Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lenders, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lenders

Atsiliepimai apie Lenders, UAB

LENDERS - paskolų palyginimo portalas Nr.1 Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Lenders, UAB

Labai gera imone, dziaugiames kad isirinkome butent sia imone, gyvename uzsienyje ir tikrai gavome pasiulyma kuris mus tenkino, dekoju Monikai, ji nuostabi visada kaip mama vede uz rankos ir padejo visur ir visada kai kildavo bent menkiausias klausimelis, drasiai visiems rekomenduoju nebijoti konsultuotis, tikrai maloniai busite nustebinti paslaugu teikimu, net jai nepirksite siandien, konsultuotis niekada nevelu, mes pasikonsultavome o pirkome tik po 3menesiu, ir niekas neklausinejo, kas kaip kodel?
Labai dėkinga už malonų aptarnavimą bei atliktą darbą, dirbate profesionaliai ir greitai, ačiū
Puikiai greitai atliktas darbas, parinktas optimalus paskolos variantas, rekomenduoju
Na viskas gavos taip greit ir efektyviai kad net nespėjau susivokt. Ir visai neskaudėjo ????. Rekomenduoju
Puikiai ir greitai
Dekui visa pirma merui už Kaledine eglute, visu antra Karolinai iš Lenders ir visa trečia Lietuvai už galymibe normaliai gyventi
Viskas puikiai ir greitai.
Aš pirma kartą skolinuosipinigėlius iš Jūsų, labai malonus aptarnavimas telefonu, nuosekliai viska paaiškino, labai Jums dėkui.
Puikiai,
3 val.ir paskola sutvarkyta.Mandagus, neikyrus bendravimas!
Dekui, pasinaudojau gavau neblogomis sąlygomis, per 2-3dienas sutvarkyta.
Labai patiko, greitas aptarnavimas tiesiog 10balu
Labas rytas, aš pirmą kartą, jūsų įmonėje skolinuosi pinigėlius, ir kas man patiko, kad ir su kuo bendravau, labai malonus aptarnavimas, jokių pakėlimo tonų, malonus klausimai, jei kas klientui neaišku, padeda viską gražiai sutvarkyti, va tokių darbuotojų reikia daugiau, ačiū už malonų bendravimą ir jums visiems gerų, malobių švenčių????????????❤????????????????????
Mantvile Mačiulyte
2021-12-22 15:09:37 IP 2e7r1f73
Esu begalo Dekinga Konsultantei Renatai, kuri buvo professionali ir labai maloni bendrauti. Atsake I visus rūpimus klausimus ir davė puikius patarimus. Tikrai ateityje visada konsultuosuos su lenders ir patarsiu kitiems. Didelis ačiū
Aukščiausios kokybės paskolų palyginimo portalas. Ačiū LENDERS!
Raimondas Bertašius
2021-12-16 15:17:54 IP 2i23t8jn
Patenkintas Jūsų įmonės darbu.Viskas vyko labai sklandžiai be jokių problemų.Dar kartą dėkingas, malonu bendradarbiauti su Jūsų įmone.
Kokia teise kozkokia imone tik atsidariusi gali rinkti išsamius duomenys apie zmones, kadangi kad gauti paskolos pasiūlymą privaloma pateikti pilna informacija, manau čia neteisėti duomenų rinkejai
Isiiunciau dokumentus pries beveik dvi dienas, jokio atsakymo. Skambianau pasiteirauti ar gavo mano emailus, niekas netasiliepia. Parasiau dar karteli, jokio atsakymo? Tai kaip bendaruti su jumis???
Pritariu Aleksader nuomonei-imonė nesugebėjo atsakyti, kad paskolos nesuteikia, nebevyksta jokios komunikacijos jei neturi is partnerių pasiulymu, turi pats susiprasti kad kažkas (neaišku kas) neatitiko/netiko, pralaukiau savaitę ir 0 žinių.
Lygiai tą patį darbą atlikau pati ir gavau iš kelių įmonių paskolos pasiūlymų.
Be reikalo rinkau dokumentus. Nepasiule jie nieko.
Ju puslapyje parasyta kad per valanda parinks pasiulymu. Negavau pasiulymu net ir po 3 valandu, o po to isaiskejo kad jie visai neturi man pasiulymo. Aisku tam yra priezastis, bet ji nezenkli.
Galiu pasakyti vien tik gerus žodžius apie įmonę, sutaupo laiko ir nemažai nervų, nes nereikia bendrauti su bankais, prašant paskolos. Labai profesionaliai ir greitai dirba, likome patenkinti.
Galiu palikti tik pačius geriausius atsiliepimus. Operatyvus bei labai malonus bendravimas. Niekada nelikdavo jokių neaiškumų, viskas sklandžiai paaiškinama. Dirbama visapusiškai kliento naudai. Suteikiama visa informacija net į pačius menkiausius klausimus. Ypač didelis ačiū Monikai už ilgą bei sklandų bendradarbiavimą :)
Labai malonus bendravimas, dirba gerai ir operatyviai, labai gerai, kad yra tokia įmonė, nes man jie surado geriausią variantą, ko negalėjo pasiūlyti mano bankas. Šaunuoliai, sėkmės Jums. Rekomenduoju.
Nuostabi ir profesionali komanda viskas aiškiai ir greitai, super mandagus bendravimas su klientais, ačiu jums!
Patys geriausi atsiliepimai, profesionalus bendravimas, gavome manau gerokai daugiau konsultaciju negu tikejomes, na ir zinoma geriausia pasiulyma busto kreditavimui. Ypatingai didelis Natalijai, uz toki malonu bendravima ir didele kompetencija.
Labai puikiai dirbantys zmones.Nesitikejau kad taip greitai ir patogiai galiu gauti reikalinga pinigu suma.Aciu jums
Tikrinau keliose įmonėse paskolas, ši pasiūlė tikrai geriausią variantą.
Atsakė į visus klausimus. Bendravo informatyviai, profesionaliai ir maloniai.
Jei kas paklaus, kur siūlau kreiptis nurodytais Jus.
Profesionalus ir malonus žmonės. Viską paaiškino, patarė, pasiūlymas tiko.
Puikiai dirbantys žmonės, viską išaiškino ir iš mano pusės visko išklausė ko reikalauju, sutvarkė kaip turi būt, rekomenduoju tikrai nepasigailėsit, ačiū
Labai ačiū, būsim draugai.
Esu nustebinta profesanaliu aptarnavimu, viska aiskiai isaiskino, man tiko pasiulymas, ateiti jei bus poreikis, vel pasinaudosiu Jusu paslauga.Rekomenduosiu draugams.Aciu
Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū už malonų ir greitą aptarnavimą, išsamius ir aiškius atsakymus į visus rūpimus klausimus. Sėkmės Jums.
Sigitas Miškinis
2020-08-03 16:12:35 IP 5f4sp6nc
Labai ačiū, gerai dirbat, į visus rūpimus klausimus atsakėt aiškiai ir suprantamai, ačiū jums dar kartą, sėkmės darbe.
Labai patenkinta jūsų darbų ir aptarnavimu.
Labai dekinga Lenders komandai uz malonu aptarnavima, kantrybe, atsakant i daugybe klausimu, uz issamius atsakymus.Rekomenduoju visiems
Ačiū už greitą ir patikimą sprendimo atradimo būdą. Tikrai suteikėte ypač geras sąlygas paskolai gauti. Rekomenduoju visiems.
Patikima, greitas ir malonu bendradarbiavimas. Ačiū
Labai greitas, malonus aptarnavimas, labai patenkinta Jūsu paslaugomis, Rekomenduoju visiems.Ačiu Lenders komandai⚘
Profesionaliai, operatyviai ir kokybiškai atliktos paslaugos. Pasiūlytas sprendimas buvo patrauklus ir atliepiantis poreikį. Konkurencingas rinkos dalyvis su kompetetinga komanda.
Labai rekomenduoju šią įmonę. Ačiū lenders
Labai puikiai viską sutvarkėte. Ačiū.
Malonus, greitas konsultavimas ir aptarnavimas. Rekomenduočiau visiems. Ačiū Lenders komandai!
Puikus ir greitas aptarnavimas, Labai aciu.greitai surado paskola, sutaupe daug brangaus laiko.
Ačiū už malonų aptarnavimą, profesionalumą. Labai patenkinta Jūsų paslaugomis. Greitai bei tiksliai paaiškina visas salygas bei parenka geriausią paskolos variantą. Rekomenduoju visiems, norintiems greitai sužinoti savo galimybes paskolų atžvilgiu.
Puikūs tarpininkai! Operatyviai susisiekė, išsiaiškino lūkesčius ir surinko pasiūlymus! Labai patenkintas! :)
Labai dėkinga už visą laiką, skirtą mano prašomai paskolai gauti. Tikrai rekomenduoju 100%. Greitas, aiškus ir malonus aptarnavimas. Labai dėkui.
Aptarnavimas super o svarbiausiai viskas greitai.
Greitas, aiškus ir malonus aptarnavimas, geros sąlygos. Esu labai patenkinta
Esu labai patenkinta UAB Lenders paslaugomis. Viskas labai greitai aiskiai ir svarbiausiai malonus bendravimas. Kuo geriausi atsiliepimai.
Labai paprasta ir patogu.
Rekomenduoju.

GF bankas
GENERAL FINANCING BANKAS

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
SME Finance
Išmanus finansavimas verslui

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
„SME Finance“ kuriame naujus finansavimo sprendimus smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei AI pagrįstą finansinių technologijų platformą, kuri priima labai greitus skolinimo sprendimus. Mes reaguojame į situaciją, kuri yra šiandien ir kuriame įrankį, kuriuo naudotis užtenka kompiuterio ar išmaniojo telefono. Kai...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; bankai, bankinės operacijos; konsultacijų paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...
Gelvorasergel
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
Esame viena didžiausių mokėjimų ir skolų valdymo bendrovių Lietuvoje, turinti daugiau nei 20-ies metų patirtį rinkoje. Savo pozicijas dar labiau sustiprinome 2022 kovą susijungus UAB Gelvora ir UAB Sergel ir Lietuvai pristačius Baltijos šalyse jau pažįstamą prekės ženklą „GelvoraSergel“. Gelvora Sergel...

Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi?
Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi? 05-17 00:25
Tarptautinės bendruomenės įvestų sankcijų gausa privertė į sankcijų temą atkreipti dėmesį ne tik verslo atstovus, tačiau ir įstatymų leidėjus, kurie stengiasi peržvelgti esamą reguliavimą sankcijų...
Norint eksporto, reikia inovacijų
Norint eksporto, reikia inovacijų 05-17 00:22
Kitąmet trisdešimties metų jubiliejų minėsianti UAB "Henris" iš Šiaulių jau daugelį metų garsėja kaip solidus ir patikimas partneris, teikiantis kvalifikuotas, inovatyvias paslaugas. Įmonė...
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui 05-17 00:08
Dėl prasidėjusio karo Ukrainoje Europos Sąjunga (ES) pasiryžo dar labiau skatinti žaliosios energijos transformaciją. Tokiu būdu ketinama pasiekti strateginių tikslų - drastiškai sumažinti savo...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Chevron 173,01 +3,06%
AT&T 20,28 +2,22%