Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Likurgas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Likurgas

Atsiliepimai apie UAB "Likurgas"

Saugos tarnyba Kaune bei Kauno rajone

Saugos tarnyba kuria galima pasitikėti. Mes neimituojame apsaugos, dirbame tam, kad būtūme geriausi!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Likurgas"

Kadangi su Likurgu nesudaręs jokios sutarties, prašau paaiškinkit, kaip ant mano statomų objektų langų atsirado lipdukai su Likurgo emblemomis???? Nuo kada jūsų vadybininkai gali vaikščiot po privačią valdą, kaip po savo kiemą???
Dirbome su Jungtimi, dabar dirbame su Likurgu. Skirtumas akivaizdus, visuomet malonus issamus komunikavimas, operatyvus problemu sprendimas, greitas reagavimas. Renkuosiu Likurga.
Patikimas saugos garantas, ju deka miegu ramiai. Aciu.
Trina nepalankius kometarus Facebooke :) klounai
Sveiki, parašysiu ir as savo nuomonę apie sitą "kompaniją",
Istorija prasidėjo buten nuo šio ivykio:
Atomazga, kaip bebūtų keista, įmonė sugalvojo man kaip vartotojui vienašališkai pakelti kaina nuo 11 eu iki 60.5 eu už vieną saugomą gyv namą (t.y. 550 proc.) Taip bandydama man atsikeršyti už Jų vairuotojo padarytą avariją ir jo kaltę. Matyt truputį susimaisė protelis :). Imonė atsako vangiai, lakoniškais atsakymais, nieko konkretaus negali pasakyti. Pasiūlus pasiaiškinti atsiuntė prašymą nutraukti su jais sutartį. Atsakomybės nulis kaip ir verslo kultūros. Autoįvikyje nukentėjo šalia važiavusi mergina (buvo išvežta į klinikas) gydyta apie 3 mėn, iš įmones Likurgas nebuvo sulaukta jokio atsiprašymo ar pagalbos. Vartotojai, kurie naudojaties šios įmonės paslaugomis, patys spreskite dėl jos patikimumo ir požiūrio į susidariusias problemas.
Jungties garbintojas kaip minėjo
2017-08-23 16:13:15 IP 2i2401dt
Jungties garbintojui arba "paaiškinkite" 2017-08-09 17:52:08
Pamodeliuosiu vieną gyvenimišką situaciją. Medinis nedidelis namukas Kačerginėje- vienu atveju saugosi Jungtyje, kitu Likurge. Šeimininkė kepa blynus. Jai paskambino kaimynė už kelių namų, kad ateitų pakalbėti, Ji išėjo pas kaimynė, pamiršo išjungti kepamus blynus ir suveikia priešgaisrinė signalizacija, kai signalizacija neįjungta. Jungties veiksmai: 1. Gauna aliarmą Pultas. 2.Išsiunčia ekipažą. 3. Ekipažas važiuoja tarkim 15 minučių. 4. Nuvažiuoja- o ten jau namas dega pakankamai stipriai, kai tuo metu šeimininkė šnekučiuojasi už kelių namų pas kaimynę. 4. Jungties ekipažas perduoda informaciją Pultui arba patys kviečia gaisrinę. 5. Pultas skambina 112, "visi operatoriai tuo metu užimti, prašome palaukti ir t.t. 6. Kol atvažiuoja gaisrinė visas medinis namelis jau sudegęs. 7. Belieka konstatuoti didžiulius nuostolius. Likurgas veiksmai: 1. Gauna aliarmą Pultas. 2. Pultas išsiunčia ekipažą. 3. Po išsiuntimo paskambina šeimininkei, kuri yra pas kaimynus, pasako, kad suveikė priešgaisrinė. 4. Šeimininkė prisimena apie blynus ir parbėga per 1 minutę namo ir su mažiuku puoduku užgesina dar neišsiplėtusį gaisro židinį. 5. Nuostolių nėra. Visi patenkinti. Tai KLAUSIMAS- kuri tarnyba šioje konkrečioje situacijoje padarė efektyvesnį darbą??? Laukiu atsakymo.
Neturiu laiko daug rašyt, bet "Likurgas" pirma skambina ir jeigu nepakelia ar ne namie tada tik siunčia ekipažą, tad čia galima perrašyti scenarijų į : šeimininkė paliko telefoną namie, nes jai pas kaimynę jo nereikės ir "Likurgas" reagavimo laikas = "Jungtis" reagavimo laikas + 5 min, ko pasekoje gali užsidegti ir kaimyno namas. Galima bandyti kažką įrodyti su tokiomis situacijomis iš kosmoso, bet nematau prasmės.
P. S. Kas nuplėš "Likurgas" reklamas nuo langų, nes "Likurgas" darbuotojas užklijavo visiems kaimynams ant langų, kad rekomenduoja savo paslaugas?
Jungties garbintojui arba "paaiškinkite"
2017-08-09 17:52:08 IP 2fbavv2c
Sveiki. Man iskilo pora klausimu. Pirmas: jei firma antroje vietoje, tai kodel ja per pora menesiu paliko iki 10 darbuotoju? Antra: Kodel firmoje kuri yra antroje vietoje toks blogas mokumas atliginimu? Ir trecia kuom jos gerumas jei yra tie du punktai? Ar ji gera tik klientams?
Nu, tada paaiškinkite, kaip galima greičiausiai nuvažiuoti į objektą, jeigu suveikus signalizacijai, visų pirma, skambinama atsakingui asmeniui paklausti ar reikia ekipažo, o tuo tarpu Jungtis važiuoja iškarto, be jokių skambučių. Nelabai eina protu suvokti, kaip tokiu atveju galima greičiau nuvažiuoti į objektą, tuo labiau, kai ir ekipažų mažiau yra, tad ir tolesni atstumai važiuoti?
Ar 2017-01-05 23:35:54
O kas pirmoje?
Mano nuomone "Jungtis", sutinkate? :)
Teisybė 2016-11-14 00:00:15
Nu nežinau ką reaguoja akimirksniu, pasiskambina pirma, o jeigu kas tik tada važiuoja (dėl to reagavimo laikas ilgėja) arba buvo, kad išvis nei paskambino, nei atvažiavo kai priešgaisrinė suveike, tad darau prielaidą, kad "ekspertas" komentaras yra pačios įmonės. Skirčiau antrą vietą pagal saugos tarnybas Kaune, o kas pirmoj ir taip aišku. Tai buvo mano asmeninė nuomonė
O kas pirmoje?
SAUGOS TARNYBOS "LIKURGAS" GREITO REAGAVIMO EKIPAZAI REAGUOJA AKIMIRKSNIU I VISUS MANO SIGNALIZACIJOS SUVEIKIMUS, VISIEMS REKOMENDUOJU.

Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų
Seime – ginčai dėl Prabavimo rūmų iškėlimo iš Druskininkų 05-14 20:23
Seime skinasi kelią draudimas iš Druskininkų į Vilnių iškelti Prabavimo rūmus. Taip parlamentarai siekia nesutrikdyti tauriųjų metalų rinkos priežiūros.
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino
Italija nebereikalaus keliautojų iš ES, JK ir Izraelio laikytis karantino 05-14 20:07
Turistus susigrąžinti siekianti Italija penktadienį paskelbė atšaukianti reikalavimą karantinuotis lankytojams iš Europos Sąjungos, Jungtinės Karalystės ir Izraelio, turintiems neigiamą COVID-19...
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija
Rusijos paskelbtame oficialiame nedraugiškų šalių sąraše – tik JAV ir Čekija 05-14 19:19
Rusija penktadienį oficialiai paskelbė Jungtines Valstijas ir Čekiją "nedraugiškomis valstybėmis", išliekant didelei įtampai tarp Maskvos ir Vakarų šalių.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Moody's 328,84 +2,85%