Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LIFE RIDE, UAB

Atsiliepimai apie LIFE RIDE, UAB

Make Life A Ride
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie LIFE RIDE, UAB

Paskaičiau komentarus ir vertinimus šios įmonės ir nusprendžiau parašyti savo patirtį. Neturiu dėl ko veršlenti ir šluostyti snarglėtą norį, kadangi ši bendrovė savo pareigas prieš klientą atliko puikiai. Esu įpratęs (turiu labai karčios patirties su e-parduotuvėmis), jog prieš užsisakant prekę pasiskambinu nurodytais kontaktais. Paskambinus bendravo labai mandagiai ir maloniai, likau patenkintas ir atsakymais į užduotus klausimus bei rekomendacijas. Jaučiau, jog atsakinėja ne "e-sekretorė", bet žinantis apie ką kalba profesionalas. Padarius užsakymą, prekę gavau tą pačia dieną!Jokių papildomų mokesčių, jokių važiavimų kažkur pasiimti... Gavau greitai ir į rankas puikią prekę! Taip, kad AČIŪ, Jums už paslaugumą, operatyvumą ir puikų bendravimą. REKOMENDUOJU!
P.S. Visi gali klysti, pradžia daugeliui būna sunki... Bet šis kolektyvas matomai padarė išvadas ir pasistengė. Sėkmės Jiems.
Tragiškas aptarnavimas. Antrą kartą metų laikotarpyje bandai susižinoti apie jų parduodamas prekes tikslesnės informacijos ir negauni jokio atsakymo.
Du kartus bandžiau iš jų parduotuvės užsisakyti kompiuterį, kiekvieną sykį gaudavau atsakymą, kad, deja, tokio nebėra. Gal pirma, reiktų susitvarkyti tinklapį ir pardavinėti tai, ką turite. Kaip matau iš komentarų, bent gerai, kad atsiskaitymą pasirinkau grynais pristatymo metu, nes dar ir pinigų nebūčiau atgavu greitai.
sugedo telefonas problema sprendziama niekaip emailais telefonu nera dirba gal pogrindyje tikiuosi sprendimo budo
Potencialus darbuotojas
2018-04-25 10:01:33 IP 2e7r5a9f
Kvieciate i darba, siulote atlyginima nuo 1000 iki 3500 i rankas, o rekvizituose rodo kad visiem mokamas minimalus atlyginimas :) axaxaxa :) slepiat mokescius ir juodais mokate? ar kaip dauguma - zadate kosmosa o mokate mizeri :)
Vadovas Evaldas M.
2017-10-30 15:04:37 IP 2mmcepdj
Ravil Klycmuradov 2017-10-09 18:33:02
Iš įmonei priklausančio portalo shoplenovo.lt užsisakėme preke, pasirinkome prekių pristatymo būdą DPD kurjeriu ir atsiskaitymą grynaisiais pristatymo metu. Gavome išankstinę sąskaitą, kurioje nurodyta galutinė suma su pristatymu 55 Eur. Atėjus pristatymo dienai, gavome el.laišką, kuriame buvo nurodyta papildomai sumokėti 15 Eur už atsiskaitymą grynaisiais. Musu manymu imone elgiasi nesaziningai ir apgaudineja pirkejus. Rekomenduojame laikytis atokiau nuo sios imones. Prisegame dokuments patvirtinancius anksciau aprasyta situacija.

Atsiprašome už kilusius nepatogumus. Atsižvelgę į Jūsų pastabą, mes pašalinome inkasavimo mokestį, kurį taiko mūsų partneriai DPD kurjerių kompanija.
Visada siekiame tobulinti klientų aptarnavimą ir visada atsižvelgiame į klientų pastabas. Ačiū už kritiką. Ji padeda tobulėti.
Ravil Klycmuradov
2017-10-09 18:33:02 IP 28m80f76
Julius Kalvaitis
2017-03-13 15:40:07 IP 2mmcepdj
Sveiki norėčiau padėkoti jums už gera serviza ir komunikavima!!! Visiems rekomenduosiu JUS. Taip ir toliau, esu labai patenkintas savo pirkiniu!!!!
Jokiu budu neturekite jokiu reikalu su siais veikejais, pirkau miegmaisi is palapiniu centras.lt nei miegmaisio nei pinigu. Tik i telefono kambucius atsiliepia ir zada buhalterija judinti, bet jau du menesius neatgaunu pinigu.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Naujas koronaviruso rekordas Lietuvoje: per parą nustatytas 1.001 atvejis, mirė aštuoni žmonės 10-31 11:43
Lietuvoje vėl fiksuotas naujas užsikrėtimo COVID-19 rekordas: per parą nustatytas 1.001 naujas atvejis, mirė aštuoni žmonės, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.
Rusija pažadėjo suteikti "reikalingą pagalbą" Jerevanui, jei kovos pasieks Armėniją 10-31 11:32
Rusija šeštadienį pareiškė, kad suteiks "reikalingą pagalbą" Jerevanui konflikte su Azerbaidžanu dėl ginčijamo Kalnų Karabacho regiono, jeigu kovos pasieks Armėnijos teritoriją.
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje 10-31 11:09
Baltarusijoje jau kurį laiką didinamos cigarečių gamybos apsukos, tad sulaikyti daugiau kontrabandinių cigarečių Lietuvos pareigūnai tikėjosi ir tam ruošėsi, sako Muitinės kriminalinės tarnybos...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%