VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Darbo Birža

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Darbo Birža

Atsiliepimai apie Lietuvos Darbo Birža

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Darbo Birža
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Sveiki ar yra jau yra stipendijos iš darbo biržos ?
Atsakyti
Alytaus darbo birza a*******i 6 metus nebuvau bedarbis menesiui atsistojau i birba atsisakaiau menkai apmokamo darbo ir ismete is birzos kas teisus as ar LDB?
Atsakyti
laba diena noreciau pasidalinti patirtimi kaip tikraja to zodzio presme likau apgauta, prisiregistravau i birzu rajono teritorine darbo birza, su tikslu gauti darba, zinoma ieskant darbo man buvo skirta nedarbo draudimo ismoka, praejus daugiau nei menesiui, darbo birzos specialiste pasiule, igyti specialybe, socialinio darbuotojo padejejo, patikindama kad mano ismoka po 5savaites trukusiu mokslu prasites ir bus toliau mokama bet, baigus mokslus, dabar neturiu nei darbo ir mano ismoka buvo nutraukta, taigi likau be pajamu, ar gali darbo birzos specialistai, jeigu juos galima taip pavadinti, tikslingai kenkti savo klientui? ji melavo besisypsodama tiesisi man i akis, ir kas lieka daryti tokioje situocijoje, ? pasimti vaikus ir sprukt is lietuvos, kazkur kur i zmogu ziuri su pagarba.
Atsakyti
Niekada neužmirškite, kad Darbo biržos VISIEMS darbuotojams atlyginimai mokami iš biudžeto (mokesčių mokėtojų pinigai) t.y. mokate jūs, laikini bedarbiai. JŪS esate Darbo biržos darbuotojų darbdaviai. Todėl remkitės įstatymais, reikalaukite visų pareiškimų raštu (su parašu, jei reikia ir antspaudu). Ir tegu jie po to pamėgina cyptelti ant piliečių, kurie moka Darbo biržos darbuotojams atlyginimus.
Atsakyti
Viktorija 2018-02-20 16:18:51
Siaubas kažkoks tikrai.. Juokas per ašaras kaip sakoma. :D Na tikiuosi, kad greitai rasime darbus, ir nereikės lankytis šioje įstaigoje, o darbuotojams palinkėčiau mandagumo ir atsakingesnio požiūrio į žmones, nesvarbu ar bedarbis ar dirbantis, visi esame lygūs. :))
Taip, teisingai.
Atsakyti
Aloha 2018-02-19 10:44:12
Aš irgi esu užsiregistravusi pas konsultantę Justina. Praitą savaitę, antradienį, vienas bedarbis vaikinas užėjo į jos kabinetą, paklausė:
- Ar dar reikės ilgai laukti?
O ta konsultantė Justina griežtu tonu ant jo užstaugė, kad net laukiamajame viskas girdėjosi.
Nuėjau pas ją, tai ji man ir sako:
- Jūs bedarbe norit būt!
Atsakiau, pati savarankiškai ieškosiu darbo.
Jaučiu, jinai su visais savo klientais taip elgiasi, šiurkščiai ir nemandagiai. Toks jausmas, kad ji sudraskys žmogų. :D
Siaubas kažkoks tikrai.. Juokas per ašaras kaip sakoma. :D Na tikiuosi, kad greitai rasime darbus, ir nereikės lankytis šioje įstaigoje, o darbuotojams palinkėčiau mandagumo ir atsakingesnio požiūrio į žmones, nesvarbu ar bedarbis ar dirbantis, visi esame lygūs. :))
Atsakyti
Viktorija 2018-02-17 23:20:17
Atsiprašau, pamiršau paminėti, kad viskas vyko Kauno darbo biržoje.
Aš irgi esu užsiregistravusi pas konsultantę Justina. Praitą savaitę, antradienį, vienas bedarbis vaikinas užėjo į jos kabinetą, paklausė:
- Ar dar reikės ilgai laukti?
O ta konsultantė Justina griežtu tonu ant jo užstaugė, kad net laukiamajame viskas girdėjosi.
Nuėjau pas ją, tai ji man ir sako:
- Jūs bedarbe norit būt!
Atsakiau, pati savarankiškai ieškosiu darbo.
Jaučiu, jinai su visais savo klientais taip elgiasi, šiurkščiai ir nemandagiai. Toks jausmas, kad ji sudraskys žmogų. :D
Atsakyti
Atsiprašau, pamiršau paminėti, kad viskas vyko Kauno darbo biržoje.
Atsakyti
Nesenai įstojau į darbo biržą. Teko praeitą savaitę apsilankyti pirmą kartą (kai reikia eiti į mėnesį kartą). Likau apstulbinta nemandagumu, ir likau nesuprasta už ką darbuotojai šioje įstaigoje gauna atlyginimą. Buvau pas konsultantę Justiną jaunimo skyriuje. Pirmas dalykas, kas įstrigo, tai nemalonus ir šiurkštus bendravimas su klientu. Nei laba diena, nei viso gero vos ne. Ateina pasikviesti, duris prieš pat veidą uždaro. Atspausdina popierius, numeta, net nepasako už ką pasirašyti, pamurma kažką ir tiek, ir tai ne kokiu tonu su surauktu veidu. Net nepaklausė ar ieškau darbo ar ne, nei kaip sekasi, nei kokių pasiūlymų, visiškai nieko. Man to ir nereikia, nes aš esu savarankiškas žmogus, turiu internetą, ir pati susirandu darbo vietas, ir pati ieškausi darbo. Bet tada iškyla vienas klausimas: kokiu tikslu jie dirba? Ir išvis ar tai neturėtų būti įstaiga, kuri padėtų susirasti darbą, pasiūlytų tam tikrus mokymus ir tt? Galbūt ne ta koja išlipo iš lovos, bet mano nuomone tai yra neadekvatu.
Atsakyti
Rekomenduoju https://www.codeacademy.lt/ldb-kursai/ kursus per darbo biržą ir profesiją turėsite ir darbą suras.
Atsakyti
Prisijungt internetu prie darbo biržos apsoliučiai neymanoma
Atsakyti
Nesuprantu, už ką Vilniaus darbo biržos darbuotojai aplamai gauna algą. Įdarbinau darbuotoją pagal subsidijų programą - tik sau galvos skausmą pasidariau. Kiekvieną mėnesį reikia skambinėti, kiekvienas darbuotojas kratosi atsakomybės, duoda vis kitą numerį " paskambink kitam, tik ne man". Pinigų dar nei karto laiku negavau. LABAI LABAI NUVYLĖ.
Atsakyti
Ar yra kas siuveja mokosi panevezyje pradedanciosiom? Kaip reikalai su sitais kursais? Ir kaip su praktika? Kokie pliusai? Kokie minusai?
Atsakyti
Gerb. D.B susitvarkykite pagaliau savo svetaine, o tai nebeimanoma net puslapiu vartyti.
Atsakyti
Mano situacija susidare nejuokinga, issimokinau i siuvejas palei darbo birzos kursus. Susiradau darbdavi atidirbau 6 menesius. Reikia stot i birza o ten pareiske kad finansuoja darbdavi ui iki lapkricio 30. Niekaip nesuprantu jos man nori itaisyt 7 atidirbt. Nes kitaip i darbo birza puse metu negalesiu istot
Atsakyti
Sveiki. Norejau ir aš Pasikonsultuoti -kam reikalinga D.B ? Mano situacija ydomi.Atleista buvau del etatu mazinimo.Pagalbos iš tos ystaigos negavau jokios- tik nusivylima ir nuoskaudas. Nenoredama pyktis su D.B atstove (jinai labai praše nes jei pliusas prie tarnybos) jinai mane pasiunte mokintis valytoja (nors dirbau apsaugoje)instruktuodama melavo išsijuosusi-MOKINTIS REIKES 3kart per savaite po 2 val, ir iškart gausi darba.Realybe tokia-mokytoja nustebo kad buvau apgauta (y pamokas gavau vaziuoti 5kartus per savaite ir mokintis kad šluotos ilgis negali buti ilgesnis kaip 1, 5metro ir kopečiu aukštis ne daugiau kaip1, 2metro) be to kas baisiausia TUREJAU PATI SUSIRASTI KUR ATLIKTI PRAKTIKA SU ŠLUOTA (o tai kam reikalinga darbo birza)Graziausiai buvo po to kai baigiau TUOS SUPER APMOKYMUS (kur net mokytoja negalejo paaiškinti kaip yra dirbama su valymo masina-nes atsakymas y toky klausyma buvo -tai sunku ir as nezinau) gryzus man buvo aiskinama kad as dabar turiu susirasti darba kuo greiciau nes gausiu grazinti tuos pinigelius uz apmokymus.Yra skaudu kad dirba tokie zmones (kursai baigti liepos men o zadeta stipendija neismoketa iki siandie 2017.11.01) Susiradau pati darbo vieta (su salyga kd bus kompensuota-nesdarbo birzos atstove prizadejo kad bus kompensuojama)darbdaviui uzgarantavusi kad tikriai kompens.vieta-likau DEBILES vietoje nes darbdavys pasiskambines teritorines D.B pavaduotojai gavo ats. kad tikrai nekompens.vieta.Susiradau kita darbdavy (nes antra karta buvo garantuojama kad bus kompensuojama nes pagal amziaus statusa privaloma) ir vel ta pati situacija.GEDA PRIES DARBDAVIUS nes jei man meluoja tai ir as meluoju.Reziume-kam reikalingos TOKIOS D.B darbuotojos-ar tik trinti kedes ir iš viso kam reikalingos tokios darbo birzos kurios tik plauna pinigelius kazkam (kazkioms nevisavertems mokykloms)traukia is musu moketoju mokescius, nepadeda susirasti kad ir menkavercio darbo o tik dedasi pliusiukus sau kad kazka PAMOKINO o jei nepamokino TAI PAGRASINO KAD ISMES IS D.B. jei neisi y jos siunciamus kursus.SKAUDU KAI TAP ELGIAMASI SU ZMOGUMI.Mano sodyba yra graziausiu sodybu knygoje nuo 1988 metu ir kaip elgtis su šluota ir kastuvu as zinau kur ir kaip elgtis su valymu (nors išsilavinimas nebaigtas aukštasis, bet yra aukštesnysis) NUSIVYLIAU D.B IR NE TIK JA
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, Mokinuosi per darbo birža, visos grupiokes gavo stipendiją o man nėra. Taip išeina, kad man nereikia ar kaip?
Atsakyti
Sudalyvavau Darbo Biržos organizuojamame projekte "Atrask Save" (Panevėžio filiale). Tiems, kas dvejoja dėl šio projekto - tikrai nenusivilsite, nes praplėsite pažičnių ratą, galėsite atlikti praktiką savo pasirinktoje įmonėje su galimybe pasilikti. Tiesa, projekto metu vyksta ir paskaitos, kurios yra tikrai naudingos ir įdomios. Pats projektas yra labai rišlus, koordinatoriai yra labai organizuoti ir pasiruošę bet kada padėti, jei tik kas bus neaišku.
Esu labai patenkintas, jog sudalyvavau projekte "Atrask Save" ne tik dėl to, jog su koordinatorių pagalba pavyko atlikti praktiką mano pasirinktoje įmonėje, bet ir dėl to, jog sutikau tikrai įdomių žmonių ir pavyko papildyti savo žinias paskaitų pagalba
Atsakyti
Sveiki. Kaip čia gali būti stoviu darbo biržoje, noriu kad nusiustu mokykis slaugytojos kursus turiu darbdavi ir konsultante man pasake kad vistiek turiu eit į kusus atrask save net su darbdavių
Atsakyti
Julija 2017-09-14 16:04:30
Sveiki. Norėčiau sužinoti ar ldb specialistai gali priversti žmogų eiti dirbti į darba kuris tikrai nepatinka klientui? Žodžiu buvo raip. Šiandien buvau birzoje. Jau 5men stoviu birzoje ir dalivavau 3men projekte atrask save. Po to pasake kad pati ieskociau darbo. Po menesio ateinu pas savo specialiste ur ji man sako kad mane siuncia i senukus dirbt. Paklausiau kurioje vietoje parduotuve. Man atsake tipo kur issius ten ir dirbsi. O kokį darbą dirbt reikes atsake kad kasoje arba sandėlininke. Pries metus gulejau ligoninei su stuburo trauma. Ir pazima buvau jai atnesus kad negaliu dirbti darba kur kruvis eina ant stuburo. Tai sita ozka pasake kad ji tos pazimos neturi o iki pirmadienio turiu jai atnest kita pazima. Px kad pas neurologa eile. Ir jeigu priims tai po menesio. bet tai dar px. Ji man pasake kad jeigu pazimos nebus as privalau eiti i senukus dirbti. Ar as tikrai privalau? Ar as galiu atsisakyti? Ka man daryti?
Paskaiciau cia apie laikus priemimo tai jo pritariu raso viena laika o is internetinio puslapio suzinai kad visiskai kitas laikas. Pvz paskutinis laikas kaip nuotraukoje 11val. O is tikruju tai 15val.
pas mane irgi panasi situacija ir ismete 6 menesiams is darbo birzos
Atsakyti
Sveiki. Norėčiau sužinoti ar ldb specialistai gali priversti žmogų eiti dirbti į darba kuris tikrai nepatinka klientui? Žodžiu buvo raip. Šiandien buvau birzoje. Jau 5men stoviu birzoje ir dalivavau 3men projekte atrask save. Po to pasake kad pati ieskociau darbo. Po menesio ateinu pas savo specialiste ur ji man sako kad mane siuncia i senukus dirbt. Paklausiau kurioje vietoje parduotuve. Man atsake tipo kur issius ten ir dirbsi. O kokį darbą dirbt reikes atsake kad kasoje arba sandėlininke. Pries metus gulejau ligoninei su stuburo trauma. Ir pazima buvau jai atnesus kad negaliu dirbti darba kur kruvis eina ant stuburo. Tai sita ozka pasake kad ji tos pazimos neturi o iki pirmadienio turiu jai atnest kita pazima. Px kad pas neurologa eile. Ir jeigu priims tai po menesio. bet tai dar px. Ji man pasake kad jeigu pazimos nebus as privalau eiti i senukus dirbti. Ar as tikrai privalau? Ar as galiu atsisakyti? Ka man daryti?
Paskaiciau cia apie laikus priemimo tai jo pritariu raso viena laika o is internetinio puslapio suzinai kad visiskai kitas laikas. Pvz paskutinis laikas kaip nuotraukoje 11val. O is tikruju tai 15val.
Atsakyti
Galit pasakyti man! Pradejau manikiurininkes kursus per darbo birza baigus mokslus noriu isvaziuoti i uzsieni ar man nereiks 6 men atidirbineti?
Atsakyti
vasia22 2017-06-27 18:44:20
darbo birza mane ne pagristai ismete is darbo birzos nes as buvau projekte atsask save ir atidirbau nemokamai imonei kur yra teisingumas jus blogiau uz velnia esat tai ka atstatikit atgal kad galeciau registrotis nes eisiu toliau skustis ir atstatisiu teisinguma ko cia jokites as rimtai kalbu nes esu atidirbes ir ne turejot taises ismest atstatikit atgal kad registrotis galeciau nes esu atidirbes
kas per ne samone darbo birzoj buvo atsiunte man el laiska kad gali registrotis o mane ne uzregistravo kas yra dar moralu skaito kur matyta nes esu atidyrbes visa menesi o mane vistek ismete
Atsakyti
Kiek galima laukti kol atsinaujins.
Atsakyti
vasia22 2017-06-27 18:32:21
As irgi buvau projekte ir atidirbau nemokamai ir vistek ismete is darbo birzos 6 menesiams kur matyta kad uz neka ismete
darbo birza mane ne pagristai ismete is darbo birzos nes as buvau projekte atsask save ir atidirbau nemokamai imonei kur yra teisingumas jus blogiau uz velnia esat tai ka atstatikit atgal kad galeciau registrotis nes eisiu toliau skustis ir atstatisiu teisinguma ko cia jokites as rimtai kalbu nes esu atidirbes ir ne turejot taises ismest atstatikit atgal kad registrotis galeciau nes esu atidirbes
Atsakyti
G 2017-06-23 00:18:35
Papasakosiu savo liudna istorija su ldb. Baigiau vidurine, sugalvojau mokytis profesinej, nes nieko kito nesumasciau, pinigu i bala nenorejau mesti. Mokslas profesinej vienus metus ir dar uz dyka pasirode smagus. Po puses metu pamaciau, jog toje vietoje as degraduoju ir isejau. Teko prisiregistruoti ldb del psd. Man specialiste po poros menesiu pasiule eiti i projekta "atrask save". Sako : "eik, eik. Kai stosi gausi papildomu balu uz si projekta". As - nuejau. Projektas buvo tikra sikna. Nokemes lankstyti lektuvus is popieriaus. Tikras pinigu plovimas. Po projekto nuejau pas savo specilste ir viskas buvo gerai. Pasiule darba parduotuveje, atspausdino rekomendacini laiska. Paskambinau, pasake, jog vieta uzimta. Grizau pas specialiste ir pasakiau, kad dabar nenoriu ieskoti darbo. Planuose yra miesto keitimas. Tada tikrai reikes darbo ir tokia galimybe gauto finansavima pasitaike karta gyvenime. Ant manes supyko. Tada, perziurejo mano duomenis ir pasakr, jog esu nekfalifikuota ir galiu dirbti fabrike. Bet palaukit. Pries savaite buvau kvalifikuota... Prisimenat, ka sakiau apie tuos balus po projekto kai stosiu? Parasius i lama bpo mab arsake, kad uz toki dalyka jokir balai nera pridedami.
Trumpai tariant, visas sitas reikalas yra sikna. Specialistai siltai sedi ir kai kas ateina, jir tik klaviatura paspaudo, pasako kada kita karta ateiti ir tu toliau individualiai ieskai darbo. 10minuciu skirtas laikas yraper trumpas, kad specialistas artimiau su tavini susipazibtu ir zinotu ar esi kvalifikuotas, ar ne. Be to, megsta meluoti arba kalbeti siaip kalbeti nesamones, jog tave isspirtu i kazkoki vaikiska projekta.
As irgi buvau projekte ir atidirbau nemokamai ir vistek ismete is darbo birzos 6 menesiams kur matyta kad uz neka ismete
Atsakyti
Papasakosiu savo liudna istorija su ldb. Baigiau vidurine, sugalvojau mokytis profesinej, nes nieko kito nesumasciau, pinigu i bala nenorejau mesti. Mokslas profesinej vienus metus ir dar uz dyka pasirode smagus. Po puses metu pamaciau, jog toje vietoje as degraduoju ir isejau. Teko prisiregistruoti ldb del psd. Man specialiste po poros menesiu pasiule eiti i projekta "atrask save". Sako : "eik, eik. Kai stosi gausi papildomu balu uz si projekta". As - nuejau. Projektas buvo tikra sikna. Nokemes lankstyti lektuvus is popieriaus. Tikras pinigu plovimas. Po projekto nuejau pas savo specilste ir viskas buvo gerai. Pasiule darba parduotuveje, atspausdino rekomendacini laiska. Paskambinau, pasake, jog vieta uzimta. Grizau pas specialiste ir pasakiau, kad dabar nenoriu ieskoti darbo. Planuose yra miesto keitimas. Tada tikrai reikes darbo ir tokia galimybe gauto finansavima pasitaike karta gyvenime. Ant manes supyko. Tada, perziurejo mano duomenis ir pasakr, jog esu nekfalifikuota ir galiu dirbti fabrike. Bet palaukit. Pries savaite buvau kvalifikuota... Prisimenat, ka sakiau apie tuos balus po projekto kai stosiu? Parasius i lama bpo mab arsake, kad uz toki dalyka jokir balai nera pridedami.
Trumpai tariant, visas sitas reikalas yra sikna. Specialistai siltai sedi ir kai kas ateina, jir tik klaviatura paspaudo, pasako kada kita karta ateiti ir tu toliau individualiai ieskai darbo. 10minuciu skirtas laikas yraper trumpas, kad specialistas artimiau su tavini susipazibtu ir zinotu ar esi kvalifikuotas, ar ne. Be to, megsta meluoti arba kalbeti siaip kalbeti nesamones, jog tave isspirtu i kazkoki vaikiska projekta.
Atsakyti
2 valandos. Tiek laiko su pertraukomis užtruko patalpinti darbo skelbimą ldb svetainėje. Čia normalu????? Būtų įdomu sužinoti ar čia specialiai taip padaryta, kad svetainė dirba labai lėtai ir lūžinėja ar ne? Ir kiek tokios svetainės sukūrimas kainavo mokesčių mokėtojams????
Atsakyti
sveiki, mokiausi puse metu plyteliu klojejo kursu, i mokslus ejau per Kauno darbo birza, zodziu mokslus pabaigiau o darbo taip ir neradau, mano kontsultante taip man nieko ir nepasiule. Kai jau baigiau mokslus as jos paklausiau ka man daryt ? ji man pasake issimk indivydualios veiklos pazyma, as taip ir padariau, tik poto suzinojau kad ne tik negalesiu isidarbint i koki kita darba (nors ir laikinai kol susirasiu pagal specialybe) bet dar juk ir skola auga, o jai nutrauksiu ta pazyma, birza reikalauja grazint jiems pinigus uz moksla, ka man daryt ??? juk turi but kokia iseitis, gal kas turejo panasios patirties, ir gali man kanors patart, buciau labai dekingas.rasykit i saimonas.bicka1@gmail.com.
Atsakyti
Kodėl nesikrauna darbo biržos puslapis???
Atsakyti
Juokingiausia, kai Kauno darbo biržoje, mano konsultantė sako - eik daryk verslą, ko čia sėdi!!! Atsakiau, norint Lietuvoje daryti verslą, susijusį su kosmetologija ir kita veikla, reikia turėti tam lėšų, klientūrą, bent dešimt žmonių, o dar nuomą, patentą, sveikatos draudimą mokėti ir kiek tada liks atlyginimo??? Ji pradėjo juoktis. Jai atsakiau, kad jokio juoko tame nematau. Konsultantė susinervino.
Atsakyti
LR įstatymai visiškai nesuprantami:
Jei mokaisi vakarinėje, kas byloja, jog dieną gali dirbti ir reikia pagalbos susirasti darbą ir iš ko išgyventi - į biržą nepriima.
Jei stovi biržoje ir savo lėšomis nori praplėsti darbo paieškos galimybes (pvz: mokaisi vairuoti mašina, traktoriu ir ttt, eini 5 privačius legalius kursus) - Tave iš biržos išmeta ir nutraukia išmokas!
Nulis logikos!
Atsakyti
gertruda, as tau visiskai pritariu, susiduriau su sita zmogaus dikriminacija
oi tos darbo biržos
2017-01-10 10:46:26 IP 84.32.109.29
Atsakyti
Gertrūda 2016-01-13 12:40:23
Laba diena. Norėčiau sužinoti kur kreiptis, pastebėjus akivaizdų tyčiojimąsi iš bedarbio žmogaus. Žinau, kad pagal Lietuvos įstatymus yra baudžiamoji atsakomybė už viešą žmogaus žeminimą. Baisu, kai tarnautojas, turintis padėti, savo komentarais žemina žmogų kitų žmonių ir darbdavio akivaizdoje. Pagarbiai, Gertrūda Sireikienė
aplamai kam reikalingos darbo biržos Lietuvoje? darbo nepasiūloma, arba tokį darbą pasiūlo kur moka graščius ir negali žmogus pragyventi ypač neigalus. Firmelėse kaip CorpusA, ideali švara, BSS ir t.t kodėl nepasiūlo pilnam etatui, nors pusei etato vis butu šis tas neįgaliam
Atsakyti
d*****i, kiek gaunate pinigų iš valstybės? O už juos sutvarkyti savo apgailėtino tinklalapio negalite? Jau ir taip tikriausiai kokį milijoną nuplovėte pirkdami sūkurimą svetainės už 2mln., kurios platformos vertė reali 50 eurų. Darbuotojai neadekvatūs, iš kur tokia debilų valstybė...ko ten eiti, jei tau darbo paieškose nė kiek nepadeda? Pakiša kažkokį lapą, ir eik ieškotis pats, ne jūsų reikalas ką noriu dirbti ir panašiai, čia yra laisvės suvaržymas kada žmogui aiškina ką jis turi dirbti o ko ne. Pati ir dirbk tuos purvinus darbus, čia tau ne kelis mygtukus suspaudyti biržaus monitoriaus ekrane. Už ką jiems mokamas atlyginimas? Neaišku. Ateini į tą įstaigą tik tam kad nemokėti PSD įmokų, kuriomis ir taip nesinaudoji, moki kaip į balą, neaišku kam, dėl ko. Važiuoju iš čia, kas kartu iš šitos banditų valstybės rašykit gaidys37@gmail.com
Elona Mikučauskaitė
2016-12-14 18:38:57 IP 78.58.207.249
Atsakyti
Kodėl tai ilgai kraunasi DB svetainės puslapiai
Atsakyti
Norėčiau išsakyti savo nuomonę apie Utenos teritorinę darbo biržą.Aplinkybių verčiama, biržoje teko sistemingai lankytis net 8 mėnesius, kol pasiūlė pageidaujamą darbą.Negaliu teigti, kad visos biržos darbuotojos gerai atlieka savo pareigas.Tačiau apie p.Audronę Valinčienę esu labai geros nuomonės, (visuomet viską išsamiai paaiškina, atsižvelgdama į žmogaus galimybes, paskiria sekantį apsilankymo laiką, visuomet geros nuotaikos, besišypsanti, maloni, pagarbi...Tai darbuotoja mylinti savo darbą ir atliekanti jį iš visos širdies.Jei visų biržų darbuotojai taip dirbtų, tai ir bedarbiams gyventi būtų geriau.AČIŪ MIELOJI AUDRONE.Su pagarba Genovaitė Genienė
Atsakyti
Kuo toliau, tuo labiau viskas kas susiję su Lietuvos darbo birža eina blogyn. Štai šiandien žmogau ieškausi darbo per Lietuvos darbo biržos svetaine darbo Mažeikių mieste ir rajone ir matai štai tokius darbo pasiūlymo skelbimus, kuriuose rašoma "Darbo vietos adresas: Mažeikių r. sav., Mažeikiai darbo vietos adresas: J.Basanavičiaus g. 15, Palanga" Tokiu būdu valdžios institucija klaidina žmones ir galima įsivaizduoti koki žemą išsilavinimą parodo, jei net nesugeba tiksliai suformuluoti ir parašyti darbo pasiūlymo skelbimo. Jau nekalbu apie šį parašymą "Darbo užmokestis Mokėjimo terminai: mokama kartą per mėnesį darbuotojui sutikus Kitos apmokėjimo sąlygos: pagal susitarimą" Pagal kurį jau greit bus 27 metai, kaip aišku, kad moka minimumą iš kurio neįmanoma Lietuvoje pragyventi ar egzistuoti. Tad be viso šito, kokį norą pradėti dirbti gali kelti ir tokie darbo pasiūlymų skelbimo detalės, kaip "Darbdavio kontaktai Kontaktinis asmuo: Darbdavio atstovas Kontakto tipas: Darbo" Užsislaptinimas toks lygtai būtų kažkoks specialios slaptos tarnybos ar svarbos darbas. Visa tai jau užproframuoja nepasitikėjimu skelbimu, darbu ir darbdaviu. Tad tvarkkos nebuvo, nera ir niekada nebus. Visi kas yra kiek protingesni palieka beviltišką ir ne kiek negerėjančio gyvenimo šalį ir emigruoja. Jau beveik 27 metai tai yra vienintelis, teisngiausias gyvenimo kelias suteikiantis realias galimybes kiekvienam į geresnę, sotesnę, lengvesnę ateitį.
Atsakyti
Kiek kartu praseu kad pasiustu y kursusus niekada nepasiunte viska daro kad tik nesiustu norejau y programotoju kursus seubas kokia korukcija toi klaipedos birzoi dar poto ras kad niekas nenori mokitis arba toki darba suras kurtu isvis negali dirbti
Atsakyti
Parašysiu kaip Vilniaus darbo birža mane ir dar 10 bedarbių apgavo su mokymo centru ir darbdaviu. Aš ir dar 10 bedarbių buvome pasiūsti į profesinį mokymą.Iškarto pas darbdavį prasidėjo praktika po 12 val.. 4 pamainas iš eilės 2 dieninės 7- 19 val. ir 2 naktinės 19 - 7 val. PER NAKTĮ atlikinėti praktiką pas darbdavį uab solitek, mokslininkų g.6a, gamykloje. aš išėjau iš to profesinio mokymo po 6 dienų ir aš už 6 d. turėjau sumoketi už profesinį mokymą darbo biržai virš 100 eurų ir išregistravo iš darbo biržos.paskui išsiaiškinau, kad man ir kitiems praktikantams darbo birža ir mokymo centras suklastojo visus dokumentus ir rašė, kad mums profesinis mokymas vyksta tik 8 -17 val.dienomis nuo pirm. iki penkt. o mes ir šešt.ir sekm. ir šventinėm dienomis dirbom po 12 val. man šeštadienio net neįrašė į dokumentus, kad dirbau 12 val. naktį.ir darbo birža suklastojo trišalę mokymo sutartį neįrašė kiek dirbti per dieną val. ir kiek dienų per savaitę. darbo inspekcija nereagavo. socialinės apsaugosir darbo ministerija tai žino bet negali nieko padaryt. darbo birža visur rašė, kad aš išėjau iš profesinio mokymo be pateisinamos priežasties nurodytos apraše. tai nesuprantu ką man reikėjo 2 mėn. praktiką atlikinėti naktimis po 12 val. ir neišeiti ir paskui 6 mėn. atidirbti pas darbdavį irgi naktimis po 12 val.??!!! nors į dokumentus rašė 8 val. ir 40 val.per savaitę. o ištikrujų buvo 48 val.per savaitę.
Atsakyti
Palangos darbo biržoje dirba vištų vištos, kurios tyčiojas iš žmonių siunčia ten dirbti kur nemoka atlyginimų, bet aiškina akys išpūtusios kokios ten geros sąlygos, atsisakius ten eiti meta lauk be komentarų tai kur čia teisybė ? Ir dar aiškina ar tu dirbti nori ar pašalpa gauti kaip taip galima kalbėti su žmogum ? Savo darbo visiškai neatlieka namo išeina ankščiau laiko ir vienodai ant žmogaus, šaraškinių kontora kitaip nepavadinsi..
Atsakyti
Laba diena. Norėčiau sužinoti kur kreiptis, pastebėjus akivaizdų tyčiojimąsi iš bedarbio žmogaus. Žinau, kad pagal Lietuvos įstatymus yra baudžiamoji atsakomybė už viešą žmogaus žeminimą. Baisu, kai tarnautojas, turintis padėti, savo komentarais žemina žmogų kitų žmonių ir darbdavio akivaizdoje. Pagarbiai, Gertrūda Sireikienė
Atsakyti
Šiandien - 2015-11-19 buvau darbo biržoje.

Sužinojau iš kitų asmenų, kad įmanoma stažuotis bedarbiams, ko darbo biržoje per pirmąjį pokalbį negirdėjau.
Ne gana to nuvykus į darbo biržą pasiteiravau kur įmanoma registruotis, tai mane nusiuntė į kitą pastatą. Jame gavau informacijos, kad man reikia viską susižinoti internetinėje svetainėje. Jokios informacijos negavau, neprisiregistravau ir niekur nesistažuosiu, nors turiu tam teisę pagal įstatymus.

Taip pat bendravimas yra visiškai asocialus. Pats grįžau iš užsienio, mokėjau visus mokesčius, dabar grįžęs taip pat noriu kažko išmokti ar gauti dabą, tačiau atėjus darbo biržoje į pokalbį atrodo kad tu nebūtum žmogus. Iškart užbėrė klausymais kodėl nedirbi (nors ietuvoje 2 dienos) ir tai matoma duomenų bazėje, ko nieko nesu baigęs, turiu susirasti darbą per 4-turis mėnęsius kitaip eisiu šluoti gatvių.. TURIU SUSIRASTI DARBĄ??? KAM SKIRTA LDB ?? Jai man reikia darbo aš jį ir susirasiu, tik kodė ši įstaiga dar egzistuoja ???? Ką ji veikia ?

Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (LDB) - Lietuvos biudžetinė organizacija prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, viešojo administravimo įstaiga, organizuojanti užimtumo rėmimo politikos priemonių įgyvendinimą bedarbiams bei kitiems ieškantiems darbo asmenims. Ji koordinuoja, kontroliuoja bei metodiškai vadovauja teritorinių darbo biržų darbui.

Tokį apraymą randu tinkalpyje wikipedia.org

Žmonės dirbantys LDB turi ir privalo padėti kitiem asmenim susirasti darbą, turi su jais komunikuoti kaip su klientais, nes mes ir esame jų klientai. Taip pat turi padėti bedarbiams tobulėti ir supažindinti su visomis taisyklėmis.

Esu nusivylęs Kauno filialo darbu
Atsakyti
aš mokiausi gal septynis metus savo specialybės, buvau registruota darbo biržoje gal keturis metus per ta laika tris kartus pakeiciau darbo vieta ir darbo birza man nė karto nepadėjo įsidarbinti, dabar vėl dirbu, tačiau ir vėl darbo birža man nesurado darbo, o susiradau jį pati. Tuomet kam yra reikalinga LDB, o gi tam, kad būrys apie nieką nenusimanančių vištų turėtu geras pajamas
Atsakyti
Taip...Čia Lietuva...ir darbo birža suš....Trūksta žodžių apsakyti ką jaučia darbdavys pasinaudojęs darbo biržos lengvatomis priėmęs į įmonę dirbti subsidijuojamą žmogų.
Jau trys mėnesiai kai iš biržos už remtiną žmogelį negaunu man priklausančių pinigėlių, nors aš sutarties sąlygas visas vykdau atsakingai, bet birža sutarties sąlygų nevykdo visiškai. Taigi darbdaviai ne „maximiniai“ ir ne „riminiai“, bet mažieji Lietuvos verslininkai gerai pagalvokit prieš priimdami iš darbo biržos subsidijuojamą žmogų, nes čia Lietuva...Emigrantams pinigėlų yra, o verslininkamas špyga taukuota...„Atsikandau“ tos biržos. Ačiū brangieji.
Atsakyti
Sakykit kodel nemokat imonem pinigu, uz idarbytus zmones birzos remtinus kai zmogus nespeja sumoket valstybei numauna paskutines kelnes, o cia valstybe tyciojasi is zmoniu, vot tokia mes turim Lietuva.remkit alkoholikus daugiau, girdykit Lietuva geda.
Atsakyti
Mazeikiu darbo birzoje atvykau su seima.valytoja pradejo akis draskyti kad privazinesime grindis su vezimu.pradejo aiskint kad negalima cia, palikit vaika auklei ir t.t nuejau pas Bliudziuviene suzinoti pavarde valytojos ir parasyti skunda bet buvau greit nutildytas ir nieko negavau. Tai uzsidekit ant paradiniu duru zenkla kad draudziama su vaikais!
Atsakyti
Esu labai nepatenkina Kauno skyriaus LDB veikla. Laikas niekada nera tinkamai paskirtas bedarbiams atvykti, visada reikia laukti "gyvoje eileje" ir nors tu atejai laiku tave priima tik po pietu. Kadangi per pietu pertrauka dirbti yra negalima, yra kaltinama leta kompiuterines programos veikla. Sitaip toliau vykti negali, esam Europos Sajungos salis o turim tokia "pasenusia" sistema. Reikia keisti arba vizitu trukme, arba keisti darbuotojus arba greitinti programa. Tikiuos bent kazkiek bus atsizvelgta i mano issakytas mintis ir ateityje bus priimti palankesni sprendimai.
Atsakyti
Klaipedos darbo birzoje betvarke virsininkas vaiksko mato kokia eile registraturoje dirba viena priemeja jam dzin ant zmoniu.atsedejom trys valandas ir ismete is birzos nepriregistrave nes darbo valandos baigesi
Atsakyti
Esu labai nepatenkinta Vilniaus teritorinės darbo biržos Vilniaus rajono skyriaus darbuotoja S. Ž. Su žmonėmis benbrauja labai nemaloniai, pasikėlusiai, ne moka išklausyti žmonių norų dėl darbo ir vis juokiasi jai kažka rimto sakai jai. Iš savo pusės nemačiau nieko juokingo net įdomų kas ja taip prajuokino....? Biržos darbuotoja S. Ž. vis meta kandžias replikas ir kas kart kartoja trumpiau trumpiau lyg jeigu žmogui neįdomu kyla klausimas kodėl jį dirba tokį darbą?

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Nenugalima komisijų trauka
Nenugalima komisijų trauka 03-20 21:50
Valstybės kontrolė (VK) konstatuoja: Lietuvos teisėkūra neefektyvi. Net pusė teisės aktų svarstoma ir priimama skubos tvarka – juos kuriant per mažai konsultuojamasi su visuomene, dėl to...
JAV prievaizdai pradėjo tirti "Facebook"
JAV prievaizdai pradėjo tirti "Facebook" 03-20 21:34
JAV federalinė prekybos komisija pradėjo tirti "Facebook" dėl pasirodžiusios informacijos, kad 50 mln. socialinio tinklo vartotojų duomenys buvo panaudoti neteisėtai.
Tarp naujausių reklamų: ir "Gjensidige", ir "Telia"
Tarp naujausių reklamų: ir "Gjensidige", ir "Telia" 03-20 18:48
Tarp savaitės reklamų – pramuštgalviški įspūdžiai ir būsto draudimas su "Gjensidige" (reklamos agentūra "Not Perfect I Y&R Vilnius"), dainuojanti "Telia" ("Milk") ir laisvė rinktis su "Viena...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar žiūrėdami į kainas perskaičiuojate jas į litus?

Partneriai

Mamaimam

Akcijų kainos

Adobe Systems 229,75 +3,41%
Amazon.com 1586,51 +2,69%
AIG 55,63 +2,17%
ConocoPhillips 54,70 +2,11%
Xerox 30,19 -2,93%
General Electric 13,64 -3,06%
Western Digital 103,16 -3,09%
NVIDIA 241,00 -3,78%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 425,00 -3,85%
Kava 3,00 -1,96%
Dyzelis 1,94 -6,28%
Cukrus 0,57 -3,39%
Mediena 697,44 -1,00%
Benzinas 1,82 -4,21%
Vištiena 1,98 -4,35%
Bananai 1,28 +12,28%