Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lenders, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lenders

Atsiliepimai apie Lenders, UAB

LENDERS - paskolų palyginimo portalas Nr.1 Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Lenders, UAB

Patys geriausi atsiliepimai, profesionalus bendravimas, gavome manau gerokai daugiau konsultaciju negu tikejomes, na ir zinoma geriausia pasiulyma busto kreditavimui. Ypatingai didelis Natalijai, uz toki malonu bendravima ir didele kompetencija.
Labai puikiai dirbantys zmones.Nesitikejau kad taip greitai ir patogiai galiu gauti reikalinga pinigu suma.Aciu jums
Tikrinau keliose įmonėse paskolas, ši pasiūlė tikrai geriausią variantą.
Atsakė į visus klausimus. Bendravo informatyviai, profesionaliai ir maloniai.
Jei kas paklaus, kur siūlau kreiptis nurodytais Jus.
Profesionalus ir malonus žmonės. Viską paaiškino, patarė, pasiūlymas tiko.
Puikiai dirbantys žmonės, viską išaiškino ir iš mano pusės visko išklausė ko reikalauju, sutvarkė kaip turi būt, rekomenduoju tikrai nepasigailėsit, ačiū
Labai ačiū, būsim draugai.
Esu nustebinta profesanaliu aptarnavimu, viska aiskiai isaiskino, man tiko pasiulymas, ateiti jei bus poreikis, vel pasinaudosiu Jusu paslauga.Rekomenduosiu draugams.Aciu
Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū už malonų ir greitą aptarnavimą, išsamius ir aiškius atsakymus į visus rūpimus klausimus. Sėkmės Jums.
Sigitas Miškinis
2020-08-03 16:12:35 IP 5f4sp6nc
Labai ačiū, gerai dirbat, į visus rūpimus klausimus atsakėt aiškiai ir suprantamai, ačiū jums dar kartą, sėkmės darbe.
Labai patenkinta jūsų darbų ir aptarnavimu.
Labai dekinga Lenders komandai uz malonu aptarnavima, kantrybe, atsakant i daugybe klausimu, uz issamius atsakymus.Rekomenduoju visiems
Ačiū už greitą ir patikimą sprendimo atradimo būdą. Tikrai suteikėte ypač geras sąlygas paskolai gauti. Rekomenduoju visiems.
Patikima, greitas ir malonu bendradarbiavimas. Ačiū
Labai greitas, malonus aptarnavimas, labai patenkinta Jūsu paslaugomis, Rekomenduoju visiems.Ačiu Lenders komandai⚘
Profesionaliai, operatyviai ir kokybiškai atliktos paslaugos. Pasiūlytas sprendimas buvo patrauklus ir atliepiantis poreikį. Konkurencingas rinkos dalyvis su kompetetinga komanda.
Labai rekomenduoju šią įmonę. Ačiū lenders
Labai puikiai viską sutvarkėte. Ačiū.
Malonus, greitas konsultavimas ir aptarnavimas. Rekomenduočiau visiems. Ačiū Lenders komandai!
Puikus ir greitas aptarnavimas, Labai aciu.greitai surado paskola, sutaupe daug brangaus laiko.
Ačiū už malonų aptarnavimą, profesionalumą. Labai patenkinta Jūsų paslaugomis. Greitai bei tiksliai paaiškina visas salygas bei parenka geriausią paskolos variantą. Rekomenduoju visiems, norintiems greitai sužinoti savo galimybes paskolų atžvilgiu.
Puikūs tarpininkai! Operatyviai susisiekė, išsiaiškino lūkesčius ir surinko pasiūlymus! Labai patenkintas! :)
Labai dėkinga už visą laiką, skirtą mano prašomai paskolai gauti. Tikrai rekomenduoju 100%. Greitas, aiškus ir malonus aptarnavimas. Labai dėkui.
Aptarnavimas super o svarbiausiai viskas greitai.
Greitas, aiškus ir malonus aptarnavimas, geros sąlygos. Esu labai patenkinta
Esu labai patenkinta UAB Lenders paslaugomis. Viskas labai greitai aiskiai ir svarbiausiai malonus bendravimas. Kuo geriausi atsiliepimai.
Labai paprasta ir patogu.
Rekomenduoju.
Dabar būtinai siulysiu Jūsų įmonė draugams ir artimiems kam bus panasi situacija, kaip man. Jūs nuostabei dirbate žmogaus labui kad taip dirbtų valdžios institucijos. Ačiū! Geros dienos.
Labai greitai ir kokybiškai atlieka savo darba
Didelis dekui Gerb. Renatai, kuri buvo lb maloni, kuriai tikrai rupejo padeti man, gauti reikiama suma lizingui gauti, kadangi siuo metu vyksta karantinas ir galimybes lb ribotos, bet vsk pavyko puikiai!
Rekomenduoju!
Tikrai puiki kompanija, per dvi darbo dienas gavau gera paskola su mažom palūkanom. Ačiū Jums.
Tikrai nepavadinčiau greitu aptarnavimu. Naudoja creditinfo informacija, kuri yra netikslaus pobudžio ir net nesivargina tikrinti klaidu.
Nerekomenduoju
Bendravimas labai malonus, bet tik tiek
Labai puikus kolektyvas ir malonus bendravimas greitai suranda palankius klientam pasiulymus.
Puikiai ir greit rado tinkama pasiulyma
Ačiū :)
Labei greitei rada, paskola. Malonus zmones. Ačiū.!
Remigijus Valukonis
2020-02-20 17:18:29 IP 2ju3kt19
Labai profesionaliai atlieka savo darba ir tikrai ten dirba labai malonus zmones.ACIU!
Greita, patogu, viska išaiškina. PUIKU
Puikiai ir operatyviai dirbanti komanda. Ačiū už malonų bendravimą. Man patiko jog galima gauti paskolą net neišėjus iš namų ir gana greit. Labai patogu. Jei reikia greit pinigėlių tikrai rekomenduoju išbandyti, sutaupysit laiko, o paskolos sąlygos panašios kaip ir kitur. Sėkmės Jums ir ateityje.
Ačiū Jums nes tikrai padejote labai geromis sąlygomis gauti paskolą!!!Dar kartą dėkoju!!!Siulau pamėginti pasinaudoti paslaugomis ir garantuoju liksite sužavėti!!!
Malonus, greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Rekomenduoju !
Labai paprastai ir sklandžiai.
Gera įmonė, išlaisvino mane nuo ieškojimų kur pasiskolint
Ačiū Lenders už greitą ir puikų darbą, likau patenkintas. Rekomenduosiu kitiems. Sėkmės jums
Dėkingas, Lenders' komandai už greitą ir malonų bei rūpestingą bendradarbiavimą. Už sutaupytą mano laiką ir profesionalų aptarnavimą. Linksmų Jums švenčių ir sėkmės.
Aciu jums, tikrai man padejote, labai jums dekingas
Rasa Dabravolsienė
2019-12-19 22:06:16 IP 2g44eirh
Dėkoju už puikų bendravimą, greitą iškilusių problemų sprendimą.
Visai komandai linksmų Šventų Kalėdų ir sekmės ateinančiais metais!
Rasa Dabravolskienė
Kai nuėjau į Lenders pasiūlytą banką, nustebau, kad manęs paklausė, kodėl aš tiesiai pas Juos neatėjau...Aš atsakiau, kad mūsų mieste yra kokie 6 bankai, juos visus „apeiti“, neužteks savaitės! Nustebau, kad paslauga „Parengti tris pasiūlymus geriausiomis, mažiausiomis palūkanomis“ man kainavo 1 centą. Galiu pasidžiaugti, kad mes su vyru sutaupėme laiko!!! Pagaliau ir LT gali kažką greitai padaryti, o ne stovėti eilėse....
Ačiū.Labai šauni komanda, dirba puikiai, aptarnauja maloniai.Rekomenduosiu visiem savo pažystamiem.Mažos palūkanos, tai labai svarbu.
Maloniai bendraujanti kompanija ir padaro savo darba. Malonu tureti bendru reikalu
Puikiai ir atsakingai dirbantis kolektyvas. Esu patenkinta. Rekomenduoju visiems

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Sąžininga verslo paskola - skolinkitės drąsiai

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Pasirašius verslo paskolos sutartį, pinigus gausite per 1 darbo dieną. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Sąžininga verslo paskola atsakingam verslui. Sąlygos be paslėptų mokesčių Neslepiame palūkanų ir nekuriame...
Kredito garantas
Adresas: Vėžių g. 10-1, LT-00186 Palanga.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; bankai, bankinės operacijos; konsultacijų paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...

„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje
„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje 02-25 17:28
Ne vienas individualių namų statytojas spėjo įsitikinti ‒ palengvinti ir paspartinti perdengimo darbus galima tik pasirinkus šiuolaikines perdangas. TERIVA sistema leidžia neįtikėtinai...
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams 02-25 17:18
Europos Sąjungoje didelis dėmesys skiriamas pastatų energiniam efektyvumui. Priimami teisės aktai, kurie reglamentuoja ir skatiną projektuoti ir statyti šiltus namus. Nuo 2021 m. Lietuvoje...
TS-LKD pirmininko rinkimuose kandidatuos tik G. Landsbergis, kiti atsisakė jo naudai 02-26 08:33
Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininko rinkimuose dalyvaus vienintelis kandidatas – dabartinis partijos lyderis Gabrielius Landsbergis, kiti atsisakė jo...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Hasbro 91,84 +1,02%
Oracle 65,30 +0,93%