Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Leojar, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Leojar

Atsiliepimai apie Leojar, UAB

LVJ

Jūsų norai ir pageidavimai - mūsų prioritetas
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Leojar, UAB

Leojar atradom prieš 4 metus atsitiktinai, per feisbuką. Pirkom ir sekciją, ir sofas, ir kėdes virtuvės valgomajam. Per ketverius metus viskas iki šiol yra kaip nauja. Paskutinis pirkinys buvo šiandien. Pristatė labai greitai. Daugiau bendravome su įmonės direktoriumi Jaroslavu. Viską nuodugniai išaiškino, atsakė į absoliučiai visus klausimus. Tad esam labai patenkinti tiek baldų asortimentu, tiek kokybe, tiek pačiu aptarnavimu. Nuoširdžiai rekomenduojam Leojar. Būtinai pirksim dar.
Geai kad yra atsiliepimai, vos neužkibau.
Ingridos Rimšienės IĮ
2021-05-06 16:28:08 IP 2e7r433r
Užsisakėme biuro kėdes 2021 m. sausio mėn. pabaigoje, už kurias iš karto apmokėjome. Su mumis susisiekė įmonės darbuotoja ir paklausė, ar galėsime palaukti tris mėnesius, nes kėdės bus tik gegužės mėn. pradžioje. Vakar ir šiandien skambinau į įmonę dėl užsakytų prekių pristatymo termino. Įmonės darbuotoja atsakė, kad prekės geriausiu atveju bus tik liepos mėn. Jeigu nelauksime, sumokėtus pinigus žadėjo sugrąžinti. Esmė ne tame, kad grąžins ar negrąžins sumokėtų pinigų, bet mums buvo reikalingos prekės, kurias užsakėme ir kurių tiek ilgai laukėme. Be to, kol patys nepradėjome ieškoti, niekas iš įmonės darbuotojų net nesiteikė pranešti apie vėluojantį užsakymą. Labai nusivylėme šia įmone.
Nuoširdžiai dekoju uz suteikta nemokamai pagalba Gerb. Vadovui Jaroslavui kreipiausi, nes čia kokybė, praktiškumas, dėl labai reikalingos spinteles. Greitai buvo pristatyta patogi dvieju durelių spintelė su lentyna, rankenėlėmis, praktiška spalva. Džiaugiuosi, vertinu pagalba, nes esu neigali, darbuotojai tikrai dirba pas gerą Vadovą. Žodžio žmogus. Sekmės versle. Pagarbiai Raimonda Taskunaite neigali Kaunas
Deimantas Lukosevicius
2021-04-05 02:37:09 IP 35in5u70
pirkom komoda Ontario is Leojar.lt ir gavome kaip ir buvo zadeta ju puslapyje po keliu darbo savaiciu
dezes buvo pristatytos puikios busenos neskaitant kad jos buvo 3 ir kiekviena svere beveik po 35 kilogramus
dezes is Lietuvos buvo atsiustos i Airija ir negaliu atsidziaugti komodos kokybe ir groziu
tikrai Rekomenduoju visiems
Vertinimai Leojar patys geriausi.Uzsisakeme sekcija, pristate laiku, esame labai patenkinti balu kokybe, kaina ir aptarnavimu.Aciu vadovui uz puikiai organizuota darba!
Anksčiau aptarnavimas buvo kokybiškesnis. Nors prekės tikrai nėra kokybiškos, tai rankenos krenta, tai spintelės garsą skleidžia. Bet dar 4-5 metus atgal taisydavo, arba bandė tartis ir ieškojo sprendimų ši įmonė. Prieš 1, 5 metų pirkau minkštą kampą. Po keletos mėnesių, gal ir tiek net nepraėjo, tiksliai nepamenu, pradėjo jis visas traškėti. Pagal viską gamintojo kaltė, bet ne aš iš gamintojo pirkau prekę. Skambinau keletą kartų, rašiau žinutes, bet atsainus buvo požiūris į klientą. Sakė, kad atvažiuos pažiūrėti. Pirmą kartą sutarėme laiką vakare, neatvažiavo. Kitą kartą atvažiavo, teko palaukti šiek tiek, patikrino, sakė, kad atrodo viskas gerai, vėl surinko ir kurį laiką buvo tvarkoje. Po keletos savaičių vėl ta pati problema. Atvyko meistras, vėl išrinko, surinko, kurį laiką vėl tyliai miegi. Praėjo vėl šiek tiek laiko, vėl ta pati situacija, vėl braška. Skambinau daug kartų vėliau, niekas neatsiliepė nei perskambino. Susitaikiau su braškėjimu, girgždesiu, kažkaip galvoju miegosiu. Juk direktorius svarbu šios įmonės ramiai miegotų. :) Dabar aplamai kampo pusėje nusėdo medžiaga/ vidus vienoje kampo pusėje. Būčiau kreipųsis į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą, bet nėra kaip pateikti kokius dokumentus, juk perkant iš šios įmonės, kiek pirkau, niekada jokio dokumento neišdavė, viskas žodžio formos. Taigi tokios žinios. Anksčiau prekės buvo nelabai kokybiškos, bet stengėsi jas tvarkyti, buvo naudojamos buityje, dabar itin nekokybiškos patapo, net 2 metų netraukė sofa-kampas, aptarnavimas dar žemiau nei prekių kokybė, bent šiuos kelis metus. Nerekomenduoju. Norite ramaus gyvenimo, geriau apeikite šią įmonę. Nurodžiau numerį, jei norės pataisyti situaciją ir ją pataisys, komentarą papildysiu. Sėkmės.
Vertinimas maksimaliais balais, , , malonu, kad buvo imanoma rasti geriausia kaina sioje parduotuveje
Labai džiaugiuosi šia komanda, perkant baldus gavau pasiūlymų kaip tik man, užsakinėjau savo sodybai daug baldų, t.y sofa, virtuvės kampą, dvi sekcijas. Užsakymas šiek tiek vėlavo, atkeliavo viskas per maždaug mėnesį laiko, kokybė puiki ir atitinka parašytus aprašymus. Esu susidūręs anksčiau, kad renkant baldus pritrūksta pridėtų varžtų ar konstrukcinių elementų, ir vėl tenka laukti dar vieno užsakymo, tačiau čia to nebuvo ir esu labai patenkintas. Vertinu 10/10! Ačiū
liuks parduotuvė ir komanda, užsimokėjau už minkšto baldo atnešima iki durų nes buvo perkamas senyvo amžiaus moteriškei, tai savo darbą atliko puikiai ir sofa atitiko standartus, kokybiška.
Malonu, kad direktorius pasiskambino, pranese apie veluojanti pristatyma, taciau po 3 savaiciu sekmingai gavau savo sofa. Ir toliau zadu is cia uzsakineti
Rugpjūčio 6d. užsakiau baltą dviaukštę lovelę vaikams, atkeliavo po truputi daugiau nei 2 savaičių, užsisakiau užnešimą iki buto 6 aukšte, viskas buvo padaryta kaip tartasi. Lovelės puikios, pridėti čiužiniai patogūs vaikams, nekieta gulėti. Rekomenduoju šią parduotuvę.
Jeigu tik būtų įmanoma vertinčiau -10, tai blogiausia įmonė, su kuria teko susidurti.

1. Jokios proaktyvios komunikaciojos, laiškus rašai kai į balą, net nežinai gavo ar ne.
Paskambinus žada perskambinti bet to NIEKADA nepadaro (Laukiau nuo 2020-03-29 tai šiandien 2020-04-27 paskambinau pati) dabarvėl laukiu kol perskambins ir suteiks informaciją apie mano užsakymą.

2. Nuo 2019 m. gruodžio mėnesio laukiam kol bus pakeistos nekokybiškos prekės. Ssuprantu, kad tai ne jų kaltė, o gamintojo, bet neturiu galimybės kreiptis į gamintoją, o ir pinigus jiems mokėjau todėl tikiuosi gauti prekes kokybiškas.

3. Teisybės dėlei reiktų pasakyti, kad 1 iš 5 brokuotų kėdžių visgi buvo pakeista 2020 m. kovo mėnesį (pranešimą apie broką įmonė gavo 2019 m. gruodžio mėnesį) ir tik po to kai nuo 2020 m. vasario mėnesio jiems karts nuo karto vis paskambindavau priminti, kad mes laukiam savo prekių.

4. 2020 m. kovo mėnesį atvykęs vairuotojas nufotografavo pats visas brokuotas kėdes, kad būtų įrodymai, bet panašu ir to nepakanka, kad kėdės būtų pakeistos.

Nerekomenduoju šios įmonės niekam, nebent norite gyventi be baldų, kuriuos užsakote ir tikėtis, kad su Jumis susisiek bei kažkada baldus pristatys.
Žadėjo baldus pristatyti per 28 darbo dienas, to nepadarė. Beto net patys nesugebėjo paskambint ir pranesti, jog veluos. Pasiskambinau pats, atsakymas buvo šia savaite kurjeris susisieks. Belieka laukti!
Užsakėm sofą lovą pilkos spoalvos. Kadangi pilka tinka prie kambario interjero. Pasakė, kad pilkos spalvos reikės laukti mėnesį, nes dabar turi tik rudos spalvos. Sutikome. Ir ką jūs galvojat atvežė po mėnesio rudos spalvos... užsakinėjo mama skambino klausti kas per nesamonė tai jie aišku atsiprašo ir siūlo grąžinti lovą arba pritaikyti nuolaidą. Mama per ašaras sutiko viska mesti ir prašė nuolaidos. Dar pažiūrėsim ar pritaikys 5%nuolaidą ar dar mažesne :D..... visur rašo, kad atvėžimas yra nemokamas. Galutinėj sąskaitoj buvo virš 80eur daugiau. Paklausus kodėl buvo atsakyta, kad čia atvėžimo kainą... paklausus kodėl neperspėjo nebuvo nieko adekvataus atsakyta. Ir dar niekur nerašo, kad komoda bus atvežama nesurinkta. O surinkimas tik vietoje ir kaina 50eur. Paklausus, kodėl apie tai niekus neperspėja nebuvo irgi jokio atsakymo. Nerekomenduoju. Ir dar pati pažiūrėsiu kiek % padarys nuolaida....
Spintą užsakius susisiekė administratorius pasakė kad spintos reikės palaukti nuo 18d.d taip kaip parašyta tinklapyje. Spintą gavau po 20d.d esu labai patenkintas. Spintą pristatė labai mandagūs ir šaunūs darbuotojai.
Sveiki, žinote, labai bijojau, kad foteliai nebus pristatyti laiku, tačiau be pagrindo. Ponas Aleksandras geranoriškai bendravo ir pasistengė, kad baldai būtų pristatyti laiku. Be to, darbuotojai, atvežę baldus, buvo labai kultūringi, sunešė ir sutvėrė, Jiems labai ačiū. Sėkmės Jūsų darbe.
Gintas 2018-11-02 22:28:24
Visiems piktiems del veluojanciu uzsakymu. As esu sios imones konkurentas. Mes taip pat prekiaujam baldais. Stengiames kuo greiciau ivykdyti uzsakymus, manau, kaip ir visi prekybininkai. Deja, tai tikrai kartais ne musu valioje. Lenku ar kitu saliu imones turi didziulius uzsakymus i didesnes ir gerokai pelningesnes rinkas, nei Lietuva. Cia nei zmoniu, nei pinigu, tik norai ir pretenzijos begalynes.Rusijoj konteineris ne kiekis, cia kaip pas mus palete.:) Nueikit pas bet koki normalu nestandartiniu baldu gamintoja. Terminas bus minimum menuo, i kuri jie netilps ir kaina bus kokius 3-4 kartus higher.:) Visiems taikos ir sekmes.P.S. minkstu baldu gamintojai dabar priima uzsakymus sekanciems metams. O Jus likus menesiui iki stebuklu meto Kaledu, pradekit noret cia ir dabar.:) Gal pasiseks, bet nemanau...
Sveiki, manau, kad Jūs neišmanote įstatymų. Jums niekas netrukdo priimti tiek užsakymų, kiek galite patenkinti. Klientui, kuris laukia nurodytu laiku atlikto užsakymo, visai nesvarbu kur Jūs vežate - į Rusiją ar į Afriką. Užsakymą priėmėte ir būkite malonūs, vykdykite. Jei būčiau žinojus, kad tai nepatikimas tiekėjas, būčiau užsisakius kitur. Patikėkite, firmų, gaminančių baldus, yra labai daug, kurie atveža nemokamai per dvi savaites ir anksčiau.Paprasčiausiai, negavus reklamuojamu laiku, užsakymą atšauksiu. Ir dar, Jūs, Gintai nesate konkurentas.
Sveiki, nemačiau šių komentarų, gal būčiau neužsisakius baldų, tačiau spalio 6 dieną užsisakiau. Reklamoje skelbiama, kad prekės pristatomos nuo 18 iki 28 darbo dienų. Atsakymuose, skaitau, iki 54 darbo dienų. Firma turi žinoti, jog už klaidingą reklamą vartotojų teisių tarnyba taiko baudas. Mano atveju, tikiuosi, jog nustatytas terminas nebus viršytas. Firma pati pasirenka tiekėjus. Jeigu jie nevykdo sutartyse numatytų terminų ir tai sukelia vartotojams problemų, jie gali tiekimo sutartis nutraukti ir pasirinkti kitus tiekėjus. Manau, ši sąlyga sutartyse numatyta. Jeigu aš negaučiau laiku užsakytų baldų, kreipsiuosi į vartotojų teisių tarnybą ir priedo, paskelbčiau šią informaciją ne tik atsiliepimuose, o visuose žiniasklaidos puslapiuose. Kita pusė - manau yra ir patenkintų, tačiau vartotojai atsiliepimuose to neparašo.
Pagarbiai, O
Viskas gerai buvo, uzsakem lovyte vaikiska, laukem ilgai pakankamai, bet buvom perspeti, kad teks laukti daugiau negu menesi. Atveze kokybiska balda, uznese i buta. Likome patenkinti, uzsakynesime pas jus ir daugiau. Sekmes
ĮVERTINSIU -1

1. Užsakiau internetinėje parduotuvėje. Gausiu per 21-28 d.d. OKEY.
, , Tipo" galima pasitikrinti kokioje būsenoje gaminamas tavo užsakytas daiktas, deja meta klaidas, neleidžia prisijungti. Kam tada tokia funkcija ?

2. Pati vadybininkė paskambino, ne apmokėjimas nurodytas atsiimant prekę, todėl jie patys suinteresuoti kažką veikti. Pokalbio metu pasakė, kad per 21d.d jau bus tikrai pristatyta. Ok.

3. NEATVYKO

4. Parašiau gmail, skambinau. Niekas neatsakė. Galiausiai savaitės bėgyje paskambino vairuotojas, kuris aišku nekaltas dėl įmonės vėlavimų, sako noriu pristatyti. Ok. Atvažiavo, išrkrovė. Pinigai. Išvyko. Jokių nuolaidų nieko.

Puiki komunikacija ir darbas !! Nesiūlau.

Dar neišpakuota guli kambaryje, išpakuojant būtinai filmuosiu, jai iškiltų brokas ar kiti dalykai.
Laukiau spintos pusantro mėnesio, po to pradėjo maitinti pažadais: po savaitės, dar po savaitės... Atrodytų, kad ta Lenkija kažkur prie Australijos... Nutraukiau užsakymą, užsakiau lenkijos balduose ir viskas tvarkoj!!! Aptarnavimas nekoks, niekam nerekomenduočiau
UAB Leojar 2018-06-11 19:53:06
Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad nurodomas nuo 14 iki 54 dienų pristatymo terminas reiškia ne kalendorines, o darbo dienas. Už Jūsų interpretacijas įmonė atsakomybės prisiimti negali. Mums labia gaila, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių
Jūs turbūt juokaujat, prie užsakymo parašyta buvo iki 28 d.d., jūsų darbuotoja paskambinusi dar kartą tai pakartojo, pasakiau - žinau. Ir kai po visų tų dienų pradėjau pati skambinėti, tai pasakymas buvo toks - vėluojam, nes lenkai kalti :)) kuo toliau tuo juokingesni darotės, geriau pripažinkit klaidas ir iš jų pasimokykit.
Sandra 2018-01-18 20:37:22
Esame patenkinti šia firma, užsisakėme minkštą kampą, pristatė laiku, labai maloni vadybininkė, atsiunte medžiagas emailu, išsirinkome ir greitai viską suderinome. Garantiniu laikotarpiu spyruokles pradejo trintis i medį, buvo greitai sureaguota, atvyko mandagūs du vaikinukai, ir pašalino broką. Aš labai patenkinta šia įmone ir rekomenduoju.
Ačiū - bendravimas su Jumis irgi buvo malonus. Esame patenkinti, kad turime tokių klientųJ
. 2017-10-20 12:59:28
Aptarnavimas tragiskas !!! Rugsejo 2017.09. 29, paskambino kad atves baldus, kadangi laukiau ta diena ilgai, pati paskambinau ir pasiteiravau kada atves man baldus, atsake apie 8 valanda vakare. Kazkur tokiu laiku sulaukiau skambucio kad, , mes esame Marijampoleje ir nesuspesime atvesti, todel atvesim kita savaite " na gerai, sutikau palaukti, visiems visko buna :) sekantis skambutis buvo spalio10.0 3 diena, kad atvezame baldus. Taip as juos gavau, bet gavau tik kampa, buvo uzsakyta ir sekcija, bet sekcija, , netycia" sumaise todel pasiule man kita, ta kuria turejo su savimi. As zinoma nesutikau. Tuomet atsiprase ir sake kad mano sekcija, kuri buvo uzsakyta, bus atvesta dar kita savaite. Bet pries tai dar sake paskambins. Skambucio zinoma nesulaukiau, pati paskambinau pradejau dometis, nes supratau kad kazkas cia ne taip, atsiliepe vadybininke kuri zinoma nieko nezino daugiau nieko is jos negirdejau kaip, , taip taip as viska suzinosiu ir jums pranesiu " sulaukiu po geru 3 valandu skambucio kad sekcija yra brokuota ir kad vienas nuo kito dangsto tik nesupratau kokiu tikslu. Prase palaukti uzsakys nauja ir treciadieni paskambins. Siandien 10.18 jokio skambucio nesulaukiau. Absurdas kazkoks, firma visiskai nepatikima, jeigu jusu sekcija buvo brokuota tai gal buvo galima is karto pranesti, o ne 3 savaites apgaudineti. MELAGIAI !!! Jeigu galeciau nei vienos zvaigzdutes nedeciau. Tikrai dziaugiuosi kad is anksto pinigu nesumokejau, bukit atsargus.
Kiekvienam pasitaiko nestandartinių situacijų, niekas juk nebuvo daroma specialiai. Daug kas priklauso ne nuo mūsų, o nuo gamintojų, kartais vežėjų. Mums labia gaila, kad nepatenkinome Jūsų lūkesčių. Tikrai norėjome
Ruta 2018-01-14 16:48:02
Uzsakiau valgomaji stala is sios firmos, puslapyje nurode ir pasake, kad reikes laukti 6 sav. Sutikau, laukiau. Pasibaigus terminui - jokiu ziniu. Paskui paskambino ir pasake, kad gamintojas nepagamino ir neatsiunte, todel veluos - gal 2 sav. Zadejo paskambinti ir pranesti. Zinoma, ziniu ir vel nesulaukiau. Galiausiai po 10 sav. laukimo suzinojau, kad gamintojas dar tik gamins ta stala ir jis bus geriausiu atveju dar po 6 sav. Vienintelis pliusas, kad is pirmo prasymo grazino pinigus - matyt daznai grazinti tenka. Niekada nepirksiu daugiau is sios firmos - nustebino ir aptarnavimas, ir terminai, ir kainos (radau sita stala kitoje firmoje pirkti pigiau).
Terminus nustatome ne mes ir priklauso jie ne nuo mūsų, o nuo gamintojų, kuriems kartais iškyla problemų - kaip, beje, visiems žmonėms ir įmonėms. O bendradarbiaujame ne su vienu gamintoju, o su daug. Pastaba dėl aptarnavimo mus nustebino - parašykite mums (leojarbaldai@gmail.com), kuo konkrečiai esate nepatenkinta, o mes pasistengsime šioje vietoje pasitempti. Dėl kainų - nuoširdžiai patikiname, kad kiekvieną dieną stengiamės pasiūlyti savo klientams kuo patrauklesnes kainas
Rasa 2018-01-15 16:20:02
Ta pati situacija, uzsakiau sekcija, kurios turejau laukti ~ 6 sav. Pasiteiravus nurode kita pristatymo termina, po to dar karta pakeite... kol galiausiai uzsakyma teko atsaukti, nes laukti dar 6 savaites, jau sorry....
Bendravimas ne is malioniuju zada paskambinti, taciau jokio skambucio taip ir nesulaukiau, kol pati nepradejau dometis.
Tikrai nerekomnduoju sio tiekejo.
Viačeslavas 2018-04-04 21:28:32
Pilnai sutinku su Nijolė ir kitais skundais dėl pristatymo termino, man teko laukti užsakymo virš 2 mėn. teko pačiam skambinti ir dar po savaitės sekciją atvežė. Be to dar paprašė papildomai sumokėti 47 EUR prie užsakymo kainos, paaiškino, kad buvo programos sutrikimas ir kaina turi būti didesne. Kai atvežė baldus paaiškėjo, kad spalva neatitinka (užsakyme buvo nurodyta kita spalva). Į tai man buvo paaiškinta, kad gali tik pasiimti užsakymą atgal ir kitos spalvos neturi. Per vieną užsakymą buvau apgautas 3 kartus: dėl pristatymo termino, kainos ir spalvos. Firma visai neatitinka aptarnavimo standartų visai nepatikima ir apgaudinėja užsakovus. Daugiau aišku neturėsiu su ją nieko bendro ir kitiems rekomenduoju sutaupyti laiką ir nervus.
Atsimename šį užsakymą. Užsakymo įvykdymas užtruko, nes norėjome Jums pristatyti prekę už labai prieinamą ir patrauklią kainą. Tą ir įvykdėme. Be to, suteikėme Jums galimybę atsisakyti užsakymo, o užnešimo paslaugą suteikėme nemokamai - dėjome visas pastangas, kad būtumėte patenkintas. Numanome, kad Jūsų interesai vis tik buvo patenkinti, nes užsakymo neatšaukėte ir prekę priėmėte, nors turėjote teisę jos nepriimti ir nieko nemokėti
Lina 2018-06-02 10:20:07
Niekam nerekomenduočiau, gaila, kad per vėlai pamačiau šiuos komentarus. Baldai vėluoja laaaaabai ilgai, jei pats neskambinėsi - tau nepaskambins. Bendrauti ir nemoka ir nenori turbūt. Pasiteisinimai įvairūs, vis kažkokios bėdos. Pasiteiravau ar tai normalu pas juos tokios situacijos ir kaip jas jie sprendžia, atsakė tiesiai šviesiai - normalu, galit atsisakyti. Kai pralauki daugiau nei 2 mėnesius, tai kaip su šlapiu skuduru gauni. Yra daug tikrai patikimų baldų parduotuvių, tad šią linkiu apeiti.
Oksana 2018-04-28 09:45:20
Atšaukiau užsakyma, aptarnavimas nulis balų.Viena termina rašo apie prekes pristatyma, kita sako...teko laukti nuo penktadienio iki trečiadienio ir kas savaite tas pats.....Firma visai nepatikima ir niekam nerekomenduoju!!!!Su tokiu aptarnavimu tiesiog be komentaru........
Terminus nustatome ne mes ir priklauso jie ne nuo mūsų, o nuo gamintojų, kuriems kartais iškyla problemų - kaip, beje, visiems žmonėms ir įmonėms. Ir bendradarbiaujame ne su vienu gamintoju, o su daug. Kiekvienas turi teisę turėti savo nuomonę. Jūs, žinoma, irgi. Tačiau jei, kaip sakote, būtume nepatikimi, neturėtume daug lojalių klientų, kurie mielai grįžta pas mus vėl ir vėl ir nuoširdžiai rekomenduoja mūsų paslaugas kitiems
Gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų prieš užsakymą. Užsakytos sekcijos laukiau 2.5 mėnesio, taip ir nesulaukiau.Nei skambino, nei rašė apie pagaminimo datą, Pati skambinau ir klausiau kelis kartus, bet pažadai ir liko pažadais. Nei skambučio, nei sekcijos. Nusivylusi atšaukiau užsakymą. Firma visai nepatikima. Iš Kinijos prekės greičiau gauni užsakytą prekę, nei iš Lenkijos per šitą firmą.
Tikrai nerekomnduoju sio tiekejo.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
ES: ginčas su JAV dėl prancūziškų povandeninių laivų užbaigtas
ES: ginčas su JAV dėl prancūziškų povandeninių laivų užbaigtas 10-16 17:46
Piktas transatlantinis ginčas dėl prancūziškų povandeninių laivų jau užbaigtas, penktadienį paskelbė Europos Sąjungos diplomatijos vadovas Josepas Borrellis.
"Luminor" apklausa: didesnė dalis Baltijos šalių gyventojų tikisi būsto kainų augimo ir 2022 m. 10-16 16:56
Didesnė dalis Baltijos šalių gyventojų tikisi, kad ateinančiais metais būsto kainos didės.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%