Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos automobilių kelių direkcija, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos automobilių kelių direkcija

Atsiliepimai apie Lietuvos automobilių kelių direkcija, VĮ

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos automobilių kelių direkcija, VĮ

Pritariu Zigmantui, jau geriau tų kelių neremontuotu jei nesugeba lygios dangos pakloti. Prie susisiekimo ministri Roko Masiulio taip nebūdavo, net specialą mašina kokybei tikrinti turėjo. Dėl to ir neitiko, kad reikalavo kokybės. Dabar svarbu pinigus isisavinti.
Sveiki, noriu paklausti ar yra Lituvoje specialistai kurie tikrina keliu remonto kokybe.Prie Klaipedos katik ispyle nauja asfalto danga, ties UAB Vlantana.toks ispudis kad asfalta specialiai taip subangavo, kad privaziave sia imone vairuotojai atsibustu nuo automobilio kratimo ir nepravaziuotu tos imones.Nesuprantu kaip taip imanoma padaryti tokia dangos kokybe, kai gyvename progreso ir inovaciju amziuje.Kai ivaziuoji i sena asfalta iskarto pajauti, kad tai kokybiskas kelias, o nauja lig kokiam kaime prie fermos kokios butu uzdeta danga karvem varyti.Ir uzt tai valstybe sumokes pinigus, siaubas kur nusirito musu keliu tiesejai.......
2020-10-06 16:28:21 IP 2der1jtv
Kelias Nr. 105. Kryptis Pirčiupiai-Eišiškės. Vieta: Šalčininkų r. sav.
2020-10-04 11:36:36 IP 2der1ctd
Kelias Nr. 105. Kryptis Pirčiupiai-Eišiškės. Vieta: Šalčininkų r. sav.
2020-10-04 11:10:03 IP 2der1ctd
Laba diena, norėčiau pranešti apie tragiškos būklės kelią Nr. 105. Kryptis Pirčiupiai-Eišiškės. Vieta: Šalčininkų r. sav. Kreipiuosi su prašymu dėl šio kelio praplatinimo ir važiavimo sąlygų pagerinimo.
03.10.2020 važiuojant keliu Nr. 105 Pirčiupiai-Eišiškės patekau į eismo įvykį, kuris nutiko dėl neligaus asfaltbetonio dangos paviršiaus, kurio plotis yra tik 5m. Prasilenkiant susidarė pavojinga situacija dėl kurios reikėjo užvažiuoti ant kelkraščio, kuris yra duobėtas ir blogai prižiurėtas. Kelkrašti sudaro biriujų medžiagu danga, joje pasitaiko 5.0 cm ir didesnio skresmens akmenys. Užvažiavus ant tokio kelkraščio automobilis tapo nevaldomas. Automobilis sugadintas nepataisomai, niekas patirto streso ir mano nuostolių nekompensuos.
Apie Nr.105 Pirčiupiai-Eišiškės atkarpą buvo parašyta daug kartų. 2019 m. buvo renkami gyventojų parašai kurie nukentėjo važiuodami Pirčiupiai-Eišiškės keliu.
Prašau atkreipti Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos dėmesį į valstybės reikšmės krašto kelio Nr. 105 Pirčiupia-Eišiškės būklę.
P.S. pridedu nuotraukas eismo įvykio ir kelio dangos būklės.
Algimanta Vaiksnyte
2020-08-04 17:43:02 IP 4ljltv4
Kaip ir kodel leidziama taip nusikalstamai tvarkyti plenta Vilnius- Kaunas? Kurio ministro sunus ar dukra ten turi uzsimust, kad pagaliau keliu direkcija pradetu veikti ir uztikrintu vairuotoju sauguma?Remontuojamas kelias nesiaikant veiksmingu ir teises aktuose nustatytu saugumo normu.
Per radiją nuolatinai skatinami vairuotojai Neviršyti greičio. Greičio viršyti neįmanoma. Greitis yra toks koks yra tuo metu, t.y. kokiu važiuoji. Todėl manau, kad ši reklama yra klaidinanti ir nemokšiška. Gal reikėtų sakyti, , , Neviršyti leistino, arba saugaus greičio."
Dar norėčiau nesutikti su reklama kuri liepia vairuotojams nežudyti pėsčiųjų. Tai atrodo, jei sėdai už automobilio vairo, tai jau ir potencialus žudikas. Tarsi kiekvienas vairuotojas tyko ir stengiasi kuo greičiau ką nors nusiųsti į aną pasaulį. Aš manau, kad čia yra labai įžeidžianti reklama. Gal prie šios, mano manymu, ne visai korektiškos reklamos reikėtų pridėti ir sakinį, , Pėstysis, būk kelyje atsargus ir nesižudyk puldamas po automobilio ratais".
noriu informuoti, kad kelyje Elektrėnai - Jonava (Kaišiadorių raj. Palomenės sen., Vaidučių km. (33 km) kelkraštyje guli nuverstas kelio ženklas. Foto pridedu.

Romualdas Jucaitis
Atsiliepimas butų apie informacinius ženklus konkrečiai tai apie nuvykimą į Kauno oro uostą nuo Klaipėdos atvažiuojant autostrada pastatytas mažas informacinis ženkliukais. Atvykusiems iš kitu miest ar šalių žmonėms tikrai sunku. Pvz užsienio šalyse tikrai lengviau ten daugiau informacijos apie tokiu kaip oro uostus. Mano manymu ženklas turi būti didelis aiškus ir isanksto informuojamas apie nuvažiavima, juk mūsų šalyje tėra keli oro uostai. Nemanau kad keliu direkcijai tai brangiai kainuotų.
Eismo info nurodoma kad palangoje Klaipėdos plentas pravažiuojamas. Tik pamiršta nurodyti kad pravažiuojamas tik iš Klaipėdos pusės. Kelio gadintojai pamiršo kad per prabangos prekė šviesoforas. Plytos nepamiršo. Lengvųjų vairuotojai prastovėję gauna apsisukti ir judėti link Klaipėdos vytauto ar kita palangos gatve pro maksimą. Svarbu kad leidimą pižonų lenktynėms davė. O toliau pasiuskit.
Esu visiškai nusivylusi. Laukiau 7 autobuso, kuris turejo atvažiuoti 12:09 Verkiu stotelėje. Turėjau vykti pas gydytoja skubiai, laukiau jau 10min prieš ir šis vis tiek neatvažiavo. Teko pas gydytoja vizita atšaukti. Pasiūlymas - už tokius neatvažiavimus mažinti vairuotojams atlyginimus, gal tada mažiau bus tokiu pasidarytu "pertrauku". Ačiū už sugadinta diena :)

Karantino varžtai atleidžiami Norvegijoje ir Ispanijoje, italai grąžina kelionių ribojumus 06-18 21:51
Įvertindamos koronaviruso pandemijos situaciją, vienos valstybės skelbia apie karantino atlaisvinimus, o kitos – ribojimus keliaujantiems.
Austrijos užsienio reikalų ministras skelbia apie ES sutartas sankcijas Baltarusijai 06-18 20:44
Europos Sąjungai pavyko susitarti dėl naujų, "tvirtų ir tikslinių" sankcijų Baltarusijai.
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai 06-18 20:28
Reikšmingai pagerėjus epidemiologinei situacijai, dešimt Europos šalių ir trys salos yra išbraukiamos iš paveiktų šalių sąrašo.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Moody's 355,35 +2,44%
Bank of America 39,80 -4,37%