Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie AM

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba

Atsiliepimai apie Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie AM

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie AM

Kiek dar metų tai tęsis, apgailėtina svetainė ir jos veikimas.
Kas pasidarė svetainei "www.meteo.lt" ? Labai ilgai atsidaro arba iš vis neatsidaro 48 valandų puslapis.
Susitvarkykite vieną sykį savo internetinį puslapį, kiek galite iš mūsų tyčiotis. Jau negana, kad visi pasipiktinę bloga nauja svetaine, kuri paini, tai veikia, tai neveikia, dabar telefonu savaitę negalime pasižiūrėti orų. Jeigu Jums tai nerūpi, kreipsimės ir įkyrėsime aplinkos apsaugos ministerijai. Kas čia per betvarkė už mokesčių mokėtojų pinigus..
Kaip gaila. Prieš eilę metų buvo patikimiausios ir tiksliausios kelių artimiausių dienų prognozės, neblogai veikė svetainė.
Naujoji svetainė dar nė karto neveikė normaliai. Visą laiką nesugeba užsikrauti. Investicijos paleistos vėjais arba lietuviškai- į privačias kišenes. Galėjo kaip nors kitaip pasiimti, negadindami gero produkto.
Nuo vertinimų ir atsiliepimų nachališkai slepiasi. Nėra jokios skilties atsiliepimas, o svetainės nuorodoje "Apklausa apie aptarnavimo kokybę" parašyta: "Anketa neaktyvi". Paskutinį kartą klientų nuomonės klausė 2015 metais ir po to viską su**ko.
Senoji svetainė dar kurį laiką veikdavo, bet dabar žiūriu ir ją panaikino.
Prognozių visiškai nebepataiko- gal čia jau bendra tendencija dėl klimato pasikeitimo?
na visiskai apgailetina... tokiu liuciu neimanoma tipo prognozuoti??? nesamone... tarnyba apie nieka visiskai...
Sita tarnyba reikia kuo greiciau isformuoti nes geriau jau žiūrėti užsienio palydovus...
Liepos 6d. vakare rode 22 laipsnius, be lietaus...
o realiai vien liutys visur buvo...
Fiasko visiskai... prognoze apie nieka...
mokesčių mokėtojas
2020-06-29 18:48:39 IP 5f4sor06
Pasiziurekit i NAUJA beta.meteo.lt su neveikianciu vakaru lt radaru. Kas per komunistai ten sedi ir vadovauja..
Ne tarnyba, o kažkoks nesusipratimas. Tinklalapis jau visą mėnesį tai veikia, tai neveikia. Radarai - stringa. Mesti lauk reikia tokius vadovus, kurie nesusitvarko su savo darbu
Wtf 2020-05-17 10:34:59
Gal reikia kokiom ziniom pranest kad reportaza padarytu ir parodytu ant visos Lietuvos, kaip mokesciu moketojai negali pasiekt informacijos kuri jiem priklauso. Gal kazkas prades judet, nes jau kiek laiko tas pats. Kazkoks bardakas.
Reikėtų, tik ne LRT, nes aniem tik propagandinis visoks mėšlas rūpi..
Visus LHMT vadovus atleisti už tokią veiklą. Ir grąžinkit man man pinigus, kuriuos sumokėjau mokesčiais už šitą neveikiančią svetainę !!!
Labai erzina neveikianti, nepasikraunanti meteo. lt. Ir mano, ir namiškių bei draugų nuomone, nesant galimybių paleisti normaliai veikiantį produktą, reikia grąžint normaliai veikusį senąjį. O dabar Lietuvos orų prognozę žiūrim per norvegų. Šiandien pabandžiau lietuvišką meteo. lt, bet eilinį kartą radaras neveikia, tik susinervavau ir supratau, kad beprasmiška gaišti laiką
Nesuprantu, kam reikėjo naikinti senąją svetainę, jei naujoji neveikia? Kam jūs išvis reikalingi?

Nesusipratimas jūs, o ne tarnyba!
Tokia svetainė tai kaip kunigui pautai_yra bet naudotis negali
old.meteo.lt buvo paprastas, aiskus ir nestringantis. Dabartinis meteo yra kazkokia parodija, viskas stringa pastoviai, baisu
Puslapis pasidarė visiškai nevykęs, pastarąją savaitę nebuvo įmanoma prisijungti, pastoviai viskas stringa, o prognozė visiškai neatitinka realybės... Atvirai pasakius, bent karts nuo karto pasižiūrėkit per langą kas vyksta, nes jūsų Nintendo įranga reikėtų tvarkyti ar kalibruoti. O dėl puslapio kokybės nebesamdyti pirmų kursų studentų...
amžinai neveikia!!!!
Visada rodote lietu jo nėra, o kaip rodot kad nebus būna tai kas pas jus per radarai?
Pastoviai stringanti svetaine.
Kažkokia nesąmonė! Kada sutvarkysite puslapį, kad būtų įmanoma pasižiūrėti navigaciją??!! Gali žiūrėti bet kuriuo paros metu - kaba, gali žiūrėti per bet kurį interneto tiekėją - kaba, gali žiūrėti į skirtingus įrenginius - kaba.. Kiek galima???
Nu ka vel nerodo visos LT. Beviltiska vadovybe..
Eilini karta radaras nerodo vakaru Lietuvos. Auuu biudzetininkai..
mokesčių mokėtojas
2020-05-02 09:10:56 IP 5f4souot
Eilini karta radaras neveikia.. Tikriausiai darbo dienomis yra etatas kuris restartuoja visa sistema..
Naujoji svetainė nevykusi

Nepatogi naudotis, sunku rasti informacija, informacija pateikta sudėtingai, vizualinis išpildymas tragiškai blogas (paraštės platesnės už vaizdą)....... bedras įvertinimas tokia prasta, kad blogiau ir nesugalvosi. Kam tada iš viso kurti svetainę, jei šalies gyventojai negali normaliai naudotis.
jie bent patys buvo užėję į savo svetainę apsidairyti? neįmanoma naudotis
Ir vel neveikia radaras.. gal laikas keisti direktoriu kuris kompetencijos turetu..
Naujoji svetainė prastai funkcionuoja, informacija pateikta neaiškiai, dizainas vemti verčia... Turėjot idealią svetainę old.meteo.lt. Na ką, pamirštam šitą bardaką ir ieškom naujos orų svetainės
Labai nevykęs naujas meteo.lt puspalis. Tikriausiai pirmo kurso studentas kūrė. O ir patekti ten neįmanomo, kraunasi visą amžinybę.
Lauke visa diena lyja o meteo.lt rodo visa diena be lietaus. Radaras kol uzsikrauna rodo palaukite. Uzsikroves lietaus nerodo. Kada susitvarkysite..
Meteo.lt tai kazkokia pinigu plovykla, o ne oru tarnyba.
Skelbiasi, kad nusipirko super kompiuteri, bet kuo toliau, tuo sunkiau uzkrauna meteo.lt.
Labai daznai i meteo.lt puslapi patekti neimanoma, arba sunku (ilgai kraunasi, puslapyje narsymas nera sklandus, pastovus strigimai).
Meteo.lt ir old.meteo.lt visada duomenys skiriasi.
Kazkokia mistine tarnyba..

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Hanna Instruments Baltics
Adresas: Mokslininkų g. 2A, 411kab (4a.), LT-08412 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; didmeninė prekyba; gamtos apsauga; informacijos teikimas; institutai, moksliniai tyrimai; interneto parduotuvės; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba.
UAB "Hanna Instruments Baltics" yra oficialus JAV analitinės chemijos matavimo prietaisų gamintojos Hanna Instruments atstovas Baltijos šalyse. Hanna Instruments Baltics bendrovė siūlo daugiau kaip 3000 skirtingų produktų pH matuokliai ORP matuokliai elektrinio laidumo matuokliai fotometrai titratoriai ištirpusio...
Mavis
Cheminės žaliavos, reagentai

Adresas: Metalo g. 29, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; institutai, moksliniai tyrimai; laboratorijos, įranga; pašarai, gyvulinis maistas; sandėliavimas; tara, pakuotės; trąšos; ūkio prekės; valymo priemonės.
UAB „Mavis“ – komanda, turinti ilgametę patirtį prekybos cheminėmis medžiagomis srityje. Šiandien mes sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais iš daugybės pasaulio šalių. Tai atveria mums daug galimybių, tarp jų ir tiesioginis cheminių medžiagų pirkimas iš kitų šalių gamintojų. Tai leidžia Mavio komandai būti...

ES sutarė dėl naujų sankcijų Baltarusijai
ES sutarė dėl naujų sankcijų Baltarusijai 06-16 14:06
Europos Sąjungos ambasadoriai trečiadienį sutarė taikyti sankcijas 78 Baltarusijos asmenims ir septyniems juridiniams asmenims, pranešė diplomatai.
Pataisytame biudžete numatomas 6,9% BVP deficitas
Pataisytame biudžete numatomas 6,9% BVP deficitas 06-16 13:54
Vyriausybė Seimui perduoda priimti pakoreguotą 2021 m. biudžeto projektą. Projekte pagrindinis dėmesys skiriamas išlaidoms pandemijai suvaldyti ir ekonomikos paskatoms, taip pat valstybės sienos...
Restoranų asociacija nerimauja dėl stringančios PVM lengvatos
Restoranų asociacija nerimauja dėl stringančios PVM lengvatos 06-16 13:42
Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija nerimauja dėl Seime stringančios iniciatyvos laikinai nustatyti lengvatinį 9% PVM tarifą skausmingai nuo pandemijos nukentėjusiam maitinimo sektoriui...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%