Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos kelių policijos tarnyba

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos kelių policijos tarnyba

Atsiliepimai apie Lietuvos kelių policijos tarnyba

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos kelių policijos tarnyba

2020 02 06 d.buvo gautas pranešimas iš Valstybinės mokesčių inspekcijos apie KET pažeidimą, kadangi asmuo, kuriam buvo pateiktas dokumentas pažeidimo metu buvo išvykęs, o epolicija.lt nepateikta informacijos apie pažeidusii automobilio markę ir numerius, įtarus klaidą ir gavusi asmens įgaliojimą atvykau į Klaipėdos AVPK. Peržiūrėjus man pateiktas pažeidimo nuotraukas paaiškėjo, jog nei valstybiniai numeriai nei markė nei modelis nesutampa, į protokolą buvo įrašyti tiesiog "iš oro" ištraukti automobilio ir savininko duomenis. Kompetencijos, atidumo, atsakomybės stoka.
Kultūros stoka.Į poagyvenusį žmogų kreipiasi Tu.
Veronika Vancevičiųtė iš LKTP.
Superiniai keliu policininkai. Virsijau greiti pakruojo rajone kaltas sustojau atbega du policininkai mosikuodami radaru 86 km /h ok sutinku isejo rasyti protokolo, neprisistate nezinau kas tokie is kur, laukiu, ateina vienas su protokolu prasau prisistatyti juokinga jam, klausiu gal is darbo biržos, ne sako is Pakruojo, nu žodžiu i*****i pasirasiau ir namo
Sveiki. Galit padaryti koki reida ar ka nors prie Vilnius pelesos g. 35 yra perejimas neruguliuojamas. Zenklas yra 40 greicio vazevimas, masinos lekia pro ten nezinia ant kiek. Eidama su vaiku per perejimas bijai kad nenudauztu tai yra nenormalu zinokit. Kiekviena ryta ir vakara gas pats. AR galite ka nors padaryti??????
Balandzio 21 diena, 15:40 valstybiniu numeriu JDG 103 7 serijos juodas BMW (F01) izuliai elgesi Gelezinio vilko ir Oslo gatvese. Nepraleidus BMW, kai sis kirto istiesine linija pirmai sukes is gelezinio vilko i pietario gatve ir grizes atgal i gelezinio vilko gatve pavojingo manevro deka, pradejo kelti sumaisti. Vairuotojas pradejo "tailgate", spaude mane prisiartindamas prie mano automobilio nugaros, tada aplenke ir pradejo tycia stabdyti savo transporto priemone, nenaudojo jokiu posukiu signalu. Galiausiai priartejus zieda issirikiavo priesais mane, pradejo rodyti ivairius gestus ir prisiartino su savo automobilio sonu prie mano automobilio sono vos nesubraizydamas abieju automobiliu. Taip tesiasi geras 5 minutes kol musu keliai issiskyre - jis nuvaziavo gariunu link. Jei pamatysite si vairuotoja prasau bukite budrus, nes jis gali kersyti, jei neleisi jam kirsti istiesine linija ir lauzyti taisykles.
Valst nr ggc645 sukėlė avarinę situacija. Vienas keleivių iššoko į antrąją kelio juostą. Vilnius kaunas ties žiežmariais. Laikas 18.30 data 04.22. Buvo įtarymų kad jis neblaivus. Man pavyko išvengti susidūrimo ir su juo ir su krovininių automobiliu.

Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino
Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino 07-05 18:07
Konstitucinis Teismas atsisakė nagrinėti individualų skundą dėl Vyriausybės įvestų judėjimo apribojimų karantino metu.
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%