Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos paštas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos paštas

Atsiliepimai apie Lietuvos paštas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos paštas, AB

Justinas 2020-05-13 11:57:18
Vis dar niekas nepasikeitė.. Vėl rašo jog kviečiame atsiimti siuntos... paskambinus sako jog laukite vakaro arba ateikyte rytoj. Nu blin blin. :D Tikrai jūsų programuotojai nepriima jokio sprendimo? Mano įkainiai 20 eur/valanda, užteks 30 min, dzin, už dyką padarysiu, bent jau žmonėms eilėse nereiks stovėti karantino laikotarpiu BE JOKIO REIKALO.
Vargu ar ši problema kada nors bus išspręsta. Tiek nusiskundimų, o reakcijos- jokios.
aptarnavimo kokybė siaubinga!! Kelintą kartą užsakius kurjerio paslaugą su pristatymu į namus vis kyla bėdų. Tai palieka neaišku kur siuntą, tai prie durų numeta nepraneše, tai nuveža ir palieka kitiems žmonėms kitam rajone nepasitikslinę adresų!! Nerekomenduoju!!!
Sveiki, paaiskinkite prasau kokia teisia pastininkas turi, perduoti kitam asmeniui (giminaiciui)teismo nutarti pasirasyti ir atskleisti asmenine informacija laisko turiny.niekas neprase ir nesutiko tuo labiau neindormavo kad registruotas laiskas mano vardu paklius i kitas rankas.siuo atveju manau turiu teisia rasyti policijai pareiskyma uz netinkama pastininko darba.uz atskleista asmenine indormacija, taipat manu yra atitinkam bausme.laukiu AB Lietuvos pasto valdybos paaiskinimo, telefonu.
Pasibaisėjusi 2020-05-06 11:11:27
aš esu pasibaisėjusi kurjeriais! atėjau pasiimti siuntos ir jos negaliu pasiimti, nes ponas dėlioja prekes ir tu jam nieko nepaaiškinsi, kad tau reikia pasiimti siuntą, nes matai jo darbas svarbesnis nei tavo šalimas lauke ir karantino buvimas. baisu. jau nebepirmą kartą tenka su jais susidurti ir kuo toliau, tuo labiau jie jaučiasi, kad jų darbas pats svarbiausias mūsų šalyje. o kai jiems bandai išaškinti, kad vartotojas teisus, tai jiems dzin.
Jūs visų pirma į save pažiūrėkit. Pati ponia atsirado, kuri nesugeba palaukti, kol kurjeris darbą baigs. Reikėjo už kurjerį anksčiau ateiti ir būtumėte savo siuntą pasiėmusi. Reikia baisėtis ne kurjeriais, o tokiais žmonėmis kaip jūs.
Mano siuntą, kurią turėjau gauti Fabijoniškėse nuvežė į Saltoniškių gatvės paštomatą, kai aplinkui dar bent 10 paštomatų yra, tai nusprendė įdėti ten kur mašinos nepriparkuosi, nes visų pirma mašinų pilna antra ten aikštelė su pigu.lt užtvaru. Paskambinau, paklausiau - kodėl taip padarė? - sakė nežino, pažymėjo, kad po trijų dienų siuntą nuveš atgal į Mandarino paštomatą, bet tris dienas siunta bus ten (gavau ir žinutę). Vakare nuvažiavau pasiimti siuntos (kai įmanoma į tą aikštelę įvažiuoti ir prisiparkuoti) tai paštomatas parašė, kad siuntos neturi ir man nieko ten nepalikta. Paskambinau šiandien sako: taip siunta ten yra bet reikėjo atvažiuoti iki 19 val. ir mums paskambinti tada būtume išdavę, o taip tai ne gauti neturėjote, nes darbuotoja pažymėjo, kad Jūsų siuntą pervežtų ir Jums jos neturi atiduoti. O darbuotoja ką? darbuotoja pamiršo tai Jums pasakyti už tai atsiprašome. Jie atsiprašo!!! Kada gausiu siuntą niekas nežino, turbūt tada kai tas pats atstumų nesuprantantis kurjeris perveš ją į Mandariną atgal, o kada tai bus? Neturime žalio supratimo. Ne šita kontora savo klaidų netaiso, reikės susirasti vadovą ir skambinti tiesiai.
Nebesuprantu už kokias paslaugas turiu mokėti LIetuvos paštui, nes meta siuntinius ne į tą paštomatą, kuris nurodytas, o į bet kurį kitą Vilniaus mieste. Net oficialiai giriasi, kad pristato į paštomatus 2 kilometrų atstumu. Nesuprantu, kokia tai pašto paslauga, jei nusiuntus siuntinį pensininkui jam tenka keliauti du kilometrus per miestą? Juo labiau, kai net nežino, kur tas paštomatas stovi, nes nesinaudoja internetu. Mano manymu, tai žmonių pinigų melžimas ir tuo jau seniai turėjo susirūpinti vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Per šį mėnesį jau ne pirmas toks atvejis, matyt reiks ten pačiai kreiptis, nes norėdami panaudoti visus savo paštomatus ir gauti daugiau pinigų šios įstaigos vadovai jau visiškai spjauna į vartotojus. Jei tik bus įmanoma nuo šiol niekada nesinaudosiu šios siaubingos akcinės bendrovės paslaugomis. Blogesnės turbūt nėra visoje Lietuvoje.
Kada sita debilu kontora ruosiasi atnaujinti valstybiu sarasa, kurios priima ar nepriima siuntas?
Man grazino siunta, nors uzsieny gyvenantys tvirtina, kad pastas jau ateina, o lietuvos pasto pusdurniai sena sarasa laiko.

Duomenys atnaujinti gegužės 06 d.
Visose nurodytose šalyse galimi siuntimo sutrikimai, į išskirtas valstybes tiek pašto, tiek LP EXPRESS siuntų laikinai nepriimame.
Lietuvos pašto skuriuje Vilniuje, adresu Žirmūnų g. 64 dirbanti moteris klientus aptarnauja nemandagiai, bendrauja nemandagiai, yra pasipūtusi. Reikėtų ieškotis darbuotojų, kurie vertintų savo darbą ir stengtųsi. Tokie darbuotojai kaip ši moteris skatina rinktis alternatyves bendroves siuntų išsiuntimui.
Prarado siunta, RE122560557LT su turiniu už 150 eurų, pasiūlė 37 eurų kompensacija. Nužmogėjimas, tokia įmonė turi būti uždaryta.
Dingsta siuntos, jau nusibodo. Siuntėjo puslapis rodo kad siuntos yra Lietuvoj, eina per Lietuvos paštą, bet nėra kažkokio tai kodo, pagal kurį LP gali atsekt siunta. Čia arba labai prastai dirba mano rajono skyrius, arba mano siuntas kažkas iš LP pasisavino. Bei gaila kad nebedirba LP EXPRESS pastomatai, buvo patogu, mažiau tokių nesąmonių buvo. Iš poskyrio atsiimt siunta dabar užima pora valandų. : (
Martynas Endriekus
2020-05-15 19:15:46 IP 2e7r432f
Vilniuje, Rygos g. 8 esančiame pašte buvome neaptarnauti. Atvykome 18.30 val. Paėmiau eilės lapuka ir laukiau puse valandos, o tada darbuotoja pasakė, kad dirbam iki 19.00 val. Ir nieko nebeaptarnaus, viršvalandžių nedirbs ir išvarė lauk. Tai gal galite paaiškinti, kodėl stovi aparatas su eilės lapulais iki pat 19 val. Ijungtas? Niekas neispėja, darbo laiko niekur aiškiai nesimato, dirba vienas darbuotojas, nors salėje buvo pora žmonių. Labai nusivylėme aptarnavimu ir gaila sugaišto laiko....
Lietuvos paštas, AB pametate siuntinį ir kurio vertė 117e ir po dviejų mėnesių ginčų nusprendžiate kompensuoti 44e ??? Tai yra pasityčiojimas. Normalios įmonės pripažįsta savo klaidas ir kompensuoja patirtas visas išlaidas. Čia yra visiškas pasityčiojimas iš klientų. Galiu visiems rekomenduoti neturėti reikalų su AB Lietuvos paštas.
Justinas 2020-03-17 14:54:16
Jau 2-3 ar daugiau mėnesių vykstanti nesamonė... Šiauliuose atėjus siuntai iš kitų miestų nebėra galima atsiimti siuntos nuo ryto, reikia laukti vakaro arba kitos dienos, nes siuntos persiunčiamos į artimesnę paštą, suprantu jog senesnio amžiaus žmonėms patogu, tiekto. Bet visa esmė jog siuntos sekime rašo jog siuntą jau galima atsiimti! Nuvyksti į pašą, o ten pasako jog siuntos dar neatkeliavo, tai būna bereikalinga kelionė ir bereikalingas laukimas eilėje. Taip nutiko ir vėl šiandien, patikrinus siuntos sekimo nr rodo jog Kviečiame atsiimti siuntos... Žinomas pašto klaidas sistemoje pasiskambinau į paštą, patikino jog siunta tam pašte jau yra... bet nuvykus visgi jos dar neturi! Vėl bereikalingas važiavimas ir stovėjimas eilėje kai Lietuvoje karantinas. Nu kaip reikia neišsitaisyti šių klaidų per tiek laiko? Atsiboso. Prisegu foto.
Vida Monkeviciene
2020-05-11 17:17:40 IP 2fc3m41n
Siunciau siunta i Vokietija kvitas BK RE193667168LT svoris 56g Gavejas D-55430 Oberwesel Kirchstrasse 24.Siuntimo data yra 2020-03.30.Siunta issiusta is Klaipedos 10-to pasto Taikos pr.101, 94001 Prasau surasti ir pristatyti gavejui Vaidai Miliauskienei arba grazinti mano adresu Klaipeda, Siauliu g- ve 9-23 Monkevicienei Vidai
Po pertvarkos, kai sumažino Vilniuje pašto skyrių skaičių, tai pasiimti siuntas iš pašto - misija neįmanoma. Dabar pasirodė žinių, kad karantino metu nereikia eiti į skyrių, o įmeta į paštomatą (žinoma, ne patį artimiausią). Žinoma, nes įmonė - ta pati. Bet tuomet nesuvokiame, kodėl iš pašto skyriaus neįmanoma išsiųsti siuntinio tiesiai į nurodytą paštomatą. Paklausiau, kodėl, juk įmonė ta pati? Atsakė - negalima ir tiek! Jokio paaiškinimo. Nelogiška, bet taip yra. Kaip ir visos paskutiniųjų metų pertvarkos - kad tik žmonėms būtų nepatogiau. Juk ir paštomatus pasistatė, kai pamatė, jog tuoj visai klientų neteks su tokiu požiūriu į žmones. Jei tik įmanoma renkuosi kitas siuntų tarnybas. Ir kitiems patariu. Akivaizdu, kad reikia keisti pačią įmonės vadovybę, tik tuomet pasikeis požiūris į klientus. Ir virusas ar karantinas čia niekuo dėtas.
Pati didžiausia nesamonė, tai mobilus paštininkai. Šiandien man laišką atnešė žmogus iš kito miestelio galo. Nes pas jį buvo įmestas man skirtas laiškas. Adresas mano. Tai taip išeina, kad meta belekur?
Dar vienas - tai, kad siuntas atneša į namą ir pirmo pasitaikiusio paprašo išnešioti kaimynams. Idomiausia tai, kad būna siuntinių ir i kitas gatves. Tai už ką jie gauna algas, jei darbą numeta kitiems? (Šitas variantas buvo su mūsų giminaite. Kadangi ji sąžininga mergina ir vairuojanti, tai siuntas pristatė kur reikėjo.) O tai jei taip numeta nesąžiningiems? Kol nebuvo panaikintas mūsų miestelyje paštas, buvo viskas ok, dabar kažkoks bardelis.
Labai nusivyliau pašto darbuotojų darbu. Siuntinys atėjo ne pilnas, viduje trūko vienos dėžutės, nes vokas buvo labai pažeistas. Liūdna, kad vyksta tokie dalykai!
Norėčiau, kad būtų gražinti pinigai už siuntimą. Daugiau pašto paslaugomis, kas liečia siuntas, nesinaudosiu.
Nemoka organizuoti darbo
2020-05-06 13:10:09 IP 2h85ah19
Sveiki visi, norėčiau atkreipti dėmesį, koks neorganizuotas Vilniaus logistikos centro Servečės g. 1 darbas.
Ši problema tęsiasi jau senai, bet įtakos turi tik karantino ir viruso laikotarpiu. Seniau didesnių nepatogumų nesukeldavo.
Bei pati problema manau yra nesusijus su darbuotojais, o su vadovaujačiu personalu. Kurie nesugeba taupyti savo resursų, tinkamai organizuoti darbo ir taupyti mano kaip kliento laiko.
Tarkime, gaunu 2-3 siuntas, savaime suprantama iš Kinijos. Siuntos kartu išsiųstos, viena paskui kitą ir ten vaikščiojusios.
Taigi siuntos ateina į Lietuvą. Ką mes kaip ir matome, kad lėktuvas atvyko, viskas pažymima kartu. Bet čia Vilniaus logistikos centras darys kitaip..
Siuntos kurios atvyko kartu, net logiška būtų, kad ir tame pačiame maiše sudėtos, arba skirasi per kelis maišus.. Jos sugeba išsimėtyti. Siuntą, kur maža, atsiųs sekančią, ar po poros dienų. Siunta, kuri didesnė užsigulės nuo sekmadienio iki penktadienio, kol šeštadienį pasieks mano pašto skyrių.
Tai gi, kur čia problema, jeigu tai vis dar neakivaizdu. Siuntos, kurias būtų galima atvežti kartu, vežamos atskirai.
Taip pat, savaime suprantama, kad nevaikštoma kasdieną iki paštomato, ar pašto. Nes sveiko proto žmogus juk nesimala pirmyn atgal, dėl rizikos užsikrėsti. Jei eini, tai vienu kart. O siunta, kurią atsiuntė pirmą, ji beveik savaitę pragulės paštomate, ar pašte užimant vietą. Lygiai taip pat siuntos kurios pasilieka Vilniuj, dėl prasto organizavimo, jos ten irgi užima vietą.
Pasikartosiu, kad ši problema iškilo ne dabar. Taip buvo ir seniau, todėl virusas, bei karantinas tam neturi įtakos. Bet kažkodėl vadovybė organizuojanti darbą nemoka dirbti savo darbo.
Abejoju ar kažkas po šio skundo pasikeis, taip pat manau, kad ne man vienam taip vyksta. Tiesiog, burkimės visi ir viešinkime.
Petras Baublys 2020-05-02 16:12:27
Praejo jau menuo o siuntinio CN758413945LT adresatas negavo
Su JAV isviso problematiska situacija, ypac dabar karantino metu dingsta viskas kaip Bermudu trikampyje.
paskutinis mano atvejis..
As siunciau reg. siunta i JAV vnz.grazinau pirkta preke dar gerokai pries karantina, tai praktiskai atejo beveik iki gavejo vietos per 10 dienu, bet kazkodel nebuvo iteikta ir pradejo judeti atgal i kita JAV puse iki NEW YORK ir buvo grazinta man atgal, nors viskas buvo uzrasyta teisingai, del ko ja grazino neaisku.Antra kart teko siust per LP tuo paciu adresu, tai adresatas is arto karto gavo siunta vel per mazdaug 10 dienu.Iskart man issiunte atgal siunta, dar JAV nebuvo lyg karantino...tai iki siol siuntos negavau.Todel i JAV geriau nieko nesiusti, ypac dabar.O kur jinai dingo, kokiam paste neaisku.
Apie LP pasta, galiu pasakyti normaliai, gal man labiau pasiseke su pasto skyriumi Kaune.Nera "dinge" tu siuntu daug, per 10 metu, gal del to kad siusdavau ir gaudavau isskirtinai, tik registruotas.Paskutiniu metu smulkias siuntas, laiskus gaudavau ir neregistruotus, tai kaip ir gerai viskas buvo, niekas nedingdavo, gal kad jos buvo mazos vertes.

Bet paskutiniu metu visiskas KRACHAS, karantino metu ypac dabar aiskiai NESUSITVARKOMA su dabartine situacija, priimti absurdiski sprendimai uz kuriuos realiai niekas neatsako.
Pvz.Registruota siunta imesti i pasto dezute, nieko nepranesus, nors uz ja reikia pasirasyti gavejui!!! Ja gali istraukti is dezutes, gali imesti kaimynui, gali per tvora numesti i kiema ir t.t.Po to irodyti siuntejui, kad jos realiai negavai praktiskai yra neimanoma.Siuntu paieskoje ji rodoma, kad iteikta.As negaliu budeti pastoviai prie pasto dezutes.Pilna buvo alternatyviu variantu, pvz.imesti pranesima, kad atejo reg.siunta ir prasom ateiti i pasto skyriu atsiimti arba padeti siunta prie duru ir paskambinti i gavejo duris ir palaukti per atstuma, kol gavejas pasiims, jei niekas neatsieme siunta paimti atgal ir palikti pranesima.Bet pasirinktas variantas uz kuri niekas neatsako, gali reg. siunta palikti prie namo, gali paprasciausiai ismesti, gali pasiimti ir jinai bus pristatyta...kas cia per nesamones ir dar valstybineje-strategines svarbos istaigoje.
Apie neregistruotas siuntas, net rasyti nenoriu, nes jos realiai neateina iki adresato, gal is 10 kokia 1.
Virs 10 siuntu negaunu jau nuo Kovo, is ivairiu saliu JAV, Kinija, Ispanija, Belgija ir pan.Vienintele salis kur dar yra sansu gauti Vokietija ir tai, jei tik registruota ir galima atsekti ir jei pasiseks rasti ja imesta pasto dezuteje.
Truksta žodžiu, kas ten per durna paštininkė, palieka laiškus, smulkes siuntas bendroi laiptinėi ant palangės, ir net nepraneša, kad paliko ant palangės, siuntos dingsta arba buna paliktos sudraskytos laiptinėi ant palangiu, parašysiu tiek skundu kol imsis kasnors veiksmu.Kas man dabar atlygins už dinguses siuntas jei nesugeba normaliu paštininkiu i darbinti, priima visokiu durneliu tinginiu o paskui musu siuntos dingsta nes tinginės negali paskambinti, kam tada išvis mes rašom telefono numeri ant siuntos jei tos tinginės nesugeba nieko padaryt...
Šiandien man adresuotas siuntas iš Kinijos valytoja rado padėtas prie darbovietės įėjimo ant jos išmetimui skirtų šiukšlių maišų... Valytoja galvojo, kad reikia išmesti, bet paskui pastebėjo, kad siuntos neatplėštos, adresuotos man, tai atnešė. Paštininkė nebuvo atėjusi, nors jau dirbame, ir durys nebuvo užrakintos. Dalis siuntų buvo registruotos, siuntėjo sistemoje buvo įrašas, kad siuntos pristatytos... Anksčiau dalis siuntų registruotų yra dingę, ir už jas pardavėjas nekompensavo, nes "buvo pristatytos". Klaiku. Gaila, kad ne visur galima pasirinkti siuntų vežėją...
GĖDA. Toks pastas yra didziule geda Lietuvai, milijonai priezasciu, bet siuo metu labiausiai erzina savitarna. Kokio letumo! Neimanoma nieko daryti, tiesiog varo i nevilti! Ar kada bus isspresta si problema????? Buna, kad siaip ne taip apmokejus neduoda lipduko!!!! Tada reikia kreiptis del pinigu grazinimo ir tt. Laiko gaisinimas. GĖDA
Nerekomenduoju Lietuvos Pašto paslaugų siunčiant siuntas į užsienį, kadangi išsiųstos siuntos nepasiekia adresatų, arba jeigu pasiekia, tai užtrunka labai ilgai. Šiuo laikotarpiu tai ypač aktualu. Atgauti kompensacijas už prarastas siuntas iš LP arba nesigauna arba grąžina nepilną sumokėtą sumą, ir tai irgi užtrunka labai labai ilgai. Susisiekus, kartais net pasako, kad jie neatsako už tai, jog prekė pasimetė ir siūlo kreiptis į adresato šalies paštą pačiam siuntėjui.
Praejo jau menuo o siuntinio CN758413945LT adresatas negavo
Sveiki. Noreciau padekoti klaipedos pasto darbotojams uz operativu darba. Nors rase kad viruso metu gali keliauti laiskas po lietuva iki 5 dienu, kita diena nuo siuntimo datos jau buvo issiustas. Diekui jums uz operativu darba:))))
Siuntas nukreipia į terminalus, kurie yra visai kitam miesto gale. Telefonu skambink kiek nori, ten niekas niekada nekelia ragelio! Pasityčiojimas iš žmonių, o ne įstaiga
Gyvendama Klaipedoje turiu vykti atsiimti siuntos i Kretinga, kaip čia suprast? Ko išvis ja ten vežt i ta kretingos paštomata kai galiu tiesiog atsiimt Klaipedoje iš pašto. Ir noriu suzinoti ar yra galimybe nukreipti sumokejus visas siuntas tiesiai i namus?
Kaune kurjeris is Kauno skirstymo centro paemes siuntini man pristate ta pacia diena (1pav), o dabar kai reikia grazinti preke siuntejui uzstrigo (2pav) Is Vilniaus skirstymo centro siuntinys paimtas vakar ryte ir iki siandien dar nepristatytas gavejui. Tai kur tas kurjeris bastosi su mano siuntiniu antra para?
Kodėl nesidomi pašto darbuotojais mūsų spec tarnybos. Siuntos dingsta. Kreipimosi į pašto vadovus raštu, tai net neįstengia atsakyti. Siuntos keliauja už 40 km. Bandant išsiaiškinti paaiškina, kad ir pas mus tokia gatvė yra. Neįstengia teisingai perskaityti gatvės vietoje Žalumos 26- oji, pašte atsiranda Žalumos g. Nuvikstu atsiimti Siuntos į LP pastomata 40 km. O ten dar nurodo, kad neteisingas kodas. Kur randasi siunta dabar jau praėjus 1, 5 mėn. nėra žinoma. Kadangi uzsisakineju dau prekių iš aliexpres tai dalis jų dingsta pasiekusios pasta. Tai akivaizdu, kad prekę pavogta.
Lietuvos pašto darbuotojai, matom, ilgapirščiai vagišiai. Jau trys siuntos dingo. Siuntejai is AliExpres, kaip ir anksčiau, informuoja kai registruota siunta atvyksta į Lietuvą. Kai matau AliExpres sistemoje, kad siunta jau pasiekė Lietuvą, tai tikrinu Lpašto sistemoje, bet ten net nenuskanuota.Lpaštas ir anksčiau nesugebėdavo pranešimo atsiūsti, bet dabar prasidėjo kita problema. Siunta pasiekia Lietuvą ir dingsta net nenuskanuotra. Rašiau apie tai Lpaštui, bet išsidirbinėja, meluoja, kad siuntos negavo. Kiek tai dar tęsis. kaip pastebiu, komentaruose irgi rašoma apie tą patį.
Dingsta siuntos siunčiamos į užsienį, atsakomybės kratosi įvairiais pretekstais. Šiemet visos siųstos siuntos į užsienį, registruotos dingo. Nebendrauja nei paštu nei messenger. Nuostoliai dideli, tiek finansiniu tiek moraliniu aspektu. Gėda...
Rašau jums, nes trūko kantrybė. Antrą savaitę vaikštau iki pašto sk. Kaune, V. Krėvės pr.97 ir vis negaliu atsiimti gautos siuntos, nes eilė prie pašto sk. ne mažiau 2 val. stovėti. Ir taip kiekvieną dieną, nesvarbu, darbo dienos pradžia, vidurys ar pabaiga. Net karantino sąlygomis stovi ilgiausia eilė žmonių, jau nekalbu apie darbuotojas, kokiomis sąlygomis joms tenka dirbti. Karantinas nuo kovo 16d. Šiandien jau balandžio 24 d. Negi nėra galimybės darbo organizuoti taip, kad nereikėtų tiek ilgai stovėti gyvoje žmonių eilėje? Ar nebūtų galima sudaryti žmonėms galimybę iš anksto užsiregistruoti vizitui į paštą, paskirti jiems laiko intervalą ir eil. Nr. Kitos organizacijos susitvarkė darbą karantino sąlygomis. Paštas to padaryti ar nesugeba, ar nesistengia, sunku pasakyti. Bet kuriuo atveju, taip kaip paštas dirba dabar, tikrai nenormali padėtis. Stovint tokioje eilėje ir tikimybė užsikrėsti padidėja. Ir reikia turėti sveikatos tiek išstovėti saulėje.
Lauksiu teigiamų pokyčių pašto darbe.
Ausra 2020-03-15 16:07:53
o pas nesi ligonis kartais? lankeisi pas gydytojus?
niekas nekviečia paštininko į svečius, dabar supaprastintos atsiėmimo taisyklės karantino metu, nereikia jokių įgaliojimų, užtenka žinoti siuntos numerį gali per uždaras duris padiktuoti kodą ir siuntinys bus paliktas prie durų, ir visa problema
Šiandieną 2020, 04, 23 Antakalnio 75 pašto skyriuje buvau tiesiog pažemintas ir įžeistas grubaus pašto darbuotojos elgesiu man tiesiog prieš veidą užrakino duris.kai atėjau buvo trijų žmonių eilėbuvo jau prieš uždarymąvisus tris įsileido vidun ir prieš mane uždarė duris.esu 1 grupės neįgalus, , man pralyžuotos kojostodėl labai sunkiai vaikščiojupaprašiau kaimyno kad padėtų nuvykti atsiimti dviejų siuntų, todėl kai prieš uždarymą visus suleido vidun aš tiesiog lėčiau ėjau durų linkdarbuotoja tai matėji žiūrėjo į mane ir pikdžiugiškai užsirakino, nepadėjo net neįgalaus pažymėjimas rodžiau per stiklines duris, nors galėjau su juo ir be eilės eiti bet eilėje stovėjo vyresnių žmonių todėl nesinaudojau lengvata ir kantriai laukiau eilėje, kitos galimybės atvykti nežinau ar greitai pasitaikys, todėl prašau paštininkų pristatyti siuntinius man į namus
Š.m. balandžio 8 d. į pašto dėžutę įdėjau Velykinį sveikinimą. (Gižų pašto skyrius panaikintas, tačiau dėžutė yra). Adresatas dar negavo sveikinimo, nors gyvena tame pačiame Vilkaviškio rajone:))) Manau, kad geriau nuvežti sveikinimą asmeniškai nes tokios pašto paslaugos liūdina.
S.m.20200401 is kaisiadoriu pasto issiunciau siuntini i amerika siuntos nr CN758413945LT kurio adresatas negavo, uz siuntima sumokejau nemaza pinigu suma pas raso kad siuntinys issiustas i uzsieni, bet ten jokiam paste neuzregistruotas, kreipiausi i pasta atsake kad jos neseka tai kur garantija reiskia nera jokio pasitikejimo pastu, jokios atsakomybes, pinigus paemiau ir nesvarbu
Apvogta 2020-04-22 09:34:01
Pritariu - pašte, ypač paskirstymo punkte Vilniuje, dirba daug ilgapirščių, o ir pati pašto išnešiojimmo sistema neveiksni, nors siuntas iki 2 kg turėtų pristatyti žmogui į namus, kas yra visose normaliose šalyse. Ir tikrai labai gaila dingusių siuntų, ypač tų, kurios tau morališkai brangios.Na, ir finansiškai, žinoma kerta per kišenę siuntėjui. Labai gaila, kad pašto vadovybė šių problemų nesprendžia (ir išvis klausimas, ar žiūri kas šiuos komentarus, nes juose yra ir apie paštą nesusijusių rašinėtojų), o pati pašto sistema taip gerai sudaryta, kad niekam daugiau skundo neparašysi, tik pačiam paštui:)) Vadinasi, uždaras ratas. Parašysiu šiandien kur nors į spaudą, paraginsiu pajudinti šį klausimą. Nes tiek vagių ir neatsakingumo, kiek LP nerasite nė vienoje normalioje valstybėje.
Jei žinesklaida būtų suinteresuota, pakaktų ir šios visos info rekvizituose, laukai neigiamos informacijos. Bet greičiausiai jiems palankiau apie psiaudo "žvaigždes" rašynėti ir jų apatinius skalbti, nei žmogiškąsias žemiškas bėdas ir neatsakingus skeltanagius viešinti, kas LP ir paranku.
Apgautas2 2020-04-08 17:45:28
LT Pašto atsakymas, ko ir reikėjo tikėtis. - Kreipkitės į siuntėją, nes minėtą siuntą, eilinį kartą pametėme LT teritorijoje, o tiksliau LT pašto skirstymo punkte Vilniaus m. Tokiu atsakymu vėl leido suprasti, kad siuntą eilinį kartą "nusavino" pašto darbuotojai. Kad LT paštas, visais atvejais - atsamybės neneša ir vartotojų negina, o siuntos neieškos !
Užsisakius du siuntinius iš AliExpress vasario 11d. Matau siuntos atėjo viena balandžio 8, kita balandžio 9 ir kažkur dingo. Siandien balandžio 21d.Jokios žinutes iš pašto negavau.
Vienas zodis, d*****i. Kai pastas savaitgali dirba iki 13 valandos, jie sugeba man atsiust zinute 12:00, kad yra siunta kuria reikia pasijimti iki kitos dienos, kitu atveju ji bus issiusta atgal, o kita diena yra sekmadienis kai pastas nedirba, tai jus galvojat kad as nemyzes leksiu is kazi kur per pusvalandi ir spesiu pasiimti siunta? tai negalit parasyt pries keleta dienu? Pasikartosiu dar kart, d*****i.
Gyvenimas yra karčiai saldus, aš per savo santuoką išgyvenau karštą laiką, nes po 5 metų buvimo kartu nesu pajėgi pastoti ir pagimdyti savo vyrui, internete skaičiau moters, vadinamos Brigita, liudijimus, kurioje ji kalbėjo apie rašytoja, vadinama dr. Ajayi, kaip jis padėjo jai išsaugoti ilgalaikius santykius po 8 mėnesių pertraukos su sužadėtiniu dėl jo rašybos galių, aš buvau pas daugelį gydytojų apie mano nesugebėjimą pastoti ir man buvo pasakyta, kad negalėsiu pastoti, nes turiu problemų su gimda, man labai reikėjo pagalbos, todėl susisiekiau su rašytoju dr. Ajayi, paaiškinau jam savo būklę ir jis liepė man nesijaudinti, kad viskas bus gerai, jis man pasakė Keletas dalykų, kuriuos reikia padaryti, taip pat paruošė man žolelių gėrimą, keletą mėnesių gėriau žolelių gėrimą, o šiandien esu nėščia, laukdama pirmojo vaiko, dėka dr. Ajayi. Nežinau, ką jūs išgyvenate gyvenime, bet jei jums reikia kokios nors dvasinės pagalbos jūsų santykiuose ar bet kurio gyvenimo aspekto, aš griežtai rekomenduoju jums dr. Ajayi ir pažadu jums, grįšite padėkoti Jam, pasidalydamas tavo liudijimu. galite susisiekti su juo naudodami „viber“ arba „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com
Romualdas Sakalis
2020-04-09 14:04:08 IP 65hihnbr
Paskelbus Lietuvos vyriausybei karantiną.Pats esu rizikos grupėje 30%darbingumas, sunkiai judu, reikia keisti kelio sąnarį.Karantino metu išbuvau namuose aprūpinti maistu ir nueiti į parduotuve yra kam.Tačiau pasiimti išmokas, be įgaliojimo ir šiaip noriu pats.Pagal paankstinta laiką vyriausybės nutarimą.Šiaip atsiimdavau Pai -poste apie 10.diena einamojo mėnesio.Nuėjau 2020-04-09.d.į 31ryšių skyrių Kauno mieste.Paštas telefonu [837]453565 neteikia informacijos.Darbo laikas nuo 10val.pralaukus apie valanda, pabandžiau užeiti ir paklausiau kodėl nemokamos neįgalumo išmokos.Atėjusi kiek supratau viršininkės pavaduotoja išvijo lauk, nors buvau su kauke ir turėjau savo rašiklį kaip reikalaujama.Galėjo pasiūlyti palaukti salėje, deja išvarė lauk nieko nepaaiškinus, burbtelėjo.pinigų nėra.Bankai dirba nuo 8val.paštas nuo 10val.Kas čia kaltas kai nėra žmoniškumo, gal viska suversti virusui ?.Sakoma saugokitės ir saugokit kitus, kaip galima saugotis ir nevaikščioti, nors ir sunkiai bet teks rytoj vėl eiti reikia pasiimti išmokas ir aš noriu kažkokių Velykų.Tokios kaip 31 pašto darbuotoja nesusitvarko su savo darbu ir grubiai elgesį su žmonėmis neturėtų būti skatinamos, o priešingai drausminamos.Su pagarba Romualdas Sakalis.Kaunas Kovo 11-osios g.31-96.
Apgautas 2020-04-06 23:46:34
Siunta, tarptautinė - LT sandėlyje, tada pašto skyrius, praguli beveik savaitę, jokių pranešimų gavėjui. Tada ji atsiduria vėl sandėlyje, suteikiant LT lipduką, tarptautinis atsekamumas pašto tinklapyje pagal siuntėjo NR. dingsta. Sk. - Dėkui, kad palaukėte, bet keista, kodėl siunta atsidūrė vėl sandėlyje. Išsiaiškinsime, susisieksime. Jokio atsakymo nesulaukiu, vėl sk. - Dėkui, kad palaukėt, užpildykite pretenziją. Galai į vandenį! P.S. pretenzija : "Sveiki, tai nėra jau pirmas atvejis, baigiasi tuo, kad siunta dingsta, laikoma pamesta, jūs ar jūsų darbuotojai, ją tiesiogiai pasisavinate, pasisavinate kitam priklausantį daiktą, nuosavybę. Siuntėjas nėra įpareigotas, reikšti pretenziją, kai jo siunta, tvarkingai pasiekia gavėjo šalį, kai jūs panaikinate tarptautinį siuntos numerį, siuntos tarptautinį atsekamumą savo tinklapyje, suteikiant LT. lipduką, o ir ką jūs ar jūsų operatoriai taip grąžiai deklaruojate, rementis LT įstatymo deklaracija, kompensavimui siuntai pradingus, dėl jūsų darbuotojų nekompetencijos.
Kas per shema, tariamai pamesti siuntas savo valdose, kieno "namuose" jos "dingsta" ?! "
Buvo užsakyta siunta-apsauginë kaukė nuo vyrusų senam žmogui-81 metai, kurjeris nepranešė ir savavališkai īdëjo į terminalą.Tris kartus buvo skambinta konsultantams, kurie pažadėjo, kad siunta bus pristatyta prie buto durų., siunta vėl iš terminalo buvo išvežta į sandėlį ir po dviejų dienų vėl įdėta į terminalą.Senas žmogus vienišas, turėjo prašyti savanorių, kad išimtų iš terminalo.Labai nepatikima organizacija, mes čia rašome, bet jai yra nusispjauti
NIEKADA nesinaudokite Lietuvos pašto DEKLARANTŲ paslaugomis, Tempia laika, klausinėja tą patį per tą patį, nors aiškiai parašai ir dokumentuose viskas nurodyta. Jokių numerių nėra ir kontaktuoti nėra kaip, atsako 1 karta per savaite ir tik per jų sušikta sistemą.. jau 3 savaites negauname prekių ir neaišku kada gausime.
Pirma karta pabandžiau per juos deklaruoti ir pasimokiau...
Laba diena, issiunciau dovanele I lazdiju Raj. Gurciskes k.. Atejo vakar paketas suplesytas ir issimti daigtai, paketas draustas, koki dirba zmones pas jus kad taip elgiasi??? Jau geda lietuvai
Llabai tinkama imone siuntinio persiuntimui jaigu isties norite kazka prarasti.... Paskambinus po ilgu laukimu kalba mandagiai, bet is kalbejimo naudos vistiek nebuna.... I elektroninius laiskus visai nereaguoja. Labai karti patirtis-siuntinukas buvo labai svarbus ir registruotas, bet va dingo ir su visais galais....O jo jau man zut but reikejo pries savaite....

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...

Lietuvoje užfiksuoti 8 nauji COVID-19 atvejai
Lietuvoje užfiksuoti 8 nauji COVID-19 atvejai 05-30 11:37
Lietuvoje, šeštadienio duomenimis, nustatyti 8 nauji COVID-19 užsikrėtusiųjų atvejai. Pranešama ir apie dar dvi su COVID-19 susijusias mirtis.
Šiandien – antras "SpaceX" bandymas
Šiandien – antras "SpaceX" bandymas 05-30 11:03
Šeštadienį kompanija "SpaceX" ir JAV kosmoso tyrimų agentūra NASA antrą kartą bandys paleisti Elono Musko vadovaujamos kompanijos sukurtą "Crew Dragon" kapsulę su įgula į Tarptautinę kosminę stotį...
D. Trumpas pareiškė, kad JAV "nutraukia" ryšius su PSO
D. Trumpas pareiškė, kad JAV "nutraukia" ryšius su PSO 05-30 09:18
JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė nutraukiantis JAV ryšius su Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), kuri, jo teigimu, dėjo nepakankamas pastangas kovoje su pradiniu naujojo...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%