Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lenders, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lenders

Atsiliepimai apie Lenders, UAB

LENDERS - paskolų palyginimo portalas Nr.1 Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Lenders, UAB

Profesionalus ir malonus žmonės. Viską paaiškino, patarė, pasiūlymas tiko.
Puikiai dirbantys žmonės, viską išaiškino ir iš mano pusės visko išklausė ko reikalauju, sutvarkė kaip turi būt, rekomenduoju tikrai nepasigailėsit, ačiū
Labai ačiū, būsim draugai.
Esu nustebinta profesanaliu aptarnavimu, viska aiskiai isaiskino, man tiko pasiulymas, ateiti jei bus poreikis, vel pasinaudosiu Jusu paslauga.Rekomenduosiu draugams.Aciu
Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū už malonų ir greitą aptarnavimą, išsamius ir aiškius atsakymus į visus rūpimus klausimus. Sėkmės Jums.
Sigitas Miškinis
2020-08-03 16:12:35 IP 5f4sp6nc
Labai ačiū, gerai dirbat, į visus rūpimus klausimus atsakėt aiškiai ir suprantamai, ačiū jums dar kartą, sėkmės darbe.
Labai patenkinta jūsų darbų ir aptarnavimu.
Labai dekinga Lenders komandai uz malonu aptarnavima, kantrybe, atsakant i daugybe klausimu, uz issamius atsakymus.Rekomenduoju visiems
Ačiū už greitą ir patikimą sprendimo atradimo būdą. Tikrai suteikėte ypač geras sąlygas paskolai gauti. Rekomenduoju visiems.
Patikima, greitas ir malonu bendradarbiavimas. Ačiū
Labai greitas, malonus aptarnavimas, labai patenkinta Jūsu paslaugomis, Rekomenduoju visiems.Ačiu Lenders komandai⚘
Profesionaliai, operatyviai ir kokybiškai atliktos paslaugos. Pasiūlytas sprendimas buvo patrauklus ir atliepiantis poreikį. Konkurencingas rinkos dalyvis su kompetetinga komanda.
Labai rekomenduoju šią įmonę. Ačiū lenders
Labai puikiai viską sutvarkėte. Ačiū.
Malonus, greitas konsultavimas ir aptarnavimas. Rekomenduočiau visiems. Ačiū Lenders komandai!
Puikus ir greitas aptarnavimas, Labai aciu.greitai surado paskola, sutaupe daug brangaus laiko.
Ačiū už malonų aptarnavimą, profesionalumą. Labai patenkinta Jūsų paslaugomis. Greitai bei tiksliai paaiškina visas salygas bei parenka geriausią paskolos variantą. Rekomenduoju visiems, norintiems greitai sužinoti savo galimybes paskolų atžvilgiu.
Puikūs tarpininkai! Operatyviai susisiekė, išsiaiškino lūkesčius ir surinko pasiūlymus! Labai patenkintas! :)
Labai dėkinga už visą laiką, skirtą mano prašomai paskolai gauti. Tikrai rekomenduoju 100%. Greitas, aiškus ir malonus aptarnavimas. Labai dėkui.
Aptarnavimas super o svarbiausiai viskas greitai.
Greitas, aiškus ir malonus aptarnavimas, geros sąlygos. Esu labai patenkinta
Esu labai patenkinta UAB Lenders paslaugomis. Viskas labai greitai aiskiai ir svarbiausiai malonus bendravimas. Kuo geriausi atsiliepimai.
Labai paprasta ir patogu.
Rekomenduoju.
Dabar būtinai siulysiu Jūsų įmonė draugams ir artimiems kam bus panasi situacija, kaip man. Jūs nuostabei dirbate žmogaus labui kad taip dirbtų valdžios institucijos. Ačiū! Geros dienos.
Labai greitai ir kokybiškai atlieka savo darba
Didelis dekui Gerb. Renatai, kuri buvo lb maloni, kuriai tikrai rupejo padeti man, gauti reikiama suma lizingui gauti, kadangi siuo metu vyksta karantinas ir galimybes lb ribotos, bet vsk pavyko puikiai!
Rekomenduoju!
Tikrai puiki kompanija, per dvi darbo dienas gavau gera paskola su mažom palūkanom. Ačiū Jums.
Tikrai nepavadinčiau greitu aptarnavimu. Naudoja creditinfo informacija, kuri yra netikslaus pobudžio ir net nesivargina tikrinti klaidu.
Nerekomenduoju
Bendravimas labai malonus, bet tik tiek
Labai puikus kolektyvas ir malonus bendravimas greitai suranda palankius klientam pasiulymus.
Puikiai ir greit rado tinkama pasiulyma
Ačiū :)
Labei greitei rada, paskola. Malonus zmones. Ačiū.!
Remigijus Valukonis
2020-02-20 17:18:29 IP 2ju3kt19
Labai profesionaliai atlieka savo darba ir tikrai ten dirba labai malonus zmones.ACIU!
Greita, patogu, viska išaiškina. PUIKU
Puikiai ir operatyviai dirbanti komanda. Ačiū už malonų bendravimą. Man patiko jog galima gauti paskolą net neišėjus iš namų ir gana greit. Labai patogu. Jei reikia greit pinigėlių tikrai rekomenduoju išbandyti, sutaupysit laiko, o paskolos sąlygos panašios kaip ir kitur. Sėkmės Jums ir ateityje.
Ačiū Jums nes tikrai padejote labai geromis sąlygomis gauti paskolą!!!Dar kartą dėkoju!!!Siulau pamėginti pasinaudoti paslaugomis ir garantuoju liksite sužavėti!!!
Malonus, greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Rekomenduoju !
Labai paprastai ir sklandžiai.
Gera įmonė, išlaisvino mane nuo ieškojimų kur pasiskolint
Ačiū Lenders už greitą ir puikų darbą, likau patenkintas. Rekomenduosiu kitiems. Sėkmės jums
Dėkingas, Lenders' komandai už greitą ir malonų bei rūpestingą bendradarbiavimą. Už sutaupytą mano laiką ir profesionalų aptarnavimą. Linksmų Jums švenčių ir sėkmės.
Aciu jums, tikrai man padejote, labai jums dekingas
Rasa Dabravolsienė
2019-12-19 22:06:16 IP 2g44eirh
Dėkoju už puikų bendravimą, greitą iškilusių problemų sprendimą.
Visai komandai linksmų Šventų Kalėdų ir sekmės ateinančiais metais!
Rasa Dabravolskienė
Kai nuėjau į Lenders pasiūlytą banką, nustebau, kad manęs paklausė, kodėl aš tiesiai pas Juos neatėjau...Aš atsakiau, kad mūsų mieste yra kokie 6 bankai, juos visus „apeiti“, neužteks savaitės! Nustebau, kad paslauga „Parengti tris pasiūlymus geriausiomis, mažiausiomis palūkanomis“ man kainavo 1 centą. Galiu pasidžiaugti, kad mes su vyru sutaupėme laiko!!! Pagaliau ir LT gali kažką greitai padaryti, o ne stovėti eilėse....
Ačiū.Labai šauni komanda, dirba puikiai, aptarnauja maloniai.Rekomenduosiu visiem savo pažystamiem.Mažos palūkanos, tai labai svarbu.
Maloniai bendraujanti kompanija ir padaro savo darba. Malonu tureti bendru reikalu
Puikiai ir atsakingai dirbantis kolektyvas. Esu patenkinta. Rekomenduoju visiems
Violeta JANULYNIENĖ
2019-11-14 18:59:01 IP 28mbs4dp
Ačiū, puikus būdas tarpininkavimui. Man nereikėjo lakstyti po banko įstaigas ieškoti geriausio varianto.
Ačiū! Labai sutaupė laiką ir tikrai operatyviai ir aiškiai gavau informaciją.
Esu dėkinga ir [patenkinta komandos darbu

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Verslo paskolos iki 50 000 EUR apyvartinėms lėšoms

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ – smulkaus ir vidutinio verslo finansuotojas. Skirtingiems verslo poreikiams patenkinti „Noviti finance“ siūlo įvairias finansavimo priemones: verslo paskolas, faktoringą, mokėjimo atidėjimo garantiją. Skaidri kainodara. Finansavimas vos per 1 dieną. Visi procesai internetu. Pasirinkite tai, ko...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

Ir po romaus vakaro ateina audros
Ir po romaus vakaro ateina audros 08-11 22:00
Po Baltarusijos prezidento rinkimų, kuriuos opozicija vadina suklastotais, įvairiuose šalies miestuose nerimstant protestams, pareigūnai protestuotojus vaiko guminėmis kulkomis, garsinėmis...
ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos
ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos 08-11 21:11
Europos Sąjunga antradienį pareiškė, kad savaitgalį vykę Baltarusijos prezidento rinkimai "nebuvo nei laisvi, nei teisingi".
Žurnalas "Žmonės" žengia į mokamą e. prenumeratą
Žurnalas "Žmonės" žengia į mokamą e. prenumeratą 08-11 20:44
Nuo šiol galima prenumeruoti ne tik popierinę, bet ir elektroninę gyvenimo būdo žurnalo "Žmonės" versiją.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%