Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

Atsiliepimai apie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

Esu begalo nusivylęs Lietuvos ambasada Osle, kaip ir daugybė kitų čia gyvenančių tautiečių. Apie laukimo eiles del patekimo į ambasadą jau net nekalbėsiu, bet negana to, tai ir prisiskambinti - misija neįmanoma! Jau kelinta diena bandau skambinti, mažiausiai po keturis - šešis kartus per dieną, kai kurių skambinti bandymų metu išlaukiu ir po pusantros valandos klausydamas laukimo signalo. Totalus absurdas!
Būdamas atsakingas žmogus, siekiu visais įmanomais būdais išvengti keliavimo tvarkytis NT pardavimo reikalus į Lietuvą, norėdamas tą atlikti nuotoliniu būdu suteikiant šeimos nariui Lietuvoje įgaliojimą, tačiau tą padaryti taip komplikuota, kad būsiu priverstas rinktis mažiausiai saugų būdą tai atlikti - teks skristi atgal, kai aplink pandemija ir griežti suvaržymai atvykstantiems tiek Lietuvoje, tiek Norvegijoje. Net nesitikiu, kad šis skundas atneš kažkokios naudos, bet gal atsiras daugiau pritariančių, ir padės bent pamažu klibinti įsisenėjusią problemą dėl ambasadų darbo kai kuriose šalyse.
Hello, we are a tourism company operating in Turkey and Lithuania. We and our legal partners have established a uab company for customers in accordance with the law, but the embassyLithuania in Turkey, according to the rules of establishing uab companies, rejects all national visas in terms of establishing, financing and renting an apartment, while our intention is for the capitalist to enter Lithuania.How can our investors enter Lithuania when the embassy has no cooperation?

Esu labai nusivylusi jūsų registravimosi į ambasadą Londone dėl pasų tvarka.
Visų pirma - neįmanoma gauti vietos, nes tik paskelbus naujas vietas po 15min jau nebūna ir bandau ketvirtas mėnuo
Antra- neįmanoma užregistruoti kelių asmenų vienu metu. Nesuprantama kodėl, nes pvz turiu du sūnus ir reikia abiems keisti pasus - abu mokyklinio amžiaus, kaip žinia, UK negalima vaikų kada panorėjus pasiimti iš mokyklos ar nevesti ir parašyti mokyklai raštelį, o šiuo atveju man reiktų dviejų dienų, taip pat esu pati dirbanti ir negaliu išsiprašyti kada panorėjus, gyvename už Londono ir kelionė į ambasadą trunka virš 2h į vieną pusę.

Edita Zikoriene
Nesuprantu kas galejo priimti toki absurdiska, diskriminuojanty ir lugybes teisiu pazeidimo akta ir nuspresti, kad LR pilieciai, gaunantys senatves pensija Lietuvoje turi pristatyti is LONDONE esancios Ambasados pazyma kad as esu GYVA !!!!
Mano sesuo gaunanti pensija Lietuvoj to daryti neturi.
Taigi pandemijos laikais, kada Londone ypatingai pavojinga situacija, as, zmogus esantis rizikos grupeje turiu vykti, moketi apie 30 svaru keliones islaidas, dar 27 svarus uz pazymos isdavima, rizikuojant savo sveikata
AR TAI NERA ABSURDAS!
Kas konkreciai atsakingas uz tokio teisinio akto priemima suzinoti nepavyko.Toks jausmas kad masonu loze...
Ambasaba lietuvos londone yra aplamai tuscia vieta, jiems rupestis vienas, ne padeti savo salies pilieciams, bet susizerti kuo daugiau pinigeliu i savo kisenes.Kam ji reikalinga-surengti koki pokyli ir pavalgyto cepelinu?
Net JK institucijos neapmokestina musu uz kai kuriuos dokumentus.Man geda, del savo salies valdzios, o ambasados konsuliniu skyriu mums aplamai nereikia-tegul varo namo
Pagaliau mes namie - Lietuvoje, ir grįžome į savo gyvenimus. Ir už tai norėjom padėkoti Arvydui Daunoravičiui ir jo komandai (Lietuvos ambasada Egipte). Jie labai greitai reagavo į mūsų pagalbos prašymą - padėti grįšti namo iš Libijos į Lietuvą, kertant Egipto sieną. Žinant susikolsčiusią situacija (sienų uždarymas užsieniečiams) ir kaip dirba tų šalių politikai - tikrai turėjo būti gan sunkus darbas. Kelionės metu pats, Arvydas, bendravo su mumis ir klausinėjo kaip mums sekėsi kirsti sieną (pergyvenome ar tikrai pavyks) - nors pats buvo atostogose... Tiesiog negaliu atsidžiaugti Jūsų darbu- širdis džiaugiasi...

Arvydai Daunoravičiau ir kolegos labai diedelis, nuoširdus Jums ačiū!!!! Sėkmės Jums ir Jūsų darbuose!!!

Darbas Lietuvos ambasados nekoks.Ka jie ten daro uz valstybes pinigus?Tyciojisi is zmoniu, telefonu sako viena, o kaip atvaziuoji sako kita.Apoimenta padaryti neimanoma vietu nera, bet kaip uzeini ir eiliu nera, o jie sedi ir nosi krapsto.
Lietuvos ambasados Egipte darbuotojai nepagristais reikalavimais tyciojasi is musu.Mes susituoke 8 metai, sutuoktinis lankesi LT septynis kartus, nieko nepazeide.Taciau siemet vizos nedave ir nurode nepagristus reikalavimus, kad reikia iskvietimo, viesbucio rezervavimo ir pinigus turi rodyti minimum 6 menesiam.KODEL? Niekada nereikejo iskvietimo ir kam viesbucio rezervavimas jei gyvenam mano bute.Ir kodel pinigus turi rodyti 6 menesiam jei likti Lietuvoje gali tik 3menesius? Nesityciokit tokiais nepagristais reikalavimais
Esu siaubingai pasipiktinusi Lietuvos ambasada Londone ! Taip suprantu dabar sunkus metas korona siaucia ale tai zmogus kurio pasas baigesi balandi net neturi galimybes uzsiregistruoti vizitui pasikeisti pasa, ir trecias menuo sedi londone be galimybes grysti i gimtine pasidaryti pasa (nes senasis nebegalioja) nei gautu vizinto lietuvos ambasadoje londone, jus man pasakykit ka tokiu atveju daryti reikia ?? skambinom skustis i ambasada telefonu pasake kad neregistruoja ir bandyti online, na taip mes jau bandome 3 menesius ir iki pat siolei nepavyksta prisiregistruoti nes sistema neveikia.. tai kur man dar kreiptis jeigu net savo salies ambasadoje negaliu gauti jokios pagalbos??

URM pakeite vizu isdavimo tvarka Kanadoje nuo 2019 Gruodzio menesio. Tas pakeitimas - Lietuvos vizos Kanadoje neisduodamos! :) Reiskia, nera norinciu keliauti i Lietuva visoje Kanadoje. Susisiekus su URM Lietuvoje atsakymas vienas - keliaukit i JAV. Reiksia - pirmiausia gaukit JAV viza, kad ivaziuoti i sali ir tada kreipkites del Lietuvos vizos. Vizos bendra kaina isauga i $1000. Puiku!
Sveiki. Norėčiau sužinot kokią pagalbą teikiat? Skambinau į ambasadą dėl pagalbos, tai pasakė kad parašyčiau elektroninį laišką ir man atsakys per 20 darbo dienų, man reikėjo pagalbos dabar o ne po 20 dienų. Tada darbuotoja ambasados pasakė kad man perskambins, praėjo 5 dienos bet jos skambučio dar nesulaukiau. Tai čia skaitosi pagalba ? Sėdi už mokesčių mokėtojų pinigus o atsitikus nelaimei ir paprašius pagalbos nelabai ką turi atsakyt.
Gal galiite man atsakyti, Kaip Galieciau Prisijungti IrUzsirigestruoti Pasu darimui..... Neimanoma.Telefonai kurie yra parasyti neatsako... Kas vyksta "????
Sveiki. Juokas per ašaras su ambasada Londone ir visom Tom taisyklėm ir įstatymais ir juolab kainom.

Gyvename ne poros kilometrų/mylių atstumu, gyvename 255 mylios nuo ambasados.
Atsitiko taip, kad viską anksti ryte dedant pamiršome pasus va turėjom ryte rankose, bet deja atsitiko kaip atsitiko.
Atsakymas iš darbuotojos ambasadoje buvo atsiprašau kiekio negaliu padėti.
Kaip taip? Palaukit. Matote ir tėvų vardus ir pavardes aš turėjau su savimi vairuotojo pažymėjimą (UK)
Turiu ir nuotrauka paso saugykloje kur galiu pridėti prisijungus slaptažodžiu.
Bet toks jausmas kad nuvažiavus tas 255 mylias pakliuvo me į akmens amžių ir nėra jokios išeities patvirtinti mano tapatybę, kad aš esu tėvas siti dviejų vaikų.
Galimybė pasiūlyta buvo... Paskelbti savo pasą prarastų ir užsakyti naują. Bet naujas ateis tik per 6 savaites o skrydis po mėnesio.

Atsisakyti tokios minties teko. Vaikų mamos ID galiojimas buvo pasibaigęs, bet turejo su savimi. Todėl keičiant jį buvo galima padaryti vaikams pasus bet čia dar ne viskas... ID kaina buvo tokia pati kaip 2 vaikų pasų kaina. Lietuvoje £10 sakykim. O čia £89 už pakeitimą
Laba diena, noriu išsakyti savo nuomonę apie ambasados Turkijoje darbuotoją.
Spalio 10-29 išvykome į poilsinę kelionę Turkijoje. Turėjome didelį rimtą įvykį, spalio 21 d. mūsų dukra su draugu nutarė skristi parašiutu, skrendant trūko parašiuto lynas ir mūsų vaikai smarkiai buvo sužaloti.
Gulint vaikams ligoninėje atvyko policijos pareigūnai apklausai. Berniukas davė parodymus, o mergaitė gulėjo reanimacijoje ir to padaryti negalėjo. Policijos pareigūnai mus informavo, kad mūsų mergaitė privalo duoti parodymus policijos nuovadoje. Kai mergina grįžo iš ligoninės mes nuvykome į nuovadą, prieš tai jau buvome susiskambinę su ambasda ir darbuotojas teigė, kad vertėjas bus. Būnant nuovadoje sužinome, kad jokio vertėjo nėra. Vėl skambinam į ambasadą, pasakome savo situaciją ir jis paprašo pakalbėti su policininku. Jis pakalba, ir mums pasako, kad vertėjas bus. Laukiam.... pasirodo nera ir nebus. Mums liepia išeiti iš nuovados, taip mes supratome, nes jie tik kalba turkų kalba. Laukiame kieme ir nežinome kur eiti ir ką daryti. Skambinam vėl į ambasadą, ką mums daryti?, o jie sako: privalote vistiek duoti parodymus. Prašome vertėjo, o ambasados darbuotojas apie tai net nebekalba. Pagalbos taip ir nesulaukėme. Labai gaila: (
Kyla klausimas: kam reikalinga ambasada? Kam siunčia ambasados tel.nr. žinute, esant užsienyje? Ir kodėl dirba tokie žmonės, kurie abejingi savo piliečių nelaimei?

Rasa
LR ambasasa Prancuzijoje-Paryziuje. As, lietuve, gyvenu pietu Prancuzijoje. Norint iteisinti partberystes sutarti su prancuzu, prireike LR ambasados Paryziuje. Paaiskinus, kad general tribunal praso dokumento su apostile, buvo atsakyta, kad ambasasa to nedaro, ir pasakius, kad praso, kad dokumentas butu isverstas Prancuzijoje (ne Lietuvoje), atsakyta, kad to taip pat nedaro. LR ambasada atsiunte 2 dokumentus apie vienos konvencija, vienas skirtad Socialinei apsaugai, kitas Sveicarijos dokumentas- ne vienas netinka Prancuzijai!!! Mano partneriui prancuzui paskambinus i ambasada, 2 kartus buvo nutrauktas pokalbis del laiko neturejimo. Darbuotojai nesneka ir nesupranta gerai prancuzuskai, po kelis kartus letai reikejo kartoti ko nori. Taip pat snekama labai arogantiskai, nutraukiama, pasakojama, kad cituoju : prancuzai jus nesizinot ko norit, gal jums ispaniskai parasyti. Geda !! Darbuotojai: Rasa Mickute.
gimiau laisvoj Lietuvoj, kuri save laiko teisine valstybe, tačiau suvokiau kad valstybei nesvarbūs ir nereikalingi savo piliečiai. Lietuvos ambasada Egipte, su savo darbuotojais puikus to pavyzdys. Teko turėti reikalų su šia įstaiga, kuri negerbia žmogaus, yra nejautrūs ir abejingi ne tik kitataučiams bet ir savo šalies piliečiams. Pagrindinė problema - Lietuvos įstatymai kurie suteikia tarnautojams tokius įgaliojimus, kad paskui jau patys negali sukontroliuoti jų veiksmų - atsakingų nelieka, o jei kas nepatinka, paprasčiausiai tave ignoruoja.... Pažeidžiamos elementarios žmogaus teisės, orumas, jaučiama rasinė neapykanta ir panieka kitataučiams... ir viskas toj mažoj Lietuvėlėje kur visi turėtumėm kaip broliai ir sesės būti.....
Lietuvos ambasada Egipte su Giedrium Jakubauskiu priešaky yra košmaras ir Lietuvos gėda.Esu susituokusi su egiptiečiu jau 3 metai ir mano sutuoktiniui neduoda ilgalaikės vizos trims mėnesiams kuri jam priklauso, o tik 25 dienoms.Pristato visus dokumentus kokių prašo, bet vis tiek neduoda kas priklauso ir kalbėtis atsisako ir paaiškinimų neteikia.Pažeidžiamos mūsų teisės, todėl kreipsimės į teismą.
Lietuvos ambasada kaire - tai istaiga dirbanti po 3 valandas 3 dienas per savaite - nejautri, nesupratinga ir savo šalies pilieciu interesu neatstovaujanti institucija, islaikoma is tu paciu piliečių pinigėlių. kaip ir minėjo komentare anksčiau - paprašius sujungti su atsakingu asmeniu, angliškai kalbanti sekretorė pasako kad sujungs - palaukus kelias minutes terlefonas issijungia - perskambinus - asmuo isvykęs, susisiekti su juo nera jokios galimybes. Ka daryti Lietuvos Respublikos piliečiui, kuris nekalba angliškai? Tai Lietuvos atstovybė - kodėl informacijos negaliu gauti lietuvių kalba? Visiems besikreipiantiems siulau nesivadovauti informacija internete - ji aktuali tiek kiek nori pats pareigunas, nepatiks veidas, matys tariamą pavojų - viskas truks ilgai ir sunkiai.... ateik rytoj, nieko negaliu padeti, mes jau nebedirbam - jausmas toks kad tikras kosmaras matyti lietuvi ant ambasados slenkscio... iš anksto užjaučiu asmenis, kurie susidurs su šia institucija... sekmes ir kantrybės
draugas is Egipto vaziuoja i Anglija ir ten jokiu problemu gauti viza, jei jis noretu pabegt i europa, tai begtu i anglija, nes ten gauti viza lengva ir valstybe ner ka lygint su lietuva, jau tuoj puse lietuvos jaunimo pabegs i Anglija. Visa tai ka parase Saule ir man teko patirti, lygiai tas pats, visi dokumentai geri, bet neirode, kad grys atgal. Giedrius Jokubauskis man viska parase, o kad tokio irodymo reikes nei kalbos nebuvo, klausiau po viso sito, nieko neatsako. Galvojom vel prasyti vizos, bet kai perskaiciau visa tai lieka tik TEISMAS.
As esu nusivylusi musu Lietuvos ambasados Kaire darbu. Norejome iskviesti svecia is Kairo pasisveciuoti i Lietuva.Svecias (jis yra koptas-seniausias tikejimas krikscionybes) nuejo i ambasada, pridave dokumentus, is jo buvo pareikalautas bilietas, mes Lietuvoje nupirkome bilieta pirmyn ir atgal (bilietas atgal negrazinamas ir pinigai negrazinami). Pasirodo musu ambasados darbuotojams neuztenka kvietimo ir bilieto. Jie reikalauja irodanciu dokumentu, kad musu svecias sugris atgal, Klauseme ar tiks jei parasysime isipareigojima, kad pasitiksime Vilniuje ir isodinsime atgal i liektuva, iki dabar atsakymo negavome.Man pradejus dometis visais galimais saltiniais kokiu reiketu dokumentu, kad galetu musu svecias irodyti, kad jis sugris i Egipta, tiesiai buvo pasakyta, kad rizikos salis ir atvaziaves musu svecias pabegs i EUROPA, sake visi taip daro ir kam jums papildomi nemalonumai. Bekit jus nuo savo svecio kuo toliau.As sutinku begti, jeigu URM man kompensuos patirta zala (uz bilietus). Zinot su tokiu poziuriu i visus zmones is rizikos salies, dabar man yra suprantama, kodel net nenori isduoti vizos.Tai kam yra ambasados puslapyje skyrius Vizu izdavimas, kai galima iskarto parasyti: pastaba:VIZOS NEIZDUODAMOS VAZIUOJANTIEMS PASISVECIUOTI.Paskambinus i Kaira ir paprasius sujungti su Giedriumi Jokubausku, rastvede man atsake, jis isvykes gali Jums padeti pavaduotojas. Paprasius sujungti su pavaduotoju, man atsakoma, kad ji neturi galimybes perjungti, prieiti prie telefono pavaduotojas irgi neturi laiko.
Tai i ka Jusu imoneje, galima kreiptis, kad suteiktu reikalinga pagalba ?

Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas
Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas 05-16 16:30
Tyrimų duomenimis 9 iš 10 darbdavių ar atrankų konsultantų "LinkedIn" tikrina kandidatų profilius. Tačiau norint susilaukti svajonių pasiūlymo, būtina pasiruošti iš anksto ir tinkamai susitvarkyti...
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu 05-16 15:52
Savivaldybėms siūloma leisti vietinės rinkliavos įkainius nustatyti konkurso būdu – taip siekiama išspręsti problemą, kai yra daugiau negu vienas pretendentas į paslaugų teikimo leidimą.
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą 05-16 15:08
"Amazon" įkūrėjo Jeffo Bezoso bendrovė "Blue Origin" liepos 20 d. "New Shepard" raketa žmonių įgulą trumpam iškels į kosmosą. Skrydis žymės atsinaujinantį komercinį kosminį turizmą, kurio nebuvo...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%