Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos geležinkeliai, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos geležinkeliai

Atsiliepimai apie Lietuvos geležinkeliai, AB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos geležinkeliai, AB

Norėjau sužinoti prieš kiek laiko yra nurodymas geležinkeliečiams nuleisti neautomatinius šlagbaumus. Panevėžyje Pušalato gatvės pervažoje nuledžiama mažiausiai prieš 5 min, o šiandien 2022.08.08 per pačius kamščius nuleido 17.09, traukinys pasirodė 17.18. Eiles po darbo susidaro kilometrinės, Nemuno gatvės žiedas net buvo užblokuotas. Kiek teko lankytis užsienyje niekur nesu mates tokiu laiko tarpu.
Kaunas Vilnius 2022-04-08 06:45:42
Nesuprantu, lieka 13 minučių iki traukinio išvykimo ir bilietų kasoje nebeparduoda? Liepia traukinyje pirkti?? Visada nusipirkdavau kasoje, bet šį kartą gavau atsakymą kad traukinyje nusipirkčiau. Traukinyje jis aišku brangesnis.. Pasitaikė konduktorių sutikti tai patarė kad galiu dar spėt internetu nusipirkt.. kažkoks absurdas.
Ta pati problema. Ok, liko vos kelios minutės, kasos atsisakė parduoti, nors nespėjus įlipti, tiesiog grąžintų pinigus. Internetu jau nebegalima pirkti į prasidėjusį reisą, o pasirodo, ir į beprasidėsiantį, likus kelioms minutėms iki reiso, kai kasos irgi jau neparduoda. Juk paprasčiau numatyti, kad per pirmas kelias minutes iki pirmos stotelės dar pardavinėtų. Laimei, pasitaikė supratingos palydovės.
Taip pat keista, kad nepripažįstami užsienio mokyklų mokinių pažymėjimai. Tarsi atitinkamo amžiaus vaikai būtų valkatos ir bemoksliai.
Geriausi atsiliepimai apie traukinio palydovę Danutę! Maršrutas Vilnius-Varėna. Labai profesionali ir nuoširdi!
Maršrutas Klaipėda- Vilnius. Traukinio palydovė, Elena, nepaprastai maloni ir kompetetinga.
Viskas super. Bet kondicionierius ijungti reikia.labai sunku kvepuoti, tvankumas nera oro. Tragedija. Istiesu geda.
Sveiki noreciau parasyti pastebejima kad vaziuojant traukiniu pirmoje klaseje kistukai telefonui pakrauti yra tik prie staliuku tai labai nepatogu gal butu galimybe kad prie visu sedimu vietu butu kistukai marsrutas vilnius-kaunas
Laukiau bilietų kasoje 20 min. Pirmadienis, 15.00, liepos 11d. 2022. Kasininkės ir teikia informaciją ir pardavinėja bilietus, tad eilės vis ilgėja. Tik dvi kasos dirba- visai nekreipia dėmesio, kad žmonės skuba. Stengiasi būti super malonios, bet visai nemato realios situacijos. Ar nevertėtų atskirti informacijos teikimą ir bilietų pardavimą atskirti? O gal daugiau kasų atidaryti?
Vakar vaziavau is Siauliu i Vilniu, nespejau su vaikunu i oro uosta, nes traukinys velavo 1valanda. Teko pirkti bragesnius bilietus kitai dienai ir nuomotis viesbuti o dar ir skrydis is Kauno tad teko keliauti is pat ryto i Kauna. Turetumete informuoti zmones aiskiau del problemu, zinau jog mes ne vieni tokie. Daug zmoniu neisvyko i uzsieni ir teko permoketi uz viska.
Prisegu failus kiek 08/07/2022 kainavo musu skrydzio bilietai vakar is Vilniaus ir kiek mokejome siandienai 09/07/2022 is Kauno. Patys esame is Siauliu. Vaziavome su velesniu traukiniu, prisegu bilietus.
O dar vieabucio ir transporto islaidos.
Kam tas wifi jei jis neveikia??!!??
Jurate Kazlauskaitė
2022-07-06 14:51:49 IP 2ju3l6kq
Susidūriau pirmą kartą su LABAI Nemalone palydove. Keleiviam nepadeda įlipti, nesisveikina. Keliavau su trim didelėm tašėm, žmonių traukinį buvo nemažai, priėjus nuskenavus bilietą, piktu veidu ‘atrėžė’ jus mano vieta užėmėt. Teko su visais daiktais ieškot kitos vietos! (kiek mačius, kiti konduktoriai, tiesiog atsisėda trumpam į kita vietas, bet ne šį kartą :) pone net tris sodynes užėmus su savo daiktais, kuriuos turi laikyti (mano nuomone) pas vairuotoja! Maršrutas vyko 2020.07.06 Kazlų Rūda 14:38 - 15:08 Kaunas
Gyvename Rokiškyje. Ir susikiekti su Klaipėda traukiniais mums buvo iki šiol puiku. Ypač vasarą važiuojame dažnai. Grafikai buvo sudaryti žmonių patogumui. Džiaugiamės, kad ir mes turime galimybę nuvykti ne tik prie jūros, bet ir kitus miestus, bet jeigu uždarys atkarpą Rokiškis Šiauliai. Labai mums bus sunku nuvykti į Klaipėdą, šiaulius, Panevėžį. Labai prašome jūsų, neuždaryti šito traukinio kelio ruošo mums. Nenuimti traukinio maršruto Šiauliai Rokiškis. Tikiuosi ir labai viliuosi, jūs atsižvelgsite į mūsų prašymą. Dėkojame jums už supratingumą.

labai prašau nenuimti traukinio maršruto Šiauliai-Rokiškis, t.y, netrumpinti maršruto ir palikti važiuoti į/ iš Rokiškio. Susisiekimas autobusais pirmiausia yra neįmanomas, kursuoja vienas autobusas per dieną iki Klaipėdos ir tuomet kelionė gaunasi ne 5 val, o 10 val, be tualeto, elektros ir kt patogumų. Šis maršrutas gal ir nėra toks pelningas, ar toks populiarus kaip Vilnius - Klaipėda, tačiau tai gyvybiškai svarbus maršrutas, nes tikrai yra važiuojančių ir iki pajūrio ir iki studijų miestų (Šiauliai, Klaipėda). Aš pats studijuoju Klaipėdoje, o tėvai gyvena Rokiškyje, tai juk tikrai norisi savaitgalį aplankyti tėvus ar kad tėvai aplankytų Klaipėdoje mane. Labai prašau atsižvelgti į tai ir palikti šį maršrutą, nes tikrai yra važiuojančių, juk jeigu ne Rokiškyje, tai prilipa keleivių ir kitose šalia esančiose stotelėse Panemunėlis, Kupiškis ir t.t. Maldauju supratimo
Sveiki, ilgai svarsčiau rašyti, ar ne, nes įprastai nerašau komentarų online, tačiau vis dėlto noriu pasidalinti, nes dažniausiai atsiliepimai apima tik kažkokias nesėkmes ir išreikštą piktį. Atšilus orams vis dažniau su šeima keliaujame į Klaipėdą, gyvename Šiauliuose. Nuolatos vykstame traukiniu, kuris išvyksta 06:20. Kelionės traukiniu yra mūsų mėgstamiausios - daug vietos, patogios kėdės, traukinyje nei per šilta, nei per šalta. Paskutinį kartą į Klaipėdą vykome šį antradienį (06-14). Labai smagu tai, jog mus pasitiko kelionių palydovė, padėjo mūsų dukrytei įlipti į traukinį, užkalbino (matosi labai mylinti vaikus). Kelionės eigoje paklausė, ar viskas gerai ir ar jaučiamės komfortiškai. Tikra šypsenėlė :) Ši palydovė mums suteikė tik pačias geriausias kelionės akimirkas, dėl ko kelionė traukiniu buvo dar nuostabesnė! Tikimės, jog ateityje Lietuvos Geležinkeliai mūsų nenuvils ir jų kelionės išliks pačios geriausios!
Birželio 8d internetu pirkau bilietą Vilnius Šiauliai.Internete buvo parašyta, kad bilietas be sėdimų vietų, galvojau kur norėsiu, ten sėsiu, bet buvau išprašyta iš keletos vietų.Traukinio palydovei paradžius bilietą, ši atsakė, kad tokių bilietų yra nemažai nupirkta, ji surado man vietą ir iki savo stotelės atvažiavau be notykių, didelis ačiū palydovei
Diana Muraulienė 2022-05-30 17:07:51
05 - 30 d. vykome traukiniu ROKIŠKIS - PANEVĖŽYS - ŠIAULIAI, norime labai padėkoti traukinio palydovams Linai Barauskienei ir Evaldui Kupčiūnui, taip pat ir visai komandai. Tik gaila, kad nežinome jų pavardžių. Visi geranoriški, pozityvūs ☺. Sėkmės Jums. Linkime daug gerų keleivių.
Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos 1M klasės mokiniai ir mokytoja.
Dėkojame už gražius žodžius. Stengiamės užtikrinti klientams geriausias patirtis, naudojantis mūsų paslaugomis, ir džiaugiamės, kai keleiviai tai įvertina.

Diana Muraulienė
2022-05-30 17:07:51 IP 2fbaqk2m
Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos 1M klasės mokiniai ir mokytoja.
Bėga savaitės, o traukinyje Vilnius - Kaunas laikrodis vis pieno riebumą rodo...
Apgailėtina.
Laba diena!Aš esu 60 metu su neigalumu, vaikštau su ramentu del nesveikos kojos, dažnai vykstu i Kauna.Antra karta ryte 7:35 susužalojau, užlipdama i labai sena vagona -dranduleta, pas kuri tik 2 laioteliai.Prieš mani moteriška iškrito iš tokio labai aukštu laiptu vagona.Jau prašiau palidova tureti vagone nors pakila, bet niekam nerupi kitu sveikata.Jei dar siki patirsiu trauma, kreipsiosi i teisma del žalos atliginimo.Šiandien 2022 gegužes 12diena.Traukinis Šiauliai-Kaunas.
Laba diena, važiavau 04.29 d. traukiniu Klaipėda-Šiauliai 12.50 val.
Noriu užklausti, per kiek laiko privalo traukinio palydovė pagal jūsų aptarnavimo standartą keleiviams atnešti užsisakytą kavą.? Kretingoje traukinio palydovės priėmė užsakymą, kavą atnešė apie 14.20 val., iki kelionės liko vos 35 min. Man tai nėra normalu, kai daugiau nei pusę kelionės lauki, kol atneš kavos.
Dar viena pastaba - WC kvapas nekoks įėjus tik pajudėjus traukiniui, nustebino, kad iš galinės stotelės ir taip jau smirda, WC popierius įdėtas, bet juo negali pasinaudoti, nes neištrauktas, popierinių rankšluoščių taip pat nėra. Tikrai galima buvo apsižiūrėti, ar viskas tvarkoje pradedant kelionę.
Sveiki, kol dar ne per velu noriu palikti atsiliepima apie kelione. I stoti atvykau 30minuciu anksciau, taciau traukinys vistiek isvyko kaip numatyta, ar tai normalu? Vietos vagonuose nebuvo suzymetos, tad sedau bet kur. Nelaimei, prie manes prisedo pagyvenusiu vyriskiu kompanija, jie garsiai sukavo, vartojo (galimai) alkoholinius gerimus, juokavo, keikesi. Viska suprantu, bet juokauti tokiais laikais siek tiek nekorektiska, nemanote? Traukinio palydovas (!) nesiule gerimu ir uzkandziu, pats sumustinio atsisake. Ar normalu kad reikia palydovus maitinti savo maistu, be to nieko neatsitiktu jei palydove butu jauna grazi pusnuoge panele, pasizymekit. Kelione vyko vezlio greiciu, 21 amziuje taip keliauti jau siek tiek nefaina, net sakyciau nemandagu siulyti 40km/h keliones, nebent dviraciu. Be to kazkas (nepavyko nustatyti) vaziuojant vis darinejo langa, del ko temperatura tapdavo nekomfortiska. Atvykus i galutini taska vietoj modernaus Zervynu terminalo pasitiko susikta budele vidury misku, kaip uzsienieciu parodyt tokia geda? Vienu zodziu, labai prasta kelione, be to kita diena po tokiu isgyvenimu siek tiek skaudejo galva. Peace!
Laba diena. Labai netinka traukinio marsrutas Vilnius- Turmantas, kuris isvyksta 11.00 val. Grazinkite atgal t.y. 11.45 ar, kad ir truputi veliau.
Norėjau pasidžiaugti Šilutė-Klaipėda reiso ko dukteriai, nu suderinti...Visada malonūs, paslaugūs, komunikabilūs, pasiruošę padėt visokiose situacijose...Ypač ačiū konduktorei ilgais juodais plaukais, aukštai, kodai, vardo nespėjau įžiūrėti...Jūs visi šaunuolei, ačiū už jūsų darbą..Naudosiuos tik jūsų paslaugomis vykdama į Klapėdą..Patogu, nebrangu, komfortiška ir malonu...
Noriu parasyti dekinguma konduktorei Danutei. Traukinys 18 Klaipeda-Vilnius. Balandzio 18 diena 16:15 val. Mums dviese reikėjo išvaziuoti is Jonavos i Vilniu, bilietu nebuvo. Stovėti niekas mus neprieme. Danute vienintele, kuri ne tik priėmė, bet užleido vietas savo kupe. Pavaišino kava. Paklausėme, ar galima pavalgyti nusipirkti, tai Danute mums atnese is kito vagono sumuštiniu. Buvo labai maloni, paslaugi, nuoširdi moteris. Nuolat teiravosi, ar nieko jums netruksta. Negailėjo geru žodžiu. Suteikė komforta, apie kuri net ir negalvojome. Net nepajutome, kaip praėjo laikas. Dėkojame Danutei!!!!! ACIU!!!!!!!
Esu be galo nusivylusi jusu terminuoto bilieto sistema. Kortele buvo papildyta jau pries kelias darbo dienas, o terminuotas bilietas, uz kuri paklojau 130 euru, negalioja. Uz ka as turejau moketi dar 7.80 euru siandien? Slykstus jausmas, kai turi aiskintis, kad tikrai bilietas yra pratestas. Ka su popiergaliais ir cekiukais turiu vazinetis? Tai kam ta kortele? Susitvarkykite ta nelemta sistema. Apgailetina : (
Ar nera reisu nei vieno 2022 balandzio 18d Klaipeda -Vilnius??? ????
Kada važiuos ankstyviausias traukinys Vilniaus - Kaunas? Kaune daug dirbančių, kurie važiuotų iš mažesnių miestelių į rytinį darbą. Dabar tenka vykti savo transportu.
Grazu kovo 27 d. ryta, kaip visada dauguma ignalinieciu bei kitu miesto gyventoju, vaziavome i Vilniu 5.11 val. Niekas net neitare, kad bus toks, , smagus, , sekmadienio rytas. Bevaziuojant, pakeliui i darbus, netoli ELEKTRODEPO, teko sustabdyti traukini, nes ant begiu buvo nuvirte medziai. Traukinio ekipazui, teko spresti susidariuse problema, o mes jau velavome i darbus. Konduktores buvom perspeti, kad reikes laukti, kol pasalins medzius nuo begiu. Laukem visai neilgai. Nes saunusis sio traukinio Turmantas - Vilnius ekipazas, visai greitai rado iseiti. Truouti pasivaikscioje begiais, buvom ne tik sulaipinti i kita traukini, galima sakyt sukelti! Todel, si karta, keleiviu vardu sakome didziausia ACIU sio traukinio ekipazui, deja nesuzinojom vardu, nors ne, konduktores vardas buvo IEVA! Vilniu nors ir valanda pavelam, bet pasiekem saugiai. SAUNUOLIU KOMANDA!!!
P.S. Sekamdienio rytas, buvo nuostabus, juk ne kiekviena diena, leidziama pasivaiksciot begiais IGNALINA -VILNIUS. ???? ACIUUUUU!!!
Kelione 03.25 Vilnius Klaipeda 3 vagonas. Bilieto kaina beveik 20 euru, taciau visos keliones metu vagone buvo karsta ir prikvepuota, dregna. Su keleiviais meginome atidaryti bent viena langa, nes kaikuriems pasidare bloga, taciau nei vienas langas neatsidare, lyg uzvirintas. Vagono darbuotoja atsiprase uz nepatogumus, kaip supratau buvo ijunkta siluma ir pradedant vaziuoti atves. Visa kelione temperatura nukrito pora laipsniu ir visa kelione teko tiesiog visam vagonui prakaituoti. Litrail renkuosi del komforto ir galimybes uzsiimti darbais nepaisant didesnes kainos, nei vaziuojant pakeleiviu, taciau buvo tiesiog kankyne. Apmaudu.
Rita 2022-03-20 19:59:03
Važiavau traukiniu 03.20 d. iš Vievio į Vilnių. Traukinyje buvo nemažai keleivių, tačiau daug sėdimų vietų buvo tiesiog apkrautos keleivių krepšiais. Įdomus traukinio konduktorių požiūris. Jie tai laiko normaliu dalyku ir keleiviams nepasiūlo nukelti nuo sėdynių krepšių. Turiu neįgalumą. Aišku, pastovėjau iki Vilniaus. Įdomus konduktorių požiūris į daiktais apkrautas vietas. Juk keleiviai už jas nemokėjo. Bet, kaip supratau, mūsų traukiniuose tai yra norma. Jokių atstumų ribojimų kaip ir nelikę.
Kad galėtume išanalizuoti situaciją, maloniai prašome susiekti el. paštu [email protected]

Brigita 2022-03-08 05:54:09
Kiekvieną dieną važinėju Vilnius-Kaunas, priekaištų neturiu jokių, traukinys niekada nevėluoja, viskas labai gerai. Bet reikėtų atkreipti dėmesį į internetinį puslapį, jau keletą savaičių labai stipriai stringa ????

2022 03 13
Vilnius- Kaunas
Konduktorius kurio gaila vardo nezinau buvo labai nemalonus. Pakeltu tonu liepe uzsideti kauke kuria buvau truputi nustumusi nes norejau tuo momentu atsigerti vandens is buteliuko. Sako negalima nei gerti nei valgyti, na o man tuo metu buvo negera ir norejosi vandens. Pasakyti jis turi teise bet buti nemalonus ir pakeltu balsu aiskinti kad negalima isvis tai as nesutinku. Tikiuosi bus priminta gelezinkelio darbuotojams apie paprasta zmogiskuma ir mandaguma. Nebereikia perdeti su tomis kaukemis kai visi pasiskiepija ir aplamai reikalavimai svelneja o kur as gyvenu uzsienyje isvis kaukes yra tik rekomenduojamos. Sugadino nuotaika visam pusdieniui toks nemalonus DIEDAS nes nevertas vadinti kitaip. Aciu uz demesi
Irena 2022-02-25 11:58:19
Vasario 25 d. 8.57 val. važiavome su mokiniais traukiniu Mažeikiai - Vilnius. Vaikams tai pirmoji ekskursija traukiniu. Esame maloniai nustebinti salono išvaizda, švara, tvarka. Norime padėkoti tą dieną dirbusiai palydovei (kadangi nepaklausėme vardo, prisegu nuotrauką), kuri maloniai bendravo, nuožirdžiai atsakinėjo į klausimus.
Dėkojame už malonią kelionę.

Ryšių su klientais valdymas
Dėkojame už malonią kelionę.
Staselė 2022-02-16 18:12:01
Vasario 15 dieną 17, 50 valandą važiavau traukiniu iš Kauno į Vilnių. Tikrindama bilietą palydovė Danutė pastebėjo, kad buvau apsiašarojusi. Visos kelionės metu buvo labai paslaugi, maloniai bendravo, vis pasiteiraudavo ar viskas gerai ir ar nieko netrūksta, atnešė vandens. Kartais reikia tiek nedaug, tik malonaus žodžio ir mielos šypsenos. Smagu, kad Lietuvos geležin
keliuose yra tokių šaunių darbuotojų. Ačiū mielai palydovei Danutei.

Ryšių su klientais valdymas
keliuose yra tokių šaunių darbuotojų. Ačiū mielai palydovei Danutei.
Paulina 2022-02-14 13:18:31
Laba diena turiu pastebejima kad ne visuose traukiniuose pirmoje klaseje yra razetes butu smagu kad visuose butu

Laima 2022-02-06 16:55:26
2022.02.06 Važiuoju iš Šiaulių į Vilnių 14.52
(Vienas pliusas, kad traukinys bent jau išvyko laiku.)
Bet visa kita, kad tik keleiviams būtų nepatogiau.
Vagonai prikabinti prieštvaniniai, jokios ventiliacijos, sėdynės nepatogios. 5 vagone vietų nurodytų mūsų biliete iš vis nėra.Palydovė susodino, į laisvas vietas, todėl įlipę kitose stotelėse keleiviai pasimetę, jų vietas užėmę mes-keleiviai be vietų.Chaosas!!!
Dažnai važinėju traukiniais.Kuo toliau, tuo blogiau.
Kaina pakilo, kokybė nukrito.Traukiniai vėluoja, vagonai prikabinti kokie papuola.Karšta be proto, prakaituojame su kaukėmis ir net atsigerti niekas nepasiūlo.Suprantu pandemija, bet tokiomis sąlygomis, kai prakaituojame susikišę senutėliame kupė, virusams daugintis puikiausia terpė.

Mes jūsų keleiviai.Gerbkite ir mus.

2022.02.06 Važiuoju iš Šiaulių į Vilnių 14.52
(Vienas pliusas, kad traukinys bent jau išvyko laiku.)
Bet visa kita, kad tik keleiviams būtų nepatogiau.
Dažnai važinėju traukiniais.Kuo toliau, tuo blogiau.

Mes jūsų keleiviai.Gerbkite ir mus.
Keleivis 2022-01-25 05:02:49
Kada bus atnaujinti visi maršrutai Vilnius - Kaunas? Ankstyvasis traukinys, vis dar nevyksta.
Labai patogu buvo Kaune būti prieš 6 val ryto, nes daug žmonių vyksta į rytinį darbą, kuris prasideda nuo 6 val ryto.

Aldona 2022-01-23 17:45:29
Š. m. sausio 23 d. važiavau traukiniu Šiauliai - Kaunas. Palydovas vardu Algis ne tik padėjo įkelti bagažą, bet ir visos kelionės metu džentelmeniškai elgėsi su keleiviais, skirstė kur patogiau ir saugiau sėdėti. Išlipant taip pat iškėlė bagažą. Ne dažnai keliauju traukiniais, gal turite daug išskirtinai mandagių darbuotojų, tačiau manau, kad šis palydovas turėtų būti pastebėtas ir tinkamai įvertintas. Nuoširdus ačiū Jam. Pagarbiai.
Dėkojame, kad renkatės keliones traukiniais. Jūsų padėką perduosime atsakingiems darbuotojams.

V 2022-01-07 20:22:14
Jau n-taji karta konduktoriai neateina parduoti bilieto mazose stotelese ilipusiems. Kada tai liausis? Niekaip nesuprantu kaip sitaip imone gali elgtis ir tai toleruoti, kai ji pati negauna pinigu is musu keleiviu... Ar cia specialiai bandoma padaryti keleiviu vezima nuostolinga....

Darius 2022-01-04 12:19:59
Noriečiau atkreipti dėmesį kad traukinis Klaipėdą Šilute maršrutas neatsižvelgta, kad žmonės po darbų
iš Klaipėdos negali grišti namo į Šilutės miestą, kam paskutinis traukinys 17.50 val., jei 17.30 val.autobusas važiuoja į Šilute, paskutinis ir žmonių mažai tada būna, nes vieni su traukinių kiti su autobusu, o žmonės kiti iki 20.00val.dirba.Todel turim jieskoti, kad su mašina būtų apsimoka važiuoti žmonių, gerai kad kolkas randama, kiek aš žinau mažiausiai 5 žmonės vežioja iš Klaipėdos į Šilute pilna mašina po 5 žmonės, tai reiškia jei dar mūsų 6 mašiną išeina 30žmoniu negali kiekvieną dieną grįžti, iš darbo, nes neatsižvelgta, tai pabandyti galima vietoj 17.50val. ko paskutinis traukinys važiuoja 20.15val. ir pamatyti ar pasiteisina ar ne, Tikėkimės į pastabas atsižvelgsite.

INTERMODAL CONTAINER SERVICE
Krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose

Adresas: Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: geležinkelių transportas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; transporto paslaugos.
UAB „INTERMODAL CONTAINER SERVICE“ pagrindinė veikla yra krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu. Įmonė yra konteinerinių traukinių „VILNIUS SHUTTLE“ ir „CONTAINERSHIPS TRAIN“ operatorius. „VIKING TRAIN“ projekto asocijuotas narys. „VILNIUS SHUTTLE“ – maršrutu Klaipėdos uostas...
Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
FTL/LTL/Air/Sea/Rail Projektinių / Negabaritinių krovinių logistika (Jūra, oru, geležinkeliu, spec. transportu); Individualūs sprendimai pagal Jūsų verslo poreikius. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje...
Baltic transline
Krovinių gabenimas kelių, vandens, oro transportu

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; sandėliavimas; tarpininkavimas; vandens transportas.
UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo kompanija per daugiau nei 22 veiklos metus sulaukusi pripažinimo ir tapusi ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonėje dirba daugiau nei 600 savo srities specialistų. UAB „Baltic transline“ modernūs...
Breitto
Adresas: Šilutės pl. 49, ll-as aukštas, LT-92384 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Breitto“ - lietuviškas logistikos paslaugų startuolis, veiklą pradėjęs prieš 10 metų. Šiandien „Breitto“ jau multi milijoninis verslas. Mūsų kasdienė duona – krovinių pervežimas sunkvežimiais, traukiniais, lėktuvais ir laivais, arba visomis multimodalinio transporto variacijomis. Šimtų vežėjų pagalba bet kokio...
Visaro transporte
Transporto paslaugos | NT Projektų vystymas

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; nekilnojamasis turtas; sandėliavimas; statyba; vandens transportas.
"Visaro transporte" komanda yra kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytų Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintų sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje pradėjome XX metais, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose valstybėse. „Visaro...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%