Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos geležinkeliai, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos geležinkeliai

Atsiliepimai apie Lietuvos geležinkeliai, AB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos geležinkeliai, AB

2020-06-22 16:57:55 IP 35mi7a9h
Justinas 2020-06-19 06:23:38
Traukinyje is aparato pasiemiau kavos ir gavau nieko
Kad galėtume išanalizuoti situaciją, maloniai prašome susiekti el. paštu nuomone@litrail.lt.

Rima 2020-06-19 06:31:21
Šiuo metu dar negalime atsakyti ar visi reisai bus atstatyti. Turėdami tikslios informacijos (liepos mėn.), būtinai pasidalinsime ja su savo keleiviais.
Tai UAB Lietuvos geležinkeliai atsakymas į keleivių klausimus dėl reisų.
Kodėl neatstatomi visi reisai ?
Nes gelezinkeliai galvoja, kad keleiviai neturi ka veikti ir gali vaziuoti tada, kada nori gelezinkeliai, o ne kada keleivis. Tikisi mistiškai išaugusių keleivių nepajudindami piršto.
Tai UAB Lietuvos geležinkeliai atsakymas į keleivių klausimus dėl reisų.
Kodėl neatstatomi visi reisai ?
Traukinyje is aparato pasiemiau kavos ir gavau nieko
2020-06-18 09:30:36 IP 35mi7a9h
Laura 2020-06-17 12:10:59
Labai nusivyliau LT gelezinkeliais, kad vykstant traukiniu Vilnius-Klaipeda verslo klase, maisto galima isigyti tik papildomai, nors dar nesenai tai ieidavo i kaina. Jeigu manot, kad tik uz arbatos ir sausainio atnesima verta moketi net 7 eur brangiau, tai tikrai neverta, nes planuojant 4h kelione dar papildomai apsirupinti uzkandziais anksciau nereikedavo.
Sekmes sutaupant ant mazu, bet mielu smulkmenu keleiviams :)

2020-06-18 09:29:51 IP 35mi7a9h
Kristina 2020-06-17 08:43:04
Kodėl nėra grąžinti traukiniai juk karantinas tai pasibaigė ? kaip į darbus nuvažiuoti ?

2020-06-18 09:29:10 IP 35mi7a9h
Rima 2020-06-17 05:22:49
Karantinas baigėsi, kada bus grąžintas rytinis traukinys Vilnius - Kaunas ?

2020-06-18 09:28:15 IP 35mi7a9h
Žydrūnas 2020-06-16 08:52:35
Sveiki. 2020 06 15. 18val. 40min. važiavau, , Lietuvos Geležinkeliai" traukiniu iš Šilutės į Klaipėda. Su manimi viename vagone buvo, , Lietuvos Geležinkeliai" bilietų kontrolierė vardu Aušra, kuri buvo pasitempusi, tvarkingai dėvėjo tarnybinę uniforma, mandagi ir paslaugi su traukinio klientais. Už tai noriu jai asmeniškai padėkoti.
Dėkojame už gražius žodžius. Stengiamės užtikrinti klientams geriausias patirtis, naudojantis mūsų paslaugomis, ir džiaugiamės, kai keleiviai tai įvertina.

Keleivių informacijos centras
Sekmes sutaupant ant mazu, bet mielu smulkmenu keleiviams :)
Karantinas baigėsi, kada bus grąžintas rytinis traukinys Vilnius - Kaunas ?
2020-06-10 08:51:50 IP 35mi7a9h
Jolanta 2020-06-05 16:32:23
Laba diena.Klaikiai dirba LG svetaine.Po apmokejimo raso, kad klaida, nors pinigai nuimti.Negalima paziuret, ar tikrai nusipirktas bilietas, nes istorija tuscia. (pirkau net keleta termonuotu biletu per tam tikra laiko perioda-istorijoj nei vienas neegzistoja).Konduktoriui nematant per patikrinima traukinyje, zmogus privalo pirkt bilieta, nes niekaip neirodysi, kad bilietas nupirktas.Imone, kuri turi tikrai daug pajamu, gali pasamdyt specialistus ir padaryt kokybiska svetaine!

2020-05-15 14:39:38 IP 2e8onqbp
Prašome 2020-05-13 23:23:52
Prašau, grąžinkite 8.45 traukinį Klaipėda-Šilutė, ryte jokio traukinio ar autobuso, sodininkai važiuotų. Juk pats sezonas. Neatkūrus traukinio srautų augimo tikėtis naivu.

2020-05-11 09:48:42 IP 35mi7a9h
Kristina 2020-05-10 20:50:54
Važiuoju traukiniu klaipėda-vilnius 2020.05.10, traukinyje jaunimas, vietose 88, 87, 83, 84, 81, 82 ir 85, 86 (sėdi 2 asm.) Visi be kaukių, labai linksmi. Pasakiau kontrolieriui, bet jam visai nieko. O kontaktas su jais lanai artimas, nes mano vieta 90. Gal LG tvarkos dėl kaukių nežiūri. Užklausiu SAM, o gal reikia paklausti per Delfi? O gal aš esu neteisi?
Dėkojame Jums už laišką. Pateikta informacija buvo perduota atsakingiems asmenims.
Maloniai prašome susiekti el. paštu nuomone@litrail.lt.

2020-05-08 09:52:53 IP 35mi7a9h
Gina 2020-05-07 21:49:37
Laba vakara.Geguzes 6 d. susiruosiau vaziuoti i Kauna.Atejusi prie kasos paprasiau bilieto i Kauna ir padejau pinigus.Kasininke pasake, mes neimame grynuju pinigu.O ka man daryt, pinigu turiu, bilieto nusipirkti negaliu.Pasijutau kaip "bomze".Kasininke pasiule paprasyti saleje esanciu zmoniu paprasyti, kad jie uz mane sumoketu banko kortele, o as jiems atiduosiu pinigais.Pasijutau labai nepatogiai ir pazeminta
Ir pasizadejau pati sau, kad daugiau niekada nevaziuosiu traukiniais.Juk nera tokio istatymo, kad neimti grynais pinigais, o tik rekomenduojama moketi banko kortele.Kaip jus paaiskinsite sia situacija.Lauksiu atsakymo!

Keleivių informacijos centras
Kokį jie šūdą verda? Ką jie drįsta sau leist? Skenuoja kaktą žmogam einant į Vln stotį. Visiškai pažeisdami asmens teises. Tfu ant jų. Čia grynai biometrija viskas keliauja î sistemą ir jei papuolat labai rizikuojat. Tai paslėptas masinės kontrolės ginklas. 100% patikekit manimi. Jei netikit pamatysit lb artimoj ateity ką turiu galvoj. Išvada nesinaudoti ir mesti darbą. Nes jie pradažni užsakyti papirkti
2020-03-24 10:03:00 IP 35mi7a9g
Maloniai prašome susiekti el. paštu nuomone@litrail.lt.

2020-03-16 08:36:18 IP 35mi7a9g
Aleksandr Korkut 2020-03-14 17:24:50
Kiekvienas iseigynes vazineju Vilnius-Visaginas-Vilnius (penktadienio vakarais i Visagina, Sestadienio vakara atgal i Vilniu). Ir KIEKVIENA karta tarp vagonu yra bent vienas keleivis begiojantis rukyti i tualeta kelis kartus per kelione. Keleivis galvoja, jog yra tikras gudruolis rukydamas i tualeto langeli, o pirmas vagonas visa kelia kvepuoja cigareciu dumais. Pries turistus geda. Paciam geda kad esu tokios tautos dalis. Klausimas toks: kokie mano kaip keleivio veiksmai, kai matau kad keleivis ruko tualete?

2020-03-16 08:33:44 IP 35mi7a9g
Birute 2020-03-14 09:35:52
Vakar teko gryzti marsrutu 698 kaunas-marijampole labai nustebau kai visur saukia apie virusa ir saugumo priemones, o traukinio valytojos jokiu dezinfekciniu priemoniu net vienkartiniu dregnu servieteliu nenaudoja nevalo nei rankenu nei staliuku, isplove gan padevetu skuduru grindis vandeni po traukiniu supyle skudura ant grindinio numete ir tai higiena, be to ir tu valytoju isvaizda net baisu kazkokios krones liaudiskai tariant.

Aleksandr Korkut
2020-03-14 17:24:50 IP 5f4sosqa
2020-02-21 12:56:41 IP 35mi7a9g
Daina 2020-02-20 06:23:42
Sveiki!Kiekviena ryta 6 val iš Varenos į darba drebini pusantros val, nes iki Lentvario kol inšyla traukinys Ir vakare paskutinis taip pat kankinies?Kur diena tusti traukiniai vaz.nauji?Ar 20 amžiun nusipelnem nuo šalčio pavargsti, o kur dar atidirbt reikia?

2020-02-18 10:25:53 IP 35mi7a9g
JURATE JAU ANTRA KARTA 2020-02-17 16:55:54
KLAIPEDA VAZIUOJU KETVIRTA KARTA.JUMS RASAU ANTRA!! Š.M. VASARIO 16D. 17, 00 VAL VAŽIAVAU VILNIUS-KLAIPÉDA MARŠRUTU.IR VĖL SIŪLO IR SIŪLO ĮKYRIAI SAVO MAISTĄ, PIRKIT KARŠTUS SUMUŠTINIUS.PAKLAUSIU MERGINOS KOKIA KAINA SAKO 3.50.SAKAU GAL SU IKRAIS PAS JUS TIE SUMUŠTINIAI.ATSISAKIAU.NE VĖL EINA, ĮKYRIAI SIŪLO.GAL 4 KARTUS ĖJO.VOS NERVAI ATLAIKĖ NORĖJAU LEPTELĖTI GAL JAU UŽTEKS.O KVAPAI...IŠ PALYDOVIŲ KUPE... MANIAU NE RESTORANE VAŽIUOJU, O TRAUKINIU, KUR KVAPAI PRIVALO BŪTI NEATRALŪS.BEGALVOJANT VĖL MENIU PASIULĖ... KO AŠ TEN NEMAČIAU.JAU ATSIBODO.BET MERGAITĖS NORIU PAGIRTI, UOLIOS, STENGĖSI, ĮKIŠO KAŽKAM TUOS SUMUŠTINIUS.AIŠKU GAL VISAI NIEKO, BET NE UŽ TOKIUS p i n i g u s.SUPRANTU VIENĄ KARTĄ PASIŪLYTI, KAVOS, VANDENS, BET NE KETURIS.... TIKRAI SAZININGAI SAKAU ATSIBODO.RENKUOSI a u t o b u s a.ADIJOS AMIGOS

2020-02-18 10:24:59 IP 35mi7a9g
absurdas 2020-02-17 09:33:08
Sausakimšas traukinys Kaunas-Vilnius, 02-17 atv. 9.17. Turėjom stovėt visą kelionė

JURATE JAU ANTRA KARTA
2020-02-17 16:55:54 IP 66es5ke0
2020-01-20 14:46:19 IP 35mi7a9g
Rimanta Liutkuvienė 2020-01-19 08:51:22
Nepatiko, kad negalima isigyti išankstinio bilieto vykti traukiniu gimomo dieną su nuoaidų kuponu. Turejau sugaišt tos dienos laiką, o dar nebuvau garantuota kad bilietų bus, patyriau bereikalingą itampą, kėlisusi anksti ryte, kad galėčodu tuo pasinaudot. Čia jau pas Jus nepagalvota, ar specialiai tam, kad negalėtum atsipalsidaves galvot apie gimtadienio sventę, ir būtum garantuotas del kekiones tai dienai. Ačiū

2020-01-20 14:45:08 IP 35mi7a9g
Aleksandr 2020-01-17 22:04:18
2020-01-17 važiuodamas traukinių Naujoji Vilnia - Ignalina (Traukinio numeris 640) visos kelionės metu nemačiau konduktoriaus-kontrolieriaus, bilietas liko nepatikrintas, draugė važiavusi kartų taip ir ne įsigijo kelionės bileto, taip pat jautiesi tabako kvapas salone. Labai gaila kad "LG Keleiviams" nepasirupina kompetentingais darbuotojais, kurie neatlieka savo tiesioginių pareigų. Kita karta rinksiuos kitą kelionės būdą.

Rimanta Liutkuvienė
2020-01-19 08:51:22 IP 2i5813tt
2020-01-16 09:01:18 IP 35mi7a9g
Kornelija. 2020-01-14 22:04:22
2020m sausio 14d. 21:55h Plungės traukinių stotis, parašyta ant durų, kad traukinių stoties salė dirba iki 22:15, bet buvo užrakinta. Teko traukinio laukti lauke lyjant.

2020-01-14 08:43:50 IP 35mi7a9g
Liepa 2020-01-12 14:30:23
Sausio 12 d. Važiavau traukiniu 13:15 iš Kauno į Vilnių ir visą kelią keleiviai kvėpavome rūkalais kurie, matyt ėjo iš ventiliavimo sistemos. Svarstėme, galbūt rūko vairuotojas, bet atidarę WC, supratome, kas jis pilnas dūmų. Gal derėtų labiau pasirūpinti tvarka, o ne tik teoriškai pranešti, kad traukinyje nerūkoma. Gerai būtų tokius žmonių nuodytojus pamokyt įrengiant dūmų detektorius, kurie automatiškai užrakintų duris. Tuomet tokius gudruolius butų galima identifikuoti. O jei rūkyti traukinio tualete nedraudžiama, tuomet tikrai nebežadu važinėt šia transporto priemone. Atsisėsti ir kone 2 valandas būt nuodijamai? Kelionė buvo baisi. Noretųsi, kad į tai būtų atkreiptas dėmesys ir ant tualeto durų irgi butų nuoroda apie nerūkymą!
Jūsų pateikta informacija yra perduota atsakingiems asmenims.

Linkime malonių ir saugių kelionių! Keleivių informacijos centras
2020-01-08 09:18:34 IP 35mi7a9g
Darbuotojas 2020-01-07 08:50:51
Kodėl taip stipriai sumažėjo darbuotojų?

Keleivių informacijos centras
Kodėl taip stipriai sumažėjo darbuotojų?
2020-01-02 10:22:24 IP 35mi7a9g
Keleive 2020-01-01 13:38:06
Be galo nemalonios ir ne į klientą, o į savo reikalus orientuotos Vilniaus geležinkelio stotyje dirbančios darbuotojos (2020.01.01, 13:30, bilietų kasos). Užtektų vien malonesnio tono atsakant į klausimus, apie šypsenas net nekalbu. Taip pat mačiau kai prie mano akiu labai grubiai kalbėjo su užsienio svečiais.

Aš pati norėjau pirkti bilietą į Kauną, likus labai mažai laiko iki išvykimo- nežinojau, kad kasose to padaryti nebegalima. Tačiau tai galima pasakyti ir mandagiai, o ne apšaukiant kaip turguje.

2019-12-30 16:26:08 IP 35mi7a9g
Kristina 2019-12-29 18:14:24
Sveiki.dėkojame už kelionę traukiniu Kėdainiai - Klaipėda šiandien 13.28 val. Keliavome dviese su dviem mažamečiais. Įlipę likome maloniai nustebinti, kad gavome, , kupe", kurioje buvome tik mes. Pakankamai erdvės, kuri tik mums! viskas ko reikia, wc, gėrimai, užkandžiai, net morkyčių turėjo!!, šilta, niekas mums netrukdė, visa šeima keliavome netrukdomai ir patogiai. Vaikas užmigo ir neatsikėlė iki pat Klaipédos. super traukinys! stengsimės keliauti būtent šiuo.

2019-12-30 16:16:47 IP 35mi7a9g
Gabrielė 2019-12-26 13:32:05
Gruodžio 26 d. 12.00h vykau traukiniu Vilnius-Klaipėda 1vagonu. Traukinio kontrolierė išdalino meniu, kai esu serganti, užsisakiau arbatos. Sakė ateis vėliau, taip pat ir susimokėt vėliau. Laukiau visą kelionę, taip ir nesulaukiau, kai praėjo pro šalį, jos atsakymas buvo, jog nespėja visiems išnešioti. Nejaugi, arbatų ir visokių kitų pasiūlymų išnešiojimas trunka virš 2h? Kam tuomet siūlote ir nesugebate pateikti? Visiškai neatsakinga ir nemandagu.

2019-12-30 16:13:35 IP 35mi7a9g
Rasa 2019-12-23 14:44:11
Dėkoju už puikią kelionę Vilnius-Kėdainiai 2019-12-23 12.00 val. Labai nudžiugau nes visada stengiuosi rinktis šio tipo traukinį nes jis važiuoja tyliai ir nėra motoru triukšmo po kojomis, du wc, visada pakliūsi į juos ir nereikės laukti eilėse kaip naujame traukinyje. visada malonus aptarnavimas, darbuotoja padeda ilipti išlipti, kitoks bendravimas kitokia kultūra. Spaudžiu dešine
Dėkojame už gražius žodžius. Jūsų padėką būtinai perduosime atsakingiems darbuotojams.

2019-12-30 16:11:37 IP 35mi7a9g
Mantas 2019-12-22 20:52:57
Labai nustebino si savaitgali kelione is Klaipedos i Vilniu. WiFi veike praktiskai visos keliones metu. Pastebejau ir nauja WiFi langa, kuris atrodo nuostabiai. Ar tai tik svenciu metu ar bus visuomet?
Stengiamės užtikrinti klientams geriausias patirtis mūsų paslaugomis, ir džiaugiamės, kai keleiviai tai įvertina.

Keleivių informacijos centras
Vakar (12-28) Iš Vilniaus į Kauną 19:45 išvykusio traukinio keleiviai apturėjo puikią patirtį - trijuose sausakimšuose, vaikų pilnuose vagonėliuose keleiviai galėjo mėgautis vėsiu oru (~ 18 laipsnių - juk patogu ir su striukėmis sėdeti), "saugiu" 40-50 km/h greičiu, valandą (!) laiko pavėluotu atvykimu į Kauną. Teisinosi traukinio gedimu jie.... Realiai sekantis traukinys iš Vilniaus galėjo mus aplekti - gėda Lietuvos Geležinkeliams už neprofesionalumą. Net nesiųlykite susisiekti kažkokiu tais emailu. Ačiū ir viso gero - grįšiu prie autobusų.

Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
INTERMODAL CONTAINER SERVICE
Krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose

Adresas: Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; transporto paslaugos.
UAB „INTERMODAL CONTAINER SERVICE“ pagrindinė veikla yra krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu. Įmonė yra konteinerinių traukinių „VILNIUS SHUTTLE“ ir „CONTAINERSHIPS TRAIN“ operatorius. „VIKING TRAIN“ projekto asocijuotas narys. „VILNIUS SHUTTLE“ – maršrutu Klaipėdos uostas...
Spedilta
VISAS GABENIMO PROCESAS VIENOSE RANKOSE!

Adresas: Ugniagesių g. 12, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos; vandens transportas.
VISAS GABENIMO PROCESAS VIENOSE RANKOSE! Mūsų patirtis ir žinios, sisteminis naujų krypčių tyrimas siekiant kuo greičiau reaguoti į dinamiškai besikeičiančias išorines sąlygas logistikos srityje leidžia mums teikti tik kokybiškas logistikos paslaugas. Mes vežame pilnus ir dalinius krovinius automobiliniu, jūrų...
Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Kuršių g. 1 K6, Slengių k., LT-92338 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Baltic transline
Krovinių gabenimas kelių, vandens, oro transportu

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; sandėliavimas; tarpininkavimas; vandens transportas.
UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo kompanija, priklausanti „BTL Group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 20 veiklos metų įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 1587 savo...

Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino
Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino 07-05 18:07
Konstitucinis Teismas atsisakė nagrinėti individualų skundą dėl Vyriausybės įvestų judėjimo apribojimų karantino metu.
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%