VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos verslo kolegija, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos verslo kolegija

Atsiliepimai apie Lietuvos verslo kolegija, VšĮ

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos verslo kolegija, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Tragiska kolegija, is sono pasiklausius tai destytojai siekia tik kad studentas jam i sikna sulystu, LAJM visiskas kitas reikalas, bet zinoma jei reik tik aukstojo ir nieko daugiau, tai jums tikrai tai tiks)))
vardas neskelbtinas
2021-09-16 22:52:34 IP 2ju3l8je
Atsakyti
Visi, kurie svarsto stoti į šią kolegija, labai rekomenduoju išvengti problemų ir nesirinkti šios įstaigos. Šiai įstaigai rūpi tik kaip daugiau uždirbti iš studento, o studijų kokybė lygi nuliui. Stojant į nuotolines studijas - paskaitos nevyksta, paskaitų įrašų irgi neikelia, o teigia, kad pats praleidai ir pan., destytojai irgi nėra aukštos kvalifikacijos, jei darbą gauna tik tokio lygio kolegijoje. Absurdas, įstoję pirmakursiai jau po kelių sav galvoja apie studijų nutraukimą. Kolegijos interesai tik kuo daugiau pinigų išsimušti ir tiek.
Studijas baigusi
2019-07-12 17:39:37 IP 28mcq74a
Atsakyti
Studijas baigiau prieš porą metų šioje kolegijoje. Kas žada stoti, tikrai stokit, dėstytojai yra pakankamai malonus, su studentais bendrauja normaliai, nes ką papasakoja bendradarbiai apie savo buvusius dėstytojus, oho oho.. ir kaip turi galią tyčiotis iš studentų. Šioje kolegijoje šiaip 2 dėstytojos labai užkliuvo kas liečia vadybos katedrą, vedėja per mokslo metus kaip ir nieko, bet kai mokslai į pabaigą ėjo, su diplominio darbo pridavimu taip išsidirbinėjo, iš pradžių normaliai neišaiškina, o paskui sau leido labai tyčiotis, jau stresas kai diplominius reik priduot ir gintis, tai studentai su prakeiksmais su ja atsisveikino už kampo rūkydami, problematiška 3 aukšte kur sėdi praktikų vadovė, gerai, kad nieko rimto nedėsto, labai arogantiška, nepaklausi nieko, turėjau rašto darbą aš pas ją, prisimenu kaip siaubą aš ją, keikdavo studentai, nes darbo vietoj kai reikia pastoviai jos nebūdavo, labai nemaloni dėstytoja. Visi kiti dėstytojai tikrai normalūs, nes mokslai sau, mokinamės, kad diplomą turėtume, o darbe mus moko darbdaviai. Kad baigiau šią kolegiją aš nesigailiu tikrai.
Atsakyti
Esu studentas, tenka mokytis šioje kolegijoje, jei tai galima pavadinti mokslu. Nuolatiniai studentai nieko nesiskiria nuo ištęstinių. Moki pinigus už labai blogą mokslo kokybę. Patys dėstytojai sako, kad kolegija neverta dėmesio. Paskaitos nuolatiniams vyksta per skype. 3-4 paskaitos per savaitę, jei nori diplomo gali eiti čia, bet jei esi motyvuotas NEGALVOK APIE ŠITA VIETA!!!
Atsakyti
Informatikos studijų programa 2014-09-18 19:45:56
Šioje kolegijoje mokoma visiškai atgyvenusiais metodais, baigiau informatikos studijas bet taip nieko ir neišmokau ką galėčiau realiai pritaikyti praktikoje. Tenka viską mokytis pačiam. PVZ duomenų bazes moko ne su kokiu MySql bet su Mc Acces 2003 metų, nemokina tokių populiarių programavimo kabų kaip php, c++, vienintelė programavimo kalba tai JAVA, bet ir tai mokomi tik patys pagrindai ir realiai pradėjus dirbti kad ir bandant sukurti kokia android programėlę susiduriama su daug problemų nes pasirodo kad tavo žinios yra visiškai pasenusios. Labai nusivyliau informatikos studijomis šioje kolegijoje ir tikrai nepatariu niekam joje studijuoti Informatikos studijų programoje.
Informatikos studijų programa jau keletą metų yra pakeista į taikomąją informatiką ir programavimą, todėl mokomos populiarios programavimo kalbos. HTML, CSS, C++, JAVA, Javascript, duomenų bazės (php+mySQL)...
Informatikos studijų programa
2014-09-18 19:45:56 IP 4ljho8n
Atsakyti
Šioje kolegijoje mokoma visiškai atgyvenusiais metodais, baigiau informatikos studijas bet taip nieko ir neišmokau ką galėčiau realiai pritaikyti praktikoje. Tenka viską mokytis pačiam. PVZ duomenų bazes moko ne su kokiu MySql bet su Mc Acces 2003 metų, nemokina tokių populiarių programavimo kabų kaip php, c++, vienintelė programavimo kalba tai JAVA, bet ir tai mokomi tik patys pagrindai ir realiai pradėjus dirbti kad ir bandant sukurti kokia android programėlę susiduriama su daug problemų nes pasirodo kad tavo žinios yra visiškai pasenusios. Labai nusivyliau informatikos studijomis šioje kolegijoje ir tikrai nepatariu niekam joje studijuoti Informatikos studijų programoje.

Taip pat rekomenduojame

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365 | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
Filora
Kalbų kursai, vertimai

Adresas: Vytauto pr. 27, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; mokyklos, bendrojo lavinimo; tarpininkavimas; vertimas.
FILORA aukščiausios kvalifikacijos kalbų mokykla ir profesonalūs vertėjai. FILORA kalbų kursai Anglų Vokiečių Prancūzų Rusų FILORA organizuoja ir praveda Kalbų kursai įmonėse Kalbų kursai pradedantiesiems Užsienio kalbų tobulinimosi kursai Verslo anglų Kalbų kursai moksleiviams Individualus mokymas Mokymas grupėse...
Prasminga jaunystė
Darželis - pradinė mokykla Prasminga vaikystė

Adresas: Vytauto g. 25, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: vaikų darželiai; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
MB Prasminga jaunystė – visuminio ugdymo nuoseklumu besiremiantis vaikų darželis ir pradinė mokykla, kurioje vaikai dienas leidžia prasmingai. Ugdymo įstaigos Prasminga vaikystė idėja remiasi darželio ir pradinės mokyklos nuoseklumu. Čia vaikai ugdomi remiantis šiuolaikiniais inovatyviais ugdymo(si) modeliais...
Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija
Adresas: P. Lukšio g. 40, LT-49294 Kaunas.
Veiklos sritys: mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai.
VDU „Rasos“ gimnazija 2020/2021 Mokslo metams komplektuojamos 8-ios naujos profilinės devintokų klasės: Tiksliųjų mokslų universitetinės klasės Jose siekiama nuosekliai, sistemingai ir kryptingai ugdyti matematikos ir fizikos bendrąsias ir dalykines kompetencijas, reikalingas planuojant savo karjerą, susijusią su...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021
Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Akcijų kainos

eBay 80,59 +5,75%
American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%
Goldman Sachs 414,32 +1,65%
Hasbro 89,50 -3,20%
Twitter 62,24 -4,83%
Facebook 324,61 -5,05%
Intel 49,46 -11,68%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Cukrus 0,76 -5,00%
Nafta 83,87 +1,10%
Kava 4,77 +6,00%
Apelsinai 0,72 +4,35%
Auksas 1785,28 -1,25%
Ryžiai 403,00 -2,66%
Vištiena 2,38 0,00%