Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Atsiliepimai apie Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

ESU ŠOKIRUOTA. Prižiūriu namuose nuolatinės slaugos ligonį, kurio jau apie pusantrų metų nelankė gydytoja ar slaugė. Skambinu gydytojai kas tris mėnesius ir ji išrašo elektroninius vaistų receptus.
Šiandien, net nepasibaigus karantinui, skambina slaugė ir išreiškia norą mus aplankyti... Mažiausiai tai nustebino toks medikų elgesys karantino metu, kai patys siūlosi apsilankyti pas rizikos grupėje esančius žmones, tam nesant būtino reikalo... Sakė visą tą laiką vaikštanti pas tokius ligonius, tai esą privalu... MEŠKOS PASLAUGA SENOLIAMS, kitaip negaliu to paaiškinti... (gal taip renkami balai algai savo pasididinti, nežinau ką galvoti...?).
Pagarbiai, ačiū už dėmesį.
Kreipiausi ir aš į tą komisiją. Lygoninėje buvo sužalota mamai ranka-suplėšyti visi peties raiščiai. Po dviejų mėnesių atsakė, kad ligoninę jokių pažeidimų nepadarė. Kreipkites į teismą. Toks alia ir gynimas. Iš pradžiu vilkina, reikalauja notaro patvirtinimų (kad žmogus jau pradžioje atsisakytu padavinėti prašymą), o po to, kai specialistas atsako-"tai negalėjo savaime atsirasti"-praneša, kad jokių pažeidimų nerado. O, kad kreiptis į teismą, reikia pinigų, kurių pensininkė neturi. Taip ir gyvenam.
Jurgita Liutkeviute
2020-05-18 09:11:32 IP 2e7r3q7t
Labai nepatenkinta Kauno Respublikines ligonines gydimu jeigu zmogus neserga konoro virusu tai visiem visiskai dzin ir po tyrimu nes “nieko” nerado jau antra karta isleidzia mano teti namo, siandien jis vos grizo namo, tai ka jau kalbeti apie daktaru darba? mano tetis 77 metu ir tokie pacientai yra nurasomi ir silpnai jauciantis tiesiog paleidziami namo, jau 2 karta taip, jau ir pikta ir apmaudu bet tokia ta lietuva, kai nuveziau suni pas veterinara 5 daktarai sukosi aplink o cia net budinciojo nera daktaro. Ivykis buvo vakar.
Bakteriologinines katastrofos metu as suzinojau daug idomiu dalyku,
pas oligarhus prekybcentriuose batus pirkti saugu, taciau, pas smulku verslininka jau nelabai.
Pas oligarha pirkti kamuoli yra saugu, bet pas smulku verslininka jau nebe.
Pirkti geles nesaugu, taciau bambali alaus krautuvei saugu.
Ikea ir Senukai saugiausios vietos, nes atsidare vieni is pirmuju po karantino svelninimo.
Virusas Lietuvoje kitoks. negu pvz UK, UsA, Vokietija. Ten kaukes neprivalomos, pas mus bauda 250eu.
Paste nuo 18:00 siaucia virusai, nes sutrumpintas darbo laikas.
Labai PRAŠAU PŽNK/SAM - : 1.SUSTABDYTI mano Prašymo nagrinejima/svarstyma, registruoto i PŽNK 2020-02-19 (PŽK Nr.-1-161). I PŽNK pateikti prašymai.. - kovo 17/19/20 d. (Komisija ne atsiliepe); 2. Atlikti tarnybini patikrinima/audita (arba kam, turi buti pavesta ? + bendradarbiaujant su manimi..) - VISU man pateiktu VASPVT Ataskaitu/ Isakymu (2019-04-09 ir 2019-05-27), Nes, NERA prasmes (ir NEBUVO) toliau man kreiptys nei i PŽNK, nei i teisma... su esamais Ataskaitomis (kurios neišnagrinetos iš esmes), nes teismas vadovausis (kaip, dabar PŽNK) - VASPVT išvadomis ! 3. Aš REIKALAUJU - VASPVT atsakyti už savo veiksmus ("nagrinejimus"), kurie padare DIDELE ŽALA mano sveikatos bukles../sveikatos istorijai../mano tolimiasniam gyvenymui..! T.y. ATSAKYTI už Ataskaitu "turini" :- pateiktu išvadu/ "faktu"/ komentaru..., kurie neatitinka nei logika, nei mano pateiktu - IRODYMU (med. dokumentu), nei ivykiu eigai...; už PROIGNORUOTU VISU mano pateiktu klausimu del LABAI rimtos diagnozes - F25.2, kuri yra/buvo kriterijus i NDNT ir t.t.; del mano pateiktu argumentu.. - iškraipima; YPATINGAI del diagn. F48 panaikinimo, kuri buvo nustatyta po rekomendacijos III lygio neurologo.., po testu/ ištyrimo..- pagal kompetencija/ MN... ! Priešistorija : - Kreipiausi i SAM ministra p. A. Veryga su atviru laišku - "KIEK "kainuoja" NEURASTENIJA ?Arba kaip po vizito pas psichiatra išlikti gyvam ?" - 2019-09-23. Mano esminis tikslas šio laiško, buvo - identifikuoti (ministrui - psichiatrui pagal profesija) pagrindines sprogas/problemas... "NEMOKAMOJE" Psichiatrijoje (ir, kaip aiškeja - daugmetiniu..) ir nesuprantamos/neskaidrios VASPVT/ PŽNK veiklos.. - pacientams psichiatrai (nesažiningi) nediagnozuoja/ nenustato - : 1) NEURASTENIJOS (F48) ; 2) Diagnoziu, kurie yra KRITERIJUS i NDNT (TO PASEKMES žmogui/pacientui...?); 3) VASPVT ir PŽNK - TIKRAI GINA PACIENTU teises...?... Atsakymas nuo ministro, kurio laukiau daugiau 1 menesio - pribloške ! (Negalejau atsigauti keleta savaičiu...!) Ministras prodemonstravo (man) neregeta - šaltakraujyškuma ! Kad pačiam nieko neatsakyti/nepasirašyti..., pavede atsakyma paruošti specialistei E. Bishop, kuri vienintele SAM konsultuoja del Psichiatrijos : - man p. E.Bishop (taip, turiu suprasti.. !?) patare/rekomendavo/ maloniai pasiule... - kreiptys, man ligoniui... ir ilgalaikiai bedarbei, del gydytoju kaltes... - i teisma (kaip, prieštai VASPVT ir Ginču kom-ja) !?!... Bet, teismas ne prijeme ne vieno (iš 4) mano Skundo - be žyminio mokesčio !?! Ir, tuo paskatino (teismas) mane - toliau (pačiai) ješkoti informacija.../ savo situacijos sprendimu budus/ pagalbos...! (Nesedejau - "sudeje rankas" ! Dirbau - bendrai 3 metus ! Klausimas : - TIK vietoj KO ?).... TODEL. šiai dienai aš VISKA žinau (pagrinda) apie VISA savo sveikatos bukle (nuo mažiausiai 2012 m.) ir daug kas (pagrindas) paaiškejo.. del VASPVT Ataskaitu/ Isakymu.. (ir PŽNK) ! T.y. aš žinau KOKIOJE sveikatos bukleje lankiausi VšI Vilniaus m. PSC : - 1) Individualios psichoterapijos seansus (1 karta per savaite, atlaikiau TIK - 14 seansu !?) - 2013 m., kurios laukiau "eileje" - 10 (dešimt !?!) menesiu (užfiksuota) !!! ((Ir, "eileje" (kiek žinau) pacientai "stringa".. - iki šiol ! T.y. IKI šiol - priima TIK viena psichologe-psichoterapeute Vitalija Mickute ! Čia, LABAI dideles pretenzijos - administracijai, kuri - kurse..., bet nieko daryti nenori arba dibtinai sudaro "eile", kad pacientai (yra, kad - nustoja laukti.., atsisako..) - kreiptusi (bet, ne visiems prieinama..) privačiai !? Apie "individ. psichoterapija" parašysiu savo atsiliepima...)) ; 2) Universitetini Dienos stacionara - 2017 m.. Pastaba: Turiu informuoti SAM/PŽNK (prie nauju aplinkybiu..) - mane nenorejo (visai) priimti i Dienos stacionara - Priimamojo gydytoja su siuntimu, kuriame "pagrindine" diagnoze figuravo F45.1 (?!?) Aš, nieko negalejau suprasti...- KODEL ? Gi, pati psichiatre*2 pasiule i D/S.. !.. (Ir,..labai susinervinau..!) Todel, turejau eiti i Dienos stacionara - aiškintis !... Ir, TIK po pokalbio su psichatre*3 (D/S), aš grižau i priimamaji.. ir, mane užregistravo...T.y. noriu pasakyti, kad mane prieme i D/S - psichiatre*3, pretenziju priimamajo gydytojai - neturi buti ! Kas lečia, mano kreipimasi i VASPVT 2018/2019 m., del VšI Lazdynu pol. ir Vilniaus m. PSC, tai mano Skundu nagrinejimai nuo pat pradžios buvo - pasmerkti (žinau aplinkybes..) ! Dabar, aišku KODEL VASPVT su manim nebendradarbiavo ! (KAIP, galima nagrineti - neapklausiant papildomai pareiškejos - aš gi, negalejau visu niuansu...)....REZULTATE, prie mano 100% irodymu - VASPVT išvada : - del Lazdynu pol. - neužfiksuota JOKIU pažeidimu (!?); del Vilniaus m. PSC - išvys NIEKO ! (Nepateikta Ataskaita...Bet, klausimas KODEL ? - IŠLIEKA !) Siekantys "atradymas", kuris mane sukrete, buvo tai kad, aš atsitiktinai (ruošdamasi i Lietuvos administ. ginču kom-ja 2019 liepos m.) aptikau (TLK pasufleravo..) SAM Isakyma Nr.V - 788, 2012-08-21- del DIENOS STACIONARUOSE -- PSICHOSOCIALINES REABILITACIJOS PASLAUGU....TEIKIMO TVARKOS APRAŠA (?!?) T.y. paaiškejo - aš D/S praeidinejau (neva) - Psichosocialine REABILITACIJA !?! (Nors tu stovek.., nors tu griuk..! Garbes žodys, "paslapčiu skrynia" ta "nemokama" psichiatrija !) Žodziu, Isakyme Nr. V-788 aiškai aprašoma (viso 6 priedai) - kas/ kam/kada/kaip.. - teikiama ši paslauga asmenyms...Tokiu budu, aš sužinojau kad diagnoze F45.1 - neatitinka reikalavimu !?!... BET, atitinka kita TIKRA mano diagnoze F25.2, apie kuria tylejo psichiatrai (Laške - išsamiau..) !!! Reiškes, p.ministre kuris perskaite mano Atvira laiška, specialiste E.Bishop, Valstybinis psichikos sveikatos centras... buvo kurse Isakymo Nr. V-788 - TAIP ? Toliau,...kai PŽNK pateike (pagal prašyma) auditores (Vilnaius m. PSC) IŠVADA, pamačiau kad figuruoja visai kitas Isakymas, kurio rementys aš lankaiusi - D/S (?!?) T.y. Vilniaus m. PSC direktorius (o prieštai VASPVT !?) argumentuoja mano lankimasi D/S (paslauga...) - pagal Isakyma Nr.256. KLAUSIMAS SAM : - Universitetinis Dienos stacionaras (II lygio) teikia paslaugas, t.y. PSICHOSOCIALINE REABILITACIJA, kuria numatyta ir išsamiai aprašyta/ tvarkos aprašas - pagal Isakyma SAM Nr.256 ?... Todel, nieko neliko, kaip pasiduometis šio SAM Isakymu Nr.256, 1999-05-27 "Del pirminio, antrinio ir tretinio lygiu psichiatrijos ir psichoterapijos paslaugu teikimo...reikalavimu bei psichiatrijos Dienos stacionaro ir psichoterapijos paslaugu baziniu kainu tvirtinimo".... Pimas pastebejimas - Isakymo pavadinime NIEKO nera apie - reikalavimus../tvarkos aprašo...del Dienos stacionaru !?! Antra, Isakymas Nr.256 skirtas ir aprašo reikalavimus del - INDIVIDULIU psichoterapijos SEANSU (arba grupinius seansus), kurie vyksta 1-2 kartus per savaite - 2.2.7.- 2.2.8.puktai ! T.y.Trečia, Isakymai Nr.256 ir Nr. V-788 - čia dvi SKIRTINGOS paslaugos ! T.y. mano atveju : - aš turejau 2013 m. (rašiau..) INDIVIDUALIA psichoterapija ir 2017 m. Dienos stacionara (D/S), vadinama PSICHOSOC. REABILITACIJA ! TODEL, turiu pabrežti - NESUTIKČIAU (nes, man nepadejo - o atvirkščiai...) DAR KARTA lankitys INDIVIDUAL. "psichoterapijos" SEANSUS (kuriu reikia DAR laukti -...?)!!! O, del Isakymo 256 - 8 priedo matyti kad, per (arba po...) INDIVIDUALIA psichoterapija - psichiatras/ psichoterapeutas gali pasiulyti (pagal ka sprendžia ?) pakeisti INDIVIDUAL. seansus i D/S...Nes, taip ir buvo...- mano atveju (2013 m.) vedeja L.Dembickiene (pas kuria turejau užeiti 1 karta per menesi - kaip sekasi psichoterapija...?), per eilini vizita pas ja,..ir matydama, kad man nera JOKIOS naudos iš seansu...- PASIULE i D/S (tiesiog i D/S, t.y. NIEKO apie reabilitacija), bet aš ant tiek buvau išsiakes...nuo "psichoterapijos" seansu, kad atsisakiau D/S (i kuri reikejo dar važineti - kiek viena diena !)!!! Tokiu budu, Isakymo 256 - 8 priedas numato, kaip gydymo VARIANTA - psichosocialine reabilitacija ir pateikia TIK paslaugos bazini ikaini, pacientams kurie pirmumoje kreipesi i INDIVIDUAL. psichoter. seansus - i Konsultacini centra (VIII korpusas, kiek prisimenu..). Pastaba: - Mano NUOMONE (mano atvejis..) su diagn. F45.../F61 (F60.8/F60.6) - D/S NERA KA VEIKTI !!! (Jeigu neskaičioti - nemokamo maitynimo...) Nes, čia NIEKO TIKSLIAI NENUSTATYTA arba galima laikyti, kaip dar NEPATIKSLINTA ir/ar labai legva (-vus) sutrikima arba TIK kaip komplikacija/ gretutine.. !!! Dar daugiau, psichiatrai apie diagn. F45.../F60-61 - NIEKO NEGALI/ NEGALEJO PASAKYTI/PAAŠKINTI...! Gaunasi, TIK NUO - ŽODYNIO aprašymo mano psichonervines bukles - i D/S, i RVPL, Paroksetinas (paskyre docentas !?) ??? ((TODEL, vadovautis reikes TIK diagnozemis ! Nes, spresti pagal mano (vargana)"charakteristika" - cia "kelias i niekur" ! KAS - DABAR IR VYKSTA !)) Tai, NUO KUO - man buvo skitra PSICHOSOC. REABILITACIJA - D/S ??? NUO KUO - norejo "gydyti" ? Prajauskite ABSURDO momenta - :...jau PATI (po daug..metu) pradejau klausti - kas man yra ?... JOKIU paaiškinimu/diagnoziu (psichiatrai atkakliai "važioja", t.y. ~17 metu) ant diagnozes (parazites, kaip aš ja vadinu) - F45... ! IR, MAN METAMI KALTINIMAI - ATSISAKAU GYDYMO ?!? BET, "diagn. F45" NEREIKEJO (niekas nesiule) "gydyti" nei 2001. nei 2009 nei 2016 !!! (Čia, tikrai galima išproteti...!) TRYS METUS - MAN NIEKAS NEGALI PAAŠKINKTI ! Tikslau - NEŽINO KA sakyti/ KA atrašyti ! Tai KAM ištikruju rūpi mano sveikatos bukle ?... Žodziu, pagristumas/ nauda (arba kam - nauda ?) lankitys D/S su diagn. F45.../ F60-61, kaip numatyta Isakyme Nr.V-788 - ABEJOTINA (mažiausiai) ir NEATITINKA REIKALAVIMAMS ! KODEL, aš paprašiau D/S psichitres kon-jos pas aukštesnes kvalifikacijos psichiatro ? Aš NIEKO iš jos negirdejau, tik retkarčiais - "jautri" (aš) !?! ČIA, NORMALU ? (Man ta pasakyti, galejo mociute ant suoliuko !) Mano lankymasis D/S buvo suvestas vienam - pratemti laika...! Ir, sudaryti ispudi man, kad diagnoze greitai nenustatoma.., reikia daugiau laiko.. (psichiatre D/S buvo kurse, KUO aš kreipiausi i D/S...) T.y. pas psichologe - 1 katra per savaite - TIK testams atlikineti.. (testus atlikinejau - iki pabaigos..), docento/profesoriaus (nuo mano paprašymo) reikejo laukti > dveju savaičiu...! Galiu pasakyti, jeigu "konsiliumas" su docentu ivyktu anksčiau (o ne 2017-02-15), per kuri man buvo igarsinta diagnoze : - "Somatoformine autonom. disfunkcija ir čia labai rimta liga" (!?!) - aš bučiau PALIKES D/S - anksčiau, o ne kankines... iki 2017-02-15 !!! (Ir, bučiau "sutaupes" daugiau PSDF.. lešu !) T.y. IŠKART po "konsiliumo" užejau pas D/S psichiatre ir pasakiau kad - nelankysiu...ir noresiu Epikrize i rankas (t.y. atitinkamai nedalyvavau nei 2017-02-15/16/17/20 - užimtumo grupese ! Ir, kaip buvo sutarta - atvažiavau 20 vasario atsiimti Epikrize) Sakiau/rašiau... (ir sakysiu.. ir yra irodymas - Epikrize) - atejau (kreipiausi) i D/S su nusiskundimais/simptomais : - "išbarstyta"/, "sprogimai", "smūgis i galva"... - DEMESIO ! Antras "smūgis" (pirmas 2006 m.) - D/S per muzikos užsiemima !?! (Informavau psichiatre*3 - TYLA iš jos...!!! Ir, ..veliau savo skunde i Vilniaus m. PSC) - ir IŠEJAU su : - "išbarstyta"..., "sprogimai", ir jau su "smūGIAIS i galva"...!!! T.y. BE JOKIO SUPRATIMO - KAS man YRA !?! APIE KOKIA (aplomai) "REABILITACIJA" čia galejo/ gali - eiti kalba ?!? Čia buvo EKSPERIMENTAS su mano (visa) sveikatos busena ! Paskaitykite mano pareiškimus i VASPVT ir PŽNK (prieštai... i Vilniaus m. PSC/ Lazdynu pol....) ir paskaitykite ju išvadas/atsakymus...!? Vadinasi - aš kreipiausi i "medikus" !?! T.y. viskuo kaltinti TIK pacienta, žeminti (epitetai), žeidžiantys mano asmenybe - komentarai... - čia yra NORMA - ir "medikams"/ istaigu administracijai... ir VASPVT/PŽNK !!! SUPRATO (+ mate anamneze) - aš NIEKO NEŽINAU apie SAVO diagnozes/ sutrikimus/ patologijas... bet, LABAI noriu žinoti (pirmumoje - KODEL daug...metu - sumažejes darbingumas ???), t.y. suprato - VISA mano sveikatos bukle ir KODEL sumažejes darbingumas : - nera diagnoziu - nera gydymo ! Nera gydymo, pagalbos - nera DARBO ! Bet, paliko...toliau Likimo valiai !...Dar daugiau, "lenktiniauja" (ypatingai po mano kreipimasi i VASPVT/PŽNK, kurie tai pat - neatsilieka...) KAS daugiau - ižeis, iškraipis mano psichonervine bukle - aprašydami/ komentuodami mano TIKROS diagnozes F48 ir F25.2 (kuriu GAILA buvo nustatyti/ informuoti/ gydyti...), KAS daugiau primes kaltinimus man...! Tik TIEK ir gali ! P.S. Noriu paklausti SAM : - 1. NORMALU, kai med. istaigos (VšI Vilniaus m. PSC) direktorius užima pareigas nuo 2001m. ? (+ kuris buvo SAM ministro patareju 2008-2012) (vieša inform.) ? 2. NORMALU, kai buvusi - SAM viceministre (2008-2012) ir viceministro patareja (2012-2014) tapo - VASPVT prie SAM direktore (vieša infor.) ? 3. NORMALU, kai buvusi viceministre/vicemin. patareja - NAGRINEJA (mano Skundai i VASPVT..) buvusio vicemin.patarejo (2008-2012), t.y. kolegos - jo dabartine (konkrečiai 2017 m.) - VEIKLA (direktorius VšI Vilniaus m. PSC) ??? Aš, atsiprašau..., bet šios "aplinkybes" LABAI stipriai/ tiesiogiai paliete mano asmeni/ gyvenima... !!! TYLIETI - NESIRUOŠIU !
Laima Eitkevičienė
2020-01-28 18:04:34 IP 28m9582f
Noriu padėkoti VŠĮ Klaipėdos Respublikinės ligoninės Ortopedijos ir Traumotologijos skyriui už puikų ir profeionalų darbą.
Su vis pagarba dėkoju Gyd.traumotologui Ignui Riaubai už atliktas dvi operacijas. Nykščio sąnario pakeitimą. Praėjus tik 2 su pusę mėnesio galiu atlikti visus namų ruošos darbus be jokio skausmo. Vakar atliko dešinės kojos menisko operaciją. Šiandiena jau esu namuose. Jaučiuosi taip pat puikiai. Kartu dėkoju ir gyd. anesteziologui bei visai komandai dayvavusiai abiejose mano operacijose.
Esu laiminga, kad Lietuvoje yra tokių puikių specialistų.
Esant galimybei prašu prisiminti, ir kartu so manimi pareikšti pagarbą,

Nuoširdžiai dėkoju. Laima Eitkevičienė.
Vidmantas Sabaliauskas
2019-10-17 10:09:41 IP 2df778kr
Suprantu, kad gali buti įvairių priežasčių, tačiau, kai šeimoje tai nera pirmas kartas ir pralaukus virs menesio tenka dar laukti menesi, tai jau tampa pikta. Užsiregistravus pas kardiologa, ryte pasidarius kardiogramą, gaunama žinutė, kad priemimo nebus. Ir tai, deja, ne pirmas kartas mūsų šeimoje. Tenka vėl registruotis pas šeimos gydytoją, kad gauti siuntimą kardiogramai, registruotis vėl pas kardiologą ir laukti mažiausiai mėnesį....
Asta Milgeviciene
2019-10-14 21:17:51 IP 2i24ub1k
Laba diena, vakar apsilankeme su dukrele, privaciame kab. Alytuje, UAB”Desvelita” vilties g. 32 Įm.k.110855454
Kvapas nosy riecia, baisu, kaip gali toks kabinetas egzistuoti, gydytoja pasirode man isgerusi, arba apsvaigusi, uz konsultacija 20 eur paeme. Istase recepta, nei vienoj vaistinej neperskaito kas parasyta
Noriu padėkoti Sveikatos apsaugos ministerijai ir visiems kurie prisidėjo prie gama peilio įsigijimo Kauno klinikose, AČIŪ kad suteikėt žmonėms viltį gyventi. O skeptikams noriu pasakyti, tegu nueina į palatas pas pacientus ir žiūrėdimai į akis jiems pasako kad gama peilis per brangus, nereikalingas ir kad per mažai tokių pacientų yra...

Su pagarba
Rima Kašelionienė
romualdas zukauskas
2019-07-10 11:19:55 IP 28mensv0
Dingo is vaistiniu L-Theroxin'as.
Vakar Kaune vaistinėje, , Camelija" bandžiau nupirkti žmonai šeimos gydytojos išrašytą kompensuojamąjį vaistą "Metoprolol HEXAL Z 95 mg". Deja, paminėto vaisto vaistininkė parduoti negalėjo, pasakė, kad jo jau nėra kur užsakyti.Spėju, kad tokių atvejų Respublikoj daugybė ir kad tai pasekmė Ministro vykdomo žaidimo Lietuvos piliečių sveikata ir galimai net gyvybėmis. Pažymėtina, kad nuolatinis vaistų keitimas vienų kitais arba jų išvis nepateikimas ligoniams, kaip šiuo atveju, gali privesti, o gal jau ir priveda, prie letalinių pasekmių. Tikiuos į šį savo pastebėjimą sulaukti kokios nors reakcijos ar atsakymo.
Norėčiau gaut atsakymą apie vaikų priėmimą į Palangos Gintaro sanatorija, mano dukrytes dvi serga bronchų astma, nuolat naudojam vaistus, dažni astmos paumejimai, pernai pusę vasaros vargau, kol pagaliau gavom vietas su slauga, šiemet vel tas pats registracija nuo 9val. Skambinu nuo8.50 vargstu pagaliau buvo risiskambinu 9.15 vietų su slauga nėra. Ką toliau daryt.kada pagaliau bus tvarka.Juk nirim vykti gydytis.
Noriu padekoti VSI Vilniaus Lazdynu universitetines ligonines neurochirurgui ARTURUI ROZIUKUI uz malonu bendravima ir pagalba man.Gydytojas taresi su ivairiu specialybiu gydytojais kaip man atlikti operacija, kuri butu sekminga.Sudetinga stuburo smegenu dangalu gerybini augli sutiko isoperuoti kraujagysliu chirurgijos docentas KESTUTIS LAURIKENAS su savo asistentais. Operacija vyko 5 su puse val, kuri buvo sekminga. 2010 metais mane buvo bandyta operuoti santaros klinikose, bet operacija nepavyko, o per siuos 9 metus nieks nesutiko manes operuoti, buvo prognuozuojama, kad liksiu neigali arba mirsiu operacijos metu. Todel labai esu dekinga, kad sveikstu. Sirdingai dekoju visam skyriaus personalui. ONA SILALIENE, ALYTUS
Kodėl vyksta tokie dalykai Kauno klinikose pas pulmonologą D.Hoppenot atvykus pagal talonėlį 11-12val.priėmė po 15val.kaip yra skirstomi talonėliai ir kodėl tyčiojamasi iš žmonių kas per tvarka
Gavau atsakyma dar kaip ir aišku viskas ačiu.
Kur atsakymas apie kauno respublikine ligonine apie neurologes ASTOS LOIBIENES elgesy rekima ant mane ?Rasa Sinkevičiute pamiršai ar kaip
Labas rytas, nuoširdžiai dėkoju Ministrui Aurelijui Verygai ir jo vadovaujamam kolektyvui už darbą, o ne deklaracijas, rūpinantis Lietuvos gyventojų sveikata. Labai ačiū už vaistus, kurie realiai pasiekė ligonius, sergančius hepatitais. Ligoniai buvo palikti Dievo valiai, o dabar sėkmingai sveiksta.
Ministre, Jums sveikatos ir stiprybės, atlaikant "purvo " pylimą ir visokius įžeidinėjimus. O tai daroma dėl to, kad nuoširdžiai dirbat.
Dar kartą labai ačiū.
Pagarbiai, Audronė
Padėjo man atsakyma gauti iš kauno respublininės ligoninės Delfi žurnalistė rašanti straipsnius sveikatos temom žiedūnė Juškytė ačiu jei o sveikatos ministerija to padaryti nesugebejo o gal tyngi Juozas kaišiadoriu raj.
Negaunu atsakymo nors rašė grudžio 5, 6 d bus bet nėra prigavo mane o gal atsakymas užtruko?
Pagaliau gavau el.laiška ministerijos kad man atsakymas bus parenktas gruodžio 5 d nors buvo rašyta gausiu atsakyma lapkričio 20d matomai usitesi bet man svarbu bus ištirta ir atsakyta ar galiu toliau gydytis galvos skausma KAUNO RESPUBLIKONEJ LIGONINEJ.
Sakiau kad sveikatos apsaugos ministerija su mani nebendrauna atsakyma gavau kai kreipiausi į seima jie persiunte dada jau tirs.
Aš bendraunu su sveikatos apsaugo ministerija tik per VYRIAUSYBES KANCILIARIJA sveikatos apsaugos ministerija mano rašytus kelis net laiškus neatsako mano problemos jiem neydomios ir ju netire tirtų tai atsakyma gautau.
Su šeimos gydytojos siuntimo kaišiadorių ligoninės 2018 Rukpjučio 28 diena lankiausi Respublikinej kauno ligoninej pas neurologe Asta Luibiene užejus į kabineta gydytoja bendravo pakeltu tonu atrodo reke ant mane sako nieko nera pagal mano pristatytus tyrimus kurios turejau sako ko čia atvažiavai dar nors man galva skauda nuo 4 klase dar 44 metai neištveriau tokio gydytojos elgesio išejau iš kaboneto atsakyme rašo atsisakiau tyrimo pati prie to prsidejo kad tyrimai nebut atlikti dar šeimos gydytoja negali antra karta siusti nes istatymas matomai neleidžia įstatymas svarbiau nei mano galvos skausma turiu dar kentet kiek nežinau galva skauda visa para kenčiu ka darysi toki įstatymai aš ir neisiu balsuot daugiau gana išrenki žmonim jus nesirupinat o viska darot prieš žmogu.Pridesiu atsakymo dokumento foto.
Laba diena, kiek dar bus tyčiojamasi is ligonių, dabar jau esu tikra, kad vienintelis Jums tinkantis posakis:"Nera žmogaus nėra problemos", ko taip atkakliai siekiate, Turiu įgimtą depresiją, 20 metų geriau Zoloft, bet išejus i užtarnautą poilsį ir išdibus 42 metus negaliu įpirki, nes Jus nuemete kompensaciją, tada sunkiai ir palaipsniui perejau prie Setralin Orion, šiandien išgirdau, kad ir šie vaistai nebebus tiekiami.Kiekvieni nauji vaistai sunkiai pernesami, nes jų sudetis toli gražu skiriasi nuo Zolofto, Geriu 150 mg."ačiū" už tokį rūpinimasi mūsų sveikata, Niekada daugiau gyvenime nedalyvausiu rinkimuose ir tuo labiau nerinksiu tokių žmonių
Gydausi galvos skausma Kaišiadorių psichikos sveikatos centre ir užėjus pas gydytoja psichetre syrovatskaja sakau galva skauda nežinau kas čia man yra gydytoja sako aš ir nežinau kas tau yra ir pradėjo juoktis rankas tik kilnoja nusivyliau tokiu gydytojos elgesiu ydomu ka vadovas galvoja tos centro dar lankausi pas psichologe ir ji juokėsi nelabai sulaukiu pagalbos ten ar jie nesupranta aš jau pavargau nuo visko visokiu minčių kyla privalgit kokiu tablečių gal dada gydys.
Aušra Šlažienė
2018-05-08 18:20:40 IP 28mdnu9g
Susidūrus su ligonių kasų arogancija, kyla nuoširdžiausias pasipiktinimas. Mama jau 83 metų, bet yra bendraujanti, memuarus rašanti puiki, protinga moteris. Praradus sąmonę, buvo išvežta į Klaipėdos universitetinės ligoninės Nervų skyrių. Ten ją vis ištikdavo baisūs priepuoliai, dėl kurių ji labai nusilpo ir nebegalėjo vaikščioti ir apsitarnauti. Diagnozavo epilepsiją ir vis ruošėsi ją išrašyti. Kai antrą kartą atsidūrė reanimacijoje ir vos išgyveno, dėka jauno gydytojo buvo pakeista diagnozė. Jūrininkų ligoninėje įstatytas širdies stimuliatorius. Mama nušvito, priepuoliai baigėsi, tačiau ji nebepajėgė vaikščioti. Meldėme gydytojos, kad padėtų gauti reabilitacijos kelialapį nors porai savaičių, kol atsistatys judėjimo funkcijos. Gydytoja pritarė, kad labai reikalinga reabilitacija, bet iš ligonių kasų nieko tikėtis neverta. Išvežėme mamą į Palangos Jūrininkų ligoninės slaugos skyrių.Ten sąlygos geros, personalas paslaugus, malonus, tačiau sutikdama mamą, skyriau vedėja išpūtė akis: - "Vajė, kur jūs atvežėte savo mamą"? Sesuo netekus žado, nesumojo paklausti, o kur reikėjo vežti? Tikrai ne kas tame slaugos skyriuje dėl kitų demensinių ligonių - jie per naktis skaito pamokslus, ūbauja, o naktį mama išsigando, pamačius prie lovos stovintį ir spoksantį į ją "babaužį" Mes visi dirbame, ir slaugyti ligonės namuose nėra jokios galimybės. Bandėme rasti mokamą reabilitacijos kliniką, tačiau visur galima patekti vienai, dviem dienoms, viskas rezervuota iš anksto. Vėl skambinome išrašiusiai nukreipimą gydytojai, prašėme padėti. Gydytoja nusiuntė prašymą ligonių kasoms, bet ten sakė, kad be reikalo varginamės.
Aš skambinau tai darbuotojai, kuri Klaipėdoje skirsto kelialapius, bandžiau įtikinti padėti, tačiau man aiškino, kad kelialapiai duodami darbingiems žmonėms, o pensininkams nėra lėšų, nes jie vistiek jau gal nepasveiks. Bandžiau įtikinti, kad kai galės vaikščioti, nebereikės nieko, bet dabar mama kenčia psichologiškai. Juk galų gale čia būta ir medikų kaltės - jei laiku būtų nustatyta diagnozė, mama jau seniai būtų namie. _"O jei tai būtų Jūsų mama, Jūs taip pat jai sakytumėte, kad nėra tokiems galimybių? Negi mano mama per 40 darbo metų nenusipelnė orių sąlygų, turi gulėti šalia viduriuojančių, šaukiančių žmonių, tikrai sunkių ligonių?" -"Jūs man darote spaudimą!" - nuoširdžiausiai piktinosi arogantiškoji kelialapių dalintoja. _"Taip, aš darau Jums spaudimą, nes Jūs kažko nesuprantate?" - "_Mes skiriame kelialapius pagal tai, ką parašo gydytojas!" - "Na, tai sakykite man, ką gydytoja turi parašyti, kad mama gautų kelialapį? Ji tikrai parašys"
-"Na, žinote ką, dar pasiūlykite kyšį!"
Nusprendėme, kad aš skųsiuosi. _"Skųskitės!" - drėbė, na ir žinoma, kitą dieną pasakė, kad kelialapis neskirtas...

Gal galėtumėte sužinoti ir visiems pranešti, kaip čia yra pagal įstatymą? Kai pasensime, tai viskas? Ne darbo rinkos dalyvis - esi niekas?
Visuomenė privalo būti informuota apie savo teises ir galimybes.
Ar galite sutramdyti akiu gydytoja Neringa Jurkiunaite.Su siuntimu nuvaziavau i konsultacine poliklinika pas mineta gydytoja recepto akiniams.Patikrino akis bet recepto neisrase ir pasiule ateiti i Optikos pasauli nes ten gales tiksliau nustatyti.Nuejau nurodyta diena, patikrino, bet recepto vel neisrase, kadangi turiu uzsisakyti akinius vietoje. Recepto negavau, bet uzmokejau 12, 82 eurus.Man jau 78 metai ir tokie pasivazinejimai kainuoja o ir 12, 82 eurai man dideli pinigai nezinia uz ka.Kada baigsis gydytoju pasipinigavimas. Visa aprasyta istorija vyko Druskininkuose siu metu kovo menesi
Laba diena, norėčiau sužinoti, kas 6-oje poliklinikoje (Šeškinės rajono) turėtų tęsti biuletenį. 2017-12.13 d. patyriau traumą, važiuodama iš darbo, lūžo dešinės rankos abu kauliukai prie pat riešo.Moteriškė Tania, kurios aš nepažįstu, iškvietė greitąją pagalbą, kuri atvažiavo tikriausiai už valandos, aš visa drebėjau, buvo kruvinas veidas, Greitosios gydytoja mane įsodino, nepririšo prei kėdės, neapvalė veido ir nuvežė Į Lazdynų greitosios pagalbos skyrių. Man jaučiau bėgo kraujas, priekyje sėdinti gydytoja man liepė pasisiekti popieriaus nuo sienos. Paliko, ten gavau pagalbą už 2, 5 valandų, sugipsavo, prieš tai atstatė kauliukus. Rytą ėjau į savo polikliniką, registratorė pasakė, kad pas traumatologą man nereikia, nes gavau pagalbą Lazdynų ligoninėje, pasakiau, kad man reikia biuletenio. Ji davė numerėlį pas chirurgą Prielaidą. Patekau, jis mane priėmė, išrašė nuskausminimo vaistus, atidarė biuletenį ir pasakė, kad tęsti biuletenį privalo šeimos gydytoja su traumatologu, nes aš esu chirurgas ir man tai nepriklauso. 21 d aš turėjau iš anksto prieš mėnesį užsiregistravus pas šeimos gydytoją Tautavičienę dėl vaistų nuo spaudimo, kurie pasibaigė. Šeimos gydytoja pasakė, kad jai nepriklauso tęsti biuletenio, tai turi atlikti chirurgas. 22 d. patekau pirmą kartą pas traumatologą Grinevič, kuris taip pat pasakė, kad jam tęsti biuletenio nepriklauso, nes jis yra konsultantas, bet pratęsė iki 29 d., pasakė, kad išeina atostogų, paskyrė pas traumatologę Dargytę. 22 d. aš užėjau pas p-kos direktorės pavaduotoją gydymo reikalams, papasakojau padėtį ir kad aš buvau atvykusi į p-ką 12.18d., nes man mėlynavo pirštai, du buvo užtirpę, kraujavau iš nosies, manęs pas nieką neužregistravo, pasakė traumatologas labai užimtas, o chirurgui nepriklauso, užvažiavome į širdies kliniką, ten traumatologo nebuvo, kitai dienai pasakė kad užrašymai pilni. 12.19 d. važiavau į Santariškes priėmimo skyrių, ten mane iš karto nuvedė pas traumatologą Venskevičių, kuris pasielgė humaniškai, prakirpo tvarsčius, atlaisvino ir liepė važiuoti į L AZDYNŲ ligoninę, nes ten yra nuotraukos. K AM skirtos poliklinikos?, kada ir kokią pagalbą jos turi suteikti? Kiek supratau p-kos direktorės pavaduotoja nieko neišsprendė, liepė viską surašyti raštiškai, tada aiškinsis, bet man aišku, kai patekau 12.29 pas traumatologę Dargytę, kuri pasakė, kad aš jai nepriklausau, už mano priėmimą ji nieko negauna ir tęsti biuletenį jai nepriklauso, bet pratęsė iki 01.08 d. ir nukreipė pas chirurgą Prielaidą, kuris 12.14d. man pasakė, kad jam traumos nepriklauso, Esu tiek morališkai, tiek fiziškai sužlugdyta. Kas turi tęsti biuletenį p-koje ir gydyti mane?
Pagarbiai Virginija Vaitkūnienė.
Laba diena.Pastoviai vartoju promipexol tipo nekompensuojamus vaistus.Šiuo metu vaistinėse yra tik Oprumea.Praeitais metais už pakuotę oprumea 0, 088 30vnt mokėjau 2, 17 eurus su 21% PVM, o šiais metais su 9% PVM- 2, 50eurus.Kur vaistų atpiginimas?
Grazina 2017-11-25 13:33:50
Mociute po kojos amputecijos is Vilniaus kliniku, su puikiu sveikatos stoviu, paguldem i Širvintu slaugos ligonine.Po 3 sav ji vadavosi mirtimi, tapo darzove.Visa su pragulomis, ismatos bego per lytinius organus.As nerasau kiek mes ten kovojom ir kaip medikai ziauriai elgesi.Pervezem i Santaras.Operacija, gydymas tesesi 3sav.Vel i Širvintas.Per 1 sav mociute vel nepazista artimu zmoniu, jauciasi labai blogai.Ši slaugos ligonine vadinama "BOJNIA".Ten patenkama kad numarintu.Mano mama taip numarino.Senolius girdo kazkokiais vaistais nuo kuriu senoliai tampa darzovemis.Padekit senoliam!!!!!Musyske jau darzove.Vyr gydytojui skundemes-jam vienodai.
Aciu. jus net nespejot pakomentuoti.Mociute mre sekmadieni 10 val. I morga neleido ieiti nes bijojo, kad paimsim krauja baudziamai bylai.Juolinga.Labai dekingi sentikiu baznyciai kuri nemokamai isdave viska kas reikalinga isleisti zmoguanapilin.Te jums gyvenimas tampa pragaru, omirtis palaima.Jai pastoviai maitino "TEPREDALI".liudininkas yra, bet ar juju prakeiksmui atsiras priesnuodis.Bukit......ypac auksciausias.
Laba diena. Norėčiau, kad paaiškintumėte. Mama apie 7 metus vartojo Orfarin vaistus. 2016 m. Santaros klinikoje įdėjo širdies stimuliatorių. Gydytoja išrašė recptą Eliquis 5mg epiksaban, tie vaistai buvo tuo metu nekompensuojami. Iki šios dienos vaistus išrašydavo gydantis gydytojas ir juos pirkdavome už pilną kainą. Nuo 2017 m. lapkričio 1 d. tie vaistai- kompensuojami. Gydytoja pareiškė negalinti išrašyti, nes įstatyme parašyta, kad tuos vaistus kompensuotų, mama tris mėnesius turi gerti Orfarin. Labai norėčiau paaiškinimo, nes absuriška situacija.
Regina Grinceviciene
2017-11-12 07:40:06 IP 28mcuivi
As noriu nuoširdžiai padėkoti Santaros kliniku genekologinio skyriaus vedejui gydytojui Viliui Rudaičiui už sugražintą sveikatą ir pilnavertį gyvenimą.Tai yra nuostabus gydytojas nuostabus žmogus žinantis savo darbą tai yra gydytojas iš pašaukimo.Telydi Jį Sekmė Laimė gera Sveikata! Tesaugo Jį Dievas! Nuoširdus Jam Ačiū!
Virginija Dabuzinskiene
2017-09-12 15:20:23 IP 2i577ral
Laba diena.Norejau gaut atsakyma, kada baigsis netvarka Kauno ortopedijos technokoje.Siu metu birzelio 27 diena uzsakeme avalyne neigaliai dukrai Dovilei Dabuzinskaitei.Avalyne turejo but pagaminta rugpjucio 8 d.bet iki siol jos negauname.Skambinu kiekviena savaite ir gaunu atsakyma, kad avalyne dar nepagaminta.I metus gauname tik viena pora, kurios tikrai neuztenka (kaip pvz vasarine avalyne nesioti ziema?).Negana to, kita pora galime uzsisakyti tik praejus metams po atsiemimo, taip terminas dar labiau nutesiamas.Ar taip yra daroma samoningai?Kodel yra skriaudziami zmones, kuriuos likimas jau ir taip nuskriaude?
Laba diena, turiu klausimą: noriu sužinoti, kas ir kodėl nustatė ligonių vežimą į Klaipėdos ligoninių priėmimo skyrius savaitės dienomis? Turiu neįgalią seserį, esu jos globėja. Mus su greitąja iš rajono atvežė į Klaipėdos apskrities Respublikinės ligoninės priėmimo skyrių, nes buvo antradienis, o tą dieną buvo galima vežti tik į šios ligoninės priimamąjį. Ligonių daug, vietos mažai, darbuotojai nespėja, sumaišo ligonių pavardes... Pirmas patikrinimas mums buvo apie 12 val., paskutiniai specialistai apžiūrėjo apie 20 val. Gerai, kad mano sesė, nors ir su psichine negalia, yra rami, "gerietė", nes visą dieną išbuvome nevalgiusios, nežinojome, kada koks gydytojas pakvies apžiūrai. Tiesa, laukiamajame buvo vandens, bet greit ir jis baigėsi. Kiti pacientai, kurie buvo atvykę su savo transportu, sakė, kad, nuvykus į kitus Klaipėdos ligoninių priėmimų skyrius, juos nepriėmė, nes ne jų priėmimo diena. Tie priėmimo skyriai buvo tušti.
Rima vencloviene
2017-07-03 16:16:26 IP 1pq4a3n8
Laba diena, turiu klausima sveikatos ministrui Verygai. Kodel ligonines konkreciai SIauliu Respublikine atvykus su ligoniu ir laukiamajame laukiant kol gydytojai atliks tyrimus nera paprasto vandens kad butu galima atsigerti. Aparatas stovi su koka cola, sprite, arbata, kava ir vandeniu bet manau ne visada zmogus turi tuo metu euro centu kad galetu nusipirkti paprasto vandens. Ar negalima pastatyti paprasto vandens ir vienkartiniu stikliniu, juk yra firmos kurios atlieka tokius elementarius aptarnavimus.
idomu-igimta sirdies yda
2017-03-08 17:21:07 IP 2eehht7d
idomu, kodel neatraso, juk pateikiau konkrecius klausimus???neturiu itakingu pazinciu ir pinigu, ar todel ignoruojamas atsiliepimas???
Sveiki tautiečiai!!!

Noriu paklausti Jūsų, ką man toliau daryt?
Esu studentas, ir Vasario 15 d. (TELEFONU) užsiregistravau į Karoliniškių polikliniką dėl nepraeinančios slogos ir labai didelių skausmų kaktoje (tikėtina Sinusitas) pas gydytoja otorinolaringologė Regina Taruliene.... Mane užrašė TIK KOVO 1 dienai 17.15...
Vos ne vos iškentėjau iki šios dienos (2017 - 03 - 01). Atėjęs pas gydytoją prie kabineto, nieko nebuvo. Bandžiau įeit į kabinetą, bet durys buvo užrakintos...
Prie manęs priėjo kažkokia gydytoja kita ir teigė, jog gydytojos nėra... Klausdamas kaip jos gali nebūt, jeigu aš esu užsirašęs pas ją į konsultaciją, jį sakė nieko nežino, tik žino, jog gydytoja išėjo į konferenciją. Klausdamas, kodėl manęs neinformavo telefono skambučiu, ar bent sms žinute, ji sakė eiti į registratūrą ir ten aiškintis.
Atėjęs į registratūra, ir pasakęs visa istorija kaip įvyko, pati registratorė buvo nustebusi, jog man nepranešė skambučiu. Ir sakanti nieko negalinti padėti, nebent vėl pas LOR gydytoją užsirašyti... paklausiau kada galėčiau greičiausiu būdu pas ją patekti, nes labai skauda galvą ir nebežinau ar iškentėsiu dar bent kažkiek.... MANE UŽRAŠĖ TIK KOVO 27 DIENAI!!! Tai yra dar 3 savaitės laukt...Kai ir taip skausmas galvoje yra nežmoniškas... ir dar 3 savaitės laukt? Prašau pasakykite mieli tautiečiai, kaip man pasielgti dabar šioje situacijoje????
Ar valstybes gydytojams nesvarbūs yra studentai? Lauksiu atsakymo, kaip man elgtis toliau šitoje situacijoje.... Ačiū Regina, kad pranešėt.

Studentas
igimta sirdies yda
2017-03-01 11:52:09 IP 2eehht7d
Sveiki! niekaip negaliu patekti pas kardiologa.sausio menesi poliklinikoje israse receptinius vaistus ir liepe siuntimo pas kardiologa ateiti vasario m, nes neigalumas iki balandzio 13d.Vasario men siuntima parase, o talonelio iki geguzes nera.isvada, kad menesi ar du veluosiu i neigalumo komisija ir automatiskai tuo metu liksiu be pajamu.negana to, turesiu rastu pateikti pasiaiskinima kodel veluoju i neigalumo komisija.dar pasiule varianta el, svetaine "sergu.lt" gal kokioje nors poliklinikoje rasiu taloneli, bet situacija ta pati.registraturoje sake, kad yra MOKAMU taloneliu.tai kiek 3 kardiologes per diena priima eiliniu ir MOKAMU pacientu???ar tai oficialus kysiu iteisinimas???kas vyksta su mokamais taloneliais, jei visu neisperka?akcija?ispardavimas?nuolaida?gyvenu is 180 euru pajamu, uz kiek pigiausias talonelis?Gerbiama Prezidente pries metus ipareigojo su siuntimu laukti ne ilgiau nei menesi, ar ne taip supratau???o jei tai tesiasi ne pirmus metus gal laikas keisti poliklinikos vadovybe?net prasant geguzes m.talonelio DAR neturi, bet bijau, kad rytoj JAU netures.abejoju, kad poliklinikos darbuotoju gimines, draugai, artimieji skambineja ir kelis menesius LAUKIA talonelio...
Jadvyga Buivydienė
2017-02-02 19:30:56 IP 2i242m80
Jaučiu pareigą viešai pasidžiaugti, kad Santariškių klinikose yra medikų, su kuriais pabendravęs pajunti: tavo sveikatos problema yra ne vien tavo rūpestis.
Taip pasijutau apsilankiusi pas Santariškių klinikų Pulmonologijos ir alergologijos centro gydytoją Vidą Veroniką Rimševičienę. Medikės profesionalumas ir nuoširdumas bendraujant su pacientu, kaupiant įvairiapusę informaciją apie jo praeities ir dabarties sveikatos būklę suteikia pasitikėjimo. Po paties pirmojo apsilankymo jau žinojau, kad šiai gydytojai esu svarbi ir kad medikė dėl mano sveikatos padarys viską, kas nuo jos priklauso.
Taip ir buvo.Medikė tiksliai nustatė negalavimo priežastį, paskyrė gydymą.
Esu nusiteikusi pozityviai ir nuoširdžiai dėkoju gydytojai V. V. Rimševičienei už tai, kad per ilgus savo, kaip gydytojos, darbo metus neprarado žmogiškumo, neužmiršo Hipokrato priesaikos ir kiekvieną savo pacientą priima kaip sau artimą žmogų, kuriam iš tikrųjų nėra abejinga.
Pačios geriausios kloties gydytojai V. V. Rimševičienei!
laba diena norejau paklausti sveikatos ministro ar normalu kad ikalinimo istaigoje rasu8g nera dirbancio jokio gydytoju, o kalintys asmenys serga ir serga ne paprasta kazkokia sloga o tiesiog skundziasi kad kosti plauciai bekosinant plyste plysta is skausmo tai kur cia yra ministru pagalba sioje situacijoje?
Gelbėkit nuo neadekvačių vaistininkų!!!!!!!
Lapkričio 11-ą dieną apie 16h.lankiausi "Euro vaistinėje" esančioje Savanoruų pr.31, Vilniuje. Mane aptarnavo vaistininkas Ričiardas Puikus. Savo pavardės ir vardo jis pats nepasakė, tai sužinojau iš jo kolegių
Į vaistinę atėjau nupirkti kapsules su spanguolų ekstraktu, būtent kapsules taip ir pasakiau vaistininkui. Jis iš tolo man parodė keturias dėžutes preparatų. Paklausiau kurios kapsulės yra stipriausios tas ir nupirkau. Po to dar paprašiau, kad parodytu kitą dėžutę, bet farmacininkas labai grubiai man atsakė "jei nori žiūrinėti eik į Gintarinę vaistinę". Aišku mane tas užgavo, susinervinau, bet išėjau nenorėdamą pyktis.
Parėjusi atidariau dėžutę kurią pirkau ir pamačiau, kad ten ne KAPSULĖS, kaip prašiau, o tabletės. Pirkau vaistus ne sau, o mčiutei 92 metų, kuri pati nueiti negali. Tabletes ji jau vartojo ir jai nepadėjo todėl ji prašė nupirkti kapsules.
Teko grįžti atgal į vaistinę ir pakeisti tabletes į kapsules. Priėjau prie mane aptarnavusio, to pačio Ričiardo Puikaus ir paprašiau pakeisti preparatą į kapsules, kaip prašiau pirmą kartą. Padaviau čekį, kurį gavau iš R. Puikas, (įdomu, bet čekis buvo tik su reklamine nuolaida). Vaistininkas grubiai man atrėžė, kad vaistų jie nekeičią. Tada paprašiau, kad pakviestų vedėją ar ką nors iš administracijos. Tik tada manę aptarnavęs ponas R. Puikus atsistojo (prieš tai visą laiką sėdėjo), pažiųrėjo savo" žudančiu " žvilgsniu ir nuėjo į pagalbines patalpas. Už poros minučių pasirodė nešinas dėžutę su gabalu torto, o kitoje rankoje laikė šakutę. Priėjo prie manęs ir šakute atgnybęs torto su žodžiais "še valgyk" drėbė man į veidą.......ištepė tortu veidą, mano stiukę, rankinuką....Jo išpuolį matė minimum 7 žmonės. Agresyvujį R. Puikų jo kolegės jėga išstūmė į pagalbines patalpas.
Ištikta šoko ir susinervinusi ruošiausi kviesti policiją kad sutramdyti chuliganą, bet jo kolegės primygtinai prašė to nedaryti, motyvodamos tuo, kad Ričardas šiandien jau turėjo konfliktą su vedėja, suirzes, nervuotas ir t.t. o be to laukia. labai daug žmonių. Pažadėjo kad problemą, išspręs pačios.
Patyriau stiprų stresą, sugarinta nuotaika, nukentėjo daiktai, o svarbiausiai kelia nerimą, kad tokie darbuotojai gali būti priežastis rimtų pasekmių. (O jei mano vietoje būtų kokia močiutė? Toks stresas tai ir iki insulto netoli...)
Prašau įvertinti Jūsų struktūroje dirbančio Ričiardo Puikaus veksmus ir mane informuoti.
Laukiu atsakymo

Su pagarba Giedrė

Kopijos išsiūstos: Sveikatos ministerijai ir Eurovaistinių atsiliepimų portalui.
Vaclovas Drąsutavičius
2016-09-22 12:50:35 IP 2cfq5gse
Gerbiamieji

Daug kalbame ir rašome apie viršsvorio įtaką kitų organų darbui, tačiau statomos kardiologines klinikos, o ne svorio mažinimo centrai?Turiu antsvorį todėl įpareigotas sekti suvartojamo maisto kiekį.Namuose tai atlikti nėra lengva, o maitinantis ne namuose beveik neįmanoma.Gal galima šiame kompiuteriniame amžiuje:
1. Įpareigoti kavinėse ir restoranuose šalia kiekio ir kainos nurodinėti ir porcijos kaloringumą.
2. Šalia įsigaliojusios "urminės" prekybos (spurgos, rageliai, bulkutes ir t.t.pakuojamos po 6 ar 8 vienetus) grąžinti ir vienetinę

Pagarbiai Vaclovas
Norint pakliūti pas vaikų kardiologą būtinai konsultacijai, reikia laukti kelis mėn. !!
Siuntimas išrašytas 09-05 d. ir: 1) Centro poliklinika pasiūlė artimiausią laiką 11 mėn. pabaigoje; 2) Antakalnis pasiūlė 2017 m. 01 mėn.; 3) Santariškės deklaiuoja 0 laisvų laikų pas kardiologus.
Vaikas yra Centro poliklinikos pacientas.
Normalu??
Sveiki ar kada bus imanoma tiketis jog zmogus su neigalumu bent kazkiek gautu ir ant maisto skyrtu lesu o ne vien vaistams?juk ne kiekvienas nori priimti neigalu zmogu dirbti
Laba diena noriu pasisakyti apie daktaro A. Polskij nemandagumą bei naglumą bendraujant su pacientais.Tiksliau sakant visiškai nebendravimą. Vakar nuėjau pasiklausti ar galėčiau palaukti kol atlaisvės daktaras, kad suzinočiau nėštumo atsakymo tyrimus, nes seselė pamiršo mane įrašyti, o man pasakė kad ateičiau 25d, 15.15val.tai ponas net nesiteikė pakelti galvos, pradėjas sakyti, kad nieko jis nežino, jam neįdomu. Išvarė mane iš kabineto ir likau be atsakymų. Dvi savaites pralaukiau eilės, kad šitas bjaurybė mane išvarytų. Ar šitaiP turi elgtis dakatrai su mumis? su nėsčiomis moterimis, su pagyvenusiais žmonėmis??? Kodėl yra leidžiama tokiems išvis dirbti su žmonėmis
Norime padėkoti VšĮ Vilkpedės ligoninės vedėjai Reginai Kriščiūnaitei ir visam Jos vadovaujamo skyriaus personalui - slaugant mūsų mamą Aldoną Klovienę. Gydytojai ir slaugytojai čia tikrai neperdegę profesiškai. Jų darbas begalo sunkus ir atsakingas. Daug žmogiškos šilumos, palaikymo. Nematėme, kad medicininis personalas būtų ciniškas, abėjingas, ką dažnai girdime atsiliepimuose apie slaugos ligonines. Esame labai dėkingos - dukros.
Sveiki, Ponai, parasysiu kas ne taip daroma ir galima pataisyti, del alkocholio sprendimas netinkamas nes jau ir taip eilese uztrumkam ir pardavejom apsunkitsit darba del paso ar asmens duomenu korteliu pateikimo, geriau mazinkite vaistu kainas kiek galima kelti ar kad visai nenusipirktume ir galus atiduotume, ne taip dirbate, uzjauciu gal saulej persikaitinat ar ka, ne nuo to galo dirbate. Bukit zmones ir pagaliau mastykit. Viska drasiai galiu sakyti, nes begalo pykstu jog tiek issimoksline. o darot kvailystes, darykit ta ka reikia, kodel as nerandu teisybes, darbe nukentejus, kiek kreipiausi niekam ne motais, ligonineje pavojinga dizinfekcine medziaga visviena yra, o ji netinkama naudoti ligoninese, nes dizinfekuoti butina su apsaugom, tuscias patalpas ir gerai isvedinti, o ka mano buves virsininkas liepe kad lasas nepakenks ir net nebutina apsaugu, negasdinkim ligoniu. Mes su ligoniais dizinfekuodavome palatas, tai jusu deka nevienas anapilin atsidure. Kas uz mano sveikata atsakys negi Jus, geda, gulejau dukart ligonineje del kitu kaltes, ieskojau teisybes tai is darbo atleido ir uz daugybe metu nesumokeju. Atleiskit noreciau kad patys ta ismegintumet, uzdaroje patalpoje prasidizinfekuokit su tomis medziagomis tada zinosit kas yra astma, tuberkulioze, pliauritas. Sazines jei kiek turit tai rimtai dirbkit. Teisybes ieskodama neradau tik darbuotojai bent kiek atsargiasni tapo, bent tiek. Sekmes. Dokumentu anksciau buvau prisiuntus tik nezinia kur atsidure tai siust neapsimoka.
JOLANTA BAGDONIENE
2016-06-25 16:10:25 IP 2g44c5p1
Nuosirdziai dekojame Vilniaus miesto Vasaros5, psichiatrijos ligonines 2 vyru skyriaus gydytojui Janulioniui uz nuostabu, nuosirdu darba dirbant su dvasiskai paluzusiais Lietuvos pilieciai.Gydytojo darbas neapsiryboja vien vizitacijomis, gydytojas Janulionis daznai aplanko ligonius, bendrauja, diskutuoja, skyria tinkama gydyma.Atostogaudamas, maloniai padeda, pataria pacientams.
Labai dekingi.
Pagarbiai Vasaros5 pacientu mamos ir paciento Tomo Bagdono mama Jolanta Bagdoniene

Vakar labai nusiviliau musu greitosios pagalbos darbu. Iskvieciau greitaja, nes mano vienu metuku sunui pakilo iki 39.2 temperatura. Pasake, kad iskvietimas uzregistruotas laukite, praejo 25min. jos vis nebuvo. Paskambinau vel, man pasake, kad jau netoli musu tuoj bus. Praejo dar 15min. jos vis nera. Paskambinau vel, tada man pranese, kad gal jie rado sunkesni ligoni, negu mano sunus, ir tek dar palaukti. Kai pasakiau, kad jei buciau zinojusi, kad greitosios teks laukti valanda buciau vaziavusi savu transportu. Tada man atsake, tikrai kad reikejo patiems vaziuoti. Tas mane tiwsiog apstulbino. Su vyru mate savo silpna suneli nusprendeme nebelaukt. Paskambinau, kad vaziuojam patys, tada man reze, kad palaukciau, nes gal greituoji atvaziuos. Dabar kila man toks klausimas, uz ka is mano pasalpos isskaiciuojami (uz vaiko priezura) pinigai, jeigu mano vaiko sveikata nera svarbi. Beto ligininej jam pakilo iki 40laipsniu.

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
EK rekomenduoja neteikti paramos įmonėms, susijusioms su "mokesčių rojaus" šalimis 07-14 15:44
Europos Komisija antradienį paskelbė rekomendacijas valstybėms narėms neteikti finansinės paramos įmonėms, turinčioms sąsajų su vadinamosiomis "mokesčių rojaus" šalimis.
Gautas rekordinis mokslui imlių įmonių paraiškų skaičius
Gautas rekordinis mokslui imlių įmonių paraiškų skaičius 07-14 15:20
Naujų, mokslui imlių įmonių skatinimas sulaukė milžiniško susidomėjimo. Pagal Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbtą Mokslinių...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Caterpillar 130,57 +2,00%
Microsoft 207,07 -3,09%