Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos radijo ir televizijos centras

Atsiliepimai apie Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Telecentras

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Na as tikriausiai irgi eisiu lauk is to durnyno, nes matau, kad savo klientus laiko sudo vietojoje! Kiek beskambinciau vis ta pati malodija ju, skambinau sakiau, kad atsiskaitymo uz mezono paslaugas atsiustu laiska ne i elektronini pasta, bet paprastu budu, bet kiek skambinau, pradeda graziai pudrinti smegenis, kad mes viska issiunciam visiems savo klientams kas nori gauti paprasta laiskus paste.Bet jau keli metai, kai niekas nesikeicia viskas tas pats, laiskus gaunau elektoniniu budu, atsibodo toks ju debilis...issidirbinejimas is zmoniu, kai baigsis sutartis eisiu lauk is to durnyno!
Prasčiausias visų laikų interneto tiekėjas, niekam nerekomenduočiau. Kol baigėsi sutartis buvau šūdinos kokybės įkaitas. Lėtas internetas, dinginėja ryšys, paskambinus vadybininkė papasakojo kad ryšys labai geras, tiesiog "išnaudoju" interneto greitį, todėl ryšys nutraukiamas kartais. Ką??? Kad turėčiau normalų ryšį pasiulė prasitęsti sutartį, tada pagerės kokybė.

Nekompetetingi darbuotojai, patys nesuprantatys nieko, prastas tiekėjas ir šūdo verta kokybė. Venkite.
Niekam nerekomenduočiau, iš pradžių duodami modemą nesakė, kad reiks gražinti jį, nutraukus sutartį reikalauja 200€, aptarnavimas nemalonus, pats internetas prastas, tikrai niekam nerekomenduoju rinktis šį interneto tiekėją.
Blogiausias internetas pasaulyje tikriausiai, nerekomenduočiau net žmogui kurio nekenčiu. Kiekvieną dieną vis stebina savo neegzistuojančiu interneto ryšiu, juokinga net gi darosi. Toks jausmas, kad naudojuosi internetu iš 2005 metų, gal net gi geresnis ir stabilesnis buvo internetas tais laikais nei šita šūdų krūva.
SUSITVARKYKIT PAGALIAU. Turėjau prieš 4 metus ir prasikeikiau kol baigėsi sutartis. Dabar deja ne savo noru teko vėl grįžt. Ka galiu pasakyt - progreso jokio. Vis dar blogiausias internetas, apie 4g išvis nekalbu, nes lavonų lavonas. O šviesolaidis tokio lėtumo, su pastoviais trukdžiais ir dinginėjimais, kad norisi paimt tą modemą ir p**t gerai į sieną, kad išsitaškytų n***i. Kaip tik karantinui ir darbui nuotoliniu būdu. :)))))) Dar metus reiks kankintis su šitu apgailėtinu ryšiu, niekam nerekomenduoju. Mano spalvotos motorolos 4g dutūkstantaisiais geriau veikė, negul šita nesąmonė.
Šūdų krūva, didžiausi a*******i, pastovaus ryšio negausi niekada, žaidžiant online žaidimus ping svyruoja nuo 100 iki 500, kartais iki 5000, teigia, kad probelma ne pas juos, siūlo keisti įrangą, kad dar daugiau pinigų nuplėšt. Planas iki 30 mb, greitis pastoviai nukrenta iki 500 kb, ir taip jau pastarus 2 metus, nieko nesiteikia tvarkyt, tiesiog toliau apgaudinėja žmones. Zaist online zaidimus ar ziuret kazka tiesiogiai (televizija) neimanoma.
Kiek galima apgaudinet zmones lyg tai problema ne pas jus, o blogai veikia iranga (marsrutizatorius) paskaitykit jus atsiliepimus visi neigiami atsliepimai.Internetas Š is didiosios raides
Labai blogas atsiliepimas, kai perėjom į 2021m. Tai viskas tiesiai šviesiai š***s paliko, ten kur pastoviai budavau Mezon rišys budavo Geras, Pastovus. O DABAR nulis o dar sutarti pratesiu toliau, matyt jau ju jėgos senka bites paslaugom pradėjo naudotis.
internetas super LĖTAS....IR TAIP JAU 5-tą dieną..skambinu-žada...skambinu-žada..ir rašo: manau visiems---
Laba diena, malonu, kad kreipėtės. Mūsų komanda kuo greičiau stengiasi sutvarkyti visas problemas. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.....IR TAIP JAU 5-tą dieną..skambinu-žada...skambinu-žada...
Naudojuos mezon paslaugomis jau gan ilgai. Dėl blogo ryšio pastaruoju metu pakeitėm įrangą, planą, bet... bet kaip buvo š taip ir liko. Toks vaizdas, kad dar blogiau.
Mezon jau net kad interneto kokybe bloga.Bet ir personalas gudrus, sugedus atsiradus kliuciu irangai jie nieko pasiule pereit i kita tinkla, nes jie nieko negali padaryti, tiesiog zmogui kaime ivare ragus, nes viskas ismoketa, ka cia tvarkyt, kabeliai iranga paciu zmoniu kasti viskas, o jie taip lengvai ragiuka. Tai zmones nepasimaukit ant ju, is pradziu gerai, o po to jau vsio beleka kaip nori jie, a*******i!!!!
Povilas 2021-02-11 17:22:30
Buvo ir mums ta pati problema, tik ne nuo vakar, o nuo šiandien ryto, prisiskambint nepavyko. Ryšio sutrikimai kažkokie buvo. Vakare jau viskas veikia, priekaištų neturiu.
Jo pas mane irgi dinges 2 dienas. Sake sutrikimai visoje Lietuvoje. Tik kazko tylu toje Lietuvoje matyt mes tik trys esame kurie nauduojames. Bite perpirko ir prasidejo problemos.
Diana 2021-02-11 10:20:30
Nuo vakar vakaro neturiu interneto, ši ryt bandžiau skambint nieks nekelia, galiausiai iš vis rašo abonentas šiuo metu nepasiekiamas, kai tik baigsis sutartis nutrauksiu su jais draugystę
Turėjau 20mb/s planą, 2 metų sutartį per tą laiką prasikeikiau ir buvau nusprendęs atsisakyti. Bet vat šeip ne taip įkalbėjo pratesti sutartį mat pagreitins iki 30 mb/s už tą pačią kainą ir sutartį pasirašysiu tik metam laiko. Už tokią kainą nereikia norėt 1gb/s. Nu tai ir pagalvojau, kad jai kiek pagreitins tai gal liausis tie striginėjimai. Pirmas mėnuo buvo liuks ir siuntimo greitis padidėjo ir trugdžių nebebuvo. Dabar artėjant saskaitos apmokėjimui vėl prasidėjo strigimas. Tai ką aš jum galiu pasakyt, nelyskit į mėšlą, geriau sumokėkit daugiau ir turėsit normalų internetą tarkim kaip telia. O mezon eikit jus nx nesuprantu kaip jus su tokiom paslaugom dar išsilaikot. Zajibal negaliu per tokį šūdą net cesiuko vakarais pakapot, nes pastovus pingas...........
sveiki as irgi su mezonu pagaleu nutraukeu sutarti tapati suda ir man male kodel iseinat ir koki operatoriu pasirinkot klausinejo o as jiems atsakeu tiesei sviesei ce ju mano reikalas
Labai džiaugiuosi PAGALIAU nutraukus sutartį su mezon. Internetas daug lėtesnis nei nurodyta plane, stringantis. Nežinau, kas per praktika, bet 3-4 mėnesius iš eilės, gavus sąskaitą už internetą, jis dingdavo tą pačią dieną. Tai jau absurdo juokas kildavo - " o, interneto nebėra, reikia pasitikrinti, ar sąskaita neatėjo". Galų gale išsiuntus prašymą nutraukti sutartį ir jau GAVUS patvirtinimą apie nutraukimą, sulaukiu konsultantės moters skambučio, kuriuo verčia mane jaustis kalta, kad pereinu pas kitą operatorių, klausinėja " kas jau taip netenkina pas mus", " nu kaip gaila, kad jūs taip"- labai, labai neprofesionalu. Dėl prasto skirtingų konsultantų komunikavimo ar žinojimo, sutartis nutraukiama vasario 1d. IMTINAI, todėl kovo mėnesį dar gausiu sąskaitą už vieną dieną, nors įranga grąžinta dar 27d. ir "nieko negalima padaryti". Labai apmaudu ir tikrai niekam nerekomenduoju.
Penkta para neturim interneto. Ir kiek skambinam tiek girdim kad perduos meistrui ir su mumis susisieks. Bet taip jokių žinių ir negaunam. Tik kiekviena diena girdim ta pati, perduosim meistrui. Taip ir gyvenam. Karantinas- darbas iš namų. Ir tenka važinėti žiema tokiu oru pas tėvus kad prisijungti prie interneto. Nes pas mus du modemai ir televizorius stovi tik kaip dekoracija. Labai liūdna...
Nuo vakar ryto iki šiandien neturime interneto.
Dirbame ir mokomės iš namų.
Paskambinus atsakymas vis dar tvarkome.
Kiek 2paras???
Ką mokyklai darbui pasakyti???
Labai nusivilusi ir pasibaigus sutarties terminui
Tikrai nebepratęsinesiu
Šiandien nuo 8 ryto iki dabar 21.20 nėra interneto nei televizija nerodo. Paskambinus 17h pasakė, kad tvarko. Tai kiek laiko nuo 8 ryto reikia tvarkyti???!!! Už ką pinigai mokami? Už wifi stovėjima dėl grožio? Baisu. Kaip klijente paslaugom nusivylus. Ir tikrai laukiu kol sutartis pasibaigs, ir nežadu pratęsti.
Savaitgalį nustojo veikti internetas ir tv, pasakė per 3 d d paskambins meistas. Gal juokaujat?? Karantinas, dirbam iš namų, kaip dirbt, kai nėra interneto? Darbdavio atsiprašyt pasiūlė... Ačiū už pasiūlyma, mezon, ir eikit jūs (pyp) su tokiom paslaugom ir pasiūlymais!
Labai stringa internetas.Už ka yra mokami pinigai? Pries naujus buvo tas pats, bet paskambinus pora kartu lyg tai viskas susitvarke dabar vel ta pati istorija.Jeigu ne galite suteikti zmonems tinkamos paslaugos, nustokit veikti.
Dar nesu taip nesuvyles interneto paslaugomis.
1#. Interneto greitis nesieka nei puse koks deklaruojamas
2#. Patys be jokiu mano sutikimu, man net nebunant lietuvoje sugebejo pratest sutarti su brangesniu interneto planu (kas ar isvis legalu yra?)
3# Pastovei atsiranda kazkokie papildomi mistiniai mokesciai neaisku iskur atsirade.Dar siandian turejo drasos atsiusti 80Eur saskaita, uz paslaugas kuriu man net nesuteike.

Si imone jau senai turetu but uzdarytat uz savo aferas.
Bėkit tik greičiau iš čia. Man irgi prieš naujus Dingo internetas, paskambinau sako susisieks... Po 4 dienų skambina ir sako, kad išmontavom stotį ir galit mūsų atsisakyt, nors dar prieš mėnesį pasiūlė užsisakyt brangesnį planą, o kaip strigo viskas, taip ir strigo...
Marius 2021-01-03 18:06:33
Bbd. Ant tokios imones. Kaip sventes taip problemos. Pries pat naujaka, nustojo veikt internetas ir tv. Nieks nieko nesprendzia, paskambinus sako kad paskambins meistras ir nifiga neskambina. Jau ketvirta diena eina, kaip tylu. Ačiū Mezon už tokia šventine dovana bl ir uz tai kad mano darbai bus nenudirbti ir i nuostoli einu
Pas mane analogiška problema. Rašomas ne vienas laiškas, skambinama, tačiau "technikas" taip ir nepaskambina.
Mindaugas sinkevicius
2020-12-20 22:12:49 IP 2e7r3md6
Internetas mezon siai dienai yra sena atgyvena moki didelius pinigus o nieko panasaus negauni sutartis 2 metam kaip ta sutarti nutraukt jaigu as negaunu tu paslaugu i teisma kreiptis ar kur
Moki pinigus uz interneto plana 40~ MBps, bet nei puses to negauni, vos 10MBps siekia, apgailetina, nerekomenduoju.
Labai ačiū mezon darbuotojams už puikų bendradarbiavimą klientų atžvilgiu. O interneto kokybė priklauso nuo gyvenamosios vietos.
Niekam nerekomenduoju rinktis Mezon inerneto, labai letas, prastas rysys!
Niekam nerekomenduoju rinktis Mezon inerneto ir televizijos! Jau savaitę laiko esam su dingusiu internetu ir televizija, vyras skambina kiekvieną dieną kol prisiskambina ir administratoriai vis registruoja gedimą.. Kiekvieną kartą daro tą patį. Mezon atstovai neaišku dėl kokios priežasties niekaip neatvyksta pasižiūrėti kas per gedimas ir kaip jį pašalinti ar pakeisti įrangą. Internetas reikalingas darbams atlikti, nuo to šiuo metu labai nukenčiame. Sutartyje Mezon įsipareigoja gedimus pašalinti per 24 darbo valandas.. Šnipštas. Niekas neatvyko. Konsultantai užtegistravę gedimą ir pažadėję informuoti kai praneš apie tai meistrui neperskambina. Esame labai nusivylę ir tikrai tikrai niekam nerekomenduojame!! Jau matau, kad ir daugiau tokių atsiliepimų yra, matyt jiems visiškas bankrotas nusimato.. Atsisakome paslaugų.
Labai esu nusivylusi Mezon internetu, gavau sąskaita, kad kaina padidėjo, o apie tai jokių pranešimų negavau, kad keitės tarifas ir panašiai. Paskambinus konsultantei pasakė kad man išsiuntė laišką turėjau gauti, nors jo negavau, ir dar agresyviau pareiškė, kad jūs gavote laišką, pakartojau, kad jokio laiško aš negavau į pašto dėžutę, tiesiog pasiūlė parašyti atsiliepimą, vietoj to, kad galėjo pasiūlyti kitas alternatyvas. IR tikrai pastaruoju metu labai suprastėjo ryšys kartais išvis dingsta, gyvenu pačiame mieste. Vienu žodžiu NEREKOMENDUOJU.
MEZON tikras š***s. Patc blogiausias internetas stabdo nerealiai. O paskutiniu metu dingst kokiom 2valandom ir nera. Skambini 852161616 niekas nekelia ragelio, ojeigu pasiseka tai sako spauskit restart, ir nieko nepaviksta vistiek. Bandau nutraukti sutarti laukiu atsakymo. Jei kazka sakis kreipsiuos i kokibes kontrole, tegul jie juos rurina, pinigus moki o internetas kartais yra. MEZON š***s
Aptarnavimas nulinis, internetas strigsta dingsta pastoviai, jokios pagabos, skambini ir pralauki valandas ir niekas nepakelia tik atsiprasome visi konsultatlntai uzimti ale..Venkit kontors sitos nulis jus jiems esat
Sveiki jau antra savaite neturiu interneto skambinausi specialistams sake, kad sutvarkys viska bet taip ir nieko nesutvarke. Vaikas mokosi nuotoliniu budu mokytis siuo metu negali, internete kiek maciau pas daug ka tokia problema buvo, bet kazkodel viska sutvarke, o man ne. Tai kame yra beda uz ka as moku pinigus nesuprantu?????
Velniškai stringa internetas. Bandėme nutraukti sutartį tai dar prašo susimokėti. Laukiu kol pasibaigs sutartis ir teks keisti tiekėją, niekam nerekomenduoju naudotis. Visiška kančia, tiesioginės transliacijos neveikia, video galiu žiūrėti tik prasčiausia kokybe, o puslapiai kraunasi vėžlio greitumu, apie siuntimo greitį net nekalbu, tragedija.
esu nepatenkinta internetu o apie aptarnavima as patyliu, meistrai nemandagus. po meistru apsilankymo pirma vakara internetas pastrigo, Laukiu kol sutartis pasibaigs.
Labai stringa ypač vakarais.Naudojusiu jau daug metu, bet paskutiniu metu tik blogeja
Turbūt prasčiausias internetas Lietuvoje. Turiu 20mb planą, pirma pusmetį veikė be problemų, o poto prasidėjo striginėjimai dinginėjimai, labai suletėjo greitis. Kreipiausi į mezon saloną tai sako restartuot rauterį jog atsinaujintu sistema, tai buvo daryta ne viena kart ir niekas nepadeda. Galiausiai skambinau į gedimų centrą užregistravau gedimą, tai dabar žinau tik tiek jog turiu laukti specelistų skambučio, tik ar išvis jo sulauksiu. O jų pasiteisinimas toks jog oj vakarais ar savaitgaliais didelė interneto apkrova ir nuo to suletėja greitis, tai po velnių už ką aš moku pinigus? Liko dar du mėnesiai ir nutrauksiu sutartį.
Skundas, kodel neinformuojate kad pakeitet apmokejimo salygas, kodel neina apmoket per seb banka, koks nepatogumas klijantams, ir kam tada sudaromos sutartys jai jos keiciamos net nepasakius, tada as moku uz televizija kuria nesinaudoju tai ir galima nutraukt
Šūdų š***s o ne internetas. Naudojuos 5 metai. 4 metus jokių problemų nebuvo, bet pratęsus 3 kart sutartį...kiekvieno mėnesio vidurį, internetas tiesiog nebeveikia. Ryšys dinginėja. Per visus šiuos mėnesius jie nieko negali padaryti. Sako ryšio klaidos, o kad kitam miesto gale irgi taip pat neveikia tai neesmė. Tikrai nerekomenduoju. Sutarties daugiau tikrai nebepratęsiu.
Šiandien nutrauksiu su jais visus ryšius. Ant tiek nusibodo tie trukdžiai. Kiekviena vakarą internetas stringa, televizija stringa. Buvau jų kliente jau virš dviejų metu, sutarties laikotarpis baigėsi. VISOGERO! Kantrybes nebeliko. NEREKOMENDUOJU!
Klausau dabar ta religinia tema ir kunigas sako atiduok o ji ka atidave per savo egzistavima? Ogi tik eme ir gyvena prabangoja ir biblija cituoja tik taip kad gauti aukas o jaigu taip tai ka reiskia negeisk sverimo o jie juk aiskiai tik 10min atgal pasake nesk mums pinigus ir jums dievas atlygins o Jezus sake atiduok vargstanciam nes dievas tau sumteriopai atlygins o ne duok kunigams kad galetu moteris deginti prievartauti vaikus ir naglai reikalauti pinigu kaip tik dabar girdejom isriebejot ponai kunigai ir svarbiausia jie sako ne politikai o tai kas jie kurie inerprituoja dievo istatima sau naudinga linkmia tai ir ira politika is kur musu dabartine politika isaugo tai is tu kurie dievo istatyma traktavo savo naudai ir traktuoja iki dabar kur mes ryskiai girdejom DOUK
Sako MEZON labai blogas. Tai kam tu sutartį pasirašai iškart, o ne pasirenki neterminuota arba nemokamą kažkiek dienų kad pasimegint.
2.9 eur planas 6↓ 1↑ ir atitinka tai ką pasirenki, pilnai užteks žiūrėti video be striginejimų (1080p 30fps), net žaidimus nuotoliniu būdu gant neblogai įmanoma pažaisti esant geram ryšiui (tai galima nustatyti upload greičio dėka, o ne bokšteliu kiekiu) geriausias variantas norint turėti interneta telefone, ypač kai nenaudoji niekam reikalingus sms ir telefono ryšį.

Yra neryšio vietų, pvz miške, arba tsg nelabai gyvenamuose vietose. Pvz Vilniuje tarp Baniškių ir Aukštagirio stotelės būsi be ryšio. Taip pat jeigu naudoji visokias googles feicubukus, (šnipinėjo programos) ar šiaip įkelsi didelius failus tai gali pastrigti internetas (ypač prie prastesnio ryšio net ir esant ant trijų bokšteliu "signalo lygio" kuri įrenginys sako)

Jei patinka kūdikiams draugiško su didelėmis kainomis ir kur visiškai nėra konkurencijos - eik pas kitus. Mezon turi mažiau klientų, mažesnį tinklą, beto nebuvo 4G dažnių aukcione ir naudojo jau savo turimus. Jie neturi tiek daug pajamų, jie nesireklamuoja 24/7 ir reklam-serialu nekuria.

Juokinga kai angribotai skundžiasi koks MEZON negeras, prie wimax atrodo taip ir buvo (net rrt matavimai tai rodo). Žmonės per daug įpratę jau.

Dar juokingiau kai tie trys gigantai net nelaiko MEZON kaip kompeticija, tačiau ima iškart verkti kai gali juos labiau paveikti. Neva valstybės finansus naudoja, turi nesąžininga pranašumą nes yra valstybės valdomas, ir vistiek dar tyčiojasi...

Tačiau Bite nupirko MEZON taigi biški pakentesi, tinklus sujungs, turėsi pigu ir dar platesnį interneta, kol nepasibaigs sutartis.
Bite ketina pakelti kainas (nes ARPU, pajamos iš vieno vartotojo), po kažkiek laiko MEZON nebeliks. Vargu ar ateis/atsiras nauji tiekėjai Lietuvoje.
Mokų pinigus už tai kad ne tūrių internetinio ryšio. Dėl šitų nesklandumų ne bando net sutvarkyti kaš ką. NESUSUDEKITE SU MEZON! TURĖSITE DAUG PROBLEMŲ.
Siūlyčiau nesirinkti šito tiekėjo, kadangi jei norėsite nutraukti sutartį bet kuriuo laikotarpių už sutarties nutraukimą mokėsite visą sumą likusią sutartyje. T.y. mano atveju norėjau atsisakysit ir buvo likę sutarties 3 mėn po 5.9. už tuos 3 mėn. 17.7 eur. Realiai galit neatsisakyt ir vis tiek kas mėnesį mokėsit po 5.9. Gaunasi ta pati suma.

Manau tai yra apgaudinėjimas. Net civilinis kodeksas numato, kad tiekėjas gali prašyti tik tiesioginių sąnaudų patirtų dėl jūsų sutarties nutraukimo. O negautos pajamos (jie negauna pajamų, kurias galvojo, kad gaus kadangi nutraukėt sutartį) nėra tiesioginės sąnaudos patirtos dėl jūsų kaltės. Deja, neturiu laiko dėl 17 eur rašinėt vartotojų teisėms ir taip toliau.

Reziumė nerekomenduoju, yra geresnių, greitesnių ir ne tokių gobšių. :)
zr nuotrauka, ir taip n kartu per diena. Net sutartyje garantuotas download greitis aukstesnis.
Kalbant su konsultantu gedimo klausimai, visa laika labiau girdejau jo rekiančia kolege.Nemažai Jūsu bėdu išgirdau iš kolegės. O gedimo priežasties taip ir nesurado. Pokalbio metu daviau pastaba, bet kolege toliau rėkė, o aš bandžiau išgirsti, ka konsultantas sako man.
Kuo toliau nuo šios kompanijos. Jeigu norite turėti daug problemų - sudarykite sutartį su Mezon. Šios kompanijos vadovai ir darbuotojai tiesiog gyvena tarybinių laikų stagnacijoje. Jie įsitikinę, kad 6 mps yra kosminis greitis ES kontekste, už kurį tūlas lietuvis su džiaugsmu jiems už tokią paslaugą paklos mažiausiai 10€ ir dar plos katučių. Atsibuskit ponai, Lietuva jau ES, o jūs dar gyvenate dial-up interneto stagnacijoje. Rimkitės Telia ar Tele2 internetą.
Saskaita gaunu pilna kad apsimoketau o gryzus interneto nebuna. Paskambinus pasiteirauti kodel nera? Kodel turiu pilna saskaita moketi? Atsakymas buna Kad rasykit nusiskundimus ir panasiai. Neapsigaukit ir rinkites kita interneta tik ne Mezona

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...

Ispanija suteikė malonę devyniems už Katalonijos atsiskyrimą kovojusiems nuteistiesiems 06-22 16:44
Ispanija antradienį suteikė malonę devyniems Katalonijos lyderiams, nuteistiems už šio regiono mėginimą 2017 metais užsitikrinti nepriklausomybę.
A. Bagdonas. Socialinis verslas – ekonomikos augimo galimybė
A. Bagdonas. Socialinis verslas – ekonomikos augimo galimybė 06-22 16:29
Šiandien socialinis verslas įgauna vis didesnę prasmę – tai yra didelė socialinės ekonomikos dalis, kuri tampa svarbiu Europos Sąjungos (ES) ekonomikos ramsčiu. Tačiau Lietuvoje socialinio verslo...
Šiaurės Airijos junionistų partijos DUP lyderiu paskirtas Jeffrey Donaldsonas
Šiaurės Airijos junionistų partijos DUP lyderiu paskirtas Jeffrey Donaldsonas 06-22 15:58
Šiaurės Airijos valdančiosios Demokratinės junionistų partijos (DUP) lyderiu antradienį buvo paskirtas Jeffrey Donaldsonas. Po "Brexit" regione politinė situacija išlieka įtempta ir nestabili.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

American Express 164,90 +4,25%