Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos paštas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos paštas

Atsiliepimai apie Lietuvos paštas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos paštas, AB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Sveiki noriu parasyt skunda kuris aptarnauja Giedraičiu 85g nama Vilnius pastininkai turi but atleisti is darbo jaigu jie nesugeba atnest pranesimo kad galeciau atsiimt prekes. Is anglijos atsiunte siunta i lietuva ir gryzo atgal i anglija pastas pareiske kad klijantas neatsieme siuntos! Jai nieko nedarysit apsilankis tam skyriui valstybines imones tikrins viska!
AB Lietuvos Paštas 2018-05-25 09:18:37

Prašome pateikti visą informaciją el.paštu info@post.lt. Gavę Jūsų laišką būtinai viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Papūga konkrečiau atsakytų. DNSB ne privatus asmuo ir sprendžia susirinkimas. Kurį galima sušaukti ne vėliau kaip prieš dvi savaites. O čia net paštui pasiuntus emailą pasirašymo dieną spėti net neįmanoma. Paštas su 5 € abonentu atsipurto klientų. Ir šiaip kiniečiai laiškus siūsdami priklijuoja kompiuteriu atspausdintus adresus. LT vokas į rankas ir senobiškai rašyk tušinuku. Nors tereikia galimybės neišeinant iš namų užpildyti adresą. Jei siunta tai sakysim pašte išsitraukti lipduką.
Dekoju 21 pasto darbuotojoms uz puiku aptarnavima, auksta paslaugu kokybe ir svarbiausia pagalba klientams! Nuostabus aptarnavimas!! Aciu jums!
Arvydas 2018-05-24 23:12:29
Paskutinis pašto topas atnaujinti paslaugų sutartis. Andrius Bendikas pasirašė 05-10 o į elektroninį paštą atsiuntė 05-21 kur parašė kad nepasirašius iki 05-25 prasitęs automatiškai su 24 lapų sutartimi.

Jurgita 2018-05-23 11:22:00
Pas mus radviliski pastas miega siutos stovi jau menesi kaip ten dirba nesurantu

Prašome atsiųsti minėtų siuntų registracijos numerius (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame
BRONIUS 2018-04-06 16:29:44
Siuntoa iš singapuro kiek girdejau eina 13dienu.pas mane jau 31diena.eina ir negali daeit..pier programele rodo kad siunta jau Lietuvoje.bet pier Lietuvos pašto svetaine rodo kad siunta dar tik išsiusta iš singapuro..Lietuvos pašte dirba vien vagei.butu mano valia padaryčiau kad kai tik dingsta nors viena siunta iš kiek vieno darbotojo išskaičiotu po 150euru.iškart viskas pasibaigtu..ubagu ir vagiu šalis..
Na kitaicais gali tikėti tik iš dalies. Yra buvę kai registruotą siuntą po kiniją siuntinėjo ir pasiūlė atsiimti pašte. Parašius kad sekimo numeris rodo buvimą Kinijoje ne iš karto patikėjo. Neregistruotų kiniečiai seka maišų buvimo vietą. Gerai jei maišas papuolė į krūvos viršų. Jei ne gali tekti ir palaukti kol jį iš krūvos apačios išsiūs. Yra buvę kai neregistruotą smulkią siuntą gavau greičiau nei atsiunčia omniva.
AB Lietuvos Paštas 2018-05-17 16:07:13

Jau buvo pateikta visa informacija ir gautas standartinis "Nieko nežinome. Niekuo negalime padėti" atsakymas tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu. Ačiū :)
| Priekaištai ne aptarnaujinčiam personalui, kuris priverstas suktis iš padėties ir teisintis dėl savo įmonės kaidų.
Priekaištai pačiai įmonės sistemai. Kaip tokia įmonė po 2000 skundų nesugeba priimti sprendimų man niekaip nesuprantama.
Dovilė 2018-05-18 18:25:50
Noriu pagirti, padėkoti Kauno 31-sis paštas visoms darbuotojoms už nuostabiai suteikiamas paslaugas, už kokybišką darbą, už rekomendacijas ir pagalba! Visada malonu atvykti į šį skyrių, kuriame dirba puikiai išmanančios, besirūpinančios darbuotojos, puikus kolektyvas. Ačiū Jums!

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Be galo džiugu girdėti, kad esate patenkinta aptarnavimu.

Linkime gražios dienos!
Milda Jankevičiūtė 2018-05-18 12:45:48
O aš noriu uždėti pliusą LT pašto skyriui Mažeikiuose, nes sendiena buvau nustebinta, kada laukdama kaip visada ilgoje eileje (čia jau minusas) su kūdikiu ant rankų iš eilės galo buvau pakviesta prie langelio. Anksčiau to nebuvo.. O šeip turėjo būti..
Nežinau prekes gaunu laiku ir su jom būna viskas tvarkoje, beje darbuotojos, nors ir didelis darbo krūvis labai malonios! Ačiū Mažeikių pašto skyriui Laisvės gatvėje.

Linkime gražios dienos!
Edgaras Butenis 2018-05-18 10:53:33
Apgailėtina kokybė, nulis atsakomybės, pašto skyriai panašūs į 91 metų kioskelius.. nuo pėdkelnių iki skalbimo miltelių, akinių ir tt, bet ne pašto paslaugų. Per paskutiniuosius mėnesius 7 siuntos keliavo daugiau negu 45 dienas, viena siunta buvo sugadinta iki tokio lygio kad sunku įsivaizduoti kaip tai vyksta ir kas per publika dirba logistikoje, ir tai ne viskas, pasirodo jog sugadinta siunta yra per mano kaltę, neįtikėtina.. paštas visada stumia nuo savęs atsakomybę, per užlaikytas siuntas ebay platformoje sugrąžinau pinigus 5 klientams, ir to pasekoje patyriau apie 1000eur nuostolį, mėnesį užlaikytas profilis, kas privedė prie dar didesnių nuostolių. Tai žinokit, su savo tokiomis paslaugomis, bei tokiu požiūriu į klientus ridenatės į prarają,
Manau tai buvo paskutinis lašas bendradarbiavime su LP ir ačiū dievui, kad tik jūs dar gyvenat sovietiniam kioskelyje ir Lietuvoje atsiranda alternatyvų savivaliaujančiam paštui. Nuo praėjusio mėnesio pavyko sumažinti perkamų pašto paslaugų kiekį iki 90%.. per mėnesį pašto siuntoms išleisdavau daugiau nei 500eur.. O su manim pasielgta taip.. lygtais aš būčiau jums skolingas.

Milda Jankevičiūtė
2018-05-18 12:45:48 IP 88.222.222.78
Justas 2018-05-15 17:02:06
Rekomenduoju nepagailėti pinigų normaliam kurjeriui, taip būsite tikri, kad siunta jus pasieks. :)
Lietuvos Paštas gali sau leisti tiesiog "pradanginti" neregistruotas siuntas ir nesukti dėl to galvos, o jūs prarasite pinigus.

Perku prekes iš užsienio e-parduotuvės esančios UK. Visada siuntas gaudavau laiku. Vieną kartą nurprendžiau pagailėti kelių eurų normaliam kurjeriui. Siuntėjas prekes siuntė neregistruota siunta. Per tuos du mėnesius gavau jau ne vieną siuntą iš to paties siuntėjo, o vat siunta, kurią turėjau atsiimti Lietuvos Pašte dingo kaip į vandenį.

Netikiu, kad tokia įmonė kaip Lietuvos paštas neturi elementarios sistemos, kuri padėtų rasti dingusias siuntas.
Aišku daug paprasčiau rašyti apgailestavimus el paštu, nei imtis realių veiksmų surasti siuntą.

Sėkmės su tokiu poržiūriu, šaraškinai.

LP nevykdo nei pareigų, nei pažadų
2018-05-15 23:09:43 IP 78.56.64.24
Gyvename Vilniaus rajone, Didžiojoje Riešėje.
Eina trečia savaitė, kai negauname prenumeruoto leidinio.
Pensija turėjo būti 10 d. Aišku, ir jos nėra.
Paskambinome LP kontaktiniu telefonu, atsakymas: nėra mūsų aptarnaujančios darbuotojos, todėl nėra korespondencijos, laikraščių, pensijos. LP žadėjo viską pristatyti šeštadienį, gegužės 12 d.
Spėkite, ar pristatė...
Paskambinome gegužės 14 d.
Šiandien gegužės 15 d: rezultatas nulis.

Gerbiamas LP, suprantu, kad pensija gausime su palūkanomis, nes kone savaitę Jus naudojatės mūsų pinigais?

Sėkmės su tokiu poržiūriu, šaraškinai.
Grazina Racinskiene 2018-05-12 19:07:22
Dukra gavo laiska is Logistikos Centro nors Lietuvoje negyvena nuo 2008m. Giminaicians paste neduoda laisko.kaip zinoti kas tai ir kaip jai ji gauti

Mindaugas 2018-05-09 21:36:23
Išsiųsta siunta, siuntėjo duomenimis (SGpost), Lietuvą pasieke 2018-04-24, Jūsų sistemoje siunta vis dar keliauja. Parašius Jums info@post.lt, aptarnaujanti mergaitė sugebėjo tik nukopijuoti informaciją iš Post.lt puslapio.
Ar yra galimybė ieškoti siuntos užpildžius prašymą Lietuvos pašto skyriuje?
Ar tai turės naudos, ar vėl gausiu tą pačią atmestinai nukopijuotą informaciją?
Kas atsakingas už mano patirtus nuostolius?
Kodėl siuntos (ypač neregistruotos) taip dažnai atvykusios į Lietuvą pasiklysta?

Siuntos numeris - RB518893829SG.

Norime patikslinti, kad Jums buvo suteikta teisinga informacija, kadangi kol siunta nėra pasiekusi Lietuvos, išsamesnės informacijos pateikti neturime galimybių. Šiuo atveju rekomenduojame kreiptis į siuntėją, kadangi jis yra atsakingas, kad siunta Jus pasiektų laiku.

Gražios dienos!
Ar yra galimybė ieškoti siuntos užpildžius prašymą Lietuvos pašto skyriuje?
Ar tai turės naudos, ar vėl gausiu tą pačią atmestinai nukopijuotą informaciją?
Kas atsakingas už mano patirtus nuostolius?

Siuntos numeris - RB518893829SG.
Greta 2018-05-07 15:05:24
Sveiki, kai siunta pasiekė skirstymo centrą Vilniuje, paprašiau, kad ją persiųstų lpexpress paštomatu, prašymas buvo patvirtintas.Bet jau praėjo 4 darbo dienos ir jokių žinių.Sistemoje iš vis rašo, kad buvo kažkokiame pašte ir jos įteikti nepavyko.Dabar neaišku iš vis kada gausiu tą siuntą ir turėsiu dar už paslaugą mokėt 1, 99€?

Prašome atsiųsti minėtos siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Migle Masiliuniene 2018-04-18 09:48:38
Kodel dar iki siol nepristatytas siuntinys nr RN496992986GB. Jau manau turejo buti sia savaite ir rodo kad jis jau lt. Niekada nebudavo kad taip ilgai eitu.
sveiki, man irgi tokia pati problema is anglijos siunciau rodo kad lietuvoje bet kazkaip ilgai eina ir niekaip neateina tik sakykit norejau jusu paklausti ar jusu gavejas gavo jau siuntini ar vis dar ne?
Kliente 2018-05-04 14:26:54
Surasiau jusu nurodytu el.pastu informacija ir gavau atsakyma, kad paieskos sistemoje neregistruotoms isuntoms atlikti neimanoma. Tai nelabai supratau, kodel pasiulete man dar gaisti laika ir rasyti. O is kitu atsiliepimu susidariau ispudi, akd neregistruotos siuntos "tiesiog" daznai dingsta ir I bet koki skunda issiunciamas atsakymas: apgailestaujame....
Pritariu 100%, pagal jų filosofiją jei neregistruota tai galima ramia galva vogti !
AB Lietuvos Paštas 2018-05-04 08:04:11

Virgilijus 2018-05-03 21:16:25
Lietuvos paštui klientai kaip visados atsiprašant šiknoj. Pagal sekimo informaciją jau balandžio mėn. pirmomis dienomis mano siuntinys pasiekė Lietuvą, o šiandien, gegužės 3d. aš jį gavau, žinutėje buvo parašyta SKUBIAI, o pašto darbuotoja dar ėmė nervintis, kodėl neperespėjau, jog prie siuntos numerio buvo parašyta SKUBIAI. Lyg aš esu kaltas, kad, , Lietuvos asilų tarnyba" nesugebėjo pranešti apie mano prieš mėnesį gautą siuntą! Net nekalbu apie neatkeliavusių iš Lietuvos muitinės siuntinių kiekį... Prisegtos nuotraukos ant kurių data: 04.03.

Karolis 2018-05-03 14:15:48
Eilini kartą paštas krecia nesąmones.
Issiunciau 10 siuntiniu is kuriu 7 is europos šalis o kiti I kauna prieš 3 savaites.
Kai kurias Europe's šalis pasisekė, aišku ne pagal pašto rekomenduota laiką, o kauno visi 3 siuntiniai ne!
Kur dingsta siuntiniai? Nevezate jus juos kokioje priekaboje ir jie neiskrenta.

Labai gaila kad jau ne pirma karta paštas taip isduria... As siunčiau neregistruotus siuntinius, bet tai ne reiškia kad jie gali tiesiog dingti. Gėda. Galetu paštas greičiau bankrotuoti ir atsirasti nauja efektivi kompanija...

Kliente 2018-05-02 13:54:57

Is UK parduotuves buvo issiustos dvi siuntos, deja, jie siuncia neregistruotas. Ne viena is ju neatejo. Ar apskritai galima tiketis gauti neregistruota siunta? Is Kinijos lygtais ateina visa laika, nesitikejau, kad UK gali buti problema. Ir koks terminas, kada dar galima butu tiketis gauti? Viena siunta buvo issiusta jau pries 1.5 men.

Eilini kartą paštas krecia nesąmones.
Kur dingsta siuntiniai? Nevezate jus juos kokioje priekaboje ir jie neiskrenta.

Dovile 2018-05-01 20:56:49
ZINOKIT, as sito tikrai nepaliksiu, kol nebus gavejui pristatytas siuntinys,.nes kitaip bus perduota mano advokatui ir taip pat policijai.Siuntinio kodas yra siustas is Belgijos ir rodo kad jau lietuvoje siuntinys yra, bet jo vis dar nepristato visa menesi nuo balandzio 5d..gavejui!
KODAS: CE371458058BE

Prašome pateikti visą informaciją el.paštu info@lpexpress.lt. Gavę Jūsų laišką būtinai viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Irina 2018-04-28 13:37:35
Jeruzalės raj. (Vilnius) atsidarė naujas paštas, bet problemos senos. Šiandien atėjau atsiimti savo siuntą. Pilnas paštas žmonių, o dirbančių tik viena. Ten patalpų gilumoje linksmai šnekučiuoja dar trys darbuotojos (ne darbo klaumais), bet dirbti nesiruošia.
Galų gale atėjo mano eilė atsiimti neregistruotos siuntos. Reikalauja dokumento, kitaip siuntos neatiduoda. Nors prieš mane buvo vaikinas, kuriam išdavė registruotą siuntą be dokumento. Aš nepirmus metus vaikštau į paštą ir neregistrutėms siuntiniams niekada nereikėjo dokumento, net kai ateidavo popieriniai pranešimai, paimdavau dukros siuntas.
Aš aišku nesu jauna ir tuo labiau ne vaikinas, bet skaitau, kad čia yra naglumas. Ir dabuotoja jau dirba ne vienus metus.
Jau seniai laikas pašte pakabinti kameras ir kontroliuoti savo darbuotojų darbą. O žinutes papildyti vienu sakiniu, kad reikia dokumento. Pažiūrėkite, kiek pas jus skundų?

Kliente 2018-04-28 11:37:55
Jau antrą kartą paštininkė, neradusi manęs, atidavė mano siuntas visai svetimam, neįgaliotam asmeniui, gyvenančiam kitame bute, net ne su manimi. LP deklaruoja jog registruotos siuntos, neva neįteikiamos be asmens dokumento ar įgaliojimo, bet tiesa kita, paštininkės daro ką nori. Būtina paminėti, jog nuo praeitų metų, užsakytų įvairių prekių, siųstų man neregistruotu paštu, aš taip niekada ir negavau daugiau kaip pusės jų. Visiška netvarka Kareivių g. pašte. Net atėjus atsiimti registruotų siuntų, apie kurias per niekur nebuvau informuota, tik mačiau jų buvimo vietą pagal RN, teko eilėj atstovėjus stebėti, kaip mano eilei atėjus aptarnaujama ne aš, o staiga pribėgęs kitas žmogus, "darbuotojos" pažįstamas, o tik po to aš. Kodėl darbuotojos kabutėse? Todėl, kad užklausus tos vyresnio amžiaus moters kažko, ji atšovė, jog ji net nedirba pašte, bet atliko visas operacijas. Tai klausimas natūralus: Kiek tokių nedirbančių, bet prie siuntų prieinančių gali imti iš neregiatruotų siuntų ką nori ir nebūti prigauti?.. Vienintelė tamsiaplaukė mergina, jei neklystu, mokinė, visada tvarkingai aptarnauja ir nerodo nepasitenkinimo, kai paprašau patikrinti ar neatsirado mano dingę siuntiniai. Visa kita- tobulas nesusipratimas, nuolat atnešantis man finansinių bei emocinių nuostolių.

Apgailestaujame, kad teko atsidurti tokioje situacijoje. Norime gerinti paslaugų bei aptarnavimo kokybę, todėl kviečiame kreiptis el.paštu info@post.lt ir pateikti visą informaciją. Būtinai susisieksime su Jumis asmeniškai. Dėkojame.
Nelly 2018-04-27 18:41:24
Aš pamečiau siuntos kvitą. Adresatas sakosi siuntos negavęs ir man neišmoka už grąžintas prekes pinigų, suma nemaža. Ar įmanoma pašto skyriuje, kur pridaviau siuntą sužinoti siuntos numerį ar pan?

Pateikite, prašome, kada siunta išsiųsta, iš kokio pašto skyriaus, kas siuntėjas, gavėjas el. paštu info@post.lt. Būtinai patikrinsime informaciją.
KODAS: CE371458058BE
Laba diena, as nesuprantu, kodel vis nepristatoma gavejui siuntinys!!??Buvo issiustas is Belgijos balandzio 5d o dabar jau geguze.Visas menuo.Kur pradingo registruotas siuntinys?????!!!.Gal pasisavinote ir dabar tylu.Kaip sitaip galima, baisu!!!Zmogus laukia siuntinio, o jo nera, o paste kazkur guli..

edvinas 2018-04-25 15:08:41
niekas net nebande iteikti siuntos.kam jus lietuvos pastas rasinejate tas nesamones ? visa diena zmones namuose buvo.

Įvykis Vieta Data
Siunta priimta iš siuntėjo

Kauno 39-asis paštas, Islandijos pl. 32, Kaunas 2018-4-23
Siunta skirstymo centre

Siunta perduota pristatymui

Siuntos įteikti nepavyko

Nukreipti į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą (kaina 1, 99 Eur, trukmė 2-4 d.d.)

AB Lietuvos Paštas 2018-04-25 10:26:33

NEPRAEJO NE PENKIU MINUCIU PO SIO POSTO PARASYMO IR ATEJO ZINUTE, KAD PRASOM ATSIIMTI SIUNTA.JUOKDARIAI DARBININKAI. JUS NET NEBANDETE SIOS SIUNTOS PRISTATYTI.CIA KAIP NEMOKAMA MEDICINA IR MOKSLAS.PAUKSCIUKA PASIDEJOT, PINIGUS PAEMET, O ATSIIMTI SIUNTA KLIENTAS TURI PATS PASTO SKYRIUJE.

Įvykis Vieta Data
Siunta priimta iš siuntėjo

Kauno 39-asis paštas, Islandijos pl. 32, Kaunas 2018-4-23
Siunta skirstymo centre

Siunta perduota pristatymui

Siuntos įteikti nepavyko

Laura 2018-04-23 11:51:02
Neturit jokios gėdos, siunčia mama dukrai gimtadienio sveikinimą ir vokas pristatomas atidarytas, neturit sąžinės ir plius atidarytas ir tuščias.... Siuntimas į Ispaniją, vokas atidarytas jau Lietuvoj!!!! Tai ne tik gydytojams reikia kyšius duot bet ir dar ir pastininkams... Trūksta žodžių!!! Tai reikia matomai kreiptis į advokatus Ispanijos, kad žmogus kuris tai padarė atsiimtu savo. Vokas išsiųstas iš Klaipėdos 14-asis paštas Vingio g 16

Gyventojas 2018-04-21 13:54:25
Noriu parasyti skunda kauno rajono cekiskes pasto darbuotojai vilmai majerienei, uz konfidialios informacijos skeidima svetimiems zmonems, gyv kauno mieste, deklaruoti esam kauno raj cekiskes sen, pasto laiskininke tiuri mano, bei kitu dar mano giminaiciu tel numeris ir kad bent pranestu sms zinute ar skambuciu jog atejo svarbus laiskai, eina per gyventojus ir visiems kurie pazysta ar matyti pasakoja jog tokia, anokia, jai laiskai yra (ten yra tik man zinoma informacija, konfidiaciali), kokia teise ji turi pasakoti, skelbti kitiems.

Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
“Prima line” yra transporto ir sandėlių logistikos paslaugų įmonė, kurioje dirba apie 100 darbuotojų. Įmonė specializuojasi Lietuvos rinkoje teikdama kompleksinius, klientui pritaikytus, logistikos sprendimus. Šiuo metu turime sandėlių kompleksus ir depus Kaune, Klipėdoje ir Panevėžyje. Mūsų autoparkas Vilkikai su...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas 05-26 20:57
Airijoje, kurioje lig šiol yra vieni griežčiausių Europoje abortų draudimai, padėtis keičiasi: referendumo dauguma nusprendė, kad abortai neturi būti draudžiami.
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai 05-26 16:13
Šeštadienį demilitarizuotoje pasienio zonoje tarp dviejų šalių trumpam susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda