Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos radijo ir televizijos centras

Atsiliepimai apie Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

MEZON

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Pastaruoju metu labai suprastėjo internete kokybė, žiūrėti vaizdos įrašus galima tik žema kokybe, o apie tiesiogines transliacijas galiu pamiršti. Siuntimo greitis taipogi ganėtinai žemas
Salone šneka vienaip, o paskui gauni saskaitas už neaišku ką, ir gaunate ne iš mezon, o skolų išieškotojų, mezon mazinasi, tempia gumą, neatsako, išieškotojai skubina, grasina. Netikekit reklamom ir gražiais pažadais. Jie neneigia, kad tai darbuotojo klaida, bet mokėt vistiek reikia :) apeikite šią kontorą, nei kainos pas juos geros nei tuo labiau kokybė!!!
Mezon paslaugu logika
2020-05-09 01:05:20 IP 2g44eitj
Jei neveikia ju internetas sprendimas toks sugedo jusu modemas pasirasykit nauja sutarti duosim nauja modema problemos sprendimo logika skamba panasiai taip suskaudo dantis nueini pas dantista ir sakai skauda dantis o dantistas tau atsako nieko tuoj nupjausim kairia ranka ir nebeskaudes jokios logikos modemas veikia puikiausiai cia vadinasi ju problemos sprendimo budas nesutvarko savo paslaugos ir siulo imt nauja cirkas niekam nerekomenduoju ju marketingo skyriui turbut atsilikeliai dirba kas taip versla daro
Pats prasčiausias internetas (jei jį galima taip vadinti). Vakarais tiesiog pamiršdavau, kad tokį turiu. Dienomis dar buvo galima bent pabandyt "pagooglint" ką nors, žinoma, palaukus minutę puslapiui užkrauti. Pranešus apie problemą, gana operatyviai su manimi buvo susisiekta ir suteikta informacija, kad aš, parsisiuntus programėlę turiu nustatyti kokiais inteneto kanalais naudojasi mano kaimynai ir per modemo valdymo puslapį rankiniu būdu nustatyti kitokį. Rezultatas - galėjau pamatyti pilnai užkrautą facebook puslapį. Youtube man vis dar neegzistavo. Ačiū. Šitaip kiekvieną vakarą "atidirbus", pagaliau trūko kantrybė ir nutraukiau sutartį. Dabar galiu ramiai eiti gerti šampano, nes mano namuose - šventė. Cheers.
Bandziau rasyti komentara :DDD

Nepavyksta pasiekti šios svetainėsPer ilgai laukta rekvizitai.vz.lt atsako.
Pabandykite atlikti toliau nurodytus veiksmus.

Patikrinti ryšį
Patikrinti tarpinį serverį ir užkardą
Paleistas įrankis „Windows Network Diagnostics“.
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
Kas norit tureti smegenu tromboze. Rinkites mezona. SItas internetas -15metu atgal :)
NEREKOMENDUOJU MEZON INTERNETO NIEKAM, LABAI PASIGAILESIT, NA NEBENT NETURIT KUR DĖTI PINIGŲ. Iš pradžių džiaugiausi viskas gerai veikė kol esi mieste, o dabar kai būnų kaime tai nieko netraukia, turi interneta bet juo negali naudotis, LABAI FAINA : (: (: (Teko isigyti dar viena internetą iš tele2 - vat jis tai PUIKIAI VEIKIA :)
Nutraukti sutarties negaliu, nes dar daugiau reikės sumokėti, o kažkam perašyti galėčiau, BET NIEKAS NENORI TOKIO INTERNETO, VOS TIK PASIŪLAU MEZON NIEKS NET NENORI KLAUSYTIS. Net skelbimus kėliau į internetą, bet tik sulaukiau neigiamų komentarų apie mezon ir apie tai, kad esu kvaila jog siūlau įsigyti mezon interneta. GYVENIME DAR NIEKAD TAIP NESIGAILĖJAU PIRKINIU KAIP MEZON INTERNTAS.
Tikiuosi mano atsiliepimas padės dar kam nors nepadaryti tokios KLAIDOS !
Esu labai nepatenkintas Mezon internetu, del to, kad apgaudineja zmones, ima pinigus uz greita interneta, o gauni pati leciausia pasaulyje. Pas mane planas specialus 50mbps, lauke iskeliau antena uz 200euru pirkau brangiausius kabelius, ir piko metu is 50mbps lieka 2mbps ir neimanoma naudotis realiai 50mbps gaunu tik apie 23val.ir visa nakti, o diena sokineja nuo 2mbps iki 30mbps. Tai jeigu as moku uz 50mbps tai logoiskai mastant tureciau gauti tiek mbps uz kiek moku pinigus, juk ne be reikalo as moku uz kitus zmones daugiau, ir cia ne as kaltas, kad srautas zmoniu didesnis, kaltas paslaugos tiekejas kurio iranga nepaveza. Neapsigaukit, jie gali rasyti, kad kosminis pas juos greitis bet netikekit, su brangiausiu planu gausit, toki kaip kiti gauna su pigiausiu.
Prastesnio interneto turbut ir buti negali... Jokiu gedimu sprendimu... Interneto greitis kaip 2000m.. Niekam jo nerekomenduoju. O aptarnavimas tai patyliu
Baisiau nei baisu!!Jei zmones neturit kur deti pinigu -isigykit mezon. Tokios tragiskos paslaugos dar gyvenime neesu turejes,naudotis vos gali o nutraukt paslaugos neina.Kam deklaruoti tuos interneto
2020-03-29 11:08:11 IP 5f4soovv
Baisiau nei baisu!!Jei zmones neturit kur deti pinigu -isigykit mezon.
Tokios tragiskos paslaugos dar gyvenime neesu turejes, naudotis vos gali o nutraukt paslaugos neina.Kam deklaruoti tuos interneto graicius jei jie 4-5 kartus letesni!!!nezinau kai tokios sukciu kontoros dar vartotoju tarnyba nesuseme ir neuzdraude teikti paslaugos.!?
Vienu zodziu! Zmones, net neziurekit i sia prasmirdusia, apgaviku kontora!!!
Žmonės, jeigu svarstote ar rinktis šią įmonę, net negalvokite!!!!!!
Dingsta paslauga, kaip kad dabar turiu dirbti iš namų, o interneto aišku nėra, paskambinus sako technikai susisieks, spėkit kas susisiekė, aišku, kad niekas. Praeitą kart buvo dingęs, tai didysis meistras technikas paskambino po 26 valndų. Normalu. Nu tragedija.
Nuo šeštadienio iki pirmadienio vakaro dinges internetas, niekaip nesugeba sutvarkyti, kiek skambinu tiek sapalioje (pranešem tehnikam laukit) Parasiau duoti tehniko tel numeri kategorišai atsisake.Apie interneto greiti išvis tyliu. Niekam nerekomenduočiau MEZON interneto
Nesiūlau niekam naudotis jų paslaugom, atsiunčia sąskaitas už nesuteiktas paslaugas, bandai išsiaiškinti nukreipia tema, greičiausiai reikės kreiptis į teismą. Nes susikalbėti neįmanoma.
Visiškai nerekomenduoju. Turėjau tą TV ir interneto modemą, kur užtenka įkišti į rozetę, modemas rodė 4 padalas, mezon interneto bazė nuo buto buvo 300 metrų, tačiau interneto greitis buvo tragiškas - viskas strigo, veikė lėtai. Maža to, visi konsultantai tauškia tą patį - skambinsim technikams, jie užregistruos jūsų atvejį ir paskambins... Technikai problemos neišsprendė, pasiūlė pakeisti modemą į kitą arba pasiūlė įvesti šviesolaidinį internetą, kuris man visiškai nenaudingas ir kainuotų papildomų išlaidų (reiktų gręžti sieną, vesti laidus, tie laidai baisiai eitų per visą 1 kambario butą ir t.t)... Nekokybiškos paslaugos, gailiuosi už prarastus pinigus.
Parduodu pati leciausia interneta is visu, uz didele kaina. Net serialo neimanoma paziureti.
Su tokiu internetu galite elektroninius laiskus atrasineti ir tai be paveiksliuku ar prisegtu failu.
Žmonės, nesusidėkite su šia apgavikų įmone. Manau, kad anksčiau šį įmonė vadinosi Hansa, apie kurios sukčiavimo būdus ir neteisėtai pasisavintus pinigus rašė visa spauda. Dabar pasikeitė pavadinimą ir toliau reketuoja žmones. Jeigu nenorite savo sveikatos gadinti ir nervų, net neprasidėkite su jais. Gaila, kad prieš susidedant su jais, neperskaičiau atsiliepimų.
s*****i ir daugiau nieko.....
MEZON naudoja labai prastą įrangą. Gavę Wi-Fi modemą Huawei 5573, turėsite daug vargo: modemas turi vieną įjungimo/išjungimo mygtuką, teoriškai, paspaudus jį, įsižiebia dvi lemputės, kas reiškia modemo įsijungimą, paspaudus dar kartą, lemputės užgęsta, kas reiškia modemo išsijungimą. Tačiau praktiškai mygtuką tenka maigyti labai ilgai, lemputės dega kaip pačios jos nori (viena dega, o kita ne, arba viena dega, o kita mikčioja, arba viena dega žaliai, o kita raudonai), taip žaidžiant reikia stebėti savo įrenginio informaciją kada atsiras interneto ryšys. Modemas keistai reaguoja į krovimo įjungimą/išjungimą - vėl pradeda mirksėti lemputės, dingsta interneto tiekimas, nors modemo išjungimo mygtuko net nelietėte. Tuomet visą žaidimą reikia kartoti iš naujo...
Periodiškai modemas ima reikalauti atnaujinimo. Kad jį atlikti, tu turi žinoti naujinimui skirtą slaptažodį. Tą slaptažodį vieną kartą atsiunčia MEZON. Vėliau jie sako, kad tai yra tavo problema, pataria kaip kažką maigant atstatyti parametrus, kad galėtum panaudoti tą patį slaptažodį, kurio tu deja jau nebeturi...
Įprasta, jog visa įranga, kuri turi prieigą prie interneto atsinaujina automatiškai pati. MEZON - vienintelis operatorius, kuris tas problemas užkrauna vartotojams. Tai yra panašiai, kaip sėdėti laukiant kol taksistas užsipils degalų (nors tai jis turėtų daryti NE tavo laiko sąskaita).
Pas mus MEZON interneto ryšio kokybė dažniausia buvo prasta, kartais labai prasta. Bandant apie tai kalbėti su tiekėju, jie tiesiog ignoruodavo. Tačiau ignoras baigėsi besibaigiant sutarčiai, kuomet ėmė atakuoti naujais pasiūlymais. Tada rado ir paaiškinimą dėl prasto interneto ryšio - mūsų buto langai nepalankioje pusėje.
Dabar turime kitą tiekėją ir spartesnį internetą už mažesnę kainą, kad ir kaip keistai tai beskambėtų :)
Sudarydami ar pratesdami sutartis, idemiai perskaitykit, nepasikliaukite jais. Vietoj prasytu metu pratesimo, pratese dviem. Nuejus pas aptarnaujanti personala kaip visada niekas nieko nezino, praso nerasyti nusiskundimu, nes ir taip kiekviena diena ateje i darba raso po 2 valandas pasiaiskinumus. Nurode rasyti i ju elektroni pasta, issiuntus zinute rodo, kad atsakis per 8 darbo valandas, o jau prabego savaite. Totalus ignoravimas.
a*******i kokiu reta, begit nuo ju kuo toliau, mokejau 2 metus praktiskai uz nieka, o kaip baigesi sutartis pagaliau, pradejio grasyt, kad jai nepristatysiu yrangos, uzdes baudas, as jie pyderam 60 kilometru turesiu vest viska atiduot ka jie patys atveze b**t!!!!
Viskas normaliai su tuo Mezon, tik reikia biški padirbėti: nemaniau kad modemo vieta gali turėti tokią didelę įtaką. Pernešiau į kitą kambarį, susijungė su kita baze ir švilpia. Net kai bendravau su konsultantu, tai tas liepdavo patraukti modemą 20 cm į kitą pusę ir ryšys susilpnėdavo arba pagerėdavo prie to paties lango.
Prieš mėnesį rašiau kad buvau patenkinta mezon paslauga, bet pasibaigus sutarčiai ir atidavusi visa įranga buvau apkaltinta, kad ne visą įrangą atidaviau ir liepė susimokėti už nežinia ką. Baisu, jiems reikia viešumo, kad užsidarytu tokia paslauga kuri žmonės tik mulkina.
isbandyt siulo kai grazinti reikia prasideda problemos atsargiai neuzkipkit
Buvau patenkintas ir laimingas, bet dabar taip sulėtėjo greitis, kad, atleiskite, pyktis pradeda nugalėti.
Juozas Meskauskas
2019-11-21 12:52:31 IP 2ivrkfut
Labai neoperatyviai sprendziamos problemos. Esu uzsisakes telefonijos paslauga ir dabar klientai negali man priskambinti kelias dienas. Registravau gedima tuo ju telefonu kokius 3 kartus, rasiau emaila- jokios reakcijos. Jauciuos beviltiskai. Sutarti pasirasyri jie suorganizuoja per diena, bet remontuoti neskuba (net nezinau kada sutvarkys). Zodziu paliko ant ledo
Ričardas Azbukauskas
2019-11-18 00:10:29 IP 1arvd8ti
Labas visiems matau LRT HD ir LRT HD PLIUS ir žiuriu internete YOUTUBE irgi HD tai labai dideli skirtumai vaizdo kokybe nes internete YOUTUBE HD 1080p ir tokia pat raiška yra labai dideli skirtumai youtube paprasta hd žiuri matosi detalesnis vzidas riškesni plaukai o per tv lrt hd šito nesimato nors vaizdo raiška tokia pati
Įmonė AB Lietuvos radio ir televizijos centras (AB LRTC Klaipėdos skyriaus darbuotojai yra labai nesąžiningi. O situacija tokia kad mes norėjom nutraukti sutartį ir ta pačia diena grąžinti įranga jos jie nepriėmė o paklausus kodėl niekas neatsakė paskambinus į pagrindinį skyrių buvo pasakyta kad privalėjo jie priimti mūsų įranga dabar šiai dienai mes turime sumokėti už nežinia ką...... Mes nei paslaugos gavome mes realei nieko negavome. Bandyta rašyti į pagrindinį skyrių niekas nesugeba paaiškinti mums kodėl ir už ką mes turime mokėti....... Gaila kad teko susidurti su tokia nepatikima įmone.......
Darbuotojas 2019-11-01 09:40:54
Įmonėje AB Lietuvos radio ir televizijos centras (AB LRTC) dirbu keletą metų inžinieriumi. Ir su kiekvienais metais situacija vis prastėja. Įmonės struktūra keičiasi vos ne kasmet. Atlyginimų apskaičiavimo tvarka irgi. Juokinga kai CVbanke darbo skelbime rašo atlyginimą inžinieriaus iki 1400eur "ant popieriaus". Melas! Iš karto sakau - gausit 600-650eur į rankas maksimum. Atlyginimas taip pat priklausys ir nuo Techninės priežiūros centro vadovo, ir kiek "geras" jam būsit. Nes ne maža dalis bonusų prie atlyginimo priklauso nuo jo nuotaikos.
O dar Personalo skyrius bonusavimo sistemos koeficentus pakeičia kai pamato, kad darbuotojams didesni atlyginimai gaunasi. Inžinieriai pasistengia, įvykdo planus, o jiems sumažima bonusus!

Už viršvalandžius nemoka. O išvaro išeiginių dienų, arba trumpina darbo diena. Už tą dieną kada tau išeiginė - atlyginimo mokėti nereikia, už trumpesnę darbo dieną, paskaičiuoja mažesnį atlyginimą. Logiška, bet geriau už viršvalandžius sumokėtų. O LRTC sutaupo. Dirbama po du, o jei vieną išvaro išeiginė kitas lieka dirbti vienas. Pažeidžiant Darbų saugos reikalavimus, bet visi į tai užmerkia akis.
Su aprūpinimu darbo įrankiais irgi problema. Kai kurių įrankių tiesiog nėra. Jų niekaip nenuperka. Ir gaunasi, kad atvažiuoji į objektą/pas klientą ir iš šono atrodai kaip urvinis žmogus su pagaliu rankose vietoje normaliu darbo įrankiu.
Darbo drabužius perka vieną kartą per metus, darbo pirštines gaunam vos ne švenčių progą. O ne pagal poreikį. Ir jei dirbant nepataisomai suplyšo/susitepė/susidėvėjo darbo apranga - toks ir vaikščiosi kol naujus nupirks. Arba pats siuvinėji/lopai drabužius. Ir dar darbo rūbų pirkimai pastoviai vėluoja.
Automobiliuose įmontuoti GPS trekeriai, tad į šoną nenuvažiuosi. O jei pakeliui kur užsuksi - gali tekti aiškintis savo vadovui.

O ir inžinieriaus darbas yra "fainas"- kaip parašyta darbo skelbime:
*Duomenų perdavimo įrangos montavimas ir priežiūra;
*duomenų perdavimo bazinių stočių montavimas ir priežiūra; -> tai reiškia kad, laipiosite apšiktais, apgriūvusiais vandens bokštais/kaminais, stiebais, stogais. Teks šaldyti savo subinė bet kokiu oru atliekant darbus, nes "terminai dega, reikėjo padaryti vakar" ir k.t. taip mėgstami vadovų žodeliai. Peršalimas taps jūsų nuolatine bukle šaltuoju metu laiku. Vasara kepsit su netinkamais darbo drabužiais per 30+ laipsnių karščius. Ir niekam neįdomu kaip tu jautiesi, tiesiog turi padaryti darbą. Kaip robotas.

Toliau, *operatyvus gedimų šalinimas; -> tai reiškia, kad turesite bent kartą per menėsį budėti vieną savaitę (savaitgalį irgi) ir visą laiką būti pasiekiamas telefonu budėjimo metu, o esant gedimui mesti savo darbus/šeimą/draugus ir važiuoti šalinti gedimo. Tas pats galioja ir nebudėjimo metu po darbo valandu iki pat 22val. gali paskambinti ir "gražiai paprašyti" nuvažiuoti į gedimą. O jei gedimas rimtas ir vidurį nakties prikels. O jei neatsiliepsi, bus išjungtas telefonas/garsas - gali nubraukti bonusus. Jei negalėsi nuvažiuoti pagal iškvietimą - irgi.

Ir dar paslaugas večia pardavinėti. Kaip gali parduoti žmonėms interneto paslaugą kai žinai ant kiek šudinai padarytas 4G LTE tinklas ir žmones pastoviai turės problemų su paslaugos kokybę. O jei neparduosi - negauni priedo prie atlyginimo.

Ir dar AB LRTC skelbiasi, kad draudžia savo darbuotojus, su Lietuvos draudimu turi sutartį. Net 150 eurų gali vitaminams/masažams išleisti per metus! Geriau atlyginimą mokėtų adekvatų darbuotojui ir jis pats pasirūpins savo sveikata. O ne sudaro įvaizdį "socialiai atsakingos" įmonės. Šita įmonė "skęsta", bėga iš čia darbuotojai.

Žodžiu, Cirkas! Tik nejuokinga.
Situacija, tikrai nepavydėtina...
Mezon nuo 2019m. Lapkričio, tikrai suprastėjo, ypač Kretingoje. Kolegos vadovai, pasistenkite dėl savo klientų. Nes kitaip, mes alternatyvų juk tikrai rasime. Ir nesvarbu kad bus šiek tiek brangiau...Pamastykite..

O ir inžinieriaus darbas yra "fainas"- kaip parašyta darbo skelbime:
*Duomenų perdavimo įrangos montavimas ir priežiūra;

Žodžiu, Cirkas! Tik nejuokinga.
Labas vakaras, esu labai patenkinta mezon internetu ir televizija. Ryšys buvo geras net 2metus ir konsultantais esu patenkinta. Pasibaigus sutarčiai nebepratesiau tik dėl to, kad palei mano poreikį neturėjo tokiu kanalų kaip norėjau. Taip tikrai rekomenduočiau mezon ryšį ir draugams bei kitiems
nesuprantu kam zmones apgaudinet jei sakot bus 30mbps tai ir darykit kad butu nes dabar tik 6mbps
2h laiko negaliu prisiskambinti vis rodo užimta linija !!! Ka galima veikti nesuprantu tikrai nėra tiek skambinančių!
Andrius Ramoška
2019-09-09 19:23:45 IP 2ju3ks2o
Patirtis su šia kompanija puiki. Užsakiau internetą, salone patikrino, kad pas mane jis bus geros kokybės (v. krevės pr.), naudojantis internetu jis buvo lėtas, naudojausi tris mėnesius. Kai galutinai atsibodo, nutraukiau sutartį. Darbuotoja pasakė, kad gausiu sąskaitą. Po trijų mėnesių gaunų sms žinutę su pasiūlimu išvengti teismo ir susimokėti skolą (15 eurų), taip pat beveik 6 eurus išieškojimo išlaidų į išieškotojų sąskaitą. Taip ir nelabai supratau kodėl turiu sumokėti už sąskaitas kurių nemačiau. Aišku sumokėsiu, bet labai įdomi praktika suteikti nekokybišką paslaugą, ne pranešti, kad yra pradelstas mokėjimas ir paduoti išieškojimui...
Laba vakara.Labai esu nysivylusi Jusu darbuotojais bei jus iranga.Nuo ketvirtadienio 11val. Neturime nei relevizijos nei interneto.Jusu darbuotojai zadejo kad sestadieni bus pristatytas kitas prietaisas visa diena pralaukiau namie.Skambinau klausiau sake susisieks su mumis tai savo visa sestadienio diena sugadinome laukdami jusu kurierio,.Niekam nepatariu jusu paslaugu melagiai....
Ką galima pasakyt, tik kad stebinat, chebra. Akropolio wifi su n prisijungusių asmenų ir tas kogero 5 kart greitesnis nei jūsų "30Mbps" namų internetas :D
Esame labai pasipiktinę mezon visa įmone, ne tik kad internetu naudotis neįmanoma, pastoviai stringa, apie greitį kalbėti net neverta. Per tuos 2 metus, priedėlis kartą nukrito ir nuskilo plastmasės kampelis, nunešus grąžinti ir nutraukti sutartį, priėmė sprendimą, kad už įrangą reikės sumokėti pilną sumą (93.60), teigia kad tuos pačius modemus jie nuomoja kitiems klientams, kas tikrai nėra realu, nes per tokį laiką jis tikrai nebeatrodo naujas. Aš suprantu, kad jis pažeistas, bet juk veikia kaip veikęs, čia tik išorės detalė, nesutinku, kad reikia mokėti pilną sumą. Mezon tikrai nerekomenduoju!
Jiems vis nė motais! Dienos metu dažniausiai sutrinka antžeminės skaitmeninės TV 21 (474, 0) kanalo transliavimas Vilkaviškio mieste. Niekas į nieką nereaguoją. Dažnių pakeitimas daugiau naudos nedavė, seniau žymai geriau te ir buvo - tik prisiminimas...
Tiesiog signalas būna per silpnas, o tuomet negalimi jokie LRT programų priėmimai.
Su kitais transliuojamais lietuviškais kanalais tokių problemų kaip ir nėra. BETVARKĖ su tokiais perdavimais ir jų „profesionalumu“./
Pats esu verslininkas ir puikiai suprantu, kad daugiausia nuomone apie įmonę susidarome ne nuo jos paslaugų ar vadovų, bet nuo darbuotojų.
Jau šiek tie buvau pradėjęs abejoti Mezon kompetencija, tačiau kultūringi ir supratingi darbuotojai vėl sugrąžino pasitikėjimą Mezonu.
Ačiū vadybininkui Antanui bei jo kolegei ir ypatingai inžinieriui Valdui už pagalbą.

Dubingiai.
Kiek reikia AB Mezono bendrovei pasistengti, kad po bandymo "gauti"- "pirkti" ju interneto paslaugas zodis "MEZON" mums tapo keiksmazodziu??!!?? Niekada daugiau neturesiu reikalu su sia firma ir visiems patarsiu vengti jos kaip maro?!
Bendradarbiavom daugiau kaip 5 metus. Dazniausiai mokedavau i prieki. Taciau kai atsisveikinome, nes tiesiog nebereikejo ju paslaugu tai nesumoketa skola 7.5 euro iskarto perdave isieskojimui. Nepaskambino ir neprimine. ACIU JUMS, kad del keliu euru nesivarginote ir nepriminete telefonu ar sms. uztai skolu ieskojimo imones uz sms 5eurus priskaiciavo. Niekam nerekomenduoju
Pirmas mėnesis buvo nuostabus, krovė visada kuo puikiausiai puslapius atidarinėjo greitai, niekad nestrigo, jai siusdavau ką nors į kompiuterį, siuntimo greitis būdavo 2.5 mb/s. Bet pastebėjau, kad kuo toliau tuo labiau jis pradeda malt šūdą. Užeina dingsta išvis ir atsiranda už kelių minučių, puslapius krauna tikrai ilgiau nei anksčiau, jai siunti ką nors gali užmiršt internetą nes tikrai nepasinaudosi. Interneto planas LTE 20
Idealus internetas yra tas, apie kurį niekad neprisimeni. Su Mezon situacija yra gana panaši. Nėra jis pats mobiliausias internetas (prastas ryšys pastoviai, už miesto neveikia), labai prastas upload'as (ką nors įkelinėjant į interetą, downloadas krenta iki solidaus 0 ir kol neįkelsi ar neatšauksi kėlimo, tol internetu nepasinaudosi). Bet kai kainuoja €5/mėn už 6Mb/s, nelabai ir gali skųstis. Niekada nedingsta iš lempos (na jau laaaaaaaabai prastu oru arba tarp didelių pastatų), maždaug visada laikosi greitis ties sutarties maximumu (+/- 2Mb/s). Naudoju jau bene 10 metų. Patenkintas.
Mezon aptarnavimo kokybe džiugina, pasiruoše visada padeti iškylus klausimams, Ačiu Jums:*Nuoširdžiai esu dekynga už sklandu bendradarbiavima naudojantis-geru, greitu internetu, be jusu kaip be ranku;)
Jau nuo siandien 11h bando sutvarkyti neveikiancia televizija ir interneta. Sake perskambins. Niekas neperskambina. Saraskinu kontora konkreti.
Laba. Esu laidos Labas rytas ziurove.
Kodėl taip suprastėjo laida, o ypač muzika?
Negi nėra kitų atlikėjų, tik Prusaitis, Adomaitis, Jurgis ir panašiai. Vis tie patys. Muzika apie nieką...
Labai geras internetas, greitis 20-30 Mbps, stabilus, per wi-fi sujungti 9 prietaisai, zinoma visi vienu metu neveikia.Ijungus i elektros tinkla, prabegus 2 minutems viskas veikia idealiai.Isigijom tik vakar ir tikimes kad taip gerai veiks visada.Pries tai buvo telia hibridinis internetas, veike gerai bet kaina 4 kartus aukstesne uz mezon o greitis tik siek tiek didesnis.Su mezon vieni pliusai-geras greitis, stabilus internetas, bevielis.
paslauga neatitinka jokios kokybes reikalavimu, puse metu neturejau rysio, nors apmokejau paslauga, tai dar isstate 12 eur netesybas. Patariu mezon nesinaudoti, institucijos kurios turi poveikio galimybes atkreipti demesi ir sudrausminti apgavikus
P.S. norint parasyti eiline pretenzija reikia uzpildyti desimtis punkteliu, ar tai ne korumpuota ?
Pagarbiai Giedrius
Vygantas galvanauskas klaipeda
2019-05-15 16:55:32 IP 2g447q7j
Kiekviena menesi gaunu invaliduma 23 diena taip iseina kad invalidas lieka kaltas
BLOGIAUSIAS INTERNETAS
2019-05-13 21:58:17 IP 2g447j74
Pastoviai stringa, neužkrauna. Interneto greitis mažas, pasikeitėm į didesnį, vis tiek niekas nesusitvarkė, kaip stringa taip stringa. Tik mokam didžiulius pinigus, kurių net nevertas mezonas...
O mat sutarčiai nepasibaigus negali nieko pakeisti. Greičiau baigtųsi ta sutartis ir galėčiau atsisakyti to mezono. Jau kiek metų prasikankinau su tokiu nervus gadinančiu internetu... Tai jau tikrai atsibodo.

NEPATARČIAU MEZON NIEKAM.
Siaip irgi buvo pas mane ziauriai blogas internetas kokius puse metu skanbinejau kas antra diena kaip dave modema su sim kortele viskas susitvarke ir darjokiu trigdziu.
Blogiausias internetas Lietuvoje
2019-03-19 10:43:17 IP 5juc1cpd
Interneto greitis tragiškas, net ir gyvenant vidury miesto. Dažnai stringa, dingsta ryšys. Toli gražu nuo tos interneto spartos, kokia buvo žadėta sutartyje. Požiūris į klientus - apgailėtinas, jokių realių sprendimų nepasiūlo, į užklausas ilgai neatsako. Linkiu niekam neturėti reikalų su Mezon!

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

Biudžeto pajamos gegužę smuko 29,6%, birželį atšokimo nelaukia
Biudžeto pajamos gegužę smuko 29,6%, birželį atšokimo nelaukia 06-02 13:22
Preliminariais duomenimis, gegužės mėnesį valstybės biudžetas pajamų gavo apie 29,6% (257,3 mln. Eur) mažiau nei prognozuota ir apie 19,9% (151,9 mln. Eur) mažiau nei praėjusių metų gegužę...
FNTT: prabangių automobilių prekeiviai galėjo nesumokėti kelių milijonų eurų mokesčių 06-02 12:56
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) skelbia įtarianti, jog prabangių automobilių prekeiviai galėjo nesumokėti kelių milijonų eurų mokesčių.
Taršioms technologijoms keisti pramonės įmonėse – 10 mln. Eur paramos
Taršioms technologijoms keisti pramonės įmonėse – 10 mln. Eur paramos 06-02 12:46
Aplinkos ministerija iš Klimato kaitos programos šiemet skyrė 10 mln. Eur paramos taršioms technologijoms keisti mažiau taršiomis ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemoje dalyvaujančiose...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Humana 401,50 -2,23%
Cisco 46,30 -3,18%