Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos paštas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos paštas

Atsiliepimai apie Lietuvos paštas, AB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos paštas, AB

2022-11-30 22:45:30 IP 1arvdhio
Apie Lietuvos Pašto nusikaltimus (melą, sukčiavimą, neteisėtus apmokestinimus, siuntų išsiuntinėjimus, užlaikinėjimus ir vagystes) galite pabandyt parašyt šiais elektroniniais adresais:

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS KANCELIARIJA: [email protected]
Puikus mūsų paštas. Patikimas, nebrangus, aiškus. Tarptautinės siuntos nebrangios. Nenuvylė. Rašau remdamasis savo ir savo artimųjų patirtimi. Reikia gebėti ne tik peikti, o ir pagirti.
DEMESIO! IŠ LIETUVOS UZSIENIN SIUNTAS SIŲSKIT TIK APDRAUSTOM REGISTRUOTOM SIUNTOM! DRAUDIMAS iki €1200 KAINUOJA TIK APIE €1. TAIP PIGU KAD NET ITARTINA! NES KITAIP SIUNTOS DINGSTA, JAS TARIAMAI VAGIA PATYS "LP" PAŽYMĖDAMI KAIP "IŠSIŲSTA Į UŽSIENĮ" IR TUO SIUNTOS SEKIMO ĮRAŠAS PASIBAIGIA, O SIUNTA DINGSTA! TODĖL SIŲSKITE TIK PILNAI APDRAUSTAS SIUNTAS! NORS NEAISKU KAIP TEN BUTU TAS DRAUDIMAS ISMOKAMAS JEI DINGTU SIUNTA... ARBA DAR GERIAU — JEI GALITE — NESINAUDOKITE LIETUVOS PASTO PASLAUGOMIS. VAGIU TEISMO DIENA ARTEJA, NES BUVOTE NUFILMUOTI NUSIKALTIMU VIETOSE! LAUK NAUJIENU.
Geriau neturėti reikalų su Druskininkų paštu. Pasirodo kad ten darbuotojai net nemoka naudotis kompiuteriais ir programomis. Patarčiau aplenkti šią įstaigą jeigu nenorite prarasti savo brangaus laiko.
Siunta nr. HC008572192LT pristatyta į kt. nei buvo nurodyta el. parduotuvės užsakyme paštomatą, nebuvo suderinta su manimi. Mokami pinigai už pristatymą į pasirinktą patogų paštomatą. LP EXPRESS pažeidžia mano kaip pirkėjo teises, kompromituoja el. parduotuvę, šiuo atveju Membershop.lt. Užsakymą turėjau atšaukti, nes prekių laiku negavau, vėliau gautos prekės buvo nebeaktualios. Išvada- jei paštomatai perpildyti, apie tai kad prekės gali būti pristatomos kt. paštomato adresu, turi būti nurodyta el. parduotuvių tinklapyje formuojant užsakymus. Pasikartojus panašiam atvejui kreipsiuosi į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Petras Petraitis
2022-11-22 21:39:12 IP 5cfvksul
Visiškas siaubas, rašo vieną kainą, verčia sumokėti žymiai didesnę. Susimokėjau daugiau nei prekė verta. O pačiam deklaruoti muitą kosmosas.
Prasta įmonė, siuntą laikė 1 savaitė laiko, iki 2022.11.22 dienos, 22dieną reikia sumokėti ir 22dieną pranešta jog siunta jau grąžinta siuntėjui, rašė Brigita iš vadybos, bet nesprendė jokių problemų susįjusių su siuntos grąžinimu. Labai blogai.
Jau kelinta siunta ateina į paštomatą kitame miesto gale! Už ką aš jums pinigus moku, jei net siuntos nesugebate pristatyti ten, kur nurodoma? Dabar turiu samdyti taksi ir leisti papildomai pinigus, kad pasiimti siuntą. Kas padengs išlaidas? Bankrutuokit, užsidarytik, galų gale nusišaukit, bet ne imkit pinigus už paslaugas, kurių nesugebate atlikti… d*****i kažkokie…
Nu didesnio sudo uz sita imone nebera turbut. Su siuntos pastoviai bedos. Jokios zinutes neateina, o pagal sekimo siuntos numeri pranesimai eina nepavyko iteikti siuntos ir pns. Prisikambint norint jiems irgi neimanoma gali visa para skambint, tai tik muzikos paklausai. O dar nekalbu, kad kartais uzdeda ale muita uz nieka.
Sveiki. Siunta /registrotas laiskas/.RB500831126UA.Nio 07-11 2022m Vilniuje skirstymo centre.Telefonu dasiskambinti neimanuma.Muzika groja visi uzimti./uzimti 24 val per para/.
valerija 2022-11-13 15:22:07
Pilna nesąmonė, visa diena buvau namuose o parašyta, kad "siuntos įteikti nepavyko", o gal išvis nebandė? I numeri neatsiliepia, i paštą irgi niekas neatrašo. Siunta nežinia kur. Aliexpress raso, "cuatom clearance failed". Nežinia kada gausiu siuntą ir ar išvis ją gausiu.
Lygiai tas pats.Gerai, kad paziurejau i siuntos sekimo programele.Parasyta: gavejo nerado, bet susisiekta.Melagiai.
Jokio, jokia forma pranesimo negavau, kad gauta siunta.
Skambinau i skirstymo centra, ieskojau kokiam paste ji randasi.Noreciau pamatyti tos kiaules akis kuri irase, kad su manim susisiekta.
Čia yra katastrofa, o ne valstybės valdoma įmonė. Nors gal kadangi valdoma valstybės, tai tokia betvarkė ir yra. Būtų privatus kapitalas, tai seniai sistema būtų sutvarkyta.
Čia galima paklodę prirašyti nusiskundimų. Pradedant nuo to, kad įmeta lapelį, kad siuntos įteikti nepavyko, nors net nebuvo bandoma jos pristatyti. Kitas perliukas- turejau pagal lapelį eiti atsiimti neregistruotą laišką (!). Ploną voką, kuris telpa į pašto dėžutę. Dabar įstabiausią jų “darbą” palikau pabaigai. Gyvenu Šventojoje, Palangos miesto savivaldybėje. Šiandien gavau 2 pranešimus, kad man reikia siuntas vykti atsiimti į Kretingą!!! Į kitą savivaldybę, esančią beveik už 30 km. Kai vienas pašto skyrius yra už 500m nuo mano namų, kitas Palangoje. Bravo, puikiai dirbat! Kaip čia dar ne į Vilnių atvykti? O gal apskritai tiesiog reikejo skristi į Vokietija ir pasiimti pačiai, tik aišku pinigus sumokėti už tokį “šaunų” darbą.
Prisiskambinti į tokią kontorą neįmanoma arba jei po pusvalandžio ar daugiau kažkas atsiliepia, tai vis tiek negali atsakyti į nė vieną klausimą.
Ai ir dar- į pretenziją neatsako jau nuo 10-12. Nors pas juos automatiniame laiške maksimaliausias terminas nurodytas atsakymo pateikimui yra 1 mėnuo.
Aš niekaip nesuprantu, nuo kada Šalčininkų paštininkės pradėjo įšmetinėti laiškus kur papuola? Istorija tokia Šalčininkų rajone yra Šalčininkai ir Šalčininkėliai ir yra jose Vilniaus gatvė, bet Šalčininkuose tai namas su keliais butais, o Šalčininkėliuose nuosavas namas.Tai mūsu paštininkė neradusi nurodyto buto, nepasižiurėjus kad laiškas adresuotas ne Šalčninkams o Šalčininkėliams tiesiog numetė laišką prie pašto dežučių ir laiškas peršlapo nuo lietaus, gerai kad žmonės paskelbė į FB tai nuvažiavome ir laišką pasiemėme.Gal Šalčininkų paštininkėms reikėtu surengti kvalifikacinius ir lietuvių kalbos egzaminus.Kad mokėtu skaityti jas parašyta ant voko ir nebūtu išmetami laiškai nepasiekia adresato?
Labai daug nemalonumų turėjau su siuntos gavėju dėl niekinės el registravimo sistemos, kai siuntą užregistravus privačioje paskyroje ir įdėjus į paštomatą, sistemoje siunta tiesiog neegzistavo, tačiau atsirado lygiai po mėnesio gavėjo paštomate. Nors visais kanalais LP atstovai mane tikino, kad siunta neišsiųsta. Ačiū sąžiningam privačiam asmeniui ir GĖDA mūsų Lietuvos paštui!
2022-11-13 09:37:41 IP 1arvdhio

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS KANCELIARIJA: [email protected]
Siunta issiusta is AliExpress, buvo sumoketi visi mokesciai (VAT) perkant. Gaunu zinute is Lietuvos pasto, kad yra muitineja ir reikia deklaruoti. Kiek zinau, jeigu jau iskaiciuoti buna mokesciai ir moketi antra karta nereikia, o LP tokias siuntas deklaruoja pats neatlygintinai. Susisiekes el. pastu su jais, atsakymas buvo, kad nebuvo kazkokio Specialaus Kodo, todel negalejo buti deklaruojama suspaprastinta tvarka. Nusiuntus visus irodymus, kad visi mokesciai yra sumoketi perkant preke, deklaravus per LP, kur uz deklaravima reik moketi 6.99 euro, atsirado dar didesne kaina 8.99 euro. Prekes verte 11 eur.su siuntimo islaidomis. To pasekoje, kad ir nusiunti dokumentus, kad mokesciai sumoketi isanksto, vistiek reikia moketi antra karta pvm. ir pastui. Apsurdas.
2 dienaa bandau prisiskambinti niekas nekelia ragelio tik pinigus ima ir viskas, pašte sake skambinti o čia niekas ragelio nekelia
Ar reikia primokėti už siuntos paiešką jei pašto kvailė nusiuntė nę į tą šalį ?

Dabar „reketuoja” 20€

O gal visai ne kvailė, o gudri kalė apmokinta pašto nešti didesnį pelną tokiu būdu ?
Susigalvojo gal naują biznį, pasidarė 20€ paieškos mokestį už dingusią siuntą. Ir pradėjo siuntinėti į kitas šalis. Vietoj Amerikos nusiuntė į Angliją, paskui sako primokėk 20€, kad ištaisytų klaidą
Šlykštu! Išplėšė laišką ir pavogė jame buvusiu 10 UK svarų!! Paprašiau draugės kad atsiustu su karaliene 10£ banknota! Taip slykstu pasidare
Valentinas Laucevičius
2022-11-08 15:35:13 IP 2ju3l4r5
Sveiki. Turiu nusiskundimų dėl jūsų darbo kokybės. Spalio 25 d. SWEDBANK išsiuntė man debeto kortelę, kurios negaunu iki šiol, nors už lango lapkričio 8 diena.
J. Asanavičiūtės g. 17, dirbanti moteris neturėtų išvis dirbti klientų aptarnavime. Nesugeba nei gražiai paaiškinti ką daryti nei maloniai bendrauti su žmogumi, neįsivaizduoju kaip senam žmogui papuolus pas tokią darbuotoją reiktų elgtis. Labai prastas aptarnavimas..
Pastebėtas naujas Lietuvos pašto skambučių centro darbuotojų triukas, atliekamas bandant išvengti įvertinimo balais.

Jeigu pastebėjote skambindami Lietuvos paštui - prieš keletą mėnesių atsirado darbuotojo įvertinimo balais sistema (nuo 1 iki 9). Įvertinimas atliekamas pasibaigus pokalbiui. Sistemai atsiradus darbuotojų bendravimas tikrai tapo malonesnis. Bent pradžioje.

Visgi šiandien kalbėjau su visiškai nemandagia, problemos sprendimu nesuinteresuota darbuotoja. Ką ji padarė atsisveikinusi - maždaug penkiolikai sukundžių įjungė vadinimąjį "linijos užlaikymą", kai groja muzika, tik po to padėjo ragelį. Tada sistema man leido palikti balą. Tokiu būdu, akvaizdu, tikėjosi, kad ragelis bus padėtas iš kliento pusės siekiant išvengti balinio įvertinimo.
Pamatęs tokį triuką nusižvengiau ir galvoju - okey, paklausysiu tos tavo muzikėlės, vis tiek tuojau turėsi su kitu klientu kalbėti.

Akivaizdu, kad balai šiems darbuotojams - svarbūs ir nuo to realiai priklauso kiekvieno darbuotojo reitingavimas tarp visų skambučių centro darbuotojų.
Taigi jei susidursite su tuo pačiu, neleiskite, kad darbuotojai jūsų negerbtų ir bandytų išvengti savo nedarbo pasėkmių, luktelkite kol bus išjungtas linijos užlaikymas ir palikite darbuojui tokį balą, kokio jis nusipelnė.
Nepamirškite, jog už tai, kad jums davė paklausyti muzikos po atsisveikinimo, - balas krenta dar labiau.
Rimas Juodvalkis
2022-11-03 12:38:22 IP 2ju3kr0k
Paskutiniais metais, labai padažnėjo siuntinių iš aliexpres dingimas, o kartą gavau tuščią siuntinį, buvo prakirpta ir ta vieta užklijuota Lietuvos pašto lipdukas su adresais!!!! Rokiškio skyriuje užsiminęs apie tokius dalykus, darbuotoja pasimetė ir išraudo....
Labai labai prastai... Niekada negaunu žinučių su kodu, kai siunčia į paštomatą. Turiu skambinti kiekvieną kart ir klausti, koks kodas. Iš užsienio dvi siuntos grįžo atgal, negavau jokio pranešimo, kad siunta atvyko, bandžiau susisiekti ir klausti dėl siuntos, sakė, kad praneš vėliau, bet negavau daugiau jokio atsakymo, o siunta grįžo atgal pas siuntėja. Iš trečiųjų šalių taip pat 3 siuntos neatvyko, nors siuntų sekimas rodė, kad siu tos Lietuvoje. Siaubingas aptarnavimas... Niekur pasaulyje taip nėra.
Žiūriu paštas jau iš vis nesąmones pradėjo daryt, jie nusprende kad man siusta siunta nereikalinga ir is muitinės išsiunte atgal. Kas dabar man nuostolius atlygins?
Tragedija, o ne LT paštas.Dingo 4 siuntos iš eilės.Ko paklausi to negausi.Žadu kreiptis į policija.
Labai apsunkina siuntos pristatymas ne į nurodytą, o į kitą paštomatą. Prašau visada siuntas pristatyti į nurodytą paštomatą. Ačiū už supratingumą.
Sveiki visi. Su savo reformomis šie nedorėliai "paštininkai" visai nukvako - gautų tarptautinių siuntų ne tik kad nepristato, bet ir info, jog ji gauta ir guli velniai žino kuriame skyriuje, nepateikia gavėjui. Mobilūs laiškininkai, matomai, taupo degalus - ekonomija gi. Maža to, artimiausius skyrius uždarinėdami, "optimizuojasi" ir nori įtikinti visus, jog pažanga ir gerovė daroma visų labui. Gal ir taip, bet tikrai ne visuomenei tas gėris, bet pliusiukas savo EGO tenkinti.
2022-10-25 20:11:15 IP 1arvdhio

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS KANCELIARIJA: [email protected]
Didesnio bardako ir didesniu eiliu siauliu akropolyje neesu mates 2022-10-25 dirba dvi moterys kurios isvis neskuba dirbt klientu daug leidzia prieit prie kasos pazystamiems be eiles
Dmitrijus 2022-10-24 13:39:00
Sveiki!Noriu paklaust kodel turiu papildomai moket VAT, jei jau sumoketa EBAY platformoje ir yra visi dokumentai tai irodantis.Nejaugi Lietuvos paštas tai nemato ir verčia moket už ju paslaugas sumas viršijančias prekiu kaina.Pridedu prekes invoice.Siuntos numeris UH546702539GB.LP ignoruoja ir neatrašo i laiškus bei asmenines žinutes.Telefonu nieko nežino.Mokek ir viskas.Terorizuoja lietuvos piliečius.
Ir nieko neatsakys, nes tai yra tyčinė taip sutvarkyta betvarkė, kitose valstybėse taip nėra manau, kad tu pats nieko net negali įrodyti, kas šiaip ir taip jau aišku.
Šita af eristų kontora turėtų būti uždaryta. Jei kas naudojatės paštomatų paslaugomis, rinkitės bet ką tik ne šią srutų duobę. Užregistruoji siuntą, pinigus tikrąją to žodžio prasme pavagia iš sąskaitos, o siuntos kodų su lipdukais nesuteikia, toliau prašo apmokėjimo. Paskambinus, tiesiog pataria pildyti formą, kad susigrąžinti pinigus. Užpildai, tačiau pinigų neatgauni. Aišku, ko norėti iš valstybinės įmonės, šie jau du žodžiai "valstybinė įstaiga" daugumai yra keiksmažodžiai. Privatus verslas yra privatus, jiems bent kažkiek klientai rūpi. Šitai pamazgų duobei tik ko daugiau pinigų išvogti, nesuteikiant paslaugos.
Atvykus į pašta Klaipėdoja PC Molas, atsiimti siuntos, iš galimų 5 aptarnaujančių punktų dirba tik vienas. Žmonių eilės milžiniškos, tokia situacija kartojasi nuolatos, niekas nieko nedaro, prašau gerbti klientus ir jų laiką!
Vilniaus jeruzales pastas dirba gan prastai ateini issiusti siuntos, surasai visus duomenys dirbanti moteriske pasiteiravo ar gerai ivede adresa jai pasakius kad jus blogai adresa uzraset sake istaisys ir reziume gavosi taip kad siunta kuri turejo iskeliauti i uzsieni iskeliavo, bet zmogus jos negavo nes buvo sumaisytas miestas ir visgi nebuvo sutaisyta klaida..
DEMESIO! IŠ LIETUVOS SIUNTAS SIŲSKIT TIK APDRAUSTOM REGISTRUOTOM SIUNTOM! DRAUDIMAS iki €1200 KAINUOJA TIK APIE €1. TAIP PIGU KAD NET ITARTINA! NES KITAIP SIUNTOS DINGSTA, JAS TARIAMAI VAGIA PATYS "LP" PAŽYMĖDAMI KAIP "IŠSIŲSTA Į UŽSIENĮ" IR TUO SIUNTOS SEKIMO ĮRAŠAS PASIBAIGIA, O SIUNTA DINGSTA! TODĖL SIŲSKITE TIK PILNAI APDRAUSTAS SIUNTAS! NORS NEAISKU KAIP TEN BUTU TAS DRAUDIMAS ISMOKAMAS JEI DINGTU SIUNTA... ARBA DAR GERIAU — JEI GALITE — NESINAUDOKITE LIETUVOS PASTO PASLAUGOMIS. IR NEKREIPKITE DEMESIO I PASTO DARBUOTOJU TROLIU POSTRINGAVIMUS MATYT JIEMS JAU PADAI SVYLA DEL TARIAMAI PAVOGTU SIUNTU.
GIUSEPPE 2022-10-17 22:31:20
DEMESIO! IŠ LIETUVOS SIUNTAS SIŲSKIT TIK APDRAUSTOM REGISTRUOTOM SIUNTOM! DRAUDIMAS iki €1200 KAINUOJA TIK APIE €1. NES KITAIP SIUNTOS DINGSTA, JAS TARIAMAI VAGIA PATYS "LP" PAŽYMĖDAMI KAIP "IŠSIŲSTA Į UŽSIENĮ" IR TUO SIUNTOS SEKIMO ĮRAŠAS PASIBAIGIA, O SIUNTA DINGSTA! TODĖL SIŲSKITE TIK PILNAI APDRAUSTAS SIUNTAS! NORS NEAISKU KAIP TEN BUTU TAS DRAUDIMAS ISMOKAMAS JEI DINGTU SIUNTA... ARBA DAR GERIAU — JEI GALITE — NESINAUDOKITE LIETUVOS PAS (ik)TO PASLAUGOMIS. GEDA! NAIKINAMA TAUTA! MES ISVAZIAVOME (SU VISAM) JAU SENOKAI, NES NEBEGALEJOME PASTU DARYTI BIZNIO IS LIETUVOS!
Išvažiavot iš Lietuvos tik dėl pašto? Jūs juokingi žiauriai. Kiek esu skambinusi visada pasakydavo kur siunta jei registruota nes neregistruotoms sekimo nėra. Kiek supratau tai informacijos tas atnaujinimas priklauso nuo kitos šalies pašto, jei atnaujina jie atsinaujina ir lietuvos pato sekime, tad jei rašo kad eksportuota ir nieko, skambinkites. Pasakys viską. Man tai padėjo. Siunčiau į Ameriką, pasakė būtent kad siuntą Amerikoje galima atsiimti nes yra pašto jų skyriuje, informavau savo klientą kad yra pašte ir viskas. Atsiėmė kuo puikiausiai. Tad jei jūs nemokate komunikuoti su kitais ir paprašyti pagalbos tad gal iš vis nieko nerašykite, pataupykite smegenėles savo kitoje šalyje ir nejuodinkit Lietuvos, išvykote tuom ir viskas baigta....Žiauriai nervina tokie žmonės kaip jūs
Vardas ir pavardė
2022-10-19 08:58:12 IP 2cfq6i2e
Esu labai nusivylusi aptarnavimo Klaipėdoje, Taikos pr. 139 esančiu paštu. Kelintą kartą nuvykusi darbo dieną po 17.00 val. ten randu eilę žmonių (nuo 20 iki 30). Dirba vos dvi moterys, neatsižvelgiant į milžinišką klientų skaičių. Jei galėčiau, LP paslaugomis tikrai nebesinaudočiau.
Konten passuntei koddenga? Matteit brangaus kuokkeinors? Nasusskeitta pare Latteuvos Posta nas dengst er nera galeim parrast. Ein jai seinapeutt.
Timofejus 2022-10-14 09:39:54
Pirkau preke is Anglijos.Uz ja sumokejau 14, 96£ plius uz pristatyma i namus 19, 95£.Viso 34, 91£.Lietuvos pastui sumoketi mokesciai uz deklaracija 23, 99€.
Ir siunta paiimti, turiu eiti i pasta, nors pirkdamas preke, sumokejau uz pristatyma i namus.
Kodel taip dirbat?
Paduok juos ij teisma nes kitaip jie taip toliau dirbs!
Eilyni karta dingsta siunta, rodo kad typo siunta iteikta bet realybeje siuntos nera
Pries menesi siunčiau siunta is Priekules pasto i Moletus, praėjus savaitei, siuntinys vis dar tebebuvo Priekuleje, atvykus paaiškinimo, aptarnautoja bande meluoti.Verta pamatyti, ar saugu ir patikima bendraut su Priekules oastu..Ir tai ne man vienai, ir ne pirmas kartas.Patarimas_dirbkite moterys...Būkite teisingos sau ir visiems!
Kodel taip dirbat?
2022-10-13 16:39:27 IP 1arvdhio
Apie Lietuvos Pašto nusikaltimus

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS KANCELIARIJA: [email protected]
Kaip galima parašyti atsiliepimą Facebook, jei ten "nieko nesupranta"
Laba diena, Šiaulių pašto darbuotojai tingi, nežino ar nemoka atlikti savo pareigų. Be atskiro skundo kiekvienai registruotai siuntai, į namus nieko nepristato, aiškina, kad nieko nerado namuose, nors dirbame nuotoliniu būdu ir esame namuose. Taip ir šiandien registruotos siuntos RS227134620LT nepristatė, nes nieko "nerado" namuose. Gal galima išmokyti Šiaulių pašto darbuotojus atlikti savo pareigas, išmokyti dirbti, kad nereikėtų trukdyti kitų institucijų?
AB Lietuvos paštas
2022-10-13 07:38:49 IP 2g5vgfh2
Paulius 2022-10-09 12:58:20
Viena iš praščiausiai dirbančių įmonių Lietuvoje. Darbuotojai net sugeba siunčiant regustruotus laiškus pasirašyti patys ir įmesti į pašto dežutę nors mokama užtai, kad įteimtu į rankas.
apgailestaujame, kad teko susidurti su nesklandumais. Prašome informaciją kartu su siuntos sekimo numeriu pateikti mums el. paštu [email protected] arba asmenine žinute socialiniame tinkle „Facebook“. Išsiaiškinsime situaciją ir kaip įmanoma greičiau su Jumis susisieksime.

Omniva LT
Pristatome džiaugsmą!

Adresas: Savanorių pr. 5, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien rūpestingai pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. UAB „Omniva LT“ priklauso Estijos paštui AS „Eesti Post“. Valdydami didžiausią, 351 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, esame pirmasis pasirinkimas...
Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo, kurjerio pristatymo, pristatymo į Smartpost siuntų terminalus ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas.
Visas transportas
Siųsk24 Siųsk pigiau ir patogiau!

Adresas: Saulėtekio al. 15, LT-10224 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos.
Siųsk24 - viena didžiausių siuntų paslaugų platformų Lietuvoje, kurioje galite rasti platų siuntų siuntimo paslaugų pasirinkimą vienoje vietoje. Bendradarbiaudami su populiariausiomis siuntų gabenimo įmonėmis – kurjeriais, tokiais kaip FEDEX, TNT, UPS, DHL, DPD, OMNIVA, GLS, siūlome greitą, patikimą ir nebrangų...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai.
Skubus tarptautinis krovinių ir siuntų gabenimas per 24 valandas Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos ir Lenkijos kryptimis. Tarptautinių pervežimų srityje mes turime unikalią galimybę užtikrinti Jūsų kompanijos tikslą per kuo trumpiausią laiką pristatyti savo prekes klientams. Modernūs HRX terminalai Baltijos...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Web3: su laiku kiekvienas turėsime po skaitmeninį avatarą
Web3: su laiku kiekvienas turėsime po skaitmeninį avatarą
Apie Web3 internetą, Lietuvos galimybes prisidėti prie jo plėtros ir 2022 m. gruodžio 7 d. organizuojamą konferenciją "WEB3: Impact the Future" kalbamės su Sauliumi Galatilčiu, UAB "Bifinity" vadovu.
Kur šiandien mokosi sėkmingi ateities lyderiai?
Kur šiandien mokosi sėkmingi ateities lyderiai?
Norėdama realizuoti švietimo idėjas, subrandintas per ilgus pedagoginio darbo metus, Vilma Grigoraitienė kartu su bendraminte Laura Tekore įkūrė kitokią mokyklą. "Apvalaus kvadrato mokykloje"...

Ar ketinate pradėti investuoti?

FedEx 177,82 +2,66%
American Express 154,42 +2,35%