Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos radijo ir televizijos centras

Atsiliepimai apie Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

MEZON

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Niekam nerekomenduoju rinktis Mezon inerneto ir televizijos! Jau savaitę laiko esam su dingusiu internetu ir televizija, vyras skambina kiekvieną dieną kol prisiskambina ir administratoriai vis registruoja gedimą.. Kiekvieną kartą daro tą patį. Mezon atstovai neaišku dėl kokios priežasties niekaip neatvyksta pasižiūrėti kas per gedimas ir kaip jį pašalinti ar pakeisti įrangą. Internetas reikalingas darbams atlikti, nuo to šiuo metu labai nukenčiame. Sutartyje Mezon įsipareigoja gedimus pašalinti per 24 darbo valandas.. Šnipštas. Niekas neatvyko. Konsultantai užtegistravę gedimą ir pažadėję informuoti kai praneš apie tai meistrui neperskambina. Esame labai nusivylę ir tikrai tikrai niekam nerekomenduojame!! Jau matau, kad ir daugiau tokių atsiliepimų yra, matyt jiems visiškas bankrotas nusimato.. Atsisakome paslaugų.
Labai esu nusivylusi Mezon internetu, gavau sąskaita, kad kaina padidėjo, o apie tai jokių pranešimų negavau, kad keitės tarifas ir panašiai. Paskambinus konsultantei pasakė kad man išsiuntė laišką turėjau gauti, nors jo negavau, ir dar agresyviau pareiškė, kad jūs gavote laišką, pakartojau, kad jokio laiško aš negavau į pašto dėžutę, tiesiog pasiūlė parašyti atsiliepimą, vietoj to, kad galėjo pasiūlyti kitas alternatyvas. IR tikrai pastaruoju metu labai suprastėjo ryšys kartais išvis dingsta, gyvenu pačiame mieste. Vienu žodžiu NEREKOMENDUOJU.
MEZON tikras š***s. Patc blogiausias internetas stabdo nerealiai. O paskutiniu metu dingst kokiom 2valandom ir nera. Skambini 852161616 niekas nekelia ragelio, ojeigu pasiseka tai sako spauskit restart, ir nieko nepaviksta vistiek. Bandau nutraukti sutarti laukiu atsakymo. Jei kazka sakis kreipsiuos i kokibes kontrole, tegul jie juos rurina, pinigus moki o internetas kartais yra. MEZON š***s
Aptarnavimas nulinis, internetas strigsta dingsta pastoviai, jokios pagabos, skambini ir pralauki valandas ir niekas nepakelia tik atsiprasome visi konsultatlntai uzimti ale..Venkit kontors sitos nulis jus jiems esat
Sveiki jau antra savaite neturiu interneto skambinausi specialistams sake, kad sutvarkys viska bet taip ir nieko nesutvarke. Vaikas mokosi nuotoliniu budu mokytis siuo metu negali, internete kiek maciau pas daug ka tokia problema buvo, bet kazkodel viska sutvarke, o man ne. Tai kame yra beda uz ka as moku pinigus nesuprantu?????
Velniškai stringa internetas. Bandėme nutraukti sutartį tai dar prašo susimokėti. Laukiu kol pasibaigs sutartis ir teks keisti tiekėją, niekam nerekomenduoju naudotis. Visiška kančia, tiesioginės transliacijos neveikia, video galiu žiūrėti tik prasčiausia kokybe, o puslapiai kraunasi vėžlio greitumu, apie siuntimo greitį net nekalbu, tragedija.
esu nepatenkinta internetu o apie aptarnavima as patyliu, meistrai nemandagus. po meistru apsilankymo pirma vakara internetas pastrigo, Laukiu kol sutartis pasibaigs.
Labai stringa ypač vakarais.Naudojusiu jau daug metu, bet paskutiniu metu tik blogeja
Turbūt prasčiausias internetas Lietuvoje. Turiu 20mb planą, pirma pusmetį veikė be problemų, o poto prasidėjo striginėjimai dinginėjimai, labai suletėjo greitis. Kreipiausi į mezon saloną tai sako restartuot rauterį jog atsinaujintu sistema, tai buvo daryta ne viena kart ir niekas nepadeda. Galiausiai skambinau į gedimų centrą užregistravau gedimą, tai dabar žinau tik tiek jog turiu laukti specelistų skambučio, tik ar išvis jo sulauksiu. O jų pasiteisinimas toks jog oj vakarais ar savaitgaliais didelė interneto apkrova ir nuo to suletėja greitis, tai po velnių už ką aš moku pinigus? Liko dar du mėnesiai ir nutrauksiu sutartį.
Skundas, kodel neinformuojate kad pakeitet apmokejimo salygas, kodel neina apmoket per seb banka, koks nepatogumas klijantams, ir kam tada sudaromos sutartys jai jos keiciamos net nepasakius, tada as moku uz televizija kuria nesinaudoju tai ir galima nutraukt
Šūdų š***s o ne internetas. Naudojuos 5 metai. 4 metus jokių problemų nebuvo, bet pratęsus 3 kart sutartį...kiekvieno mėnesio vidurį, internetas tiesiog nebeveikia. Ryšys dinginėja. Per visus šiuos mėnesius jie nieko negali padaryti. Sako ryšio klaidos, o kad kitam miesto gale irgi taip pat neveikia tai neesmė. Tikrai nerekomenduoju. Sutarties daugiau tikrai nebepratęsiu.
Šiandien nutrauksiu su jais visus ryšius. Ant tiek nusibodo tie trukdžiai. Kiekviena vakarą internetas stringa, televizija stringa. Buvau jų kliente jau virš dviejų metu, sutarties laikotarpis baigėsi. VISOGERO! Kantrybes nebeliko. NEREKOMENDUOJU!
Klausau dabar ta religinia tema ir kunigas sako atiduok o ji ka atidave per savo egzistavima? Ogi tik eme ir gyvena prabangoja ir biblija cituoja tik taip kad gauti aukas o jaigu taip tai ka reiskia negeisk sverimo o jie juk aiskiai tik 10min atgal pasake nesk mums pinigus ir jums dievas atlygins o Jezus sake atiduok vargstanciam nes dievas tau sumteriopai atlygins o ne duok kunigams kad galetu moteris deginti prievartauti vaikus ir naglai reikalauti pinigu kaip tik dabar girdejom isriebejot ponai kunigai ir svarbiausia jie sako ne politikai o tai kas jie kurie inerprituoja dievo istatima sau naudinga linkmia tai ir ira politika is kur musu dabartine politika isaugo tai is tu kurie dievo istatyma traktavo savo naudai ir traktuoja iki dabar kur mes ryskiai girdejom DOUK
Sako MEZON labai blogas. Tai kam tu sutartį pasirašai iškart, o ne pasirenki neterminuota arba nemokamą kažkiek dienų kad pasimegint.
2.9 eur planas 6↓ 1↑ ir atitinka tai ką pasirenki, pilnai užteks žiūrėti video be striginejimų (1080p 30fps), net žaidimus nuotoliniu būdu gant neblogai įmanoma pažaisti esant geram ryšiui (tai galima nustatyti upload greičio dėka, o ne bokšteliu kiekiu) geriausias variantas norint turėti interneta telefone, ypač kai nenaudoji niekam reikalingus sms ir telefono ryšį.

Yra neryšio vietų, pvz miške, arba tsg nelabai gyvenamuose vietose. Pvz Vilniuje tarp Baniškių ir Aukštagirio stotelės būsi be ryšio. Taip pat jeigu naudoji visokias googles feicubukus, (šnipinėjo programos) ar šiaip įkelsi didelius failus tai gali pastrigti internetas (ypač prie prastesnio ryšio net ir esant ant trijų bokšteliu "signalo lygio" kuri įrenginys sako)

Jei patinka kūdikiams draugiško su didelėmis kainomis ir kur visiškai nėra konkurencijos - eik pas kitus. Mezon turi mažiau klientų, mažesnį tinklą, beto nebuvo 4G dažnių aukcione ir naudojo jau savo turimus. Jie neturi tiek daug pajamų, jie nesireklamuoja 24/7 ir reklam-serialu nekuria.

Juokinga kai angribotai skundžiasi koks MEZON negeras, prie wimax atrodo taip ir buvo (net rrt matavimai tai rodo). Žmonės per daug įpratę jau.

Dar juokingiau kai tie trys gigantai net nelaiko MEZON kaip kompeticija, tačiau ima iškart verkti kai gali juos labiau paveikti. Neva valstybės finansus naudoja, turi nesąžininga pranašumą nes yra valstybės valdomas, ir vistiek dar tyčiojasi...

Tačiau Bite nupirko MEZON taigi biški pakentesi, tinklus sujungs, turėsi pigu ir dar platesnį interneta, kol nepasibaigs sutartis.
Bite ketina pakelti kainas (nes ARPU, pajamos iš vieno vartotojo), po kažkiek laiko MEZON nebeliks. Vargu ar ateis/atsiras nauji tiekėjai Lietuvoje.
Mokų pinigus už tai kad ne tūrių internetinio ryšio. Dėl šitų nesklandumų ne bando net sutvarkyti kaš ką. NESUSUDEKITE SU MEZON! TURĖSITE DAUG PROBLEMŲ.
Siūlyčiau nesirinkti šito tiekėjo, kadangi jei norėsite nutraukti sutartį bet kuriuo laikotarpių už sutarties nutraukimą mokėsite visą sumą likusią sutartyje. T.y. mano atveju norėjau atsisakysit ir buvo likę sutarties 3 mėn po 5.9. už tuos 3 mėn. 17.7 eur. Realiai galit neatsisakyt ir vis tiek kas mėnesį mokėsit po 5.9. Gaunasi ta pati suma.

Manau tai yra apgaudinėjimas. Net civilinis kodeksas numato, kad tiekėjas gali prašyti tik tiesioginių sąnaudų patirtų dėl jūsų sutarties nutraukimo. O negautos pajamos (jie negauna pajamų, kurias galvojo, kad gaus kadangi nutraukėt sutartį) nėra tiesioginės sąnaudos patirtos dėl jūsų kaltės. Deja, neturiu laiko dėl 17 eur rašinėt vartotojų teisėms ir taip toliau.

Reziumė nerekomenduoju, yra geresnių, greitesnių ir ne tokių gobšių. :)
zr nuotrauka, ir taip n kartu per diena. Net sutartyje garantuotas download greitis aukstesnis.
Kalbant su konsultantu gedimo klausimai, visa laika labiau girdejau jo rekiančia kolege.Nemažai Jūsu bėdu išgirdau iš kolegės. O gedimo priežasties taip ir nesurado. Pokalbio metu daviau pastaba, bet kolege toliau rėkė, o aš bandžiau išgirsti, ka konsultantas sako man.
Kuo toliau nuo šios kompanijos. Jeigu norite turėti daug problemų - sudarykite sutartį su Mezon. Šios kompanijos vadovai ir darbuotojai tiesiog gyvena tarybinių laikų stagnacijoje. Jie įsitikinę, kad 6 mps yra kosminis greitis ES kontekste, už kurį tūlas lietuvis su džiaugsmu jiems už tokią paslaugą paklos mažiausiai 10€ ir dar plos katučių. Atsibuskit ponai, Lietuva jau ES, o jūs dar gyvenate dial-up interneto stagnacijoje. Rimkitės Telia ar Tele2 internetą.
Saskaita gaunu pilna kad apsimoketau o gryzus interneto nebuna. Paskambinus pasiteirauti kodel nera? Kodel turiu pilna saskaita moketi? Atsakymas buna Kad rasykit nusiskundimus ir panasiai. Neapsigaukit ir rinkites kita interneta tik ne Mezona
Kodėl toks lėtas internetas? Šiandien net už elektrą negalėjau atsiskaityti, rodė tik kad kraunasi ir niekaip neprisijungė, nors ir gana kantriai ir ilgai laukiau. taip dažniausiai būna.
Na ir kontora internetas internetas blogas deklaruoja viena o gauni š..... Dar ir komentarus trina gėda pripažint kad negali suteik normaliu paslaugu
Šūdų š***s.Modemai visi nudėvėti.Neveikia nei vienas.Kaista, mirksi, išsijunginėja.Jau tris kartus į akropolį keist važiavau per šendiena.Taip subiesino, kad sakiau paleisiu iš 12-o aukšto tą uždrožta modemą.
Povilas 2020-06-11 23:12:29
Cha cha.. Neleciausias.. Pas mane leciau :-)
Superinis internetas...neaišku tik už ka pinigus moket reikia
Mantas 2020-02-09 19:20:20
Parduodu pati leciausia interneta is visu, uz didele kaina. Net serialo neimanoma paziureti.
Su tokiu internetu galite elektroninius laiskus atrasineti ir tai be paveiksliuku ar prisegtu failu.
Cha cha.. Neleciausias.. Pas mane leciau :-)
Pirma sutartis buvo gera per antra esu nusivyles kokybe
Pastaruoju metu labai suprastėjo internete kokybė, žiūrėti vaizdos įrašus galima tik žema kokybe, o apie tiesiogines transliacijas galiu pamiršti. Siuntimo greitis taipogi ganėtinai žemas
Salone šneka vienaip, o paskui gauni saskaitas už neaišku ką, ir gaunate ne iš mezon, o skolų išieškotojų, mezon mazinasi, tempia gumą, neatsako, išieškotojai skubina, grasina. Netikekit reklamom ir gražiais pažadais. Jie neneigia, kad tai darbuotojo klaida, bet mokėt vistiek reikia :) apeikite šią kontorą, nei kainos pas juos geros nei tuo labiau kokybė!!!
Mezon paslaugu logika
2020-05-09 01:05:20 IP 2g44eitj
Jei neveikia ju internetas sprendimas toks sugedo jusu modemas pasirasykit nauja sutarti duosim nauja modema problemos sprendimo logika skamba panasiai taip suskaudo dantis nueini pas dantista ir sakai skauda dantis o dantistas tau atsako nieko tuoj nupjausim kairia ranka ir nebeskaudes jokios logikos modemas veikia puikiausiai cia vadinasi ju problemos sprendimo budas nesutvarko savo paslaugos ir siulo imt nauja cirkas niekam nerekomenduoju ju marketingo skyriui turbut atsilikeliai dirba kas taip versla daro
Pats prasčiausias internetas (jei jį galima taip vadinti). Vakarais tiesiog pamiršdavau, kad tokį turiu. Dienomis dar buvo galima bent pabandyt "pagooglint" ką nors, žinoma, palaukus minutę puslapiui užkrauti. Pranešus apie problemą, gana operatyviai su manimi buvo susisiekta ir suteikta informacija, kad aš, parsisiuntus programėlę turiu nustatyti kokiais inteneto kanalais naudojasi mano kaimynai ir per modemo valdymo puslapį rankiniu būdu nustatyti kitokį. Rezultatas - galėjau pamatyti pilnai užkrautą facebook puslapį. Youtube man vis dar neegzistavo. Ačiū. Šitaip kiekvieną vakarą "atidirbus", pagaliau trūko kantrybė ir nutraukiau sutartį. Dabar galiu ramiai eiti gerti šampano, nes mano namuose - šventė. Cheers.
Bandziau rasyti komentara :DDD

Nepavyksta pasiekti šios svetainėsPer ilgai laukta rekvizitai.vz.lt atsako.
Pabandykite atlikti toliau nurodytus veiksmus.

Patikrinti ryšį
Patikrinti tarpinį serverį ir užkardą
Paleistas įrankis „Windows Network Diagnostics“.
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
Kas norit tureti smegenu tromboze. Rinkites mezona. SItas internetas -15metu atgal :)
NEREKOMENDUOJU MEZON INTERNETO NIEKAM, LABAI PASIGAILESIT, NA NEBENT NETURIT KUR DĖTI PINIGŲ. Iš pradžių džiaugiausi viskas gerai veikė kol esi mieste, o dabar kai būnų kaime tai nieko netraukia, turi interneta bet juo negali naudotis, LABAI FAINA : (: (: (Teko isigyti dar viena internetą iš tele2 - vat jis tai PUIKIAI VEIKIA :)
Nutraukti sutarties negaliu, nes dar daugiau reikės sumokėti, o kažkam perašyti galėčiau, BET NIEKAS NENORI TOKIO INTERNETO, VOS TIK PASIŪLAU MEZON NIEKS NET NENORI KLAUSYTIS. Net skelbimus kėliau į internetą, bet tik sulaukiau neigiamų komentarų apie mezon ir apie tai, kad esu kvaila jog siūlau įsigyti mezon interneta. GYVENIME DAR NIEKAD TAIP NESIGAILĖJAU PIRKINIU KAIP MEZON INTERNTAS.
Tikiuosi mano atsiliepimas padės dar kam nors nepadaryti tokios KLAIDOS !
Esu labai nepatenkintas Mezon internetu, del to, kad apgaudineja zmones, ima pinigus uz greita interneta, o gauni pati leciausia pasaulyje. Pas mane planas specialus 50mbps, lauke iskeliau antena uz 200euru pirkau brangiausius kabelius, ir piko metu is 50mbps lieka 2mbps ir neimanoma naudotis realiai 50mbps gaunu tik apie 23val.ir visa nakti, o diena sokineja nuo 2mbps iki 30mbps. Tai jeigu as moku uz 50mbps tai logoiskai mastant tureciau gauti tiek mbps uz kiek moku pinigus, juk ne be reikalo as moku uz kitus zmones daugiau, ir cia ne as kaltas, kad srautas zmoniu didesnis, kaltas paslaugos tiekejas kurio iranga nepaveza. Neapsigaukit, jie gali rasyti, kad kosminis pas juos greitis bet netikekit, su brangiausiu planu gausit, toki kaip kiti gauna su pigiausiu.
Prastesnio interneto turbut ir buti negali... Jokiu gedimu sprendimu... Interneto greitis kaip 2000m.. Niekam jo nerekomenduoju. O aptarnavimas tai patyliu
Baisiau nei baisu!!Jei zmones neturit kur deti pinigu -isigykit mezon. Tokios tragiskos paslaugos dar gyvenime neesu turejes,naudotis vos gali o nutraukt paslaugos neina.Kam deklaruoti tuos interneto
2020-03-29 11:08:11 IP 5f4soovv
Baisiau nei baisu!!Jei zmones neturit kur deti pinigu -isigykit mezon.
Tokios tragiskos paslaugos dar gyvenime neesu turejes, naudotis vos gali o nutraukt paslaugos neina.Kam deklaruoti tuos interneto graicius jei jie 4-5 kartus letesni!!!nezinau kai tokios sukciu kontoros dar vartotoju tarnyba nesuseme ir neuzdraude teikti paslaugos.!?
Vienu zodziu! Zmones, net neziurekit i sia prasmirdusia, apgaviku kontora!!!
Žmonės, jeigu svarstote ar rinktis šią įmonę, net negalvokite!!!!!!
Dingsta paslauga, kaip kad dabar turiu dirbti iš namų, o interneto aišku nėra, paskambinus sako technikai susisieks, spėkit kas susisiekė, aišku, kad niekas. Praeitą kart buvo dingęs, tai didysis meistras technikas paskambino po 26 valndų. Normalu. Nu tragedija.
Nuo šeštadienio iki pirmadienio vakaro dinges internetas, niekaip nesugeba sutvarkyti, kiek skambinu tiek sapalioje (pranešem tehnikam laukit) Parasiau duoti tehniko tel numeri kategorišai atsisake.Apie interneto greiti išvis tyliu. Niekam nerekomenduočiau MEZON interneto
Nesiūlau niekam naudotis jų paslaugom, atsiunčia sąskaitas už nesuteiktas paslaugas, bandai išsiaiškinti nukreipia tema, greičiausiai reikės kreiptis į teismą. Nes susikalbėti neįmanoma.
Visiškai nerekomenduoju. Turėjau tą TV ir interneto modemą, kur užtenka įkišti į rozetę, modemas rodė 4 padalas, mezon interneto bazė nuo buto buvo 300 metrų, tačiau interneto greitis buvo tragiškas - viskas strigo, veikė lėtai. Maža to, visi konsultantai tauškia tą patį - skambinsim technikams, jie užregistruos jūsų atvejį ir paskambins... Technikai problemos neišsprendė, pasiūlė pakeisti modemą į kitą arba pasiūlė įvesti šviesolaidinį internetą, kuris man visiškai nenaudingas ir kainuotų papildomų išlaidų (reiktų gręžti sieną, vesti laidus, tie laidai baisiai eitų per visą 1 kambario butą ir t.t)... Nekokybiškos paslaugos, gailiuosi už prarastus pinigus.
Žmonės, nesusidėkite su šia apgavikų įmone. Manau, kad anksčiau šį įmonė vadinosi Hansa, apie kurios sukčiavimo būdus ir neteisėtai pasisavintus pinigus rašė visa spauda. Dabar pasikeitė pavadinimą ir toliau reketuoja žmones. Jeigu nenorite savo sveikatos gadinti ir nervų, net neprasidėkite su jais. Gaila, kad prieš susidedant su jais, neperskaičiau atsiliepimų.
s*****i ir daugiau nieko.....
MEZON naudoja labai prastą įrangą. Gavę Wi-Fi modemą Huawei 5573, turėsite daug vargo: modemas turi vieną įjungimo/išjungimo mygtuką, teoriškai, paspaudus jį, įsižiebia dvi lemputės, kas reiškia modemo įsijungimą, paspaudus dar kartą, lemputės užgęsta, kas reiškia modemo išsijungimą. Tačiau praktiškai mygtuką tenka maigyti labai ilgai, lemputės dega kaip pačios jos nori (viena dega, o kita ne, arba viena dega, o kita mikčioja, arba viena dega žaliai, o kita raudonai), taip žaidžiant reikia stebėti savo įrenginio informaciją kada atsiras interneto ryšys. Modemas keistai reaguoja į krovimo įjungimą/išjungimą - vėl pradeda mirksėti lemputės, dingsta interneto tiekimas, nors modemo išjungimo mygtuko net nelietėte. Tuomet visą žaidimą reikia kartoti iš naujo...
Periodiškai modemas ima reikalauti atnaujinimo. Kad jį atlikti, tu turi žinoti naujinimui skirtą slaptažodį. Tą slaptažodį vieną kartą atsiunčia MEZON. Vėliau jie sako, kad tai yra tavo problema, pataria kaip kažką maigant atstatyti parametrus, kad galėtum panaudoti tą patį slaptažodį, kurio tu deja jau nebeturi...
Įprasta, jog visa įranga, kuri turi prieigą prie interneto atsinaujina automatiškai pati. MEZON - vienintelis operatorius, kuris tas problemas užkrauna vartotojams. Tai yra panašiai, kaip sėdėti laukiant kol taksistas užsipils degalų (nors tai jis turėtų daryti NE tavo laiko sąskaita).
Pas mus MEZON interneto ryšio kokybė dažniausia buvo prasta, kartais labai prasta. Bandant apie tai kalbėti su tiekėju, jie tiesiog ignoruodavo. Tačiau ignoras baigėsi besibaigiant sutarčiai, kuomet ėmė atakuoti naujais pasiūlymais. Tada rado ir paaiškinimą dėl prasto interneto ryšio - mūsų buto langai nepalankioje pusėje.
Dabar turime kitą tiekėją ir spartesnį internetą už mažesnę kainą, kad ir kaip keistai tai beskambėtų :)
Sudarydami ar pratesdami sutartis, idemiai perskaitykit, nepasikliaukite jais. Vietoj prasytu metu pratesimo, pratese dviem. Nuejus pas aptarnaujanti personala kaip visada niekas nieko nezino, praso nerasyti nusiskundimu, nes ir taip kiekviena diena ateje i darba raso po 2 valandas pasiaiskinumus. Nurode rasyti i ju elektroni pasta, issiuntus zinute rodo, kad atsakis per 8 darbo valandas, o jau prabego savaite. Totalus ignoravimas.
a*******i kokiu reta, begit nuo ju kuo toliau, mokejau 2 metus praktiskai uz nieka, o kaip baigesi sutartis pagaliau, pradejio grasyt, kad jai nepristatysiu yrangos, uzdes baudas, as jie pyderam 60 kilometru turesiu vest viska atiduot ka jie patys atveze b**t!!!!
Viskas normaliai su tuo Mezon, tik reikia biški padirbėti: nemaniau kad modemo vieta gali turėti tokią didelę įtaką. Pernešiau į kitą kambarį, susijungė su kita baze ir švilpia. Net kai bendravau su konsultantu, tai tas liepdavo patraukti modemą 20 cm į kitą pusę ir ryšys susilpnėdavo arba pagerėdavo prie to paties lango.
Prieš mėnesį rašiau kad buvau patenkinta mezon paslauga, bet pasibaigus sutarčiai ir atidavusi visa įranga buvau apkaltinta, kad ne visą įrangą atidaviau ir liepė susimokėti už nežinia ką. Baisu, jiems reikia viešumo, kad užsidarytu tokia paslauga kuri žmonės tik mulkina.
isbandyt siulo kai grazinti reikia prasideda problemos atsargiai neuzkipkit
Buvau patenkintas ir laimingas, bet dabar taip sulėtėjo greitis, kad, atleiskite, pyktis pradeda nugalėti.
Juozas Meskauskas
2019-11-21 12:52:31 IP 2ivrkfut
Labai neoperatyviai sprendziamos problemos. Esu uzsisakes telefonijos paslauga ir dabar klientai negali man priskambinti kelias dienas. Registravau gedima tuo ju telefonu kokius 3 kartus, rasiau emaila- jokios reakcijos. Jauciuos beviltiskai. Sutarti pasirasyri jie suorganizuoja per diena, bet remontuoti neskuba (net nezinau kada sutvarkys). Zodziu paliko ant ledo

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
BSS IT
BSS ERP

Adresas: V. Krėvės pr. 26A-1, LT-50412 Kaunas.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; automatizavimas, automatika; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB BSS IT - verslo informacinių sistemų kūrėjai. Mūsų sukurta BSS ERP verslo valdymo sistema apima šias sritis: - Dokumentų valdymas - Buhalterinė apskaita - Personalas valdymas - Prekybos valdymas - Nekilnojamo turto valdymas Dokumentų valdymo sistema - skirta centralizuotai kaupti visus įmonės sukuriamus bei...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

"Ignitis grupės" Mažeikių vėjo parką statys "Nordex Energy"
"Ignitis grupės" Mažeikių vėjo parką statys "Nordex Energy" 11-24 19:38
Valstybės valdomos energetikos bendrovės "Ignitis grupė" vėjo parką Mažeikių rajone statys ir 15 metų prižiūrės Vokietijoje įsikūrusi bendrovė "Nordex Energy SE & Co. KG".
DNR plano rengėjai stebisi jo kritiko dalyvavimu peržiūros grupėje
DNR plano rengėjai stebisi jo kritiko dalyvavimu peržiūros grupėje 11-24 19:35
Naujajai valdžiai ruošiantis peržiūrėti kadenciją baigiančios Vyriausybės parengtą Ateities ekonomikos DNR planą, jo rengėjai kritikuoja būsimos Vyriausybės narių sprendimą į neformalią grupę...
"Vilniaus vandenų" pajamos šiemet augo 13% iki 27,5 mln. Eur
"Vilniaus vandenų" pajamos šiemet augo 13% iki 27,5 mln. Eur 11-24 19:34
Vandentvarkos bendrovė "Vilniaus vandenys" per devynis šių metų mėnesius gavo 27,5 mln. Eur pajamų – 13% daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai (24,35 mln. Eur).

Karantino metu Jūs:

Colgate-Palmolive 84,54 -0,73%