Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos kelių policijos tarnyba

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos kelių policijos tarnyba

Atsiliepimai apie Lietuvos kelių policijos tarnyba

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos kelių policijos tarnyba

Norime labai padėkoti vienam iš ekipažų kurie suteikė visapusišką pagalbą susidūrus su mašinos gedimu prie Jašiūnų Balinskio dvaro per Joninių šventė, tik jų dėka pavyko susitvarkyti problemas ir saugiai išvažiuoti namo. Dėkojame už tokį atsidavimą savo darbui.
Šilutės policija yra nemandagus. Atvažiavę tik pasišaipo iš situacijos kovo 20 dienos 10:00. Sujungus pagalbos linija su Šilutės policija jie tik gali nemandagiai šaukti per rageli ir numesti ji jai zmogus prašosi pagalbos. Jiems reiketu ismokti kaip reikia elgtis policininko darba dirbant, nes tokie policininkai geda daro net senam zmogui atvažiavę šaiposi is jo. Jie reguoja tada kai negyva randa zmogu.
Remigijus Drungilas
2021-03-26 21:06:28 IP 27p49nuh
Siandien nubaude kirtus zenkla 312.pagal kuri galiu vaziout namo.surase ne keliu policijos pareigunas.baude ne visus kitus liepe apsisukti.o man pravaxiavus zenkla bauda kurios teko laukti 45 minutes.tuo tarpu pravaziavo gal 10 auto.ir nebuvo baudziami.arba pasiulita apsisukti.o paklausius kaip gryst namo jokio komentaro bauda.ir pareigunui labai drebejo rankos.kodel baudos ne visiem.as nesu daznai pazeidziantis.gal per 5 metus turiu pora smulkiu nuobaudu.ar as isrinktasis ar kaip vienem galima man ne
Su išnuomuotu automobiliu viršijau greitį, gavau šaukima atvykti į policijos poskirį, Lietuvoje negyvenu, skambinau konsultacijon, atsiliepe labai maloni mergina (moteris) per visa diena kalbėjom 3 kartus nes niekaip nepavyko sunungti su mano bylos tyrėja, galiausiai 3 kartas buvo sekmingas, tyrėja viska maloniai paaiškino pasirodo man nereikia mesti visu darbu, ir vykti prisistatyti, nepaisant to fakto kad prisiskambinau tik po pusės dienos, maloni konsultantė Veronika ar Valerija (nepamenu vardo) tai ištaisė, ačiū tyrėjai Indrei už gera darba ir paaiškinimus.
2020 02 06 d.buvo gautas pranešimas iš Valstybinės mokesčių inspekcijos apie KET pažeidimą, kadangi asmuo, kuriam buvo pateiktas dokumentas pažeidimo metu buvo išvykęs, o epolicija.lt nepateikta informacijos apie pažeidusii automobilio markę ir numerius, įtarus klaidą ir gavusi asmens įgaliojimą atvykau į Klaipėdos AVPK. Peržiūrėjus man pateiktas pažeidimo nuotraukas paaiškėjo, jog nei valstybiniai numeriai nei markė nei modelis nesutampa, į protokolą buvo įrašyti tiesiog "iš oro" ištraukti automobilio ir savininko duomenis. Kompetencijos, atidumo, atsakomybės stoka.
Kultūros stoka.Į poagyvenusį žmogų kreipiasi Tu.
Veronika Vancevičiųtė iš LKTP.
Superiniai keliu policininkai. Virsijau greiti pakruojo rajone kaltas sustojau atbega du policininkai mosikuodami radaru 86 km /h ok sutinku isejo rasyti protokolo, neprisistate nezinau kas tokie is kur, laukiu, ateina vienas su protokolu prasau prisistatyti juokinga jam, klausiu gal is darbo biržos, ne sako is Pakruojo, nu žodžiu i*****i pasirasiau ir namo
Sveiki. Galit padaryti koki reida ar ka nors prie Vilnius pelesos g. 35 yra perejimas neruguliuojamas. Zenklas yra 40 greicio vazevimas, masinos lekia pro ten nezinia ant kiek. Eidama su vaiku per perejimas bijai kad nenudauztu tai yra nenormalu zinokit. Kiekviena ryta ir vakara gas pats. AR galite ka nors padaryti??????
Balandzio 21 diena, 15:40 valstybiniu numeriu JDG 103 7 serijos juodas BMW (F01) izuliai elgesi Gelezinio vilko ir Oslo gatvese. Nepraleidus BMW, kai sis kirto istiesine linija pirmai sukes is gelezinio vilko i pietario gatve ir grizes atgal i gelezinio vilko gatve pavojingo manevro deka, pradejo kelti sumaisti. Vairuotojas pradejo "tailgate", spaude mane prisiartindamas prie mano automobilio nugaros, tada aplenke ir pradejo tycia stabdyti savo transporto priemone, nenaudojo jokiu posukiu signalu. Galiausiai priartejus zieda issirikiavo priesais mane, pradejo rodyti ivairius gestus ir prisiartino su savo automobilio sonu prie mano automobilio sono vos nesubraizydamas abieju automobiliu. Taip tesiasi geras 5 minutes kol musu keliai issiskyre - jis nuvaziavo gariunu link. Jei pamatysite si vairuotoja prasau bukite budrus, nes jis gali kersyti, jei neleisi jam kirsti istiesine linija ir lauzyti taisykles.
Valst nr ggc645 sukėlė avarinę situacija. Vienas keleivių iššoko į antrąją kelio juostą. Vilnius kaunas ties žiežmariais. Laikas 18.30 data 04.22. Buvo įtarymų kad jis neblaivus. Man pavyko išvengti susidūrimo ir su juo ir su krovininių automobiliu.

Luxlex MB
Luxlex Law

Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; teisėtvarka.
Luxlex yra įmonė, orientuota į aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą teisės ir verslo srityse. Ilgametė ir įvairiapusė komandos patirtis garantuoja ne tik aukščiausio lygio paslaugų kokybę, tačiau ir visada malonų bei klientų vertinamą bendradarbiavimą. Esame maksimalistai, siekiantys geriausių rezultatų, todėl...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%