Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lentvario ambulatorija, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lentvario ambulatorija

Atsiliepimai apie Lentvario ambulatorija, VšĮ

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Lentvario ambulatorija, VšĮ

Sveikinu su Sv. Velykomis 2019 metu Traku raj. Lentvario ambulatorijos gydytojus [ - as ] ir kitus darbuotojus [ - as ]. Linkiu sekmes.

Su pagarba Justinas Kitrikas
Esu pasipiktinusi Lentvario ambulatorijos daktares poelgiu, paskambinus NADEZDAI JURCENKO ir paprasius, kad israsytu elektronini recepta, nes JOS israsyti antibijotikai nepadeda, pasake, kad to neimanoma padaryti ir mete rageli. Kaip galima taip bendrauti su pacientais?
Sveikinu,

su Sventomis Velykomis, Traku rajono, Lentvario ambulatorijos gydytojus [- as ] ir visus darbuotojus [ -as ]. Linkiu sekmes.

Su pagarba Justinas Kitrikas
Esu "jauniausia" jūsų gydyklos pacientė, man per 90metų, mačiau daug gerų man teikiančių savo paslaugas gydytojų ir N. Jurčenko, ir I.Vilkiną, o kokios puikios jų seselės.Bet atėjo Lentvario ambulatorijai atgaivos metas.Ir dauguma pacientų persikėlė pas jauną kupiną teigiamos -įgimtos skleidžiančios šviesios energijos ir noro, o svarbiausia mylinčio ir gerbiančio savo darbą.Daugiau Tokių gydytojų mūsų Lietuvėlei, tada ne reikės bėgti į užsienį.Mindaugui Pauliui ir jo šeimai sveikatos ir sėkmės.
Alicija Berdikšlienė
2018-02-21 15:22:08 IP 86.38.158.163
Puiki gydytoja Birutė Platač, dėmesinga, profesionali, įdėmiai išklausanti ligonio nusiskundimus, įsigilinanti į jo negalavimus. Ačiū jai ir jos seselei.
Sveikinu, su Sventomis Kaledomis ir Naujaisiais metais, Traku raj; Lentvario ambulatorijos gydytojus ir visus darbuotojus.

Su pagarba Justinas Kitrikas
Nuosirdi padeka Traku rajono ; Lentvario ambulatorijos seimos gydytojai Birutei Platac ir visiems ambulatorijos darbuotojoms uz suteikta medicinos pagalba.

Justinas Kitrikas (Lentvaris)
Skaitydama komentarus apie Lentvario gydytojus, (nors ir visu nepazystu nes neseniai tik prisirasiusi), patare man prisirasyti pas Mindauga Pauliu. Kiek teko gyditis Siauliuose bet tokio malonaus Gydytojaus nesu sutikusi, labai mielas, isklausantis, suprantantis, patars pakonsultuos. Aciu jam
Nieko gero apie sia klinika nepasakysiu, ypac prochorenko, ačiū Dievui persirašiiau i kilimus i inmedica, ten nors gydo ir ieško kas atsitiko, o tai prochorenko palaikė pora savaičių, normaliai negydė o po to sako, negaliu daugiau laikyt biliuteni, eik dirbt, baisu
Esu pasibaisejusi gydytoju elgesiu, atejus i poliklinika nescia paciente kur blogai jautesi tai gydytoja terapiaute net nesimalonejo prijimti buvo atsakymas cia ne mano problema kad blogai jautiesi biliotenio negausi.Ta diena ginekologes gydytojos nebuvo.Ar sitaip galima elktis su pacijientais reikia imtis veiksmunes taip buti negali.
Nueme rageli nuo tel aparato, nekelia...skambinau 19 kartu, taip ir nepavyko susisiekt!
ko verta vien tik Platac. sena kvaisa. is jos biuliuteni gali gaut tik kai duosi i letana arba mirsi. pas ja kol vaikstai gali dirbti
ar taip galima??? galu gale zmones neeina i gydimo istaiga seip sau - is neturejimo ka veikti, o kreipiasi pagalbos!!!
Baisu kokie gydytojai cia dirba..Pasiziurekite i chirurga sedi riesutus kramto ir kompu zaidzia ar cia normalu???Nesuprantu kas ji toki laiko ten?? (bulviu maisas)kiek konfliktu girdejus ir pati patyrus.Iki gydytojos Vilkinos uzsirasyt neimanoma nesuprantu iki siol kaip isduoda ten talonelius jei ateina 25nr savo laiku o ten dar 18nr net neuzejo..tvarkos jokios.Su skausmu ateina zmogus tai uzeis pats paskutinis ir tai jei gydytojos bus nuotaika gera..Ten gydytojai nemoka bendraut su pacientais, viena uz kita geresnes ir visos pasiputusios nezino kas jos tokios. Begsiu is tos poliklinikos!!!
Sioje poliklinikoje galiu pagirti tik vaiku skyriu, ten daktares, seseles, registratura yra tikrai malonus zmones.
Labai džiaugiuosi kad persirašiau iš Lentvario ambulatorijos į kitą kliniką. Iki šiol negaliu įsivaizduoti kaip žmonės gali eiti ten gydytis, pasitikėti tokiais daktarais... Žinoma kiekvieno daktaro asmeniškai nepažįstu, bet pas tuos kuriuos teko lankytis, išeidavau pasibaisėjusi ir sugadinta nuotaika. Gerbiama administracija, supraskite, žmonės ateina į Jūsų įstaigą pateikdami savo gyvybę tikisi atsako ir pagalbos, bet ko sulaukia?... Nemalonaus bendravimo, nepatenkintų bobikių kabinetuose priekaištų, atseit ko čia atėjot... Jau pradedu abejoti ir šių gydytoju kvalifikacija ir darbu... Ar jiems jau tokia alga didelė yra mokoma kad dirbti nenori ir labai jau atžagriai su pacientais bendrauja. Bet kai sulaukia kokių saldainių dėžutę tai žinoma bendrauija jau kitaip. Pripratino prie to jau vietiniai besilankantys. Baisu net pagalvot eit ten gydytis vėl. Ginki Dieve.
Teko apsilankyti šioje įstaigoje ir esu pasibaisejusi. Nekalbu apie daktarų kvalifikacijos lygį, bet kalbu apie daktarų komunikacija su pacientais ir juos lydinciais asmenimis. Labai dideli ir negatyvų akmenį metu į LOR'o pusę. Tiek seselė tiek daktare vieno lygio ir su pacientais bendrauja atzagariai, į užduodamus klausimus atsako juoko prunkstimais, veide nerasi malonaus kabineto aptarnavimo. Žodžiu baisu. Lentvario ambulatorijos viršenybė turėtų susirūpinti jų išlaikomas daktarais. Net koridoriais vaikščiojanti valytoja sugebėjo atrasti konfliktą su jame esančiu trijų metų neturinčiu vaiku. Tokiose įstaigose ieškai pagalbos, tačiau iš tos ambulatorijos norėjosi tik bėgti.
Esu labai nepatenkinta gyd.odontologe Venclovaitiene.Atejus kreiptis del dantu skausmo kad pradejo skaudeti tai jinai atsake mano darbo laikas baigesi nors jinai dirbo iki 14:00val., o as buvau uzsukus 13:25val., ji turejo kliente jau dirbo su ja. Be to uzdave toki klausima kur jus buvot tai atrodo jiems kad mes nedirbam ar kaip? Gaila kad kita gydytoja odontologe pamirsau pavarde buvo atostoguose ji visad priima kad labai ir skauda. Kam tada gydytojai dirba tokie? Be to as jau ne pirma karta norejau skustis sia gydytoja del to, kad dar su vaikais nemoka bendraut... nusiviliau lentvario ambulatorija.
Labai esu nepatenkintas gyd. Procharenko, tokio neatsakingo ir nemandagaus gydytojo dar nesu mates, jeigu zmogus ateina su sveikatos problema ir gydytoja vietoj to kad padetu klausia:" ar seniai skauda? Tik savaite? Galejot dar kelias savaites palaukti kol atsiras laisvu taloneliu" (Buvo pasakyta pakeltu tonu) Tai kam is vis tada pas toki "Gydytoja" eiti, galima tiesiog uzsisakyti karsta ir laukti kol ateis paskutinioji! Tikiuosi kad pradesite spresti tokias iskylancias problemas, ne is gero gyvenimo einam pas gydytojus. As suprantu kad gydytoja labai megsta kai pas ja ateini su laukneseliu ar net vokeliu.Manau pakankamai uzdirba, todel buk maloni nesityciok is serganciu zmoniu ir turek sazine gydytoja PROCHORENKO!

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

FNTT: kovoje su pinigų plovimu Lietuva taiko naują praktiką
FNTT: kovoje su pinigų plovimu Lietuva taiko naują praktiką 05-22 19:29
Kovojant su pinigų plovimu, Lietuva ėmė taikyti naują praktiką – ikiteisminiai tyrimai pradedami vien kilus įtarimų dėl pinigų kilmės. Mindaugas Petrauskas, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos...
EK siūlo didinti kainų skaidrumą maisto produktų grandinėje
EK siūlo didinti kainų skaidrumą maisto produktų grandinėje 05-22 19:21
Europos Komisija (EK) pristato savo trečią nuo tada, kai uždraudė nesąžiningos prekybos praktiką ir pagerino gamintojų bendradarbiavimą, teisingumo didinimo maisto tiekimo grandinėje elementą –...
Iš Kauno į Nidą vėl plaukios istorinė "Raketa"
Iš Kauno į Nidą vėl plaukios istorinė "Raketa" 05-22 19:20
Romantikai turėtų suklusti: nuo birželio pradžios Nemunu reguliariu maršrutu Kaunas–Nida–Kaunas pradės plaukioti istorinis geitaeigis kateris "Raketa".

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 48,60 -0,51%
PepsiCo 129,05 -0,72%