Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Užimtumo tarnyba prie SADM

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Užimtumo tarnyba

Atsiliepimai apie Užimtumo tarnyba prie SADM

Parašyk savo nuomonę apie Užimtumo tarnyba prie SADM

Nesvarbu 2019-03-13 08:50:16
Gavau elektronini laiska kad reikia ateiti i darbo specialiste diana lapiniene 301 kab. Kovo 8 d. Tokia ir tokia val. Kabinete nebuvo ne vieno zmogaus, o jos suda male tik vaikstinejo po kabineta. Manes paklause kokio darbo norite pasakiau arba pasakisu noriu mokytis bet nezinau ka. Galetu zmogui padeti surasti kazka o ne nosi krapstytis.
Ir dar galiu priditi kad antradieni turejo man paskambinti kovo 12 d. Laukiau skambucio bet nepaskambino. Melagiai
Likau pasibaisėjusi Klaipėdos teritorine užimtumo tarnyba, buvo man išduotas nedarbingumas, prasinešiau užimtumo tarnybos specialistei, tačiau vis viena mane išregistravo be mano sutikimo. Per kiekviena susitikimą su specialiste pastoviai buvau agituojama išsiregistruoti iš užimtumo tarnybos, nes laukiausi ir man pasak jų tikrai nereikia jokių užimtumo tarnybos paslaugų, tačiau mano žiniai, nėra jokių įstatymų kurie draustų nėsčiosioms būti įsiregistravus užimtumo tarnyboje. Specialisčių darbas yra tragiškas, vaikšto su pyragaičiais ir kavytėmis, o tuo tarpu minios žmonių laukia koridoriuose, o dar baisiausia jog įėjus į kabinetą specialistė darbo metu, kalba su savo vaiku ir aptarinėja savo šeimyninius reikalus, o tuo tarpu žmogus turi laukti. Kadangi susidūriau su keliomis specialistėmis nenurodau jų tapatybių, tačiau labai apmaudu, kad įmonėse, kurios turėtų padėti žmonėms dirba tokie asmenys...
Baisu, noriu parasyti apie uzimtumo tarnybos specialiste Angele S., dirbanti 418 kab. Pati jau arti pensijos, o gal jau ir pensijoje, bet jokios bendravimo kulturos su bedarbiu, su moterimis, kurioms virs 50m. Tu bedarbis- reiskia esi siuksle. AS turiu daug sveikatos problemu, akiu katarakta, abipusis apkurtimas, viso organizmo artroze. (stuburo ir visu sanariu) ir t.t., ismokyta specialybe ekonomistes, bet nera darbu ir kelis metus is eiles teko dirbti sunku fizini darba, o dabar esu arti invalidumo. Ar darbo birzai, ar uzimtumo tarnybai tas pats, svarbu, kad jie turi silta gerai apmokama darbo vieta, o tau pasiulys vergove. Butent sita uzimtumo tarnybos specialiste norejo nusiusti mane vairuoti troleibusa ir kai pasakiau, kad mane komisija nepraleis, nes as nematau, ji pradejo saukti ant manes. Tam, kad dirbti darbo birzoje, nereikia kompetencijos, manau, reikia tik geru pazistamu. Man teko dirbti UAB "BAI" valytoja, invalidus idarbina, bet tyciojasi dir.Egle S. kaip tik gali. Nera valymo plotu normos, 2000m2 ar 3000m2 uz puse etato, o kai pasakiau jai apie tai, tai atsakymas buvo as direktore ir neprivalau su jumis diskutuoti apie plota. Nera baudu tokiems darbdaviams ir darbo birza gerai apie tai zino, bet jiems tas pats. Jie nepateks i ta vergove niekada. Tik isejus is UAB "BAI", nes mano stuburas tik 3 savaites islaike ta kruvi ir vel rimtai persirgus, atejus i uzimtumo tarnyba pas Angele S., vel ji pradejo saukti ant manes, kad busiu idarbinta
"Ainavoje".Vasario 11d. ateis "Ainavos "atstovas ir idarbins subsidijuojant. Ar "Ainava", ar Vitaresta, ar UAB "BAI"< ar "Svaros deive", ar Antagute- visi jie zmoniu isnaudotojai, ir tie isnaudotojai dar gauna is darbo birzos didelius pinigus uz tai, kad tave idarbins. Uzimtumo tarnybai nesvarbu, kad tu pateksi i vergove ir neturedama jegu gali mirti, bet svarbu, kad atsikrate taves, nes idarbino. O nusiusti sita "didele" specialiste Angele S. i ta vergove tik vienai dienai, kad suprastu, kad uz uzimtumo tarnybos duru jau kitas pasaulis, labai ziaurus ir abejingas! Prarasi sveikata, bet pinigu neuzsidirbsi.
Nekoks įspūdis, kai baigus aukštąjį mokslą, profesionalius kursus, turint konkrečios srities darbo patirties prestižinėje, tarptautinėje įmonėje tau pasiūlo dirbti už minimalų atlyginimą, bet... bent jau, rodos, kvalifikuotą darbą.
Taip pat stebina, kai siūlo įsidarbinti į visiškai kitokios specialybės poziciją, nei esi baigęs, turi jai reikiamų gebėjimų ar sieji savo ateitį.
Norėtųsi sulaukti darbo pasiūlymų pagal kvalifikaciją ir už adekvatų atlyginimą, priešingu atveju geriau nepateikti jokių.
Kokias nesamones isdarinejate is vis? Vyras mokosi sioje istaigoje ir visada buvo stipendija vadinamoji mokama 20 diena. Siandien jau velus vakaras o dar nera pinigeliu ikritusiu i saskaita o dar ten dirbancios specialistes reikalauja greiciau islaikyti teises furisto. O joms reikalingos pajamos is ko mums sumoketi jei jus patys nemokate pinigeliu uz mokslus. Susitvarkykite sistema mokekite laiku viska o po to piskite prota del visko. Is vis visus atleisciau is darbo au tokiu poziuriu ir elgesiu. Geda klaipedos darbo birzai- uzimtumo tarnybai
Tvarkykite savo internetinę svetainę, nes neįmanoma prisijungti. Vis rašo nesaugu, nesaugu vapse neleidžia prisijungti.
Buvau registruotas klaipedos darbo birzoje, uzsiregistravau vos pabaiges kolegija. Ne is karto pavyko atrasti darba pagal specialybe tad teko registruotis i sia istaiga... Vos atejas pakliuvau pas tokia Marta Seminaviciene kuri is karto pradejo su manimi bendrauti kaip su kokiu asocialiu asmeniu, pasakiau kokio darbo noriu ko siekiu, neprasiau jokios pasalpos ar dar ko, o ji man is karto pareiske kad cia tokiu darbu nera pas ja, ir kad ji darbo uz mane neieskos. Uzrase ateiti kita savaite, atejau, vel tas pat, tada dar pradejo siulyti eiti i mokslus, nors as ir taip atkaliau 3 metus kolegijoje... O pasiule eiti mokytis ta pati ka ir taip esu pabaiges kad "praplesti zinias". As aisku atsisakiau, si moteriske labai nusivyle, neva "labai geri mokslai", ir tuomet issiunte mane i projekta atrask save.

Atrask Save vel buvo laiko svaistymas, ziurejom apgailetinai sumontuotus filmukus kaip reikia kalbetis darbo pokalbio metu, spalvinom ir zaidem grupeliu zaidimelius, sprendem visokius asmenybes testus, kaip kokioje pradineje klaseje. Sis naudingas uzsiemimas truko savaite su virs, nuo 8 ryto iki 5 vakaro. Cool.

Pasibaigus tam projektui gryzau pas ta pacia darbuotoja, kuri paklause kokie mano planai, pasakiau kad tokie patys ir noriu susirasti darba pagal specialybe, nu ir eidavau ten kas 1-2 savaites kol galiausiai praejo kokie 2-3 menesiai. Pradejo dalinti rekomendacijas po visokias maximas, senukus, lietuvos pasta uz 0.25 etato sedet buvusiuose snoriukuose, turejau vaziuoti, paiimt parasa pas darbdavi. Gryzdavau atgal pradejo grasint kad isvis sius mane i viesuosius darbus kaip koki nusikalteli, galiausiai gavau rekomendacija tvarkyti aplinka kapinese. Aciu dievu kad tuo pat metu pavyko susirasti normalesni darba paciam, bet cia istorija irgi nesibaigia, paskambinau i birza ir pasakiau kad susiradau darba pats, tuomet manes paklause kur, buvau durnas ir pasakiau kur ji man pavyko surasti. Po 15 minuciu gavau elektronini laiska su isduota rekomendacija i ta darboviete kur isidarbinau. Tai taip iseina, birza mato, kad atsiprasant, sita suka man surado darba kai as is tikruju ji susiradau pats, o ji savo ofise kavute gere ir zymejo kada vel ateiti?

Aciu birzai / uzimtumo tarnybai bei martai kad tiek daug del manes padarete, mokesciu moketoju pinigai tikrai yra gerose rankose.......
Kodėl negalima įeiti į jūsų puslapį, aš ten prisiregistravusi o dabar negaliu įeiti rašo nesaugu, nesaugu.
Norėčiau padėkoti Vilniaus miesto Vilniaus rajono specialistėi Silvijai Žukienei už jos nepriekaištingą darbą, nuoširdumą, toleranciją ir profesialumą.

Turiu 38 metų darbo stažą. Su nedarbo problemą susidūriau pirmą kartą savo gyvenime. Užsiregisrtavus darbo biržoje buvo pasiūlyta sudalyvauti vyresnio amžiaus bedarbių rėmimo programoje. Lankiau kompjuterinių programų pagrindų kursus. Sėkmingai baigiau mokymus, bet dėl stuburo ligos turėjau sveikatos problemų, dėl ko laikinai negalėjau dirbti.
Lankydamasi pas užimtumo tarnybos specialiste gavau įvairiapusės konsultacijos, darbo pasiūlymus pagal įgyta profesija. Iš visų pasiūlymų išrinkau sau labiausią tinkantį man darbą, įsidarbinau ir šiandien sėkmingai dirbu.
Dar kartą dėkoju užimtumo tarnybos specialistei už jos kvalifikaciją, kantrybę, gerą požiūrį į vyresnio amžiaus žmogų ir supratimą.

Nadežda Taševa
Bandziau registruotis darbo birzoi internetu 3 dienas nepavyko uzstringa. Apgailetina svetaine. O dar kai nuvaziavau registruotis sako registruokites internetu. Tipo sutaupysit savo ir musu laiko. Juokinga
Martynas 2018-10-09 13:24:10
Košmaras, visai negerbia kitų nuomonės. Siūlo darbus, kur neatitinka mano kriteriju. Poto išmeta lauk. Klaipėda. Simona
Jūs nepriėmėt išduoto darbo pasiūlymo ir išmetė iš biržos?
[url=http://doxycycline-cheapbuy.site/]doxycycline-cheapbuy.site.ankor[/url] <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>
Su Darbo birza problemu budavo visada, bet kas man nutiko siemet, pranoksta viska. I darbo birza istojau praejusiais metais spalio menesi, sveikata buvo nekokia, bet tarpininke nuo pat pradziu eme mane terorizuoti, tyciotis, kam as dustu kalbedama, kam mano gerkle cypia ir tt. Mane ji terorizavo ne vien del sveikatos sutrikimu, ji man grasino, kad iskus mokesciu inspekcijai, esa as ir mano vyras uzsiimame kontrabanda. Visi jos komentarai man atrode juokingi, nes is kur mes kaimieciai paprasti zmogeliai staiga tapome kontrbandininkais, bet kai man pablogejo sveikata ir as pries Kaledas buvau paguldyta i ligonine, juokai baigesi. Ligonineje turejau praleisti apie 2 savaites, bet tepraleidau vos 5 dienas, nes mano tarpininke mane melagingai iskunde Mokesciu inspekcijai, ekonominei policija ir socialinei rupybai, esa as uzsiimanti nelegalia veikla ir imanti socialine pasalpa. Nepasigydziusi ligonineje turejau su vyru vaziuoti aiskintis ivairiems pareigunams, buvo tikrinamos banko saskaitos, kai ten nieko nerado, paliko mus ramybeje. Tai pablogino mano sveikata ir as apie 7 menesius buvau atleista nuo Darbo birzos, buvau ruosiama komisijai del darbingumo lygio nustatymo. Per ta laikotarpi mano tarpininke nedave man ramybes, nuolat mane terorizavo zinutemis, kad esa turinti as prisistatyti pas ja, o as nuolatos turedavau jai priminti, kad esu atleista, del gydymo. Po septyniu menesiu NDNT komisijos sprendimas, deja nebuvo man palankus, nepaisant to, kad nepasveikau ir bukle nepagerejo. Tada prasidejo tikras pragaras, nes mano tarpininke eme mane siuntineti betkur, i betkoki darba, kad tik greiciau manes atsikratytu is Darbo birzos. Ji man trukde nuvykti net pas gydytojus, kai pasakydavau, kad ta diena man reikia uzeit pas gydytoja, ji mane pasistengdavo nusiusti del darbo paieskos visai i kita miesta, kad tik nenuvykciau pas gydytojus. Teko ne karta keisti susitikimo laika, kad ivykdyciau visas bedarbes pareigas. Tada man pasiule darba uzsienyje gimines, nesunku darba, kuri buciau pajegusi dirbti ir as nuvykau pas savo tarpininke, kad ji pamatytu preliminaru kontrakta, kuri man atsiunte darbdaviai ir kad graziai atsisveikintume 3 menesiams. Parasiau prasyma mane isleisti, atsisveikinau su tarpininke, o po savaites prasidejo siaubingi ivykiai. As dar nebuvau isvykusi i uzsieni, buvau Lietuvoje, kai gavau registruota laiska, kuriame pranesama, kad esu ismesta is Darbo birzos pusei metu uz tai, kad esa atsisakiau darbo, kurio niekas atsisveikinant man nesiule. Pasiskambinau buvusiai tarpininkei, ji eme mane klaidinti esa cia nieko nera, kad viskas yra gerai, kad vaziuok sau ramiai ir dirbk, bet as nebegalejau ja pasitiketi, nuvykau pas vedeja, pareikalavau savo prasyma parodyti, tarpininke atsisake tai padaryti, gynesi, kad prasymo as jokio nerasiusi. Bet irasas bedarbio knygeleje aiskiai rode, kad man nebuvo paskirtas sekantis susitikimas, nes as buvau isejusi is Darbo birzos. Vedeja man tepasake, kad turejau isvaziuoti ir nebeieskoti teisybes. Kreipiausi i teisininkus, bet ir jie neitin ka man galejo padeti, nes nebera, dingo mano prasymas isleisti mane is Darbo birzos ir darba praradau teisybes beieskodama. Moralas gal toks, kad ateityje niekada nebesikreipsiu i Darbo birza, dabar vadinama Uzimtumo tarnyba. Geriau sausa duona valgysiu, pinigu neturesiu, bet su sia tarnyba reikalu nebeturesiu niekada. Dar taip baisiai psichologiskai isprievartauta niekur nebuvau, kaip ten. Visiems patariu neikite ten, nes ir jums teks tureti reikalu su visokiomis institucijomis, jums prikabins nebutas nuodemes ir turesite del to kenteti. Tegu uzimtumo tarnyba ir dirba su tikrais zulikais ir kontrabandininkais, bent bus uz ka juos teisti
siūlo neegzistuojančias darbo vietas,
As patenkintas Jolantos Intienes kompetensija, bendravimu, patarimais.Uz poros dienu dirbt pradesiu.I kursus nusiunte, su savo kolegos pagalba dokumentus sutvarke per pusvalandi (bendramokslis tvarkesi 2 dienas), o kai nesigavo buvo apsauktas ir tik iskisus kazkam is auksciau susitvarke poperius per ta pati pusvavalandi.Taip kad, apie darbo birza Vilniuj nieko blogo pasakyti negaliu.Pazystami sako, kad pas kaikurias (aites) geriau nepakliuti.
siūlė darbdavys puse etato pora savaičių padirbėt, sakė atseit iš biržos gali neišsiregistruot bet šiam laikotarpiui oficiliai būsi idarbintas, tik rodos ans bus a******a nes dar sakė tipo pašalpai tai neatsilieps, kažkoks briedas, gal kas geriau išmanot tokius biurokratinius reveransus, iš anksto dėkoju jei kas patartų.
Susiduriau su nekompetetinga darbo birzos darbuotoja. Visu pirma, nenorejo priimti man paskirtu laiku. Antra, nacionalistiskos replikos. Manau, jeigu darbuotoja negali suvaldyti savo emocijas, jai reiketu dirbti kita darba, ne su zmonemis.
Atejus i darbo birza, noriu gauti darbo pasiulymu, o ne klausyti izeidinejimus.
erika 2018-08-10 12:30:20
as taip pat. jau nuo geguzes stoviu birzoje, vis laukiu kursu. konsultante teigia jog sustabdytas eu finansavimas ir kursu nebera. turiu pazystamu, kurie gavo kursus. tai nesuprantu kur cia kampas. taip pat visur skelbiama, kad visdar vyksta ‘atrask save’, kad eu finasavimas iki metu galo. o ji sakosi nesupranta kodel informacijos nepakeicia. nu vienu zodziu, jokiu perspektyvu jaunimui, arba imt paskolas mokslams ir likt isiskolinusiam. neveltui daug jaunimo kelia sparnus i uzsieni... labai pikta ir liudna, kad musu lietuveliai ant jaunimo nusispjaut atsiprasant..beje, gal kas zino kur kreiptis, kad gaut tikslesne info del ldb teikamu kursu?
Man asmeniškai motyvuoja, kad turiu paklausia profesija, bet pagal ją aš nedirbau 10 metų. (Buvau išvykusi) Tad priklauso kursai tik su trišale sutartimi. O tuo tarpu, lb daug pažįstamų įgyje profesijas pagal LDB organizuojamus kursus, net turėdami aukštuosius issilavinimus!
Ieva 2018-08-08 14:55:08
Pagal ka skirstoma, kam priklauso darbo biržos organizuojami kursai su dvišalėmis ar trišalemis sutartimis?? Nes niekaip nesuprantu!
Labai norime pagirti ir pasidžiaugti Šakių darbo biržos Direktorės ir darbuotojų Vilijos bei Editos darbu. Kaip darbdavys dalyvavome darbo biržos surengtoje darbo mugėje, į kurią specialistės labai šiltai ir maloniai priėmė, dėjo visas pastangas surasti kuo daugiau norinčių dirbti žmonių bei dalyvavo kartu diskusijose. Apsilankymas Šiaulių darbo biržoje išpildė mūsų lūkesčius, tikimės sėkmingai bendradarbiauti ir netolimoje ateityje.
Nesupratau Rokiskio Darbo Birzos tik istojau isvaziavau atostogauti ir ismete is darbo birzos nes tel LT buvo... Neturiu zodziu..Baisu
Aurimai,

O jums neatrodo, kad tokius klausimus reiketu uzdavineti ne internete zmonems kurie neturi nieko bendro su panasiomis ismokomis, o kreiptis tiesiogiai i darbo birza ir i Sodra.
Sveiki, norėjau paklausti kaip čia mokamos tos stipendijos? Praeitą mėnesį gavau 15 dieną, o ši mėnesi dar nėra
Viktorija 2018-06-17 15:54:22
Sveiki, gal kas susidure su situacija: uzsiregistravus i Klaipedos Darbo Birza man pasake kad nieko nesu baigusi apart 12klasiu ir reikia eiti mokytis. Pasiule pardavejos specialybe kuri man nelabai patinka, nustate pradzios data liepe pasirasyti, nes kitu atveju uz grazias akis niekas nieko nemokes nors yra priskirta ismoka. O cia eisi mokytis puse metu gausi stipendija. Ar gali tai LDB darbuotojos elgtis pries zmogaus valia ir priverstinai kisti ten kur yra laisvu vietu. As atejau darbo ieskotis o ne studijuoti. Ar galima butu pakeisti nekompetetinga darbuotoja i kita??? Gal kas susidurete
Viktorija,

Joks darbo birzos konsultantas neturi teises priverstinai siusti zmogaus i kursus. Remiantis LR Konstitucijos, Europos zmogaus teisiu konvencijos ir LR Uzimtumo istatymu jus turite teise pati rinktis ka jums daryti, dirbti ar studijuoti. Juolab, kad nuejusi i kursus ir juose sugaisusi keleta menesiu jus is stipendijos net neisgyventumete. Todel turite pilna teise REIKALAUTI jums pasiulyti laisvas darbo vietas. Darbo birzos konsultanta galite pakeisti, tik reiketu tada rasyti prasyma jums priskirtos teritorines darbo birzos skyriaus vedejui (-ai) su motyvuota priezastimi. O kaip priezasti jus galite ivardinti: zmogaus laisviu ir teisiu (kurias numato LR Konstitucija, Europos zmogaus teisiu konvencija ir LR Uzimtumo istatymas) nepaisyma, nepagarbu konsultanto elgesi bei apeliuoti i konsultanto kompetencijos ir apsiskaitymo stoka.
Greta 2018-06-19 12:37:15
Susitvarkykite pagaliau ta savo puslapį !!! Kiek jungiuos tai arba visokie sistemos sutrikimai arba išvis neprisijungia prie duomenų bazės. Kiek mokesčių mokėtojų pinigų sukišote į ta neveikenčia programą ????
Gretute, nesinervinkite, juk ne veltui pats Maironis sukūrė daina "Lietuva brangi", tai suprantate, jog nėra pigi ta mūsų Tėvynė. Situacija beviltiška ir nieko čia nepadarysime, deje...
Sveiki. Gal kas zino daugiau info apie eu sustabdyta finansavima? Praejusi menesi prasiausi kursu, taciau mane informavo, jog pavelavau pora menesiu, nes nebeturi finansavimo. Aciu
Norėčiau padėkoti Klaipėdos teritorinės darbo biržos specialistei Beatai Umbražūnienei už nepriekaištingą darbą, toleranciją, nuoširdžius patarimus. Turint 35-erių metų nepertraukiamo darbo stažą- nelengva buvo peržengt šios įstaigos slenkstį. Dėka tokių darbuotojų atsiranda viltis pokyčiams, naujiems planams.
uzsireginau Alytaus LDB siulo darba kuris man netinka, netenkina nei salygos nei atlyginimas, tai pasake kam cia registruojies, mokekis sveikatos draudima pats ir ieskokis darbo, nieks menes neprivers ait ten kur as nenoriu, pasake ismetam ir viso gero.
Žmona 2018-05-23 17:43:20
Ar gali zmogus atsisakyti siulomo darbo, jei jo netenkina siulomas darbas tik 2men ir min atlyginimas?Mano vyras darbo birzoje stovi vos men, dar nespejo gauti nei pilnos ismokos is sodros, o jau grasinima ji isbraukti jei jis atsisako siulomo darbo! Paskambino ir grubiai, nemandagiai pareiske, arba tu sutinki su pasiulymu, arba lauk.Tai zmogus teises rinktis jau nebeturi?? Jis iesko darbo labiau apmokamo nei minimalus atlyginimas ir darbas tik keliems menesiams, tuo labiau, kad statybose niekas jau nebedirba uz minimuma, nes zino, kad tokioje srityje mokama daugiau. Taip iseina, jei tau paskirta ismoka kokia-kuo greiciau reikia mest lauk, kol nespejai ismokos gauti!Nepriklausomai nuo to, ko tu nori ar ko ne, teises pasirinkti paciam ar spresti -neturi.... siaubas, antra valdzia darbo birza.
Jie neturi absoliuciai jokios teises sitaip elgtis ir kalbeti. Lietuva yra laisva salis ir zmogaus teise rinktis darba neturi buti ribojama. Jus patekote pas nekompetetinga, neissiauklejusi ir istatymu nezinanti specialista, tegu jusu vyras kuo skubiau ji keicia (tai yra imanoma). Pagal nauja Darbo ministres pataisa DB nebeturi teises nei vieno zmogaus isbraukti is DB.
Labai noriu padėkoti Vilniaus teritorinės darbo biržos darbuotojai, poniai Violetai Razminienei, už profesionalumą ir malonų bendravimą. Nežinau, ar rastumėte geresnę, mandagesnę ir tikrai kvalifikuotą specialistę. Ne tik padedą darbą surasti, bet ir palaiko morališkai. Rekomenduoju visiems, kuriems teko praeiti per DB pragarą. Nežinau, ar yra galimybe pakeisti specialistę, bet jei jums reikės naujos - prašykite, kad jums leistu užsiregistruoti būtent pas šitą darbuotoją. Visiems bedarbiams linkiu susirasti kuo geresnius darbus.
Esu girdejus kad neturint jokios specialybes mokantis per birza nereikia atidirbti 6 menesiu ar tai tiesa? Nes darbuotojai visada kisa tai kas neprivaloma kursus ir t.t o dabar noriu mokintis jie stengiasi mane atkalbeti ir kad mokinciausi visai ne tai ka pati noriu
Baisiausia yra tai, kad darbo birzoje dirba daug nekompetetingu konsultantu. Viena is ju yra Rimute Marcinonyte. Jau nebe pirma karta ir paciam teko susidurti su sio zmogaus isterijomis ir is kitu zmoniu taip pat teko girdeti panasiu atsiliepimu apie ja. Per daugiau nei pusmeti nesugeba issinagrineti zmogaus duomenu, kiekviena karta atejus pas ja turiu is naujo jai aiskinti koki darba anksciau dirbau ir kokio ieskau (tai tiesiog protu nesuvokiama). Taip pat teikia pasiulymus del idarbinimo kurie visiskai neatitinka zmogaus gebejimu, netgi tada kai juoda ant balto darbdavio pasiulyme del darbo vietos yra parasyta, kad iesko visiskai kitokio kandidato. Absoliuciai nepaiso zmogaus lukesciu ieskant darbo vietos. Kiekviena karta atejus labai nepagarbiai bendrauja ir gasdina zmogu, kad neva tuoj baigsis jo vaiksciojimai i birza (kas irgi sveiku protu yra nesuvokiama, tegu pasidomi darbo ministres isleistu isakymu del Uzimtumo istatymo pataisos). Trumpai tariant uja zmogu delto, kad jis savarankiskai nesusiranda darbo per keleta men (juolab, kad ieskomas darbas yra specifines pakraipos ir darbdaviai tokiu darbuotoju iesko pakankamai retai). Vietoj to, kad ieskotu ir siulytu zmogui darbus pagal jo sukaupta patirti ir turimus iguzius, tai siulo visokiu valytoju darbus. Susitvarkykite jus pagaliau su tokiais savo darbuotojais, nes valstybe jimes moka algas uz nieka, net tinkamai dirbti nesugeba ir dar savo klientus baugina bei izeidineja. Gal tegu ji pirma susitvarko savo asmenini gyvenima ir nelenda i savo klientu asmenini gyvenima, kurie ji beje turi, skirtingai nuo jos.
Kauno DB gadina nervus
2018-05-21 19:19:37 IP 85.255.49.237
Aurelija 2018-04-10 17:24:16
Gal kas galetumete is savo patirties paaiškinti kokia
tvarka yra išduodama neformali studiju programa? Šiandien t.y 2018 04 10 neujusi pas J. Staskoniene ir pasiteiravusi del kursu, kurie padetu igyti/pasikelti kvalifikacija ir gal padėtu susirasti darba pagal igyta specialybe, gavau atsakyma, jog: “ pries kelias savaites buvo pakeisti istatymai, i kursus siunciami tik tie asmenys, kurie jau turi susirade darbdavi”.
Nuejusi pas jaunimo centro vedėja J. Dobraite gavau absoliuciai kitoki atsakyma. Taip ir negavau aiskiu atsakymu i rupimus klausimus. Esu labai nusivylusi Kauno darbo biržos darbuojais ir ju atliekamu darbu. Manau jie neatininka profesiniu kompetenciju.
Užsiregistravau į susitikimą Kauno DB, nes greitu metu neteksiu darbo dėl etatų mažinimo. Naujo darbo savo jėgomis susirasti dar nepavyko, todėl norėjau pasikonsultuoti, kokios yra mokymosi galimybės, ar išvis į kokią nors programą pretenduoju, ir kaip viskas vyksta, nes į DB kreipiuosi pirmą kartą. Vyr. specialistės iškart buvau apšaukta, kad be reikalo atsibeldžiau, nes esu įdarbinta, ir išvis "jie" neturį ko man pasiūlyti ir darbo teks ieškotis pačiai. Visą apsilankymą raudau iš gėdos, nes jaučiausi kalta, kad specialistei sutrukdžiau ramiai būti. Atsakymų negavau. Nurodė grįžti, kai būsiu atleista. Pritariu, kad Kauno DB derėtų ne tik iš naujo įvertinti savo specialistų kompetencijas, bet ir bendravimo kultūrą.
Praeita menesy gavau 13 diena. Si menesy dar negavau kaip ir visi...
Neringa 2018-05-13 12:28:15
Gal kas žinote kada mokamos tos stipendijos? Ar visur skirtingai ar visiems tą pačią dieną?
Aš irgi dar negavau, praeitą mėnesį tai 13d. gavau. Žiūriu nelabai jie skuba, verčiau kavutę geria.
Igor 2018-02-13 11:06:45
Rekomenduoju https://www.codeacademy.lt/ldb-kursai/ kursus per darbo biržą ir profesiją turėsite ir darbą suras.
Tik ne codeacademy... ten net destytojai be patirties, nieko neismoko... tikrai nerekomenduoju. Sugaisite tik laika, pasidomekite kitomis panasiomis ir kompetencija turinciomis akademijomis
Norėjau pareikšti padėką Vilniaus teritorinės darbo biržos darbuotojai, poniai Margaritai Komarovai, už profesionaliai vykdomas pareigas, bei malonų ir šiltą bendravimą.
Ar gali man kaa atsakyti, ar reikia po tu kursu birzai atidirbti ir susirasti darbdavi kas idarbins ar ne? Nes birzai kiek skambini ir rasai nulis sveiku
Igor 2018-02-13 11:06:45
Tai o ka daryt kai tau jau virs 30. Nagais ragais griebciau tuos kursus, bet... Darbo birza tokius kaip as nuraso i netinkamus. O is ko paciam moket kai netenki darbo.
Gal kas galetumete is savo patirties paaiškinti kokia
petras 2018-04-02 21:39:32
norejau paklausti kas su tuo susiduret...
baigus kursus per darbo birza ar reikia atidirbti 6menesius po
Pastaba: Visada reikia žiūrėti įstatymo aktualią redakciją, rekomenduoju visa apimtimi bent, jau 37 str., nes čia pateikta tik 12 d. ir 13 dalys - Lietuvos Respublikos užimtumo įstatymas numato
37 straipsnis. Profesinis mokymas
12. Teritorinei darbo biržai privalo atlyginti:

1) bedarbis, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytų sutarčių įsipareigojimų, išskyrus įsipareigojimą nenutraukti darbo sutarties ne trumpiau negu 6 mėnesių laikotarpį arba ne trumpiau negu 6 mėnesius vykdyti savarankišką veiklą ne mažiau kaip 15 dienų per mėnesį, ir darbdavys, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytos trišalės sutarties įsipareigojimų, išskyrus įsipareigojimą be svarbių priežasčių nenutraukti darbo sutarties 6 mėnesius, - visas jos patirtas šio straipsnio 14 dalyje nurodytas išlaidas;

2) bedarbis, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytų sutarčių įsipareigojimo nenutraukti darbo sutarties ne trumpiau negu 6 mėnesių laikotarpį arba ne trumpiau negu 6 mėnesius vykdyti savarankišką veiklą ne mažiau kaip 15 dienų per mėnesį, ir darbdavys, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytos trišalės sutarties įsipareigojimo be svarbių priežasčių nenutraukti darbo sutarties 6 mėnesius, - visas jos patirtas šio straipsnio 14 dalyje nurodytas išlaidas, kurios mažinamos proporcingai išdirbtam laikotarpiui;

3) užimtas asmuo, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytų sutarčių įsipareigojimų, išskyrus įsipareigojimą nenutraukti darbo sutarties ne trumpiau negu 6 mėnesių laikotarpį arba ne trumpiau negu 6 mėnesius vykdyti savarankišką veiklą ne mažiau kaip 15 dienų per mėnesį, ir darbdavys, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytos trišalės sutarties įsipareigojimų, išskyrus įsipareigojimą be svarbių priežasčių nenutraukti darbo sutarties 6 mėnesius, - visas jos patirtas šio straipsnio 14 dalies 1 punkte nurodytas išlaidas, o tuo atveju, kai užimtas asmuo profesinio mokymo metu buvo atleistas iš darbo, - taip pat jos patirtas šio straipsnio 14 dalies 2, 3 ir 4 punktuose nurodytas išlaidas per 60 darbo dienų;

4) užimtas asmuo, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytų sutarčių įsipareigojimo nenutraukti darbo sutarties ne trumpiau negu 6 mėnesių laikotarpį arba ne trumpiau negu 6 mėnesius vykdyti savarankišką veiklą ne mažiau kaip 15 dienų per mėnesį, ir darbdavys, be svarbių priežasčių nevykdantis šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytos trišalės sutarties įsipareigojimo be svarbių priežasčių nenutraukti darbo sutarties 6 mėnesius, - per 60 darbo dienų visas jos patirtas šio straipsnio 14 dalies 1 punkte nurodytas išlaidas, o tuo atveju, kai užimtas asmuo profesinio mokymo metu buvo atleistas iš darbo, - taip pat jos patirtas šio straipsnio 14 dalies 2, 3 ir 4 punktuose nurodytas išlaidas, kurios mažinamos proporcingai išdirbtam laikotarpiui.
13. Teritorinei darbo biržai jos patirtų šio straipsnio 14 dalyje nurodytų išlaidų neturi atlyginti be svarbių priežasčių nevykdantys šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytų sutarčių įsipareigojimų bedarbiai, kurie šio įstatymo nustatyta tvarka pirmą kartą įgijo kompetenciją ir (ar) kvalifikaciją, arba bedarbiai, kurie buvo siunčiami mokytis pagal neformaliojo suaugusiųjų švietimo programas dvišalės sutarties pagrindu.
norejau paklausti kas su tuo susiduret...
baigus kursus per darbo birza ar reikia atidirbti 6menesius po
Sveiki ar yra jau yra stipendijos iš darbo biržos ?

Mercell Lithuania
Veiklos sritys: informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; statyba; statybinės medžiagos; valstybinės institucijos.
Mercell tai įrankis, skirtas tik reikiamos informacijos apie pirkimus stebėjimui. Susipažinkite išbandydami paslaugas nemokamai. Bandomojo laikotarpio metu Jūs: Matysite, ką šiuo metu perka viešosios ir privačios organizacijos tik pagal Jūsų veiklos sritį; Matysite, kokius pirkimus organizacijos dar tik planuoja...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Investiciją užsitikrinusi "OneWeb" ims tiekti internetą iš orbitos
Investiciją užsitikrinusi "OneWeb" ims tiekti internetą iš orbitos 03-18 18:16
Jungtinės Karalystės (JK) kosmoso technologijų startuolis "OneWeb" užtikrino dar vieną – 1,25 mlrd. USD dydžio – investiciją. Šios lėšos, kaip sako įmonės atstovai, leis dar šiemet įsigyti vietos...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Texas Instruments 110,74 +3,40%
CBS 47,70 -1,12%