Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos Darbo Birža

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos Darbo Birža

Atsiliepimai apie Lietuvos Darbo Birža

Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos Darbo Birža

siūlo neegzistuojančias darbo vietas,
As patenkintas Jolantos Intienes kompetensija, bendravimu, patarimais.Uz poros dienu dirbt pradesiu.I kursus nusiunte, su savo kolegos pagalba dokumentus sutvarke per pusvalandi (bendramokslis tvarkesi 2 dienas), o kai nesigavo buvo apsauktas ir tik iskisus kazkam is auksciau susitvarke poperius per ta pati pusvavalandi.Taip kad, apie darbo birza Vilniuj nieko blogo pasakyti negaliu.Pazystami sako, kad pas kaikurias (aites) geriau nepakliuti.
siūlė darbdavys puse etato pora savaičių padirbėt, sakė atseit iš biržos gali neišsiregistruot bet šiam laikotarpiui oficiliai būsi idarbintas, tik rodos ans bus a******a nes dar sakė tipo pašalpai tai neatsilieps, kažkoks briedas, gal kas geriau išmanot tokius biurokratinius reveransus, iš anksto dėkoju jei kas patartų.
Susiduriau su nekompetetinga darbo birzos darbuotoja. Visu pirma, nenorejo priimti man paskirtu laiku. Antra, nacionalistiskos replikos. Manau, jeigu darbuotoja negali suvaldyti savo emocijas, jai reiketu dirbti kita darba, ne su zmonemis.
Atejus i darbo birza, noriu gauti darbo pasiulymu, o ne klausyti izeidinejimus.
erika 2018-08-10 12:30:20
as taip pat. jau nuo geguzes stoviu birzoje, vis laukiu kursu. konsultante teigia jog sustabdytas eu finansavimas ir kursu nebera. turiu pazystamu, kurie gavo kursus. tai nesuprantu kur cia kampas. taip pat visur skelbiama, kad visdar vyksta ‘atrask save’, kad eu finasavimas iki metu galo. o ji sakosi nesupranta kodel informacijos nepakeicia. nu vienu zodziu, jokiu perspektyvu jaunimui, arba imt paskolas mokslams ir likt isiskolinusiam. neveltui daug jaunimo kelia sparnus i uzsieni... labai pikta ir liudna, kad musu lietuveliai ant jaunimo nusispjaut atsiprasant..beje, gal kas zino kur kreiptis, kad gaut tikslesne info del ldb teikamu kursu?
Man asmeniškai motyvuoja, kad turiu paklausia profesija, bet pagal ją aš nedirbau 10 metų. (Buvau išvykusi) Tad priklauso kursai tik su trišale sutartimi. O tuo tarpu, lb daug pažįstamų įgyje profesijas pagal LDB organizuojamus kursus, net turėdami aukštuosius issilavinimus!
Ieva 2018-08-08 14:55:08
Pagal ka skirstoma, kam priklauso darbo biržos organizuojami kursai su dvišalėmis ar trišalemis sutartimis?? Nes niekaip nesuprantu!
Labai norime pagirti ir pasidžiaugti Šakių darbo biržos Direktorės ir darbuotojų Vilijos bei Editos darbu. Kaip darbdavys dalyvavome darbo biržos surengtoje darbo mugėje, į kurią specialistės labai šiltai ir maloniai priėmė, dėjo visas pastangas surasti kuo daugiau norinčių dirbti žmonių bei dalyvavo kartu diskusijose. Apsilankymas Šiaulių darbo biržoje išpildė mūsų lūkesčius, tikimės sėkmingai bendradarbiauti ir netolimoje ateityje.
Nesupratau Rokiskio Darbo Birzos tik istojau isvaziavau atostogauti ir ismete is darbo birzos nes tel LT buvo... Neturiu zodziu..Baisu
Aurimai,

O jums neatrodo, kad tokius klausimus reiketu uzdavineti ne internete zmonems kurie neturi nieko bendro su panasiomis ismokomis, o kreiptis tiesiogiai i darbo birza ir i Sodra.
Sveiki, norėjau paklausti kaip čia mokamos tos stipendijos? Praeitą mėnesį gavau 15 dieną, o ši mėnesi dar nėra
Viktorija 2018-06-17 15:54:22
Sveiki, gal kas susidure su situacija: uzsiregistravus i Klaipedos Darbo Birza man pasake kad nieko nesu baigusi apart 12klasiu ir reikia eiti mokytis. Pasiule pardavejos specialybe kuri man nelabai patinka, nustate pradzios data liepe pasirasyti, nes kitu atveju uz grazias akis niekas nieko nemokes nors yra priskirta ismoka. O cia eisi mokytis puse metu gausi stipendija. Ar gali tai LDB darbuotojos elgtis pries zmogaus valia ir priverstinai kisti ten kur yra laisvu vietu. As atejau darbo ieskotis o ne studijuoti. Ar galima butu pakeisti nekompetetinga darbuotoja i kita??? Gal kas susidurete
Viktorija,

Joks darbo birzos konsultantas neturi teises priverstinai siusti zmogaus i kursus. Remiantis LR Konstitucijos, Europos zmogaus teisiu konvencijos ir LR Uzimtumo istatymu jus turite teise pati rinktis ka jums daryti, dirbti ar studijuoti. Juolab, kad nuejusi i kursus ir juose sugaisusi keleta menesiu jus is stipendijos net neisgyventumete. Todel turite pilna teise REIKALAUTI jums pasiulyti laisvas darbo vietas. Darbo birzos konsultanta galite pakeisti, tik reiketu tada rasyti prasyma jums priskirtos teritorines darbo birzos skyriaus vedejui (-ai) su motyvuota priezastimi. O kaip priezasti jus galite ivardinti: zmogaus laisviu ir teisiu (kurias numato LR Konstitucija, Europos zmogaus teisiu konvencija ir LR Uzimtumo istatymas) nepaisyma, nepagarbu konsultanto elgesi bei apeliuoti i konsultanto kompetencijos ir apsiskaitymo stoka.
Greta 2018-06-19 12:37:15
Susitvarkykite pagaliau ta savo puslapį !!! Kiek jungiuos tai arba visokie sistemos sutrikimai arba išvis neprisijungia prie duomenų bazės. Kiek mokesčių mokėtojų pinigų sukišote į ta neveikenčia programą ????
Gretute, nesinervinkite, juk ne veltui pats Maironis sukūrė daina "Lietuva brangi", tai suprantate, jog nėra pigi ta mūsų Tėvynė. Situacija beviltiška ir nieko čia nepadarysime, deje...
Sveiki. Gal kas zino daugiau info apie eu sustabdyta finansavima? Praejusi menesi prasiausi kursu, taciau mane informavo, jog pavelavau pora menesiu, nes nebeturi finansavimo. Aciu
Norėčiau padėkoti Klaipėdos teritorinės darbo biržos specialistei Beatai Umbražūnienei už nepriekaištingą darbą, toleranciją, nuoširdžius patarimus. Turint 35-erių metų nepertraukiamo darbo stažą- nelengva buvo peržengt šios įstaigos slenkstį. Dėka tokių darbuotojų atsiranda viltis pokyčiams, naujiems planams.
uzsireginau Alytaus LDB siulo darba kuris man netinka, netenkina nei salygos nei atlyginimas, tai pasake kam cia registruojies, mokekis sveikatos draudima pats ir ieskokis darbo, nieks menes neprivers ait ten kur as nenoriu, pasake ismetam ir viso gero.
Žmona 2018-05-23 17:43:20
Ar gali zmogus atsisakyti siulomo darbo, jei jo netenkina siulomas darbas tik 2men ir min atlyginimas?Mano vyras darbo birzoje stovi vos men, dar nespejo gauti nei pilnos ismokos is sodros, o jau grasinima ji isbraukti jei jis atsisako siulomo darbo! Paskambino ir grubiai, nemandagiai pareiske, arba tu sutinki su pasiulymu, arba lauk.Tai zmogus teises rinktis jau nebeturi?? Jis iesko darbo labiau apmokamo nei minimalus atlyginimas ir darbas tik keliems menesiams, tuo labiau, kad statybose niekas jau nebedirba uz minimuma, nes zino, kad tokioje srityje mokama daugiau. Taip iseina, jei tau paskirta ismoka kokia-kuo greiciau reikia mest lauk, kol nespejai ismokos gauti!Nepriklausomai nuo to, ko tu nori ar ko ne, teises pasirinkti paciam ar spresti -neturi.... siaubas, antra valdzia darbo birza.
Jie neturi absoliuciai jokios teises sitaip elgtis ir kalbeti. Lietuva yra laisva salis ir zmogaus teise rinktis darba neturi buti ribojama. Jus patekote pas nekompetetinga, neissiauklejusi ir istatymu nezinanti specialista, tegu jusu vyras kuo skubiau ji keicia (tai yra imanoma). Pagal nauja Darbo ministres pataisa DB nebeturi teises nei vieno zmogaus isbraukti is DB.
Labai noriu padėkoti Vilniaus teritorinės darbo biržos darbuotojai, poniai Violetai Razminienei, už profesionalumą ir malonų bendravimą. Nežinau, ar rastumėte geresnę, mandagesnę ir tikrai kvalifikuotą specialistę. Ne tik padedą darbą surasti, bet ir palaiko morališkai. Rekomenduoju visiems, kuriems teko praeiti per DB pragarą. Nežinau, ar yra galimybe pakeisti specialistę, bet jei jums reikės naujos - prašykite, kad jums leistu užsiregistruoti būtent pas šitą darbuotoją. Visiems bedarbiams linkiu susirasti kuo geresnius darbus.
Esu girdejus kad neturint jokios specialybes mokantis per birza nereikia atidirbti 6 menesiu ar tai tiesa? Nes darbuotojai visada kisa tai kas neprivaloma kursus ir t.t o dabar noriu mokintis jie stengiasi mane atkalbeti ir kad mokinciausi visai ne tai ka pati noriu
Baisiausia yra tai, kad darbo birzoje dirba daug nekompetetingu konsultantu. Viena is ju yra Rimute Marcinonyte. Jau nebe pirma karta ir paciam teko susidurti su sio zmogaus isterijomis ir is kitu zmoniu taip pat teko girdeti panasiu atsiliepimu apie ja. Per daugiau nei pusmeti nesugeba issinagrineti zmogaus duomenu, kiekviena karta atejus pas ja turiu is naujo jai aiskinti koki darba anksciau dirbau ir kokio ieskau (tai tiesiog protu nesuvokiama). Taip pat teikia pasiulymus del idarbinimo kurie visiskai neatitinka zmogaus gebejimu, netgi tada kai juoda ant balto darbdavio pasiulyme del darbo vietos yra parasyta, kad iesko visiskai kitokio kandidato. Absoliuciai nepaiso zmogaus lukesciu ieskant darbo vietos. Kiekviena karta atejus labai nepagarbiai bendrauja ir gasdina zmogu, kad neva tuoj baigsis jo vaiksciojimai i birza (kas irgi sveiku protu yra nesuvokiama, tegu pasidomi darbo ministres isleistu isakymu del Uzimtumo istatymo pataisos). Trumpai tariant uja zmogu delto, kad jis savarankiskai nesusiranda darbo per keleta men (juolab, kad ieskomas darbas yra specifines pakraipos ir darbdaviai tokiu darbuotoju iesko pakankamai retai). Vietoj to, kad ieskotu ir siulytu zmogui darbus pagal jo sukaupta patirti ir turimus iguzius, tai siulo visokiu valytoju darbus. Susitvarkykite jus pagaliau su tokiais savo darbuotojais, nes valstybe jimes moka algas uz nieka, net tinkamai dirbti nesugeba ir dar savo klientus baugina bei izeidineja. Gal tegu ji pirma susitvarko savo asmenini gyvenima ir nelenda i savo klientu asmenini gyvenima, kurie ji beje turi, skirtingai nuo jos.
Kauno DB gadina nervus
2018-05-21 19:19:37 IP 85.255.49.237
Aurelija 2018-04-10 17:24:16
Gal kas galetumete is savo patirties paaiškinti kokia
tvarka yra išduodama neformali studiju programa? Šiandien t.y 2018 04 10 neujusi pas J. Staskoniene ir pasiteiravusi del kursu, kurie padetu igyti/pasikelti kvalifikacija ir gal padėtu susirasti darba pagal igyta specialybe, gavau atsakyma, jog: “ pries kelias savaites buvo pakeisti istatymai, i kursus siunciami tik tie asmenys, kurie jau turi susirade darbdavi”.
Nuejusi pas jaunimo centro vedėja J. Dobraite gavau absoliuciai kitoki atsakyma. Taip ir negavau aiskiu atsakymu i rupimus klausimus. Esu labai nusivylusi Kauno darbo biržos darbuojais ir ju atliekamu darbu. Manau jie neatininka profesiniu kompetenciju.
Užsiregistravau į susitikimą Kauno DB, nes greitu metu neteksiu darbo dėl etatų mažinimo. Naujo darbo savo jėgomis susirasti dar nepavyko, todėl norėjau pasikonsultuoti, kokios yra mokymosi galimybės, ar išvis į kokią nors programą pretenduoju, ir kaip viskas vyksta, nes į DB kreipiuosi pirmą kartą. Vyr. specialistės iškart buvau apšaukta, kad be reikalo atsibeldžiau, nes esu įdarbinta, ir išvis "jie" neturį ko man pasiūlyti ir darbo teks ieškotis pačiai. Visą apsilankymą raudau iš gėdos, nes jaučiausi kalta, kad specialistei sutrukdžiau ramiai būti. Atsakymų negavau. Nurodė grįžti, kai būsiu atleista. Pritariu, kad Kauno DB derėtų ne tik iš naujo įvertinti savo specialistų kompetencijas, bet ir bendravimo kultūrą.
Praeita menesy gavau 13 diena. Si menesy dar negavau kaip ir visi...
Neringa 2018-05-13 12:28:15
Gal kas žinote kada mokamos tos stipendijos? Ar visur skirtingai ar visiems tą pačią dieną?
Aš irgi dar negavau, praeitą mėnesį tai 13d. gavau. Žiūriu nelabai jie skuba, verčiau kavutę geria.
Igor 2018-02-13 11:06:45
Rekomenduoju https://www.codeacademy.lt/ldb-kursai/ kursus per darbo biržą ir profesiją turėsite ir darbą suras.
Tik ne codeacademy... ten net destytojai be patirties, nieko neismoko... tikrai nerekomenduoju. Sugaisite tik laika, pasidomekite kitomis panasiomis ir kompetencija turinciomis akademijomis
Norėjau pareikšti padėką Vilniaus teritorinės darbo biržos darbuotojai, poniai Margaritai Komarovai, už profesionaliai vykdomas pareigas, bei malonų ir šiltą bendravimą.
Ar gali man kaa atsakyti, ar reikia po tu kursu birzai atidirbti ir susirasti darbdavi kas idarbins ar ne? Nes birzai kiek skambini ir rasai nulis sveiku
Igor 2018-02-13 11:06:45
Tai o ka daryt kai tau jau virs 30. Nagais ragais griebciau tuos kursus, bet... Darbo birza tokius kaip as nuraso i netinkamus. O is ko paciam moket kai netenki darbo.
Gal kas galetumete is savo patirties paaiškinti kokia
petras 2018-04-02 21:39:32
norejau paklausti kas su tuo susiduret...
baigus kursus per darbo birza ar reikia atidirbti 6menesius po
Pastaba: Visada reikia žiūrėti įstatymo aktualią redakciją, rekomenduoju visa apimtimi bent, jau 37 str., nes čia pateikta tik 12 d. ir 13 dalys - Lietuvos Respublikos užimtumo įstatymas numato
37 straipsnis. Profesinis mokymas
12. Teritorinei darbo biržai privalo atlyginti:

1) bedarbis, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytų sutarčių įsipareigojimų, išskyrus įsipareigojimą nenutraukti darbo sutarties ne trumpiau negu 6 mėnesių laikotarpį arba ne trumpiau negu 6 mėnesius vykdyti savarankišką veiklą ne mažiau kaip 15 dienų per mėnesį, ir darbdavys, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytos trišalės sutarties įsipareigojimų, išskyrus įsipareigojimą be svarbių priežasčių nenutraukti darbo sutarties 6 mėnesius, - visas jos patirtas šio straipsnio 14 dalyje nurodytas išlaidas;

2) bedarbis, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytų sutarčių įsipareigojimo nenutraukti darbo sutarties ne trumpiau negu 6 mėnesių laikotarpį arba ne trumpiau negu 6 mėnesius vykdyti savarankišką veiklą ne mažiau kaip 15 dienų per mėnesį, ir darbdavys, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytos trišalės sutarties įsipareigojimo be svarbių priežasčių nenutraukti darbo sutarties 6 mėnesius, - visas jos patirtas šio straipsnio 14 dalyje nurodytas išlaidas, kurios mažinamos proporcingai išdirbtam laikotarpiui;

3) užimtas asmuo, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytų sutarčių įsipareigojimų, išskyrus įsipareigojimą nenutraukti darbo sutarties ne trumpiau negu 6 mėnesių laikotarpį arba ne trumpiau negu 6 mėnesius vykdyti savarankišką veiklą ne mažiau kaip 15 dienų per mėnesį, ir darbdavys, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytos trišalės sutarties įsipareigojimų, išskyrus įsipareigojimą be svarbių priežasčių nenutraukti darbo sutarties 6 mėnesius, - visas jos patirtas šio straipsnio 14 dalies 1 punkte nurodytas išlaidas, o tuo atveju, kai užimtas asmuo profesinio mokymo metu buvo atleistas iš darbo, - taip pat jos patirtas šio straipsnio 14 dalies 2, 3 ir 4 punktuose nurodytas išlaidas per 60 darbo dienų;

4) užimtas asmuo, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytų sutarčių įsipareigojimo nenutraukti darbo sutarties ne trumpiau negu 6 mėnesių laikotarpį arba ne trumpiau negu 6 mėnesius vykdyti savarankišką veiklą ne mažiau kaip 15 dienų per mėnesį, ir darbdavys, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytos trišalės sutarties įsipareigojimo be svarbių priežasčių nenutraukti darbo sutarties 6 mėnesius, - per 60 darbo dienų visas jos patirtas šio straipsnio 14 dalies 1 punkte nurodytas išlaidas, o tuo atveju, kai užimtas asmuo profesinio mokymo metu buvo atleistas iš darbo, - taip pat jos patirtas šio straipsnio 14 dalies 2, 3 ir 4 punktuose nurodytas išlaidas, kurios mažinamos proporcingai išdirbtam laikotarpiui.
13. Teritorinei darbo biržai jos patirtų šio straipsnio 14 dalyje nurodytų išlaidų neturi atlyginti be svarbių priežasčių nevykdantys šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytų sutarčių įsipareigojimų bedarbiai, kurie šio įstatymo nustatyta tvarka pirmą kartą įgijo kompetenciją ir (ar) kvalifikaciją, arba bedarbiai, kurie buvo siunčiami mokytis pagal neformaliojo suaugusiųjų švietimo programas dvišalės sutarties pagrindu.
norejau paklausti kas su tuo susiduret...
baigus kursus per darbo birza ar reikia atidirbti 6menesius po
Sveiki ar yra jau yra stipendijos iš darbo biržos ?
Alytaus darbo birza a*******i 6 metus nebuvau bedarbis menesiui atsistojau i birba atsisakaiau menkai apmokamo darbo ir ismete is birzos kas teisus as ar LDB?
laba diena noreciau pasidalinti patirtimi kaip tikraja to zodzio presme likau apgauta, prisiregistravau i birzu rajono teritorine darbo birza, su tikslu gauti darba, zinoma ieskant darbo man buvo skirta nedarbo draudimo ismoka, praejus daugiau nei menesiui, darbo birzos specialiste pasiule, igyti specialybe, socialinio darbuotojo padejejo, patikindama kad mano ismoka po 5savaites trukusiu mokslu prasites ir bus toliau mokama bet, baigus mokslus, dabar neturiu nei darbo ir mano ismoka buvo nutraukta, taigi likau be pajamu, ar gali darbo birzos specialistai, jeigu juos galima taip pavadinti, tikslingai kenkti savo klientui? ji melavo besisypsodama tiesisi man i akis, ir kas lieka daryti tokioje situocijoje, ? pasimti vaikus ir sprukt is lietuvos, kazkur kur i zmogu ziuri su pagarba.
Niekada neužmirškite, kad Darbo biržos VISIEMS darbuotojams atlyginimai mokami iš biudžeto (mokesčių mokėtojų pinigai) t.y. mokate jūs, laikini bedarbiai. JŪS esate Darbo biržos darbuotojų darbdaviai. Todėl remkitės įstatymais, reikalaukite visų pareiškimų raštu (su parašu, jei reikia ir antspaudu). Ir tegu jie po to pamėgina cyptelti ant piliečių, kurie moka Darbo biržos darbuotojams atlyginimus.
Viktorija 2018-02-20 16:18:51
Siaubas kažkoks tikrai.. Juokas per ašaras kaip sakoma. :D Na tikiuosi, kad greitai rasime darbus, ir nereikės lankytis šioje įstaigoje, o darbuotojams palinkėčiau mandagumo ir atsakingesnio požiūrio į žmones, nesvarbu ar bedarbis ar dirbantis, visi esame lygūs. :))
Taip, teisingai.
Aloha 2018-02-19 10:44:12
Aš irgi esu užsiregistravusi pas konsultantę Justina. Praitą savaitę, antradienį, vienas bedarbis vaikinas užėjo į jos kabinetą, paklausė:
- Ar dar reikės ilgai laukti?
O ta konsultantė Justina griežtu tonu ant jo užstaugė, kad net laukiamajame viskas girdėjosi.
Nuėjau pas ją, tai ji man ir sako:
- Jūs bedarbe norit būt!
Atsakiau, pati savarankiškai ieškosiu darbo.
Jaučiu, jinai su visais savo klientais taip elgiasi, šiurkščiai ir nemandagiai. Toks jausmas, kad ji sudraskys žmogų. :D
Viktorija 2018-02-17 23:20:17
Atsiprašau, pamiršau paminėti, kad viskas vyko Kauno darbo biržoje.
- Ar dar reikės ilgai laukti?
Nuėjau pas ją, tai ji man ir sako:
- Jūs bedarbe norit būt!
Atsakiau, pati savarankiškai ieškosiu darbo.
Atsiprašau, pamiršau paminėti, kad viskas vyko Kauno darbo biržoje.
Nesenai įstojau į darbo biržą. Teko praeitą savaitę apsilankyti pirmą kartą (kai reikia eiti į mėnesį kartą). Likau apstulbinta nemandagumu, ir likau nesuprasta už ką darbuotojai šioje įstaigoje gauna atlyginimą. Buvau pas konsultantę Justiną jaunimo skyriuje. Pirmas dalykas, kas įstrigo, tai nemalonus ir šiurkštus bendravimas su klientu. Nei laba diena, nei viso gero vos ne. Ateina pasikviesti, duris prieš pat veidą uždaro. Atspausdina popierius, numeta, net nepasako už ką pasirašyti, pamurma kažką ir tiek, ir tai ne kokiu tonu su surauktu veidu. Net nepaklausė ar ieškau darbo ar ne, nei kaip sekasi, nei kokių pasiūlymų, visiškai nieko. Man to ir nereikia, nes aš esu savarankiškas žmogus, turiu internetą, ir pati susirandu darbo vietas, ir pati ieškausi darbo. Bet tada iškyla vienas klausimas: kokiu tikslu jie dirba? Ir išvis ar tai neturėtų būti įstaiga, kuri padėtų susirasti darbą, pasiūlytų tam tikrus mokymus ir tt? Galbūt ne ta koja išlipo iš lovos, bet mano nuomone tai yra neadekvatu.
Prisijungt internetu prie darbo biržos apsoliučiai neymanoma
Nesuprantu, už ką Vilniaus darbo biržos darbuotojai aplamai gauna algą. Įdarbinau darbuotoją pagal subsidijų programą - tik sau galvos skausmą pasidariau. Kiekvieną mėnesį reikia skambinėti, kiekvienas darbuotojas kratosi atsakomybės, duoda vis kitą numerį " paskambink kitam, tik ne man". Pinigų dar nei karto laiku negavau. LABAI LABAI NUVYLĖ.
Gerb. D.B susitvarkykite pagaliau savo svetaine, o tai nebeimanoma net puslapiu vartyti.
Mano situacija susidare nejuokinga, issimokinau i siuvejas palei darbo birzos kursus. Susiradau darbdavi atidirbau 6 menesius. Reikia stot i birza o ten pareiske kad finansuoja darbdavi ui iki lapkricio 30. Niekaip nesuprantu jos man nori itaisyt 7 atidirbt. Nes kitaip i darbo birza puse metu negalesiu istot
Sveiki. Norejau ir aš Pasikonsultuoti -kam reikalinga D.B ? Mano situacija ydomi.Atleista buvau del etatu mazinimo.Pagalbos iš tos ystaigos negavau jokios- tik nusivylima ir nuoskaudas. Nenoredama pyktis su D.B atstove (jinai labai praše nes jei pliusas prie tarnybos) jinai mane pasiunte mokintis valytoja (nors dirbau apsaugoje)instruktuodama melavo išsijuosusi-MOKINTIS REIKES 3kart per savaite po 2 val, ir iškart gausi darba.Realybe tokia-mokytoja nustebo kad buvau apgauta (y pamokas gavau vaziuoti 5kartus per savaite ir mokintis kad šluotos ilgis negali buti ilgesnis kaip 1, 5metro ir kopečiu aukštis ne daugiau kaip1, 2metro) be to kas baisiausia TUREJAU PATI SUSIRASTI KUR ATLIKTI PRAKTIKA SU ŠLUOTA (o tai kam reikalinga darbo birza)Graziausiai buvo po to kai baigiau TUOS SUPER APMOKYMUS (kur net mokytoja negalejo paaiškinti kaip yra dirbama su valymo masina-nes atsakymas y toky klausyma buvo -tai sunku ir as nezinau) gryzus man buvo aiskinama kad as dabar turiu susirasti darba kuo greiciau nes gausiu grazinti tuos pinigelius uz apmokymus.Yra skaudu kad dirba tokie zmones (kursai baigti liepos men o zadeta stipendija neismoketa iki siandie 2017.11.01) Susiradau pati darbo vieta (su salyga kd bus kompensuota-nesdarbo birzos atstove prizadejo kad bus kompensuojama)darbdaviui uzgarantavusi kad tikriai kompens.vieta-likau DEBILES vietoje nes darbdavys pasiskambines teritorines D.B pavaduotojai gavo ats. kad tikrai nekompens.vieta.Susiradau kita darbdavy (nes antra karta buvo garantuojama kad bus kompensuojama nes pagal amziaus statusa privaloma) ir vel ta pati situacija.GEDA PRIES DARBDAVIUS nes jei man meluoja tai ir as meluoju.Reziume-kam reikalingos TOKIOS D.B darbuotojos-ar tik trinti kedes ir iš viso kam reikalingos tokios darbo birzos kurios tik plauna pinigelius kazkam (kazkioms nevisavertems mokykloms)traukia is musu moketoju mokescius, nepadeda susirasti kad ir menkavercio darbo o tik dedasi pliusiukus sau kad kazka PAMOKINO o jei nepamokino TAI PAGRASINO KAD ISMES IS D.B. jei neisi y jos siunciamus kursus.SKAUDU KAI TAP ELGIAMASI SU ZMOGUMI.Mano sodyba yra graziausiu sodybu knygoje nuo 1988 metu ir kaip elgtis su šluota ir kastuvu as zinau kur ir kaip elgtis su valymu (nors išsilavinimas nebaigtas aukštasis, bet yra aukštesnysis) NUSIVYLIAU D.B IR NE TIK JA
Niekaip nesuprantu, Mokinuosi per darbo birža, visos grupiokes gavo stipendiją o man nėra. Taip išeina, kad man nereikia ar kaip?

Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi 09-23 14:37
Didžioji dalis Lietuvos gyventojų planuoja ir savo pajamas ir išlaidas, tačiau savo ir šeimos finansinius planus sudaro tik kiek daugiau nei penktadalis gyventojų.
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas 09-23 12:22
JAV kabelinės televizijos gigantė "Comcast" šeštadienį nurungė Ruperto Murdocho "Twenty-First Century Fox" varžytuvėse dėl britų televizijos bendrovės "Sky".
Popiežius aukojo mišias Kaune
Popiežius aukojo mišias Kaune 09-23 10:42
Daugiau kaip 100.000 tikinčiųjų iš Lietuvos ir gretimų valstybių dalyvavo sekmadienį Kauno Santakos parke popiežiaus Pranciškaus aukojamose šventose mišiose. Jų pabaigoje popiežius prabilo ir...

Kai susergate, Jūs..

Skoda