Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos spauda, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos spauda

Atsiliepimai apie Lietuvos spauda, AB

Išregistruotas: Likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos spauda, AB

Kaunas, Sauletekio Iki, lietuvos spauda, patdaveja blondine apie 60 m--apeikit ratais tą kioską: (pries dvi savaites paklausiau -knygelė vaikams su transformeriu-spalvinimui ar su lipdukais. Pardavejos atsakymas- nezinau. Sakau gal galit paziureti ? Sako- ji brangi. Ir stovi atsiremus i sieną, rankas susikryziavus, mimika perkreipta. Sakau- man kaina nesvarbu, man reik tos knygeles, nebesvarbu ten spalvont ar nespalvint. Sako- kaina 4€. Sakau - prasau man patduot tą knygele ! Nutrenke ir dar karta garsiai riktelejo- 4€. Siandien, t.y.05.24 14.30 val vel "uzsiroviau" ant tos blondines. Atsiprasau patrugdysiu, ar galetumet suteikti informaciją-- nebaigiau sakinio, o ji burbtelejo- informacijos neteikiu ! Sakau tik pasakykit - kazkoks yra nuolatinio papildymas uz 28€, neesu jo pirkus, ir jei snd pasipidysiu, tai kiek laiko galios, ar kalendorini men, ar menesi nuo sios dienos. Sako- pasiskaitykit internete. Sakau- ar jum sunku paaiskint ? Tyli. Tada sakau 10€ papildykit kortele bent, o menesiui pirksiu kitam kioske. Reikejo matyt kaip numete papildytą kortelę, o kvitas visai nuskrido i soną, susirinkau ranką ikisus:))) ir vel toliau stovi rankas ant krutines susikryziavus, zvilgsnis - lyg buciau nusikaltimą padarius, kad ponią patrugdziau. Gal valdzia galetų slaptą pirkeją ten nusiusti -liktų "maloniai" nustebinti pardavejos bendravimu. Aplinkinio raj gyventojai jau ratais apeina tą kioską,.
Laba diena.
Labai liudna, kad tokie žmonės vis dar dirba.
Pirkau spaudos kioskė cigaretės malboro Parko gatvejė prie žiedo.
Tai darbuktoja žaizdama su telefonu, nei laba diena.... nei viso gero..... atiduodama centais graža iš 20 eurų dar sugebėjo apvadinti idiotais rekdama kai pasakiau kad sumokesiu be gražos, jai neturi pinigu gražai iš 20 euru.
Lauksiu atsamymo ar tokie žmonės dar turi teisė dirbti.
Ačiū
Klaipėdoje Taikos pr.11
Sveiki. Noriu pranešti apie labai nemandagią ir nekultūringą pardavėją. Visada susiraukusi, niekada neatsako nei į laba diena, nei į viso gero. Šiandien apsipirkusi paklausiau gal turite pasmulkinti 5eu? Užriaumojo kad kiek ji cia gali keitineti. (Asmeniškai aš paprašiau pirmą kartą). Sakau Aciu tada nereikia. Bet monetas tiesiog nušveite man ant padėkliuko. Tai jau ne pirmas kartas kada tenka nemaloniai susidurti. Tai vaikšto po ta budele žiūrėdama į lubas, tai obuolį valgo (apsimeta kad nemato) ir piktybiškai delsia atidaryti langelį. Kartą pabarbenau, manydama kad gal ištikrųjų nemato, bet atidariusi langelį puolė šaukti kad yra ne akla. Tokiems nelaimingiems žmonėms ne vieta dirbti tokiose vietose, kur reikia bendrauti su žmonėmis. Arba reikėtų pasimokyti bent elementaraus mandagumo.
Sausio 29 apie 7.30 ryte Naujininkai prie zedo Vilniui, pardaveja kioskose grubiai formoi pradejo rekti ant mano zmona, del to kad zmona norejo apmoket elektronine dileto, padave 1euro.30centu smulkiom monetom, po 1 ir 2 centus.30 centus buvo paduotas smulkiom monetom.Sugadino nuotaika visam dienui.Ar centai jau ne pinigai? Rieke kad mes turim nest centus i MAXIMA kad je ne privalo stovet ir skaiciot visa diena musu centus.Labai tikiosiu kad jus issiaskintes sita situacija su sita pardaveja.Lauksiu jusu atsamima.Su pagarba Arturas
Jūratė Stankaitienė
2022-01-07 15:35:47 IP 28met9pp
Š.m.sausio 7d. apie 10 val.paprašiau papildyti nuolatinį bilietą kioske, esančiame V.Krėvės pr. netoli IKI parduotuvės (kioskas pažym.nr.K094).Pardavėja turėjo grąžinti 46 eu.grąžos iš 50 eu.Kadangi jau stovėjo autobusas, pasitikėjau pardavėja, paėmus grąžą iškart nubėgau į autobusą.Įlipus pamačiau, kad rankoje 36 eu.Neesu žiopla..aš jų nepamečiau.Sekančiame sustojime išlipau ir pagrįžau, tikėdamasi susigrąžinti 10 eu.Kilo mažas konfliktas, net pardavėja paprašė man parodyti kiek turiu pinigų savo piniginėje.Bet tas nepadėjo, pinigų neatgavau..Nemalonus įvykis sugadino nuotaiką, nors ir supratau, kad privalėjau perskaičiuoti pinigus atsiimant grąžą.Kilo dar vienas klausimas, ar pardavėja dirbanti su pinigais ir aptarnaujanti pirkėją gali tuo metu kalbėti telefonu, nes mano atveju taip ir buvo.
Žana Chačaturian
2021-12-21 15:29:37 IP 2ju3l2un
Naujoj Vilnioj, Parko g.60 Spaudos kioske dirba labai nemandagi moteris vardu Lilija Teresa, kaip galima priimti į darbą tokį žmogu?
Veiveriu g, Aleksote. Salia, , Aleksoto poliklinikos'' stoteles esantis Lietuvos spaudos kioskas ir ten dirbanti juodais plaukais pardaveja yra zemiau zemo lygio, visada nemandagi, rekianti, nepatenkinta, visada iveda ne ta suma, atsiskaitant kortele ir aiskinanti savo nebutas teises. Siaubas
Sveiki
Dariaus ir Gireno gatve, prie pat maximos parduotuves stovi kioskas lietuvos spauda....nežinau tuos moteriškes vardo, bet labai labai labai negražei bendrauja
Atejau pakeist loterijos biletuku, tai mane pasiunte kitur jos apkeist...ir čia ne pirmas kartas kai JI pradeda chamiskai kalbetis
Aš nesakau kad ten visos pardavejos yra blogos, bet šita viena tai labai chamiska
Labai letai aptarnauja žmones
Sveiki, noriu pranešti, kad Žirmunuose Lietuvos Spaudoj prie Iki Šaltinelio dirba moteris su trumpais kaštoniniais/rudais plaukais. Kalbanti rusiškai, labaaaaai nemandagi. Atejau nusipirkt sulciu, tai visu pirma kalbejo telefonu, reke “palauk, pasakiau, ka nesupranti iš pirmo karto?!” Ir tada: “ko jums?” Sakau, man sulciu 2 pakeliai. Padave, sako prasau ir viskas. Sakau, kiek is manes? Sako: “tai jeigu vienas sultis 0, 45 ct tai bl*t 0, 90ct tada. Nemoki skaičiuot?”
Čia taip atsakyneti normalu? Labai norėčiau, kad išmestu ja iš darbo. Nes čia nenormalu, graudu išvis. Kam dirbt darba, kurio nemegsti. Ačiū, geros dienos.
Kauno sauletekio (lietuvos spauda) pardaveja tiesiog tragiska, visos malonios o si blondine su akinukais siaubinga....nesigaudo visikai, paprasai 4 pilnus talonelius ir duodi 2.80, tai dama isburba, kad taloneliais neprekiauja ir kaip uzsikirtus plokstele kartoja, kad ji pildo elektoniniais pinigais, nepildo bilieteliu..., kodel kitos supranta kad yra pilnas 0.70 ct, su lengvata o.35 ct..praeita karta sakau papildykit 20 pilnu taloneliu, nesupranta, sako tai nera taloneliu, tai 20 e jums inest i elektonini bilieta pinigu, gal tingi arba nemoka suskaiciuot kiek bus 20 taloniuku po 0.70 ct:) aolamai, kitoms kur esu pirkus, net maximoj nera problema, o cia madam gi...Dukra 11metu pamato ja, bijo eit, sako dar nesamoniu prives, po to su kontrole aiskintis reiks, geriau autobuse perka...is kur jus tokia istrauket darbuotoja? Ar kas apmokint nemokejo?
Per karantina buvo uzdarytas spaudos kioskas prie stoteles Zirmunu seniunija. Gretimuose namuose gyvena daug pagyvenusiu zmoniu, kuriems sunku nueiti iki kito kiosko. Laukiam, norim zinoti kada atsidarys sis. DEKOJAME.
Šiandien 2021.06.11, apie 8 val ryte, Gerbutavičiaus 1 Vilniuje esančiame kioske, dirbo labai nekultūringa ir nemaloni pardavėja. Siaubingai nekultūringa, grubi. Mano močiūtė 84 m, ėjo pirkt laikraščių. Mokėjo smulkiais pinigais, tai yra po 50 ir 20 cnt. Tai ji ją aprėkė, kad ji elgeta, kad lai pasiima savo pinigus ir t.t. Ar tai yra normalu toks bendravimas su žmogum? Aš pakraupus, ji grįžus namo skambino man visa ašarose. Laukiu pasiaiškinimo, ir atsiprašymo. Prašau imtis priemonių dėl darbuotojos elgesio.
Sianden atejau prie kiosko Simonaitytes g. KLAIPEDA nupirkti talonu, ir jau ne pirma kart nera darbuotojos. Bet sianden jau truko kantrybė. Padėtas laikrodukas bus 10.00 as atejau 10.30 nera jos. Zmoniu stovi laukia. Kieskite savo darbuotoja. Kuri sianden dirba 2021.06.05. Jau ne pirma karta su ja taip
Šiandien Klaipėdoje simonaitytės g. kioskelyje nuo 17:56 nieko nebuvo iki pat 18:35. Kai tuo tarpu darbo laikas iki 18:30, darbuotoja tiesiog atėjo užsidaryti nepriimdama klientų.
Antakalnyje, Kliniku st. kioske dirbanti darbuotoja sviesiais trumpais plaukais nemaloniai aptarnauja ir nerodo pirkėjui, kokia sumą įveda į skaitytuvą be to, reikalauja kad banko kortelė jai būtų duota į rankas, ir pati ją kiša į skaitytuvą. Apmokykite tokias darbuotojas nes taip elgtis yra neleistina.
Vilniuje Lazdynuose prie ryto stotelės dirbančios moterys nuostabios! Gražiai aptarnauja klientus ir užkrėčia puikia nuotaika
2021-03-25 savanorių prospekte, mažosios maximos pusėje, apie 13 valanda spaudos kiosko darbuotoja labai nepagarbiai bendravo su klientais. Aprėkė prieš mane stovėjusius vaikiną ir merginą, o atėjus mano eilei mėtė mokėjimo kvitus, man padarius pastebėjimą, kad taip bendrauti su klientais negalima tada ji mane necenzuriniais žodžiais pasiuntė na*** ir pradėjo fotografuoti. Prašau atsižvelgti į situacija, nes čia jau nebe pirmas kartas ir aš nepirmas žmogus kuris skundžiasi.
Spaudos kioskas naujosios vilnios ziedas parko g.60. nezinau ponios darbuotojos vardo, dirbo 2021-03-09 yra visiskai nemokanti dirbti su klientais, pastoviai su nepatenkintu veidu. Paprasius pakeisti loterijos bilieta mete man ji ir pasake, kad turiu istrinti barkoda. Pradejus ieskoti kuo cia nutrinus, pradejo rekti : greiciau, pas mane kompas ijungtas. As aisku paprasiau, kad nerektu, bet toks darbas su klientais vercia apeiti kioska kai ponia esa darbe. Gerai, kad tai butu pirmas kartas, bet visada bendrauja su tavim taip, atrodo, kad poniai sutrugdei laukti darbo dienos pabaigos.
2021.02.20. Lietuvos Spaudos kioskas prie Savanorių pr. stotelės Vilniuje mažosios maximos pusėje 08 00. Senyvo amžiaus darbuotoja visiškai nenaudoja kaukės ir dar maža to neaptarnavo mūsų kadangi atsiskaityti norėjau su 50 eurų kupiūra ir darbuotoja teigė, kad neaptarnaus manęs, nes tiesiog AŠ NORIU IŠSIKEISTI PINIGUS IR JI MAN JŲ ČIA NEKEIS. Aptarnavimo lygis 0. Bus pranešta ir laukite patikrinimo dėl Covid saugumo reikalavimų nesilaikymo.
Kioskelis Viršuliškių gatvėje netvarkingas, Kioskelis neturi įšorinėrs lentynos arba kablio kur butu galima pasidėti ar pakabini rankine arba nešulius. Esi priverstas pasidėti ant žemės i purvą, norint ka nors nusipirkti. Tai prieštarauja visoms higienos normoms !
Na aš nesuprantu, kaip yra pildoma vilniečio kortelė didlaukio g. Prie iki? Vyras pildė 5e, tuščia. Aš vakar pildziau 2e, tuščia.... Gal išmokykit jas pildyti korteles???
Skundų rašyti nepratęs, bet jau ne pirmą kartą spaudos kioske kalvarijų gatvėje (prie pat tauragnų stotelės) mane labai nemaloniai aptarnauja senyvo amžiaus moteriškė šviesiais plaukais.Kaskart atėjęs apsipirkti esu priverstas laukti kol gerbiamoji pakalbės telefonu ar sutvarkys savo reikalus (dažniausiai net nesusijusius su darbu) Šiandieną atėjau nusipirkti cigarečių, turėjau laukti 10minučių kol gerbiamoji pakalbės telefonu ir ateis aptarnauti (žmonių eilėje nebuvo (bent tiek)), ne kartą pas tą pačią pardavėją ilgai pralaukęs kol ji pagaliau ateis aptarnauti esu pirkęs cigarečių, kaskart prašydavo asmens dokumento (man 22 akivaizdžiai matosi kad pilnametis) ir kiekviena kart parodydavau.Šiandien kai norėjau isigyti prekę ji pasižiūrėjo į mane tarsi prisiminė iš anksčiau, pamatė kad pinigus laikiau rankoje, todėl specialiai 10karta vėl paprašė dokumento, kurio neturėjau su savimi.Tai ir nepardavė.Tiesiog privertė laukti eilėje 10minučių kol pakalbės telefonu.Savo patirtį vertinu - visiškas laiko sugaišimas ir tokie darbuotojai neturėtu dirbti darbo su klientais.Tikiuosi kad priminsite šiai darbuotojai bendravimo su klientais nuostatas.
Niekada nerašau skundų, tiesiog numoju ranka ir palinkiu karmos
Niekada nerašau skundų, tiesiog numoju ranka ir palinkiu karmos
Kasdien vazineju is Marijampoles autobusu stoties ir kai pamaciau kiosko viduje pardaveja rukancia, likau sokiruota. Ruko vos praverus duris. Juk viduj viskas persisunkia cigareciu dumais. Kaip galima ka nors pirkti ten? Gal jauciasi nebaudziama ir visagale...
Atejau pas darbuotoja su klausimu apie su vilnecio kortele ivikusi nesusipratima, jinai atsake i mano klausima bet nesustojo sneketi tapacia tema, paprasiau jos parduoti man vienkartini bilieta (senai nesu vikes viesojiu transportu ir nezinau kad vienkartiniu bilietu jau nepradavineja), ponia pradejo neadekvaciai reagoti ir sneketi toliau apie jau aiskia man tema, tiktais po geru keliu minuciu jinai suprato ka as turiu omenije pradejo skenuot bilieta, tada is niekur nieko staiga susinervinus padejo mano pinigus ir bilieta su zodziais "as jums nieko nepildisiu ir jus nesuprantate ko norite" as kelis kartus bandziau ja nuraminti sakidamas kad jus man jau atsakete i klausima ir as jusu tiesiog prasau ideti eura i e., pinigine, po to jinai man pagrasino iskviesti policija, tai buvo labai neadekvatu, izeide mane, ir labai nemaloniai bendravo su manimi ko as tikrai nesitekau kaip klientas. Laukiu jusu skambucio arba atsakimo i elektronini pasta, prasau bent jau pakartoti jusu darbuotojui bendravimo su klientais kursus. Zemiau turiu foto kiosko numerio kuri nufotgrofaves turejau vel isklausit galimai senatvisko marazmo ir isgaist savo laika veltui. Likau be aptarnavimo ir su labai sugadinta nuotaika jauciosi kad is manes pasisaipe. Turetumete tureti video irasus is kiosko vidaus, iviko viskas apie 17:20, birzelio 2d.
Sveiki, sį rytą pirkau dvi kavas (Klaipėda, Naikupės g.prie "Maximos"), , įprastai cukraus dedames po tris, bet mums pardavėja atsakė, kad limitas yra du vnt.cukraus, neradom kompromiso, -limitas nustatytas pardavėjos, ar firmos, manau, tikrai, yra geriančių kavą, su daugiau cukraus, pardavėja taupo, neaišku, kieno sąskaita? (Kiyi geria gi be cukraus????)
Šiandien apie 8.20 ryto Debreceno gatvėje prie 16 namo esančio "Lietuvos Spauda" (netoli "MAXIMOS") kioske pirkau du pakelius cigarečių.Padaviau 7 eurus su centais metalinias euraus ir po 20 ct. Pardavėja trumpai kirptais šviesiais plaukais pradėjo šaukti:"Jus juokaujat?O jeigu aš jums grąžą duočiau metalu?Ar patiktų?"Nusišipsojau ir pasakiau kad man būtų vienodai, nes tai pinigai."Patikrinam?Duokit man 50 eurų o aš jums grąžą atmesiu metalu.Ar patiktų jei jums kas nors duotų metalinių pinigų?Niekam nepatinka gauti metalo, tik čia nešat, baikit nešti metalo!"-Šaukė pardavėja.Ramiai pasakiau kad turėsite smulkių pinigų iš ryto, ir čia nėra tokia didelė suma, o žmonių yra visokių, visiem neįtiksi.Pardavėja atsakė kad visi žmonės vienodi. Darau išvadą kad toks darbas kaip bendravimas su žmonėmis ją erzina, tai galima dirbti miške skinti grybus kur nėra klientų aptarnavimo standartų, ir darbas raminantis nervus.
Labas rytas. Kioskas lietuvos spauda simonaitytes gatveje klaipedoje pardaveja 2019.07.13 diena prieijus ir paprasius kavos ir akcijos prekes prie kavos pradejo atidarineti stalcius zvalgyties po to sako nieko neturiu ka jus norite? Ar tai NORMALU? Nieko kad noriesi greit nusipirkti kol lauko autobuso o ne tokio apyarnavimo
Sveiki, turiu pranesti, kad kalvariju g., prie turgaus lietuvos spaudos kioske dirba lb nemaloni pardaveja. Priejus prie kiosko norejau papildyt vilniocio kortele, bet pardaveja isdeliojo ledus, ir net nekreipe demesio, tada as ja pakvieciau, kadangi neuzilgo turejo vaziuot mano autobusas, bet jinai labai pyktai atsake, kad turi isdeliuot ledus, teks palaukt ir uzdare langeli. Tai dabar pasakykit, kas per darbuotojas pas Jus dirba, jei neaptarnauja ir taip izuliai elgiasi su klientais. Lauk tokius, tegul sena pensininke namie sedi. Tikiuosi atkreipsit i tai demesi.
Klaipedoje, kauno g.stoteleje dirba labai nekompetetinga, pastoviai viskuo nepatenkinta pardaveja sviesiais plaukais.nusitryne numeris ant el.korteles, ji pati pasake uzsirasyt kad galetu ivest ranka ir taip.papildytu kortele, siandien ateinu, paduodu kortele o ji ant manes pradeda liet pykti, ar negaliu kitos korteles nusipirkt, kiek ji cia gali ranka vest pastoviai...nu atsiprasau, pildau kortele gal 1karta per 2-3 menesius, ir tokios replikos.is pat ryto sugadinta nuotaika.ir pastoviai jai viskas negerai, dukrai grazos nedadave o pradejus aiskintis isteriskai rekia.kaip gali dirbt isvis toks zmogus?
2019.05.31 apie 14 val. ėjau pasipildyti Vilniečio kortelės sąskaitą į kioskelį, esantį Savanorių pr. 62 už 5.80 eurus, daviau 5 eurus, pasiėmė, nusinešė ir atsisveikino su kolege. Daviau papildomai 1 eurą, grįžusi sako-kaina-5.80. Sakau, kad daviau 5 eurus. Sako-neatsimenu, kad davėt, reiškia nedavėt. Pradėjo skaičiuoti 5 min. visus banknotus, vėliau sako, kad tikrai nedaviau. Nenorėdamas gaišinti kitų laiko dėl, , dingusių" 5 eurų daviau kitus 5 eurus. Man papildė sąskaitą. Papildžiusi sako-neapgaudinėkit, aš viską matau; pagalvojo, kad bandžiau apgauti. Davė 20 centų grąžą ir atsisveikinome. Kiti 5€ kaip į vandenį. Pinigų atgauti nesiekiu, tačiau jaučiuosi apgautas darbuotojos.
Šiendien Klaipedoi lietuvos spaudoi pirkau saskaitos papildima laukininku gatvei. Ant pildyk papildimo buvo uzrasita akcija. Perki papildima BENT uz 5 eurus LION šokoladukas dovanu. Tai va nusipirkau papildima uz 10eu ir klausiu kur akcija kodel nedupdat sokolado. Man tokiu grieztu tonu atsake kad reik pirkt uz 5 eu. tada gausit dovana. Iš tokio atsakimo nedgi žmones eilei pradejo joktis. Ir toi pacioi kažkada senai irgi buvo panaši sutiacija tik ne man.Prieš mane stovejo moterys ir pirkosi kažkokius saldainius vel gi perki viena antras dovanu. Ir nachališka pardaveja nedave las priklause palei akcija. Atsakymas buvo toks : reikejo iskart sakyt kad palei akcija perkat. Žodžiu apgaudineja kaip nori. Matyt sau viska pasisavina ir tiek. Labai noretusi kad atstovai imtusi už sios pardavejos
Sveiki, siryt apie 10.30 val. buvau labai nemaloniai aptarnauta spaudos kioske, Klaipedoje P.Komunos g.
Pardavejai Laimai reikia pasimokyti bendravimo kulturos arba keisti darba.Nuotaika sugadinta visai dienai.
Siandien is ryto vaziavo mano pazistama is Baltarusijos i stoti ir islipo Savanoriu prospekte nes reikejo nusipirkt slapiu serveteliu.Nezinau kas pasodino i pardavejos vieta tokia kuri net rusiskai nesupranta zmoguj atsake as jum nieko neparduosiu nes nesuprantu rusiskai vat taip va. Gerai bet tai savanorkei kiek zinau dauguma senivo amziaus zmones kurie nesupranta lietuvishkai tai aip ir jos neaptarnaus??.
Panevezio m.Liepu al.esanciame spaudos kioske dirbanciai darbuotojai noriu padekoti uz malonu aptarnavima, uz patarimus, uz rytine puikia nuotaika. Ačiū jai :-).Daugiau tokiu darbuotoju.
Siandien nuejus i kioska Kaune savanoriu pr. Norejau uz preke atsiskaityti rudais centais nes kitaip neturejau, o malonioji pardaveja man pradejo akis plesyt kad as tau pati galiu pazert rudu centu neturiu kur det as ju.. As apsalus..
Norėčiau pateikti skundą dėl baisaus aptarnavimo Pramogu arenos stoteleje 2019.04.04dieną 11.10val. atėjau pasipildyti elektroninio bilieto ir kioske dirbanti darbuotoja yra labai nemaloni ir visus klientus aptarnaujant negali susilaikyti nuo pyktu replikų. Na, žinote.... Visada stebiuosi žmonių bjaurumu ir paprasčiausiu nemokėjimu bendrauti bet aptarnavime tokie asmenys visai neturėtu dirbti! Buvau labai įžeista ir priimsiu asmeniškai kad man nepažįstamas žmogus nei iš šio, nei iš to pradėjo rėkti, bei ižeidinėti. Rinkites darbuotojus atsakingiau nes toks šlykštus elgesys su žmonėmis turėtu turėti pasekmes.
Siandien spaudos rumai stoteleje 14.03 val kazkur priejau papildyti vilniecio korteles pries mane stovejo vyras norejo kavos nusipirkti atsigerti bet langelis buvo uzdarytas nes pardaveja kalbejo telefonu savo reikalais net nereagavo nors buvo beldziama i langeli vyras liko be kavos atidare langeli ir toliau kalbejo telefonu aptarnavo tik pabaigus kalbet pakol balso pakelti reikejo moteriske senyvo amziaus su akiniais tamsiu plauku pasiziurekite kokia darbuotoja neatsakinga turite
Šiandien, kovo 23d savanorių pr šalia Maximos esančiame kioske norėjau nusipirkti laikraščių. Pardavėja pareiškė, kad Respublikos neturi. Tai buvo apie 10-30val. Apie 12 val atėjau sumokėti už telekomunikacijos paslaugas. Kioskininkė nesugebėjo priimti įmokų. Respublikos laikraštis gulėjo ant prekystalio. Nuėjau į kioską Lietuvos spauda kitoje savanorių pr. pusėje ir puikiausiai sumokėjau mokesčius. Visada naudojausi šąla Maximos esančio kiosko paslaugomis. Puikiai visada aptarnauja o jau ne vienerių metus dirbančios Kioskininkė. Labai nusivyliau naujos darbuotojos nekompetencija ir nesugebėjimo net atsiprašyti už nemokšiškumą
Vilniuje Tako stotelėje dirba labai nemaloni jauna tamsiaplaukė mergina, nuolat maivosi ir išsidirbinėja. Po jos aptarnavimo jaučiuosi labai nemaloniai ir susierzinusi iš ankstaus ryto. Mano pasiūlymas jai "jei nepatinka darbas tai ir NEDIRBK JO".
Parko gatvėje prie žiedo maximos dirba labai nemaloni moteriškė (violetiniais plaukais). Grubiai ir įžūliai bendrauja, įžeidinėja vaikus.
Esu sokiruota grubiu Jusu darbuotojos elgesiu.2019.02.18 apie 17val Klaipedos Kauno stoteleje norejau pasipildyti autobuso pravaziavima.Priejus prie kioskelio, jis pasirode tuscias taciau sviesa dege.Taip prastovejusi apie minute, pastebejau kasininkes galva palindusia po prekystaliu.Pabaladojusi i langeli, pamaciau, kad ji pakele galva ir agresyviu tonu atsove kad DABAR NEGALI.Taigi uz tai ji ir gauna atlyginima, kad aptarnautu pirkejus, o ne lindetu po prekystaliu ir nekreiptu demesio i klientus.Teko eiti iki kito kioskelio nes taip ir nesupratau kiek laiko man teks laukti pokol ji teiksis mane aptarnauti...
Sveiki !Labai noriu pagirti Jusu darbuotoja dirbancia karoliniskese kioske priesais sodra.Labai maloniai aptarnauja paaiskina kas buna neaisku su mokesciais visada su sypsena.Matosi kad zmogus myli sita darba :)
Norėčiau pateikti skundą dėl baisaus aptarnavimo lazdynuose esančio kiosko priešais AIBĖ. 2019.01.22. dieną 11.10val. atėjau pasipildyti elektroninio bilieto ir kioske dirbanti darbuotoja yra labai nemaloni ir visus klientus aptarnaujant negali susilaikyti nuo pyktu replikų. Prieš mane eilėje stovėjusi garbaus amžiaus senolė apmokėdema sąskaitas dar pasitikslino dėl šalto vandens, bet darbuotoja taip grubiai kalbėjo ir kažką burbedama atsakė - gi parašyta! Senoliai teko net atsiprašyti dėl to kad gerai namato. Manau tai yra labai bjaurus elgesys su bet kuriuo žmogumi. Mane aptarnujant sulaukusi skambučio ir greitai pakėlusi ragelį atakiau į klausimą ir jį padėjau. Darbuotoja matomai įsižeidusi už mano tokį poelgį nuėjo toliau ir atsisėdusi kažką burbejo. Tuo tarpu aš stoviu su savo mokėjimo kortele ir laukiu kol galėsiu susimokėti, neislaukusi jokio atsako - pasiteiravau. Tada ir prasidėjo :))) man buvo paaiškinta, kad senai aparatas paruoštas, kad poniai neįdomu mano pokalbių klausyti ir pati kalta kad negirdžiu (tiesa sakant tikrai turiu klausos problemų su viena ausimi). Na, žinote.... Visada stebiuosi žmonių bjaurumu ir paprasčiausiu nemokėjimu bendrauti bet aptarnavime tokie asmenys visai neturėtu dirbti! Buvau labai įžeista ir priimsiu asmeniškai kad man nepažįstamas žmogus nei iš šio, nei iš to pradėjo rėkti. Rinkites darbuotojus atsakingiau nes toks šlykštus elgesys su žmonėmis turėtu turėti pasekmes. P.s eilės už manęs nebuvo ir tikrai niekam nesutrukdė mano 30 sekundžių trukęs pokalbis.
Norėčiau išsiaiškinti ar jūs savo darbuotojus apmokinate, bent elementarios etikos. Pačiai yra tekę dirbti aptarnavimo sferoje ir niekada, pabrežiu NIEKADA sau neleisdavau kalbėti nepagarbiai su klientais.
Šiauliuose prie respublikinės ligoninės esantis kioskas. Atėjau nusipirkti cigarečių, ten dirbanti ponia kažka suvabėjo sau po nosim, nieko nesupratau, pasiūlė gumos, kavos atsisakiau, tuomet nustūmė mano 50 euru ir sako neparduosianti, likau nesupratus. Sako neturiu grąžos, aš bandau ieškoti smulkiau, ji man sako gi sakei neturi, tai blin ir neturiu, tuomet ji sako neparduodu, na kaip gali neparduoti, ji pradėjo isterikuoti, aiškinti, kad inkasavo kasa, iš kasos ištraukė 50 euru, sako va kiek turiu, dar draskos, aš sakau kad nesidraskytu, nekeltu isterijų, o ji man norėsiu ir draskysiuos. Na neturiu žodžių. Tai va norėčiau išsiaiškinti, kurioje vietoje čia yra mano broblema, kad ji būtent ten dirba (nes man liepė žiūrėti kur ji dirba), kur mano problema, kad neturi gražos, tai tegu išsikeičia po velnių, ir kodėl aš turiu klausytis jos isterijų. Noriu paaiškinimo, ir tikrai taip nepaliksiu. Niekada nebepirksiu iš šių kioskeliu ir visai giminei bei draugams papasakosiu, kad kojos i šitą kioską nekeltų, žinoma paviešinsiu ir feisbuke, bei inetagrame ir bandysiu kreiptis į žiniasklaidą, niekad neteko susidurti su tuo, kad tave žemintu tave aptarnaujanti kiosko darbuotoja, dar tokios neetikos niekur nemačiau. Baisu!
Sveiki. Buvau labai nustebinta, kad nepavyko įsigyti kišeninio kalendoriaus sausio 15 dieną. Darbuotoja paaiškino, kad pernai lapkričio mėnesį jau buvo išpirkti. Įprasrai sausio viduryje, jeigu neišparduodami, kalendoriai yra grąžinami atgal. Ar tai nėra keista praktika? Juk logiška šių metų kalendorius įsigyti visus metus, tuo labiau kišeninius, kurpie neužima daug vietos kioskuose. Buvo paaiškinta kad tokia praktika galioja virš 10 metų.
Laba diena, esu sokiruotas kokia pikta ir nemandagi tetule dirba Gerosios vilties st. i santariskiu puse Spaudos kioske (11:40). I darbuotoja kreipiausi su sypsena ir mandagiai, o ji atsakyneja piktai, nepatenkitai, pacituosiu "maziau kalbu, daugiau darbu - nebeklausinek, pamatysi", kai paklausiau kiek kainuos papildyti vilniecio kortele ir dar keliu klausimu. Jei jai nepatinka darbas, padekit rast jei kuri dirbs su sypsena:) o jei bloga diena jai, galit perduot kad nereikia jos gadinti kitiem, meditacija jai puikiausiai sueitu;) geros dienos
Sveiki, esu nepatenkinta moterimi, kuri dirba spaudos kioske prie senojo turgaus stotelės. Laimėjau “pergalės” šokoladą, gaudama laiškelį su pranešimu, jog galiu jį atsiimti, bet darbuotoja man jo nedavė. Rodžiau taisykles jai, jog viskas atitinka, bet net skaityti atsisakė ir nuvijo į kitą kioską.. (Tiesa, lapelis susiglamžęs, bet tai nieko nemeičia)Nesuprantu ar visur čia taip bus, ar darbuotoja tokia tik pasitaikė nemaloni ir nepareiginga...
Paprašius isgryninti pinigus is Payseros mobiliosios pinigines, man dauguma kiosku pareiske, jog turiu but 18metu. Paklauses Payesera administratoriu... Prikabinu faila. Klaipeda Taikos pr.

ALMA
Didmeninė prekyba kanceliarijos prekėmis, PINOKIS

Adresas: H. Manto g. 4-21, LT-92133 Klaipėda.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; didmeninė prekyba; dovanos; galanterija; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės.
Alma |Pinokis| Didmeninė ir mažmeninė prekyba El.parduotuvė www.alma.lt Per 25 metus tapo viena pagrindinių mokyklinių ir biuro reikmenų tiekėjų Lietuvoje. Įmonė valdo 8 mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą bei didmeninės prekybos ir biurų aptarnavimo padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Siūlome platų pirkėjų...
Rutana
Adresas: Ryšininkų g. 6-112, LT-91117 Klaipėda.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; didmeninė prekyba; kompiuteriai ir programinė įranga; odos gaminiai.
UAB „Rutana“ – raštinės prekių prekybos įmonė. Kompanijos privalumai – prekių kokybė, patrauklios kainos, patikimumas, aukšta aptarnavimo kokybė. Mes prekiaujame pasaulinėje rinkoje pripažintomis, kokybiškomis biuro prekėmis tokių gamintojų kaip: Schneider, Esselte, Novus, 3M, Faber-Castell, Citizen, Milan, Leitz...
Baltic Digital Printing
PLATAUS FORMATO SPAUDA IR REKLAMOS GAMYBA

Adresas: V. Sirokomlės g. 36, Nemėžio k., LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; stiklas ir jo gaminiai; tara, pakuotės; žiniasklaida.
GAMINIAI IR PASLAUGOS Reklamos gamyba Reklamos montavimas Reklaminių konstrukcijų projektavimas Prekybos centrų iškabų gamyba Prekybos centrų iškabų montavimas Lauko stendų gamyba Lauko stendų montavimas Renginių scenos Spauda ant tento Spauda ant tinklo Spauda ant laminuoto tento Spauda ant lieto tento Spauda ant...
Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA| IT SPRENDIMAI | LED LAUKO ŠVIESTUVAI

Adresas: S. Stanevičiaus g. 96A, LT-07103 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ pagrindinės veiklos sritys: biuro įrangos pardavimas ir jos nuoma, elektros instaliacija ir silpnosios srovės, telekomunikacijos, IT paslaugos, inžineriniai sprendimai, išskirtinio dizaino lauko apšvietimo sistemos ir LED lauko šviestuvai. BIURO ĮRANGA Kopijuokliai, spausdintuvai Biuro...
Echo Stamp
STAMPLINE | Verslo Dovanos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 29A, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; kanceliarijos prekės; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
UAB "Echo Stamp" STAMPLINE - patikimi ir atsakingi verslo dovanų ir suvenyrų gamintojai, dirbantys nuo 1993 metų. Dirbame su verslo įmonėmis, valstybės, visuomeninėmis įstaigomis bei organizacijomis. Mūsų pasiūloje įvairios verslo dovanos, suvenyrai, reklamos dovanos: tušinukai, puodeliai, skėčiai, nešiojamos...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?