Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos paštas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos paštas

Atsiliepimai apie Lietuvos paštas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos paštas, AB

Sveiki, ar registruota siuntini su mazu svoriu turetu pastininke atnest i namus ar tik imest lapuka i pastu dezute?jeigu atnest tik lapuka informuojanti del siuntinio, tai kudel taip brangiai reikia moketi uz registracija?jau tyliu kiek imanoma bet tas vis kartojasi
Laba diena visiems.Katik gavau savo siunta, kuri buvo issiusta gruodzio 7 d.is Vilniaus i Airija.Savo baimes ir nuogastavimus, ismeciau i siuksliu deze.Gavau brangius auskarus is Lietuvos ir niekur jie nedingo.Zinoma, buvo apdrausti ir registruoti.Jei jums mielieji jusu siunta brangi, prasome ja apdrausti, tada nereikes kaltinti pasto darbuotoju.Klaidas darome visi, bet nereikia kaltinti visu.Bukime atlaidesniai ir atsakingesniai...Noriu pasveikinti Pasto Darbuotojus su artejanciomis Sv.Kaledomis ir Naujaisiais Metais, ir stiprybes, bei kantrybes, Jusu nelengvame darbe.
Laimingu svenciu pasto skyriui i kury pareina siuntos is uzsienio. Tikiuosi labai laimingesni tapot istrauke dovanu siusta paprasta grandinele, sitiek vargot dailiai atklijuodami voka ir atgal uzklijuodami kad net zymiu neliko. Nebegalimabnet pastu pasitiket sugadinot kad ir maza staigmene labai jums aciu.
Noriu pasveikinti su arteinanciais sventem LP darbuotojus.O ypatingai-musu Svencioneliu pasto darbuotojus.Tai tikrai saziningas.kulturingas kolektivas.Ir ypac noretum padekuoti uz gera darba musu laiskninke Zemutine 33a.Geros nuotaikos.sveikatos.ir geru svenciu.
gruodžio 9diena 2 siuntos (registruotos) iš Vilniaus siunčiamos į užsienį, bet jau 5-dieną nejuda iš skirstymo centro, neišsiųstos net iš Lietuvos!
Ir žinoma paskambinus į Lietuvos paštą niekam tai nerūpi, sako, galite rašyti skunda.
Labai norėčiau sužinoti, kada bus išsiųstos siuntos?
Dalia 2018-12-12 23:04:05
Gruodzio 7 d.registruota siunta issiusta is Vilniaus Rodunios kelias, i Airija, bet siuntos vis dar negaunu.Jau pradeda imti baime, nejaugi dings paslaptingai siunta, kaip buvo jau taip ivyke...Per kiek laiko galiu tiketis ja gauti?Butu labai malonu, kad atsakytumete.Siunta apdrausta.Aciu.

Inga 2018-12-11 22:50:29
Kur reikia kreiptis, kai nori parašyti skundą apie aptarnaujantį personalą ir pačią pašto direktorę. Turint filmuotos medžiagos ir kitos informacijos apie labai negražų poelgį, kuris jau ne pirmą kartą kartojasi ir ne tik man. Ar kreiptis reikia į vartotojų teises?
Galite čia rašykti kas negerai, juk matote Lietuvos paštas stebi komentarus ir atsako, Galite rašyti į info@post lt arba galite rašyti Susiekimo ministerijai, kaip Lietuvos paštą kontroliuojančiai institucijai, el. paštu sumin@sumin.lt
Sveiki, noriu sužinoti, ką daryti tokiu atveju jei siuntos lapukas buvo pamestas? Siunta buvo neregistruota. Tačiau žinoma diena kada ji atėjo. Ar yra galimybė ją atgauti?
Inga 2018-12-11 22:50:29

Prašome pateikti visą informaciją el. paštu info@post.lt. Gavę Jūsų laišką būtinai viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Rytis 2018-12-11 17:30:25
Labai nusivyles pastaruoju metu Lietuvos pasto darbo kokybe. Siuntu gavimo laikas padvigubejo, jeigu anksciau siuntinys is Kinijos keliavo menesi tai dabar keliaus du menesius, siuntiniai is Anglijos keliauja iki menesio, toks ispudis kad Lietuva randasi ne Europoje o kazkur Pietu Amerikoje ar Afrikoje.. Ypac stebina tas faktas kad siuntiniai kaip knygos buna stampuoti Lietuvoje pvz Spalio 30, o ateina i pasta po dvieju savaiciu 15 diena... Kodel? Kokiom priezastim toks delsimas? Zmonems kurie skuba gauti siuntinius arba nenori rupintis del dingusios siuntos rekomenduoju naudoti privacius kurjerius kol Lietuvos pastas susiims.

Prašome atsiųsti minėtų siuntų registracijos numerius (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame
Andrius 2018-12-11 01:35:49
Kada jau atleis sovietines bobelkas.
Aplink Vilnių, paštuose, maximose, dihabdaug tokii tipo žmonių ir kada nusibosta ginciotis tiesiov važinėji i kitą vieta. Siaubas, tokio kaime nera.
Vakar atejau siuntų, , bet akumuliatorius išsikovoti a

Kada jau atleis sovietines bobelkas.
Vakar atejau siuntų, , bet akumuliatorius išsikovoti a
Mindaugas 2018-12-07 11:41:26
Nepriklausomai nuo to, kur siuntą reikia pristatyti, ji pristatoma į centrinį paštą. Tavo problemos, kaip ten nusigauti ir kaip atsiimti. Jums tai atrodo normalu, kad sumokėjus už paslaugą, ją atliekate taip kaip norit ?

AB Lietuvos Paštas 2018-11-29 08:31:35

Tai nesuprantu, jau pries dvi dienas buvo issiustas pretenzijos laiskas - jokiu ziniu ar atsako. Jus cia gal del vaizdo rekvizituose po kiekvieno skundo parasot "Atsiuskit visa informacija ir problemos bus issprestos" ir istikro nieko nedarot?
Sveiki. Jau ne pirmą ir ne antrą kartą esu nepatenkinta Lietuvos pašto darbu Utenoje. Paštininkės, kurios nešioja paštą, dirbti visiškai nemoka. Įmeta kitų žmonių paštą į mūsų dėžutę ir tada paryčiais tranko duris, nes pamato, kad ne ten įmetė. Ir kas dėl to kaltas? Ne tik kad į mūsų paštą įmetė ne mums skirtą paštą, bet dar ir paryčiais įkyriai trankė duris. Jokios kultūros. Jokio mandagumo. Nieks paryčiais pašto nenešioja, kada dar miega žmonės.. ir kiek matau vien blogi atsiliepimai ir visoje Lietuvoje apie Lietuvos paštą. Ir galit nerašyti, kad labai apgailestaujat kaip kad parašot po kiekvienu skundu ir, kad kreiptis asmeniškai. Tuo problemos neišpręsit nei vienų.
AB Lietuvos Paštas 2018-11-29 08:31:35

Tai kad zmogus jau vakar issiunte ta skunda. Gali pakartotinai jei reikia...
Tomas 2018-11-28 20:58:13
NIEKADA NESIUSKIT STIKLINIU SIUNTU PER LIETUVOS PASTA! Siunciau gele vazoje - buvo puikiai supakuota, kartoninej dezej, vaza apvyniota minksta atsparia smugiam plevele tikrai storu sluoksniu. Zmogus gaves siunta atsiunte nuotrauka kad ji buvo sudauzyta (siusta buvo is Kauno i Vilniu). Nuejes i lietuvos pastas paprases uzpildyti pretenzija gavau komentara is darbuotojos - kita karta geriau supakuokit nes siuntas meto. Parodziau nuotraukas - darbuotoja nustebo kad taip skrupulingai viska buvau uzfiksaves. Bet tada pasake kad pastas uz nieka neatsakingas - tai pazadejau kad visus perspesiu niekad nesiusti jokiu daiktu kurie del metymo gali buti sudauzyti arba sulauzyti. Tikiuosi padaryta zala atlygins, nes istatymai tam yra.

AB Lietuvos Paštas 2018-11-26 08:49:58

Kadangi paštu išsiunčiau paprastus laiškus vokuose ir jų neregistravau, tai turiu tik antrojo laiško pašte išduotą kvitą. Jame matosi, kad išsiųsta iš Šilutės pašto 2018-11-15 dieną. Aš pas dukros lankiausi lapkričio mėn 24-25 dienomis ir to voko ji dar negavo (tai praėjo 7 DARBO DIENOS). Būčiau geriau pati nuvežusi, nes sumokėjusi pašto siuntimo išlaidas. Tai parodo, kad paštu negalima visiškai pasitikėti.

Giedrė 2018-11-21 09:29:45
Supuokuota į plevelia į burbuline plevelia ir net parašyttą kad dūsta o gauni tik duzenas. Kas kaltas į ka kreiptis kas apmokės nuostolį. Ir kodėl turima mokėti už tokį siuntimą?

Laima 2018-11-21 08:49:08
Labas,
šiuo metu labai pasipiktinusi ir esu labai nepatenkinta Lietuvos pašto paslaugomis.
Gyvenu Šilutėje, lapkričio 8 dienos rytą išsiunčiau laišką dukrai į Kauno rajono Pagyrių kaimą (nurodydama pašto kodą), tai sudarytų apie 130km. Laišką ji gavo po 11 dienų!!! Ir dabar dar ne Kalėdinis laikotarpis.
Gaila, apie tai iš dukros sužinojau vėlai, nes 2018-11-15 pasiunčiau jau kitą voką (kvito Nr 045757). Siunčiau vildamasi, jog ji korespondenciją gauna bent per 3 darbo dienas. Pasirodo, būčiau greičiau pati nuvažiavusi ir perdavusi tą ką siunčiau.
Suprantu, jog tiek daug nusiskundimų ir nepatenkintų Lietuvos paštu.

Mažena 2018-11-20 12:13:00
Sveiki, esu labai patenkinta Jusu darbuotojos Olgos dirbancios Vilniaus 29-asis paštas PC "Mandarinas" (Fabijoniškės) darbu, ačiū Jums labai, daugiau tokiu operatyviu ir atsakingu darbuotoju :)

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Be galo džiugu girdėti, kad esate patenkinta aptarnavimu.

Linkime gražios dienos!
Gintarė 2018-11-19 12:34:32
Vilniaus lazdynų pašte deja situacija atsiimant siuntas tenka laukti po 30-40 min.Dirba du darbuotojai, eilei žmonių tenka laukti net laiptų aikštelėje.
AR ĮMANOMAS KAŽKOKS SPRENDIMAS SUMAŽINTI EILES?
Dėkui.

Apgailestaujame, kad teko atsidurti tokioje situacijoje. Norime gerinti paslaugų bei aptarnavimo kokybę, todėl kviečiame kreiptis el.paštu info@post.lt ir pateikti visą informaciją. Būtinai susisieksime su Jumis asmeniškai. Dėkojame.
Blogiausiai teikianti paslaugas valstybinė įmonė visoje Lietuvoje.Spalio 15 diena išsiunčiau svarbius dokumentus registruotu laišku (siunta).Iki šiandienos siunta nėra gauta gavėjui.Jau nuo lapkričio pradžios skambinau ir kreipiausi į paštų skyrius, buvo aiškinta kad siunta jau spalio 18 diena gauta pašto skirstymo skyriuje užsienyje, bet joks pašto darbuotojas negalėjo to patvirtinti raštiškai siūlydami man kreiptis į užsienio tos šalies paštą (Nors jiems buvo aiškinta kad gavėjas n kartu kreipėsi dėl siuntos į savo šalies paštą ir nebuvo patvirtinta kad siunta yra gauta arba išsiusta iš Lietuvos.) Tikrai gauni į užduodamus klausymus iškaltą tekstą, realios pagalbos nesulauki.Paskelbėm tarptautinę paieška tik po savaitės aiškinimu nes viena darbuotoja tvirtino kad turim mokėt kita darbuotoja aiškino kad tai yra nemokamai.Vertinu kiekviena darbą, bet jūsų darbuotojų lygis yra žemas, žmogiškumo nerasta nes siunta yra tikrai vertinga ir kainuoja didelius pinigus.Įdomų tai kad paskelbus tarptautinę paieška ir pateikus skundą (į kurį turėjau gauti atsakymą neveliau nei per 12 kalendorinių dienų ir jau šiandien yra 10 diena po skundo rašymo nieko negavome jokio atsakymo ir paskambinus bendruoju tel numeriu gavome tą patį atsakymą kaip ir dėl siuntos paieškos terminas yra nepasibaigęs laukit atsakymo) Man įdomu ar spės man duoti atsakymą iki pirmadienio ar paskambinus pirmadieni išgirsiu atsakymą : laukti. Nors aiškinau tas laukimas man kainuoja pinigus.Paklausius kur galiu kreiptis pas kokius vadybininkus pašto nes jokio kokybiško atsakymo negavau iš eilinių darbuotojų juolab buvau dar labiau suklaidinta ir praradus laiką, atsakymas buvo : rašykit tarptautinę paieška ir skundą niekas kitas ir greičiau nei per 90 kalendorinių dienų jums nepadės.Neradus bendro sutarimo su užsienio gavėju nutarėme per artimiausią laiką kreiptis į advokatą.Ir dar pridursiu kad kai išsiuntinėjau laišką, pašto darbuotoja buvo nemaloni, nepatenkinta kad aš nežinojau taisyklių iš anksto nepasiruošiau, bet manau reikia suprasti viena dalyką, kad laiškus ir siuntas siunčiu ne kiekvieną dieną ir tikrai gerbiu jūsų darbą o jus turite mane gerbti kaip klientą.
Šitų laišku noriu atkreipti jūsų (Lietuvos pašto) dėmėsi, kiek dar kentės žmonės?Kiek siuntų dar nepasieks gavėjo arba kodėl žmonės už jūsų aplaidumą vėl turi mokėti už tarptautinę paiešką? kodėl jūsų įmonę drįsta imti pinigus bet nedrįsta atsakyti už siuntos pargabenimą gavėjui.Gėda kad mūsų šalyje yra tokia įstaiga.Tikiuosi kada nors šitą situaciją pasikeis nes pasitikėjimo jūsų įstaiga daugiau nėra.
Labas,
Suprantu, jog tiek daug nusiskundimų ir nepatenkintų Lietuvos paštu.
Ar tai Jūsų misija - gadinti nuotaiką klientams? Naudojates monopoliu... kaip žmogus atstovėjęs valandą eilėje... išgirsta "Geros dienos"
AR ĮMANOMAS KAŽKOKS SPRENDIMAS SUMAŽINTI EILES?
Dėkui.
J 2018-11-17 15:33:51
Blogiausiai teikianti paslugas valstybinė įmonė visoje Lietuvoje. Konsultantai vietoj to, kad padėtų, kaip užstrigusi plokštelė kartoja tą patį mintinai iškaltą tekstą, negirdi ką jiems sakai, pertraukinėja ir realiai yra kvailos vištos, nes sakai vieną, aiškini situaciją, o atgal gauni vėl mintinai iškaltą tekstą, tarsi kalbėtum su autoatsakikliu.
Siuntos pradanginamos, siunčiamos ne į tą filialą, o paskui nesulauki nei atsiprašau nei realios pagalbos, siunta nepranešus grąžinama siuntėjui, nors kelias savaites bandai išsiaiškinti kur tavo siunta.
Jei sergi ir esi namie, tai net su siuntos "lapeliu" ir tavo dokumentu į pašto skyrių nuvykęs tavo vyras, negali atsiimti siuntos. Žmogiškumo NULIS tik kvailas, betikslis nesąmoningų tekstų kartojimas.
Kada pagaliau bus tvarka šitoje šūdinoje įmonėje? Kada pagaliau dirbs darbuotojai, kurie bukai nekartos iškalto teksto, o bandys padėti išspręsti situaciją?
Gaila, kd išjungėte recenzijų rašymą savo facebook paskyroje, nes matyt per daug neigiamų atsiliepimų buvo. Jūs esat v***s (labai daug siuntų tiesiog dingsta arba būna praplėštos), a*******i (pridarot klaidų, bet niekas už jas neatsako ir išsręst jų niekas negali, o į klientą - nusišikt) ir k******i (laaaaabai daug darbuotojų.... iš kur jūs juos traukiat? pzv. sutinki paštininkę ir sakai, neneškit mums svetimų laiškų, čia net ne mūsų adresas, atsako gerai ir spėkit po savaitės vėl gauni svetimus laiškus :D).
Kad jūs bankrutuotumėt!!!

Apgailestaujame, kad teko atsidurti tokioje situacijoje. Prašome atsiųsti minėtos siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Justina 2018-11-16 10:38:28
Laba diena ir vėl turiu skundą dėl Lietuvos pašto Utenos filialo darbu. Buvo gauta registruota siunta būtent šiandien. Siuntos svoris 0, 026kg. Namuose buvau visa laiką. Buvo įmestas pranešimas, kad siuntos nebuvo įmanoma pristatyti, nes manęs tipo nebuvo namuose... ir čia jau ne pirmas kartas prašau atsižvelgti į komentarą.Ir daryti išvadas. Nes kiek žinau siunta ne sunkesne kaip 2 kg. turi pristatyti į namus....

J 2018-11-17 15:33:51
Kad jūs bankrutuotumėt!!!
v***s - a*******i - k******i. Nuo kada šie žodžiai slepiami žvaigždutėmis? n, dėl kvilių sutinku, bet vagy ir a*******i? :DDDD
Jonava 2018-11-07 15:04:35
Labai patenkinta esu Verutes darbu Jonavoje. Visada padeda, atsako i klausimus, nuostabus zmogus. Daugiau tokiu darbuotoju tai ir zmones bus laimingesni. Aciu Jums!

Linkime gražios dienos!
Aš 3diplomus turiu, o jei jai su galva negerai tai ne mano bėdos, esu išsimokslinus ir gabi bei darbšti. Esu neįgali, sergu smegenų cista, bet aš ligos nesirinkau, o jei tai užkliuvo tai gyvenimas turi karmą. Justiniškių Lietuvos paštas, Vilnius.
Pasipiktinau Justiniškių 17 Lietuvos paštu, atseit gavau darbo pasiūlymą su duomenų įvestemis, darbas su kompiuteriu, opaskui nuvykus į pokalbį pasirodo ir maišus tampyti reiks ir siuntas nešioti, debilizmas, o ne darbdavė. Tegul pagydo galvą, jei aš neįgali, tai nereiškia, jog nieko nemoku ir nesugebu.. tokia mano nuomonė. Vilnius.
Ernesta 2018-11-05 18:19:06
2018.11.05 apie 16:15 atvykus pasiimti siuntos į Birštono paštą, pasake kad siuntos neatiduos, nes virsininke jau uzrakinus siuntinius ir kad siuntini pastininke atves kita diena, kazkoks absurdas, nes pastas tai dirba iki 17 val.

Marija 2018-11-05 10:04:09
Pasipiktinome tokių aplaidžių darbu Vilniaus 43 pašto skyriuje.Visi laiškai už spalio mėn. buvo pristatyti tik spalio 30 vakare.Gyventojai buvo priversti ješkot korespondencijos per visas paslaugas teikiančios įmones. Visur buvo vienas atsakymas, kad laiškai išsiųsti. Mums asmeniškai laiškas pašto skyriuje gautas spalio 12, mes gavome tik spalio 30. Bet pašto skyriaus viršininkė sugebėjo nuo spalio 31 d. turėt 5 dienos atostogų. Skyriuje betvarkė - šeimininkė atostogauja. Prašome pasidomėti šiuo pašto skyriumi. Čia ne pirmas toks atvejis. Prašau pagalbos SOS atgauti laišką atsiusta iš Sodros. Mano vyras yra neįgalus, nevaikšto ir negali nuvykti į pašto skyrių atsiimt laiško. Kreipiausi pagalbos tel. 85 2333060. Skambinau lapkričio 2 d. 11 val.24 min.; lapkričio 3 d. 12 val.19 min.; šiandien - 8 val.59 min., paaiškinau visą situacija, visi žadėjo, kad pristatys tik šiandien pasiūlė rašyt skundą. Prašau pagalbos. Ačiū.

VIOLETA 2018-11-02 12:53:57
Pasipiktinau Kauno 31-jo skyriaus darbu.Pakeitė darbo laiką nuo 10val iki 19 val. Jei jau buvo būtina keisti, tai kodėl nebuvo galima dirbti 2 dienas nuo 8val iki 17 val, 3 dienas nuo 10 iki 19 val. Dabar prieš darba negali nei laiškų, nei siuntų išsiųsti. Atsiimti neregistruotas siuntas tikra kankynė. Darbuotoja pareiškia, kad be pranešimo siuntos neiškos.O, kad to pranešimo savaitė kaip nesulaukiu?Kreipiausi į viršininkę, o ši pasakė, kad paieškos kai turės laiko. Ar tai neturi 5 min siuntai paieškoti? O tai man lengviau iš darbo atsiprašinėti ir į paštą lakstyti? Buvo toks geras, paslaugus pašto skyrius, o dabar tingi užpakalius pajudinti. Tarybinių laikų biurokratų kontora ! Ar Lietuvos pašto vadovai nemato kaip suprastėjo darbas? Ar neskaito neigiamų atsiliepimų?

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Transporto ir logistikos įmonė Prima Line Įmonė Prima Line buvo įkurta 2010 metais Kaune. Aiški dviejų krypčių specializacija – krovinių, siuntų pervežimas, bei krovinių saugojimas - formavo kompanijos įsitvirtinimą konkurencingoje rinkoje. Laikui bėgant, dėka atsakingo ir lankstaus požiūrio į klientus, bei...

P. Porošenka paskelbė apie nuo Maskvos nepriklausomos Ukrainos stačiatikių bažnyčios įkūrimą 12-15 18:14
Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
P. Porošenka paskelbė apie Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą 12-15 18:11
Ukrainos Prezidentas Petro PorošenkA Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos 12-15 16:55
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) neleido atnaujinti daugiabučio statybos sostinės centre, Žygimantų gatvėje.

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%