš pradžių galvojau, kad viskas su šita įmone gerai, bet... Nuo pat pradžios Vokietijos vežė virš 40 valandų, vienu metu teko sedėti 10 žmonių devinviečiame mikroautobuse (va ir komfortas). Paskambinus ir paklausus kodėl tiek laiko truko kelionė, pasakė, kad viskas normalu ir gerai, kitą kartą, jei nepatiko nevažiuok. Žodžiu, yra daug gerų pervežimo firmų, bet šita tikrai ne viena iš jų, patariu visiems vengti šitų apgavikų.
Susidure su ju " teikiamomis paslaugomis "
2015-05-17 11:31:51 IP 2ju2llsk
Si pavadinkime Kompanija "Linasta" uzsiimanti seimos verslu Linas su Asta, taip tariant skelbiasi internete, kad veza musu tautiecius ir ju siunciamus krovinius/siuntinius nuo "duru iki duru" is ivairiu saliu kur musu emigrave pilieciai uzdarbiauja, tai turbut pradedant nuo Vokietijos gal iki Airijos, tiksliu duomenu negalime pateikti, bet del Vokietijos kelionu namo pakomentuosime..
Tad prireikus tokiu paslaugu ieskojome ir mes aisku internete, vis issirinkus "vezejus" pasiskambindavom pasiteirauti aisku keliones salygu, bei ju kaina nuo sutartos vietos paimti iki sutartos vietos paleisti. Kadangi is su keletu sneketu vairuotoju issirinkome dar tada nezinoma "Linasta" kompanija, tai kaip jie isdeste kada bus vietoje, kiek kainuos ir kada grys, lyg ir sutareme. Reikejo tik nusiusti teksto zinute paemimo adresa, keleivio kontaktinius duomenis ir laukti. Kadangi viskas uzsakyta atvyksta vairuotojas, paima ir vykstam su tautieciais namo, tik va, kad keliones sutarta vieta, bent musu atzvilgiu skyresi 150km. Vairuotojas pareiskia, kad visus islaipina Kauno autobusu stotyje (naktis gavosi 01:00 val) pirmas autobusas ar traukinys tik 07:40 Pasiteiravus kodel cia taip, jis pareiske, kad jis gavo zinute klientu is "Linasta" ir, kad tik i kauna davest. Skambinant mums i kompanija pasiteiravus ar vezate nuo duru iki duru, atsakymas " o kaip gi" na ir uzklauseme tai kodel esami klientai bus islaipinami Kaune stoti nakti, bei pokalbio metu issakau jiems nereikalinga informacija zinoti, kad moteris laukiasi, bet tai siai kompanijai nera aktualu, svarbu keli euriukai nuo vairuotojo nukris... Ponas Linas telefonu pareiske, kad neva "sureguljavo transporta"nuo kauno iki buvusios sutartos vietos, tik reikalas tame, kad moteris jau su esamais keleiviais pati susitare, jei niekas nepasikeis sioje situacijoje. Tad ju klientai ju klientus veza, bei dar papildomai turi nervuotis, papildomai islaidaut.
Kadangi siuo tekstu nenorime nieko izeisti ar kitaip kitu manymu isgalvota istorija pakenkti vieniems ar kitiems fiziniams ar juridiniams asmenims, turime garso irasus, bei teksto zinutes prireikus irodyti viso teksto turini.
Siulome visiems tokius irasus darytis, kurie gales buti jhs irodymu ivairiose situacijose, kadangi jie nei cekiu duoda uz keliones (legaliai-nelegalus mokesciu nemokejimas, kuriu mokesciu inspekcija, net nekontroliuoja)
Taip pat nukenteje nuo vienu ar kitokiu tokiu paslaugu teikeju, prasome, dalintis, bei galite net atsiusti savo istorija mums elektroniniu pastu, gal mes jiems visiems "Linasta" deka, padesime pradet moket mokescius, pagarbiai elgtis su savo tautieciais, bei nebus tokiu tekstu ir nemaloniu prisiminimu.
Visiems geru kelioniu kiek Vairuotojams, kiek ju keliaiviams.
Tiesa apie sia imone galite paskaityti cia:

Eisturas
Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Autobusų ir mikroautobusų nuoma nuo 6 iki 55 vietų; Keleivių pervežimas Panevėžyje, Lietuvoje, Europoje; Įmonių darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo; Ekskursijų vežimas Lietuvoje ir Europoje; Transporto nuoma šventėms, vestuvėms, užsakomiesiems reisams, kelionėms, ekskursijoms; VIP klientų transportavimas; Du...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
Biurų darbuotojus sportuoti skatinantis "OnePass" pritraukė 160.000 Eur investiciją 11-21 12:50
Viena narystė – visi sporto klubai. Tokią idėją siekiantis įgyvendinti startuolis "OnePass" (UAB "Sporto planas") pritraukė akceleravimo fondo "70 Ventures" 160.000 Eur dydžio investiciją. Lėšas...
Rinkimų kartelei ieškoma aukso vidurio
Rinkimų kartelei ieškoma aukso vidurio 11-21 12:29
Seimo dauguma žada nuleisti šiuo metu 5% siekiančią parlamento rinkimų kartelę. Greičiausiai bus pasirinkta 4% riba, nes valdantiesiems nepavyko surinkti balsų, kad būtų pritarta 3% barjero...

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

AT&T 37,18 -2,16%

Benzinas 1,73 0,00%