Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija

Atsiliepimai apie Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija

Esu jaunas pilietis ir matant nekompetencijos viršūnę, kuriai vadovauja machinatorius su kiaulės akimis darosi graudu. Tokie populistai yra grėsmė nacionaliniam saugumui. Pasakė jis normaliai: Darom, ką norim! Prorusiškoa partijos, prorusiškas narys, dirbantis rytų kaimynės labui.
Cia ne skundas, o tiesiog - pastebejimas. Ne vieneri ir ne dveji metai, kuomet ateidama i sia autobusu stotele bandau skaityti toki autobusu isvykimo grafika... Idomu, ar Jus iziuresite ka nors? Sirvintu autobusu parko administracija (ar kiti atsakingi pareigunai, matyt, apdovanoti "superregejimu" - jiems tai... savaime suprantama! Jau nekalbu pie tai, kad is toliau atejus i stotele, noretusi ir atsisesti... Gal nors karta per desimtmeti galima butu "prisiminti" ir atokesnes gyvenvietes gerbiamieji ? Siunciau kazkada tokia informacija rajono merijai, bet... jie svarbesniu darbu turi.
SVARBUS PRANEŠIMAS APIE UAB „Interneto partneris“ ir jų portalus www.greitai.lt ir www.sauleta.lt
PIRKĖJŲ APGAUDINĖJIMĄ, LIETUVOS RESPUBLIKOS ir ES ĮSTATYMŲ GRUBŲ PAŽEIDINĖJIMĄ JAU DAUGELĮ METŲ.

Kodėl niekas nesustabdo masinio klientų mulkinimo?
Kodėl nesilaikoma nei LR, nei ES įstatymų?
Kodėl nurodoma, daug mažesnė, pradinė bilieto kaina ir paslėpta galutinė?
Ar BITCOIN tikrai tinka mokėjimui už bilietus?
Galbūt ir natūra (kiauliena, svogūnais ar aviena) taip pat galima atsiskaityti?

Neprivalomi kainos priedai turi būti aiškiai, skaidriai ir nedviprasmiškai nurodyti bet kurio rezervavimo proceso pradžioje ir vartotojui turi būti suteikta galimybė juos laisvai pasirinkti. Tai net nerodoma, nei bagažo antkainiai, nei sėdimų vietų antkainiai ir kitos nemokamos paslaugos. Rodomi tik išgalvoti "Auksiniai" ir kiti paketai, kur avia kompanijos teikia nemokamai, o šie verslininkai juos apmokestina.

Bendrovė greitai.lt (UAB „Interneto partneris“) ne tik pati šiurkščiai pažeidinėja įstatymus ir mulkina klientus, bet tuo pačiu priverčia nusikalsti ir partnerius. Partnerius, kurie naudojasi greitai.lt (UAB „Interneto partneris“) sukurta bilietų pardavimo platforma. Ja atpažinti labai paprasta, paieškos sistemos identiškos. Pasiūlymas partneriams, kuo greičiau nutraukti bendradarbiavimą su daug metų pažeidimus darančia bendrove greitai.lt (UAB „Interneto partneris“). Kadangi ir partnerių įmonės tampa bendrininku. Šiuo momentu partnerių neįvardinsim, nenorime pakenti nekaltų įmonių verslui. Nes tikėtina, kad jie to net nežino.

Pažeidžiamų įstatymų nuorodos ir pridėti PDF dokumentai.

BILIETAI IR JŲ KAINOS

2008 m. rugsėjo 24 d. priimtas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 1008/2008 dėl oro susisiekimo paslaugų teikimo Bendrijoje bendrųjų taisyklių nustatė.

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2009 m. birželio 1 d. įsakymu Nr. 3-236 Civilinės aviacijos administracijai yra pavesta kontroliuoti, kaip oro vežėjai, bilietų pardavėjai ir kelionių organizatoriai laikosi 2008 m. rugsėjo 24 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1008/2008 dėl oro susisiekimo paslaugų teikimo Bendrijoje bendrųjų taisyklių IV skyriuje nustatytų informavimo apie oro susisiekimo paslaugų kainas ir šių kainų taikymo sąlygų. Kilus abejonėms ar oro vežėjai, bilietų pardavėjai, kelionių organizatoriai suteikė išsamią informaciją apie galutinę bilietų kainą galite kreiptis į minėtą instituciją adresu: Rodūnios kelias 2, LT-02188 Vilnius, tel. 8 (5) 2739038; faks. 8 (5) 2739248; el. paštas caa@caa.lt.

Sukčiaujanti ir įstatymų nesilaikanti įmonė UAB „Interneto partneris“, Perkūnkiemio g. 2, LT - 12126 Vilnius, Lietuva, Įm.k. 125946415, PVM mok.k. LT259464113, Banko sąskaitos numeris: Nordea Bank AB, LT072140030001984626

Kainų palyginimai perkant skrydžio bilietus tiesiogiai ir per www.greitai.lt

Kaunas - Palma (Maljorka) - Kaunas Ryanair vykdomas skrydis

Tiesiogiai perkant iš Ryanair GALUTINĖ KAINA pvz. 110.98 EUR

Perkant per www.greitai.lt :

Rodoma ta pati vežėjo kaina, bet nepridėtas, mažomis raidėmis rašomas, aptarnavimo mokestis.
Primygtinai siūloma realybės neatitinkanti paslauga, kuri negalioja, jeigu atsisakote skrydžio likus 3 dienoms iki išvykimo. VADINAMA: „Taip! Noriu atgauti pinigus, jei pasikeitus aplinkybėms negalėčiau skristi numatytomis datomis. Kaina: 35 EUR“
Registruoto bagažo kainų skirtumai:
Ryanair kaina 50 EUR, tarpininko kaina 68 EUR. Vieno lagamino kainų skirtumas 18 EUR. Jeigu jungiamasis skrydis, dvigubai bus skirtumas 36 EUR.

www.greitai.lt siūlo mokamą pagalbą po pirkimo. Ryanair šias paslaugas teikia nemokamai.
www.greitai.lt klaidina teikdamas: „Pagal aviakompanijos nustatytas bilieto tarifo taisykles suteiksime šias administravimo paslaugas:“ - nėra tokių tarifo taisyklių. Šios paslaugos nemokamos:
Ryanair teikia nemokamai šias paslaugas. Mokama už faktinį keitimą ar priedą.

www.greitai.lt siūlo užsisakyti mokamą pagalbos paketą. Tokiu atveju mokėsite ir Ryanair už keitimą (atšaukimas apskritai negalimas) ir tarpininkui sugalvotą mokestį:

www.greitai.lt mokamai: Jokių administravimo mokesčių bet kokiems skrydžių keitimams / atšaukimams.

RYANAIR nemokamai.

www.greitai.lt mokamai: Spec. bagažo užsakymas (vaiko vežimėlis, slidės ir kt.)

RYANAIR nemokamai.

www.greitai.lt mokamai: Asmeninių duomenų koregavimas (paso/ID, tel. nr. ar el. pašto adreso)

www.greitai.lt mokamai: Įlaipinimo kupono atsiuntimas

RYANAIR nemokamai.

www.greitai.lt APMOKESTINA KIEKVIENĄ BILIETĄ (SEGMENTĄ) MOKANT MOKĖJIMO KORTELE.

RYANAIR nemokamai.

Rezultate vienas bilietas, perkant per www.greitai.lt, gali kainuoti apie 50 EUR brangiau, jei 4 asmenų šeima apie 200 EUR. Jungiamiesiems skrydžiams dvigubai apie 400 EUR brangiau.

DĖL ŠIOS PRIEŽASTIES, www.greitai.lt ir jų partnerių, nerekomenduoju tikri sukčių.
Norėjau pranešti, jog 7 autobusas, į Siesikių stotelę, Lazdynų kryptimi, ja 3-ia savaitė iš eilės neatvažiuoja nustatytu laiku ty 17:03, tai sudaro nepatogumų grįžtant namo po darbo, nes tenka važiuoti (tiesiai per aplinkui) kitais maršrutais, kas užima kur kas daugiau laiko. Kodėl tai vyksta nes kitų maršrutų autobusai važiuoja laiku ar čia tik 7- maršruto autobuso vairuotojams taikomos tokios išimtys?

░░░░░░░░░░░█████████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░██░░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░██░██
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███
Aciu susisiekimo ministerijai uz nelabai protinga istatyma!!! Per kuri negaliu gryzes is uzsienio isidarbinti vairuotoju!Nes kol neatbuvau lietuvoje bedarbiu 185 dienas, negaliu regitroi CE egzamino laikyti! 95 koda islaikiau, bet krovinius galiu vezti su dviraciu!!! Lietuvoje dar reiskia ka nors Lietuviskas pasas? Ar man jau slapta pilietybe ateme?
Solveiga Sadauskaite
2015-12-09 13:28:13 IP 5cauekj7
Laba diena, vakar, s.m. gruodzio 8d, vakarinis reisas i Dublina. Vel enedirbo Vilniaus oro uoste 'begantys' laiptai ir keleiviai su vaikais, esant irengtiems patogiems 'begantiems' laiptams, turi naudotis tik paprastais ;laiptais. KODEL ? Kodel tyciojamasi is keleiviu ?
Labai prasome padeti isspresti metai is metu besitesianti keleiviu zeminima !

Labai prasome perduoti skunda Ministrui. Aciu is anksto.

Solveiga Sadauskaite
Sveiki. Turim didelį nusiskundimą. Buvo labai patogu atsiimti siuntinius kauno 32-ąjame pašto skyriuje Sargėnuose, o dabar panaikino ir reikia važiuoti į kitą rajoną. Prašau grąžinti siuntinius atgal į Sargėnų paštą, nes mūsų vien tik visa šeima daug visokių siuntinių gauname, nešneku apie kitų gyventojų nepatogumus. Lauksiu atsaakymo. Dėkui.
kaip laikotės ?
2015-03-19 11:55:25 IP 2g5vdfq3
sveiki, noriu paklausti, , kodėl į JAV 2 registruoti, pirmenybiniai paketai išsiųsti VASARIO 11 d. dar negauti ?!!! Gražina Baltrūnienė vakar t.y. kovo 18 d. telefonu sakė, kad "dar pakeliui". KAIP SUPRASTI ? Girdime kalbas, kad siuntos gabenamos laivais, o pinigai imami tarsi gabentumėt lėktuvu.
Законы для демократичных стран, а для банановой республики ир тейп гярэй.Шнёлису приветас!
Vytautas petruchno
2014-02-05 22:56:31 IP 4ljfukh
kaip gynama as specelei nes pries 5 minutes taip buvo net nedavie istyrt garso koks buvo po 11h kaloneles uz 10litu o jaip pasakiau tai sakie kad pecininke o kaip paskiau kad negyvena pecinike cia tai pasakie kad mes parasysim pareskima nes tipo girdejiom 0, 01 dcb garso :D juokina grybauskaite atkreikpk demesi nes ziurau tik pingai idomus
Vytautas petruchno
2014-02-05 22:52:37 IP 4ljfukh
sendien 2014-02-05 atvaziavo policija po puse 11h ir musu muzika nesiekie tiek decibelu iskviete policija atvaziavo ir pasakiau kad musu muzika tiek niesiekia decibelu jie pasakie kad pecininke skundesie o nors negyvena as jiem taip ir pasakiau o jie sakie as paraskima parasysiu pats policininkas ir tada viso gero sako nezinau gal toki dalyka galima apskust? kad nedaveie garso ismatuot. ir melavo del pecininkes ?\ (AS KOVOJAU IR KOVOSIU PRIES ISTATYMUS HUJOVUS)
Greta 2014-01-21 15:11:38
Laba diena, esu labai pasipiktinusi pastaruoju metu vyraujančia situacija su viešuoju transportu. Man tenka dažnai važiuoti 73iu ir 13u autobusu iš Vilkpėdės žiedo, kadangi netoliese gyvenu. Jau ne pirmą, ir ne 10ą kartą 73as autobusas, kuris (pagal prieš tai galiojusį tvarkaraštį) turi išvažiuoti iš žiedo po 19 valandos tiesiog neatvažiuoja. Vasarą gal ši situacija nėra labai problematiška, bet stovėti lauke, kai temperatūra siekia -15 laipsnių yra kenksminga ir sveikatai ir nervams, kai stovi apie 30-40 minučių ir vienas autobusas iš viso neatvažiuoja, o kitas vėluoja. Šiandien 2014-01-21 73as autobusas iš Vilkpėdės žiedo turėjo išvykti 7:44, deja, bet jo 7:50 net nebuvo Burbiškių stotelėje (po kurios seka stotelė Vilkpėdės žiedas), kurioje jis turėjo būti žymiai anksčiau. Aš nežinau, kas atsakingas už tokį vairuotojų elgesį, bet tikrai piktina toks neatsakingas požiūris į darbą. Visi mes puikiai suprantame, kad piko valandomis būna kamščiai, tai galų gale, išvažiuokite iš žiedo anksčiau ir praneškite viešai, kad tai bus daroma, nes pastebėti buvo ir tokie atvejai, kai ateini į stotelę 10minučių iki išvažiavimo laiko ir autobusas tada išvažiuoja, o kitas tik po pusvalandžio. Kažkodėl tokių autobusų maršrutai kaip 2G ar 53as VISADA atvažiuoja laiku, o jei vėluoja važiuoja vienas paskui kitą, bet čia, kai iš vieno taško važiuoja tik 2iejų maršrutų autobusai, kai susisiekimas yra prastas ir daugelį vietų reikia pasiekti tik su vienu ar daugiau persėdimų, autobusai iš viso nevažiuoja. Net tie autobusai, kurie dabar yra vežami privataus vairuotojo įmonės yra daug atsakingesni, atvažiuoja laiku ir važiuoja žmoniškai, galvodami apie tai, kad veža žmones, o ne gyvulius. Tikiuosi bus bent jau susipažinta su pastabomis.
Galiu paantrinti. Situacija yra labai bloga, autobusai neatvažiuoja po 3-4 iš eilės.

nesuprantu kame yra problema.

Geriau tegu rečiau važiuoja tačiau laiku.
Labas vakaras,
2013 11 09 buivydiškių stotelėje 13h.28 min įlipau į 73 autobusą važiuojantį Justiniškių link. Norėdama atžymėti vilniečio kortelę, priėjau prie komposterio, tuo momentu autobuso vairuotojas labai staiga trūktelėjo autobusą (nors visai nebuvo jokio poreikio taip elgtis, transporto spūščių nebuvo, eismas nedidelis) norėdama išsilaikyti ant kojų stipriai įsikabinau į turėklus, bet vis tiek parkritau. Šio kritimo pasekmės - užspaustas stuburo nervas, skausmai juosmens srityje ir nedarbingumas iki 2013 11 15. Kas atsakingas už tokį vairuotojo neatsakingą ir aplaidų darbą ir nepagarbą keleiviams?
klausimas butu toks. kas atsakyngas uz isdavima neigalioju pazymejimus? dirbu vairuotoju tarpmiestinio susisiekimo, 80 procentu kelieiviu vazineja su nuolaida, valstibe viska dengia, karta paklausiau vizualiai sveikos moters is kur gavot pazymejima, atsake......... 100 lt i tu invalidas!!!!!!!!! O DABAR PASKAICIUOKIT SUSIKIMO DABUOTUOJAI!!!!!!!! uz klaidas atlaiskit
noriu paklusti ar nebuvo rastas telefonas nokia 6021 18-ame troleibuse apie 9 valanda ryto

"SpaceX" į TKS atgabeno raumeningų pelių, kirminų ir išmanųjį robotą
"SpaceX" į TKS atgabeno raumeningų pelių, kirminų ir išmanųjį robotą 12-08 20:33
Jungtinių Valstijų kosmoso bendrovė "SpaceX" į Tarptautinę kosminę stotį (TKS) sekmadienį atgabeno ankstyvą šventinę siuntą, kurioje yra raumeningų "stipriųjų pelių", parazitus naikinančių kirminų...
Ukraina ir Rusija užbaigė dvišales derybas dėl dujų tranzito
Ukraina ir Rusija užbaigė dvišales derybas dėl dujų tranzito 12-08 20:32
Ukrainos valstybinė energetikos grupė "Naftogaz" baigė dvišales derybas su Rusijos vyriausybės kontroliuojamu koncernu "Gazprom" dėl dujų tranzito nuo 2020 metų ir yra pasirengusi trišalėms...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

3M 171,47 +4,32%
Red Hat 187,71 0,00%