VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos verslo kolegija, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos verslo kolegija

Atsiliepimai apie Lietuvos verslo kolegija, VšĮ

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos verslo kolegija, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Kaip ir dauguma komentaru noriu pritarti.
Turejau problemu su administracija ir sutartimi. Pasirasius sutarti, persigalvojau studijuoti, taipogi nesumokejau sutarties sudarymo mokescio ir imokos uz studijas. Logiska-sutaris nebegaliojanti. Bet pasirodo ne...
Negavus priminimo, kad uz studijas yra nesumoketa, negavus laiskelio kad studijos prasidejo. Pradejo skaiciuoti skola :)
Jeigu kas planuoja stoti, skaitykie atidziai sutarti, nes tikrai yra punktu ka reiketu pakeisti :) Be to, uz tokia kaina yra daug geresniu studiju pasiulymu ir geresniu kolegiju patalpos atzvilgiu.
Atsakyti
Aš taip pat siūlau nesirinkti šios kolegijos, nes labai nuvylė tiek studijų kokybė, tiek dėstytojai. O geriausia, kai turėjau atsiimti diplomą ir tuo metu buvo karantinas, manęs neįleido į ceremoniją, nes turėjau darytis covid testą, nors nieks nieko tada nepranešė. O Vilija Šlajienė draskė man akis kaip įmanoma ir tvirto, kad pranešė. Na juk jie savo kaltės nepripažins. Tad siūlau nuo šios kolegijos o ypač nuo šios personos trauktis kuo toliau ir neturėti jokių ryšių! Nes žmogiškumo nulis.
Atsakyti
Jeigu yra galimybė įstoti į kitą aukštąją mokyklą, tikrai labai siūliau apeiti šią kolegiją. Labai neprofesionalūs dėstytojai, tik ir laukia ištiesia ranką kada pinigėlis įkris į delniukus, studijų kokybės jokios, svarbiausia kuo daugiau paimti pinigų, o jei nemoki - tuomet grasina perduoti anstoliams, paduoti į teismą. Žodžiu tikrai baisu ir siūlau išvengti problemų ir čia nestoti. Šūdų š***s.
Atsakyti
Tragiska kolegija, is sono pasiklausius tai destytojai siekia tik kad studentas jam i sikna sulystu, LAJM visiskas kitas reikalas, bet zinoma jei reik tik aukstojo ir nieko daugiau, tai jums tikrai tai tiks)))
vardas neskelbtinas
2021-09-16 22:52:34 IP 2ju3l8je
Atsakyti
Visi, kurie svarsto stoti į šią kolegija, labai rekomenduoju išvengti problemų ir nesirinkti šios įstaigos. Šiai įstaigai rūpi tik kaip daugiau uždirbti iš studento, o studijų kokybė lygi nuliui. Stojant į nuotolines studijas - paskaitos nevyksta, paskaitų įrašų irgi neikelia, o teigia, kad pats praleidai ir pan., destytojai irgi nėra aukštos kvalifikacijos, jei darbą gauna tik tokio lygio kolegijoje. Absurdas, įstoję pirmakursiai jau po kelių sav galvoja apie studijų nutraukimą. Kolegijos interesai tik kuo daugiau pinigų išsimušti ir tiek.
Studijas baigusi
2019-07-12 17:39:37 IP 28mcq74a
Atsakyti
Studijas baigiau prieš porą metų šioje kolegijoje. Kas žada stoti, tikrai stokit, dėstytojai yra pakankamai malonus, su studentais bendrauja normaliai, nes ką papasakoja bendradarbiai apie savo buvusius dėstytojus, oho oho.. ir kaip turi galią tyčiotis iš studentų. Šioje kolegijoje šiaip 2 dėstytojos labai užkliuvo kas liečia vadybos katedrą, vedėja per mokslo metus kaip ir nieko, bet kai mokslai į pabaigą ėjo, su diplominio darbo pridavimu taip išsidirbinėjo, iš pradžių normaliai neišaiškina, o paskui sau leido labai tyčiotis, jau stresas kai diplominius reik priduot ir gintis, tai studentai su prakeiksmais su ja atsisveikino už kampo rūkydami, problematiška 3 aukšte kur sėdi praktikų vadovė, gerai, kad nieko rimto nedėsto, labai arogantiška, nepaklausi nieko, turėjau rašto darbą aš pas ją, prisimenu kaip siaubą aš ją, keikdavo studentai, nes darbo vietoj kai reikia pastoviai jos nebūdavo, labai nemaloni dėstytoja. Visi kiti dėstytojai tikrai normalūs, nes mokslai sau, mokinamės, kad diplomą turėtume, o darbe mus moko darbdaviai. Kad baigiau šią kolegiją aš nesigailiu tikrai.
Atsakyti
Esu studentas, tenka mokytis šioje kolegijoje, jei tai galima pavadinti mokslu. Nuolatiniai studentai nieko nesiskiria nuo ištęstinių. Moki pinigus už labai blogą mokslo kokybę. Patys dėstytojai sako, kad kolegija neverta dėmesio. Paskaitos nuolatiniams vyksta per skype. 3-4 paskaitos per savaitę, jei nori diplomo gali eiti čia, bet jei esi motyvuotas NEGALVOK APIE ŠITA VIETA!!!
Atsakyti
Informatikos studijų programa 2014-09-18 19:45:56
Šioje kolegijoje mokoma visiškai atgyvenusiais metodais, baigiau informatikos studijas bet taip nieko ir neišmokau ką galėčiau realiai pritaikyti praktikoje. Tenka viską mokytis pačiam. PVZ duomenų bazes moko ne su kokiu MySql bet su Mc Acces 2003 metų, nemokina tokių populiarių programavimo kabų kaip php, c++, vienintelė programavimo kalba tai JAVA, bet ir tai mokomi tik patys pagrindai ir realiai pradėjus dirbti kad ir bandant sukurti kokia android programėlę susiduriama su daug problemų nes pasirodo kad tavo žinios yra visiškai pasenusios. Labai nusivyliau informatikos studijomis šioje kolegijoje ir tikrai nepatariu niekam joje studijuoti Informatikos studijų programoje.
Informatikos studijų programa jau keletą metų yra pakeista į taikomąją informatiką ir programavimą, todėl mokomos populiarios programavimo kalbos. HTML, CSS, C++, JAVA, Javascript, duomenų bazės (php+mySQL)...
Informatikos studijų programa
2014-09-18 19:45:56 IP 4ljho8n
Atsakyti
Šioje kolegijoje mokoma visiškai atgyvenusiais metodais, baigiau informatikos studijas bet taip nieko ir neišmokau ką galėčiau realiai pritaikyti praktikoje. Tenka viską mokytis pačiam. PVZ duomenų bazes moko ne su kokiu MySql bet su Mc Acces 2003 metų, nemokina tokių populiarių programavimo kabų kaip php, c++, vienintelė programavimo kalba tai JAVA, bet ir tai mokomi tik patys pagrindai ir realiai pradėjus dirbti kad ir bandant sukurti kokia android programėlę susiduriama su daug problemų nes pasirodo kad tavo žinios yra visiškai pasenusios. Labai nusivyliau informatikos studijomis šioje kolegijoje ir tikrai nepatariu niekam joje studijuoti Informatikos studijų programoje.

Taip pat rekomenduojame

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365® ARCHITECTUS | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Saugumo rizikų mažinimas 2023 metais: debesijai teks kertinis vaidmuo
Saugumo rizikų mažinimas 2023 metais: debesijai teks kertinis vaidmuo
Besibaigiantys 2022 metai nepagailėjo saugumo iššūkių tiek stambioms įmonėms, tiek smulkiam ir vidutiniam verslui (SVV), dar sykį paskatindami ieškoti sprendimų informacijos saugumui didinti...
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Pastaruoju metu ženkliai išaugus energijos išteklių kainoms, vis daugiau organizacijų skiria itin didelį dėmesį energijos vartojimo efektyvumo didinimui. Tai leidžia ne tik kontroliuoti ir mažinti...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar ketinate pradėti investuoti?

Akcijų kainos

Manchester United 21,21 +12,82%
Boeing 178,36 +2,01%
AutoZone 2562,12 +1,81%
Goodyear 11,44 +1,33%
Intel 29,34 -1,11%
Google 97,60 -1,23%
NVIDIA 162,70 -1,51%
Apple 148,11 -1,96%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 7,76 -11,72%
Kava 5,91 -0,17%
Cukrus 0,77 -1,28%
Nafta 76,28 -2,13%
Anglis 196,95 +16,09%
Ryžiai 439,00 +1,86%
Varis 7749,00 -2,92%
Sidabras 18,94 -3,96%