Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos geležinkeliai, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos geležinkeliai

Atsiliepimai apie Lietuvos geležinkeliai, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos geležinkeliai, AB

2020-12-28 08:57:09 IP 35mi7a9h
Aušra Beniuševičienė 2020-12-24 16:38:13
Šiltesnio ir malonesnio kolektyvo nesu sutikusi! Moterys dirbančios kasose ir siuntų skyriuje, atsiliepiančios informacijos telefonu nuostabios! Su jomis bendraudami jaučiamės lyg užsukę į šiltus, laukiančius namus. Ačiū!!!
Dėkojame už gražius žodžius. Stengiamės užtikrinti klientams geriausias patirtis, naudojantis mūsų paslaugomis, ir džiaugiamės, kai keleiviai tai įvertina.

Aušra Beniuševičienė
2020-12-24 16:38:13 IP 2ju3l8ou
2020-12-23 13:52:49 IP 35mi7a9h
Gabrielius 2020-12-16 11:08:42
Sveiki. Noriu parašyti padėką ir tuo pačiu pagyrimą puikiems Jūsų įmonės darbuotojams.
Vakar, gruodžio 15 d., vykau traukiniu nr. 839 iš Vilniaus į Kauną. Traukinys dėl techninių kliūčių viduryje kelio buvo sustojęs ir supratau, kad galiu vėluoti į kitą traukinį Kaunas—Kybartai (nr. 697). Man pakako paklausti konduktorės (dar nespėjau paprašyti), kokia situacija būtų, jeigu šis traukinys vėluotų. Mačiau ir girdėjau, kaip konduktorė vaikšto per vagonus, ieško kitų, besitaikančių į traukinį nr. 697, ir skambina kolegoms. Tarpinėje stotelėje ji paprašo persėsti į kitą traukinį, kuris Kauną pasieks greičiau. Ir šiame traukinyje netrukus prisistatė konduktorius, maloniai pasiteiravęs, kas nori persėsti į traukinį, vykstantį į Kybartus. Traukinys laukė manęs ir būrelio kitų keleivių ir išvažiavo bent 15 minučių vėliau nei numatyta pagal grafiką.
Todėl nuoširdžiai dėkoju maloniems ir paslaugiems "Lietuvos geležinkelių" konduktoriams ir Jūsų įmonei už lankstumą ir supratingumą klientų labui.
Gražių ir prasmingų švenčių.
Pagarbiai —
Klientas Gabrielius

2020-12-23 13:48:20 IP 35mi7a9h
Genadijus 2020-12-15 13:21:41
Pirkau traukinio bilieta marsrutu Silute-Klaipeda 10:33
atejes laiku traukininio pralaukiau apie 40 min. Tada paskambinau i Lietuvos Gelezinkeliu informacija ir pasiteiravau ar bus traukinys ?
Man Lietuvos gelezinkeliai darbuotoja, minutele paprasius palaukti pasake, kad sio marsruto traukinys veluos iki vienos valandos ir kad as jau pralaukiau apie 40 min. Atsakiau palauksiu kad jau tiek pralaukiau. Deja traukinys netvyko. Bendrai pralaukiau 1h.10 min. Paskambinau dar karta i Lietuvos Gelezinkeliu info. Paaiskinau, kad skambinu antra karta ir, kad pries tai man sake kad traukinys veluos iki valandos o dabar praejus daugiau nei valandai traukinio nera vistiek. Ir pasakiau kad man traukinys nebereikalingas, nes pawelawau o bilietas nupirktas internetu. Nei pinigu nei traukinio. Nuvyle Lietuvos Gelezinkeliai.
Kad galėtume išanalizuoti situaciją, maloniai prašome susiekti el. paštu nuomone@litrail.lt.

2020-12-23 13:42:28 IP 35mi7a9h
Martynas 2020-12-14 06:41:57
Nesamoniu nesamonė... Kas per proto bokstas pakeite darbo dienomis traukinio laika per juos mano menesinis biletas šunui ant uodegos ir prarastas darbas aciu jums lietuvos gelezinkelei. Stiprei nuvylete "Mažekei-Šiaulei vietoi 6.30 padaret 5.50" aciu jums Lietuvos Geležinkeliai.....

Keleivių informacijos centras
Ta prasme b**t paskutinis traukinys 20.06 DARBO DIENA! Kaip siulot b**t namo grįžt po darbo? Debiloidai susirinke su savo sprendimais, pinigus kaip šiena griebia o padaryt palankias salygas žmonėm negali.
Jūs ką, visai nemąstote? Kaip galima nuimti rytinius traukinius, kuriais žmonės į darbą ir atgal važiuoja ? Kalba apie maršrutą Vilnius-Kena 7:30 ir Kena-Vilnius 8:20, kuriais ir Jūsų pačių darbuotojai važiuoja? Į DARBĄ! Ir Jums, k******i, atlyginimą uždirbti?
Kokio velnio reikejo išimt traukini 7.56 jai jusu 7.22 tai genda tai veluoja pastoviai!! Jau kelinta diena i darba veluoju per jusu durnus tvarkaraščių keitimus, atsipeikekit ten ir padarykit normalius tvarkarašcius
6 savo gyvenimo metus kasdien važiavau traukinių į darbą ir atgal. Mylėjau traukinius-būdavo valandą šaltyje per pūgą lauki traukinio-kasdien į darbą atvyksti anksčiau puse valandos nei tau priklauso bet viską atkompensuodavo maloni kelionė traukinių. Anksčiau buvo keičiami tvarkaraščiai bet jie buvo pakenčiami, logiškai sudėti ir kardinaliai nekaitaliojami bile kaip papuola. Per paskutinius du metus (ypač šiemet) kelionės pradėjo kelti stresą dėl nuolatinio tvarkaraščio keitimo, reisų nuiminėjimo ten kur tikrai žmonės važinėja į darbus-nereaguojama nei į laiškus nei atsiliepimus nei skambučius-niekam neįdomu, net kontrolieriams kasininkėms-anksčiau bent užjausdavo, o dabar išgirstu atsidusimą o ką mes galime padaryti... pavargau nuo chaoso. pavargau prašinėti ir kalbėti su sieną, gauti visiems nukopijuotus tuos pačius atsakymus... kartais net ne į temą. bile atsiunčia atsakymą... maniau kad man nereikia, automobilio gyvendama prie tankiai važiuojančio geležinkelio, bet šiandien noriu pasidžiaugti įsigijusi automobilį-neturiu kitos išeities. Investavau pinigus ir nuo šiol kasdien važiuosiu į darbą automobilių. Ar gryšiu į traukinį - tikrai jau nebe. Kam?Mano autobilis jau sumokėtas! Pažįstu bent 3 kaimynus, kuriens taip pogi! Noriu pasakyti tik tiek, kad yra skaudu-tikėjau jumis o jūsų valdžiai yra giliai giliai į paprastus žmones ir jų problemas. Ir nevaidinkite apie karantiną. Viską galima sutvarkyti! Noriu pasakyt tik tiek - žmogų išvaryti iš traukinio lengva, o grąžinti bus labai sunku. Linkiu apie tai pagalvoti. Pagarbiai Renata
Gražių ir prasmingų švenčių.
Pagarbiai —
Klientas Gabrielius
Pirkau traukinio bilieta marsrutu Silute-Klaipeda 10:33
2020-12-03 09:41:31 IP 2g44bbfa
Diana 2020-12-02 20:34:24
Norėjau pasiteirauti, kodėl traukinyje neįjungtas šildymas, o vietoj jo įjungtas kondicionierius? Važiuoju traukiniu iš Vilniaus į Kauną, 2020.12.02, 19.18 val. reisu, lauke -2, o viduje jokio šildymo tik įsijungia šaltą orą pučiantys kondicionieriai kaip vasarą. Ar dar ne sezonas? Ar tiesiog taupymas, nes važiuoja max 30 žmonių? Viduje tikrai šalta.

2020-12-02 07:58:38 IP 2g44bbfa
Andrius 2020-11-27 19:55:28
Labas vakaras. Jūsų važiuojančiose parduotuvėse ant ratų Klaipėda-Vilnius ir Kaunas-Vilnius pasigedau BLACK FRIDAY išpardavimo pasiūlymų. Prašom sekančiais metais nenuvilti savo klientų.

2020-11-27 14:16:54 IP 35mi7a9h
keleivis 2020-11-26 09:39:38
Traukinyje Vilnius -Kaunas trauk.nr 877.
Konduktoriai nesilaiko atstumo ir garsiai kalba visą kelionės laiką.

2020-11-27 14:15:45 IP 35mi7a9h
Rima 2020-11-25 08:13:35
Kada vėl vyks rytinis traukinys Vilnius-Kaunas?

Keleivių informacijos centras
Traukinyje Vilnius -Kaunas trauk.nr 877.
Konduktoriai nesilaiko atstumo ir garsiai kalba visą kelionės laiką.
Kada vėl vyks rytinis traukinys Vilnius-Kaunas?
2020-11-23 08:08:57 IP 35mi7a9h
Audra 2020-11-17 11:37:42
Aš rugsėjo 4d.važiavau traukiniu Kaunas -Vilniu iš Vievio 07.04.Bilietą pirkau internetu su 50% nuolaida už kurį nuskaičiavo du kartus.

2020-11-10 16:46:09 IP 35mi7a9h
Stanislava Ramaškienė 2020-11-09 09:49:52
Karantino metu siūlau, , nuimti" traukinį Nr.647 (Vilnius - Marcinkonys), o traukinį 643 palikti, nes kaip tik juo Žmonės važiuoja į darbą Varėnoje iš Valkininkų, Pamerkių ir Matuizų.

2020-11-10 16:45:18 IP 35mi7a9h
Renata 2020-11-06 21:05:11
LTG LINK yra visiški a*******i ir melagiai! Eilinį kartą nuimami reisai taip kad žmonės po darbų neturėtu kaip grįžti namo!! Sako nėra keleivių srautų! bet šiandien 20.40 traukinys iš Vilniaus į Trakus pajudėjo veždamas mažiausiai 25 keleivius!! (neėjau į kitus vag skaičiuoti). Kyla įvairių minčių apie specialų maršruto žlugdymą, nes paskutinis tr. tik 17.35 val. Ar tai dirbančiam žmogui patogu? Ar visi dirba tik 8.00-17.00? Eilinį kartą nusivylimas.Renata.

2020-11-10 16:44:26 IP 35mi7a9h
Keleive 2020-11-04 14:34:19
Šiandien 2020-11-04 traukinys Marijampolė - Kaunas atvykti į Kauną turėjo 9;48 atvyko 9;52 kaikuriem žmonėm darbas nespėja jie begom bėga labai nusivyliau jūsų traukiniais
Darykite kažką

Stanislava Ramaškienė
2020-11-09 09:49:52 IP 2kups7oa
Darykite kažką
2020-11-04 11:44:43 IP 2e8onpd2
Audronė 2020-11-02 10:04:48
Sveiki, vakar ty.lapkricio 1d, atvykau i kretingos traukinių stotį, kasa nedirbo, buvo skelbimas, kad 1-4 lapkricio kasa nedirbs, o bilietus galima isigyti traukiny be papildomo mokescio.paziūrėjau internete laisvų vietų yra.atvykus traukiniui 18-25 priėjau prie 7vagono, buvau neįleista i traukini, nes be bilieto, mane apėmė stresas, nes būtinai turėjau grįšti.paskutinę sekundę nubėgau prie 6 vagono ir buvau priimta ir vieta buvo laisva 62 nr.Aciū jūsų darbuotojai, kuri nusipelno pagyros, nes turi zmogiškų vertybių, dar kartą aciū jai (o7vagono palydovė, , uoli komjaunuolė)

Keleivių informacijos centras
As nezinau, ar jusu palydovai nezino ir neapmokyti ar jusu pardavimo aparatai nesutvarkyti palei laika ir stoti kur izdarytos stotys o kur ne, kaip galima vaika 11metu uz pardavima bilieta traukinyje apmokestinti ekstra 2 eur. Kai Plunges bilietu kasa uzsidariusi 16.40. Tai jei isedes vaikas teturetu 10.10 euro kas tada? Vaikui ivaromas stresas? Taip pat as vaziavau traukiniu pats po 2 dienu ir paprasius stiuardeses man vandens ir sokoladuka vaziuojant 1 klases pasake kad nepriklauso? As nesuprantu ar jie isvis turi kazkoki apmokinima ar ten pasodinit tik vpyriod kamaz? Man ne 2 eur esmeje., bet ima pyktis, kad naudojates situacija is vaiku. O keliaujant patciam jie atrodo nieko nezino, tik pareikalavus ir atidarius internete parodyta kas priklauso atsiprase ir tik tada atnese. Biliete parasytas laikas kada pirktas ir Plunges traukiniu stoties laika irgi puikiai zinote
2020-10-27 16:55:04 IP 35mi7a9h
Aurimas 2020-10-22 18:32:15
Sveiki. Ar kada sutvarkysite normaliai Klaipėda-Vilnius ir atgal tvarkaraštį? tie tarpai po 5 valandas žudantys. Kodėl ne geriau išdėstyti traukinius tolygiai, kas 3 valandas pavyzdžiui. 6:30 9:30 12:30 15:30 18:30. Ne šiaip sau tie srautai pakritę tokie yra.

2020-10-27 16:52:47 IP 35mi7a9h
Gataveckas 2020-10-21 15:07:55
Sveiki, paaiškinkit motyvus kodėl ne visi traukiniai stoja Šklėriuose.

2020-10-27 16:51:04 IP 35mi7a9h
Rasa 2020-10-21 12:34:25
2020 10 21 11:27 reiso Kaunas-Vilnius (traukinio nr.:824) 1-oje klasėje sėdėjo vyresnė moteris, kuri nedėvėjo kaukės. Konduktorė tikrindama bilietus nieko jai dėl to nepasakė. Šalia jos sėdėjusios moters bilietas buvo 2os klasės, ją konduktorė informavo, kad čia 1 klasė ir jai reikės persėsti, moteris nesutiko ir pasakė, kad nepersės kadangi traukinys ir taip tuščias. Konduktorė nuėjo ir neatėjo patikrinti ar ta moteris persėdo į 2 klasę. Ji visą kelionę ir sėdėjo 1oje klasėje.
Dėkojame, kad renkatės keliones traukiniais. Jūsų pateikta informacija mums labai svarbi ir buvo perduota atsakingiems asmenims. Linkime malonių ir saugių kelionių! Keleivių informacijos centras
Pastaruoju metu labai dažnai vėluoja traukinys atvykti tiek į Kazlų Rūda (maršrutas Kybartai - Kaunas), tiek važiuojant atvykti į galutinę stotelę - Kauną. Yra tekę šiuo maršrutu važiuojant atvykti 15min vėliau, nei nurodyta internetinėje svetainėje.
Sveiki, paaiškinkit motyvus kodėl ne visi traukiniai stoja Šklėriuose.
2020-10-20 16:54:32 IP 2e8onpd2
Roma 2020-10-19 12:14:41
Sveiki, spalio 18dieną teko važiuoti iš Mažeikių į Šiaulius 12.35 traukyniu, tai norėčiau pasidžiaugti jūsų darbuotoja Lina, kuri labai maloniai suteikė man visą reikalingą informaciją.Manau žmogus išmanantis savo darbą.Linkiu ir daugiau, kad būtų tokių malonių darbuotojų.Ačiū.

2020-10-20 16:52:41 IP 2e8onpd2
pasipiktines 2020-10-14 16:45:08
oho.. nu jus cia gerai duodat. Imat ir SAST Kaunas-Vilnius vaziuoja ne 21.41, o 22.45. nu ok, palaukciau valandele, bet pasirodo, vaziuos tokiu grafiku, kad nestos svarbiose stotelese, kaip Karciupis, Pravieniskes, Zasliai. Kaip dirbantiems grizti is darbu? gal papasakokit? juk ketvirtadienis, darbo diena... o tai vienintelis traukinys velyva vakara. Papasakokite, kaip tada jumis tiketi, kad esate patikimas transportas, kai sitaip elgiates! dabar ka man daryti, pesciomis eiti, ar i darba nevaziuoti, nes neturesiu kaip gryzti? del tokiu bajeriu tikrai rimtai apsvarstysiu galimybes vazineti i darba su jumis.
Laba diena, prašau padarykite papildomą sustojimą Pravieniškių stotyje tarpe nuo 06:40 - 08:06, traukinys iš Vilniaus 06:16 tikrai galėtų sustoti ir Pravieniškių stotyje, nes toks tarpas ryte yra tiesiog absurdas. Ačiū.
Keleivė traukinyje Vilnius - Klaipėda
2020-10-17 13:24:15 IP 5f4sosvr
Esu nusivylusi tuo, kad keliaujant traukiniu, ne tik būna, kad žmonės sėdi vienas prie kito, bet ir kad nėra duodamos pastabos ar kontroliuojamas kaukių devėjimas, kai kurie keleiviai poktybiškai sėdi su kaukėmis ant smakrų ir tai atrodo niekam nerūpi. Jei jau nematuojate keleivių temperatūros turite privalomai pasirūpinti, kad visi keleiviai būtų su kaukėmis ir teisingai jas užsidėję, nes kad ir dabar prieš mane sėdi piktybiškas vyras, kuris kosėja, bet kaukės neužsideda, ir į pastabas net nereaguoja. Ar mano rūpestis turėtų būti pyktis su šiuo vyru? Traukinyje Vilnius - Klaipėda 2020.10.17 13:19, 5 vagonas, jei sakote, kad filmuoja kameros tai pasižiūrėkite ir imkitės veiksmų.
2020-10-15 08:47:27 IP 35mi7a9h
pasipiktines 2020-10-14 16:45:08

2020-10-14 16:21:33 IP 2e8onpd2
Viktoras 2020-10-13 21:46:12
Labas vakaras. Toks niuansas. Apie 2 k. i sav. važiuoju tr. 6.31 Rykantai-Lentvaris. Nežinau kas pas jus pasikeitė ar įmonės nusistatymas toks -bet jau virš mėnesis labai dažnai nesulaukiu kad prie manęs prieitu kontrolierius ir išmuštu bilietą. Ankščiau retai pasitaikydavo taip.Tingi eiti į 3 vag? Jums nereikia pinigu mano? Atsakingai pareiškiu jei bent pirštu priliesite ir nuimsit man sustojimą Rykantų - žynokite tai dėl jūsu koleltyvo kaltės ir įmones politikos.

2020-10-05 09:12:50 IP 35mi7a9h
Dominyka 2020-10-04 23:55:06
Spalio 4 dieną turėjau bilietą Šiauliai-Vilnius 20:02. Dar atriedant traukiniui, jau ėjau link vagono, bet pasirodo sumaišiau vagonus ir skubėjau kuo greičiau link reikiamo (sugaišau maksimaliai gal 2 minutes). Atėjus iki reikiamo vagono, laiptai jau buvo pakelti, darbuotojai pasakius, jog nespėjau įlipti, ji man atsakė "Mes išvažiuojame". Traukinys stotyje buvo gal 3-4 min maximum, o per tą laiką mano nuomone lipo apie 50 žmonių. Gal būtų metas pagalvoti, jog didmiesčiuose reikėtų palūkėti ilgiau, ypač kai žmonių stotyje ne 10 ir ne 20, o dvigubai daugiau. Jeigu tai būtų senyvo amžiaus žmogus, kuris galbūt lėčiau vaikšto, turi vizitą pas gydytoją kitame mieste sekančiai dienai ir likusius pencijos pinigėlius atidavė traukinio bilietui? Minusai tokie, kad išleidome pinigus veltui, nenuvykome reikiamu laiku. Taip pat teks gaišti savo laiką keliauti kitą dieną + dar daugiau išlaidų.

2020-10-05 09:11:34 IP 35mi7a9h
Rimvydas 2020-10-04 08:03:06
Laba diena, noriu ir aš pridurti savo atsiliepimą dėl traukinių tvarkaraščio sudarymo pastebėjimų. Traukinys, maršrutu Kaunas - Marijampolė, kuris išvyksta iš Kauno vakare 21:50 val. važiuoja su tikrai labai nereikalingais sustojimais. Važiuoju šituo traukiniu tikrai labai dažnai tad galiu pasidalinti savo pastebėjimais. Nereikalingi sustojimai dėl to, jog ten paskutiniu traukinių važiuojant žmonės niekada neilipa ir neišlipa. Išvykus iš Kauno sekantis sustojimas Garliava, tenai keleivių - 0. Sekantis sustojimas Mauručiai, keleivių - 0. Toliau Pabališkiai amžinaū keleivių 0. Jūrė ir Kazlų rūda nesiginčysiu, sustojikai reikalingi nes iki ten tikrai šituo laiku keleiviai tiek įlipa, tiek išlipa, toliau sustojimai iki Marijampolės pagal eiliškumą eina Bebruliškė, Vinčai ir Būdviečiai kur keleivių srautas tokiu laiku kaip visada nulinis. Klausymas, kam stabdyti traukinį sustojimuose kuriuose tokiu metu niekada nebūna keleivių? Traukinys ir taip jau paskutinis į Marijampole atvyksta vėlai apie 23 valandą ir tikrai kokį penktadienį norisi namus greičiau pasiekti ir tie sustojimai kur nėra keleivių niekada yra tikrai beprasmiški. Prašau labai Jūsų atsižvelgti į šitą atsiliepimą ir pasitikrinti šituo laiku srautus kiek keleivių ir iki kur važiuoja. Siūlau paskutinį traukinį į Marijampole vakare padaryti ekspresą, kuris išvykęs iš Kauno, sustotu tik Jūrėje ir Kazlų rūdoje, nes tik ten kažkiek keleivių visada tik būna ir kelionės laikas žymiai sutrumpėtu. Tikiuosi jog kai Gruodį keisite tvarkaraščius arba gal ankščiau, tai bus nors kažkokie pakeitimai dėl šito traukinio. Dėkoju jums. Gražios dienos.
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Pateikta informacija buvo perduota atsakingiems asmenims.

INTERMODAL CONTAINER SERVICE
Krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose

Adresas: Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: geležinkelių transportas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; transporto paslaugos.
UAB „INTERMODAL CONTAINER SERVICE“ pagrindinė veikla yra krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu. Įmonė yra konteinerinių traukinių „VILNIUS SHUTTLE“ ir „CONTAINERSHIPS TRAIN“ operatorius. „VIKING TRAIN“ projekto asocijuotas narys. „VILNIUS SHUTTLE“ – maršrutu Klaipėdos uostas...
Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame įvairių tipų pilnų ir dalinių krovinių pervežimo paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Skandinavijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Sandeliavimo, perkrovimo, pakavimo paslaugos daugiau nei 2000m2 sandelyje. UAB "Aurida Logistics Solution" – tai kompleksinius krovinių...
Baltic transline
Krovinių gabenimas kelių, vandens, oro transportu

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; sandėliavimas; tarpininkavimas; vandens transportas.
UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo kompanija, priklausanti „BTL Group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 20 veiklos metų įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 1587 savo...
Transkomsta
Adresas: Baublių g. 3, Dargužių k., LT-92384 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; geležinkelių transportas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Transkomsta – krovinių pervežimo ekspertai. Mūsų kasdienė duona – krovinių pervežimas sunkvežimiais, traukiniais, lėktuvais ir laivais. Bet kokio dydžio, formos ar kategorijos kroviniams užtikriname pristatymą į Europos, NVS šalis ar bet kurį tašką likusiame pasaulyje. Skubiai pristatome krovinius „nuo durų prie...
Tranzito paslaugų centras
Didžiausias Kauno regione muitinės tarpininkas

Adresas: Panerių g. 46-1, LT-48349 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Tranzito paslaugų centras" ...kompleksinės logistikos paslaugos vienu skambučiu. UAB „Tranzito paslaugų centras" klientams siūlo visą kompleksą logistikos paslaugų. Klientui pakanka paskambinti, o toliau savo prekių ar produkcijos kelione iki paskirties vietos jam rūpintis nereikia. Jūsų kieme sutartu laiku...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Maskva laukia sugrįžtant A. Navalno
Maskva laukia sugrįžtant A. Navalno 01-17 16:14
Ko gero, Maskva pastaraisiais metais nieko nelaukė taip grįžtant į tėvynę, kaip Aleksejaus Navalno. Socialinė žiniasklaida praneša, kad "Pobeda Airlines" lėktuvas, kuriuo opozicijos lyderis...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%