Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Atsiliepimai apie Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

SEIMAS

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

"Tyla - gera byla" !? Jus, p. A.Matulas (Seimo narys) - neturite KA pasakyti/atsakyti - zmogui, kuris i Jusu kreipiasi del LABAI rimtu problemu su sveikata (trumpai parasiau 2020-04-07) ?!? (Jus - buves gydytojas.., Seimo sveikatos komiteto pirmininkas...dabar - Seimo sveikatos komiteto narys !) Tylite Jus...ir tyli Jusu sunus - VsI Lazdynu ir Karoliniskiu pol. direktorius ("pasislepes" uz VASPVT, PZNK/SAM - Ataskaitu..., Sprendimu...) ! Uztat, as turiu KA Jums pasakyti/paklausti ! T.y. netylesiu ! (Bet, formatas neleidzia - parasyti VISKA - KA as, mano seima.. galvoja apie Jus ir Jusu sunu) - Jus KURSE, kad : - 1.VASPVT prie SAM (2018/2019) - PROIGNORAVO VISA mano Skunda del sveikatos neprieziuros...? - As NEGAVAU JOKIOS informacijos/pagalbos.. (is VASPVT) del diagnozes - kritetujus i NDNT ! - T.y. Ataskaitos... surasytos ("nagrinejimai") - Jusu sunaus NAUDAI ! 2. PZNK prie SAM (2019/2020) - PROIGNORAVO VISUS mano argumentuotus (TURIU irodymu !) Prasymus.. del sveikatos paslaugu nesuteikimo nuo maziausiai 2012 m. (ne tik VsI Lazdynu pol.) - mano Pareiskimai atmesti - Jusu sunaus NAUDAI ! Dar daugiau, pati PZNK - pazeide mano - pacientes teises ! 3. Seimo sveikatos komiteto pirmininke p. A.Kubiliene - atsisake net nagrineti mano Prasymus registruotus 2019-11-20 - Jusu sunaus NAUDAI ! 4. SAM ministras p. A.Veryga - PROIGNORAVO VISUS mano kreipimasius/prasymus/reikalavimus/atsiliepimus... (2019/2020) : - atkreipti demesi i mano situacija.. (kreipiausi, kad KUO greiciau pasibaigtu - vakchanalija pries mane), atlikti tarnybinius patikrinimus/auditus VASPVT Ataskaitu.., panaikinti PZNK Sprendimus...! - Jusu sunaus NAUDAI ir atitinkamai - VASPVT/PZNK - NAUDAI, Seimo sveikatos komiteto NAUDAI, kurio pirmininke - bendrapartiete p.A.Verygos ! (KAIP galima surasti TEISYBE - tokiam "solidorume" ?) Pabreziu, VASPVT Ataskaitos... ir PZNK Sprendimai... - NEATITINKA (svelniai sakant) nei tikrove, t.y. nesutampa su mano turimais med.dokumentais..., nei mano pateikta informacija..., nei logika, nei sveiko proto, nei sazine... ! (Nesugebejo/nepasistenge pateikti - ka nors - itikinamiasnio ! Nes nera KA pateikti ! Todel, reikejo insinuaciju...) Matyti - Jusu sunus LABAI nori buti Poliklinikos (-ku) - DIREKTORIUMI ! Bet, VISAI NENORI/VENGIA - bendradarbiauti su pacientu, teikti visa informacija... ((man pateikta daug klaidingos, nereikalingos (ne esme)...informac.)), sprendziant RIMTU problemu susijusiu su sveikatos prieziura Lazdynu ir Karoliniskiu pol.! Ir, NESIRUOSIA prisiimti atsakomybe uz gydytoju tycinius nusizengimus ! Cia - TAIP TURI/GALI BUTI ?!? Is kur tokia "drasa" - jis turi kazkoki ypatinga "imuniteta", kuris apsaugos nuo atsakomybes ? (Paskaitykite savo sunaus - "atsakymus" !) Cia "taip" - TIK su manim ? (Bet, taip nebuna - VIENA pacienta atmeta..., VISUS kitu pacientu..- prasymus/skundus...reaguoja/padeda/skiria nuobaudu gydytojams - uz neprieziura.. !)... Jus suvokiate, kad Jusu sunus demonstruoja - Jusu seimos kultura/auklejima...Jusu - pavyzdi ! T.y. Jusu sunus nuo ~paauglystes mate/zinojo - tevas - Seimo narys.... Dabar matosi, Jusu sunus - nevaldomas ir jam taisykles - nerasytos ! As, SOKE nuo tokio Polikliniku "direktoriaus" ! (Dveju polikliniku - direktorius !?) Uz kokius nuopelnus - jis tapo Polikliniku direktoriumi ? (Puikiai suprantu - as nepaskutine is kurios (-rio) saipysis Jusu sunus ! Ir, VISI, pas ka krieipiausi - TYLI !) Gaunasi - mano beda tame, kad MANO Poliklinikos direktorius - Seimo nario sunus !... Toliau, paaiskejo realibe - NEATSAKE i Prasymus/Skundus... del diagnoziu, poliklinikos vadovas... ir, NIEKAS (ir VASPVT/PZNK/SAM...) - NEATSAKO/ NEREAGUOJA/ NEFIKSUOJA... aplomai NIEKO (jokiu pazeidimu) "NEMATO" ! TODEL, Lazdynu ir Karoliniskiu pol. direktorius - TURES atsakyti i mano Pareiskimus 2020-03-17 ! Klausimas TIK tame - KAS turi sudrausminti Jusu sunu (nes, as jau prasiau Savivaldybe - nusalinti Jusu sunu nuo nagrinejimu mano Pareiskimu..- 2020-05-14, atsakymas - Jusu sunaus naudai !), kad jis atliktu savo tiesiogine pareiga ? KREIPIOSI i Seima, ar yra zmogus (-nes) kuris (-rie) padies man - 1. Paviesinti mano situacija (ministras p.A.Veryga - labai nenori, kad viesinciau...!). - Nes, taip NEGALIMA valdiskom med. istaigoms/instancijoms - TYCIOTYS is zmogaus ir samoningai/kriptyngai... - dar labiau bloginti mano sveikatos bukle/mano situacija ! + Nuosekliai (paraleliai) su mano Pareiskimais... i kitas instancijas - atnaujinama mano "charakteristika", t.y. pateikiami vis kitoki komentarai (TIK komentarai - prie tu paciu diagnoziu- paraziciu) apie mano sveikatos busena..ir daugumoje - izeidziantys mano asmenybe, manau - tas daroma - visai mane palauziti/psichologiskai traumuoti..!!! Ir gaunasi, pagal VASPVT, PZNK/SAM (siai dienai) - diagnoziu, kurie atsispindi VISA mano sveikatos bukle/sumazejusi darbinguma - "nera" ! Tokiu budu, pirma - gydytojai neinformavo/negyge/neteike kita pagalba...del LABAI rimtu diagnoziu..., po to - med. istaigos I, II, III lygio.., po to/dabar - piktnaudziauja savo pareigomis biurokratai ! 2. Inicijoti atlikti tarnybini patikrimima/audita - VASPVT, PZMK/ SAM - del Ataskaitu.., Sprendimu... 3. As NEPASITIKIU SAM ministru p.A.Veryga, kuris KURSE mano situacijos (nuo 2019 rugsejo)..., bet gelbeja (kito varianto nematau) - savo kolegas (-ges) ! T.y. padengineja galimai (turiu rasyti) - nesazininga veikla ! (Tuo tarpu, kai is mano Kreipimasiu... galima buvo - fiksuoti keleta, labai rimtu sprogu/problemu.. medicinoje, teikiant sveikatos prieziura...!) Todel man reikalinga pagalba, kad kreiptys del VASPVT, (PZNK - nezinau ?) SAM/Ministro A.Verygos i Prokuratura ir/ar i STT. (VIENA - nesikreipsiu ! Nepasitikiu jau ne viena - instancija !) Bet, kas lecia diagn D44.5 (jau rasiau..), stebina Jusu visu (ir dabar gydytoju..) - kaip drasiai/uztikrintai... Jus - tylite !?! NIEKO.. jokios informacijos apie D44.5 ! Todel (kaip visada..) turejau pati duometis... : - SAM ministras p.A.Veryga, Seimo narys p A.Matulas - Jus zinote, KAS per diagnoze yra - D44.5 ? Apie Isakyma Nr. V - 95, 2015-02-02 - girdejote ?- Kurio galiojimas baigiasi - 2020 m. ! Pastaba : Apie diagn D44.5 suzinojau nesenai, 2020 pradzioje...Ir, iskart kreipiausi i Karoliniskiu po to i Lazdynu pol. del D44.5.. - Jus norite, paskaityti atsakymu siu polikliniku DIREKTORIAUS ? - Jus norite, paskaityti Lazdynu pol. pateikta man (2020-03-31) formulote, pagal kuria mano Pareiskimus (jau rasiau : 2020-03-17 - pateikiau klausimu del diagn.D44.5) - ATSISAKYTA nagrineti ? Idomu ir tas, kad PZNK atisake nagrineti mano Prasymus...pateiktus 2020-03-23, kur tai pat figuruoja D44.5 ?! (KAS Jums darosi/vyksta.., del mano diagn.D44.5 ?) ATSKYRAI KRIEPIOSI i VASPVT prie SAM vadove p.N.Ribokiene - Jums lengva ir paprasta buvo, pasinaudojes visu savo turimu statusu, patirtimi (LABAI daug metu - vadovaujanciose pareigose...!), itaka, darbiniu pazinciu rato... - panaikinti per teisma (nes, gydytojas - nesutiko pats, keisti diagnoze, todel kreipesi i teisma del Juso reikalavimo...) diagnoze, kuria nustate pagal savo kompetencija, bet nesupratote - TUO irodydama, kad - 200% cia mano diagnoze ! (Si diagnoze - buvo/yra - vienas is irodymu - sveikatos neprieziuros, kuri Jus "meistriskai" pasalinote !)... Toliau, Jus tai pat (kaip su diagnoze - kriterijus i NDNT ir kita...) - "NEPAMATETE", NEUZFIKSAVOTE....mano sveikatos istorijoje - DIAGNOZE D44.5 ! Jus matete, supratote...- as NIEKO nezinau/neinformuota/negydyta/jokiu poreikiu - netaikyta ir t.t. - apie/su diagn. D44.5 ! - Apie, KOKI "nagrinejima" mano Prasymu/Pareisk. - aplomai GALI (- EJO) eiti kalba !?! VAT, ir "auditas", kurio neprisisaukiau ! Aplomai, Jus p. N.Ribokiene - svokiate ZALOS MASTA, kuri man padarete ? ATSAKYSITE UZ TAI ? KA, Jus p.N.Ribokiene - dabar DARYSITE, kad isgelbeti jau ir - save ? : - Panaikinsite per teisma mano galvos MRT 2012/2013/2016 balandzio m. - paskutinis galvos MRT ir galvos istyrimas) ? ; - Darysite "spaudima" (tiesiogini/netiesiogini - nesvarbu) - gydytojams, kurie fiksavo/irase - Cl.pineale cista/diagn.D44.5 ? Jus, gi Akreditavimo tarnybos vadove, o tarnyba - isduoda gydytojams - Licenzijas ! (KAM uzfiksuoti :- VASPVT kartu - isduoda licenzijas..ir vienintele nagrineja del sveikatos prieziuros... - cia, LABAI komplikuotai/zalingai...gaunasi - Pacientams, KAIP PAAISKEJO); - Panaikinsite (su SAM ministru...) - is LABAI retu ligu saraso ?; - Jeigu (JEIGU !) dabar darysiu nauja galvos MTR - nebus jokiu patologiju pastebeta, t.y. DABAR (55 metu) man "isnyks" - Gl.pineale cista ? Kuri leka nuo vaikysties visam gyvenimui (norma - turi isnikti apie 7 metu amziaus)... - Iskart, sakau Jums - uz tai, KOKIA ZALA Jus man padarete, gelbedama savo buvusi kolega... (kartu dirbo SAM...) - "nagrinejant" (nebendradarbiaujant) mano Pareiskimus.. - KOL Jus VASPVT vadove - as galvos MRT - NEDARYSIU ! O, pradziai - reikes ISSIAISKINTI - KODEL VASPVT ir PZNK/SAM/Ministras A.Veryga - NUSLEPE nuo manes - SVARBIAUSIA diagnoze mano sveikatos istorijoje ? ((Kuri (maziausiai) turi buti - stebima dinamika..)) Apibendrinu, VASPVT, PZNK/SAM - PALIEKA mane BE labai rimtu diagnoziu.., BE gydymo, BE PAGALBOS, BE DARBO, t.y. prie savo LABAI silpnos sveikatos - ir dar neturiu pajamu (daug, daug...metu !) pragyvenimiui !!! Kad, keli gydytojai, keli med. istaigu vadovai - sveiki, dirbantis... - negautu NUOBAUDU... - as BE diagnoziu...?!? - Iki tokio, vat "marazmo"/absurdo... VISU minetu instanciju jungia vienas "bruozas" (kaip susitares) - TIK neatsakyti i mano klausimus (kurie - i esme problemos...) del diagnoziu.., "nepamatyti"/neuzfiksuoti ne viena pateikta argumenta/irodyma.., proignoruoti - visa pateikiama informacija/med.dokumentus.. Nes, jeigu tik - PRADETI atsakineti i mano klausimus - byra VASPVT Ataskaitos.. !!! TIK, duoda (kaip susitares) TIK viena "pataryma"/rekomendacija - kreiptys i teisma !?! (KIENO pusei buvo teismas, kai panaikino diagnoze, su kuria gimiau ?- 2019-09-04) Bet, VASPVT ir PZNK padare VISKA, kad man nebutu KA daryti teisme ! Nes, jeigu butu atlikti SAZININGI ir pagal taisykles...NAGRINEJIMAI mano Pareiskimu.... - butu ATSTATYTOS visos diagnozes, tame tarpe D44.5, kurie LEMIA mano sveikatos bukle ir DARBINGUMA ! Ir, VASPVT pati inicijotu - man kreiptys i PZNK - turtinei/neturtinei ZALAI ATLYGINTI !!! Vietoj sito, mane toliau kankina...jau - biurokratai ! VASPVT, PZNK, SAM/ministras A.Veryga - KA as Jums blogo padariau ? Ministras A.Veryga - PASKAITYKITE (paziurekite - KOKIU ARGUMENTU/IRODYMU/KLAUSIMU... PATEIKIAU !) mano kreipimasius i VASPVT/ PZNK ir i SAM ! Vat, Jums asmeniskai - NE GEDA uz toki paciento "ginima" ??? Dabar, kas vyksta - cia susidorojimas su paciente, kuri argumentuotai kreipesi del daugmetines sveikatos NEPRIEZIUROS - I, II, III lygio med.istaigu ! Bet, jau Jus - ministras - ATSISAKOTE TA FIKSUOTI ! Reiskes, gydytojai toliau gali - negydyti pacientu..ir palikineti jiu - Likimo valiai ! (As, nesakau kad - visi gydytojai blogi...) Jau, > 3 METU, nagrineju - pati savo sveikatos istorija ! As KUO uzsiimu paskutinius 3 metus ? KIENO DARBA - as atlikineju ? KIEK METU - DAR TEISMAI ?!? - Man, su SAVO diagnozemis/patologijomis....NIEKADA NEGYDYTOMIS - i TEISMA ? Norisi paklausti : - Lazdynu/Karoliniskiu pol. DIREKTORIU, VASPVT vadove, PZNK pirmininke, Seimo sveikatos komiteto pirmininke, ministras p.A.Veryga - Jus zmones ? P.S. As nesuprantu - as "maziau" zmogus uz Jus...? KADA AS DIRBSIU - PAGAL SAVO SVEIKATOS BUKLE ? STAZO (reikiamo..) - JAU NETURESIU !!! KLAUSIU - UZ KA ???
Labas rytas. Norėjau padėkoti už jūsų rūpestį. Su 3vaikais gyvename soc.buste vienas studijuoja jam reikia mokėti už mokslus. Aš esu dalinyje prastovose kurios metu stipriai sumažėjo alga. Už šildymą ir jūsų pakelta nuoma šiuo sunkiu metu yra170e o kur dar kiti mokesčiai? Tai gal siūlome eiti į darbo biržą ir gyventi iš pašalpų ? Nes ten žmonės gauna daugiau nei dirbantys ir prisidėti prie pinigų melžimo : (
Kreipiosi i seimo nari p. Antana Matula (kadencija nuo 1996 m.) - Jus zinote KOKIU as turiu PROBLEMU su "sveikatos prieziura" VsI Lazdynu pol., kurios direktorius buvo/yra Jusu - sunus ? - Kai nuo 2018 geguzes m. pradejau prasyti pasiaiskinimu/inform. del labai rimtu diagnoziu, kurie buvo nuslepti nuo manes daug metu... ir kurie nebuvo uzfiksuoti man kreipiatis i NDNT 2014 m.!... Pateikiau i Lazdynu pol. galutini Pareiskima/Skunda - 2020-03-17, kuriame issamiai/ aiskiai isdesciau visas argumentuotas pretenzijas... (turiu med.dokumentu/pazymu...) - cia mano 3 (bendrai) metu - DARBAS ! As, paciente - sugebejau isnagrineti VISA savo sveikatos istorija...ir suzinoti - KODEL nuo ~2009 m. - visai sumazejo darbingumo jygis !... TODEL, DABAR - Jusu sunus VISAI ATSYSAKO - pateikti man atsakyma i 2020-03-17 Pareiskimus... Pavaduotoja V.Bernotiene raso (2020-03-31) - net, nenagrines mano Pareiskimu... (!?!) Karoliniskiu pol. - kurioje tai pat negavau (2020 vasari) paaiskinimu del diagn. D44.5... - direktorius tai pat, Jusu sunus (?!?) Todel, PRASAU Jusu ipareigoti (Savivaldybe - nereaguoja ! Kodel ?) savo sunu - ATSAKYTI uz Lazdynu pol. - veikla, teikianti man sveikatos prieziura nuo 2012/2013 ! BUTINA BUS - ATSTATYTI TERMINA - NAGRINETI IS ESMES... KAIP siuo mano sunkiu atveju - mano/pacientes teises gina - Paciento zalos...istatymas arba kiti teises aktai/normos ??? Laukiu Jusu atsakymo - i el.p. (poliklinika - zino) ! P.S. Nesiruosiu keisti (man nuolat siulo Lazdynu pol. administracija) gydymo istaiga - mano sunkiu atveju, cia ne budas - isspresti/ issiaskinti... del diagnoziu ir kita. Pagarbiai, Ž. A.
Meldziuosi kad arba rusai griztu. Arba ant seimo koks naikintuvas uzkristu. Nes didzioji dalis seime turintys proto negalias...
Ziurekit kas gatveje darosi vaikai vaikus zudyti pradejo o jums suns lojimai trukdo. Zinote galiu pasidziaugti kad kaimynu suo pradejo loti (pries keliolika metu) jis isgelbejo musu giminaiciu gyvybes !!! MUZ
Kada primsit ystatyma kad kiekvienas registruotas darbo biržoje žmogus gautu pajamas butu užtikritas pragyvenimas kas menasy gaut pajamas tuo 240€ mokslinyku nustatytus dar aš niekur nedirbes darbo birža nemoka pašalpos ir negaunu turiu traktoriuka tai ka mam daryti ir už ka valgit pirkt badaunu ju seimo nariai.
Ne suprantu kur žiūri Lietuvos seimas ir aplamai ka jie daro kat lietuvai butu geriau.
Na taip žinoma daro uolei dirba ne nuleidę rankų lietuvos labui...pvz: kelia kainas maisto produktams, mažina žmonems algas, didina senatvės pensijos metus kat pensininkai nedagyventu iki pensijos.Šaunuoliai lieka tik rankas visiems ten dirbantiems paspausti...Vat keista tas kat jai paprastas žmogus ne turėdamas jokios galimybės didelei sumai pinigu nusiperka koki automobilį brangu visi pradeda domėtis gal jis kuo ne legaliu užsimineja, o vat kai seimo narei sau nuperka koki nama už kelis milijonus tai če nieko, niekas nei tikrina nei ka nors seimo nariai ne uždirba tiek kat sau galetu leisti...
Kuo toliau tuo baisiau darosi. Niekas lietuvos žmoniu labui nesikeičia. Visi bėga lietuvei nes nera ka daryti če kainos parduotuvėje yra milžiniškos butent kai įvedė eura.. ankščiau kainavo pienas du litus dabar du eurus. Niekas nenesistengė del Lietuvos žmoniu. Alga yra pvz:300€ ir už jos turi sumokėti už butą nupirkti maistą dar ir vaikus aprengti ar į mokykla suruošti dar jai turi ir skolų tai dar puse antstolei nuema.Tai kaip gyventi jai nera iš ko valgyti tai kiekviena diena reikia..
Laba diena. Esu LABAI nepatenkita seimo priimtu sprendimu dėl dvigubų mokesčių sodrai už verslo liudijimą kuomet dirbu įmonėj, kaip samdoma darbuota, kurioje mokesčiai sodrai jau sumokami!!! Kodel turiu mokėpkati dvigubus mokesčius?!Esu vieniša mama, jokių lengvatų neturiu. Dirbu nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro kiekvieną dieną, kad su dukra galėtume gyventi normaliai.Nematau pratiskai savo vaiko. KODĖL DAR SUNKINAT GYVENUMĄ???!!!Mokesčiai tik dideja!!!Viskas apsoliučiai brangsta!ESU LABAI PIKTA!!! LABAI!!! Lietuvoje darosi vis sunkiau gyvent... Labai, labai gaila...Baisu, kad " nebepatempsiu"...
Justina seliuginiene
2018-03-13 21:01:00 IP 2g447r2q
Laba diena. Labai gaila, kad LR Seimo nariai tokiu budu mano kelia seimo autoriteta. Ir ne visai protingam aisku, kad seimo narys pazeide istatymus. Tai pripazino ir teismas. Kaip galima seimo nariams nekreipti demesio i tokia nutarti? Gal visi imkim elgtis, nepaisydami jokiu normu? Jei galima isrinktiesiems, tai kodel negalima eiliniams pilieciams? NUO SIANDIEN DAR LABIAU PRADEJAU NEGERBTI SEIMO NARIU.Atsiprasau, bet patys to prasotes...
Rugija Zabielienė
2018-01-29 10:53:23 IP 2nom5c5s
Sveiki niekaip nesuprantu pertvarkos nuo šiū naujų metų esi dyrbantis sodra ir kiti mokesčiai mokami verslo liudijimą isigijus antŕa karta sodra ir sveikatos draudima reik mokėti o nei stažo dvigubai negauni ir sveikatos kokių lengvatų taip pat dvigubai gi negauni kur logika seimūnai tik i jūzų pusę.
Kvaili istatymai...myletis ir gimdyt, bei kariaut galim nuo 18...o aluti pirkt nuo 20.?kas pavojingiau alus ar ginklas?kokia valdzia tokie istatymai....tuoj uz ora mokesim kai pamatys kad biudzeto nesurenka i*****i
Žiurint kaip jie dirba, kokius priima sprendimus, pasiklausius jų kalbų, nori nenori susidaro įspudis, kad tai sutrikusio intelekto klipatų prieglauda kuriai vadovauja pilietė nesugebanti taisiklingai lietuviškai nei kalbėti nei savo šalies vardo paskanduoti. Vienu žodžiu LIEVATU!
Lietuvos Respublikos valdzioje yra labai daug kvailu zmoniu kurie net neismano savo darbo/amato. Paprasciausi d*****i sakant zargonu kurie ziuri tik savo gyvenimus ir visiskai nusispjaut ant LR Pilieciu. Galiu pasakyi daugumos LR Pilieciu vardu kad esate patys didziusi melagiai ir vaidinat be proto protingais nors istiesu jus tik baisiai grazus asilai ir ozkos! Ir issitrinkit galvas d*****i.
d*****s - nepripazinta liga/negalavimas/sindromas.
Zmogaus gyvenimo budas! Tokie esate jus LIetuvos Respublikos Seime dirbantys valdininkai!
Atsiprasau jei izeidziau tikrai sazingai ir kokybiskai atliekancius savo darba, dirbancius LR seime politikus.
Dainius
Laba diena. Net nezinau nuo ko pradeti. Bet su kiekviena diena vis labiau tenka nusivilti seimu ir jo sprendimai. Jus gal i savo gretas priimkite paprastu zmoniu. Kurie masto logiskai ir pirmiause ziuri i galimas pasekmes. O netaip kaip jus atvirksciai. Ir dar nepamirskite kad praktika nuo teorijos labai skiriasi : (
Laba diena. Turiu blogą nuomonę apie įstatymą, jog negalima rinktis kitos pavardes (ne iš giminės rato), norint ją pasikeisti. Pvz. dabar aš noriu pasikeisti pavardę, bet prašymas vis atmetamas, nes pasirinkimas mano galimas tik vienas, mano močiutės mergautinė pavardė, bet ši taipogi žemina mano orumą. Iš tėvo giminės negaliu pasirinkti, nes jis mano tėvas tėvystes nėra pripažinęs. Ką siūlot daryti tokiu atveju? Gyventi su orumą žeminančia pavarde? Imkitės iniciatyvos. Gyvename laisvoj Lietuvoj, o teisės sulygintos su apskritu nuliu. Tai arba darykite kažką išimties tvarka arba keiskit įstatymą taip, kaip buvo prieš 10, gal daugiau metų. Būtų malonu, kad atsakytumėte ar pateiktumėte kažkokią pažymą, kurią galėčiau persiusti CMS, nes man reikia pasikeisti ne dėl to, kad nepatinka, odėl to, kad man reikia. Būtų malonu, kad pavardę galėčiau pasirinkti pats. Ačiū už supratingumą.
Kiek galima tyciotis is darbo liaudies, vazinejama tarnybinias auto anuku, anukiu, giminaiciu!!!kas moka uz tai kada prades veikti tokiu ale pasivazinejimu kontrole ir atskaitymai is darbo uzmokescio?Ar jus laukit Graikijos pvz?
Neapkestino Kaltinenu seniunijos Ona Kaminskiene miskais, upes kanalai netvarkingi gauna europines ismokas bet nieko nesirupina ir ar galima atsidaryti zvyro karjierą?
Geda! Gal ir negaiskit, Brazio vardu pervadinkit Lietuva, nes skurdo, grobimo ir melo idejos gyvos, gyvuos ilgai, jeigu ne amzinai. Dar kur nors priglauskit politruko Jurseno vardeli (turim geriausia...). BUS BRAZAUSKINE!
gal jus viena kart sau algas pasimazinkit seimunai galvokit apie tuos kurie pasalpas gauna po 350 is kur uz tokia suma vaikus islaikyt o jum 9000lt neuztenka gobsuoliai geriau 11 naudingu isrinkit o ne tokiu katriem vis mazai ir mazai o apie kitus negalvoja pabandykit jus uz350 pragyvent ir vaikus islaykyt kaip pasijusit kaip..... maziau batu tasiu ir kojiniu po 4000lt pirkit ir uzteks visko
PALIKITE TUOS SUNIS RMYBEJE ! Ar lietuvoje kitu problemu nera. Baisu is namu iseiti jokio sugumo, uzmusti gali viduryje dienos nekalbant apie vakara kai reikia gryzti po darbu.... zinot man jau geriau tegul suo ikanda nei buti uzpultai zmogaus kur psekmes buna baisesnes-lavonineje. O jei jums trukdo sunys, paprasciausiai reikia isleisti istatyma kad visi sunys privalo buti cipuoti ir sterelizuoti ir po keliatos metu ju neliks. geriau taip nei atimineti ir zudyti.
Todel, kad galvot apie lietuva labai sunku, reik daugiau galvu :DDD

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
10 dienų izoliacija bus reikalinga ir iš Lietuvos į Latviją atvykstantiems žmonėms 09-18 19:32
Toliau plintant koronavirusui, izoliacijos nuo šeštadienio reikės laikytis ir asmenims, kurie į Latviją atvyksta iš Lietuvos, rodo penktadienį paskelbti Ligų profilaktikos ir kontrolės centro...
Ekologiškam transportui įsigyti gyventojai prašo 5 mln. Eur
Ekologiškam transportui įsigyti gyventojai prašo 5 mln. Eur 09-18 19:09
Kompensacijoms už seno ir taršaus automobilio sunaikinimą, įsigyjant paspirtuką, dviratį ar viešojo transporto bilietą gauta prašymų už 5 mln. Eur – tiek, kiek ir buvo skirta iš Klimato kaitos...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

eBay 48,64 -3,53%