Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos paštas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos paštas

Atsiliepimai apie Lietuvos paštas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos paštas, AB

Karštame ore laukianti eilė prastovėjus prie paradinių durų apie 2 valandas neturi galimybės atsiimti ar pristatyti siuntos. Miestelis mažas (Tauragė) tikrai perkrovos nėra. Savanaudiškas darbo valandų sutrumpinimas nepriežastis nuvilti žmones kurie švaisto savo laiką dėl nesugebėjimo kordinuoti paslaugų suteikimą.
Ar galite Lazdynų pašte priimti dar vieną žmogų siuntų atsiėmimui? Žmonės laukia po 2 h, kad pasiimti siuntą per 1minutę. Tai ne tik lauke žmonės laukia, bet ir viduj (laiptinėje), kas yra nesaugu, nes stovi toje pačioje patalpoje 1h! Eilės visada! Darykite, prašau, kažką dėl to
Baisu.
Jei užsisakai baldus internetu ir pamatai, kad atveš per LPaštą, gali pradėt nervintis iš anksto. Nieko sklandžiai nebūna. Tikslaus laiko nežinosi, žmonių užnešimui irgi nenusamdysi (nes tiesiog laiko nežinosi), gavęs žinutę, kad “pristatys artimiausiu metu”, nieko negausi, pasiskambinus į pabalgos nr, praneša, kad pristatys rytoj - kurjeriai pasirodo nei kalbėt, nei rašyt nemoka. Bravo. Jūsų kontorą kategoriškai apibūdina žodis - baisu.
Dėkui šio pašto darbuotojui Olegui už tai, jog profesionaliai atlieka savo darbą, klientams yra atidus, dėmesingas, draugiškas ir geranoriškai nusiteikęs.O svarbiausia, kad kartu su grąža bei mokėjimo kvitu visuomet gauni dovanų glėbį pakilios nuotaikos.

Olivija R.A.
Спасибо почте Израилю посылка с Москвы со скоростью звука за неделю получил, огромное спасибо почте Израилю-вы лучшие.
Aciu Izrailiu pastui siunta is Maskvos atkeliavo su garso greicio per viena savaite, dideli aciu Izraelio pastu-jus geresni.
Kodėl paštas sutrumpino darbo laiką, pašte dirba tik du darbuotojai, prie pašto sudaromos ilgiausios eilės, nors būriuotis negalima dėl karantino? Kieno tokie durni sprendimai? Kada tuomet pasiimti siuntas? Paštas specialiai padarė problemą, o kenčia gyventojai, kaip visada. Ar toks balaganas bus ir toliau?
, , LP kontora dirba", siunta Lietuvoje keliauja savaitėm.
Sveiki.Norėčiau tarti keletą žodžių apie Lietuvos Pašto Kauno poskyrio (Vydūno al.63)darbuotoją Olegą.
Nežinau, kaip yra kitur, tačiau šiame pašte apsilankyti - vienas malonumas.Klientai čia visuomet sulaukia dėmesio, profesionalaus patarimo, pagalbos.Kad ir kada ateitum, darbuotojas visada pakilios nuotaikos, draugiškai nusiteikęs, su šypsena.Profesionaliai aptarnauja lankytojus, taktiškai ir maloniai, tačiau ne įkyriai (!)pasiūlo kokią įdomesnę prekę iš plataus asortimento.Niekad nežvilgčioja į laikrodį, nors neretai su atnešta siunta užtrunka ir ilgėliau po darbo pabaigos.Apsilankęs šiame pašte pasijunti iš tiesų vertinamas, svarbus ir visada laukiamas.
Dėkoju Lietuvos Pašto vadovybei, kad turite tokių šaunių darbuotojų, kaip Olegas.

Olivija R.A.
Jaunimas, neeikit dirbti i LP Vilniaus logistikos centra, ten yra patiriamas MOBINGAS is tokiu kaip SASNAUSKAS, apeikit sia imone, pagailekit savo nervus.
reiktu uzklausti aliexperso arba ebay kodel jie nieko nedaro niekur nesikreipia kad lietuvos paste siuntos stabdomos tycia.... poto daromi zmoniu atsaukimai pirkimu atsaukimai ir grazinami pinigai. kai paste siuntos guli... kodel sis pastas isvys nevygdo tinkamai veiklos ? pas mane 2 siuntos guli paste apie 2 menesius. galiu padaryti atsaukima ir atsiimti pinigus. bet pardavejai patikimi nesinori piktis su jais del lt pasto veiklos (neveiklos)
2021-05-14 15:01:24 IP 4ljj83r
Vilma 2021-05-14 10:55:06
Laba diena, kiek dar ilgai reiks laukti siuntos???? Paskutinės siuntos laukiau 1.5 mėnesio, nors ji siųsta iš vieno Lietuvos miesto į kitą. Siunta per didelius vargus atėjo suplėšyta pakuote ir apgadinta. Ir manau dar būčiau laukus iki šiol, jei nerašyti skundai į Lietuvos paštą ir ministeriją. Nejau teks kreiptis dar aukščiau????
prašome atsiųsti minėtos siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Situaciją išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
2021-05-14 15:00:12 IP 4ljj83r
Jurga 2021-05-14 09:48:10
Sveiki, siuntą Latvijoje nuo kovo mėn iki šiol, kur man kreiptis, kad ją pajudintų, siuntos numeris RA132133995LV.
jūsų siunta nėra pasiekusi Lietuvos. Per siuntai pristatyti numatytą laiką gavėjui negavus siuntos ar informacinio pranešimo apie siuntą, rekomenduojame dėl nepristatytos siuntos kreiptis į siuntimo šalį.
2021-05-14 14:55:51 IP 4ljj83r
Valdas 2021-05-14 01:37:29
Siunta atkeliavo 2021 m. balandžio 22 d, siunta deklaruoti leido tik 2021 m. gegužės 7 d, dabar geguzes 14 d., taciau toliau niekas nevyksta, kiek skambini pasiteiravimui naudos taip pat jokios, kaip auto atsakiklis, -laukite... Nesupranta na....reikalinga tokia siountu tarnyba jei nesugeba tinkamai ir kokybiskai atlikti teikiamu paslaugu.Ir aplamia cia kasnors nesa atsakomybe uz sita visa susidariusia anomalija, bei ten dirbantiems su galva visiems gerai....
atsiprašome dėl nepatogumų ir vėlavimo. Jūsų siuntos dokumentai sėkmingai pateikti muitinei.
2021-05-14 14:49:31 IP 4ljj83r
Dovilė 2021-05-13 13:32:29
Iš Europos greičiau registruotas laiškas ateina nei, kad iš Vilniaus į Panevežį, greičiau pačiam nuvažiuot pasimt būtų, bet irgi negalima. Nu gėda Lietuvos paštui, tegu ima pavyzdį iš kitų Europos šalių. Kažkoks pasityčiojimas.
2021-05-14 14:48:12 IP 4ljj83r
Arvydas 2021-05-13 11:19:58
Baisus aplaidumas ignoravimas ir paprasčiausia nekompetencija LP. Deklaravau siunta is JAV 05.05.2021. TYLA. (nors rašoma kad gali užtrukti iki 5 dienų)
Siunčiau el paštu žinutes, rašiau skunda LP svetaineje, - TYLA. Siunta buvo siųsta express priority kategorija, siuntejas sumokėjo dvigubai brangiau kad greičiau gaučiau užsakytą daikta. Ir viskas sustojo Lietuvos Pašte. Apgailėtinai pasibjaurėtina.
Siunta EP864061830US.
DHL atsiunčia žmogui dokumentus deklaravimui siuntai dar nepasiekus Lietuvos, ir kai DHL gauna siunta i rankas deklaravimas jau būna sutvarkytas.
O šite.. Net nežinau kaip tokius nuopezas pavadinti.
atsiprašome dėl nepatogumų ir vėlavimo. Jūsų pateiktus dokumentus gavome. Atsakymą el. paštu deklarantai jums pateiks artimiausiu metu.
2021-05-14 14:45:15 IP 4ljj83r
Martynas zadeikis 2021-05-13 11:11:58
Seniau taip nebūdavo siusdavau iš Amerikos į Lt per gerą mėnesį ateidavo vėliau po 1.5 mėn. Dabar jau 2 mėn. Kažkokia nesąmonė po 3 savaitės muitiniai prastovi negali išmaitinti prekių reikia laukti 3 savaitės. Jau ir taip ilgai laukiu ir pan. Kad dar būtu be muito pigios prekės ir pan. Suprantu bet kai sumoki po 300euru ir daugiau už prekes ir laukti 2 mėn. Reikia kol gausi dar muitą susimokėti dar kol atsiųs ir pan. Nėra logikos nesirisa kažkaip. Toks reikalas. Ir klausimas nepadekite ragelio įvertinkite konsultantus ir pan.
2021-05-14 14:43:26 IP 4ljj83r
Edmundas 2021-05-13 09:31:22
Išsiusta siunta iš Kauno 2021.04.27 į Vilniu. Šiandien yra 2021.05.13 ir dar nėra gauta siunta. Pasibaisėtina situacija su Lietuvos paštu. Paskambinus į aptarnavimo skyriu: nesiima jokiu veiksmu tik liepia laukti. Man siuntos iš Kinijos kartais greičiau ateina...
2021-05-14 14:41:51 IP 4ljj83r
Tomas 2021-05-12 16:17:06
Noriu pasidžiaugti LP darbu, nors LP nauji robotai klysta, dėl siuntos nukeliavusios į kitą miestą buvo greitai pažiūrėta ir patikslinta, kad klaidingai nusiuntė. Lietuvoje užtruko dvi dienas, diena muitinė, kitą jau buvo pašto skyriuje.
Šaunuoliai !!!
dėkojame už gerus žodžius!
2021-05-14 14:39:52 IP 4ljj83r
Kęstutis Zuzevičius 2021-05-11 17:12:33
ĮMONĖ neįgali tiekti pašto paslaugas, o ir kas galėtų paneigti, kad jos vadovybė - nesusitvarkanti su problemomis jau nuo vasario mėnesio - yra tinkama ?
ANTRĄ mėnesį siunta Lietuvoje.
Skambinu į Jūsų konsultacinę tarnybą po du kartus į dieną (konsultantai su kuriais šnekėjau :Gintarė, Eglė, Vanda, Agnė, Rokas, Evelina, Ana, Šarųnė, Deimantė, Alicija, Vilma, su kai kuriais šnekėjau ir po keletą kartų). mandaugūs žmonės, bet siuntos taip ir neturiu - sako, kad parašo elektroninį laišką, bet manau meluoja, nes juk negali būt, kad įmonėj būtų taip nesiskaitoma su kolegų įrašais.
Suprantu, kad nusiųsti siuntą į Ignaliną vietoj Vilniaus - "žmogiška klaida " (o kurgi ta išsvajotoji skirstymo linija ?)
Suprantu, kad nusiųsti siuntą į Senamiestį vietoj Pašilaičių - irgi "žmogiška klaida "
Bet dabar siunta guli jau dvi savaites Senamiesčio skirstymo centre (nors kaip minėjau auksčiau skambinu dėl jos kasdien ir Jūsų konsultantai sako, kad informuoja atatinkamas tarnybas ir siūlo būt kantriam)
Gal tiesiog tokia mano karma, kad laiškai dėl mano siuntos pakliūna žmonėms, kurie nemoka skaityt ?
atsiprašome dėl nepatogumų ir vėlavimo. Siuntą stengsimės pristatyti kaip įmanoma greičiau.
2021-05-14 14:37:08 IP 4ljj83r
Daiva 2021-05-11 10:59:46
Laba diena. Labai gaila, bet neturiu nieko gero pasakyti apie paštą, esantį Klaipėdoje Taikos pr. 101. Jau gal kokį penktą kartą einu atsiimti siuntos, bet netriu prabangos leisti laiką eilėje virš 1 val. Šiuo metu, kai neleidžiami susibūrimai, tai prie šito pašto būriuojasi tikrai ne 10 žmonių. Kai prieš tai atsiiminėjau siuntą, pralaukiau 40 min. Man atsiėmus, eilė buvo dar didesnė. Bandžiau eiti ir ryte, ir prieš darbą apie pietus, ir vakar prieš uždarant paštą (atstovėjau, bet liks kokiems 5 žmonėms, nebeaptarnavo). Tai ne darbuotojų kaltė. Nejaugi negalima kažkaip kitaip organizuoti darbo? Prieš perskirstymą, prieš kovo 01d., priklausiau Akropolio paštui. Ten po savo darbo galėdavau nuvažiuoti ir atsiimti siuntą be eilių. Siūlyčiau atstatyti senąją tvarką, nes naujoji su Taikos 101- nepasiteisina.
dėkojame už jūsų pastebėjimą. Jis perduotas atsakingiems darbuotojams.
2021-05-14 14:35:05 IP 4ljj83r
Vygandas 2021-05-11 10:13:42
Kas per š*******o kontora Lietuvos paštas! Kiek dar kankinsite žmones savo tragiškomis paslaugomis? Giriatės, kad automatizavote sandėlius, bet kažkaip visiškai nesijaučia, kad pagreitėtų siuntų pristatymas. Pernai siunčiausi iš Kinijos siuntą, tai gavau tik kovo gale. 2 mėn. pragulėjo pašte. Dabar 04.17 d. išsiunčiau prekę iš Amerikos ir 04.25 d. siuntos sekimas rodo, kad siunta gauta į Vilniaus pašto terminąlą (GM275322484047253125). Šiandien turime 05.11 ir siunta vis dar terminale. Siuntų kiekis drastiškai padidėjo visam pasaulyje, ne tik Lietuvoje, bet užsienyje kažkaip susitvarko. Manau pašto vadovybei turėtų būti gėda dėl tokio darbo. Normaliam versle, jei nesusitvarkai su savo pareigom, tave atleidžią. To ir linkėčiau pašto vadovybei.
registruotų siuntų numerius sudaro: 2 raidės, 9 skaičiai, 2 raidės. Apgailestaujame, tačiau informacija apie neregistruotos siuntos buvimo vietą siuntų paieškos sistemoje nėra fiksuojama, todėl jos paieška negalima.
2021-05-14 14:33:47 IP 4ljj83r
Paulius 2021-05-11 07:56:28
Kas atsitiko Lietuvos Pastas?????Jau ne tik kad siuntos baisiai vėluoja, tai jau ir laiškų po mėnesį ir daugiau laukti reikia.Draudimo sutartis išsiūsta 04-05 NEGAUTA, banko kortelė išsiūsta 04-06 NEGAUTA, pažyma dėl covid 19 išsiūsta 04-19 NEGAUTA.Veiksmas Kaunas, Žeimenos gatvė.Gal galėtu direktorė Astutė pakomentuot siuos pristatymo terminus?
prašome atsiųsti minimų siuntų registracijos numerius (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Situaciją išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
2021-05-14 14:30:55 IP 4ljj83r
Eduardas 2021-05-10 23:28:51
Sveki.Kada pastas dirbs?Siuntos Nr. LG834002458GB Anglai sugeba per 2 dienas paiimti is siuntejo ir issiusti i gavejo sali. O Lietuva...04.23-05.03, 11 dienu keliauja is Metalo g. 5 Vilnius i Marijampolės centrini pašta.05, 04 diena kviecia atsiimti siuntos-cia siuntos sekimas taip rodo, bet nueinu jos atsiimti dar po dvieju paru, t.y 05.06 diena.Nes buna dvi paras guli maisuose ir neatiduoda, sake dirba pagal instrukcijas Valio, gavau!..pagal siuntos nr.O siuntos gavimo pranesimas su Marijampoles CP spaudu 05.05 d.pristatytas adresatui 05.10 d.Nors siunta jau pas mane nuo 05.06 d. Ar cia normalu!!!
atsiprašome dėl nepatogumų ir siuntos pristatymo vėlavimo.
2021-05-14 14:28:42 IP 4ljj83r
Ugne 2021-05-11 14:54:45
siunta uzsakyta is UK 2021-04-10 lietuvos paste, vilniuje ji buvo 2021-04-21 nors UK man pazadejo kad veliausei per 15 darbo dienu bus mane. man ta siunta buvo beproto svarbi, nes tai buvo mano vestuvine suknele, vestuves jau praejo, paskutinemis dienomis teko ieskotis naujos (nervai, kantrybe, papildomos islaidos, ir laikas) nepaisant to kad jiem buvo skambinama kas diena po kelis kartus jie man sugeba tik deklaravimo forma atsiusti, kuri jau 5 kartus uzpildyta (ta pati forma) kad uzpildyti forma jie man patys paskambino, tai kodel negali paskambinti ir pasakyti kas negerai??? maza to kaip suknele atkeliaus dar kaskoki mokesti turesiu moketi pries atsiimdama kuris jau is parduotuves puses sumoketas, ir jai teks moketi tai parduotuve pasiryzusi gadinti. is pardaveju puses viskas gerai, jie patis pasiurpe kaip taip vyksta, bet nepaisant visko as vis dar neturiu savo sukneles lietuvos pastas irgi nesugeba pajudinti siuntos, tai kaip viska suprasti, o kas padengs islaidas naujos sukneles??? kaskaip noretusi kad ir lietuvos pastas pripazintu savo kalte ir atlygintu tai ka padare, nes tai buvo sugadintos vestuves ir ju deka, o manau visi kas jau susituoke zino kaip yra paskutinemis dienomis pries vestuves ir dar ieskotis naujos sukneles ; (
2021-05-14 14:27:13 IP 4ljj83r
Vyga 2021-05-11 13:24:30
Toks lėtas tas paštas, jog nėra žodžių. Iš Kanados siuntinius į Lietuvą ateina greičiau neis iš Vilniaus Lietuvoj. Jau dvi savaites siuntinys tebestovi logistikoj
2021-05-14 14:26:47 IP 4ljj83r
Daiva 2021-05-10 15:38:43
Kas per netvarka vyksta Lietuvos pašte? Gal pagaliau pradėkite dirbti !!!! Per Jūsų aplaidumus kiti negali dirbti. Nuo kada 10 dienų Lietuvoje laiškai keliauja, iš užsienio siuntas greičiau gauname, nei jūs sugebate paskirstyti siuntas. Kažkoks absurdas, jei laiškas išsiųstas tame pačiame rajone, aplanko visus miestus ir po 10 dienų pasiekia adresatą. Ar tai vadinosi pašto modernizavimu? Ar ir pašte visi dirbat nuotoliniu, kaip visi biudžiatininkai? PRADĖKITE DIRBTI, jei nenorite prarasti klientų
sita pasta kuris uzsivadines lietuvos pastureikia likviduoti nedelsiant. siuntos menesius paste ir nejuda..... tuoj nutrauks bendradarbivima ne tik ebay man rodos bet ir visi kiti ali ir t.t..... nes per tam tikra laika zmones negauna siuntu kurios paste laikomos tycia. zmones daro atsaukimus atgauna pinigus.... negi neknysa lietuvos pasto tarptautines organizacijos ? o gal lt p.x viskas ?
2021-05-14 11:15:24 IP 4ljijj2
Kęstutis Zuzevičius 2021-05-13 09:43:38
ĖJO ANTRAS MĖNUO kaip siunta Lietuvoje....
Skambinau į konsultacinę tarnybą (Halina, Laura, Daiva) - laukite - aiškinamės - kantrybės....
Na kur jau daugiau kantrybės gaut ? Gal LP parduoda ?
EJO ANTRAS MENUO + dar savaitė kaip siunta Lietuvoje....
Skambinau i konsultacine tarnyba (Martynas, Deimante) - 10 gegužes siunta paruošta išsiuntimui - šiandien 14, bet ji vis dar tik paruošta....
Arvydas 2021-05-13 11:19:58
O šite.. Net nežinau kaip tokius nuopezas pavadinti.
Kantrybes, pats neseniai gavau siunta is JAV, kuria reikejo deklaruot.
Muitinei siunta deklaruota balandzio 22, gauta i rankas geguzes 11, isviso iseina apie 19 dienu.

Džiugu, kad siuntų skirstymo situacija stabilizuota ir L.Paštas sėkmingai optimizavo savo veiklą :)
Lietuvos saugykla, o ne paštas
2021-05-13 14:14:29 IP 5los4osr
..... ilgai ir kokybiškai pasaugom Jūsų siuntas. Su klientais nesiskaitoma visai, kurie kitą kartą jokio kito pasirinkimo neturi, kaip tik siuntas gauti per LP. Visi gali susitvarkyti su išaugusiais kiekiais siuntų, o paštas kažkaip nesugeba. Lietuvos gėda, o ne paštas. O apie vadovų kompetencija susitvarkyti tokioje situacijoje..... daugiau žodžių nebeturiu. Ir mes už tai jiems mokam tokius atlyginimus.... "Dešimtuką užbaigė Lietuvos pašto vadovė Asta Sungailienė, uždirbusi 8800 eurų atlyginimą prieš mokesčius".

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/nuo-centrinio-bankininko-ir-energetiku-iki-prezidento-didziausi-atlyginimai-lietuvos-viesajame-sektoriuje-663-1324018?copied
Martynas zadeikis
2021-05-13 11:11:58 IP 2e7r4442
2021-05-13 09:43:38 IP 4ljijj2
Kęstutis Zuzevičius 2021-05-11 17:12:33
ANTRĄ mėnesį siunta Lietuvoje.
ĖJO ANTRAS MĖNUO kaip siunta Lietuvoje....
Na kur jau daugiau kantrybės gaut ? Gal LP parduoda ?
Šaunuoliai !!!
Daiva 2021-05-11 10:59:46
Pritariu, Taikos pr. 101 eilės didžiulės, pastas nesusitvarko su nuolatiniu didziuliu srautu.
2021-05-11 17:12:33 IP 4ljijj2
2021-05-10 13:16:51 IP 4ljj83r
Dina 2021-05-09 12:20:06
Kas nors gali atkreipti dėmesį į žmonių skundus ir sutvarkyti visą betvarkę pašte ar ne? Kažkokia nesąmonė... nėra nė vieno gero žodžio, kurį galėčiau pasakyti. Paklausiau dėl siuntos ir paprašė patikslinti numerį savo ir adresą.. pasakė, kad per kelias dienas vėl pabandys pristatyti siuntą. Na ir ką? Siuntos nieks nebandė pristatyti ir ji tiesiog buvo grąžinta atgal siuntėjui. Tai Jūs durni atsiprašant ar kaip? Jūs čia iš žmonių tyčiotis mėgstat? Apgailėtina.... Visai niekam ten neįdomu, kad žmonėms reikia daiktų, kuriuos užsisako...
Dabar esu gavus pranešimus, kad mano užsakymai jau yra Lietuvoje. Tikiuosi, kad sugebėsit pristatyti greitai, o ne po kelių mėnesių...
2021-05-10 13:16:12 IP 4ljj83r
Kristina 2021-05-09 00:29:16
ABSURDAS !
KUR KREIPTIS, KAD SUTVARKYTU ŠITĄ ĮMONĘ, !!!
Prekės užsakytos gruodžio 31d.laukiu, galvoju pastrigusios dėl pandemijos, buvo kažkuriam laikui uždarytas paštas.
Žinutės atejo kad prekės Lietuvoj.
O dar sugebat jas ir gražint, nors pranešimo jokio nesulaukiau, kad prekes pasiimt galima būtu, nors kiek žinau, jos gražinamos jei per mėnesi niekas nepasiima.

Omniva LT
Pristatome džiaugsmą!

Adresas: Perspektyvos g. 32, LT-52119 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. Valdydama didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, OMNIVA yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas per paštomatus. 2020 m. vasario mėnesį...
Globali siunta
eSiuntimas - siuntų, krovinių siuntimo platforma

Adresas: A. Sabaliausko g. 2, LT-46499 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
ESIUNTIMAS.LT - tai šiuolaikiška ir patogi siuntų siuntimo platforma. Siųskite siuntas saugiai, greitai, patogiai ir už optimalią kainą! Mes siūlome aukštos reputacijos, pripažintus tarptautinius vežėjus, kurie sudės visas pastangas Jūsų “siuntinių pasaulio” norams įgyvendinti. Teikiamos siuntų paslaugos: Siunčiame...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

Prezidentas siūlo teisėkūros iniciatyvas vertinti klimato kaitos požiūriu
Prezidentas siūlo teisėkūros iniciatyvas vertinti klimato kaitos požiūriu 05-17 18:55
Prezidentas Gitanas Nausėda siūlo įtvirtinti, kad teisėkūros iniciatyvos turėtų būti vertinamos ir aplinkosauginiu bei klimato kaitos požiūriu.
Seimas planuoja pasmerkti Kinijoje vykdomus nusikaltimus žmoniškumui
Seimas planuoja pasmerkti Kinijoje vykdomus nusikaltimus žmoniškumui 05-17 18:07
Lietuvos Seimas planuoja pasmerkti Kinijoje vykdomus nusikaltimus žmoniškumui, uigūrų genocidą.
"Eika" investavo į Jungtinės Karalystės startuolį
"Eika" investavo į Jungtinės Karalystės startuolį 05-17 17:38
Nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupė "Eika" investavo 116.000 Eur į būsto pardavimo platformą kuriantį Jungtinės Karalystės startuolį "Movewise".

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%