Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos kelių policijos tarnyba

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos kelių policijos tarnyba

Atsiliepimai apie Lietuvos kelių policijos tarnyba

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos kelių policijos tarnyba

Superiniai keliu policininkai. Virsijau greiti pakruojo rajone kaltas sustojau atbega du policininkai mosikuodami radaru 86 km /h ok sutinku isejo rasyti protokolo, neprisistate nezinau kas tokie is kur, laukiu, ateina vienas su protokolu prasau prisistatyti juokinga jam, klausiu gal is darbo biržos, ne sako is Pakruojo, nu žodžiu i*****i pasirasiau ir namo
Sveiki. Galit padaryti koki reida ar ka nors prie Vilnius pelesos g. 35 yra perejimas neruguliuojamas. Zenklas yra 40 greicio vazevimas, masinos lekia pro ten nezinia ant kiek. Eidama su vaiku per perejimas bijai kad nenudauztu tai yra nenormalu zinokit. Kiekviena ryta ir vakara gas pats. AR galite ka nors padaryti??????
Balandzio 21 diena, 15:40 valstybiniu numeriu JDG 103 7 serijos juodas BMW (F01) izuliai elgesi Gelezinio vilko ir Oslo gatvese. Nepraleidus BMW, kai sis kirto istiesine linija pirmai sukes is gelezinio vilko i pietario gatve ir grizes atgal i gelezinio vilko gatve pavojingo manevro deka, pradejo kelti sumaisti. Vairuotojas pradejo "tailgate", spaude mane prisiartindamas prie mano automobilio nugaros, tada aplenke ir pradejo tycia stabdyti savo transporto priemone, nenaudojo jokiu posukiu signalu. Galiausiai priartejus zieda issirikiavo priesais mane, pradejo rodyti ivairius gestus ir prisiartino su savo automobilio sonu prie mano automobilio sono vos nesubraizydamas abieju automobiliu. Taip tesiasi geras 5 minutes kol musu keliai issiskyre - jis nuvaziavo gariunu link. Jei pamatysite si vairuotoja prasau bukite budrus, nes jis gali kersyti, jei neleisi jam kirsti istiesine linija ir lauzyti taisykles.
Valst nr ggc645 sukėlė avarinę situacija. Vienas keleivių iššoko į antrąją kelio juostą. Vilnius kaunas ties žiežmariais. Laikas 18.30 data 04.22. Buvo įtarymų kad jis neblaivus. Man pavyko išvengti susidūrimo ir su juo ir su krovininių automobiliu.

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%