Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LESTO, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LESTO

Atsiliepimai apie LESTO, AB

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie LESTO, AB

Sveiki, niekada neturėjau problemų dėl išsikviestos lesto avarinės. Šiandien pakraupau!
Sprogo rozetė, visur dingo elektra, saugikliai išmesti, patikrinus ir vėl įjungus saugiklius - elektra neatsiranda. Paskambinu 1852, atsiliepia maloni operatorė ir paklausinėjusi reikiamos informacijos, atsiunčia elektrikus. Viskas vyko labai greitai, lesto mašina su elektrikais atvyksta po 10-15 min. Išlipa pencijinio amžiaus 2 vyrai. Sakau laba diena, tyluma... Ko kvietėte sako, - atsakau, kad kažkas sprogo ir dingusi visur elektra. Sakau vyras dirba, esu viena, gal galite pažiūrėti, kas čia įvyko, nes man neramu, palikta skalbimo mašina, šaldytuvas. Sakau aš visiškai nenutuokiu apie elektrą. Tai man atsako:
- Tu ką rusiškai nesupranti, ar kas Tau yra?! Kvieskis elektrikus!
Stoviu ir nesuprantu nieko. Pasimečiau visiškai ir pradėjau verkti. Sakau, tai kas Jūs tokie, jei čia atvažiavote?! Pažiūrėko kaip į "durnę", įsėdo į mašiną ir išvažiavo nieko nepaaiškinę. Žodžiu, ieškok Tu "boba" gedimo pati :D
Ar buvo sunku pasakyti, kad gedimas kažkur viduje, nieko nelieskite, kad nenutrenktų, lauko skydinėje viskas gerai, išsikvieskite elektrikus remontui.
Na ką, teks eiti mokytis elektrikos darbų... Dar kartą tai įrodo, jog pencininkams reikia pencijoje būti, o ne dirbti, jei kantrybės neturi. Lesto turėtų atkreipti dėmesį į jaunus ir perspektyvius specialustus!
s*******o kontora cia. Ivykus gedimui kratosi atsakomybes. Telefonu nustate, kad gedimas namo viduje, o ne ju skydineje prie namo, todel nesiruosia atvykti. Paskui paaiskejo, kad gedimas vis del to pas juos ir buvo.
Labai dėkoju už itin greitai ir gerai atliktą darbą. Visi jūsų darbuotojai tiesiog šaunuoliai.
kada pagaliau gausiu normalia jusu paslauga virduli ijungus itampa krenta iki 180v ar tai normalu?
Atjungiama elektra dvi dienas is eiles po 12 valandu! Ar tai normalu? Ir dar be perspejimo.
Esu pasipiktinus lesto darbuotojais, galejau ir sudekti nuo ju tokio atsainumo i darbus.Paskambinus pranesus, kad rugsta skaitiklis, liepe pranesti elektros knigeles numeri, varda pavarde adresa visa jiems informacija, negana to liepe palaukti kol susisieks ir perduos meistram, palaukus tris minutes buvo pranesta laukit meistrai susisieks tai buvo 15.10min, praejus valandai (atjungiau zinoma elektra) vel skambinu vel tapati dainele tai buvo 16.10min, ir nieko, paskambinus trecia karta 18.30min, vel isklausiau tapati meistram tuoi pranesim ir t.t. Ir ka jus galvojat jie paskambino man tik kitos dienos ryta su klausymu ar dar reikia atvykti...
KAS PER NESAMONE, KAIP TAIP ATSAINIAI ZIURIMA I DARBA JUK ELEKTRA CIA
Po viso sito pokalbio jis atvaziavo pasiimti kvito kaip irodymo kad sumokejau. As grazioje formoje pasakiau jog taip elgtis ir viesinti asmeninius reikalus negrazu ir neestetiska. Tai butumet mate kaip mane uzsipuole mano kieme kai pasakiau jog pranesiu apie jo elgesi jo vadovybei: cituoju jo zodzius "Tu gali sakyti kam ka nori i visas keturias puses ir man nieko nepadarysi" na ir lavina kitokiu zodziu isreiskianciu jo nemandaguma ir nemokejima susilaikyti kaip deretu tokias pareigas uzimanciam asmeniui. Tiesiog baisu, reke kieme prie mazameciu vaiku. Negrazu ir gedinga manyciau.
Sveiki. Noriu pasakyti jog lesto darbuotojas tryskiuose labai nemandagus ir izulus. Turejau isiskolinima kurio puse padenges buvau ir buvo dar likutis. Atvyko kai buvome darbe. Nieko nerado namuose, paskambines grasino jai niekas neatidarys duru atkirps nuo stulpo. Kaip man atidaryt duris kai as darbe? Paskui nuejes pas kaimynus skleidzia mano asmenine informacija pasaliniams zmonems kiek as skoloje ir panasei. Zodziu sneka po kaima ir viesina mano asmenine privacia informacija pazeisdamas istatymus, planuoju net paduot i teisma uz orumo ir privaciu interesu bei privaciu asmens isipareigojimu viesinima tam nesuinteresuotiems zmonems. Esu labai pasipiktines. O uz elektros energija esu atsiskaites.
Elektriko paslaugos Vilniuje. http://www.elektrik.lt/
sveiki, turiu beda, keites lesto pavadinimas, dabar nebeileidzia manes i mano elektros puslapi, surenku savo slapukus ismeta klaida, kaip reikes dabar apmoket, pati negyvenu lietuvoje
man patinka uzseni ira 10 elektriniu ir gali rinktis pagal kainas dar naujove atsirado elektra kortelia kaip telefono pasipildai elektros kiek nori, neturi pinigu sedi be elektros bet skola neauga
prasau lesto atsakyti musu laiptineje yra skaitliukai elektros.anksciau elelktros tinklai tvarke skaitliuka.si rudeni atejo kazka tvarke skaitliukyje bendram.ir atejo is dainavos busto didele saskaita uz darbus.kodel ne lesto tvarko uz savo pinigus
Klaipedos raj sumaste taisyt elektra nuo 19 iki 22, pranesimas aisku gautas kad ten bus gedimas, bet seip tai nesusimasto isvis, vakare dirbt, vos ne nakti, kai tam yra laiko i valias nuo pacio ryto iki 5 vakaro. Nekompeperingai susiorganizuoja darba savo ir neatsizvelgia i gyventojus, kai dauguma dienos metu darbuose, o vakare namuose. Nera ka gero pasakyt apie juos.....
Sveiki.Esu pasibaisejusi klijentu aptarnavimo darbuotojom Klaipedoje. Turiu siuo metu sunkumu su finansais. pora men nesumokejau uz elektra. Atvykau paprasyti kad palauktu 15-16 dienu, tai yra kol gausiu atlyginima. Tai darbuotoja nubego pranese vadovei, kad as atsisakau moketi. Nors as tik paklausiau iki kada jie gali palaukti :) vadove atbego isiutusi pradejo kaltinti mane kad as 2 men nemoku uz elektra, tonas buvo koks, pasijutau kaip zmogzude:) Galu gale sutarem del termino, tai drebe ant stalo popieriu ir tusinuka:) Na monopolistai :) Ar tinka cia posakis kad si imone stengiasi del klijento? Tai va :) pati dirbu parduotuveje, kazin kaip cia butu jai as su klijentais taip elgciaus ar ilgai parduotuveje dirbciau?. Jie zino kad mes is kitur elektros negausim, todel taip ir elgiasi.
Vievio mieste, Semeliškių gatvėje yra vykdomi įvadinių elektros apskaitos spintų (toliau - spintų) įrengimo darbai. Elektros tinklo projektuotojas spintos vietą suderino su namo savininku, savininkas pasirašė dėl sutartos vietos. Vykstant darbams paaiškėjo, kad spinta yra įrengiama visai kitoje vietoje (nesuderintoje su namo savininku), tiesiog priešais gyvenamo namo langus, visiškai nesilaikant architektūrinių reikalavimų (spinta yra per aukšta, užgožia namo fasadą, yra priešingoje pusėje, nei šiuo metu naudojamas elektros įvadas). Pridedamose nuotraukose matoma nesuderintoje vietoje įrengta įvadinė elektros apskaitos spinta. Kodėl buvo taip pasielgta? Kodėl namo savininkas nebuvo informuotas apie vietos pakeitimus? Kas davė leidimą pakeisti spintos vietą, visiškai nesusipažinęs su vietos sąlygomis? Pageidaujame kaip įmanoma greičiau perkelti spintą į su namo savininku suderintą vietą. Norime, kad LESTO vadovybė įpareigotų Vievio miesto elektros tinklo projektuotoją ir darbų vadovą ištaisyti padarytas klaidas.

Pridedamos nuotraukos: tikras šedevras- viskas žmogui, viskas jo labui. Puikiai padirbėta!!!
Tai tikrai nenormali kontora, viskas sovietiniu laiku mastymas, nesugeba paaiskinti paprastu dalyku, apsurdas
Sudege sodyba, skatyklis buvo name, per gaisra sudege.nuvukau i LESTO Panevezyje, jog pastatytu skaitykli ant atramos kieme, viiena konsultante kazka parase ir liepe laukti 10 dienu jog duos atsakyma, o po keliu dienu jau skambina inspektorius ir grasina jog aniuliuos abonenta, siandien nuvykus jau lig ir surase projekta atsviete dokumentus lig kaip ir viskas gerai, taip pat liepe laukti 10 dienu begyje duos atsakyma, bet vel skambina kazkoks inspektorius ir pradejo sakyti kazkokias kosmines sumas tukstanciais euru ir anuliavo mano prasyma, likau nesuprastas, argiu taip yra sudetinga iskelti skaitykli i kiema? zodziu, supratau tiek kad, dirba kas kaip nori ir su klientais elgesio ir visaip durnina.
as 2014-11-27 17:27:37
Atsikrausciau, y tevo buta gyv jis mires. Tame bute, gyv brolis tai uz elektra buco skola 1600lt uz kazkiek laiko pasirasiau veksili per mien sumokejau. Kai ta sumokejau, iki spalio 22d uz tris mien vel skola 900lt dave sumoket per mien prasiau, kad leistu per du mien. tipo taip negalima...nu sumokejau 630lt ir truksta sumoket 270lt paskambinu y LESTO paaiskinu situacija, sakau kad neturiu dabar uz ka dabaigti moket, ta 270lt prasau kad atkeltu mokejima dar porai savaiciu. Bet, ne jie negali nes vekselis pasirasytas jei iki tos dienos nesumokiesiu tai atjungs elektra...nu nezinau aplamai moku ne savo skola, Nevengiu moket o cia neimanoma niekaip atkelt skolos porai savaiciu kol gausiu pinigielius...vejai, kazkokie visur galima susitarti o, cia su jais ne, , , ka galima pasakyt gyvuliai...jei begciau nuo tos skolos suprantu kad negali pratesti ir ttt..bet, db tiek sumokejus ai baisu ir kalbet
Mūsų name gyvena visi tiktai turtuoliai, ir jiems metais ateina laiškai už įsiskolinimus, bet niekas jiems neatjungia elektros, o per tv mačiau moteriškę, kuriai už keliasdešimt litų skolą iškart atjungė elektrą. Tai kurgi toji teisybė mūsų šaly? Kodėl visas lengvatas gauna tik nemokus turčiai, o iš vidutinio žmogaus tyčiojasi ir stumdo jį kaip nori. fu fu fu, kada gi pradės skaitytis su liaudimi, o ne su klerikais, biurokratais ir kitomis, , elitos" atmatomis.
Prieš trys dienas parašiau per el. sistemą, kad skaitliukas užstrigo, į el. paštą atėjo automatinis pranešimas, , , Į elektroninius laiškus atsakome darbo dienomis nuo 8:00 iki 16:30 valandos. LESTO specialistai pasistengs kuo skubiau pateikti Jums atsakymą. Dažniausiai atsakymą pateikiame per 2 darbo dienas". Tai jau 3-ią d.d. ar čia toks sunkus klausimas? O kaip man mokėti už elektrą, pagal nuojauta?
P.S. šiandien vėl parašiau tą patį laišką, tai jau perskambino. Išvada: siųskite laiškus tol kol neatsakys.
Oi tie lesto, a*******i ir vagiai. Priskaičiavo skolą, už praeitų metų lapkritį ir gruodį. Nuvykus aiškintis, pasirodė, kad skola per dešimtį metų susikaupė. Akis vartydami paprašė devynerių metų lapelio. Nors patys jokio išklotinės nepateikė. Smagu. Ir prie viso džiaugsmo, po laiško kelios dienos prisistatė jų draugelis sergal, dar jiems matai dvacokėlis lietuviškų už kažką, nors skola jau sumokėta.

Taip ir norisi gyventi miške, be elektros ir kitos biurokratijos.
2014 grodžio m. dėl lesto kaltės sudegė šaldytuvas, pateikiau visus irodančius dokumentus. Bet iki šiol negavau galutinio atsakimo, kas dvi savaites skambinu ir gaunu ta pati atsakima kita savaitė bus komisiją.
Bute dingo elektra 10 val. ryto, uzsidege laidai laiptineje.LESTO pasake, kad tai ne ju problemu, o musu. Bendrijos pirmininkas pasake, kad nieko neismano. Paskambinę klientų aptarnavimo telefonu 1802 buvome sujungti su maloniai kalbančiu darbuotoju, kuris informavo, kad mūsų pranešimą perduos atitinkamai bendrovei ir per 30 min. bus su mumis susisiekta. Skambucio nesulaukeme 1, 5 val.. Paskambinome dar karta - vel tas pats. Trecia karta - informavome konsultante, kad zodziai "uz pusvalandzio" nieko verti, jei net po dvieju skambuciu.
Dabar yra 14.30 val. - vis dar laukiame kol LESTO partneriai "Elektrikas i namus" paskambins :)))) Kadangi kitu pazistamu elektriku neturime, lieka si vienintele paslauga, kuri neatliekama taip skubiai kaip reklamuojama. O sumokesime tikrai taip brangiai kaip nurodyta :))))
Šiaulių lesto konsultantes prameskit iškart. Du kartus važiavau kad man sutvarkytų atsiskaitymus internetu, kad nebereiktų knygelės. Glušių glušės. Nieko nepaaiškino, paklausiau ar jau grįžus galėsiu atsiskaityt už elektrą, atsakė - TAIP. Grįžau namo ir vėl tas pats velnias. Paskambinau į Vilnių tai viską nuo A-Z paaiškino, atsakė į klausimus tiksliai ir jokių problemų nebeliko, o ten kas per darbuotojos tai baisu.
+ kai pirmą kartą važiavau, ne taip duomenis užpildė. Atėjo pas mus į naujai įsigytą butą kažkokios sutartys, buvusių pardavėjų vardais, o adresas net ne toks su kuriuo buvo sudaryta sutartis. Bet dėl to nėra ko pykti, klaida ir tiek. Bet kai važiuoji antrą kartą dėl internetinių atsiskaitymų ir tau nei kiek nepaaiškina kaip kas tai čia viršūnė. Dar į klausimus atsako klaidingai. Labai padėkot noriu Vilniaus konsultantei su kuria kalbėjau telefonu 2015.01.21 18:06 labai maloni ir viską tiksliai, aiškiai išaiškino, ko nesugebėjo Šiaulių Lesto darbuotojos.
nenormali kontora, kuri nesugeba net kainos eur uz elektra pasakyt. visiska sovietinio mentaliteto kontora, bet turbut is valstybines istaigos nieko daugiau ir neimanoma tiketis
Turiu nusiskundima dingo elektra nuo vejo vazinejo jusu tie elektrikai ir nemato kad visam kaime zaibuoja laidai, bet netvarke isvazevo visai...

Šiandien susidūriau su aukščiausia kompetencijos stoka visais lygmenimis LESTO Kaune.
Kalba eina apie:

Norėjau paprasčiausios bendrinės informacijos apie galimas maksimalias galias, mainų tvarką ir tt, kad priimti sprendimą. Iš pradžių klientų aptarnavimas niekuom nepadėjo ir pasiuntė pas apskaitininkus ir techninių sąlygų sudarytojus. Šitie nieko nežinojo. Aiškina, jog čia ale Vilnius sprendžia. Rašykit paraišką techninėms sąlygoms gauti.. Likau nieko nesužinojęs, kas palengvintu sprendimo priėmimą ir ar visai vertą..

Vėliau paskambinau 1802. Ten viena specialistė atsiliepė - nieko nepadėjo. Perforwardino kitai. Kita jau matosi labiau patyrusi, bet vėl paprasčiausių klausimų apie galią ir tt. negalėjo atsakyti. Maždaug laukit kovo 2 ir dabar nelyskit.. Taip ir gyvenam. Proceso nėra.
Išvada: Kalbėta bent su 10 skirtingų žmonių 5 skirtinguose departamentuose - niekas nieko nežino.

O pabandyk už elektrą nesumokėt ;) Kol tokios kontoros kaip LESTO bujos, nieko gero Lietuvoj nebus.. Tunelinis darbas, atsakomybės 0, lankstumo 0.

Gaila.

Nusivylęs
Vakar (2015-01-03) pasipiktinau Lesto dispečiario darbu. Trumpai: Pastebėjome, kad užvirtus medžiui nutraukti aukštos įtampos laidai. Paskambinau 1802, užregistravau gedimą, vyriškis iškarto pasakė, kad tai labai pavojinga ir sujungė su dispečiariu, kad patikslinčiau detales. Dispečiaris neprisistatė todėl (anksčiau mūsų kraštas priklausė Aukštadvario poskyriui) išklausinėjas mano vardo, pavardės ir t.t. Primygtinai reikalavo pasakyti atramos prie kurios nutrūkes laidas nr nes neva gal ten visai ne aukštos įtampos laidai.Kai atsakiau kad aš dar skiriu kur aukšta įtampa ir aš dar gyvent noriu ir tikrai nesiartinsiu prie atramos, nieko nesakęs išjungė telefoną. Tiesa po kurio laiko vėl skambino ir sakė nueit pažiūrėt atramos nr, kad jiems lengviau būtų surasti tą vietą.
Praeitą žiemą elektrikai pakeitė jau lauke stovinčią el.dėžę su skaitliukais. Tiesa, skaitliukus galutinai keitė kažkur viduvasaryje. Tik kabelį vedė išdraskydami siaurą ruoželį kiemo, kuris yra pilnas augalijos. Buvau ligoninėje nemačiau. Tačiau kai norėjau susimokėti, tai radau nesąmonę, ne tik pakeistus skaitliukus, bet ir ant įvažiavimo į kiemą pastatytą didžiulę spintą. Skaitliukas - jau kitas rodė keturženklį skaičių prasidedantį penketu (???). Kitas, kito tarifo, - rodė irgi keturženklį sk. su pirmu skaitmeniu "devyni". Kas per velniava, iš kur galėjo atsirasti tokie skaičiai. Ir jie nesiderino su likviduotos gyventojų nusipirktos el. dėžės ir įrengimų. Tas jeigu man laikytis šitos nesąmonės, tai pagal mano sumokėtas sumas už buvusius parodymus, galiu dar metus sėdėti nemokėdamas. Telefonavau klijentų aptarnavimo asmenims dėl netvarkos, po to tel. asmeniui tvarkiusiam skaitliukus (Darjuš Stachovski), rašiau internetu skundus LESTO internetiniu adresu į kuriuos atsakydavo angliškais tekstais ir tuo viskas pasibaigė. Niekam tie dalykai neberūpi, tik tuoj sukrus, kodėl nemoku kiekvieną mėn. "Durnių laivo" restruktūrizuota valtis vis kažkaip dreifuoja savo durnos veiklos vandenyne ir jokios valdžios bangos jos neišmeta ant kranto ir nepaprašo pasiaiškinti. Tiek žodžių šios rūsčios dienos Socialinėje Evangelijoje.
Patarimas visiems - jei norit turėti reikalų su LESTO, tarkim kad ir galią didinti ar skaitliuką kelti - geriau nuleiskit rankas, nes jei norėsit jums tai kainuos tiek nervų ir sveikatos kaip niekur kitur. Baisu, nekvalifikuotų ir nekompetetingų žmonių kontora, kurie yra monopolistai ir jie jaučiasi kaip monopolistai. Kaip užsikirtusios plokštelės kartoja tą patį, kaltų nerasi, susišnekėti neįmanoma, savo darbus nori perleisti klientams. Aptarnavimas skurdo lygmenyje. Žmonių nuomonė - išvis niekam nerūpi ir niekas jos neklauso. Nori pasisakyti - pildyk prašymą :D. Tiesiog imbecilų kontora ir kitaip negali išsireikšti kaip taip dergiamasi iš klientų.
Bydlos uzkniso Reguliariai atjungynet visai dienai elektra, kiek galima zertvos.
Juozas 2014-11-07 10:19:44
Gerb. LESTO darbuotojai,
jau seniai nuolatos dega prožektorius, pritvirtintas prie Žemynos progimnazijos sporto salės išorinės sienos. Manau, kad reikėtų sutvarkyti jo išjungimo aparatūrą.
Juozas Žekonis
Gerb.pilieti, kodėl Jūs manote, kad šis prožektorius yra LESTO balanse, o ne progimnazijos (t.y. viskas kas susiję su šiuo prietaisu, turėtų tvarkyti minėta progimnazija) ?
Radviliskio raj. pociunu k. azuolu g. 9 namo nera dezems izeminimo konturu dvi dezes be ju
Gerb. LESTO darbuotojai,
Juozas Žekonis
d*****i totalus, eikit n***i, u****o nesąmonės, elektra dingo d********i kūrwa, praneškit nors apie tokius dalykus.
Issipisineja, paskambini ijungia ir isjungia ta pacia minute elektra, nebezaiskit vaikai, kas jumis vps idarbino i ta lesto
Elektros tiekimo kokybei užtikrinti vykdomas tinklo remontas, 2014-09-10 nuo 08:00 iki 19:00, 2014-09-25 nuo 8-19 val, 2014-09-26, nuo 8-19 val, 2014-10-01 nuo 8-19 val, 2014-10-02 nuo 08:00 iki 19:00.

Tai pasityčiojimas iš gyventojų, dirbančių įmonių,. Per dvi savaites penkis kart atjungti visai dienai elektą tai yra nenormalu, kur mes gyvename, normaliose valstybese elektra tvarkoma naktimis, o ne dieną, kai zmonės dirba, moterys valgyti daro, mokinukai prie interneto sėdi.
Tikrai kad šitie AFERIŪGOS užkniso juodai
Labai dziaugiuosi, kad mandagus asmenys atsako i visus rupimus klausimus ir greitai, operatyviai reaguoja i skundus. Aciu.
kreiptis, kad pasikeisti elektros tiekeja, sitie a*******s uzkniso juodai!!!!
Gražvydas Vaičaitis
2014-06-23 21:12:45 IP 78.58.184.103
esu buto K. Petrausko g.44-5 savininkas. Šiandien apie vidurdienį (elektrtoniniu, t. y. neregistruotu paštu) iš UAB "SERGEL" gavau nreikalavimą sumokėti 282, 50 Lt skolą AB "LESTO", kartu ir 20 mizernų Lt skolą UAB "SERGEL".
Patikrinti, ar man keliami reikalavimai teisėti, aš negalėjau, todėl per 30 min. banko NORDEA pavedimu sumokėjau reikalaujamas sumas, kartu pasilikdamas galimybę ginčyti man keliamas pretenzijas.Iki šiol jokiu oficialiu raštu ar jokios pretenzijos dėl tariamos skolos man LESTO nebuvo pareikštos, todėl laikau, kad buvau apgautas UAB "SERGEL" piktnaudžiautojų ir toliau veiksmas turi tęstis tik teisme.
Gražvydas Vaičaitis
Zemiausio lygio aptarnavimas. Auksciausio lygio reketas ir monopolija tai Lesto, AB. Iskau zmoniu kurie nepabijotu paviesinti kaip Lesto, AB derisi del vadinamai vagiamos elektros ar skaitliuku pazeidimo. Metas uzkirsti kelia sitiems zulikams.
paskambinus y lesto AB, konsultante nesugebėjo suteikti man norimos paslaugos, kuri gal but gali buti susijusi su gyvybes gresimu, nes as kaip moteris negalėjau pasakyti ar tai kėlė grėsme, kadangi nesu elektrike. konsultante galejo tik pasiulyti laukti tris dienas, kada su mumis bus susisiekta, neinformavo kad negaliu duoti dideles apkrovos, nes gali gautis apkrova, o tuomet manau gali dingti ne tik elektra, o sukelti kibirksciavima, gal tuomet suteiks pagalba.
Paprasius nuniskundimo numerio ar kontakto, ji tesugebejo perduoti mano pokalby kitai konsultantiai.
tai gal gaima suzinoti, kaip gauti elektriko pagalba, nes tris paras nesinori laukti kada yvyks kibirksciavimas, uzsidegs laidai, ar dar kas nutiks............
Dirba nemoksos, nesugeba subnuomos atveju skaitliuko perrasyti, o pateikus prasyma jis vygdomas daugiau nei menesi ir iki siol jokiu ziniu, paskambinus trumpuoju numeriu tris dienas is eiles tik sulaukiu susisieksime rytoj..
privatizuoti jus reikia, išmokytų dirbti. Dabar prašymo formos internete patalpinti nesugebat, siunčiat prašymo formą el.paštu 2 dienas (nors prieš tai konsultantas sako, kad tinka ir laisvos formos), 2 dienas prašymą registruojat, ir dar per 6 dienas meistras atvyks (gal atvyks). Susikūrėte patogų gyvenimą sau, už mūsų pinigus gerbiamieji. balaganas, ne kitaip.
Kam reikalingos tos jūsų remonto brigados....dingo elektra, skaitliukas be gyvybės ženklu, kviečių remonto brigada.Kadangi gyvenu kaimo vietovėje atvyksta dešimta vakaro, pažiūri ir pareiškia - nudegė įvadinis kabelis, nusipirk patiesk, paskambink - atvažiuosim pajungti.Elektrikų remonto brigada nesivežioja laidų.....juokinga jeigu nebūtų graudu.Visu pirma aš apie laidus neišmanau ir nežinau ką nusipirkti ir ar tokį nusipirksiu, laiko gaišimas, nes reiks važiuot į miestą, pats svarbiausias dalykas, kad remonto brigada važiuos pas mane dar kartą, ko pasekoje išauga paslaugos kaina, o gal būt dėl tokio neūkiškumo išauga ir elektros kaina.Ar ne paprasčiau būtų atvažiuoti remonto brigadai sutvarkyti gedimą savo medžiagomis gedimą ir išrašyti sąskaita.Deja, kol Lietuvoje vieni biurokratai ir atsiprašau d*****i kurie nesugeba problemų spręsti ūkiškai ir taupiai tol k nors tikėtis nėra ko.Jie tik sugeba kelti už viską kainas ir spresti savo problemas, į vartotoją jiems nusispjaut.
Linkejimai nuopisoms sinsilui ir surmuliui tupitiems kauno leste
VST-a*******i kvadratu
LESTO-a*******i kubu
Danute Vasiljeviene
2014-05-11 19:04:20 IP 87.247.65.49
Kur kreiptis, kad butu sutvarkyta Informacija su daryti sutartis su Lesto.tevelis mires 12 metu, as sudariau sutarty 2005.atnaujinau sutra tarty 2013m ir vistlik iesko Tevelis ir aisku na, kad su manim nesudaryta sutartis.Nors sutra tarty siunciu, kad pasirayta abieju pusiu ir Mano vardu. Tiesiog jau kantrybe baigesi
Vilniaus rajone per menesi laiko. Jau trecia karta pas juos kazkas luzta, ziema prie -8 elektra atjungia visai dienai, daryk ka nori. Vakare kai dingsta sviesa vaikas i panika puola.
Vakaršeštadieni vakare Zujūnuose dėl pastotės gedimo pas mane sugedo elekroniniai prietaisa, ne ši pastotė tokiu šposus per 3mėn. jau atrą kartą, vadinasi blogai sutaisėt! Tai kas man atlygins nuostolius? Galūž elektrą nemokėt?

EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4, LT-89116 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
A. Žilinskio ir ko UAB
Infrastruktūros sprendimai

Adresas: Užtvankos g. 17, Dainiai, LT-74202 Jurbarko r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; automatizavimas, automatika; elektros instaliacijos darbai; energetika; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; melioracija, melioracijos technika; projektavimas; santechnika; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
STATYBA Statome ir rekonstruojame gyvenamuosius ir negyvenamuosius statinius, susisiekimo komunikacijas, inžinerinius tinklus, hidrotechnikos, sporto paskirties inžinerinius statinius, kitos paskirties, kultūros paveldo statinius. Paslaugos Energetikos objektų statyba ir rekonstrukcija (oro ir kabelių linijų...
SDG
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; darbo sauga; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Raudondvario pl. 162C, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
PROJEKTAVIMAS Rengiame techninius ir darbo projektus, atliekame sąmatų skaičiavimus, konsultuojame klientus iškilusiais techniniais projektavimo klausimais. Pagrindinės projektavimo sistemos: Automatikos 1. Vandentvarkos objektų projektavimas 2. Priešgaisrinių sistemų projektavimas 3. Pastatų valdymo sistemų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai
"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai 08-20 17:46
Šią savaitę portalo "15min" komercijos direktoriaus pareigas pradeda eiti Aivaras Matulis, o nuo rugsėjo mėnesio rinkodaros vadovu tampa Gediminas Galkauskas, iki šiol bendrovėje dirbęs pardavimų...
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba 08-20 17:19
Valstybinių miškų urėdija viešame aukcione parduoda 1985 m. pagamintą burinę jachtę "Gilija" ir 2006 m. gamybos priekabą "Bazaltas 4", kuri skirta jachtos pervežimui.
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta 08-20 17:02
Ekonominės krizės ir hiperinfliacijos kamuojama Venesuela nuo pirmadienio 95% devalvavo savo nacionalinę valiutą, pervadino, denominavo ir susiejo ją su vyriausybės išleista kriptovaliuta.

Primenybe teikiate..

Skoda