Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos spauda, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos spauda

Atsiliepimai apie Lietuvos spauda, AB

Išregistruotas: likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos spauda, AB

Siandien nuejus i kioska Kaune savanoriu pr. Norejau uz preke atsiskaityti rudais centais nes kitaip neturejau, o malonioji pardaveja man pradejo akis plesyt kad as tau pati galiu pazert rudu centu neturiu kur det as ju.. As apsalus..
Norėčiau pateikti skundą dėl baisaus aptarnavimo Pramogu arenos stoteleje 2019.04.04dieną 11.10val. atėjau pasipildyti elektroninio bilieto ir kioske dirbanti darbuotoja yra labai nemaloni ir visus klientus aptarnaujant negali susilaikyti nuo pyktu replikų. Na, žinote.... Visada stebiuosi žmonių bjaurumu ir paprasčiausiu nemokėjimu bendrauti bet aptarnavime tokie asmenys visai neturėtu dirbti! Buvau labai įžeista ir priimsiu asmeniškai kad man nepažįstamas žmogus nei iš šio, nei iš to pradėjo rėkti, bei ižeidinėti. Rinkites darbuotojus atsakingiau nes toks šlykštus elgesys su žmonėmis turėtu turėti pasekmes.
Siandien spaudos rumai stoteleje 14.03 val kazkur priejau papildyti vilniecio korteles pries mane stovejo vyras norejo kavos nusipirkti atsigerti bet langelis buvo uzdarytas nes pardaveja kalbejo telefonu savo reikalais net nereagavo nors buvo beldziama i langeli vyras liko be kavos atidare langeli ir toliau kalbejo telefonu aptarnavo tik pabaigus kalbet pakol balso pakelti reikejo moteriske senyvo amziaus su akiniais tamsiu plauku pasiziurekite kokia darbuotoja neatsakinga turite
Šiandien, kovo 23d savanorių pr šalia Maximos esančiame kioske norėjau nusipirkti laikraščių. Pardavėja pareiškė, kad Respublikos neturi. Tai buvo apie 10-30val. Apie 12 val atėjau sumokėti už telekomunikacijos paslaugas. Kioskininkė nesugebėjo priimti įmokų. Respublikos laikraštis gulėjo ant prekystalio. Nuėjau į kioską Lietuvos spauda kitoje savanorių pr. pusėje ir puikiausiai sumokėjau mokesčius. Visada naudojausi šąla Maximos esančio kiosko paslaugomis. Puikiai visada aptarnauja o jau ne vienerių metus dirbančios Kioskininkė. Labai nusivyliau naujos darbuotojos nekompetencija ir nesugebėjimo net atsiprašyti už nemokšiškumą
Vilniuje Tako stotelėje dirba labai nemaloni jauna tamsiaplaukė mergina, nuolat maivosi ir išsidirbinėja. Po jos aptarnavimo jaučiuosi labai nemaloniai ir susierzinusi iš ankstaus ryto. Mano pasiūlymas jai "jei nepatinka darbas tai ir NEDIRBK JO".
Parko gatvėje prie žiedo maximos dirba labai nemaloni moteriškė (violetiniais plaukais). Grubiai ir įžūliai bendrauja, įžeidinėja vaikus.
Esu sokiruota grubiu Jusu darbuotojos elgesiu.2019.02.18 apie 17val Klaipedos Kauno stoteleje norejau pasipildyti autobuso pravaziavima.Priejus prie kioskelio, jis pasirode tuscias taciau sviesa dege.Taip prastovejusi apie minute, pastebejau kasininkes galva palindusia po prekystaliu.Pabaladojusi i langeli, pamaciau, kad ji pakele galva ir agresyviu tonu atsove kad DABAR NEGALI.Taigi uz tai ji ir gauna atlyginima, kad aptarnautu pirkejus, o ne lindetu po prekystaliu ir nekreiptu demesio i klientus.Teko eiti iki kito kioskelio nes taip ir nesupratau kiek laiko man teks laukti pokol ji teiksis mane aptarnauti...
Sveiki !Labai noriu pagirti Jusu darbuotoja dirbancia karoliniskese kioske priesais sodra.Labai maloniai aptarnauja paaiskina kas buna neaisku su mokesciais visada su sypsena.Matosi kad zmogus myli sita darba :)
Norėčiau pateikti skundą dėl baisaus aptarnavimo lazdynuose esančio kiosko priešais AIBĖ. 2019.01.22. dieną 11.10val. atėjau pasipildyti elektroninio bilieto ir kioske dirbanti darbuotoja yra labai nemaloni ir visus klientus aptarnaujant negali susilaikyti nuo pyktu replikų. Prieš mane eilėje stovėjusi garbaus amžiaus senolė apmokėdema sąskaitas dar pasitikslino dėl šalto vandens, bet darbuotoja taip grubiai kalbėjo ir kažką burbedama atsakė - gi parašyta! Senoliai teko net atsiprašyti dėl to kad gerai namato. Manau tai yra labai bjaurus elgesys su bet kuriuo žmogumi. Mane aptarnujant sulaukusi skambučio ir greitai pakėlusi ragelį atakiau į klausimą ir jį padėjau. Darbuotoja matomai įsižeidusi už mano tokį poelgį nuėjo toliau ir atsisėdusi kažką burbejo. Tuo tarpu aš stoviu su savo mokėjimo kortele ir laukiu kol galėsiu susimokėti, neislaukusi jokio atsako - pasiteiravau. Tada ir prasidėjo :))) man buvo paaiškinta, kad senai aparatas paruoštas, kad poniai neįdomu mano pokalbių klausyti ir pati kalta kad negirdžiu (tiesa sakant tikrai turiu klausos problemų su viena ausimi). Na, žinote.... Visada stebiuosi žmonių bjaurumu ir paprasčiausiu nemokėjimu bendrauti bet aptarnavime tokie asmenys visai neturėtu dirbti! Buvau labai įžeista ir priimsiu asmeniškai kad man nepažįstamas žmogus nei iš šio, nei iš to pradėjo rėkti. Rinkites darbuotojus atsakingiau nes toks šlykštus elgesys su žmonėmis turėtu turėti pasekmes. P.s eilės už manęs nebuvo ir tikrai niekam nesutrukdė mano 30 sekundžių trukęs pokalbis.
Norėčiau išsiaiškinti ar jūs savo darbuotojus apmokinate, bent elementarios etikos. Pačiai yra tekę dirbti aptarnavimo sferoje ir niekada, pabrežiu NIEKADA sau neleisdavau kalbėti nepagarbiai su klientais.
Šiauliuose prie respublikinės ligoninės esantis kioskas. Atėjau nusipirkti cigarečių, ten dirbanti ponia kažka suvabėjo sau po nosim, nieko nesupratau, pasiūlė gumos, kavos atsisakiau, tuomet nustūmė mano 50 euru ir sako neparduosianti, likau nesupratus. Sako neturiu grąžos, aš bandau ieškoti smulkiau, ji man sako gi sakei neturi, tai blin ir neturiu, tuomet ji sako neparduodu, na kaip gali neparduoti, ji pradėjo isterikuoti, aiškinti, kad inkasavo kasa, iš kasos ištraukė 50 euru, sako va kiek turiu, dar draskos, aš sakau kad nesidraskytu, nekeltu isterijų, o ji man norėsiu ir draskysiuos. Na neturiu žodžių. Tai va norėčiau išsiaiškinti, kurioje vietoje čia yra mano broblema, kad ji būtent ten dirba (nes man liepė žiūrėti kur ji dirba), kur mano problema, kad neturi gražos, tai tegu išsikeičia po velnių, ir kodėl aš turiu klausytis jos isterijų. Noriu paaiškinimo, ir tikrai taip nepaliksiu. Niekada nebepirksiu iš šių kioskeliu ir visai giminei bei draugams papasakosiu, kad kojos i šitą kioską nekeltų, žinoma paviešinsiu ir feisbuke, bei inetagrame ir bandysiu kreiptis į žiniasklaidą, niekad neteko susidurti su tuo, kad tave žemintu tave aptarnaujanti kiosko darbuotoja, dar tokios neetikos niekur nemačiau. Baisu!
Sveiki. Buvau labai nustebinta, kad nepavyko įsigyti kišeninio kalendoriaus sausio 15 dieną. Darbuotoja paaiškino, kad pernai lapkričio mėnesį jau buvo išpirkti. Įprasrai sausio viduryje, jeigu neišparduodami, kalendoriai yra grąžinami atgal. Ar tai nėra keista praktika? Juk logiška šių metų kalendorius įsigyti visus metus, tuo labiau kišeninius, kurpie neužima daug vietos kioskuose. Buvo paaiškinta kad tokia praktika galioja virš 10 metų.
Laba diena, esu sokiruotas kokia pikta ir nemandagi tetule dirba Gerosios vilties st. i santariskiu puse Spaudos kioske (11:40). I darbuotoja kreipiausi su sypsena ir mandagiai, o ji atsakyneja piktai, nepatenkitai, pacituosiu "maziau kalbu, daugiau darbu - nebeklausinek, pamatysi", kai paklausiau kiek kainuos papildyti vilniecio kortele ir dar keliu klausimu. Jei jai nepatinka darbas, padekit rast jei kuri dirbs su sypsena:) o jei bloga diena jai, galit perduot kad nereikia jos gadinti kitiem, meditacija jai puikiausiai sueitu;) geros dienos
Sveiki, esu nepatenkinta moterimi, kuri dirba spaudos kioske prie senojo turgaus stotelės. Laimėjau “pergalės” šokoladą, gaudama laiškelį su pranešimu, jog galiu jį atsiimti, bet darbuotoja man jo nedavė. Rodžiau taisykles jai, jog viskas atitinka, bet net skaityti atsisakė ir nuvijo į kitą kioską.. (Tiesa, lapelis susiglamžęs, bet tai nieko nemeičia)Nesuprantu ar visur čia taip bus, ar darbuotoja tokia tik pasitaikė nemaloni ir nepareiginga...
Paprašius isgryninti pinigus is Payseros mobiliosios pinigines, man dauguma kiosku pareiske, jog turiu but 18metu. Paklauses Payesera administratoriu... Prikabinu faila. Klaipeda Taikos pr.
Sveiki kur man kreiptis katik pasipildziau pravaziawima 10bilieteliu kasinininke girta kaip tapke vos pastovi papilde ale 10biloeteliu ismuse ceki kad tik 50centu papilde.graza atmete kaip uz 10kad butu papildzius skubejau nes i darba reikwjo lipti o autobusa.kur man dabar kreiptis ir pranesti kad ji mane apgawo ir dar girta dirba
Laba diena.Esu šokiruota Spaudos kiosko (Dariaus ir Gireno g.9-1, priešais Naujininkų Maximos 2018-21 13.14) darbuotoją.Norisi tikėti, kad jai bus paaiškinta apie mandatų aptarnavimo elgėsi bei bendravimo su klientais etiką.Aptarnaujant apmokėjimą už būsto atsiskaitymo knygelę, įžūliai ir nemandagiai bendravo, kėlė balsą ir atsikalbinėjo, atsakinėjo klausymų į klausymą. Leido sau sakyti klientui tokios frazos- "Ką jūs pirmą kart mokate, stovėkit ir tylėkit", komentuodama sekančiam klientui, kad jai blogai prasidėjo dieną ir tt.Aptarnavimo etikos kultūrą žemiausias lygį.
Sveiki norejau pranest savanoriu prospekte priesais maksima pirkau dabar 6kava kaip parasyta turi buti nemokama bet pardaveja paeme pinigus ceki iskart suglamze ismete as nespejau nieko pasakyt net noriu pranest kad pas jus dirba nesaziningi zmones labai nusiviliau
Viršuliškese vilniuje, prie mados kioskas dirba belekaip. Pardavėjoms turbūt nuo nuotaikos priklauso, kada ateiti. Kažkokia nesąmonė. Kaip pasipildyt talonelius, ar kavos.
Niekaip negaliu suprasti, kodėl penktadienį (06.15 d.) 18 val. šis kioskas jau nedirbo - juk vyko kultūros naktis, be to, artėjo savaitgalis - žmonės kažkur eina, o ne namuose sėdi.
Deja, negalėjau pasipildyti el. bilieto 0, 65 Eur už pusvalandį, todėl teko išleisti visus 2 Eur, nes viena transporto priemonė neveža iki reikiamo taško.
Tikriausiai tikrai belieka el. bilietus visada pildyti tik internetu, nes žmogus negali pasitikėti net nurodytu darbo laiku...
Laba diena. Norėčiau išsiaiškinti, nuo kada prekes vietoje negrąžinamos? Šiendien 05.24 Architektų g. LS kioske prie Iki paparčio įsigijau preke, kuriai taikoma akcija 2 uz tam tikra kaina. Pardaveja pateike viena preke, poto kai pasakiau kad pas juos yra akcija (ko ji matyt pati nežinojo), man buvo pasakyta : Jau įmušiau preke, negaliu grąžinti. Čia yra normalu? Ar reikes kreiptis i tam tikras instancijas?
Laba diena, šiandien Vilniau Sk prašiau pardavėjos Taffel rutuliukų raudonos spalvos vietoj jų man davė čipsus raudonos spalvos, kadangi jie buvo raudoni aš neiškarto pastebėjau.Kai pastebėjau atėjau su tėčiu ir pardavėja pradėjo išsisukinėti ir meluoti, kad aš prašiau būtent šitų.Esu nepatenkita senos darbuotojos su trumpais plaukais klausa ir nepripažinimu savo kaltės
Laba diena, esu nepatenkinta Vilniaus stotyje, esančio “Lietuvos spaudos” (esančio prie pat Mcdonald’s) kiosko vyresnio amžiaus darbuotojos elgesiu. Ne vieną kartą esu girdėjusi, ir savo akim mačiusi, jog ji grubiai bendrauja su klientais, porą kartų jos elgesys buvo šokiravęs ir mane pačią, tačiau po šiandienos ryto nesugebėjau tylėti. Situacija buvo tokia: atėjau, pasisveikinau, ji kaip ir visada nutylėjo, paklausiau ar jau yra galimybė papildyti vilniečio kortelę, ji pakeltu balso tonu atsakė man jog nėra ryšio, gi ant lentelės parašyta. Tada man besitraukiant pinigus, kad nusipirkti kitą prekę, ji pradėjo ŠAUKTI jog vilniečio kortelė nepildoma, vos nevydama manęs. Likau su iš pat ryto sugadinta nuotaika, ir net dingo noras kada nors pirkti pas tą darbuotoją. Tikiuosi kada nors jai kažkas paaiškins kaip reikėtų bendrauti su klientais. Ačiū.
sveiki, esu šokiruota Lietuvos spaudos kiosko (savanorių pr. 53) darbuotoja. paklausus klausimo dėl vilniečio kortelės pradėjo ant manęs iš niekur rėkt, sakyt, kad protu naudočiaus, "ką, ir taip neaišku, čia gi viskas akivaizdu, naudokites smegenim" ir t.t. paprašius, kad nerėktų ant manęs, liepė man nevadovaut kaip jai dirbt ir kad ji visai čia nerėkauja. tai yra pasibaisėtinas elgesys su klientais. į klausimą taip ir neatsakė, bilieto nepapildė, teko eit į kitą kioską. norėčiau tikėtis, kad darbuotojai bus paaiškinta apie mandagų elgesį ir bendravimą su klientais.
Sveiki; Pardavejos dirbancios naujoi vilnioj autobusu ziede matyt nemoka sneket tai Dar ir pinigus meto vis ne pro Langli. Jai nebus sutvarkytos kreipsios auksciau
Sveiki esu pasipiktinusi viena darbuotoja dirbancia prie kalvariju g.166 lt spaudos kioske sviesi vyresnio amziaus smulkaus sudejimo kadangi visada kai pas ja pakliuni pastoviai nepatenkinta o man dar sugadino vilniecio kortele ir pastoviai neadekvaciai elgesi kai mano vaikas norejo papildyti kortele tai ji ji isvare ir pasake kad vaiku neaptarnauja.tikiuosi sutvarkysite ja.aciu
Pardavėja dirbanti Kauno spaudos kioske prie Kauno pilies labai nemaloniai aptarnavo šiandien ryte 8:45. priėjusi prie kiosko paprašiau, kad papildytų Kauno kortelę lapkričio mėnesiui. Iš karto apšaukė, kad nepasakiau pilna ar puse kainos. Pradėjo šaukti ir ižeidžiančiai klausinėti, ar kalbėti nemoku ir pan. Toks neadekvatus elgesys man buvo nepriimtinas. Paprašius, kad pateiktų čekį, jog mokėjimas patvirtintas, kadangi atsiskaitinėjau kortele, vėl pradėjo šaukti, kad čekis skirtas jai ir nieko ji nežada man duoti. Keista, kad pardavėja negalėjo atspausdinti mokėjimą patvirtinančios čekio kopijos.
Pramogų arenos st. link Saulėtekio- Norėjau papildyti kortelę, norėjau konsultacijos. Tai ji pradėjo pradėko sakyti, kad čia statuso reikia kažkokio, kai paklausiau kas per statusas nes pirmą kartą susiduriu likau apšaukta....
Jei atvirai, tai koks skirtumas, kas per statusas? Juk noriunpildau bilieteliais, noriu pildau mėnesiniu, ar kiekvieną kartą vis kitą kortele reiks pirkti?
Sveiki, apsipirkinėjau Pilaitės Spaudoje (kitoj gatvės pusės Rimi). Vien todėl, kad blogai iš pirmo karto suvedžiau kortelės pin, likau apstaugta ir apšaukta pardavėjos.. žmonės aplink tik juokino. Ir jau kelintą kartą moterėlė tamsiais plaukais, mėgsta pašūkalioti! 2017-06-29
Noriu paskusti lietuvos spaudos kioska kuris yra prie Vetrunges pasazo Klaipedoje. Buvau atejusi nusipirkti cigareciu ir man n epardave, nes ant kazkokio mazo lapelio pati tikriausiai pasirase, kad neparduoti nuo 1999m, esu pilnamete, kitos to paties kiosko darbuotojos parduoda o su kita taip buvo du sykius. Pardaveja yra garbingo amziaus. Turbut tas lapelis yra is praeitu metu.
Sveiki, atėjau nusipirkti cigarečių ir atitinkamai paprašė pateikti dokumentą. Aš jį pateikiau, tačiau pardavėja 10minučių bandė suskaičiuoti kiek man metų, išsitraukus skaičiuotuvą nežinojo kaip suskaičiuoti, tai nusprendė kažkam pasiskambinti kas irgi užtruko pakankamai ilgai, nes neprisiskambino. Nesuprantu kaip žmogus gali dirbti su pinigais jeigu nesugeba iš 2017 atimti 1998 :)))
Laba diena, pasipildziau Vilniecio kortele kioske prie Santaros kliniku, bet korteleje pinigu nera, as esu labai nepatenkinta jaunos pardavejos darbu (2017.06.02 15:30~16:00).
Kioskas Klaipedoje Vingio g. 29 dirba neaiskiu grafiku. Nuolatos kasininkes arba nera vietoje, arba kioskas isvis uzdarytas. Tenka pirktis bilietus autobuse brangiau. Kioskas buna uzdarytas ir 9 val.ryto, ir 12 dienos, ir 18 vakaro. Niekaip neina suprasti koks gi darbo grafikas. Karta labai skubejome, kioskas buvo atidarytas, bet kasininkes nesimate. Susidare eile, as pabarskinau i langeli. Po keliu minuciu atejo kasininke ir apreke mane, kad negaliu palaukti poros minuciu. As laukiausi tuo momentu, stoveti saltyje nesciai moteriai tikrai jokia pramoga.
Labai dažnai tenka apsipirkinėti "Lietuvos spaudos" kioskuose. Ir visada labai malonus aptarnavimas bei bendravimas yra Taikos pr.55A kioske. Nežinau kasininkės vardo, bet šviesiais plaukais, vidutinio amžiaus. Norėtųsi tokių darbuotojų daugiau. Nes daugumoje kitų vietų net nesinori nieko pirkti, atrodo kad kasininkės daro tau kažkokią paslaugą. O esančiame Taikos 55A visada maloniai esi aptarnaujamas.

Esu labai nusivylęs Jūsų darbuotoja Didlaukio g 59A Baltupiuose. Vyresnio amžiaus moteriškė pastoviai plepa telefonu ir pamiršta savo tiesiogines pareigas. Labai prastas aptarnavinas ir darbo kokybė tokio amžiaus žmonės neturėtų dirbti atsakingo darbo - juk daebuotojai įmonės veidas :)
Labasrytas, jau seniai esu nepatenkinta banduziu g. Lietuvos kiosku. Pirma tai, kad jos pasirodo nieko nemoka nei autobuo bilieta papildyt normaliai, nei kad banko kortele atsiskaityciau, arba apsimeta bukom arba isties niekas ju nemokino dirbti. Tenka man pasakoti ka daryti kad mane aptarnautu. Antra, kad nevisad jas rasi darbo vietoj, arba uzsidaro kas puse valandos, pertrauka sau daro arba telefonu pliurpia istisai. Trecia nemandagumas, šiandien ryte prieš nosi užsidare, kai paejau šalin atsidare kur tai matyta, tvarkykites su savo darbuotojais, žinokit ne pirma ir paskutine skundziuos.
Laba diena, esu labai nepatenkinta kasininke, dirbančia "Lietuvos spauda" kioske, Laukininkų g. 17, Klaipėdoj. Mokant už komunalines paslaugas, kasininkė sumaišė ir pervedė pinigus neteisingam gavėjui, vietoj to kad pripažinti kaltę ir atsiprašyti pasiūlė pasigydit galvą. Po tokių "malonių" žodžių daugiau paslaugomis šito kiosko aš nesinauduosiu. Prašau praveskite MANDAGUMO pamokas savo darbuotojams.
Laba diena.Siandien manes apgavo jusu darbuotaja, dirbanti Kalvariju g.2, Vilnius, Nr 127.Paprasiau papildyti vilnecio kortele-10vntx0, 32.Paeme kortele, pinigus ir dave ceki, kureme parasyta, kad kotele 791241202 yra papildyta.Bet vaziuojant autobusu, patikrinau ir neradau pirktu bilietu kortelyje.Terminalo ID: 53001185, Sesijos ID: 19979315.Kvitas nr95/331547 *0308.Prasau grazinti man pinigus, arba papildyti kortele.Laukiu sprendymo.
labas rytas,
Esu labai nepatenkinta jusu kasininke. Kuri dirba Architektu 34 Spaudos kioske..
ji labai negraziai bendrauja su pirkejais, as atejau vos vos i langele pabarbenau o ji ant manes pradeejo saukti, taip negalima... sugadino is pat ryto nuotaika. jai ji taip su kiekvienu lankitoju tai atsiprasau...
Sveiki noreciau pasakyti kad siandie 15:45 priejau prie LT spaudos kiosko virsuliskiu st Vilniuje. Likau nepatenkinta aptarnavimu kadangi moterys dirbanti su trumpais plaukais buvo nepatenkinta kad priejau su loterijos biletukais atsiimti laimejimu. Pasake kodel cia atejau o ne parduotuvej ten daugiau pinigu ir pan ir tai ne visus patikrino. Manau jei sioj vietoj parduodami biletukai neturetu pardaveja but nepatenkinta kad ateina zmones patikrinti. Sioj situacijoj neturetu taip kalbeti pardaveja nes kaip suprantu tai ieina i jos pareigas, pinigus uz loterijas dave po 0.50€ nesu nieko pries bet manau padare tai specialei.
Gerbiamieji.
Noriu sužimoti, kada bus išgabentas vienas iš dviejų kioskų, esančių Savanorių sustojime, Vilniuje.
Gal laukiate, kada senasis supus, tai ir nereiks jo išgabenti?
Antanas.
Sveiki, Vilniuje, Antakalnyje, prie autobusu žiedo spaudos kioskelyje (2016.08.12. 11.45val) susiduriau su labai nemalonia darbuotoja. Aptarnavimas siaubingas. Paprašiau papildyti du nuolatinius bilietelius, vienas man be nuolaidos, kitas sesei su nuolaida (studentiskas). Kadangi pardaveja nemokejo papildyti nuolatinio (studentisko) susinervino, pradejo piktai bendrauti, tuo tarpu pas ja i kioska atejo kazkoks zmogus ir nieko net nepaaiskinusi kas negerai su papildymu uztrenke pries pat nosi langeli pasakiusi jog negali siuo metu aptarnauti. Likau negavusi paslaudos.
Nesuprantu kaip tokius darbuotojus priima dirbti. Prašau ateityje atsižvelgti koki darbuotojai aptarnauja jusu klientus.
Klaipedoj prie Zemaitijos esanciam Lietuvos Spaudos kioskely susiduriau su pardaveja, kokios tikiuos daugiau nesutikti.nemandagi, isterike, net tyciotis pradejo.esu soke kaip tokie zmones gali dirbti toki darba.siaubas
matau skunkdai dauguma apima vilniu, bet as apie klaipeda trupuciuka pasakysiu musu klaipedos akropolyje Lietuvininkų a. 235 mazajame narvesen parduotuvelej dirba net dvi darbuotojos kuriuos kaip susitariusios tauro akcijos net nera girdejusios ir ir siuncia eiti i "TECHNORAMA elektronikos prekiu parduotuve del tauro tauriu. juokinga net pagalvot kad Tauras pasirase sutarti su narvesen kurie idarbina darbuotojus pagal kazkokius tai kriterijus, vienas is kriteriju jauciu kad moketum pasakyt laba diena ir ir neatrodytum kaip benamis, visa tai jai atitinki tai pilnu tempu jau gali eit darbindits i narvesen ir skaiciuot pinigus. lol :D nuvyle narvesenas
Šiandien (04-28) Lietuvos Spaudos kiosko darbuotoja, dirbanti Saulėtekyje, priešais senosios plytinės stotelę, apie 16:20 itin nemandagiai ir įžūliai (ne)aptarnavo. Situacijos istorija:

paprašiau, kad papildytų e.bilietą 30min, darbuotoja šiek tiek užtruko (nekaltinu, visokių netikėtumų būna), tuomet pamačiau atvažiuojantį autobusą į kurį planavau suspėti. Paprašiau paskubėti, jeigu gali, nes atvažiuoja mano autobusas. Tuomet darbuotoja mane užsipuolė: "ko jūs čia mane vaikot? matot ar nematot, kad va pildau, aš gi negaliu greičiau", bet tai tik pradžia - dar nieko labai blogo nepadarė. Pasakiau taip "juk gražiai paprašiau, negalit tai negalit". Neprisimenu ką ji ten pasakojo, kažkuo kaltino mane, bet galų gale pasakė "išvis nemokat skaičiuot, eikit išmokt skaičiuoti", nes padaviau 50 euro centų monetą IR galų gale man bilieto netgi nepapildė (priežastis - "nemokat skaičiuot, eikit nusipirkt popierinį").
Esu apšalęs šios darbuotojos įžulumu ir neprofesionalumu (jei taip galima pavadinti). Išvada galėtų būti tokia: be galo nemandagi, o ko nors paprašius (tiesiog paprašius) tave užsipuola ir netgi nusprendžia nesuteikti paslaugos, už kurią padavei pinigus. Tikiuosi ši darbuotoja bus atleista iš darbo arba bent jau su ja pašnekėta apie tai, jog klientas ne šuo ir su juo reikia elgtis mandagiai, nerodant savo charizmos bei įžūlumo.
Beje, kadangi darbuotoja papildyti nesugebėjo (nenorėjo), teko pirkti brangesnį popierinį bilietą autobuse - kito pasirinkimo nebuvo.
Basanaviciaus.29a. "Lietuvos spaudos" киоск /рядом с. Костелом/. В прошлом месяце не приняли оплату квартплаты, сказали переписать квитанцию, тк Электросети дали другие данные. В другом вашем киоске в этот же день приняли оплату без проблем. Сегодня в 9 час. опять отказали, какие-то проблемы. Подошла в 9-40 опять:"Извините, интернет не работает". Это ваше бесплатное "извините"...... Зачем нужна такая "рабочая точка", которая не работает, а. "торгует только шоколадками"?
Kaeoliniskese, šalia "tevizijos bokšto" stotelės esančio kiosko darbuotoja informavo kad kupiūrų po 500€ nepriima, labai įdomu nuo kada?
Kadangi šiandien 2016.03.25 aplinkiniuose mano mikrorajono kioskuose nebebuvo likę man reikalingos prekės, radau ir bandžiau ją nusipirkti Panevėžyje, Statybininkų g. šalia PC "Žara" esančiame spaudos kioske. 13.45 val. jis buvo uždarytas ir pakabintas laikrodis, kad "grįšiu 14.30 val.". Pardavėjos viduje tvarkėsi. Kadangi kiekvienas asmuo turi teisę į pietų laiką, "prastūmusi" laiką aplink esančiose parduotuvėse su savo sunkiais nešuliais (prieššventinis apsipirkimas), sugrįžau 14.25 val. prie spaudos kiosko. Laikrodis buvo pasuktas ir jau rodė: "Grįšiu 15.00 val.". Pardavėjos toliau tvarkėsi. Ne aš viena buvau tokia grįžusi. Buvo ir daugiau klientų. Viena klientė piktinosi, kad nei talonų negalima nusipirkti (priminsiu, kad pas mus Panevėžyje perkant autobuse jie brangesni ir daugelis žmonių gyvena iš minimalių atlyginimų). Kitoje gatvės pusėje prie PC "Maxima" (buvusi "Snaigė") esantis kioskas iš viso nedirbo. Nebelaukiau dar pusvalandžio, nes jau ir taip buvo gaila sugaišto laiko ir dar prieš šventes.
Tai klausimas kas čia pas jus per vidinė tvarka, kad pietūs minimum 1 val 15 min (jei ne ilgiau, nes čia aš tiek pastebėjau)? Ir ar negalima suderint prekių susidėjimo su klientų aptarnavimu, kaip kitos parduotuvės sėkmingai tai daro? Galų gale, ar negalima buvo atsidaryti 5 minutėms, aptarnaut klientus ir toliau tvarkytis? Juk kioske buvo net 2 pardavėjos! P.S. pati dirbu pardavėja.
Labai prasta nuomonė susidarė apie Lietuvos spaudos kiosko darbuotoją Panevėžyje, Basanavičiaus 1 ir Elektros 6 gatvių sankryžos kampe.Ši įžūli darbuotoja atsisakė mane aptarnauti, išplūdo necenzūriniais žodžiais ir liepė pasitraukti nuo kiosko, netrukdyti dirbti.
Prašau priversti ją manęs atsiprašyti ir informuoti, kokią nuobaudą ji gavo.
Jau ne pirmą kartą kyla konfliktinės situacijos su LS kiosko pardavėjomis. Šalia rinktinės g. 42 namo esančiame spaudos kioske dirba 2 pardavėjos. Viena visad vaikšto į pasimatymus arba po kalvarijų turgų, o kita po parduotuves.. visad ateini ir randi uzdaryta kioska, tai po velniu kas nors ten dirbs ar ne???? 11h nuejau uzdaryta, 11.20 ateinu ji duris uzdarineja ir iseina, klausiu - tai jus siandien dirbsit? ji man sugebejo atsaukt susiraukus ka nematai kad iseinu?? po velniu kur bent sioks toks mandagumas ar bent isprusimas?? Tvarkykit pardavėjas...
Šiandien 2016 02 16 dieną 11.53 val. nuėjau į kioską Taikos pr. 11. Paprašiau dviejų šokoladukų pagal vykdomą jūsų akciją už 0.70 cnt. Pardavėja man pasakė kad šokoladukų su šią akciją nebėra. Nors mačiau už stiklo dar buvo šitos akcijos reklama ir buvo reklamuojami šokoladukai. Pagalvojau tiesiog baigėsi ši akcija ir pamiršo nuimti reklamą. Ir aš nieko nesakiau nes nesu žmogus kuris kabinėja akis. Tada paprašiau ką nors už panašią sumą. Paminėjau twix šokoladuką bet man pasakė kad nėra nieko. Tada paprašiau snicers trio už 0.90 cnt. Ir nuėjau. Nors mačiau kad tūrėjo ir twix. Ir už 0.70 cnt mačiau kad tikrai galėjo man pasiūlyti šokoladuką. Pvz už 0.65 ctn. mars. Tiesiog nesupratau pardavėjos motyvų. Nesigilinau. Buvau su leliuku tai nenorėjau užtrukti stovėdama. Tada važinėdamasi užsukau į kitą kioską Taikos pr. 24. 12.07 val. Žiūriu ten irgi už lango kybo ta pati reklama su šokoladukais už 0.70 cnt. Pasiteiravau ar tebevyksta ta akcija. Tai pardavėja kaip ir pasimetė. Tarsi pagalvojo o kodėl ne gi reklama kybo. Bet man kilo tas klausimas nes aš sudidūriau su tuo. Ji man pasakė kad taip ir aš nusipirkau už 0.70 cnt. du šokoladukus twix ir mars. Norėčiau sužinot kodėl ivyko tokia situacija? Turiu abu čekius.

ALMA
PINOKIS

Adresas: Taikos pr. 32A, LT-91235 Klaipėda.
Veiklos sritys: biuro įranga; didmeninė prekyba; dovanos; galanterija; interneto parduotuvės; kanceliarijos prekės; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės.
Alma |Pinokis| Didmeninė ir mažmeninė prekyba El.parduotuvė www.alma.lt Per 25 metus tapo viena pagrindinių mokyklinių ir biuro reikmenų tiekėjų Lietuvoje. Įmonė valdo 8 mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą bei didmeninės prekybos ir biurų aptarnavimo padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Siūlome platų pirkėjų...
Rutana
Adresas: Birutės g. 9, LT-91223 Klaipėda.
Veiklos sritys: biuro įranga; didmeninė prekyba; kanceliarijos prekės; kompiuteriai ir programinė įranga; odos gaminiai.
UAB „Rutana“ – raštinės prekių prekybos įmonė. Kompanijos privalumai – prekių kokybė, patrauklios kainos, patikimumas, aukšta aptarnavimo kokybė. Mes prekiaujame pasaulinėje rinkoje pripažintomis, kokybiškomis biuro prekėmis tokių gamintojų kaip: Schneider, Esselte, Novus, 3M, Faber-Castell, Citizen, Milan, Leitz...
Senamiesčio spaustuvė
Adresas: Savanorių pr. 180, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: gamyba; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
UAB, Senamiesčio spaustuvė 1500 kv. metrų gamybinėse patalpose savo pajegumais galime pagaminti produkcijos spektrą nuo tų pačių 100 vnt. vizitinių kortelių bei kitų standartinių spaudos darbų, iki daugiatūkstantinių žurnalų tiražų, baldinių išstatymų-dekoracijų prekybos centrams, kartoninių pakuočių, plastikinių...
EDMUNDO METALO GAMINIAI
Adresas: Panerių g. 64, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; dovanos; gamyba; importas; kanceliarijos prekės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; ūkio prekės.
Įmonė UAB „Edmundo metalo gaminiai" užsiima plataus asortimento pavienių ir sublokuotų pašto dėžučių gamyba bei platinimu, gamina jų tvirtinimo rėmus, stovus, laikiklius, stogelius, skirtus daugiabučiams, ofisams, biurams, privačių namų gyventojams. Mūsų produktai: Gaminiai iš metalo: metalo konstrukcijos, gamyba...
Baltic Digital Printing
PLATAUS FORMATO SPAUDA IR REKLAMOS GAMYBA

Adresas: V. Sirokomlės g. 36, Nemėžis, LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai; tara, pakuotės.
GAMINIAI IR PASLAUGOS Reklamos gamyba Reklamos montavimas Reklaminių konstrukcijų projektavimas Prekybos centrų iškabų gamyba Prekybos centrų iškabų montavimas Lauko stendų gamyba Lauko stendų montavimas Renginių scenos Spauda ant tento Spauda ant tinklo Spauda ant laminuoto tento Spauda ant lieto tento Spauda ant...

"Eika" renkasi vietas bendrabučiams Vilniuje ir Rygoje
"Eika" renkasi vietas bendrabučiams Vilniuje ir Rygoje 04-20 15:36
Vieną bendrabutį su partneriais Kaune atidariusi nekilnojamojo turto (NT) bendrovė "Eika" šiame sektoriuje mato potencialo, todėl planuoja plėtrą.
Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas
Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas 04-20 15:30
Kai kuriems prekybos tinklams ketinant dirbti pirmąją Velykų dieną, Seimo nariai žada grįžti prie įstatymo pataisų, uždraudžiant jiems dirbti per šventes ir kai kuriais sekmadieniais.
Finansinė laisvė: jos siekiančių daugėja ir Lietuvoje
Finansinė laisvė: jos siekiančių daugėja ir Lietuvoje 04-20 14:42
Ar nebūtų puiku, jei galėtume visą dėmesį koncentruoti į tai, kaip pinigus išleisti, o ne į tai, kaip juos uždirbti?

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%