Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos geležinkeliai, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos geležinkeliai

Atsiliepimai apie Lietuvos geležinkeliai, AB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos geležinkeliai, AB

Klaipedos Meistrija. Operatyvine brigada. Darbininkai yra morališkai žeminami. Verčiami dirbti be pertrauku ir pietu. Meistras Petras Motiejauskas nera tinkamas žmogus vygdyti jam pavestus darbus neadekvatus žmogus su polinkiu i smurta. Darbininkai dažnai būna užgauliojami visokiais necenzuriniais žodždžiais.
kiekvieną kartą keičiantis metų laikui ar kitais sumetimais traukinio išvykimo (svarbiausia) laikas keičiamas nesilaikant jokios logikos. Pavyzdžiui Vilnius-Kaunas dabar 7 07val. keičiama į 7 05val. Jau anksčiau esu rašęs, kad traukinių atvykimo ir išvykimo laikai neturėtų sutapti ar skirtis kelioms minutėms, nes keleivis norėdamas suspėti persėsti į kitą traukinį to padaryti negali. Važinėju 17 metų maršrutu N.Vilnia - Lentvaris ir ne vienam keleiviui teko bėgti Vilniuje, kad suspėti į Kauno traukinį.
Štai ir dabar naujas siurprizas - dabartinis laikas N.Vilnia -Kaunas 6 47val. šalinamas aplamai ir norėdamas ir toliau traukiniu atvažiuoti į Lentvarį iš N.Vilnios niekaip negaliu suderinti laikų. Nuo balandžio 1d. iš N.Vilnios traukiniai į Vilnių atvažiuos 7 17val. ir 7 38val. o iš Vilniaus į Lentvarį (Kauną) išvyks 7 05val. ir 7 10val. Nesuprantu ką galvoja Jūsų maršrutų sudarinėtojai.Kodėl pašalintas traukinys N.Vilnia - Kaunas ? Susidaro įspūdis, kad šį darbą atlieka atsitiktiktinis darbuotojas ar Jūsų įmonė nesugeba naudotis kompiuteriais, neturit parengtos programos šiam darbui. Dar neseniai iš N.Vilnios važiavęs traukinys į Kauną Vilniuje stovėdavo pusę valandos - sveiku protu nesuvokiama tvarka???Arba bilieto galiojimo tvarka - kai negalėjai persėsti į kitą traukinį važiuojantį ta pačia kryptimi. Turint galvoje dažną traukinių vėlavimą, ir gana nemažą, ką reiškia to keleto minučių pastumdymas laike? Tai rodo nepagarbą nuolatiniams keleiviams, bet kenkia ir Jųsų imonės įvaizdžiui - nelieka pasitikėjimo tvarka.
Norėčiau labai pagirti vieną iš jūsų darbuotojų Ernestą Nazarovą. Jis buvo labai draugiškas kelionės metu. Tikiuosi, kad tokių malonių darbuotojų bus daugiau ateityje.
Laba diena esu nusivylusi Klaipeda Vilnius sekmadieniniu maršrutu jau antra sekmadieni tas pats jei nusiperku bilieta tai ten ir noriu sedet o ne kažkur kitur kiek taip galima ir stiuardeses nieko i tai labai nusivyliau tai gal ištaisysit šita klaida tai visad pasižiūriu kur noriu sedet ten ir perku

Tragedija, Wi-Fi nėra ir traukinyse aiškina, kad neprivalo buti. Sako tvarko, bet kartais važiuoju į Minską ir man asmeniškai ne karto jis neveikė.

Dar vieną kartą paaškino, kad Lietuvoje dar gali veikti, bet kas idomiausia, keleivių Lietuvoje mažiausiai domina.

Būtų komercinė organizacija sutvarkytų per valandą.
Nuoširdžiai dėkoju budėtojai Irenai ir geslaugos darbuotojui Valentinui už ypač pagarbų ir malonų elgesį, atgaunant 2019-02-24 traukinyje Varėna-Vilnius paliktus daiktus.Mane iki sielos gelmių sujaudino darbuotojų parodyta kompetencija, žmogiškumas ir supratingumas.Ačiū Jums, mielieji, daugiau tokių žmonių Lietuvai.
2019-02-17 traukinys, vykstantis iš Kauno 21val.13 min, į Vilnių nesustojo Kaišiadoryse, keleiviai galėjo išlipti tik Žąsliuose, įdomu, ką veikė mašinistas, kaip turi jaustis keleivis, išlipęs 15 km nuo namų naktį.
LABA DIENA jau rasiau apie nevalomus peronus ar jus laukiat kada zmogus ilipdamas ar islipdamas is traukinio susizalotu ir tai butu gera reklama padidinti keleiviu pervezima.Siuo metu saugumas priligsta nuliuj.Tai prijimkit vietini zmogu pusej etato ir tikrai bus tokia tvarka kai vale GELSAUGA.Nebent laimeje konkursa KORPUSAS A jis nevalo tai jus kaip uzsakovas reikalaukite is ju saugumo ir svaros
kelionė iš Vilniaus į Kauną, "pirma" klasė ir per visą sieną ženklas, kad negalima triukšmauti. Tačiau visą kelionę, kažkoks skeltanagis jautėsi kaip savo ofise, kalbėjo be perstojo telefonu. Konduktorius, su nusmukusiomis kelnėmis ir išblukusiu žvilgsniu, nesugėbėjo duoti pastabos skeltanagiui. (kaip jis tai padarys, kai pats toks?) Kokia tai pirma klasė? Ten net interneto nėra, tualetas vos gali isisiprausti, vagonai iš rytų Europos, oras tvankus. Labiauisiai siutina, kad tai mūsų visų turtas, tai valstybinė įmonė. Ten okupacija dar nesibaigė, rusiškas servisas, rusiškas požiūris į keleivius. Kelionė 1.30 (100km.!!!!) pridvokusiam vagone, kuriame dar kai kurie varguoliai turi ir ofisus. Po kiek LT geležinkeliai tuos ofisus nuomoja?
Važiavau šiandien traukiniu iš Lenkijos i Lietuvą, traukinyje labai šalta buvo, bet turėjom labai gražią, jauną ir labai malonią konduktorę. Ji savo šypsena, bent jau mane sugebėjo sušildyti. Žiūrėkit, mokėkit normalų atlyginimą merginai, kad nepabėgtų į šiltesnę vietą. :)
Traukinys is Minsko i Vilniu: apsyldimo vagone nera visisko! -4 lauke! Jus isprotejote taip saldint zmones? Ar taupote taip pinigus ponai?! Nera nei popieriaus tualetuose, nei vandens! Tesiog geda atvezti uzsiniecius parodyti Vilniu!
Is Vilniaus i Minska vaziavome pirma klase! Tai dar blogiau, kodel tokia pigi arbata? Ar jus buvote Europos pirmos klases traukiny? Ar matete koks ten maistas? Gerimai? Kas per nesamone? Biletas 50procentu brangesnis atnesa pigu sumustini, arbata bei gabaliuka sokolado?! Cia pokstas lietuviskas?
Ir nebandot kaltinti traukiniu personalo! Tai vieninteliai zmones del kuriu sumokejau pirmos klases biletus! Ju sypsenos bei aptarnavymas yra auksciausio lygio! I jusu valdyba turi buti ismesta is darbo vietu!!!!!!!
Lietuvos geležinkeliai,
kodėl parduodate paslaugą “bagažas”, kai tokia paslauga nė neegzistuoja? Kelyje Klaipėda - Vilnius, įlipome Kretingoje, nusipirkau bagažo paslaugą, o paklausus darbuotojos kur jis randasi, ji atsakė: apie kokį bagažą kalbate? Čia tokio nėra. Pati matAI, kad nėra vietos bagažui. Kiek sumokėjai? Atsakiau: 4, 98€. Ji tik nusijuokė ir nuėjo. Labai smagi kelionė su lagaminais bei tašėmis ant kelių. :)
Panaikinkite tokią paslaugą ir tikiuosi pasiaiškinimo dėl šios situacijos.
Nuolatinė keliautoja 2018-10-16 22:40:34
Sveiki, labai dažnai važiuoju maršrutu Vilnius-Klaipėda, Klaipėda-Vilnius. Dabar visą laiką važiuoja senieji traukiniai, juose nėra interneto ir labai karšta, o kelionė tai gan ilgoka. Nejaugi nėra naujų traukinių? Seniau važiuodavo nauji, erdvūs ir su interneto ryšiu traukiniai.
Aš irgi važinėju Klaipėda-Vilnius ir Vilnius-Klaipėda maršrutu. Tik aš išlipu ir įlipu Šiauliuose. Nu žinokit man tik pora kartų pasitaikė senesni traukiniai be rozečių. O šiaip visada naujas patogus traukinys (:)
Esu pasipiktinusi tokiu darbu... kad jei tik nespejai nusipirkt bilieto, traukiny moki 2 eurais daugiau.. bet kad traukinys 2018-12-07 vakare is Klaipedos 16.05 isvykes ir pavaziaves vos kelis km sugedo.. tai cia nieko tokio.. sedekit.. kur tada kas atlygina uz pusantros val sugaista laika?
2018-12-11 šiandien traukinys turėjo būti 7, 56h. Vėlavo valanda laiko, jau ne pirmas kartas. Kaip visada niekas nesugeba pranešti.Sako, kad vėluos pusvalandžiu, pavėluoja valanda. Visiška betvarkė.
Traukinys is Kedainiu I Vilniu isvyksta 9.27, o bilietu kasoje jau 8.45 nebuvo. Nevisi naudojasi internetu, o ypac pagyene zmones. I toki tolima marsruta, kaip Klaipeda-Vilnius isleidziami tik 3 vagonai, o ypac pirmadieni. Mums teko keisti suplanuota marsruta ir keliaut autobusu su keliais persedimais. Liko tik nusivilimas : (
Niekada nebuciau pagalvojus kad rasysiu atsiliepima, taciau noredama apsaugoti kitus, ryzausi parasyt....Lietuvos gelezinkeliai, puiki organizacija ir nuostabus aptarnavimas traukiniuose, besisypsantys konduktoriai kontrolieriai visada pasiruose jums ateit i pagalba bet kuriuo iskilusiu klausymu, taciau ar susimastete kodel tokia ju kaita kodel zmones palieka darba kuri myli, taigi, ne sunkus darbas ir ne mazi atlyginimai gasdina situos zmones, tai virsaus visiskas niekinimas, neisiklausymas i zemesnes grandies nuomone, besisypsantys vadovai leidzia sau atleisti pavaldinius vien uz nepatogius klausimus del darbo grafiko, nepasirupina dirbanciuju saugumu ypac vaziuojant i atokias vietoves tokias kaip Turmantas, Ignalina kur konduktorius kontrolierius lieka vienas su narkomanais ir uzgerusiais asmenimis, del poros nepatogiu klausymu ismeta zmogu is darbo ir sukuria istorijas apie neva kolektyvinius skundus kuriu niekas daugiau apart juos nera mate, skaudu.....labai skaudu ir liudna kad sitos organizacijos vadovams nerupi ju zemiausios grandies darbuotojai ir jie mano kad uz duru stovi daug laukianciu kurie ateis ir atidirbs 3menesius, nes toki zmogu lengva ismest be jokiu paaiskinimu, darbuotojai kepami kaip orkaiteje, dideliu lesu nereikalauja, pora dienu paskaito knygute, egzaminai:)stazuote va ir dirbk 3men jei nekelsi jokiu reikalavimu ir kuo maziau uzeisi pas valdzia gal ir praeisi bandomaji laikotarpi, jei ne, kiti laukia eileje, visi kurie nori dirbt, gerai pagalvokit, o vadovams palinkeciau geriau pasidomet kodel tokia kaita zmoniu kurie dirba su ugnele
Važiavau traukiniu iš Vilniaus į Kaunà (traukinio numeris 835) buvo lipdukai, kad Wifi yra, bet ištikrùjù prie Wifi tiklo prisijungti negalima, nes rašo, kad nėra interneto. Gerai būtù, kad lipdukai dėl grožio nebùtù priklijuoti, o internetas tikrai veiktù. :)
Laba diena.
Noriu pasiskųsti dėl LG teikiamų paslaugų. Dažnai kursuoju Kaunas - Vilnius maršrutu, tačiau vis užeina pyktis, kai traukinyje neprisijungiu prie pačio greičiausio WIFI Lietuvoje. Galbūt čia problemos su mano obuoliuku? Norėčiau tikėti, jog ne.
Panašu, jog teks rinktis kitą vežėją, kuris suteikia deklaruojamą paslaugą veikiančią.
Ačiū labai už puikią kelionę, o ypatingai noriu padėkoti Jūsų darbuotojui Kęstučiui už šiltą, paslaugų bendravimą. Labai dėkui
Vilnius-trakai traukinys vėlavo 2valandas nesamone
Nuo 2018m. Rugsėjo 2 dienos, kiekvieną sekmadienį 18.05 maršrutu Kaunas - Vilnius važiuoju namo. Dar nė karto nėra buvę, kad traukinys atvyktų laiku. Kaskart vėluoja bent po 15 min. Kai kuriais atvejais ir pusę valandos. Tai jei tai jau vyksta beveik 2 mėnesius, manau metas pakeisti tvarkaraščio laiką ir sumažinti bilietų kainas, nes traukinys per nurodytą laiką neatvyksta.
Sveiki vasarą tris kartus važiavau traukiniu į Klaipėdą, labai patiko atnaujinti klasikinio tipo vagonai, malonus personalas.
Nuolatinė keliautoja
2018-10-16 22:40:34 IP 91.233.176.254
Sveiki, šiandien teko važiuoti naujai atidarytu maršrutu ŠILUTĖ-KLAIPĖDA. Viskas labai patiko - traukinys naujas, konduktorė be galo maloni, info perduodama ir anglų kalba (tai - būtina). Atvažiavome net greičiau už autobusą. Ačiū Jums, Lietuvos geležinkeliai!
Laba diena
Kodel nera informacijos perkant bilieta, kad 2018.09.16 d 15.27 min Jonava -siauliai vaziuoja senas traukinys.sumoki pinigus o patogumo nera.Vagonai pilni.karstis.nera oro.
Sveiki, mielieji maršrutų projektuotojai.. Šį kartą esu nusivylusi traukinių tvarkaraščiu Kėdainiai - Vilnius bei Vilnius - Kėdainiai. Traukinys, žinoma, netiesioginis, tikriausiai važiuoja iš Šaulių arba Klaipėdos, tačiau bilietų niekuomet nebūna... Sekmadieniais važiuoja vos 3 traukiniai per dieną, o atėjus pirkti bilieto, viskas būna išpirkta dar dieną ar dvi prieš.. Praeitais metais situacija buvo lygiai tokia pati. Važinėjau iš Vilniaus į Kėdainius ir, atvažiavus į traukinių stotį, niekuomet nerasdavau nė vienos laisvos vietelės. Kreipiuosi į darbuotojus dėl problemos, arba šiuo maršrutu pro keletą miestų važiuoja vos kelių vagonų traukinukas, arba maršrutai yra itin išretinti. Manau atsakingiems žmonėms reikėtų dažninti šiuos maršrutus dėl padidėjusios paklausos, taip pat ne visi žmonės gali nusipirkti internetu bilietus arba pirkti juos savaitę ar keletą dienų prieš, nežinant savo planų. Tad tikiuosi, jog šių maršrutų tvarkaraščiai bus patobulinti ateityje, nes, matant iš savo patirties, žmonių kiekis, norintis patekti į šiuos maršrutus yra labai didelis!
Traukinyje Siauliai-Mazeikiai smirda fekalijom nes tualeto talpa uzpildyta. Be to ir pats tualetas uzrakintas. Prasom atkreipti i tai demesi. Neimanoma vaziuoti prie tokiu salygu.
Laba diena.Esame kaunieciai. Sekmadienį dalyvavom Vilniuje vykstanciame renginyje, kuris turejo baigtis 21.30.O paskutinis traukinys isvyksta į Kauną 21val.Keista, kad is sostinės, kur nuolat vyksta vakariniai renginiai, nėra vakariniu, naktiniu reisų. Labai gaila. Manau būtų nemazai besinaudojanciu gelezinkelio paslaugomis.
Turejau moketi pilna kai nors esu mokine bet pameciau pazymejima bet atsinesiau pazyma kuri yra kaip pazymejimas bet sake reikia mokinio pazymejimo galvoja pasiryti toki imanoma per diena labai nusivyliau sita istaiga todel ir rasau sita atsiliepima
Pasiskaicius kai kurius zmoniu komentarus, buvau nustebinta ju nezinia is kur atsiradusiu lukesciu.

KODEL Jums turi grazinti pinigus uz bilieta, kuriuo patys nepasinaudojote? (pvz. pavelavote ar dar kas atsitiko- tai jusu atsakomybe, o ne kitu).

KODEL Jus neperkate bilietu internetu bent jau diena ar puse dienos is anksto? Bilietu visada pilna (bet ne 15 min pries traukiniui isvykstant).

KODEL Jus turi ileisti i pirma traukinio klase, jei uz paslauga nesumokejote?

Jau ne karta vaziuoju traukiniu Klaipeda - Vilnius ir atgal - labai malonus traukiniu darbuotojai, geras maistas, patogus traukinys, atvaziuoja beveik visada laiku.

Patarciau pirkri bilietus internetu (juos net nereikia spauzdintis, jei vaziuojama vietiniu traukiniu) - nereikes nervuotis. Maloniu kelioniu visiems!
Sveiki sugrize i Lietuva! Miela ir malonu sugristi, bet deja Lietuvos Gelezinkeliai tikra Lietuvos geda. Traukinys Vilnius-Telsiai tik 3 kartus per diena ir buves 5:00 traukinys nebeegzistuoja, nesksitant to kad vasaros sezonas ir naudojanciu viesaji transporta srautai padideje. Lietuvos gelezinkeliai pasitinka “nepaprastai svetingai” - pranesdami kad i traukini vietu jau senai nebera! Taip nebera! Koks cia apsurdu teatras? Tai yra viesas transportas, kuris turetu buti garantuotas visiems norintiems. Patikrinus ju paiesku sistema traukinio bilietu jau nebera keliom dienom I prieki...kokia alternativa siuloma kitiems norintiems? Ar tai ju visiskai nedomina? Gelezinkeliai giriasi besivystancia infrastruktura, atsinaujinanciais traukiniais, bet ar tai yra rezultatas kurio troksrama ar tai turetu buti tik irankis siekiant pagrindinio tiksle - klientu pasitenkinimo?
Nusileidus i Vilniaus Oro Uosta 2 valanda nakties ir pralaukus 5 valandas traukinio i Telsius yra nepaprastai apmaudu suzinoti, kad vietos man ir kitiems norintiems jame nebera! Geda ir Lietuvos Gelezinkeliams ir visai Lietuvai!
Siuo atsiliepimu noriu sufleruoti Lietuvos Gelezinkeliu “proto bokstams” perziureti reisus ir juos organizuoti atsiszvelgiant i visuomenes poreiki! I Lietuva gristu ne daugiau nei 3 kartus per metus ir tai jau antras kartas kai skubedama i Telsius ar is ju esu taip nemaloniai nustebinta. Bandau isivaizduoti kiek kartu tai yra teke patirti tiem, kurie ju paslaugom naudojasi daug dazniau nei as?! Cirkas, nejau taip sunku prikabinti papildomu vagonu ar organizuoti papildomu reisu bent jau Penktadieniais-Sekmadieniais, kai studentu ir poilsiautoju srautai zenkliai padideje...

2018/08/03
Sveiki, dėkojame už šiltą ir mielą aptarnavimą Jūsų darbuotojai Erikai vykstant traukiniu Vilnius- Ignalina 2018-08-01 19.43. Linkime sėkmės ir ištvermės nelengvame darbe. Mergina verta motyvacijos.
Laba diena, norėčiau pasidalinti su jumis savo pastebėjimu važiuojant traukiniu. Kaip žinia šiuo metu lauke tvyro gan karštas oras, todėl nenuostabu, kad naudojantis viešuoju transportu norysi kad kelionė nebūtų varginanti ir važiuojant nemaža atstumą nereiktų tverti istyso karščio, tačiau pastaruoju metu važiuojant maršrutu Vilnius - Turmantas traukinyje neatsidaro didžioji dalis langų ir jų atidaryti niekam neišeina, manau kad ši problema nėra labai didelė ir ją išspręsti yra įmanoma, todėl labai vyliuosi kad atsizvelgsit į tai ir pagerinsit daugeliui žmonių kelionę į namus, kad visi ir toliau rinktųsi keliauti namo traukiniu. Ačiū!
Vasaros metu traukiniu neįmanoma važiuoti. Siaubingai karšta, o langai ne visi atsidaro (nors ir atidaryti nelabai kuom padeda) manau reikėtų pagalvot apie kondicionierius traukinyje, nes kelionė yra SIAUBINGA!
toks jausmas kad planuotojai, kurie turetu buti tiesiogiai atsakingi uz keleiviniu vagonu paskyrima tokiai ar tokiai dienai ir tokiam reisui, yra svelniai tariant nevisprociai. vilnius-siauliai-klaipeda ir atgal marsrutu paprasta diena siuncia po 6 vagonus i abi puses, o penktadieni tik po 3, nors jau i vidurini reisa is klaipedos vietu nera nuo ryto siandien (07.20). tenko rinktis autobusa arba kancia vaziuojant su 3 klases traukiniu. tokie planuotojai islektu iskart is darbo po tokiu nesamoniu bet kurioje privacioje logistikos imoneje. o cia dar gedos turi po to prasyti kad va nuostoliai mums. tai kaip nebus jei keleiviu penktadieni nesugeba pervezti ir jie palieka tuos pinigus kitam transportui.
2018.07.13 Is Vilniaus i Klaipeda nuo pacio ryto nera traukinio bilietu. Artimiausias reisas isvyksta tik 16 val. Kazkoks absurdas. Dasigyvenom, kad deficitas darbo diena nukakt is sostines i uostamiesti traukiniu. Is Klaipedos i Kauna net nera tiesioginio reiso apskritai - persedimai su trukme nuo pusvalandzio iki net 4 val! Neitiketina. O taip norejom pervaziuoti Lietuva traukiniu. Gi laikinoji sostine ne koks uzkampis. Ka tie gelezinkeliai veikia? Tik reklamuojasi. O savoj salyje eiline darbo diena i is sostines i uostamieti dar ir nenukeliausi is anksto neuzsirezervaves bilieto-mat stygius vietu traukinyje. Nepatikeciau, jei nebutu tiesa.
Laba diena, noriu padekoti už praleista laika jusu traukinyje, paskutini karta vaziavau kada man buvo 16 m. su traukiniu, buvo senas nepatogus sakant liaudiskai kibiras gelezinis (dabar man 33 m.) Visa laika vazinejau su automobiliu, bet siandien isejo taip, kad reikejo keliauti su traukiniu 6.40 val. nuo Vilniaus iki Sauliu, grazus, modernas, wifi net yra, kondicionerius, potogus sedynes, maloniai bendrauja darbuotojai, bileta nusipirkiti per interneta visiskai lengvai, tikrai nesitikejau, kad taip galejo pasikeisti gelezinkeliai.Aciu dar karta. Grazios dienos.
Sveiki. Šiandien 16.45 išvažiavusiame traukinyje iš Vilniaus į klaipėdą 3 vagone, turbūt neklysiu pavadindama, vyko " balius". Didelis būrys moterų ir vyrų vartojo alkoholinius gėrimus, šaukė vienas per kitą, leido muziką. Kiti keleiviai visą kelionę negalėjo ramiai pailsėti. Nežinau ar kelių palydovės juos ramino. Bent jau negirdėjau, kad jiems būtų duodamos kokios pastabos.
Stovim valandų valandas ir nevažiuoja jūsų traukinys gadina mums laiką.
Siulyciau prideti traukinius marsturu Vilnius-Klaipeda. Atejus pusei valandos iki traukinio isvykimo is Vilniaus, kasininke man atsake, kad vietu traukinyje nebera. Paklausius apie stovimas vietas kontrolierius traukinyje atsake “Grieztai draudziama”. Rytoj 7 ryte turiu buti darbo pokalbyje, o autobusais vaziuoti daugiau nei valanda negaliu. Spreskite sia problema, Gerbiamieji Lietuvos Gelezinkeliai.
Del darbo 2018-02-09 16:16:58
Is paziuros didele solidi transporto imone, o nuejes i darbo pokalbi suzinai, kad cia "cebureku kioskas". Kontrolieriams konduktoriams siuloma ape 400 eur bazine alga, o su varganais priedais istempti galima vos iki 500 eur, iki to dar reikia teorini ir praktini egzamina issilaikyti, ir kam? Tam, kad dirbtum dienom naktim, gyventum ant ratu, sokinetum aplink keleivius ant pirstu galu ne tik bilietus tikrindamas, bet ir "aukle" dirbdamas. Jeigu po poros metu tokio darbo nera noro tapti masinistu, tai net neverta pradeti cia dirbti. Sekmes tiems, kas cia pakliuvo ir dar paklius.
Tikra tiesa, atlyginimai vis mažėja ir naikinamos esamos specialybės toliau, užkraunant visas kt. funkcijas, vos patempiantiems savas. Nesusipratimai ir nuostoliai didėja su kiekviena diena. Valdžią paėmę naujokai neturi nuovokos niekur, viršininkai ir jų pavaduotojai įslaptina, kas jau VYKSTA NEGRĮŽTAMO...
Siandien keliavau marsrutu Telsiai-Vilnius, noriu padėkoti Jusu darbuotojai Svetlanai kuri dirbo 1 vagone.Smagu, kad turite šaunia su šypsena, graziai bendraujancia darbuotoją. Pagarbiai Diana
Vakar (2018/06/12) kelionės metu Klaipėda - Šiauliai dėl nesklandumų kelyje kelionė prailgo gera valanda, tad nebespėjome net į paskutinį autobusą Šiauliai - Panevėžys, kad pasiektume namus. Tačiau labai noriu padėkoti Lietuvos Geležinkeliams ir nuostabiems darbuotojams, už puikų darbą ir operatyumą sprendžiant susidariusią situaciją bei saugų pargabenimą namo. Ypač didelis AČIŪ Lietuvos geležinkelių atstovei, kuri palaikė ryšį visos likusios kelionės metu ir mus pasitikusiai Šiaulių geležinkelio stoties darbuotojai. Labai džiugu, kad Lietuvoje turime puikiai veikiančią sistemą, ne prastesnę nei kitose ES šalyse!
Gal jau laikas pakeisti laiką internete per kurį nuvažiuojama iš Vilniaus į Klaipėdą. Kiek įsėdų į jūsų "greitajį" traukinį vėlavimas yra kaip privalomas dalykas. Nuo 20 min iki 2h :)))
Likome labai nusivylę. Kelionė truko 4, 5 valandos. Maršrutas: Vilnius - Klaipėda 2018-05-31 6.50 -11.15 Šalia mūsų vietų esantis “WC” buvo uždarytas, dėl techninių nesklandumų. Praėjus pusvalandžiui nuo keliones pradžios ant grindų pasimatė vanduo, bėgantis upeliu iš tualeto. Prasidėjo žiauri smarvė, kuria galima pailginti to su apleisto viešojo “WC” kvapu... Personalas bandė nuvalyti balas, bet įtrinant su skuduru ši skysti į grindis kvapo tikrai neįmanoma buvo išnaikinti. Butų labai malonu, kad pradėtųmete šalinti techniniu nesklandumų priežastis, o ne jų pasekmes JAU prasidėjus kelionėj.
Ačiū personalui, kad leidote persesti į kitas vietas.
2018.05.19d marsrutas Vilnius - Kaunas. Is Vilniaus ivykome 13:45val.
Konduktorius praejo sale, pardave man bilieta. Buvo mandagus ir paslaugus.
14.22min kitas asmuo konduktorius ar kontrolierius (vyresnio amziaus vyras) pakartotinai tikrino bilietus.
Salia manes vyresnis vyras bare jaunesni nes rado keleivi be bilieto (barimas tai ne saukimas, taciau vyresniojo tonas buvo grieztas) Tai atrode neprofesionalu is vyresnio vyro puses. Barti kolega ar darbuotoja prie keleiviu. Taip zeminamas darbuotojas, kuri bara bei nekaip atrodo asmuo, kuris tai daro. Mano siulymas, kad ateityje darbuotojai paeje i sona, toliau nuo keleiviu ir tada aiskinasi kas ir kodel.
Bendrai, jei ne tas nedidelis incidentas, esu labai maloniai nustebinta maloniu aptarnavimu bei keliones komfortu. Senokai nevazinejau traikiniu.
"Sovietų palikimas",...............Panerių stotį suremontavo ir užrakino, o kam?, keleivis gali šąlti ir perone, svarbu kažkas "pliusiuką" pasidėjo.Man atrodo keleiviai už tai pinigus moka, o jums (LG)į tai giliai nusispjaut.Ir dar, pasityčiojimui "skardinę"suvirinot, kurioj nuo lietaus, net žmonės netelpa, AČIŪ, KAD DAR BARAKO NEPASTATĖT,.................TEGYVUOJA VISŲ MYLIMAS IR GERBIAMAS, MŪSŲ TĖVELIS LIETUVOS GELEŽINKELIS-"URA TAVARIŠČ",.......
Norejau nusipirkti bilieta Vilnius-Klaipeda-Vilnius, tinklapyje buvo skelbiama akcija (pridejau nuotrauka), deja kai norejau pirkti jokia akcija nebuvo nepritaikyta. Susisiekiau su Lietuvos Gelezinkeliu personalu, darbuotoja buvo nustebus, kad nuolaida nebuvo pritaikyta, pazadejo perskambinti, po valandos paskambino ir atsiprase, bet akcija nebegalioja. Tai kodel teikiate klaidinga informacija klientams? Ir kadangi skelbiate vis dar savo tinklapyje, kad akcija yra, labai pageidauciau, kad man akcija butu pritaikyta.

Vilte
Tiek daug snekama gero apie lietuvos gelezinkeli, kad dabar jis gerai isvystitas, bet is Kano I klaipeda informacija pasake neimanoma ir numete ragelli

Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
INTERMODAL CONTAINER SERVICE
Krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose

Adresas: Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; transporto paslaugos.
Pagrindinė įmonės veikla - krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu, autotransportu ir geležinkeliu. Puikiai išmanydami tiekimo grandines, visada galime pasiūlyti optimalius krovinių transportavimo sprendimus jūsų verslui. Esame savo srities profesionalai. 2009 metais, įgyvendinę „Vilnius...
Spedilta
VISAS GABENIMO PROCESAS VIENOSE RANKOSE!

Adresas: Kritimų g. 41A, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos; vandens transportas.
VISAS GABENIMO PROCESAS VIENOSE RANKOSE! Mūsų patirtis ir žinios, sisteminis naujų krypčių tyrimas siekiant kuo greičiau reaguoti į dinamiškai besikeičiančias išorines sąlygas logistikos srityje leidžia mums teikti tik kokybiškas logistikos paslaugas. Mes vežame pilnus ir dalinius krovinius automobiliniu, jūrų...
Vagoneta
Lokomotyvinės ir vagoninės dalys.

Adresas: Vilkpedės g. 22, LT-03151 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; geležinkelių transportas; importas.
Krovininių ir keleivinių vagonų dalys ir remontas Platus keleivinių vagonų dalių pasirinkimas. Greitas tiekimas iš patikimų gamintojų, garantinis ir pogarantinis remontas. Mes galime pasiūlyti visas vagonų dalis, nuo varžto iki paties vagono. Lokomotyvų dalys ir remontas Tiekiame dalis lokomotyvams. Visoms dalims...
Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...

Ukraina renka prezidentą
Ukraina renka prezidentą 04-21 14:57
Ukrainoje sekmadienį prasidėjo balsavimas antrajame prezidento rinkimų ture. Dvikovos tarp dabartinio prezidento Petro Porošenkos ir politkos naujoko Volodymyro Zelenskio nugalėtojas, anot...
Šalies vadovai sveikina Šv. Velykų proga
Šalies vadovai sveikina Šv. Velykų proga 04-21 11:09
Šalies vadovai sveikina gyventojus su Šv. Velykomis ir linki energijos, šilumos, vienybės, atsinaujinimo.
Festivalyje "Kaunas Jazz" – 20 nemokamų koncertų ir B. McFerrinas
Festivalyje "Kaunas Jazz" – 20 nemokamų koncertų ir B. McFerrinas 04-21 10:46
Įsisiūbuoja balandžio 12 d. prasidėjęs 29-asis tarptautinis "Kaunas Jazz". Po visą Lietuvą šiemet pasklidęs festivalis artėja prie gimtojo Kauno, kur džiazo ir tiesiog geros nuotaikos mėgėjų lauko...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%