Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Atsiliepimai apie Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Ar negalit sumanyt nors kiek žmoniškesnę registravimosi pas gydytojus internetu tvarką, kiekvieną kartą iki ašarų ir galvos skaudėjimo. Kam tiek to paslaptingumo - nuo ko ten man slėptis ir velti bankus. Kartais atsidaro per gmail ir paprasta, o kitas dienas visai neįmanoma, juk yra daug vyresnių žmonių kuriems jūsų įmantrybės neįkandamos. Kodėl kai skambinu telefonu man nereikia lėkt parodyt paso.
Gal galite sutvarkyti esveikata kad veiktų padoriai, nes net atšaukti vizito neišeina viskas stringa jau nekalbu apie registraciją.
esveikata turėtų būti banko lygio portalas su 100 proc. veikimu ir stabilumu.

O yra visiškai bugovas vos veikiantis portalas kiek kartu tenka jungtis tiek kartų kažkokios klaidos, kažkas neveikia neiškus veikimo principas. Galit gal iš naujo normalią padaryt sistemą ?
Sveiki.
Nuo sausio 14 dienos susirašinėju, skambinu ir vykdau nurodymus su e sveikatos portalo operatoriais dėl mano aa źmonos duomenų iš portalo duomenų apie esamus (ar nesamus) paskyrimus.
Esu ir taip sugniuždytas artimo žmogaus netekties, o čia dar susidures su minėtos grupės vadovės abejingumu ir nejautrumu (operatorės vis minėdavo, kad perduos vadovei, ka byloja matomai pokalbio irašas) ir jaučiuosi kad iš manes tiesiog tyčiojamasi.
Prašau imtis atsakingų priemonių
PAGARBIAI Tomas

2022.02.1
Sveiki, yra daug klausimu kodel kaip kas yra Lietuvoje daroma? Bet niekas nekalba ir nekelia i viesuma svarbiausio klausimo kaip padeti serganciam zmogui ar VAIKUI kuriam reikia gydymo? Kiek daug yra serganciu vaiku nepagydomom ligom, bet Lietuvos sveikatos ministerijai tai nerupi, kam apsikrauti galva tokiais dalykais ar ne taip? Kodel mes turime moketi sveikatos draudima, bet susirgus mes negauname jokio gydymo, jei nededame pinigu gydytojam i kisene? Taip gaunasi kad Lietuvoje gali gyventi tik zmones turintys daug pinigu, nes jei tu esi paprastas zmogus ir nesugebesi sumoketi uz savo vaiko gydyma jis mirs, o tai yra niekam neidomu nes tu esi tiesog paprastas zmogus.
Isvaziavau gyventi i vokietija tam, kad buciau saugi del savo sveikatos, nes pati sergu diabetu ir cia gyvendama gaunu gydyma uz kuri nereikia moketi nes moku sveikatos draudima. Gaunu sencorius cukrui matuoti ir tereikia damoketi 120€ i metus kur Lietuvoje zmogus turi moketi po 140€ i menesi ir is kur serganciam zmogui gauti tokius pinigus, o kur dar visi vaistai ir visa kita...
Mano naujagimis vaikas turejo 3 operacijas uz kurias man nereikejo nieko moketi, nes kaip ir minejau moku sveikatos draudima kai tuo tarpu Lietuvoje butu reikeja atiduoti paskutinius apatinius, nes reikia moketi nuo daktaru iki valytoju visiem. Kodel sitas klausimas nekyla i viesuma, kodel niekas nekalba apie tai garsiai, ar dar turi mirti tukstanciai vaiku del to, kad ligoniu kasos nekompensavo gyvybiskai svarbiu vaistu? Pradekite dirbti savo darba taip kaip reikia ir ginkite ir saugokite kiekviena Lietuvos zmogu, o ne kiskite sau pinigus i kisene.... Yra tikrai labai apmaudu kai negali gyventi savo salyje vien del to, nes tu sergi, nes sergantys zmones lietuvoje yra nereikalingi... jus ir jusu istatymai zudo vaikus... kaip galite ramiai nakti uzmigti kai del jusu nesamoningu istatymu mirsta tiek daug mazu vaikuciu vien tik del to kad negavo tinkamu vaistu, nes tevai nera milijonieriai ir nesugebejo uz tai sumoketi?
Laba diena norėčiau išaiškinti mano situacija.
Lankausi su vaikų pas gydytoją oftalmologa jau ketverius metus vaikas tūrį paveldėta astigmatizma lankomes kas pusę metų iki dabar viskas buvo gerai gydytojas patikrina išrašo receptą lęšiams.
Kaip visada užsirašėme pas oftalmologa patikrinimui eilės didelės laukiame 3 mėnesius Gruodžio 14d. buvome poliklinikoje Pylimo g.3 pas oftalmologa gyd. Birutė Stulgiene buvo patikrintas regėjimas kaip visada.
Bet kaip paprašiau išrašyti receptą pakeisti lęšius nes yra subraižyti man buvo atsakyta kad receptą išrašyti reikia vėl užsiregistruoti ir užregistravo kovo mėnesiui. Paklausiau kodėl taip yra man buvo atsakyta kad tokią tvarką.
Tai kaip čia taip dabar yra tūrių registruotis pas gydytojus vienam vizitui sveikatą patikrinti, o kitam vizitui receptą išrašyti?
Dabar vaikai turi vaikščioti su subraižytais lęšiai iki kovo mėnesio.
Labai norėčiau kad išsiaiškintume šitą situaciją. Ir lauksiu atsakymo. Ačiū
Susitvarkykite e-sveikatos puslapį, vieną kartą gyvenime. IT specialistų neturite, kurie prižiūri šias sistemas? Patikrinsime, ar yra užtikrintas duomenų apsaugos saugumas, taip lūžinėjant puslapiui.
Nepamirskite ne tik pastiprinamojo trecio skiepo, bet ir pastiprinamosios kaukes
Norėčiau žinoti kada gausiu prieš 7 dienas atlikto COVID testo rezultatus? Labai operatyvu!
man kyla daug abejoniu del musu sveikatos apsaugos instituciju, vien todel kad sergu kraujagiskuiu ligimis, buvau stentuotas 2 katrus dave neigaluma, darbingas buvau 55 % metams, po 2 menesiu paskambino kaži kokia boba uždave pora klausimu, ir paaiškino kad as sveikas, man uzteks ir 60% darbingumo, esu neigalus bet sveikas. Tokiu budu jie sutaupo pinigu, apskusti niekur negali nes visur savi, ir tokiu kaip as sutikau daug zmoniu kuriems nujima 5% per metus bent 5 zmones su kureis taip pasielge, nors jie ligonei vistiek, tai ar pries europos sajunga jus norite paroditi kad isgydot paciantus ar del keliu euru sitaip elgetes, paciantu jus negydot, kad nors kiek pagyditu priversti duoti kysiu nuostabiems gyditojams, jei ne tai neisgivensi, kada baigsis paciantu naikinimas kaip siaures korejoje, jus tik deklaruojate kad gydote, jus tauta naikinate, , , , isdidi ir korumpuota sveikatos sistema, kada tai baigsis.....
Pridedu 1, 2 ur 3 lapa. (Kitaip neišejo)
Pridedu 4 ir 5 lapa savo KREIPIMASIO. Žmones, PADEKITE man !
LABAI Jusu prašau, medicinos funkcioneriu - SAM ministro, kanclere, TLK/VLK vadovu...perskaityti ši mano kreipimasi (5 lap., dabar 3, per kita 2 lap.) ir pateikta paskutini Pareškima/Prašyma i TLK Kontroles sk. 2021-05-06...Ir, ATSAKYTI - man GALIMA prie VISOS sveikat. bukles - : - 1. Skaityti atsakyma nuo TLK Kontrol. sk., kuri gavau (pašte) 2021-06-02 ?; 2. Kreiptis i teisma (anksčiau ir dabar) ?; Toliau, 3. Man buvo bent vienas šansas, tiketis SAŽININGO išnagrinejimo mano Skundu/Parieškimu/Prašymu nuo VASPVT (2018/2019), PŽNK (2019/2020), SAM (2019-2020 ir 2021) ir DABAR nuo TLK Kontroles sk., prie esamu aplinkybiu (daug kartu žymejau) : - VASPVT vadove N.Ribokiene dirbo kartu SAM, kadencija 2008-2012 su M.Marcinkeviciumi /VMPSC direktorius, kurio med. istaiga apkundžiau VASPVT; Lazdynu pol. direktorius V.Matulas - LR Seimo nario sunus ; Santaros kl. (+ kuire tiesiogiai atsakyngi/pavaldus SAM) direktore valdymui A.Bilotiene- Motiejiuniene, taip pat sugebejo padirbti (+vienu metu) ir Santoros kl. ir SAM administ-je ? Atskyrai kreipiosi i kanclere J.Grebenkoviene - Jus, nors šiek tiek isigilinote i mano situacija/problemu su sveikata/problemu su biurokratija...- prieš pateikiant (jau prie naujo Ministro, arba nesvarbu koks - ministras ?) eiline atraške (Nr. (1.1.36Mr-14), man kreiptis i teisma, su labai ''vertingu'' patarimu - kviesti i kova su biurokratais/su visa SAM - nemokama advokata (!) ?...Dabar del TLK Kontrol. sk. ir diag.D44.5. - Kreipiaus i TKL 2021-05-06 su Pareiškimu/ Prašymu ir papildomai el.l. 2021-05-11. Pareiškime ATVIRAI pateikiau informac./duomenys, kurius surinkau PATI per > 3 metus - Jums... (med. istaigu vadovams, VASPVT, PŽNK/SAM..) stipriai NEPAGEIDAUJANT ! Tokiu budu, aš KONSTATAVAU sveikat. paslaugu nesuteikima nuo (mažiausiai) 2012 m., pateikdama IRODYMU ! Prašymas del VASPVT audita, man pateiktu Ataskaitu..2019 m. (Daug kartu prašiau 1) - VISKA, labai aiškiai išdesčiau ! - TAIP, aš supratau, kad LABAI rizikoju - Jums...pateikiant visa infor-ja, kuri PATI atradau (BE Jusu..) del diag.D44.5/Gl. pineale cista !!! TODEL, akcentavau, kad NEPRIIMSIU jokios ''naujos infor-jos nei del D44.5 nei del F25.2, nes pakankamai DAUG kreipiausi nuo 2020 iki 2021 m. ! Gerai supratau, Jus... (med. istaigu vadovai, VASPVT, PZNK/SAM, LR Seimo narys...) i kurius kreipiausi del diagn.D44.5 nuo 2020 (iskart, kaip suzinojau) iki 2021 TYLEJOTE/IGNORAVOTE... mano LABAI DIDELI NERIMA del diag.D44.5, kuri yra LABAI RETA liga, kuriai numatytos - specialieji poreikiai, kuriai sudarytas ''zalias'' koridorius, kuriai gali buti onkologija, kuria butina stebeti...- o, mano paskutinis galvos MRT darytas 2016-04-08 (!)...VISA sita ZINOJAU jau 2020 m. ! BET, Jus... tikejotes, kad nelabai/arba nieko tiksliai nesuprantu (-siu) ! Sedejote ''krumose'' ir laukete... - GAL, kaip nors Jus...praneš !..Dar, paprašiau TLK - neperduoti Pareišima - VASPVT, nes NERA KA JAU NAGRINETI, aš PATI IŠNAGRINEJAU ! Reikia tik sutikrinti !...Ir, vat 2021-06-01 man i el.p. atejo...nuo VASPVT/N/Ribokienes (jau raisiau Atsiliepime 78) !?!...Toliau 2021-06-02 paaiškejo, kad jau senai TLK išiunte man atsakyma 2021-05-19 - registruotu laišku !?! - TAIP GREITAI IŠNAGRINEJO ?!? - Nepanašu, kad išnagrinejo ! - Ir, KODEL - REGISTRUOTAS ?...Laiška padejau, nes reikejo VEL kovoti su VASPVT/N.Ribokiene ! (Turejau kreiptis..., del jos VEL ignoravima mano reikalavimu...jau rasiau)... BET, VASPVT/N.Ribokiene...man DAR, kažka rašo/siunčia...??!!?? - Gal, Jus...ŽINOTE, KAS jai ATSITIKO, kad MAN - RAŠO, po >2 METU IGNORO ? - Iš kur toks, DABAR - AKTYVUMAS, OPERATYVUMAS ir...NAGLUMAS ??? (Matomai nemiega ir be išeiginiu) LABAI prašau Jusu... (man VEL nepavyko su ja susikalbetis 2021-06-01/03) perduokute jai - NESIRUOŠIU SKAITYTI - TA, KA ji man VEL prikure ! ''Dekoju, jau turiu...ir > 2 metu NEGALIU dar viska PERSKAITYTI ! - Aš pažymejau, kad ''nauja informac..'' vertinsiu, kaip pastangas ATBULINE DATA, VASPVT/N.Ribokienei - pataisyti, pokoreguoti... - NEATLIKTO SAŽININGAI nagrinejimu..ypatingai del Lazdynu pol. ! Žodžiu, dabar aš visai demoralizuota nuo Jusu...biuroktatinio ''sadizmo''! Man reikes..prašyti/ješkoti žmoniu...man padeti...
Kreipiosi i SAM Ministra VIESAI, nes visai nepavyko susukalbetis su dokumentu valdymo skyriumi ! As, iki sios dienos negavau PATVIRTINIMO, kad SUSTABDYTA registracija mano "dokumentu" (?!), kuriu perdave SAM i VASPVT - BE mano sutikimo/zinios ! Atejo i mano el.p Pazyma nuo VASPVT 2021-06-01 Nr.D2-7743 (1.20.), kad gautas mano - "skundas del asmens sveikatos paslaugu" (pradziai, KAIP Jums skamba si formulote, kuria pateikiau originale ? - Ji, apie KA ?)) ir numatyta isnagrineti iki 29 birzelio (?!?) - KAS CIA ? - KOKS mano "skundas del asmens sveikatos pasl..." i VASPVT, gali ekzistuoti NUO manes, kai VASPVT/N.Ribokiene JAU paliko mane letai mirti ? - Jau nuo 2019-04-09, kai pasirase Isakyma/Ataskaita...! - KIEK KARTU AS PRASIAU ATLIKTI AUDITA, MAN PATEIKTU- SUFALSIFIKUOTU... 2019 -04-18 ir 2019-05-27 Ataskaitu... nuo VASPVT/ N.Ribokienes ?!? As, ISKART (2021-06-01) atrasiau VASPVT/ N.Ribokienei - NEPRISILESKITE DAUGIAU PRIE MANES..... (Paskaitykite p. Ministre !)..Toliau, ta pacia diena kreipiausi i SAM, su tuo paciu prasymu - SUSTABDYTI.. - NIEKO ! Vel parasiau 2021-06-02 i SAM 2 ar 3 kartus...ir man atejo el.l., kad mano Pareiskimas (2021-05-28) perduotas jau ne i VASPVT, o i Asmens sveikat.departamenta ir i Visuomenes sveikat. departam...?!? Prie KUO cia buvo VASPVT ?! - Ir, Jums....nieko tokio, kad 2021-05-28 kreipiausi i SAM/ TEISES SKYRIU !?! BET, as reikalavau PATVIRTINIMO, kad SUSTABDYTA registracija...- SAM PROIGNORAVO ! Ir, as pakartotinai kreipausi i VASPVT el.p. 2021-06-03 - pateiki PATVIRTINIMA (gi, Jus...jau nenagrinejate, kaip mane patikino SAM specialistai)...Taciau, VASPVT - vel PROIGNORAVO mano reikalavima ! Cia, tipo toks - labai imantrus "rupinimas" zmogaus "asmens sveikatos paslaugomis"- DARO ta, KUO neprasete ! - O, KUO prasote - NEDARO !!! - Taip, cia toks bendravimo "stilius" nuo VASPVT - svarbu TIK prigrebti paciento skunda...O, daugiau JAU Jus - NIEKAM NEREIKALINGAS ! - VASPVT tvarkis SAVO reikalikus - atskyrai nuo PACIENTO ! -T.y. NE PACIENTO NAUDAI/INTERESAMS !!! Nes, logiskai mastant, jeigu buvo Pazyma/rastas del skundo registracijos.., reiskes turejo/turi buti - Pazyma/rastas apie SUSTABDYMA...! As, prasysiu Jus PASIASKINTIS su savo pavaldyniais ! - LAUKIU, PATVIRTINIMO APIE SUSTABDYMA !...Del VASPVT/N.Ribokienes (trumpai, nes DAUG visur parasiau...) - vadove N.Ribokiene DISKREDITUOJA valstybines instancijos VARDA ! Ja bolše nenuždajus v ejo "uslugach" (parašiau rusiškai, nes po sio sisirašynejimo su SAM ir VASPVT matyti, gal Jus...lietuviškai - neskaitote ?) ! Žodžiu, tam ir prašau SUSTABDYMO PATVIRTINIMO, kad nepriimsiu DAUGIAU nuo VASPVT/N.Ribokienes - NIEKO ! - Ji nauduojasi tarnybine padetimi, kad GINTI... TIK gydytojus ! (Pradedu isitikinti, kad SAM - to kurse !) P.S. Kreipsius i TEISES skyriu iš naujo !
Lilijana Goberienė
2020-12-15 11:55:59 IP 28ma2pc0
Laba dieną, turiu nusiskundimą dėl Kauno miesto poliklinikos Aleksoto poskyrio. Jau trečią kartą kreipėmės į šią polikliniką dėl skiepų nuo gripo - kiekvieną kartą buvo gautas atsakymas, kad skiepų nėra. Aš esu neįgali, mano mamai 84 metai ir ji serga lėtinėmis ligomis, mums skiepai yra reikalingi.

Lilijana Goberienė
867809524
Kaunas
...Tesinys mano Atsiliepimo - 2020-03-27 : PŽNK - PROIGNORAVO visus mano Prašymus/Reikalavimus - nenagrineti man nedalyvaujant !.. Ir skubos tvarka po 1 men. nuo mano kreipimasi (iprastai nagrineja - 2 men.) - paskyre posedi 2020-03-20, t.y. per ivesto (2020-03-16) karantino (LABAI skubejo pagelbeti... direktoriui p.M.Marcinkevičiui). Posedis ivyko (bet, aš abejoju, kad aplomai - buvo) - "uždaras"/nuotolinis ir be manes ! Aš, puikiau supratau šio "posedžio" - rezultata ! (Todel, pabanžiau dar kreiptys per Rekvizitai.lt)...Gavau iš PŽNK laiška su Sprendimu.. 2020-03-28, t.y. spejau - pateikti iš dalies papildomos informacijos per Rekvizitai.lt..., kurios VISAI nereikejo PŽNK, nes ne to TIKSLO buvo siekiama ! Žmones, KA išdarineja PŽNK ?!? Pradedant nuo to, kad PATI pažeidineja Pacientu žalos... istatyma ! Čia, UŽRIBIS ! Su žmogiškumo nieko bendro neturinčios formulotes Sprendimose...! PŽNK (+ VASPVT) mate (pateikti - išsamus Prašymai/Pareiškimai..), del KOKIU diagnoziu aš daug metu NEINFORMUOJAMA - I, II, III lygio med. istaigu : D50, F25.2; F48; D44.5...NEDIRBU ir NETURIU pajamu pragyvenimui...!!!... Ir, PŽNK/pirmininke p. I.Dregviene - Sprendime 2020-03-20 rašo - "...nenorejo sau padeti " ?!?!?! - Tuo tarpu, kai PŽNK/ I.Dregviene - NEIŠNAGRINEJO iš esmes, t.y. atmete mano Prašymus.. i PŽNK 2019 m. del diagn. D50 ir F25.2 / kriterijus i NDNT -- med.istaigu NAUDAI ! (T.y. mano "kalte", kad nesutikau vartoti psichotropiniu - BE paaiškinimo - KODEL butina/ KOKIA tokia mano rimta diagnoze? Ir del to, kad LABAI bijau - pašaliniu.., nes PUIKIAI žinojau - del pašaliniu.., tai pat - TYLES ir ATSIRIBOS.. ! Ir, kad po "konsiliumo", per kuri doc.A.Navickas man pareiške : - " Somatoformine autonomine disfunkcija - labai rimta liga" (?!?), atsistojau..ir išejau.. - ir toliau lankitis D/S atsisakiau ! Beprasmiai pralankes D/S - 1 menesi !... Išsamiau - Atvirame laiške ""KIEK "kainuoja" NEURASTENIJA ? Arba kaip išlikti gyvam po vizito pas psichiatra ?"" Kas nores paskaityti - rašykite man : [email protected])) ATSAKAU pirmininkei I.Dregvienei : Aš sau PADEJAU - 1.Nesutikdama vartoti psichotropiniu - BE paaiškinimu KODEL butina ?; 2.Persiregistravau (čia labai rimtas/didelis žingsnys) iš Lazdynu pol. PSC i Centro pol. PSC; 3.PATI išnagrinejau VISA savo sveikatos istorija, ir sužinojau savo TIKRU diagnoziu - med.istaigu/ SAM/ VASPVT/ PZNK NEPAGEIDAUJANT !....PŽNK - "nepamate", neužfiksavo.. JOKIU pažeidimu VšI Vilniaus m. PSC, kurios direktorius M.Marcinkevicius yra - buves SAM ministro patarejas (2008-2012 m.) !? Vertinu PŽNK Sprendima, kaip susidorojimu su paciente, kuri argumentuotai kreipesi i PŽNK ! Aš pateikiau - detali analize Epikrizes ir argumentai, irodymai... - 100% !!! Kad pateikti ši analize/ Prašyma..i PZNK - prireike ~3 metu mano DARBO ! Bet, PZNK apsimete (paprastai sakant) "šlangu" ir ne tai kad, NIEKO "nepamate", bet + dar apkaltino mane !?! Ir, tas byloja TIK apie viena - Vilniau m. PSC Dienos stacionare (toliau D/S) - LABAI prisidirbo.., LABAI daug pažeidimu...- teikiant man sveikatos...paslaugas !!! Todel, VISU mano tolimesniu Reikalavimu (2020-04-06). Atsiliepimu (2020-04-21) - PROIGNORAVO - jau SAM/Ministras ! Dabar turiu nuomone, ministras A.Veryga IGNORUOJANT mano/pacientes skundus.., galimai apgine savo kolegas pagal profesija (galimai savo draugus) - doc. A.Navicka ir M.Marcinkevičiu... Konkrečiai doc A.Navickas savo statusu (Lietuvos psichiatru asociacijos prezidentas iki 2018 birželio m.) - padare man/mano sveikatos istorijai LABAI DIDELE ŽALA - per "konsiliuma" D/S, kuris ivyko 2017-02-15 !!! Doc. A.Navickas, kuris mate (arba buvo informuotas) mano anamnezeje - LABAI rimtu diagnoziu F25.2 - kriterijus i NDNT ir D44.5 - labai reta liga bei suprates (ir iš gydytojos N.Kosar), kad pas mane nuo vaikystes NEURASTENIJA/ F48 - užmaskavo mano tikraja buke "diagnozemis": - F45.1 (BET, man per "konsiliuma" buvo igarsinta - "Somatoformine autonomine disfunkcija"/F45.3), F61, F41.2 ! + Paskyre labai stipru psichotropini Paroksetina matant VISA mano anamneze : - D50; F25.2; D44.5; I67.3/8; F48; + Hipergidroze (nesugeba iki šiol paaiškinti/nustatyti - nuo kuo ?); + Diemesio koncentracijos sutrikimas (kurio, psichiatrams - tai pat gaila nustatyti ir informuoti pacienta !) Tokiu budu, aš TVIRTINU (turedama šiai dienai VISA informacija..) - doc. A.Navickas ketino man dar ir - PAKENKTI ! Bet, kad sužinoti - KODEL norejo pakenkti (man užteko proto/intuicijos - nevartoti Paroksetina) - REIKIA/BUTINA (viena karta) išsiaškinti : - neurologe Egle Navickiene/Santaros klinikos - yra doc.A.Navicko žmona ? Nes, 2013 m. pabaigoje - ji mane konsultavo...ir po pirmo vizito pas ja..., aš kreipiausi i Neurologijos skyriaus vedeja - su skundais... Tokiu budu, ivyko konfliktine situacija tarp manes ir p.E.Navickienes...! T.y. neurologe E.Navicliene buvo LABAI nepatenkinta, kad pateikiau pretenziju...! BET, PATEIKIAU (INTUITIVIAI) - ARGUMENTUOTAI, KAIP DABAR - MATYTI !!! (Mano Pareiškimas pateiktas i Santaros kl. 2013 m. pabaigoje... KOKI "atsakyma" aš turiu nuo tuo metu direktoriaus p.K.Strupo ?!?) Žodžiu, p.E.Navickienes Išrašas 2013 m., turi labai daug paraleliu/panašumu su Epikrize 2017 m. iš D/S su doc.A.Navicku !...Apie VISKA... - informavau PŽNK 2019/2020 m...Bet, PZNK ir velaiu SAM/Ministras - NEREAGUOJA, NIEKAS - NEIDOMU, NERUPI..!..IR, JOKIOS INFORMACIJOS apie diagnozes - D5O; F48; F25.2; I67.3/8; D44.5 - aš NETURIU (apart to, ka pati sugebu surasti...) nuo 2018 birželio IKI ŠIOL ! T.y. informacijos nebuvo/nera - NUO gydytoju... IKI - VASPVT, PZNK, Sveikatos apsaugos ministro ! Apie KOKI "sveikatos priežiuros paslaugu " PRIEINAMUMA gali eiti kalba !?! Baisu galvoti, bet prasimato (taip sakant) tendencija, kad šiu diagnoziu aš neturesiu (Dieve, apsaugok mane !) TIK TODEL, kad šiu diagnoziu (ypatingai) F48, F25.2, D44.5 + Diemesio koncentracijos sutrikima (Gedos doc. A.Navickui, nes dabar - ir del šio SUTRIKIMO - "mušis" !) - "nepamate", neiraše.., t.y. PIKTYBIŠKAI neužfiksavo doc.A.Navickas ir tokia "sveikatos priežiura" padengineja - direktorius M.Marcinkevičius (psichiatro licenzija), kuriam aš pateikiau Pareiškima - IŠKART po D/S (2017 m.) ! Doc.A.Navickas (buves LPA prezidentas) ir direktorius M.Marcinkevicius (buves SAM ministro patarejas, turintis apduovanojimu...) TIKISI, kad del savo statusu - gali/turi... - išvengti ATSAKOMYBES !?... Ir, prie šio TIKEJIMO - labai prisideda - VASPVT, PZNK/SAM/Ministras !!! Aš jaučiu, kad minetos instancijos.., mineti asmenys.. - NEGALI man atleisi TO, kad PATI sugebejau išnagrineti VISA savo sveikatos istorija/anamneze ! BE - advokatu, juristu..., t.y. - nemokamai ! Nes, iš mano pateiktu KLAUSIMU, mato - aš LABAI temoje ! Ir, jeigu pradeti ATSAKYNETI i mano klausimus.. - byra VASPVT Ataskatas.. ir PZNK Sprendimai... !!! Taip, aš nežinau - absoliučiai VISKA, bet TODEL ir pateikiu KLAUSIMUS... i - med.istaigas, VASPVT, PZNK/SAM/Ministrui ! KODEL Jus ATSAKYTI - VENGIATE ? Su tokiu požiuriu i Pacienta - KA Jus veikiate - SAM/ prie SAM ? KAM dirba - SAM, VASPVT, PŽNK ? ((Pavyzdžiui - KA sau ledžia (-do) - med. istaigu vadovai ??? Mano atveju - K.Strupas (buves Santaros kl. direktorius), M.Marcinkevičius (Vilniaus m. PSC), V.Matulas (Lazdynu ir Karoliniškiu pol.). Jus kurse p. Ministre, kad II ir III lygio med. istaigu - "vidiniai auditai", čia (švelniai sakant) - pasityčiojimas iš paciento ("makaronu kabinimas" - pacientui) ? VISKAS išverčiama TAIP, KAIP reikia tai med.istaigai ! IR, NIEKAS DAUGIAU - NETIKRINA/ NEŽIURI...!))... Bet, PAGRINDA - aš perpratau ! Diagnoze D44.5 - yra/buvo PAGRINDINE priežastys mano silpnos sveikatos (nuo vaikystes) ir VISU atsiradusiu rimtu diagnoziu, sutrikimu, patologiju.., kuriu pasekoje - VISAI sumažejo darbingumo lygis ! REZIUMUOJU : VASPVT/N.Ribokiene, PŽNK/I.Dregviene/SAM Ministras A.Veryga (turiu irodymu, kad kurse mano situacijos..) - 1. PAMATE - žiauru, totalu, daugmetini... - sveikatos paslaugu NEsuteikima !...Ir,...- "iki lemputes", fiksuoti - ATSISAKE ! (KOKIE, čia dabar pacientai - nepatenkinti "nemokama" medicina ?!); 2. SUPRATO - BE šiu NEGYDYTU diagnoziu/patologiju : D50, F25.2, F48, D44.5, I67.3/8, Hipergidrozes - aš TOLIAU minimum - BEDARBE ir BE PAJAMU pragyvenimui !...Ir,...- NIEKO TOKIO, NULIS - REAKCIJOS ! (Kaip nori, taip ir gyvenk..! TIK, kad "savi" - nenukentetu !); 3. Esminis dalykas mano situacijoje/mano kreipimasiu - med.istaigu vadovai, VASPVT, PZNK/SAM - ATSYSAKO su manim bendradarbiauti, teikti bent kokia informacija apie - diagnozes..., NDNT (kreipiausi pirma karta 2014 m. - BE SAVO TIKRU DIAGNOZIU..!), D/S ir t.t., ir JOKIU pastangu/pagalbos... iš jiu - KAIP man išbristi iš šios "pelkes" ? - Kuo greičiau ir be rimtu nuostoliu sau/savo sveikatai !; 4. VASPVT, PZNK/SAM/Ministras - ŽINO, BE diagnoziu D5O, F48, F25.2, D44.5 - man nera KUO kreiptys pas gydytojus, t.y. aš toliau - nuolatine lankitoja ivairiu specialistu... ! Beprasmybe - tesesi ! Taip ? Dar aš supratau, kad VASPVT, PZNK/ SAM veikimo linijos - tures prisilaikitis VISI gydytojai, kurie mane konsultos - po minetu instanciju...T.y. NE TAM buvo nutyleta/proignoruota... apie diagnozes D5O, F48, F25.2, D44.5, kad aš paprastai ir lengvai - ju ATSTATYČIAU ! Dar daugiau - joks gydytojas nenustatys man JOKIU sveikatos pablogejimu.., ryšium su NIEKADA negydytais diagn.D50, F48, F25.2, D44.5 (del diagn. I67.3/8 - neaišku, neturiu inform.) kuriu aš galečiau pateikti Teismui, kaip IRODIMUS, man nesuteiktu sveikatos priežiuros paslaugu ! (Aš darau prielaida, kad mano elektronineje sveikat. istorijoje - atžymeta - KA reikia / KUO nereikia - rašyti ! Ir, pakeitimas med. istaigos arba privatus gydytojai - nepades !) SVARBIAUSIA yra TAS, kad šios labai rimtos diagn. F48, F25.2, D44.5, I67.3/8, (D50 - galima/butina gydyti) - fiksuojamos, kai jau ivyko pakitimai ir neatsystatis norma ! Todel, teks stebeti - ant kokiu DAR "stebuklu" - pajegus VASPVT, PŽNK/ SAM ??? JEIGU, atsukti laika atgal - NIEKADA nesikreipčiau i VASPVT, PZNK, SAM/ ir ministra !!!...Labai apmaudu, VISKAS mano atveju - PAPRASTA, aš pateikiau "ant lekštutes" VISUS irodymus, tik reikejo jas - SUTIKRINTI ! T.y. aš atlikau dideli DARBA prieš kreipiantis i VASPVT ir PZNK ! Ir, KAS pridirbta per VASPVT Ataskaitas.. ir PZNK Sprendimus.., galima pavadinti TIK kaip - falsifikacija ! Jus - doc.A.Navickas, M.Marcinkevičius, VASPVT/N.Ribokiene, PŽNK/I.Dregviene, SAM/A.Veryga - suvokiate ŽALOS MASTA - man padaryto ?!? Aš leku - BE SAVO DIAGNOZIU, REZULTATE -... BE DARBO... - su Jusu... "pagalba" ! Prie to, kad kiekvienas iš Jusu, KIEKVIENA meniesi nuo 2017/2018/2019 m. (žiurint - kada kreipiausi..) - GAUNATE DIDELIUS ATLIGYNIMUS ! P.S. Su tokia "medicina" ir biurokratija - nei "k**o", nei koronaviruso - nereikia !!! Pacientai patys surenka informacija aipe diagnozes.., paslaugas../ mokosi medicina.. - iš SAM Isakymu Nr. V-788/ 256/ V- 938/ V-95 ir t.t., MN... ! Jums... - NE GEDA ?
Sveiki, esu Siaulietis ir noreciau isreiksti savo nuomone apie gerokai papuvusia miesto o gal ir visos salies sveikatos sistema kuri gerokai prisideda prie covid 19 viruso platinimo, o kiti ir anapilin nueina del rimtu ligu nesulauke pagalbos.pries gydytojus tikrai nieko blogo negaliu pasakyti yra labai geru yra ir siaip sau bet prie esmes pabandysiu pagristi savo issakyta nuomone.pagal amziu jau priklausau rizikos grupei rugsejo 10-11d pasijutau prastai simptomai keistoki temperatura 37, 6 kraujo spaudimas susoko iki180-190 skrandis gargaliuoja ir didelis virsutines dalies nugaros skausmas.sulaukes pirmadienio ar antradienio tai rugsejo 14-15d kreipiausi i registratura seimos sveikatos centras adresu tilzes-67.atsakyma gavau kad vietu nera ir gydytojos kita savaite irgi nebus atostogaus.pradejau save itarineti gal uzsikreciau covidu del keistos savijautos nors niekur paskutinius menesius nebuvau nei isvykes nei kavines nei pobuviai.dar po dvieju dienu neapsikentes prastos savijautos ir sokinejancio spaudimo nuvykau i siauliu respublikines ligonines priimamaji, issakiau bedas paprasiau gal turi galimybiu patikrinti ar nesergu covid19.po kraujo tyrimo ir kardiogramos buvo pasiulyta pagerti kaptotrilio.rugsejo 21d kraujo laboratorijoje pasidariau visus mokamus kraujo tyrimus ir testa is nosies covid19.isvada po paros sergu covid 19.klausimas kiek tokiu kaip as ir kiek galejau uzkresti jei nebuciau issityres savo lesomis pridursiu ir tai per visa sirgimo laikotarpi nesulaukiau ne vieno skambucio iskyrus apklausa kur galejau uzsikresti.ir as turiu jums atsakyma as ne siuksle, moku visus mokescius turiu kolektyva virs 20 zmoniu kurie laiku gauna atlyginimus ir taip pat moka visus mokescius reiketu rimtai pasvarstyti kur mokescius moketi gal kaimynams.uzjauciu tuos zmones su minimaliom pajamom turinciu rimtu bedu su sveikata.
Uztenka.mums.meluoti
2020-08-27 22:57:35 IP 5f4sor34
Stresas didina išskiriamo streso hormono kortizolio kiekį, kuris slopina imuninę sistemą. Todėl, kai žmones gąsdina ir liepia užsidaryti namuose, silpnina imunitetą. Kai nešiojam kaukes, mažinam į organizmą patenkančio deguonies kiekį ir tai taip pat sukelia organizmui stresą. Visos šios priemonės silpnina žmones, daro labiau pažeidžiamais. Visas tas chaosas yra didesnio plano dalis.
Milda 2020-07-16 10:07:33
Esu eilinį kartą šokiruota visomis Vilniaus sveikatos įstaigomis. Tiek privačiomis su savo kosminėmis paslaugų kainomis tiek ir valstybinėmis. Neįmanoma paprastam žmogui (neturinčiam pažįstamų poliklinikose/ligoninėse) prisiregistruoti pasitikrinti sveikatą kai atrodo jau nedaug trūksta, kad ir nebeatlaikys ji. Arba turi mokėti nežmoniškus pinigus, kad patektum išvis kur nors arba tiesiog merdėk ir niekam neįdomu.
Ir žinau, kad esu ne viena tokia pasipiktinusi. Visa sveikatos apsaugos sistema pas mus Lietuvėlėje yra viena didelė Š krūva.
Juokingiausia ir tuo pačiu skaudžiausia yra tai, kad gan dažnai išgirsti pasakymus kaip kad "ai patekau pas tam tikrą specialistą iškart, nes turiu pažįstamą kurioje nors sveikatos įstaigoje".
Baisu, liūdna ir kraupu vienu metu.
Na taip vyksta tolalus žmonių niekinimas ir zeminimas...
Baisu, liūdna ir kraupu vienu metu.
ESU ŠOKIRUOTA. Prižiūriu namuose nuolatinės slaugos ligonį, kurio jau apie pusantrų metų nelankė gydytoja ar slaugė. Skambinu gydytojai kas tris mėnesius ir ji išrašo elektroninius vaistų receptus.
Šiandien, net nepasibaigus karantinui, skambina slaugė ir išreiškia norą mus aplankyti... Mažiausiai tai nustebino toks medikų elgesys karantino metu, kai patys siūlosi apsilankyti pas rizikos grupėje esančius žmones, tam nesant būtino reikalo... Sakė visą tą laiką vaikštanti pas tokius ligonius, tai esą privalu... MEŠKOS PASLAUGA SENOLIAMS, kitaip negaliu to paaiškinti... (gal taip renkami balai algai savo pasididinti, nežinau ką galvoti...?).
Pagarbiai, ačiū už dėmesį.
Kreipiausi ir aš į tą komisiją. Lygoninėje buvo sužalota mamai ranka-suplėšyti visi peties raiščiai. Po dviejų mėnesių atsakė, kad ligoninę jokių pažeidimų nepadarė. Kreipkites į teismą. Toks alia ir gynimas. Iš pradžiu vilkina, reikalauja notaro patvirtinimų (kad žmogus jau pradžioje atsisakytu padavinėti prašymą), o po to, kai specialistas atsako-"tai negalėjo savaime atsirasti"-praneša, kad jokių pažeidimų nerado. O, kad kreiptis į teismą, reikia pinigų, kurių pensininkė neturi. Taip ir gyvenam.
Jurgita Liutkeviute
2020-05-18 09:11:32 IP 2e7r3q7t
Labai nepatenkinta Kauno Respublikines ligonines gydimu jeigu zmogus neserga konoro virusu tai visiem visiskai dzin ir po tyrimu nes “nieko” nerado jau antra karta isleidzia mano teti namo, siandien jis vos grizo namo, tai ka jau kalbeti apie daktaru darba? mano tetis 77 metu ir tokie pacientai yra nurasomi ir silpnai jauciantis tiesiog paleidziami namo, jau 2 karta taip, jau ir pikta ir apmaudu bet tokia ta lietuva, kai nuveziau suni pas veterinara 5 daktarai sukosi aplink o cia net budinciojo nera daktaro. Ivykis buvo vakar.
Bakteriologinines katastrofos metu as suzinojau daug idomiu dalyku,
pas oligarhus prekybcentriuose batus pirkti saugu, taciau, pas smulku verslininka jau nelabai.
Pas oligarha pirkti kamuoli yra saugu, bet pas smulku verslininka jau nebe.
Pirkti geles nesaugu, taciau bambali alaus krautuvei saugu.
Ikea ir Senukai saugiausios vietos, nes atsidare vieni is pirmuju po karantino svelninimo.
Virusas Lietuvoje kitoks. negu pvz UK, UsA, Vokietija. Ten kaukes neprivalomos, pas mus bauda 250eu.
Paste nuo 18:00 siaucia virusai, nes sutrumpintas darbo laikas.
Labai PRAŠAU PŽNK/SAM - : 1.SUSTABDYTI mano Prašymo nagrinejima/svarstyma, registruoto i PŽNK 2020-02-19 (PŽK Nr.-1-161). I PŽNK pateikti prašymai.. - kovo 17/19/20 d. (Komisija ne atsiliepe); 2. Atlikti tarnybini patikrinima/audita (arba kam, turi buti pavesta ? + bendradarbiaujant su manimi..) - VISU man pateiktu VASPVT Ataskaitu/ Isakymu (2019-04-09 ir 2019-05-27), Nes, NERA prasmes (ir NEBUVO) toliau man kreiptys nei i PŽNK, nei i teisma... su esamais Ataskaitomis (kurios neišnagrinetos iš esmes), nes teismas vadovausis (kaip, dabar PŽNK) - VASPVT išvadomis ! 3. Aš REIKALAUJU - VASPVT atsakyti už savo veiksmus ("nagrinejimus"), kurie padare DIDELE ŽALA mano sveikatos bukles../sveikatos istorijai../mano tolimiasniam gyvenymui..! T.y. ATSAKYTI už Ataskaitu "turini" :- pateiktu išvadu/ "faktu"/ komentaru..., kurie neatitinka nei logika, nei mano pateiktu - IRODYMU (med. dokumentu), nei ivykiu eigai...; už PROIGNORUOTU VISU mano pateiktu klausimu del LABAI rimtos diagnozes - F25.2, kuri yra/buvo kriterijus i NDNT ir t.t.; del mano pateiktu argumentu.. - iškraipima; YPATINGAI del diagn. F48 panaikinimo, kuri buvo nustatyta po rekomendacijos III lygio neurologo.., po testu/ ištyrimo..- pagal kompetencija/ MN... ! Priešistorija : - Kreipiausi i SAM ministra p. A. Veryga su atviru laišku - "KIEK "kainuoja" NEURASTENIJA ?Arba kaip po vizito pas psichiatra išlikti gyvam ?" - 2019-09-23. Mano esminis tikslas šio laiško, buvo - identifikuoti (ministrui - psichiatrui pagal profesija) pagrindines sprogas/problemas... "NEMOKAMOJE" Psichiatrijoje (ir, kaip aiškeja - daugmetiniu..) ir nesuprantamos/neskaidrios VASPVT/ PŽNK veiklos.. - pacientams psichiatrai (nesažiningi) nediagnozuoja/ nenustato - : 1) NEURASTENIJOS (F48) ; 2) Diagnoziu, kurie yra KRITERIJUS i NDNT (TO PASEKMES žmogui/pacientui...?); 3) VASPVT ir PŽNK - TIKRAI GINA PACIENTU teises...?... Atsakymas nuo ministro, kurio laukiau daugiau 1 menesio - pribloške ! (Negalejau atsigauti keleta savaičiu...!) Ministras prodemonstravo (man) neregeta - šaltakraujyškuma ! Kad pačiam nieko neatsakyti/nepasirašyti..., pavede atsakyma paruošti specialistei E. Bishop, kuri vienintele SAM konsultuoja del Psichiatrijos : - man p. E.Bishop (taip, turiu suprasti.. !?) patare/rekomendavo/ maloniai pasiule... - kreiptys, man ligoniui... ir ilgalaikiai bedarbei, del gydytoju kaltes... - i teisma (kaip, prieštai VASPVT ir Ginču kom-ja) !?!... Bet, teismas ne prijeme ne vieno (iš 4) mano Skundo - be žyminio mokesčio !?! Ir, tuo paskatino (teismas) mane - toliau (pačiai) ješkoti informacija.../ savo situacijos sprendimu budus/ pagalbos...! (Nesedejau - "sudeje rankas" ! Dirbau - bendrai 3 metus ! Klausimas : - TIK vietoj KO ?).... TODEL. šiai dienai aš VISKA žinau (pagrinda) apie VISA savo sveikatos bukle (nuo mažiausiai 2012 m.) ir daug kas (pagrindas) paaiškejo.. del VASPVT Ataskaitu/ Isakymu.. (ir PŽNK) ! T.y. aš žinau KOKIOJE sveikatos bukleje lankiausi VšI Vilniaus m. PSC : - 1) Individualios psichoterapijos seansus (1 karta per savaite, atlaikiau TIK - 14 seansu !?) - 2013 m., kurios laukiau "eileje" - 10 (dešimt !?!) menesiu (užfiksuota) !!! ((Ir, "eileje" (kiek žinau) pacientai "stringa".. - iki šiol ! T.y. IKI šiol - priima TIK viena psichologe-psichoterapeute Vitalija Mickute ! Čia, LABAI dideles pretenzijos - administracijai, kuri - kurse..., bet nieko daryti nenori arba dibtinai sudaro "eile", kad pacientai (yra, kad - nustoja laukti.., atsisako..) - kreiptusi (bet, ne visiems prieinama..) privačiai !? Apie "individ. psichoterapija" parašysiu savo atsiliepima...)) ; 2) Universitetini Dienos stacionara - 2017 m.. Pastaba: Turiu informuoti SAM/PŽNK (prie nauju aplinkybiu..) - mane nenorejo (visai) priimti i Dienos stacionara - Priimamojo gydytoja su siuntimu, kuriame "pagrindine" diagnoze figuravo F45.1 (?!?) Aš, nieko negalejau suprasti...- KODEL ? Gi, pati psichiatre*2 pasiule i D/S.. !.. (Ir,..labai susinervinau..!) Todel, turejau eiti i Dienos stacionara - aiškintis !... Ir, TIK po pokalbio su psichatre*3 (D/S), aš grižau i priimamaji.. ir, mane užregistravo...T.y. noriu pasakyti, kad mane prieme i D/S - psichiatre*3, pretenziju priimamajo gydytojai - neturi buti ! Kas lečia, mano kreipimasi i VASPVT 2018/2019 m., del VšI Lazdynu pol. ir Vilniaus m. PSC, tai mano Skundu nagrinejimai nuo pat pradžios buvo - pasmerkti (žinau aplinkybes..) ! Dabar, aišku KODEL VASPVT su manim nebendradarbiavo ! (KAIP, galima nagrineti - neapklausiant papildomai pareiškejos - aš gi, negalejau visu niuansu...)....REZULTATE, prie mano 100% irodymu - VASPVT išvada : - del Lazdynu pol. - neužfiksuota JOKIU pažeidimu (!?); del Vilniaus m. PSC - išvys NIEKO ! (Nepateikta Ataskaita...Bet, klausimas KODEL ? - IŠLIEKA !) Siekantys "atradymas", kuris mane sukrete, buvo tai kad, aš atsitiktinai (ruošdamasi i Lietuvos administ. ginču kom-ja 2019 liepos m.) aptikau (TLK pasufleravo..) SAM Isakyma Nr.V - 788, 2012-08-21- del DIENOS STACIONARUOSE -- PSICHOSOCIALINES REABILITACIJOS PASLAUGU....TEIKIMO TVARKOS APRAŠA (?!?) T.y. paaiškejo - aš D/S praeidinejau (neva) - Psichosocialine REABILITACIJA !?! (Nors tu stovek.., nors tu griuk..! Garbes žodys, "paslapčiu skrynia" ta "nemokama" psichiatrija !) Žodziu, Isakyme Nr. V-788 aiškai aprašoma (viso 6 priedai) - kas/ kam/kada/kaip.. - teikiama ši paslauga asmenyms...Tokiu budu, aš sužinojau kad diagnoze F45.1 - neatitinka reikalavimu !?!... BET, atitinka kita TIKRA mano diagnoze F25.2, apie kuria tylejo psichiatrai (Laške - išsamiau..) !!! Reiškes, p.ministre kuris perskaite mano Atvira laiška, specialiste E.Bishop, Valstybinis psichikos sveikatos centras... buvo kurse Isakymo Nr. V-788 - TAIP ? Toliau,...kai PŽNK pateike (pagal prašyma) auditores (Vilnaius m. PSC) IŠVADA, pamačiau kad figuruoja visai kitas Isakymas, kurio rementys aš lankaiusi - D/S (?!?) T.y. Vilniaus m. PSC direktorius (o prieštai VASPVT !?) argumentuoja mano lankimasi D/S (paslauga...) - pagal Isakyma Nr.256. KLAUSIMAS SAM : - Universitetinis Dienos stacionaras (II lygio) teikia paslaugas, t.y. PSICHOSOCIALINE REABILITACIJA, kuria numatyta ir išsamiai aprašyta/ tvarkos aprašas - pagal Isakyma SAM Nr.256 ?... Todel, nieko neliko, kaip pasiduometis šio SAM Isakymu Nr.256, 1999-05-27 "Del pirminio, antrinio ir tretinio lygiu psichiatrijos ir psichoterapijos paslaugu teikimo...reikalavimu bei psichiatrijos Dienos stacionaro ir psichoterapijos paslaugu baziniu kainu tvirtinimo".... Pimas pastebejimas - Isakymo pavadinime NIEKO nera apie - reikalavimus../tvarkos aprašo...del Dienos stacionaru !?! Antra, Isakymas Nr.256 skirtas ir aprašo reikalavimus del - INDIVIDULIU psichoterapijos SEANSU (arba grupinius seansus), kurie vyksta 1-2 kartus per savaite - 2.2.7.- 2.2.8.puktai ! T.y.Trečia, Isakymai Nr.256 ir Nr. V-788 - čia dvi SKIRTINGOS paslaugos ! T.y. mano atveju : - aš turejau 2013 m. (rašiau..) INDIVIDUALIA psichoterapija ir 2017 m. Dienos stacionara (D/S), vadinama PSICHOSOC. REABILITACIJA ! TODEL, turiu pabrežti - NESUTIKČIAU (nes, man nepadejo - o atvirkščiai...) DAR KARTA lankitys INDIVIDUAL. "psichoterapijos" SEANSUS (kuriu reikia DAR laukti -...?)!!! O, del Isakymo 256 - 8 priedo matyti kad, per (arba po...) INDIVIDUALIA psichoterapija - psichiatras/ psichoterapeutas gali pasiulyti (pagal ka sprendžia ?) pakeisti INDIVIDUAL. seansus i D/S...Nes, taip ir buvo...- mano atveju (2013 m.) vedeja L.Dembickiene (pas kuria turejau užeiti 1 karta per menesi - kaip sekasi psichoterapija...?), per eilini vizita pas ja,..ir matydama, kad man nera JOKIOS naudos iš seansu...- PASIULE i D/S (tiesiog i D/S, t.y. NIEKO apie reabilitacija), bet aš ant tiek buvau išsiakes...nuo "psichoterapijos" seansu, kad atsisakiau D/S (i kuri reikejo dar važineti - kiek viena diena !)!!! Tokiu budu, Isakymo 256 - 8 priedas numato, kaip gydymo VARIANTA - psichosocialine reabilitacija ir pateikia TIK paslaugos bazini ikaini, pacientams kurie pirmumoje kreipesi i INDIVIDUAL. psichoter. seansus - i Konsultacini centra (VIII korpusas, kiek prisimenu..). Pastaba: - Mano NUOMONE (mano atvejis..) su diagn. F45.../F61 (F60.8/F60.6) - D/S NERA KA VEIKTI !!! (Jeigu neskaičioti - nemokamo maitynimo...) Nes, čia NIEKO TIKSLIAI NENUSTATYTA arba galima laikyti, kaip dar NEPATIKSLINTA ir/ar labai legva (-vus) sutrikima arba TIK kaip komplikacija/ gretutine.. !!! Dar daugiau, psichiatrai apie diagn. F45.../F60-61 - NIEKO NEGALI/ NEGALEJO PASAKYTI/PAAŠKINTI...! Gaunasi, TIK NUO - ŽODYNIO aprašymo mano psichonervines bukles - i D/S, i RVPL, Paroksetinas (paskyre docentas !?) ??? ((TODEL, vadovautis reikes TIK diagnozemis ! Nes, spresti pagal mano (vargana)"charakteristika" - cia "kelias i niekur" ! KAS - DABAR IR VYKSTA !)) Tai, NUO KUO - man buvo skitra PSICHOSOC. REABILITACIJA - D/S ??? NUO KUO - norejo "gydyti" ? Prajauskite ABSURDO momenta - :...jau PATI (po daug..metu) pradejau klausti - kas man yra ?... JOKIU paaiškinimu/diagnoziu (psichiatrai atkakliai "važioja", t.y. ~17 metu) ant diagnozes (parazites, kaip aš ja vadinu) - F45... ! IR, MAN METAMI KALTINIMAI - ATSISAKAU GYDYMO ?!? BET, "diagn. F45" NEREIKEJO (niekas nesiule) "gydyti" nei 2001. nei 2009 nei 2016 !!! (Čia, tikrai galima išproteti...!) TRYS METUS - MAN NIEKAS NEGALI PAAŠKINKTI ! Tikslau - NEŽINO KA sakyti/ KA atrašyti ! Tai KAM ištikruju rūpi mano sveikatos bukle ?... Žodziu, pagristumas/ nauda (arba kam - nauda ?) lankitys D/S su diagn. F45.../ F60-61, kaip numatyta Isakyme Nr.V-788 - ABEJOTINA (mažiausiai) ir NEATITINKA REIKALAVIMAMS ! KODEL, aš paprašiau D/S psichitres kon-jos pas aukštesnes kvalifikacijos psichiatro ? Aš NIEKO iš jos negirdejau, tik retkarčiais - "jautri" (aš) !?! ČIA, NORMALU ? (Man ta pasakyti, galejo mociute ant suoliuko !) Mano lankymasis D/S buvo suvestas vienam - pratemti laika...! Ir, sudaryti ispudi man, kad diagnoze greitai nenustatoma.., reikia daugiau laiko.. (psichiatre D/S buvo kurse, KUO aš kreipiausi i D/S...) T.y. pas psichologe - 1 katra per savaite - TIK testams atlikineti.. (testus atlikinejau - iki pabaigos..), docento/profesoriaus (nuo mano paprašymo) reikejo laukti > dveju savaičiu...! Galiu pasakyti, jeigu "konsiliumas" su docentu ivyktu anksčiau (o ne 2017-02-15), per kuri man buvo igarsinta diagnoze : - "Somatoformine autonom. disfunkcija ir čia labai rimta liga" (!?!) - aš bučiau PALIKES D/S - anksčiau, o ne kankines... iki 2017-02-15 !!! (Ir, bučiau "sutaupes" daugiau PSDF.. lešu !) T.y. IŠKART po "konsiliumo" užejau pas D/S psichiatre ir pasakiau kad - nelankysiu...ir noresiu Epikrize i rankas (t.y. atitinkamai nedalyvavau nei 2017-02-15/16/17/20 - užimtumo grupese ! Ir, kaip buvo sutarta - atvažiavau 20 vasario atsiimti Epikrize) Sakiau/rašiau... (ir sakysiu.. ir yra irodymas - Epikrize) - atejau (kreipiausi) i D/S su nusiskundimais/simptomais : - "išbarstyta"/, "sprogimai", "smūgis i galva"... - DEMESIO ! Antras "smūgis" (pirmas 2006 m.) - D/S per muzikos užsiemima !?! (Informavau psichiatre*3 - TYLA iš jos...!!! Ir, ..veliau savo skunde i Vilniaus m. PSC) - ir IŠEJAU su : - "išbarstyta"..., "sprogimai", ir jau su "smūGIAIS i galva"...!!! T.y. BE JOKIO SUPRATIMO - KAS man YRA !?! APIE KOKIA (aplomai) "REABILITACIJA" čia galejo/ gali - eiti kalba ?!? Čia buvo EKSPERIMENTAS su mano (visa) sveikatos busena ! Paskaitykite mano pareiškimus i VASPVT ir PŽNK (prieštai... i Vilniaus m. PSC/ Lazdynu pol....) ir paskaitykite ju išvadas/atsakymus...!? Vadinasi - aš kreipiausi i "medikus" !?! T.y. viskuo kaltinti TIK pacienta, žeminti (epitetai), žeidžiantys mano asmenybe - komentarai... - čia yra NORMA - ir "medikams"/ istaigu administracijai... ir VASPVT/PŽNK !!! SUPRATO (+ mate anamneze) - aš NIEKO NEŽINAU apie SAVO diagnozes/ sutrikimus/ patologijas... bet, LABAI noriu žinoti (pirmumoje - KODEL daug...metu - sumažejes darbingumas ???), t.y. suprato - VISA mano sveikatos bukle ir KODEL sumažejes darbingumas : - nera diagnoziu - nera gydymo ! Nera gydymo, pagalbos - nera DARBO ! Bet, paliko...toliau Likimo valiai !...Dar daugiau, "lenktiniauja" (ypatingai po mano kreipimasi i VASPVT/PŽNK, kurie tai pat - neatsilieka...) KAS daugiau - ižeis, iškraipis mano psichonervine bukle - aprašydami/ komentuodami mano TIKROS diagnozes F48 ir F25.2 (kuriu GAILA buvo nustatyti/ informuoti/ gydyti...), KAS daugiau primes kaltinimus man...! Tik TIEK ir gali ! P.S. Noriu paklausti SAM : - 1. NORMALU, kai med. istaigos (VšI Vilniaus m. PSC) direktorius užima pareigas nuo 2001m. ? (+ kuris buvo SAM ministro patareju 2008-2012) (vieša inform.) ? 2. NORMALU, kai buvusi - SAM viceministre (2008-2012) ir viceministro patareja (2012-2014) tapo - VASPVT prie SAM direktore (vieša infor.) ? 3. NORMALU, kai buvusi viceministre/vicemin. patareja - NAGRINEJA (mano Skundai i VASPVT..) buvusio vicemin.patarejo (2008-2012), t.y. kolegos - jo dabartine (konkrečiai 2017 m.) - VEIKLA (direktorius VšI Vilniaus m. PSC) ??? Aš, atsiprašau..., bet šios "aplinkybes" LABAI stipriai/ tiesiogiai paliete mano asmeni/ gyvenima... !!! TYLIETI - NESIRUOŠIU !
Laima Eitkevičienė
2020-01-28 18:04:34 IP 28m9582f
Noriu padėkoti VŠĮ Klaipėdos Respublikinės ligoninės Ortopedijos ir Traumotologijos skyriui už puikų ir profeionalų darbą.
Su vis pagarba dėkoju Gyd.traumotologui Ignui Riaubai už atliktas dvi operacijas. Nykščio sąnario pakeitimą. Praėjus tik 2 su pusę mėnesio galiu atlikti visus namų ruošos darbus be jokio skausmo. Vakar atliko dešinės kojos menisko operaciją. Šiandiena jau esu namuose. Jaučiuosi taip pat puikiai. Kartu dėkoju ir gyd. anesteziologui bei visai komandai dayvavusiai abiejose mano operacijose.
Esu laiminga, kad Lietuvoje yra tokių puikių specialistų.
Esant galimybei prašu prisiminti, ir kartu so manimi pareikšti pagarbą,

Nuoširdžiai dėkoju. Laima Eitkevičienė.
Vidmantas Sabaliauskas
2019-10-17 10:09:41 IP 2df778kr
Suprantu, kad gali buti įvairių priežasčių, tačiau, kai šeimoje tai nera pirmas kartas ir pralaukus virs menesio tenka dar laukti menesi, tai jau tampa pikta. Užsiregistravus pas kardiologa, ryte pasidarius kardiogramą, gaunama žinutė, kad priemimo nebus. Ir tai, deja, ne pirmas kartas mūsų šeimoje. Tenka vėl registruotis pas šeimos gydytoją, kad gauti siuntimą kardiogramai, registruotis vėl pas kardiologą ir laukti mažiausiai mėnesį....
Asta Milgeviciene
2019-10-14 21:17:51 IP 2i24ub1k
Laba diena, vakar apsilankeme su dukrele, privaciame kab. Alytuje, UAB”Desvelita” vilties g. 32 Įm.k.110855454
Kvapas nosy riecia, baisu, kaip gali toks kabinetas egzistuoti, gydytoja pasirode man isgerusi, arba apsvaigusi, uz konsultacija 20 eur paeme. Istase recepta, nei vienoj vaistinej neperskaito kas parasyta
Noriu padėkoti Sveikatos apsaugos ministerijai ir visiems kurie prisidėjo prie gama peilio įsigijimo Kauno klinikose, AČIŪ kad suteikėt žmonėms viltį gyventi. O skeptikams noriu pasakyti, tegu nueina į palatas pas pacientus ir žiūrėdimai į akis jiems pasako kad gama peilis per brangus, nereikalingas ir kad per mažai tokių pacientų yra...

Su pagarba
Rima Kašelionienė
romualdas zukauskas
2019-07-10 11:19:55 IP 28mensv0
Dingo is vaistiniu L-Theroxin'as.
Vakar Kaune vaistinėje, , Camelija" bandžiau nupirkti žmonai šeimos gydytojos išrašytą kompensuojamąjį vaistą "Metoprolol HEXAL Z 95 mg". Deja, paminėto vaisto vaistininkė parduoti negalėjo, pasakė, kad jo jau nėra kur užsakyti.Spėju, kad tokių atvejų Respublikoj daugybė ir kad tai pasekmė Ministro vykdomo žaidimo Lietuvos piliečių sveikata ir galimai net gyvybėmis. Pažymėtina, kad nuolatinis vaistų keitimas vienų kitais arba jų išvis nepateikimas ligoniams, kaip šiuo atveju, gali privesti, o gal jau ir priveda, prie letalinių pasekmių. Tikiuos į šį savo pastebėjimą sulaukti kokios nors reakcijos ar atsakymo.
Norėčiau gaut atsakymą apie vaikų priėmimą į Palangos Gintaro sanatorija, mano dukrytes dvi serga bronchų astma, nuolat naudojam vaistus, dažni astmos paumejimai, pernai pusę vasaros vargau, kol pagaliau gavom vietas su slauga, šiemet vel tas pats registracija nuo 9val. Skambinu nuo8.50 vargstu pagaliau buvo risiskambinu 9.15 vietų su slauga nėra. Ką toliau daryt.kada pagaliau bus tvarka.Juk nirim vykti gydytis.
Noriu padekoti VSI Vilniaus Lazdynu universitetines ligonines neurochirurgui ARTURUI ROZIUKUI uz malonu bendravima ir pagalba man.Gydytojas taresi su ivairiu specialybiu gydytojais kaip man atlikti operacija, kuri butu sekminga.Sudetinga stuburo smegenu dangalu gerybini augli sutiko isoperuoti kraujagysliu chirurgijos docentas KESTUTIS LAURIKENAS su savo asistentais. Operacija vyko 5 su puse val, kuri buvo sekminga. 2010 metais mane buvo bandyta operuoti santaros klinikose, bet operacija nepavyko, o per siuos 9 metus nieks nesutiko manes operuoti, buvo prognuozuojama, kad liksiu neigali arba mirsiu operacijos metu. Todel labai esu dekinga, kad sveikstu. Sirdingai dekoju visam skyriaus personalui. ONA SILALIENE, ALYTUS
Kodėl vyksta tokie dalykai Kauno klinikose pas pulmonologą D.Hoppenot atvykus pagal talonėlį 11-12val.priėmė po 15val.kaip yra skirstomi talonėliai ir kodėl tyčiojamasi iš žmonių kas per tvarka
Gavau atsakyma dar kaip ir aišku viskas ačiu.
Kur atsakymas apie kauno respublikine ligonine apie neurologes ASTOS LOIBIENES elgesy rekima ant mane ?Rasa Sinkevičiute pamiršai ar kaip
Labas rytas, nuoširdžiai dėkoju Ministrui Aurelijui Verygai ir jo vadovaujamam kolektyvui už darbą, o ne deklaracijas, rūpinantis Lietuvos gyventojų sveikata. Labai ačiū už vaistus, kurie realiai pasiekė ligonius, sergančius hepatitais. Ligoniai buvo palikti Dievo valiai, o dabar sėkmingai sveiksta.
Ministre, Jums sveikatos ir stiprybės, atlaikant "purvo " pylimą ir visokius įžeidinėjimus. O tai daroma dėl to, kad nuoširdžiai dirbat.
Dar kartą labai ačiū.
Pagarbiai, Audronė
Padėjo man atsakyma gauti iš kauno respublininės ligoninės Delfi žurnalistė rašanti straipsnius sveikatos temom žiedūnė Juškytė ačiu jei o sveikatos ministerija to padaryti nesugebejo o gal tyngi Juozas kaišiadoriu raj.
Negaunu atsakymo nors rašė grudžio 5, 6 d bus bet nėra prigavo mane o gal atsakymas užtruko?
Pagaliau gavau el.laiška ministerijos kad man atsakymas bus parenktas gruodžio 5 d nors buvo rašyta gausiu atsakyma lapkričio 20d matomai usitesi bet man svarbu bus ištirta ir atsakyta ar galiu toliau gydytis galvos skausma KAUNO RESPUBLIKONEJ LIGONINEJ.
Sakiau kad sveikatos apsaugos ministerija su mani nebendrauna atsakyma gavau kai kreipiausi į seima jie persiunte dada jau tirs.
Aš bendraunu su sveikatos apsaugo ministerija tik per VYRIAUSYBES KANCILIARIJA sveikatos apsaugos ministerija mano rašytus kelis net laiškus neatsako mano problemos jiem neydomios ir ju netire tirtų tai atsakyma gautau.
Su šeimos gydytojos siuntimo kaišiadorių ligoninės 2018 Rukpjučio 28 diena lankiausi Respublikinej kauno ligoninej pas neurologe Asta Luibiene užejus į kabineta gydytoja bendravo pakeltu tonu atrodo reke ant mane sako nieko nera pagal mano pristatytus tyrimus kurios turejau sako ko čia atvažiavai dar nors man galva skauda nuo 4 klase dar 44 metai neištveriau tokio gydytojos elgesio išejau iš kaboneto atsakyme rašo atsisakiau tyrimo pati prie to prsidejo kad tyrimai nebut atlikti dar šeimos gydytoja negali antra karta siusti nes istatymas matomai neleidžia įstatymas svarbiau nei mano galvos skausma turiu dar kentet kiek nežinau galva skauda visa para kenčiu ka darysi toki įstatymai aš ir neisiu balsuot daugiau gana išrenki žmonim jus nesirupinat o viska darot prieš žmogu.Pridesiu atsakymo dokumento foto.
Laba diena, kiek dar bus tyčiojamasi is ligonių, dabar jau esu tikra, kad vienintelis Jums tinkantis posakis:"Nera žmogaus nėra problemos", ko taip atkakliai siekiate, Turiu įgimtą depresiją, 20 metų geriau Zoloft, bet išejus i užtarnautą poilsį ir išdibus 42 metus negaliu įpirki, nes Jus nuemete kompensaciją, tada sunkiai ir palaipsniui perejau prie Setralin Orion, šiandien išgirdau, kad ir šie vaistai nebebus tiekiami.Kiekvieni nauji vaistai sunkiai pernesami, nes jų sudetis toli gražu skiriasi nuo Zolofto, Geriu 150 mg."ačiū" už tokį rūpinimasi mūsų sveikata, Niekada daugiau gyvenime nedalyvausiu rinkimuose ir tuo labiau nerinksiu tokių žmonių
Gydausi galvos skausma Kaišiadorių psichikos sveikatos centre ir užėjus pas gydytoja psichetre syrovatskaja sakau galva skauda nežinau kas čia man yra gydytoja sako aš ir nežinau kas tau yra ir pradėjo juoktis rankas tik kilnoja nusivyliau tokiu gydytojos elgesiu ydomu ka vadovas galvoja tos centro dar lankausi pas psichologe ir ji juokėsi nelabai sulaukiu pagalbos ten ar jie nesupranta aš jau pavargau nuo visko visokiu minčių kyla privalgit kokiu tablečių gal dada gydys.
Aušra Šlažienė
2018-05-08 18:20:40 IP 28mdnu9g
Susidūrus su ligonių kasų arogancija, kyla nuoširdžiausias pasipiktinimas. Mama jau 83 metų, bet yra bendraujanti, memuarus rašanti puiki, protinga moteris. Praradus sąmonę, buvo išvežta į Klaipėdos universitetinės ligoninės Nervų skyrių. Ten ją vis ištikdavo baisūs priepuoliai, dėl kurių ji labai nusilpo ir nebegalėjo vaikščioti ir apsitarnauti. Diagnozavo epilepsiją ir vis ruošėsi ją išrašyti. Kai antrą kartą atsidūrė reanimacijoje ir vos išgyveno, dėka jauno gydytojo buvo pakeista diagnozė. Jūrininkų ligoninėje įstatytas širdies stimuliatorius. Mama nušvito, priepuoliai baigėsi, tačiau ji nebepajėgė vaikščioti. Meldėme gydytojos, kad padėtų gauti reabilitacijos kelialapį nors porai savaičių, kol atsistatys judėjimo funkcijos. Gydytoja pritarė, kad labai reikalinga reabilitacija, bet iš ligonių kasų nieko tikėtis neverta. Išvežėme mamą į Palangos Jūrininkų ligoninės slaugos skyrių.Ten sąlygos geros, personalas paslaugus, malonus, tačiau sutikdama mamą, skyriau vedėja išpūtė akis: - "Vajė, kur jūs atvežėte savo mamą"? Sesuo netekus žado, nesumojo paklausti, o kur reikėjo vežti? Tikrai ne kas tame slaugos skyriuje dėl kitų demensinių ligonių - jie per naktis skaito pamokslus, ūbauja, o naktį mama išsigando, pamačius prie lovos stovintį ir spoksantį į ją "babaužį" Mes visi dirbame, ir slaugyti ligonės namuose nėra jokios galimybės. Bandėme rasti mokamą reabilitacijos kliniką, tačiau visur galima patekti vienai, dviem dienoms, viskas rezervuota iš anksto. Vėl skambinome išrašiusiai nukreipimą gydytojai, prašėme padėti. Gydytoja nusiuntė prašymą ligonių kasoms, bet ten sakė, kad be reikalo varginamės.
Aš skambinau tai darbuotojai, kuri Klaipėdoje skirsto kelialapius, bandžiau įtikinti padėti, tačiau man aiškino, kad kelialapiai duodami darbingiems žmonėms, o pensininkams nėra lėšų, nes jie vistiek jau gal nepasveiks. Bandžiau įtikinti, kad kai galės vaikščioti, nebereikės nieko, bet dabar mama kenčia psichologiškai. Juk galų gale čia būta ir medikų kaltės - jei laiku būtų nustatyta diagnozė, mama jau seniai būtų namie. _"O jei tai būtų Jūsų mama, Jūs taip pat jai sakytumėte, kad nėra tokiems galimybių? Negi mano mama per 40 darbo metų nenusipelnė orių sąlygų, turi gulėti šalia viduriuojančių, šaukiančių žmonių, tikrai sunkių ligonių?" -"Jūs man darote spaudimą!" - nuoširdžiausiai piktinosi arogantiškoji kelialapių dalintoja. _"Taip, aš darau Jums spaudimą, nes Jūs kažko nesuprantate?" - "_Mes skiriame kelialapius pagal tai, ką parašo gydytojas!" - "Na, tai sakykite man, ką gydytoja turi parašyti, kad mama gautų kelialapį? Ji tikrai parašys"
-"Na, žinote ką, dar pasiūlykite kyšį!"
Nusprendėme, kad aš skųsiuosi. _"Skųskitės!" - drėbė, na ir žinoma, kitą dieną pasakė, kad kelialapis neskirtas...

Gal galėtumėte sužinoti ir visiems pranešti, kaip čia yra pagal įstatymą? Kai pasensime, tai viskas? Ne darbo rinkos dalyvis - esi niekas?
Visuomenė privalo būti informuota apie savo teises ir galimybes.
Ar galite sutramdyti akiu gydytoja Neringa Jurkiunaite.Su siuntimu nuvaziavau i konsultacine poliklinika pas mineta gydytoja recepto akiniams.Patikrino akis bet recepto neisrase ir pasiule ateiti i Optikos pasauli nes ten gales tiksliau nustatyti.Nuejau nurodyta diena, patikrino, bet recepto vel neisrase, kadangi turiu uzsisakyti akinius vietoje. Recepto negavau, bet uzmokejau 12, 82 eurus.Man jau 78 metai ir tokie pasivazinejimai kainuoja o ir 12, 82 eurai man dideli pinigai nezinia uz ka.Kada baigsis gydytoju pasipinigavimas. Visa aprasyta istorija vyko Druskininkuose siu metu kovo menesi
Laba diena, norėčiau sužinoti, kas 6-oje poliklinikoje (Šeškinės rajono) turėtų tęsti biuletenį. 2017-12.13 d. patyriau traumą, važiuodama iš darbo, lūžo dešinės rankos abu kauliukai prie pat riešo.Moteriškė Tania, kurios aš nepažįstu, iškvietė greitąją pagalbą, kuri atvažiavo tikriausiai už valandos, aš visa drebėjau, buvo kruvinas veidas, Greitosios gydytoja mane įsodino, nepririšo prei kėdės, neapvalė veido ir nuvežė Į Lazdynų greitosios pagalbos skyrių. Man jaučiau bėgo kraujas, priekyje sėdinti gydytoja man liepė pasisiekti popieriaus nuo sienos. Paliko, ten gavau pagalbą už 2, 5 valandų, sugipsavo, prieš tai atstatė kauliukus. Rytą ėjau į savo polikliniką, registratorė pasakė, kad pas traumatologą man nereikia, nes gavau pagalbą Lazdynų ligoninėje, pasakiau, kad man reikia biuletenio. Ji davė numerėlį pas chirurgą Prielaidą. Patekau, jis mane priėmė, išrašė nuskausminimo vaistus, atidarė biuletenį ir pasakė, kad tęsti biuletenį privalo šeimos gydytoja su traumatologu, nes aš esu chirurgas ir man tai nepriklauso. 21 d aš turėjau iš anksto prieš mėnesį užsiregistravus pas šeimos gydytoją Tautavičienę dėl vaistų nuo spaudimo, kurie pasibaigė. Šeimos gydytoja pasakė, kad jai nepriklauso tęsti biuletenio, tai turi atlikti chirurgas. 22 d. patekau pirmą kartą pas traumatologą Grinevič, kuris taip pat pasakė, kad jam tęsti biuletenio nepriklauso, nes jis yra konsultantas, bet pratęsė iki 29 d., pasakė, kad išeina atostogų, paskyrė pas traumatologę Dargytę. 22 d. aš užėjau pas p-kos direktorės pavaduotoją gydymo reikalams, papasakojau padėtį ir kad aš buvau atvykusi į p-ką 12.18d., nes man mėlynavo pirštai, du buvo užtirpę, kraujavau iš nosies, manęs pas nieką neužregistravo, pasakė traumatologas labai užimtas, o chirurgui nepriklauso, užvažiavome į širdies kliniką, ten traumatologo nebuvo, kitai dienai pasakė kad užrašymai pilni. 12.19 d. važiavau į Santariškes priėmimo skyrių, ten mane iš karto nuvedė pas traumatologą Venskevičių, kuris pasielgė humaniškai, prakirpo tvarsčius, atlaisvino ir liepė važiuoti į L AZDYNŲ ligoninę, nes ten yra nuotraukos. K AM skirtos poliklinikos?, kada ir kokią pagalbą jos turi suteikti? Kiek supratau p-kos direktorės pavaduotoja nieko neišsprendė, liepė viską surašyti raštiškai, tada aiškinsis, bet man aišku, kai patekau 12.29 pas traumatologę Dargytę, kuri pasakė, kad aš jai nepriklausau, už mano priėmimą ji nieko negauna ir tęsti biuletenį jai nepriklauso, bet pratęsė iki 01.08 d. ir nukreipė pas chirurgą Prielaidą, kuris 12.14d. man pasakė, kad jam traumos nepriklauso, Esu tiek morališkai, tiek fiziškai sužlugdyta. Kas turi tęsti biuletenį p-koje ir gydyti mane?
Pagarbiai Virginija Vaitkūnienė.
Laba diena.Pastoviai vartoju promipexol tipo nekompensuojamus vaistus.Šiuo metu vaistinėse yra tik Oprumea.Praeitais metais už pakuotę oprumea 0, 088 30vnt mokėjau 2, 17 eurus su 21% PVM, o šiais metais su 9% PVM- 2, 50eurus.Kur vaistų atpiginimas?
Grazina 2017-11-25 13:33:50
Mociute po kojos amputecijos is Vilniaus kliniku, su puikiu sveikatos stoviu, paguldem i Širvintu slaugos ligonine.Po 3 sav ji vadavosi mirtimi, tapo darzove.Visa su pragulomis, ismatos bego per lytinius organus.As nerasau kiek mes ten kovojom ir kaip medikai ziauriai elgesi.Pervezem i Santaras.Operacija, gydymas tesesi 3sav.Vel i Širvintas.Per 1 sav mociute vel nepazista artimu zmoniu, jauciasi labai blogai.Ši slaugos ligonine vadinama "BOJNIA".Ten patenkama kad numarintu.Mano mama taip numarino.Senolius girdo kazkokiais vaistais nuo kuriu senoliai tampa darzovemis.Padekit senoliam!!!!!Musyske jau darzove.Vyr gydytojui skundemes-jam vienodai.
Aciu. jus net nespejot pakomentuoti.Mociute mre sekmadieni 10 val. I morga neleido ieiti nes bijojo, kad paimsim krauja baudziamai bylai.Juolinga.Labai dekingi sentikiu baznyciai kuri nemokamai isdave viska kas reikalinga isleisti zmoguanapilin.Te jums gyvenimas tampa pragaru, omirtis palaima.Jai pastoviai maitino "TEPREDALI".liudininkas yra, bet ar juju prakeiksmui atsiras priesnuodis.Bukit......ypac auksciausias.

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%