Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos jūrų muziejus

Atsiliepimai apie Lietuvos jūrų muziejus

Tavo jūra prasideda čia!
Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos jūrų muziejus

Kai kuriems darbuotuojams delfinariume labai truksta issiauklejimo, turiu omenyje bilietu skanuotoja kuri dirbo tualetu puseje, dvi merginos lauke prie mamu tualeto kad galetu pervystyt kudikius, bet toji vieta pasirodo yra jos darbo vieta kad skanuotu bilietus, tai tas moteris isvare lauk, ir netiesiogiai primete ale nuo ju vaiku ta patalpa sudais smirdi tai eikit lauk ir laukit ten, ir isvare laukt eiles i tualeta i bendra zmoniu spusti kurie lauke delfinariumo, pasibjaurejau tokiu elgesiu
Delfinariumo kavinė griežtai atsisako šildyti kūdikio maistelį. Teveliams rekomenduoju pasiimti termosą. O neptarnavusios kavinės pavadinimas "Jogundė".
vakar teko lankytis delfinariume - likome labai patenkinti delfinų ir liūtų pasirodymų - paliko daug įspūdžių tiek mums suaugusiems, tiek vaikams :) Tačiau po pasirodymo gera nuotaika greitai išgaravo, kai nuspendėme kartu su vaikais pavalgyti lauko kavinėje (Jogundė, UAB)... Lankėmės kartu su svečiais iš užsienio, kuriems ir teko susidurti su nemaloniu minėtos kavinės personalu: aptarnavęs vaikinas priėmė užsakymą karštiems patiekalams, o paprašius giros pasakė, kad "aš čia neprasidėsiu su ta gira dabar neturiu tam laiko. Eikit į vidų ir ten užsakykit..." - cituoju tiesioginį vertinmą iš rūsų kalbos, nes mano svečiai su minėtu personalu bandė bendrauti rusų kalba.
Kadangi aš tuo metu buvau su vaikais, man nebuvo aišku kodėl mano svečiai kažkur išėjo ir vėliau grįžo su gira, tačiau gerai mačiau, kad jiems nuėjus į vidų - tas pats personalas pardavinėjo girą kitiems lankytojams, o sužinojusi, kodėl mano svečiams teko eiti į vidų, aš minėtos kavinės personalo paprašiau paaiškinti, kodėl jie taip pasielgė... Ir kas labiausiai nustebino bei supykdė, kad jiems viesiems buvo labai juokinga visa ši situacija - tikrai buvau paklaikusi nuo tokio akiplėšiškumo, tad paprašiau pakviesti administratorių... O čia visi dar labiau juoktis pradėjo - na aptarnaujančiam personalui matyt labai juokinga situacija, kai kavinės lankytojai prašo pakviesti vadovą... Tačiau, mano prašymas buvo išgirtas ir personalas nuėjo kviesti vadovą....
Atėjo moteris, kuri prie mūsų nepriėjo pati - na tiek to aš tą padariau pati :) Moteris nevilkėjo nei uniformos, nei prisitatė, nei turėjo kokį darbo pažymėjimą - išvis nebuvo aišku kas ji tokia, o pradėjus bendrauti su ja susidarė įspūdis lyg jai kavinė ir jos reputacija visiškai nerūpi - "nu neaptarnavo, nu įžulus personalas. O ko jus iš manės norite? ką aš darbar turėčiau padaryti? Nubausti juos?" - va taip mums buvo atsakytą... Va toks aptarnavimas ir požiūris į lankytojus kavinėje šalia delfinariumo.
Buvo labai gėda prieš svečius - jie juk sudaro savo įspūdį apie mūsų šalį. Gėda delfinariumui, kad nesugebate kontroliuoti savo partnerių. Jums reikėtų daugiau dėmesio skirti patikimų partnerių atrankai, kurie užtikrintų malonų bendravimą ir negadintų puikių įspūdžių delfinariumo lankytojams.
Sveiki! Labai nusivyleme del to, kad pirkdami bilietus i kelta (su automobiliu) musu niekas neperspejo, kad i delfinariuma neimanoma ivaziuoti net su automobiliu eiles nezmoniskos.Kadangi laukiuosi ir vaikscioti daug negaliu teko suktis atgal ir vaziuoti namo.Kitaip tariant pinigus ismeteme i siuksliadeze.Bukit malonus perspekit zmones!
Apsilankius savaitgaly Jūrų muziejuje-delfinariume susidaro įspūdis, kad per daugiau kaip 20 metų mažai kas pasikeitė, tikrai nėra normalu, kad gyvoje eilėje prie bilietų reikia stovėti daugiau, kaip valandą. Bandėme įsigyti bilietus internetu, deja nei vienam iš trijų suaugusių žmonių (iš skirtingų įrenginių) nepavyko, tai padaryti, nes puslapis tiesiog užstrigdavo atėjus laikui apmokėti. Čia ne Luvras, Vatikanas ar Koliziejus, ir nėra tūkstantinių eilių, kurios ten sukontroliuojamos ir aptarnaujamos per tą patį laikotarpį, kai čia vos ne vos aptarnaujamos kelios dešimtys lankytojų.
Labai nustebino delfinariumo bilietu pardavejos katrgoriskas atsisakymas priimti mano studento pazymejima. Mokausi dieniniame skyriuje Klaipedoje. Pateikiau pazymejima toki, koks man buvo isduotas, taciau jis buvo ivertintas, kaip negaliojantis.
Iki sios dienos jis galiojo visur... Tikiuosi, kad ateityje tokie nesklandumai nebesikartos. Branginkime vieni kitu nuotaika ir gera laika.
Tokio bardako dar nemaciau. Vakar paskambinom i delfinariuma, pasake internetu reservuot biletu negalima, atvaziuokit 1, 5val. pries pasirodyma.Atvaziavom, prastovejom dar valanda eileje, ir tik prie langelio isgirdom kad biletu jau seniai nera. Kodel niekas neinformuoja?????ira info tv prie kasu, kodel neraso kad biletu nera??? O gi todel kad zmones automatiskai turi eit i juros muzieju, nes sumokejo uz kelta saibas, arba kai mes dar ir uz ekologija30 neringoj. Bardakas kur ziuri vadovas??? tikiu kaip mes vakar buvo labai daug, zmones pasipiktine, stovi ilgai eileje su vaikais, ir isgirsta biletu nera. kaip poto vaikam s tai pasakyt?GEDA!!!!! pagalvok vadovas tu lipovyj!