Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos paštas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos paštas

Atsiliepimai apie Lietuvos paštas, AB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos paštas, AB

Laukiau siuntos iš užsienio gan ilgai, šiandien siuntų paieškoje išsiaiškinau kad siunta gražinta siuntėjui nors iš pašto jokio pranešimo kad reikia atsiimti siuntą, negavau. Nors siuntėjas nurodo gavėjo adresą ir telefono numerį, pašte nepasivargina pranešti apie siuntą prieš ją gražindami siuntėjui. Juolab kad tomis dienomis kai siunta buvo gražinama, lankiausi pašte atsiimti kitų siuntų.
Esu pasipiktinęs tokiu pašto darbuotojų darbu.
Sveiki, dvi dienas bandau atsiimti siiunta is LP Exspres pastomato Gedimino 7...gal galit atsiusti zinute tada, kai pastomatas tikrai veiks?
Šiauliuose, PC ''Saulės miestas'' pašto darbuotoja, kodas7117, be galo nemaloni ir ne i klientą orientuota, užtektų vien malonesnio tono atsakant į iškilusius klausimus.
Gavus SMS pranešimą apie gautą siuntą, nuvykau i klaipėdos Akropolio pašto skyrių jos atsiimti. Atstovėjus ilgą eilę siuntos neatgavau nes kaip darbuotoja paaiškino ji dar "neatėjo". Sugaišau laiką tiek vykdama į paštą tiek stovėdama eilėje. Butų malonu, kad savo siunčiamuose pranešimuose ispėtumėte nuo kada galima siuntą atsiimti. Nes parašymas "Laukiame jūsų X pašte" yra klaidinantis. Man kaip klientui visai neidomus jūsų logistiniai sprendimai pirma atsiusti sms ir tik po keliu valandu siuntas pristatyti i pašto skyrių.
Sveiki, Praniūnų kaime, Alytaus rajone dirba tokia nemandagi paštininkė, kad daugiau nenoriu jos net akyse matyti. Ar Lietuvos paštas nemato kokie darbuotojai dirba ? Gėda !!
Norbertas Buinauskas
2020-11-26 12:12:43 IP 2ju3l8jc
2020.11.26 12:00 V. Krėvės pr. 49 paštas. Pašto darbuotoja nemaloniai elgiasi su klientais, paklausus klausimo, apšaukė. Norime, kad su klientais būtų elgiamasi pagarbiau ir mandagiau. Šiame padalinyje daugiau nebesilankysime.
2020-11-26 11:19:15 IP 28mb03oo
Justina 2020-11-25 16:31:31
Kelintą kartą neatneša siuntos, buvau supratinga, bet dabar jau trūko kantrybė. Nepristatė į namus net lapelio su koduku.. kokie darbuotojai dirba Palemono pašte Kaune! Baisu, su kiekviena siunta ar laišku naujas cirkas.
Laba diena, visą šią informaciją, prašome, pateikti mums tiesiogiai, el.paštu-info@post.lt. Operatyviai aiškinsimės su jumis situaciją ir su jumis susisieksime asmeniškai.
2020-11-26 11:18:25 IP 28mb03oo
Gavėja, Kaunas 2020-11-24 16:33:02
Sveiki. Laukiau registruotos pirmenybinės siuntos. Niekaip jos negavau. Pasitikrinau kurgi ji yra, pasirodo prieš 4 dienas įteikta gavėjui. Na, aš jos negavau. Pašto dėžutėj nebuvo. Kaimynai neatnešė ir negrąžino. Ten buvo man labai reikalingas daiktas, kitiems, na, nelabai, tad tikrai abejoju, ar būtų pasilikę sau. Tad labai labai labai stipriai yra liūdna, kai REGISTRUOTOS siuntos dingsta velniai žino kur :) Jei paštininkai neįmeta į teisingas dėžutes, gal geriau tegul ir nemeta, ateisime į paštą ir tiesiog atsiimsime patys, nes dėl šios siuntos dingimo dabar turiu būti 2 dienas be telefono ryšio ir turiu begalę papildomų problemų :) Plius, susisiekus su konsultantu, jis bendravo mandagiai, sakė susisieks, tačiau tą dieną nebuvo jokių žinių, kitą dieną aš jau nebeturėjau savo telefono ryšio, skambinau iš kito numerio, dirbo kitas žmogus ir visiškai nieko nežinojo apie mano situaciją, vėl sakė išsiaiškins, susisieks, na, taip to ir neįvyko :)
2020-11-26 11:17:30 IP 28mb03oo
Greta 2020-11-19 17:37:01
ačiū už puikų pristatymą, kad daugiau kada sakyčiaus jūsų kurjerių paslaugas
2020-11-26 11:17:04 IP 28mb03oo
Loryta 2020-11-18 18:48:31
Vakar gavau siuntą-pakraupau!! Ant kitos nežinia kokios siuntos, sveriančios 200g užklijuoti mano adreso duomenys, o kitoje pusėje siuntėjo duomenys, kurie turėjo būti ant mano tikros siuntos iš Norvegijos, kuri sveria 5 kg.Pasirodo ji gauta, nuplėšti adresatai siuntėjo ir gavėjo ir priklijuoti prie svetimos siuntos. Kurjeris atvežė 17 d. 19.30 val. ir liepė imt. Sakiau čia ne mano, jis atseit nieko nežino, jūsų adresasir nepaėmė atgal. Baisu!!!!!!!! Kas čia vyksta???? Skambinau, teiravausi, Jokio atsakymo negaunu!!!!!!!!!! Ką daryti!!!!!!!!Kaip atgauti siuntą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020-11-26 11:15:53 IP 28mb03oo
Liudmila 2020-11-17 19:45:04
Šiandien skambinau sužinoti kur mano siunta ir kada bus pristatyta... Man atsakė kad šiuo metu aiškinama kodėl siunta ne perdavė kurjeriui... Skambinu maždaug po 2 val. Pasiklausti ką jie sužinojo.. Man buvo nemandagu balsų atsakyta kad kreipčiausi pas gavėjus dėl siuntos taip kaip jie jau tos siuntos pagal kodą nemato...
2020-11-26 11:14:27 IP 28mb03oo
Dovydas 2020-11-17 13:25:32
Pasiskambinus del siuntos labai nekorektiskai, nemandagiai kalbejo. Suprantu, kad visi gali tureti blogu dienu, bet nemanau, kad reikia issilieti ant skambinanciuju.
Sugadino nuotaika.
Skambitis buvo atliktas 2020-11-17 ~13:20
2020-11-26 11:13:43 IP 28mb03oo
Tomas 2020-11-16 13:22:24
Vakar vakare, 2020-11-15, i Pilaites Rimi terminala, Vyduno g. 4, nuejau atsiimti siuntos. Atsidarau dezute, o ji tuscia! Tai kur mano siunta yra?
2020-11-26 11:13:17 IP 28mb03oo
Silvija Aukstuolyte 2020-11-16 09:14:01
As savo siuntos i Graikija jau 3 savaite negaunu, ir visa ta laika siunta “transit”, daugiau nieko nerodo. Kaip cia suprasti? Yra siuntos sekimo numeris, bet nera kaip sekti. Kazkoks vienas didelis nesusipratimas.
Nesuprantu, kaip jie ten dirba... Buvo siunta, su nurodytu adresu, pašto kodu.. yra kelios gyvenvietes tokiu pačiu adresu, nurodytas pašto kodas, turbūt tik šiaip sau, nes niekas nekreipia į tai dėmesio, pasirenka turbūt kurią nori vietovė, kad pristatyti siunta, siunta dabar yra už 200 km. Parašiau, ir paprašius išspręsti problemą, pasirodo dar kad aš esu kaltas, ir kad persiustu siunta turėčiau dar sumokėti, 2 EUR.. UŽ JŲ KLAIDĄ... laikosi tiktais savo, ir tikrai nemokėsiu, jiems nei cento, važiuosiu pakeliui pro ten ir pasiimsiu jau vien iš principo nemokėsiu kad persiustu tokiai įmonei, nors tai yra akivaizdi jų klaida, nesuprantu kam tada yra skirti pašto kodai, jei siunčiama kur papuola, ir dar net nesileidžia į kalbas, laikosi savo.... Nenormalūs...
Laukiu registruoto siuntinio, tad tikiuosi gauti pranesimą, kad siunta jau pašte. Pasitikrinus internetu matau, kad siunta "pristatyta gavėjui". Aš jos neturiu. Einu į paštą, pasirodo karantino laikotarpiu siuntos, telpančios į pašto dėžutę, paliekamos ten! Tai tada kyla keli klausimai: 1) kas atsakingas tuo metu už mano siuntą ir kodėl nurodote, kad siunta pristatyta gavėjui???? Daugiabučiame name atsiranda kas patikrina pašto dežutes ir radę pasiima! 2) už ką mes mokame registracijos mokestį, jei registruota siunta vistiek keliauja kaip neregistruota ir paliekama daugiabučio pašto dežutėj?? "Saugodami" savo klientus karantino metu, verčiate į paštą keliauti 2-3 kartus, kol iššiaiškini kur apskritai yra ta tavo siunta! Tikrai mus apsaugote, nes tokių ieškotojų turbūt yra pilna!
Laba diena. Buvau užsakiusi siuntą, kad pristatytų į paštomatą, nes tokiu metu nelabai norisi vaikščioti nei po parduotuves nei dar kažkur. Šiandien gavau žinutę, kad mano siunta pristatyta į Gargždų paštą. Nuėjus siuntinio pasiimti negalėjau, nes darbuotoja turi suvesti mano dokumento numerį, kuriuo nebuvau pasiėmusi. Tai reikėjo grįžti antrą kartą su dokumentu. Tai niekaip nesuprantu negi negalima padaryt taip, kad darbuotojai galėtų greiciau atiduot siuntas, kurių pasiimti ateina net izoliacijoj esantys žmonės. Kai mes stengiamės kiek įmanoma daugiau saugotis jūsų sistema viską daro atvirkščiai - nesaugote nei savo darbuotojų nei klientų. Labai gaila darbuotojų, kurios kantriai aiškinasi klientams, nors aš suprantu niekas nuo jų nepriklauso. Situacija apgailėtina!!!!!
ačiū už puikų pristatymą, kad daugiau kada sakyčiaus jūsų kurjerių paslaugas
siunta issiusta 31/08/2020m i anglija sienden 18/11/2020m siunta dingologistike vilniuse, ir pastas eskos 3menesius bie jokio atsakimo. jos atsakimas" laukit tris menesius" turbuti pastas greit bankruotos su tokiu darbu. greit visi klientai iseis kitur'
Lupa po 9 eur. už siuntų deklaravimo tarpininkavimą, t.y. nusiunti jiems 3 dokumentus o jie juos persiunčia muitines inspektoriui. Įdomu kodėl tik Lietuvos paštui sudarytos tokios lengvatos deklaruoti, pabandyk pats greit dings noras. Prašymas, sutartis, sertifikatai ir t.t. Dar nuo tų 9 eur muitinė paskaičiuoja 21 proc., absurdas kažkoks.
Nebuvau informuota, kad siunta nebus atnešta prie durų. Konsultantė Daiva, buvo nemandagi. Siuntėjui nebuvo pranešta, kad siuntos nenešamos į namus, del covid. Žinoma yra patogiau žmonėms grūstis pašte. Prašome pasidaryti išvadas kas būtų saugiau žmonės, ar paštininko atnešta siunta ir palikta prie durų ar žmonių spūstis pašte.
Sugadino nuotaika.
Skambitis buvo atliktas 2020-11-17 ~13:20
Silvija Aukstuolyte
2020-11-16 09:14:01 IP 2njdahlr
AB LIETUVOS PAŠTAS
2020-11-16 06:55:39 IP 28meos52
Džilda Salienė 2020-11-11 11:54:09
nesulaukus siuntos, kreipiaus į pašto skyrių Kėdainiuose J.Basanavičiaus 59, kur manpasakė, kad siunta buvo gauta, adresatas nerastas ir išsiųsta siunta atgal.Pasiskambinau tel.870055400 ir patikino, kad siunta dar Lietuvoje ir šią savaitę grąžins atgal. Paklausiau, ar tikrai teisingu adresu. Nesulaukus jokios info, kreipiausi vėl į paštą, kur darbuotojos atsiprašė, kad siunta buvo grąžinta be adreso ir išsiuntė atgal, kur jau sugrąžinti neįmanoma.Dar pridūrė, kad jū niekas neinformavo apie grąžinamą siuntą.
Jokios pagalvos, jokio info negavau iš pašto darbuotojų ir konsultantų. Esu nepatenkinta, kad likau nežinioje
AB LIETUVOS PAŠTAS
2020-11-16 06:55:10 IP 28meos52
Vaida 2020-11-11 17:29:34
Esu nusivylusi Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis. Jau beveik prieš tris savaites iš Kybartų miestelio pašto išsiunčiau dvi siuntas ir abi dingo. Puiku tiesiog...pašto paslaugomis naudojausi jau 7 metai, bet po šio įvykio teks ieškoti alternatyvų, nes dvi dingę siuntos tikrai parodo suprastėjusią paslaugų kokybę.
Džilda Salienė
2020-11-11 11:54:09 IP 5jr3a5em
AB LIETUVOS PASTAS 2020-11-10 13:31:02

bendrovės įstatymuose nustatyta, kad pinigų perlaidas gali atlikti tik pilnamečiai asmenys.
Detalesnę informaciją galite rasti mūsų svetainėje: https://www.post.lt/lt/pinigu-perlaidos.
Laba diena, tegu bendrovė PayPost pirmiausia susitvarko savo internetinį puslapį, nes jame skaitau siuntimo ir atsiėmimo sąlygas: *Kreipkitės į bet kurį PayPost skyrių ar paštą ir su savimi turėkite galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Darbuotojui pasakykite perlaidos numerį ir laukiamą pinigų sumą.* Prieš atsakydami, pasitikrinkite. Dabar asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą turi ir nepilnamečiai. Šiuo atveju buvo darbuotojai pateiktas pasas. O pilnametis bendrovėje nuo 16, 18 ar 21- rių metų. Banko kortele bankomatuose jau naudojasi nuo 7-erių. Neklaidinkite klientų, kurie pasitiki informacija jūsų nurodytame puslapyje. Nors dabar atnaujinkite tą informaciją, kuri atitiktų bendrovės nustatytus įstatymus. Ačiū už išsamų atsakymą. Sėkmės
Dariaus ir Girėno g Vilniaus filiale dirbantis darbuotojas/a registruoto pašto čekį pristato SAVAITĖMIS vėliau. Viena karta dėžutėje radau čekį, su tokiu pavelavimu, kad siunta jau buvo išsiųsta atgal.
AB LIETUVOS PASTAS 2020-11-10 13:10:54

neregistruotų siuntos siuntimo paslaugą, pagal pašto įstatymą, turi teikti visų šalių paštai. Tai yra ekonomiškas korespondencijos siuntimo būdas.
turi tai turi... bet nereiškia, kad turi teise pašto darbuotojai pasisavinti tuos siuntinukus... juk patys siuntiniai neišgaruoja kažkur..
2020-11-10 13:31:02 IP 2eehi9t6
Valentas 2020-11-07 23:06:42
Nustebino tai, kad 15metų paauglys, besikreipintis į pašto darbuotoją dėl pinigų perlaidos atsiėmimo nėra aptarnaujamas. Neaptarnaujamas netgi atvykęs su palydinčiu asmeniu (savo gimdytoja, savo mama). Nejaugi ir bankomate nepilnamečiui nepavyktų su banko kortele, netgi nepateikus asmens dokumento, pasiimti norimos pinigų sumos. Ar taip nusprestą todėl, kad vaikas nepažįsta pinigų ir neišmoko suskaičiuoti?

2020-11-10 13:20:25 IP 2eehi9t6
Ona 2020-11-05 16:04:01
Labai velai pristatoma spauda ir laiskai. Pasiskambjnt pastui neimanoma. Paklaust taip pat. Piktos pastoviai. Priimkit zmones kas nori dirbt o ne uzima darbo vieta it nieko nedaro

apgailestaujame, tačiau leidinių pristatymo laiko pasirinkti nėra galimybės. Leidiniai gali būti pristatomi visą laiškininko darbo dieną.
2020-11-10 13:15:11 IP 2eehi9t6
Moni 2020-11-04 14:36:56
Košmaras !!! Kalantos g Kaune amžinas bardakas, paštininkės susukę veidelius sėdi baisiausiai nepatenkintos jei ateina klientas nes joms gi dirbt tenka. Ir pradeda amžinai kišti visokius kvapus, knygas ar kitas reikmes, galiausiai pasijauti kaltas kad atsisakei pirkt, nes nepasitenkinimas trykšta tiesiog fontanais ! Aš ateinu ten siuntų atsiimt o ne kaip į turgų prekių kažkokių ieškot, gaila kad daugelio siuntų neina rinktis kitaip, bet jei būtų galimybė - apeičiau keliais kilometrais aš tą prakeiktą lietuvos paštą. Žmonių gaišinimas ir blogos emocijos kaskart apsilankius - garantuota!

atsiprašome dėl keliamų nepatogumų. Situaciją aptarsime su jūsų nurodyto pašto skyriaus darbuotojais.
2020-11-10 13:10:54 IP 2eehi9t6
Edita 2020-11-04 12:07:38
Pašto darbas, tai absurdas kažkoks. Kam ta paslauga neregistruota siunta? tam, kad siuntinius pasisąvinti būtu lengviau? ir už tai atsakyti nereikėtu? nesugebate tvarkytis su siuntiniais, tai neužsiimkite paslaugom tokiom. Žmonės už tai pinigus moka, o kažkas tuo naudojasi. Absurdas, biški žmogiškumo reikėtu turėt...

Sigita 2020-10-29 13:37:34
Rugpjūčio 4 d. siunta išsiųsta iš Vokietijos, rugpjūčio 9 dieną gauta „Vilniaus PSD“. Iki šiol siuntos negavau, o jūsų sistemoje tokios siuntos net nėra. Norėčiau sužinoti, kodėl vokiečiai turi informaciją, kad siunta Lietuvą pasiekė, o jūs per beveik 3 mėnesius dar apie tai nesužinojote??? Numeris UV360333896DE
Užjaučiu ir suprantu jus, nes mano patirtis identiška. Kova su vėjo malūnais, nes NIEKO nedaro tik siuntinėja auto žinutes "kad pasitinkrink numerį". Tiesiog nesuvokiama!
AB Lietuvos paštas 2020-11-03 08:34:50
Rašiau. Atsakymas štai toks. Aš žinau, kad Lietuvos paštas apie siuntą vis dar neinformuotas. Klausimas - kodėl.

Dėkojame už Jūsų žinutę.
Apgailestaujame, šiuo metu, negalime suteikti išsamesnės informacijos apie Jūsų siuntos buvimo vietą. Pateikiamas siuntos registracijos numeris, neegzistuoja.
Prašome patikslinti siuntos numerį su siuntėju - tuomet lauksime papildomos užklausos.
2020-11-03 08:37:05 IP 28m86enp
O 2020-10-31 22:53:36
Ir aš pritarsiu daugumai-paštininkai naglai vogia siuntas! Ir blogiausia, kad niekaip tai neįrodysi! Pagal sekimo numerį-rašo, kad siunta yra skirstymo centre. O kai skambini išsiaiškinti kodėl toliau nejuda, atsako, kad tokios siuntos ten nėra. Tai kur galus dabar ieškoti??

prašome atsiųsti minėtos siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
2020-11-03 08:35:57 IP 28m86enp
Julija Buiko 2020-10-31 12:36:00
Gavau pranesima apie siuntos gavima. Atvaziavau i pasta (Klaipeda, Akropolis), atstovejau su vaiku eile ir man sako, kad atvaxiuokit veliau, nes siunta dar maise

Apgailestaujame, kad teko atsidurti tokioje situacijoje. Visą šią informaciją, prašome, pateikti mums tiesiogiai el. paštu - info@post.lt. Operatyviai aiškinsimės situaciją ir su Jumis susisieksime asmeniškai.
2020-11-03 08:34:50 IP 28m86enp
Sigita 2020-10-29 13:37:34
2020-11-03 08:33:08 IP 28m86enp
Laima 2020-10-28 20:49:21
Labai apmaudu kai taip nutinka.S.m spalio 28 d buvo imestas laiskas is VRM i kaimyno pasto dezute, kuri vakare man padave kaimynas atplesta ir perskaityta.Del Jusu darbuotojo kaltes, kuris nesiojo ir nepriejes prie namo neimete man priklausancio laisko..Nenoreciau, kad si situacija dar karta pasikartotu.Tegul atidziau dirba savo darba ir nemeto ten, kur nereikia, juk pasto dezutes yra prie kiekvieno namo ir namo nr.pakelia galva ir pasiziuri.!

visą informaciją, prašome, pateikti mums tiesiogiai el. paštu - info@post.lt. Operatyviai aiškinsimės situaciją ir su Jumis susisieksime asmeniškai.
2020-11-03 08:29:39 IP 28m86enp
Lina 2020-10-26 08:38:50
Nesvarbu iš kur, registruota ar neregistruota siunta, Lietuvos paštas apgailėtinai tvarkosi ir siuntos Lietuvoje stringa ištisus MĖNESIUS, ir tai tikėkis, kad neišvogs pačiam pašte. Ne įmonė, o absoliuti š*******o kontora, gėda. Nors ko tikėtis, darbuotojams ten centus moka, tai tokį ir matom rezultatą.

Prašome atsiųsti minėtos siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.

Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Litgina
Adresas: Jurgio Dobkevičiaus g. 8, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “Litgina” yra jauna, dinamiška, agresyvi bei konkuruojanti savo veiklos srityje, krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovė. Mes didžiuojamės savo paslaugų spektro, darbuotojų iniciatyvos ir gabumų teikiamomis galimybėmis tenkinti išskirtinius mūsų Klientų poreikius. Esame patyrę savo veiklos srityje ir...

Dujotiekio GIPL svarba Lenkijai – pirma alternatyva, pasibaigus sutarčiai su "Gazprom" 11-30 00:36
Lenkija yra Lietuvos ir viso Baltijos regiono vartai į Europą. Tik bendradarbiaudami su Lenkija kuriant energetikos infrastruktūrą – tiesiogines dujų bei elektros jungtis – galime užsitikrinti...
Agro-maisto forume 2020 dėmesys bendradarbiavimui, ateities sprendimams ir ryškėjančioms Lietuvos ambicijoms 11-30 00:29
Lapkričio 26–27 dienomis vykęs didžiausias Lietuvoje tarptautinis "Agro-maisto forumas 2020" pritraukė daugiau nei 1 200 žiūrovų, kurie dvi dienas skyrė savo dėmesį naujausių agro-maisto...
Išlaikyti lyderio pozicijas 30-metį švenčiančiai "Saldai" padeda aiški strategija ir investicijos į gamybą 11-30 00:22
1990 m. lapkričio 30-ąją Šiaulių regione veiklą pradėjusi vėdinimo įrangos gamintoja "Salda" šiandien viena didžiausių regiono gamybinių įmonių. Palaikyti verslo stabilumą bendrovei padeda aiški...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%