Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos radijo ir televizijos centras

Atsiliepimai apie Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

MEZON

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos radijo ir televizijos centras, AB

Blogiausias internetas Lietuvoje
2019-03-19 10:43:17 IP 193.219.48.237
Interneto greitis tragiškas, net ir gyvenant vidury miesto. Dažnai stringa, dingsta ryšys. Toli gražu nuo tos interneto spartos, kokia buvo žadėta sutartyje. Požiūris į klientus - apgailėtinas, jokių realių sprendimų nepasiūlo, į užklausas ilgai neatsako. Linkiu niekam neturėti reikalų su Mezon!
Mano mezon greitis..... negaliu net krepsinio paziureti internetu.... ir dar pusantru metu kenteti kol sutartis baigsis.........
Gyvenu mieste, bet interneto greitis labai mažas ir niekam tai neįdomu...
Užregistravus gedimą, vadybininkas paskambinęs liepia pačiam pasikeisti modemo nustatymus. Kai niekas neįvyksta, tada pasako, kad taip turi būti.
Paskutinį kartą užregistravus gedimą vadybininkas paskambino už 11 dienų.
Nuvykus į biurą, vadybininkė pasakė, kad paskambins, bet iki šios dienos nesulaukiu skambučio.
Nesenai susidūrėme su problema dėl MEZON sąskaitų ir teko apsilankyti Šiaulių Akropolio padalinyje. Tuo metu dirbo Vaiva, kuri aptarnavo profesionaliai. Į visus užduotus klausimus atsakė maloniai ir plačiai.
laba diena pas mane viskao super dirba jau 5 metai
Blogas aptarnavimas
2019-02-05 16:36:18 IP 86.38.207.75
Blogas aptarnavimas 2019-01-30 21:21:29
Atsirado sutrikimu del mezon interneto. Pasiskambinus i aptarnavimo skyriu, pasake pasidomes ir perskambins. Po 2 dienu nesulaukus skambucio, pasiskambinau pats vel. Operatore pasake, kad meistrams visi nusiskundimai perduoti ir jie per 3 dienas turi patikrinti iranga, ir 3 dienu begyje nuo gedimo uzregistravimo viska isspresti. Praejo jau 7 dienos, gedimas nepasalintas, o su manim taip dar niekas ir nesusisieke. Nepasirasinekite su sia imone jokiu sutarciu, nes jiem klientai paskutineje vietoje.
Na ka, praejo jau 2 savaites, ir sutrikimai nedingo. Ir su manim taip nieks ir nesusisieke. O zadejo per 3 darbo dienas patikrinti ir susisiekti..
Blogas aptarnavimas
2019-01-30 21:21:29 IP 88.223.48.75
Siaubas, o ne firma. Kaip galima taip elgtis su žmonemis? Bute 2 mezonus. Aišku, kad nespecaliai, bet taip išejo. Dabar turim mokėt už 2, o nauduotis 1. Absurdiška situacija. Rašiau, prašiau, kad viena sutarti butu galima atsisakyt, nors laikinai iki vieno galiojimo termino!!!Man nera žodžiu!!! Koks dabar sunkus gyvenimas. Šitoj firmoj 10 eu aišku ne pinigai!!! O man pinigai. Ir kodel turiu mokėt už vėja??????????????????????
Uzsakem namu inerneta, metus veike idealiai, po metu vuskas sugedo, viskas stringa neimanoma nauduotis, eigu ne sustvarkis, reikes atsisakit
Šūdinesnio interneto nesu turėjęs. Neverta kreiptis dėl prasto ryšio, nes atsakys, kad viskas yra gerai, pagrindinė rekomendacija: "bandykite pakeisti routerio vietą". Internetas toks lėtas, kad ne jų pačių internetinės savitarnos puslapį krauna kelias minutes. Apgailėtina.
As nemoku nupasakoti zodziais koks cia s. gabalas. i problemas, skundus isvis niekas nereguoja. interneto sutarti nutraukti bandau 3men laiko kol viskas nuejo iki valdzios (kuri sake paskambins kita savaite, bet nepaskambina kuris laikas). skustis del interneto pradejau puse metu atgal. Ka jie man pasako atvykite pakeisime iranga, 2 kartus keite iranga, vel skambinejau ir skundziausi del interneto, sako atvykite pakeisime kortele nesiojamo interneto, niekas deja nepadejo. tada gudruoliai negi pripazins, kad ju internetas yra s. gabalas ir visi akmenys i mano darza :DD TOP PUNKTAI KO NEGALIMA DARYTI, IR DEL KO JUS NETURESITE INTERNETO. 1 negalite keisti gyvenamosios vietos, darbovietes, kai uzsisakote interneta nurodote savo gyvenamaji adresa, internetas turi veikti tik jusu gyvenamojoje vietoje, nesvarbu, kad modemas yra nesiojamas. 2 kaltos interneto bangos :DDD ne i ta puse spinduliuoja, jos 360lapsniu kampu neveikia, nors, kad tureciau interneta tu bangu niekas nepasukiojo :D 3. Sako gal jus ne viena naudojates internetu, (gal kaikas daugiau yra prisijunge prie mano modemo) pasakiau, kad kas jungsis prie jo daugiau jeigu blt to interneto nera :DD nors reklamoje savo raso kiek jau irenginiu begali prisijungti... MELAS. 4. JEIGU NORI NUTRAUKTI SUTARTI susimokek pinigus uz visus likusius menesius. As jiems aiskinu sakau to interneto neturejau, neturiu ir, kad neturesiu jo man dar uz ji kas menesi po 10eur moketi ? sako taip iseina :DD toks pasityciojimas, kad zodziu nera. dave dar patarima ant kito zmogaus vardo perrasyti modemo sutarti, kokiam zmogui toki suda kisti galeciau ? kas ims toki ?! 5.Pažangus WiFi trukdžių pašalinimo algoritmas. KOKS b**t TRUKDZIU PASALINIMAS ! PUSE METU NIEKAS NIEKO NEDARO. valdziai paciai viskas px, kai bobos valdzioje taip ir buna :DD skambinau sakau atvaziuokit, ziurekit, indzinierius atsiuskit, aiskinkites kas per problema, kad nera interneto. per kompiuteri pasijungia adresa iveda kokion ten siknon, sako mes matome pas jus pats geriausias internetas, zviegiau rekiau klykiau, kad atvaziuotu visa valdzia ir ziuretu koks geras internetas, vel tylu niekas nieko nedaro. vel skambinu skustis, viska nuo a iki z pasakiau, sako o dar skundziates kuom nors ? tarsi viska ka pasakiau cia px yra, kuo daugiau skustis galima b**t kai interneto nera :D klausia ar dar kokiu nusiskundimu turiu ir viso gero :DD IESKAU DAUGIAU ZMONIU KURIE NORETU MEZON PADUOTI I TEISMA. Tu kurie moka pinigus uz interneta jo neturi ir valdzia ilga laika nieko nedaro ! Mano tel numeris 862406293
Jeigu norit kiekviena diena liet nervus del neveikiancio intiko, kreipkites butent i Mezon. Neavarbu kad eai uzsisakes greitesnes spartos interneta, bet jeigu veikia bent ant minimumo, reiskia salygas vykdo, viskas ok, bedos sprest nereikia. Visus zmones atkalbinejam nuo situ vagylku, kad nenukentetu kaip mes. Laukiam nesulaukiam sutarties baigimosi, kitaip jau seniai nebesinaudotume netikusia paslauga.
Prastesnio Interneto nesu turejas, , Niekam nerekomenduoju, , kuo greiciau nuo tokiu a******u begti i sona... Kai parduoti paslauga tai prisneka visokiu nesamoniu, o kai tvarkyti gedimus tai niekas nieko nedaro, Indzineriu issilavinimas darzelio lygio, , Ko paklausi vienintelis tsakymas yra NEZINAU, , , , , , , , , susikti a*******i
Didesnio šūdo nėra Lietuvoje. Klaipėdoje interneto sparta, 0.8Mbps, o moku už 30Mbps
Buvo vykdita apklausa internetu, pasakiau savo nusiskundimus, buvo sureguota, istaisytos klaidos. Aciu kad atsizvelget i kliento pastabas, ir istaisot klaidas. Rekomenduoju mezon.
Karolina 2018-10-10 12:55:16
niekam nerekomenduoju. turiu paimusi nesiojama modema, kad jis mazam miestelyje netraukia, tai dar suprantu, bet kai moki pinigus ir vidury PANEVEZIO nera interneto (darbo vietoje)... moku pinigus, o interneta papildomai telefonu reikia uzsisakineti, laukiu nesulaukiu kada uz sita s. nebereikes pinigu moketi...
Prašau kreiptis bendruoju tel. nr 852161616, ir registruoti gedimą.
Jau geriau jokio interneti, nei mezonas! Antra savaite YPATINGAI stringantis internetas vakarais padejo apsispresti, kad jokiu pratesimu nebedarysiu.
Pries pusantru metu tapau mezon klientu.po puses metu naudojimo supratau kad nebereikalingas jis man tai nesinaudojau bet mokejau uz interneta nes lietuvoj retai bunu.puse metu mokejau.grizes i Lietuva atsisakiau paslaugu.kadangi dezute pameciau teko uzmok. Uz modema 70 euru.paprasiau israsiti poperiu kad galeciau sumok.pasake po menesio ateis papirgalis.po menesio taip ir ne atejo.isvaziavau dirbt.3 men.buvo tila betpo 3 menesiu paaiskejo kad mano duome is perduoti kazkokiaj kollektoriu uab.skambinau mezon pasake mes saskaitas siuntem.kur jie siunte nezinau.ar siunte isvis.bet turiu dabar sumoket ne 77 eurus o 90.gera sistema sugalvuota, tad manau teks per teisma sprest ta klausima.ten ir suzinosiu kaip je siunte, ar tesiog lauke kol skola padides.
Dar tokio požiūrio î klientą nemačiau: internetą išjungė, nieko neinformavo ir toliau visai nesikalba penktą dieną. Gal jie galvoja, kad tarybų valdžią grįžo ar Šiaurės Korėjoje gyvena???
Jei 5 paras palikti savo klientą be interneto yra normalu, tai mezonas normaliai dirba :)) o jei iš tikrųjų tai labai dažnai susiduriama su intrrneto trukdžiais, dingimais, lėtumu. Dar keisčiau, kai užregistruoji gedimą, skambini antrą kartą, praneša, kad indžinieriai susisieks, sutvarkys, bet kaip niekas nejuda taip nejuda.....
Sveiki. MEZON internetu naudojuos Leipalingyje (Druskininkų sav.) jau visus metus. Viskas veikia tinkamai. Interneto sparta duomenų gavimui yra puiki ir atitinka visus sutartyj numatytus paramėtrus. Taigi su duomenų gavimu - viskas yra gerai. Kai reikia ką nors išsiųsti man, tada tikra bėda, nes duomenų atidavimo sparta labai menka. Sutartyj numatyta iki 3 Mbit/s. Realiai dažnai nesiekia 2 Mbit/s.Taigi norint siųsti didesnį duomenų kiekį, tenka palaukti. Teko ir į klientų saloną užeiti. Dėl modemo gedimo. (Sprogo ir sudegė modem baterija. Sudegė ta tikrąja žodžio prasme) Artimiausias salonas yra Alytuje. Mergina viską išklausė, patarė kaip išaugoti baterją. Sugedusį modemą pakeitė nauju. Papildomai už tai mokėti nereikėjo. Dėl kokybės ir interneto spartos kitose vietovėse negaliu nieko rašyti, neteko naudotis bent jau ilgesnį laiką. Gaila, kad MEZON neveikia užmiestyje. Ne tik silpnas signalas įtakoja interneto spartai. Storos namo sienos ir trikdžiai. Paslaugų kokybė yra gera. Ačiū!
Šiaip Mezonu visada būdavau patenkintas. Internetas niekada nedingdavo (per kokius 6 metus dingo gal 3 kartus, bet ir tai po poros valandų atsirasdavo). Dabar pratęsėme sutartį ir jei jau biški koks vėjas pakyla ar lynoti lauke pradeda - dingsta ryšys. Modemas liko tas pats, tik planas pasikeitė ir prasidėjo nesąmonės. Labai apmaudu, kad suprastėjo interneto kokybė. Negana to, ilgalaikiams klientams nėra jokių papildomų nuolaidų/akcijų. Sakyčiau, kad reikėtų atkreipti dėmesį į tai.
Pats SUDINIAUSIAS 4g pasiekiamumas lietuvoje, net neisivaizdavau kad gyvenant 21 a imanoma turet toki sudina pasiekiamuma. 4G nesiojamas modemas tiesiog PAGAILETINAS ;) Lyginant su telia, tele2 ar bite visi rodo 4G rysi taciau Mezon modemas Apgailetinai sudinai traukia. Antra kart jusu tikrai nesirinkciau
Labai didelė padėka Kaune, Vaižganto gatvėje dirbančiai Inetai R. Labai patiko nuoširdus ir draugiškas bendravimas, paaiškinimas, kantrybė, paslaugumas, darbuotojos lojalumas įmonei, klientų prisiminimas, operatyvus rūpestis ir pagalba ir visuomet lankstūs ir draugiški sprendimai lojaliems klientams. Džiugina tai, kad turime pastovią savo vadybininkę. (Kitose įmonėse "ale asmeninės" vadybininkės keičiasi kas 3 mėnesius, ir radusios skambutį tikrai neperskambina. O Mezone tvarka tikrai yra. O aš tvarką labai mėgstu. :)
Mezon paslaugomis naudojamės tik didžiuosiuose miestuose, su dideliais failais nedirbame, žaidimų su darbo kompiuteriu nežaidžiame - tad įrenginiai stacionarūs, ir kokybė tikrai tenkina, kaina priimtina, o aptarnavimas džiugina. Mezon paslaugomis naudojamės jau nuo 2010 metų ir megabaitų neskaičiuojame. Ir per visus aštuonis metu buvo tik viena diena, kurios metu kelias trumpas valandėles nebuvo interneto. :)
Niekam nerekomenduoju tokio "interneto" rysys jau savaite kaip dingineja reguliariai... skambink neskambimes naudos nulis.. i el pasta parasisu atraso jog per 3 dienas bus susisiekta....."susisiekia".... parasius dar kart raso jog buvau informuotas jog problema sutvarkyta...tada po 5el laisko internetas atsiranda max pusvalandziui..ir vel dingsta..ir taip pastoviai.....zodziu geriau jokio interneto nei toks sh.... oficiali a******u kontora...
Mezono paslaugomis pasibaisėjusi.
2018-07-26 10:54:45 IP 90.131.42.191
Baisi interneto ir televizijos kokybe, kiekviena mėnesį po penkis kartus mažiausiai dingsta rišys, buvo praneša kad neveikia, gedimus pradeda tvarkytų trečia darbo diena, po nusiskundimo, tai tas 3 dienas gyveni iš be televizijos ir be interneto nežinau už ką mokame turbut už paslauga kuriomis negalime naudotis. Nerekomenduoju niekam.
Turiu pasakyti, kad aptarnavimo kokybe apgailetina.Gali nuo ryto skambineti, niekas net nesiteikia spresti tavo problemos del interneto gedimo.Mergaite priima skabucius del problemos ir tuo viskas pasibaigia.Susidaro toks vaizdas, kad imoneje yra tik vienas gedimu meistras, kuris amzinai nespeja.Niekada nera interneto greicio, kuris nurodytas sutartyje.
Labai prastas internetas ir jokiu adekvaciu sprendimu.
Romas 2018-01-31 18:49:28
Mezon tai tiekėjas nesilaikantis sutarties-per tris mėnesius, kiek naudojuos šiuo internetu nebuvo nei vienos dienos, kad internetas veiktu sutartyje numatytu greičiu.. Jai nepagerės tai visiems pasakysiu, kad tai nepatikimiausios tiekėjas, o pats bandysiu nutraukti sutartį nes Mezon nesilaiko sutarties.
Zinokit as su jumis sutinku man turi veikti ant 20 mb o veike ant 9-10-11 tamp tarpe baisus internetas negaliu noriu sutarti nutraukti irg
Labai norime padėkoti Panevėžio RYO klientų aptarnavimo skyriaus vadybininkui Laurynui Rameliui už puikų aptarnavimą, ypač gerai išspręstą problemą ir iki galo atliktą darbą. Laurynas ne tik surado klientui tinkantį interneto ir išmaniosios televizijos derinį tiek kokybės, tiek kainos prasme, bet atvežė įrangą į namus ir patikrino, ar viskas veikia. Esame labai dėkingi.
Labai noriu padėkoti Panevėžio Ryo klientu aptarnavimo vadybininkui Laurynui Kelpšai už labai greitai ir profesionaliai išsprestą problemą. Esu labai patenkinta Mezon klientų aptarnavimu. internetu irgi nesiskundžiu, reti sutrikimai.
Apgailėtina kompanija ir paslaugų kokybė. Interneto nebūna po kelias dienas. Kažkada buvo vienitelis pasirinkimas norint interneto užmiestyje. O dabar? Atsirado daugiau bendrovių siūlančių belaidį internetą, kad ir mobilaus ryšio operatoriai turi jau ką pasiūlyt užmiestyje. Pasibaisėtina, kad privačios kompanijos sugeba pasiūlyt dvigubai pigesnį ir stabilesnį internetą arba suteikia kelis kart daugiau greičio nei valstybinė įmonė. Skaitosi "valdiška" įstaiga, tai dzin ant kokybės ir klientų.
Praeitą savaitę informavau jus dėl nešvarios kameros.Kodėl nesiimate jokių veiksmų? O pažadas iš jūsų pusės buvo.Pagarbiai Česlovas.
Jūratė Ramaškaitė UAB LitaHorti
2018-04-23 17:36:36 IP 5.20.139.126
Noriu padėkoti p.Marijai ir visam maloniam, labai paslaugiam, profesonaliam TV bokšto, bei restorano "Paukščių takas" kolektyvui už gerą emociją, kurią verslo renginio svečiai ir mes - renginio organizatoriai patyrėme. Esate išskirtinė vieta į kurią norisi sugrįžti. Sėkmingų Jums darbų ir gausių svečių ypatingoje Vilniui ir Lietuvai vietoje.
Ačiū Jums, kad esate ir malonia emocija dalinatės su mumis.

Nuoširdžiai

Jūratė Ramaškaitė
Direktorė
UAB LitaHorti
Esu pakeitęs ne vieną ir ne du operatorius, tad turiu su kuo palyginti. Ir naudojuosi Mezonu ne vienerius metus. Mezonas absoliučiai patikima ir rimta firma. Ryšio sutrikimų pasitaiko, bet labai retai ir tie trumpi. Įranga niekada negedo, kainos nedidelės, greičiai atitinka deklaruotinus. Tiesa, gyvenu nedideliame mieste, tad kokia situacija dėl greičio didmiesčiuose pasakyti negaliu, bet ten kur daugiau vartotojų ir aukštų namų, teoriškai gali būti problemų. Ir aptarnavimas labai patiko. Kai jie perėjo iš WiMax į LTE, naują modemą atsiuntė veltui. Norint pratęsti sutartį ar pasikeisti planą (bet jau į didesnį), nereikia net iš namų išeiti. Viską sutvarko per kelias minutes telefonu, o vėliau per kurjerius atveža sutartį. Tokie patogumai tikrai bent jau man labai vertingi. Tad linkiu jiems nesugesti ir dirbti taip toliau:)
Kas vyksta. Uzsakem spartesni interneta mokam daugiau o jis pasidare letesnis! Gal privalote laikytis savo isipareigojimu? Ar pas jus zmoniu apgaule? Manau reiketu jeskoti kitu opieratoriu!!!!
Pats praščiausias interneto tiekėjas kokį teko matyti. Sutarties sąlygų nesilaiko, nepasiekia net pusės deklaruojamo interneto greičio, pažada susisiekti nesugeba padaryti ne to. Manau artimiausiu metu, pakankamas žmonių skaičius apie tai bus informuotas.
Interneto ryšys dažnai būna nekokybiškas. Kartais jis nutrūksta penktadienį. Paskambinus man aiškina, kad remontuoja tris darbo dienas. Išvada : gyvenk savaitę be interneto. Darbas internetu, dėl ryšio nebuvimo patiriu nuostolius. Norėjau nutraukti sutartį, tai grasina, kad reikės mokėti už tai, kad ją nutraukiu. O kas man man sumokės tai ką aš prarandu ? Baigiasi sutartis, paskambino vadybininkas ir pradėjo "plauti smegenis" apie greičio padidinimą arba kainos sumažinimą. Tačiau, kai pasiūliau pakeisti sutartį (šalinti gedimus ne per tris darbo dienas, o per tris valandas), tai nelabai nori. Aiškina, kad savaitgaliais nedirba. Kita vertus siūliau sutartį pasirašyti tik trims mėnesiams, tai irgi negerai (nori metams). Šiuo metu ieškau alternatyvos.
Gyvenam Kėdainiuose, prieš mezon interneta turėjom patį pigiausią ir lėčiausią internetą šiame mieste, tačiau net ir lėčiausias internetas buvo daug greitesnis. Iš informacijos centro girdime tik vieną, Jūs gyvenate kažkokioje duobėje... na taip 5 aukštas vidury miesto tikrai yra “duobė”. Turiu įrašą, bandėm pažiūrėti filmą, prieš 23 val nakties, kai dauguma miega internetas veikia taip, kad 12 min filmo atkarpą žiūrime apie pusvalandį ir čia jau pekrovus iš naujo. Ką kalbėti apie didelių failų siuntimą, jei noriu 1 gb failą išsiųsti, tai man reikia maždaug valandos tam ir aišku tuo metu geriau interneto prie jokio kito įrenginio nejungti. Nuo to laiko, kai pasirašėm sutartį su šiais tiekėjais - jaučiamės persikėlę mažiausiai 20 metų atgal. Kam teikti paslaugą, jei jos negali teikti kokybiškai?! Gaila neleido video prikabinti, tuomet labai gerai matytųsi, kaip stringa vaizdas. Dabar 21 amžius, kiekvienuose namuose yra mažiausiai po 5 įrenginius, o jie įsivaizduoja, kad žmogus mokėdamas virš 10 e turėtų jungtis tiesiai prie modemo ir naudoti viename įrenginyje, tuomet internetas veiks puikiai. O televizijai ir ipad’ui panašu jog reikia papildomą internetą užsisakyti.
Esu patenkintas Mezon paslaugomis, nors naudojuosi ne nuosekliai, o tik, kai reikia. Man patinka, kad jų klientų aptarnavimo personalas yra iš esmės techniškai raštingas. Galima teirautis, kokiais dažniais veiks jų įranga, su kokiais kitais 4G paslaugų tiekėjais bus suderinama, visada pajudėjus į kitą vietą gaunu informaciją apie arčiausią anteną, kad žinočiau, kaip išstatyti savo įrangą. Be to, jaučiuosi patikimai pirkdamas iš LRTC, nes žinau, kad jie turi neblogą infrastruktūrą ir neperkrauna jos, kaip kiti 4G tiekėjai.

Esu nepatenkintas Mezon kainomis. Paprastumo vardan, norėčiau nebepirkti paslaugų iš savo dabartinio ISP ir tiesiog pereiti į Mezon. Nereiktų aktyvuoti kaskart kortelės iš naujo, kai kur nors išvykstu porai dienų. Nereiktų pasirašyti ir nutraukinėti sutarčių tam. Bet kaina už spartą yra tiesiog labai prasta. Telia šio komentaro rašymo metu siūlo apie 150mbps realią spartą už €20/mėn. Mezon už 100mbps planą norėtų €70/mėn, nors galima tai laikyti ir realia sparta - jie visada įgyvendina. Tinklo aprėptis taip pat tikrai kainų skirtumo nepateisina.

Esu pasiruošęs už €20 nupirkti 100 ar 75mbps. Kitaip, negaliu tapti klientu. Per daug neracionalu.
Apie šią įmonę galiu pasisakyti tik neigiamai. Nors prieš pasirinkdama Mezon internetą daug domėjausi, tačiau nesu girdėjusi tokių dalykų, kokius teko patirti per 2 metų terminuotos sutarties laikotarpį. Visų pirma, jis veikė nereguliariai, lėtai (bet čia visų portatyvinių internetų problema). Po sutarties 1 metų įsigijau stacionarų internetą (kitos įmonės) ir šito norėjau atsisakyti. kadangi buvo terminuota sutartis, bauda už nutraukimą buvo didesnė nei likusio laikotarpio apmokėjimas, tad sutartį tęsiau. Kadangi internetu nesinaudojau, mokėdavau už du mėnesius vienu kartu. Mezon interneto maršrutizatorių iš karto atidaviau į saloną, ir užregistravo grąžinimą. Pasibaigus sutarčiai paskambinau į įmonę, kad būtų nutraukta sutartis: konsultantė 10 min. siūlė įvairiausius variantus, kol išsiaiškino, kad noriu nutraukti sutartį. Ir štai 2018 m. sausio 5 d. gaunu anstolių laišką, kad turiu sumokėti, antraip kreipsis į teismą (nors sutarties laikotarpiu esu pavėlavus mokėti ilgiau nei 5 d.). šie visi įvykiai, paskatino daugiau nebesirinkti šios įmonės paslaugų ir nerekomenduoti kitiems. Nes šios įmonės politika visiškai nelanksti ir sustabarėjusi, į klientą nekreipiamas dėmesys.
Lieka tik apgailestauti kad sudariau sutarti su mezonu.
Paskaiciau atsiliepimus, nustebau!
As naudoju daug metu, taciau galiu mineti tik geru zodziu. Teikiamos paslaugos yra geros ir nusiskundimu neturiu!
Linkiu MEZON kolektyvui puikiu ir darbingu ateinanciu metu!!!
Gaila kad bendrabūtyje nrgaliu įsivesti normalaus interneto, todėl naudoju mezon, šlykščiausias greitis, jaučiu pats lieviausias internetas
Nusivylusi Mezon kliente 2017-11-08 13:09:02
Sveiki melieji. BUKITE ATSARGUS.Neapsigaukite su siuo tekeju, o geriau jo visai nesirinkite, nes galite labai nudegti kaip as nudegiau. Esu Mezon kliente nuo 2012 metu, kas du metus tesdavau sutarti. Internetu naudojausi Vilniuje. Risys buvo labai prastas, kartais nebudavo interneto savite ir daugiau, greitis labai letas, jei prijungi 2 irenginius, tai gali i parduotuve suvaikscioti kol puslapis atsidarys. KATASTROFA. Persikrausciau is Vilniaus centro i kita vieta, kur Mezono internetas visai netraukia. Nesinaudoju juo jau 6 menesius, tik kas menesi moku 9, 90 eur ne uz ka. Kreipiausi i Mezon kad noriu nutraukti sutarti, kad nereiketu moketi uz paslauga, kuria jie man teikti nesugeba del techniniu galimybiu nebuvimo. Tai jie man atrase, kad jie gali nutraukti sutarti po menesio nuo mano prasymo dienos, bet uz visa ta laika (o tai 13 menesiu) jie man paskaiciuos netesybas po 12 euru per menesi iki terminuotos sutarties pabaigos, nutraukus ja anksciau termino. Kaip jums...? Jiems nesvarbu kad internetas netraukia ir as jo naudotis paprasciausiai neturiu galimybes ne del savo, o del Mezon kaltes, jie visvien man skaiciuos netesybas. Siuliau iranga grazinti, nes kam ji man reikalinga, jei jie interneto man teikti nesugeba....BUKITE ATSARGUS
Kopijuoju Mezon atsakyma del sutarties nutraukimo:
Atsakydami į Jūsų 2017-10-30 kreipimąsi dėl MEZON LTE paslaugų sutarties Nr.......... (toliau - Sutartis) nutraukimo primename, kad 2016-12-29 Jūs su AB Lietuvos radijo ir televizijos centru (toliau - Telecentras) sudarydamas MEZON paslaugų Sutartį patvirtinote, jog susipažinote su visomis Sutarties galiojimo, jos nutraukimo, įrangos įsigijimo bei mokesčių skaičiavimo sąlygomis bei įsipareigojote naudotis 24 mėnesius, t.y. iki 2018-12-29.
Primename, kad Telecentro teikiama mobiliojo ryšio paslauga galima naudotis ten, kur veikia LTE bazinės stotys bei Telecentras neįsipareigoja teikti MEZON paslaugų visoje Lietuvoje. Atkreipiame dėmesį, kad pagal Sutarties sąlygas reali duomenų perdavimo ir priėmimo sparta Telecentro tinkle priklauso nuo paslaugų gavėjo naudojamo galinio įrenginio ir tinklo apkrovimo būklės konkrečioje vietoje ir konkrečiu laiku, nuo vietovės, kurioje naudojamasi paslaugomis.
Atsakydami į Jūsų klausimą dėl Sutarties nutraukimo primename, kad terminuota Sutartis nutraukiama po 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo prašymo gavimo dienos. Nutraukus Jūsų terminuotą Sutartį anksčiau jos numatyto Minimalaus naudojimosi paslaugomis termino 2017-11-28, pagal Sutarties Bendrųjų sąlygų 11.4 punktą būtų paskaičiuotos 150, 56 EUR netesybos, t.y. po 11, 58 EUR dydžio netesybos už kiekvieną likusį Minimalaus naudojimosi Paslaugomis laikotarpio mėnesį. Nutraukus sutartį interneto prieigos įranga Huawei B315s-936 LTE CPE lieka Jums nuosavybės teise.
Remiantis aukščiau pateikta informacija nutraukti Sutarties netaikant Sutarties Bendrosiose sąlygose numatytų netesybų nėra pagrindo.
Susiduriau su lygiai tokia pat situacija! Tikrai niekam nerekomenduoju! Košmaras!! Moki už orą!!! Taip neprofesionalu ir nekokybiška!!!
Nusivylusi Mezon kliente
2017-11-08 13:09:02 IP 213.164.104.154
Kopijuoju Mezon atsakyma del sutarties nutraukimo:
Labai blogas aptarnavimas.Internetinis ryšys yra nutraukiamas ir klientas yra paliekanas nežinioje su melagingais pažadais kad viską greit sutvarkys.Interneto nebuna paromis.Nakti pastoviai atjunginėja.Rašyta ne viena pretenzija.Nerekomenduoju šio paslaugų tiekėjo nors turėjau pas juos žemą kainą tačiau per juos patyriau daug daugiau nuostolių.Jei dirbate online ŠIS TIEKĖJAS NEPATIKIMAS.
ne "mažiausiai", o "iki"
2017-11-02 16:36:37 IP 5.20.177.210
aivaras 2017-10-28 21:15:03
sveiki, su greiciais tai ziauru. 2017.10.28d 21.00val greitis vos 1.7mbps kur pagal sutarti ne maziau 20mbps, uz ka mokam pinigus jei kokybes nera visiskai. taip tuoj bus sakoma kad piko metas bet kodel vidury sawaites eina normaliai iki 20mbps.???? o dar ir nekazkoks uzkampis pats radviliskis. teks ieskoti alternatyvos
Pas visus tiekėjus (visus iki vieno be jokių išimčių) greitis yra "iki", o ne "nuo", siūlau perskaityt sutartį iš naujo, čia tik pastebėjimas, o šiaip reikia registruot gedimą ir patikrins kur problema. :)

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas 03-20 17:50
Pramogai skirtų vidaus vandens transporto priemonių naudojimas tampa paprastesnis, praneša Susisiekimo ministerija, kurios siūlymams trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 110,00 -2,76%