VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Atsiliepimai apie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
To Navickienei.Koki bardaka, kokį chui....čia jūs darote du žmonėmis!?Kokias čia nesąmoningas pertvarkas, debilskas darote, , Užimtumo Tarnyboje, , !? Anksčiau žmogus atėjęs į šią įstaigą uzregistruodavo, dabar to nedaro, pasakė man pats turiu savarankiškai užsiregistruoti per internetą, , užimtumo tarnyboje, , Sakau, kaip turiu užsiregistruoti, jai niekas nrmokina kaip reikia taip padaryti, darbuotoja pradėjo protinti man, kad čia tipo visi kažkaip sugeba užsiregistruoti tai ir tu turi sugebėti tai padaryti, bet konsultantė matė, kad galbūt nepavyksta man pačiam užsiregistruoti, tai bandė pati slyksciausi užregistruoti internetu, bet deja nepavyko, liepė eiti pas kitos konsultantes į kitą kabineta.Tsi tenai nuėjus, pavyko mane užregistruoti.Tik nelabai supratau, ką tenai veikia konsultantė atsisėdusi prie kompo, kuri jau neberegistruoja žmonių bedarbių!?Ir tai išeina kada nori, neparaso jokio lapelio, lauki velniai žino kiek, nesuprasti dirba ji ar nedirba, kabinetais užrakintas.Superinis Bardakas!Beje įdomus dalykas, aiškina, protinga, kad visi žmonės sugeba savarankiškai užsiregistruoti, , užimtumo tarnyboje, , bet kai pati bandė mane užregistruoti, , užimtumo tarnyboje, , per internetą, tai ne e nei be, kuriai pačiai nepavyko nieko padaryti ir kuri tikriausiai baigiant kantrybei, kad nepavyko priregistruoti, nukreipė pas kitos konsultantes, , užimtumo tarnyboje, , Nahrin, tokias izdivalkes darote iš žmonių, Navickienė!?Iš kokio molio esate driebta!?
Atsakyti
Noriu padekoti konsultantei Rasai Malinauskienei. Tikra savo srities specialiste, kalba geranoriškai, lakoniškai, pagristai... Ačiū, kad daugiau tokiu specialistu butu visose sferose.
Atsakyti
Kodel Lietuvoje pradedamos patycios ir gyvenimo kokybes komplikavimas ir prastinimas vienai is silpniausiu socialiniu kastu-trumpalaikiu bedarbiu. Trumpalaikiai bedarbiai gaunantis socialine nedarbo ismoka gaunantis juokingo dydzio ismokas kuriomis galima vos palaikyti gyvasti, turi ribota laiko tarpa susisukti iki 9 menesiu randant kazka zmogiskesnio ir padoresnio esi zmogus kuris tapo bedarbiu susilpnejus sveikatai, bankrutavus imonei, ar del etatu mazinimo netekai darbo ar buvai ismobinguotas ir dabar esi per ziniasklaida drabstomas purvais nors kiek galejai stengeisi dirbai, dabar trumpalaikius bedarbius prievartaus netekus darbo betkokia kaina pulti dirbti betkoki prasta darba atimant galimybe per 9 menesiu laikotarpi integruotis i darbo rinka. Mes einam i Europa ar nusirisime iki Rusijos lygio valstybes???
Atsakyti
Nuo 2021 metų pradžios buvo kalbėta apie vienišus pensininkus, kurie negauna jokios išmokos, kaip gauna našliai (tikri?). O kiti gyvenę kartu (tik išsituokę), palaidoję sutuoktinį ir turintys mirties liudijimą negauna nieko (nors bažnytinė santuoka galiojo). Tai reiškia dabar jie gyvena ne vieni, o tie kurie nebuvo iš vis sudarę santuokos - jie irgi skaitomi gyvenantys ne vieni, nes nėra vieniši - jie negauna jokios priemokos (tų 28 euriukų). Kodėl skirstomi vieniši pensininkai - vieni gauna, kiti negauna priemokos? Kas su jais gyvena kartu? Ir kaip žinoma, kad jie ne vieniši?
Būtų malonu, kad gautume tikslų atsakymą ir nebūtų skirstomi vieniši pensininkai.
Atsakyti
Laba diena. Uošviui nustatyta vidutinis spec. poreikių lygis. Žmogus onkologinis, iki pusėe, atleiskit, supuvęs. Žmogus aklas ir gulintis. Bet protingas. Dėl to nėra slaugos, o nėra slaugos nėra funkcinės lovos, kuri mums žūt būt reikalinga. Bet jul lova reikalinga dėl to kad žmogus nejuda, o ne dėl to kad protingai atsakė i klausimyną. Kur kreiptis, jei Jonavos medikams to nepakanka ? I žurnalustus ?
Nesulaukiu nei ismokos nei info
2020-05-20 09:13:43 IP 5f4sotts
Atsakyti
Pagal jusu ministerijos pranesima spaudai savarankiskai dirbantiesiems (susitvarkiusiems dokumentus laiku) ismokos turejo buti ismoketos geguzes 11-15d., kodel as dar negavau pinigu? Ar gali man kas atsakyti i si klausima, sodra visapusiskai ignoruoja ir asmenines info nesuteikia..
Straipsnio nuoroda: https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/1177165/svarbi-zinia-savarankiskai-dirbantiems-asmenims-pradedamos-moketi-ismokos-uz-balandi
Atsakyti
Noriu padėkoti ir pasveikinti su šv.Kalėdomis ir Naujaisiais Metais mane nuoširdžiai slaugiančias ir patarimais, pagalba remiančias: Oną Pampikienę, Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinio darbo skyriaus vyr. socialinio darbo organizatorę, vyr. soc. darbuotoją Elvyrą Šumskienę ir ponę Rositą.
Linkiu, lai Jums Laimės deivė paberia daug gražių Gyvenimo dovanų!!
Su sveikinimais ir gražiausiais linkęjimais, Gelena Paško
Atsakyti
SADM visiškai nieko nepadėjo sprendžiant globojamo vaiko biurokratinius-teisinius klausimus (priimtus neteisingus SADM įstatymus), tuo sukeliant riziką vaikui. Atsakinga darbuotoja Daina Urbonaitienė neparodė jokios atsakomybės sprendžiant iškilusią problemą.
Atsakyti
čia daug rašyt, bet jei trumpai parašyti tai šioje ministerijoje dirba s*****i ir dokumentų klastotojai ir jų gynėjai.mane apgavo Vilniaus darbo birža su mokymo centru buvo suklastoti visi dokumentai ir padirbti parašai GAVAU ATSAKYMUS IŠ ŠIOS MINISTERIJOS IR VILNIAUS DARBO BIRŽOS ir VALSTYBINĖS DARBO INSPEKCIJOS.per Vilniaus darbo biržą ir Vilniaus mokymo centrą pas darbdavį (Soli Tek R&D, UAB Mokslininkų g. 6A, LT-08412 Vilnius). vyko man ir dar net 10 bedarbių praktika pas darbdavį Pas juos atlikinėjau praktiką 48 val. per savaitę ir naktimis po 12 val. o pagal sutartį reikėjo tik 40 val. praktiką atlikinėti ir tik dienomis.ant 8 val. apgaudinėjo.per savaitę. jie išnaudoja praktikantus iš darbo biržos ima 10 bedarbių, pinigų nemoka, darbo birža moka stipendiją 180 eurų per mėnesį už 48 val. per savaitę per mėn. gaunasi apie 192 val. už tai, kad išėjau man nieko nesumokėjo bet aš turėjau sumokėt virš 108 eurų už profesinį mokymą darbo biržai. turiu kvitą.turiu omenyje į dokumentus rašė 8 val. dienomis vyko praktika, o ištikrųjų naktimis po 12 val. ir šešt.ir sekm. ir švent. dienomis. ir ši įžūli ministerija gynė ne mane bedarbį iš darbo biržos bet mokymo centrą kuris suklastojo dokumentus ir darbo biržą KURI PATVIRTINO SUKLASTOTUS DOKUMENTUS.TURIU PAVARDES IR DARBO BIRŽOS VILNIUJE IR MINISTERIJOS bet čia dabar nenoriu viešinti visam pasauliui.tokio įžulumo ir naglumo niekur nesu nei matęs nei regėjęs.!!?? ir svarbiausia aš tūrėjau sumokėti baudą už profesinį mokymą už tai kad jie suklastojo dokumentus.DARBO BIRŽA RAŠĖ OFICIALIAI, kad aš išėjau iš profesinio mokymo be pateisinamos priežasties nurodytų apraše.!? Aš išėjau dėl naktinių pamainų kurių išvis net netūrėjo būti.ir svarbiausia darbo birža žinojo apie tas naktines pamainas bet vis tiek sudarinėjo trišales mokymo sutartis su 40 val. per sav. su tik dieninėm pamainom po 8 val.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Ilgą laiką medicinoje naudota trombocitais papildyta plazma (PRP) buvo vienintelis trombocitų kilmės produktas, skirtas audiniams gydyti. 2013 m. prancūzų profesorius anesteziologijos gydytojas ir...
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo?
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Akcijų kainos

Starbucks 79,26 +3,76%
Amazon.com 109,56 +3,15%
eBay 42,89 +2,93%
McDonald's 252,96 +2,46%
Western Digital 43,42 -3,15%
Texas Instruments 148,54 -3,33%
NVIDIA 145,23 -4,20%
Xerox 14,12 -4,92%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 109,78 -1,77%
Cukrus 0,80 -1,23%
Vištiena 3,70 +0,82%
Anglis 196,95 +16,09%
Jautiena 6,08 -0,82%
Apelsinai 0,92 +1,10%
Kava 5,74 -1,88%
Ryžiai 464,00 +7,66%