Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ligamis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ligamis, UAB

Atsiliepimai apie Ligamis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ligamis, UAB

Mirus Mamai Lazdynų ligonineje, palaikai nieko neperspejus, buvo išvežti į laidojimo namus Ligamis (Sietyno g.) Pamaniau, kad tureti mažiau rūpesčių, pasinaudosiu šios firmos paslaugom. Teko patirti šoką. Užsiprašė didžiulės sumos. Pasidomejus kitų laidojimo namų kainom, pavyko Motiną palaidot, beveik per pusę mazesne kaina. Aptarnavęs mus asmuo, supratęs, kad nenorim turėt su jais jokių reikalų, pareikalavo (tikraja ta žodzio prasme) išsipirkt palaikus. Kitu atveju, pagrąsino neatiduot palaikų. Motyvuodamas, kad paslauga mokama už pakrovimą. Mano teiginiu, kad pasikrausim palaikus be jų pagalbos, net girdėt nenorejo. Teko susimokėt 50 eur (iki šiol nesuprantu už ką). Kad būtų pigiau, tiesiog pasiūlė Motiną įdėt į popierinę dėžę ir užkast už 320eur. Renkantis kapines, melavo jog Liepynių kapinėse nėra nemokamų vietų. Kas nenori prašmatnių laidotovių, į šią firmą kreiptis neverta. Į teiginius, kad neturim tokios sumos, pasiūlė pasiimti paskolą.
Nors Ligamis Sietyno g. yra mums visai prie namų, buvome šokiruoti jų neadekvačiomis kainomis. Pasiteiravus kelių kitų laidojimo paslaugas teikiančių įmonių, pasirodė, kad Ligamis reikia už tokias pačias laidotuves sumokėti geru tūkstančiu eurų daugiau. Prekės taip pat neadekvačiomis kainomis. O požiūris į žmogų visiška tragedija - jokio jautrumo, jokio įsiklausymo į klientą, nesutikus pirkti iš jų paslaugų, pasipylė dar ir įžeidinėjimai. Gerai, kad šokiruoti priskaičiuotos sumos, susižinojome apie kitų įmonių kainas, kas sunkią akimirką sutinka su viskuo, net nežino, kad yra ir kitaip.
Melagiu kontora. is pradziu viena kaina pasako.. o kai paima kuna tada kita kaina sneka. naudojasi zmoniu nelaime
Nuoširdžiai dėkoju "Ligamis" darbuotojams, sunkią man valandą - laidojant mamą - parodžiusiems tiek profesionalumo ir taktiškumo. Ypatinga padėka - firmos direktoriui už jo supratingumą, p.Irenai - už paslaugumą. AČIŪ, kad nesinaudojate žmonių nelaime, kad nepraradote žmogiškumo.Nelaimės atveju visiems jus rekomenduosiu...
Operatyvūs, paslaugūs, nuoširdūs, supratingi. Aukščiausios klasės aptarnavimo lygis. Taip įvertinau firmos, , Ligamis" greitosios pagalbos komandą, pervežant mano nevaikštančią 97 metų mamą iš Vilniaus į Kaišiadorių ligoninę balandžio 30 d. AČIŪ.

Zita.
Apgaulės būdu statosi naujus laidojimo namus. Prisidengė kita įmone "Mažosios architektūros statyba", kurios vardu užsakė darbus. Darbai atlikti dar pernai, pareikalavus sumokėti, direktorius grąsina, įžeidinėja, keikdamasis teigia jog nieko nežino.
Dalia Venckuvienė
2017-07-27 17:49:11 IP 28mcp3vv
Labai ačiū UAB ''Ligamis'' darbuotojams už pagalbą sunkią valandą, atsisveikinant su tėčiu. Ačiū Jums visiems už supratingumą, taktą, operatyvumą ir nuoširdumą.
Ligami, kodel krematoriumą ketinate statyti miegamajame (Karoliniškių) mikrorajone?
Didelis aciu sitai laidojimo kompanijai padejo man sunkia minute. Aciu visam kolektyvui!!!
Sveiki.Teko susidurti su sia įmone reikejo drauga parsivesti is Vokietijos.Viskas buvo puikei sutvarkyta, viskas zmoniskai paaiskinta, nesinaudoja zmoniu nelaime, galite pasitiketi nenusivilsite.Aciu ponui Romui, vairuotojams ir visiems kurie padejo.
Patikima įmonė. Nesinaudoja žmonių nelaime siekiant užsidirbti. Greitai ir nebrangiai sutvarkė visus klausimus. Esame labai dėkingi už pagalbą sunkią valandą.
Sveiki, teko susidurti su sia imone, mano nuomone apie juos tikrai super, ko reikia, ta ir padaro. Administracija ir darbuotojai saunus, jei reikes, visa laika pagelbes bet kokiu klausimu, tikrai patariu rinktis UAB "Ligamis" paslaugas, nenusivylsite!
Firma tikrai šauni, kuo paprašai tuo ir pagelbėja, turi visą techniką, kataflką, busiuką žmonėms vežioti ir šiaip, šauni administracija.
Vita 2013-04-17 03:05:25
labai nesaziningi,graziai kalba,o padaro visai kitaip,zmogui beda,o jie tuo ir naudojasi
Vita, gal galima būtų daugiau sužinot?
labai nesaziningi, graziai kalba, o padaro visai kitaip, zmogui beda, o jie tuo ir naudojasi
Noriu padekoti siai laidojimo imoniai, kuri padejo labai sunkia man ir mano seimai.

Atminimas
Laidojimo paslaugos | Kremavimas Lenkijoje

Adresas: V. Krėvės pr. 97, LT-50369 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; religinės organizacijos.
"ATMINIMAS" laidojimo paslaugų centras Kaune ir Veiveriuose dirba visą parą, skambinkite telefonu 8-37 311251 arba 8-686-38023. Pasirūpinsime visomis laidotuvėmis nuo mirusiojo sutvarkymo, šarvojimo salės parinkimo iki kremavimo ir palaidojimo pasirinktose ar šeimos kapinėse. Gedulo namai „Atminimas” teikia visas...
Gedulo rūmai
Gedulo Namai

Adresas: J. Šimkaus g. 22, Garliava, LT-53203 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas.
Gedulo Namai Garliavoje duris atvėrė 2007 metais. Šarvojimo salės išsiskiria erdve, jaukumu, raminančia aplinka bei patogiu išplanavimu. Jose įrengta oro kondicionavimo bei vėdinimo sistema, muzikinis fonas. Jūsų patogumui, kiekviena šarvojimo salė turi atskirą įėjimą, holą bei poilsio zoną artimiesiems...
Dorovalė
Laidojimo paslaugos, kremavimas, reikmenys

Adresas: Partizanų g. 19, LT-49477 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; gėlės ir dekoratyviniai augalai; religinės organizacijos; renginių organizavimas.
Dorovalė, UAB laidojimo paslaugas teikianti įmonė. Visos laidojimo paslaugos Kaune, laidojimo reikmenys bei kremavimo paslaugos. Šarvojimas, šarvojimo salės, šarvojimo salių nuoma Kaune, šarvojimo salė Partizanų g. 19 Kaune ĮMONĖ TEIKIANTI ŠIAS LAIDOJIMO PASLAUGAS: Pensininkų, invalidų, socialiai remtinų asmenų...
Igeda
Laidojimo paslaugos Jiezne, Birštone, Prienų raj.

Adresas: Vytauto g. 32, Jieznas, LT-59427 Prienų r.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; dovanos; gėlės ir dekoratyviniai augalai; paminklai, antkapiai.
UAB "Igeda" laidojimo paslaugų centras teikia visas ritualines paslaugas aplinkinių miestų gyventojams: Jiezne, Birštone, Stakliškėse, Prienuose, Prienų raj., Kruonyje, Darsūniškyje, Pakuonyje, Būdose, Ubiškėse, Aukštadvaryje, Vakalėse, Beižonyse, Žiūronuose, Kalviuose, Pikelionyse, Vyšniūnuose, Butrimonyse...

Bitkoinas pinga iki 45.700 USD
Bitkoinas pinga iki 45.700 USD 05-14 07:17
Kriptovaliuta bitkoinas ketvirtadienį pigo iki 45.700 USD ir tai yra didžiausias jos kainos nuosmukis mažiausiai per pustrečio mėnesio.
Izraelis sutelkė pajėgas Gazos pasienyje, tačiau sausumos operacijos dar nepradėjo 05-14 06:34
Izraelio gynybos pajėgos penktadienio naktį atakavo daugybę taikinių Gazos Ruožo šiaurinėje dalyje.
Paskolų atostogos baigėsi, o karantinas tęsiasi – verslas ieško papildomų finansavimo sprendimų 05-13 22:15
Praėjus daugiau nei mėnesiui nuo paskolų moratoriumo pabaigos, kai sunkumų dėl pandemijos patiriančios įmonės galėjo iki 6 mėnesių atidėti paskolos grąžinimo arba lizingo įmokų mokėjimus, verslas...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Moody's 328,84 +2,85%