Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos draudimas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos draudimas

Atsiliepimai apie Lietuvos draudimas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos draudimas, AB

Nerekomenduoju, turejau ERGO sveikatos draudima, nebuvo problemu. O cia tik ir iesko budu, kaip neismoketi ismoku. Kabinejasi, kad truksta dokumentu, nors yra israsai apie atliktas ambulatorines paslaugas. Tik paskambinusi darbuotoja N.K., kelis kartus siulo padengti ambulatorines islaidas is papildomu medicinos paslaugu, nors imone deklaruoja, kad pagrindinės paslaugos - neribotai. (Vieninteliai rinkoje netaikome limito ambulatorinėms paslaugoms, taigi bendrosios praktikos gydytojų ir specialistų konsultacijos, diagnostiniai ir laboratoriniai tyrimai gali būti suteikti tiek kartų, kiek reikia.) NEREKOMENDUOJU!!!!!
Eilinė kontora, ieškanti visų įmanomų būdų kaip neišmokėti kompensacijos. Nerekomenduoju.
Tokios nekompetentingos bendroves dar neregejau. Antri metai PABEGAU is ju Po siai dienei skambina ir sako Jus pas mus apsidraudusi Sakau ziurekite dokumentus ir datas. Darbuotojai aplamai nesiorentuoja. Ir aplamai kam ten darbuotojai ?, kai pastoviai tik paraso zinute EIKITE I SVETAINE.ir kniskites Todel jei nemoka bendrauti ir isejau.
Begyt toliau nuo Lietuvos draudimo!!! Teisingai žmonės kalba ir rašo atsiliepimus!! Gailiuosi jog vaiką draudžiau, ir nieko negavo vaikas kai traumą patire! Būčiau rinkus kita draudimą kitoje įmonėje, nes gavau pasiūlima, bet rinkausi Lietuvos draudimą!! Eferistai
Laba diena.
Akivaizdžiai sukčiaujanti įmonė ir nesąžiningi, nekompetentingi, darbuotojas.Sovietmečio reliktas!
Bėkti iš šios bendrovės- geriausia išeitis.
Buvusi labai lojali LDB klientė
Laba diena, likome labai nepatenkinti aptarnavimu klaipedos filiale. Paprasius darbuotojos paskaiciuoti draudima ant keliu asmenu ir patarti kaip butu pigiau, isgirdome pasisaipyma bei posaki: dabar ant visu seimos nariu man reikes skaicioti? Zodziu siaubas, labai gaila kad tokioje kompanijoje dirba tokie nemandagus zmones, kuriems visiskai nusispjaut ant klientu
NEAPSIGAUKIT, čia namo RENOVACIJOS atveju draudimas negalioja, nors mano nuomone jie turėtų išsiieškot iš kaltininkų atlygintą žalą, aš juk tam ir draudžiuosi, kad nereiktų pačiai kovoti su kaltininkais. Dabar jau sekantį kartą drausiuosi kitur, nes pasirodo yra ir lanksčiau dirbančių.
Laba diena.Noriu pasidalinti, dėl Lietuvos draudimo.Mano namus ištiko draudiminis įvykis.Žalistas Giedrius Pocius.Tai žmogus dirbantis savo darbą, savo srities specialistas.Labai malonus žmogus.Kai specialistas randa tinkamus žodžius, kad palengvintų tave ištikusį nemalonų įvyki.Malonus, supratingas, viską gerai išaiškino, padeda, pataria jei ko nesupratau.Tai specialistas iš didžiosios raidės.Draudimas nėra pigus, bet atsitikus draudiminiui ivykiui, labai greitai viskas buvo išmokėtą.Je
i abejojat kur draustis savo turtą, aš rekomenduoju tik Lietuvos draudimą.Dar kartą dėkoju Specialistui GIEDRIUI POCIUI.
Viruso karantino laikotarpiu, praradusi darba nusprendžiau nutraukti kasko draudimą. Gavau sąskaitą NEDELSIANT susimokėti 45 eurus uz sutarties nutraukimą. Bandžiau tartis gal galima įmoką atidėti, o gal draudimą laikinai sustabdyti, deja į jokius kompromisus nesileidžia, nedelsiant turiu sumoketi arba iškarto perduoda anstoliams. Pirmą kartą susiduriau su tokia draudimo bendrove kuri visiškai nevertina klientų. Beje net nesugebėjo paaiškinti kaip ta suma buvo paskaičiuota.Labai nusivyliau.
Lietuvos draudimas, nepgaudinėkit klientu, pateikdami klaidinga informacija.Sugedus automobiliui paskambinau pagalba kelyje, tai paprašė susimokėti 90€ už 30km.
a******ų kontora kaip reta draudžiausi pas juos 3 metus šeimos turtą mašinas ir t.t prieš porą sav buvo vėjas stogą sugadino lubas užliejo susimokejau meistram palyginus tikrai nedidele suma 1200eur iš savo pinigų ir ką gavau atsakymą iš draudimo nepadengsim žalos, sudžiai iš didžiosios raidės tik geras reklamas kala, niekam nerekomenduoju jau ieškau kitos draudimo kompanijos, sudziai esat Lietuvos draudimas
niekam nerekomenduoju draustis lietuvos draudime!!!!! melagiai ir a*******i
Neturėkit nieko bendro su šia kompanija. a*******i, nemoka ir ieško būdų kaip nemokėti. Prakiuro stogas, bet pareiškė, kad nieko nebuvo. Ieškokit normalių kompanijų, tik ne šitos.
Pati nesažiningiausia į.onė ne tik darbuotojų atžvilgiu, bet ir klientų. Draudiesi, moki didžiausias sumas, bet aysitikus nelaimingam įvykiui, apsuks konsultantai, žalos specialistai taip pat nieko negautumėte. Ne žmonės, o robotai ten dirba, žiūrintys, kad įmonė tik turėtų kuo didesnį pelną.
Gerai pagalvokite pries draudziantis Lietuvos draudime. Liksite apgauti. Konsultantai nekompetetingi, nevygdo draudime nurodytu salygu.
Lietuvos draudimo darbuotojas Gytis Martūnas, nekvalifikuotas ir matyt mėgstantis vilkinti labai laiką žmonių, labai nekompetetingas, liepė laukti nežinia ko, kaip nepaskambini pasiklausti, kaip su žala reikalai tai tik atsakymą gauni palaukite dar nepriejau prie jūsų žalos ir taip tęsėsi dvi savaitės. Tada pasako vežkitė daigtus į MTTC saloną, o kaip nuveži gauni atsakymą, kad po dienos galite pasiimti bet deja daigtai ne sutaisyti ir vėl tada lauki atsakymo. Žodžiu niekam nerekomenduoju sudaryti sutartį su Lietuvos turto draudimu.
Mano automobilis nukentejo eimo įvykije, užpildžiau visus reikiamus dokumentus ir laukiau atsakymo, bet jo nesulaukiau todėl parašiau kodėl su manimi niekas nesusisiekia? Kita dieną pirmadienį sulaukiu skambučio ir mane sujungė su žalos skiriaus padaliniu. Atsliepė konsultantė ir iš balso tono jau galima buvo spresti, kad ne neuotaikoje tonas pakletas vos nerėkia į ragelį. Aš jos klausiu ką daryti toliau kokie veiksmai, ji man atkerta, kad pasakyčiau savo žalos numerį (rėkiant į ragelį), šiaip ne taip išsiaiškinau ko man reikia. Išvada tokia, kad moteris turėtu pasimokyti bendravimo su klientais arba keisti darbą.
Sandra 2019-12-14 15:46:04
Pasipiktinusi esu darbuotijų elgesiu. Penktadienį paskambino darbuotoja papasakoti apie asmens draudimą. Atsiliepus pasakiau, kad negaliu kalbėti ir perskambintų kitą dieną. Perskambino šeštadienį papasakojo apie asmens ir namu draudimą pasakiau, kad pagalvosiu. Ji pasake, kad pirmadienį paskambins ir jei negalėsiu kalbėti, kad aš perskambinčiau. Pirmadienį kaip ir sakė skambino bet dirbau ir neatsiliepiau ir nusprendžiau, kad nenoriu draudimų šiuo metu. Skambino kitą dieną atmečiau. Penktadienį skambinėjo. Šeštadienį viena karta atmečiau galvojau susipras, kad nenoriu. Kadangi skambino is mobilaus parašiau sms, kad šiuo metu nenoriu ir kai norėsiu ateisiu ir tada užsisakysiu. Po sms dar du kartus skambino. Kiek galima skambinėti jei matai, kad žmogus nenori kalbėt, neatsiliepia tai reiškiasi nieko nereikia...
Kam tokia nuobodzia tirada cia aprasinet??? Bla bla bla...
Ausra Garbacauskiene
2020-01-04 12:42:51 IP 2ju3ks2v
Prašau skūbiai anuliuoti man padarytą poliusą, nes jokių draudimų netediu su lietuvos draudimu. Ar reikes eiti iki teidmu
Kiek teko susidurti, tai labai ikyri draudimo bendrovė. Kainos milžiniškos, o naudos jokios. Šiandien skambino LD darbuotoja dėl besibaigiančio draudimo. Kadangi radau pigesnį variantą (visgi, lietuvaičių algos dar ne tokios, kad galėtų sau leisti 350eur kainuojantį automobilio draudimą, kai kitur kaina siekia 140 eur.), darbuotoja įkyriai reikalavo automobilį draustis pas juos. Labai neprofesionalu ir nemandagu iš jos pusės. Galų gale atsiuntė sąskaitą už naują draudimą, kurio įsigyti aš neplanuoju. Sėkmės ir toliau, draudimiečiai :D
A terrible company which do not respect their own clients. We asked to form an account for the 11, 21 Eur payment but they could not do that for the KASKO insurance. We sent two emails on 27/12/2019. Now we do not know how to even pay them the requested amount via SMS on the phone.
Živilė 2018-12-13 11:43:28
Paskambinau tel.1828 labai konkrečiu klausimu, nes noriu gauti sąskaitas el.paštu (tai buvo pažadėta dar vasarą),
bet nieko nepešiau, tik išklausiau pakankamai nemandagios paskaitos apie tai, kad gyvename technologijų amžiuje.
Labai keistas pokalbis, kai aiškinama tai, kas ir taip aišku, ir visiškai nesistengiama atsakyti į konkretų klausimą. Nusprendžiau atsisakyti Lietuvos draudimo paslaugų.
Lietuvos draudimas tik siulo bendrauti kompiuteriu Ir as pabegau is lietuvos draudimo. Tegul jie patys bendrauja su technologijomis, juk ne visi esami jauni, esame pagyvene zmones ir nesuprantame tas visas technologijas. Klijentui turetu buti demesingesni, o dabar tik panieka
Lietuvos draudimas nedemesingas - jiems klijentai vienodai rodo. Jokio bendravimo - tik kompiuteriu, Tai kylas klausimas KAM TIEK DARBUOTOJU jei siuloma bendrauti tik su kompiuteriu per savitarna, savitarna man visiskai nereikalinga. Pas norima eiti konsultanta - neimanoma. Norisi akis i aki su konsultanu del buto drausdimo pasitarti juk kyla daug ir ivairiu klausimu - NEIMANOMA. Kaip buvo pasakyta TAI JUSU PROBLEMA, KAD NENORITE BENDRAUTI SU SAVITARNA. Tai as savo problemas ir spresiu nesinaudodama Lietuvos draudimo paslaugomis
Atia Lietuvos draudime.
Man pasisekė, kad mano paraišką dėl žalos atlyginimo nagrinėjo Vilius Sabaliauskas, kuris sugeba gerbti klientą, tolerantiškas bei išskirtinai mokantis bendrauti su klientu.
Noriu padėkoti už bendradarbiavimą ir pagalbą, ačiū, kad patarėt nekasdieninių situacijų metu.
Sėkmės Jums Viliau tolesniame darbe ir gyvenime; naujų patirčių, nebaigtų darbų įgyvendinimo ir svarbiausia - gero laiko sau.
Rima
Klaipėda
Labai nepatogiai su tuo kasko draudimu. Pats kainų ieškau ir domiuosi o čia reikia su rašyt info tada jie trugdys ir skambins dėl pasiūlymų. Tai jei nori tik pasitikrint besansu
Blogai dirba vadovybė. Padarytas geras įvaizdis naujiems klientams, bet su senais klientais nesiskaito. Kainos aukštesnes nei kitur, bet patikimumo nėra. Nepatariu drausti nei buto, nei automobilio.
Draudžiausi kasko draudimu visus savo automobilius šioje įmonėje. Vienas mano automobilis sugedo už Lietuvos ribų.
Susisiekiau su draudimu sakė pargabens automobiliį jeigu remonto darbai nesieks 300 EUR. po automobilio patikros nusprendė pargabenti automobilį į Lietuva. Parvežė automobilį man ant kiemo ir dar turėjau susimokėti GRYNAIS pinigais be sąskaitos faktūros ir diagnostikos lapo. Bet čia dar ne didžiausia problema. Automobilio variklis išrinktas priekinio buferio apdailos sulaužytos variklio dedtalės sumestos į bagažinę. Pilna bagažinė tepalo. Bandžiau su jais tartis geranoriškai, kad man viską sutvarkytų kaip buvo, bet su manimi niekas nenorėjo kalbėtis. Nutraukiau visus draudimus su šia įmone ir rekomenduoju kitiems tą patį daryti, nes su žmonėmis visai nesiskaito.
21 AMŽIUS, BET DIRBA KAIP ŠARAŠKINŲ KONTORA.
Visada draudėmės automobilį šioje įmonėje, tačiau šie metai bus paskutiniai. Kreipėmės norėdami apdrausti sūnų, kuris turi neįgalumą. Drausti atsisakė! Viešojoje erdvėje pristato save kaip labai "besirūpinančia" vaikų gerove. Nieko panašaus. Todėl ateityje nenorime turėti nieko bendro su šia įmone. Kiti mūsų šeimos nariai bei pažįstami taip pat pasibaisėję tokia įmonės pozicija ir taip pat nutrauks su ja sutartis. Gyvename Europoje, tačiau savo mentalitetu "Lietuvos draudimas" gyvena gūdžiame sovietmetyje. Nors ne, čia dar baisiau... Sovietmečiu visi žmonės, nepaisant jų negalios, galėjo apsidrausti. Linkiu šios įmonės vadovams to paties likimo.
Lietuvos draudimas Rasa Stancikaite atsiunte el. laiska pasveikindami su gimtadieniu. Laiska ivardintas kaip " Jūsų gimtadieniui - sėkmingas bilietas ". Atsidaru, ten atvirute su 9 nuolat atsirandanciais torto gabaliukais.... Rasau klausdamas kur tas mano bilietas? Atsako: " malonu, kad kreipėtės. Atsiprašome, kad laiško pavadinimas Jus suklaidino". Retorinis klausimas sau - kam man reikalingas toks nedemesingas partneris? Ir dar, tiems kuriems agentai ZODZIU tvirtina, kad draudimas liecia sutartyje nenurodytus, neisvardintus dalykus. Kas NEPARASYTA, TAS NEGALIOJA. Pavyzdys: draudziausi slidinejima, ir uzklausiau, jei pries trauma busiu isgeres 0.1 promile alkoholio, ar draudimas galios. Agente trilinka tvirtino TAIP ! Bet neparasyta tas. Paskambinom i Vilniu ten kap papuga tvirtino 3 kartus, kad galios, bet priremus konkreciai isaiskejo, kad PAGAL GALIOJANCIUS ISTATYMUS.....O kokie tie galiuojantys istatymai? Anas Vilniuje nezinojo. Ir cia vadinami musu partneriai??? Aciu nereikia.
Ačiū Jurgitai Daugintienei bei jos vadovei Vilmai iš pajūrio skyriaus, už visokeriopą pagalbą susidūrus su problemomis dėl žalos nagrinėjimo. Žmonės, kurie yra kliento pusėje, paprastai paaiškina visus draudimo niuansus to neišmanantiems ir pirmą kartą susiduriantiems. Jeigu planuojate draustis Lietuvos draudime, tai rekomenduoju draustis tik pas jas.
Jau daug metu esu lietuvos draudimo kliente.kas liecia masinu draudima visada viskas buvo gerai ir tuom neteko nusivilti.bet kas liecia turto draudima tai tikras kosmaras.padalinyje sudariau turto draudima, polisa kuri dave vietoje perskaiciau ir pasirasiau.buvo parasyta jog apdrausta ir viskas kas yra kieme.atsitiko nelaime, dego kaimynu namas mums sudege 2.5m tujos uz kurias paklojom nemazai pinūgu, bei prie dvejus metus pasodindas sodas tresnes, obuoliai, kriaises, agrastas, persikas.zala tikrai nemenka.siuksliu pilna.po kiema metosi degesiais, siferiai ir daug kitu siuksliu.o pasirodo kad jie to nekompensuoja.tai klausimas kodel kai duoda padirasyti polisa ten to nenurodo?zmogus lieka apgautas.su siuo polisu ketinu kreiptis i kitas institucijas.
Sveiki, norėčiau pranešti apie situacija. Mes butą draudžiamės jau 4 metus Lietuvos draudime. Kai draudėmės butą tada pasakėme, kad norime kad butas butų apdraustas nuo apipylimo. Tada mus Lietuvos draudimo agentas patikino, kad į būsto civilinės atsakomybės tai yra įtraukta. Dabar kai mus apipylė tai kai paskambinome į Vilnių pasirodo, kad tai neįtrauktą į draudimą. Kai nuėjome į Telšių Lietuvos draudimo skyrius mus tas agentas sako, kad turi būti. Ir tada tas agentas prie mūsų akių paskambino į Vilnių ir sako, kad nėra. Nors pats buvo įsitikinęs 100 procentų, kad yra būstas draustas, kad jį apipils. Norėčiau paklausti ką tokioje situacijoje reiktų dirbti, nes jūsų agentas pats nežino kas įeina į draudimą. Ir kiek dar yra taip apgautų žmonių. Nes iš kito miesto sakė, kad irgi turėtų būti draustas nuo už apipylimo.
susilauziau ranka, buvau 6 savaites gipse nedarbingas. LD paskaiciavo 80 suspistu euru! ar ymanoma isgyventi uz 80 euru 6 savaites spreskit patys. cia sudu kruva o ne draudimas! Nerekemenduoju niekam!!! bekit kuo toliau nuo situ a******u!
Eilini karta apgavo, bustas draustas maksimaliu draudimu, draudike garantavo kad iskaiciuota ir visa mobili yranga, sugadinimai ar duziai, o vos tik yvykus nelaimei, pranesa kad nesam apsidraude papildomai mobilios yrangos... zodziu a*******i, pasibaiks sutartis, daugiau nesitesiu....
Plovykloje buvo apgadintas mano automobilis, plovyklos veikla drausta Lietuvos draudime. Po įvykio praėjus kelioms dienoms nuvažiavau į servisą, padarė apgadintos vietos nuotraukas. Sekančią dieną susisiekė vadybininkas ir pranešė kad nuspręsta man sumokėti pinigus, dar sekančią dieną pinigai buvo sąskaitoje! Turiu pasakyti kad labai maloniai nustebino ir darbas, ir žalos sutvarkymo tempas!
Niekam nerekomenduoju draustis LD. Sutartį sudaryti ir pinigus paimti labai malonus ir greiti. O įvykus draudžiamam įvykiui išmoka išmokėti - čia jau visai kitokie. Nuo kovo mėnesio sprendžiame ginčą su LD, priimtas sprendimas mūsų pusėje, tačiau vis dar randamos priežastys nemokėti išmokos. Nenusileisme nei dėl vieno eur, nei dėl euro cento. Čia jau principo reikalas. Negalima taip apgaudinėti žmonių. Ginčą esame nusiteikę spręsti net LAT, jei tik to prireiks.. Ir tuomet viską paviešinti.
Skambinu pasiteirauti dėl paslaugų ir dar turiu susimokėti 9 ct už minutę. Ačiū, nereikia.
Paslauga jusu, pagalba kelyje yra visiskas š***s ! Jeigu gerbiamieji lojate, kad tai efektyvu ir siulote ja isigyti, tai bukite malonus ir vykdikite tai ka prisizadate, kitaip jusu zodis vertas sudilusio skatiko. Nuo siol jei kas paklaustu apie lituvos draudima, pasakyciau šūdu š***s.
Tik kuo geriausi atsiliepimai, šauni komanda, jau ne pirma kart ivyksta nelaime, tai gaisras, tai vanduo užpylė patalpas, jokiu problemu su išmokomis, mandagus ekspertai, aciu jums ur sėkmės
Labai nusvyliau sita kontora, apsidraudziau nuo nelaimingu atsitikimu, susizeidziau pirsta, nukrito nagas, paskiau man ten supuliavo viskas gydziausi menesi...o jie nesugebejo net ismokos ismoket...atseit kaskokioj lentelei nepazymeta ar koki ten biesa susake...viskas niekad gyvenime cia nesidrausiu...man sitaip puliavo...turejau nuo skausmo vaistus gert...o jie net nesugebejo pinigu ismoket....daugiau nebusiu ju klientas..
2019.04.24 sudariau automobilio draudimo sutartį, sumokėjau keliomis dienomis vėliau už einamajį mėnesį, ir dabar iš manęs reikalauja dar vienos įmokos už tapatį mėnesį 04.24 - 05.25. Siunčia laiškus, kad esu skolinga ir taip sako, nuvaževus į draudimo, sakė susimokėti!! Kodėl!! Kodėl aš turiu mokėti dvi įmokas už tapatį mėnesį nesuprantu, ir niekas man nepaaiškina nieko, niekas nieko nedaro.. Esu labai nusivylusi draudimo paslaugomis ir tikrai nenoriu, kad mane perduotu antstoliams už tai už ką neturėjau mokėti..
2018.08.19 diena sudariau pastatu ir turto draudima mok kod.p0500066067 ir sumokejau uz puse metu imoka.atejus antrai imokai pranesiau kad sutarti nutraukiu.draudeja pareikalavo sumoketi uz antra puse imoka o po men.pasake kad grazins.geguzes 2 diena gavau is skolu isieskojimo bendroves laiska kad esu skolinga draudimo bendrovei.susisiekus ir paaiskinus kad ne as esu skolinga o jie man buvvau isbrauktas is sarasu.pinigu niekas negrazino.geguzes 12 d. kilo gaisras.prasiau registruoti zala neregistruoja nes sutartis nutraukta.pinigai negrazinti.pinigu uz nutraukta sutarti reikalauja.zalos neformina nors pinigai uz sutarty negrazinti
Pranesus apie ivyki kad buvo ivaziuota i masina paprase atsiusti nuotraukas atsiunteme nuotraukas paskaiciavo dazymui 150e paskambinus pasakius kad isluze buferio laikykliai atsake vaziuokit i servisa nufotkins nuvaziavus nufotkino padare nuotraukas paskaiciavo ~200e nes prisidejo priekinio buferio kilpos dangelio dalis dazyti dar karta pasakius kad laikykliai yra isluze pranese kad reikia nufotkinti nuvaziavus dar karta jau i kita servisa nufotkino ir jau paskaiciavo ~214e beto tvirtino kad paskaiciavo tuos laikyklius kurie yra isluze galu gale paskambinus i moller auto paaiskejo kad laikikliai visai netie nuo naujesnio modelio automobilio paprasius kodu perdavus vadybininkui galu gale gavom apskaiciavima ~241e vargome 3-4 savaites vadybininkas neatsakinejo i klausimus tik sake padarykite nuotraukas. Niekam nepatariu draustis siame draudime nes pats vargais negalais turi issiprasyti savo pinigu jau nekalbu apie vyresnius zmones kurie tikrai nezino kokie detales kodai ar kokia detale. Rokas Taletavičius vadybininkas su kuriuo nepatarciau bendrauti ir spresti problemu
Turejau reikalu su jusu"specialistu"Jurgiu Meidumi.Absoliuciai nemokantis bendrauti su klientais zmogus.Netolerantiskas, irzlus, nedodantis pasakyti zodzio, negerbiantis klijenta.Toks ispudis, kad ji vercia dirbti jo darba.Pati 15 metu dirbu su zmonem, apmokau kitus kaip bendrauti su klijentais, bet tokio chamisko bendravimo dar nemaciau.Gal tiesiog jeigu zmoguj ant tiek nepatinka jo darbas, tai tegul ji palieka.Mano imoneje toks darbuotojas neisbutu ir dienos.
LD draudžiu automobilius jau ne vienus metus. Iki šiol viskas buvo lyg ir neblogai, išskyrus kylančias kainas, bet.. Pardaviau automobilį iki draudimo pabaigos likus 2 svaitėm. Tvarkingai pranešiau apie pardavimą, paprašiau, kad stabdytų draudimą, o likusią sumą užskaitytume kitam automobiliui. Ir ką - LD pareiškia, kad jokios permokos nėra, kad draudimas pasibaigė... Taigi, jums skambins ir domėsis visais reikalais, kol įsiūlys savo produktą, o paskui neįmanoma susišnekėti. Mokėti privalai visada laiku, o kaip patys? permokėti pinigai kažkur išgaruoja. Va taip va.
Nustebau, kad tokia didelė ir solidi iš pažiūros įmonė, o dirba visiškai aplaidžiai.Žalos administratorius savaitę nekelia ragelio, neatrašo elektroniniu paštu, jo vadovas taip pat nekelia ragelio. Nei pinigų sąskaitoj už žalą nei jokios žinios! Jau nekalbant apie tai, kad stengiasi kuo mažesne suma įvertinti žalą.
Suprantu, kad daug kas kas metai brangsta, tačiau negaliu suprasti, kodėl sukurta tokia ne lanksti, nedeferensiuota kainų sistema.Pvz:žmogus daug metų draudžia nuosavą automobilį Lietuvos draudime, važinėja sėkmingai, nedaug, nesukeldamas avarinių situacijų, tačiau jam kiekvienais metais automobilio draudimas brangsta, kodėl nedeferensijuoti, jeigu negauni išmokų, tai ir kaina tau turi mažėti, o ne didėti, kaip yra visoje ES.
Ištrauka iš mano susirašinėjimo teniso partijos su Lietuvos draudimu ir ciniško atsisakymo išmokėti žąlą.tikiuosi pagelbėsiu Jums susidaryti nuomonę apie šią bendrovę, kuri deklaruoja rūpestį klientu.
Laba diena, Aurimai.Siunčiu Jums detalesnį esamos situacijos paaiškinimą ir tikiuosi, jog Jūs labiau įsigilinsite į mano atsiųstus faktus su nuotraukomis, nei tai padarė Jūsų atstovaujamos draudimo bendrovės žąlų ekspertai.Kaip jau minėjau ankstesniame laiške mano butą užpylė vanduo.Šis vanduo yra netinkamos vamzdynų kanalizacijos priežiūros išdava ir dėl to yra kalti kaimynai, kurie gyvena virš manęs ir nesugebėjo tinkamai prižiūrėti savo kanalizacijos vamzdžių.
2018metų rugpjūčio mėnesį pradėjome remonto darbus bute ir gruodžio mėnesio pabaigoje remontas jau buvo baigtas.Buvo atliktas kapitalinis remontas virtuvėje, vonioje, tualete, koridoriuje bei visuose kambariuose.Jums pridėsiu nuotraukas kaip įrodymą.Kodėl taip darau?Atsakau: nes nesu s*****s ar a*******s, kuris nori už draudimo bendrovės pinigus padaryti viso buto remontą, kaip teigia Jūsų žąlos ekspertas.Taip, visiškai teisingai.Šiuos žodžius kaip kaltinimą pokalbio metu yra pasakęs Jūsų atstovaujamos draudimo bendrovės žąlos ekspertas ir šis pokalbis buvo įrašytas.
Manęs netenkina Jūsų žąlos ekspertų siūloma suma - 802 eurai.Beje, pirminiame pasiūlyme buvo siūloma 851 euro suma, antrą kartą pasiūlyta suma buvo 802 eurai ir eksperto perklausius kodėl antrą kartą siūloma suma yra mažesnė, buvo atsakyta, jog esu pats kaltas, kad nepasirinkau pirminio pasiūlymo.Aš tokį vertinimą įvardinu kaip pasityčiojimą ir bandymą sumenkinti mano pasirinkimą ieškant teisingo bei adekvataus žąlos kompensavimo dydžio.
Pasistengsiu detaliau sukonkretizuoti ir paaiškinti kokie remonto darbai buvo atlikti kapitalinio remonto metu ir kokie darbai yra būtini atlikti po užpylimo.Pridėtose nuotraukose matyti, jog butas buvo kapitališkai suremontuotas ir remontui nebuvo gailima pinigų.Užpylimo metu buvo pažeistos lubos virtuvėje, ir koridoriuje.Taip pat buvo užpiltos sienos virtuvėje, bei koridoriuje.Kai atlikinėjome remontą, vonios plotą padidinome prie sienos, kur virtuvė ribojasi su vonia, profilių pagalba susukdami gipso kartono plokštę (parodyta nuotraukoje).Gipso sienoje dėl geresnės triukšmo izoliacijos buvo sudėta akmens vata.Užpylimo metu vanduo persisunkė per lubas ir skverbėsi per monolitinio bloko sieną, bei sieną, susuktą iš gipso.Todėl sieną iš gipso kartono plokščių yra būtina pakeisti nauja gipso kartono plokštės siena.Taip pat būtina pakeisti akmens vatą.Keičiant gipso kartono plokštę ir vatą, bus būtina nuimti plyteles vonioje, nes jos buvo suklijuotos ant tos pačios gipso sienos, kuri buvo užlieta vandeniu (taip pat pridedu nuotraukas).
Sekantis darbas, kuris yra būtinas atlikti, tai virtuvinio komplekto su jame esančia buitine technika išmontavimas.Išmontuoti virtuvinį komplektą yra būtina, kadangi vanduo pateko per lubas už komplekto nugarinės plokštės ir toje vietoje būtina viską kuo skubiau sutvarkyti, kol neįsiveisė pelėsis.Rūpinuosi savo šeima, todėl nenoriu, jog ateityje tektų gyventi būste, kuriame yra įsiveisęs pelėsis.Jūsų žąlos ekspertas Tomas Šniukšta, atvykęs į butą, nepripažįsta to fakto, jog yra būtina išardyti virtuvinį komplektą, tam, jog "prieiti" prie sienos už virtuvinio komplekto ir to neįtraukia į būtinų darbų sąmatą.Atvykęs jis tik ironiškai pareplikavo, jog lubas užteks nudažyti voleliu ir anot jo problema bus išspręsta.Toks Jūsų draudimo bendrovės žąlos ekspertų atsainus požiūris ir elgesys manęs netenkina, žeidžia ir motyvuoja dar labiau ieškoti teisybės šiame nesupratimo, ižeidimų, ironijos ir ciniškumo pilname žąlos vertinime. Neketinu nuleisti rankų, pasiduoti ir sutikti su Jūsų siūloma 1174, 69 eurų suma.Remonto ir apdailos darbus atliekanti įmonė yra sudariusi sąmatą visiems darbams atlikti.Ketinu su šia įmone sudaryti sutartį remonto ir apdailos darbams atlikti, todėl kreipiuosi į Jus, Aurimai, jog tenkintumėte šią sąmatą ir Jūsų atstovaujama draudimo bendrovė pinigus pervestų į nurodytą sąskaitą.
Dina Staneliene 2017-12-04 14:18:50
Du metus draudžiamės nuo nelaimingu atsitikimu. Užvakar, vyras apsidegino ranka iki antro laipsnio, pilant dujas kolonėlėje. Užregistravom įvyki. Paskambino)))) Pasakė, kad gausim išmoka tik tuo atveju, jeigu liks randai)) Tai kam man toks draudimas?
mano mašina drausta Lietuvos draudime casko ir štai 2019-02-25d. važiuojant namo iš Vilniaus į Telšių raj. pasukus pakely į vieną degalinę msi mašina paskendo dūmuose maniau kad užsidegėm tai dėka degalinės darbuotojų iškvietėm gaisrinę tai paaiškėjo kad turbina buvo ir greitoji ir svarbiausia turėjau nepilnametį berniuką abu labai išsigandom patys galit įsivaizduoti.Susisiekus su draudimu pareikšta mašiną nutempia jie, ką ir padarė, o mane su pabrėžiu su nepilnamečiu paliko ant ledo. Paaiškino kadangi esate tik du asmenys mes neprivalome rūpintis jūsų grįžimu namo, paiškino, jeigu būtumėte trys žmonės tada atsuųstų taksi už kurią tik dalį apmokėtų, o kitą dalį nukentėjęs asmuo. Tiesa dar iki serviso mus su sugedusia mašina gali nuvežt, o kas toliau... nors ir pėsčiom, tai jau ne jų reikalas. Kaip grįžau namo, įdomu? Sūnus metė visus darbus ir iš Vilnaus, o mes buvome Kėdainių raj. 137 km. MSI degalinėje, atvažiavo. ŠTAI IR ĮŽIMUSIS CASKO LIETUVOS DRAUDIMAS.

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir Mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: Pylimo g. 41, LT-01308 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Freiras
Adresas: Smėlynės g. 177D, Senamiestis, LT-38410 Panevėžio r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; draudimas; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Įmonė Freiras, UAB įkurta 2012 m. iki šiol įmonė aktyviai ir sėkmingai dirba tarptautinių ir vietinių gabenimų srityje. Nepaisant didelės konkurencijos, esančios tarptautinių gabenimų versle, Freiras, UAB tvirtai ir dinamiškai stiprina savo pozicijas gabendama krovinius į/iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...

Lietuvos bankas būsto kainų šoko nesitiki, bet rizikos yra
Lietuvos bankas būsto kainų šoko nesitiki, bet rizikos yra 06-05 20:58
Įvykiai būsto rinkoje gali kelti rizikos Lietuvos finansų sistemai, tačiau smarki kainų korekcija neįžvelgiama, o ir plėtotojai daug stipresni ir pasirengę išlaukti sąstingio sezoną.
Paminklo P. Cvirkai klausimas vėl traukiamas į dienos šviesą
Paminklo P. Cvirkai klausimas vėl traukiamas į dienos šviesą 06-05 18:07
Paminklą rašytojui ir sovietmečio veikėjui Petrui Cvirkai svarstoma nukelti, bet sprendimai bus priimti po Seimo rinkimų, kad temos neeskaluotų Rytų kaimynas, sako sostinės meras Remigijus Šimašius.
"Klaipėdos naftos" pajamos mažėjo 24,4%
"Klaipėdos naftos" pajamos mažėjo 24,4% 06-05 17:35
AB "Klaipėdos nafta" pajamos per penkis šių metų mėnesius siekė 32,2 mln. Eur – 24,4% mažiau nei pernai sausį-gegužę (42,6 mln. Eur).

Ar karantinui pasibaigus planuojate atostogas?

Humana 389,86 -0,61%
eBay 48,82 -1,09%