Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Telesfera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Telesfera

Atsiliepimai apie Telesfera, UAB

TELESFERA

Išmanieji meistrai:)
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Telesfera, UAB

UAB''Telesfera''
2021-11-25 10:41:55 IP 28m80db3
Paulius 2021-11-25 09:50:58
Labai profesionalus servisas, remonto kokybė ir jo greitas atlikimo laikas, neįtikėtinas. Labai, labai rekomenduoju visiems!
Ačiū Pauliau Jums už gražius žodžius! Smagu, kad galėjome Jums padėti:)
Laura 2021-09-16 19:11:51
Puikus aptarnavimas, malonus bendravimas, profesionaliai atliekami darbai! Likau labai patenkinta. Rekomenduoju!
Laba diena, Laura

Ačiū už gražius žodžius! Smagu, kad galėjome Jums padėti:)
Loreta 2021-03-19 15:11:51
Labai malonus ir operatyvus aptarnavimas. Sumažino raides ekrane ir įvedė programėlę be jokio užmokesčio. Ačiū
Laba diena, Loreta
Smagu, kad galėjome padėti! Ačiū už gražius žodžius!
ironija 2021-03-05 19:47:41
norint nusipirkti prekę ir parašius el.laišką, niekada negausi atsakymo ! NIEKADA! Kaip sakoma: "dėl turtingumo uždaryta" :D
Laba diena, Violeta, Ačiū Jums už pastabą! Mes gerbiame savo klientus ir vertiname atvirumą. Prašome pakartokite savo klausimą, nes mes neradome el.pašte jokio neatsakyto Jūsų laiško. Mes mielai į jį atsakysime. Mūsų el.paštas: info@telesfera.lt ir telefono Nr. +37066005555
UAB "Leonas ir ko"
2020-07-27 10:22:35 IP 28m80db3
L 2020-03-05 19:47:42
Mano telefonams neveikė mikrofonai, o man du mėnesius kabino makaronus.

Atidaviau taisyti du vienodus telefonus, kuriuose neveikė mikrofonai. "Taisymas" užtruko visą mėnesį. Man pasakė, kad padarė profilaktiką ir dabar jie veikia, bet telefonai gavę vandens, tai jokių garantijų. Telefonai seni, vietoje patikrint su savo kortele negalėjau, tai nusinešiau namo ir patikrinau. Niekas nepasikeitė. Telefonai vis dar įsijungia - mikrofonai vis dar neveikia.

Nunešiau dar kartą, ir man pasakė, kad savaitės bėgyje pažiūrės. Palaukiau dvi savaites - jokių žinių. Paskambinau, ir man pasakė, kad iki savaitės galo pabaigs. Ok, laukiu kitos savaitės... vėl jokių žinių. Skambinu, man sako, laukia "Slankiojančio mechanizmo", kuris turi atvykti rytoj... Aš pats tuos telefonus buvau išrinkęs ir žinau, kad mikrofonas ne slankiojančioje dalyje - grynai kabina makaronus, bet OK, laukiu toliau... Dar kitą savaitę (jau penkta savaitė) skambinu, sako. "Jau SMSą siuntėme - baigta. Galite ateiti pasiimti". Atvykstu kitą dieną atiduoda telefonus ir atiduoda pinigus "Per daug vandens gavęs - meistras nieko negalėjo padaryti".

Pirmą kartą "taisė" net nepatikrino ar kas nors pasikeitė. Antrą kartą šiaip laiko pagaišino ir atidavė...
Norime padėkoti Jums už pastabas. Deja, seniems telefonams - sudėtinga rasti reikiamas detales, o drėgmės pažeidimus dažnai sunku būna pilnai pašalinti. Manome, kad radome sprendimą, grąžindami Jums pinigus ir tikimės, kad kitą sykį pavyks padėti. Dirbame ir mokomės.
Elementaraus SAMSUNG A6 ekrano keitimas užtruko dvi dienas, darbu kaina 75€. (Kaip visur).Kai tokie darbai už šią kainą jau senai visur atliekami per 20 minučių.Jaučiuosi dalinai apgautas.
Apgailėtina kontora, NEREKOMENDUOJU.
Mano telefonams neveikė mikrofonai, o man du mėnesius kabino makaronus.

Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija, elektromechanika

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...

Darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų per ketvirtį sumažėjo
Darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų per ketvirtį sumažėjo 12-03 20:18
Vidutinis mėnesinis paskaičiuotasis (bruto) darbo užmokestis Vilniaus regione trečiąjį ketvirtį, palyginti su antruoju, padidėjo 1,5% iki 1.769,3 Eur, tuo metu Vidurio ir vakarų Lietuvos regione –...
Nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai
Nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai 12-03 19:53
Nuo šeštadienio nemokamai išsitirti antikūnus galės ir paaugliai nuo 12 iki 16 metų, penktadienį skelbia Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).
Kremlius: V. Putino ir J. Bideno pokalbis vaizdo ryšiu įvyks kitą savaitę
Kremlius: V. Putino ir J. Bideno pokalbis vaizdo ryšiu įvyks kitą savaitę 12-03 18:42
Kremlius penktadienį paskelbė, kad planuojamas Rusijos ir JAV prezidentų Vladimiro Putino ir Joe Bideno pokalbis vaizdo ryšiu, smarkiai išaugus įtampai dėl konflikto Ukrainoje, įvyks kitą savaitę.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Western Union 17,15 +5,67%
American Express 156,77 +4,47%