Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos draudimas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos draudimas

Atsiliepimai apie Lietuvos draudimas, AB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos draudimas, AB

Kažkaip prastai su išmokom, parašo po 7 dienų išmokės, nėra ir po 15, nors ilgiausias terminas 15 d.yrq...žodžiu prastai
Nu jo, žodžiu, beveik kaip ir numaniau, ras kaip išsivartyti, kad nemokėt draudimo. Čiulba visi gražiai prieš pasirašant sutartis, kol neprieinama iki išmokų, kurios dažnais atvejais yra neatitinkančios realybės.
Reikėjo pakaitinio automobilio, nes atliekamas remontas servise. Atsiliepė labai nemalonus vyriškis, kiekvienam sakinyje "pone" vadindamas. Prisikabino, kad Kasko man is viso nepriklauso, nors moku įmokas kas antra mėn. Reziume: automobilio negavau, nes žala uždaryta, daryk ka nori. Padėt niekuo negali. Liepė kreiptis į žalų skyrių.
Labai neprofesionalu, kai paslaugų trūkumai "nurašomi", nes yra vienaip ar kitaip. Manau, labai nekompetentinga atskleisti asmenines kitų darbuotojų problemas kaip ligos, išėjimas ir atleidimas iš darbo.
Be to, taip pat nemalonu, kai dėl darbuotojų trūkumo ar "nesusižiūrėjimo" klientas lieka skoloj, nors sąskaita jau buvo apmokėta, draudėjui buvo pranešta, bet jis dėl asmeninių priežasčių negalėjo atlikti savo darbo, o klientui tik pasakomas faktas (p.s. ir atskleidžiama kito darbuotojo asmeninė informacija), kad taip būna ir gal tiesiog tą skolą galiu apmokėti. Nors klaida tai ne mano. Ir nesvarbu, kad šįkart ta suma maža. O kas garantuos, kad kitąsyk dėl kažkokių darbuotojų klaidų ta skola neišaugs ar, pavyzdžiui, nelaimei nutikus, kliento apmokėtas draudimas tiesiog negalios.
Nusivylusi. Pasibaigus galiojančiam draudimui tikrai ieškosiu profesionalesnių draudėjų.
Ignas 2021-06-17 13:51:09
Kas liecia ju autoserviso partnerius tai tragedija. Automobilis buvo apgadintas remonto metu, darbu kokybe tokia prasta kad net baisu ziureti i suremontuota puse. Mano visa seima draudesi lietuvos draudime kas sudare 6 automobilius, tai dabar is principo visi iseisim is sito draudimo.
Ir man teko nusivilti autoservisais-partneriais. Geriau pasiimti piniginę išmoką ir patiems tvarkytis.
Blogiausias draudimas pasaulyje
2021-10-25 11:06:03 IP 28m87okr
Dar neteko susidurti su tokiais įžūliai meluojančiais ir piktybiškai nenorinčiai išmokėti išmokos draudimais, tikiuosi daugiau ir neteks.
Atsiunčia draudimo sąskaitas ir savavališkai nuskaito nuo buvusio draudėjo sąskaitos sumas pinigus, nors yra informuoti raštu, telefono skambučiu, kad anksčiau draudžiamo objekto pilietis nebeturi ir neketina daugiau drausti. Plėšikauja vidury baltos dienos. Gerai aš pastebėjau, o kas neturi interneto tai taip ir dingsta pinigai... Bjauru.
š*******o kontora, niekada apdraudus automobiliį neįvertins normlaių detalių kainų. Kuriozas, kad atsiunčia savo neaškius paskaičiavimus o tada turi vistiek kreiptis į nepriklausomą žalų vertintoją o tada pamatai kad vertinimas skiriasi 10-20 kartu didesne suma, tai kas ten per klounai sėdi jei nesupranta aplamai ką dirbą...
Š*ŪDŲ KRŪVA O NE DRAUDIMO BENDROVE, BĖKIT NUO ŠITOS š*******o KONTOROS KUO TOLIAU NEATSISUKDAMI !!!!!
LINKIU KUO GREITESNIO BANKROTO TOKIAI ĮMONEI, GĖDA, KAD IŠ VIS TOKIŲ ĮMONIŲ LIETUVOJE YRA !!!!
0 ŽVAIGŽDUČIŲ TURĖTU BŪTI ĮVERTINIMAS.
Įmonė elgiasi nesąžiningai, praleidus per klaidą eilinę įmoką, nieko papildomai nepriminus savo klientui, kuris jau 10 metų naudojasi paslaugomis, perduoda kažkokiems skolų išieškotojams. Jei toks požiūris į ilgamečius klientus, matyt teks balsuoti kojomis. Beje, taip elgtis ir neteisėta.
Tomas 2021-08-09 16:42:42
Pasibaigus gyvybės draudimui sutartis buvo pratęsta be mano žinios ir skaičiuojamos skolos, esu labai nepatenkintas ir niekam nelinkėčiau turėti reikalų su šia draudimo kompanija!
Man irgi būsto draudimą pratęsė be mano sutikimo, kai pinigus nusiskaičiuoja, tai sutarties nutraukimas jau 10eu, Klientas jokių teisių neturi, aš maniau, jeigu tyli tai sutartį nutraukia automatiškai
Viena iš Jūsų klienčių daužo savo balkono lubas. Kai nukrenta ant žemės ir išsitaško, ką nudaužo, pasilenkia ir pasižiūri. Pasitikrinkit, ar už tai šiemet išmokos neprašė. Turim įrodymus.
Alex 2021-06-16 12:40:31
Tikrai ne visada bendrauja maloniai, o situacijas panašu, kad visų pirmą stengiasi spręsti savo, o ne kliento naudai.
Manau priklauso ir nuo konsultanto, kurį pasirenkam
Norėčiau padėkoti Lietuvos draudimo žalų administratoriams. 2021 metai buvo nedėkingi - skilo naujai sudėtas langas, prakiuro stogas. Pateikus darbų sąmatas, viskas buvo itin greitai suderinama ir išmokami pinigai, kas iš tiesų labai padėjo.
Andrius Kadziauskas
2021-08-16 20:47:14 IP 5f4soaf7
Partrenkiau gyvūną ir sugadinau automobilį. Iškviečiau tech. Pagalbą. Konsultantas (A.A.)nurodė, kad galima vežti į kelis servisus pasirinktinai. Kadangi buvo naktis nuvežiau prie chemijos pr. Esančio serviso. Ryte atvažiavus apžiūrėjau automibilį ir jau buvau pasiruošęs atiduoti į servisą.
Pradžiai bandžiau prisiskambinti, nes neaišku kokia tvarka - nurodytas draudimo žalų adresatas Jutos puslapyje nekelia ragelio.
Nuėjau į chemijos 8, prie kėbulų remonto pasakė, kad senesnių nei 5m. Netavarko ir pasiūlė važiuoti į raudondvario pl.
Nieko blogo negalvodamas paskambinau ir pasakiau, kad reikia vežti mašiną į raudondvario pl. Ir t.t. Buvo nuspręsta, kad turiu vežti už savo pinigus, nors nurodė abu servisus darbuotojas kaip galimus pristatyti automobilį remontui. (suprask esu pats kaltas, kad nakties metu nežinojau, kad tame servise netaisomi senesni nei 5m. Automobiliai.
OK.
Nuvežu auto į raudondvario pl. O ten man pasako, kad automobilio nepriims nes atostogauja darbuotojas, kuris tai daro.

Skambinu konsultantui draudimo. Gaunu "pizdi" kad nuvežiau į chemijos pr. Jo neatsiklausęs. Kad ne į tą servisą nuėjau. Tyčia veliamasi į detales, kurias jis turėjo nurodyti prieš mane nukreipdamas. Tonas toks tarsi jis būtų vadovaujantis asmuo. Ir eilinį kartą nenorima vežti mano transporto pr. Traliuku pakartotinai. Neapsikentęs nusprendžiu važiuoti į bet kurį servisą ir palikti remontui. Nes visam šitam reikalui (skambučiams, laukimui, važiavimui) išnaudojau 4-5h.
Kadangi automobilis kuriasi ir važiuoja, nors ir apdaužytas, nusprendžiu važiuoti pats. Greitkelyje užgesta variklis. Sustoju vidury ant žalios vejos, pro šalį lekia automobiliai 1m atstumu nuo mano mašinos, gale sėdi 4m. Vaikas. Skambinu, atsiliepia tas pats šaunuolis ir išpyškina, kad vežti gali tik tuo atveju jei turiu sąsk. Remonto įvykio, kuris buvo naktį. Suprask čia yra tas pats įvykis ir man pasiūlo mokamas paslaugas.
Nutraukiu pokalbį, nes sustoja žmogus kuris pasisiūlo padėti...

Reziume apgailėtinas, formalus bendravimas. Turi būti pasiruošęs sąrašą veikiančių servisų, nes konsultantai nežino nei kur nei kas nei kaip, jie žino, kad priklauso vienas vežimas vienam įvykiui.
Nors nepirmas kartas, kai naudojuosi ld paslaugomis, bet po šio nenorėsiu turėti jokio reikalo su šita įstaiga.
Mano istorija jau senesnė, bet, matyt, vis dar aktuali. Dažnai vykdavau į užsienį stažuotis. Visuomet drausdavausi LD sveikatos draudimu. Ko jis buvo vertas, sužinojau tik vienoje Europos valstybių pakliuvusi į ligoninę. Jau pirmą dieną sulaukiau LD teisininko skambučio su paaiškinimu, kad jokios kompensacijos man nepriklauso. Ligoninėje ir taip fiziškai ir emociškai jaučiausi labai blogai, o dar tokie "malonūs" skambučiai (jų buvo keli). Buvau ne tik apgauta, bet ir terorizuojama. Visaip LD teisininkai vartė, galų gale bendrovė nesumokėjo net už būtinąją pagalbą. Taigi visi mano LD įsigyti sveikatos draudimai buvo niekiniai. Tik to nežinojau, kol neatsitiko bėda. Jau keleri metai su LD neturiu ir nenoriu turėti jokių reikalų. Manau, kad visi, kurie ja kliaujasi ir moka pinigus už draudimą, rizikuoja bėdoje sulaukti ne teisėtos kompensacijos, o tik teisininko skambučio su paaiškinimais apie nepriklausančią pagalbą.
M. 2021-05-11 19:36:23
Absoliučiai analogiška situacija su Circle K degalinės plovykloje subraižymais. Apgadinimai buvo pastebėti iš kart išvažiavus iš plovyklos ir pranešta darbuotojams. Spėkit iš vieno karto kaip elgėsi LD su žalos atlyginimu? jokie ten profesionalai ir specialistai....Klientas sumoka pinigus už paslaugą, gauna apgadintą turtą- Lietuvos Draudimas apkaltina kad subraižymai ne plovykloje įvyko - maždaug- plytom iš dangaus snigo...
Man buvo atsakymas tai draudėt timėdamasi tokio įvykio.Tai o dėl ko po galais aš draudžiu ???
Nebūkite tikri kad atlygins žalą.Pasirenku kitą bendrovę
Apdraustas esu darbovieteję sveikatos draudimu. Galiu pasakyti viena prasčiausiu draudimo bendrovių lietuvoje, kai reikia išmokėti pinigus turi laukti mėnesiais, konsultantai telefonu informacijos nesuteikia, viskas labai apsunkinta. Ankščiau buvau BTA draudime tokiu nesamonių nebūdavo. MANO NUOMONE NEVERTA DRAUSTIS.
Ana 2021-04-14 15:00:17
Neįsivaizduoju iš kur čia tiek neigiamų skundų, draudžiuosi LD nuo 2002 m., esu apdraudus viską - butą, mašiną, sveikatą ir tt. Kadangi esu žmogus - nelaimė ir man nuolat kažkas dūžta, lūžta ir tt. Tai per tiek metų ir bendrauti su bendrove teko ne kartą ir ne du. Visada labai maloniai bendrauja, nors tikrai nesu jiems labai pelninga klientė, visas situacijas bent jau kol kas išspręsdavo kliento naudai.
Jusu sveikatos draudimas visiska apgaule ir minusas. Kodel neleidziat viesu atsiliepimu :)))?
Niekam nerekomenduoju draustis lietuvos draudime! Paskutiniai s*****i.Nutraukiau būsto draudima atsiunte 246.73e skola.
Nesidrauskite kasko LD DRAUDIME, atsitikus zalai, sudaro salygas, kad vos neturi pats susitvarkyti, zalu vadinamas ekspertas
KESTUTIS VERTELKA, pokalbio metu net sugeba numesti rageli, mano atveju man pavoge katalizatoriu, dave 5 servizu nr sako tvarkykis,
1. atsake galiu tik originala bet tai tau teks susimoketi apie 900 nes nusidevejimas, suprantama kad nesidesi originalo
2. atsake neturiu be originalo, ka ideti, Nieko pagelbeti negaliu
3.ataske atvaryk idesiu, paklausus, koki idesite atsake kinietiska, paklausus kokia garantija, ar turi sertifikata, atsakimas nejuokauk kokia garantija ar sertifikatas, garantija tik darbui, kaip suprantat, ma tas netiko
4.ketvirtas uzklause uz kokia kaina galim tvarkyti, sakau nezinau, persukus ekspertui gavau atsakyma, kad iki 600, persukus servizus, atsakimas panasus nebejuoklauk, ka mes tau idesim uz tokia kaina iskur mes tau sena gausime.
5. Isvis neaiskus skardininkai zmones ne netuo uzsiema bet galim padaryti bet panasiai kaip 3-4 servizai
kaip suprantat LD draudimas vagystes atveju nukentejusiam pinigu neismoka, kad pats tvarkytus,
pasukaus ekspertui, jo visi zodziai daviau numerius rinkis sutvarkys, isvardijus jam tu servizu atsakimus jis sako, vel tapati varyk sutvarkys
As jam sakau as nesidesiu naujo nes suprantat apie 900+100 francize tai kas nores ir neaisku dar kada detale
be sertifikatu ir garantiniu kinietisko nesidesiu, na ir.t.t
ekspertas sako daviau 5 tel.nr servizu issirink sutvarkys bet suma uz kokia jie sena gali deti yra apie 600,
, dakniso susiradau sena skelbiu.lt uz 600eru, pasuku servizui nes pagal taisykles jie turi surasti ir nupirki ir ideti
sakau galit nupirkt isten ir ideti, sako galim bet kainuos pvm darbas, plius 25-30 pabrangimas uz kaskokius poperius, siuntimus, na patys suprantat galutinis apie 1000, o draudimas skyre tik apie 600
Skambinu taremam EKSPERTUI aferistui sakau niekas neapsiema tvarkyti uz tokia suma nes nerealu, jis vel savo gieda davem nr jus pats nieko neturit jieskoti jie visk suras, as jaM vel vardiju 5, gautus atsakymus is servizu, jis vel savo varyk sutvarkis, as sakau as moku kas priklauso pagal sutarti francize 100 eru, uz analoga ir man neidomo, nes jie privlo sutvarkyti, jis vel savo varyk sutvarkys, bet 600skirt, as jam sakau atsiukit man i pasta rastiskai kur nuvaryti ir salygas remonto kainu, kad poto netycia ides uz 1500 tukstacio eru, 600 jie mokes kitus as, nes pats pasirinkau serviza, o as atsiusiu rastika kad as mokesiu tik, kas priklauso pagal draudimo sutarti, tai ekspertas sako visogero ir numete rageli, esme ta gaunas sudauzai masina servizas sutvarko uz 5000 tukstancius, draudimas skirs 3000, du susimoki pats vos ne taip gaunas
O KAS SUTVARKYTA IR KAIP ISKOKIU DETALIU NEISKU, Taip kad kuo toliau nuo a******u kontoros, Dar pajemus vienas is brangiausiu draudimu, drauskis mes klijentais rupinames LD draudimas sutvarko be problemu, NEI VIENAM DRAUDIME TOKIU VEJU NERA, ekspertai dievais jauciasi su zmogum kaip su sunim, varyneje kur tik nori, 3 diena negaliu dirbti nes lakstau ir skambinejuos po 3 kartus tiem patiem servizam ir derinu kaip galima sutvarkyti, dirbu LD eksperto darba uz ji
KUO TOLIAU IR KIEK SUZINOJAU CIA NE MAN VIENAM TOS PROBLEMOS,
Pats blogiausias draudimas. Atsitikus nelaimingam ivykiui, pateikiau visus dokumentus. Nesugeba vertinti zalos zmogaus sveikatai. Islaukus visa laika, skambinant sako, kadviskas tvarkoje, laukite. Pralaukiau, jokio atsakymo.Nesilaiko jokiu paciu sukurtu terminu ir taisykliu!!!!! Kai sutarti sudaryti ir pinigus ispesti tai labai malonus, kai reikia atsiskaityti ar bendrauti, tai nei vieno kvalifikuoto darbuotojo. Vilniaus Akropolis, tragiski zmones dirba, atvykus su reikalu darbuotoja net nesistenge isklausyti ar suteikti informacijos. Telefona maige ir juokesi.
nerekomenduoju niekam, prireike pagalbos kely, pripusti padanga, paskambinus atsove, kad ju tralistai nesivezioja pompu, ok iskart nutraukiau sutarti ir niekam nesiulau ju
Pasiskaičius komentarus, atrodo lyg būtų pati prasčiausia draudimo kompanija. Bet tikrai taip nėra, nežinau ar čia taip sekasi pas gerus darbuotojus papulti ar tiesiog pasiskaičius draudimo sąlygas ir vykdau viską kaip numatyta sutartyje)).Likau labai sužavėta puikia žalos ekspertė/ konsultante Vita Zieniuviene. Profesionali ir kompetetinga, tiek ir patarė, tiek nuramino ir išaiškino situacija, pasiteiravo ar yra kokių neatsakytų klausimų. Labai malonus ir profesionalus bendradarbiavimas, tikrai draudimo kaina atitinka kokybe.Super.
Договор страхования написан мелким шрифтом, поэтому вам потребуется микроскоп или как минимум канцелярское увеличительное стекло чтобы прочитать и понять условия этой страховой компании.
Вот главное, что вам нужно знать о Lietuvos draudimas:
1. Если страховка оформлена на фирму, то страхвое покрытие не распространяется на НДС (PVM). Это означает что кроме франшизы вы еще заплатите НДС со своей фирмы.
2. Механизмы возмещения страховых покрытий не прозрачный, поэтому заранее вы не сможете узнать процесс выплат.
3. В договоре мелким шрифтом указано множество уловок и нюансов о которых вы не будете знать и о которых вам не расскажут при оформлении страховки. Не выполнив хотя бы одно из этих условий вам будет отказано в покрытии страхового случая.
Pirkau papildomas paslaugas del texnines pagalbos kely, pameciau raktus, jie sako atrakinimas mokamas papildomai 50e... tai kam tada ta pagalba... be to ima sutarties nutraukimo mokesti jeigu automobili parduodi, ko kitos draudimo bendroves nedaro, kiek susiduriau su lietuvos draudimu, paskutinis gavno, neikam nerekomenduoju ten draustis, Gjensidige geriau, visalaika daris kad tik klientui geriau butu ne taip kaip ld...
Buvo padaryta žala pagal civilinę atsakomybę.Žalistas, žalos numeris, skambutis-išmokėsime 957€, pervedama 927€. Rašo, kad 40€ frančižę turiu iškotis pats iš kaltininko.Esu užsienyje, kodėl turiu iškoti žmonių kurių nepažystu ir prašyti "skolos" Dėl centų susimovėt LD.Antireklama brangesnė.
Esu labai patenkinta “Lietuvos draudimu”, dirba kompetetingi darbuotojai. Gal čia man taip pasitaikė, bet žalistai Vilius Sabaliauskas, Giedrius Pocius greitai reagavo po ivykio, maloniai bendradarbiavo, viskas buvo paaiškinta ir objektyviai vertinta žala. Draudėja Onutė Grikšiene negailėjo patarimu ir nuramino, kad viskas bus gerai. O baimės akys buvo didelės, prisiskaičius neigiamu komentaru apie LD. Visai šiai komandai didelis ačiū ir sėkmės darbuose. Patarimas asmeninis, nebijokit apsidrausti kas tik imanoma, neklausykit neigiamu komentaru ir atsiliepimu. Ačiū Lietuvos draudimui.
Nusivyliau Jūsų draudimu. Atima daug laiko, reikia įrodinėti tai, kas akivaizdu, prašo siuntimų ten, kur gydytojai jų net nerašo. Dėl atliktų tyrimų pristačiau gydymo įstaigos išduotą sąskaitą faktūrą, o reikia įrodyti, kad ne pati ją išsirašiau. Kiek susidūriau, kitose draudimo bendrovėse tikrai taip nėra. Todėl rekomendacijų draustis Lietuvos draudime tikrai niekam nesiūlyčiau...
Zmones bekit ar net neprasidekite su lt draudimiu v***s ir tiek prizada ismokas ir neismoka, tipo tau nepriklausio, kaip pazistamui uz ta covid nustima ismokejo o man tipo jau nebepriklauso. v***s ir tiek, neprasidekite
Esu pasibaisėjusi Jūsų darbu. Karantino metu Jūs ne tik kad nepadedat, bet savo seniems klientams keliate stresą. Esu apdraudusi privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Gavau sąskaitą (elektroniniu paštu) ir sumokėjau įmoką. Sutinku, kad per klaidą nurodžiau ne tą draudimo poliso numerį ir gavosi, kad įmoką sumokėjau kaip už būsto draudimą. Gavau sausio 29 d elektroninį laišką. Vasario 1 dieną susisiekiau su savo agente ir klaida buvo ištaisyta. Tačiau šiandien, t.y. vasario 5 d. gavau popierinį pranešimą, kad esu nesumokėjusi įmokos.Ant voko nurodyta, kad atsisakyčiau popierinių variantų, nes tai netausoja gamtos, nors aš neprašiau, kad man būtų siunčiami kokie tai pranešimai popieriniu variantu, nes viską ganau į elektronįnį paštą. Paskambinusi nurodytu telefonu privalėjau išklausyti eilę pranešimų, kol po kelių minučių atsiliepė konsultantė, kuri galėjo pasakyti tik tiek, kad įmoka užskaityta. Laiškas išsiųstas būtent tą pačią dieną, kai gavau elektroninį patvirtinimą, kad įmoka įskaita. Čia pas Jus tokia praktika, kad dešinė nežino ką daro kairė?
Nesąmonė draustis Lietuvos draudime.Kainosdraudimo kosmosas o kai reikia atlyginti žala, gauni centus.Tas pats su sveikatos draudimu ar KASKO.
Rokas Taletavičius, išgalvojantis mašinu detaliu kainas, paklausus iš kur tokias detales randa net negali atsakyti, mašinai buvo sulaužytas priekinis bugeris dugno apsauga ir posparnis, reali ju kaina sutvarkyt minimum 1200, palei Taletavičiais skaičiavima galima sutvarkytivuž 600
Nebegrįšiu prie LD. Neigiama patirtis dėl smulkmenų, neprofesionalu.
Arturas trimonis, visiskas obuolys. Kiekviena diena žada rytoj paskaiciuoti žalą, kai po nosim neturi dokumentu, mausto, kad kazko truksta.

Debiliška įmonė, nesugeba kito žmogaus net paskirti. Nesidrauskit cia
Gavau anstoliu laiska, kad skolingas Lietuvos draudimui.
Puikiai zinau, kad esu sudares sutarti SEB banke, kad automatiskai nuskaiciuotu pagal draudimo sutarti (sutarties numeris draudimo sutarties virsuje).
Pasirodo Lietuvos draudimas apdraudziant viena objektapadaro kartais net kelis polisus (numerius): vienas bustui, kitas busto daiktams, ir t.t. Ir kiekvienam tam numeriui reikia atskira sutarti sudaryti bankininkysteje. Nesmones.
Pagalba telefonu tragiska.
Priminimo apie nesumokejima negavau jokio. Tik laiska is ieskotoju.
Prasta draudimo kompanija.
Neatrašo 5 mėnesius. Čia pas jus norma tokia?
Nerekomenduoju, kad pasiimti pinigus patys pirmieji, kai tereikia pakeisti sutarties sąlygas, virš 3 mėn ir vis dar jokio atsakymo.. Įvykus draudiminiasm įvykiui, jokios pagalbos nebūtų.
a******u a*******i NIEKADA NESIDRAUSKIT YPAC PAS ONUTE GRIKŠUENĖ. MOKEJOME DRAUDIMA UZ PADIDINTA RIZIKA NES VYRUI NERA 25M PADARE AVARIJA TAI IS MŪSŲ REIKALAUJA 1500E NORS BUVO PASAKYTA, KAD AS TIK DRAUDEJA O VALDYTOJAS VYRAS NES AS PATI NEVAIRUOJU. BUVO PADIKTUOTAS VYRO ASMENS KODAS VARDAS IR PAVARDE IR b**t PASIRODO JIS NEGALI VAIRUOTI....
Vilniaus Akropolis, 2020-11-09, 17:30h. Salelėje sėdi blondinė kažkokia, nieko nežino, paklausiau, kad norėčiau sumokėti sąskaitą už draudimą, pradėjo mykt kažką po nosim, matyt nieko neveikt sutrukdžiau, visa pasipūtus, į klausimus atsakyti negali. Jokios kompetencijos šiam darbui, klientas neįdomus.
NEREKOMENDUOJU. Visada draudžiausi tik pas juuos, bet pasigailėjau. Skaičiuoja neobjektyviai, įmonės naudai, kaip sakė žalistas " skaičiuojam žalas mažesniu įkainiu nei servisai, nes servisų tikslas - pelnas". Tai klausimas-kas tada tą skirtumą tarp draudimo skaičiuojamo įkainio ir serviso įkainio turi padengti ?
Visą laiką girdėjau iš žalisto " mes pasiliekame sau teisę, mes turime teisę, mes mes mes..." Siūlyčiau mažiau dovanoti bmv taip viliojant klientus, o verčiau adekvačiai atlyginti esamiems klientams nuostolius.
NEREKOMENDUOJU.
Esu labai nusivylusi Lietuvos draudimu. Svetimam mieste, 20 val. vakare, sustojus sankryžoje automobilis dėl neaiškių priežasčių užgeso ir nebeužsikūrė (tikriausiai ir akumuliatorius nusėdo). Aš skambinu draudimui, nes pirkdama specialiai mokėjau papildomą kainą dėl pagalbos kelyje. Tačiau draudimas atsisako pagelbėti, kadangi pasak jų automobilis turėjo būti sugedęs iš anksčiau, jie nesuteikia pagalbos kelyje automobiliui sugedus, gali tik atvažiuoti užkurti automobilį. (Automobilis yra tvarkingas, nuolat prižiūrimas, prieš kelis mėn tvarkytas autoservise). Jei noriu kad automobilį partemptų iki namų (apie 100 km), man kainuotų 190 eur, na bet padarytų 25 proc nuolaidą.. Prašau, kad atvyktų nors užkurti automobilį, tačiau jie atsisako. Visa laimė, kad svetimi žmonės sustojo pagelbėti, nustūmė automobilį iš sankryžos, padėjo prikurti, užkūrus automobiliu galėjau grįžti iki namų. Taigi "labai ačiū" draudimui už pagalbą, daugiau jūsų paslaugų nesirinksiu ir kitiems nerekomenduoju.
Niekam nerekomenduoju sitos imones, nei kaip privatiem asmenim nei kaip imonem pirkti pas juos sveikatos draudima.Pinigai is anksto sumoketi milziniski o kai kartais nutinka nelaime susijusi su druadimu ismaldaut kompensacijos neimanboma. Viena karta kompensuoja kita karta nekompensuoja, kitaip sakant isidirbineja auksciausiu lygiu. NUTRAUKSIU visas asmenines sutartis su jum ir nerekomenduosiu jokiem verslo klientam. ciau bambino - linkiu uzsilenkti
Koste 2020-03-12 16:49:26
a******ų kontora kaip reta draudžiausi pas juos 3 metus šeimos turtą mašinas ir t.t prieš porą sav buvo vėjas stogą sugadino lubas užliejo susimokejau meistram palyginus tikrai nedidele suma 1200eur iš savo pinigų ir ką gavau atsakymą iš draudimo nepadengsim žalos, sudžiai iš didžiosios raidės tik geras reklamas kala, niekam nerekomenduoju jau ieškau kitos draudimo kompanijos, sudziai esat Lietuvos draudimas
čia tokia mano asmenine nuomone, jeigu pirma susiremontavai o po to kreipiesi, tai nuo kvailumo vaistų nėra.
Tragiska savitarna. Vis pastringa.
Tragiskas aptarnavimas - uzpildziau uzklausos forma ju tinklalapyje, kad parasytu (negaliu kalbeti darbo valandomis) kaip uzpildyti e. saskaitas ir pradejo skambineti.
Prastoka pagalba ir el. pastu. Vietoje pateikimo instrukcijos kaip zingsnis po zingsnio ka spaudziant susikurti e. saskaitu mokejimus uzbere klausimais apie tai, ka jau buvau pats jiems parases.
p.s. uz aplietame rusyje sugedusius daiktus ir atsiminimus is mokejo centus. Net sauke vertintoja, kad nera uz ka moketi. Bet sutartis sudaro lakstingalos balseliu. Pasityciojimas.

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka.
DARBO PASIŪLYMAI VAIRUOTOJAMS, DARBAS UŽSIENYJE Darbas vairuotojams užsienyje Galite dirbti per mus arba tiesiogiai Business Link nėra įdarbinimo agentūra. Mums svarbūs bendradarbiavimo, pagarbos ir tęstinumo principai, todėl tikimės, kad Jūs esate savo srities specialistas ir atsakingai žiūrite į darbą bei...
UADBB "Altas draudimo brokeris"
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo paslaugos.

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2%
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2% 12-01 22:00
Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje 12-01 21:26
Suomijos ir Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto bendrovė "KS Holding" pranešė Suomijos investicijų fondui "Titanium Baltic Real Estate" pardavusi prekybos centrą Rygoje "Ozols". Sandorio vertė –...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%