Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos ryto televizija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos ryto televizija

Atsiliepimai apie Lietuvos ryto televizija, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos ryto televizija, UAB

kiek galima rodyti tuo maskoliu mentiskus - zekiskus serialus ? ''uz visa kas gera, pries visa kas bloga, ir taika visame pasaulyje'', kaip ir cccp, o realiai banditizmas, ir terorizmas visame pasaulyje. kas juos is vis ziuri? dabar rodyt tokius serialus kai mordoras uzpuoles jau visus ka galejo, mazu maziausiai nepadoru. tie kas aiskina kad rusai, arba siuo atveju kinas, neturi nieko bendro su rusijos valdzia, arba dviveidziai melagiai, arba k******i. zmones, 70 procentu maskoliu kaukia pagauti ekstazes, ir pilnai palaiko savo valdzia, kai ju banditai zudo ukrainiecius ! kai sitas isisenejes europos vezys isimes i lietuva, kaip jus manot kiek maskoliu palaikys eilini lietuviu naikinima? as manau 99 procentai. asmeniskai man tie serialai izeidimas.
Kodel LR televiuzija spjauna i televizijos programa ir be jokio ispejimo transliuoja ka nori, o gal mes n esutinkame moketi uz tokias begalines nesamones.
NEPABAIGE RODYT LESNYK IR JAU KITAS SERIALAS, KAIP VISADA
nekenčiu reklamos.
Margarita 2018-08-12 19:43:12
Labiau tiktu pavadinimas < Rusiska televizija>...visi filmai rusu kalba...niekada neziurime, jei kalba tik rusiskai...visai nepasigestume, jei nebutu sios televizijos.
Mano nuomone lietuviškų filmų yra ne tiek daug, kad būtų galima užimti visą laiką, o rusiškai daug kas supranta, tai nieko čia blogo
Buvo laida Nuoga tiesa. Joje susėdę politikos atmatos dergia Lietuvą. Laidoje, kaip mesijai sėdi prorusiški uspaskich, gražulis, šiaip populistas puidokas. Dar laidoje yra astrologė, psichologas ir boba rėkaujanti apie dešiniuosius, kaip blogiečius. Žinoma viskam diriguoja žurnalistikos k...a janutienė. VSD turėtų pradėti tyrimą dėl tokių laidų ir visos lryto televizijos finansavimo iš galimai rytų šalies. Nes taip dergtis gali tik vatnikai arba naudingi idijotai.
Kam reikalinga reklama apie Ciobiskio kapines, ar tai zenklas ir priminimas pensininkams kad jau laikas judeti ju link? O gal noras sukelti neigiamas emocijas ir........ Netinkama reklama -reklamuoti kapines- neigiama reklama. o juk reklamos tikslas tikrai ne tas, laukiu kada neliks tos reklamos ir ramiai ziuresiu televizijos laidas. Siulau pagalvoti, esate jauni ir jei jums kasdien rodytu kaip senstate ir tampate nereikalingi - ar jums tai patiktu?????
Sveiki.noreciau paklausti R.Janutienes ar kartais ji, ar jos pazystami neturi kokios transporto imones?nes tik pradeda kalba apie tolimu reisu vairuotojus iskart iseinama i reklama, o po jos pradeda kita tema.ir kodel visos televizijos nenori rengti laidu apie vairuotojus?aciu.
Lietuvos ryto televizija yra šimtu procentų PRORUSIŠKA ir tai yra faktas.Beveik visi filmai rusiški.Akivaizdi rusijos propaganda.Kaip aš galėčiau šią Tv parodyti, pvz.savo draugams iš užsienio?Visą dieną pigūs rusiški serialai rodomi.
Man gėda dėl šios televizijos.
Žiūriu laidą skirtą seimo rinkimams "Seimo rinkimai 2016". Prieš šiuos debatus nublanksta visos humoro ir šou laidos. Kandidatai ant tiek " atsilupę", nesurezga sakinių ir minties. Daiva Žeimytė, tai gera vedėja, bet jau kandidatai, tai klaikuma. Baisu kokie kandidatai buki eina. Nieko jie nesupranta. Į klausimus atsakinėja vabang, nei pasiruošę nieko. Nesupranta, kaip vyksta pats valdymas. Gaunasi gera pramoginė laida :D
Labai daug reklamu ziurint tiesiogines transliacijas ir per jas daug pasirodymu neimanoma pamatyti. Prasau keiskit poziuri ir rodykit olimpiada o ne reklamas.
sveiki, noreciau, kad atsirastu normalus vertejas is rusu kalbos...o tai parasytas filmas"Miskinis", va ir galvoju, kas per filmas, o cia pasirodo fainas rusu serialas-"Лесник"...tai va-"Eigulys", jug zodziu reiksmes skirtingos....ir tai ne pirmas kartas...
Praziurejau jusu laidos istrauka pavadinta "Norvegų pramanas: tėvai negali bučiuoti vaikų ir sakyti „myliu“" ziauriai susinervinau. Is kur jus tokias nesamones issigalvojat? Ar jus suprantat, kad cia lb rimta propaganda? Norvegijoje zmones buciuoja ir apkabina ir viska daro savo vaikams, ka mes darom, apart juos dauzo ir palikineja automobiliuose karsta diena. Atrodo, kad norit supriesint zmones ir parodyti, kad vakaru vertybes nemums ir prie ruso tai buvo viskas tvarkoje.
Sveiki, ziurint diskusiju laidas noretusi, kad laidos dalyviams butu leista issakyti savo nuomone.Dabar, tik pradejus kalbeti, jie yra nutraukinejami, persama laidos vedejo nuomone, kuri akivaizdziai yra vienasaliska.Yra uzduodamas klausimas, dalyvis pradeda issakyti savo nuomone, bet staiga laidos vedejai topteli kokia mintis ir dalyvis be jokiu skrupulu yra nutraukiamas, kartais net isjuokiamas.Pakviestas i laida zmogus, pasiziurejes, kaip yra vedama laida, turetu tiesog atsisakyti dalyvauti.I laida yra kvieciami zmones, kad issakytu savo nuomones, bet pgrindinis veikejas, su savo nuomone, tampa laidos vedejas.
siulom tema laidai nuoga tiesa ar darbo kodeksu iteisinta vergove
Ar neturètu laidos vedejai bent kiek nors patobuleti per savo karjera?? poniai Rutai gal jau metas pagalvoti apie karjeros pokycius? Nes tai ka teko matyti jos vedamoj laidoj "Nuoga tiesa"... Vulgaru, neprofesionalu, kaimietiska. Prodiuseriai, ugdykite jaunus profesionalus !
Nuoširdžiai dėkoju už nuostabią laidą -Gyvenu čia. Vat toje laidoje Donalda "nardo" puikiai. Labai gera, profesionali laida sekmadienio rytą. O jau pateikimas jos...Tas filmavimas iš paukščio skrydžio suteikia miestams ir gyvenvietėms nuostabių vaizdų. Pažiūrėjus šią laidą pasidžiaugi, kaip Lietuva gražėja, tuo pačiu pailsi, praturtini savo žinias, palepini širdį gražiais vaizdais..
Ačiū visai kūrybinei grupei ir sėkmės...
Ruta jus pliapate be reikalo, zinokite geriau dirbti nelegaliai nei legaliai, nes visi puikiai supranta, darbdariai naudojasi tuo, kad sumoka kapeikas, o sau pajamas gauna milijonines, pavyzdis, dirba 20 žmoniu, bet iš ju legaliai tik 3 žmones, ir jisai puikei žino kada atvazios mokeščių inspekcija patikrinti jo imone, ta diena jisai pasako 17 darbuotojams ta diena niatvikti i darba, klausimas kodel, nes mokeščių inspekcija puikiai žino kiek pas ji dirba zmoniu, darbdaris sumoka nelegaliai mokeßčiu moketojams pinigu ka jo nenubaustu, štai visa palitika, kiek teko skambinti mokeščims niekarto nesuregavo, o bilinetis daug reikia babkiu, tai tiek, geriau dirbti usenije, sazininiau moka, gyvenu, visko uztenka, lietuvoje vergas, lietuvoje gyvena tik ti kure moka vogti, kunigai ir tie praso pinigu, nedosi neplaidos, uz viska reikia moketi, nemoki vogti nemomi gyventi'
Laidą"Nuoga tiesa" vertinu teigiamai. Stebėjau laidą apie Kazimierą, kuris suarė kaimynams kelią. Šis žmogus
yra panašių dalykų pridaręs vilniečių soduose, kur jis turi du sklypus.
Pagarbiai Vytautas
Sveiki noreciau pasiuliti, kad Jus parodytumete laida apie Kedainiu Krekenavos agrofirma kaip tenai po siai diena yra apgaudinejami darbuotojai del atlyginimu ir as ta gerai zinau nes anksciau dirbau joje pats ir dar siuo laikotarpiu dirba mano giminaiciu. Kaip visai dar neseniai buvo mokami vokeliai, o dabar moka viska vadinamais "baltais" tik is darbuotoju atlyginimo atskaiciuoja sumoketus valstybei mokescius. Prasau pasidometi DEKUI. Atsiprasau uz klaidas ir ne lietuviskas raides.
Lietuvos TV..kanalas man patinka, tik kai rodo NUOGA TIESA tai geriau išjungti televizorių negu klausytis turgaus.Vedančioji saukia garsiausiai už dalyvaujančius laidoje, nesugeba išklausyt kalbacio žmogaus iki galo.Bjauru...
Kodėl norint paskambinti į laidą, , Nuoga tiesa" niekur neįmanoma rasti telefono numerio, nei internete, nei informacijoj 1588, ragina paskambinti, o tel. nr. parodo vieną sekundę, kažkoks pasityčiojimas iš žiūrovo. Mane taip sunervino, tas numerio slėpimas, kad trūksta žodžių, negi neįmanoma kamputyje pastoviai rodyti laidos tel. numerio.
Nieko nesuprantu.....Jei jai apsiemet rodyti OLIMPIADA......AR GIRDIT IR MATOT......OLIMPIADA tai koki galima ziureti ir rodyti sumauta krepsini. (Lyginant su OLIMPIADA)Tai rodykit atvirksciai, ledo ritulio pertraukelese krepsini one sitaip.Juokdariai,.Nera zodziu. JUS suprantat kas yra olimpiada ir kas yra kasdienis krepsinis........SIAUBAS i JUSU taupykle -10 tasku
Vykstant ledo ritulio rungtynėm tarp latvių ir Kanados kažkokie žmones sugalvojo rodyt kaip lrt tas su cedevica žaidžia.. Nu kam idomu kaip gecevicius meta baudas ar lydeka gauna prazanga? Gi kiek dar rungtynių bus transliuojama, o dabar negali net normaliai ledo ritulio parodyt. Niekam ne idomus tas jūsų Lietuvos rytAs kai musu broliai latviai su Kanada ledo rituli žaidžia. Gėda
L.R tv. laida "nuga tiesa" promena turgų
vedancioji is NUOGA TIESA, tikra kaimiete, netaktiska, visus oponentus pertraukineja, neleidzia baigti kalbos.vien del jos pati laida yra atgrubi.ji daugiau pati reiskia savo nuomone ir ja persa ziurovams.kaip moteris ji patraukli, seksuali ir grazi.bet ji yra BLONDINE.
Neimanoma klausyti laidoje "Lietuva tiesiogiai" tų dviejų moterškiu, pasisakančių už nenormalią šeimą.Kodėl reikia imti pavyzdį iš išsigimusių šalių ir mums taip daryti?Kokios čia Lietuvos dorybės, ar to mus tėvai ir seneliai mokė?
jūsų šou dainų ir šokių, neturi reikšmės!
Jūs geriau pasakyti visai Lietuvai, kaip ponas Zuokas ir Molesta, kariauja prieš savo žmones! Yra vaizdas Kernavės gatvė, metaliniai garažai! teritorija, kuri verta milijonų litų kaip mafija yra labai reikalinga, ir tik paprasti žmonės tai ne!
Gal galetumete zmoniu durninima su savo per puse ekrano uzsklanda play tv rodyti per kokiu nors niekam neidomiu blondiniu koncerta o ner per tikrai idomes laidas.
Bijau kad nebebusite viena is keletos mano ziurimiausiu programu.
Linkiu nenusiristi iki LNK lygio
Antikorupcine Konstitucine partija
2013-04-25 16:47:14 IP 2fc3mnh7
2014m. KANDIDATUOS Į LR PREZIDENTO POSTĄ TRIJŲ ŽEMAITIJOS IR EMIGRANTŲ BLOKAS, NEPALIKDAMAS JOKIO ŠANSO nei KONSERVATORIAMS, nei KOMUNISTAMS, nei KITIEMS POLITINĖS KORUPCIJOS VEIDMAINIAMS.
Su pagarba

P.S. Tai atsakas į 2013-04-24d. 23 val Lietuvos ryto TV laidą NUOGA TIESA.

Antikorupcinės Konstitucinės Partijos pirminininkas
Žemaitijos prezidentas
Laimėjau marškinėliu bet taip jų ir nesulaukiu.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
Deisima
Adresas: Gegužių g. 75-51, LT-78334 Šiauliai.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; architektai; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; projektavimas; televizija ir radijas; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB “ Deisima” įmonė, kuri orientuota į elektros komunikacijų statybą, elektronikos, apsaugos, automatikos ir kontrolės sprendimus. Įmonės vizija Suteikti aukščiausios kokybės inžinerines paslaugas už prieinamą kainą privatiems ir viešiems objektams,taikant aplinkai draugiškus būdus. Patyrę elektros, elektronikos...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
STT: Miškų ir Saugomų teritorijų įstatymų pakeitimai sudaro prielaidas piktnaudžiauti 02-20 19:38
Miškų ir Saugomų teritorijų įstatymų pakeitimai sudarytų sąlygas sodybų atstatymo piktnaudžiavimams, ketvirtadienį pranešė Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikusi šių įstatymų pakeitimų antikorupcinį...
"Forever 21" išgelbėta nuo bankroto
"Forever 21" išgelbėta nuo bankroto 02-20 19:37
Greitosios mados mažmenininkę "Forever 21" nusipirko trys kompanijos ir taip išgelbėjo ją nuo bankroto.

Ar koronaviruso grėsmė koreguoja Jūsų planus?

Walmart 117,68 -1,63%