Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos draudimas, AB - centrinė buveinė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos draudimas, centrinė buveinė

Atsiliepimai apie Lietuvos draudimas, AB - centrinė buveinė

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos draudimas, AB - centrinė buveinė

Mūsų bendrija, t.y. visus namo gyventojus, LD padavė į teismą dėl namo nepriežiūros. Kažkur buvo nutekėjimas ir vienam bute susikaupė pelėsis. Gavom ieškinį, kai praėjo 3 metai po to pelėsio naikinimo, žalų ekspertas bendrijos atstovų ekspertizės metu nekvietė, sako neprivalo, bet išieškoti savo nuostolius gali. Nesileisiu į detales, bet tai yra žiauru ir nesąžininga. Siūlau visiems neapsiriboti rašymu čia. Lietuvos bankas prižiūri draudimo bendroves, jau vien už tai kas čia parašyta, LD neverti teikti draudimo paslaugų.
Kiek skaiciau apie draudimo bendroves ERGO, BTA ir t.t. apie visas Lietuvoje veikiancias draudimo bendroves tik blogi atsiliepimai, tai kur draustis?
Blogas draudimas neismoko pinigus uz auto ivikius.nukentiejau nuo lietuvos draudimo klijento ir pats klijentas ten esu.ir jau menesiais laukiu ir nesumoko.o jeigu buta drausciau irgi taip temptu su ismokiejimu.vis sako tirimas ir tirimas o pinigu nera.nerekomenduoju niekam.ir pats pereisiu pas kitus.
Sveiki, turiu nusiskundimu apie jusu bendrove, visu pirma zala paskaiciuota kosminemis kainomis, neatitinkanti realybes, darbuotoja Gintare Savickiene, labai nemandagiai bendraujanti, i uzduotus klausimus neatsako konkreciai ir atsako klaidingai, nesuteikia informacijos, esu pasibaisejes jusu bendravimu, nors skola sumokejau iki galo, per visa laikotarpi nemalonus paniekinamas bendravimas.nesirinksiu jusu paslaugu ir perspesiu visus apie tai
Noriu padėkoti 112 kabinetui Jono Basanavičiaus gatvėje, Vilniuje už puikią nuotaiką ir superinį bendradarbiavimą (2018-05-25). Ne tik kad mus su vyru išvadino „pensininkais ir invalidais (!)“, nes mat paprašėme darbuotojos ponios Elžbietos Gražinos L pagalbos, bet ir buvo iškeltas man didžiulis skandalas, kodėl pasirašiau ant lapuko, kad nebenoriu gauti naujienlaiškių iš Lietuvos Draudimo. Jūs rimtai? Ar aš visada turiu sutikti su tuo, ką siūlote? Visą tą laiką, kol buvo priduodami dokumentai dėl žalos atlyginimo mano vyrui, mums buvo sakomi priekaištai, kodėl mes nepasiskaitėme anksčiau, kodėl mes nieko nežinojome, kodėl mes tą ir aną. Jeigu poniai bloga nuotaika ir klientų tą dieną priimti nenori, tai gal maloniai ir žmoniškai viską galima paaiškinti? Būtume atėję vėliau ar kitą dieną.
Jau net nebepasakosiu, kiek reikėjo kankintis, kad vyrui užsienyje būtų suteikta medicininė pagalba ir pervesti pinigai sutartai ligoninei. Tokių nervų ir bendravimo patirti nebesinori. Lietuvos Draudimo nerekomenduoju.
Rimvydas 2018-01-12 16:34:02
Sveiki, bandžiau įsigyti Lietuvos Draudime Kasko draudimą. Gavau neigiama atsakymą, nes mano automobili drausti ld yra rizikinga. Paaiškinti, kuo remiantis buvo priimtas neigiamas sprendimas ld atstove tiesiog atsisakė. Išvada: ld savo veikloje vadovaujasi maksimalaus įmanomo pelno principu. Tai reiškia, kad kiekvienu konkrečiu atveju įmone pasirinks taktika, kuri atneš pelną (klientu įmokos) ir visais būdais stengsis išvengti išlaidu (išmokos klientams). Kitaip tariant, Lietuvos Draudimas yra įmone, kuri užsiima ne draudimo bizniu, bet naudoja draudimą kaip priemone pelno gavimui. Tokiu atveju klientas yra nesvarbus ir ld visada stengsis gauti pelną kliento sąskaita, visokiais būdais vengiant vykdyti savo įsipareigojimus kaip draudėjas.
Puiki nuomonė.
Žmogus, kuris iš draudimo nori aiškumo yra blogas klientas.
Viskas puiku, atsitiko įvykis per dvi dienas išmokėjo pinigėlius tik teigiamas atsiliepimas...
Sigitas 2018-03-30 16:32:40
tai kuo baigėsi?
Baigesi tuo, jog mums niekas nepriklauso, ir dar toks nemalonus bendravimas. Skambinau nezinau kiek kartu, kazkas atsiliepia tada vel su kazkuo jungia, lauki belekiek laiko ir niekas nesusijungia. Vargais negalais prisiskambinus uzregistravo ir zadejo susisiekt per 3 d.d. susisieke tik po dvieju savaiciu, kalba buvo grubi ir nemandagi, aiskino kad as cia pats kaltas niekas nepriklauso ir kad per velai kreipiuosi, o kad ligoninej dvi savaites praguli ir galvos net nuo lovos pakelt negali, jiem tas neidomu. Kai draudiesi ciulba viena, kai atsitinka giesme pasikeicia. Absurdas tikras, niekam nerekomenduoju tureti reikalu su sia kompanija.
Marko 2017-10-29 12:56:50
Nuo namo įsigyjimo draudžiame namus ir turtą LD dabar pirmą kartą nutiko draudiminis įvykis sudužo žmonai telefonas, net nebeįsijungia dingo visos nuotraukos ir kontaktai, rytoj kreipsimės matysim ką sakis, nes kai draudėmės labai gyrė kad čia labai gerai draudimas nuo dūžių. Paskaičius kitus komentarus kila įtarimas kad liksim ant ledo : (
tai kuo baigėsi?
Teko "laimė" cia kreiptis dėl masinos dureliu atrakinimo. Tai atrakino uz 45€, pasirodo uz skambuti meistrui paėmė 30€, nes meistras be ju butu atrakines uz 15€. Pasijutau lengvai apiplėštas. Dar ir teko laukt vos ne dvi valandas.
Turiu kasko ir nustate LD žalą, iš foto beje, kas yr labai juokinga. Išmoką pasiūlė 290 euriukų, iš kurių dar nusiskaičiuoja frančizė minus150 euriukų, kas lieka patys matot. Apsurdas.
Lietuvos draudimas apgaudineja zmones! Nesusidekite su sia kompanija : (imokas moketi reikia, o atsitikus draudiminiam ivykiui, ismokos negausite : (
Mieli Lietuvos zmones nesirinkit Lietuvos draudimo paslaugu nes jie is kadaise rimtos draudimo kompanijos pasidarius nuskurdeliu kompanija. Patyriau rimta trauma truko achilo sausgysle ir pastebejo medikai tik po dvieju menesiu tai operavo, gyja gerai pasekmes jausiu puse metu. Tai draudimo ismoka gausiu tik 200 eur pasityciojimas. Kas skaitys mano komentara tai neapsigaukit paziurekit i savo draudimo polisa ten yra lentele T-1, T-2, T-3.Ten parasytos sumos prie kiekvienos eilutes tai galit patys pasiskaiciuot kiek gautumet pinigu uz nelaiminga atsitikima.Pvz parasyta 4000 eur tai nuo tos sumos daugiausia galit gaut 5proc kas sudaro 200eur tai cia daugiausia ka gali gaut uz trauma. 20metu draudziausi save ir masina daugiau rinksiuos kita kompanija. Dar pasikonsultuosiu su teisininkais ar cia galima dar ka atgaut. Jei neiseis nieko tai ir spaudon parasysiu kokios juokingos ismokos.
Visiškas nulis pagalbos atsitikus nelaimei, vakar neužsikūrus mašinai paskambinau kreiptis pagalbos ir man aiškina, jog kaltas ne akumuliatorius ir nieko padėti negali, o esmė tikrai buvo akumuriatoriuje, kaip jie gali nustatinėti priežąstis net neatvažiavę, visiškai esu nusivylusi šiuo draudimu, daro viską, kad tik nereiktu teikt pagalbos.
Įdarbinią krūvą teisininkų tam, kad padėtų išsisukti nuo tinkamo nuostolių atlyginimo. Kalba apgailėtinais argumentais, kurie nepagrįsti, verčia rinkti pažymas, kurių neįmanoma gauti. Nenorėčiau daugiau susidurti su jokiu jų klientu, nes tai tas pats kas apskritai neturėti draudimo, tik nusimesti atsakomybę už žalą nuo svęs.
L.Draudimas tik tuscias pinigu ismetimas ! Turiu konkretu draudimini Namo draudime atveji kurio neapmoka ! Netgi klastoja ekspertizes ! Draudiminiam yvykyje nebuve deda savo isgalvotas versijas ! Visiski a*******i ! NESIDRAUSKIT !
s*******o kontora. i mano priparkota automobili ivaziavo apgadyno bamperi, salone buvo krovynis no smgio paslinko ir apibraize monitoriu pagal lietuvos draudyma bamperis remontui priklauso o apgadynimai salone cia ne to ivikio. nekada nesidrausiu lietuvos draudime.
LD labai saldziai kalba, kol apsidraudi, bet kai ivyksta nelaimingas atsitikimas, politika pasikeicia. Pasirodo, jei negulesi ligonineje, tau nepriklauso jokia kompensacija.Nors po ivairiu traumu daznai sutvarsto galva, ranka ar pan. ir isleidzia i namus. Pasirodo, tai jau nedraudiminis ivykis. Siulyciau pries draudziantis gerai pagalvoti, kad neliktumet su skaudancia galva ir prie suskilusios geldos. Ziauriai nusivylem...
Esu dekingas Loretai Zakarkienei is Lietuvos draudimo uz paslauguma ir kad greitai atlygino neturtine zala po autoivykio. Aciu uz supratinguma!
Du metus draudžiamės nuo nelaimingu atsitikimu. Užvakar, vyras apsidegino ranka iki antro laipsnio, pilant dujas kolonėlėje. Užregistravom įvyki. Paskambino)))) Pasakė, kad gausim išmoka tik tuo atveju, jeigu liks randai)) Tai kam man toks draudimas?
Gintautas Gnizinskas
2017-12-03 22:52:55 IP 217.147.36.74
noreciau pasidalinti nemaloniu incidentu su lietuvos draudimu. apsidraudziant automobili agente man isiule uz papildoma mokesti paslauga PAGALBA KELYJE, as sutikau, galvojau maza kas gali nutikti, taip ir nutiko. prakirtau du ratus i borteli paskambinau, pasake sorry vilniaus mieste paslaugos neteikiame, nors man buvo sakyta paslauga galioja visoje lietuvoje. pasake paslauga mokama 40euru. kitos iseities neturejau, skubejau darban, sutikau. pavezejo automobili 5km atveze ten kur reikejo, pasake 48eurai, sakau is kur dar 8e pasake 40e plius pvm. buvau piktas kaip velnias, isdure viduri dienos. niekada nebesidrausiu lietuvos draudime, jeigu taip isdurineja zmones
Užsiregistruot patyrus žalą reikia skambint 10 kartų. Nusiuntus nuotraukas, po trijų dienų atsiunčia, kad nuotrauka netinka. Patys ištampo nuotraukas ir siunkinėja pas ekspertus, nors matosi labai gerai kiek nubraižyta ir kad pastumtas bamperis. Vistiek siunčia į servisa vėl fotografuot. Po to jau aišku sakys pavėlavot ir t.t. Esi nukentėjęs ir tiek vargti reikia. Žodžiu labai nemalonu ir tikrai nenoriu su Lietuvos draudimu turėt daugiau reikalų
Labas vakaras, pirmiausia, norėčiau trumpai supažindinti su situacija, su kuria teko susidurti prieš kelias dienas. Patekau į autoįvykį, kurio metu buvo apgadintas mano automobilio galas. Įvertinę situaciją su kitu įvykio dalyviu, nusprendėme, jog esu šio įvykio nukentėjusioji, užpildėme deklaraciją. Kadangi anksčiau neteko susidurti su tokia situacija, nedelsiant kreipiausi į draudimo bendrovę, buvau informuota, jog turiu nusiųsti automobilio apgadinimo nuotraukas ir su manimi bus susisiekta. Deja, susisiekta nebuvo, teko pačiai kreiptis ir skambinti trumpuoju telefonu, jog galėčiau išsiaiškinti kaip elgtis toliau. Mašina nebuvo apgadinta taip, jog būtų netinkama eksplotuoti ar keltų pavojų žmonių gyvybei ir kadangi tai pagrindinė mano susisiekimo priemonė, man ji be galo reikalinga, tačiau buvo apgadintas kairys galinis žibintas, tad norėjau pasiteirauti ar nuotraukų užteks žalai įvertinti ir ar galiu bent minimaliai apsitvarkyti automobilį (nes be kairio žibinto kelių eismo taisyklės eisme dalyvauti draudžia). Mano didžiai nuostabai, draudimo bendrovės darbuotoja, ne tik bendravo nepagarbiai, tačiau dar ir pareiškė nematanti "už ką čia jums mokėti", nes mašina yra sena (1999m) ir turinti rūdžių. Buvau nukreipta savarankiškai važiuoti atlikti techninės ekpertizės, nepaisant to, jog dalyvauti eisme be žibinto negaliu. Po apžiūros su manimi buvo susisiekta, kaip ir numatyta per 7 darbo dienas, tačiau vėlgi susidūriau su keliomis kliūtimis. Didžiam mano nusivylimui, nors mašina buvo apgadinta tik išoriškai, žalos ekspertai nusprendė mašiną "nurašyti", nes jos remontas kainuotų daugiau nei pusė šios mašinos vertės, tačiau mano nuomone, tai nėra adekvatus mąstymas, kai mašina yra tikrai gana sena ir derėtų įvertinti tai, jog menkas įbrėžimas ant galinių durelių galėtų kainuoti tikrai daug, nors jis mašinos kasdieniam ekspotavimui įtakos neturi. Na, o apie pačią išmokos sumą tikrai neverta net kalbėti, nes su tokia suma, galiu įsigyti nebent naujus ratus, tačiau tikrai ne automobilį. Diskusijos ir ginčai nepadėjo, nes klientas, deja, ne visuomet yra teisus. Mašina išimta iš registro. Taigi šiuo metu, likau su puikiai važiuojančia transporto priemone, kurios, deja, eksplotuoti negaliu, nes anot žalos eksperto "ekspertizė sukeltų per daug vargo", na ir su keliais šimtais eurų ašarom nusišluostyti ir viešojo transpoto bilietui įsigyti. Draudimo sutartį buvau pasirašiusi metams laiko, tačiau net nepraėjus trims mėnesiams ketinu ją nutraukti ir daugiau niekada nebegrįžti į šią įmonę. Dėkoju už patirtą stresa ir moralinę žalą. Gražaus vakaro:)
Nei karto neturejau auto ivykio, bet taip jau nutiko. Ivaziavo man i masina. Paskambinus i "Lietuvos draudima" buvo uzregistruotas ivykis ir pasakytas adresas nuvykti pas zalos vertintoja. Nuvykus paaiskeko, kad jis serga tada teko i kita serviza vykti kitas neprieme nuvykus i Lietuvos draudima taip pat niekas neivertino nuostoliu pasiule vykti i 4 autoserviza... Nuvykus i serviza ir ten nenorejo priimti ivertimti zala, kol galiausiai emocijos nepaeme virsaus. Galiausiai teko vykti i ligonine, nes prasitasiau visa diena ir patyriau nervine itampa. Esu nusivylus Lietuvos draudimu.
Gal būsiu nepopuliari, bet pretenzijų šiai bendrovei, kol kas neturiu. Suskilus židinio stiklui žala buvo įvertinta teisingai ir išmoka pervesta į sąsKaitą per 3 dienas. Nežinau, gal tokį operatyvumą ir šaunumą lėmė tai, kad prieš daug metų pati dirbau toje kompanijoje ir laaaabai daug ką žinau. Bet svarbu - nenuvylė :-)
zalos vertinttojas tai visiskai nevykes papuole per du menesius nesugebejo duoti normalaus servizui atsakymo o kaip paskambini telefonu tai dar ponas nelinkes bendrauti... jai patys butume neskambineje neieskoje galu tai nezinau po puse metu butum atgave masina
Nuotraukose matosi kad bamperis subraizytas tik tai, o apačioje bamperio matosi kad jau lopytas buvo po seno ivykio, ir uz tai kad ivaziavau LD draudimas priskaičiavo 733€ tam žmogui išmokėti, o man sumokėti, prašau ar taip pas ka nors buvo ?
Sveiki visi prašau padėkite ka daryti kur kreiptis, ka tik gavau laiška, kad padares avarija draudimas tamžmogui sumokėjo 733€, o iš manes išjieškk tokia suma, kan tada civilines atsakomybes draudimas? Aš visa gyvenima galvojau kad jei tavo transporto priemone drausta, tavo zala kuria padarai kitai transporto priemonei apmoka draudimas, o argumentai kad paemes ta ld draudimai ismoketi dalimis as tuo momentu buvau dar nesumokejes imokos, kad tik del to kad paveluotai sumokejau imoka jie gali isjieskoti tokias sumas ?
Sveiki, gal kam nors pravers sis komentaras susidarant nuomone apie Lietuvos Draudima (saraskinai tai kaip reikalas). Draudziau auto kasko draudimu pilniausiu kad net 18 m asmenys galetu vairuoti ir pns. Vairavo draugas ir ivyko avarija, labais kvailoje sankryzoje, bet taip draugas kaltas. Paskaiciavo tikrai minimaliai, bet sutikau su ta suma, kad nereiktu dar ilgiau laukti. Antras menesis i pabaiga o jie vis dar vykdo kazkoki neaisku tyrima :D p.s. ka tiria neatsako ir tikriausiai patys net nezino :D kol nera isvados advokatas negali inicijuoti teismo sprendimo, tai taip ir laukiam kol jie vilkina laika neva kazka tirdami. Taip nepaliksim kreipsimes i teisma, bet tikiuosi pagelbesiu zmonem neuzkibti ant situ a******u...
mano vardas 2017-04-10 21:50:14
Paskaicius komentarus dingo noras draustis..
Tai saunu, nes taip ir turetu buti. As pas juos ir taip nesidraudziu, bet buna liudna jei kaltininkas turi LD, taip kad kuo greiciau sita imone bankrutuos, tuo geriau saliai. Darbuotojams irgi palinkeciau daryti bet ka kito, negu dirbti sitoj sukciu kontoroje.
Pats prasciausias imanomas aptarnavimas, koki teko sutikti Lietuvoje. Internetine forma pasirodo beprasme, nes paskambinus niekas jos neranda - siusti dokumentus vel. Siusti bendru pastu. Vel niekas neranda. Siunti asmeniskai. Vel pameta, siunti 4ta karta. Tada tau 2 savaites niekas neatraso. Servisas laiko masina, praranda pinigus. As 2 sav be masinos, net nepradeta taisyt, prarandu laika. Profesionalumo - nulis. Susisiekimo patogumas - vienas prasciausiu kokiu teko matyt bet kur ir bet kada. Gal ir gera imone jei jus esate kaltas ir cia jusu draudimas, bet jei jau kaltininko - tai sekmes jums su sita sovietinio mastymo istaigele. Tikrai blogiau nelabai ir isivaizduoju. Su kuo bepasneku, kiek kaltininko draudimas sis - problemu miriadai.
PUIKI DRAUDIMO ĮMONĖ !!! Draudžiu 2 automobilius kasko ir civiliniu draudimu, esu ilgametė klientė. Turėjome keletą draudiminių autoįvykių. Žalą išmokėjo greitai ir be jokių kliūčių. Ir bendravo labai mandagiai. Neturiu jokių pastabų ar nusiskundimų.
Kas liečia medicininį draudimą kelionių metu - taip, iš tiesų platesnis draudiminių įvykių sąrašas kitose kompanijose. Bet tai yra skelbiama internete, lietuvių kalba - galite patys palyginti draudimo kainas ir galimas išmokas (kurios tikrai gerokai skiriasi) įvairiose kompanijose, įvertindami konkrečių traumų tikimybę ir galimybę kelionės metu (smulkių traumų galimybė vis tiek didesnė, nei rimtų).

Užtat COMPENSA su kuria teko susidurti ne savo noru (pagal kaltininko civilinės atsakomybės draudimą) gadino nervus ir laiką. Gerokai gadino. Tyčiojosi ir išsidirbinėjo kaip įmanydami, spręsdami iš automobilio nuotraukų, kad pažeidimas yra senas. Siūlėm net automobilį atvežti į kompanijos kiemą, kad vaizdžiai nuspręstų, galų gale dažų ekspertizę darytų ir pan. Tai sakė net neis žiūrėti. Taip ir nusprendė kliedesius tik iš nuotraukų. Bėkit kuo toliau nuo Compensos!!!
Puikus draudimas. Mums pavogė Toyota. Turėjome Lietuvos draudimo kasko draudimą. Išmokėjo vidutinę automobilio vertę per 10 dienų nuo vagystės. Paskaičiavo didelę vertę, likome labai patenkinti.
Teko susidurti su siuo draudimu del kasko ismokos, traliukas buvo draustas kasko ir vaziujant pakrautas per duobe luzo per puse atrode kad butu nupjauta, tai draudimas ieskojo ekspertu ir visokiu priciniu kad tik nemoketi, ir nemokejo, nes ju ekspertai nustate kad vienoj pusej buvo itruke pries luzima, ale...ju.. ekspertai.., uz juos dyrba ir mulkina zmonesk, buvo matyti kad svieziai nutruke ir jokiu rudziu, rudies spalva atsirado vienoj pusej nuo ju laukimo ir mulkinimo kita savaite dar kita atvaziuos ekspertai, sutartys visos su mulkintos i ju puse, skaitosi jei draudiesi kasko tai taspats kad ismeti pinigus i bala, o apie atsitikuse nelaime nesvajok kad sumokes, nebent tris metus teismuose bylinesiesi !Bukite atsargus ir gerai pagalvokite ar apsimoka draustis, vistiek spygute gausi ir dar laiko daug veltui nueis.NEPRASIDEKIT !!!
Susidūrėme su LD, kai įvyko eismo įveikis, ir kaltininkas buvo apsidraudes būtent šiuo draudimu, bei kaltininkas pabėgo iš įveikio vietos. Mes taip pat nemateme kaip visa tai yvyko, bet buvo liudininkas kuris viska papasakojo mums ir iskviestai policijai, bamperis visas buvo numustas ir rastas ant zemes, kadangi buvom ne vietiniai medvarsiais mums prisuko bampery kad galetume grysti iki namu, o po geros savaites atvaziavus apziureti draudimui, jie pareiske kad tik cia viena sona apdauze kitas jau buvo sudauzytas ir jie gali sutvarkyt tik puse bamperio, o uz kita puse jiems turi moketi pats arba maza ismoka, nors to bamperio servize pasake, kad jau nebeymanoma tvarkyti, bet draudimas taip pat jo nesiruose tvarkyti, islaukus daugiau nei menesy ir bndravus su ne vienu draudimo zalos nustatymo darbuotoju ir neradus bendros kalbos kreipemies auksciau, kuris taip pat tvirtino, kad kita puse patys sudauzeme ir bamperis nebuvo nulaustas, nors policija turejo nuotraukas, savo chamisku elgesiu, nieko nepaaiskines, sake mokesime tik uz puse o kita puse jusu reikalas, ir liepe toliau reiptis y pagrindiny LD basanaviciaus 12, nuvaze ten, mus nepriime nes nebuvom ''susitare'' nors to nezinojome nes esame is toli ir ne vietiniai.. tikrai nenuleisim ranku ir kreipsimies y teisma, uz tokia neteisybe, o jums patareme pries susidojus apie ju pasiulymus gerai pagalvoti, nes pinigus ima didelius, o jeigu kas atsitinka nei isklauso nei atlygina uz padaryta zala. niekam nepatarciau cia draustis..:)
Teko susidurti su LD po eismo įvykio.Kaltininkės automobilis vairuojamas tėvo, kuris neturėjo teisės vairuoti.Įlėkė į mano automobilį.Susitarus dėl remonto buvo kreiptasi dėl pakaitinio automobilio.Nes neturėsiu su kuo pas gydytoją nuvykti.Tai Žalų vyriausias ekspertas pasiūlė pačiam susirasti nuomos firmą.Kurioje aš atseit turiu sudaryti nuomos sutartį.Ir po mašinos remonto atseit turiu draudimui pateikti, mašinos nuomos sutartį.Nors aiškiai pasakiau, kad esu invalidas.Ir automobilis yra butinybė.Taigi draudimo bendrovė LD atvirai diskriminuoja neįgalų.
Siūlau Žalų skyriaus vyriausiam ekspertui, sėdinčiam Vilniuje kai negali paeiti, pastovėti taip pagyventi kelias savaites.
Jūsų draudimo bendrovėje nėra jokio žmogiškojo faktoriaus.
š***s, ne draudimas. Draudimas kainavo 53 eurus, už lūžusi pirštą gavau išmoka 40 eurų. Mėnuo be darbo, sukčių kontora.
Draudžiamės eilę metų pas juos. Kiek buvo įvykių, viskas buvo atlyginta laiku ir normaliai pakaičiuota. Draudėja R.Stančikienė visada issamiai paaiškina, informuoja spie visus pakeitimus susijusius su sudarytomis sutartimis.
Padarius avarija pasiule uz 2500 pasiremontuot ir vazunetis
Dėl tokios neteisybės ir bėga žmonės iš Lietuvos, kai dėl akivaizdžių dalykų reikia po teismus tampytis. Juk yra draudikus prižiūrinti institucija, LIETUVOS BANKAS, kuris nedaro NIEKO, kad draudimo sritis būtų sąžiningesnė. Kiek neigiamų atsiliepimų, tūkstančiai nukentėjusių žmonių ir nieko, jokios reakcijos. P.S. Lietuvos draudime NIEKADA nesidrausiu.
Kad įkalbėtų apsidrausti „suokia“ gražiai, kai reikia išmokėti išmoką, tampi pačiu didžiausiu a******u ir vagimi, norinčiu pasisavinti jų pinigus. Tausodami savo nervus, sveikatą ir taupydami pinigus, patariu neprasidėkite su jais, tai eilinis akių dūmimas, prilygstantis „aferistams telefonu“. Mano patarimas visiems - NEPRASIDĖKITE SU JAIS.
Daugiau LD nesinaudosiu
2017-07-18 09:32:05 IP 178.16.32.165
Pries apsidraudziant nuo nelaimingu atsitikimu draudimu buvo graziai kalba, kad uz maziausia traumele yra zala kompensuojama, kad nera ko nerimauti o kai patiri trauma pasirodo ta trauma nera kompensuojama. Daugiau nesinaudisime LD ir niekam nerekomenduosime..
Ziauru norejau draustis nuo nelaimingu atsitikimu noras dingo.
Kompetencijos trūkumas, piktybiškas laiko delsimas, kas liečia žalos atlyginimą. Siekia ne kliento naudos o tik savo. Moki draudimą sąžiningai, o su tavimi taip lyg nieko neprivalo atlyginti ir suras krūvą savo priežasčių, kaip tik būtu galima praignoruoti esamus faktus ir nesumokėti tai kas teisėtai priklauso.
Norėčiau papasakoti apie LD pagalba kelyje paslaugą. Pirmais metais, kai paslauga atsirado, tai buvo tikrai puiki paslauga, ir vertėjo dėl to mokėti daugiau, nes žinojai, jog net sugedus automobiliui nepatirsi papildomų išlaidų. Teko tokia paslauga ir pasinaudoti - labai patiko puiku. Todėl toliau draudžiausi LD (t.y. paskambinus vadybininkei sutardavom dėl draudimo ir patvirtindome). Tačiau pasirodo, kad nuo 2016-03 pasikeitė šitos paslaugos tiekimo tvarka ir nuo tada, automobiliai nemokamai transportuojami tik po esimo įvykio. Galima sakyti, na neskaitai sąlygų ir t.t. Bet klausimas tada, kodėl skambindami vadybininkai neįspėja, kad sąlygos pasikeite, o tik toliau vis prikiša, kad turėsite techninę pagalba. Kokia ta techninė pagalba, kad sugedus automobiliui negauni jokios pagalbos? Būkit atidūs, nes as asmeniškai, daugiau LD nesidrausiu - nematau prasmės permokėti + kai kiti rinkos dlayviai siūlo TECHNINĘ pagalbą su transportavimu už 9 eurus per metus.
Didelis AČIŪ Lietuvos draudimo avarinio durelių atidarymo darbuotojui ! Internete rasta įmonė nesugebėjo atrakinti mano mašinos, prigręžė skylių: (ir paliko. Prisiminiau, kad turiu Lietuvos draudimą ir technine pagalba kelyje !!!! Čia tikrai dirba profesionalai, ačiū dar kartą.
Zmones pasiskaitykit sita komentara pries pasirinkdami Lietuvos Draudimo pasiulyma. Tai yra tiesiogine zodzio prasme didziausi a*******i is visu draudimu. 1 ivykis buvo 2009 metais kai ismoketi ismoka uz automobili buvome priversti eiti per prokuratura po to laiko nusprendeme nesinaudoti ju pasalugomis. Praejus tiek laiko 2016 metais nusprende surizikuoti ir pasinaudoti ju pasiulymu apdrausti imones automobilius. 2017 atsitikus ivykiams eismo. I klientu skambucius nereagoja visiskai. Zala paskaiciota maza bet jau sutinkam su mazesne zala tik kad grazintu nors dali savu pinigu. Automobilis sudaizytas nepataisomai jei ka i servisa nuvaryti nebegalima. Sutikus su ju siulymu. Jie vistiek neismoka del neaiskii aplinkybiu. Paskambinus jiems kiekviena karta atsakymas mes svarstome. Jau praejo 40dienu. Nei laisku nieko negaunam. Paskambinus vis tas pats atsakymas mes svarstome. Galiausiai jau nuleidome rankas. Pasisamdem advokata, nepriklaudoma eksperta kad grazinti savus pinigus. ZMONES NESIDRAUSKIT SITOJE KOMPANIJOJE. Jie siulo pigiausia draudimo kaina bet paskui jus gaunate daug daugiau problemu. Nepagailekite ir sumokekite brangiau bet pasirinkite kita draudimo kompanija. Dabar visus automobilius imones jau draudziam kituose kompanijose. Neapsigaukite. Gal sitas komentaras isgelbes kazkam issaugoti taip sunkiai uzdirbtus pinigus.

EDRAUDA, UADBB
EDRAUDA - DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6-106, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Futbolo čempionatas: Brazilija šįkart nenuvylė
Futbolo čempionatas: Brazilija šįkart nenuvylė 06-22 22:55
Penktadienį vyko trejos rungtynės. Pergales šventė Brazilija, Nigerija ir Šveicarija.
Vairuotojų pomėgiai: lietuvius vilioja kuklesnės markės ir elektromobiliai
Vairuotojų pomėgiai: lietuvius vilioja kuklesnės markės ir elektromobiliai 06-22 17:58
Apklausos rodo, kad po pastarojo sunkmečio Lietuvos ir visų Baltijos šalių gyventojai ėmė kur kas nuosaikiau vertinti automobilių gamintojus. Be to, didėja palankumas elektromobiliams ir mažėja –...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Oracle 44,10 +2,32%