Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos draudimas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos draudimas

Atsiliepimai apie Lietuvos draudimas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos draudimas, AB

Buvo padaryta žala pagal civilinę atsakomybę.Žalistas, žalos numeris, skambutis-išmokėsime 957€, pervedama 927€. Rašo, kad 40€ frančižę turiu iškotis pats iš kaltininko.Esu užsienyje, kodėl turiu iškoti žmonių kurių nepažystu ir prašyti "skolos" Dėl centų susimovėt LD.Antireklama brangesnė.
Esu labai patenkinta “Lietuvos draudimu”, dirba kompetetingi darbuotojai. Gal čia man taip pasitaikė, bet žalistai Vilius Sabaliauskas, Giedrius Pocius greitai reagavo po ivykio, maloniai bendradarbiavo, viskas buvo paaiškinta ir objektyviai vertinta žala. Draudėja Onutė Grikšiene negailėjo patarimu ir nuramino, kad viskas bus gerai. O baimės akys buvo didelės, prisiskaičius neigiamu komentaru apie LD. Visai šiai komandai didelis ačiū ir sėkmės darbuose. Patarimas asmeninis, nebijokit apsidrausti kas tik imanoma, neklausykit neigiamu komentaru ir atsiliepimu. Ačiū Lietuvos draudimui.
Nusivyliau Jūsų draudimu. Atima daug laiko, reikia įrodinėti tai, kas akivaizdu, prašo siuntimų ten, kur gydytojai jų net nerašo. Dėl atliktų tyrimų pristačiau gydymo įstaigos išduotą sąskaitą faktūrą, o reikia įrodyti, kad ne pati ją išsirašiau. Kiek susidūriau, kitose draudimo bendrovėse tikrai taip nėra. Todėl rekomendacijų draustis Lietuvos draudime tikrai niekam nesiūlyčiau...
Zmones bekit ar net neprasidekite su lt draudimiu v***s ir tiek prizada ismokas ir neismoka, tipo tau nepriklausio, kaip pazistamui uz ta covid nustima ismokejo o man tipo jau nebepriklauso. v***s ir tiek, neprasidekite
Esu pasibaisėjusi Jūsų darbu. Karantino metu Jūs ne tik kad nepadedat, bet savo seniems klientams keliate stresą. Esu apdraudusi privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Gavau sąskaitą (elektroniniu paštu) ir sumokėjau įmoką. Sutinku, kad per klaidą nurodžiau ne tą draudimo poliso numerį ir gavosi, kad įmoką sumokėjau kaip už būsto draudimą. Gavau sausio 29 d elektroninį laišką. Vasario 1 dieną susisiekiau su savo agente ir klaida buvo ištaisyta. Tačiau šiandien, t.y. vasario 5 d. gavau popierinį pranešimą, kad esu nesumokėjusi įmokos.Ant voko nurodyta, kad atsisakyčiau popierinių variantų, nes tai netausoja gamtos, nors aš neprašiau, kad man būtų siunčiami kokie tai pranešimai popieriniu variantu, nes viską ganau į elektronįnį paštą. Paskambinusi nurodytu telefonu privalėjau išklausyti eilę pranešimų, kol po kelių minučių atsiliepė konsultantė, kuri galėjo pasakyti tik tiek, kad įmoka užskaityta. Laiškas išsiųstas būtent tą pačią dieną, kai gavau elektroninį patvirtinimą, kad įmoka įskaita. Čia pas Jus tokia praktika, kad dešinė nežino ką daro kairė?
Nesąmonė draustis Lietuvos draudime.Kainosdraudimo kosmosas o kai reikia atlyginti žala, gauni centus.Tas pats su sveikatos draudimu ar KASKO.
Rokas Taletavičius, išgalvojantis mašinu detaliu kainas, paklausus iš kur tokias detales randa net negali atsakyti, mašinai buvo sulaužytas priekinis bugeris dugno apsauga ir posparnis, reali ju kaina sutvarkyt minimum 1200, palei Taletavičiais skaičiavima galima sutvarkytivuž 600
Nebegrįšiu prie LD. Neigiama patirtis dėl smulkmenų, neprofesionalu.
Arturas trimonis, visiskas obuolys. Kiekviena diena žada rytoj paskaiciuoti žalą, kai po nosim neturi dokumentu, mausto, kad kazko truksta.

Debiliška įmonė, nesugeba kito žmogaus net paskirti. Nesidrauskit cia
Gavau anstoliu laiska, kad skolingas Lietuvos draudimui.
Puikiai zinau, kad esu sudares sutarti SEB banke, kad automatiskai nuskaiciuotu pagal draudimo sutarti (sutarties numeris draudimo sutarties virsuje).
Pasirodo Lietuvos draudimas apdraudziant viena objektapadaro kartais net kelis polisus (numerius): vienas bustui, kitas busto daiktams, ir t.t. Ir kiekvienam tam numeriui reikia atskira sutarti sudaryti bankininkysteje. Nesmones.
Pagalba telefonu tragiska.
Priminimo apie nesumokejima negavau jokio. Tik laiska is ieskotoju.
Prasta draudimo kompanija.
Neatrašo 5 mėnesius. Čia pas jus norma tokia?
Nerekomenduoju, kad pasiimti pinigus patys pirmieji, kai tereikia pakeisti sutarties sąlygas, virš 3 mėn ir vis dar jokio atsakymo.. Įvykus draudiminiasm įvykiui, jokios pagalbos nebūtų.
a******u a*******i NIEKADA NESIDRAUSKIT YPAC PAS ONUTE GRIKŠUENĖ. MOKEJOME DRAUDIMA UZ PADIDINTA RIZIKA NES VYRUI NERA 25M PADARE AVARIJA TAI IS MŪSŲ REIKALAUJA 1500E NORS BUVO PASAKYTA, KAD AS TIK DRAUDEJA O VALDYTOJAS VYRAS NES AS PATI NEVAIRUOJU. BUVO PADIKTUOTAS VYRO ASMENS KODAS VARDAS IR PAVARDE IR b**t PASIRODO JIS NEGALI VAIRUOTI....
Vilniaus Akropolis, 2020-11-09, 17:30h. Salelėje sėdi blondinė kažkokia, nieko nežino, paklausiau, kad norėčiau sumokėti sąskaitą už draudimą, pradėjo mykt kažką po nosim, matyt nieko neveikt sutrukdžiau, visa pasipūtus, į klausimus atsakyti negali. Jokios kompetencijos šiam darbui, klientas neįdomus.
NEREKOMENDUOJU. Visada draudžiausi tik pas juuos, bet pasigailėjau. Skaičiuoja neobjektyviai, įmonės naudai, kaip sakė žalistas " skaičiuojam žalas mažesniu įkainiu nei servisai, nes servisų tikslas - pelnas". Tai klausimas-kas tada tą skirtumą tarp draudimo skaičiuojamo įkainio ir serviso įkainio turi padengti ?
Visą laiką girdėjau iš žalisto " mes pasiliekame sau teisę, mes turime teisę, mes mes mes..." Siūlyčiau mažiau dovanoti bmv taip viliojant klientus, o verčiau adekvačiai atlyginti esamiems klientams nuostolius.
NEREKOMENDUOJU.
Esu labai nusivylusi Lietuvos draudimu. Svetimam mieste, 20 val. vakare, sustojus sankryžoje automobilis dėl neaiškių priežasčių užgeso ir nebeužsikūrė (tikriausiai ir akumuliatorius nusėdo). Aš skambinu draudimui, nes pirkdama specialiai mokėjau papildomą kainą dėl pagalbos kelyje. Tačiau draudimas atsisako pagelbėti, kadangi pasak jų automobilis turėjo būti sugedęs iš anksčiau, jie nesuteikia pagalbos kelyje automobiliui sugedus, gali tik atvažiuoti užkurti automobilį. (Automobilis yra tvarkingas, nuolat prižiūrimas, prieš kelis mėn tvarkytas autoservise). Jei noriu kad automobilį partemptų iki namų (apie 100 km), man kainuotų 190 eur, na bet padarytų 25 proc nuolaidą.. Prašau, kad atvyktų nors užkurti automobilį, tačiau jie atsisako. Visa laimė, kad svetimi žmonės sustojo pagelbėti, nustūmė automobilį iš sankryžos, padėjo prikurti, užkūrus automobiliu galėjau grįžti iki namų. Taigi "labai ačiū" draudimui už pagalbą, daugiau jūsų paslaugų nesirinksiu ir kitiems nerekomenduoju.
Niekam nerekomenduoju sitos imones, nei kaip privatiem asmenim nei kaip imonem pirkti pas juos sveikatos draudima.Pinigai is anksto sumoketi milziniski o kai kartais nutinka nelaime susijusi su druadimu ismaldaut kompensacijos neimanboma. Viena karta kompensuoja kita karta nekompensuoja, kitaip sakant isidirbineja auksciausiu lygiu. NUTRAUKSIU visas asmenines sutartis su jum ir nerekomenduosiu jokiem verslo klientam. ciau bambino - linkiu uzsilenkti
Koste 2020-03-12 16:49:26
a******ų kontora kaip reta draudžiausi pas juos 3 metus šeimos turtą mašinas ir t.t prieš porą sav buvo vėjas stogą sugadino lubas užliejo susimokejau meistram palyginus tikrai nedidele suma 1200eur iš savo pinigų ir ką gavau atsakymą iš draudimo nepadengsim žalos, sudžiai iš didžiosios raidės tik geras reklamas kala, niekam nerekomenduoju jau ieškau kitos draudimo kompanijos, sudziai esat Lietuvos draudimas
čia tokia mano asmenine nuomone, jeigu pirma susiremontavai o po to kreipiesi, tai nuo kvailumo vaistų nėra.
Tragiska savitarna. Vis pastringa.
Tragiskas aptarnavimas - uzpildziau uzklausos forma ju tinklalapyje, kad parasytu (negaliu kalbeti darbo valandomis) kaip uzpildyti e. saskaitas ir pradejo skambineti.
Prastoka pagalba ir el. pastu. Vietoje pateikimo instrukcijos kaip zingsnis po zingsnio ka spaudziant susikurti e. saskaitu mokejimus uzbere klausimais apie tai, ka jau buvau pats jiems parases.
p.s. uz aplietame rusyje sugedusius daiktus ir atsiminimus is mokejo centus. Net sauke vertintoja, kad nera uz ka moketi. Bet sutartis sudaro lakstingalos balseliu. Pasityciojimas.
Savitarnos plovykloje buvo subraižytas VISAS automobilio kėbulas nuo šepečio, viskas labai gerai matyti, o šitas draudimas ir nekompetetingi darbuotojai net nesugeba paaiškinti ir teigia, kad yra instrukcijos kaip reikia išsiplauti šepetį! Išmokos, kad bent poliruoti automobilį irgi negavom! Niekam nerekomenduoju šito draudimo!
Sveiki, jeigu norėtumėte nemokamos konsultacijos, paskambinkite man +370 68316165. Galėtumėme peržiūrėti jūsų draudimo sutartis bei rasti geresnių alternatyvų. Taip pat galėčiau papasakoti apie GPM lengvatas susijusias su draudimais.
Daiva Mikalauskinė
2020-09-01 12:17:53 IP 2i25227b
Rekomenduoju turto draudimui rinktis Lietuvos draudimą!
Labai džiaugiuosi, kad mano žalos įvykį vertino žalų vertintoja Raimonda Ambrulevičienė - profesionali, konkreti, dalykiška, realiai vertinanti aplinkybes, labai maloniai bendraujanti su klientu ir labai operatyviai dirbanti. AČIŪ Lietuvos draudimui!
Tiesa, nebandykite pritempti žalos dydį iki didesnės sumos - nepaeis! :-) Nereikia norėti uždirbti!
a*******i, gražiai rašo, bet paskuj suranda tūkstančių priežasčių, kad nemoketį. Nerekomenduoju!!!! NEREKOMENDUOJU!!!!!NEREKOMENDUOJU!!!!!NEREKOMENDUOJU!!!!!NEREKOMENDUOJU!!!!!NEREKOMENDUOJU!!!!!vNEREKOMENDUOJU!!!!!vNEREKOMENDUOJU!!!!!NEREKOMENDUOJU!!!!!NEREKOMENDUOJU!!!!!NEREKOMENDUOJU!!!!!
Circle K degalinėje automatinė plovykla subraižė VISAS KETVERIAS automobilio dureles. LD atsisakė mokėti išmoką, nes pasak jų, įbrėžimai ne iš plovyklos, o nuo kitų durelių. Nuotraukose akivaizdžiai matosi, kad jokios durelės tokių įbrėžimų padaryti negalėjo, čia net mažam vaikui aišku. Visiški a-feristai, suka uodegą kaip tik moka. Nesuprantu, kaip jų "eskpertams" negėda gatvėje pasirodyt, taip žmones melžiantiems.
Pati didziausia apgaviku kompanija!!!!!!!!nama apvoge draudimo gavom 0 nes policija nepadre spynos foto, masina apvoge pinigu nenori ismoketi dabar bus teismai!cia nedraudimo, o eferistu kompanija!!!!!!!dabar visos pastangos bus skelbti per tv per visas imanomas ziniasklaidos priemones jei tai nepades bus kreiptasi auksciau kad sita sukciu kompanija sutvarkytu!!!Darbuotju elgesiui naglumuj rybu nera cia
Pirkome papildomai lietuvos draudima pagalba kelyje visoje europos sąjungoje. Sugedome Latvijoje 40km nuo namų, truko generatoriaus dirželis. Kadangi važiuoti nebegalėjome paskambinome dėl transportavimo iki namų. Konsultantas pasakė, kad jieškos kas sutiktu pargabenti mus su laikimo 5val. Už val paskambino ir pasakė, kad norinčių nėra tai jie gali tik transportuoti iki artimiausio serviso. Nežinau koks servisas dirba šeštadienio vakare. Pasakėme, kad netinka toks variantas. Tai labai atsiprašė, kad niekuo negali padėti. Esame labai draudimu nusivylę.
Nerekomenduoju rinktis Lietuvos draudimo!
Visaip bando apeiti kad tik nereikėtų mokėti išmokų.
Kiek kreipiausi ne karto neismokejo išmokų nors viskas buvo pateikta.
Labai esu nusivylusi ir niekam jūsų nerekomenduosiu.
ATSARGEI su šia kompanija. Apdraudziau automobilį kasko draudimu, mokėjau brangiau kad nebūtų nusidėvėjimo kaip paaiškino kad jei kas atsitiks jie sudes tik naujas detales. Po pusmečio iviko nedidelis yvikis pasirodo ne tik kad naujas bet tik senas remontus automobilis 2016 metu. Labai nusivyliau šią draudimo kompanija, niekam ne siūlyčiau. Ne veltui tenka ja tiek reklamuoti, turbūt visi jau bėga iš jos
Labai tragiska ir patirtis bendraujant su zalu experte Ausra Lisauskiene del suduzusio telefono.As nesuprantu kaip tokia rimta kompanija laiko tokius nemalonius ir neprofesionalius expertus?
Patarimas, kol nesudarėte sutarties privaloma į sutartį įrašyti visas matomas automobilio dalis ir patikslinti ar tikrai jos apdraustos. Po eismo įvykių jeigu bus apgadintos pvz: dureles, o prieš apdraudziant buvo į lenktos tai už jas jums ir ne atlygins, nes jos ir taip buvo sugadintos. O jeigu tokia detalė ne viena.!!! Jeigu turite pinigų teismui tuomet galima draustis nes neabejoju, kad prireiks teismo. Kaip ir man jau antrą kartą. Pirma karta į rodžiau jų klaidas ir nenorą pripažinti faktų.
Sukčių kompanija!!! Gėda. Nei vienoje draudimo įmonėje su tokiais nachalais dar neteko susidurti.
Nerekomenduoju, turejau ERGO sveikatos draudima, nebuvo problemu. O cia tik ir iesko budu, kaip neismoketi ismoku. Kabinejasi, kad truksta dokumentu, nors yra israsai apie atliktas ambulatorines paslaugas. Tik paskambinusi darbuotoja N.K., kelis kartus siulo padengti ambulatorines islaidas is papildomu medicinos paslaugu, nors imone deklaruoja, kad pagrindinės paslaugos - neribotai. (Vieninteliai rinkoje netaikome limito ambulatorinėms paslaugoms, taigi bendrosios praktikos gydytojų ir specialistų konsultacijos, diagnostiniai ir laboratoriniai tyrimai gali būti suteikti tiek kartų, kiek reikia.) NEREKOMENDUOJU!!!!!
Eilinė kontora, ieškanti visų įmanomų būdų kaip neišmokėti kompensacijos. Nerekomenduoju.
Tokios nekompetentingos bendroves dar neregejau. Antri metai PABEGAU is ju Po siai dienei skambina ir sako Jus pas mus apsidraudusi Sakau ziurekite dokumentus ir datas. Darbuotojai aplamai nesiorentuoja. Ir aplamai kam ten darbuotojai ?, kai pastoviai tik paraso zinute EIKITE I SVETAINE.ir kniskites Todel jei nemoka bendrauti ir isejau.
Begyt toliau nuo Lietuvos draudimo!!! Teisingai žmonės kalba ir rašo atsiliepimus!! Gailiuosi jog vaiką draudžiau, ir nieko negavo vaikas kai traumą patire! Būčiau rinkus kita draudimą kitoje įmonėje, nes gavau pasiūlima, bet rinkausi Lietuvos draudimą!! Eferistai
Laba diena.
Akivaizdžiai sukčiaujanti įmonė ir nesąžiningi, nekompetentingi, darbuotojas.Sovietmečio reliktas!
Bėkti iš šios bendrovės- geriausia išeitis.
Buvusi labai lojali LDB klientė
Laba diena, likome labai nepatenkinti aptarnavimu klaipedos filiale. Paprasius darbuotojos paskaiciuoti draudima ant keliu asmenu ir patarti kaip butu pigiau, isgirdome pasisaipyma bei posaki: dabar ant visu seimos nariu man reikes skaicioti? Zodziu siaubas, labai gaila kad tokioje kompanijoje dirba tokie nemandagus zmones, kuriems visiskai nusispjaut ant klientu
NEAPSIGAUKIT, čia namo RENOVACIJOS atveju draudimas negalioja, nors mano nuomone jie turėtų išsiieškot iš kaltininkų atlygintą žalą, aš juk tam ir draudžiuosi, kad nereiktų pačiai kovoti su kaltininkais. Dabar jau sekantį kartą drausiuosi kitur, nes pasirodo yra ir lanksčiau dirbančių.
Laba diena.Noriu pasidalinti, dėl Lietuvos draudimo.Mano namus ištiko draudiminis įvykis.Žalistas Giedrius Pocius.Tai žmogus dirbantis savo darbą, savo srities specialistas.Labai malonus žmogus.Kai specialistas randa tinkamus žodžius, kad palengvintų tave ištikusį nemalonų įvyki.Malonus, supratingas, viską gerai išaiškino, padeda, pataria jei ko nesupratau.Tai specialistas iš didžiosios raidės.Draudimas nėra pigus, bet atsitikus draudiminiui ivykiui, labai greitai viskas buvo išmokėtą.Je
i abejojat kur draustis savo turtą, aš rekomenduoju tik Lietuvos draudimą.Dar kartą dėkoju Specialistui GIEDRIUI POCIUI.
Viruso karantino laikotarpiu, praradusi darba nusprendžiau nutraukti kasko draudimą. Gavau sąskaitą NEDELSIANT susimokėti 45 eurus uz sutarties nutraukimą. Bandžiau tartis gal galima įmoką atidėti, o gal draudimą laikinai sustabdyti, deja į jokius kompromisus nesileidžia, nedelsiant turiu sumoketi arba iškarto perduoda anstoliams. Pirmą kartą susiduriau su tokia draudimo bendrove kuri visiškai nevertina klientų. Beje net nesugebėjo paaiškinti kaip ta suma buvo paskaičiuota.Labai nusivyliau.
Lietuvos draudimas, nepgaudinėkit klientu, pateikdami klaidinga informacija.Sugedus automobiliui paskambinau pagalba kelyje, tai paprašė susimokėti 90€ už 30km.
niekam nerekomenduoju draustis lietuvos draudime!!!!! melagiai ir a*******i
Neturėkit nieko bendro su šia kompanija. a*******i, nemoka ir ieško būdų kaip nemokėti. Prakiuro stogas, bet pareiškė, kad nieko nebuvo. Ieškokit normalių kompanijų, tik ne šitos.
Pati nesažiningiausia į.onė ne tik darbuotojų atžvilgiu, bet ir klientų. Draudiesi, moki didžiausias sumas, bet aysitikus nelaimingam įvykiui, apsuks konsultantai, žalos specialistai taip pat nieko negautumėte. Ne žmonės, o robotai ten dirba, žiūrintys, kad įmonė tik turėtų kuo didesnį pelną.
Gerai pagalvokite pries draudziantis Lietuvos draudime. Liksite apgauti. Konsultantai nekompetetingi, nevygdo draudime nurodytu salygu.
Mano automobilis nukentejo eimo įvykije, užpildžiau visus reikiamus dokumentus ir laukiau atsakymo, bet jo nesulaukiau todėl parašiau kodėl su manimi niekas nesusisiekia? Kita dieną pirmadienį sulaukiu skambučio ir mane sujungė su žalos skiriaus padaliniu. Atsliepė konsultantė ir iš balso tono jau galima buvo spresti, kad ne neuotaikoje tonas pakletas vos nerėkia į ragelį. Aš jos klausiu ką daryti toliau kokie veiksmai, ji man atkerta, kad pasakyčiau savo žalos numerį (rėkiant į ragelį), šiaip ne taip išsiaiškinau ko man reikia. Išvada tokia, kad moteris turėtu pasimokyti bendravimo su klientais arba keisti darbą.
Sandra 2019-12-14 15:46:04
Pasipiktinusi esu darbuotijų elgesiu. Penktadienį paskambino darbuotoja papasakoti apie asmens draudimą. Atsiliepus pasakiau, kad negaliu kalbėti ir perskambintų kitą dieną. Perskambino šeštadienį papasakojo apie asmens ir namu draudimą pasakiau, kad pagalvosiu. Ji pasake, kad pirmadienį paskambins ir jei negalėsiu kalbėti, kad aš perskambinčiau. Pirmadienį kaip ir sakė skambino bet dirbau ir neatsiliepiau ir nusprendžiau, kad nenoriu draudimų šiuo metu. Skambino kitą dieną atmečiau. Penktadienį skambinėjo. Šeštadienį viena karta atmečiau galvojau susipras, kad nenoriu. Kadangi skambino is mobilaus parašiau sms, kad šiuo metu nenoriu ir kai norėsiu ateisiu ir tada užsisakysiu. Po sms dar du kartus skambino. Kiek galima skambinėti jei matai, kad žmogus nenori kalbėt, neatsiliepia tai reiškiasi nieko nereikia...
Kam tokia nuobodzia tirada cia aprasinet??? Bla bla bla...
Ausra Garbacauskiene
2020-01-04 12:42:51 IP 2ju3ks2v
Prašau skūbiai anuliuoti man padarytą poliusą, nes jokių draudimų netediu su lietuvos draudimu. Ar reikes eiti iki teidmu
Kiek teko susidurti, tai labai ikyri draudimo bendrovė. Kainos milžiniškos, o naudos jokios. Šiandien skambino LD darbuotoja dėl besibaigiančio draudimo. Kadangi radau pigesnį variantą (visgi, lietuvaičių algos dar ne tokios, kad galėtų sau leisti 350eur kainuojantį automobilio draudimą, kai kitur kaina siekia 140 eur.), darbuotoja įkyriai reikalavo automobilį draustis pas juos. Labai neprofesionalu ir nemandagu iš jos pusės. Galų gale atsiuntė sąskaitą už naują draudimą, kurio įsigyti aš neplanuoju. Sėkmės ir toliau, draudimiečiai :D

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka.
DARBO PASIŪLYMAI VAIRUOTOJAMS, DARBAS UŽSIENYJE Darbas vairuotojams užsienyje Galite dirbti per mus arba tiesiogiai Business Link nėra įdarbinimo agentūra. Mums svarbūs bendradarbiavimo, pagarbos ir tęstinumo principai, todėl tikimės, kad Jūs esate savo srities specialistas ir atsakingai žiūrite į darbą bei...

Vokiečiai jau norėtų karantino palengvinimo
Vokiečiai jau norėtų karantino palengvinimo 02-28 10:12
Dauguma Vokietijos gyventojų norėtų griežtų karantino sąlygų palengvinimo ir pritartų prekybos centrų atidarymui ir kai kurių apribojimų panaikinimui kovo mėnesį.
Šeštadienį nustatyti 356 nauji koronaviruso atvejai, mirė 9 žmonės
Šeštadienį nustatyti 356 nauji koronaviruso atvejai, mirė 9 žmonės 02-28 10:09
Šeštadienį Lietuvoje nustatyti 356 nauji COVID-19 atvejai, nuo šios infekcinės ligos mirė 9 žmonės, sekmadienį pranešė Statistikos departamentas.
Buvusi kultūros viceministrė įsidarbino ministerijos inicijuotame projekte
Buvusi kultūros viceministrė įsidarbino ministerijos inicijuotame projekte 02-28 09:35
Buvusi kultūros viceministrė Ingrida Veliutė nuo sausio dirba su 2,5 mln. Eur vertės projektu Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Projektą inicijavo Kultūros ministerija, kai joje dirbo...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%