Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos paštas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos paštas

Atsiliepimai apie Lietuvos paštas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos paštas, AB

Vardenis 2018-08-16 08:58:14
esu itin pasipiktinęs tuo, kad jau daugiau nei vieną mėnesį siuntos kurias turėjau gaut iš Kinijos (prekės) pasiekusios Lietuvą vis dar net nėra atžymėtos skirstymo centre. Kuris jei neklystu randasi Rodūnios kelyje. Pusantro mėnesio siuntos guli skirstymo centre ir net neatžymimos tolimesniam siuntimui. Tai apgailėtina!
Siuntos buvo išsiųstos dar birželio 22 d. ir liepos 11 d., siuntos registruotos, pagal užsienietiškus sekimo tinklapius, siuntos tikrai pasiekusios Lietuvą, skirstyno centrą. Viena iš siuntų turės būt išmuitinama. Paskutinė žyma 2018-07-15 apie tas siuntas. Bet kai tikrinu informaciją per post.lt tai po šiai dienai rodoma tik ta vienintėlė data kada siuntos iškeliavo iš Kinijos. Virš mėnesio jau praėjo, o siuntiniai iki šiol nėra atžymėti skirstymo centre, nors akivaizdžiai jie ten. Nerodoma jokia informacija apie tai, jog siuntos Rodūnios kelyje esančiame centre ir nėra jokios informacijos apie deklaravimą išmuitinimui ir t.t. Kas čia per absurdai? Kaip galima pusantro mėnesio laikyti siuntas, nei jų atžymint nei siunčiant toliau gavėjui?!

Ne gana to, dar sausio 27 d. buvo iš Kinijos išsiųsta prekė. Vasario pradžioje ji paisiekė Lietuvą ir dingo! Aš to siuntinio negavau ir Lietuvoje jis taip ir nebuvo atžymėtas. Tad susidaro subjektyvi išvada, jog skirstymo centre dirba v***s! Kurie vagia siuntas ir savivaliauja. Ką daugiau galvoti, kai tokie dalykai dedasi, siuntos pasiekia skirstymo centrą ir pradingsta, mėnesių mėnesius ten laikomos ir neatžymimos net kai jos registruotos.

Prašome atsiųsti minėtų siuntų registracijos numerius (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Kalvelių k. LT pašto darbuotojos labai nemandagios ir nekompetentingos

Anonime 2018-08-10 22:19:24
Gavau laiska su zurnalu, kuris buvo atplestas ir uzklijuotas su lipnia juosta bei ispurvintas. Visalaika gaudavau zurnala su lankstinuku, bet si karta gavau tik zurnala be jokio lankstinuko.

Prašome pateikti visą informaciją el. paštu info@post.lt. Gavę Jūsų laišką būtinai viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Gabija 2018-08-10 14:08:41
Siauliu m. 10 ''Lietuvos pastas'' nepranesa apie gautas siuntas.
Negaunamos nei zinutes i telefona, e.pasta, nei lapelis i pasto dezute. Kad i pasta atejo siunta nesuzinosi niekaip.
IR TAIP SU VISOMIS I SI PASTA GAUTOMIS SIUNTOMIS.

Siauliu m. 10 ''Lietuvos pastas'' nepranesa apie gautas siuntas.
IR TAIP SU VISOMIS I SI PASTA GAUTOMIS SIUNTOMIS.
Violeta 2018-08-03 17:10:03
Sveiki. Paskutinius mėnesius paštininkė neatneša inf. Lapeliu apie atėjusią siunta... (laisvės pr. 99, Vilnius). Taigi siuntos dingusios, nors siuntė mama.

Prašome atsiųsti minėtos siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Violeta 2018-08-03 11:40:21

ra6au Jums pra6ydama pagalbos. Dingo man siųstos dvi siuntos.
Pirmoji siunta RE008126191LT, išsiųsta dar 2017 07 25 iš Kauno.
Antroji pirmenybinė RN343000575LT, išsiųsta 2018 07 30 iš Utenos. Sekiau siuntas post.lt. Dar vakar rodė, kad jos perduotos įteikti, o šiandien (2018 08 03) rodo, kad buvo įteiktos dar 31 d. Bet aš tų siuntų negavau. Kaip galėčiau atgauti man adresuotas siuntas?
Prisikambinti niekaip negaliu, niekas neatsako.
Ačiū už pagalbą.

Prašome atsiųsti visą informaciją el.paštu info@post.lt. Viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.

ra6au Jums pra6ydama pagalbos. Dingo man siųstos dvi siuntos.
Pirmoji siunta RE008126191LT, išsiųsta dar 2017 07 25 iš Kauno.
Prisikambinti niekaip negaliu, niekas neatsako.
Ačiū už pagalbą.
Dovilė 2018-07-20 11:12:51
Laba diena

Turėjau gauti siunta iš Vilniaus, iPhone 6s. Bet siunta neateina jau 2 sav. Pradejau bijoti kad siunta kaškur dingo, juk tai vertingas daiktas o ne koks
Laiškas ar laikraštukas. Pašte sake kad skambintume siuntejiui, siuntejiui paskambinus jis pasake kad siunta gauta Utenos pašte. Atejus i pašta buvau apšaukta kad be reikalo nevaikščiočiau..... Apgailetina

Žana 2018-07-28 12:17:59
Kas darosi su paštininkais???? Laukiu siuntos, pagal koda ja turėjo man pristatyt namo. Kol vaiką maitinau, du skambučiai trumpi į damafoną, pribegu jau nieks neskambina ir ateina žinute kad nepavyko pristatyt siuntėjui.... kas per nesamonės??? Paštininkė matyt labai dkubėjo kad taip greit nustatė jog mūsų nėr namie. Apgailėtina.

Matau, kad daug nusiskundimu del lietuvos pasto. As siulyciau naudotis https://www.parcelabc.lt/siunta-c2/siuntos-i-vilniu/126/253 paslaugomis. Jie visada laiku ir pigiai pristato siuntas, nekyla jokiu nesklandumu. Gyvenu vilniuje ir siunta turejau gauti is uzsienio, tikejaus laukti zymiai ilgiau negu laukiau.
Laba diena

Išsiųsta išperkmoji siunta greitai pasiekė gavėją. Tuo gerumas ir baigiasi. Savaitė praėjo, jokių žinių, kad turėčiau atvykti atsiimti pinigų. Savaitė, nu c'mon, nuvažiuoji į paštą, gaišti savo laiką ir ten pasako, kad šiandien niekuo negali padėt. Nesu vietinis, tenka į paštą važiuot 15km atsiimt pinigų, kurie priklauso man. Aišku, koks skirtumas LP, už paslaugą sumokėta, mano resursai jiems nieko nereiškia. Apgailėtina :)
Siunta į Estiją jau keliauja 11 dienų. Tai savo puslapyje ir parašykite aiškiai, kad siuntas gabenate arkliuku ir pašto karieta atvyks kitą mėnesį. Siuntą kurjeriui pridaviau liepos 9 dieną, tai visą savaitę ji pragulėjo Vilniaus skirstymo centre. Parašius kelis elektroninius laiškus, paskambinus nurodytu telefono numeriu, nesužinojau nieko, tik gavau sandėlio telefono numerį, kad galėčiau siuntos ieškotis toliau. Sandėlyje siuntą surado ir prižadėjo, kad po dviejų dienų siunta bus prisatyta adresatui. Praėjo 5 dienos, siunta vis dar ne vietoj. Paieškoje pažymėta, kad nuo liepos 13 dienos siunta išsiųsta iš Lietuvos.Tai kur išsiųsta, į dangų?
Audronė Beržvinskienė
2018-07-18 12:25:37 IP 188.69.196.185
Sveiki, turiu nusiskundima aptarnavimu viename pašte, kuris yra Gelgaudiškyje, Šakių rajono., adresu Taikos g.76. visada eidavau atsiimti siuntų iš kiniečių, pas juos prisijungdamas savo elektroniniu paštu, kuris sukurtas Audronė Audrickaite pavadinimu, ir į paštą būtent šiuo pavadinimu ateina man siuntos kur nurodytas mano adresas ir mano telefono numeris. Visada atsiimdavau be problemų, niekas nereiškė pretenzijų... O šiandieną paštininkas pasiuto, nes mano pavardė nesutapo su dokumente esančią, tačiau mano kiti duomenys nurodyti.ir kai per telefono programėlę prisijungimus su pašto pavadinimu jie man taip ir išsiunčia... Nemaniau kad tai gali būti problema. Juk visada atiduodavo siuntas ir mane žino paštininkas, o šiandieną ėjau atsiimti ir jis man jų neatidave...tai kaip suprasti tokį elgesį, kai vienąsyk atiduoda prašo dokumento registruotais, o kitą kartą neprašo ir atiduoda...ką galvoti ir kaip elgtis. O siuntos tai mano...prisegtame dokumente nurodytas ir mano numeris ir adresas bei elektros pašto pavadinimas..šiais duomenimis gaudavau...esu pasimetusi ir nežinau ką daryti
labai nuvylė pašto darbuotojų nelankstumas, įvardytas, kaip įstatymo laikymasis: jei siunta yra "pavadinta" vieno šeimos nario vardu, kitas šeimos narys negali pasiimti....skambinu į įmonę, kurioje užsakyta prekė, jie pakeičia užsakovo vardą ir maloniai sako, kad galima eiti pasiimti siuntos... na ir ką... nueinu atgal, o ten sako, kad neužtenka užsakovo pakeitimo, reikia, kad centras popierėlį atsiųstų ir jį būtų galima prisegti prie užsakymo, nes, ne duok dieve, šeimos narys prie šeimos nario kabinėtis pradės, kad paėmė.... Biurokratija ir visiškas absurdas. Nežinau, kas priima tokius įstatymus. rodau dokumentą, aiškinu, kad galiu parašyti kažką, kas patvirtins, kad aš paėmiau, o man ir sako: kas čia bus, kai bet kas ims..., bet juk ne bet kas... o gi nieko nebus, tik mažiau laiko sugaišim, pradėsim pasitikėti pašto darbuotojais ir jų paslaugomis... ir gerą nuotaiką visi turės... daigiau pašto paslaugomis stengsiuosi jei tik įmanoma nesinaudoti... ir kitiems patarsiu..
Rokiškio skyriaus darbuotojas reikėtų nusiųsti į mokymus kaip bendrauti su klientais. Nuolatos užsiiminėja pašaliniais darbais, kalbasi tarpusavyje, vilkina darbą. Bendrauja grubiai, tujina.
Tikiuosi apsilankius sekantį kartą situacija bus geresnė.
Neregistruotas siuntinys keliavo net dvi savaites. Atsiimant supratau (nufotografavau ir nusiunciau siuntejui), kad siunta buvo patikrinta ir vel negrabiai uzklijuota kita lipnia juosta. Siuntoje nieko vertingo nebuvo, gal todel niekas ir nedingo. Visada zinojom, kad siuntinius reikia registruoti, norint apsaugoti nuo smalsiu pasto darbuotoju. Man yra nemalonu zinoti, kad po man skirtus daiktus kazkas knaisiojasi. Taip pat negaunu atviruciu, kurios yra idetos i vokus.Sitiek metu vadinames europieciais, bet darbuotoju iprociai nesikeicia. Tiesiog bjauru....
v***s LP pastas yra ir a*******i... vagia siuntas kurios grazinamos siuntejui...
Vitalija 2018-07-07 10:14:09
Gavome siuntą, kuri registruota nepilnametei dukrai 15m. nuvykus į Alytaus centrinį paštą atsiimti man (motinai), buvo paaiškinta, jog siuntą turi atsiimti dukra, dar kartą patikslinta, jog ji nepilnametė, pašto darbuotoja pakartojo tą patį- siuntą atsiimti galės tik dukra.Ar tikrai tokia tvarka? Nepilnamečiams išduodamos siuntos?

Prašome pateikti visą informaciją el.paštu info@post.lt. Gavę Jūsų laišką būtinai viską išsiaiškinsime ir atsakymą Jums pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
Stanislava 2018-07-05 11:44:19
Negaunu siuntos dėl Vilniaus siuntų paskirtymo skyriaus darbo. Šiame skyriuje siuntinys buvo 30 dienų, nebuvo persiųstas į gavėjo miesto paštą ir žinoma negavau pranešimo apie siuntinį, o 31 -mą dieną siuntų skyriuje "atsirado neaiškaus adreso problema". Išsiaiškinau, kiad siuntėjas užrašė adresą teisingai, šis pardavėjas parduoda prekes į visas pasaulio šalis ir nei iš vienos šalies nebuvo atsiliepimų apie negautas siuntas. Prekes su savo adresu iš siuntėjo gaunu ne pirmą kartą, tik tos prekės kainuodavo 5-10 €, todėl problemų dėl neaiškaus adreso nebuvo. Kadangi šis siuntinys kainavo iki 150 € pašte atsirado neaiškaus adreso problema. Ar Jūs nesusidūrėte "neaiškaus adreso " ir įmituojamo prekių gražinimo į užsienį sistema? Prekių siuntėjas siuntinio žinoma negavo. Paštas siuntos pakuotės kopijos su neaiškiu adresu nepateikė. Atsakymai į mano skundą yra formalūs, niekas iš esmės netiria kodėl mėnesį laiko siuntinys nebuvo persiųstas į gavėjo paštą, kodėl tas adresas pasidarė neaiškus, pataria kreiptis pas siuntėją, kad jis atsiųstų pakuotės kopiją, nors jis grąžintos prekės negavo. Manau ne tik man, bet ir pašto administracijai svarbu, sužinoti ar pašto darbuotojai įmituoja neaiškaus adreso ir grąžinimo schemas. Lietuvos paštas turėtų pateikti įrodymus, t.y. pakuotės kopiją, kurį įrodytų kodėl jiems adesas neaiškus ir kodėl jie negali nei pateikti siuntos nei išsiųsti.

Vanda 2018-07-04 19:33:04
Laba diena, dar negavau 12-to numerio žurnalo "Pramoga".

Vanda

13149 Kalveliai, Vilniaus r.

Laba diena.Atsiemant neregistruotas siuntas gautas savo vaiko iki 14 metu vardu, kai vaikas serga, Panevežio centriniame pašte nuolat turiu konfliktuot su darbuotojom kad atiduotu siuntas.Aptarnavimas labai nemandagus, žmoniu akivaizdoj būnu apšaukta!Pateikiu vaiko gimimo liudijimą, savo pasą, o siuntos neatiduoda.Kartą atidavė siunta rėkdama kad paskutinis kartas, kada ji tokia gera.Esu skambinusi, pranešusi apie toki aptarnavimą, bet po keliu mėnesiu vėl viskas kartojasi.
Sveiki, pastebėjau, kad gal vienintelis "Lietuvos paštas" užsidaro pietu pertraukai.Nuo 13val.iki 14val.Paštas Ukmergėje uždarytas.Banko kortelemis atsiskaityti negalima.Juk galima pasikeisti darbuotojoms ir kol viena pietauja, tai kita aptarnauja klientus.O ne uzsidaryti kaip tarybu laikais.Ir tas, kad negalima atsiskaityti banko kortelemis irgi stebina...
Laba diena, dar negavau 12-to numerio žurnalo "Pramoga".

Vanda

13149 Kalveliai, Vilniaus r.
GINTARE 2018-06-29 10:27:29
sveiki, kokio velnio zmonems metate neva jie pakliuvo i 10laiminguju laimeti telefona, atsakius i jusu anketos klausimus nukreipiama i telefono spalvos pasirinkima kad ir kiek kartu rinkciaus bet kokia spalva telefono zaidime nebera...ir mums ne vieniems taip.jus taip apgaudinedami zmones, tikites kad spaus visi kad yra patenkinti jusu teikiamomis paslaugomis sau pasikelsit kartele?ar kaip cia yra?????

Perspėjame, kad asmenys, naudodamiesi bendrovės vardu, siunčia apgaulingą apklausą - loteriją.

Mūsų žiniomis, gyventojams skirtos apgaulingos apklausos žinutės turinys: „Apklausa. Vartotojų tyrimas Lietuvoje. Galimybei laimėti, tereikia atsakyti į 4 žemiau esančius klausimus bei pateikti savo kontaktinę informaciją, sekančiame puslapyje. Svarbu: liko 7 prizai.“ Anketoje prašoma atsakyti į 4 klausimus, pateikti asmeninius kontaktus ir laimėti vienus naujausių „iPhone“ arba „Samsung“ mobiliųjų telefonų.

Tokio turinio pranešimai gyventojams Lietuvos pašto vardu nėra siunčiami.

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos pašto klientų apklausos yra vykdomos per specialias rinkos tyrimų platformas. Apklausos skirtos tik klientų vertinimui apie Lietuvos pašto teikiamas paslaugas sužinoti, o ne asmeninių duomenų ir kontaktų rinkimui.
Kada pagaliau padarysite tvarką Vilniaus 30-ame pašte?? Negana to, kad sėdi susiraukusios piktos tarybinės moteriškės (kiek atsimenu nuo seniausiu laiku jos ten nesikeciancios), nemandagios, pastoviai nelaimingos, tai dar ir negauname siuntinuku (kadangi daznai siunciames is Kinijos, tai turime patirties su sia istaiga, nes negavus siuntinuko pinigai grazinami, todel neisiusti kinieciai negali, o apie ju LR sienos kirtima informuojama telefonu). Esame gave keleta kartu atidarytu (matyt pamate, kad netinkamas :)) siuntinuku, arba is viso iki musu neateje, neatnesa pranesimu apie atkeliavusi siuntini. O kvailiausia situacija atsitiko, kai sestadieni 30 d. radau dezuteje pranesima su irasu "skubiai" (stampas ant jo 29 d., bet matyt atnese 30), kaip paaiskėjo, pirmadieni jis bus grazintas siuntejui. Griebiau bet koki vyro rasta dokumenta ir nulekiau i pasta, kuris dirba tik iki 14 val. O cia gi pareiskia, kad reikia vyro igaliojimo...., nepades nei santuokos dokumentai, niekas : (.
eugenij 2018-06-25 16:55:50
pasibaisejom sia imone siuntoos nesugeba pristatit laiku Siuntos EB875768442LT informacija
Laikas Statusas
2018-06-16 11:42:39 Sukurtas siuntos lipdukas
2018-06-16 17:17:54 Siunta skirstymo centre (Vilnius)
2018-06-18 14:21:11 Siunta skirstymo centre (Vilnius) skambinom 2 kartus vis tie patis zodziai susiseksim su jumis

Kviečiame Jus kreiptis el.paštu info@lpexpress.lt, nurodant siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės). Šį atvejį būtinai išnagrinėsime ir su Jumis susisieksime asmeniškai. Dėkojame.
Laikas Statusas
2018-06-16 11:42:39 Sukurtas siuntos lipdukas
2018-06-16 17:17:54 Siunta skirstymo centre (Vilnius)
Erika 2018-06-22 15:18:40
Kiek neateinu i pasta esanti Minsko iki 2-ajame aukste (Žirmūnų 2, Vilnius).pastovios eiles, ir dirba vienas darbuotojas. Ir niekas is darbuotoju i tai nereguoja.

Išsiuntusi laišką į kitą šalį, ne registravau laiško, o poto jis taip ir dingo. Du mėnesius jokios žinios. O tik dabar atsirado, buvo atsiųstas man atgal ir pagal paštininkų apžiūrėjimą jokių blogumų nieko. O už siuntimą pinigai sumokėti, pakeliavo ir grįžo atgal. Problemos didelės neįžvelgiu, bet esu nepatenkinta ne atsakingumu, kad išsiųstas objektas ne nukeliauja kur reikia, nors nėra nieko blogo.
Panevėžyje esančiais skyriais dar neteko nusivilti. Ypač Dariaus ir Girėno g.
Baisu net skaityt, kiek visko nutinka čia išsiliejusiems, bet nudegę kartą, rinkitės privačias įmones.
Kad sugenda turinys arba sulaužoma viduj - tai pamąstykit, kad gali pastrigti siunta, ar įsivaizduojat, kad už tą menką mokestį darbuotojai rankom nuneš į kitą miestą ar net šalį? :D Kartą ir man atėjo sugadinta prekė, net nekilo minties, kad pašto kaltė, o to, kuris pakavo - juk yra pirkt pačiam pašte tų minkštų priemonių siuntai įpakuot. Susireikšminę kaimiečiai
Prisujungimas prie e-paslaugų tragiškas. Sistema užsikerta jau 3 kartą. Vietoj to kad sutvarkytų sistemą, siunčia į paypost skyrių pasidaryt naują accountą. WTF... Tai kam aš užsisakiau e-savitarną???? Ogi tam kad nereiktų lakstyt į paypostą. O dabar vietoj to kiekvieną kart iškilus nesklandumams turiu lėkt į paypost, po to laukt kol viskas pradės veikt, ir pasinaudojus vos porą kartų vėl tikėtis užblokavimo ir vėl lėkt į paypost. Trumpai, E-savitarna sistema TRAGIŠKAI T R A G I Š K A!!!
Qwerty 2018-06-18 14:36:41
Pirmadieni 14 val dirba tik vienas langelis, zmoniu eiles didziausios. Darbuotoja tvarkosi labai letai.

Danutė 2018-06-14 16:21:03
Norėjau paklausti, kodėl siuntiniai 6 dienas prastovėjo Vilniaus Rodūnios kelias 9, logistikos centre, vieną siuntinį gavo po 8 dienų, o kito dar negauna, nors buvo išsiųsta kartu.Kas atsakysuž sugadintą siuntinio turinį, kuris buvo sugadintas, vien dėl to, kad ilgai buvo Vilniuje.Laukiu atsakymo.

simonas 2018-06-11 08:46:24
Labai nepatenkintas Lietuvos paštu.
Laukiu siuntos, tikėdamas jos gauti. Sekimas vyksta nes numeris yra sekimo. Rodo kad 06-08 perduota kurjeriui pristatyti siuntinį, ir pyst atsiranda ta pačią dieną kad siunta pristatyta gavėjui. Siuntos nei gauta nei matyta. o Lpašto puslapyje pagal sekimo kodą rodo kad pristatyta gavėjui. Kažkas klastoja parašus, o darbuotojai nežiūri kam atiduoda siuntas. Labai nusivyliau Lietuos paštu. o ypač Kauno r. Giraitės k. paštu, nes šio skyriaus darbuotojai supjauna grybą nepirmą kartą. Labai gaila kad nėra alternatyvos kad nesinaudoti Lietuvos paštu, tikrai nesinaudočiau.

Labai nepatenkintas Lietuvos paštu.
AB Lietuvos Paštas 2018-06-08 08:22:24

Jau gavau atsakymą, jog "pati kalta", kad nesupakavau kažkaip ypatingai, nors išties supakuota buvo gerai - ačiū...todėl ir rašau viešą atsiliepimą, kad jokio moralinės atsakomybės nejaučiate už savo veiksmus. Aš siunčiu ne tam, kad viską mėtytų pakeliui nuo A iki Z. Nei atsiprašymo, nei kompensacijos.... tik bukas atsakymas straipsnių kalba ir jokio žmoniškumo.
Nerin 2018-06-06 15:25:20
Lietuvos pašto kurjeriai sudaužė siųstą korespondenciją ir visiškai nemato moralinės atsakomybės kompensuoti patirtų išlaidų, kurios tikrai nėra didelės. Atseit blogai supakauota siunta. Netrankant ir nedaužant korespondencijos manau niekas nebūtų nei apgadinama, nei sudaužoma. Vadinasi, jei neįpakavai į didžiausią dėžę - tavo kaltė, su kuo aš nesutinku. Siųsdami laiškus tikimės, kad jie bus pervežti tvarkingai, o dabar susidaro įspūdis - kad viską meta belenkaip ir jei jau susigadina siunta - tavo problema. Atrodo, kad specialiai elgiasi taip, nes yra nebaudžiami ir įmonė jokios moralinės teisės neprisiima, nors patvirtina, kad apgadinimas įvykdytas transportuojant siuntą. Esu labai nusivylusi Lietuvos paštu ir stengsiuos juo minimaliai naudotis, nors iki šiol nemažai siuntinių esu siuntusi. Savo vardą labai smarkiai sugadino.

Irma 2018-06-06 13:22:10
Kauno m. Kalantos g. 55 (14pastas) 2018-06-06 sedi darbuotoja, zmogaus nei vieno, jokios eiles ir nemoka aptarnauti banko kortele, nes atseit kita darbuotoja susirgo. Kadangi neturejau grynu pinigu, negalejau issiusti registruoto laisko. Nesuprantu, ar taip sudetinga ismokyti darbuotoja dirbti banko kortele ar ji nenori to mokytis?

Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Transporto ir logistikos įmonė Prima Line Įmonė Prima Line buvo įkurta 2010 metais Kaune. Aiški dviejų krypčių specializacija – krovinių, siuntų pervežimas, bei krovinių saugojimas - formavo kompanijos įsitvirtinimą konkurencingoje rinkoje. Laikui bėgant, dėka atsakingo ir lankstaus požiūrio į klientus, bei...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

"Valstiečiai" ekonomikos vadovėlių neskaito
"Valstiečiai" ekonomikos vadovėlių neskaito 08-21 21:42
Prieš savaitę valdantieji žadėjo kilti į kovą prieš maisto kainas, dabar verčia plokštelę į kitą pusę – pasišovę didinti prekybos tinklų konkurenciją, gaivinti smulkiuosius. Tačiau bendra...
IT specialistai ir jų uždarbis: Baltijos šalių, Baltarusijos ir Ukrainos apžvalga 08-21 18:42
Skaičiuojama, kad Estijoje didžiausia populiacijos dalis tiesiogiai dirba informacinių technologijų (IT) srityje. Iš apžvelgiamų rinkų didžiausi atlyginimai taip pat fiksuojami Estijoje...
"Biovelos" grupė pernai augo 8%
"Biovelos" grupė pernai augo 8% 08-21 18:42
Viena didžiausių Lietuvoje maisto pramonės bendrovių "Biovela" pernai gavo 116,427 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 7,8% daugiau nei 2016 metais (107,956 mln. Eur).

Primenybe teikiate..

Skoda