Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Respublikos finansų ministerija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Respublikos finansų ministerija

Atsiliepimai apie Lietuvos Respublikos finansų ministerija

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Respublikos finansų ministerija

Aš sergu galiniu smegenų vėžiu ir gydytojas tiesiog pasakė, kad mano dienos yra sunumeruotos dėl mano būklės.
Šiuo metu esu Suomijoje gydytis ir pagal tai, ką gydytojas man pateisino, balionas žino, kaip šiuo metu jį įdiegti mano smegenų dėžutėje. Šia liga sirgau daugiau nei 1 metus. Aš esu našlė ir neturėjau vaikų. Aš planuoju dovanoti visus savo daiktus. Aš beveik pardaviau savo verslą, įskaitant medienos eksporto įmonę į Europą, konkrečiai į Londoną, kur gyvenau beveik 30 metų. Noriu investuoti šiuos pinigus į asociaciją ar našlaičių namus arba padėti sukurti projektą, kuris yra mano vardas.
Dabar asmeninių banko sąskaitų bloke turiu 28 000 eurų, kuriuos sutaupiau statybų projektui. Man bus labai malonu duoti jums šiuos pinigus, kurie jums padės, prašau juos priimti, nes tai dovana, kurią aš jums siūlau ir nieko neprašydami.
Man labai skauda ir labai bijau, negaliu miegoti naktį kaip dieną, nes nenoriu mirti neišleisdama visų šių pinigų, bet manau, kad tai būtų katastrofa. Atsakykite kuo greičiau, jei sutinkate su mano pasiūlymu.
Tebūna su jumis Dievo ramybė ir gailestingumas.
Jei jus domina, susisiekite su manimi el. paštu: isabethgervais@gmail.com
whatsapp : +33774034973
Olga Sonia Alvegnos
2020-08-07 22:19:23 IP 5nm16o5l
Aš labai sergu ir turiu 28 000 eurų auką, kad su manimi susisiektų el. Paštu: isabethgervais@gmail.com arba „WhatsApp“: +33774034973.
PROGRESAS I BAUDZIAVA
2018-06-28 08:10:54 IP 2g5vdbvl
LABA DIENA, AR TURI TEISE, , LAISVOJE, , , , NEPRIKLAUSOMOJE LIETUVOJE, , , , MOKESCIU INSPEKCIA SUBRANGOVO UZDIRBTUS PINIGUS INKASACINE TVARKA PAIMTI IS RANGOVO?

PAAISKINU. IMONE SUBRANGOJE DIRBO RANGOVO ERO PROJEKTE -RENOVACIJA. RANGOVAS TUREJO VMI SKOLOJE. SKOLININKOPINIGUOSE BUVO NIE KUOM DETOS SUBRANGOVO UZDIRBTOS LESO.

AR GAUSIU ATSAKYMA I SI KLAUSIMA?
PROGRESAS I BAUDZIAVA
2018-06-16 08:48:10 IP 2g5vdbvl
Arūnas Janušauskas
2015-09-14 22:42:33 IP 2kpkq3k4
2014 metais nenorėdamas tapti našta valstybei ir mokesčių mokėtojams vykdžiau individualią veiklą pagal verslo liudijimą.
2015 metų kovo mėn. 15 d. kreipiausi VMI Kauno skyrių dėl pajamų deklaravimo. Man buvo paaiškinta, kad dar nepatvirtinta 2014 metų deklaracijos forma. Pateikti pajamų deklaraciją per EDS priemonę aš negaliu, nes neturiu sąskaitos Lietuvos banke. Vienintelis būdas - vykti į VMI, kuri suteiktų man identifikavimo EDS priemonę, tačiau tokios galimybės aš taip pat neturiu, nes gyvenu ne Lietuvoje. Prašau paaiškinti kokiu būdu galėčiau deklaruoti pajamas už 2014 metus.

Arūnas Janušauskas

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
VŽ lentynoje – naujos knygos
VŽ lentynoje – naujos knygos 09-19 23:49
Naujų knygų lentynoje (sutapimas) – ramaus, gilaus skaitymo reikalaujantys leidiniai. Kita vertus, kaip visam pasauliui parodė ir vis dar rodo "naujoji korona", skubėti nėra kur. Rytojus yra čia...
"Lidl Lietuva" ir "Tele2" apsikeitė vietomis
"Lidl Lietuva" ir "Tele2" apsikeitė vietomis 09-19 23:31
Tyrimų bendrovės "Kantar" duomenys rodo, kad liepą fiksuodamas spartesnis reklamos rinkos atsigavimas.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?