Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Atsiliepimai apie Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Norėčiau gaut atsakymą apie vaikų priėmimą į Palangos Gintaro sanatorija, mano dukrytes dvi serga bronchų astma, nuolat naudojam vaistus, dažni astmos paumejimai, pernai pusę vasaros vargau, kol pagaliau gavom vietas su slauga, šiemet vel tas pats registracija nuo 9val. Skambinu nuo8.50 vargstu pagaliau buvo risiskambinu 9.15 vietų su slauga nėra. Ką toliau daryt.kada pagaliau bus tvarka.Juk nirim vykti gydytis.
Noriu padekoti VSI Vilniaus Lazdynu universitetines ligonines neurochirurgui ARTURUI ROZIUKUI uz malonu bendravima ir pagalba man.Gydytojas taresi su ivairiu specialybiu gydytojais kaip man atlikti operacija, kuri butu sekminga.Sudetinga stuburo smegenu dangalu gerybini augli sutiko isoperuoti kraujagysliu chirurgijos docentas KESTUTIS LAURIKENAS su savo asistentais. Operacija vyko 5 su puse val, kuri buvo sekminga. 2010 metais mane buvo bandyta operuoti santaros klinikose, bet operacija nepavyko, o per siuos 9 metus nieks nesutiko manes operuoti, buvo prognuozuojama, kad liksiu neigali arba mirsiu operacijos metu. Todel labai esu dekinga, kad sveikstu. Sirdingai dekoju visam skyriaus personalui. ONA SILALIENE, ALYTUS
Kodėl vyksta tokie dalykai Kauno klinikose pas pulmonologą D.Hoppenot atvykus pagal talonėlį 11-12val.priėmė po 15val.kaip yra skirstomi talonėliai ir kodėl tyčiojamasi iš žmonių kas per tvarka
Gavau atsakyma dar kaip ir aišku viskas ačiu.
Kur atsakymas apie kauno respublikine ligonine apie neurologes ASTOS LOIBIENES elgesy rekima ant mane ?Rasa Sinkevičiute pamiršai ar kaip
Labas rytas, nuoširdžiai dėkoju Ministrui Aurelijui Verygai ir jo vadovaujamam kolektyvui už darbą, o ne deklaracijas, rūpinantis Lietuvos gyventojų sveikata. Labai ačiū už vaistus, kurie realiai pasiekė ligonius, sergančius hepatitais. Ligoniai buvo palikti Dievo valiai, o dabar sėkmingai sveiksta.
Ministre, Jums sveikatos ir stiprybės, atlaikant "purvo " pylimą ir visokius įžeidinėjimus. O tai daroma dėl to, kad nuoširdžiai dirbat.
Dar kartą labai ačiū.
Pagarbiai, Audronė
Padėjo man atsakyma gauti iš kauno respublininės ligoninės Delfi žurnalistė rašanti straipsnius sveikatos temom žiedūnė Juškytė ačiu jei o sveikatos ministerija to padaryti nesugebejo o gal tyngi Juozas kaišiadoriu raj.
Negaunu atsakymo nors rašė grudžio 5, 6 d bus bet nėra prigavo mane o gal atsakymas užtruko?
Pagaliau gavau el.laiška ministerijos kad man atsakymas bus parenktas gruodžio 5 d nors buvo rašyta gausiu atsakyma lapkričio 20d matomai usitesi bet man svarbu bus ištirta ir atsakyta ar galiu toliau gydytis galvos skausma KAUNO RESPUBLIKONEJ LIGONINEJ.
Sakiau kad sveikatos apsaugos ministerija su mani nebendrauna atsakyma gavau kai kreipiausi į seima jie persiunte dada jau tirs.
Aš bendraunu su sveikatos apsaugo ministerija tik per VYRIAUSYBES KANCILIARIJA sveikatos apsaugos ministerija mano rašytus kelis net laiškus neatsako mano problemos jiem neydomios ir ju netire tirtų tai atsakyma gautau.
Su šeimos gydytojos siuntimo kaišiadorių ligoninės 2018 Rukpjučio 28 diena lankiausi Respublikinej kauno ligoninej pas neurologe Asta Luibiene užejus į kabineta gydytoja bendravo pakeltu tonu atrodo reke ant mane sako nieko nera pagal mano pristatytus tyrimus kurios turejau sako ko čia atvažiavai dar nors man galva skauda nuo 4 klase dar 44 metai neištveriau tokio gydytojos elgesio išejau iš kaboneto atsakyme rašo atsisakiau tyrimo pati prie to prsidejo kad tyrimai nebut atlikti dar šeimos gydytoja negali antra karta siusti nes istatymas matomai neleidžia įstatymas svarbiau nei mano galvos skausma turiu dar kentet kiek nežinau galva skauda visa para kenčiu ka darysi toki įstatymai aš ir neisiu balsuot daugiau gana išrenki žmonim jus nesirupinat o viska darot prieš žmogu.Pridesiu atsakymo dokumento foto.
Laba diena, kiek dar bus tyčiojamasi is ligonių, dabar jau esu tikra, kad vienintelis Jums tinkantis posakis:"Nera žmogaus nėra problemos", ko taip atkakliai siekiate, Turiu įgimtą depresiją, 20 metų geriau Zoloft, bet išejus i užtarnautą poilsį ir išdibus 42 metus negaliu įpirki, nes Jus nuemete kompensaciją, tada sunkiai ir palaipsniui perejau prie Setralin Orion, šiandien išgirdau, kad ir šie vaistai nebebus tiekiami.Kiekvieni nauji vaistai sunkiai pernesami, nes jų sudetis toli gražu skiriasi nuo Zolofto, Geriu 150 mg."ačiū" už tokį rūpinimasi mūsų sveikata, Niekada daugiau gyvenime nedalyvausiu rinkimuose ir tuo labiau nerinksiu tokių žmonių
Gydausi galvos skausma Kaišiadorių psichikos sveikatos centre ir užėjus pas gydytoja psichetre syrovatskaja sakau galva skauda nežinau kas čia man yra gydytoja sako aš ir nežinau kas tau yra ir pradėjo juoktis rankas tik kilnoja nusivyliau tokiu gydytojos elgesiu ydomu ka vadovas galvoja tos centro dar lankausi pas psichologe ir ji juokėsi nelabai sulaukiu pagalbos ten ar jie nesupranta aš jau pavargau nuo visko visokiu minčių kyla privalgit kokiu tablečių gal dada gydys.
Aušra Šlažienė
2018-05-08 18:20:40 IP 78.62.25.8
Susidūrus su ligonių kasų arogancija, kyla nuoširdžiausias pasipiktinimas. Mama jau 83 metų, bet yra bendraujanti, memuarus rašanti puiki, protinga moteris. Praradus sąmonę, buvo išvežta į Klaipėdos universitetinės ligoninės Nervų skyrių. Ten ją vis ištikdavo baisūs priepuoliai, dėl kurių ji labai nusilpo ir nebegalėjo vaikščioti ir apsitarnauti. Diagnozavo epilepsiją ir vis ruošėsi ją išrašyti. Kai antrą kartą atsidūrė reanimacijoje ir vos išgyveno, dėka jauno gydytojo buvo pakeista diagnozė. Jūrininkų ligoninėje įstatytas širdies stimuliatorius. Mama nušvito, priepuoliai baigėsi, tačiau ji nebepajėgė vaikščioti. Meldėme gydytojos, kad padėtų gauti reabilitacijos kelialapį nors porai savaičių, kol atsistatys judėjimo funkcijos. Gydytoja pritarė, kad labai reikalinga reabilitacija, bet iš ligonių kasų nieko tikėtis neverta. Išvežėme mamą į Palangos Jūrininkų ligoninės slaugos skyrių.Ten sąlygos geros, personalas paslaugus, malonus, tačiau sutikdama mamą, skyriau vedėja išpūtė akis: - "Vajė, kur jūs atvežėte savo mamą"? Sesuo netekus žado, nesumojo paklausti, o kur reikėjo vežti? Tikrai ne kas tame slaugos skyriuje dėl kitų demensinių ligonių - jie per naktis skaito pamokslus, ūbauja, o naktį mama išsigando, pamačius prie lovos stovintį ir spoksantį į ją "babaužį" Mes visi dirbame, ir slaugyti ligonės namuose nėra jokios galimybės. Bandėme rasti mokamą reabilitacijos kliniką, tačiau visur galima patekti vienai, dviem dienoms, viskas rezervuota iš anksto. Vėl skambinome išrašiusiai nukreipimą gydytojai, prašėme padėti. Gydytoja nusiuntė prašymą ligonių kasoms, bet ten sakė, kad be reikalo varginamės.
Aš skambinau tai darbuotojai, kuri Klaipėdoje skirsto kelialapius, bandžiau įtikinti padėti, tačiau man aiškino, kad kelialapiai duodami darbingiems žmonėms, o pensininkams nėra lėšų, nes jie vistiek jau gal nepasveiks. Bandžiau įtikinti, kad kai galės vaikščioti, nebereikės nieko, bet dabar mama kenčia psichologiškai. Juk galų gale čia būta ir medikų kaltės - jei laiku būtų nustatyta diagnozė, mama jau seniai būtų namie. _"O jei tai būtų Jūsų mama, Jūs taip pat jai sakytumėte, kad nėra tokiems galimybių? Negi mano mama per 40 darbo metų nenusipelnė orių sąlygų, turi gulėti šalia viduriuojančių, šaukiančių žmonių, tikrai sunkių ligonių?" -"Jūs man darote spaudimą!" - nuoširdžiausiai piktinosi arogantiškoji kelialapių dalintoja. _"Taip, aš darau Jums spaudimą, nes Jūs kažko nesuprantate?" - "_Mes skiriame kelialapius pagal tai, ką parašo gydytojas!" - "Na, tai sakykite man, ką gydytoja turi parašyti, kad mama gautų kelialapį? Ji tikrai parašys"
-"Na, žinote ką, dar pasiūlykite kyšį!"
Nusprendėme, kad aš skųsiuosi. _"Skųskitės!" - drėbė, na ir žinoma, kitą dieną pasakė, kad kelialapis neskirtas...

Gal galėtumėte sužinoti ir visiems pranešti, kaip čia yra pagal įstatymą? Kai pasensime, tai viskas? Ne darbo rinkos dalyvis - esi niekas?
Visuomenė privalo būti informuota apie savo teises ir galimybes.
Ar galite sutramdyti akiu gydytoja Neringa Jurkiunaite.Su siuntimu nuvaziavau i konsultacine poliklinika pas mineta gydytoja recepto akiniams.Patikrino akis bet recepto neisrase ir pasiule ateiti i Optikos pasauli nes ten gales tiksliau nustatyti.Nuejau nurodyta diena, patikrino, bet recepto vel neisrase, kadangi turiu uzsisakyti akinius vietoje. Recepto negavau, bet uzmokejau 12, 82 eurus.Man jau 78 metai ir tokie pasivazinejimai kainuoja o ir 12, 82 eurai man dideli pinigai nezinia uz ka.Kada baigsis gydytoju pasipinigavimas. Visa aprasyta istorija vyko Druskininkuose siu metu kovo menesi
Laba diena, norėčiau sužinoti, kas 6-oje poliklinikoje (Šeškinės rajono) turėtų tęsti biuletenį. 2017-12.13 d. patyriau traumą, važiuodama iš darbo, lūžo dešinės rankos abu kauliukai prie pat riešo.Moteriškė Tania, kurios aš nepažįstu, iškvietė greitąją pagalbą, kuri atvažiavo tikriausiai už valandos, aš visa drebėjau, buvo kruvinas veidas, Greitosios gydytoja mane įsodino, nepririšo prei kėdės, neapvalė veido ir nuvežė Į Lazdynų greitosios pagalbos skyrių. Man jaučiau bėgo kraujas, priekyje sėdinti gydytoja man liepė pasisiekti popieriaus nuo sienos. Paliko, ten gavau pagalbą už 2, 5 valandų, sugipsavo, prieš tai atstatė kauliukus. Rytą ėjau į savo polikliniką, registratorė pasakė, kad pas traumatologą man nereikia, nes gavau pagalbą Lazdynų ligoninėje, pasakiau, kad man reikia biuletenio. Ji davė numerėlį pas chirurgą Prielaidą. Patekau, jis mane priėmė, išrašė nuskausminimo vaistus, atidarė biuletenį ir pasakė, kad tęsti biuletenį privalo šeimos gydytoja su traumatologu, nes aš esu chirurgas ir man tai nepriklauso. 21 d aš turėjau iš anksto prieš mėnesį užsiregistravus pas šeimos gydytoją Tautavičienę dėl vaistų nuo spaudimo, kurie pasibaigė. Šeimos gydytoja pasakė, kad jai nepriklauso tęsti biuletenio, tai turi atlikti chirurgas. 22 d. patekau pirmą kartą pas traumatologą Grinevič, kuris taip pat pasakė, kad jam tęsti biuletenio nepriklauso, nes jis yra konsultantas, bet pratęsė iki 29 d., pasakė, kad išeina atostogų, paskyrė pas traumatologę Dargytę. 22 d. aš užėjau pas p-kos direktorės pavaduotoją gydymo reikalams, papasakojau padėtį ir kad aš buvau atvykusi į p-ką 12.18d., nes man mėlynavo pirštai, du buvo užtirpę, kraujavau iš nosies, manęs pas nieką neužregistravo, pasakė traumatologas labai užimtas, o chirurgui nepriklauso, užvažiavome į širdies kliniką, ten traumatologo nebuvo, kitai dienai pasakė kad užrašymai pilni. 12.19 d. važiavau į Santariškes priėmimo skyrių, ten mane iš karto nuvedė pas traumatologą Venskevičių, kuris pasielgė humaniškai, prakirpo tvarsčius, atlaisvino ir liepė važiuoti į L AZDYNŲ ligoninę, nes ten yra nuotraukos. K AM skirtos poliklinikos?, kada ir kokią pagalbą jos turi suteikti? Kiek supratau p-kos direktorės pavaduotoja nieko neišsprendė, liepė viską surašyti raštiškai, tada aiškinsis, bet man aišku, kai patekau 12.29 pas traumatologę Dargytę, kuri pasakė, kad aš jai nepriklausau, už mano priėmimą ji nieko negauna ir tęsti biuletenį jai nepriklauso, bet pratęsė iki 01.08 d. ir nukreipė pas chirurgą Prielaidą, kuris 12.14d. man pasakė, kad jam traumos nepriklauso, Esu tiek morališkai, tiek fiziškai sužlugdyta. Kas turi tęsti biuletenį p-koje ir gydyti mane?
Pagarbiai Virginija Vaitkūnienė.
Laba diena.Pastoviai vartoju promipexol tipo nekompensuojamus vaistus.Šiuo metu vaistinėse yra tik Oprumea.Praeitais metais už pakuotę oprumea 0, 088 30vnt mokėjau 2, 17 eurus su 21% PVM, o šiais metais su 9% PVM- 2, 50eurus.Kur vaistų atpiginimas?
Grazina 2017-11-25 13:33:50
Mociute po kojos amputecijos is Vilniaus kliniku, su puikiu sveikatos stoviu, paguldem i Širvintu slaugos ligonine.Po 3 sav ji vadavosi mirtimi, tapo darzove.Visa su pragulomis, ismatos bego per lytinius organus.As nerasau kiek mes ten kovojom ir kaip medikai ziauriai elgesi.Pervezem i Santaras.Operacija, gydymas tesesi 3sav.Vel i Širvintas.Per 1 sav mociute vel nepazista artimu zmoniu, jauciasi labai blogai.Ši slaugos ligonine vadinama "BOJNIA".Ten patenkama kad numarintu.Mano mama taip numarino.Senolius girdo kazkokiais vaistais nuo kuriu senoliai tampa darzovemis.Padekit senoliam!!!!!Musyske jau darzove.Vyr gydytojui skundemes-jam vienodai.
Aciu. jus net nespejot pakomentuoti.Mociute mre sekmadieni 10 val. I morga neleido ieiti nes bijojo, kad paimsim krauja baudziamai bylai.Juolinga.Labai dekingi sentikiu baznyciai kuri nemokamai isdave viska kas reikalinga isleisti zmoguanapilin.Te jums gyvenimas tampa pragaru, omirtis palaima.Jai pastoviai maitino "TEPREDALI".liudininkas yra, bet ar juju prakeiksmui atsiras priesnuodis.Bukit......ypac auksciausias.
Laba diena. Norėčiau, kad paaiškintumėte. Mama apie 7 metus vartojo Orfarin vaistus. 2016 m. Santaros klinikoje įdėjo širdies stimuliatorių. Gydytoja išrašė recptą Eliquis 5mg epiksaban, tie vaistai buvo tuo metu nekompensuojami. Iki šios dienos vaistus išrašydavo gydantis gydytojas ir juos pirkdavome už pilną kainą. Nuo 2017 m. lapkričio 1 d. tie vaistai- kompensuojami. Gydytoja pareiškė negalinti išrašyti, nes įstatyme parašyta, kad tuos vaistus kompensuotų, mama tris mėnesius turi gerti Orfarin. Labai norėčiau paaiškinimo, nes absuriška situacija.
Regina Grinceviciene
2017-11-12 07:40:06 IP 78.61.194.226
As noriu nuoširdžiai padėkoti Santaros kliniku genekologinio skyriaus vedejui gydytojui Viliui Rudaičiui už sugražintą sveikatą ir pilnavertį gyvenimą.Tai yra nuostabus gydytojas nuostabus žmogus žinantis savo darbą tai yra gydytojas iš pašaukimo.Telydi Jį Sekmė Laimė gera Sveikata! Tesaugo Jį Dievas! Nuoširdus Jam Ačiū!
Virginija Dabuzinskiene
2017-09-12 15:20:23 IP 88.222.199.125
Laba diena.Norejau gaut atsakyma, kada baigsis netvarka Kauno ortopedijos technokoje.Siu metu birzelio 27 diena uzsakeme avalyne neigaliai dukrai Dovilei Dabuzinskaitei.Avalyne turejo but pagaminta rugpjucio 8 d.bet iki siol jos negauname.Skambinu kiekviena savaite ir gaunu atsakyma, kad avalyne dar nepagaminta.I metus gauname tik viena pora, kurios tikrai neuztenka (kaip pvz vasarine avalyne nesioti ziema?).Negana to, kita pora galime uzsisakyti tik praejus metams po atsiemimo, taip terminas dar labiau nutesiamas.Ar taip yra daroma samoningai?Kodel yra skriaudziami zmones, kuriuos likimas jau ir taip nuskriaude?
Laba diena, turiu klausimą: noriu sužinoti, kas ir kodėl nustatė ligonių vežimą į Klaipėdos ligoninių priėmimo skyrius savaitės dienomis? Turiu neįgalią seserį, esu jos globėja. Mus su greitąja iš rajono atvežė į Klaipėdos apskrities Respublikinės ligoninės priėmimo skyrių, nes buvo antradienis, o tą dieną buvo galima vežti tik į šios ligoninės priimamąjį. Ligonių daug, vietos mažai, darbuotojai nespėja, sumaišo ligonių pavardes... Pirmas patikrinimas mums buvo apie 12 val., paskutiniai specialistai apžiūrėjo apie 20 val. Gerai, kad mano sesė, nors ir su psichine negalia, yra rami, "gerietė", nes visą dieną išbuvome nevalgiusios, nežinojome, kada koks gydytojas pakvies apžiūrai. Tiesa, laukiamajame buvo vandens, bet greit ir jis baigėsi. Kiti pacientai, kurie buvo atvykę su savo transportu, sakė, kad, nuvykus į kitus Klaipėdos ligoninių priėmimų skyrius, juos nepriėmė, nes ne jų priėmimo diena. Tie priėmimo skyriai buvo tušti.
Laba diena, turiu klausima sveikatos ministrui Verygai. Kodel ligonines konkreciai SIauliu Respublikine atvykus su ligoniu ir laukiamajame laukiant kol gydytojai atliks tyrimus nera paprasto vandens kad butu galima atsigerti. Aparatas stovi su koka cola, sprite, arbata, kava ir vandeniu bet manau ne visada zmogus turi tuo metu euro centu kad galetu nusipirkti paprasto vandens. Ar negalima pastatyti paprasto vandens ir vienkartiniu stikliniu, juk yra firmos kurios atlieka tokius elementarius aptarnavimus.
idomu-igimta sirdies yda
2017-03-08 17:21:07 IP 84.240.37.101
idomu, kodel neatraso, juk pateikiau konkrecius klausimus???neturiu itakingu pazinciu ir pinigu, ar todel ignoruojamas atsiliepimas???
Sveiki tautiečiai!!!

Noriu paklausti Jūsų, ką man toliau daryt?
Esu studentas, ir Vasario 15 d. (TELEFONU) užsiregistravau į Karoliniškių polikliniką dėl nepraeinančios slogos ir labai didelių skausmų kaktoje (tikėtina Sinusitas) pas gydytoja otorinolaringologė Regina Taruliene.... Mane užrašė TIK KOVO 1 dienai 17.15...
Vos ne vos iškentėjau iki šios dienos (2017 - 03 - 01). Atėjęs pas gydytoją prie kabineto, nieko nebuvo. Bandžiau įeit į kabinetą, bet durys buvo užrakintos...
Prie manęs priėjo kažkokia gydytoja kita ir teigė, jog gydytojos nėra... Klausdamas kaip jos gali nebūt, jeigu aš esu užsirašęs pas ją į konsultaciją, jį sakė nieko nežino, tik žino, jog gydytoja išėjo į konferenciją. Klausdamas, kodėl manęs neinformavo telefono skambučiu, ar bent sms žinute, ji sakė eiti į registratūrą ir ten aiškintis.
Atėjęs į registratūra, ir pasakęs visa istorija kaip įvyko, pati registratorė buvo nustebusi, jog man nepranešė skambučiu. Ir sakanti nieko negalinti padėti, nebent vėl pas LOR gydytoją užsirašyti... paklausiau kada galėčiau greičiausiu būdu pas ją patekti, nes labai skauda galvą ir nebežinau ar iškentėsiu dar bent kažkiek.... MANE UŽRAŠĖ TIK KOVO 27 DIENAI!!! Tai yra dar 3 savaitės laukt...Kai ir taip skausmas galvoje yra nežmoniškas... ir dar 3 savaitės laukt? Prašau pasakykite mieli tautiečiai, kaip man pasielgti dabar šioje situacijoje????
Ar valstybes gydytojams nesvarbūs yra studentai? Lauksiu atsakymo, kaip man elgtis toliau šitoje situacijoje.... Ačiū Regina, kad pranešėt.

Studentas
Sveiki! niekaip negaliu patekti pas kardiologa.sausio menesi poliklinikoje israse receptinius vaistus ir liepe siuntimo pas kardiologa ateiti vasario m, nes neigalumas iki balandzio 13d.Vasario men siuntima parase, o talonelio iki geguzes nera.isvada, kad menesi ar du veluosiu i neigalumo komisija ir automatiskai tuo metu liksiu be pajamu.negana to, turesiu rastu pateikti pasiaiskinima kodel veluoju i neigalumo komisija.dar pasiule varianta el, svetaine "sergu.lt" gal kokioje nors poliklinikoje rasiu taloneli, bet situacija ta pati.registraturoje sake, kad yra MOKAMU taloneliu.tai kiek 3 kardiologes per diena priima eiliniu ir MOKAMU pacientu???ar tai oficialus kysiu iteisinimas???kas vyksta su mokamais taloneliais, jei visu neisperka?akcija?ispardavimas?nuolaida?gyvenu is 180 euru pajamu, uz kiek pigiausias talonelis?Gerbiama Prezidente pries metus ipareigojo su siuntimu laukti ne ilgiau nei menesi, ar ne taip supratau???o jei tai tesiasi ne pirmus metus gal laikas keisti poliklinikos vadovybe?net prasant geguzes m.talonelio DAR neturi, bet bijau, kad rytoj JAU netures.abejoju, kad poliklinikos darbuotoju gimines, draugai, artimieji skambineja ir kelis menesius LAUKIA talonelio...
Jaučiu pareigą viešai pasidžiaugti, kad Santariškių klinikose yra medikų, su kuriais pabendravęs pajunti: tavo sveikatos problema yra ne vien tavo rūpestis.
Taip pasijutau apsilankiusi pas Santariškių klinikų Pulmonologijos ir alergologijos centro gydytoją Vidą Veroniką Rimševičienę. Medikės profesionalumas ir nuoširdumas bendraujant su pacientu, kaupiant įvairiapusę informaciją apie jo praeities ir dabarties sveikatos būklę suteikia pasitikėjimo. Po paties pirmojo apsilankymo jau žinojau, kad šiai gydytojai esu svarbi ir kad medikė dėl mano sveikatos padarys viską, kas nuo jos priklauso.
Taip ir buvo.Medikė tiksliai nustatė negalavimo priežastį, paskyrė gydymą.
Esu nusiteikusi pozityviai ir nuoširdžiai dėkoju gydytojai V. V. Rimševičienei už tai, kad per ilgus savo, kaip gydytojos, darbo metus neprarado žmogiškumo, neužmiršo Hipokrato priesaikos ir kiekvieną savo pacientą priima kaip sau artimą žmogų, kuriam iš tikrųjų nėra abejinga.
Pačios geriausios kloties gydytojai V. V. Rimševičienei!
laba diena norejau paklausti sveikatos ministro ar normalu kad ikalinimo istaigoje rasu8g nera dirbancio jokio gydytoju, o kalintys asmenys serga ir serga ne paprasta kazkokia sloga o tiesiog skundziasi kad kosti plauciai bekosinant plyste plysta is skausmo tai kur cia yra ministru pagalba sioje situacijoje?
Gelbėkit nuo neadekvačių vaistininkų!!!!!!!
Lapkričio 11-ą dieną apie 16h.lankiausi "Euro vaistinėje" esančioje Savanoruų pr.31, Vilniuje. Mane aptarnavo vaistininkas Ričiardas Puikus. Savo pavardės ir vardo jis pats nepasakė, tai sužinojau iš jo kolegių
Į vaistinę atėjau nupirkti kapsules su spanguolų ekstraktu, būtent kapsules taip ir pasakiau vaistininkui. Jis iš tolo man parodė keturias dėžutes preparatų. Paklausiau kurios kapsulės yra stipriausios tas ir nupirkau. Po to dar paprašiau, kad parodytu kitą dėžutę, bet farmacininkas labai grubiai man atsakė "jei nori žiūrinėti eik į Gintarinę vaistinę". Aišku mane tas užgavo, susinervinau, bet išėjau nenorėdamą pyktis.
Parėjusi atidariau dėžutę kurią pirkau ir pamačiau, kad ten ne KAPSULĖS, kaip prašiau, o tabletės. Pirkau vaistus ne sau, o mčiutei 92 metų, kuri pati nueiti negali. Tabletes ji jau vartojo ir jai nepadėjo todėl ji prašė nupirkti kapsules.
Teko grįžti atgal į vaistinę ir pakeisti tabletes į kapsules. Priėjau prie mane aptarnavusio, to pačio Ričiardo Puikaus ir paprašiau pakeisti preparatą į kapsules, kaip prašiau pirmą kartą. Padaviau čekį, kurį gavau iš R. Puikas, (įdomu, bet čekis buvo tik su reklamine nuolaida). Vaistininkas grubiai man atrėžė, kad vaistų jie nekeičią. Tada paprašiau, kad pakviestų vedėją ar ką nors iš administracijos. Tik tada manę aptarnavęs ponas R. Puikus atsistojo (prieš tai visą laiką sėdėjo), pažiųrėjo savo" žudančiu " žvilgsniu ir nuėjo į pagalbines patalpas. Už poros minučių pasirodė nešinas dėžutę su gabalu torto, o kitoje rankoje laikė šakutę. Priėjo prie manęs ir šakute atgnybęs torto su žodžiais "še valgyk" drėbė man į veidą.......ištepė tortu veidą, mano stiukę, rankinuką....Jo išpuolį matė minimum 7 žmonės. Agresyvujį R. Puikų jo kolegės jėga išstūmė į pagalbines patalpas.
Ištikta šoko ir susinervinusi ruošiausi kviesti policiją kad sutramdyti chuliganą, bet jo kolegės primygtinai prašė to nedaryti, motyvodamos tuo, kad Ričardas šiandien jau turėjo konfliktą su vedėja, suirzes, nervuotas ir t.t. o be to laukia. labai daug žmonių. Pažadėjo kad problemą, išspręs pačios.
Patyriau stiprų stresą, sugarinta nuotaika, nukentėjo daiktai, o svarbiausiai kelia nerimą, kad tokie darbuotojai gali būti priežastis rimtų pasekmių. (O jei mano vietoje būtų kokia močiutė? Toks stresas tai ir iki insulto netoli...)
Prašau įvertinti Jūsų struktūroje dirbančio Ričiardo Puikaus veksmus ir mane informuoti.
Laukiu atsakymo

Su pagarba Giedrė

Kopijos išsiūstos: Sveikatos ministerijai ir Eurovaistinių atsiliepimų portalui.
Vaclovas Drąsutavičius
2016-09-22 12:50:35 IP 82.135.139.214
Gerbiamieji

Daug kalbame ir rašome apie viršsvorio įtaką kitų organų darbui, tačiau statomos kardiologines klinikos, o ne svorio mažinimo centrai?Turiu antsvorį todėl įpareigotas sekti suvartojamo maisto kiekį.Namuose tai atlikti nėra lengva, o maitinantis ne namuose beveik neįmanoma.Gal galima šiame kompiuteriniame amžiuje:
1. Įpareigoti kavinėse ir restoranuose šalia kiekio ir kainos nurodinėti ir porcijos kaloringumą.
2. Šalia įsigaliojusios "urminės" prekybos (spurgos, rageliai, bulkutes ir t.t.pakuojamos po 6 ar 8 vienetus) grąžinti ir vienetinę

Pagarbiai Vaclovas
Norint pakliūti pas vaikų kardiologą būtinai konsultacijai, reikia laukti kelis mėn. !!
Siuntimas išrašytas 09-05 d. ir: 1) Centro poliklinika pasiūlė artimiausią laiką 11 mėn. pabaigoje; 2) Antakalnis pasiūlė 2017 m. 01 mėn.; 3) Santariškės deklaiuoja 0 laisvų laikų pas kardiologus.
Vaikas yra Centro poliklinikos pacientas.
Normalu??
Sveiki ar kada bus imanoma tiketis jog zmogus su neigalumu bent kazkiek gautu ir ant maisto skyrtu lesu o ne vien vaistams?juk ne kiekvienas nori priimti neigalu zmogu dirbti
Laba diena noriu pasisakyti apie daktaro A. Polskij nemandagumą bei naglumą bendraujant su pacientais.Tiksliau sakant visiškai nebendravimą. Vakar nuėjau pasiklausti ar galėčiau palaukti kol atlaisvės daktaras, kad suzinočiau nėštumo atsakymo tyrimus, nes seselė pamiršo mane įrašyti, o man pasakė kad ateičiau 25d, 15.15val.tai ponas net nesiteikė pakelti galvos, pradėjas sakyti, kad nieko jis nežino, jam neįdomu. Išvarė mane iš kabineto ir likau be atsakymų. Dvi savaites pralaukiau eilės, kad šitas bjaurybė mane išvarytų. Ar šitaiP turi elgtis dakatrai su mumis? su nėsčiomis moterimis, su pagyvenusiais žmonėmis??? Kodėl yra leidžiama tokiems išvis dirbti su žmonėmis
Norime padėkoti VšĮ Vilkpedės ligoninės vedėjai Reginai Kriščiūnaitei ir visam Jos vadovaujamo skyriaus personalui - slaugant mūsų mamą Aldoną Klovienę. Gydytojai ir slaugytojai čia tikrai neperdegę profesiškai. Jų darbas begalo sunkus ir atsakingas. Daug žmogiškos šilumos, palaikymo. Nematėme, kad medicininis personalas būtų ciniškas, abėjingas, ką dažnai girdime atsiliepimuose apie slaugos ligonines. Esame labai dėkingos - dukros.
Sveiki, Ponai, parasysiu kas ne taip daroma ir galima pataisyti, del alkocholio sprendimas netinkamas nes jau ir taip eilese uztrumkam ir pardavejom apsunkitsit darba del paso ar asmens duomenu korteliu pateikimo, geriau mazinkite vaistu kainas kiek galima kelti ar kad visai nenusipirktume ir galus atiduotume, ne taip dirbate, uzjauciu gal saulej persikaitinat ar ka, ne nuo to galo dirbate. Bukit zmones ir pagaliau mastykit. Viska drasiai galiu sakyti, nes begalo pykstu jog tiek issimoksline. o darot kvailystes, darykit ta ka reikia, kodel as nerandu teisybes, darbe nukentejus, kiek kreipiausi niekam ne motais, ligonineje pavojinga dizinfekcine medziaga visviena yra, o ji netinkama naudoti ligoninese, nes dizinfekuoti butina su apsaugom, tuscias patalpas ir gerai isvedinti, o ka mano buves virsininkas liepe kad lasas nepakenks ir net nebutina apsaugu, negasdinkim ligoniu. Mes su ligoniais dizinfekuodavome palatas, tai jusu deka nevienas anapilin atsidure. Kas uz mano sveikata atsakys negi Jus, geda, gulejau dukart ligonineje del kitu kaltes, ieskojau teisybes tai is darbo atleido ir uz daugybe metu nesumokeju. Atleiskit noreciau kad patys ta ismegintumet, uzdaroje patalpoje prasidizinfekuokit su tomis medziagomis tada zinosit kas yra astma, tuberkulioze, pliauritas. Sazines jei kiek turit tai rimtai dirbkit. Teisybes ieskodama neradau tik darbuotojai bent kiek atsargiasni tapo, bent tiek. Sekmes. Dokumentu anksciau buvau prisiuntus tik nezinia kur atsidure tai siust neapsimoka.
Nuosirdziai dekojame Vilniaus miesto Vasaros5, psichiatrijos ligonines 2 vyru skyriaus gydytojui Janulioniui uz nuostabu, nuosirdu darba dirbant su dvasiskai paluzusiais Lietuvos pilieciai.Gydytojo darbas neapsiryboja vien vizitacijomis, gydytojas Janulionis daznai aplanko ligonius, bendrauja, diskutuoja, skyria tinkama gydyma.Atostogaudamas, maloniai padeda, pataria pacientams.
Labai dekingi.
Pagarbiai Vasaros5 pacientu mamos ir paciento Tomo Bagdono mama Jolanta Bagdoniene

Vakar labai nusiviliau musu greitosios pagalbos darbu. Iskvieciau greitaja, nes mano vienu metuku sunui pakilo iki 39.2 temperatura. Pasake, kad iskvietimas uzregistruotas laukite, praejo 25min. jos vis nebuvo. Paskambinau vel, man pasake, kad jau netoli musu tuoj bus. Praejo dar 15min. jos vis nera. Paskambinau vel, tada man pranese, kad gal jie rado sunkesni ligoni, negu mano sunus, ir tek dar palaukti. Kai pasakiau, kad jei buciau zinojusi, kad greitosios teks laukti valanda buciau vaziavusi savu transportu. Tada man atsake, tikrai kad reikejo patiems vaziuoti. Tas mane tiwsiog apstulbino. Su vyru mate savo silpna suneli nusprendeme nebelaukt. Paskambinau, kad vaziuojam patys, tada man reze, kad palaukciau, nes gal greituoji atvaziuos. Dabar kila man toks klausimas, uz ka is mano pasalpos isskaiciuojami (uz vaiko priezura) pinigai, jeigu mano vaiko sveikata nera svarbi. Beto ligininej jam pakilo iki 40laipsniu.
Sveiki, mano vaikui yra skaudantys dantys ir jis turi gultis su narkoze ir turi išrauti, pagydyti beveik visus dantis, kad tai išgirsčiau turėjau laukti 1, 5 mėnesio eilėje į Žalgirio kliniką, Vilniuje (nors vaikas kankinosi tuos 1, 5 mėnesio ir aš labai dažnai diagnozę girdėjau vakarais ir naktimis, o diagnozės laukiau 1, 5 mėnesio). čia dar pusę bėdos LRSAM sistemos klaidos, aš išgirdau iš odontologės, kad turi vaikas gultis po narkoze ir jam pagydys visus dantis, na aš klausiu kada galėsime ir....... laukite atsakymo iki 1 metų...METŲ..METŲ...jūs gerai išgirdote ir perskaitėte (nors daugumai vaistininkių ir ne vaistininkių tai buvo joke arba anekdotas, bet tai realybė). Tai gerbiamieji LRSAM viršininkai ir jų draugai atsakykite, ką man sakyti vaikui, kai jis kenčia skausmą? ar kad pakentėtų iki 1 metų ? ar tam aš gimdžiau vaikus šitai valstybei, kad ji pasityčiotų iš vaiko kančių? ar negražu matyti, kai savivaldybė sudeda kosminės kainos dantis žmogui, kuris pragėrė visą savo gyvenimą, pragėrė savo vaikus ir jau ne pirmos jaunystės dama turės mano, Kazio, Prano ir kitų mokesčių mokėtojų pinigais apmokėtų DANTŲ. Gal užtenka tyčiotis iš savo piliečių ir atsisukite į vaikų skausmą... tikiu gal bus pas šio laiško gavėją dar kažkiek sąžinės ir teisingumo jausmo (nors esu didelis ir suprantu, kad jokios teisybės nėra ir nebus) ir patars man ir padės mano vaikui nekęsti skausmo tiek laiko........ Dėkoju, kad ir ką atsakysite...manęs jau nenustebins niekas šitoj nuostabioj mano šaly pavadinimu Lietuva....
Sniegena Žiūkienė
2016-03-03 14:29:11 IP 78.62.232.165
Nuoširdus ačiū PRIENŲ ligoninės priėmimo skubios pagalbos gydytojui A.MIKELIONIUI, skubios pagalbos slaugos specialistei A.ŠIMUKAUSKIENEI, gyd.Sn.GARMUVIENEI.slaugydotomsR.GUDAITIENEI, V.STRAVNSKIENEI už operatyvią medicininę ir nuoširdžią pagalbą paciantui JONUI ŠMITUI. Šių medicinos darbuotojų dėka buvo išgelbėta mūsų tėvelio gyvybė. visų J.Šmito vaikų vardu, AČIŪ
2014 m.sausio mėn.operuotas auglys žarnyne, ištiko infarktas, plaučių uždegimas, sutriko pusiausvyros išlaikymas.Tais pačiais metais amputavo dešinę ranką [tai pasekmė nuo auglio, sutriko kraujo apytaka].2014 m.spalio mėn.gavau 1 grupės invalidumą metams.2015m.rudenį pasidariau žarnyno, galvos tyrimus.Organizmo pakitimų nerasta.Esu sveikas pagal esamą sveikatos būklę.Deja invalidumo nepratesia, papildomai siunčia pas tuos pačius gydytojus, netgi teko registruotis darbo biržoje. Vairuoti, važiuoti visuomeniniu transportu be pagalbos negaliu [dėl sutrikusio vaikščiojimo].Gyvenu iš žmonos atlyginimo.Gauna 1500 litais.[dirba mokytoja].Nejaugi nuo tarybinių laikų niekas nepasikeitė, kodėl negaliu gauti invalidumo iki gyvos galvos, juk ranka neataugs?
2015 SPALIO 28 DIENA GAVAU KAIRES KOJOS TRAUMA.GREITOSIOS PAG.LIGONINEJE SUGIPSAVO IR ISSIUNTE GYDITIS I KAROLINISKIU POLIKLINIKA. KIEKVIENA SAVAITE SIUNTINEJO PAS KITUS CHIRURGUS RATIUKAS. RIAUBA BRUNZA SIDOROVAS. TIK RIAUBA SU MANIM KALBEJOSI VISKA AISKINO IR ISRASE ITVARA. KITIEM BUVO TAS PATS O SIDOROVAS IR NET NE PAKLAUSES KAIP AS JAUCIOSIU UZDARE BIULETENI.O AS DIRBU FIZINI DARBA VAIKU DARZELIJE IR TIKRAI NEGALIU LAIPTAIS LIPTI. ATIDIRBAU 40 METU LIETUVAI O MANE ISVARE I DARBA SU SKAUDANCIA KOJA. KUR MEDIKU SAZINE. JOKIO GYDIMO JOKIU PROCEDURU. AS ESU TREMTINE IR NESULAUKIAU JOKIO PADORAUS GYDIMO IR DEMESIO.A
Rasa 2015-10-02 23:54:31
Absurdas klaipedos universitetines ligonines priemimo skyriuje!Penktadieni truputi po 17val.kreipemes del svetimkunio akyje.Akiu gydytojo budincio nebuvo!Aki vale chirurgas, nulauze svetimkuni, pasake kad negali istraukti ir liepe atvaziuoti kita diena!Ta vakara budincio akiu gydytojo neradome ne tik Palangoje, bet ir Klaipedoje!Truksta zodziu.Aciu Palangos ir Klaipedos jurininku ligonines priemimo skyriams kurie telefonu padejo, informavo kaip isgyventi iki ryto.Sestadienio ryte vel ieskosim oftalmologo.
reikejo kreiptis i onkologini priiemima. man ten padejo.
Laba diena.Esu 2-ju mazameciu mama.Sunui lapkriti bus 4 o dukrytei 2.5.Sunus serga nuo 2 metuku epilepsija ir nekinedzine distonija priepuoliai kartojasi daznai viena karta metuose vaziuojam i sanatorija.Dukryte surgo istisiniu bronhitu ir jai skyre sanatorija diagnozes skirtingos ir proceduros skirtingos o i sqnatorija turejau vaziuoti viena su abejais vaikais.nes kadangi neleido kad mociute ar tetis butu lydintis asmuo.Nezinau kaip Jus isivaizduojat kad abu vaikai skirtingomis diagnozemis skirtingos proceduros yra skiriamos kaip man vienai mamai su abejais vaikais kuriu be prieziuros negaliu palikt man eit i visas proceduras.
kur ziurime mieli valdininkai. kauno respublikine ligonine palikta be vaistines. prasome atkreipti demesi kad tai yra butina
Danutė Čepulienė
2015-09-27 18:09:44 IP 78.58.41.206
susudūriau su nenormaliu autobusų šildymu. Rugsėjo 24 ir 26 dienomis teko važiuoti su Kautros autobusais Radviliškis- Kaunas ir atgal. Taip buvo karšta autobuse (24-25, o įvažiavus į Kauna net 27 laipsniai temperatūros), kad nebuvo kuo kvėpuoti. Jau vakare pradėjau sloguoti. Prieš savaitę draugė važiavo iš Vilniaus į Radviliškį, dėjavo, kad buvo labai karšta -nepatikėjau. Noriu žinoti ar yra nustatyta kokia temperatūra gali būti tarpmiestiniuose autobusuose? Kas tai kontroliuoja ? koks tikslas "kepinti" keleivius tuo labiau tai kuras kainuoja.
Iš anksto dėkoju.
laba diena, esu susinervinus ir nusivylus telsiu polikninikos suaugusiuju registraturos darbuotojais.sunu isleido is darbo pas gyd, nes atsirado staigus kuno veido berimas, tinsta antakiai, pirstai ir degina, o jos pasako eik namo nes tavo gyd siandien nedirba, matyt truksta demesio reiks televizijos pagalbos, neduok dieve kas nors atsitiks vaikui....Ngana kiek neaiskiu mirciu matom per tv del gyd aplaidumo, ir tesias toliau...
grigiškiu poliklinikos gydytojų elgesis neįmanomas... šlubuodamas atėjau į polikliniką, o chirurgas net neapžiūrėjo kelio, o jis ištino, nusiunte pasidaryt rentgeno nuotraukos, pasižiūrėjo ir liepė važiuoti į lazdynų ligoninę, tuo tarpu biuletenio nenorėjo duoti, o lazdynuose užsirašiau už trijų savaičių.. kaip jo manymu aš be biliutenio neesiu į darbą tris savaites....vos ne vos išsiprašiau biuletenį.... o kas labiausiai nustebino, tai jo žodžiai.. "aš negaliu nustatynėti diagnozo"... įdomu o kas jei ne gydytojas.. krc nesamonė... grigiškių poliklinika pati blogiausia...

Mercell Lithuania
Veiklos sritys: informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; statyba; statybinės medžiagos; valstybinės institucijos.
Mercell tai įrankis, skirtas tik reikiamos informacijos apie pirkimus stebėjimui. Susipažinkite išbandydami paslaugas nemokamai. Bandomojo laikotarpio metu Jūs: Matysite, ką šiuo metu perka viešosios ir privačios organizacijos tik pagal Jūsų veiklos sritį; Matysite, kokius pirkimus organizacijos dar tik planuoja...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas 06-20 20:52
Borisas Johnsonas, buvęs Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų ministras ir Jeremy Huntas, dabartinis užsienio reikalų ministras, susirungs galutinėje dvikovoje dėl naujojo Konservatorių...
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė"
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė" 06-20 18:03
Alchemija, kai nugaros skausmas ir intymūs prisiminimai sulig kiekvienu aktorių gestu, butaforijos detale, spalviniu sprendimu prieš jūsų akis kas sekundę virsta kūryba, atsitinka vis rečiau...

Kur atostogausite šią vasarą?

Adobe Systems 291,21 +5,21%
Kraft Heinz Co 30,96 +2,28%