Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lenders, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lenders

Atsiliepimai apie Lenders, UAB

LENDERS - paskolų palyginimo portalas Nr.1 Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Lenders, UAB

Maloniai bendraujanti kompanija ir padaro savo darba. Malonu tureti bendru reikalu
Puikiai ir atsakingai dirbantis kolektyvas. Esu patenkinta. Rekomenduoju visiems
Violeta JANULYNIENĖ
2019-11-14 18:59:01 IP 28mbs4dp
Ačiū, puikus būdas tarpininkavimui. Man nereikėjo lakstyti po banko įstaigas ieškoti geriausio varianto.
Ačiū! Labai sutaupė laiką ir tikrai operatyviai ir aiškiai gavau informaciją.
Esu dėkinga ir [patenkinta komandos darbu
Super, greitai ir be komplikacijų.
Likau labai patenkinta imones darbu. Greitas aptarnavimas. Puikus konsultantai. Rekomendoju visiems. Aciu jums :)))
Laibai esu patenkintas. Puiki komanda. Malonus bendravimas. Ačiū jums labai.
tikrai galiu pasidžiaugti greitu, maloniu aptarnavimu su tikrai geriausiais paskolų variantais. Prieš tai turėjau kito banko pasiūlymą, bet pasirodo būčiau geeerokai permokėjus.
Geriausias pasiūlymas. Malonus bendravimas. Šauni komanda. Sėkmės Jūsų visai komandai!
Labai malonus ir operatyvus aptarnavimas
Paslaugą vertinu kaip labai gerą. Parinko pigiausią vartojamąją paskolą Lietuvoje, be jokio papildomo mokesčio. Bendravimas vyko sklandžiai, buvo atsakyta į visus klausimus, paskola suteikta kitą dieną po sutarties pasirašymo. Ačiū Lenders kolektyvui
studijamanoerdves@gmail.com
2019-07-08 01:31:00 IP 2jucce6c
Simonas 2019-04-24 15:24:42
Esu vieno banko auksinis klientas ir gavau jo visiškai nerealias sąlygas vartojamai paskolai. Sportinio intereso dėka kreipiausi į Lenders nedėdamas didelių vilčių, nes pasiūlymas kurį turėjau buvo geras. Lenders mane aptarnavo per savaitgalį, konsultavo, vertino, o pirmadienį pasiūlė DVIGUBAI pigiau nei kad mano bankas pasiūlė, kurio klientas esu jau pusę savo gyvenimo!

Tikrai kokybiškai, profesionaliai, maloniai, greitai ir taupant asmeninius pinigus aptarnavo. Ačiū Lenders komandai už sutaupytus pinigus!!!
sveiki, Simonai ir kiti,
IR AS ESU VIENO IS LT BANKU AUKSINE KLIENTE, TACIAU... SU JAIS, KAIP ZINIA, SUSITARTI SANSU 0.
BANKO SALYGOS ISTIES NEREALIOS. PRISIGALVOJA NEZINIA KO ?! REIKALAVIMAI MUMS-AUKSINIAMS KLIENTAMS
TARSI KOSMOSAS....... :))
IR MUMS SIAND, 7-DIENI, KAIP NEBUTU KEISTA, SKAMBINO IS "LENDERS". KIEK NUSTEBOME, JUK 7-DIENIS,
PLIUS IR SVENTINE DIENA, TACIAU......PASISKAICIUS ATSILIEPIMUS, KOMENTARUS, GRIZE KO GERO TAIP PAT KREIPSIMES ?

KAS GALITE, PASIDALINKITE "LENDERS" PASIULYMAIS, T.Y. PALUKANOMIS, JEI NORINTIS SKOLINTIS YRA SAVARANKISKAI
DIRBANTIS ASMUO, T.Y. PGL. VERSLO LIUDIJIMA. studijamanoerdves@gmail.com
IR............
AR TIESA, JOG JU-"LENDERS" PALUKANOS MAZESNES, NEI 6, 9%, KAIP KAD GRAZIAI RASO ?!

DEKOJAM VISIEMS PASIDALINUSIEMS
musu el.p. studijamanoerdves@gmail.com

Nesitikėjau gauti tokios greitos ir profesionalios paslaugos: gavau paskolą sklypo pirkimui, nors neturiu jokių skolų, bet būdama LUMINOR daug metų - gavau iš šio banko neigiamą atsakymą; juk imdamas paskolą žmogus žino - teks atiduoti...Tikiu LENDERS, nes jie tiki eiliniais Lietuvos žmonėmis.
Labai sauniai viska greit sutvarke ir beja geriausias pasiulymas buvo :)
Vytautas 2019-05-30 17:23:15
, Mane stebina vienintelis atvejis, kai turiu užpildyti savo duomenis ir pateikti neišku kur, nes pirmą kartą girdžiu apie Landers Šiandien pateiktus savo duomenis galima panaudoti ir išsiimti greiuosius kreditus.
Vytautas, sveiki. Labai teisingai darote, kad rūpinatės kam ir kur pateikiate savo duomenis. Lenders atveju, pildydami anketą savo duomenis pateikiate Lietuvos Banko prižiūrimai, su Asmens duomenų apsaugos leidimu veikiančiai finansų institucijai. Ir šie duomenys naudojami tam, kad galėtume Jums atrinkti geriausią paskolos pasiūlymą iš mūsų partnerių. Lenders.lt partnerių tarpe, kaip matote iš sąrašo, yra tik patikimi ir žinomi rinkos žaidėjai, skolinantys palankiomis sąlygomis. Nėra jokių galimybių, kad kas nors pasinaudojęs jūsų duomenimis Lenders.lt puslapyje paimtų kokį greitą kreditą be Jūsų sutikimo. Dar kartą dėkui už iškeltą temą apie asmens duomenų apsaugą.
Laba diena.
Labai malonu buvo bendrauti ir plius nesitikejau kad tokia maza palukanu norma galima pasiimt kredita.
Mielai kreipsiuos dar karta jai prireiks ir kitiem rekomenduosiu.
Greitas sklandus ir kokybiskas aptarnavims. Nuosirdziai Aciu.
Labai greitai viska padare, net sestadieni dirbo. Nustebino.
Malonus aptarnavimas. Super.

Lenders, UAB tai paprastų žmonių atradimas, linkime jums ilgai ir laimingai gyvuoti, ačiū jūsų esamiems darbuotojams kurie visada aiškiai ir tiksliai išaiškina.
Aptarnavimas puikus!Viskas vyksta sklandžiai ir greitai.Dėkui Jums!
Labai lanksčiai ir kokybiškai suteikta paslauga, ko negalėjo atlikti jokia kita įmonė.Ačiū už pasitikėjimą.
Aciu uz greita paskola, pasitikejima ir mazas palukanas
Nesitikėjau, kad taip greitai, taip tiksliai, taip dalykiškai man bus surasta ir suteikta man taip reikalinga paskola.Nors esu jau senjorė.Šaunu.Kuo geriausi linkėjimai ir sveikinimai artėjančių švenčių proga.Baužienė
Ačiū, Lenders komandai už profesionalų darbą. Linkiu šiam kolektyvui geros kloties ateityje.
Lenders | paskolų ekspertai
2018-10-11 18:58:06 IP 28mduuv4
Gintaras 2018-10-11 17:47:14
AČIŪ! Dirbat profesionaliai ir ęsate dėmesingi. Linkiu sekmės.
Uhuuuu! Dėkui už gražų atsiliepimą! Tai mums labai svarbu ir norime stengtis dar daugiau!!! :)
AČIŪ! Dirbat profesionaliai ir ęsate dėmesingi. Linkiu sekmės.
viskas super. Aptarnavimas bendravimas greitis. Is kitu imoniu to nesulaukiau. Aciu taip toliau.
Malonus bendravimas, operatyvumas, ačiū.
Ramūnė didelis dėkui jums! Labai maloni, konkreti panelė! Tikrai išmananti savo darbą! 100kart turbūt skambinau kad viska padaryčiau teisingai, 100kart buvo atsiliepta ir paaiškinta, patarta kaip ir kas geriau! AČIŪ!
Nuoširdžiausias Ačiū UAB Lenders kolektyvui. Nes nesitikejau kad taip greit suras man tinkama kredita. Jau po keliu valandu nuo paraiškos pateikimo, turejau pinigus savo saskaitoj. Ir viskas vyko internetu. Ačiū jum dar karta!!!
Labai patenkinti operatyviu jusu darbuotoju darbu, tikslia ir greita informacija
Netikėtas malonus atradimas šalies finansų paslaugų rinkoje. Tinka tik toks liaudies išminties perliukas: "Nors prie žaizdos dėk."
Esu dekinga uz gerus pasiulymus, rupestinga konsultanciu darba ir kantrybe
Labai malonus bendravimas.Labai greitai viska susitvarkem.Ačiū.
Paprasta, patogu, malonus konsultantai.
Patikima kompanija
Rolandas
Puikus aptarnavimas ir patarimai, geriausi įmanomi sprendimai
Ačiū. Labai patogu ir greitai. Geras darbas
Esu nuolatinė klientė nuo pat pradžių ir jau trečią kartą pasiėmiau paskolą. Žymiai patogiau nei tiesiai per lizingus vaikščioti. Čia ir pataria ir visus variantus parodo. Man labai patinka.
Likau maloniai nustebinta kaip greitai ir kokim gerom salygom man surado paskola. Pati buciau taip gerai neradus.
Dekoju uz operatyvuma, nuosirdzias pastangas bei malonu aptarnavima. Sekmes jums.
Labai malonus bendravimas, konsultantas išaiškino viską kantriai ir maloniai visais rūpimais klausimais. Ačiū už gražų, aiškų, konkretų bendravimą!!!

General Financing
FINANSINĖS PASLAUGOS

Adresas: Ukmergės g. 322, Verslo centre ONE, LT-12106 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos.
„General Financing“- paskolas ir pirkimo išsimokėtinai paslaugas teikianti įmonė, finansų sektoriuje veikianti jau 14 metų. Esame viena iš rinkos lyderių Lietuvoje. Bendrovės paskolų portfelis šiuo metu siekia 70 mln. eurų. „General Financing“ Lietuvoje turi 18 nuosavų skyrių bei daugiau nei 2000 klientų...
Noviti
NOVITI FINANCE paskolos verslui

Adresas: Konstitucijos pr. 26, "Forum palace", LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
PASKOLA VERSLUI IKI 20 000 EUR. PER 1 DIENĄ Jeigu jums reikia finansavimo: naujai įrangai įsigyti; naujoms prekėms užsakyti; atsiskaityti už žaliavas; darbuotojų atlyginimams išmokėti; padengti nenumatytas išlaidas; naujai transporto priemonei; serviso remontui; IT sprendimams; „Noviti finance“ teikia finansavimą...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
MisterTango
Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai.
MisterTango yra pirmoji Lietuvos finansų institucija, gyventojams pasiūliusi visiškai nemokamą būtiniausių mokėjimo paslaugų paketą. Be jokių mokesčių galima atidaryti banko sąskaitą per 1 minutę neišeinant iš namų, naudotis el.bankininkyste, gauti įmokas eurais ir pervesti pinigus į ES šalis.
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
GIPL statybos darbų konkursą laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos perdavimo sistemos operatorė AB "Amber Grid".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%