Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos draudimas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos draudimas

Atsiliepimai apie Lietuvos draudimas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos draudimas, AB

Moralas toks. Įvažiavo į galą ir turėjau pats susimokėti 160eur ir dar pats susimokėti už pakaitinę mašiną. Tai manau ganėtinai aiškus reziume šios įstaigos:)
IVAZEVO I MASINOS PRIEKI nemokus kiniskom dalim skaucuoja ir lauzyno grasina jai nepriklausoma samdysi nemokes nepatiu draustis
Tragedija, o ne draudimas, ir dar valkioja vardą "Lietuvos". Įvažiavo jų kompanijoj draustas "bambalis", servisas, reikalingas pakaitinis auto, paskambinu, atsiliepia mergaitė, sako : jokių problemų, pasakysiu aptarnaujančiam specialistui. Na ir pradėjo jis mane aptarnaut: aš jam konkretų klausimą dėl pakaitinio automobilio, jis man krūvą savo LD instrukcijų, aš dar konkretesnį klausimą, jis man dar didesnę šūsnį instrukcijų, aš jo tiesiai šviesiai klausiu: duosit, neduosit, tada jau jokio atsakymo...Jei gerai pamenu tai Darius Paukštys. Matosi, kad LD prisisamdo krūvą tokių cinikų, kad tik nuskriaust nukentėjusijį... Žmonės saugokitės: nuo maro, bado ir nuo tokio draudimo...
Imone turejo per 10 darbo dienu nustatyti zavos atlyginima, taciau pasibaigus 10 dienu terminui su manim niekas nesusisieke, todel teko skambinti paciam, i ju mokama numeri (ir ne viena karta, o norimo rezultato nesulaukiau). Paskambinus man pasake, kad zalos vertinimo ekspertas tikriausiai atostogauja. Prasiau, kad jie su manim susisiektu del zalos atlyginimo, taciau jau eina 4 savaite, o su manim vis dar niekas nesusisieke. Tikrai nerekomenduoju tvarkyti kartu reikalus su sita imone.
Kas cia per draudimas, zalos ekspertai neziuri ka meistrai raso bet nustato savo gedimo priezasti ir nutare kad zalos nereikia atlyginti, turejau namo draudima. Tikrai neprasidekit su sita š*******o kontora.
Neblogas draudimas, buvau apsidraudęs gyvybes draudimu su kritinių ligų ir traumu draudimais tai nutikus draudiminiam įvikui kas nepatiko jog tyrė įvyki vos ne metus laiko, kadangi labai kruopįčiai tyrė įvikį, kas žinoma kiek erzino nes atrodė jog vilkina laiką ir bando neišmokėti draudimo išmokos bet galiausei nerade prie ko prikibti išmokėjo 15 000 eur, žinomą teko savo iįmokos laukti vos ne metus laiko bet džiaugiuosi jog bent jau išmokėjo visą sutartyje pasirašyta sumą ir nebandė išvengti šios išmokos mokėjimo teisminiu keliu ar panašiai kas aišku butu dardaugiau užvilkine laiką taigi bendrovė yra moki ir savo ispareigojimu laikosi, tikgalėtu kiek greičiau vykdyti savo ispareigojimus nes be šios įmonės buvau apsidraudes dar compensos ir avivos draudimu tai pastarosios tyrė įviki kurkas greičiau ir išmokas išmokėjo kurkas greičiau. Kaip bebūtu visvien noriu pasakyti AČIŪ šiai bendrovei ir sekmes tolimesniuose darbuose !
Nesilaiko sutarties susitarimų ir bando apgauti klientus.
Atsitikus draudiminiam įvykiui "tempia gumą" ir verčia Jus jaustis kaltais, lyg tai būtų Jūsų (kliento) kaltė, ko pasekoje norėdami išvengti psichologinio spaudimo sutinkate su viskuo ką jie pasako.
Labai iš toli apeisiu šią draudimo kompaniją ir patarsiu draugams, neapsigauti jų pasiūlymais.
Labai nusivyliau ir tikrai nepatariu niekam draustis, didesniu sarlatanu ir nekompetingu darbuotoju gali surasti nebent tik Seime. Niekada anksciau neturejau auto ivykio, iki siu metu ir saziningai mokejau net keliu automobiliu Kasko draudimus, kuriuos aisku nutrauksiu ir apsidrausiu kitoje kompanijoje. Musu ginca dabar sprendzia Lietuvos Bankas, kuris aisku nieko nesprendzia, tai ruosiame ieskini ir bandysim teisybes sulaukti teismu maratone.
Esu dėkingas Audriui Blauzdžiui iš Lietuvos draudimo už greitai atlyginta žalą. Sekmės darbuose!
Pats prasčiausias draudimas kokį teko naudoti. Nepirkite atsitikus nelaimei visiška šikna būna. Pinigų išmokėti nenori. Patarimas nesidrauskit. Ieškokite kitų draudimų. Bet tik ne LTD
Kas čia per draudimas jai žalų ne atlygina, tai kam išvis draustis ir pinigus kisti int juoda skyle. Reiks duot int teisma, ką jie čia žmonės apiplesineja.
Teko draustis skirtingose draudimo įmonėse per Edrauda. Ši bendrovė yra prasčiausias pasirinkimas. Nutraukimo atveju taikomos didelės kainos, kurių nebuvo parodyta sudarant sutartį!
Venkit šios kontoros.
Ne pirmą kartą draudžiu savo automobilį LD. Kainos patrauklios. Aptarnavimas profesionalus ir greitas. Vadybininkės Greta ir Rasa iš Vilniaus filialo yra tikros savo srities profesionalės.
Pasibaisejau Lietuvos draudimu.Pasirodo negalima seip paprastai nutraukti sutarties.Jei nutrauki sutarti tai dar turi sumoketi men i prieki.Tai vyksta apgaudinejimas ir vagyste.Niekur nemaciau tokios nesamones.
Birželio mėnesį turėjau autoįvykį, į mane įvažiavo vairuotojas, kuris buvo draustas Lietuvos draudime.
Visų pirma, ilgai laukiau atsakymo iš žalos vertintojo (priklauso 10 darbo dienų), vadybininkas Marius pasiteisino, kad daugelis dabar atostogauja ir nėra kam dirbti. Galvoju OK....tikrai būna vasatos metu. Kai pasakiau, kad dėl sugadinto rato, negaliu eksplotuoti mašiną (nebent iš svao lėšų taisyčiausi, ką ir teko padaryti), vadybininkas man atsakė: "nieko nepadarysi...žmonės atsotogauja".
ANTRAS dalykas - paskambino žalos vertintojas, informavo dėl sumos,. Pasakiau, kad pasitarsiu su atutomobilio savininke ir informuosiu apie sprendimą. Tuo tarpu nuvažiavau į vieną iš jų autoservisų, pasikalbėti apie galimybę taisyti automobilį (nes tikriausiai daug kas atostogauja:)). Sutarėme, kad nuo liepos galo gali imtis.
Kitą dieną man paskambino automobilio savininkė, kad jie pervedė pinigus už žalą, be mano sutikimo.
Kai skambinau į Lietuvos draudimą - pakalbėti su atsakingu asmeniu dėl pavedimo, dėl kurio nebuvo sutarta (juolab visose autoservisuose automobilio sutvarkymą įvertino didesne suma), mane vėl nukreipė pas tą patį marių. kuris nei karto nepakėlė ragelio.

Superinis aptarnavimas.
Tokio įkiraus draudimo nesu turejas viena kart draudžiau auto tai po to karto skambineja pastoviai vis is kito nr siulo savo paslaugas kainos brangiausios nors pasakai kad nieko nereikia vistiek skambina blokuoji nr skambina is kito niekam nerekomenduociau kuo toliau nuo tokiu kontoru pirma ir paskutini karta draudziau lietuvos draudime
Mūsų bendrija, t.y. visus namo gyventojus, LD padavė į teismą dėl namo nepriežiūros. Kažkur buvo nutekėjimas ir vienam bute susikaupė pelėsis. Gavom ieškinį, kai praėjo 3 metai po to pelėsio naikinimo, žalų ekspertas bendrijos atstovų ekspertizės metu nekvietė, sako neprivalo, bet išieškoti savo nuostolius gali. Nesileisiu į detales, bet tai yra žiauru ir nesąžininga. Siūlau visiems neapsiriboti rašymu čia. Lietuvos bankas prižiūri draudimo bendroves, jau vien už tai kas čia parašyta, LD neverti teikti draudimo paslaugų.
Kiek skaiciau apie draudimo bendroves ERGO, BTA ir t.t. apie visas Lietuvoje veikiancias draudimo bendroves tik blogi atsiliepimai, tai kur draustis?
Blogas draudimas neismoko pinigus uz auto ivikius.nukentiejau nuo lietuvos draudimo klijento ir pats klijentas ten esu.ir jau menesiais laukiu ir nesumoko.o jeigu buta drausciau irgi taip temptu su ismokiejimu.vis sako tirimas ir tirimas o pinigu nera.nerekomenduoju niekam.ir pats pereisiu pas kitus.
Sveiki, turiu nusiskundimu apie jusu bendrove, visu pirma zala paskaiciuota kosminemis kainomis, neatitinkanti realybes, darbuotoja Gintare Savickiene, labai nemandagiai bendraujanti, i uzduotus klausimus neatsako konkreciai ir atsako klaidingai, nesuteikia informacijos, esu pasibaisejes jusu bendravimu, nors skola sumokejau iki galo, per visa laikotarpi nemalonus paniekinamas bendravimas.nesirinksiu jusu paslaugu ir perspesiu visus apie tai
Noriu padėkoti 112 kabinetui Jono Basanavičiaus gatvėje, Vilniuje už puikią nuotaiką ir superinį bendradarbiavimą (2018-05-25). Ne tik kad mus su vyru išvadino „pensininkais ir invalidais (!)“, nes mat paprašėme darbuotojos ponios Elžbietos Gražinos L pagalbos, bet ir buvo iškeltas man didžiulis skandalas, kodėl pasirašiau ant lapuko, kad nebenoriu gauti naujienlaiškių iš Lietuvos Draudimo. Jūs rimtai? Ar aš visada turiu sutikti su tuo, ką siūlote? Visą tą laiką, kol buvo priduodami dokumentai dėl žalos atlyginimo mano vyrui, mums buvo sakomi priekaištai, kodėl mes nepasiskaitėme anksčiau, kodėl mes nieko nežinojome, kodėl mes tą ir aną. Jeigu poniai bloga nuotaika ir klientų tą dieną priimti nenori, tai gal maloniai ir žmoniškai viską galima paaiškinti? Būtume atėję vėliau ar kitą dieną.
Jau net nebepasakosiu, kiek reikėjo kankintis, kad vyrui užsienyje būtų suteikta medicininė pagalba ir pervesti pinigai sutartai ligoninei. Tokių nervų ir bendravimo patirti nebesinori. Lietuvos Draudimo nerekomenduoju.
Rimvydas 2018-01-12 16:34:02
Sveiki, bandžiau įsigyti Lietuvos Draudime Kasko draudimą. Gavau neigiama atsakymą, nes mano automobili drausti ld yra rizikinga. Paaiškinti, kuo remiantis buvo priimtas neigiamas sprendimas ld atstove tiesiog atsisakė. Išvada: ld savo veikloje vadovaujasi maksimalaus įmanomo pelno principu. Tai reiškia, kad kiekvienu konkrečiu atveju įmone pasirinks taktika, kuri atneš pelną (klientu įmokos) ir visais būdais stengsis išvengti išlaidu (išmokos klientams). Kitaip tariant, Lietuvos Draudimas yra įmone, kuri užsiima ne draudimo bizniu, bet naudoja draudimą kaip priemone pelno gavimui. Tokiu atveju klientas yra nesvarbus ir ld visada stengsis gauti pelną kliento sąskaita, visokiais būdais vengiant vykdyti savo įsipareigojimus kaip draudėjas.
Puiki nuomonė.
Žmogus, kuris iš draudimo nori aiškumo yra blogas klientas.
Viskas puiku, atsitiko įvykis per dvi dienas išmokėjo pinigėlius tik teigiamas atsiliepimas...
Sigitas 2018-03-30 16:32:40
tai kuo baigėsi?
Baigesi tuo, jog mums niekas nepriklauso, ir dar toks nemalonus bendravimas. Skambinau nezinau kiek kartu, kazkas atsiliepia tada vel su kazkuo jungia, lauki belekiek laiko ir niekas nesusijungia. Vargais negalais prisiskambinus uzregistravo ir zadejo susisiekt per 3 d.d. susisieke tik po dvieju savaiciu, kalba buvo grubi ir nemandagi, aiskino kad as cia pats kaltas niekas nepriklauso ir kad per velai kreipiuosi, o kad ligoninej dvi savaites praguli ir galvos net nuo lovos pakelt negali, jiem tas neidomu. Kai draudiesi ciulba viena, kai atsitinka giesme pasikeicia. Absurdas tikras, niekam nerekomenduoju tureti reikalu su sia kompanija.
Marko 2017-10-29 12:56:50
Nuo namo įsigyjimo draudžiame namus ir turtą LD dabar pirmą kartą nutiko draudiminis įvykis sudužo žmonai telefonas, net nebeįsijungia dingo visos nuotraukos ir kontaktai, rytoj kreipsimės matysim ką sakis, nes kai draudėmės labai gyrė kad čia labai gerai draudimas nuo dūžių. Paskaičius kitus komentarus kila įtarimas kad liksim ant ledo : (
tai kuo baigėsi?
Teko "laimė" cia kreiptis dėl masinos dureliu atrakinimo. Tai atrakino uz 45€, pasirodo uz skambuti meistrui paėmė 30€, nes meistras be ju butu atrakines uz 15€. Pasijutau lengvai apiplėštas. Dar ir teko laukt vos ne dvi valandas.
Turiu kasko ir nustate LD žalą, iš foto beje, kas yr labai juokinga. Išmoką pasiūlė 290 euriukų, iš kurių dar nusiskaičiuoja frančizė minus150 euriukų, kas lieka patys matot. Apsurdas.
Lietuvos draudimas apgaudineja zmones! Nesusidekite su sia kompanija : (imokas moketi reikia, o atsitikus draudiminiam ivykiui, ismokos negausite : (
Mieli Lietuvos zmones nesirinkit Lietuvos draudimo paslaugu nes jie is kadaise rimtos draudimo kompanijos pasidarius nuskurdeliu kompanija. Patyriau rimta trauma truko achilo sausgysle ir pastebejo medikai tik po dvieju menesiu tai operavo, gyja gerai pasekmes jausiu puse metu. Tai draudimo ismoka gausiu tik 200 eur pasityciojimas. Kas skaitys mano komentara tai neapsigaukit paziurekit i savo draudimo polisa ten yra lentele T-1, T-2, T-3.Ten parasytos sumos prie kiekvienos eilutes tai galit patys pasiskaiciuot kiek gautumet pinigu uz nelaiminga atsitikima.Pvz parasyta 4000 eur tai nuo tos sumos daugiausia galit gaut 5proc kas sudaro 200eur tai cia daugiausia ka gali gaut uz trauma. 20metu draudziausi save ir masina daugiau rinksiuos kita kompanija. Dar pasikonsultuosiu su teisininkais ar cia galima dar ka atgaut. Jei neiseis nieko tai ir spaudon parasysiu kokios juokingos ismokos.
Visiškas nulis pagalbos atsitikus nelaimei, vakar neužsikūrus mašinai paskambinau kreiptis pagalbos ir man aiškina, jog kaltas ne akumuliatorius ir nieko padėti negali, o esmė tikrai buvo akumuriatoriuje, kaip jie gali nustatinėti priežąstis net neatvažiavę, visiškai esu nusivylusi šiuo draudimu, daro viską, kad tik nereiktu teikt pagalbos.
Įdarbinią krūvą teisininkų tam, kad padėtų išsisukti nuo tinkamo nuostolių atlyginimo. Kalba apgailėtinais argumentais, kurie nepagrįsti, verčia rinkti pažymas, kurių neįmanoma gauti. Nenorėčiau daugiau susidurti su jokiu jų klientu, nes tai tas pats kas apskritai neturėti draudimo, tik nusimesti atsakomybę už žalą nuo svęs.
L.Draudimas tik tuscias pinigu ismetimas ! Turiu konkretu draudimini Namo draudime atveji kurio neapmoka ! Netgi klastoja ekspertizes ! Draudiminiam yvykyje nebuve deda savo isgalvotas versijas ! Visiski a*******i ! NESIDRAUSKIT !
s*******o kontora. i mano priparkota automobili ivaziavo apgadyno bamperi, salone buvo krovynis no smgio paslinko ir apibraize monitoriu pagal lietuvos draudyma bamperis remontui priklauso o apgadynimai salone cia ne to ivikio. nekada nesidrausiu lietuvos draudime.
LD labai saldziai kalba, kol apsidraudi, bet kai ivyksta nelaimingas atsitikimas, politika pasikeicia. Pasirodo, jei negulesi ligonineje, tau nepriklauso jokia kompensacija.Nors po ivairiu traumu daznai sutvarsto galva, ranka ar pan. ir isleidzia i namus. Pasirodo, tai jau nedraudiminis ivykis. Siulyciau pries draudziantis gerai pagalvoti, kad neliktumet su skaudancia galva ir prie suskilusios geldos. Ziauriai nusivylem...
Esu dekingas Loretai Zakarkienei is Lietuvos draudimo uz paslauguma ir kad greitai atlygino neturtine zala po autoivykio. Aciu uz supratinguma!
Du metus draudžiamės nuo nelaimingu atsitikimu. Užvakar, vyras apsidegino ranka iki antro laipsnio, pilant dujas kolonėlėje. Užregistravom įvyki. Paskambino)))) Pasakė, kad gausim išmoka tik tuo atveju, jeigu liks randai)) Tai kam man toks draudimas?
Gintautas Gnizinskas
2017-12-03 22:52:55 IP 217.147.36.74
noreciau pasidalinti nemaloniu incidentu su lietuvos draudimu. apsidraudziant automobili agente man isiule uz papildoma mokesti paslauga PAGALBA KELYJE, as sutikau, galvojau maza kas gali nutikti, taip ir nutiko. prakirtau du ratus i borteli paskambinau, pasake sorry vilniaus mieste paslaugos neteikiame, nors man buvo sakyta paslauga galioja visoje lietuvoje. pasake paslauga mokama 40euru. kitos iseities neturejau, skubejau darban, sutikau. pavezejo automobili 5km atveze ten kur reikejo, pasake 48eurai, sakau is kur dar 8e pasake 40e plius pvm. buvau piktas kaip velnias, isdure viduri dienos. niekada nebesidrausiu lietuvos draudime, jeigu taip isdurineja zmones
Užsiregistruot patyrus žalą reikia skambint 10 kartų. Nusiuntus nuotraukas, po trijų dienų atsiunčia, kad nuotrauka netinka. Patys ištampo nuotraukas ir siunkinėja pas ekspertus, nors matosi labai gerai kiek nubraižyta ir kad pastumtas bamperis. Vistiek siunčia į servisa vėl fotografuot. Po to jau aišku sakys pavėlavot ir t.t. Esi nukentėjęs ir tiek vargti reikia. Žodžiu labai nemalonu ir tikrai nenoriu su Lietuvos draudimu turėt daugiau reikalų
Labas vakaras, pirmiausia, norėčiau trumpai supažindinti su situacija, su kuria teko susidurti prieš kelias dienas. Patekau į autoįvykį, kurio metu buvo apgadintas mano automobilio galas. Įvertinę situaciją su kitu įvykio dalyviu, nusprendėme, jog esu šio įvykio nukentėjusioji, užpildėme deklaraciją. Kadangi anksčiau neteko susidurti su tokia situacija, nedelsiant kreipiausi į draudimo bendrovę, buvau informuota, jog turiu nusiųsti automobilio apgadinimo nuotraukas ir su manimi bus susisiekta. Deja, susisiekta nebuvo, teko pačiai kreiptis ir skambinti trumpuoju telefonu, jog galėčiau išsiaiškinti kaip elgtis toliau. Mašina nebuvo apgadinta taip, jog būtų netinkama eksplotuoti ar keltų pavojų žmonių gyvybei ir kadangi tai pagrindinė mano susisiekimo priemonė, man ji be galo reikalinga, tačiau buvo apgadintas kairys galinis žibintas, tad norėjau pasiteirauti ar nuotraukų užteks žalai įvertinti ir ar galiu bent minimaliai apsitvarkyti automobilį (nes be kairio žibinto kelių eismo taisyklės eisme dalyvauti draudžia). Mano didžiai nuostabai, draudimo bendrovės darbuotoja, ne tik bendravo nepagarbiai, tačiau dar ir pareiškė nematanti "už ką čia jums mokėti", nes mašina yra sena (1999m) ir turinti rūdžių. Buvau nukreipta savarankiškai važiuoti atlikti techninės ekpertizės, nepaisant to, jog dalyvauti eisme be žibinto negaliu. Po apžiūros su manimi buvo susisiekta, kaip ir numatyta per 7 darbo dienas, tačiau vėlgi susidūriau su keliomis kliūtimis. Didžiam mano nusivylimui, nors mašina buvo apgadinta tik išoriškai, žalos ekspertai nusprendė mašiną "nurašyti", nes jos remontas kainuotų daugiau nei pusė šios mašinos vertės, tačiau mano nuomone, tai nėra adekvatus mąstymas, kai mašina yra tikrai gana sena ir derėtų įvertinti tai, jog menkas įbrėžimas ant galinių durelių galėtų kainuoti tikrai daug, nors jis mašinos kasdieniam ekspotavimui įtakos neturi. Na, o apie pačią išmokos sumą tikrai neverta net kalbėti, nes su tokia suma, galiu įsigyti nebent naujus ratus, tačiau tikrai ne automobilį. Diskusijos ir ginčai nepadėjo, nes klientas, deja, ne visuomet yra teisus. Mašina išimta iš registro. Taigi šiuo metu, likau su puikiai važiuojančia transporto priemone, kurios, deja, eksplotuoti negaliu, nes anot žalos eksperto "ekspertizė sukeltų per daug vargo", na ir su keliais šimtais eurų ašarom nusišluostyti ir viešojo transpoto bilietui įsigyti. Draudimo sutartį buvau pasirašiusi metams laiko, tačiau net nepraėjus trims mėnesiams ketinu ją nutraukti ir daugiau niekada nebegrįžti į šią įmonę. Dėkoju už patirtą stresa ir moralinę žalą. Gražaus vakaro:)
Nei karto neturejau auto ivykio, bet taip jau nutiko. Ivaziavo man i masina. Paskambinus i "Lietuvos draudima" buvo uzregistruotas ivykis ir pasakytas adresas nuvykti pas zalos vertintoja. Nuvykus paaiskeko, kad jis serga tada teko i kita serviza vykti kitas neprieme nuvykus i Lietuvos draudima taip pat niekas neivertino nuostoliu pasiule vykti i 4 autoserviza... Nuvykus i serviza ir ten nenorejo priimti ivertimti zala, kol galiausiai emocijos nepaeme virsaus. Galiausiai teko vykti i ligonine, nes prasitasiau visa diena ir patyriau nervine itampa. Esu nusivylus Lietuvos draudimu.
Gal būsiu nepopuliari, bet pretenzijų šiai bendrovei, kol kas neturiu. Suskilus židinio stiklui žala buvo įvertinta teisingai ir išmoka pervesta į sąsKaitą per 3 dienas. Nežinau, gal tokį operatyvumą ir šaunumą lėmė tai, kad prieš daug metų pati dirbau toje kompanijoje ir laaaabai daug ką žinau. Bet svarbu - nenuvylė :-)
zalos vertinttojas tai visiskai nevykes papuole per du menesius nesugebejo duoti normalaus servizui atsakymo o kaip paskambini telefonu tai dar ponas nelinkes bendrauti... jai patys butume neskambineje neieskoje galu tai nezinau po puse metu butum atgave masina
Nuotraukose matosi kad bamperis subraizytas tik tai, o apačioje bamperio matosi kad jau lopytas buvo po seno ivykio, ir uz tai kad ivaziavau LD draudimas priskaičiavo 733€ tam žmogui išmokėti, o man sumokėti, prašau ar taip pas ka nors buvo ?
Sveiki visi prašau padėkite ka daryti kur kreiptis, ka tik gavau laiška, kad padares avarija draudimas tamžmogui sumokėjo 733€, o iš manes išjieškk tokia suma, kan tada civilines atsakomybes draudimas? Aš visa gyvenima galvojau kad jei tavo transporto priemone drausta, tavo zala kuria padarai kitai transporto priemonei apmoka draudimas, o argumentai kad paemes ta ld draudimai ismoketi dalimis as tuo momentu buvau dar nesumokejes imokos, kad tik del to kad paveluotai sumokejau imoka jie gali isjieskoti tokias sumas ?
Sveiki, gal kam nors pravers sis komentaras susidarant nuomone apie Lietuvos Draudima (saraskinai tai kaip reikalas). Draudziau auto kasko draudimu pilniausiu kad net 18 m asmenys galetu vairuoti ir pns. Vairavo draugas ir ivyko avarija, labais kvailoje sankryzoje, bet taip draugas kaltas. Paskaiciavo tikrai minimaliai, bet sutikau su ta suma, kad nereiktu dar ilgiau laukti. Antras menesis i pabaiga o jie vis dar vykdo kazkoki neaisku tyrima :D p.s. ka tiria neatsako ir tikriausiai patys net nezino :D kol nera isvados advokatas negali inicijuoti teismo sprendimo, tai taip ir laukiam kol jie vilkina laika neva kazka tirdami. Taip nepaliksim kreipsimes i teisma, bet tikiuosi pagelbesiu zmonem neuzkibti ant situ a******u...
mano vardas 2017-04-10 21:50:14
Paskaicius komentarus dingo noras draustis..
Tai saunu, nes taip ir turetu buti. As pas juos ir taip nesidraudziu, bet buna liudna jei kaltininkas turi LD, taip kad kuo greiciau sita imone bankrutuos, tuo geriau saliai. Darbuotojams irgi palinkeciau daryti bet ka kito, negu dirbti sitoj sukciu kontoroje.
Pats prasciausias imanomas aptarnavimas, koki teko sutikti Lietuvoje. Internetine forma pasirodo beprasme, nes paskambinus niekas jos neranda - siusti dokumentus vel. Siusti bendru pastu. Vel niekas neranda. Siunti asmeniskai. Vel pameta, siunti 4ta karta. Tada tau 2 savaites niekas neatraso. Servisas laiko masina, praranda pinigus. As 2 sav be masinos, net nepradeta taisyt, prarandu laika. Profesionalumo - nulis. Susisiekimo patogumas - vienas prasciausiu kokiu teko matyt bet kur ir bet kada. Gal ir gera imone jei jus esate kaltas ir cia jusu draudimas, bet jei jau kaltininko - tai sekmes jums su sita sovietinio mastymo istaigele. Tikrai blogiau nelabai ir isivaizduoju. Su kuo bepasneku, kiek kaltininko draudimas sis - problemu miriadai.

EDRAUDA, UADBB
EDRAUDA - DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Freiras
Adresas: Smėlynės g. 177D, Senamiesčio k., LT-38410 Panevėžio r.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; draudimas; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
Įmonė Freiras, UAB įkurta 2012 m. iki šiol įmonė aktyviai ir sėkmingai dirba tarptautinių ir vietinių gabenimų srityje. Nepaisant didelės konkurencijos, esančios tarptautinių gabenimų versle, Freiras, UAB tvirtai ir dinamiškai stiprina savo pozicijas gabendama krovinius į/iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos...

Forum sporto klubas
Forum sporto klubas 11-20 17:20
Holistinį mąstymą apie sveikatingumą puoselėjanti „meilės sau" teorija atliepia modernaus asmens poreikius Skirti laiko sau, subalansuoti psichinę bei fizinę sveikatą ir sąmoningai...
EBPO: norint toliau augti Lietuvai reikia didinti ekonominį produktyvumą
EBPO: norint toliau augti Lietuvai reikia didinti ekonominį produktyvumą 11-21 15:41
Lietuvos ekonomika šiemet dar stiebsis 3,4%, tačiau dėl silpnėjančios išorės paklausos ir darbuotojų stygiaus ekonomikos augimas sulėtės: 2019 m. jis sieks 2,9%, o 2020 m. – 2,6%, skelbiama...
Buvęs ECB vadovas: susirūpinimą kelia augančios skolos
Buvęs ECB vadovas: susirūpinimą kelia augančios skolos 11-21 15:30
Europos centriniam bankui (ECB) per pastaruosius 20 metų pavyko daug ką nuveikti suvaldant pagrindines euro zonai kylančias rizikas, tačiau ateitis žada nemažai naujų iššūkių, kurių vienas...

Ką manote apie ekonominę krizę?

Texas Instruments 96,84 +2,35%