Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos daugiabučių gyventojų teisių gynimo centras, asociacija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos daugiabučių gyventojų teisių gynimo centras

Atsiliepimai apie Lietuvos daugiabučių gyventojų teisių gynimo centras, asociacija

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos daugiabučių gyventojų teisių gynimo centras, asociacija

Atsakymą į komentarą pateikė po metų
Atsakymą į komentarą pateikė po metų
Lietuvos daugiabučių gyventojų teisių gynimo centras
2019-11-16 19:35:33 IP 28p99dl8
Lilija 2018-10-29 22:13:18
Noreciau paklausti kaip ir kur pas Jus kreiptis, kad apgynti daugiabuciu gyventoju teises?
Galite susisiekti nurodytu telefonu.
Lietuvos daugiabučių gyventojų teisių gynimo centras
2019-11-16 19:32:01 IP 28p99dl8
Vyga 2019-06-05 07:27:58
Ar mes žmonės ar gyvuliai. Šilutė, P. Jakšo-5?
Tvora aptveriami šiukšlių konteineriai dėl kelių priežasčių:
1. Kad bendrijai nepriklausančių namų gyventojai nemestų šiukšlių į Jūsų bendrijos konteinerius ir Jums netektų mokėti daugiau.
2. Kad vėjas neišnešiotų šalia prikritusių šiukšlių.
Tai jūsų apsisprendimas, kaip tvarkytis savo kieme.
Ar mes žmonės ar gyvuliai. Šilutė, P. Jakšo-5?

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Seimo teisininkai turi pastabų dėl didesnio pelno mokesčio bankams
Seimo teisininkai turi pastabų dėl didesnio pelno mokesčio bankams 12-13 10:33
Seime svarstomos bankų pelno apmokestinimo pataisos gali neatitikti Konstitucijoje įtvirtinto lygiateisiškumo principo, nurodo pataisų projektą vertinęs Seimo Teisės departamentas.
"Milviteką" įsigijo Prancūzijos svarstyklių gamintojai
"Milviteką" įsigijo Prancūzijos svarstyklių gamintojai 12-13 10:20
Gargžduose veikiančią Lietuvos UAB "Milviteka" už neskelbiamą sumą įsigijo Prancūzijos pramoninių ir komercinių svarstyklių gamintoja "Precia Molen".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Benzinas 1,73 0,00%