Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos paštas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos paštas

Atsiliepimai apie Lietuvos paštas, AB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos paštas, AB

Norėčiau sužinoti, kodėl nurodyta, jog su pašto darbuotojais galima susisiekti telefonu 870055400, tačiau paskambinus NIEKADA darbuotojas neatsiliepia, tik autoatsakiklis, ir leidžiama muzikėlė tol, kol baigiasi telefono sąskaitoje esantys pinigai??? Ne su pagarba, Negerbiamam paštui, bet REIKALAUJU paaiškinti šitą situaciją. Nedėkui.
Tiesiog pasityčiojimas iš klientų. NUMIZMATIKOS kolekcinės vertybės, paliktos paštomatuose !!!! Mokėta už pristatymą į namus, Lietuvos banko ir pašto sutartyje net nurodyta, kad siuntas PRIVALOMA įteikti pirkėjui į rankas. O čia brangias monetas, sumeta į purvinus, drėgnus paštomatus. Dar gražiau, kad siunta yra DINGUSI !!!! Lietuvos paštas tegali pasakyti, , atsiprašome už nepatogumus" Lietuvos Bankas, jau ne kartą buvo įspėjęs, kad siuntų negalima palikti paštomatuose ir ką? Jie niekada nesimoko iš savo klaidų, toliau siuntas su numizmatikos vertybėmis mėto į paštomatus !!!!!! GĖDA ir didelis neatsakingumas prieš klientus !!!!
Gimbutienes g. 3 Kaune Lpexpress paštomatas NR: 0226 tinkamai neveikia jau antrą parą. Nera kas pakeičia ir papildo terminalo išduodamus siuntų lipdukus. Todėl klientai negali išsiusti savo siuntų. Paskambinus klientų aptarnavimui buvo užregistruotas gedimas ir pažadėtą gedimą išpręsti dar vakar, bet taip jo niekas ir neišspendė iki šio ryto.
Del paštomato NR:0226 neveikimo, del popieriaus lipdukams nebuvimo. Paskambimau į jų suportą apie 19val. ir konsultante pasakė, kad dar šiandien sutvarkys problemą ir spėkite ar sutvarkė iki kurjerio atvykimo po 22val? Ogi ne, todel aš juos vadinu MELAGIAIS. Imonės aplaidumas ir paprasciausias darbo (paslaugos) neatlikimas jau bado akis, o pastomatas jau neveikia tinkamai dagiau nei 30val. Jie dirba... Ryt dar patikrinsiu jūsų melagystes ir surinkes visus įrodymus ir faklus jas gal pranešiu kokiems žurnalistams gal ir Astute sužinos kodel nedirba personalas ir pasikvies del antireklamos ant kilimėlio atsakingus asmenis. Manau tik viešumas nugales. Ar aš melagis pasiklausykite įrašus kurie daromi pokalbio metu ir email logus del problemos ir viskas bus aišku kas meluoja.
AB Lietuvos paštas 2021-12-01 07:46:40
apgailestaujame, kad teko susidurti su nesklandumais. Prašome siuntos numerį pateikti mums el. paštu info@post.lt arba asmenine žinute socialiniame tinkle „Facebook“. Išsiaiškinsime situaciją ir kaip įmanoma greičiau su Jumis susisieksime
Jusu apgailestaujame uz nesklandumus girdejo visi susidure su problemomis. Bet prisipazinimo, kad jusu aplaidumas, ar paprasciausias darbo (paslaugos) neatlikimas, neteko ko gero niekam girdet...
Parašyta siuntinys pristatytas, nors jokio siuntinio negavau. Paskambinus duoda suprasti, kad pats esi apsimelaves. Nulis informacijos, kaip būtu galima išspresti problema, apart, kad rašyti skunda. Bent jau įrodymus atsiustu, kad bande pristatyti siuntini, o dabar nulis naudos is konsultantu.
daugiau nei 100 % pakelt kainą įmonėms už laiškų siuntimą... apgailėtina įmonė kuri naudijasi monopoliu
Ziauru daugiau nesirinksiu lietuvos pasta, siunta nese i namus 4d, nu be zodziu. Nukreipiau i pastomata ir to nesugeba idet. Daug nervu kainavo. Geriau rinktis omniva ar dpd, niekada problemu nebuna.
LPexpress paštomatas NR:0226 jau nuo vakar 18val iki šiandien 11val ir toliau neveikia. Glušai gal imkite ir pasiuskite ekipažą į jį įdėti popieriaus lipdukams nes matomai visus technikus atleido ir liko tik kavytes geriantys vadybininkai. Buvo apie tai pranešta info@post.lt et atsakymo jokio tik standartinis autosugeneruotas "Laukite". Kam dar parašyti gal direktorei Astytei kad sprestų imones problemas ar ir ji miega?
Išsiuntėme siuntinį į Klaipėda su lp expres paštomatu, o siunta atsirado Švenčionėliuose.
Susisiekus su pašto darbuotojais aukiam antrą parą atsakymo. Svetimą siuntinys gavęs asmuo susisiekė su mumis greičiau nei lp expres darbuotojai kurie nepaaiškino kiek laiko reiks laukti atsakymo kur dingo siuntinys.
Nusivylę tokiu jų darbu ir atsakomybę.
Amžinai problemos su šiuo NR:0226 lpexpress paštomatu ir tai nepirmas kartas. Darykite tvarką nes jau nervai nelaiko..

Apie Lietuvos Pašto nusikalstamą veiklą
2021-12-01 19:24:35 IP 1arvdhio
Apie Lietuvos Pašto savivaliavimą ir nusikalstamą veikla (melą, sukčiavimą ir vagystes) galite pabandyt parašyt šiais elektroniniais adresais:

sumin@sumin.lt
tarnyba@vvtat.lt
kanceliarija@prezidentas.lt
rrt@rrt.lt
konsultacijos@vvtat.lt
Gavom registruotą siuntą/laišką, kuris jau 10 dienų guli pašte. Pagal registruotų siuntų pristatymo taisykles, turėtų atnešti namo, patys pasiimti iš pašto negalime, bet po savaitės derybų su klientų aptarnavimu ir pažadų, kad rytoj jau gausime, šiandien gavau atsakymą, kad neatneš, nes neturi laiškininkų (Vilniuje). Pranešimui apie siuntą atnešti laiškininkų buvo, vėliau dar prenumeruotą žurnalą atnešė, o pačio laiško - neneš ir taškas. Bandė meluoti, kad jau kartą bandė pristatyti, todėl antrą kartą neneš, tada rado sistemoje pažymėta, kad laiškininkas nei karto siuntos nebuvo pasiėmęs pristatymui. Jei kas nepatinka, sakė galiu rašyti skundą/pretenziją - taip ir padariau. Net jei nagrinėtų skubiai, užtruks dvi savaites, o tiek laiko siuntos nesaugos - išsiųs atgal į Belgiją : (
Giedrius 2021-08-05 10:30:09
Cai tokia schema: Jei nematai IOSS kodo - gauni 3 eur uz deklaravima ir paskui pirkejas tegu knisasi su PVM grazinimais, jei matai - gauni 1 eur uz deklaravima, kitaip sakant jei gerai dirbi 3 kart maziau uzdirbi, tai koks tikslas pastui `Gerai` dirbti ? Atsakymas - apsimetam durniais ir toliau lupam po 3 eur uz kiekviena siunta
viskas butu tvarkoje, jei Lietuvos Pastas nelauzytu istatyumu ir su siuntomis taip pat pateiktu Deklaracijos Dokumentus, kurie irodytu mokesciu paskaiciavima. Tokiu atvbeju galima susigrazinti permoka is pardavejo. Taciau LP nebeteikia Deklaracijos Dokumentu, pasissavina permoka ir nieko neimanoma padaryti! jau menesiai taip!! kazkoks apsurdas. Skundus, prasymus rasem siuntem, susirasynejom, skambinejom - NULIS pagalbos. KAS VYKSTA>!?!:Lmae;rgjnbaetgjbeo;irj KUR DAR KREIPTIS PAGALBOS DEL PATIRTU NUOSTOLIU PER LIETUVOS PASTA?
AB Lietuvos paštas 2021-12-01 07:54:44
Sveiki. Ar jūsų bendrovė tik apgailestauja? Juk žmonės moka pinigus ir didelius pinigus kad artimieji kuo greičiau gautų siuntas. O jūs tik apgailestaujat. Už siuntų deklaracijas imate dvigubas sumas. Už tai irgi apgailestaujat.
Užsisakiau prekes į paštomatą, tai vietoje pageidaujamo paštomato pristatė į pirmą pasitaikiusį artimiausią laisvą, nors man ten visiškai nepatogu, tokiu atveju man būtų buvę daug patogiau ir paprasčiau pasiimti prekes iš siuntėjo, visiškai nesinaudojant pašto paslaugomis. Vietoje patogumo tik papildomas laiko gaišimas.
2021-12-01 07:54:44 IP 28mdnofp
Asta 2021-11-30 20:51:45
Sveiki. Niekada daugiau nesiūsiu siuntų į Suomiją, per Lietuvos paštą. Korespondencija keliauja jau trečia savaitė.
2021-12-01 07:53:45 IP 28mdnofp
klientė 2021-11-30 17:07:07
Paskutinis kartas buvo renkantis šia įmonę... Renkantis per ka siusti siunta apeikite sia imone jei nenorite nervu gadintis.
2021-12-01 07:52:34 IP 28mdnofp
Paulius Barvainas 2021-11-30 10:30:40
Įmonė vengia atsakomybės, ignoruoja klientų žinutes ir kilusias problemas.
2021-12-01 07:51:38 IP 28mdnofp
UAB Namai ir Objektai 2021-11-30 09:36:03
Išsiuntėme siuntą su LP express kurjeriu. Pirmą kart ją sudaužė ir net nesistengė pranešti apie jos likimą ar žalos atlyginimą.
Antrą kart siuntėme tam pačiam žmogui pakartotinai, ir ją sulamdė. Gavome laišką su klausimu ar pageidaujame siųsti gavėjui ar siųsti ją atgal siuntėjui? Pranešėme, kad siusti gavėjui. Šiandiena jau 20 dienų kaip siunta nepasiekia gavėjo, o mes gauname laiškus, kad siuntos pristatyti nepavyko, bet sutarta kitą dieną pristatyti gavėjui. Pasiteiravę ar gavėjas tokią informaciją pateikė LP gavome neigiamą atsakymą.
Mes norime remti Valstybinius verslus, bet esame priversti juos palikti.
2021-12-01 07:49:46 IP 28mdnofp
Šarūnas 2021-11-29 18:49:22
Užsisakinėjau prakę iš Ebay, praėjo 4 mėnesiai tylu ramu. Pradėjau domėtis, kodėl procesas nevyksta susikambinau su pašto darbuotoja telefonu, man paaiškino kad kaltas yra siuntėjas pas kurį pirkau susisiekite su juo. Tačiau įvedus siuntos numerį buvo parodyta, kad prekė buvo Lietuvoje gauta, TAI AR TAI KALTĖ SIUNTĖJO? Skambinu dar kartą sakau tai siunta jau buvo pas jus atkeliavus. Pareiškia fiziškai siuntos jau neturime gražinome siuntėjui. O sakau kodėl ją gražinot? jūs tipo neužpildėt kažkokios formos. Bet pats paštas nei bandė su manim susisiekti, nei skambino nei į pašto dėžutę gavau informacijos, kad kažką reikia pildyt. Dabar jau 4 mėn nei prekės nei pinigai nėra gražinti. Ir tiktai nukreipia pas vėl siuntėją, bet prie ko nesuprantu siuntėjas jeigu bardakas pas jus pa6te?? Suprantu kad krūvis yra didelis, bet susiimkit!!!!!
2021-12-01 07:48:34 IP 28mdnofp
Erika 2021-11-26 18:22:33
Baisi įmonė. Jau trečią mėnesį, siuntos į Didžiają Britaniją ir Airiją keliauja mėnesius, Lietuvos paštas apsimeta, kad nieko nevyksta. nežinia kuo jie transportuoja tas siuntas. nuo spalio vidurio turiu nepristatytų apie 40 siuntų į šias šalis. Iškeliavę iš Lietuvos, į UK ir Airiją taip ir neatvykę. paskambinus, kiekvieną karta vis kitokias pasakas seka, arba apsimeta kad išvis nieko nežino. Siuntos išsiųstos rugsėjo pabaigoje gavėjus pasieke tik lapkričio pradžioje. nuostabūs pristatymo greičiai.
2021-12-01 07:46:40 IP 28mdnofp
Irina 2021-11-25 21:21:35
Dauguma laukia siuntos menesiais. Pildo deklaracijas, moka muita ir apmoka deklaranto paslaugas. As irgi is drauges kelis kartus praejau tai: pvz.siunta issiusta vasari gavau geguzi, nors tai buvo dovanos muitas buvo netoli 30eu. Dar ir visai sugadinta deze gavau su sudauzytu siuntiniu.
Bet si kart gavosi dar puikiau: ta pati drauge likus pusantro menesio iki mano gimtadienio issiunte man dovana. Siunta po 3 dienu jau buvo LT, bet apie tai niekam nebuvo pranesta, ir deklaruoti neprase, paprasciausiai grazino siunta siuntejui ir dar karta is jos nulupo pinigus uz grazinima. Rezultate as likau be dovanos, o ji du kartus apmokejo pasto islaidas.
I mano uzklausa per dvi savaites atsakyt nesugebejo, kai parasiau pakartotinai kas? kada? ir kaip buvo informuotas apie siuntos atvykima i LT, atsake jog issiunte NEregitruota laiska ir negavus deklaracijos grazino siunta siuntejui. Ant siuntinio prie vardo pavardes buvo tel.numeris, bet jokiu pranesimu ar skambuciu nebuvo. Si karta siuntymas pirmyn atgal neuztruko ir menesio...
2021-12-01 07:43:41 IP 28mdnofp
Jovita 2021-11-25 18:25:33
Baisu! Siuntinį išsiunčiau iš Anglijos rugsėjo 13 sumokėta už siuntimą, deklaruotas. GAVĖJAI 3 KARTUS skambino laukia jau 2 mėnesius ir laiko neatiduoda žmonėms.iš muitinės jau perduota nes uždeklarvo ir gavėjas siuntinį.Tyčiojasi iš žmonių, susidariau tokią nuomonę, kad specialiai laiko jog galėtų kuo daugiau nulipt iš gavėjo pinigų!!!. Kur tai matyta? Siuntėjas sumoka už siuntimą gavėjas irgi antrą kartą už tą patį susimoka. Siuntinys vertas mažiau nei paštas nulupa nuo žmogaus. BARDAKAS.NESIŪSIU DAUGIAU NIEKADA IR KITIEMS NE PATARSIU
2021-12-01 07:42:20 IP 28mdnofp
Tomas 2021-11-25 16:01:01
Pašto deklarantai pasipelnymo ir sukčių įmonė. Ant siuntos aiškiai nurodoma jos vertė t.y. mažiau nei 22 Eurai, tačiau nežiūrint į tai užlaikoma siunta ir perduodama deklarantams, kurie veluodami savaite laiko, pagaliau teikiasi pranešti, kad reikia deklaruoti siuntą. Pateikus komercinį pasiūlymą ir banko mokėjimo kopiją reikalauja pateikti nuorodą į tinklapį kuriame matytusi mokejimo suma ir praneša, kad siunta bus saugoma dar kelias dienas. Pateikus puslapio nuorodą pareiškė, kad tinklapyje nenurodyta siuntimo suma todėl negalima identifikuoti bendros siuntinio kainos, paaiškinus ir dar kartą pateikus banko mokejimo kopiją, kurioje matoma tiksli mokejimo suma kuri sutampa su ant siuntinio nurodyta suma bei ant komercinio pasiulymo nurodyta suma, deklarantai pareiškė, kad tinklapyje esantis skelbimas nenurodo siuntimo sumos todėl identifikuoti bendros sumos nepavyksta ir siuntinys negali buti deklaruotas.
Viso sugaišta 20 dienų dokumentų teikimui ir pokalbiams informaciniu post.lt telefono numeriu. Rezultatas: gražintas siuntėjui siuntinys, prarasti pinigai, sugaištas laikas tiek siuntinio laukimui ir dokumentų teikimui, jau nekalbu apie tai kiek reikalinga prekė mano šeimai.
2021-12-01 07:40:50 IP 28mdnofp
Kęstutis 2021-11-25 10:46:10
Labas rytas, lapkričio 17 d. Siunčiausi siuntą CC805327911LT iš Klaipėdos į Vilnių per LP express paštomatą. Siunta lapkričio 19 d. atvyko į Vilnaius siuntų skirstymo centrą. Ir viskas tuo baigės. Šiandien jau lapkričio 25 diena, o siunta dar iki šiol nepristatyta gavėjui. Skambinau, nuo lapkričio 22 d., kiekvieną dieną, į LP express tel. 1482. Rezultato jokio, atideda pristatymą į sekančią dieną. Prašiau, kad perduotų siuntą nurodytu adresu arba suteiktų galimybę atsiimti siuntą iš Vilniaus siuntų paskirstymo centro.. atsakymas nėra galimybės.Paprašiau skyriaus viršininko telefono numerio, atsakymas - neturime.
Žodžiu, jeigu tik yra galimybė, venkite LP
2021-12-01 07:39:24 IP 28mdnofp
Diana 2021-11-23 15:25:19
Laba diena. Kurjerio įžūlumas neturi ribų. Užsakiau mamai papildus. Kad atveš šiandien siuntą, negavau jokios informacijos. Staiga skambina kurjeris- ar esat namie? Sakau, mama išbėgo iki parduotuvės, bus už 20 min. Tai patikėkit, dar atsiklausiau moralų, kad mama ne namuose, kurjeris nesutiko palaukti. Dar pagrasino, kad dabar jau neaišku, kada pristatys prekę. Vietoj to, kad atsiprašytų ir pažadėtų pristatyti artimiausiu metu, jei jau nebegali palaukti.... Sakau, perduokite savo kolegoms, kad privalo iš anksto informuoti apie prekių pristatymą, o kurjeris atsako, kad tai ne jo rūpestis ir jam vienodai šviečia. Klausiu, ar firmos geras vardas jam nerūpi, juk jis komandos dalis. Sako, kad jam tas pats. Gal žmogui kas algos nemoka, kad toks piktas ant darbdavių? Kurjerio telefono numeris: 868387343, vardu neprisistatė.
2021-12-01 07:37:26 IP 28mdnofp
Klientas 2021-11-23 13:50:06
Iš kur atsirado 7 eurų mokestis už pirkinį iš Anglijos, jei muitas jau buvo sumokėtas pirkimo metu? Juk pridėjau užsakymo kopiją, kur puikiai matosi, kad viskas apmokėta yra. Tai dar negana to, nuo 19 dienos negaunu siuntinio, sekimo istorijoje rašo "Importo ir deklaravimo mokesčiai sumokėti" ir viskas, nejuda iš vietos. Jis per tą laiką, kurį guli Vilniuje, atkeliavo į Lietuvą. Košmaras. (UG468747605GB)
Paulius Barvainas
2021-11-30 10:30:40 IP 2ju3kssh
Įmonė vengia atsakomybės, ignoruoja klientų žinutes ir kilusias problemas.
UAB Namai ir Objektai
2021-11-30 09:36:03 IP 28p99eej
Mes norime remti Valstybinius verslus, bet esame priversti juos palikti.
Apie Lietuvos Pašto nusikalstamą veikla

kanceliarija@prezidentas.lt
rrt@rrt.lt
konsultacijos@vvtat.lt
Žodžiu, jeigu tik yra galimybė, venkite LP
Nesiusiu daugiau per LP pastomatus-klaidinantis tablo, dureles atsidaro, ne tos, uz kurias buvo moketa.I jas netelpa siunta, nurodoma pirkti dedesne dezute uz 1, 70, kai jau ir taip uzmoketa 2, 07, pasirinkus S - iki 30 kg
350/610/80 mm, dureles atsidare mazesnes, i kurias mano maza siunta netipo.Tai tablo nurode damoketi 1, 70.ir tada atsidare bulviu maiso talpos dezute
XL - iki 30 kg
350/610/745 mm, nors mano siunta tesvere 120g, ir buvo7x10ismatavimo..Buvo kreiptasi i post @lt, tai atsakyma gavau toki-as apie batus, atsakyta apie ratus.........
AB Lietuvos paštas 2021-11-19 07:40:02
Aš jums rašiau facebook tai atsakinėjat kažkokias pievas, visiškai ne į užduotą klausimą. Elektroniniu paštu siunčiau nuotraukas, žinutes. Toks vaizdas, kad elektroniniu paštu išvis nesinaudojat. Jums visiškai vienodai. Nebeliko pasitikėjimo jūsų teikiamom paslaugom iš trečiūjų šalių.
2021-11-19 07:41:11 IP 28mdnofp
Janas 2021-11-17 20:59:07
kodėl kviečiate į pašto skyriu atsiimti siuntos o pašto skyrius uždarytas, konkrečiai Pagirių, Vilniaus rajone. kada paskmbinau ir sukeliau skandalą pasake kad įmes į pašto dežute, kodėl iškarto negalima buvo tai padaryti. Idiojotų kontora.
2021-11-19 07:40:02 IP 28mdnofp
Vytautas 2021-11-16 19:28:56
Jie ka nori ta daro. Ant vienos siuntos du numeriai sekimo. Ir už abu reikėjo susimokėt. Bandau paklaust kodėl turėčiau mokėt. Atsakymas: Nedeklaruota pvm mokestis elektroniniu būdu. Tačiau taip ir nesulaukiau kodel du numeriai ir už juos turiu mokėt.
Sveiki, apskaičiuotus siuntos UB191058028GB mokesčius (5 Eur) prašome sumokėti https://lpexpress.lt iki 2021-11-16. Siunta bus pristatyta gavus apmokėjimą. Dėkojame!

Sveiki, apskaičiuotus siuntos UG739097361GB mokesčius (3 Eur) prašome sumokėti https://lpexpress.lt iki 2021-11-20. Siunta bus pristatyta gavus apmokėjimą. Dėkojame!
Pridedu ir nuotraukas.
2021-11-19 07:38:33 IP 28mdnofp
Vytautas 2021-11-16 16:32:15
Liurbių kontora. Turi pristatyt siuntą, atsiunčia "siuntos pristatyti nepavyko". Nei skambučio, nieko, visą dieną sėdžiu namie. "Jūsų pageidavimu pakeistas laikas". Nu tai jei jau esat liurbiai, tai bent jau savo žodžių man į dantis nedėkit.
2021-11-19 07:35:39 IP 28mdnofp
Edvinas 2021-11-15 12:52:35
Sunta išsiųsta prieš maždaug metus laiko. Gavėjui jos negavųs, buvo užpildyta "Tarptautinės siuntų paieškos forma". Pasakė, kad iešoks siuntos iki 90 d. Praėjųs terminui ir negavųs jokių žinių, telefonu susisiekta su LP darbuotoju, kuris sako "Galite bandyti rašyti laišką dar karta...", "... aš jokios informacijos neturiu" ir t.t. Vat toks tas Lietuvos paštas ????
2021-11-19 07:34:13 IP 28mdnofp
Jurgita 2021-11-15 10:27:00
Dingo man siųsta siunta iš UK nt. RN716773951GB. El. Paštu bendrauti nepavyko, prisiskambinti 1842 beviltiška. Nuvykau į pašto skyrių, darbuotoja nieko nežino skambink 1842. Ir taip 2 sav. Kreipiausi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnyba,. Parašiau skundą dėl dingusios siuntos.
2021-11-19 07:33:01 IP 28mdnofp
Asmuo 2021-11-14 23:33:53
Laukiau siuntos 2 mėnesius! Ji turėjo ateiti per 2 savaites, negana to aš jos nesulaukiau, nurodytu adresu. Siunta kitame Lietuvos gale. Galiausiai siuntą išsiuntė atgal į užsienį, dabar man tą siuntą turės siųsti atgal ir mokėti pinigus iš naujo. Betvarkė!

Omniva LT
Pristatome džiaugsmą!

Adresas: Perspektyvos g. 32, LT-52119 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. Valdydama didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, OMNIVA yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas per paštomatus. 2020 m. vasario mėnesį...
Visas transportas
Siųsk24 Siųsk pigiau ir patogiau!

Adresas: Vaidilutės g. 79, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos.
Siųsk24 - viena didžiausių siuntų paslaugų platformų Lietuvoje, kurioje galite rasti platų siuntų siuntimo paslaugų pasirinkimą vienoje vietoje. Bendradarbiaudami su populiariausiomis siuntų gabenimo įmonėmis – kurjeriais, tokiais kaip FEDEX, TNT, UPS, DHL, DPD, OMNIVA, GLS, siūlome greitą, patikimą ir nebrangų...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
MTM LT
Stambių, dalinių ir smulkių krovinių pervežimas

Adresas: Kareivių g. 6, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
UAB „MTM LT“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. TEIKIAMOS PASLAUGOS Stambių, dalinių ir smulkių krovinių...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

Operos kritikai apie "Traviatą", prabangiausią LNOBT spektaklį
Operos kritikai apie "Traviatą", prabangiausią LNOBT spektaklį 12-04 19:53
"Nostalgiško grožio spektaklis", "auksinis operos amžius", "spektaklis visiems skoniams", "grožis, sustabdantis laiką", – tokiais "šauktukais" kritikai įvertino Lietuvos nacionalinio operos ir...
Sostinės savivaldybė iš A. G. Astrauskaitės siekia prisiteisti per 1.000 Eur
Sostinės savivaldybė iš A. G. Astrauskaitės siekia prisiteisti per 1.000 Eur 12-04 19:34
Rugpjūtį prie Seimo riaušėmis pasibaigusį mitingą organizavusiai vilnietei Astrai Genovaitei Astrauskaitei savivaldybė pateikė daugiau nei 1.000 Eur sąskaitą už neišvežtas šiukšles.
Prancūzijos konservatoriai į prezidento postą siūlys Paryžiaus regiono merę V. Pekresse 12-04 19:22
Prancūzijos konservatyvi partija "Respublikonai" (Les Republicains, LR) šeštadienį išrinko Il de Franso regiono, kuriam priklauso sostinė Paryžius, tarybos pirmininkę Valerie Pecresse savo...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%