Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos draudimas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos draudimas

Atsiliepimai apie Lietuvos draudimas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos draudimas, AB

Gal, priimkite į darbą raštingų žmonių! Nesuprantu: konsultantai melagiai ar neišmanėliai. LD klientai buvome daugiau nei 20 metų. Šis kartas bus paskutinis.
Aš ir mano šeima bei mano artimieji (sesuo ir tėvai) daug metų esame Lietuvos draudimo klientai. Niekada neteko nusivilti bendrovės teikiamomis paslaugomis bei išmokomis po draudiminių įvykių. Savitarna naudotis taip pat labai paprasta. Ten gali matyti ir valdyti visas savo sutartis, užpildyti įvykio deklaracijas ir pan. O agentė Sigita visada randa laiko pakonsultuoti, patarti ir priminti apie besibaigiančias sutartis bei kitais draudiminiais klausimais. Tikrai galiu visiems rekomenduoti.
Ieškojau kelionės draudimo internetu, tai iškart paskambino konsultantė Jolanta ir pradėjo klausinėt kur skrisiu, gal vyrą įtraukt. Aš visa tai galiu ir internetu padaryt, kam man vėl viską kartot Jolantai. Perku internetu, nes nenoriu kalbėtis su slidžiom Jolantom
Kreipiausi skubios pagalbos kelyje dėl užsitrenkusių durelių su užvesta mašina, lauke -2 sninga. Bendruoju telefonu užregistravo ir sakė, kad laukite jums paskambins. Paskambino po valandos ir paklausė kur mašina, tai dar reikėtų laukti kol jis atvažiuos iki mašinos neaišku kiek. Žinoma pagalbos kreipiausi į kitą įmonę, kuri atvažiavo po 10minučių. Veiksmas vyko Vilniuje, ne kažkur užmiestyje. Arba samdykit daugiau darbuotuojų pagalbai arba pagreitinkite vidinius procesus, nes čia yra komedija, o ne skubi pagalba.
Kaip man nusibodo jų marketingistų skambučiai. Vis siūlo ir siūlo kažką, ir skambina darbo metu per patį piko metą. Iš įvairiausių numerių. Užblokuok vieną, tai iš kito paskambins.
Žmonės nesidrauskite Lietuvos draudime.Prisiskambinti dėl žalos neimanoma.Kai prisiskambinau po dviejų dienų bandymu muzikos klausimosi pasakė, kad žalos telefonu neregistruoja, tik internetu.Pasakiau, kad neturiu interneto.Tada galima registruoti draudimo padaliniuose savo mieste.Padaliniai dirba nuo 8 iki17 valandos kaip ir mano darbo valandos.Turi pabėgti iš darbo, kad registruoti žalą.Daugiau ne i aš nei mano artimieji nesidrausim Lietuvos draudime.
Nerekomenduoju. Atsisakė išmokėti 5 Eur pagal sveikatos draudimą už vaistus po operacijos. Jokio žmogiškumo.
Nesupratau kas čia per nacizmas.Kalbekit tik lietuviškai jus ten išvis išprotejat.Ča tai draudimas nera žodžiu!!!
adas 2022-08-25 21:45:32
Gyvenime nesinoldokit šituo draudimu pyde''''' net nesivargina nieko netikrina o tik nukentėjusiui užtenka atsiūsti nuotraukas pažeistos priemonės ir aprašyt pievas ir išmoka miližiniskus pinigus skambinau i draudima kaip jie pasakė "kompiuterinė sistema viska sprendžia ir išmoka" man buvo atsitikimas kad puse mašinos suvarė ergo centus išmokėjo čia lietuvos draudimas nekaltam išmoka didelius o draudėjui dar ir ddidžiausias skolas pripaišo
pas mane lygiai tas pats, už nuo vadens atšokusį laminatą pasiūlė 100 eur ! tipo čia kompas parinko. O po to išvis atsiakė sumokėti net neurodydami pagal kokį sutarties punktą.
Šiauliuose saules mieste prie rimi parduotuvės žmogui pasidarė bloga. Kitas pirkėjas greitai atnešė kėde iš draudimo skyriaus. Draudime darbuotojos nebuvo. Darbuotoja už kokių 15 min. Grįžo ir pamatė kad yra paimta kėde ir pradėjo šaukti ant visų. Moteris kuri sėdėjo ant kėdės turbut suprato kad ant jos šaukia ir greitai atsistojo. Moteris kalbėjo rusiškai.
Liepkalnio g Lietuvos draudimo skyriuje dirbanti konsultantė tikra akiplėša, tokio nemandagumo dar neteko matyti. Draudžiames jau 14 metų, tai bent jau mandagumo turėtų būti ir normalaus bendravimo, kai kyla klausimai. Rinksimes kitą draudėją, kur kilus klausimui bus atsakyta ir nebūsi apšauktas, nes matai gi pokalbį draugių sutrugdei.
Tai draudimo imone, kuri ivertina zala, net nepasivarginusi atvykti ir paziureti ivykio, nepasivargina atsiusti zalos reikalavimo laisku, uz neva padaryta zala, nors imones adresai viesai skelbiami, o perduoda skolu isieskojimo imonei, net nezinant, kad yra kazkokia padaryta zala. Pati prasciausia draudimo imone, su kuria teko susidurti, ne dirba, o reketuoja! Kuo toliau nuo tokiu draudimo imoniu!
Ištikimas klientas
2022-08-19 00:59:03 IP 28m9tghp
Nukentėjau nuo kitos transporto priemonės eismo įvykyje ir patyriau nuostolį. Žala atlyginama pagal kaltininko CA, kaltininkas buvo apsidraudęs LD. Ld automobilį nusprendė nurašyti, įvertino automobilio rinkos vertę remiantis žvaigždžių išsidėstymu orbitoje. Reali rinkos vertė 30proc. didesnė nei bando įrodyti LD “ekspertai”. Rezultate: nepataisomai sugadintas automobilis, didelis nuostolis ir daug streso, bei problemų. Jei pamatysite gatvėje LD draustą automobilį, siūlau persirykiuoti į kitą eismo juostą ir tikėtis jog jis nesugadins jūsų turto, nes sugadinimo atveju gausite juoko vertą pasiūlymą, kurį jums bandys prakišti niekam tikęs trečią mėnesį dirbantis “ekspertas”. Aišku ko galima tikėtis iš darbuotojų kai samdomi “profesionalai su patirtimi” už maximos kasininko algą :) Sėkmės vagiant žmonių pinigus
NEREKOMENDUOJU

Labai gaila, tačiau turint maximalų būsto draudimą, atranda priežasčių, kodėl nemokėti išmokos.
Esu labai nusivylusi šio draudimo paslaugomis.
CASCO.
Deja kaip ir visos imones parduoda ir zada daug ko, bet kai atsidarot draudimo taisykles ir kainu santykis tikrai yra kosmosas.
PVZ kodel pakaitinis suteikiamas tik po transportavimo, nes turi uzsidirbti EuroAssista ane? O veliau dalinates pinigais. Ismokos avarijos atveju tikrai ne pagal SIOS DIENOS RINKA. Kas nupirkote cia draudima, patariu pereiti i
"If P & C Insurance AS branch (If P&C Insurance AS filialas)". Jie saziningi ir paaiskina visas salygas net jei jus to neprasot. Paaiskina visus niuansus, ten tikrai aptarnaus jus kokybiskai ir kaina yra atitinkama.
Nusivyliau Lietuvos draudimu, esu pastovi klientė, draudžiu save ir savo nepilnamečius vaikus. Esu atsakinga už nepilnamečių vaikų interesus ir už patirtą vaiko traumą dėl žalos atlyginimo turiu rašyti atskirą laisvos formos prašymą bei atskirą tėvo sutikimą, jokio konfidencialumo, tokios š*******o kontoros dar nesu mačiusi. Konsultantės keičiasi nežinau kiek kartų.
Pyderastu pyderastai ir a*******i, nenori ismoketi draudimo sumos uz busta nukwntejusi nuo gamtos jegu, nes jus teiginys jog per velai kreipemes. Žmones nepadarykit klaidos ir nebesidrauskit sitoje skyleje, nes viskas gerai tol kol kazkas nenutinka jusu turtui, po to prasideda nemokesim ir tt..
Apdraudėm vaiką, nuo nelaimingų atsitikimų. Vaikas patyrė sunkią dantukų traumą - intruziją, bet pasirodo Lietuvos draudime ši trauma neįtraukta į traumų sąrašą, taigi iš draudimo nieko negavom. Vaiko daugiau nebedraudžiam, nėra prasmės. O pasekmės traumos panašu vaikui išliks visam gyvenimui : (kam toks draudimas reikalingas...?
Agnė Murauskaitė
2022-05-25 09:12:57 IP 2i24usj2
Sveiki. Esu jūsų klientė. Įvykus automobilio avarijai (mašina nepataisoma tapo), privalomąjį automobilio draudimą norėjau pakeisti į sveikatos draudimą. Konsultavausi net su dvejomis draudimo konsultantėmis... abi sakė kad su manimi susisieks vėliau, nes tuo metu negalėjo, man atsakyti į tam tikrus klausimus ir sakė, kad pasidomės.... NEI VIENA konsultantė neperskambino.... Labai nusivyliau Lietuvos draudimo darbuotojų atsakingumu ir klientų aptarnavimu... besidrausdami tam tikroje bendrovėje visi tikimės kad darbuotojai sugebės išaiškinti visas sąlygas ir stengsis išsaugoti savo klientus... Deja....
Esu labai dėkinga už paslaugą "pagalba kelyje", vairuotojo Kęstučio Malinausko geranoriškumą, supratingumą, pagalbą ir saugią kelionę iš Kauno į Vilnių balandžio 19d. netikėtai sugedus mašinai.
Dorota Urveliene
2022-05-14 17:23:09 IP 28mbq7qq
Sveiki, Likau jūdų atstovų darbu. 2 dienas atgal paskambino agentė, kuri pranešė apie besibaigiantį draudimą. Buvo maloni. Susitarėme, kad 14 dieną atvyksiu į Lietuvos draudimo skyrių, esantį sausio 13 Maksimoje, susitvarkyti dokumentų. Atvykudsi sutartą laiką 14 val. radau uždarytą skyrių. Laukiau 20 min. Nesulaukusi, paskambinau bendruoju tel. nr. 1808. Atsiliepusi operatorė pranešė, kad nežino dėl ko buvo uždarytas skyrius, nors ant durų buvo pakabinta lentelė su darbo grafiku nuo 10-18val. Tada konsultantė pasiūlė nuvažiuoti į kitą skyrių. Arčiausias skyrius buvo Maksimos Bažėje. Atvykusi ten radau vėl uždarytas duris, ant kurių buvo užrašytas darbo laikas: 10-18val. Susitariau su draudėja, kuri skambino anksčiau ir su kuria suderinome sprendimo būdą. Esu nepatenkinta dėl to, kad negalėjau patekti į skyrių ir gyvai bendrauti tam tikrais aktualiais draudimo klausimais. Taip pat likau nepatenkinta, kad abu skyriai nedirbo pagal nustatytą darbo laiką ir turėjau sugaišti daug reikalingo laiko
Sveiki norečiau labai padekoti konsultantei Jelenai Skirtun, nuostabi nepriligsta niekam, malonu su ja bendrauti. Didžiausias ačiū jums.
NEREKOMENDUOJU!!! Nes turint kasko ir atsitikus automobilio apgadinimui labai tiketinai kad ismokos negausite, nes tik žiūri kaip išsisukti nemokejus pinigų. *****NEREKOMENDUOJU*****
Kosmaras ne draudimas……
Vyresnioji teisininkė kaltino mane nebūtais dalykais su savo kliente, rašė, kad į teismą paduos, o nieko nepešusi parašė, kad pretenzijų nebeturi. Net neatsiprašė. Esu šoke kokia kultūra žmonių.
Kažkada buvo maloni ir draugiška įmonė su maloniais konsultantais. Bet šiu metu tikrai nemalonu turėti reikalų. Dėl techninės priežasties neįvyko vienos įmokos mokėjimas. Lietuvos draudimas, vietoj to, kad pranešti, kad negavo įmokos, skolą perdavė skolų išieškojimo įmonei. Teko sumokėti dar ir administracines išlaidas. Keista, kad dėl 7 EUR įmokos, Lietuvos draudimas prarado ilgametį kelių paslaugų pirkėją.
LD draudimo klientė
2022-03-25 20:53:09 IP 2ju3l4ta
Labai patenkinta Lietuvos draudimo BŪSTO draudimu. Tikrai gera kaina už maksimalias apsaugas! Trys metus iš eilės draudžiuosi LD. Turėjau 2 išmokas. Viena dėl pačių kaltės, kita dėl kaimynų užpilimo. Paprasta supildyti pranešimą per savitarna. Tuoj pat su manimi susisiekė darbuotojas, pasitikslinto informaciją, žalą įvertino žaibiškai greitai, iškart gavau informacija apie priskaičiuotą išmoką. Kitą dieną jau buvo pervesta išmoka. Nuostabus aptarimas, greitas reagavimas, paprasta savitarna, maksimalus paketas apsaugų. REKOMENDUOJU!
Kažkokia nesąmonė, o ne draudimo įmonė.Turėjau eismo įvykį, kuomet žiemos laiku į mano automobilį įvažiavo kitas automobilis.Lietuvos draudimas pasiūlė piniginę sumą už kurią savo automobilio nesusitvarkyčiau, tad atsisakiau ir draudimo įmonė turi man sutvarkyti automobilį.Tai jau praėjo 2 mėnesiai, kaip tvarko ir turiu važinėti su sudaužyta mašina!Gyvenime nesirinksiu tokios draudimo įmonės!Tik blogiausi atsiliepimai!
Skambinėja tolimam giminaičiui dėl besibaigiančio mano automobilio draudimo, kurio niekada jis nedraudė.. išknisa kontaktus giminaičių net nesusijusių su draustu automobiliu. Kažkas baisaus. Bekit kuo toliau..
Sveiki.

1) LD Liepkalnio Maximos skyrius ar aplamai ten kažkas dirba!? Nuo 13val. nieko nėra, durys užrakintos ir padėtas laikrodis kad ale pietų pertrauka nuo 13 iki 14 val. Ok. Atvažiuoju po 14 val. ir ką jūs galvojate pertrauka tęsiasi toliau, bet jau laikrodis iki 15val. Grįžtu po darbo, nes skubiai reikia žalios kortos, ir vėl pertrauka tęsiasi jau iki 16.30. Tai kas čia bl nesikeikiant vyksta!? Išvis uždarykite tą skyrių ir neklaidinkit žmonių.
2) Paskambinus į centrinę būstinę ten aplamai žmonės kosmose skraido ar grybų neaiškios kilmės apsivalge. Aiškiai negali pasakyti kur aš galiu greitai atsispausdinti žaliąją kortą ir išvis jie jau nebespausdina mat.
Grįšiu iš užsienio - draudimo atsisakysiu ir aplamai LD namas visam laikui.

Kitiems nepatariu pas juos kažką drausti!
Prie privalomojo civilinės atsakomybės draudimo Lietuvos draudimas siūlo papildomas paslaugas, t.y. draudimas nuo vagystės ir sunaikinimo, kaip jų tinklapyje rašoma 64 Eur populiariems vokiškiems automobiliams, ir 32 Eur visiems kitiems. Pamėginus apdrausti automobilį Renault buvo pranešta, kad automobilio nedraus šituo draudimu. Paaiškinta kodėl nebuvo.
Tad mielas Lietuvos draudime, nesiūlykite viešai paslaugų kurių negalite parduoti.
Labai nusiviliau Lietuvos draudimu, mokėjau 6 metus, o kada nusprendžiau nutraukti iš 2 tūkstančių gavau tik 500 eurų. Iš karto kalbėjo gražiai, bet draudimo konsultantas Dainius Dikšaitis sužinojęs kad nutraukiu draudimą, būdamas viešoje vietoje pradėjo ant manęs rėkauti, net kavinės darbuotojai pastebėjo jo pakilusi balso tona. Išėjau su ašarom, liko tik blogi prisiminimai. Manau, kad iš pradžių buvo blogai paaiškintos draudimo sąlygos.
Bėkit kuo toliau nuo šito draudimo, nes kai norėsit nutraukti sutartį paprašys susimokėti už nutraukimą.
... 2021-09-08 22:12:47
Manau priklauso ir nuo konsultanto, kurį pasirenkam
Tik neikit pas Birute Bačkuvienė... Nemoka visai bendraut rekia kaip ant šuns kokio ir taip jau 12 pažįstamų turiu kurie su ja susidūrė.. beto paskaičiuoja kainas draudimo tai gaunasi kad koja lūžo mokėjau po 50eu mėnesiui o pravedė tik 34eu likusius į kišene sau įsidėjo...
Sveiki. Niekada gyvenime nesidrauskite pas Birute Bačkuviene Vilkaviskyje. Apsukt greitai moka. Vagiu v***s tikrai nerekomenduoju tokias is darbo reikia atleist.. ziaurus aptarnavimas kad normaliai kalbetu tai rekia siulo 24h pagalba kelyje sakau kad nereikia vistiek iraso.. nu zodziu ziauru stengiasi kuo daugiau pinigu nuplest.. atleist ja is darbo reikia nes del tokiu darbuotoju klientus ir praranda Lietuvos Draudimas.. konsultantai bendrauja su zmonem kaip su siukslem.. noreciau kad ji nedirbtu daugiau nes masina ir nama kitur eisiu draustis...
Labai blogas draudimas viska reikia tvarkiti pačiam ir už savo liešu.
Viena iš blogiausių draudimo įmonių Lietuvoje. Eilę metų draudus būstą "visų įmanomų rizikų draudimu", atsitikus pirmam įvykiui, gavau atsakymą - įvykis nedraudiminis!

NEREKOMENDUOJU niekam draustis šioje bendrovėje - atsitikus įvykiui, galite išmokos visai negauti.
Sveiki, esu maloniai nustebinta kap dirba Jusu zalu atlyginimu skyrius.Per keleta dienu sutvarke dokumentus po apipylimo vandeniu.Aciu, sekmes darbe.Liksiu visada Jusu kliente.
Norėčiau padėkoti zalu darbuotojo Arno profesionalumu ir operativumu sutvarkant ivykį man nuo audros. aciu Jums.
Kodėl taip yra brukamos žmonėms savitarnos paslaugos? Konsultantai absoliučiai nedirba savo darbo tai kam jie tuomet reikalingi jei visą draudimui skirta informaciją turiu pats susikelti per savitarną? Laiko gaišimas, žmonės turi savo darbus, o ne draudimo konsultantais patys dirbti, nes kitu atveju nesuprantu kam jiems algos mokamos, jei žmonės patys gali generuoti ir tvarkyti savo duomenis?
Siaip viskas su jais lyg ir gerai, bet as labai nepatenkinta, kad jie prievarta vercia naudotis savitarna ir bepalieka kito pasirinkimo net ir pensininkam kurie to nemoka.
Paskambinus jiem vistiek neleidzia regostruoti zalos jokiu kitu budu tik per savitarna, sakau uzregistruokit skunda, kad as nenoriu taip ir man nepaliekamas pasirinkimas, sako skunda kad nenorit naudotis savotarna galit padaryt tik per savitarna. Kur logika? Kiekviena smulkmena ka jie atraso reikia is naujo prisijunginet ten, kad yra nepatogu, arba tau turiu daryt per savo banko saskaita. Mano asmenini reikala. Jie net neleidzia atvykt i skyriu. Kodel per prievarta yra brukama tik vienontelis zalu administravimo ir registravimo budas nesvarbu, jei zmogus nenori ir negali jo naudot? Tai parodo, kad klientai jiem nerupu, tik susirinkt is ju mokejimus
Automobilio draudimas internetu
2021-12-18 12:30:41 IP 5ca5kdik
Respublikos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymu (toliau - Įstatymas) bei
Lietuvos banko patvirtintomis Standartinėmis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo
sutarties sąlygomis.

Interneto svetainė: https://draudimas24.com/lt/
Tikrai nesitikėkit adekvačių išmokų, bet kokiu atveju pataupys ne jūsų naudai. Dar nė su vienu draudimu neteko taip nusivilti. Anoks čia Lietuvos draudimas, š*******o kontorėlė ir tiek. Labai apmaudu, kad teko su jais turėt reikalų ne dėl savo kaltės.
Noreciau atkreipti demesi ! Sutartyje nera numatytas laikas skubiai pagalbai. Pranesiau, kad reikalinga skubi tech pagala (nusedo akumuliatorius) uzregistravo, bet neatvyko. Ieskau kitos bendroves. Sios bendroves rinktis nepatariu !!
Šita įmonė bagažo vėlavimo draudimą traktuoja įdomiai: jei bagažas vėluoja Jums parvykstant iš užsienio - tai nėra draudiminis įvykis. Pasirodo bagažas draudžiamas tik kelionei į vieną pusę....
Siūlau rinktis kitą kompaniją su normaliomis nuostatomis...
Kažkaip prastai su išmokom, parašo po 7 dienų išmokės, nėra ir po 15, nors ilgiausias terminas 15 d.yrq...žodžiu prastai
Nu jo, žodžiu, beveik kaip ir numaniau, ras kaip išsivartyti, kad nemokėt draudimo. Čiulba visi gražiai prieš pasirašant sutartis, kol neprieinama iki išmokų, kurios dažnais atvejais yra neatitinkančios realybės.
Reikėjo pakaitinio automobilio, nes atliekamas remontas servise. Atsiliepė labai nemalonus vyriškis, kiekvienam sakinyje "pone" vadindamas. Prisikabino, kad Kasko man is viso nepriklauso, nors moku įmokas kas antra mėn. Reziume: automobilio negavau, nes žala uždaryta, daryk ka nori. Padėt niekuo negali. Liepė kreiptis į žalų skyrių.

UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; nekilnojamasis turtas.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...
TS GROUP
Darbas vairuotojams užsienyje

Adresas: Jovarų g. 2A, LT-47193 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; draudimas; finansai; personalo atranka; tarpininkavimas.
UAB TS GROUP vienija prekės ženklus: Business-Link ir CE bazė. CEbaze.lt yra prekės ženklo BusinessLink, kuris vienija Europos verslus, padalinys. CEbaze.lt vykdo CE kategorijos vairuotojų įdarbinimą į atrinktas patikimas logistikos įmones Vokietijoje. Taip pat dalinasi aktualiomis naujienomis, gerais darbo...
"Compensa Vienna Insurance Group", akcinė draudimo bendrovė
Veiklos sritys: draudimas.
Lietuvos draudimo rinkoje mums labai svarbu būti patikimais klientų partneriais
UADBB "Altas draudimo brokeris"
Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo paslaugos.

INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
"Šiame versle esame ilgam ir sprendimus darome ilgam laikotarpiui, – sako INVL privataus kapitalo vadovas Vytautas Plunksnis. – Kartu su klientais investuojame ir savo lėšas: tiek grupės...
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...

Kiek užsienio kalbų mokate?

FedEx 193,86 +5,31%
McDonald's 267,40 -1,29%