Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos draudimas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos draudimas

Atsiliepimai apie Lietuvos draudimas, AB

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos draudimas, AB

Suprantu, kad daug kas kas metai brangsta, tačiau negaliu suprasti, kodėl sukurta tokia ne lanksti, nedeferensiuota kainų sistema.Pvz:žmogus daug metų draudžia nuosavą automobilį Lietuvos draudime, važinėja sėkmingai, nedaug, nesukeldamas avarinių situacijų, tačiau jam kiekvienais metais automobilio draudimas brangsta, kodėl nedeferensijuoti, jeigu negauni išmokų, tai ir kaina tau turi mažėti, o ne didėti, kaip yra visoje ES.
Ištrauka iš mano susirašinėjimo teniso partijos su Lietuvos draudimu ir ciniško atsisakymo išmokėti žąlą.tikiuosi pagelbėsiu Jums susidaryti nuomonę apie šią bendrovę, kuri deklaruoja rūpestį klientu.
Laba diena, Aurimai.Siunčiu Jums detalesnį esamos situacijos paaiškinimą ir tikiuosi, jog Jūs labiau įsigilinsite į mano atsiųstus faktus su nuotraukomis, nei tai padarė Jūsų atstovaujamos draudimo bendrovės žąlų ekspertai.Kaip jau minėjau ankstesniame laiške mano butą užpylė vanduo.Šis vanduo yra netinkamos vamzdynų kanalizacijos priežiūros išdava ir dėl to yra kalti kaimynai, kurie gyvena virš manęs ir nesugebėjo tinkamai prižiūrėti savo kanalizacijos vamzdžių.
2018metų rugpjūčio mėnesį pradėjome remonto darbus bute ir gruodžio mėnesio pabaigoje remontas jau buvo baigtas.Buvo atliktas kapitalinis remontas virtuvėje, vonioje, tualete, koridoriuje bei visuose kambariuose.Jums pridėsiu nuotraukas kaip įrodymą.Kodėl taip darau?Atsakau: nes nesu s*****s ar a*******s, kuris nori už draudimo bendrovės pinigus padaryti viso buto remontą, kaip teigia Jūsų žąlos ekspertas.Taip, visiškai teisingai.Šiuos žodžius kaip kaltinimą pokalbio metu yra pasakęs Jūsų atstovaujamos draudimo bendrovės žąlos ekspertas ir šis pokalbis buvo įrašytas.
Manęs netenkina Jūsų žąlos ekspertų siūloma suma - 802 eurai.Beje, pirminiame pasiūlyme buvo siūloma 851 euro suma, antrą kartą pasiūlyta suma buvo 802 eurai ir eksperto perklausius kodėl antrą kartą siūloma suma yra mažesnė, buvo atsakyta, jog esu pats kaltas, kad nepasirinkau pirminio pasiūlymo.Aš tokį vertinimą įvardinu kaip pasityčiojimą ir bandymą sumenkinti mano pasirinkimą ieškant teisingo bei adekvataus žąlos kompensavimo dydžio.
Pasistengsiu detaliau sukonkretizuoti ir paaiškinti kokie remonto darbai buvo atlikti kapitalinio remonto metu ir kokie darbai yra būtini atlikti po užpylimo.Pridėtose nuotraukose matyti, jog butas buvo kapitališkai suremontuotas ir remontui nebuvo gailima pinigų.Užpylimo metu buvo pažeistos lubos virtuvėje, ir koridoriuje.Taip pat buvo užpiltos sienos virtuvėje, bei koridoriuje.Kai atlikinėjome remontą, vonios plotą padidinome prie sienos, kur virtuvė ribojasi su vonia, profilių pagalba susukdami gipso kartono plokštę (parodyta nuotraukoje).Gipso sienoje dėl geresnės triukšmo izoliacijos buvo sudėta akmens vata.Užpylimo metu vanduo persisunkė per lubas ir skverbėsi per monolitinio bloko sieną, bei sieną, susuktą iš gipso.Todėl sieną iš gipso kartono plokščių yra būtina pakeisti nauja gipso kartono plokštės siena.Taip pat būtina pakeisti akmens vatą.Keičiant gipso kartono plokštę ir vatą, bus būtina nuimti plyteles vonioje, nes jos buvo suklijuotos ant tos pačios gipso sienos, kuri buvo užlieta vandeniu (taip pat pridedu nuotraukas).
Sekantis darbas, kuris yra būtinas atlikti, tai virtuvinio komplekto su jame esančia buitine technika išmontavimas.Išmontuoti virtuvinį komplektą yra būtina, kadangi vanduo pateko per lubas už komplekto nugarinės plokštės ir toje vietoje būtina viską kuo skubiau sutvarkyti, kol neįsiveisė pelėsis.Rūpinuosi savo šeima, todėl nenoriu, jog ateityje tektų gyventi būste, kuriame yra įsiveisęs pelėsis.Jūsų žąlos ekspertas Tomas Šniukšta, atvykęs į butą, nepripažįsta to fakto, jog yra būtina išardyti virtuvinį komplektą, tam, jog "prieiti" prie sienos už virtuvinio komplekto ir to neįtraukia į būtinų darbų sąmatą.Atvykęs jis tik ironiškai pareplikavo, jog lubas užteks nudažyti voleliu ir anot jo problema bus išspręsta.Toks Jūsų draudimo bendrovės žąlos ekspertų atsainus požiūris ir elgesys manęs netenkina, žeidžia ir motyvuoja dar labiau ieškoti teisybės šiame nesupratimo, ižeidimų, ironijos ir ciniškumo pilname žąlos vertinime. Neketinu nuleisti rankų, pasiduoti ir sutikti su Jūsų siūloma 1174, 69 eurų suma.Remonto ir apdailos darbus atliekanti įmonė yra sudariusi sąmatą visiems darbams atlikti.Ketinu su šia įmone sudaryti sutartį remonto ir apdailos darbams atlikti, todėl kreipiuosi į Jus, Aurimai, jog tenkintumėte šią sąmatą ir Jūsų atstovaujama draudimo bendrovė pinigus pervestų į nurodytą sąskaitą.
Dina Staneliene 2017-12-04 14:18:50
Du metus draudžiamės nuo nelaimingu atsitikimu. Užvakar, vyras apsidegino ranka iki antro laipsnio, pilant dujas kolonėlėje. Užregistravom įvyki. Paskambino)))) Pasakė, kad gausim išmoka tik tuo atveju, jeigu liks randai)) Tai kam man toks draudimas?
mano mašina drausta Lietuvos draudime casko ir štai 2019-02-25d. važiuojant namo iš Vilniaus į Telšių raj. pasukus pakely į vieną degalinę msi mašina paskendo dūmuose maniau kad užsidegėm tai dėka degalinės darbuotojų iškvietėm gaisrinę tai paaiškėjo kad turbina buvo ir greitoji ir svarbiausia turėjau nepilnametį berniuką abu labai išsigandom patys galit įsivaizduoti.Susisiekus su draudimu pareikšta mašiną nutempia jie, ką ir padarė, o mane su pabrėžiu su nepilnamečiu paliko ant ledo. Paaiškino kadangi esate tik du asmenys mes neprivalome rūpintis jūsų grįžimu namo, paiškino, jeigu būtumėte trys žmonės tada atsuųstų taksi už kurią tik dalį apmokėtų, o kitą dalį nukentėjęs asmuo. Tiesa dar iki serviso mus su sugedusia mašina gali nuvežt, o kas toliau... nors ir pėsčiom, tai jau ne jų reikalas. Kaip grįžau namo, įdomu? Sūnus metė visus darbus ir iš Vilnaus, o mes buvome Kėdainių raj. 137 km. MSI degalinėje, atvažiavo. ŠTAI IR ĮŽIMUSIS CASKO LIETUVOS DRAUDIMAS.
BEKYT KUO TOLIAU NUO LIETUVOS DRAUDIMO IS ZMONIU APGAUDINEJIMO GYVENA.TOKIAS KOMPANIJAS UZDARIT SENIAI TUREJO.GAILA KAD LIETUVOI NERA NEI TVARKOS NEI TEISIBES.
Noriu padėkoti Lietuvos Draudimo Žalų ekspertei p. Anelei Papečkienei už pagalbą, susijusią su žalos atlyginimu. Gerokai pasimečiau, nes su žalos atsiradimo situacija susidūriau pirmą kartą. Ji kantriai, aiškiai ir suprantamai išaiškino visus mane dominusius klausimus ir operatyviai viską sutvarkė. Tai išties profesionali, gerbianti klientus ir mylinti savo darbą žalų ekspertė. Linkiu jai kuo geriausios sėkmės darbe ir kuo mažiau žalų atvejų.
Dėkoju draudimo bendrovės Letuvos Draudimas specialistams už kokybišką ir greitą draudiminio įvykio išnagrinėjimą. Šauni komanda. Daug metų draudžiuosi Lietuvos Draudime, ir ateityje būsiu Jūsų klientė. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.
Reiškiu nuoširdžią padėką Lietuvos Draudimo įmonės teisininkui G. Tunkevičiui už kvalifikuotą pagalbą.Puikus žmogus ir specialistas.
Draudikė Elena Šiaudvytienė - melagė, aferistė!!! Nesidrauskite pas ją, kad tokios apgavikės negautų bonusų, apgaudinėdamos kitus! Prieš draudžiantis jos aiškiai paklausiau ar draudimas galioja namo renovacijos metu (nes remonto metu negalioja), ta: "Meee, Šmee, turi galioti", o jau kai dėl renovacijos įvyksta nelaimė ir jai paskambini, tai jau matai tiksliai žino, kad: "nu tikrai negalioja".
Turejau turto ir būsto draudimą, vyras sudaužė telefoną, draudimas taisymo neapmokėjo iškėlė detektyvą, prašė įvairiausių nelogiškų įrodymu, viskas ilgai užsitesė...jokio sprendimo ar kompensacijos, taip ir nesutaisė telefono, nutraukiau sutartį, o draudimas dėl telefono taip nieko ir nenusprendė...kam toks turto draudimas, kad mėnesių mėnesius turi bylinėtis ir įrodinėti tiesas.
Paskambinau tel.1828 labai konkrečiu klausimu, nes noriu gauti sąskaitas el.paštu (tai buvo pažadėta dar vasarą),
bet nieko nepešiau, tik išklausiau pakankamai nemandagios paskaitos apie tai, kad gyvename technologijų amžiuje.
Labai keistas pokalbis, kai aiškinama tai, kas ir taip aišku, ir visiškai nesistengiama atsakyti į konkretų klausimą. Nusprendžiau atsisakyti Lietuvos draudimo paslaugų.
Prasta draudimo bendrovė...prasti ten dirbančių žmonių atlyginimai.Reikalavimai aukšti..žodžiu daug nori iš kitų o patys nieko neduoda. Iš principo ten nesidrausčiau...Prasukus atsiliepimus senesnius džiaugiuosi, kad neturėjau reikalų su šia bendrovę.Kuri net ne Lietuvos.
Artūrai Primoni, tau tik šluoti gatvę Visagino mieste su šluota be koto, o ne dirbti LD.
Po įvykio exspertai susisiekė tik po 3 savaičių, o ne per vieną darbo dieną.Jokios kompetencijos, jokio objektyvumo.Vilkinimas siekiant neišmokėti žalos.
Baisu kas ten dirba tame Lietuvos Draudime, 2 diwnas negalejo masinos apdraust. Baisu baisu, draudziausi 3 metus labaaaai nusiviliau.....
Rimantas 2018-11-08 21:16:36
Tragedija, o ne draudimas, ir dar valkioja vardą "Lietuvos". Įvažiavo jų kompanijoj draustas "bambalis", servisas, reikalingas pakaitinis auto, paskambinu, atsiliepia mergaitė, sako : jokių problemų, pasakysiu aptarnaujančiam specialistui. Na ir pradėjo jis mane aptarnaut: aš jam konkretų klausimą dėl pakaitinio automobilio, jis man krūvą savo LD instrukcijų, aš dar konkretesnį klausimą, jis man dar didesnę šūsnį instrukcijų, aš jo tiesiai šviesiai klausiu: duosit, neduosit, tada jau jokio atsakymo...Jei gerai pamenu tai Darius Paukštys. Matosi, kad LD prisisamdo krūvą tokių cinikų, kad tik nuskriaust nukentėjusijį... Žmonės saugokitės: nuo maro, bado ir nuo tokio draudimo...
Taip ne šiaip sau vidutinys atlygnimas yra: 2 119, 75, kuo mažiau įšmokės paprastiem žmonėm, tuo daugiau darbuotojai pasiims sau i premijas
Lietuvos draudimas apgaudinėja žmones! (įmokas mokėti reikia, o atsitikus draudiminiam ivykiui, išmokos negausite) Kaip paaiškino Lietuvos Draudimo darbuotojas Tadas Andrejevskis, kad kuo mažiau išmokų bus padaryta, tuo daugiau “BONUSO' Lietuvos Draudimo darbuotojai gaus :) Taigi matome, kad draudimo išmokos yra vilkinamos ir poto neišmokamos.
Moralas toks. Įvažiavo į galą ir turėjau pats susimokėti 160eur ir dar pats susimokėti už pakaitinę mašiną. Tai manau ganėtinai aiškus reziume šios įstaigos:)
IVAZEVO I MASINOS PRIEKI nemokus kiniskom dalim skaucuoja ir lauzyno grasina jai nepriklausoma samdysi nemokes nepatiu draustis
Imone turejo per 10 darbo dienu nustatyti zavos atlyginima, taciau pasibaigus 10 dienu terminui su manim niekas nesusisieke, todel teko skambinti paciam, i ju mokama numeri (ir ne viena karta, o norimo rezultato nesulaukiau). Paskambinus man pasake, kad zalos vertinimo ekspertas tikriausiai atostogauja. Prasiau, kad jie su manim susisiektu del zalos atlyginimo, taciau jau eina 4 savaite, o su manim vis dar niekas nesusisieke. Tikrai nerekomenduoju tvarkyti kartu reikalus su sita imone.
Kas cia per draudimas, zalos ekspertai neziuri ka meistrai raso bet nustato savo gedimo priezasti ir nutare kad zalos nereikia atlyginti, turejau namo draudima. Tikrai neprasidekit su sita š*******o kontora.
Neblogas draudimas, buvau apsidraudęs gyvybes draudimu su kritinių ligų ir traumu draudimais tai nutikus draudiminiam įvikui kas nepatiko jog tyrė įvyki vos ne metus laiko, kadangi labai kruopįčiai tyrė įvikį, kas žinoma kiek erzino nes atrodė jog vilkina laiką ir bando neišmokėti draudimo išmokos bet galiausei nerade prie ko prikibti išmokėjo 15 000 eur, žinomą teko savo iįmokos laukti vos ne metus laiko bet džiaugiuosi jog bent jau išmokėjo visą sutartyje pasirašyta sumą ir nebandė išvengti šios išmokos mokėjimo teisminiu keliu ar panašiai kas aišku butu dardaugiau užvilkine laiką taigi bendrovė yra moki ir savo ispareigojimu laikosi, tikgalėtu kiek greičiau vykdyti savo ispareigojimus nes be šios įmonės buvau apsidraudes dar compensos ir avivos draudimu tai pastarosios tyrė įviki kurkas greičiau ir išmokas išmokėjo kurkas greičiau. Kaip bebūtu visvien noriu pasakyti AČIŪ šiai bendrovei ir sekmes tolimesniuose darbuose !
Nesilaiko sutarties susitarimų ir bando apgauti klientus.
Atsitikus draudiminiam įvykiui "tempia gumą" ir verčia Jus jaustis kaltais, lyg tai būtų Jūsų (kliento) kaltė, ko pasekoje norėdami išvengti psichologinio spaudimo sutinkate su viskuo ką jie pasako.
Labai iš toli apeisiu šią draudimo kompaniją ir patarsiu draugams, neapsigauti jų pasiūlymais.
Labai nusivyliau ir tikrai nepatariu niekam draustis, didesniu sarlatanu ir nekompetingu darbuotoju gali surasti nebent tik Seime. Niekada anksciau neturejau auto ivykio, iki siu metu ir saziningai mokejau net keliu automobiliu Kasko draudimus, kuriuos aisku nutrauksiu ir apsidrausiu kitoje kompanijoje. Musu ginca dabar sprendzia Lietuvos Bankas, kuris aisku nieko nesprendzia, tai ruosiame ieskini ir bandysim teisybes sulaukti teismu maratone.
Esu dėkingas Audriui Blauzdžiui iš Lietuvos draudimo už greitai atlyginta žalą. Sekmės darbuose!
Pats prasčiausias draudimas kokį teko naudoti. Nepirkite atsitikus nelaimei visiška šikna būna. Pinigų išmokėti nenori. Patarimas nesidrauskit. Ieškokite kitų draudimų. Bet tik ne LTD
Kas čia per draudimas jai žalų ne atlygina, tai kam išvis draustis ir pinigus kisti int juoda skyle. Reiks duot int teisma, ką jie čia žmonės apiplesineja.
Teko draustis skirtingose draudimo įmonėse per Edrauda. Ši bendrovė yra prasčiausias pasirinkimas. Nutraukimo atveju taikomos didelės kainos, kurių nebuvo parodyta sudarant sutartį!
Venkit šios kontoros.
Ne pirmą kartą draudžiu savo automobilį LD. Kainos patrauklios. Aptarnavimas profesionalus ir greitas. Vadybininkės Greta ir Rasa iš Vilniaus filialo yra tikros savo srities profesionalės.
Pasibaisejau Lietuvos draudimu.Pasirodo negalima seip paprastai nutraukti sutarties.Jei nutrauki sutarti tai dar turi sumoketi men i prieki.Tai vyksta apgaudinejimas ir vagyste.Niekur nemaciau tokios nesamones.
Birželio mėnesį turėjau autoįvykį, į mane įvažiavo vairuotojas, kuris buvo draustas Lietuvos draudime.
Visų pirma, ilgai laukiau atsakymo iš žalos vertintojo (priklauso 10 darbo dienų), vadybininkas Marius pasiteisino, kad daugelis dabar atostogauja ir nėra kam dirbti. Galvoju OK....tikrai būna vasatos metu. Kai pasakiau, kad dėl sugadinto rato, negaliu eksplotuoti mašiną (nebent iš svao lėšų taisyčiausi, ką ir teko padaryti), vadybininkas man atsakė: "nieko nepadarysi...žmonės atsotogauja".
ANTRAS dalykas - paskambino žalos vertintojas, informavo dėl sumos,. Pasakiau, kad pasitarsiu su atutomobilio savininke ir informuosiu apie sprendimą. Tuo tarpu nuvažiavau į vieną iš jų autoservisų, pasikalbėti apie galimybę taisyti automobilį (nes tikriausiai daug kas atostogauja:)). Sutarėme, kad nuo liepos galo gali imtis.
Kitą dieną man paskambino automobilio savininkė, kad jie pervedė pinigus už žalą, be mano sutikimo.
Kai skambinau į Lietuvos draudimą - pakalbėti su atsakingu asmeniu dėl pavedimo, dėl kurio nebuvo sutarta (juolab visose autoservisuose automobilio sutvarkymą įvertino didesne suma), mane vėl nukreipė pas tą patį marių. kuris nei karto nepakėlė ragelio.

Superinis aptarnavimas.
Tokio įkiraus draudimo nesu turejas viena kart draudžiau auto tai po to karto skambineja pastoviai vis is kito nr siulo savo paslaugas kainos brangiausios nors pasakai kad nieko nereikia vistiek skambina blokuoji nr skambina is kito niekam nerekomenduociau kuo toliau nuo tokiu kontoru pirma ir paskutini karta draudziau lietuvos draudime
Mūsų bendrija, t.y. visus namo gyventojus, LD padavė į teismą dėl namo nepriežiūros. Kažkur buvo nutekėjimas ir vienam bute susikaupė pelėsis. Gavom ieškinį, kai praėjo 3 metai po to pelėsio naikinimo, žalų ekspertas bendrijos atstovų ekspertizės metu nekvietė, sako neprivalo, bet išieškoti savo nuostolius gali. Nesileisiu į detales, bet tai yra žiauru ir nesąžininga. Siūlau visiems neapsiriboti rašymu čia. Lietuvos bankas prižiūri draudimo bendroves, jau vien už tai kas čia parašyta, LD neverti teikti draudimo paslaugų.
Kiek skaiciau apie draudimo bendroves ERGO, BTA ir t.t. apie visas Lietuvoje veikiancias draudimo bendroves tik blogi atsiliepimai, tai kur draustis?
Blogas draudimas neismoko pinigus uz auto ivikius.nukentiejau nuo lietuvos draudimo klijento ir pats klijentas ten esu.ir jau menesiais laukiu ir nesumoko.o jeigu buta drausciau irgi taip temptu su ismokiejimu.vis sako tirimas ir tirimas o pinigu nera.nerekomenduoju niekam.ir pats pereisiu pas kitus.
Sveiki, turiu nusiskundimu apie jusu bendrove, visu pirma zala paskaiciuota kosminemis kainomis, neatitinkanti realybes, darbuotoja Gintare Savickiene, labai nemandagiai bendraujanti, i uzduotus klausimus neatsako konkreciai ir atsako klaidingai, nesuteikia informacijos, esu pasibaisejes jusu bendravimu, nors skola sumokejau iki galo, per visa laikotarpi nemalonus paniekinamas bendravimas.nesirinksiu jusu paslaugu ir perspesiu visus apie tai
Noriu padėkoti 112 kabinetui Jono Basanavičiaus gatvėje, Vilniuje už puikią nuotaiką ir superinį bendradarbiavimą (2018-05-25). Ne tik kad mus su vyru išvadino „pensininkais ir invalidais (!)“, nes mat paprašėme darbuotojos ponios Elžbietos Gražinos L pagalbos, bet ir buvo iškeltas man didžiulis skandalas, kodėl pasirašiau ant lapuko, kad nebenoriu gauti naujienlaiškių iš Lietuvos Draudimo. Jūs rimtai? Ar aš visada turiu sutikti su tuo, ką siūlote? Visą tą laiką, kol buvo priduodami dokumentai dėl žalos atlyginimo mano vyrui, mums buvo sakomi priekaištai, kodėl mes nepasiskaitėme anksčiau, kodėl mes nieko nežinojome, kodėl mes tą ir aną. Jeigu poniai bloga nuotaika ir klientų tą dieną priimti nenori, tai gal maloniai ir žmoniškai viską galima paaiškinti? Būtume atėję vėliau ar kitą dieną.
Jau net nebepasakosiu, kiek reikėjo kankintis, kad vyrui užsienyje būtų suteikta medicininė pagalba ir pervesti pinigai sutartai ligoninei. Tokių nervų ir bendravimo patirti nebesinori. Lietuvos Draudimo nerekomenduoju.
Rimvydas 2018-01-12 16:34:02
Sveiki, bandžiau įsigyti Lietuvos Draudime Kasko draudimą. Gavau neigiama atsakymą, nes mano automobili drausti ld yra rizikinga. Paaiškinti, kuo remiantis buvo priimtas neigiamas sprendimas ld atstove tiesiog atsisakė. Išvada: ld savo veikloje vadovaujasi maksimalaus įmanomo pelno principu. Tai reiškia, kad kiekvienu konkrečiu atveju įmone pasirinks taktika, kuri atneš pelną (klientu įmokos) ir visais būdais stengsis išvengti išlaidu (išmokos klientams). Kitaip tariant, Lietuvos Draudimas yra įmone, kuri užsiima ne draudimo bizniu, bet naudoja draudimą kaip priemone pelno gavimui. Tokiu atveju klientas yra nesvarbus ir ld visada stengsis gauti pelną kliento sąskaita, visokiais būdais vengiant vykdyti savo įsipareigojimus kaip draudėjas.
Puiki nuomonė.
Žmogus, kuris iš draudimo nori aiškumo yra blogas klientas.
Viskas puiku, atsitiko įvykis per dvi dienas išmokėjo pinigėlius tik teigiamas atsiliepimas...
Sigitas 2018-03-30 16:32:40
tai kuo baigėsi?
Baigesi tuo, jog mums niekas nepriklauso, ir dar toks nemalonus bendravimas. Skambinau nezinau kiek kartu, kazkas atsiliepia tada vel su kazkuo jungia, lauki belekiek laiko ir niekas nesusijungia. Vargais negalais prisiskambinus uzregistravo ir zadejo susisiekt per 3 d.d. susisieke tik po dvieju savaiciu, kalba buvo grubi ir nemandagi, aiskino kad as cia pats kaltas niekas nepriklauso ir kad per velai kreipiuosi, o kad ligoninej dvi savaites praguli ir galvos net nuo lovos pakelt negali, jiem tas neidomu. Kai draudiesi ciulba viena, kai atsitinka giesme pasikeicia. Absurdas tikras, niekam nerekomenduoju tureti reikalu su sia kompanija.
Marko 2017-10-29 12:56:50
Nuo namo įsigyjimo draudžiame namus ir turtą LD dabar pirmą kartą nutiko draudiminis įvykis sudužo žmonai telefonas, net nebeįsijungia dingo visos nuotraukos ir kontaktai, rytoj kreipsimės matysim ką sakis, nes kai draudėmės labai gyrė kad čia labai gerai draudimas nuo dūžių. Paskaičius kitus komentarus kila įtarimas kad liksim ant ledo : (
tai kuo baigėsi?
Teko "laimė" cia kreiptis dėl masinos dureliu atrakinimo. Tai atrakino uz 45€, pasirodo uz skambuti meistrui paėmė 30€, nes meistras be ju butu atrakines uz 15€. Pasijutau lengvai apiplėštas. Dar ir teko laukt vos ne dvi valandas.
Turiu kasko ir nustate LD žalą, iš foto beje, kas yr labai juokinga. Išmoką pasiūlė 290 euriukų, iš kurių dar nusiskaičiuoja frančizė minus150 euriukų, kas lieka patys matot. Apsurdas.
Lietuvos draudimas apgaudineja zmones! Nesusidekite su sia kompanija : (imokas moketi reikia, o atsitikus draudiminiam ivykiui, ismokos negausite : (
Mieli Lietuvos zmones nesirinkit Lietuvos draudimo paslaugu nes jie is kadaise rimtos draudimo kompanijos pasidarius nuskurdeliu kompanija. Patyriau rimta trauma truko achilo sausgysle ir pastebejo medikai tik po dvieju menesiu tai operavo, gyja gerai pasekmes jausiu puse metu. Tai draudimo ismoka gausiu tik 200 eur pasityciojimas. Kas skaitys mano komentara tai neapsigaukit paziurekit i savo draudimo polisa ten yra lentele T-1, T-2, T-3.Ten parasytos sumos prie kiekvienos eilutes tai galit patys pasiskaiciuot kiek gautumet pinigu uz nelaiminga atsitikima.Pvz parasyta 4000 eur tai nuo tos sumos daugiausia galit gaut 5proc kas sudaro 200eur tai cia daugiausia ka gali gaut uz trauma. 20metu draudziausi save ir masina daugiau rinksiuos kita kompanija. Dar pasikonsultuosiu su teisininkais ar cia galima dar ka atgaut. Jei neiseis nieko tai ir spaudon parasysiu kokios juokingos ismokos.
Visiškas nulis pagalbos atsitikus nelaimei, vakar neužsikūrus mašinai paskambinau kreiptis pagalbos ir man aiškina, jog kaltas ne akumuliatorius ir nieko padėti negali, o esmė tikrai buvo akumuriatoriuje, kaip jie gali nustatinėti priežąstis net neatvažiavę, visiškai esu nusivylusi šiuo draudimu, daro viską, kad tik nereiktu teikt pagalbos.
Įdarbinią krūvą teisininkų tam, kad padėtų išsisukti nuo tinkamo nuostolių atlyginimo. Kalba apgailėtinais argumentais, kurie nepagrįsti, verčia rinkti pažymas, kurių neįmanoma gauti. Nenorėčiau daugiau susidurti su jokiu jų klientu, nes tai tas pats kas apskritai neturėti draudimo, tik nusimesti atsakomybę už žalą nuo svęs.
L.Draudimas tik tuscias pinigu ismetimas ! Turiu konkretu draudimini Namo draudime atveji kurio neapmoka ! Netgi klastoja ekspertizes ! Draudiminiam yvykyje nebuve deda savo isgalvotas versijas ! Visiski a*******i ! NESIDRAUSKIT !
s*******o kontora. i mano priparkota automobili ivaziavo apgadyno bamperi, salone buvo krovynis no smgio paslinko ir apibraize monitoriu pagal lietuvos draudyma bamperis remontui priklauso o apgadynimai salone cia ne to ivikio. nekada nesidrausiu lietuvos draudime.

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiuolaikiškam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui galimybę apsidrausti internetu greitai, paprastai ir pigiau. UADBB EDRAUDA bendradarbiauja su visomis Lietuvoje veikiančiomis...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Poilsis ir mes
STOVYKLOS VAIKAMS

Adresas: A. Goštauto g. 8-206, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Kelionių organizatorius. Stovyklos vaikams Kelionių organizatorius „Poilsis ir Mes" įkurta 1997 m., tad jau galime pasigirti stabilumą užtikrinančia 20 metų patirtimi kelionių organizavimo srityje. Kelionės kolektyvams savaitgalinės, pažintinės, lėktuvu ir po Lietuvą Kelionės moksleiviams į pramogų ir mokslo...
Freiras
Adresas: Smėlynės g. 177D, Senamiesčio k., LT-38410 Panevėžio r.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; draudimas; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
Įmonė Freiras, UAB įkurta 2012 m. iki šiol įmonė aktyviai ir sėkmingai dirba tarptautinių ir vietinių gabenimų srityje. Nepaisant didelės konkurencijos, esančios tarptautinių gabenimų versle, Freiras, UAB tvirtai ir dinamiškai stiprina savo pozicijas gabendama krovinius į/iš Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
"Apple" ruošiasi gyvenimui be "iPhone"
"Apple" ruošiasi gyvenimui be "iPhone" 03-25 15:26
Vadovų pasikeitimai technologijų milžinėje "Apple" – signalas, kad įmonė ruošiasi ateičiai, kurioje nebeegzistuos jos populiariausias produktas.
A. Vaitkus nebenusišalins nuo dalies sprendimų
A. Vaitkus nebenusišalins nuo dalies sprendimų 03-25 14:51
Klaipėdos mero rinkimus pralaimėjęs "valstiečių" atstovas, Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus atšaukė savo nusišalinimą nuo sprendimų, susijusių su "valstiečių" rinkimų kampaniją Klaipėdoje...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%