VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Lietuvos dujos, AB.

Straipsniai, kuriuose minima Lietuvos dujos

Straipsniai apie Lietuvos dujos, AB

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
andrulioniene palieka eso
Andrulionienė palieka ESO 2018-08-01
Dalia Andrulionienė traukiasi iš AB "Energijos skirstymo operatorius" generalinės direktorės ir valdybos pirmininkės pareigų.
gazprom tyrimas baigesi be baudos
"Gazprom" tyrimas baigėsi be baudos 2018-05-24
Septynerius metus trukęs Europos Komisijos antimonopolinės veiklos tyrimas baigėsi, kaip ir tikėtasi, be baudos Rusijos dujų milžinei, bet su įpareigojimais nebepažeisti nustatytų sąlygų. Antraip bendrovė neišvengtų baudos – bent jau taip grasina Briuselis.
gazprom byla briuselio taikos veliava labai panasi i balta
"Gazprom" byla: Briuselio taikos vėliava labai panaši į baltą 2018-05-22
Europos Komisija šią savaitę žada paskelbti apie susitarimą su "Gazprom" antimonopolinėje byloje – septynerius metus trukęs teisminis ginčas, panašu, baigsis be finansinių nuobaudų Rusijos dujų eksporto monopolininkei ir Lietuvos vartotojus paliks su nekompensuotu 1,5 mlrd. Eur nuostoliu.
nuo energetines krizes latvija isgelbejo tik atsile orai
Nuo energetinės krizės Latviją išgelbėjo tik atšilę orai 2018-05-14
Pirmąjį žiemos sezoną po dujų monopolininkės "Latvijas gaze" išskaidymo dėl nepakankamo slėgio Inčukalnio dujų saugykloje rinkoje ėmė trūkti gamtinių dujų. Nuo energetinės krizės Latviją išgelbėjo tik atšilę orai.
investuoti lietuvoje rimtai susidomejusios 5 kinijos imones
Investuoti Lietuvoje rimtai susidomėjusios 5 Kinijos įmonės 2018-05-04
Lietuva per artimiausius porą metų tikisi investicijų iš Kinijos proveržio, o centrine ašimi galėtų tapti Klaipėdos uostas. Šiuo metu aktyviai deramasi su keliais potencialiais investuotojais iš antros pasaulio ekonomikos.
vyriausybe del 35 mln eur gazprom baudos kreipsis i kaimynes
Vyriausybė dėl 35 mln. Eur "Gazprom" baudos kreipsis į kaimynes 2017-12-20
Uždarame Vyriausybės posėdyje trečiadienį ieškota būdų išieškoti Rusijos dujų milžinei "Gazprom" Konkurencijos tarybos skirtą 35 mln. Eur baudą – nutarta pagalbos kreiptis į kaimynines valstybes.
isrinkta energetikos sektoriaus lydere
Išrinkta energetikos sektoriaus lyderė 2017-12-04
AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO), VŽ skaitytojų balsavimu, išrinktas 2017-ųjų energetikos sektoriaus lyderiu. Šiųmečius rezultatus bendrovė vertina teigiamai ir tikisi 2018 m. išlaikyti trajektoriją ir didindama investicijas į elektros tinklą.
lietuva pasieke pirmasis skgd krovinys is jav
Lietuvą pasiekė pirmasis SkGD krovinys iš JAV 2017-08-21
Pirmadienio rytą į Klaipėdos uostą įplaukė suskystintas dujas iš JAV plukdęs laivas "Clean Ocean".
gazprom aktyviausias rusu lobistas es erdveje
"Gazprom" – aktyviausias rusų lobistas ES erdvėje 2017-07-09
Nepaisant sankcijų, Rusijos valstybinės ir privačios bendrovės toliau bendradarbiauja su partneriais ES, o savo interesų Europoje įtvirtinimui naudojasi lobistų, kuriems sumoka milijonus eurų, paslaugomis, teigiama neseniai pasirodžiusioje "Transparency International Russia" apžvalgoje.
gazprom nepavyko issiginti didziausios baudos lietuvos istorijoje
"Gazprom" nepavyko išsiginti didžiausios baudos Lietuvos istorijoje 2017-04-14
Penktadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) atmetė "Gazprom" prašymą atnaujinti procesą dėl Konkurencijos tarybos (KT) nutarimo, kuriuo bendrovė pripažinta pažeidusi koncentracijos vykdymo sąlygą.
isrinkti geriausi metu teisininkai
Išrinkti geriausi metų teisininkai 2017-04-06
Konferencijoje "Teisės PRO" įteikti "Metų įmonės teisininko" ir "Metų viešojo sektoriaus teisininko" apdovanojimai. Šiuose rinkimuose buvo kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus bei advokatus.
isrinkti geriausi metu teisininkai
Išrinkti geriausi metų teisininkai 2017-04-06
Konferencijoje "Teisės PRO" įteikti "Metų įmonės teisininko" ir "Metų viešojo sektoriaus teisininko" apdovanojimai. Šiuose rinkimuose buvo kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus bei advokatus.
teises pro atrinkti nominantai i metu teisininku titulus
"Teisės PRO": atrinkti nominantai į metų teisininkų titulus 2017-04-03
Nepriklausomų konsultacijų bendrovė "Civitta" atrinko po 5 abiejų kategorijų finalininkus, o iš jų komisija išrinks "Metų įmonės teisininką" ir "Metų viešojo sektoriaus teisininką". Praėjusių metų rinkimų nugalėtoja Ingrida Kudabienė buvo vertinta už indėlį, jungiant "Lietuvos energijos" grupės bendroves "Lietuvos dujos" ir "Lesto" bei kuriant vieną energijos skirstymo operatorių ESO.
lietuva pas gazprom siuncia antstolius
Lietuva pas "Gazprom" siunčia antstolius 2017-03-23
Rusijos dujų milžinė "Gazprom" Lietuvai laiku nesimokėjo beveik 36 mln. Eur dydžio baudos, kurią jai yra skyrusi Konkurencijos taryba. Todėl pradedamas priverstinis baudos išieškojimo procesas.
i eso valdyba paskirtas pranskevicius
Į ESO valdybą paskirtas Pranskevičius 2017-01-20
Valstybės valdomai energetikos įmonių grupei "Lietuvos energija" priklausančios elektros ir dujų skirstymo bendrovės "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) valdybos nariu bei Paslaugų tarnybos direktoriumi paskirtas Ignas Pranskevičius.
didziausi 2016 uju m a sandoriai palink uzims garbinga vieta
Didžiausi 2016-ųjų M&A sandoriai: "Palink" užims garbingą vietą 2016-12-27
Prieš šventes sudarytas daugiau nei 200 mln. Eur vertės sandoris, kuriuo prekybos tinklas "Rimi" perka prekybos tinklą "Iki”, neabejotinai atsidurs didžiausių šiemet įvykusių įmonių įsigijimų ir susijungimų sąraše.
teismas skirtos 35 65 mln eur baudos gazprom nepanaikino
Teismas skirtos 35,65 mln. Eur baudos "Gazprom" nepanaikino 2016-12-22
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) paliko galioti Konkurencijos tarybos skirtą didžiausią Lietuvos istorijoje baudą atvirajai akcinei bendrovei ,,Gazprom" dėl koncentracijos vykdymo sąlygos nesilaikymo.
lietuvos energija uzdirbo trecdaliu daugiau
"Lietuvos energija" uždirbo trečdaliu daugiau 2016-11-30
Energetikos įmones valdančios bendrovės UAB "Lietuvos energija" pajamos per pirmuosius trejus šių metų ketvirčius paaugo 5,5%, o grynasis pelnas išaugo beveik trečdaliu.
liutkevicius vadovaus modus group
Liutkevičius vadovaus "Modus Group" 2016-11-03
Liudas Liutkevičius, penktadienį baigiantis vadovauti AB "Energijos skirstymo operatorius", užims valdybos pirmininko pareigas UAB "Modus Group".
eso i elektros ir duju tinklus investuoja beveik 100 mln eur
ESO į elektros ir dujų tinklus investuoja beveik 100 mln. Eur 2016-10-06
Elektros ir dujų skirstymo bendrovė AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) į elektros ir gamtinių dujų skirstymo tinklų atnaujinimą 2016 metais ketina investuoti 99,7 mln. Eur, tai yra 29,8% daugiau, nei "Lesto" ir "Lietuvos dujos" drauge investavo praėjusiais metais.
nueinanti vyriausybe vvi atleido nuo 156 mln eur dividendu
Nueinanti Vyriausybė VVĮ atleido nuo 156 mln. Eur dividendų 2016-09-26
Valstybės valdomų įmonių (VVĮ) į biudžetą pervestų lėšų suvestinė rodo, kad Vyriausybė pastaraisiais metais didžiausiomis sumomis nuo dividendų ir pelno įmokų į biudžetą atleido "Lietuvos geležinkelius" ir Klaipėdos valstybinę jūrų uosto direkciją.
sujungti i eso energijos skirstytojai uzdirba daugiau
Sujungti į ESO energijos skirstytojai uždirba daugiau 2016-08-16
AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) per pirmuosius šešis šių metų mėnesius uždirbo 53,2 mln. Eur, 4,9% daugiau, nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.
latvijas gaze skaidymas nesvarbu kaip svarbu kad butu
"Latvijas Gaze" skaidymas: nesvarbu kaip, svarbu, kad būtų 2016-04-25
Balandžio mėnesį Latvijos dujų monopolininkė "Latvijas Gaze" visuotiniame akcininkų susirinkime paskelbė, kaip bendrovė bus skaldoma šaliai įgyvendinant Trečiąjį energetikos paketą (TEP). VŽ kalbinti Lietuvos energetikos sektoriaus atstovai sutinka dėl vieno – nesvarbu kaip, svarbu, kad dujų tiekimo ir skirstymo veikla būtų atskirta.
laidojami gazprom eros vaiduokliai ministerija susitaike su eso
Laidojami "Gazprom" eros vaiduokliai: ministerija susitaikė su ESO 2016-04-01
2011-aisiais prasidėjęs ginčas tarp Lietuvos energetikos ministerijos ir AB "Lietuvos dujos" baigėsi ketvirtadienį, kai ministerija sudarė taikos sutartį su dujų bendrovės teises ir pareigas perėmusia AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO).
eso ismoka 30 6 mln eur dividendu
ESO išmoka 30,6 mln. Eur dividendų 2016-03-29
Elektros energijos ir gamtinių dujų skirstymo AB "Energijos skirstymo operatorius" akcininkams išmoka 30,6 mln. Eur dividendų, arba 0,0342 Eur akcijai.
baltijos birzose lietuviska zvaigzde ir latviska intriga
Baltijos biržose – lietuviška žvaigždė ir latviška intriga 2016-03-22
Investuotojai Baltijos biržose antradienį toliau negalėjo atsitokėti nuo gerų "Klaipėdos naftos" naujienų, pirko dividendines akcijas, šnibždėjosi gandus dėl "Latvijas Balzams".
eso siulo ismoketi 30 6 mln eur dividendu
ESO siūlo išmokėti 30,6 mln. Eur dividendų 2016-03-05
Netiesiogiai valstybės valdomos AB "Energijos skirstymo operatorius", šiemet įkurtoss sujungus AB "Lesto" ir AB "Lietuvos dujos", valdyba siūlo akcininkams siūlo išmokėti 30,6 mln. Eur dividendų, arba 0,0342 Eur akcijai.
energijos tiekimo patirtis nasdaq nevaldantiems rizikos gresia bankrotas
"Energijos tiekimo" patirtis "Nasdaq": nevaldantiems rizikos gresia bankrotas 2016-02-09
Energetikos įmonių holdingui UAB "Lietuvos energija" priklausanti elektros prekybos bendrovė UAB "Energijos tiekimas" sausio mėnesį paskelbė žengiantis į "Nasdaq Commodities" biržą.
vilniaus birzoje naujokas milzinas
Vilniaus biržoje – naujokas milžinas 2016-01-11
"Nasdaq Vilniaus" biržos Oficialiajame sąraše šiandien pradedamos kotiruoti AB Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) akcijos.
paskutinieji lietuvos duju metai
Paskutinieji "Lietuvos dujų" metai 2016-01-07
"Lietuvos dujos" nuo 2016 m. sausio 1 d. nustojo egzistuoti kaip atskira įmonė. "Lietuvos energijai" dar nepaskelbus apie Liudo Liutkevičiaus nominaciją AB "Elektros skirstymo operatorius" (ESO) vadovu, VŽ kalbėjosi su juo kaip su paskutiniuoju "Lietuvos dujų" vadovu apie bendrovėje 2015 m. atliktus pokyčius ir pasiruošimą tapti vienos didžiausių Lietuvos įmonių dalimi.
svarbiausieji 2015 m lietuvos ir pasaulio ivykiai verslo ziniu akimis
Svarbiausieji 2015 m. Lietuvos ir pasaulio įvykiai "Verslo žinių" akimis 2015-12-31
2015 m. buvo kupini veslo bendruomenei reikšmingų įvykių Lietuvoje ir pasaulyje. Metus Lietuva pradėjo įsivesdama eurą. Pirmą kartą šalyje surengti tiesioginiai merų rinkimai. Šiais metais skrydžių vykdymą nutraukė "Air Lituanica", apie bankrotą paskelbė bendrovė "Lietuvos jūrų laivininkystė", apie susijungimą pranešė telekomunikacijų bendrovės "Teo" ir "Omnitel". Atidarytas "Rail Balticos" ruožas nuo Lenkijos sienos iki Kauno.
eso gavo licencija tiekti dujas ir elektra
ESO gavo licenciją tiekti dujas ir elektrą 2015-12-30
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) išdavė elektros energijos visuomeninio tiekimo, elektros energijos skirstymo bei gamtinių dujų skirstymo licencijas.
birzoje suguzejo pirkti agrowill group akciju
Biržoje sugužėjo pirkti "Agrowill Group" akcijų 2015-12-30
Vilniaus akcijų biržose investuotojai po gerų naujienų trečiadienį suskubo pirkti "Agrowill Group" akcijų, Talino biržoje tradiciškai aktyviausiai prekiauta "Olympic" ir "Tallink" akcijomis.
sia savaite didesnis mma pigesne elektra laisva prekyba es ukraina
Šią savaitę: didesnis MMA, pigesnė elektra, laisva prekyba ES-Ukraina 2015-12-28
Metų kaitos savaitę Lietuvos politikai apsispręs, ar sausį bus šaukiama neeilinė Seimo sesija dėl finansų ministro delegavimo į Europos Audito rūmus (EAR), bus nustatytos naujos elektros kainos, įsigalios didesnis minimalus mėnesio atlyginimas (MMA), pradės galioti Europos Sąjungos ir Ukrainos laisvos prekybos sutartis.
lietuvos dujos per desimtmeti investuos 141 mln eur
"Lietuvos dujos" per dešimtmetį investuos 141 mln. Eur 2015-12-23
Gamtinių dujų skirstymo bendrovė "Lietuvos dujos" ketina iki 2025 metų į gamtinių dujų skirstomąjį tinklą investuoti 141 mln. Eur.
lietuvos duju turtas uz 16 5 mln eur atiteko nt valdoms
"Lietuvos dujų" turtas už 16,5 mln. Eur atiteko "NT valdoms" 2015-12-23
Tarp valstybės valdomo energetikos įmonių holdingo UAB "Lietuvos energija" valdomų bendrovių – nekilnojamojo turto sandoris. Už 16,5 mln. Eur UAB "NT valdos" įsigijo AB "Lietuvos dujų" nekilnojamąjį netechnologinį turtą – biurų pastatus, sandėlius, garažus ir kita.
lietuvos dujos priviliojo daugiau individualiu namu gyventoju
"Lietuvos dujos" priviliojo daugiau individualių namų gyventojų 2015-12-22
AB "Lietuvos dujos" skelbia per dvejus pastaruosius metus prie tinklo prijungusi tiek naujų individualių namų, kiek seniau per penkerius metus. Anot bendrovės, pasiteisino lankstesnė individualių namų kvartalų dujofikavimo tvarka. Kitąmet bendrovė naujus vartotojus vilios mažesnėmis prijungimo kainomis.
tuckus stebes lietuvos energijos gamyba
Tučkus stebės "Lietuvos energijos gamybą" 2015-12-21
Šiuo metu paskirtojo dujų tiekėjo vaidmenį atliekančiai dujų prekybos bendrovei UAB "Litgas" vadovaujantis Dominykas Tučkus paskirtas į AB "Lietuvos energijos gamyba" stebėtojų tarybą.
eso vadovo vieta uzims liutkevicius
ESO vadovo vietą užims Liutkevičius 2015-12-18
Penktadienį valstybės valdomos energetikos įmonių grupės "Lietuvos energija" stebėtojų taryba pritarė Liudo Liutkevičiaus kandidatūrai į naujosios elektros ir dujų skirstomųjų tinklų įmonės AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) valdybos pirmininko ir generalinio direktoriaus pareigas. Šiuo metu p. Liutkevičius eina "Lietuvos energijos" įmonių grupei priklausančios AB "Lietuvos dujos" valdybos pirmininko ir generalinio direktoriaus pareigas.

Taip pat rekomenduojame

Para
Adresas: Ūdrijos g. 38, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; projektavimas; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
UAB „PARA“ – tai specializuota vidaus ir lauko dujotiekio, vandentiekio, nuotekų, šildymo sistemų montavimo bei projektavimo įmonė. Įrengiame bei prižiūrime suskystintų dujų sistemas ir rezervuarus. Veiklą vykdome nuo 1991 m. ir iki šiol sėkmingai dirbdami įgyvendiname naujus veiklos projektus net tik Alytuje, bet...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Geovizija
Inžinerinių tinklų statyba, geodezija

Adresas: Taikos pr. 116U, LT-51152 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; geodezija, kartografija; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; santechnika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; žemėtvarka.
Pagrindinė įmonės veikla – inžinerinių tinklų statyba, projektavimas ir geodeziniai matavimai, darbai atliekami visoje Lietuvoje. UAB „Geovizija“ – savo veiklą pradėjo 2007 m. birželio mėnesį, tai patyrusių, atsakingų bei kvalifikuotų specialistų komanda, įvaldžiusi naujausią ir moderniausią techniką ir programinę...
Naujoji Aleksoto statyba
Adresas: H. ir O. Minkovskių g. 114, LT-46247 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; automatizavimas, automatika; dujos, dujų įranga; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB "Naujoji Aleksoto statyba" - tai patikimas partneris, vykdant bet kokios apimties remonto, statybos, rekonstrukcijos ar kultūros paveldo tvarkomuosius darbus. Igametė vadovų patirtis bei naujausios technologijos - tai mūsų pagrindas būti konkurencingiems, o veržlus, jaunatviškas, kvalifikuotas bei nuolat...
Gontas
Adresas: Lakūnų pl. 71, LT-46294 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; inžineriniai tinklai ir sistemos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
DUJOS, DUJŲ ĮRANGA dujotiekių darbai, projektavimas, statyba, rekonstrukcija, priežiura gamtinių dujų lauko ir vidaus dujotiekių montavimas gamtinių dujų reguliavimo punktų montavimas gamtinių ir suskystintų dujų tiekimo sistemų vidaus dujotiekių remontas bei techninės priežiūros darbai suskystintu dujų rezervuarai...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją
Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Pranešimas apie 43 mlrd. USD sandorį "Worldpay" akcijas šokdina 13%
Pranešimas apie 43 mlrd. USD sandorį "Worldpay" akcijas šokdina 13% 03-18 15:26
Pasaulinės mokėjimų bendrovės "Worldpay" akcijos Niujorko akcijų biržoje priešprekybinėje sesijoje jau brangsta per 13% po pranešimų, kad bendrovę perka JAV mokėjimų apdorojimo programinės įrangos...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Texas Instruments 110,74 +3,40%
Nokia 6,39 +2,73%
NVIDIA 169,81 +2,57%
Avon 2,92 +2,10%
CBS 47,70 -1,12%
Facebook 165,98 -2,46%
General Electric 9,96 -3,30%
Adobe Systems 257,09 -3,96%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 408,00 -0,49%
Jautiena 4,28 +0,94%
Kava 2,83 0,00%
Auksas 1320,07 +2,19%
Dujos (JAV) 2,72 -11,69%
Varis 6300,49 +6,08%
Dyzelis 1,96 +5,95%
Anglis 95,42 -3,19%