Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos paštas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos paštas

Atsiliepimai apie Lietuvos paštas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos paštas, AB

Nesvarbu 2018-10-16 16:18:48
Siunciau spalio 5 d neregsitruota siunta. Siunta turejo nukeliauti Kaune is Luksio gatves i Kreves pr. Atstumas nedidelis, bet Lietuvos pasto darbuotojams ir tai pasirode per sunku.Jau greit dvi savites... Pradedu galvoti, kad pastas suinteresuotas, kad dingtu neregistruotos siuntos ir visi siustu TIK registruotas. Ir zinau, ka atsakys i el.pastu issiusta skunda, kad uz neresgistruotas neatsako. Kaip galima neatsakyti uz ta, ka darote?

Prašome pateikti visą informaciją el. paštu info@post.lt. Gavę Jūsų laišką būtinai viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.

Sveiki, šiandien gavau registruota siuntą, kurios turinys sudaužytas, be to kurjeris paliko tiesiog koridoriuj, net nedavė pasirašyti, ka man šiuo atveju daryti?foto pridėjau
Jau 11 dienu, kai is Vilniaus i Estija negali atkeliauti komercinis siuntinys.Paklausta apie siuntinio likima Daiva Cereskiene nieko aiskaus atsakyti negali. Bendravimas isdidus ir nemandagus, paprasius jos tiesioginio virsininko tel.numerio - buvo paaiskinta, jog sie numeriai yra slapti...tikra "tarybine"imone, o virsininkas dar dirba neseniai, todel jo trukdyti nevalia. Tai jau ne pirmas kartas, kai dingsta siuntinys.Musu imone nusprende nutraukti sutarti su neatsakinga organizacija ir kitom imonem patariam netureti reikalu su ja. Tik taip mes priversime Lietuvos pasta bent jau mus gerbti.
Andrius 2018-10-10 18:18:34
Turiu klausimą.
Gavome sąskaitą už paslaugas, kur atsirado nauja eilutė su darbuotojų atlyginimu, plius >3eur. Man negaila ir net džiaugiuosi, kad keliate atlyginimus savo darbuotojams.
Bet jeigu aš, dėl sunkesnės situacijos, pradėsiu mažinti algą savo darbuotojams - galėsiu mokėti mažiau, paskirtyje įrašant 'etatų mažinimas'?
Kitaip tariant, prie ko čia aš, jeigu Jūs didinant algas savo darbuotojams?

Prašome pateikti visą informaciją el. paštu info@lpexpress.lt. Gavę Jūsų laišką būtinai viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Klausimas. Drauge siunte registruota siuntini man is Lietuvos i Olandija ir nepaeme cekio su siuntos numeriu. Siuntinys veluoja, todel noredama patikrinti jo buvimo vieta, siunciau el laiska i Lietuvos pasta su uzklausa apie jo registracijos numeri. Laiske parasiau visa reikiama informacija, taciau jau 3 dienos nesulaukiu atsakymo. Nors gavau patvitinima, kad atsakoma per 2 darbo dienas. Siandien jau penktadienis ir kaip suprantu man nei per tris darbo dienas nebus atsakyta. Kur turiu kreiptis, noredama gauti informacija apie savo siuntini?
Turiu klausimą.
Kitaip tariant, prie ko čia aš, jeigu Jūs didinant algas savo darbuotojams?
Justina 2018-10-08 08:57:54
Laba diena, norėčiau parašyti komentara apie Lietuvos pašto darba Utenos filjale. Kiek be laukčiau siuntos ji visada veluoja pranešimų niekada neatneša. o jei kartasi ir atneša įmeta ne į ta pašto dežute. Registruotus laiškus atiduoda, bet kam kame ten problema... O jei nebuni namie ir atneša registruota laiška, net pranešimo nepalieka, kad jį gavai. Sunku pasitikėti. Darbuotojos nemalonios, amžinai pyktos.. Būtų puiku, kad į mano komentara būtų sureguota... Tikiuosi, kad aptarnavimo kokybė pageres.

Deimante 2018-10-04 06:50:04
Mano siunta buvo išsiųsta registruotu paštu spalio pirmąją, užsisakyto daikto man reikia jau spalio 5, nes vien tik dėl tos dienos tai pirkau, o dabar yra spalio 4 ir mano siunta vis dar Vilniaus paskirstymo centre. Kaip yra dirbama? Ar reikės pradėti užsisakinėti daiktus prieš du mėnesius, kad jie ateitų laiku ar kaip? Beprotiškai nusivyliau ir galima sakyti išmečiau pinigų nemažą sumą, o esu tik moksleivė ir pinigai buvo užsidirbti pačios todėl patikėkit man jie iš dangaus nekrenta ir tėvai man neduoda. Jeigu per šiandien dieną dar negausiu siuntos daugiau nesinaudosiu pašto paslaugomis niekada

Prašome atsiųsti minėtos siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Edvardas 2018-10-03 19:16:46
Neateina registruotos siuntos iš Kinijos. Rašau, nes dingsta jau ketvirta iš eiles. Atrodo, kaip pašto 'pagalba' Lietuvos bizniui

Labai pritariu Justinai. Is 10 siuntu gaunam vos viena pranesima, kad siuntos paste, geriausiu atveju. Nors dazniausiai ir to negaunam. Atsibosta laukt ir vaziuot ieskot i pasta siuntiniu. Pasto dezute tvarkinga, rakinama. Ar pastininkam nebepriklauso pranesimu atnesimas?
Justina 2018-10-08 08:57:54
Laiškas iš UK keliavo 14 k.d. išsiųstas 2018-09-18, o gautas Šiauliai -10 pašte 2018-10-01. Registruotas laiškas iš Vilniaus išsiųstas 2018-10-03, Šiauliai-10 gautas 2018-10-08. Kaip suprasti tokius terminus, net tarybiniais laikais laiškai tolimiausius kaimus pasiekdavo per 2-3 dienas. Komentaras telefonu, kad laiškai Lietuvoje pristatomi per 5 dienas, lygus egzgumuoto lavono gaivinimui.
"AČIŪ" LT paštui, kad neturėjau galimybės nuvykti į svarbų dalykinį susitikimą
Deimante 2018-10-04 06:50:04

Rasa 2018-10-01 14:11:21
Siunta išsiųsta 2018.10.26 anksti ryte. Šiandiena jau spalio 1 diena. Pagal siuntos numerį rašote, kad jau galite atsiimti atvykę į big prekybos centro paštą. Atvykus ten. Paaiškėja kad siunta dar skirstymo centre ir bus tik vakare arba tik kita diena. Kodėl normaliai nearašote, o apgaudinėjate. Ko pasekoje as besilaukianti moteris turi vaikščiot pirmyn atgal. Ir nuo kada siunta siunčiama tiek ilgai registruotu paštu. Apsurdas kažkoks.
Taip pat, kaip šitame pašte gali dirbti tokios arogantiškos panelės, kurios panašu, niekada nėra turėjusios jokių mokymų kaip aptarnauti žmones. Kuo toliau tuo labiau tenka nusivilti Jūsų darbų.
O dar skaitosi skubus siuntų pristatymas..

kodel lietuvos pastas tikliau net seduvos pastininke turi teise perduoti registruota laiska visai kitam asmeniui kurio as net nepazystu ir kitas asmuo gali pasirasyti uz mane
Manosiuntos.lt puslapis neveikia jau kelinta diena, neina apmokėti ir išsiųsti siuntų, paskambinus telefonu tiesiog liepia atsiųsti ekrano nuotrauką el paštu ir viskas, antra diena stovime vietoje, kadangi negalime išsiųsti siuntų, graudu.
Kuo toliau, tuo prasčiau paštas dirba. Siuntą išsiunčiau 2018-09-26 Jonavoje, o šiandien, 2018-10-01 pagal registracijos numerį tikrinant rodo tik tiek, kad siunta yra priimta siuntimui Jonavos pašto skyriuje. Paskambinus ryte paaiškėjo, kad siunta jau yra Klaipėdos paskirstymo punkte ir šiandien arba ryt jau bus gavėjo pašto skyriuje, tačiau pagal siuntos sekimo numerį to nematyti. Įtariu, kad priežastis yra ta, kad norima priversti nekantraujantį pirkėją pasinaudoti įkyriai peršamu pašto pasiūlymu ir dar sumokėjus 1.99eu peradresuoti siuntą į LP express terminalą, kad per 2-4 d.d.pristatytų.... Dažnai jaučiamas toks tarsi specialus siuntų vilkinimas, ko nebūdavo prieš keletą metų, o ir siuntos registracijos numerį tikrinant - visada buvo matoma teisinga siuntos buvimo vieta, tikslus laikas minučių tikslumu, kada siunta išsiųsta, kada perduota, kada paskirstymo punkte atsirado, kada pašto skyriuje, kada atsiimta... Paslaugos brangsta, o kokybė dugne.
2018-10-01 16:00 vis dar rodo, kad siunta Jonavoje... Gerai, kad nevažiavau jos ieškoti į pašto skyrių ir stovėti ilgoje eilėje, belaukiant, kol kas pasiims kokią paskolą, nusipirks knygučių, batų tepalo ir pan...
O dar skaitosi skubus siuntų pristatymas..
Karolina 2018-09-28 16:01:23
Laba diena, šiandien labai nemaloniai likau nustebinta, LP esantį Juozapavičiaus pr 81 (Kaunas), atvykus atsiimti siuntos su registruotu numeriu, viena ponia nenorėjo paieškoti tos siuntos, nors internete jau rašė kad siunta pristatyta, tik ji neieškos tarp visų siuntų, o dabar grįžus namo internete rašo, kad galiu atvykti atsiimti. Tai kaip suprasti? Ta viena darbuotoja labai jau arogantiška, reikėtų su ja pasikalbėti vadovams..

Kaip suprantu tai atsakinėjat kaip robotas. Jokio atsakomybės jausmo, dirbkit savo darbą kaip priklauso.Mano siunta jau nuo 23d Lietuvoje, tačiau jūsų sekimo sistemos duomenim jis visdar Olandijoj. Visiškai nepasitikiu jūsų darbu, nes ne pirmas kartas tas pats vyksta. Siuntos Lietovoje prabūna savaitę laiko ir daugiau, o kažkodėl iš Kinijos ar Olandijos jos atkeliauja greičiau, nei Lietuvoje pasiekia adresatą, graudu tiesiog. Ir nereikia man atsakinėt tuo robotu tekstu. Graudžiai tiesiog dirbat, neturiu nieko gero ką pasakyti.
Bronislava 2018-09-26 16:42:19
Laba diena. Noreciau paklausti ar galioja pensininko pazymejimas kuriame yra ir nuotrauka ir asmens kodas atsiimant reg.laiska.
Kauno 43 pasto virsininke labai arogantiskai atsisake atiduoti korespondencijos siunta. Labai saltas bendravimas, jokio demesio klientui.
Labai noreciau pamatyti tuos istatymus, kurie nustato pagal kokius dokumentus gali buti aptarnaujami klientai.

Pagarbiai.

Pagarbiai.
Aš nebesinaudoju Lietuvos pašto paslaugomis, nes pasitikiu ParcelABC įmone, visada naudojuosi tik jos paslaugomis ir džiaugiuosi geru kokybės ir kainos santykiu.
Erika 2018-09-17 11:13:54
Kauno 18-ojo viena pastininke tai arba apsimeta kvaila, arba tikrai! Ne viena karta nesa laiskus, zino kad paimu as, uz tevuka, tai pastoviai nesamoniu priraso! Blemba uz tokias nesamones - mano darbe mazai nepasirodytu!
Tai ar turi teise pastininke vietoj NEZINOJIMO i savo registruotu laisku lapa irasyt ant zmogaus ne ta gimynystes rysi?, kai galu gale nesa ne pirmos 10 dienu, o jau metai, daugiau!

Jonazoles 2018-09-14 18:09:24
2018 08 31 antspaudas ant voko, issiusta is Zirmunu, 2018 09 01 antspaudas ant voko, gauta Lazdynuose. Pasto dezute tikrinama kas diena, vokas gautas - 2018 09 14. Cia kaip??? Kur jis buvo pora savaiciu???

Samanta 2018-09-14 10:56:14
Pranesu apie Panevezio Centrinis pastas siunta registruota turi ateit i namus bet gavau lapuka budama namie keiskit darbuotojus arba kazka darykit moku pinigus kad i namus nestu.

Dabar, kai parasysiu atsiliepima, tai net nesivarginkit atsakinet tos nesamones, kad "Prašome atsiųsti minėtos siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt'', autopilotu ta pati visiem atsakinejat, o problemu kazkaip nelabai sprendziat:). Siunciau laiska i Amerika, kadangi nezinojau kaip visus duomenis surasyt ant voko - pasiklausiau darbuotojos kaip man uzrasyti adresa, ji man sudiktavo, uzraseme kartu. 1, 5menesio laukiau kol laiskas pasieks gaveja, ir pati gaunu informacija, kad laiskas grazintas siuntejui (t.y. man). Nuejus atsiimt laisko, paklausiau darbuotojos del kokiu priezasciu laiskas galejo nepasiekti gavejo, naglai atsako "nezinau as kaip jie ten siuncia", tai ta prasme kaip dirbi paste, jei nezinai nieko. O galu gale, ant laisko voko buvo parasyta, kodel tas laiskas grazintas atgal, tai atsakymas - kad blogai uzrasytas adresas, tai kaip suprantu pastininke, diktavusi man kaip uzrasyti adresa, lygiai taip pat nezinojo kaip turi buti uzrasyta, nu tiesiog aukstas pilotazas cia pas jus.:)))))))))))
AB Lietuvos Paštas 2018-09-14 08:13:31

Ten man siunte automobilio draudima pastu, ir garantuotai nebus atnestas, taip pat kaip ir buvo su elektros knygele, laukiau menesi knygeles, skambinejau elektros tinklus, sake issiustas, ejau mokesciu moket, pastininke sako yra jum laiškas, sako adreso nerado, kaip gali nerast kaime, db lauksiu draudimo bet iki tam tikro laiko, cia neseip atvirukai o reikalingi dokumentai, ir prašom pristatyt
Erika 2018-09-13 15:06:11
Sveiki, kelinta karta turiu savo siuntinio eit ieskot paste, kai nueinu sako neranda adreso, kaime nerast namo taip negali but, kreipsiuos toliau i koki teisma ar kur, nzn, nes jau betvarke sita atsibodo, penki namai ir neranda adreso.

Samanta 2018-09-13 11:12:54
Noriu pranesti apie panevezio centrini pasta turejau gauti neregistruota siunta kaip suprantama turi ateiti i numeri kad siunta jau paste arba gauti lapuka kad ateiti pasiimti siuntos, bet 2savaites pralaukiau jokio atsakymo nuejau i pasta pasiklausti parodziau nuotrauka kaip siunta atrodo ceki parodziau kad siunte tikrai, nuejo pasiziureti rado pragulejo ten 2 sav su biski ir dar manes klause "tai negavote zinutes nei lapuko"? Pasakiau kad ne ir atidave ta siuntini, tai kaip jie dirba tada, mato kad siunta guli, numeris adresas uzrasytas tai kas dar blogai tai ir butu pragulejes ten menesius laiko?
Nemanau kad darbuotojai ten dirba tinkamai kad pati turiu eiti ir aiskintis kur mano siuntinys kai jie turi dirbti savo darba ir atsiusti ar pranesti kad siunta paste!!!

Prašome atsiųsti minėtų siuntų registracijos numerius (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Dovilė 2018-09-12 16:22:03
Iškraustė siuntinį, pasiėmė ką norėjo sau ir lyg niekur nieko užklijavo. Siunčiau kaip dovaną kadangi neturiu galimybės pasveikint realiai ir tik pasiteiravus paaiškėjo, kad ne viską gavo. Taip, mano klaida kad siunčiau neregistruotą, bet ar tai priežastis kraustyt siuntinius???????

Darius 2018-09-12 16:14:42
Ka daro LP EXPRESS kurjeris jei namuose nera asmens kuriam reikia pristatyt siuntini?

Prašome atsiųsti minėtos siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@lpexpress.lt Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Mr. G 2018-09-12 12:23:32
Kagi, labai gaila, kad pasta domina tik registruotos siuntos ir niekas daugiau. Palikau pretenzija telefonu, sake susisieks, deja. Taip pat skaiciau atsiliepimus apie pasta tiek rekvizituose tiek google sistemoje. Matyti, kad su pretenzijom dirba zmogus kuris zino tik siuntas. Tad kam vargintis atsakyti i kitu pilieciu uzklausas/pretenzijas. Pastas privatus, pastas logo pakeites, pastas kainas iskeles, o darbuotojus ir klientus pamirso. Liudnas vaizdelis ypac senuose pasto skyriuose.

Priverstinis klientas
2018-09-12 12:31:25 IP 90.143.112.223
Stai ka raso kitos imones del saskaitu israsimo. O jus? Informuojame, kad nuo 2018 metų liepos 01 dienos keičiasi PVM sąskaitų faktūrų išsirašymo terminas! PVM sąskaitas faktūras išsirašyti bus galima ne vėliau kaip iki kito mėn.15 dienos, už praėjusio mėnesio kvitą, pvz. jei kasos aparato kvite data 2018.07.01, tai PVM sąskaitą faktūra bus galima išrašyti iki 2018.08.15, jei kasos aparato kvite data 2018.07.31, tai PVM sąskaitą faktūrą bus galima išrašyti iki 2018.08.15. Vėliau PVM sąskaitos faktūros išsirašyti galimybės nebus!
Ir jos neima 1, 5eur uz saskaitos israsyma. Uz 3, 60eur galima internetine parduotuveje nusipirkti 500LAPU. JUS KA SU PROTU SUSIPYKOT
Samanta 2018-09-11 17:18:49
Siunte man neregistruota siunta jau eina 3 savaite kai negaunu kas ten per zmones dirba prie tu siuntu savanaudziai daugiau nieko mato kad neregistruota sunkesnis svoris ir pasiema!!!
O jei pasimete prasau grazinti... Mano tel numeris 865553955 pridedu nuotrauka kaip atrodo.

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Transporto ir logistikos įmonė Prima Line Įmonė Prima Line buvo įkurta 2010 metais Kaune. Aiški dviejų krypčių specializacija – krovinių, siuntų pervežimas, bei krovinių saugojimas - formavo kompanijos įsitvirtinimą konkurencingoje rinkoje. Laikui bėgant, dėka atsakingo ir lankstaus požiūrio į klientus, bei...

Pradedantiesiems vairuotojams pažymėjimai bus išduodami trejiems metams
Pradedantiesiems vairuotojams pažymėjimai bus išduodami trejiems metams 10-18 18:20
Seimas ketvirtadienį priėmė pataisas, kurios keičia vairuotojų pažymėjimo išdavimo tvarką.
Traukiasi ESO Paslaugų tarnybos direktorius
Traukiasi ESO Paslaugų tarnybos direktorius 10-18 18:12
Iš AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) valdybos nario ir Paslaugų tarnybos direktoriaus pareigų traukiasi Ignas Pranskevičius. Jis pranešė pareigas paliekantis savo noru nuo lapkričio 1 d.
Lietuvos žemdirbiai įteikė peticijas ES Parlamentui ir Komisijai
Lietuvos žemdirbiai įteikė peticijas ES Parlamentui ir Komisijai 10-18 18:06
Lietuvos žemdirbiai, reikalaudami didesnių Europos Sąjungos (ES) tiesioginių išmokų, ketvirtadienį Briuselyje įteikė peticijas Europos Parlamentui bei Komisijai.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Goldman Sachs 228,28 +2,97%